PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش استفاده از ریموت کنترل( Remote control)

Farbod_h
31-12-2006, 19:54
سلام. امروز می خوام یکی از برنامه هایی که در اکثر گوشی های سونی اریکسون هست رو باتون توضیح بدم و اون برنامه ی ریموت کنترل هس.خب وسایله مورد نیاز یگ دستگاه گوشی یک دستگاه بلوتوث یک عدد کامپیوتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب. بلوتوث رو به کامپیوتر وصل می کنیم.و اون رو می شناسونیمش حالا یه ایکون بلوتوث روی نوار پایین ویندوز (کنار ساعت) اضافه شده روش راست کلیک کنید و گزینه ی receive a file رو انتخاب می کنیم . یه صفحه باز می شه بهش کاری نداریم
بعد از مسیره زیر رو در گوشیتون برید
Setting/connectivity/Blutooth/my devices/new device
new device رو انتخاب می کنیم گوشی شروع به سرچ میکنه تا کامپیوتر رو پیدا میکنه حالا یه Pass code از شما می خواد که وارد کنید بعد ویندوز به شما یه پیغام میده روش کلیک می کنیم پسکدی که به گوشی دادیم رو از ما می خواد همین طور ادامه می دهیم تا مرحل تمام شود .
خب کار تقریبن تمومه خب حالا از remote control <Entertainment رو انتخاب میکنیم
1-presenter دقیقن نمی دونم چی کار می کنه فکر می کنم مثله media player هست
2- media player برای کنترله مدیا پلیره ویندوزه
3-Desktop کار موس رو می کنه و همین طور Esc و اینتر

خب از دفعه های بعدی فقط باید بلوتوث رو به کامپیوتر وصل کنید و بلوتوثه گوشی ره روشن کنید و ریموت کنترل رو انتخاب کنید و حاله شو ببرید ;)

Phoenix
31-12-2006, 20:15
اینم تعدادی فایل ریموت فقط کافیه اونارو به گوشیتون انتقال بدین و طبق آموزش فربد خان ازشون استفاده کنین
از اسماشون معلومه که ماله چه برنامه هایی هستند
اینم لینک :

Farbod_h
31-12-2006, 20:20
اینم تعدادی فایل ریموت فقط کافیه اونارو به گوشیتون انتقال بدین و طبق آموزش فربد خان ازشون استفاده کنین
اینم لینک :
خیلی ممونون چون media player خود گوشی با ورژن 10 سازگار نیست با این فایلی که شما گذاشتی مشکل حل میشه

amir si
31-12-2006, 22:45
ممنون از آموزشت ...

mehdi_mahan
31-12-2006, 22:55
آموزشت خوب و کامل بود! ممنون!

Farbod_h
31-12-2006, 23:39
ممنون از آموزشت ...

آموزشت خوب و کامل بود! ممنون!

قابل شما رو نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E T A L
31-12-2006, 23:41
tanx .
راستی به جز کامپیوتر با چه دستگاهی کار میکنه؟

yahya55
31-12-2006, 23:52
گوشی به گوشی میشه این کار هم کرد؟

Farbod_h
01-01-2007, 00:18
نه فقط با موبایل با کامپیوتر
تا اونجا که من میدونم

SonyEricsson
02-01-2007, 16:14
تا چه فاصله ی رو پشتیبانی میکنه؟

Farbod_h
02-01-2007, 16:35
به شعاع 10 متر جواب میده بلوتوثه دیگه !

mahtab_tk
03-01-2007, 09:43
دستگاه بلوتوث قيمتش چنده؟

doctor_apachi2
03-01-2007, 14:34
تا چه فاصله ی رو پشتیبانی میکنه؟
خوب بوردش بستگي به نوع و مارك دستگاه بلوتوث كامپيوتر هم داره.بعضياشون توي محيط هموار و بدون مانع تا 100 متر هم بورد دارند.

دستگاه بلوتوث قيمتش چنده؟

تا جايي كه من پرسيدم فكر نميكنم بالاي 10 تومن باشه.من مال خودم رو خريدم 8 تومن خوب هم هست.به نظر من در نقل و انتقالات فايل با بلوتوث به كامپيوتر آدم خيلي راحت تره تا اينكه كابل به گوشي وصل كنه.ارزش خريدش رو داره.

doctor_apachi2
03-01-2007, 14:37
اینم لینک :

آقا من هر كاري ميكنم اينا روي گوشيم كار نميده.ميريزم تو فولدر OTHER گوشي اما بعدش نميشه باهاش كار كنم.يه توضيحي بده كه رو گوشي خودت بعد از اينكه ريختيشون چه ميكني.من مال winamp رو هم قبلا گرفته بودم از يه سايت اما نتونستم باهاش كار كنم اگه خواستيد بگيد تا مال winamp رو هم بذارم.ممنون

Phoenix
03-01-2007, 16:11
تو فولدر نریز بلکه با یه برنامه مثل my Phone Explorer روی فایلها راست کلیک و Upload to phone رو بزن
وقتی این کارو بکنی هر فایل بسته به نوعش تو قسمت خودش save میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

doctor_apachi2
04-01-2007, 14:05
آهاااااااااااااان.مرسي عزيز. دستت درد نكنه.يا علي