PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست 4برنامه،1-آنتی ویروس کرک شدهو سبک2-فونتBoldArialArabic س وچهار-برنامه باز کردن gif,rar

rasoul_s
31-12-2006, 14:49
نقل قول:
{ سلام دوست عزیز - بابت زحمتهایی که میکشید ممنون
در خواست 3 برنامه داشتم برای موبایل 3230

1- برنامه واسه اجرا کردن عکس با فرمت gif
2- برنامه واسه باز کردن فایلهای فشرده با فرمت rar
3- فونت Bold Arial که متن فارسی یا عربی رو هم بتونه پشتیبانی کنه ]چون فونتهای پیش فرض ریز هستند}
[سلام . .

دوست گرامی . . مگه خوده گوشی 3230 قابلیت باز کردن فایل های gif رو نداره . . ؟؟؟

این هم برنامه ی ZipMan برای باز کردن فایل های فشرده . . و نیز فشرده کردن فایل ها در موبایل . .]

ممنون که توجه فرمودین ولی 3230 فرمت gif رو باز نمیکنه فک نمیکنم موبایلهای دیگه سری 60 هم این کارو بکنن
ضمنا من برنامه برای فرمت rar میخواستم برای zip رو داشتم ولی باز خیلی ممنون و متشکرم به خاطر زحمتی که کشیدین و این برنامه رو واسم آپلود کردین ضمنا میخواستم یه درخواست کوچولوی دیگه هم بکنم اون اینکه اگه ممکنه یه آنتی ویروس مناسب و سبک و کرک شده و تا حدی جدید رو آپلود کنین خیلی ممنون میشم

به تاپیکی که واسه انتی ویروس بود سر زدم همه آنتی ویروسهای مناسب کرک نشده ان و یا نیاز به فعال سازی با اینترنت هست
از جمله اونا کسپراسکای هستش که خیلی خوبه ولی نیاز به اینترنت داره برای کرک شدن و فعال سازی اگه یه کمکی بکنین ممنون میشم- ضمنا نورتون و مک آفی خیلی سنگین برای موبایل هست و سرعت اون رو کاملا میگیره موقع ریستارت بد جور گیر میده و...
خیلی خیلی ممنونم

Hamid110
01-01-2007, 03:54
سلام . .

در مورد اجرا شدن فایل های gif در موبایل های سری 60 . . تا جایی که من میدونم روی 6630 و 7610 و . . اجرا میشوند . . اما نمیشه اون رو زیر صفحه ی موبایل گذاشت . . چون عکس گیف حرکت خودش رو انجام نمیده . .
در ضمن . . برای فرمت رار من تا حالا ندیدم . . هرچی هست . . برای فرمت زیپ هستش . .

در مورد آنتی ویروس موبایل . .
من خودم 2 سال گوشی سیمباین دار دارم . . تا حالا آنتی ویروس روش نصب نکردم . .
تا حالا ویروسی هم نشده . .

به هیچ عنوان بلوتوس گوشیت رو روشن نذار و از کسی که نمیشناسیش فایل نگیره . . اگه هم گرفتی . و دیدی فایل نصبی هستش . . نصب نکن . .و همونجا پاکش کن . .
این شد آنتی ویروس . .
اینجوری گوشیت هیچ وقت ویروس نمیگیره . .

آنتی ویروس خیلی موبایل رو کند میکنه . . در ضمن . .معلوم نیست روی هر ویروسی جواب بده . .

موفق باشی . .

rasoul_s
02-01-2007, 12:42
مرسی ولی نمیشه که هیچ برنامه ای رو موبایل نصب نکرد
تا حالا چن بار موبایلن به خاطر برنامه ایی که از اینترنت گرفتم نصب کردم ویروسی شده
البته شما هم حق دارین خیلی از ویروسها ناشناخته ان و کاریشم نمیشه کرد ولی خب از قدیم میگن کاچی بهتر از هیچی
واسه rar هم من یه برنامه برای موبایل دارم ولی موبایل من پشتیبانی نمیکنه اگه میخوای بذارم؟ اگه شما هم گیر آوردی واسه سری 60 بذار

خلاصه اگه هر کدوم از اون چهار برنامه بالا رو تونستی پیدا کنی یه زحمت بکش انشالا بتونم جبران کنم برات
یا حق

mohammad_1000
02-01-2007, 15:22
سلام حمید 110 جان شما باید درخاست دوستان را جواب بدید نه اینکه توجیه شون کنید شاید نخان توجیه بشن برنامه رو میخان پس بنا براین شما هیچ کدوم از درخاست های دوست خوبمونو جواب ندادین این وظیفه بیشتر به گردن شماست که همکارید
موفق باشید

mohammad_1000
02-01-2007, 15:58
نقل قول:
{ سلام دوست عزیز - بابت زحمتهایی که میکشید ممنون
در خواست 3 برنامه داشتم برای موبایل 3230

1- برنامه واسه اجرا کردن عکس با فرمت gif
2- برنامه واسه باز کردن فایلهای فشرده با فرمت rar
3- فونت Bold Arial که متن فارسی یا عربی رو هم بتونه پشتیبانی کنه ]چون فونتهای پیش فرض ریز هستند}
[سلام . .

دوست گرامی . . مگه خوده گوشی 3230 قابلیت باز کردن فایل های gif رو نداره . . ؟؟؟

این هم برنامه ی ZipMan برای باز کردن فایل های فشرده . . و نیز فشرده کردن فایل ها در موبایل . .]

ممنون که توجه فرمودین ولی 3230 فرمت gif رو باز نمیکنه فک نمیکنم موبایلهای دیگه سری 60 هم این کارو بکنن
ضمنا من برنامه برای فرمت rar میخواستم برای zip رو داشتم ولی باز خیلی ممنون و متشکرم به خاطر زحمتی که کشیدین و این برنامه رو واسم آپلود کردین ضمنا میخواستم یه درخواست کوچولوی دیگه هم بکنم اون اینکه اگه ممکنه یه آنتی ویروس مناسب و سبک و کرک شده و تا حدی جدید رو آپلود کنین خیلی ممنون میشم

به تاپیکی که واسه انتی ویروس بود سر زدم همه آنتی ویروسهای مناسب کرک نشده ان و یا نیاز به فعال سازی با اینترنت هست
از جمله اونا کسپراسکای هستش که خیلی خوبه ولی نیاز به اینترنت داره برای کرک شدن و فعال سازی اگه یه کمکی بکنین ممنون میشم- ضمنا نورتون و مک آفی خیلی سنگین برای موبایل هست و سرعت اون رو کاملا میگیره موقع ریستارت بد جور گیر میده و...
خیلی خیلی ممنونم
_---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست خوبم در مورد در خاست اولتون من دومورد آنتی ویروس دارم کرک شده ببین بدردت میخوره من که نصب کردم از اون موقه دیگه ویروس وارد گوشیم نشده

دانلود آنتی ویروس:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود " " :

در مورد درخاست دوم فونت رو با نرم افزار نمیشه داخل گوشی ریخت احتیاج به باکس داره از این رو شما باید به خدمات همراه برید و این کارو براتون انجام میدن

در مورد سوم و چهارم باید بگم که گیف و فکر کنم خود موبایل باز کنه و در این مورد اطلاعات زیادی ندارم
و در مورد رار اینکه فایل رار رو نمیتونی تو خود گوشی باز کنی حتما" قبلش باید تو خود کامپیوتر باز کنی بعد فایل اصلی که حالا هرچی هستو باید بریزی
من برنامه وین رار رو برای کامپیوتر دارم برات میزارم اگر بدردت خورد ما رو دعا کن اگر نخورد نفرین

دانلود وین رار:

rasoul_s
03-01-2007, 12:18
ای ول بابا بامرام - خیلی ازت ممنون محمد جان- من بیشتر برنامه هایی که واقعا بدرد بخور بوده برای سری 60 ورژن 2 که قاعدتا روی مدلهای 6600-3230و 6630 جواب میدن رو توی لینک زیر آپلود کردم امیدوارم بتونه مفید واقع بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بابت برنامه ها هم یه بار دیگه تشکر میکنم
ممنون - سپاس گزار

rasoul_s
03-01-2007, 12:21
راستی در مورد فونت هم میخواستم بگم از اونجایی که 3230 عربی رو پشتیبانی میکنه در واقع فونت پیشفرض arabic هست کافیه که یه فونت درشت تر که عربی رو هم پشتیبانی کنه رو به صورت نرم افزاری نصب کنی .
البته من پیدا کردم فونت BoldArial رو نصبشم کردم خیلی صفحه گوشی قشنگ شده بود ...نمیدونین چقد شکل فونت روی زیبایی گوشی تاثیر داره! - یهو رفتم تو Contacts دیدم همه شماره تلفنام ناپدید شدن یعنی خودشون بودن درواقع ولی انگار با خط نامرئی نوشته شده بودن
به خاطر همینه که الان دنبال همون فونت میگردم که عربی رو هم پشتیبانی کنه - البته اینم بگم که خیلی دنبالش نگشتم
گفتم اگه دوستان داشته باشن لطف کنن تا من دیگه همه جا رو دنبالش نگردم

بازم ممنون و خدانگهدار

rasoul_s
03-01-2007, 12:39
راستی من برنامه Rar واسه موبایلو آپلود کردم ولی گوشی من که پشتیبانی نمیکنه اگه مال شما پشتیبانی کرد بگین چه مدلیه ؟
اگه شما هم چیزی پیدا کردین بذارین شاید واسه منم کار کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rasoul_s
06-01-2007, 12:42
کسی فونت درشت که عربی رو پشتیبانی کنه نداره ؟

rasoul_s
11-01-2007, 13:57
هیچ کدوم نبود ؟