PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه سخنگو براي نابينايان

mghomeishy2010
30-12-2006, 18:49
با سلام
آقا من داشتم با گوشي يكي از پسر عموم كار ميكردم (نوكيا 6681 بود) كه يه برنامه خيلي جالب توش بود كه خيلي براي نا بينايان مناسب بود.اون برنام به اين صورت بود كه همه منوها و زيرمنوها و حتي فايل*ها و آيتم*هايي رو كه انتخاب ميكنيم رو تلفظ ميكنه اسمش هم فكر كنم Talks باشه.اگر كسي چيزي درباره*ش ميدونه لطفا بگه و يا اگر لينك دانلودي داره ممنون ميشم به من هم لينك بده.

mohammad_1000
30-12-2006, 20:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با سلام
آقا من داشتم با گوشي يكي از پسر عموم كار ميكردم (نوكيا 6681 بود) كه يه برنامه خيلي جالب توش بود كه خيلي براي نا بينايان مناسب بود.اون برنام به اين صورت بود كه همه منوها و زيرمنوها و حتي فايل*ها و آيتم*هايي رو كه انتخاب ميكنيم رو تلفظ ميكنه اسمش هم فكر كنم Talks باشه.اگر كسي چيزي درباره*ش ميدونه لطفا بگه و يا اگر لينك دانلودي داره ممنون ميشم به من هم لينك بده.

سلام دوست عزیز این هم درخاست شما با توضیحات کامل

» روش نصب برنامه:
۱) برنامه اصلی Talk رو نصب کنید.
۲) فایل Patch مربوطه رو نصب کنید.
۳) برنامه رو اجرا و در صفحه اولیه حالت Manual Registration رو انتخاب کنید.
۴) یک کد دلخواه به عنوان کد رجیستر وارد کنید.
۵) موبایل رو یکبار خاموش و مجددا روشن کنید.
۶) فایل Eloquence_eng_6_1_115.sis رو نصب کنید.
۷) با استفاده از تنظیمات برنامه٬ اون مطابق رو میل خودتون آماده کنید.
برنامه ای بزرگ برای گوشی های موبایل!!! این برنامه گوشی شما رو از حالت صرفا تصویری خارج کرده و صدا رو هم به اون اضافه می کنه!
این برنامه در اصل برای نابینایان طراحی شده تا بدون احتیاجی به دیدن صفحه٬ بتونند کارهای روزمره خودشون رو انجام بدن. (این برنامه حتی بریل رو هم پشتیبانی می کنه)!
با نصب این برنامه کلیه مطالب روی گوشی شما با صدایی رسا خونده میشه و شما دیگه نیازی ندارید که صفحه رو نگاه کنید! با تغییر صفحه موبایل (رفتن به پوشه های مختلف) اسم صفحه جاری و آیکون های موجود در اون و کلیدهایی که در صفحه مورداستفاده قرار می گیرند٬ برای خونده میشه. همچنین با حرکت روی آیکون های مختلف٬ نام هر آیکون گفته میشه. در بخش دفتر تلفن! با حرکت روی اسامی٬ نام و نام نام خانوادگی به همراه شماره اون فرد برای شما خونده میشه تا شماره فرد مورد نظر رو انتخاب کنید. کلیه متن های Text و پیام ها (SmS)ها برای شما خونده میشه. حتی این برنامه Caller ID (مشخصات تماس گیرنده) رو هم برای شما می خونه! اگر در برنامه ای احتیاج به وارد کردن پسورد باشه٬ با فشار هر کلید٬ کاراکتر وارد شده برای شما خونده میشه! این برنامه قابلیت Zoom کردن صفحه رو برای افرادی که دارای چشم ضعیفی هستند هم در نظر گرفته!
امکانات این برنامه بسیار زیاد هست و با استفاده از بخش تنظیمات باید اون رو مطابق میل خودتون آماده کنید. ضمنا این برنامه در هنگام رانندگی هم می تونه به شما کمک کنه! و پیام های رسیده رو براتون بخونه

توضیحات انگلیسی:Nuance TALKS™ converts the display text of a cellular handset into highly intelligible speech, making the device completely accessible for blind and visually impaired people. Nuance TALKS runs on Symbian-powered mobile phones to speech-enable contact names, callerID, text messages, help files and other screen content.
New! Nuance TALKS Version 2.5 Standard and Premium Editions
Overview
Running on Symbian™ Series 60 phones, Nuance TALKS converts the displayed text on the mobile handset into highly intelligible speech. With Nuance TALKS, blind and low-vision users can take advantage of most features, including contact directories, caller ID, text messages, help files, access to the Nokia web browser, and other screen content, available on their mobile phones. Plus, Nuance TALKS Premium Edition supports Braille input/output and provides five bonus applications.
Nuance TALKS' eyes-free access can also deliver greater convenience and mobility to sighted cellular handset users. For example, it enables drivers to access text messages, listen to email, and manage contact information from their mobile phones-without taking their eyes off the road.
Key Features
Spelling speed setting
Allows the user to define different speech rates for normal read-out and spelling text.
Various options for reading numbers
Numbers longer than four digits can now be read as single digits, double digits, or whole numbers.
Echo mode
An independent setting allows the user to turn on a special key echo mode for those who like to use the T9 dictionary when entering text.
Echo Passwords mode
Allows the user to hear the letters entered into a password field.
TALKS Key Timeout and TALKS Mode Timeout
Allows the user to set a timeout for cases where the TALKS key is pressed accidentally, and allow to repeat a command or even execute different commands without Pressing the TALKS key again.
Hear caller ID information
Adds speech output to the original user interface of the cell phone.
Software only
No additional hardware is needed.
Uses ETI-Eloquence Text-to-Speech
Widely used in desktop screen reading applications.
Control over volume and speaking rate
Supports many third-party applications
Supports IM+ (Instant Messenger) [S60], the Wayfinder GPS application [S60], and the SolvoEd dictionary [S60 and S80].
Target Customers
Blind persons and those with severe visual impairments
Low-vision and seniors (combined with Nuance ZOOMS™)
Users with needs for eyes-free operation of handset
Supported Platforms
The Nuance Talks software runs on most handsets with the Symbian Series 60 operating system.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid110
31-12-2006, 08:33
سلام . .

در مورد این برنامه بگم . .

اگه کسی بینایی کامل داره . . نصب نکنه . .

چون اعصاب آدم رو میریزه بهم . .

من این برنامه رو 2 روز روی گوشیم نصب کردم . . پشیمون شدم . . .

اما . . یک بار امتحانش بد نیست . .

موفق باشید . .

hossein46
05-07-2011, 13:47
لینک مشکل داره در صورت امکان در سایت آپلود کنین

Arash_4dls
05-07-2011, 18:29
لینک مشکل داره در صورت امکان در سایت آپلود کنین
دوست عزیز شما یه نگاهی به تاریخ ارسال پست های بالا بکنید؟ نوشته 2006!!!!!!!! الان سال 2011 به سر میبریم.مسلمه که لینک های سال 2006 منسوخ شده باشن

soheil.immortal
29-03-2012, 14:16
چطور میتونم برنامه talk دانلود کنم