PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش قرار دادن بريك پوينت بر روي دستوراتي خواص

hakhamanesh
29-12-2006, 22:55
با سلام ميشه بگيد روش قرار دادن بريك پوينت بر روي دستوراتي خواص مثلا تمامي دستورات Cmp در اولي ديباگر چگونه است؟

hakhamanesh
31-12-2006, 09:34
هنوز سوال اولم رو جواب نداديد يه سوال ديگه برام پيش اومد گفتم همينجا مطرح كنم.
آيا شما پلاگيني براي اولي ديباگر سراغ داريد كه قرار دادن بريك پوينت بر روي نواحي كه مربوط به چك كردن رمز ورود از تكست باكس ها باشد را به طور اتوماتيك انجام دهد؟يا پلاگيني كه مثلا بر روي دستورات CMP يا دستورات مهم ديگر بريك پوينت بذاره؟
SCC-Soda و ... التماس دعا دارم

hakhamanesh
03-01-2007, 23:05
بابا 10 روز از تاريخ تاپيكمون گذشت يه مسلمون پيدا نشد يه جوابي به من بي نوا بده .

mehdicracker
04-01-2007, 15:13
سلام
اول شما باید بدونی و از طریق api ها bp (بریک پوینت ) بزاری
متلا این api ها کاربرد زیادی داره
getdlgitem
getdlgitemtexta
getwindowtexta
این ها مر بوط به گرفتن ورودی از برنامه ها هستند البته اگر بر نامه شما c و یا delphi نوشته شده باشه
بعد شما می تونی از طریق string refrence پیغام رو پیدا کنی
و در قسمت بالاش با f2 یه bp قرار بدی و بقیه ی کار ها

persiankitty
04-01-2007, 16:33
بابا 10 روز از تاريخ تاپيكمون گذشت يه مسلمون پيدا نشد يه جوابي به من بي نوا بده .

من يك رفيق صميمي دارم كه در راست آي تهيه ديباگر تلاشهاي زيادي داره ميكنه . اين كاري كه شما ميخواي بكني توي ديباگرهاي معمولي من نديدم ، اما اين موضوع سوژه جالبيه من باهاش مطرح مي كنم شايد پياده سازي كرد .

ديباگرش رو ميتوني از اينجا بگيري :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر ميكنم بد نيست نگاهي به لينكهاي پايين صفحه بندازي . در ضمن اينا همشون مسيحي هستند ، هيچ كدومشون مسلمون نيستند.

hakhamanesh
05-01-2007, 00:22
مرصي persiankitty جان -راستي هواي ما رم بيشتر داشته باش هم اينجا و هم .......... :laughing: :biggrin: ;)