PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كار با پريماير(كسي كار با پريماير رو مي دونه)

eboli
29-12-2006, 01:09
سلام.كسي درباره كاربا پريماير به من كمك كنه................

نمي تونم باهاش كار كنم...............:sad: :ohno: :puke: ;)

animeditor
29-12-2006, 01:36
سلام جمیعاً
به مبحث ما خوش اومدی.
اول راجع به خودت توضیح بده...
تا حالا با چی کار کردی؟!
چه پریمیری رو نصب کردی؟!
و خلاصه هر چی که فکر می کنی که لازمه.
منتظرم.
یا علی

eboli
29-12-2006, 12:49
man ye tazekar

asheghe miks va montazham.ba ulead kar kardam kheily ziyad.valy har chi az ulead midoonam khodam yad gereftam faghat mabany avaliye mesle baz kardan file va mohite sho az dostam yad gereftam.man shanida m premier herfeyi tare valy hichi azash nemidonam man alan premiere 2..0 daram valy mikham jadidtarin verzhenesho bekharm.age mishe darbareye mohite kar va nahveye baz kardan video va effect gozary,hazfe effect,va karaye dighash yad begiram lotfan mano rahnamayi konid .montazeram

eboli
29-12-2006, 12:50
kooooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa k koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid

khahesh mikonam

animeditor
29-12-2006, 22:07
سلام جمیعاً
eboli جون!
اگه نخوای فارسی تایپ کنی، یه وقت کلاهمون می ره توی هم!
اول یه پروژه جدید باز کن و توی اولین پنجره که می گه چه جور پروژه ای باشه، DV PAL از نوع Standard انتخاب کن؛ چون سیستم تصویری تلویزیون ایران PAL هستش.
پروژه که باز شد، از منوی File و گزینه Import می تونی همه رقم فایل صوتی و تصویری و عکس و خلاصه هر چی که پریمیر می شناسه باز کنی.
تمام چیزهایی رو هم که میاری، از پنجره Project مشخصه و توی اون قسمت فهرست بندی می شه.
یه فیلم که میاد توی اون لیست، وقتی روی اون دو بار کلیک کنی، توی یه مانیتور کنار کانیتور اصلی نشون داده می شه. هر قسمتی رو که می خوای از فیلم سوا کنی، با گزینه ها Set In Piont و Set Out Point که زیر همون مانیتوره مشخص کن و بعدش فیلمت رو از روی همون مانیتور بگیر بکش روی تایم لاین.
بقیه اش مشخصه. تا بعد...
التماس دعا.
یا علی

glt
30-12-2006, 01:31
سلام.عزيز /مرسي از راهنماييت ولي خودم ايهارو مي دونم من نحوه ي افكت گذاري و تنظيمات و روش خذف و اضافه كردن افكت/

اگه مي شه يه راهنمايي جامع تر بكن.

مرسي.

animeditor
31-12-2006, 11:22
سلام جمیعاً
از لیست Effects و شاخه Video Effects افکت مورد نظرت رو انتخاب کن و بگیر بکش روی فیلمی که روی تایم لاینه.
واسه تغییرات، فیلم افکت گذاشته شده رو انتخاب کن و از پنجره Effect Controls تنظیماتش رو که زیر اسم افکت مشخصه، انجام بده. واسه پاک کردن افکت هم روی اون کلیک راست کن و گزینه Clear رو بزن.
حقیقتش چیز سختی نیست. فقط یه کم دقت می خواد.
راستی!
eboli و glt یه نفرن یا من اشتباه می کنم.
التماس دعا.
یا علی

Shahin King
31-12-2006, 13:05
سلام

ای بابا دوست عزیز یک شناسه رو انتخاب کن و فقط با همون فعالیت داشته باش . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته eboli همون glt هست و glt هم همون eboli [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته شاید مشکلی برای شناسه اول ایشون پیش اومده که با شناسه دوم فعالیت می کنن .

قربانتان : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

glt
31-12-2006, 17:59
سلام.اقا شاهين ناراحت نشين

منظوره خواسي ندارم

اخه من پسوورد رو فراموش كردم براي همين يه نام ديگه انتخاب كردم

مي بخشيد ديگه

اشتباه از منه

مرسي از ياذاوريتون