PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود پلاگین IconBuilderXP با رجيستر

GoldenDragon
28-12-2006, 22:18
اين مطلب در ابزارهاي فتوشاپ هست ولي اونجا صفحاتش زياده و شلوغه والا ميدونم که نبايد تاپيک تکراري بزنم و اينجا هم جاش نيست ميدونم که قبلاً در مورد اين پلاگين پست نوشته شده ولي خواستم کار رو راحت کنم و با رجيسترش اون رو در آدرس زير آپلود کردم تا يه وقت مشکلي نداشته باشين و يه چند تايي آيکن هم گذاشتم شايد به دردتون خورد ، آموزشش رو کاربران ديگه زحمت کشيدن و نوشتن
لينک پلاگين: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينک آيکنها: 1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه نکته هم که به این پلاگین ربطی نداره اینه که میتونید با StyleXP و WindowBlinds ظاهر ویندوزتون رو به دلخواهتون تغییر بدین ، با StyleXP حتی بوت اسکرین رو هم میشه عوض کرد دیگه چه برسه به آیکنها ، میخواستم لینک این برنامه ها رو هم بذارم ولی نمیدونم چرا درست نشون نمیده ، به هر حال از سایت پی سی دانلود میتونید بگیرید ، مجبور شدم لینکشون رو بنویسم و توی یک فایل زیپ آپلود کنم و لینک او رو براتون بذارم ، خودتون بگیرین و توی نوار آدرس کپی کنید.
لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
28-12-2006, 23:47
دوست عزیز میتونستید این ابزار رو تو بخش ابزارهای گرافیکی معرفی کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GoldenDragon
29-12-2006, 18:38
دوست عزیز میتونستید این ابزار رو تو بخش ابزارهای گرافیکی معرفی کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اولش رو خوندين نوشتم که اونجا هم هست ولي به دليل اينکه صفحات اون تاپيک زياده اينجا هم گذاشتمش تا راحت پيدا بشه ، اصلاً خوشم نمياد نابجا و تکراري پست بزنم ولي بخاطر راحتي کاربران اينکار رو انجام دادم

Shahin King
30-12-2006, 14:37
سلام

دوست عزیزGoldenDragon تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همکار جان اشکالی نداره . پلاگینها تک و کم یاب و براشون یک تاپیک مستقل بزنن . اگر تشخیص دادین که پلاگینهای معرفی شده در تاپیکهای مستقل یکی از خصوصیات ( تک - کمیاب و پر کاربرد ) رو نداره تاپیک رو قفل کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانتان : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]