PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NoRedClose : برنامه ای برایه بسته نشدن برنامه ها با زدن دکمه ی قرمز در گوشیهایه سری N (نسخه ی دمو)

vbcearn
28-12-2006, 19:23
سلام دوستان...
اونایی که گوشی سری N یا سیمبین سری 60 نسل 3 دارن، می دونن که این گوشی ها یه ویژگی خیلی اعصاب خورد کن دارن که با زدن دکمه ی قرمز قطع تماس(دکمه ی Hang Up) از برنامه ای که در حال اجرا است خارج می شه و اونو به طور کامل می بنده.... این ویژگی واسه خیلیا (از جمله خودم) دردسر ایجاد کرده، مثلا وسط بازی یا تایپ یه مسیج، اشتباهی دستت می رو رو این دکمه و هر چی نوشته بودی، یهو سوت می شه!
من یه مدت طولانی دنبال یه برنامه برای رفع این مشکل (البته اگه بشه اسمشو مشکل گذاشت. من نمی دونم نوکیا واسه چی این ویژگی رو گذاشته تو گوشی های سری ان) بودم، خیلی از فرومای فارسی رو گشتم اما جایی اونو پیدا نکردم...اخرش تو یه فروم انگلیسی یه برنامه واسه رفع این مشکل پیدا کردم به اسم NoRedClose. فقط مشکل اینه که این برنامه دمو و 7 روزه است...تقریبا کل اینترنتو گشتم ولی هیچ جا کرکش نبود! انگار کسی حوصله ی کرک کردن این نرم افزار به ظاهر بی اهمیت رو نداشته!
ولی خوب نا امید نشید، چون این برنامه نسبت به تغییر زمان گوشی حساس نیست و اگه 7 روزش تموم بشه، شما می تونید تاریخ گوشی رو 5 6 روز عقب بکشید تا همچنان برنامه کار کنه....
خوب بالاخره تا وقتی ورژن کرک شدش یافت بشه یاید همینجوری سر کرد!
هدفم از ایجاد این تاپیک، بیشتر معرفی این برنامه بود، چون فکر کنم خیلیا مثل خودم از وجود همچین برنامه ای بی خبر باشن(البته استادان، این جسارت منو ببخشن) و دیگر اینکه اگه کسی احیانا کرک این نرم افزار رو جایی دید، یا ورژن کرک شدشو پیدا کرد، یا تونست اونو کرک کنه، ما رو از لطف خودش بی نصیب نذاره و کرکشو بذاره اینجا....
راستی این برنامه روی اکثر گوشی هایه سری ان از جمله N70,N90 و گوشی های سری 60 3rd Edition مثل 3250 کار می کنه.... همچنین رویه تعدادی از از گوشی هایه سری 60 نسل 1 هم کار می کنه، و توی اونها یه این درد می خوره که وقتی دکمه ی قرمزو بزنی اصلا برنامه رو به بک گراند نمی بره که ممکنه برایه بعضیا مفید باشه...
اطلاعات تکمیلی رو می تونین از سایت سازنده ی برنامه بگیرید و برنامه رو دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون می شم اگه نظرتونو درباره این برنامه بگید. موفق باشید

vbcearn
28-12-2006, 21:37
راستی اگه این لینکا خراب بودن، با یه سرچ ساده با واژه ی "NoRedClose" تو گوگل می تونید این برنامه رو پیدا کنید

vbcearn
29-12-2006, 17:44
هنوز کسی تست نکرده؟!

samoorbobo
31-12-2006, 21:49
chon chert bood na emtehgan nakardim;) :biggrin:

apoosh
31-12-2006, 23:18
چون تریاله ارزش امتحان کردن نداره. اما در هرصورت ازت ممنون

vbcearn
01-01-2007, 21:45
chon chert bood na emtehgan nakardim;) :biggrin:

samoorbobo عزیز، باور کن اون قدر ها هم که فکر می کنی چرت نیست! اگه شما گوشی سری ان داشته باشی و مثله من در اثر اشتباه دستت بره رویه دکمه ی Hang Up و هر دفعه یه مسیج که تایپ کردی بپره یا یه بازی رو که سیو نکردی، مجبور شی دوباره بری (!!!) اون وقت قدر این برنامه رو می دونی! در هر صورت من که خیلی اعصابم از این ویژگی تو N70 خورد شده بود. کلی گشتم تا اینو پیدا کردم! باور کن تو فرومای خارجی خیلی ها دنباله این برنامه بودن! گفتم برنامه رو بذارم شاید یکی مثله خودم واقعا بهش احتیاج داشته باشه!
در هر صورت ممنون از نظرت!

vbcearn
01-01-2007, 21:52
samoorbobo عزیز، باور کن اون قدر ها هم که فکر می کنی چرت نیست! اگه شما گوشی سری ان داشته باشی و مثله من در اثر اشتباه دستت بره رویه دکمه ی Hang Up و هر دفعه یه مسیج که تایپ کردی بپره یا یه بازی رو که سیو نکردی، مجبور شی دوباره بری (!!!) اون وقت قدر این برنامه رو می دونی! در هر صورت من که خیلی اعصابم از این ویژگی تو N70 خورد شده بود. کلی گشتم تا اینو پیدا کردم! باور کن تو فرومای خارجی خیلی ها دنباله این برنامه بودن! گفتم برنامه رو بذارم شاید یکی مثله خودم واقعا بهش احتیاج داشته باشه!
در هر صورت ممنون از نظرت!

چون تریاله ارزش امتحان کردن نداره. اما در هرصورت ازت ممنون

درسته. تریاله ولی گفتم شما اگه بخوای می تونی موقتا تاریخ گوشیتو چند روز عقب بیاری تا بتونی ازش استفاده کنی...خوب دردسر داره ولی اگه واقعا بهش نیاز داشته باشی خوب همینش هم غنیمته!

راستی اگه احیاناً بقیه ی دوستان رو گوشیشون ریختن و جواب داد، لطف کنن بگن که بدونیم رو چه گوشیهایی کار می کنه.
موفق باشید!

root professional
15-02-2007, 09:49
محمد جون(اگه درست نمي گم منظورم همون vbcearn است) اينا تو رو درك نمي كنن من N72 دارم و با همين مشكل رو به رو شدم و مي خوام اين برنامه رو دانلود كنم ولي تاريخ گوشيمو هم لازم دارم اگه كركشو گير آوردي همينجا بزاريش عاليه اما تريال اونم هفت روزه كه بدرد نمي خوره.

romass100
28-05-2008, 22:48
فکر کنم دایمیش را گیر اوردم.1هفته هستش که استفاده می کنم.فقط یادتون باشه ساین کنید.اگه خواستید تشکر کنید به وبلاگم یه سر بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

caca_caca888
01-06-2008, 19:31
خوب اگه وسط مسیج نوشتن اینجوری شد خودش اتوماتیک تو drafts سیو میکنه.
اگه وسط بازی باشی دکمه منو رو نگه می داری و دوباره میری تو بازی.
مشکلی نیست حوضش خیلی جاها بدرد میخوره!!

Majid393
01-06-2008, 19:36
تاپیک 2سال پیش رو بالا نیارید دوستان عزیز ......

Linux Learner
02-06-2008, 03:16
تاپیک خوبیه، بدردم خورد...

جسارت نباشه جناب مجید خان!