PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار

allii110
28-12-2006, 01:14
سلام دوستان عزیز
من یه فایل صوتی دارم که توی اون یه نفر داره صحیت میکنه ولی توی اون فایل صداهای دیگه ای هم هست مثل پارازیت و صدای آهنگ و صداهای دیگه در واقع من نیاز به نرم افزاری دارم که بتونه صداها رو از هم تفکیک کنه و کیفیت فایل صوتی و صدای کسی رو که داره حرف میزنه رو بالا ببره به طوری که بشه واضح حرف اونو شنید . من یه نرم افزار قبلا معرفی شده بود بنامsid sound in depth که بدرد من نخورد . اگه امکان داره یه برنامه با کرک معرفی کنید در ضمن اگه میشه یه کمی هم در مورد نحوه استفاده اون برنامه توضیح بدید . واقعا از محبت شما سپاسگزارم .

allii110
30-12-2006, 01:02
سلام دوستان
من منتظر یه پاسخ از طرف دوستان هستم . لطفا محبت کنید جواب سوال منو بدین ممنون میشم

allii110
31-12-2006, 01:32
متاسفانه کسی نیست تا به من کمک کنه . منتظر محبت یکی از دوستان هستم

soleares
01-01-2007, 20:58
دوست من یه برنامه دارم سوند آنالیزر !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما برات می گردم

soleares
01-01-2007, 21:01
This is a program that splits sound taken from the microphone into its basic frequencies and displays them real-time in a window. You can whistle to the microphone and see the plot going up and down with the change of pitch. The program uses the Fast Fourier Transform (FFT) algorithm.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید به دردت خورد عزیز

soleares
01-01-2007, 21:08
همین الان داشتم یه تاپیک دیگه رو می خوندم که :

File Size
7.7 MB
Version
1.10
Download File
dbaudiomixernet.exe

البته باید کرکشو داشته باشی که انجمن مخصوص وجود داره دیگه ...

و

soleares
01-01-2007, 21:09
اگر نیازی به اموزش برنامه داشتی :