PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا چرا تایپیک را قفل میکنید؟؟؟؟؟/

sara_p30
08-06-2005, 12:42
من نمیدونم شما چرا به سایت های رقیبتان حسودی میکنید
حالا من هم کنار میام و لطفا سایت های خارجی معرفی کنید
در ضمن اینقدر تایپیک ها را قفل نکنید :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ali_k
08-06-2005, 12:48
سارا خانوم عضويتتونو تبريك ميگم در ضمن اعلام كنم هيچ حسودي وجود نداره و اين دليل قفل شدن تاپيك شما نبوده بلكه اينجا يه سري قوانيني داره كه فكر كنم هنگام عضويت اونا را خونده باشيد(شايدم نخونده باشيد) .ولي به هر حال بايد تابع مقررات بود شما اگه كمي دقت ميكرديد ميديد كه دوستان ديگه اي هم كه تاپيكاشون قفل شده بود اعتراض داشتند و هر كدام جواب منطقي خودشونم گرفتند پس حتمن موضوع تاپيك شما خارج از مقررات انجمن بوده كه قفل شده :x

Mehdi_Best
08-06-2005, 13:14
سارا خانم دليل حذف يا اصلاح تاپيك ها و پستها رعايت نكردن قوانين است. الان خود شما در همين پستتون n تا شكلك ارسال كرده ايد كه اين خودش يكي از موارد خلاف قانون عمل كردنه.
در ضمن اين كه اسامي سايت هاي ايراني اينجا نبايد ذكر بشه اصلا مصداق حسودي رو نداره و به خاطر اينه كه تبليغ براي اونها نشه. فكر كنم همه يا اكثر اعضاي اين انجمن اين سايت رو بيشتر قبول داشته اند كه اينجا عضو شده اند. پس دليلي براي حسودي كردن وجود نداره. اما هر جايي قوانيني داره و يكي از قوانين اينجا هم همينه. من فكر نمي كنم حتي در بزرگترين شركت ها و سايتهاي خارجي هم آوردن اسم رقيبان و تبليغ براي اونها مجاز باشه!!!!

hyriand
08-06-2005, 13:19
جناب sara_p30 لطفا قوانين رو رعايت كنيد
يعني چي اين دعوا و حسودي و شكلك و دوباره تاپيك زدن؟
اين تاپيك قفل ميشه و ديگه در اين مورد ديگه تاپيك نزنيد.