PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تعمیرات و راه اندازی اتومبیل ( انگلیسی ) Car Hacks And Mods For Dummies

***Spring***
27-12-2006, 01:38
Car Hacks And Mods For Dummies

... لینک دانلود آپدیت شد ...

...چطور می‌توانید ماشین خود را تقویت كرده و موتور آن را روی بهترین حالتش تنظیم نمایید، و يا چطور لنت ترمزهای آن را تعویض نمایید و کلی مطالب و نکات آموزشی دیگه...اگر می خواهید ماشین دست دوم خود را به یك ماشین واقعی مسابقه تبدیل كنید، این كتاب را بخوانید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 4.8 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

***Spring***
04-08-2007, 03:16

Publisher: For Dummies (October 15, 2004) | ISBN-10: 0764571427 | PDF | 384 pages
So you want to turn your Yugo into a Viper? Sorry--you need a certified magician. But if you want to turn your sedate sedan into a mean machine or your used car lot deal into a powerful, purring set of wheels, you've come to the right place. Car Hacks Mods for Dummies will get you turbo-charged up about modifying your car and guide you smoothly through:
— — Choosing a car to mod — Considering warranties, legal, and safety issues — Hacking the ECU (Engine Control Unit) to adjust performance-enhancing factors like fuel injection, firing the spark plugs, controlling the cooling fan, and more — Replacing your ECU with a plug and play system such as the APEXi Power FC or the AEM EMS system — Putting on the brakes (the faster you go, the faster you'll need to stop) — Setting up your car for better handling and cornering
Written by David Vespremi, automotive expert, frequent guest on national car-related TV shows, track driving instructor and self-proclaimed modder, Car HacksMods for Dummies gets you into the ECU and under the hood and gives you the keys to:
— — Choosing new wheels, including everything from the basics to dubs and spinners — Putting your car on a diet, because lighter means faster — Basic power bolt-ons and more expensive power adders — Installing roll bars and cages to enhance safety — Adding aero add-ons, including front «chin» spoilers, real spoilers, side skirts, and canards — Detailing, down to the best cleaners and waxes and cleaning under the hood — Using OBD (on-board diagnostics) for troubleshooting — Getting advice from general Internet sites and specific message boards and forums for your car's make or model, whether it's a Chevy pick-up or an Alfa Romeo roadster
Whether you want to compete at drag strips or on road courses or simply accelerate faster on an interstate ramp, if you want to improve your car's performance, Car Hacks Mods for Dummies is just the boost you need.

توجه : بعد از ورود به سایت ، قبل از دانلود ، صبر کنید تایمر موجود در سایت ، زمانش تمام شود...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sharim
05-08-2007, 10:51
سلام Spring عزیز
متن این کتاب انگلیسیه یا فارسی ؟
البته به هر حال من دانلودش میکنم ممنون .

Sharim
05-08-2007, 12:22
چند بار امتحان کردم ولی میگه this file is deleted by uploader یعنی فایل توسط upload کننده پاک شده ! چرا ؟

***Spring***
05-08-2007, 22:16
سلام Sharim عزیز ... در مورد متن کتاب ، انگلیسیه ... در مورد لینک ، شما لینک پست اول رو گرفتید ... از پست دوم دانلود بفرمایید ، کاملآ سالمه ... موفق باشید...

Sharim
08-08-2007, 15:29
تشکر . شما هم موفق وپیروز باشید

Nakh0d4
17-08-2007, 03:36
اقا من نتونستم دانلودش کنم

nightmare
17-08-2007, 04:00
با تشکر از ***Spring*** عزیز :

لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

***Spring***
17-08-2007, 14:05
با تشکر فراوان از nightmare عزیز :11:... برای راحتی دوستان یه لینک دیگه رو ، هم اینجا و هم توی پست اول ( ویرایش کردم ) از rapidshare .de گفتم ... البته لینکی که nightmare عزیز گفتند ، خیلی بهتره چون لینک مستقیم است... بازم ممنون ...

Turn the car you have into the car you want
Here’s how to get faster acceleration, shorter stopping, better handling, and more
Ever wish you’d been invited to the design and engineering meetings when your car was being created? Well, here’s how to add what they forgot and change what bugs you! This handy guide steers you safely past warranty pitfalls, shows you what modifications are legal, provides performance tips, and helps you make your car look cool.
Discover How To:
* Set up your car for better cornering
* Improve appearance with detailing
* Choose add-ons that work with your car
* Match your braking power to your horsepower
* Boost mileage by hacking the computer

Nakh0d4
17-08-2007, 14:55
ممنون از زحمتتون

saamy4
29-12-2007, 21:40
عزیزان متن این کتاب رو به صورت ترجمه شده ندارید؟آخه من انگلیسی چیزی بارم نیست/

***Spring***
30-12-2007, 05:03
عزیزان متن این کتاب رو به صورت ترجمه شده ندارید؟آخه من انگلیسی چیزی بارم نیست/

سلام ... فارسی این کتاب رو نمیدونم ... ولی یه تاپیک فارسی برای اتومبیل داریم ... از دوستان دیگه هم بپرسید ... موفق باشید ...

دنیای اتومبیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AA+%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%84)

.

saamy4
30-12-2007, 18:31
سلام ... فارسی این کتاب رو نمیدونم ... ولی یه تاپیک فارسی برای اتومبیل داریم ... از دوستان دیگه هم بپرسید ... موفق باشید ...

دنیای اتومبیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AA+%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%84)

.
ممنون دوست گرامی:10:.اگه میشه از این موضوع کتابها بیشتر در اینجا قرار بدهید.

***Spring***
30-12-2007, 18:37
ممنون دوست گرامی:10:.اگه میشه از این موضوع کتابها بیشتر در اینجا قرار بدهید.

سلام ، خواهش میکنم ... البته نمونه های دیگه هم هستند ، ولی اونها هم انگلیسی هستند ... خدمت شما :

تعمیرات اتومبیل Auto Repair Books ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84)

.

saamy4
30-12-2007, 19:38
فارسیشو در اختیار ندارید؟یا هرچیز دیگه که در این رابطه باشه.فقط فارسی باشه.دارم انگلیسی کار میکنم ولی تا بتونم کتاب بخونم طول میکشد.

***Spring***
30-12-2007, 23:00
سلام ... فارسی این کتابها رو نه ... ولی کتاب فارسی درباره خودرو و اتومبیل داریم ... هرچی گشتم ، پیدا نشد ... شما از بقیه دوستان هم بپرسید ، مطمئنم که هست ... موفق باشید ...

.

Kolubive
30-12-2007, 23:14
فکر نکنم توی نت فارسیش پیدا بشه .... اما توی کتابخونه ها دارن

مخصوصا واسه پراید !!!! دی:

saamy4
31-12-2007, 21:06
ممنون از همتون.کسی دیگه هست که اطلاع داشته باشه؟

***Spring***
10-01-2008, 00:16
سلام ... یه نمونه فارسی قبلآ داشتیم :

عیب یابی خودرو ( فارسی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.