PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک !! مشکل با Upload در رپید و ....

leo
26-12-2006, 15:09
سلام !
من یه مشکل اساسی دارم با آپلود کردن فایل تو سایت های 4shared.com و rapidshare.com و rapidshare.de ( که فعلا اصلا پره و نمیشه آپلود کرد چیزی ) !
مشکل من از این قراره که فایل هایی که آپلود میکنم ( با وجود داشتن اکانت premium ) نیست و نابود میشه ! :ohno: یعنی برای مثال تو رپید بعد از کلی وقت که فایل آپلود شد میگه که یه collector account بساز که یه سری مزایا داره و ... ! چه این اکانت رو بسازم و چه بزنم که نمیخوام و فقط لینک فایلی که آپلود شده رو بده به من ! هیچ اتفاق خاصی نمیوفته و انگار نه انگار که اصلا کلیک کردی ! بعد هم که به premium zone میرم هیچ فایلی آپلود نشده !

در مورد 4shared.com هم مشکلم شبیه همین مورد هست ! یعنی فایلی که آپلود میکنم آپلود که تموم میشه همون لحظه نیست و نابود میشه بدون هیچ پیغام خطایی ! error یی !

این در حالیه که من تو megaupload.com هم آپ میکنم ولی مشکلی ندارم ! اون هم با premium account البته !

لطفا کمک کنید ! خیلی به آپلود نیاز دارم ! ممنون !

فعلا... !

MaFia
26-12-2006, 22:29
ای اس پی شما شاید ایراد داره تو این مورد
تغیر دادین ؟
از نظر فایروال و .... چی
کلا تو تاخیر های بالا تو سند و یا سرعت پایین از این چیز ها دیده میشه و یا مشکلات نرم افزاری و فایروال ها

leo
27-12-2006, 14:17
mafia جان !
والا من کامل بخوام بگم اینطوریه :
من قبلا ارتباط ام SAT بود باهاش همین مشکل رو داشتم فکر میکردم یه latency بالای SAT مربوط میشه ! که خوب تو بهترین حالت از 600 یا 700 میلی کمتر نمیشد !
حالا ADSL دارم 512 که خوب پینگش حدود 200 میلیه !!! باز هم همین مشکل رو دارم !:sad:
و اینکه من فایلم آپ میشه و رپید پیغام میده که ممنون از اینکه فایل اینجا آپ کردی و .... ! ولی بعد فایل نیست !! :ohno: :sad: :blink:

فایل 300-400 kb هم آپ کردم فایل 70-80 مگ هم آپ کردم ! با همش این مشکل رو دارم !
فقط تو megaupload.com مشکل ندارم ! هر فایلی رو میتونم آپ کنم بدون مشکل !

ممنون میشم باز راهنمایی کنی!

فعلا... !