PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا Rapidshare ؟

erfanweb
24-12-2006, 13:13
سلام.
دوستان من یک سوال دارم .
اینکه سایتهای زیادی باری آپلود و دانلود مجانی هست .
ولی چرا بیشتر فایلها تو رپید آپ میشن ؟
ممنون

mycpo
24-12-2006, 14:11
1- به خاطر اینکه از همه Web Space ها قدیمی تره
2- اگه اشتباه نکنم اولین سایت Free توی این زمینه بود
3-محدودیت حجمی برای فایلی که میخواستی Upload کنی نداشت
4-به نسبت بقیه رقبا پهنای باند بیشتری برای دانلود میده
.
..
...
من خودم به شخصه باهاش راحتم

sa3er
24-12-2006, 14:25
- سرعت
- سرعت
- سرعت
- تعداد درخواستی premium points های کمتر برای دادن یک اکونت جدید نسبت به هاستهای دیگر. هر 10000 دانلود فایلهای آپلود شده توسط شما = یک اکونت سی روزه

erfanweb
24-12-2006, 14:27
یعنی در سرعت از همه بهتره ؟

Kolang
24-12-2006, 15:02
مطمئنا واسه رکورد زدن بهترین سایت رپیدشر هستش
هیچ سایتی سرعتش به پای این سایت نمیرسه
من رکورد 1.5 مگابایت (نه مگابیت) رو از همین رپیدشر دارم. در صورتی که قبل از رپید بیشترین رکوردم 200 کیلو بود

Babak
24-12-2006, 15:13
در سرعت آپ لود که بله ( تست شخصی )

MaFia
24-12-2006, 15:22
بی شک دیگه هیچ سایتی رو دست راپید نمیاد
با حمایت دولت آلمان واقعا بزرگ شد
حالا باید دید کمپانی مثل گوگل قصد خریدش رو داره یا نه
به قول صابر سرعت سرعت و پوینت
همین پوینت خودش یه ابتکار تازه بود

erfanweb
24-12-2006, 17:14
بابا پوینت چیه !

sa3er
24-12-2006, 18:49
با حمایت دولت آلمان واقعا بزرگ شد

رپید رفت تو سویس عزیزم. rapidshare.com دیگه مطعلق به شرکت rapictec نیست. و تحت عنوان یک شرکت جدید به نام Rapidshare AG شروع به کار کرده. یعنی rapidshare.de و rapidshare.com از هم جدا هستند.

دولت آلمان چه حمایتی کرده؟ در جریان نیستیم.

رپید کاملا ناخواسته در حال حاضر به بزرگترین پخش کننده warez در جهان تبدیل شده و باعث رکود قایل توجه بازار نرم افزارها شده. فکر نمی کنم هیچ سازمان یا شرکتی ازش حمایت کنه. اگر هم بدست یکی از اون شرکتها بیفته وضعیت به این صورت آزاد نخواهد بود. RapidTec یک نهاد خصوصی هست به رهبری آقای Christian Schmid که مغزش واقعا ترکونده. البته الان اومده تو Rapidshare AG دیگه.

Kingpin@
شما یه فایل از طرق اکونتی که داری آپلود می کنی. حالا با یه سری محاسبات خاص و قوانین خاص هر نفری که اون فایل رو دانلود کنه 1 پوینت به اکونت شما اضافه میشه. هر 10000 پوینت هم مساوی هست با 1 ماه اکونت رایگان.

Nvidia
24-12-2006, 18:53
رپید کاملا ناخواسته در حال حاضر به بزرگترین پخش کننده warez در جهان تبدیل شده و باعث رکود قایل توجه بازار نرم افزارها شده

با گفته های Mafia کاملا موافقم تازه من شنیدم از طرف انگلیس هم حمایت میشه اگه اینطور نبود و حمایت نمیشد همین مایکروسافت دو روزه درشو تخته میکرد

sa3er
25-12-2006, 00:07
نه دوستان اشتباه نکنید تمام این توطئه ها زیر سر شیطان بزرگ آمریکا هست. در همه توطئه ها نقش داره. حتی در قطعی آب و برق و حتی عمل نا موفق دماغ دختر همسایه ...

bye bye

sascovach
25-12-2006, 00:23
نه دوستان اشتباه نکنید تمام این توطئه ها زیر سر شیطان بزرگ آمریکا هست. در همه توطئه ها نقش داره. حتی در قطعی آب و برق و حتی عمل نا موفق دماغ دختر همسایه ...

bye bye
چه ربطی به بحث داشت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا چه مدیرای عجیبی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
25-12-2006, 00:50
بزرگ شدن رپید شر تقریبا اولین بود سرعت بالا و صرفه جویی در پهنای باند سایت هایی که تو کار آپلود برنامه بودن به دلیل اینکه آپلود سنتره قرار دادن فایل های غیر قانونی مشکلی ایجاد نمی کنه !!