PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغييرپشت زمينه

sokote mordab
24-12-2006, 00:49
سلام
مي خواستم بدونم برنامه اي هست كه بتونه بدون اينكه پشت زمينه ابي يا سبز باشد بتونيم پشت زمينه ي فرد يا شي مورد نظر خودمون را عوض كنيم اگر هست معرفي كنيد
ممنون

animeditor
24-12-2006, 02:15
سلام جمیعاً
دوست عزیز
رنگ زمینه ای که می خوان حذف بشه واسه این یه دست می کنن (آبی یا سبز) که کامپیوتر بتونه تشخیص بده.
خودش که علم غیب نداره.
گفتم یه دست باشه چون رنگش مهم نیست. توی هر برنامه نیمه حرفه ای هم می شه این کار رو انجام داد.
ولی اگه زمینه یه دست نباشه تنها کاری که می شه کرد اینه که با برنامه Video Paint، یکی از شاخه های Ulead Media Studio، زمینه فیلم رو فریم فریم حذف کنی.
البته این آخرین روشه. اول یه کم توضیح بده که زمینه فیلمت چه جوریه.
منتظرم.
یا علی

arash_irani
27-12-2006, 00:40
سلام
مي خواستم بدونم برنامه اي هست كه بتونه بدون اينكه پشت زمينه ابي يا سبز باشد بتونيم پشت زمينه ي فرد يا شي مورد نظر خودمون را عوض كنيم اگر هست معرفي كنيد
ممنون

سلام دوست من
خب ببینید دوست من در افتر افکت با خاصیت Motion Tracking تقریبا یه همچین کاری میشه کرد د واقع برنامه خودش از روی رنگ و محیطی که برای مشخص میکنی میتونه تشخیص بده ولی خب برنامه افتر افکت خیلی حرفه ای هستش و کار کردن باهاش هم کار اسانی نیست ولی خب شما در این برنامه بعد از Motion tracking کردن با اعمال افکت ها و تغییر دادن مد های اون لایه میتونید بیشتر فیلم رو به صورت واقعی جلوه بدین :)

موفق باشید
یا حق