PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با پسورد ادمین شبکه چه کارهایی میشه کرد؟

yang
23-12-2006, 17:26
من به پسورد ادمین یه شبکه دسترسی دارم .اما به خود سرور(اکتیو دایرکتوری) دسترسی ندارم.میخوام بدونم امکان اضافه کردن یوزر ادمین به شبکه هست یا نه؟ضمناً فایلهای سرور هم برای من قابل مشاهده هستند.

mgholami
24-12-2006, 19:04
همه کار می تونی بکنی حتی با اکتیو دایرکتوری

yang
24-12-2006, 23:49
خب چطوری.در واقع من میخوام از طریق ریموت یک یوزر ادمین(یا غیر ادمین)بهه شبکه اضافه کنم.اگه راهنمایی بیشتری کنید ممنون میشم.

iranspg
25-12-2006, 01:12
برای توضحات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن برای ساختن اکانت هم مثل ساختن اکانت برای ویندوز هست. بلدی که؟

smjgh2006
28-12-2006, 08:01
من به پسورد ادمین یه شبکه دسترسی دارم .اما به خود سرور(اکتیو دایرکتوری) دسترسی ندارم.میخوام بدونم امکان اضافه کردن یوزر ادمین به شبکه هست یا نه؟ضمناً فایلهای سرور هم برای من قابل مشاهده هستند.

دوست عزیز سلام من در اداره ای کار میکنم که سیستم من فقط یک یوزر اlimit دارد .ایا راهی وجود دارد که بتوان وارد یوزر ادمین شد . برای من جنبه حیاتی دارد . ایا شما میتوانید کمکم کنید.با سپاس

yang
28-12-2006, 18:48
برای توضحات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن برای ساختن اکانت هم مثل ساختن اکانت برای ویندوز هست. بلدی که؟

این کار رو قبلاً کرده بودم مشکل اینه که با این پیغام مواجه میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه راه دیگه ای بلدید و یا راه حل این مشکل رو میدونید لطفاً بگید.ممنون از توجه شما
در مورد سوال اون دوستمون هم باید بگم اگر بتونید سیستم رو از روی وسیله دیگه ای بجز هارد بوت کنید امکان بدست اوردن پسورد همون کامپیوتر هست که این دیگه به شرایط و جسارت شما بستگی داره

Gabana
28-12-2006, 20:05
Remote Connection رو مي توني از طريق رجيستري در سيستم ريموت فعال كني !
كلك خيلي با حاليه !! يه سرچي تو سايت Windowsnetworking در بخش Admin Tips بكن راهشو پيدا مي كني /
بعد راحت Remote Desktop بزن

yang
29-12-2006, 00:26
ممنون امیدوارم کار کنه

farzin764
21-12-2008, 22:29
چگونه میتوان از روی یک کلاینت به پسورد ادمین سرور یا شبکه دست پیداکرد ؟ سرور win server2003 است. با آنتی ویروس مکافی اینتر پرایز و مکافی فایر وال.میخوام کل سرور در اختیارم باشه.