PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزانترين کارت 256 و 512

Ali-Bahal
22-12-2006, 20:39
ارزانترين و گرانترين کارت گرافيک 256 و 512 چيه؟ و چنده؟

يک سايت ايراني خوب که همه کارتهاي گرافيک را با قيمتشان معرفي کرده باشه سراغ داريد

Lord_theOne
23-12-2006, 07:28
ببين عزيز زياد كاري به رم گرافيك نداشته باش به چيپستش كار داشته باش
چقدر پول داري
گرافيكي مي خواهي كه همه بازي هار را براحتي اجرا كند
گرافيك 7600gt بگير با بردهاي خوب مثل Xfx Msi Asusو ...
قيمت هم حدود 180000 تومان هست 256MB

Ali-Bahal
23-12-2006, 15:29
ممنون ولي ارزان تر وجود ندارد؟

موفق باشي دوست خوبم

worya_sh
23-12-2006, 16:18
شما می تونید albatron 7300gt بگیرید که 100 هزار تومان قیمتشه به این دلیل هم گفتم برد albatron بگیر چون نسبت به بقیه بردها هم ارزانتر هستش هم قویتر البته بجز برد giga که 30 تومان گرونتر هستش .

اینم عکی کارت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
24-12-2006, 07:16
عزيز من كه به شما گفتم چقدر بودجه داري تا گرافيك خوب معرفي كنيم

Ali-Bahal
24-12-2006, 15:13
شما می تونید albatron 7300gt بگیرید که 100 هزار تومان قیمتشه به این دلیل هم گفتم برد albatron بگیر چون نسبت به بقیه بردها هم ارزانتر هستش هم قویتر البته بجز برد giga که 30 تومان گرونتر هستش .

اینم عکی کارت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مبتدي هستم

برد چي هست؟ همراه کارت گرافيکه؟ يا جدا هست و براي خريد کارت گرافيک بايد دقت کنم که ببينم به مادربوردم مي خورد يا نه؟ لطفا کامل توضيح دهيد

از پيشنهادتم ممنون دوست خوبم حافظه کارت چقدر هست 512 يا 256 و يا . . . ؟

worya_sh
24-12-2006, 22:31
خوب محصولات زیادی تو بازار هست که کارخانه های مختلف با اسمهای مختلف در بازار سهیم هستند که میشه به msi gigabyte asus abit و غیره اشاره کرد که یکی از این محصولات albatron هست که کارت گرافیک و مین بورد تولید میکنه این مدلی هم که من معرفی کردم یکی از محصولاتش هستش که نسبت به قیمت توانایی خوبی داره البه فکر کنم شما اطلا عاتتون در مورد سخت افزار کمه شما اول ببینید مین بورد سیستمتون agp هست یا pci چون این مدلی که من معرفی کردم pci هستش اگه مین بوردتون agp بود با 70 هزار تومان می تونید ati9600xt رو بگیرید همچنین geforce 6600 هم انتخاب مناسبی هستش .

این کارت 256 هستش البته شما باید بدونید که مقدار رم با توانایی کارت هیچ رابطه ای نداره .

m_r1986
24-12-2006, 22:41
lord_theone عزيز يكم در مورد اين 7600gt توضيح ميدي ؟ يا لينكي داري كه بهش امتياز داده باشند ؟ داخل ايران براحتي ميشه پيدا كرد ؟ ويندوز ويستا را كامل پشتيباني ميكنه ؟ آيا بازيهايي مانند ghost recon را روان اجرا ميكنه ؟

zonealarm
24-12-2006, 23:05
خوب محصولات زیادی تو بازار هست که کارخانه های مختلف با اسمهای مختلف در بازار سهیم هستند که میشه به msi gigabyte asus abit و غیره اشاره کرد که یکی از این محصولات albatron هست که کارت گرافیک و مین بورد تولید میکنه این مدلی هم که من معرفی کردم یکی از محصولاتش هستش که نسبت به قیمت توانایی خوبی داره البه فکر کنم شما اطلا عاتتون در مورد سخت افزار کمه شما اول ببینید مین بورد سیستمتون agp هست یا pci چون این مدلی که من معرفی کردم pci هستش اگه مین بوردتون agp بود با 70 هزار تومان می تونید ati9600xt رو بگیرید همچنین geforce 6600 هم انتخاب مناسبی هستش .

این کارت 256 هستش البته شما باید بدونید که مقدار رم با توانایی کارت هیچ رابطه ای نداره .

درسته

به نظر میرسه شما در مورد سخت افزار تجربه زیادی ندارین

مقدار مموری در مقابل آیتم های دیگری که توانایی کارتو تعیین می کنن درجه اهمیت کمی داره

مواظب باشین توی بازار با القائاتی مثل مقدار مموری و... سرتون کلاه نذارن

شما اول مادربردتون و پولی که می خواین بدین رو بگین تا یه کارت مناسب معرفی بشه.

zonealarm
24-12-2006, 23:20
lord_theone عزيز يكم در مورد اين 7600gt توضيح ميدي ؟ يا لينكي داري كه بهش امتياز داده باشند ؟ داخل ايران براحتي ميشه پيدا كرد ؟ ويندوز ويستا را كامل پشتيباني ميكنه ؟ آيا بازيهايي مانند ghost recon را روان اجرا ميكنه ؟

یه benchmark از 7600gt با ati x1650xt :

این دوتا تقریبا هم قیمت هستن

توی این مقایسه کارت x1650xt خیلی بهتر از 7600gt عملکرد داشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا کیوان این کارتهای ATi رو با برد HIS (همون بردی که توی عکس بنچمارک هم می بینین) با قیمت مناسب وارد می کنه

میتونین با ایشون تماس بگیرین (نام کاربری kakihot )

m_r1986
24-12-2006, 23:41
zonealarm جان دمت گرم خيلي باحالي .

Lord_theOne
25-12-2006, 07:47
7600gt با ويستا سازگاري دارد
99 درصد قطعات با ويستا سازگاري دارد به گفته خود مايكروسافت

zonealarm
25-12-2006, 16:01
دوست عزیز

این عکسایی که قرار دادین فقط نمودارن

کاش لینک اصلی هم می دادین که حداقل ببینیم رده بندی این کارتا از چه نظر انجام شده.قدرت قیمت کارایی نسبت به قیمت یا اجرای یه گیم خاص . ...

البته همون طور که می دونین این x1650xt رو که معرفی کردم ATi اخیرا به بازار وارد کرده و بنچمارکهایی که خیلی جدید نیستن اصلا اسمی از این کارت توشون نیست.

erfanweb
25-12-2006, 16:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمتا

m_r1986
26-12-2006, 01:30
چرا قيمت giga از msi در مورد 7600gt بالاست ؟ giga قدرتش بيشتره ؟ بعدشم چرا قيمت اينقدر بالاست 230 هزار تومان براي 7600 چه خبره ؟

Lord_theOne
26-12-2006, 07:45
گيگابايت محصولاتش هميشه گرون بوده
معمولا در 99 درصد اوقات از Msi پايينتر است