PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیکشنری تصویری جدید آکسفورد The New Oxford Picture Dictionary

***Spring***
22-12-2006, 04:45
The New Oxford Picture Dictionary

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Oxford Picture Dictionary is a wonderful reference book to introduce beginning English students to a core vocabulary. It includes 3,600 words subdivided into 140 different topics (fruits, anatomy, geography, etc.), with detailed, full-color illustrations, and is available in monolingual English.

حجم : 65.6 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

***Spring***
15-08-2007, 16:30

The New Oxford Picture Dictionary contextually illustrates over 2,400 words. The book is a unique language learning tool for students of English. It provides students with a glance at American lifestyle, as well as a compendium of useful vocabulary.
The Dictionary is organized thematically, beginning with topics that are most useful for the "survival" needs of students in an English-speaking country. The topics move on to those of a more general nature, including those that might be used in content area classes in schools in the United States. However, pages may be used at random, depending on the students' particular needs. The book need not be taught in order.
The words depicted are those most useful for students needing basic English skills. The most common name of any given term was used for simplicity. Any regionalisms or variations will be found in the Teacher's Guide for that particular page.
The New Oxford Picture Dictionary contextualizes vocabulary whenever possible, thus making the language learner's task a bit easier. Verbs have been included on separate pages, but within a topic area where they are most likely to occur. However, this does not imply that these verbs only appear within these contexts.
For obvious reasons, the number of words per page has been limited. In addition, attempts have been made to place the numbers on the art consecutively, either from left to right, or, on many contextualized pages, in a circular, clockwise order.
A complete index with pronunciation guide has been included in the Appendix. For further ideas on using The New Oxford Picture Dictionary, see the Teacher's Guide and the two workbooks: Beginner's and Intermediate levels.
Also available in the program are a complete set of Cassettes, offering a reading of all of the words in the Dictionary; Vocabulary Playing Cards, featuring 40 words and the corresponding pictures on 80 cards with ideas for many games; and sets of Wall Charts, available in one complete package, or in three smaller packages."

حجم : 67 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moji643
12-12-2007, 14:38
آقا این چرا اینجوریه؟؟؟

من اینو دانلود کردم ولی فایل زیپ شده خرابه.....

اهههههههههههههههههههه

کلی منت این رپیدشیر نامرد رو کشیدم و دانلودش کردم و لی باز نمیشه...

***Spring***
13-12-2007, 19:15
آقا این چرا اینجوریه؟؟؟

من اینو دانلود کردم ولی فایل زیپ شده خرابه.....

اهههههههههههههههههههه

کلی منت این رپیدشیر نامرد رو کشیدم و دانلودش کردم و لی باز نمیشه...

سلام ... خود فایل رو من آپلود نکردم ، فقط لینک دانلود اون رو خدمت شما و بقیه دوستان معرفی کردم ...فایل یکی از لینکهای بالا رو قبلآ گرفتم ، و فایل اون صد در صد ، درست بوده ... خود فایل رو پیدا نکردم ولی مطمئن هستم ... بعضی وقتها هم دانلود ایراد داره ... یعنی بعضی وقتها ، فایل بر اثر دانلود خراب ، ناقص و بد دانلود میشه ... حالا یا خود فایل اصلی ایراد داشته یا دانلود شما ...در هر صورت من بی تقصیرم ...

خدمت شما و همه دوستان ، لینکهای جدید :

Publisher: Oxford University Press, USA
Number Of Pages: 128
Publication Date: 1988-05-19
Sales Rank: 123130
ISBN / ASIN: 0194341992
EAN: 9780194341998
Binding: Paperback
Manufacturer: Oxford University Press, USA
Studio: Oxford University Press, USA
Average Rating: 4.5

The New Oxford Picture Dictionary and its components provide a complete, four-skills language development program. The program is: BLPractical - a wide range of topics introduce new words in their most common context. BLEasy to use - vocabulary items are presented without ambiguity or the need for translation. BLVersatile - the Dictionary itself and its components have unlimited applications. BLFlexible - the Dictionary can be used alone or with its components.

Mirror

.

A r c h i
13-12-2007, 21:55
Spring جان اینا را توانجمن زبان هم گذاشته بودی؟؟ اگه نذاشتی بذارم..یاخودت می ذاری؟

***Spring***
14-12-2007, 00:35
Spring جان اینا را توانجمن زبان هم گذاشته بودی؟؟ اگه نذاشتی بذارم..یاخودت می ذاری؟

سلام ، archi-girl جان معمولآ لینکهای زبان رو تو انجمن زبان هم معرفی میکنم ... چون تاپیک قدیمیه ، احتمال زیاد قبلآ گفتم ... ولی بازم لینکهای جدید رو ، همونطور که گفتید ، اضافه کردم ... ممنون از یادآوری ...

.

ramshad
14-12-2007, 05:30
آقا شرمنده من نمی دونم چرا هیچ لینکی در این پست نمی بینم.

***Spring***
14-12-2007, 12:33

سلام ... از چه مرورگری استفاده میفرمایید؟... اگه غیر از اینترنت اکسپلورر هست ، تعویض بفرمایید و با اینترنت اکسپلورر صفحات رو ببینید ... بازم سوالی داشتید بفرمایید... موفق باشید ...

.

Dash Ashki
14-12-2007, 12:53

با اجازه اسپرینگ جان :)

دوست من شما می بایستی بزارید کل صفحه به درستی Load شه تا لینکها به درستی نمایش داده بشه(به خاطر اینکه لینک فعال هستش و بر روی لینک دانلود تصویر قرار داره ، تا اتمام لود شدن هیچ لینکی به نمایش در نمیاد;))

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی.

ramshad
15-12-2007, 03:18
آقا شرمنده! من اشتباها فرمت فایل را تبدیل به exe کردم. حالا دیگه نه می تونم فرمت فایل را تغییر بدم؛ نه می تونم دلیتش کنم. هیچ کاریش نمی تونم بکنم! 67 مگ فایل از دستم رفت! راستی صفحه رو گذاشتم کامل لود شه اما بازم لینک رو ندیدم. بالاخره هم لینکش رو یک جا دیگه دیدم و دانلود کردم. مرورگرم هم آوانت برازور هست. حالا فرمت فایل رو. چی کار کنم که عوضش کنم؟
اضافه شد: آقا لینک دانلود در فایر فوکس هم قابل مشاهده نیست! نمی دانم چرا!

Dash Ashki
15-12-2007, 06:40
آقا شرمنده! من اشتباها فرمت فایل را تبدیل به exe کردم. حالا دیگه نه می تونم فرمت فایل را تغییر بدم؛ نه می تونم دلیتش کنم. هیچ کاریش نمی تونم بکنم! 67 مگ فایل از دستم رفت! راستی صفحه رو گذاشتم کامل لود شه اما بازم لینک رو ندیدم. بالاخره هم لینکش رو یک جا دیگه دیدم و دانلود کردم. مرورگرم هم آوانت برازور هست. حالا فرمت فایل رو. چی کار کنم که عوضش کنم؟
اضافه شد: آقا لینک دانلود در فایر فوکس هم قابل مشاهده نیست! نمی دانم چرا!

دوست عزیز...

من لینکها رو تو پست 9 براتون قرار داده بودم:46:

+++

برای تغییر فرمت هم شما بایستی برید به این مسیر
MyComputer
از منوی Tools گزینه Folder Options رو انتخاب کنید.
از تب Folder Options گزینه View رو انتخاب کنید.
در قسمت Advance Settings هم اون تیکی رو که گزینه Hide Extensions For Known File Types رو بردارید .
حالا برید و فایلتون رو Rename کنید و اون .exe آخرش رو حذف کنید تا تبدیل به همون فایل اصلی .Rar شه.

موفق باشی .

ramshad
16-12-2007, 04:06
اشکی جان! گفتم که قبل از این که شما لینک ها را برایم بنویسی در جای دیگری آن را دیدم و دانلود کردم. اما الان که فایل تبدیل به exe شده و اجرا شده ؛اجازه نمی ده فرمتش را تغییر دهم و پیغام میده که فایل توسط برنامه دیگری در حال اجراست.حتی تو سیف مد هم نشد تغییر بدم. یادمه یک برنامه بود خیلی هم کم حجم بود که برنامه هایی رو که به هیچ وجه نمی شد اجراش رو متوقف کرد؛ متوقف می کرد. الان به چنین چیزی نیاز دارم.دلیل این که نوشتم لینک ها قابل مشاهده نیست برای اون بود که مطمئنت کنم واقعا لینکی نیست! عرض کردم که با فایر فوکس و آوانت چک کردم.الان هم باید برم بخش درخواست نرم افزار ؛ نرم افزاری رو درخواست کنم که اجرای برنامه رو متوقف کنه تا بتونم فرمتش رو عوض کنم. ممنون از لطفت به هر حال.

***Spring***
16-12-2007, 16:44
اشکی جان! گفتم که قبل از این که شما لینک ها را برایم بنویسی در جای دیگری آن را دیدم و دانلود کردم. اما الان که فایل تبدیل به exe شده و اجرا شده ؛اجازه نمی ده فرمتش را تغییر دهم و پیغام میده که فایل توسط برنامه دیگری در حال اجراست.حتی تو سیف مد هم نشد تغییر بدم. یادمه یک برنامه بود خیلی هم کم حجم بود که برنامه هایی رو که به هیچ وجه نمی شد اجراش رو متوقف کرد؛ متوقف می کرد. الان به چنین چیزی نیاز دارم.دلیل این که نوشتم لینک ها قابل مشاهده نیست برای اون بود که مطمئنت کنم واقعا لینکی نیست! عرض کردم که با فایر فوکس و آوانت چک کردم.الان هم باید برم بخش درخواست نرم افزار ؛ نرم افزاری رو درخواست کنم که اجرای برنامه رو متوقف کنه تا بتونم فرمتش رو عوض کنم. ممنون از لطفت به هر حال.

سلام ... دوست عزیز از اینترنت اکسپلورر ( Internet Explorer ) استفاده بفرمایید ... لینکها بشکل عادی ( با سه فاصله در اسم سایت ) نوشتم ، تا فعال نباشند ... شما سه فاصله رو پاک بفرمایید و از لینک دانلود ، فایل رو بگیرید ... دیگه با هر مرورگری باشید ، لینکها مشخص هستند ... موفق باشید ...

http ://rapid share .com/files/38603274/New.Oxford.Picture.Dictionary.Monolingual.English-0194341992.rar

و یا

http ://rapid share .com/files/38521723/english__-_the_new_oxford_picture_dictionary.rar

.

moji643
20-12-2007, 10:03
سلام ... خود فایل رو من آپلود نکردم ، فقط لینک دانلود اون رو خدمت شما و بقیه دوستان معرفی کردم ...فایل یکی از لینکهای بالا رو قبلآ گرفتم ، و فایل اون صد در صد ، درست بوده ... خود فایل رو پیدا نکردم ولی مطمئن هستم ... بعضی وقتها هم دانلود ایراد داره ... یعنی بعضی وقتها ، فایل بر اثر دانلود خراب ، ناقص و بد دانلود میشه ... حالا یا خود فایل اصلی ایراد داشته یا دانلود شما ...در هر صورت من بی تقصیرم ...

.
[/CENTER]

سلام مرسی از زحمات شما

نم دونم والله من دانلودش کردم ولی خراب بود...

نم تونین یه جای دیگه اون رو آپلو کنید؟

اگه این کارو بکنید خیلی منون میشم...

منون از زحماتی که می کشید

***Spring***
20-12-2007, 10:36
سلام مرسی از زحمات شما

نم دونم والله من دانلودش کردم ولی خراب بود...

نم تونین یه جای دیگه اون رو آپلو کنید؟

اگه این کارو بکنید خیلی منون میشم...

منون از زحماتی که می کشید

سلام ... خواهش میکنم ... چند تا لینک دیگه معرفی کردم ، از اونها کتاب رو بگیرید ...

.

samanajan
21-05-2008, 19:30
آیا جدیدتر از این هم آمده

samanajan
21-05-2008, 20:25
اگر میشه آدرس را در یک سایت دیگه آپلود کنید

***Spring***
21-05-2008, 23:44
اگر میشه آدرس را در یک سایت دیگه آپلود کنید

سلام ... خود فایل رو من آپلود نکردم ، فقط لینک دانلود اون رو خدمت شما و بقیه دوستان معرفی کردم ...

این لینکها الآن سالمند و قابل دانلود ، اگه از سایت و آپلود سنتر دیگه میخواید ، بفرمایید کجا و کدوم سایت ، اگه تونستم حتمآ ، ولی هنوز از لینکهای پایین کتاب رو میتونید بگیرید... شایدم بقیه دوستان به شما کمک کنند ... فعلآ خدمت شما :

The New Oxford Picture Dictionary and its components provide a complete, four-skills language development program. The program is: BLPractical - a wide range of topics introduce new words in their most common context. BLEasy to use - vocabulary items are presented without ambiguity or the need for translation. BLVersatile - the Dictionary itself and its components have unlimited applications. BLFlexible - the Dictionary can be used alone or with its components.

Mirror

.

samanajan
22-05-2008, 15:11
سلام ... خود فایل رو من آپلود نکردم ، فقط لینک دانلود اون رو خدمت شما و بقیه دوستان معرفی کردم ...

این لینکها الآن سالمند و قابل دانلود ، اگه از سایت و آپلود سنتر دیگه میخواید ، بفرمایید کجا و کدوم سایت ، اگه تونستم حتمآ ، ولی هنوز از لینکهای پایین کتاب رو میتونید بگیرید... شایدم بقیه دوستان به شما کمک کنند ... فعلآ خدمت شما :

Mirror

.

با سلام متشکرم ولی

اگه میشه در سایت rapidshare آپلد نکنید یک سایت دیگه سراغ ندارید

***Spring***
22-05-2008, 18:10
با سلام متشکرم ولی

اگه میشه در سایت rapidshare آپلد نکنید یک سایت دیگه سراغ ندارید

سلام ... دوست عزیز ، به پستهای قبلی توجه ندارید ... خودم فایل رو آپلود نکردم ، فقط لینک دانلود اون رو خدمت شما و بقیه دوستان گفتم ...

الآن چند سری گشتم ولی بیشتر لینکها برای این کتاب از راپید هستند ... اگه پیدا کردم ، حتمآ لینکش رو معرفی میکنم ... از دوستان دیگه هم بپرسید ... موفق باشید ...

.

samanajan
29-05-2008, 19:55
این مشکل برای پیش آمد وقتی دانلود کردم

یا فایل مشکل دارد ایراد از کجاست چطوری برطرفش کنم

اینم عکسش

***Spring***
29-05-2008, 22:39
سلام ... دو تا احتمال هست ... یا فایل آپلود شده خرابه و ایراد داره ... یا در زمان دانلود فایل ، فایل دچار مشکل و نقص شده و الآن فایل قابل استفاده نیست ...

باید دوباره فایل رو دانلود کنید ... برای اطمینان بیشتر و راحتی کار ، این سری از لینک دیگه ( بغیر از لینک قبلی که فایل رو گرفتید ) از یکی از لینکهای دیگه ، فایل رو دانلود کنید ...

.

samanajan
30-05-2008, 10:15
من اون را از لینکهای که شما گذاشته بودید دانلود کردم

***Spring***
30-05-2008, 11:25
سلام ... تو صفحه قبلی چند لینک دانلود داریم ... به احتمال خیلی زیاد ، فایل زمان دانلود دچار آسیب شده ... از این موارد بعضی وقتها پیش میآد ... برای اینکه یک در صد شاید خود فایل آپلود شده آسیب دیده باشه ، شما از لینک دانلود دیگه ای ( غیر از لینک دانلود قبلی خودتون ) استفاده کنید ... از لینک دانلود پایین استفاده کنید ... موفق باشید ...

.

done2010
03-10-2010, 14:37
با سلام خسته نباشید،:20: ممنونم از بابت این دیکشنری،:11: لینک کاملا درست بود و من تونستم به خوبی و کامل دانلود کنم.:46:

blackspider
23-10-2010, 14:39
آیا لینک دانلود از opd workbook که سه جلد هستش وجود داره تو نت؟؟

france
23-10-2010, 15:43
آیا لینک دانلود از opd workbook که سه جلد هستش وجود داره تو نت؟؟

سلام..

در نت مشاهده نشد.

moonfairy
16-08-2011, 20:12
سلام من نمی تونم بگیرم میشه یکی بگه باید چی کار کنم؟

goo.goo
27-09-2011, 11:24
آقا اجرت با مولا
خیلی ممنون

کمیته
26-05-2012, 18:27
سلام مسخره کردی اصلا دانلود نمیشه مجبوری مگه مطلب بزاری