PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Yetisports

cuauhtemoc
21-12-2006, 12:06
این سری از بازیها مربوط به یک Yeti یا یک انسان برفی ساکن کوه های هیمالیاست.
این یتی با پنگوئن ها بازی میکنه یا اونارو شوت میکنه این ور اون ور.
لینک دانلود دوتا بازی از سری 8 تایی این بازی رو میزارم.
شما دانلودش کنید و بازی کنید.
بیشترین رکورد خودتون هم بنویسید تا ببینیم که چه کسی بالاترین رکورد رو میزنه.

لینک دانلود بازی اول از سری 8 تایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود بازی سوم از سری 8 تایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
21-12-2006, 12:10
رکورد من از بازی اول 323.5 متر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رکورد من از بازی سوم 438.58 متر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شا هم رکوردهاتون رو با عکس همراه کنید.

اینم عکس یتی خان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
21-12-2006, 14:07
سلام
اين 5 تا بازي از اين سري
تاپيك واسه ركوردگيري داشتيما !

Amin
21-12-2006, 17:04
اينم ادامش ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
22-12-2006, 01:19
عزيز جان (نام كاربري شما سخته ننوشتم !) هنوز تمرين نكردي چون من بازي اول رو 325 زدم و بازي دوم هم 450 زدم ! شايد باورت نشه ولي اگه خواستي من دوباره بازي ميكنم و از ركوردم عكس ميگيرم ميزارم اينجا

cuauhtemoc
23-12-2006, 11:48
عزيز جان (نام كاربري شما سخته ننوشتم !) هنوز تمرين نكردي چون من بازي اول رو 325 زدم و بازي دوم هم 450 زدم ! شايد باورت نشه ولي اگه خواستي من دوباره بازي ميكنم و از ركوردم عكس ميگيرم ميزارم اينجا

عزیز جان منم اینو واسه این گذاشتم که رکوردای بالاترو ببینم.
رکورد من خیلی بالاتر از این حرفاست فقط بلد نبودم ازش عکس بگیرم.
حالا یاد گرفتم.
فقط با مدرک نشون بدین.
کی به کیه منم اولی رو 136656565 زدم دومی رو 5566565656

cuauhtemoc
23-12-2006, 11:51
سلام
اين 5 تا بازي از اين سري
تاپيك واسه ركوردگيري داشتيما !

خیلی ممنون.
ولی تمام این بازیها تو سایت yetisports.com بود.
بازهم ممنون.

cuauhtemoc
26-12-2006, 11:31
رکورد جدید من از بازی سوم - 454.93 متر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
26-12-2006, 12:06
لینک دانلود بازی های Yetisports

PART 1 - PINGU THROW - Original
ZIP-FILE - 813 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 2.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 1 - DC PINGU THROW - 2005
ZIP-FILE - 2.67 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 2 - ORCA SLAP
ZIP-FILE - 1.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 2.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 3 - SEAL BOUNCE
ZIP-FILE - 1.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 2.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 4 - ALBATROS OVERLOAD
ZIP-FILE - 1.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 3.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 5 - FLAMINGO DRIVE
ZIP-FILE - 2.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 3.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 6 - BIGWAVE
ZIP-FILE - 2.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 3.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 7 - FREE-RIDE
ZIP-FILE - 2.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 3.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PART 8 - JUNGLE SWING
ZIP-FILE - 2.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HQX-File - 3.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
26-12-2006, 12:22
لینک دانلود این سری از بازیها برای موبایل داران
توجه: ممکنه تو جایی از این سایت لینک این بازیها باشه. لطفا اگر جای دیگه ای بود به بزرگیه خودتون ببخشید منم تو این تایپک اونارو آوردم. گذاشتم که این تایپک رو تکمیل کرده باشم.

Yeti Sports 1- jar file - 59.55 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 2 - jar file - 54.46 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 3 - jar file - 80 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 4 - jar file - 54.84 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 5 - jar file - 74.9 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 6 - jar file - 81.4 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 7 - jar file - 62.02 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Yeti Sports 9 - jar file - 112.66 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
27-12-2006, 15:17
توضیحات ویکیپدیا در مورد یتی
کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------------------------------------------------------------------
یتی یا مرد برفی موجود افسانه‌ای ساکن در کوه‌های هیمالیا و کشورهای نپال و تبت است. بنا به داستان‌ها او جثه‌ای به بزرگی یک خرس بزرگ سفید دارد و همانند انسان بر روی دو پا راه میرود گفته می‌شود که بومیان و کوهنوردان در هوای بد کوهستان یتی را گهگاه میبینند گفته می‌شود که گاهی به مردمان گمشده درکوه کمک می‌کند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
29-12-2006, 11:51
رکورد جدید من از بازی سوم - 468.94 متر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
02-01-2007, 23:16
نه عزيزم با كد تقلب نه !

cuauhtemoc
03-01-2007, 21:40
نه عزيزم با كد تقلب نه !
نه حاجی من اصلا نمی دونم کد تقلباش چیه.
خداوکیلی خودم پرتاب کردم.
ضمنا اسم کاربری من کاتیموک که اسطوره ای تو مکزیکه.
یاعلی