PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک برنامه ی Power Director 4

ootena
06-06-2005, 06:07
لطفا اگر کسی کرک این برنامه رو داره یا می تونه تهیه کنه برای من توی این صفحه قرار بده
واقعا لازمش دارم ، ممنون

nardin
06-06-2005, 07:33
Cyberlink Power Director v4.00 build 1404

سريال : WA44809690502538

كيجن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ootena
26-06-2005, 03:01
نسخه ی من trial هستش چطور می تونم از کرک وسریال نامبر استفاده کنم

Mehdi_Best
26-06-2005, 08:22
مگه جايي براي وارد كردن سريال نداره؟ اكثر نسخه هاي تريال نرم افزارها با وارد كردن سريال تبديل به نسخه فول مي شوند.
اگه كرك هم باشه كه كرك رو در شاخه نصب برنامه كپي كرده و اجرا مي كنيد. اين روش كلي براي كرك كردن برنامه هاست. اما اين برنامه رو دقيق نمي دونم چون خودم باهاش كار نكردم. اما احتمالا يكي از همين 2 راه است.

ootena
03-07-2005, 01:36
ببخشید این روش دومی که برای کپی کردن کرک در شاخه ی نصب برنامه گفتین من بلد نیستم و در مورد خیلی ز برنامه ها لازمم می شه
لطف می کنید آموزش کاملی ازش برم بنویسید ممنون
در مورد برنامه ی Power Director هم که برنامه ایست مثل VideoWave و Ulead® VideoStudio میمونه البته به نظر من یه سروگردن بالاترئه ومن شدیدا به این برنامه نیاز دارم
البته تعریفی که از برنامه کردم به نظرتون بیجا نیاد چونکه امیدوارم این برنامه ی خیلی خیلی خوب رو دانلود کنید و روش نصب کرکش رو هم به من بگید.

Mehdi_Best
04-07-2005, 18:21
دوست خوبم سلام. ببخشيد كه نتونستم زودتر جوابي بدم. چون از ديروز تا به حال براي ورود به انجمن دچار مشكل بودم.
در مورد روش مذكور بايد بگم كه كار خاصي نياز نيست كه انجام بدي.
در مورد اينطور كرك ها شما بايد پچ مربوطه را كه دانلود مي كنيد در شاخه نصب برنامه كپي كرده و در هنگامي كه برنامه در حال اجرا نيست اون پچ رو اجرا كنيد.
براي توضيح بيشتر بايد بگم كه هر برنامه در هنگام نصب مسير خاص خودش رو مشخص مي كنه كه در كجا نصب مي شه. شما اون مسير رو بايد پيدا كرده و فايل كرك رو در اونجا كپي كنيد. يعني دقيقا خود فايل كرك در پوشه نصب برنامه. چون بعضي اوقات كه فايل كرك رو از داخل فايل قشرده اكستراكت مي كنيد يك پوشه هم ايجاد مي كنه كه شما بايد از داخل اون پوشه كرك رو در آورده و مستقيما در همون مسير نصب برنامه كپي كنيد.
اگه باز هم نياز به توضيح بيشتر بود بفرماييد.
در مورد برنامه پاور دايركتور هم بايد بگم كه من با اين برنامه كار نكرده ام اما حتما همينطور هست كه شما مي فرماييد. در ضمن لينك دانلودش رو بدهيد كه اگه فرصت كردم دانلود و نصب كنم تا روش دقيق كركش رو بگم

ootena
06-07-2005, 02:27
لینک دانلود Power Director 4
که البته نسخه ی trial هستش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم 134 MB

Mehdi_Best
06-07-2005, 07:29
بالاخره تونستي از كركش استفاده كني؟
در ضمن چون حجمش زياده بايد سر فرصت دانلودش كنم. به هر حال ممنون.

ootena
09-07-2005, 00:24
نتونستم
:cry: :cry: :cry:

Mehdi_Best
09-07-2005, 09:49
مي شه بگي چطور نتونستي؟ يعني براي كرك كردن چكار مي كني؟ و اگه همه مراحل رو درست انجام مي دي چه پيغامي مي ده كه نمي شه؟

ootena
10-07-2005, 03:32
من فکر می کنم اگر شما دانلود کنید و بعد راهش رو به من بگید خیلی بهتر باشه
چون میدونم شما که برنامه رو ندیدین هر چقدرهم توضیح بدین من نمیفهمم
البته ناراحت نشین ها منظور از هر چقدر توضیح دادن شما
گیرایی ئه پائین خودمه .
من منتظر میمونم هروقت دانلود کردین به من روش کرک کردنش رو یاد بدین
خیلی خیلی ممنون

Mehdi_Best
10-07-2005, 15:30
دوست عزيز سلام. من سعي مي كنم فردا (2 شنبه) حتما دانلود كرده و امتحان كنم و روش رجيستر كردنش رو بگم.

Mehdi_Best
12-07-2005, 01:00
من دانلودش كردم و كركي كه نسخه تريال رو به فول تبديل كنه رو پيدا كردم. چون با سريال رجيستر نمي شه. يعني جايي براي وارد كردن سريال نداره. اما كركش رو دارم. اما مثل اينكه ديگه دنبالش نيستي؟

Mehdi_Best
13-07-2005, 12:13
اين هم لينك كركي كه نسخه تريال رو به فول تبديل مي كنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin.pz
23-08-2006, 10:17
سلام به خدمت دوستان عزيزم.
ميخواستم ببينم كه شما لينك videowave 7.0 professionalرو دارين ؟
اگه دارين ميشه لينكشو اينجا بگذارين . واقعا متشكرم.

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

قوت افرنگ از علم و فن است از همين آتش چراغش روشن است
علم و فن را اي جوان شوخ و شنگ مغز ميبايد نه ملبوس فرنگ

kayvankoohi
05-10-2006, 18:04
سلام دوستان
كركي براي ورژن 5 اين نرم افزار هست؟نرم افزاري كه من خريدم حتي در حالت trial هم اجرا نميشه و فقط cd key ميخواد.