PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل CD-Cops با ویندوز XP سرویس پک 2

mahdimp5
19-12-2006, 19:43
من چند تا سی دی مختلف دارم که با CD Cops محافظت میشن. این برنامه ها روی همه نوع ویندوز از جمله XP SP1 به خوبی اجرا میشن ولی روی SP2 که نصب می کنم به هنگام اجرا این Error را میده :

"Error Z0001: Internal error"

سایت سازنده نرم افزار ( نور ) میگه این مشکلی که CD Cops با SP2 داره و باید CD تون را بیارید تا تعویض کنیم. ( قفلشون رو عوض کردن و دیگه از CD Cops استفاده نمیکن ) . حالا می خواستم ببینم دوستان راه حلی به نظرشون نمی رسه که همین رو یه جوری با SP2 سازگار کنیم؟ مثلا Patch یا Fix نصب کنیم که این مشکل بر طرف بشه؟

ممنون از توجه همه دوستان با حال !

mahdimp5
20-12-2006, 06:51
بابا تو رو به حضرت عباس یکی جواب ما رو بده. خدا ثواب 40 حج با پای پیاده بهتون بده !

ehsan30
20-12-2006, 10:23
بابا تو رو به حضرت عباس یکی جواب ما رو بده. خدا ثواب 40 حج با پای پیاده بهتون بده !

سلام
دوست عزیز از این که میبینی کسی جوابتو نمی ده ناراحت نشو و قسم
هم نده در این تابیک افراد حرفه ای فعالیت می کنند و اگر جوابتو نمی دن
حتما یا تا حالا از این قفل استفاده نکردن و یا با همچین مشکلی برخورد نکردند
ان شا الله مشکلتون حلشه:)
بای

mahdimp5
20-12-2006, 13:17
حتما یا تا حالا از این قفل استفاده نکردن و یا با همچین مشکلی برخورد نکردند

والا مشکل که مشکل نادر و ناشناخته ای نیست. سرچی که تو گوگل کردم نشون می داد خیلی ها که از نرم افزارهای محافظت شده با CD Cops استفاده میکنن این مشکل رو دارن ولی خب اکثر تولید کننده های نرم افزار یه Patch درست کردن تا این مشکل برطرف بشه. فقط این تولید کننده ایرانی ( نور) این کار رو نکرده و درعوض نوع قفل رو تغییر دادن !! ( الان ظاهرا برای نرم افزارهاشون از یه روش ترکیبی استفاده میکنن)

در ضمن قسم دادنم هم بیشتر جنبه شوخی با دوستان رو داشت تا یه عز و التماس جدی !!

SCC
21-12-2006, 00:05
متاسفانه بیشتر ورژنهای این قفل روی این ویندوز که گفتید کار نمیکنه

ولی من یه چیز جالب در مورد نوالانوار 2.2 دیدم که این قفل روی سیدی هست ولی نه کد می خواد و راحت کپی میشه!