PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كتاب فارسي چگونه بر خود مسلط شويم

masoud49
19-12-2006, 02:53
كتاب بسيار خوب و ناياب

ياد بگيريم: چگونه بر خود مسلط شويم

پرفسور ار-اسپرينگر
ترجمه ساعد زمان

حجم : 3.22 بصورت زيپ شده

فايل از نوع pdf

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پيشنهاد ميكنم حتما بگيريدش و بسيار كتاب خوبي است.

zeynal
19-12-2006, 03:13
ـــــلام
عرض شود حضور دوست عزیزم مسعودجان
داینکه کتاب ارسالیت بسیار جالبه و مفید شکی نیست، دستت بی بلا
فقط یه نکته ! این آپلودسنترراپید یه کم سرناسازگاری با سرعت درپیتی هایی مثل من داره!
یه جای دیگه مرگ من انتخاب کن
دستت درست
یاحق

.

masoud49
19-12-2006, 04:22
باور كنيد من دو سه روزه كه خودم هم مشكل دارم و با هزار بدبختي اين رو آپ كردم...

البته راپيدشير سرعتش خيلي عاليه .. فقط همون مسئله استفاده از اكانت فري هست ...

بازم سعي كنيد اگر نشه من هم تلاش ميكنم كه از طريق سايت ديگه اي ارائه كنم.

Dash Ashki
19-12-2006, 08:35
دوست عزیز صفحه اصلی انجمن برای درخواست کتاب نه معرفی کتاب...

کتابهایی از این دست اینجا معرفی شه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ لینکها رو به صورت کد شد قرار بده.

موفق باشی

masoud49
20-12-2006, 05:06
بله
ممنون از راهنمايي و انتقاد مناسب شما
اون هم كد شد

Slevin
24-12-2006, 05:57
سلام
کتاب رو دانلود کردم وقسمتیش رو هم خوندم . به نظرم جالب اومد . توصیه میکنم بقیه دوستان هم مطالعه کنند .
در ضمن از دوستمون که لینکش رو گذاشتند ممنونم . موفق باشید

nazy14
24-12-2006, 11:44
:devil: از پیشنهاد شما ممنون این کتاب خیلی جالب وخوب بود وبه من خیلی کمک کرد وبسیاری از مشکلات من راحل کرد

masoud49
30-12-2006, 00:35
خيلي ممنونم... اميدوارم همه از اين كتاب استفاده كنند.. تا به حال 52 نفر از اين كتاب كه لينكش رو من گذاشتم دانلود كردن ... يعني من 52 جلد از اين كتاب رو به دست دوستانم رسوندم...و از اين بابت خوشحالم .. شما هم بعدي باشيد

masoud49
30-12-2006, 00:42
كتاب ديگهاي هم هست كه قبلا معرفي شده به نام

كتاب راز موفقيت آنتوني رابينز

حجم يك مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] df

اين كتاب تا به حال 166 بار دانلود شده... اين رو هم خودم pdf كردم..

به فارسي و جمع آوري از سايت با ذكر منابع. ياحق.

Dash Ashki
30-12-2006, 09:58
كتاب ديگهاي هم هست كه قبلا معرفي شده به نام

كتاب راز موفقيت آنتوني رابينز

حجم يك مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] df

اين كتاب تا به حال 166 بار دانلود شده... اين رو هم خودم pdf كردم..

به فارسي و جمع آوري از سايت با ذكر منابع. ياحق.

خيلي ممنونم... اميدوارم همه از اين كتاب استفاده كنند.. تا به حال 52 نفر از اين كتاب كه لينكش رو من گذاشتم دانلود كردن ... يعني من 52 جلد از اين كتاب رو به دست دوستانم رسوندم...و از اين بابت خوشحالم .. شما هم بعدي باشيد

دوست عزیز من نمیدونم واقعا منظورتون از این کار آیا همونیه که فکر میکنم یا نه؟
امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

تا الان 52 نفر و 166 نفر.

این تاپیک مربوط به " كتاب فارسي چگونه بر خود مسلط شويم" هستش اما شما لینک کتاب دیگه رو اینجا میزارید که فکر کنم قبلا تو یکی از پستهاتون اینو آورده بودید .در صورتی که قبل از پست شما هم یکی دیگه لینک کتاب رو گزاشته بود.:rolleye:

masoud49
31-12-2006, 08:42
دوست عزیز من نمیدونم واقعا منظورتون از این کار آیا همونیه که فکر میکنم یا نه؟
امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

تا الان 52 نفر و 166 نفر.

این تاپیک مربوط به " كتاب فارسي چگونه بر خود مسلط شويم" هستش اما شما لینک کتاب دیگه رو اینجا میزارید که فکر کنم قبلا تو یکی از پستهاتون اینو آورده بودید .در صورتی که قبل از پست شما هم یکی دیگه لینک کتاب رو گزاشته بود.:rolleye:

كاش واضح ميگفتيد تا من رفع سوء تفاهم كنم.
من اين كتابها رو يعني اين دو تا رو بعد از هزار دردسر در راپيدشير آپلود كردم. و فقط به خاطر اينكه اين دو كتاب تاثير شگرفي در زندگي من گذاشته... و گفتم تجربه ام رو با ديگران قسمت كنم. اين تعداد رو هم كه گفتم .. چون حتما ميدونيد كه كانتر ميندازه و فقط صرف تشويق هست .. من هر چقدر اونها اضافه بشند تعداد رو تصحيح ميكنم تا همه دوستان از استقبالي كه شده آگاه بشند و از كنار نطلب به راحتي نگذرند... البته يك نظر شخصي است .. شايد شما قبول نداشته باشيد و به عنوان مدير انجمن شما مختاريد كه هر تغييراتي خواستيد بديد و از نظر من هم بلامانع است.. مطمئن باشيد ... مسئله ديگري نيست... با چهار تا كتاب و ... نميشه به 10000 رسيد :tongue:
آوردن پست در اينجا به دليل اينكه ديدم از موضوع اول استقبال شده و گفتم موضوع دوم رو هم همينجا بگذارم ... ضمن اينكه به صحتش اعتماد دارم چون خودم جمع آوري كردم... عرض كردم شما مختاريد داريد وظيفه خودتون رو انجام ميديد اگر از نظر شما مانعي هست ميتونيد پستهاي اضافه رو پاك كنيد..

ضن اينكه اگه مشكلي نداره
ميخواستم همينجا بحثي در رابطه با كتب فوق راه بندازيم و دوستاني كه اين دو كتاب رو خوندند برداشتهاشون رو بيان بگند و به مباحثه بشينيم ... اگر مانعي نداره... راستي خود شما خونديد؟ جالب بود؟ خيلي خوشحال ميشم با هم در مورد كتاب صحبت كنيم :)

Dash Ashki
31-12-2006, 10:47
كاش واضح ميگفتيد تا من رفع سوء تفاهم كنم.
من اين كتابها رو يعني اين دو تا رو بعد از هزار دردسر در راپيدشير آپلود كردم. و فقط به خاطر اينكه اين دو كتاب تاثير شگرفي در زندگي من گذاشته... و گفتم تجربه ام رو با ديگران قسمت كنم. اين تعداد رو هم كه گفتم .. چون حتما ميدونيد كه كانتر ميندازه و فقط صرف تشويق هست .. من هر چقدر اونها اضافه بشند تعداد رو تصحيح ميكنم تا همه دوستان از استقبالي كه شده آگاه بشند و از كنار نطلب به راحتي نگذرند... البته يك نظر شخصي است .. شايد شما قبول نداشته باشيد و به عنوان مدير انجمن شما مختاريد كه هر تغييراتي خواستيد بديد و از نظر من هم بلامانع است.. مطمئن باشيد ... مسئله ديگري نيست... با چهار تا كتاب و ... نميشه به 10000 رسيد :tongue:
آوردن پست در اينجا به دليل اينكه ديدم از موضوع اول استقبال شده و گفتم موضوع دوم رو هم همينجا بگذارم ... ضمن اينكه به صحتش اعتماد دارم چون خودم جمع آوري كردم... عرض كردم شما مختاريد داريد وظيفه خودتون رو انجام ميديد اگر از نظر شما مانعي هست ميتونيد پستهاي اضافه رو پاك كنيد..

ضن اينكه اگه مشكلي نداره
ميخواستم همينجا بحثي در رابطه با كتب فوق راه بندازيم و دوستاني كه اين دو كتاب رو خوندند برداشتهاشون رو بيان بگند و به مباحثه بشينيم ... اگر مانعي نداره... راستي خود شما خونديد؟ جالب بود؟ خيلي خوشحال ميشم با هم در مورد كتاب صحبت كنيم :)

سلام...

در نیت خیر شما هیچ شکی نیست.اما با قرار دادن تعداد دفعات دانلود این سوءتفاهم پیش میاد که برای گرفتن پوینت اینکار انجام شده.:)
در ضمن در حالت عادی یعنی نداشتن اکانت، سیستم جدید رپید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجازه دیدن دفعات دانلود رو نمیده مگه اینکه اکانت داشته باشی.;) (اگه اشتباه نکرده باشم اگه شما اکانت رو بخری خودش 8000 تا پوینت داره وفقط نیازه به 2000 پوینت نه 10000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
در مورد بحث و تبادل نظر در مورد این کتاب در این انجمن ، خوشبختانه یا متاسفانه نمیشه این کار رو در این انجمن انجام داد این انجمن فقط برای درخواست و معرفی کتاب هستش.

اما اگر مایلی که همچین مباحثی رو دنبال کنی میتونی تاپیکی در این زمینه در انجمن ادبیات ایجاد کنی و در مورد این کتاب به بحث و تبادل نظر بپردازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم متاسفانه هنوز وقت نشده این کتاب رو بخونم الان فصل امتحانات دانشگاه هستش.حتما دوستانی هستند که این کتاب رو خونده باشن.منم در اسرع وقت بعد امتحانات و خوندن کتاب حتما در مباحث مربوطه شرکت میکنم.

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
31-12-2006, 11:21
اقا کسی هست این کتاب ها رو یه جا دیگه مثل persiangig اپلود کنه؟ با یان سایت پید مشکل داریم نمیزاره دانلود کینم