PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد IP :

Ali_k
05-06-2005, 07:57
با سلام خدمت دوستان .من يه سوال در مورد IPداشتم اينم اونه كه آيا ميشه مثلن ما ميريم تو چت با يكي چت ميكنيم بعدش ميگيم برو تو اين سايت . اون طرف هم ميره . آيا ميشه با PING كردن اون سايت و مشاهده IP هايي كه به اون سايت وصل شدند IPطرف مورد نظر را بدست آورد. (طرفي كه با هاش چت ميكرديم) :?:

مهمان
05-06-2005, 10:11
سلام
شما مي توانيد به طرف مورد نظر پي ام بدهيد و پس از اينکه پاسخ داد کارهاي زير را انجام دهيد.
command prompt را باز کرده و دستور netstat را تايپ کنيد و enter بزنيد.
حالا شما آي پي طرف را خواهيد ديد.
فقط دقت کنيد که آي پي خودتان را اشتباهي نگيريد.

Blue Rose
05-06-2005, 23:52
اگر جواب نداد چه کنیم

ali.
06-06-2005, 06:33
واسش buzz بزنيد. :mrgreen: تا جواب بده.

rootnt
06-06-2005, 07:26
فكر نكنم بشه.
اين ترفند ديگه خيلي قديمي شده.
تازه اونموقع هم اينجوري نبود كه.
اينطور كه من ميدونم (من خيلي وقته چت نميكنم به همين دليل شايد عوض شده باشه :!: ) شما با يه پي ام خشك و خالي نميتونستي با اين روش آيپي بدست بياري (اگه اينطوري بود كه من ميرفتم توي چت همه رو هك ميكردم) شما ميبايستي يه direct connection بين خودتون و طرف بوجود مي آورديد
يعني اينكه ياهو رو كه واسطه اين بين شما و طرف هست رو از ميان برميداشتي
حالا چطوري؟؟= شما براي طرف يه فايل ميفرستادي يا يه بازي باهم ميكرديد يا كار هايي كه باعث دايركت كانكشن ميشد (هرموقع براي طرف فايل ميفرستي يا بازي ميكني باهاش واسطه ياهو كنار ميره و شما بطور مستقيم به سيستم طرف وصل ميشي و فايل رو ميفرستي) بعد حالا با استفاده از فرمان netstat ميتونستيد ip طرف رو داشته باشيد
البته اينم بگم كه من امتحان كردم جواب نداد (خيلي ها هم امتحان كردن جواب داده)
در مورد سوال شما دوست عزيزم جناب علي آقا.
من يه برنامه ميشناختم(داشتمشا) كه باهاش لينك يه سايت رو ميفرستادي و بعد و بعد اون رو اسنيف ميكرد و ip طرف رو بهتون ميداد.
حالا بگردم اگه تونستم پيداش كنم آپلودش ميكنم.

Ali_k
06-06-2005, 12:13
دوستان .ببخشيد ولي من اين روشا را ميدونستم .من فقط به همون روش كه سوال كردم ميخوام بدونم ميشه يا نه

ن يه برنامه ميشناختم(داشتمشا) كه باهاش لينك يه سايت رو ميفرستادي و بعد و بعد اون رو اسنيف ميكرد و ip طرف رو بهتون ميداد.
حالا بگردم اگه تونستم پيداش كنم آپلودش ميكنم
محمد جان اون برنامه هم خودم داشتم فكر كنم اسمش evil http بود ولي من از اون نميخوام استفاده كنم .شما كه آخر هكي :wink: يه روش دقيق برا بدست آوردن ip تو چت نميدوني؟ 8)

rootnt
06-06-2005, 19:51
سلام.
بابا اگه من هك بلد بودم كه توي پي سي ورلد عضو نبودم توي تور2 عضو ميشدم.

بعدشم فكر نكنم بجز اين 2 راه؛ راه ديگه اي باشه .
اگرم باشه مثل اين راهها آسون نيست(درد سرش زياده)
بعدشم شما گفتي به طرف يه آدرس بدي و وقتي طرف رفت اونجا از طريق سايت آدرسشو بگيري.
خوب اين همون روش دوم ميشه / ولي روش دوم خيلي بهتره /
چون شما هر آدرسي كه توي اون برنامه بدي فرقي نمي كنه يعني هرجا بفرستيش بازم آپيش برات فرستاده ميشه . خيلي هم راحت تر و بيدرد سر تره.
به فكر راه ديگه اي هم نباش چون ياهو امنيت كاربرهاشو حفظ ميكنه.
ولي اگه ميخواي با اين روشي كه خودت گفتي كار كني برو توي پرشين بلاگ يه وبلاگ بساز و بعد جاوا اسكريپت هايي هست كه آيپي كاربر رو بهت ميده
از اون استفاده كن.
در ضمن اسم اون برنامه هم evil http هم نبود evil http برنامه ايه كه اگه طرف روي لينك كليك كنه برنامه تروجان روي سيستمش كپي ميشه.
بازم بگرد شايد موفق شي.

Ali_k
07-06-2005, 05:42
محمد جان منظورتو فهميدم مرسي از راهنمايي

حالا هر وقت اسم اون برنامه مورد نظر را پيدا كرديد به منم يه خبر بده؟ :mrgreen: