PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کـــاربـــر جـــدیـــد لـــطـــفـــا خـــودتـــون رو مـــعـــرفـــی کـــنـــیـــد

صفحه ها : [1] 2

soleares
17-12-2006, 17:46
سلام !
این جٌستار به قول بعضیا به خاطر این ایجاد میشه که عضو های تازه وارد به جای پست دادن در قسمتهای دیگه بیان و اینجا خودشون رو معرفی کنن ! مثلا یه نفر در قسمت اخبار داخلی انجمنها گفته بود که سلام این اولین پسته منه هر چند خبره ولی نه اون قدر مهم !
به همین خاطر دوستان خودشون رو در این قسمت معرفی کنند

نام و در صورت تمایل نام خانوادگی
محل زندگی

Braveheart
17-12-2006, 17:59
سولاریس جان کارت جالبه ؛

شیردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sara7229
18-12-2006, 15:47
خوب من سارا 18 سالمه از تهران و زيادم اهل پست دادن و اينا نيستم ..ولي نميدونم چرا شما ها تو اين فروم اينقدر باهم در گيريد و سعي داريد اعضاي فعال خودتون رو بكوبيد و حذف كنيد.

soleares
18-12-2006, 16:37
خوب من سارا 18 سالمه از تهران و زيادم اهل پست دادن و اينا نيستم ..ولي نميدونم چرا شما ها تو اين فروم اينقدر باهم در گيريد و سعي داريد اعضاي فعال خودتون رو بكوبيد و حذف كنيد.

اولا سارا خانم خوش اومدی من در آشنا و دوستان کلی سارا میشناسم !:happy:
در ضمن دیگه ما معتاد شدیم که از این کارا بکنید وجودمون اینطوری شده دیگه چی کار کنیم !:puke: :blink:

سولاریس جان کارت جالبه ؛

شیردل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متشکرم شیر دل جان بابت گل هم ممنون:) :cool:

marmolak
18-12-2006, 17:19
من مارمولکم تو کردستان زندگی میکنم البته متولد اینجا نیستم و اون زیر میرای ایران به دنیا اومدم یه پسر ساده و اگه تعریف نباشه خوش هیکل سنم فکر کنم دور و بر 25 ساله قدمم 184 " بسه دیگه زیاد از خودم تعریف کردم" .منم اولاش داخل این سایت زیاد راحت نبودم چون فکر میکردم هر کی هر کاری میخواد انجام میده و مدیریت درستی نداره ولی بعدا فهمیدم که اینطوریا هم نیست و مدیر سایت با بچه ها دوسته و خاطرشونو میخواد و در حقیقت اینجا بچه ها با هم خیلی صمیمن و یه کم هم از بقیه سایتای هم تراز دست و بالشون برای حرف زدن بازتره . اونجوری هم که دوست خوبمون سارا گفت بچه ها زیاد با هم درگیر نیستن ولی چون عقاید متفاوته بعضی وقتها درگیری پیش میاد که اونم طبیعیه و به نظر من تا حدی هم لازمه ، البته به شرطی که از حدی خارج نشه . به نظر من پی سی ورلد در کل سایت خوبیه و از مدیراشم خیلی ممنونم که سایتشون رو همیشه به روز نگه میدارن.

sara7229
18-12-2006, 19:34
. اونجوری هم که دوست خوبمون سارا گفت بچه ها زیاد با هم درگیر نیستن .

نمي دونم شما تا چه حد به صفحات متفرقه سر ميزنيد ولي ن يكي كه قبل از ثبت نام يه 2 هفته اي به اين صفحات سر ميزدم و باتوجه به همين دو هفته هم اين حرفها رو مي زدم. تا اونجا هم كه يادمه اقلا 2 .3 تا تاپيك بود كه اينا باهم وحشتناك در گير بودن.و بعد از اونم چند تا از بچه ها رو ديگه نديدم پست بدن يكشونم كه با نام كاربري امگا بود تو امضاش خدا فظي كرده.من رو اين حساب گفتم.

hosseinrz
19-12-2006, 01:23
من هم حسین هستم.
سن 28 سال
از شیراز
در خدمت همه دوستان عزیز هم هستم.
سولاریس جان یک نکته Solaris اینطوریه اشتباه نوشتی !
سولاریس به ستارگانی گفته میشه که از خیلی جهات مثل خورشید باشند مثل جرم، درخشندگی، حرارت و ...

mohammadirani
19-12-2006, 01:49
با نام كاربري امگا بود تو امضاش خدا فظي كرده.

اه.راست میگی
الان که گفتی رفتم دیدم
تا پریروز که بود
الانم که رفتم بهش پیغام بدم ارور میده
یکی بره برش گردونه بابا
حیفه بره از سایت

arkadas
19-12-2006, 02:00
من میلاد هستم،24 ساله،بسیار بداخلاق ولی قابل تحمل!،مهربان،لجباز، مغرور، انصراف داده از دانشگاه!

hosseinrz
19-12-2006, 02:06
من میلاد هستم،24 ساله،بسیار بداخلاق ولی قابل تحمل!،مهربان،لجباز، مغرور، انصراف داده از دانشگاه!
میلاد جان من همینجا میخام بهت گیر بدم !
چرا آواتار عکس دختر گذاشتی؟
اونهم بی حجاب ؟؟؟

arkadas
19-12-2006, 02:11
اول از دوستان عذر میخوام که مجبور شدم پستی بدم که ربطی به موضوع نداره،ببخشید به هر حال...

میلاد جان من همینجا میخام بهت گیر بدم !

شما لطف می فرمایید:)

چرا آواتار عکس دختر گذاشتی؟
اونهم بی حجاب ؟؟؟
شما به بزگواری خودتان ببخشید،خوب جوونیم،اشتباه کردیم،اصلا همش تقصیره soleares است که این تاپیک را باز کرده(چه ربطی داره؟؟!)

marmolak
19-12-2006, 08:56
به این الهه ناز میگید دختر بی حجاب . میدونی این کیه مرد حسابی.؟؟
من که هر بار میبینمش یه وجب قد میکشم!!d:

soleares
19-12-2006, 14:22
نمي دونم شما تا چه حد به صفحات متفرقه سر ميزنيد ولي ن يكي كه قبل از ثبت نام يه 2 هفته اي به اين صفحات سر ميزدم و باتوجه به همين دو هفته هم اين حرفها رو مي زدم. تا اونجا هم كه يادمه اقلا 2 .3 تا تاپيك بود كه اينا باهم وحشتناك در گير بودن.و بعد از اونم چند تا از بچه ها رو ديگه نديدم پست بدن يكشونم كه با نام كاربري امگا بود تو امضاش خدا فظي كرده.من رو اين حساب گفتم.

از این دعوا ها پیش میاد ! که معمولا همه یکی دو روز بن میشن !
در ضمن جریان امگای عزیز هم نمی دونم چیه !

من هم حسین هستم.
سن 28 سال
از شیراز
در خدمت همه دوستان عزیز هم هستم.
سولاریس جان یک نکته Solaris اینطوریه اشتباه نوشتی !
سولاریس به ستارگانی گفته میشه که از خیلی جهات مثل خورشید باشند مثل جرم، درخشندگی، حرارت و ...

خیلی ممنون که اطلاع رسانی کردی عزیز
راستی کی به شما گفته من سولاریس هستم ؟ من سولئارس هستم اگر می دونید اون چیه منعکس کنید با تشکر

اه.راست میگی
الان که گفتی رفتم دیدم
تا پریروز که بود
الانم که رفتم بهش پیغام بدم ارور میده
یکی بره برش گردونه بابا
حیفه بره از سایت

شاید پیغام خصوصیشو غیر فعال کرده باشه اون وقت نمیشه ... اگر ایمیل داره بهش ایمیل بدید

میلاد جان مرسی که خودتون رو معرفی کردید راستی چرا انصراف داده از دانشگاه ؟

sara7229
19-12-2006, 15:48
من پيغام خوصوصي زدم ارور نداد ولي جوابم نداد.

Sir.AShkaN
19-12-2006, 15:48
مگه اسم تاپیک ای نیس ؟ : کـــاربـــر جـــدیـــد لـــطـــفـــا خـــودتـــون رو مـــعـــرفـــی کـــنـــیـــد !

m a h t a b
19-12-2006, 16:31
سلام
منم تازه واردم امسال کنکور دارم خسته بشم وبگردی می کنم :happy:

Sir.AShkaN
19-12-2006, 16:51
سلام

خوش اومدی !;)

soleares
20-12-2006, 16:54
مگه اسم تاپیک ای نیس ؟ : کـــاربـــر جـــدیـــد لـــطـــفـــا خـــودتـــون رو مـــعـــرفـــی کـــنـــیـــد !

اشکان خان خب منظورت اینه که عوضش کنم ؟ به روی چشم عوضش می کنم تا همه بیان خودشون رو معرقفی کنن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

سلام

مهتاب خان خوش امدی موفق باشی;)

D o l f i n
20-12-2006, 23:40
منم بگم
مهدي
20ساله
همين ديگه عاشق عاشق p30world

امگا
21-12-2006, 00:24
من پيغام خوصوصي زدم ارور نداد ولي جوابم نداد.

درود.
شرمنده من اون موقع نبودم لطفا پيغام خوصوصيتون رو چك كنيد.

منم بگم
مهدي
20ساله
همين ديگه عاشق عاشق p30world

مهدي جان خوش اومدي

---------------------------
كيريسمس مبارك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
21-12-2006, 14:42
امگا جان شنیده بودم که برای همیشه رفتی خب خدا رو شکر که نرفتی !

راستی امضای جدید تو خودت آخر پست اضافه می کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امگا
21-12-2006, 14:50
نه اون پيامه تبريكه كريسمسه..ولي با توجه به محدوديتي كه واسه امضا ها ايجاد شده اينكارم فكر بدي نيست..
هر چند تصميم گرفتم كل امضامو تو يه عكس بزارم

AKBAR132
23-12-2006, 10:03
سلام

من علي اكبر هستم 19سالمه ودانشجو هستم . تو اصفهان بودم وهستم:biggrin:
علاقه شديدي به علم و تكنولوزي دارم:cool:
از اين كه با شمام خيلي خوشحالم:)

soleares
23-12-2006, 16:22
امگا جان حرف شما متین ! ولی یه خورده حال رو روز انجمن رو درک کن ! البته شما که درکت از من خیلی بالاتره ولی به قول ووکمن الان وضعیت خیلی حساسه

علی اکبر جان خوش آمدی

rezaxp
23-12-2006, 16:47
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم که تابلو است رضا هستم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از شیراز
سنم را نمی گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی حوصله ندارم بیام تو فرومتون چون در گیر فروم خودمون هستیم([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************)

اگر ستاره ستاره می بینید به خاطر فیلترینگ سایتتونه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می تونید اینو بدونه فاصله بنویسید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
G T P L A N D

امگا
23-12-2006, 17:03
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم که تابلو است رضا هستم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از شیراز
سنم را نمی گم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی حوصله ندارم بیام تو فرومتون چون در گیر فروم خودمون هستیم([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************)

اگر ستاره ستاره می بینید به خاطر فیلترینگ سایتتونه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می تونید اینو بدونه فاصله بنویسید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
G T P L A N D

آقا رضا بهت تبريك مي گم كه اومدي و به خاطر فعاليت چشم گيرت هم در تاپيك تصاوير طنز ازت متشكرم.

mohammad99
23-12-2006, 23:36
سلام خدمت همه
من محمدم
17 سالمه
پشت کنکور
در به در کنکور

farhad1390
24-12-2006, 11:19
من فرهاد هستم 19 ساله

Asalbanoo
24-12-2006, 14:17
همه رفقای تازه وارد خوش اومدین
قدمتان بر سر چشم

MaFia
24-12-2006, 15:52
یه همچین تاپیکی من 100 سال هست می خوام تو یه بخش دیگه بگذارم
اما خب برای تازه وارد ها اصلا خبر های خوب جدیدی در راه هست که به بزودی اعلام میشه
اما در کل به همه دوستان تازه وارد خوش آمد می گم و قول می دم خیلی زود با جمع دوستان صمیمی می شن

white_lie
24-12-2006, 22:26
خوب.منم جدیدم.اسممو میذارم نیما. سنمم میذارم 30. خوبه به نظر شما؟ میخواین عوض میکنم!

sara7229
24-12-2006, 22:37
یه همچین تاپیکی من 100 سال هست می خوام تو یه بخش دیگه بگذارم
اما خب برای تازه وارد ها اصلا خبر های خوب جدیدی در راه هست که به بزودی اعلام میشه
اما در کل به همه دوستان تازه وارد خوش آمد می گم و قول می دم خیلی زود با جمع دوستان صمیمی می شن

براي تازه وارد ها؟:blink:
خبراي خوب؟:rolleye:
به زودي؟:)

Master
25-12-2006, 10:06

شما ها تازه وارد ايد و با دو هفته 5 ماه حساب فورم بدستتو ن نمي اد
...
اينجا افراد براي كاربر هاي فعال ارزش زيادي قاعل اند ...
افراد بي احترامي نميكنند ... تا وقتي كه زير سوال نرند ...
درست بحث كردن كمي دردسره .... افراد ي كه كمي قديميتر هستند متوجه منظور بند هستند ..اما متاسفانه تازه وارد ها ...نخير ...

عاليست ... تمامي دوستان عزيز خوش امديد

:)

soleares
26-12-2006, 14:14
همه خوش اومدین لطفا اگر تازه واردید یا اینکه کسی با شما اشنا نیست خودتون رو معرفی کنید با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
01-01-2007, 19:20
جریان بن شدن امگا و سارا چیه ؟

---

یعنی کسی تازه عضو نشده که این تاپیک اومده صفحه 5 !

soleares
02-01-2007, 16:45
به جديد ترين عضو انجمن refatec30 خوش آمد مي گوييم

Vmusic
02-01-2007, 17:03
جریان بن شدن امگا و سارا چیه ؟

---

یعنی کسی تازه عضو نشده که این تاپیک اومده صفحه 5 !

جریان بن شدنشون این بود که هر دو شون همون امگا بود با دو تا ای دی !!!

زیادی شلوغ کردن !!! :cool:

soleares
02-01-2007, 17:09
جعفر جونم خودم تو تاپیک اخراجیها خوندم ناراحت شدم

چه قدر بده که اینا نمی دونن مدیرا و همکارا می تونن ای پی ها رو ببینن ! البته شایدم خوبه

امــگـا
02-01-2007, 19:14
اين رو قبلا همون موقع كه تو اخراجي ها اسمش رو نوشتن گفتم.ولي چون مي دونم زود پاكش كردن يه باره ديگه همون رو كپي مي كنم

---------------------------------تكرار پستي كه تو تصاوير طنز در اين رابطه داده بودم.

اين پست رو به خاطر اونچه كه تو. قسمت اخراجي هاي سايت نوشته ميدم.
من با هيچ آيدي ديگه ي نيامدم و نميام.دليلش هم اينه كه اصلا بن شدن خودم رو قانوني نميدونم. الآن هم چون ديدم آيدي سارا رو به خاطر من بن كردن اومدم اين رو بگم.
اولا اگه من مي خواستم با يه آيدي ديگه بيام اينقدر حاليمه كه با ------ بيام تا وي بي من رو شناسايي نكنه .و اين قدر از كاپيوتر سر در مي يارم كه اگه بخوام به هيچ وجه شناسايي نشم.
دوما سارا كه قبل از بن شدن من عضو شده بود پس دليلي نداره كه اون من باشم و مديران به خاطر اينكه از من طرفداري كرد بنش كردن و چون روشون نميشد بگن چرا بنش كردن گفتن چون امگا بود.
سوما من همين جا علام ميكنم با هيچ آيديه ديگه اي نميام پس از اين به بعد هم اگه مورد مشابهي بود باور نكنيد.
اين پست رو هم الآن زود ميان پاك مي كنن چ.ن مي ترسن كسي بفهمه چي كارن .پس هركي اين رو خوند واسه دوستاش بفرسه.
در آخر اگه از بن در بيام بازم به شما مي پيوندم ولي تا اون موقع با هيچ نام كار بري ديگه يي نميام
با تشكر امگا
-----------------------------------------پايان اون پست
اين رو هم در جواب حرف دوستمون بايد بگم .اگر هم واقعا شباهت آدي بوده باشه .شباهت آدي مي تونه هزار دليل داشته باشه
مثله استفاده از ------ مشترك.
ولي من مي دونم كه اونا دردشون يه چيزه ديگه بوده ..چون اگه اين بود زود تر از اينها مي تونستن اون و من رو بن
كنن.نه وقتي خودش به عنوان اعتراض به استبدادي بودن فروم خدافظي مي كنه..

در ضمن سلاريس جان من اين جريان رو خودم خوب مي دونم ..مخصوصا در مورد مومن خدا.
كلا هم نه نيازي به اين كار داشتم و نه دارم ..اصل فعاليت من هم تو يه فروم فرانسوي هست.و تازه 2 ماه فهميدم فروم فارسي هم وجود داره..الآنم تو يه فروم ديگه هر از گاهي پست مي دم.جايي هم كه مديرها هيچ احترامي واسه اعضاشون قاعل نيستن نميام پست بدم
حالا چه برسه بخوام دو تا يوزر هم بسازم..

مليسا
03-01-2007, 00:07
منم مليسا 19
اميدوارم بتونم دوستاي خوبي رو اينجا پيدا كنم

MaFia
03-01-2007, 00:43
تاپیک اصلاح شد!!

soleares
03-01-2007, 07:37
منم مليسا 19

مطمئنا البته بیشتر تو متفرقه می تونید

تاپیک اصلاح شد!!

مخلصیم

mohammad99
03-01-2007, 20:01
خب از تخصصتون هم بگید.

مثلا چی کارا بلدید ؟

چه هنرهایی دارید؟

یه خورده بیشتر شما رو بشناسیم

نقل قول:
نوشته شده توسط مليسا
منم مليسا 19

منم با سامان موافقم

Nvidia
03-01-2007, 21:05

مخلصیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ وقت با پستات حال نکردم و نخواهم کرد ;)

مليسا
03-01-2007, 22:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ وقت با پستات حال نکردم و نخواهم کرد ;)

كاوه منظوري نداشت كه
از همه دوستان و عزيزان هم ممنون من خودم هم بيشتر تو متفرقه ميام

پرنس
03-01-2007, 22:31
هیچی دیگه فقط woooooooooooow
حالا احتمالا در آینده نه چندان دور شاهد قمه و قمه کشی هم د متفرقه خواهیم بود
خدا به خیر بگذرونه، ما که بخیل نیستیم

soleares
04-01-2007, 12:51
ملیسا که همون ایکس بوی بود !

انویدیا جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا برام مهمه نیست که از پستام خوشت نمیاد و حال نمی کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
04-01-2007, 12:54

انویدیا جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا برام مهمه نیست که از پستام خوشت نمیاد و حال نمی کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
04-01-2007, 12:58
ای کاش همه با یه حرف ساده این قدر خوشحال بشن و بخندن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
04-01-2007, 13:55
اصلا برای من مهم نیست که تو چی میگی ;)
من فقط یه کم به این حرفت خندیدم :

eblis-rap
04-01-2007, 14:23
من هم مسعودok
بقیشو نمیگم!!!!!!!!!

soleares
04-01-2007, 14:25
خوش امدی مسعود جان امیدوارم شما دیگه عضو تکراری نباشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوخی بود

eblis-rap
04-01-2007, 14:28
منم خدایی با x-boyخیلی حال میکردم با حال بود ولی حیف شیتونی کرد.

soleares
04-01-2007, 14:33
وای خدای من
لطفا اینجا درموردش حرف نزنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
04-01-2007, 21:16
چه قدر اعضای جدید بی ذوق هستن بابا هر دقیقه یه نفر عضو میشه اون وقت روزی یه نفر میاد اینجا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
04-01-2007, 22:17
من محمد هستم 17 سالمه بعد...
چي بگم الان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
04-01-2007, 22:35
بگو بله
عزیز هرچی فکر می کنی لازمه یا دوست داری دیگران در موردت بدونند را بگو

piishii
04-01-2007, 22:48
سلام.
منم کاربر جدید حساب میشم :d ؟
وای مهران معذرت پستم ربط نداره به تاپیک :d

ilooFar|\|
05-01-2007, 16:20
سلام:happy:
منهم نیلوفر هستم خوشحالم که در کنار شما هستم:rolleye:

siavash_Skh
05-01-2007, 17:00
سلام
من سیاوش هستم
19 سالمه

soleares
05-01-2007, 19:46
من محمد هستم 17 سالمه بعد...
چي بگم الان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگو

میرغارثورتیوشتاگثیتانچلیغ انی

اگه تو نستی :tongue:

سلام
من سیاوش هستم
19 سالمه

خوش اومدی آقا سیاوش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
05-01-2007, 19:47

سلام نیلوفر خانم خوش امدید اولین کاربر 2007 هستید که می بینم;)
موفق باشید

Nvidia
05-01-2007, 19:47

:) :blush: خوش اومدی

amir.ara
05-01-2007, 20:20
سلام
امیر
25 سالمه
تهران

ilooFar|\|
05-01-2007, 22:56
ممنون از همه:happy:

beyond
06-01-2007, 00:03
سلام
منم مسعود هستم :rolleye:

sasha_koreshomali
06-01-2007, 00:15
منم ساشا 20 ساله از كره ي شمالي
به زودي باهام بيشتر آشنا ميشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
06-01-2007, 00:16
بابا جون هرکی دوست دارید بیشتر توضیح بدید
مثلا چه کارا بلدید؟

sasha_koreshomali
06-01-2007, 00:24
خوب منكه تو كار انرژي هسته يي هستم (همون حق مسلممون)
اگه سوالي در اين رابطه داشتيد بپرسيد.

Asalbanoo
06-01-2007, 09:07
می بینم که سولاریس جون نقش میزبانو. بازی می کنن
همگی خوش اومدین

soleares
06-01-2007, 15:14
سلام
امیر
25 سالمه
تهران
خوش اومدی

اینجا خیلی باحاله بهت خوش می گذره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از همه:happy:
اگه با من هم بودی خواهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
منم مسعود هستم :rolleye:
چطوری گلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
06-01-2007, 15:16
منم ساشا 20 ساله از كره ي شمالي
به زودي باهام بيشتر آشنا ميشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوش خوش خوش اومدید;)

می بینم که سولاریس جون نقش میزبانو. بازی می کنن
همگی خوش اومدین
عسل جان پ چی فکر کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ادمین این تاپیکم بن میشیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکررررررر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir.ara
06-01-2007, 20:10
واقعا خوشحالم که عضو p30world شدم . soleares جان از شمام ممنونم.

soleares
07-01-2007, 09:47
واقعا خوشحالم که عضو p30world شدم . soleares جان از شمام ممنونم.
شما سعی کن معتاد نشی ;)

amir.ara
07-01-2007, 10:08
دیگه دیر شده معتاد شدم.

soleares
07-01-2007, 15:36
من خودم ماه اول زیاد دوست نداشتم تا اینکه یهو به خودم اومدم دیدم 2400 تا پستیدم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
07-01-2007, 15:53
من خودم ماه اول زیاد دوست نداشتم تا اینکه یهو به خودم اومدم دیدم 2400 تا پستیدم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربرای جدید نمیدونن که چی شد 2430تا پست داره انشالله با این سولئار جانمان بیشتر اشنا میشید:blush:

2399 تا تریپ اسپم هست:laughing: ;)

اگه یه روز بخش خبر پستاشو حساب نکنید پستاش میشه (12_):rolleye: :biggrin: :laughing: ;)

قربانت محمد:evil:

soleares
07-01-2007, 16:27
محمد جان به خدا اون طورا هم نیستا من تو سخت افزار هم مطلب گذاشتمم تو ریاضی بهداشت تو موسیقی و فیلم و موبایل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همین طور نرم افزار
در ضمن من اصلا با انجمن اخبار قهر کردم می دونستی که ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
07-01-2007, 16:46
محمد جان به خدا اون طورا هم نیستا من تو سخت افزار هم مطلب گذاشتمم تو ریاضی بهداشت تو موسیقی و فیلم و موبایل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همین طور نرم افزار
در ضمن من اصلا با انجمن اخبار قهر کردم می دونستی که ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم

به دل نگیر

soleares
07-01-2007, 17:07
ولی خداییش 80% بچه های این انجمن فکر می کنن من اسپم می کنم پستام زیاد شه به خاطر همینم اومدم متفرقه

soleares
08-01-2007, 20:30
معرفی کنید دیگه زبونم مو در آورد

S A M
09-01-2007, 11:53
چشم
من محمد 15 ساله
بعد ديگه چي بگم؟
همين بسه ديگه
نه؟

soleares
09-01-2007, 12:44
محمد اقا مگه شما تازه عضو شدی این همه آدم تازه وارد میان تو اسین فروم یکیشون زحمت معرفی نمی کشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه پست نمی دم تا بره پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
09-01-2007, 18:45
خب نه تازه وارد نيستم ولي تازه واردا مگه اينجا ميان ميرن تو بخش هاي باحال حالا يكي دو ماه ديگه خودشونو معرفي كنن
مگه بيكارن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
10-01-2007, 08:56
اينم واسه ميزبان عزيز و زحمت كش
عسل بانو ،عسل گيسو،عسل چشم هستم
25
نصف جهان

white_lie
10-01-2007, 09:21
اينم واسه ميزبان عزيز و زحمت كش
عسل بانو ،عسل گيسو،عسل چشم هستم
25
نصف جهان
پروفایلم هست!
+ اینویزیبل میاد تو پی سی! اینو الآن کشفیدم!

soleares
10-01-2007, 11:46
عسل بانو عسل گیسو عسل چشم .... 25 از نصف جهون
شما رو که همه میشناسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منحرف هم نشیم بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avid liquid 7
10-01-2007, 12:01
سلام

شباهنگ هستم / 24 ساله / فعلا از کرج

maryam.123
10-01-2007, 12:14
مريم
25
تهران

soleares
10-01-2007, 12:18
سلام

شباهنگ هستم / 24 ساله / فعلا از کرج
خوش اومدی
میشه بگید بیشتر تو چه زمینه می خواهید تو این انجمن ها فعالیت کنید ؟

Manuchehrr
10-01-2007, 16:21
سلام
من منوچهر 18 ساله از تهران

avid liquid 7
10-01-2007, 18:27
خوش اومدی
میشه بگید بیشتر تو چه زمینه می خواهید تو این انجمن ها فعالیت کنید ؟

الان برات میگم

من کارم فیلمبرداری و به خصوص تدوین فیلمهای جشن و عروسیه اونهم با جدیدترین ورژن باکس مونتاژ که همون Avid Liquid 7 رو به خاطر این به عنوان اسم انتخاب کردم

اما راستش بحثهای قسمت تدوین جذبم نکرد واسه همین یه تاپیک زدم با عنوان مجله موفقیت
قصد دارم از طریق این تاپیک کلی انرژی مثبت به دوستانی که بهش احتیاج دارن بدم....

خوشحال میشم شما و دوستان هم یه سری بهش بزنین.....

MaFia
10-01-2007, 19:32
الان برات میگم

من کارم فیلمبرداری و به خصوص تدوین فیلمهای جشن و عروسیه اونهم با جدیدترین ورژن باکس مونتاژ که همون Avid Liquid 7 رو به خاطر این به عنوان اسم انتخاب کردم

اما راستش بحثهای قسمت تدوین جذبم نکرد واسه همین یه تاپیک زدم با عنوان مجله موفقیت

خیلی خوش اومدی دوست خوبم

Music_Fire
10-01-2007, 19:42
من آرش هستم دانشجوي ترم آخر موسيقي دانشگاه هنر تهران

MaFia
10-01-2007, 19:53
خیلی خوش اومدی آرش جان
مشکلی بود در خدمت هستم
امیدوارم شاهد فعالیت خوب شما باشیم

Music_Fire
10-01-2007, 21:25
مافيا جان من توي قسمت موسيقي يك پست دادم به اسم "علاقه مندان به گيتار توجه كنند " خواهش مي كنم بخون و نظرتو بهم بگو

Music_fire_64@yahoo.com

مديران ديگر هم در جريان بذار متشكرم

mani_2004_2006
10-01-2007, 21:49
سلام . من ماني هستم 19 ساله از شيراز . تو زمينه هاي موبايل مي تونم فعاليت داشته باشم . و خودم هم مغاره گالري موبايل دارم .

soleares
10-01-2007, 21:52
مريم
25
تهران

بیشتر توضیح نمیدین ؟ شغل و اطلاعات اضافی !

به هر حال من به عنوان میزبان این تاپیک خوش آمد میگم

MaFia
10-01-2007, 21:55
مافيا جان من توي قسمت موسيقي يك پست دادم به اسم "علاقه مندان به گيتار توجه كنند " خواهش مي كنم بخون و نظرتو بهم بگو

Music_fire_64@yahoo.com

مديران ديگر هم در جريان بذار متشكرم

چشم حتما
خیلی هم خوش تومدی امیدوارم شاهد فعالیت خوبت باشیم

سلام . من ماني هستم 19 ساله از شيراز . تو زمينه هاي موبايل مي تونم فعاليت داشته باشم . و خودم هم مغاره گالري موبايل دارم .

سلام مانی عزیز
خیلی خوش اومدی دوست خوبم
امیدوارم تو قسمت موبایل که خیلی هم دست تنها هستند دوستان شاهد فعالیت خوبت باشیم

soleares
10-01-2007, 21:58
سلام
من منوچهر 18 ساله از تهران
خوش اومدی لطفا مثل دیگر دوستان بیشتر از خودتون بگید تا ما بدونیم با کی طرفیم ;)

الان برات میگم

ببین وقتی مهران جان خوش آمد بگه یعنی تو خودت نره ی بیستی :happy:

آرش جان ساز اصلیت چیه ؟
من هم موسیقی کار میکنم ! خیلی خوب شد که شما تازه استادان هم عضو میشید به ما بهره می رسونید
دو تا از دوستان من تو لندن برنامه اجرا می کنن یکیشون فوق لیسانس موسیقی پیانو جز میزنه !
یکی شون هم سه ماهه لسیانس گرفته اونم پیانو واقعا یکی از بهترین سازهاست ...
البته اینجا جاش نیست در بخش موسیقی موفق باشید :happy:

موفق باشید ;) اتفاقا پر طرفدار ترین قسمت فروم انجمن موبایل هست ...:)

Enter
10-01-2007, 21:59
سلام
من Enter هستم یکی ازدکمه های کیبوردت

soleares
10-01-2007, 22:01
شما هم تازه واردید نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Enter
10-01-2007, 22:02
خداوکیلی آره یه نیگاه به پستام بکن

تاریخ عضویت رو بی خیال

soleares
10-01-2007, 22:05
خب با توجه به این قدمی هستید یه سوال داشتم چرا این قدر کم اومدید تو انجمن ؟
کجا فعالیت کردید ؟

Enter
10-01-2007, 22:13
دادشی عزیزم من کم به جرات میتونم بگم هروقت کانکت میشم اکثرا تو همین فروم پی سی وورلد میپلکم
ودرجواب اون سئوالت که چرا اینقدر کم اومدید توانجمن باید بگم که من هرجا که تاپیکی که فکر کنم مفید باشم و جواب سئوالی رو بلد باشم پست میدم وهیچ دوست ندارم که الکی خودمو قاطی یه جمع کنم درضمن تک تک شما دوستان رو به خوبی میشناسم خصوصا تو دوست عزیزم.

Enter
10-01-2007, 22:14
دم همه ی بروبچ P30 World گرم ایولا خیلی سرورید چه قدیمی چه جدید همتونو دارم آینه بغل

MaFia
10-01-2007, 22:15
خب با توجه به این قدمی هستید یه سوال داشتم چرا این قدر کم اومدید تو انجمن ؟
کجا فعالیت کردید ؟

موضوع تاپیک رو به ...نده دیگه!!:laughing:

soleares
10-01-2007, 22:22
چَشِم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Manuchehrr
10-01-2007, 23:01
خوش اومدی لطفا مثل دیگر دوستان بیشتر از خودتون بگید تا ما بدونیم با کی طرفیم ;)

من یه استقلالی 2 آتیشه هستم و بهتون پیشنهاد می کنم تو سایت آبیته هم عضو بشید و از امکاناتش بهرمند بشید ;)

Music_Fire
10-01-2007, 23:07
soleares عزيز در جوب سؤالتون بايد بگم كه من ساز اصلي ام گيتار است و سبك كلاسيك كارمي كنم و بيشتر گيتار الكتريك اوريشن مي زنم تا معمولي... راستي شما هم به اون تاپيكي كه به مافياي عزيز گفتم يه سري بزنيد بد نيست ... در ضمن ويولن و كيبورد و پيانو هم يه جورايي بلدم

Enter
11-01-2007, 09:25
soleares عزيز در جوب سؤالتون بايد بگم كه من ساز اصلي ام گيتار است و سبك كلاسيك كارمي كنم و بيشتر گيتار الكتريك اوريشن مي زنم تا معمولي... راستي شما هم به اون تاپيكي كه به مافياي عزيز گفتم يه سري بزنيد بد نيست ... در ضمن ويولن و كيبورد و پيانو هم يه جورايي بلدم

باباهمه فن حریف کلاس خصوصی هم تدریس میدی یانه؟

soleares
11-01-2007, 09:30
Enter جان شرمنده ولی : لـــطـــفـــا خـــودتـــون رو مـــعـــرفـــی کـــنـــیـــد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Enter
11-01-2007, 09:45
اوکی بنده عباس هستم 21 ساله از خرمشهر چاکر همه ی بروبچ پی سی هم هستم

soleares
11-01-2007, 09:48
دوست داریم بیشتر ببینیمت عزیز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

kami85
11-01-2007, 16:29
سلام من كامران هستم 17 ساله از تهران

Manuchehrr
11-01-2007, 17:15
کسی نیست یه خورده مارو تحویل بگیره :tongue:

soleares
14-01-2007, 22:50
سلام من كامران هستم 17 ساله از تهران

کامران جان خوش اومدی

soleares
14-01-2007, 22:51
کسی نیست یه خورده مارو تحویل بگیره :tongue:

معرفی ای چیزی ؟

Sec Expert
17-01-2007, 17:38
با سلام و درود به همهء دوستان در p30،
من Sec Expert فعلا" که مترجم کتاب(فقط کتاب) هستم امیدوارم موانع و مشکلات زندگی باعث نشه که از این مسیر خارج بشم آخه معمولا" زیاد از لحاظ مالی تاءمین نیست ضمنا" بیشتر توی انجمن زبان فعالم و باز هم در ضمن در رابطه با کتابم "گلبرگ های عشق" وب لاگی زدم که خوشحال می شم یه سری بزنید و اگر تونستید یک نظری بدید ضمنآ این کار باعث می شه که دامنهء آشناییمون گسترش پیدا کنه .درس وبلاگ هم توی امضام هست.

soleares
17-01-2007, 17:45
خوش آمدی !

خب باید بگم که انجمن زیان اون قدر ها هم فعال نیست اگر بخوا اینجا رفع اشکال کنی که سرت بی کلاه می مونه مگر اینکه ایده جدید داشته باشی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid gh 304
17-01-2007, 22:08
سلام من حمید هستم ساکن کرج و 27 سال دارم

Sec Expert
17-01-2007, 23:05
خوش آمدی !

خب باید بگم که انجمن زیان اون قدر ها هم فعال نیست اگر بخوا اینجا رفع اشکال کنی که سرت بی کلاه می مونه مگر اینکه ایده جدید داشته باشی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست من،
درست که انجمن زبان نسبت به مابقی انجمن ها چندان فعال نیست اما در هر صورت انجمن روبه رشد و با ظرفیتی و همهء بچه های اونجا مشتاقانه سعیشون رو می کنن راستی نظرتون رو راجع به وبلاگ و کتابم نگفتی:blush: :rolleye:

soleares
18-01-2007, 10:39
سلام من حمید هستم ساکن کرج و 27 سال دارم

حمید جان سلام عزیز کدوم فروم بیشتر فعالیت می کنی چند وقت یک بار به این فروم سر میزنی ؟ یه خورده بگو از خودت ..

soleares
18-01-2007, 10:41
سلام دوست من،
درست که انجمن زبان نسبت به مابقی انجمن ها چندان فعال نیست اما در هر صورت انجمن روبه رشد و با ظرفیتی و همهء بچه های اونجا مشتاقانه سعیشون رو می کنن راستی نظرتون رو راجع به وبلاگ و کتابم نگفتی:blush: :rolleye:

متاسفانه اینجا جاش نیست شما اول در تاپیک زیر اعلام کن بعد ما اگه نظری بود منعکس می کنیم :

این هم انجمن وبلاگ و سایت

hamid gh 304
18-01-2007, 20:17
راستش من وقت زیادی برای سر زدن به فرومهای مختلف رو ندارم واین اولین فرومیه که در اون عضو شدم و معمولا از وقتی عضو شدم هر روز به این فروم سر میزنم

soleares
18-01-2007, 21:16
راستش من وقت زیادی برای سر زدن به فرومهای مختلف رو ندارم واین اولین فرومیه که در اون عضو شدم و معمولا از وقتی عضو شدم هر روز به این فروم سر میزنم

خب حمید جان شما برای چی اصلا عضو شدی از مجا با پی سی آشنا شدی ؟ اولین تاپیکی که دیدی کدوم بود؟

hamid gh 304
18-01-2007, 23:22
من دنبال فرهنگ لغت دهخدا میگشتم که یکی از دوستانم به نام ماهان پی سی رو به من معرفی کرد .
واین تاپیک اولین تاپیکی بود که از آن دیدن کردم ولی هنوز چیزی رو که میخواستم پیدا نکردم.

soleares
19-01-2007, 12:02
اگر دنبال نرم افزار هستی در قسمت معرفی نرم افزار در خواست بده فورا بهت کمک می کنن !
در ضمن سرچ هم می کردی !

اردلان
19-01-2007, 13:29
سلام من اردلان هستم.اشتباه نکنید من عضو جدید نیستم من همون ardalan shahabi قبلیم که پسورد کاربری قبلیمو گم کردم چون که سه ماه اینترنت نرفتم.

MaFia
19-01-2007, 13:45
سلام من اردلان هستم.اشتباه نکنید من عضو جدید نیستم من همون ardalan shahabi قبلیم که پسورد کاربری قبلیمو گم کردم چون که سه ماه اینترنت نرفتم.
برات یه ایمیل اومد از انجمن
به آدرس : shahabiardalan@yahoo.com
برو پسورد رو درست کن دوست خوبم

vafa_r
19-01-2007, 23:09
سلام .من وفا هستم
17سالمه و تو دنیا عاشق دوچیزم:اول خونوادم و بعد فیزیک
خیلی هم سایت شمارو دوست دارم و خوشحالم در اینجا عضویت دارم

rsz1368
19-01-2007, 23:21
نام:r
نام خانوادگی:sz
راستی شما نمی خواهید این تازه وارد ها را راهنمایی کنید

Enter
19-01-2007, 23:26
ما چاکر همتون هستیم وروود همه رو تبریک میگم

maryamj
20-01-2007, 04:24
سلام دوستان .. من مریم هستم ، 20 سالمه

بیشتر بیننده بودم ، خیلی از مطالب استفاده کردم ، صفحه های آشپزی رو ذخیره کردم که دونه دونه بخونم ببینم غذای گیاهی داره یا نه :laughing: (من گیاهخوار هستم:tongue: ) از همه ممنونم.

MaFia
20-01-2007, 07:26
همه دوستانی که تازه عضو شدن خیلی خیلی خوش آمد می گم بهشون
امیدوارم شاهد فعالیت خوب اونها هم باشیم
مشکلی و سوالی هم بود در مورد انجمن در خدمت هستم

rezakf
20-01-2007, 07:49
با سلام خدمت همه دوستان

من هم رضا هستم از شيراز با نرم افزارهاي اكسل و اتوكد بطور حرفه اي كار كرده ام و در صورت هر سوالي در

خدمتم .

ضمناً از مديران سايت ميخوام تا تازه وارد ها رو راهنمايي كنن كه چطور ميتونن فايل در اين سايت بزارن يا لينك بدن

MaFia
20-01-2007, 07:58
با سلام خدمت همه دوستان

من هم رضا هستم از شيراز با نرم افزارهاي اكسل و اتوكد بطور حرفه اي كار كرده ام و در صورت هر سوالي در

خدمتم .

ضمناً از مديران سايت ميخوام تا تازه وارد ها رو راهنمايي كنن كه چطور ميتونن فايل در اين سايت بزارن يا لينك بدن
ضمن خوش آمد گویی به شما رضا عزیز
شما فایل رو در سایتی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود می کنید و بعد لینک رو قرار می دید

Sec Expert
20-01-2007, 15:37
همه دوستانی که تازه عضو شدن خیلی خیلی خوش آمد می گم بهشون
امیدوارم شاهد فعالیت خوب اونها هم باشیم
مشکلی و سوالی هم بود در مورد انجمن در خدمت هستم

سلام:happy: اسم شما رو زیاد دیدم
ممنون
البته من خیلی جدید نیستم

rezakf
23-01-2007, 23:16
ضمن خوش آمد گویی به شما رضا عزیز
شما فایل رو در سایتی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود می کنید و بعد لینک رو قرار می دید

يه سوال داشتم :

از چه موقع ما ميتونيم در پستمان فايل پيوست كنيم يعني امتيازيه يا تعداد پست زياد يا اصلاً نميتونيم

البته من راههاي لينك گذاشتن رو آشنا شدم و فقط اگر فايلي در كامپوتر خودم داشته باشم براي آپلود كردنش دچار

مشكل شدم . مخصوصاً در اين سايت rapidshare :blush:

armin_goooodboy
24-01-2007, 00:58
سلام به همه
راستش من کاربر جدید نیستم
تاریخ عضویتمو نگاه کنید متوجه میشید
اما بنا به دلایلی چند ماهی میشه که نمیومدم یا حداقل فعالیت نداشتم
اما از امروز برگشتم
پس به چشم یه کاربر جدید اما با تجربه بهم نگاه کنید
این از روی تعداد پستهام ( که اکثرش در خواست کمک بود ) و تاریخ عضویتم معلومه

Mehran NZ
24-01-2007, 04:35
يه سوال داشتم :

از چه موقع ما ميتونيم در پستمان فايل پيوست كنيم يعني امتيازيه يا تعداد پست زياد يا اصلاً نميتونيم

البته من راههاي لينك گذاشتن رو آشنا شدم و فقط اگر فايلي در كامپوتر خودم داشته باشم براي آپلود كردنش دچار

مشكل شدم . مخصوصاً در اين سايت rapidshare :blush:

شما حتما باید مدیر سایت بشید تا بتونید این کارو بکنید (البته تا جایی که من اطلاع دارم)
برای اپلود من اینجا رو بهتون پیشنهاد می کنم که واقعا کارش حرف نداره حتما امتحان کن
موفق باشید

kharabeuuu
24-01-2007, 10:11
سلام . من جیم هستم از اینگیلیستن و خوشحال میشم پیغام واسم بزارین

soleares
24-01-2007, 16:34
سلام .من وفا هستم
17سالمه و تو دنیا عاشق دوچیزم:اول خونوادم و بعد فیزیک
خیلی هم سایت شمارو دوست دارم و خوشحالم در اینجا عضویت دارم

خوش آمدید

نام:r
نام خانوادگی:sz
راستی شما نمی خواهید این تازه وارد ها را راهنمایی کنید

دوست من در هر موردی راهنمایی خواتسد دوست عزیزمون جناب مافیا هستن ...

سلام دوستان .. من مریم هستم ، 20 سالمه

بیشتر بیننده بودم ، خیلی از مطالب استفاده کردم ، صفحه های آشپزی رو ذخیره کردم که دونه دونه بخونم ببینم غذای گیاهی داره یا نه :laughing: (من گیاهخوار هستم:tongue: ) از همه ممنونم.

موفق باشید ...

با سلام خدمت همه دوستان

خدمتم .

خوش آمدید ...

سلام به همه
راستش من کاربر جدید نیستم
تاریخ عضویتمو نگاه کنید متوجه میشید
اما بنا به دلایلی چند ماهی میشه که نمیومدم یا حداقل فعالیت نداشتم
اما از امروز برگشتم
پس به چشم یه کاربر جدید اما با تجربه بهم نگاه کنید
این از روی تعداد پستهام ( که اکثرش در خواست کمک بود ) و تاریخ عضویتم معلومه

شما هم که دیگه تابلویی !;)

سلام . من جیم هستم از اینگیلیستن و خوشحال میشم پیغام واسم بزارین

شما باید کمی فعالیت داشته باشید تا پیغام های شما فعال بشه و بتونن براتون پیغام بگذارن !

خوش آمدی جیمی :happy:

mir@
24-01-2007, 16:43
سولئاریس جان یه مدت نبودی بابا ، کجا بودی؟

G A B R I E L
25-01-2007, 00:31
و سر انجام این تاپیک با نبود سولئاریس چه خواهد شد ؟؟؟

rezakf
26-01-2007, 11:02
شما حتما باید مدیر سایت بشید تا بتونید این کارو بکنید (البته تا جایی که من اطلاع دارم)
برای اپلود من اینجا رو بهتون پیشنهاد می کنم که واقعا کارش حرف نداره حتما امتحان کن
موفق باشید
باتشكر از MEHRAN عزيز از راهنماييتان

clj
26-01-2007, 22:10
سلام
من هم عضو جدید هستم نیما 21 ساله از نهران من تعمیر کار پرینتر های hp هستم اگه مشکلی بود در خدمت هستم

Mansour_Manson
27-01-2007, 00:45
سلام به همه دوستان

من یک سالی میشه که ویزیتور این فروم و طرفدار پروپاقرص انجمن متفرقه هستم و الان

خیلی خوشحالم که دارم اولین پستمو اینجا میدم

هیچ
31-01-2007, 10:08
یکی هم به من خوشامد بگه عقده ای نشم :laughing:

Ali_Reza_Nazari
31-01-2007, 12:22
عليرضا نظري
همداني هستم
كارم:
برنامه نويسي به زبانهاي
ويژوال بيسيك - دلفي - اكشن اسكريپت فلش - جاوا اسكريپت - بيسيك - پاسكال - سي -
طراحي سي دي هاي :
مولتي مديا - نشريه الكترونيكي - بانك اطلاعاتي
خلاصه هرچيزي كه با ابرنامه نوشتن سر و كار داشته باشه رو سعي كردم باهاش آشنا بشم.
متولد 1360
شماره همراه من هم :
09188173704
مدل گوشي هم كا750

mir@
31-01-2007, 13:22

اهلاً و سهلاً یا اخی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

عليرضا نظري
همداني هستم
كارم:
برنامه نويسي به زبانهاي
ويژوال بيسيك - دلفي - اكشن اسكريپت فلش - جاوا اسكريپت - بيسيك - پاسكال - سي -
طراحي سي دي هاي :
مولتي مديا - نشريه الكترونيكي - بانك اطلاعاتي
خلاصه هرچيزي كه با ابرنامه نوشتن سر و كار داشته باشه رو سعي كردم باهاش آشنا بشم.
متولد 1360
شماره همراه من هم :
09188173704
مدل گوشي هم كا750

سلام حاج آقا نظری،
خوش به حالت که این همه چیز بلدی.
حالا لازم نبود انقدر هم وارد جزئیات بشی ها. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

soleares
31-01-2007, 21:33

فکر کنم می شناسمت !

Mehran NZ
01-02-2007, 03:09
فکر کنم می شناسمت !
سولئاریس جان نوشته بودی که نمیای ناراحتمون کردی ولی خوب شد که دوباره اومدی;)

هیچ
02-02-2007, 13:48
اهلاً و سهلاً یا اخی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

شکرا جزیلا یا اخی:wub:

فکر کنم می شناسمت !

به جا نمیارم

Ali_Reza_Nazari
02-02-2007, 22:54

سلام حاج آقا نظری،
خوش به حالت که این همه چیز بلدی.
حالا لازم نبود انقدر هم وارد جزئیات بشی ها. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

بيشتر براي اين بود كه اگه كمكي از دستم مي اومد
دوستان اين توفيق رو از ما دريغ ندارند

morteza nasri
18-02-2007, 23:25
سلام !
این جٌستار به قول بعضیا به خاطر این ایجاد میشه که عضو های تازه وارد به جای پست دادن در قسمتهای دیگه بیان و اینجا خودشون رو معرفی کنن ! مثلا یه نفر در قسمت اخبار داخلی انجمنها گفته بود که سلام این اولین پسته منه هر چند خبره ولی نه اون قدر مهم !
به همین خاطر دوستان خودشون رو در این قسمت معرفی کنند

نام و در صورت تمایل نام خانوادگی
محل زندگی

سلام من مرتضی هستم 17 ساله از مشهد دانش آموز سال سوم رشته کامپیوتر:rolleye:

morteza nasri
18-02-2007, 23:32
سلام من مرتضی هستم 17 ساله از مشهد دانش آموز سال سوم رشته کامپیوتر

mohammad99
02-10-2007, 01:12
تا وقتی سامان بود پایین نمیرفت.تاپیک خوبی بود برا یه اشنایی ابتدایی .برا من زده اخرین پست ماله 226 روز قبل هست یعنی این همه وقته سامان سر نزده!!!ان شالله هر جاست موفق باشه

Sharim
02-10-2007, 06:11
حالا که پست اومده بالا من هم یه چیز بگم . توی صفحات اول همه کسایی که اون موقع کاربر جدید بودن الان یا آخر فروم باز شدن یا کاربر فعال یا ... تک و توکی هم پیدا میشن که پستی که توی این جا دادن پست اول و آخرشون بوده

چقدر زود میگذره ! بعضی ها پیشرفت میکنن بعضی ها هم انگار نه انگار

AMIR_ARES
02-10-2007, 15:44
امير.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

eMerald1
02-10-2007, 16:00
من امرلد هستم 20 سالمه و تهران زندگی میکنم

TEC
02-10-2007, 16:48
من هم یه زمانی کاربر جدید بودم..
ولی کلا چه فرقی داره، مهم نیته.

خوشحالم که در جمع دوستان هستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img [img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

eMerLad جان ورودتون مبارک باشه.
امیدوارم دوستای خوبی اینجا پیدا کنی.:)

Niloofarak
02-10-2007, 17:02
منم تازه عضو شدما !

راه كوير
02-10-2007, 17:07
خوب نيلوفرك جان ورود شماهم تبريك

eMerald1
02-10-2007, 17:07
من هم یه زمانی کاربر جدید بودم..
ولی کلا چه فرقی داره، مهم نیته.

خوشحالم که در جمع دوستان هستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img [img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

eMerLad جان ورودتون مبارک باشه.
امیدوارم دوستای خوبی اینجا پیدا کنی.:)

فدای تو مرسی گلم مرسی از دوستیت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p 3 0 world
02-10-2007, 18:48
وحيد
15 سال
اصفهان

shahab_f
02-10-2007, 18:57
منم به همه ی تازه واردا تبریک می گم.

دقت کنید که من از همتون قدیمی ترم.(اینو حتما باید می گفتم)

Rjoun
02-10-2007, 20:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من هم 7،8 ماه پيش كاربرجديد بودم!
تبريك بگيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
02-10-2007, 20:08
تا وقتی سامان بود پایین نمیرفت.تاپیک خوبی بود برا یه اشنایی ابتدایی .برا من زده اخرین پست ماله 226 روز قبل هست یعنی این همه وقته سامان سر نزده!!!ان شالله هر جاست موفق باشه

آماری که گرفتی کاملا برعکس معنی میده;)

DrXoX
03-10-2007, 23:34
سلام

نـام : محمـــــد

شهر: تهران

توضیحات : من اولین فرومی که عضو شدم MajidOnline بود و در انجمن برنامه نویسی بیشتر فعالیت داشتم

ولی چند وقتیه فعالیت این فروم نسبت به قبل کمتر شده ، با P30 هم به طور اتفاقی از طریق Search در گوگل

آشنا شدم.

فوق دیپلم کامپیوتر و سال دیگه کنکور برای کارشناسی دارم

علاقه مندی ها : برنامه نویسی(خصوصا دلفی) ، اینترنت (فقط P30 و MajidOnline ) ، موزیک(ایرانی ،

خارجی) ، خواننده مورد علاقه : محسن یگانه ، اوقات بیکاری هم #Flash,SwishMax, Php,C کار میکنم

انجمنی هایی هم که بیشتر می خواهم فعالیت داشته باشم : انجمن برنامه نویسی (خصوصا دلفی) ، کامپیوتر ، اینترنت ، تکنولوژی

و...

امیدوارم بتونم کمکی به دوستان خوبم در این فروم بکنم

soleares
04-10-2007, 16:22
یه همه کسانی که تازه عضو شدند خوش آمد می گم.

منم تازه عضو شدما !

نیلوفرک شما هم خیلی فعالی امیدوارم این فعالیتت ادامه پیدا کنه مثل ما پیر نشی ..

WooKMaN
04-10-2007, 23:11
ييييي خب منم بعد از قرن ها باز اومدم انجمن متفرقه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس بهتره خودمو بشناسونم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نويد ، رامبد ، نيش نيس ، ووكمن بيدم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

يعني چي !؟ ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](65).gif

همين ديگه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يعني هرجا يكي از اينا رو شنيدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سريع آي كيوت رو طرف من بپيچون ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
05-10-2007, 00:11
ووف
ووکمن جون یعنی برگشتی به متفرقه دیگه

استاد مایی

SAJAD DP
05-10-2007, 02:40
سلام
تاحال اين تاپيك رو نديده بودم!
منم تازه واردم
البته در دنياي سركار گذاشتن!
درمورد اين فروم هم بايد بگم:
وقتي وارد شدم اين شكلي بودم:
اما حالا با دستورات مهدي اين جوريم:

pd2006
05-10-2007, 10:28
سلام

ما هم هنوز نمیدونیم که جدیدیم یا نه .
واسه همین محض احتیاط یادداشتکی اینجا مینگاریم .
خدارو چه دیدی ، شاید یه روزی به اعضای این تاپیک جایزه ای چیزی حوالت نمودند .

black_wondrous
05-10-2007, 16:37
haha
hich jayzee dar kar nist
manam black_wondrous hastam.
albate kheyli vaghte ozv shodam vali kamte harf mizanam va kamter minevisam.

hormoz72
05-10-2007, 16:52
سلام علیکم دوباره (این جمله برای nightmare خیلی آشناست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم هرمز تازه شروع کردم پست دادن و فعالیت رسمی
امیرو خوب میشناسم بین بچه ها و oryad رو ...

obituary
05-10-2007, 20:29
منم تازه عضو شدم و زياد هم اهله پست زدن نيستم
اسمم علي هست تقريبا 26 سالمه و Mcse & Mcsa & Mcdba دارم.

mohammad99
05-10-2007, 21:06
سلام خدمت همه
من محمدم
17 سالمه
پشت کنکور
در به در کنکور

من هنوز محمدم:31:

سنم بیشتر شده:5:

از پشت کنکور هم درومدم.:8:

فعلا روزی 28 ساعت تو فرومم:21:

.SA33D.
08-10-2007, 09:34
سلام.منم سعیدم.

blackfox
08-10-2007, 10:20
سلام . منم خودم هستم . یکی از فرزندان والدینم هستم که تو شهر خودم و خانه بابا جونم زندگی میکنم .
اهل مطانزه و خنده رو و از همه مهتر اینکه به تو چه که من کیم ؟؟

best64god
08-10-2007, 11:28
باسلام به دوستان من .نام :Best نام خانوادگي :64God هستم محل سكونتم :كرج...داخل گيم نتم تاريخ تولدم :1364.6.30 باتشكر best64god:11::10:

Enter
08-10-2007, 11:36
باسلام به همه دوستان من هنوز که هنوز فکر میکنم تازه واردم خیلی چاکر بروبچ پی سی وورلد هستیم چه قدیمی چه جدید

Zokoo
08-10-2007, 13:08
سلام . منم خودم هستم . یکی از فرزندان والدینم هستم که تو شهر خودم و خانه بابا جونم زندگی میکنم .
اهل مطانزه و خنده رو و از همه مهتر اینکه به تو چه که من کیم ؟؟

اقای blackfox سلام

برای چی بی خودی به تازه وارد ها گیر میدی؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظورم از دو دوست بالا شما وpd2006 بودید!!! نگفتم دو پست بالا که مال شما بود !!!گفتم دو دوست بالا

!!! پس بی دقتی نکردم!!! و اون جا جای مناسبی برای پاسخ نبود .من Zokooهستم!!! از اینکه از مطالب این سایت استفاده میکنم خوشحالم:5:

سایت شما از وجود قوانین خیلی سخت در مواردی و همچنین افراد مریضی که ... چی بگم!!! رنج میبره!!!

وحسنش هم اینه که کار بلد زیاد داره که دیر به دیر onنمیشن!!!:46:

زیبا خانم
08-10-2007, 13:54
سلام
من سه روزه عضو شدم.:31:
اینم اولین پستمه!(postame!):20:

fereshte khanoom
08-10-2007, 14:09
سلام جالبه

ALI_PITT
08-10-2007, 15:26
سلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــام
من علی هستم
تازه وارد
سنم 16.5 است.

soleares
13-10-2007, 00:58
همه تون خوش اومدید.

TEC
13-10-2007, 01:16
سلام..
من قبلا ها جدید بودم،..
ولی خب مهم نیت و ایناس.

خوش آمد گویی به منم بگید:دی

mohammad99
13-10-2007, 01:20
خوش امدی خوش امدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
29-04-2008, 19:30
اعضای جدید زیاد شدن ، فعالیتشون از ما ها هم بیشتره حتی :دی

تاپیک را بالا می آوریم تقدیم به اعضای جدید
روزهای خوبی اینجا داشته باشین

آرسـام
29-04-2008, 19:52
اعضای جدید زیاد شدن ، فعالیتشون از ما ها هم بیشتره حتی :دی

تاپیک را بالا می آوریم تقدیم به اعضای جدید
روزهای خوبی اینجا داشته باشین

ممنونم. داشتم دنبال همچین جایی میگشتم.
ببخشید یادم رفت سلام کنم.
سلام :20:
آرسام هستم. از دیار بی خزان گیـــــــــــــــــــــلا ن
25 سالمه. پسر خوبی هستم. یعنی سعی میکنم باشم.:11:
بعد از 3 سال آشنایی با پی سی ورلد، امروز یهویی به سرم زد و اینجا عضو شدم. ( امان از دست رفقای ناباب)

مهندس کامی هستم. خیلی باهوشم ولی آی کیوم پایینه :31:

دیگه بسه. طرفداران من بعد از گشایش صندوق پستی میتونن با من تماس بگیرن. البته فقط یادتون باشه که نوبتو رعایت کنید.

به هرحال جدا از شوخی، خیلی خوشحالم که اینجا اومدم ، امیدوارم منو هم تو جمع خودتون بپذیرید.
:40:

befermatooo
29-04-2008, 20:40
befermatooo

البته ماهی رو هر وقت از آب بیاری بیرون تازست (( اشتباه که نگفتم ))

حالا چی باید بگم !!!!

r4pbr4p
29-04-2008, 22:04
سلام
منم اسم عليرضا

19 سالم

محل زندگانيم كرمانشاه
ايشالا كه تو جمعتون منم قبول كنيد :11:

blackfox
29-04-2008, 22:14
سلام
منم اسم عليرضا

19 سالم

محل زندگانيم كرمانشاه
ايشالا كه تو جمعتون منم قبول كنيد :11:

خوش اومدی عزیز ، منم کرمانشاهیم و هم سن تو .
موفق باشی :11:

4MaRyAm
30-04-2008, 09:03
آقا منم جدیدم نه شایدم نو ام - نمیدونم
من مریم هستم - ولی نه اسم واقعیم مریم نیست - نمیدونم شایدم باشه - امروز بی حوصله ام
دلم خواست چرت و پرت بگم
عاشق P30 ام نه شایدم معتادشم
22 سالمه - دانشجو ام ترم آخر -
دارم خفه میشم

winter+girl
30-04-2008, 10:07
سلام دوستان عزیزم مریم جون کیهان جون علیرضا جون و آرسام ( هم ولایتی )
من یکی از اعضای فوق العاده فعال و قدیمیه این سایتم ( چند بار قرار بووود ادمین بشم قبول نکردم ) و به نیابت از مدیرها و همکارای سایت بهتون خوش آمد میگم:11:

@R3Z
30-04-2008, 15:32
من یکی از اعضای فوق العاده فعال و قدیمیه این سایتم ( چند بار قرار بووود ادمین بشم قبول نکردم ) و به نیابت از مدیرها و همکارای سایت بهتون خوش آمد میگم

من هم رضا هستم و ادمين اين فروم بودم ولي بدلايلي بخاطر رفاقتم با سينا ادميني رو به ايشون واگذار كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
خوش آمديد!!

نيلو
30-04-2008, 16:01
سلام .من نازي هستم.تازه عضو گروه شما شدم.اميدوارم لجظه هاي خوبي باهم داشته باشيم.

ali_shiraz1990
30-04-2008, 16:58
علی 17 ساله از شیراز ---- ترم اول دانشگاه پیام نور رشته ی کامپیوتر !

یه درخواست : از شیراز اگه کسی هست یه پیغام خصوصی بده . ممنون میشم !

آرسـام
30-04-2008, 17:10
آرسام ( هم ولایتی )

سلام همولایتی. تی احوال خوب ایسه؟

befermatooo
30-04-2008, 17:23
سلام همولایتی. تی احوال خوب ایسه؟

چه جالب

من شیرازی نیستم اما شیرازی ها رو دوست دارم

bagher_mo68
30-04-2008, 17:34
چه جالب

من شیرازی نیستم اما شیرازی ها رو دوست دارم

حالا اینایی که گفتی چه ربطی به گیلان داره ؟!!!!

zeezee
30-04-2008, 18:37
خوبه جدید و قدیم و بین این دوتا خودشونو معرفی کنن!

اخه ما نمیشناسیمشون!(یا حد اقل من)

farshidshd
30-04-2008, 20:23
من هم ...................... آره

soleares
04-05-2008, 09:40
سلام دوستان
همگی خوش اومدید
من خودم چندصد روزی بود که به انجمن پی سی سر نزده بودم

به هر حال خوش اومدید امیدوارم خوش باشید

ali_shiraz1990
04-05-2008, 16:55
سلام علی هستم
از شیراز ترم اول پیام نور ....
17 سالمه !

raptor22
04-05-2008, 17:06
سلام علی هستم
از شیراز ترم اول پیام نور ....
17 سالمه !

خوب اينايي رو كه گفتي بالاي آواترت بود...

™Enter_The_Love
04-05-2008, 17:08
خوب اينايي رو كه گفتي بالاي آواترت بود...

همون زیر آواتار منظورشه :31:

WooKMaN
04-05-2008, 17:11
سلام دوستان
همگی خوش اومدید
من خودم چندصد روزی بود که به انجمن پی سی سر نزده بودم

به هر حال خوش اومدید امیدوارم خوش باشید
بعد از اون چند صد روزم كه مياي باز يه پست اينجا ميزني & ميري ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برادر سامان بكجا چنين شتابان !؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

perjixen
04-05-2008, 17:17
اینجانب..................................!! ! هستم.....................!!!
و خوشحال از اینکه........................................ .......................!!!!!!!

راه كوير
04-05-2008, 17:53
راه كوير از تهران

farhadx5
04-05-2008, 18:00
سلام به همه اول بگم كه از تهران منطقه 5 هستم..من 2 .3سال پيش عظو شده بودم ولي هيچوقت تايپ نميزدم هميشه مهمان بودم
1 ماهه پام شيكسته كه حوسلم سر ميره ميشينم تايپ ميزنم
ولي الان كه پامم خوب شده معتاده p30 word با بچهايه باحالش شدم

عاشقتونم

عاشقتونم

:11::40::40::40::10:

befermatooo
04-05-2008, 18:25
عاشقتونم

ممنون

عاشقی از خودتونه

winter+girl
04-05-2008, 18:32
ای ول معتادی هم عالمی داره
به نیابت از مدیران سایت حضورتون رو تبریک میگم امیدوارم یه روز بتونید به درجه ی من برسید

Like Honey
04-05-2008, 19:28
منم هستم
اگه نباشم جام خالی می مونه؟

winter+girl
04-05-2008, 19:59
منم هستم
اگه نباشم جام خالی می مونه؟

نه عزیزم این دنیا به هیچ کس وفا نکرده اگه نباشی هیچم جات خالی نیست باید مثل من عضو مهمی بشی بعد
البته خارج از اینها اصلا اینطور نیست اگه دیگه هم نیای جات خالی نیست من فقط حقیقت رو گفتم پس ناراحت نشو ایراد از من نیست از حقیقته تلخه:11:

raptor22
04-05-2008, 21:05
همون زیر آواتار منظورشه :31:

نخير منظور نظر بنده همون قسمت بالاي آواتر(=آواتار) ميباشد...نقطه سر خط... :31:

music6808
04-05-2008, 22:23
سلام
من هم موزیک هستم
از اون ور دنیا
تو انجمن های زیادی فعالیت میکنم
امیدوارم بتونم اینجا هم مفید باشم و در کنار هم خوش بگذرونیم :d

music6808
04-05-2008, 22:26
سلام
من هم موزیک هستم:20:
از اون ور دنیا:31:
تو انجمنهای زیادی فعالیت میکنم
امیدوارم اینجا هم مفید باشم و با هم خوش بگذرونیم:40:

leila*
04-05-2008, 22:36
سلام به همه اول بگم كه از تهران منطقه 5 هستم..من 2 .3سال پيش عظو شده بودم ولي هيچوقت تايپ نميزدم هميشه مهمان بودم
1 ماهه پام شيكسته كه حوسلم سر ميره ميشينم تايپ ميزنم
ولي الان كه پامم خوب شده معتاده p30 word با بچهايه باحالش شدم

عاشقتونم

عاشقتونم

:11::40::40::40::10:

میبینم که علاوه بر پاتون سوادتونم نم کشیده:31:
البته ناراحت نشی
بهت حق میدم پات درد میکرده اشتباهی تایپ کردی:11:

leila*
04-05-2008, 22:38
خب منم میتونم معرفی کنم یا نه؟
اخه منم خیلی وقته عضوم اما زیاد پست نمیدم یا اکثرا تو متفرقه ام
در هر صورت منم لیلا*از شیرازم

sarbazansolh
04-05-2008, 22:49
اصلا خوب نبست پسر ها سنشون بگن برای همین منم نمیگم من سینا هستم با چند سال سن و در استکهلم هستم.فقط خیلی زود عاشق می شوم بعد هم عهشق پرسپولیس هم هستم

befermatooo
04-05-2008, 22:51
در هر صورت منم لیلا * از شیرازم

خوش اومدی

حالا این * هم جزء اسمته اگه هست چیجوری صدات کنیم (( :دی))

leila*
04-05-2008, 23:02
خوش اومدی

حالا این * هم جزء اسمته اگه هست چیجوری صدات کنیم (( :دی))

شما هر جور راحت تری بصدا:31:

s_n
04-05-2008, 23:14
بچه های عزیز دوستان گرامی،سعید ،خاک پایه هرچی با مرامه،سنمم ...،دانشجوی سال دوم مکانیک خودرو

roohe
04-05-2008, 23:23
سلام با من ارتباط داشته باش بچه خوبی هستم

roohe
04-05-2008, 23:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Roohollah\My Documents\My Pictures\1 بی معرفت ها ما هم دل داریم

farhadx5
05-05-2008, 09:47
خب منم میتونم معرفی کنم یا نه؟
اخه منم خیلی وقته عضوم اما زیاد پست نمیدم یا اکثرا تو متفرقه ام
در هر صورت منم لیلا*از شیرازم

به به به به .خانم معلمم كه داريم اينجا

:27:

farhadx5
05-05-2008, 09:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Roohollah\My Documents\My Pictures\1 بی معرفت ها ما هم دل داریم

خب خودتو معرفي نكردي ..مي خواي برات برقسيم

:10:

راه كوير
05-05-2008, 10:16
توبلدنيستي چندتانقل قول باهم بگيري ؟

farhadx5
05-05-2008, 10:36
توبلدنيستي چندتانقل قول باهم بگيري ؟

تا چشه حسود بتركه:31:

:31:

راه كوير
05-05-2008, 10:45
تا چشه حسود بتركه:31:
:31:

:31::31: اومدم ببينم چه جوري چشت ميتركه ، فيلمشو بگيرم :27::27:

farhadx5
05-05-2008, 11:02
:31::31: اومدم ببينم چه جوري چشت ميتركه ، فيلمشو بگيرم :27::27:

فرهاد:بيا عزيزم ببين خوب فيلم بگير

راه كوير:باشه

فرهاد:خوب چنگالو بده ههههاااايييييي مااا بووووو وووااا نهنهنهنهنه ساااا كييييي وواا دا دو هوار

راه كوير:اي واي اي واي فرهاد داره -18 ميشه ديگه بس كن دارم قش ميرم

فرهاد:نه نه چيزي نمونده اااااااااااا قلوپ ..هاا بيا اين ماله تو

راه كوير:ااااااااااااوووو

فرهاد: اي چرا انقد بد قش ميكني.بيا چشمو برات اوردم:31::31:

:31::31:

راه كوير
05-05-2008, 11:08
چت ممنوع + اشناميشم حالا به گذر زمان باهم + راه كوير غش عمرا" :دي

hamidghoty
05-05-2008, 11:16
حامد از تهران
با یوز hamidghoty در سراسر وب

Royce
05-05-2008, 12:57
بسم الله الرحمن الرحیم
یدالله هستم.49 ساله از پاکستان شهر کراچی(شهر بزرگان)مزاحمتون می شم.
اینم عکسم:34:
قصد ازدواجم دارم

farhadx5
05-05-2008, 13:24
سلام به بروبچه پاكستان مخصوصا يدااله
خودم برات زن ميگيرم چون عكست خيلي زيباست اينو ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

__

leila*
05-05-2008, 14:00
به به به به .خانم معلمم كه داريم اينجا

:27:

تو3 خط 6 تا غلط داشتی
اگه معلم بودم صفرم نمی گرفتی:31:

hamidghoty
05-05-2008, 14:04
قابل توجه متقاضیان دریافت مدارک بین المللی IT
برگزاری کلیه آزمون های بین المللی
CiscoSystems,Microsoft,Linux,cWnp,CompTIA,CIW, Adobe
قدیمی ترین و قدرتمندترین موسسه در زمینه برگزاری آزمونهای بین المللی IT
مشاوره ی رایگان شما به صورت تلفنی و حضوری
برگزاری امتحانات به صورت کاملا Online و تضمین شده.
ارایه مدارک معتبرّ به آدرس شما و Registeration در سایت شرکت های مربوطه.
و برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون برای موفقیت 100% شما

براي اطلاعات بيشتر با دفتر PersianTech تماس حاصل نماييد.
09357909936 - 88540026

این چی میگه

راه كوير
05-05-2008, 14:11
قابل توجه متقاضیان دریافت مدارک بین المللی IT
برگزاری کلیه آزمون های بین المللی
CiscoSystems,Microsoft,Linux,cWnp,CompTIA,CIW, Adobe
قدیمی ترین و قدرتمندترین موسسه در زمینه برگزاری آزمونهای بین المللی IT
مشاوره ی رایگان شما به صورت تلفنی و حضوری
برگزاری امتحانات به صورت کاملا Online و تضمین شده.
ارایه مدارک معتبرّ به آدرس شما و Registeration در سایت شرکت های مربوطه.
و برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون برای موفقیت 100% شما

براي اطلاعات بيشتر با دفتر PersianTech تماس حاصل نماييد.
09357909936 - 88540026

تبليغات اونم توملاعام :18::31:

leila*
05-05-2008, 14:11
این چی میگه

داره تبلیغ میکنه تا حالا تبلیغ ندیدی؟:31:
به عبارتی پیام بازرگانی:19:

hamidghoty
05-05-2008, 14:16
داره تبلیغ میکنه تا حالا تبلیغ ندیدی؟:31:
به عبارتی پیام بازرگانی:19:

:27::27::27::27:

Royce
05-05-2008, 14:48
سلام به بروبچه پاكستان مخصوصا يدااله
خودم برات زن ميگيرم چون عكست خيلي زيباست اينو ميگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

__

بابا دمت گرم دیگه داش فرهاد:13:
یعنی فکر کردی من واقعا اسمم یداللهه 49 سالمه از کراچی پاکستانم هستم و قصد ازدواج دارم؟:13:
فقط عکسمو درست گفتم:31:
من بهنام
سنم از 20 تا 25 خودت باید حدس بزنی:21:
از اصفهان

ای راه کویر تو هم این وسط ساکتی؟:13:تو که دیگه منو می شناسی.نزدیک بود آبروم راستکی بره؟:31:

farhadx5
05-05-2008, 14:58
بابا خداوكيلي فهميدم خر نيستم كه

هان دروغ گفتم.نفهميدم

ا يعني من ..... نه من باور نمي كنم
:31::31::31:

:10:

Snow_Girl
22-05-2008, 22:31
خب منم مهشيدم....
فكر كنم همه منو مي شناسيد ديگه....
نميدونم چه زمانيه عضو پي سي هستم...(دوستم Maggy_p منو عضو كرد)
اما تولدم نزديكه....(17 خرداد)
من تو اينجا پسر خالمم هست(آرسام تمام زندگيم)
گرافيك ميخونم و سال سوم هنرستانم

danial_848
22-05-2008, 22:38
منم یه بنده خدا هستم که از بیکاری گه گداری میام اینجا

seied-taher
23-05-2008, 01:10
سلام...
من از اینجا خبر نداشتم ببخشید...
من طاهر هستم...
گوهر دشت زندگی میکنیم.
20 سال سن دارم،همتونم دوست دارم...

آرسـام
23-05-2008, 01:16
سلام...
من از اینجا خبر نداشتم ببخشید...
من طاهر هستم...
گوهر دشت زندگی میکنیم.
20 سال سن دارم،همتونم دوست دارم...
به به
گوهردشت - سر سیزدهم
خاطرات بس فراوانی از آنجا دارم :27:

seied-taher
23-05-2008, 01:18
ما یازدهم هستیم...همواره با خاطراطی شیرین...