PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه مسيج ها و مديريت فايل را در گوشي‌هاي سوني اريكسون شخصي كنيم؟

kia_k_20
17-12-2006, 00:54
سلام به همه
كسي ميدونه چه طوري ميشه مسيج ها و فايل‌هاي گوشي هاي سوني اريكسون (مخصوصاكا750) رو رمز گذاري كرد تا هر كسي نتونه بره سر گوشي و فوضولي كنه؟
برنامه هم اگه هست بگيد ممنونتون ميشم
خداوكيلي و ارواح همه مرده و زنده هاتون هم پست نديد كه قبلا گفته شده برو سرچ كن ، اگه بحث شده لينكشو بذاريد كه ديگه اساسا چاكرتونم!
سوني اريكسون هم با اين برنامه نويسي مزخرف گوشي هاش! ديگه سامسونگ درپيتي هم حواسش به اين چيزها و امنيت گوشي هست اما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sad:

Farbod_h
17-12-2006, 01:02
نمی شه یا لااقل تا حالا من ندیدم . مگه گوشی های جاوای سامسونگ این امکان رو داره؟

Nabakhshoode
17-12-2006, 14:52
نمی شه یا لااقل تا حالا من ندیدم . مگه گوشی های جاوای سامسونگ این امکان رو داره؟

نه فکر نمیکنم ... گوشی های سامسونگ مث d600 فقط میتونن روی مموری کارتشون پسورد بذارن امکانات امنیتی بیشتر از این ندارن !

kia_k_20
18-12-2006, 20:21
نه فکر نمیکنم ... گوشی های سامسونگ مث d600 فقط میتونن روی مموری کارتشون پسورد بذارن امکانات امنیتی بیشتر از این ندارن !

بله من خودم قبلا يه دونه اي700 سامسونگ داشتم و ميشد روي عكسها و پيامها رمزگذاري كرد. همينطور واسه آهنگها و صداهاي ظبط شده را شخصي كرد اما تو سوني اريكسون نميشه .