PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیم نت :خوب یا بد مساله این است !!؟؟

H @ M I D
16-12-2006, 19:44
سلام
خوب توی این تاپیک میخوایم در مورد موجودی به نام گیم نت صبحت کنیم
که آیا گیم نت هایی که در سطح شهر تهران و کل کشور ما وجود داره میتونه واقعا یک مکان فرهنگی و خیلی خوب برای علاقه مندان بازی های کامپیوتری خود باشه اصلا گیم نت باید چه ویژگی داشته باشه
چه عواملی باعث میشه که گیم نت محلی مناسب یا نا مناسب برای کودکان و نوجونان و جوانان باشه؟
اصلا شما گیم نت میرید ؟کجا ؟کی ؟چرا ؟
این ها سوالاتی است که هر کسی شاید جواب درست و درمانی براش نداشته باشه
توی این تاپیک در مورد خوبی ها بدی ها این محل که صرفا جهت تفریح است صبحت کنیم و هر کسی نظرش. انتقادش . پیشنهادش و...رو مطرح کنه
فعلا..

J A V I D
17-12-2006, 00:04
خوب تو گیم نت که می ری اولین چیزی که توجه آدم رو به خودش جلب می کنه فحش های نابیه که دوستان به هم می دن !؟! (این از فرهنگیش)
من خودم گیم نت نمی رم بازی کنم ولی یکی از رفقام گیم نت داره گاهی بهش سر می زنم ولی تا حالا نشده که برم بازی کنم ... احساس خوبی ندارم برای اینکه اونجا بازی کنم ترجیح می دم تو خونمون بازی کنم تا تو گیم نت شاید چون فکر می کنم اعتیاد می ره نمی رم بازی کنم !

در کل به نظر من گیم نت محیط مناسبی برای بچه های زیر سیزده سال نیست !

kiarash3500
19-12-2006, 01:44
به نظر من هم گیم نت زیاد مکان مناسبی نیست
اول از همه حرف های رکیکی که به کرات به گوش آدم میرسه
ضمنا برای نوجوونا محل خطناکیه برای اعتیاد به سیگار یا بدتر از اون
ضمنا جایی که نزدیک ماست هر روز به علت دعوای شدید پلیس اونجاست

vandu
19-12-2006, 10:54
گیم نت هم مثل خیلی از چیزها خودش قبل از فرهنگش اومد...

H @ M I D
19-12-2006, 11:05
ولی نظر من اینه که گیم نت داریم تا گیم نت
ما توی محلمون چند تا گیم نت داریم ولی من دوی دو تا از اینه بیشتر میرم
یکی شون که خیلی خوبه چون اکثر افرادی که اونجا میان همدیگر رو میشناسن و اصلا تا به حال نشده دعوایی بشه یا الفاظی رد و بدل بشه چون خود صاب گیم نت اونجا نشسته ولی اونیکی چون از همه جا میان اونجا خیلی خفنه
متاسفانه هر اگه روزی 3 بار کمتر دعوا نشه شب گیم نت روز نمیشه
در ضمن کسی میتونه این گیم نت هایی که فعال هستند زیر نظر یه سازمانی فعالیت میکنند و چه سازمانی حق بستن این گیم نت ها رو داره ؟؟؟؟

carol
19-12-2006, 11:59
اينكه توي گيم نت چطوري رفتار ميشه بيشتر به مدير اونجا بستگي داره اگه آدم باعرضه و سخت گيري باشه هيچ كس نمي تونه آرامش گيم نت رو بهم بزنه ولي خوب اكثرشون اين طوري نيستند
بچه ها من يه سوال داشتم مگه خانوما حق بازي كردن ندارند منم دلم ميخواد برم گيم نت بازي كنم ...

hamid_hitman47
20-12-2006, 02:45
گیم نت هم مثل خیلی از چیزها خودش قبل از فرهنگش اومد...

موافقم.......

HELLBOY_HP
20-12-2006, 10:15
اينكه توي گيم نت چطوري رفتار ميشه بيشتر به مدير اونجا بستگي داره اگه آدم باعرضه و سخت گيري باشه هيچ كس نمي تونه آرامش گيم نت رو بهم بزنه ولي خوب اكثرشون اين طوري نيستند
بچه ها من يه سوال داشتم مگه خانوما حق بازي كردن ندارند منم دلم ميخواد برم گيم نت بازي كنم ...

اگه یه 400 -500 سالی صبر کنی شاید بتونی بازی کنی
به نظر من گیم نت به این شلوغ بازیاش حال میده نه اینکه من خودم شلوغ باشم اصلآ در کل گیم نت خیلی بیشتر از تو خونه حال میده نخ سوزن کانتر و پرو

H @ M I D
20-12-2006, 12:06
یکی جواب این سوال منو بده
کسی میتونه این گیم نت هایی که فعال هستند زیر نظر چه سازمانی فعالیت میکنند و چه سازمانی حق بستن این گیم نت ها رو داره ؟؟؟؟

boy iran
20-12-2006, 12:42
خدائی گیم نت اصلا حال نمیده

J A V I D
23-12-2006, 21:50
تو گیم نت های معمولی ورود بانوان ممنوعه !! اما گیم نت هایی هستن که مخصوص خانوم هاست و ورود آقایون بهش ممنوعه حداقل قبلا بود الان اطلاعی ندارم !

erfanweb
23-12-2006, 22:09
از نظر فرهنگی که صفر
از نظر من بازی تو خونه بیشتر حال میده

p30time
23-12-2006, 22:21
سلام. من فكر مي كنم خود گيم نت به نفسه چيز بدي نيست چون باعث هيجان و البته اعتماد به نفس مي شه. ولي وقتي سر و كله حرف هاي ركيك و شرط بندي و سيگار و ... مياد وسط اونوقته كه ديگه مثل سمه. البته بهتره بگم كه به نظر من گيم نت اعتياد مياره ( البته اعتياد به بازي و گيم نت نه مواد مخدر ). من كه خودم هفته اي نيم ساعت مي رم. و به قول دوستمون مثل همه چيز خودش قبل از فرهنگش اومد...

Mahdi Hero
23-12-2006, 22:49
کسی میتونه این گیم نت هایی که فعال هستند زیر نظر چه سازمانی فعالیت میکنند و چه سازمانی حق بستن این گیم نت ها رو داره ؟؟؟؟

خيلی جالب که بدونی زير نظره سازمان اصنافه حلا چه ربطی به اونجا داره خدا ميدونه

B O L O T
23-12-2006, 23:03
از نظر فرهنگی که صفر
از نظر من بازی تو خونه بیشتر حال میده

من هم موافقم

iranspg
23-12-2006, 23:05
بازی تو گیم نت هم عالم خودشو داره.

S@eid
23-12-2006, 23:35
اگه محیطش خوب باشه منظور خود ساختمون کامپیوتراش و اعضاش خیلی بیشتر
از خونه حال میده خلاصه هیچی جای هوش انسانی رو نمی گیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H @ M I D
24-12-2006, 10:59
خيلی جالب که بدونی زير نظره سازمان اصنافه حلا چه ربطی به اونجا داره خدا ميدونه

اصناف دیگه چیه ؟؟؟؟

Mahdi Hero
24-12-2006, 15:10
اصناف دیگه چیه ؟؟؟؟

سازيمانيه که تمامه مغازه هايه در سطح شر زير اونند و خودشم زيره نظره شرداريه

kiarash3500
26-12-2006, 02:04
تو گیم نت های معمولی ورود بانوان ممنوعه !! اما گیم نت هایی هستن که مخصوص خانوم هاست و ورود آقایون بهش ممنوعه حداقل قبلا بود الان اطلاعی ندارم !

مسخره هست !!
بهتون قول میدم از هر 1000 دختر 2 تاشون عشق بازی کامپیوتری باشن
گیم نت خانوما که نمیچرخه روزی یه دختر میره برا بازی!!
اونم فقط سیمس رو بازی میکنن و بس

Speedi
30-12-2006, 01:17
man khodam ye gamer e heefii hastam ke 4 sale daram cs bazi mekonam

va hamin ja be hame migam donbale game narid choon heech natejee e akharesh nadare vasatonn !

*PiNk PaNTHeR*
16-06-2007, 06:25
سلام
من گیم نت نمیرم و علاقه ی زیادی هم ندارم اما دلم لک زده برای کلوپهای قدیمی...
هر کاری میشد توش کرد:27:

akharwarbaz
16-06-2007, 07:07
سلام
من گیم نت نمیرم و علاقه ی زیادی هم ندارم اما دلم لک زده برای کلوپهای قدیمی...
هر کاری میشد توش کرد:27:

منظورت چه کارایی هست کلک:21:

Oracle_Eldorado
16-06-2007, 11:58
منظورت چه کارایی هست کلک:21:
چرا شماها همیشه جنبه ی منفی رو در نظر میگیرید ؟
-------------------------------------------------------------------------------------------
حمید جان گیم نت داریم تا گیم نت .
من توی ایران گیم نت هایی رفتم که حتی 2 ساعت هم بازی کردند ولی یک کلمه حرف نمیزدند و دختر و پسر قاطی نشستند و خیلی عادی بازی میکنند . ولی یه بار گیم نتی رفتم بعد از نیم ساعت کار به دعوا و فحاشی و بد و بیراه به هم دیگه کشید . البته همشون بی جنبه بودند . صاحب گیم نت هم گفت اینجا همیشه اینطوریه . البته به دلیل اینکه سیستم هاشو بد چیده بود . همه مانیتور های همدیگه رو میدیدند و اون بیشتر باعث دعوا میشد .
ولی من قبلا یه گیم نتی رفتم 3 طبقه گیم نت بود ! کانتر 15V15 بازی میکردند اون هم در حد حرفه ای . من بیشتر اونجا یکمی کانترم خوب شد . ولی گیم نت های اینجا زیاد جالب نیستند .

Ali-Bahal
16-06-2007, 12:57
من عاشق گیم نت هایی هستم که دعوا میشه تا بزنم همه رو ... کنم

XirowN
16-06-2007, 13:35
اگه صاحاب گیم نت ادم خوبی و با ادبی باشه عمرا بذاره فخش بدن مثل گیم نت ما یه ابر یکی یه چیزی گفت انداختش بیرون دیگه هم راش نداد

mohammad_twe
16-06-2007, 14:02
گیم نت فقط برای بازی کانتر حال میده اونم رو کم کنی بازی کنی وگر نه مثلا اگه بخوای تو گیم نت call of duty بازی کنی اصلا حال نمیده و بازی های از قبیل این ...
تویه گیم نت فقط بازی هاش شبکه ای ....

Ali-Bahal
16-06-2007, 14:07
گیم نت فقط برای بازی کانتر حال میده اونم رو کم کنی بازی کنی وگر نه مثلا اگه بخوای تو گیم نت call of duty بازی کنی اصلا حال نمیده و بازی های از قبیل این ...
تویه گیم نت فقط بازی هاش شبکه ای ....

فقط کانتر که نه.....

PES و NFS MW و General و....

همه بازیها حال میده فقط حال میده رقابت تنگاتنگ باشه :40:

موفق باشید :46:

mohammad_twe
16-06-2007, 23:14
اره رقابت کردن حال میده ولی بازیهای یک نفره توش حال نمیده مه مثلا بشینه تو گیم نت یه بازی رو خودت تموم کنی...

XirowN
16-06-2007, 23:17
من یکی دیدم اومده بود داشت کاماندوس بازی میکرد یه نفره یا جی تی ای یه نفره بازی میکنن

mohammad_twe
16-06-2007, 23:20
من یکی دیدم اومده بود داشت کاماندوس بازی میکرد یه نفره یا جی تی ای یه نفره بازی میکنن

اره عنده خز بازی هست این کار...:2:

R@R#M@N
16-06-2007, 23:49
درسته
به نظر من بازیهایی مثل کانتر و دوتا جون میدن واسه مولتی بازی کردن
البته با 4 تا آدم شاخ و بهتر بازی کن
نه با جوجه هایی که بازیشون از تو بد تره

mohammad_twe
17-06-2007, 02:25
درسته
به نظر من بازیهایی مثل کانتر و دوتا جون میدن واسه مولتی بازی کردن
البته با 4 تا آدم شاخ و بهتر بازی کن
نه با جوجه هایی که بازیشون از تو بد تره

باهات موافقم...:10:

XirowN
17-06-2007, 23:36
یکی بود فرگش 400 بود معععععععععععععععععععععععع ععع

novintaz
18-06-2007, 11:25
شما که دیگه خیلی از گیم نت ها بد می گین...
تا حالا وقت نکردم گیم نت های تهران رو برم ببینم چی می گین.
تو رشت که اتاق بازی جدا از سروره و هر کاری بخوایم می تونیم بکنیم.
دخترا هم میان کسی کاری نداره.
ضمنا...
یه ذره انصاف داشته باشین.
سیگار کشیدن تو گیم نت بهتره یا چیز دیگه کشیدن گوشه ی خیابون.
تنهایی هم که حال نمی ده.
اینجا گیم نت هایی که سیستم هاش کنار سرور باشه خلوتن.
اصل حال گیم نت اون آزاد بودن و... هست.
سیگار کشیدن تو خیابون که برای زیر 18 سال ممنوع شده.
و...
یه ذره بی طرفانه حرف بزنین.

RT8
23-07-2015, 14:34

سلام. زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. و اگر گیم نت ها مجوز نداشته باشن ، مسئولین این سازمان حق بتستنشو دارن.
در کل گیم نت ها وسیله ای برای آموزش خشونت برای نو جوون هاست. و فضای اونجا موجب این میشه.:n26: پس مراقب باشین!

marde tanhayi
25-07-2015, 06:55
سلام. زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. و اگر گیم نت ها مجوز نداشته باشن ، مسئولین این سازمان حق بتستنشو دارن.
در کل گیم نت ها وسیله ای برای آموزش خشونت برای نو جوون هاست. و فضای اونجا موجب این میشه.:n26: پس مراقب باشین!

زير خاكي بالا كشيدي داش
اخرين پستش براي 2007 است

در مورد گيم نت موضوع به مديرش بستگي داره 4 تا گيم نت با 4 تا مدير متفاوت ديدم و بيشتر به شخصيت طرف وابسته است تا اونجا رو مديريت كنه

farsar
26-08-2015, 00:06
یادش بخیر ما هم گیمنت میرفتیم آخرین بار فکر کنم 3 سال پیش بود :n14:

Ra1den
18-02-2016, 23:09
خوب و بد بودن یه گیم نت رو مشتری هایی که داره و مدیریتش تعیین میکنه. دو تا از مشتریهای من شاگرد اول شدن تو کلاس خودشون و یکیشون هم دانش آموز نمونه از نظر اخلاق و انضباط شده. هیچ چیزی به خودی خود بد یا خوب نیست.

ساوه الکتریک
07-06-2021, 03:01
قطعا و بلاشک بنظرم خوبه و بد نیست یه نوع تفریحه دیگه مگه چیه که بخواد ارور بخوره بهش
جالبه یکی از کاندیدای ریاست جمهوری هم درباره سرعت اینترنتی حرف میزد دلش برای گیمیرا سوخته بود که موفع بازی با نوسانات و قطعی اینترنتی روبرو میشن ���������������� �جالبه!
بنظرم اگر که به فکر سلامتی خودتون هستید بهتره که به نورپردازی اتاق گیمینگ اهمیت ویژه تری رو بدید تا به بهترین شکل ممکن بتونید بهترین نتیجه لخواه خودتون رو بگیرید. برای همین بهتون پیشنهاد میکنم برای اینکه چشم هاتون موقع بازی اذیت نشه و بتونید با خیال راحت و اسوده تر گیم حرفه ای خودتون رو پیش ببرید نگاهی به مقاله زیر بندازید تا با اتاق گیمینگ و نحوه نورپردازی و استفاده از تجهیزات و لامپ گیمینگ مناسب اشنا بشید ⚡
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF/

wormgame
10-12-2023, 16:14
واقعا خدایی گیم نت حال نمیده
فقط باید تو خونه بشینی
پشت تی وی
هر بازی خواستی از دستگاهت انجام بدی و خلاص