PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به یک پوشه

saka
16-12-2006, 14:20
سلام .... اگه ممکنه یه نفر پوشه matlibs واقع در دایرکتوری نصب تری دی مکس (7 یا 7.2 یا 8.0) خودشو برام آپ بذاره چون مال من جواب نمی ده
در ضمن اگه کسی عکسهای bmp کوچک با طرحهای مختلف داره برام حتما بذاره ممنون.:)

Mehdi_44
16-12-2006, 22:41
با سلام دوست عزيز / عضويت شما را تبريك ميگويم:happy:

matlibs 7.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matlibs 8.0

مشكل را بيشتر توضيح دهيد
كتابخانه مواد بستگي به نوع موتور رندر فرق ميكند / مواد بالا استاندارد
ضمنا اگر در مادهاي از نقشي استفاده شده باشد كه آدرس آن فرق كند يا عكس مورد نظر وجود نداشته شما دچار مشكل خواهيد شد:blink:
بايد مكس بطور كامل نصب شود

بعد از مطرح كردن سوال منتظر بمانيد تا ديگر دوستان پاسخ دهند / و از ايجاد پستهاي متعدد خوداري كنيد / براي تغيير نام تاپيك ايجاد شده به مديران بخش پيام خصوصي دهيد و نام جديد جايگزين شود
از َشاهين عزيز در خواست ميكنم اين آدرس را اگر دوست saka مايلند / پاك كنيد
ممنون.

Mehdi_44
16-12-2006, 22:42
با سلام
به آدرس ايميل شما فرستادم
كاربر معمولي امكان پاك كردن تاپيك را ندارن /بايد از مديران درخواست شود
شما همين تاپيك را با عنوان ديگري ايجاد كرديد /منظور همان تاپيك قبلي هست / [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند مدت با مكس آشنا هستيد؟
چند وقت هست با مكس كار ميكنيد؟

saka
17-12-2006, 06:17
سلام خیلی ممنون که واسم آپ گذاشتی ... اگه اینا رو توی matlibs واقع در دایرکتوری نصب کپی کنم جواب می دن یا باید برنامه رو repair کنم؟ چون پوشه های متریال خودم بیشترشون جواب نمی دادن و مثلا طر ح آجر رو روی اون گویهای پیش فرض نمی نداختن حالا یا ریشه اونا پاک شده یا آدرس دهی غلطه بوده ؟؟ به هر حال امیدوارم در هر مرحله از کار کمکم کنید چون من اول راهم . ممنون در ضمن در مورد حذف تاپیک متوجه نشدم؟؟

saka
17-12-2006, 06:31
آقا مهدی لینکهای دانلودی که گذاشتی مشکل دارن چند بار دانلود کردم ولی تا شصت و خورده ای در صد بیشتر نمیره اگه میشه یه بار دیگه واسم تو یه سایت دیگه آپ بذار یا به اینباکسم بفرست ممنون. moein_heikal2@yahoo.com

saka
18-12-2006, 06:29
سلام... آقا مهدي من يه مدتي هست که با مکس کار مي کنم ودر واقع اول به فکر ساختن بازي با گيم ميکر و گيم استديو افتادم ولي گفتم بهتره اول يه کم تري دي مکس و پازر و يه کم برنامه نويسي ياد بگيرم که اينجوري تسلطم بيشتر بشه حالا هم تونستم بيش از نصف کتاب تري دي مکسو تموم کنم وبا رسم اشکال و ويرايش اونا تا حدودي آشنا بشم که اميدوارم در اين زمينه به من کمک کنيد متشکرم در ضمن از اينکه matlibs رو به inbox من فرستادين از شما ممنونم. در مورد کتابخانه مواد هم اینو بگم که وقتی برنامه رو نصب کردم اولش مثل چیزی که شما گفته بودین نبود و فقط یه اتوران داشت که به طور اتوماتیک نصب شد که اگه منظورتون matlibs هست خودش نصب شد و من این پوشه رو ایجاد نکردم

Mehdi_44
18-12-2006, 11:02
با سلام
دوست عزيز شما به عكس بالا دقت كرديد / تمام گزينه ها روي add باشد / اگر اينطور نيست
از نسخه اي كه داراي اين اتوران باشد استفاده كنيد / كه كامل نصب شود

saka
19-12-2006, 06:27
سلام آقا مهدی ... راستش مال من فکر نمی کنم نصب باشه چون این گزینه ها رو نداشت ولی در حد خیلی کم matlibs رو داره که بیشترش نمیاد . حالا نمی شه فقط نصب قسمت matlibs رو برام بذاری که من روی برنامه خودم نصبش کنم؟ اگه اینکار ممکنه حتما بذار چون خیلی نیاز دارم ازت ممنون می شم.

Mehdi_44
19-12-2006, 12:04
با سلام
خير امكان ندارد / چون 235 مگ حجم آن هست / از آنجا كه شخص شما جدي بدنبال حل مشكل و ياد گيري كار 3d هستيد / و به مناسبت عضويت در اين سايت / بنده يك DVD 3dsmax9 بعنوان هديه تقديم شما ميكنم/ اميدوار هستم قبول كنيد / ضمنا اين موتور رندر هم داخل آن هست البته براي ويرايش 9 مكس V-ray Render/Maxwell Render/Brazil Render
آدرس را به .....
ايميل بنده M_art90@yahoo.com

mahsoft
19-12-2006, 17:43
از َشاهين عزيز در خواست ميكنم اين آدرس را اگر دوست saka مايلند / پاك كنيد

قفل و تراش موفق باشی:happy:

saka
20-12-2006, 06:34
سلام آقا مهدی... خیلی از محبت های بی دریغ شما متشکرم شما واقعا لطف دارید ولی به چند علت نمی توانم این هدیه را قبول کنم اول اینکه من شایستگی دریافت این هدیه رو ندارم دوم اینکه من با نسخه هشت این نرم افزار کار می کنم و آموزش نسخه نه این برنامه رو ندارم و سوم اینکه من dvd rom ندارم و cd rom دارم... و من واقا شرمنده شما هستم ... آدرس منزل رو هم توی inbox خودتون می فرستم.