PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابلیتهای جدید تلفن ثابت که شرکت مخابرات ارائه داده

بهاره
04-06-2005, 02:54
سلام به همه
قابلیتهای جدید تلفن ثابت که شرکت مخابرات ارائه داده
البته برای هر قابلیت مبلغ کمی حدود 300 تومان شرکت مخابرات دریافت میکند

البته باید عضو باشید

1- [/b]انتقال مستقیم مکالمه:
مشترک دارای این سرویس میتواند با دادن یک شماره تلفن دیگر به دستگاه خود محل را ترک نماید و در محل جدید به تلفنها پاسخ دهد

روش فعال کردن:
از راست به چپ :

*21*شماره مورد نظر#دریافت پیام

روش غیر فعال کردن
#21#دریافت پیام

توجه:مشترک بایستی پس از زدن اخرین کلید منتظر پیام سیستم باشد

2- انتقال از خط اشقال به خط دیگر
درهنگام خط اشقال تماس گیرنده بطور خودکاربه شماره مورد نظر وصل میشود
روش فعال کردن از راست به چپ :
*60*شماره مورد نظر#دریافت پیام
روش غیر فعال کردن
#60#دریافت پیام
توجه:مشترک بایستی پس از زدن اخرین کلید منتظر پیام سیستم باشد

3-منتظر مکالمه
چنانچه کسی که این امتیاز را داردمتوجه حظور کسی پشت خط تلفن شد می تواند با زدن روی قلاب تلفن و گرفتن شماره*43# (ازراست به چپ)مشترک در حال مکالمه را منتظر گذاشته و با ان مشترک مکالمه کندو مجددا با زدن روی قلاب تلفن با مشترک اول ارتباط داشته باشد.

4-مکالمه کنفرانسی
اشخاص دارای این سرویس میتوانند حد اکثر با 4 نفر دیگر صحبت کنند
یعنی با برداشتن گوشی و گرفتن کد *70# (ازراست به چپ)میتوانند با دریافت بوق ازاد شماره مشترک اول را ارسال کرده و پس از جواب دادن مشترک اول با زدن روی قلاب و شنیدن بوق ازاد دو باره*70#(ازراست به چپ)را گرفته و با دریافت بوق ازاد شماره شخص طرف دوم را ارسال کرده و به همین ترتیب شماره شخص سوم را نیز ارسال میکند

5-شماره گیری سریع

شخص دارای این سرویس میتواند تعداد 10 شماره تلفن را در حافظه تلفن قرار دهد بدون داشتن امکانات اضافیو برای هر کدهم یک کد یک رقمی در نظر بگیرد(کد مورد نظر 9 تا 0)

روش اختصاص کد یک رقمی به شماره تلفن ( ازراست به چپ)
*51*کد مورد نظر*شماره مورد نظر#دریافت پیام
روش استفاده

**کد مورد نظر

روش حذف کد یک رقمی

51#*کد مورد نظر#دریافت پیام

6-بیدار باش

اشخاص میتوانند با استفاده از این سرویس بر روی دستگاه تلفن زمانی را تعیین کنند سپس دراین زمان تلفن زنگ میزند

روش وارد کردن ساعت و دقیقه مورد نظر
*55*hhmm#دریافت پیام

( mmدقیقه بین00 تا 59 ) (hh ساعت بین 00 تا 23)

روش حذف

#55#

موفق - پیروز و سربلند باشید

[i]

King
04-06-2005, 03:36
خوب بود...
هر چند اين به اصطلاح قابليتها همچيني هم جديد نيست. :wink:
اين مخابرات اي كاش يه حالي ميداد و ------ رو كم ميكرد اين سيستم بوغيش رو هم عوض ميكرد كه سرعت بره بالا. چون بيشتر از اون موارد به درد ملت ميخوره :twisted:

Nesta
04-06-2005, 03:45
سلام آقا ببخشید یعنی‌ الان من می‌تونم این کار رو انجام بدم ؟

King
04-06-2005, 03:56
سلام آقا ببخشید یعنی‌ الان من می‌تونم این کار رو انجام بدم ؟
كارلوس جان من مدتي هست تعدادي از اين قابليتها كه بهاره جان گذاشته رو دارم ازش استفاده ميكنم... عضويتي هم نداشته... سيستم دو خطي رو هم مدتها پيش خود مخابرات به خاطر اشغال بودن زياد خط ما . خودش نصب كرد.
نميدونم چرا بهاره خانوم ميگه هزينه و ثبت نام ميخواد :!:

Nesta
04-06-2005, 04:08
سلام آقا من نمیدونستم دمت گرم خیلی‌ ممنون من caal waiting ندارم و سوالام این بود که اگه من ندارم مثلا باید برم مخبرت درخواست کنم یا این که الان همین کد هرو بزنم می‌تونم استفاده کنم ؟

Ali_k
04-06-2005, 04:33
بهاره, جان دستت درد نكنه. از معرفي
با تشكر

MaFia
04-06-2005, 04:52
سلام آقا من نمیدونستم دمت گرم خیلی‌ ممنون من caal waiting ندارم و سوالام این بود که اگه من ندارم مثلا باید برم مخبرت درخواست کنم یا این که الان همین کد هرو بزنم می‌تونم استفاده کنم ؟

تمام اين خدمات كه معروف به خدمات ويژه هست 99٪ بايد درخواست نامه كتبي اون توسط صاحب خط پر شود تا اين خدمات داده شه
البته اگه رفتين و با جمبه : خدمات ما پر شده و جا نيست برخورد كرديد دوستان زياد تعجب نكنيد
چون مثلا اگه مركز شما 100.000 تا خط داشته باشه اين خدمات 10.000 تا هست پس .....
هزينه هم ديگه نداره چون اين مقاله يه كم بايد قديمي باشه تا پارسال هزينه داشت حدود 300 تومن براي هر 2 ماه ولي حالا مجاني شده و البنه ناياب :wink:

King
04-06-2005, 05:24
از اين خدمات بالايي من 50٪ رو دارم و بدون درخواست خاصي هم بوده و فقط از دستورلعمل استفاده كردم...
مثلا چند ماه پيش من رفته بودم مخابرات. يه سري فرم گذاشته بودند و تمام اين دستورالعمل هايي كه بهاره خانم هم بهش اشاره كرده توي اون فرم ها بود و هر كي ميخواست برميداشت و ميرفت استفاده ميكرد... من فكر ميكنم تموم خطوط ديجيتال اين سيستم ها رو داراست و فقط بايد با گوشي فعالشون كرد...

كارلوس جان شما هم با مخابرات منطقه تماس بگيريد و سوال كنيد خيلي بهتر به نتيجه ميرسيد :wink: رايگان بودن اين خدمات كه رايگان هست... ولي اگر رو سيستم تلفن شما عمل نميكنه . با مخابرات تماس بگيريد :wink:
موفق باشيد

Nesta
04-06-2005, 05:42
سلام دوست عزیز پس شما شانس بسیار زیادی داری که خدا برات فعال کرده واقعا همش نیز هست متشکر از راهنمائی‌ ها ی خوب شما.

King
04-06-2005, 05:51
سلام دوست عزیز پس شما شانس بسیار زیادی داری که خدا برات فعال کرده واقعا همش نیز هست متشکر از راهنمائی‌ ها ی خوب شما.
خدا واسم فعال نكرده كه :lol: دوست عزيزم خط ما چون زياد اشغال هست. مخابرات خودش دو خطي رو فعال كرده... بقيه موارد هم خودم با گوشي فعال كردم... :wink:
راستي كارلوس جان دمت گرم... كارلوس رو عشق است :wink:

alireza2005
04-06-2005, 07:17
با سلام وتشكر از تمامي دوستان عزيز :P

Mehdi_Best
04-06-2005, 13:09
دوستان عزيز سلام. تقريبا مي شه گفت كه صحبت هاي مافيا جان كامل بود. اين سيستم ها جديد نيست و چند ساله كه مورد استفاده قرار مي گيره. در ضمن قبلا هزينه كمي داشت كه حدود بيشتر از يكساله كه هزينه اي نداره.
براي داشتن اين سرويس هاي ويژه حتما بايد مالك خط يا كسي كه وكالت محضري از ايشون داره به مخابرات مراجعه كرده و درخواست اين سرويس ها رو بكنه. البته بعضي از سرويس ها در بعضي از مراكز مخابرات روي همه تلفن ها دايره و نيازي به درخواست نيست. مثلا يكي از سرويس هاي مورد نظر كه معمولا روي اكثر مراكز بدون درخواست فعاله سرويس wake up يا همون بيدارباش است.
خيلي از اين سرويس ها رو هم اگه مراجعه كنيد ممكنه بگويند كه ظرفيت اين سرويس پره. البته بستگي به سالن دستگاه يا همون MDF اون مركز داره كه از چه سيستمي استفاده مي كنه.
پرطرفدارترين سرويس هاي مذكور هم يكي انتقال مكالمه است و ديگري انتظار مكالمه يا به قول بچه ها پشت خطي.
جديدا يكي دو سرويس جديد اضافه شده كه دقيقتر براتون خواهم نوشت.

Ali_k
05-06-2005, 06:49
دوستان يه كم دقت كنيد فكر كنم اين كدا (اعدادش) بر عكس نوشته شده مثلن از 51 منظورش همون 51 بوده نه 15 (چون نوشته از راست به چپ) :shock: :(

بهاره
25-06-2005, 14:21
سلام
بابا چرا دعوا میکنید
من اینارو بدون کمو زیاد از خود برگه شرکت مخابرات نوشتم

هیچی شم از خودم نبوده.

Venus
25-06-2005, 14:48
بهاره, جان
ممنون از اطلاعاتت ولی باید بروز باشه از دست اقایون هم ناراحت نشو اقا هستن دیگه!!!!

alireza2005, جان هنوز نمی خوای لوگوتو کوچیک کنی ؟؟؟؟

syamak790
25-06-2005, 15:08
سلام
من یه تبلیغ دیدم در مورد مودم شرکت صا ایران که با سیستم .مخابرات هماهنگ
میشه یه راهنمایی کنید

Mehdi_Best
25-06-2005, 15:43
بهاره خانم ما منظوري نداريم. فقط خواستيم خبرها به روز باشه و صحبت شما رو تكميل كنيم.
----------------------------------------
ونوس خانم شما هم لطفا وسط دعوا نرخ تعيين نكنيد!!! :wink:

MaFia
25-06-2005, 16:41
سلام
من یه تبلیغ دیدم در مورد مودم شرکت صا ایران که با سیستم .مخابرات هماهنگ
میشه یه راهنمایی کنید

موضوع چي بود ؟ ميشه توضيح بدي ؟

syamak790
25-06-2005, 17:54
سلام
راستش موضوع خاصی نبود ,من تو تلویزیون دیدم , دقیقا مثل همون جمله ای که نوشتم (مودم های صا ایران هماهمنگ با سیستم مخابرات ایران). همین
البته از این زیر نویسا

MaFia
25-06-2005, 17:58
آهان
مودم منظور شما بود
100٪ براي كالر آيدي و دي سي نشدن و .... منظورش بوده
تا چه حد واقعيت داشته باشه خدا داند

Nesta
25-06-2005, 22:40
سلام دوستانی‌ که فرمودند که فقط کد رو باید بزنید تا کار کنه ما همون 50% هم ندیدیم کار کنه .
به نظر من حق با مافیا جان و مهدی هست.چون مخابرات میگه شرمنده .بعضی‌ ها هم کلا شانسی‌ زدند و جواب داده .

Gilopa
29-06-2005, 04:33
با اینکه قبلا میدونستم.ولی به هر حال ممنون بهاره خانم.

بهاره
16-07-2005, 15:13
سلام به همه
ببينيد دوستان عزيز
درسته كه بعضي از موضوع ها ممكنه قديمي باشه ولي خود من اولين بار بود كه اونو كاغذ مخابراتو ديدم
در ضمن ممكنه بعضي از دوستان نيز ممكنه اين موضوع را نشنيده باشند.
:D
بهر حال ما اينجا جمع شديم تا با اطلاع رساني به هم كمك كنيم :D

بازهم ازهمه تشكر ميكنم

mahdilover77
16-07-2005, 22:19
سلام
دمت گرم بهاره خانوم
عالی بود
:o :o :o

Amir_P30
17-07-2005, 02:30
ممنون بهاره خانوم

البته ممكنه بعضي از مطالب براي بعضي از دوستان قديمي باشه

ولي اين مطلب رو من هم نميدونستم
ممنون از اين كه كمك كردين

MaFia
17-07-2005, 02:39
البته طبق تبليغات كمي كه مخابرات در تي وي كرد شايد بعضي از دوتسان اصلاع داشته باشند كه تمامي سرويس هاي عرضه شده توسط شركت الكا پرداز از اين به بعد مستقيم توسط مخابرات عرضه ميشه
شايد خيلي زود شركت هاي اينترنتي هم سراغ اين سرويس ها برن و ازشون استفاده كنند براي رقابت
يكي از سرويس ها تلفت هاي Free معروف در اروپا و آمريكا هست كه گيرنده هزينه اي نمي ده
و ديگري هم شارژ از طريق تلفن هست و ....
اين دو تا فكر مي كنم به زودي آي اس پي ها ازشون استفاده كنند
مخصوصا اگه از سرويس اولي با قيمتي مناسب عرضه شه فكر مي كنم استقبال خوبي بشه

Rooz
28-08-2005, 01:36
آخه مگه اين مخابرات ذغالي چيه كه قابليت هم داشته باشه؟
اسمشو بذاريد دل خوش كنك
:?

Mehdi_Best
28-08-2005, 09:42
آخه مگه اين مخابرات ذغالي چيه كه قابليت هم داشته باشه؟
اسمشو بذاريد دل خوش كنك
:?

سلام
به نظر من در حال حاضر مخابرات خيلي پيشرفت كرده و با چند سال پيش قابل قياس نيست.
درسته كه از نظر اينترنت و سرعت اينترنت ما خيلي عقب هستيم اما اين هم ضعف مخابرات نيست. چون همين الان هم مي تونند اينترنت پرسرعت ارائه بدهند. اما خودشان نمي خواهند. وگرنه مخابرات در حال حاضر از هر نظر كه بگي خيلي قوي عمل مي كنه. فقط بايد بخوان كه امكانات رو بدهند.

mehdi3267
28-08-2005, 09:51
سلام بهاره جان ممنون ولي جديد نيست چند ساله فعاله

MaFia
29-08-2005, 01:17
Mehdi_Best جان باهات موافقم اما به نظرم از نظر زير ساخت و نوع و مارك تجهيزات نسبت به در آمد بيليوني كه اينها در سال دارند اصلا خوب كار نشده اگه در آمد رو فاكتور بگيريم شايد اما با اين در آمد ها آيا واقعا سيستم ها و يا مقلا آنتن دهي موبايل و يا همين سرويس هاي ويژه در رده دنيا در كجا قرار داريم؟ نسبت به در آمدي كه اين وزرات داره
:wink:

Mehdi_Best
29-08-2005, 11:33
Mehdi_Best جان باهات موافقم اما به نظرم از نظر زير ساخت و نوع و مارك تجهيزات نسبت به در آمد بيليوني كه اينها در سال دارند اصلا خوب كار نشده اگه در آمد رو فاكتور بگيريم شايد اما با اين در آمد ها آيا واقعا سيستم ها و يا مقلا آنتن دهي موبايل و يا همين سرويس هاي ويژه در رده دنيا در كجا قرار داريم؟ نسبت به در آمدي كه اين وزرات داره
:wink:

مافيا جان سلام
كاملا با حرفهات موافقم. من وقتي اون پست رو دادم اصلا درآمد مخابرات رو در نظر نگرفته بودم!!!
از قديم گفتن هر چي پول بدي آش مي خوري! اما در مورد ما هر چي هم پول مي ديم باز هم آشي نمي بينيم كه بخوريم! گويا پولها جاهاي بهتر تري!!!!! صرف مي شه!! :wink:

soheil
05-09-2005, 22:26
یه سوال:
گفتید برای پشت خطی یه بار باید روقلاب بزنی حالا اگه تلفن بیسیم باشه چی کار کنیم؟

MaFia
05-09-2005, 23:08
soheil جان دو جور پشت خطي داريم
يكي فقط با قلاب و يا Flash كه اين نوع بهترين هست
يه نوع هم هست كه قلاب + 1 و يا 2 و يا Flash + 1 و يا 2
كه اين نوع بيچاره كننده هست

جواب شما :
Flash و يا هر دكمه اي كه براي قطع ارتباط هست