PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه های توریستی تحت جاوا

hamineh-6630
15-12-2006, 19:23
سلام دوستان
چند تا نقشه توریستی پیدا کردم که دیدم بد نیست اونها رو به جاوا تبدیل کنم.البته خیلی هم بد نشد، چون تا حالا جایی مشابه شو ندیدم. سعی کردم تا جایی که میشد حجم فایلها شو کم کنم تا جایی که تو کیفیت خود نقشه تاثیری نداشته باشه.
نقشه های که تا حالا درست کردم شامل اینهاست که کم کم همشون یه جای خوب آپلود می کنم:
نقشه راههای ایران، نقشه توریستی استان گیلان، نقشه توریستی استان مازندران، نقشه توریستی کلاردشت، نقشه توریستی اصفهان، نقشه توریستی شیراز
فعلا اینها رو تونستم آپلود کنم ، تا بعد...لطفاً نظرتان را بگید ، ممنون میشم.موفق باشید.:blush:

نقشه توریستی استان گیلان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نقشه توریستی استان مازندران : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mrz_A
17-12-2006, 11:33
ممنون!
اما یه تاپیک نقشه داشتیم، بد نبود اگه اونجا میذاشتی!

hamineh-6630
21-12-2006, 08:00
عجب استقبال چشمگیری ........!!!:ohno:
بهر حال، منم خودم گاهی اوقات حال نظر دادن ندارم و فقط تاپیک رو می خونم...!!!
اینم نقشه راههای ایران که تا حد ممکن از نظر حجمی Optimize شده، امیدوارم به کارتون بیاد.
نقشه راههای ایران : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.:blush:

rahnemoun
21-12-2006, 12:59
عجب استقبال چشمگیری ........!!!:ohno:
بهر حال، منم خودم گاهی اوقات حال نظر دادن ندارم و فقط تاپیک رو می خونم...!!!
اینم نقشه راههای ایران که تا حد ممکن از نظر حجمی Optimize شده، امیدوارم به کارتون بیاد.
نقشه راههای ایران : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
مرسي بابت نقشه هايي كه گذاشتي.
رامين

!As@d
21-12-2006, 22:40
سلام دارم دانلود می کنم............
مرسی........

am_merman01
23-12-2006, 23:39
من کاری به نظرات دیگران ندارم
واقعا دستت درد نکنه عالی بود

hamineh-6630
24-12-2006, 05:59
خوب مثل اینکه کم کم داره استقبال میشه...تو رو خدا اگه جالب در اومده بگید ما هم دلگرم بشیم...!!!:biggrin:
اینم دوتا دیگه:
نقشه توریستی استان فارس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نقشه توریستی شهر شیراز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از نظراتتون.:blush:

B.Spears
25-12-2006, 12:03
دمت گرم نقشه شهر تهران رو هم بذار تحت جاوا باشه توريستي نه عادي ممنون ميشم

azerturk
25-12-2006, 18:58
نقشه راهها خیلی عالی بود اگه نقشه خوب و بروزی از تبریز داری لطفا اونم بزار

masoud911
26-12-2006, 00:46
سلام
یعنی هیچکدومتون با نقشه گیلان و مازندران مشکل نداشتین؟!
عجب!
گوشی من 810 هستش و هنگام نصب نقشه گیلان و مازندران اپریشن فیلد میزنه

ضمنا یادم رفت
دوست عزیز ممنون زحمت کشیدی نقشه ایران نصب شد و کار کرد
ضمنا با اجازه شما نقشه های شما رو با ذکر نام خودتون و این فروم تو فروم امضای خودم گذاشتم تا بقیه دوستان هم از محبت شما برخوردار بشن

ولی اون دو نقشه اول ایراد دارن

hamineh-6630
26-12-2006, 05:53
سلام
یعنی هیچکدومتون با نقشه گیلان و مازندران مشکل نداشتین؟!
عجب!
گوشی من 810 هستش و هنگام نصب نقشه گیلان و مازندران اپریشن فیلد میزنه

ضمنا یادم رفت
دوست عزیز ممنون زحمت کشیدی نقشه ایران نصب شد و کار کرد
ضمنا با اجازه شما نقشه های شما رو با ذکر نام خودتون و این فروم تو فروم امضای خودم گذاشتم تا بقیه دوستان هم از محبت شما برخوردار بشن

ولی اون دو نقشه اول ایراد دارن

سلام دوست عزیز:
گوشی خود من 6630 است و دو نقشه اول هیچ مشکلی در آن نداردو دقیقا مثل بعدی ها ساخته شده است نمی دانم چرا برای شما error می دهد.:sad: زیاد امکان تست آن در سایر مدلهای موبایل را ندارم، شرمنده.لطفا اگر کس دیگری هم مشکل داشت با ذکر مدل گوشی بگویید.
آن دوست تبریزی هم چشم، انشا ا... بزودی نقشه تبریز را هم آماده می کنم.;)
دوست عزیز دیگری نقشه معمولی تهران را خواسته بودند.فکر نکنم در حال حاضر بهتر از "رهیاب 85" چیزی بتوان درست کرد.:happy: اگر آنرا می خواهید آپلود کنم.
با تشکر از نظراتتون.ممنون.:blush:

hamineh-6630
26-12-2006, 22:09
سلام دوستان
گفتم شاید بعضیها بخواهند اول این نقشه ها (یا هر برنامه جاوای دیگری) را ببینند و بعد آنرا در موبایلشون نصب کنند.
نرم افزار زیر برای اجرا و شبیه سازی فایلهای جاوا در کامپیوتر است.البته بگم که بعضی فایلهای جاوا( مثل برخی ماشین حسابها یا اونهایی که نیاز به دسترسی به شبکه دارند) هم ممکن است اجرا نشود. ولی این نقشه ها قابل اجرا در آن هست. موفق باشید.

نرم افزار شبیه سازی فایلهای جاوا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barbapapa
27-12-2006, 18:46
سلام عزیز دلم خفن شدی داداش،من گوشیم جاوا نداره:blush:

Reza_Hero57
31-12-2006, 23:15
سلام
نقشه هاي ايران بسيار خوب وكاربردي بود
اززحمات دوستان واقعا ممنونم

Reza_Hero57
31-12-2006, 23:20
سلام
نقشه هاي ايران بسيار خوب وكاربردي بود
اززحمات دوستان واقعا ممنونم

Malek_A
01-01-2007, 13:48
ممنون
خيلي خوب بود... ممنون ميشم اون نقشه رهياب 85 رو هم بزارين
موفق و شاد باشين

sayyahico
03-01-2007, 06:58
سلام گوشيمن 3250 است نفشه راهها روي ش كار نكرد

hamineh-6630
04-01-2007, 07:08
سلام دوستان
با تشکر از نظراتتون...چند تا نقشه دیگه آماده کردم که امیدوارم براتون جالب باشه.
انشاا... در پستهای بعدی نقشه رهیاب85 را هم اپلود می کنم.در ضمن اگر کسی از دوستان فایل نقشه یا چیزدیگری که ارزش تبدیل به جاوا را داشته باشد،سراغ دارد لینک بدهد تا رویش کار کنم.

نقشه توریستی شهر و استان اصفهان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه توریستی کلاردشت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه توریستی استان آذربایجان شرقی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه توریستی تبریز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamineh-6630
04-01-2007, 07:11
دوست عزیز "sayyahico " بعد از اجرای برنامه برای ورود به نقشه بایستی کلید 5 رو بزنی اگر بازم کار نمیکنه شرمنده...!!! حتما با گوشی شما سازگار نیست...

HAJ MEHDI
05-01-2007, 11:49
salam age mishe isfahan ra bezarin

naser_2006
05-01-2007, 12:11
سلام
اگه امكان داره نقشه ي اروميه را بذاري
خيلي ممنون

azerturk
05-01-2007, 22:22
خيلي ممنون بابت نقشه هاي تبريز و آذربايجان

masoud911
06-01-2007, 11:26
سلام
دوست عزیز ممنون از زحمتی که میکشی
من باز هم این نقشه های شما رو با ذکر نام شما و این فروم تو فروم امضام معرفی کردم تا افراد بیشتری از اطلاعات جنابعالی استفاده کنن

با تشکر

sms11
06-01-2007, 15:25
خوب قشنگ تو كه اين همه نقشه گذاشتي.نمي خواهي نقشه تهران رو بذاري.

hamineh-6630
07-01-2007, 00:10
سلام
بعضی از دوستان تشکر کرده بودند، خیلی از آنها ممنونم کار زیاد سختی نبود فقط کمی جستجو، حوصله و دقت لازم داشت...
دوست عزیزی نقشه شهر خاصی را خواسته بودند، بایستی بگویم من فایل نقشه شهرهای زیادی را نداشتم که آنها را تبدیل به جاوا کنم.همین چندتا بود که آپلود کردم. اگر شما سراغ دارید آدرس بدهید تا آنها را هم درست کنم.:cool:
دوست کم حوصله دیگری که به بنده لطف داشتند تقاضای نقشه تهران را کرده بودند.اگر کمی جستجو می کردند حتما پیدا می کردند ولی از آنجایی که ما هم لطفمان زیاد است:rolleye: ( با این سرعتهای بسیار پایین) به زحمت فایل 3.7 مگا بایتی نقشه رهیاب85 را آپلود کردیم تا دعای خیر همه پشت سرمان باشد.;)
از لطف همگی ممنونم.

نقشه رهیاب تهران 85 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sharareh
10-01-2007, 00:38
جالبناک بود!!!!

sayan_se666
17-01-2007, 19:59
گوشي من 3230 است و فايل زيپ را ههاي ايران را به موبايل مي رزم موبايل پيغام نشناختن اين فايل را مي دهد

Hamid_pro
18-01-2007, 18:55
دستت درد نکنه، نقشه های جالبی اند، مخصوصا اون رهياب

sina sinaie
19-01-2007, 00:26
ممنون
کارت علی و سودمنده
خدا خیرت بده

3tareh
19-01-2007, 13:01
سلام دوستان
چند تا نقشه توریستی پیدا کردم که دیدم بد نیست اونها رو به جاوا تبدیل کنم... سعی کردم تا جایی که میشد حجم فایلها شو کم کنم تا جایی که تو کیفیت خود نقشه تاثیری نداشته باشه.
نقشه های که تا حالا درست کردم شامل اینهاست که کم کم همشون یه جای خوب آپلود می کنم:
...

دوست عزيز چند تا سوال داشتم؛ ممنون مي شم اگه دقيق و كامل جوابمو بدي:
توضيح اينكه من آشنايي با سيستم كار موبايلها و نحوه نصب برنامه ها بر روي آنها ندارم. يعني اينكه نمي دونم چه برنامه هايي و با چه فرمتي رو بايد روي گوشي نصب كنم. و اينكه فرق گوشي هايي كه سيستم عامل (سيمبيان) دارن با اونايي كه ندارن چيه؟ (مگه رو اونايي كه سيستم عامل نداره نمي شه برنامه نصب كرد؟...).
در همين راستا:
* --> فايل هاي جاوا و نمونه هاي مشابه آن (مثل jar يا...) چي هستند؟
** --> آيا كاربردشون فقط در موبايل هست؟
*** --> چگونه مي توان اينگونه فايلها رو درست كرد؟ (مثل خود شما... و اينكه آيا هر برنامه و تصويري (مثل نقشه اي كه ميگيد) رو مي شه براي استفاده در گوشي به (مثلا) جاوا تبديل كرد؟)
**** --> نهايتا اگر توضيح اضافه بر آنچه كه من به ذهنم نرسيد، و لازم مي آيد كه ذكر كنيد، در توضيحاتتون قيد بفرماييد.

با تشكر

bahal20
27-01-2007, 18:45
hamineh-6630 سلام
دستت درد نكنه كارت عالي بود
ادامه بده
من همه نقشه ها رو دارم دانلود ميكنم
موفق باشي
منتظر نقشه هاي توريستي ديگر شما هستم

karajjavad
03-02-2007, 02:36
با دریافت و unzip کردن این برنامه که تحت ویندوز ایکس پی است میتوانید از هرنوع صوت خروجی زنگ mid
بسازید - منوی برنامه فارسی است و توسط من کرک شده است و رایگان میباشد آدرس لینک برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس سایت من برای دانلود سایر برنامه های رایگان :
در ضمن چند برنامه موبایل جاوا کرک شده توشط بنده شامل : نقشه ایران بدون قفل - قرآن - 90 اس ام اس جدید(love.txt)بار کد خوان- شطرنج جدید با آموزش- بازی پازل فکری و... در این لینک موجود است میتوانید دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sina sinaie
06-02-2007, 13:49
سلام
ممنون
عالی است
به سایت شما میرویممم

bahal20
06-02-2007, 20:55
با دریافت و unzip کردن این برنامه که تحت ویندوز ایکس پی است میتوانید از هرنوع صوت خروجی زنگ mid
بسازید - منوی برنامه فارسی است و توسط من کرک شده است و رایگان میباشد آدرس لینک برنامه :
آدرس سایت من برای دانلود سایر برنامه های رایگان :
در ضمن چند برنامه موبایل جاوا کرک شده توشط بنده شامل : نقشه ایران بدون قفل - قرآن - 90 اس ام اس جدید(love.txt)بار کد خوان- شطرنج جدید با آموزش- بازی پازل فکری و... در این لینک موجود است میتوانید دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزيز سلام
من نرم افزاري كه گفتيد هر صداي خروجي رو به MId تبديل مي كنه رو داشتم ولي اينطور نيست كه هر صدايي رو تبديل به "مي دي" كنه
دوباره هم امتحان كردم نشد
اگر ميشه آموزشش رو بنويس
متشكر

hamineh-6630
18-03-2007, 13:06
سلام دوستان
ممنون از تمام کسانی که این تاپیک را مشاهده کردند و نظر دادند.یک نقشه جالب دیگه تهیه کردم که مرکزیت اصناف تهران را همراه با بزرگراههای مهم نشان می دهد.امیدوارم خوشتون بیاد.تا بعد.
در ضمن سال نو همگی مبارک.
نقشه اصناف تهران : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzadtop
20-03-2007, 01:23
اگه مي شه نقشه شهر بوشهر رو هم بذاريد
ممنونتونم

fireman
20-03-2007, 02:15
سلام.نقشه ها رو N73 کار نمیکنه....

c0rd3r
21-03-2007, 12:16
سلام .
اگر ممکنه نقشه مشهد رو هم بزارید .

royaye_talkh55
21-03-2007, 12:54
گر ممکنه نقشه مشهد رو هم بزارید .
هست همينجا من خودم دانلود کردم عالي کار مي کنه

c0rd3r
21-03-2007, 13:53
گشتم نبود .

royaye_talkh55
21-03-2007, 18:07
گشتم نبود .
به خدا من دوروز پيش تو همين انجمن دانلود کردم و حجمش 3.1 مگ هست که نمي تونم آپ کنم و فرصت هم ندارم که پيدا کنم خودت يه سرچ کن پيدا مي کني گزينه جستجو اون بالا تو نوار آبي

Kolubive
19-05-2007, 23:18
نقشه ی مشهد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینجا :

Kolubive
19-05-2007, 23:23
انزلی

لاهیجان

کرمان

کیش

javad3386
02-06-2007, 18:57
سلام
بچه ها من نقشه شهرهای مختلف رو روی گوشی نصب کردم ولی جواب نداده
می تونید برای نصب روی ان90 راهنماییم کنید

ممنون

araryan
08-08-2007, 15:15
نقشه شهرها براي موبايل (جديد)

رهياب همراه 86 (راهنماي تهران با امكان جستجو) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنماي گردشگري قشم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كامل و مفيد از همسايگان غربي ايران(تركيه،عراق،سوريه،گر ستان،ارمنستان و.....
بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي مسافران تركيه ، سوريه ، عراق ، كشورهاي آسياي ميانه و ...
نقشه دبي (راهنماي فارسي گردشگري دبي ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه بندرعباس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اردبيل و سرعين : بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه شيراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه شهرها بصورت JPG :

فايل JPG نقشه دبي (فارسي) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه قشم بصورت Jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فايل jpg نقشه كامل راههاي تركيه،عراق،سوريه،گرجستان، ارمنستان،قبرس،بلغارستان،ي ونان و...
بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه تبريز بصورت JPG بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اردبيل و سرعين بصورت JPG بخش1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كرج بصورت JPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه بندرعباس بصورت JPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشكر از شركت آريان راشا گشت وشركت صنايع كامپيوتري ايران

araryan
08-08-2007, 15:23
نقشه شهرها براي موبايل (جديد)

رهياب همراه 86 (راهنماي تهران با امكان جستجو) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنماي گردشگري قشم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كامل و مفيد از همسايگان غربي ايران(تركيه،عراق،سوريه،گر ستان،ارمنستان و.....
بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي مسافران تركيه ، سوريه ، عراق ، كشورهاي آسياي ميانه و ...
نقشه دبي (راهنماي فارسي گردشگري دبي ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه بندرعباس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اردبيل و سرعين : بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه شيراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه شهرها بصورت JPG :

فايل JPG نقشه دبي (فارسي) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه قشم بصورت Jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فايل jpg نقشه كامل راههاي تركيه،عراق،سوريه،گرجستان، ارمنستان،قبرس،بلغارستان،ي ونان و...
بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه تبريز بصورت JPG بخش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه اردبيل و سرعين بصورت JPG بخش1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه كرج بصورت JPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نقشه بندرعباس بصورت JPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشكر از شركت آريان راشا گشت وشركت صنايع كامپيوتري ايران

L O V A B
08-08-2007, 15:44
لطفا" نقشه ی کرمانشاه رو هم بذارید ، ممنون

araryan
08-08-2007, 21:10
چرا اين سايت لينكارو اينطوري نشون ميده؟

amirdorna
09-08-2007, 12:02
سلام
دوستانی که توانایی تولید نرم افزار برای موبایلهای جاوا دارند مثلا" برای ایجاد فایل نقشه و تکست با شماره 88780706 دکتر قربانی تماس بگیرند . حداکثر تا 5 روز آینده
ممنونم
یا ایمیل webmaster@irbar.ir

asghar_206
10-08-2007, 06:25
مرسی بابت نقشه توریستی مازندران

عالی بود...

hamed_shams
18-08-2007, 15:32
ممنون از همگی

afshin_g
20-08-2007, 09:30
از همه بچه هاي پي سي ورد ممنونم هزار هزار ممونم

javad3386
23-09-2007, 23:08
آقا امکانش هست نقشه راههای استان خراسان های شمالی و رضوی و جنوبی را برام بذارید

ممنون

araryan
09-01-2008, 01:03
نقشه شهرها براي موبايل (جديد)و نقشه شهرها بصورت JPG
نقشه كامل راههاي ايران (كامل ودقيق با راههاي فرعي و روستاها) حجم 14 مگابايت
رهياب همراه 86 (راهنماي تهران با امكانجستجو)راهنمايگردشگري قشم,
نقشه كامل و مفيد از همسايگان غربي ايران(تركيه،عراق،سوريه،گر ستان،ارمنستان و ...
براي مسافران تركيه ، سوريه ، عراق ، كشورهاي آسياي ميانه و ...
نقشه دبي (راهنماي فارسي گردشگري دبي)
نقشه اروميه , نقشه همدان , نقشه بندرعباس , نقشه اردبيل و سرعين , نقشه سوريه , نقشه دمشق , نقشه گرجستان , نقشه تفليس , نقشه اراك , نقشه تبريز , نقشه شيراز , نقشه سنندج , نقشه كرج , نقشه قزوين , نقشه قم ,نقشه سمنان , نقشه بوشهر , نقشه يزد
و نقشه هاي ديگري كه به مرور افزوده ميشوند .
همگي در arianrussia.4shared.com

hamineh-6630
10-01-2008, 00:12
وقت کردی یکم تبلیغ کن جناب آریان...!!؟:13:

sedigheh81
27-12-2010, 17:53
یه مجموعه خوب از نقشه شهرهای ایران رو میتونید از این سایت هم بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:8:

ARSHPA
26-03-2011, 11:19
من تازه وارد شدم نميتونم اين نقشه هارو چطور دانلود كنم. لطفاً كمك:41: