PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هشدار به بازدید کنندگان depositfiles.com

Kamran_A
14-12-2006, 13:23
دوستان
در جریان باشید زمانی که به این سایت depositfiles مراجعه می کنید، زمانی که روش دانلود را انتخاب می کنید از گزینه سمت راستی استفاده کنید و از ستونی که نوشته:
FREE. Special offer! Only for a month! Save and install our sponsor’s toolbar and download files from DepositFiles without any limits. (installed toolbar you could uninstall any moment) read more >>
استفاده نکنید!
من چند روز پیش همین کار رو کردم و از من خواست که یک toolbar رو نصب کنم که ظاهرا یک active x controller هست. در نتیجه از این کار تا دو روز گرفتار این مشکلات بودم:
1- pop up های مداوم که هشدار می ده سیستم شما دارای spyware خاصی هست که آنتی ویروس ها هم شناساییش نمی کنند و مدام شما رو به سایت های (هشدار: به آدرس های داده شده در این پست مراجعه نکنید!) virusburster.com و adfarm.mediaplex.com ری دایرکت می کنه
2- در قسمت taskbar ویندوز یک علامت هشدار دهنده دائما چشمک می زنه و به محض این که کلیک کنید شما رو به سایت های فوق می فرسته. وبه هیچ طریقی هم قابل بستن نیست!
3- در task manager و در قسمت processes دو تا برنامه به نام های isamini.exe و isamonitor.exe اجرا می شن که نمی تونید اون ها رو ببندید.
4- hompage تون به یک سایت iesafetywarning.com تغییر پیدا می کنه و نمی تونید اون رو تغییر بدید. چون در internet options شما homepage همون چیزیه که خودتون تعیین کردید ولی در واقع سایت مذکور باز میشه.
5- اغلب لینک های مربوط به شرکت های تولید کننده anti spyware ها رو نمی تونید باز کنید و یک چیزی شبیه نوار زرد رنگ هشدار ie در بالای صفحه می بینید که در واقع اون نیست و با کلیک بر روی اون به سایت فوق می روید.

بالاخره با دردسر فراوون با دانلود کردن نرم افزار Ad-Aware Personal SE که رایگان هم هست تونستم از شرش خلاص بشم.
چیزی که این نرم افزار پیدا کرد:
win32trojandownloader.zlob و چیزی به نام virusburster بود.

فکر کنم آپدیت های جدید کسپرسکی هم بتونه پیداش کنه.

من فکر می کنم کاری که این سایت ها می کنند اینه که ویروسی رو که خودشون طراحی کرده اند وارد سیستم شما می کنند و بعد با گرفتن مبلغی آنتی ویروسش رو در اختیار شما می گذارند! :angry:

Kamran_A
14-12-2006, 13:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
14-12-2006, 22:40
عجب آدمای پستی هستن اینا دیگه...

اتفاقا همین مشکل هم حدود 1 ماه پیش برای من اتفاق افتاد ، ولی با یه سایت دیگه...

iranspg
19-12-2006, 19:11
من هم دچار همچین مشکی شدم.
ولی با Spy Sweeper خلاص شدم.

Nvidia
19-12-2006, 20:44
منم همین مشکل رو با همین سایت داشتم که اگه تو program files و نگاه میکردین یه folder مشکوک میسازه و فایلهای اصلیشو ااونجا میریزه که از safe mode به راحتی میشه اون folder رو پاک کرد و از شرش راحت شد

SonyEricsson
21-12-2006, 02:59
من که فقط با rapidshare کار میکنم
چون بهترین هست!!!!!

Kamran_A
23-12-2006, 20:55

آدرسش رو بذار تا بقیه هم متوجه باشند.

iranspg
26-12-2006, 00:24
برای پاک کردن Virus-Bursters 6.3 از نرم افزار Ad-Aware SE Personal استفاده کنید. در لینک زیر :

divoonejoon
26-12-2006, 02:41
1 خاصیت جالبم از این adware من بگم شما اگه تلاش کنید برنامه رو unistal کنید فوری پیغام میده که برای ادامه نیاز به reset هست که عملا جلوی unistal کردن رو میگیره ... البته از راه دستی به قول دوستان خیلی اسون میشه از شرش خلاص شد .

Kamran_A
26-12-2006, 03:14
برای پاک کردن Virus-Bursters 6.3 از نرم افزار Ad-Aware SE Personal استفاده کنید. در لینک زیر :

iranspg عزیز،
با اجازت لینک مستقیم دانلود رو میگذارم:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

my friend
26-12-2006, 14:04

آدرسش رو بذار تا بقیه هم متوجه باشند.

راستش اسمش بطور دقیق یادم نیست و تنها چیزی که ازش یادمه این بود که توش از کلمه file استفاده شده بود و از دامنه های ملی آلمان بود de.