PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کار با Ulead VideoStudio 10

rezsat
13-12-2006, 17:00
سلام.من از برنامه Ulead VideoStudio 10 استفاده میكنم .یعنی تازه نصب كردم. وقتی میخوام كپچر كنم این پیغام خطا روی صفحه ظاهر میشه و عمل كپچر انجام نمیشه. لطفا كمك كنید

cannot render streaming video

فقط از دوستانی که میتونن کمک کنن خواهش میکنم سریعتر.چون دچار مشکل شدم.با تشکر

rezsat
20-12-2006, 10:49
بابا يعني كسي نيست كه به من كمك كنه.من كمك فوري ميخوام

animeditor
20-12-2006, 18:55
سلام جمیعاً
واسه این که به جواب برسید، بهتره که مشکلتون رو کامل بگید.
چه جور ورودی واسه برنامه مشخص کردین؟ یعنی چه کارتی روی سیستم نصبه؟
یا علی

rezsat
22-12-2006, 11:04
من كارتم كارت گرافيك msi geforce fx 5200 البته از نوع ورودي و خروجي دار .تا حالا باحاش كپچر هم كردم با همين برنامه ولي الان نميدونم چرا نميشه .ميخوام بدونم اين ايراد مربوط به كدوم قسمت ميشه

animeditor
22-12-2006, 16:52
سلام جمیعاً
رضا جون باز هم توضیحاتت کامل نیست.
می گی قبلاً باهاش کار کردی ولی نگفتی از چه وقتی این جوری شد. ویندوز جدید یا برنامه جدید ...
توضیحات کامل، جواب کامل می گیره.
یا علی

dalma
08-01-2007, 03:08
قسمت کپچر این برنامه به ورودی از کارت کپچر وصل هست. یعنی به قسمت کارت کپچر ویدئو که باید خریده باشید و نصب کرده باشید متصل هست و تا ورودی تصویر از اون قسمت نداشته باشین این پیغام صادر میشه.

Sia_kia1
19-05-2011, 22:36
مشکل فوری Ulead
سلام دوستان
من از Ulead Video Dudio 10 استفاده میکردم. اما بعد از آنکه مانیتور خودم رو به نوع LG E1940S تغییر دادم دیگر برنامه کار نکرد و تا میخواست بیاد بالا میزد بیرون یا به اصطلاح بدون اینکه پیغامی بده میزد بیرون و کار نمیکرد. البته بعدا اومدم و ورژن Ulead رو هم بالا بردم ولی تغییری نکرد!!! لطفاً از عزیزان هرکی به این مشکل برخورد کرده و یا مشابه این سرش اومده منو راهنمایی کنه% لطفاً‌ فوری راهنمایی فرمائید%