PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

saeed_cpu_full
13-12-2006, 14:25
******************************** سلام دوستان عزیز من ... *********************************

این مکان مخصوص ژنرال باز ها است

1- می تونید برای انتخاب بهترین تیم (البته تیم ها تا پچ

Command & Conquer Generals Zero Hour نوشته شدند) از نظر سنجی بالا استفاده کنید و

سپس دلیل انتخاب خودتون رو ارسال کنید .

2- می تونید تو این تاپیک آموزش چگونه بازی کردن Command & Conquer Generals Zero Hour را به صورت

آنلاین بیاموزید در پست بعدی آموزش رو میزارم .

3- هر کس پچ یا تاکتیکی از این بازی تو این تاپیک بزاره ما هم بهره مند بشیم .

راستى بازي آنلاين هم يادتون نره

hassan-2005
13-12-2006, 18:02
با سلام
دوست عزیز این بازی دیگه قدیمی شده؟
و دیگه اینکه خیلی چرته؟
اگه دوست داشتی یه روش توپ رو در این بازی بهت نشون بدم برام پی ام بفرست
این ترفند متعلق به تیم gla است البته اگه اسم تیم رو درست گفته باشم
این بازی رو من یک سال پیش بازی می کردم
بای

marmolak
13-12-2006, 19:01
به نظر من این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشه من قبل از این که ژنرال بیاد رد الرت رو بازی میکردم و الانم تقریبا 3 ساله دارم ژنرال رو بازی میکنم .هنوزم ازش سیر نشدم ولی بهش اعتیاد دارم و سی دی هاشو گفتم برام قایم کنن خودمم ببندن به تخت که یه مدتی سراغش نرم و ترکش کنم.

Speedi
14-12-2006, 00:15
onlie chetori mishe bazi kard?

Oracle_Eldorado
14-12-2006, 10:48
اگه ميشه آموزش آنلاين رو بزار .
ترفند هم من يكي بلدم كه ميشه با همه كشور ها اجرا كني .
ميتوني واسه خودت از قبل يك نقشه طراحي كني و قبل از اين كه وارد بازي بشي يا نيروهات رو زياد كني يا در موقع شروع بازي 5 تا بمب اتم داشته باشي ! ولي خداييش نا مرديه

saeed_cpu_full
14-12-2006, 14:28
خوب میریم سراغ آنلاین بازی کردن Command & Conquer Generals Zero Hour

1- از همه بازی ژنرال را به کل پاک کنید

2- سی دی نصب این بازی را داخل سی دی رام قرار دهید و به جای رمز های قبلی که میزدید
از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF

3- پس از نصب بازی وارد آن شده و به multiplay بروید و online را انتخاب کنید البته قبلش به اینترنت وصل باشید

4- پس از انتخاب گزینه ی online ی صفحه ای باز می شود کمی صبر کنید پیغامی میدهد که شما برای نصب

پچ گزینه ی yes را میزنید صبر کنید تا پچ دانلود بشه

5- حالا مشخصات خودتونو در صفحه ی جدید بدید و روی گزینه ی craete accont کلیک کنید

6- حالا آنلاین بازی کنید

7- نظر یادتون نره ... ;)

saeed_cpu_full
14-12-2006, 15:44
کسی نیست نظر بده :sad:

saeed_cpu_full
14-12-2006, 16:22
امشب پنجشنبه هست ساعت 20:00 آنلاینم واسه بازی هر کی مایله آنلاین با من

بازی کنه ساعت 20:00 میام به دیدارش :evil:

hassan-2005
16-12-2006, 00:56
سلام
منظورتون همون روش اسکات هست که گفتید نامردیه؟
در جواب شما دوست عزیزباید بگم که تنها این روش در تیم Gla کار می کنه?

Oracle_Eldorado
16-12-2006, 08:45
آموزش عالي بود مرسي

saeed_cpu_full
16-12-2006, 14:34
آموزش عالي بود مرسي

برو حالشو ببر بشین آنلاین بازی کن ;)

saeed_cpu_full
16-12-2006, 14:47
آموزش تیم USA :

اول از همه درباره ی لودر USA میگم لودر USA سرعتش بد نیست و زود ساخته میشه ولی قیمتش بالاست

نیروی زمینی :

سرباز خونه : سرباز خونه ی این تیم سرباز های خوبی داره . اولین سرباز تیر زن هست که نسبت به تیر زنان China و GLA برتری داره میتونه از Flash bang که خیلی تو کشتن یاران حریف اثر داره استفاده کنه
دومین سرباز آر پیچی زن هست این سرباز خیلی بهتر از آرپیچی زن های تیم های دیگر است میتونه از لیزر سایز برای راحت تر زدن تانک ها هواپیما ها و هلی کوپتر ها استفاده کنه .
سرباز بعدی جاسوس USA هستش این جاسوس اسلحه ی فوق العاده ای داره و میتونه سرباز حریف رو بدون این که دیده بشه کنایف کنه . همچنین میتونه تو تجهیزات حریف بمب ریموت دار و ساعتی بزاره

تانک ها : تانک نوع اولش تقریبا ضعیفه تانک نوع دوم علاوه بر این که تانك دوم علاوه بر قدرت بيشتر در تخريب قابليت دفع موشك هاي دشمن به وسيله ليزر رو داره اين جوري تلفاتت خيلي كم تره

یک جیپ داره که اگر آپگریدش رو بکنی یک موشک کوچک اما کمی قوی روی آن نصب میشه
همچنین این جیپ میتونه حد اکثر 5 نفر رو توی خودش جا بده

یک ضد هوایی به نام آونجر داره که با لیزر هواپیما های حریف رو از بین می بره .

یک تانک داره که موشک میزنه بدم نیست

یک ماشین امداد نفرات داره که خیلی خوبه میتونه حد اکثر 3 نفر رو توی خودش جا بده

یک دستگاه جاسوسی داره که غیبه و با آپگرید یک اسلحه روش نصب میشه که توی کشتن نفرات حریف خیلی تاثیر داره .

یک تانک داره که با استفاده از گرما برق ساختمان های حریف رو می بره مثلا می بینید نقشه نیست پس بدونید یا برقتون رفته یا یکی از اینا اومده General center شما رو برقشو برده

نیروی هوایی :

هلي كوپتر های خيلي خوبي داره سرعتشون هم بد نیست .

3 نوع هواپیما داره یکیش جاسوسیه برای از بین بردن بانکر های دشمن و تانک های ضعیف

بمب افکن برای زدن ساختمونای حریف عالیه برای زدن تانک هایی مثل OVER LORD چین بسیار خوبه

هواپیمای بعدی F-16 هست برای زدن تانک ها موثر هست .

دیگر چیز های این تیم :

هلی کوپتر های پول برش بعد از صرف همه ی منبع های پول می تونه باز هم برات کار کنه برای بردن
نفرات و تانک ها خوبه
تخته پول داره که بعد از صرف همه ی منبع های پول میشه ازش استفاده کنید
دفاعی های USA خوبن و اتم این تیم عالیه که قابلیت تغییر مسیر رو داره .

;) ;)

آموزش تیم های دیگر در پست های بعدی هست :)

Oracle_Eldorado
18-12-2006, 01:38
سعيد جان مرسي اگه همينطور پيش بري موفق ميشي .
ولي اين مقاله زياد به درد من نخورد چون من فقط با يك بيس تانك سازي و يك بيس پول دوتا هارد رو جمع ميكنم !
فقط اگه ميشه يك سري ترفند بزار ممنون ميشم . راستي من هنوز هم امتحان نكردم براي بازي آنلاين . راستي اين بازي احتياجي به سرور مثل كانتر داره ؟ توي آموزش هم گفته بودي كه بعد از پچ بايد ثبت نام كنم . اون چطوريه ؟ راهته يا دنگ و فنگ داره ؟

Oracle_Eldorado
18-12-2006, 01:52
بعدشم چرا دوستان نظر نميدهند ؟ خيلي دوست دارم بدونم كدومشون قوي تره ؟
فعلاً‌ كه Demolotion اوله !

S@eid
18-12-2006, 07:47
توی ZeroHour نمی شه گفت که کدوم تیم قوی تره قدرت همشون در یه سطحه ولی
بستگی به خودت داره که با کدوم راحت تری.
اما توی پچ ریبورن USA جرج بوش از همه قوی تره هم دفاعش خوبه هم حمله ش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_cpu_full
18-12-2006, 15:00
سعيد جان مرسي اگه همينطور پيش بري موفق ميشي .
ولي اين مقاله زياد به درد من نخورد چون من فقط با يك بيس تانك سازي و يك بيس پول دوتا هارد رو جمع ميكنم !
فقط اگه ميشه يك سري ترفند بزار ممنون ميشم . راستي من هنوز هم امتحان نكردم براي بازي آنلاين . راستي اين بازي احتياجي به سرور مثل كانتر داره ؟ توي آموزش هم گفته بودي كه بعد از پچ بايد ثبت نام كنم . اون چطوريه ؟ راهته يا دنگ و فنگ داره ؟

ترفند چی بزارم ؟

نیازی به سرور هم نداره

راحته فقط باید ایمیلتو بدی یک اسم مال خودت انتخاب کنی و یه رمزی که خودت دوست داری بدی

اسم منم اینه :

=>you-lose<=

Oracle_Eldorado
19-12-2006, 01:22
مرسي از راهنماييت عزيز

saeed_cpu_full
19-12-2006, 20:23
آموزش تیم USA super weapons

این تیم بسیار قوی هست .

فقط چیز هایی که در این تیم به USA اضافه شده یا تغییر کرده می نویسم .

نیروی زمینی :

تانکش حذف شده .

ضد هوایی :

ضد هوایی این تیم بسیار قوی هست علاوه بر قابلیت های قبلی وقتی حتی یک موشک به تانک یا هواپیما یا ...

می زنه برق اون تانک یا هواپیما یا ... حریف میره . ( توصیه میشه )

نیروی هوایی :

بمب افکنش بسیار بسیار قوی هست . وقتی بمب رو می اندازه علاوه بر خسارتی که به اون ساختمون

یا تانک وارد می کنه با منفجر شدن هر چی تانک و ساختمون و ... که بقلش هست داغون می کنه ( توصیه میشه)

اتمش هم تغییر کرده هم پولش کم شده هم قوی تر شده .

برقش هم قوی شده . ;)

reza_mega
20-12-2006, 01:26
اینم یه network تو hamachi واسه C&c:General ZH

U:P30world-COH
pass:p30
بریزین توش یه Game multiplayer بزنیم

saeed_cpu_full
20-12-2006, 15:47
اینم یه network تو hamachi واسه C&c:General ZH

U:P30world-COH
pass:p30
بریزین توش یه Game multiplayer بزنیم

خیلی ممنون ;)

ali_md
21-12-2006, 02:10
سلام.من سی دی command....:general رو نصب کردم ولی هنوز هیچی از نوع بازی نمی دونم.بازی همین طور مونده.می خواستم ببینم این پست zh با general فرق داره یا من میتونم از همین راهنماییاتون در مورد general هم استفاده کنم.شنیدم خیلیا طرفدارشن ولی من هنوز اولین بارمه.
ممنون

yakuza
21-12-2006, 02:15
عزيز من كل آمريكا ها تو جنرال هيچ غلطي نمي تونن بكنن

باز تو پچ 1.2 اينفنتري يه چيزايي ميتونست جلوي gla toxin بگه ولي تو 1.4 نمي تونن سازندش عراقي بوده چي فكر كرده همه ضعيف شدن غير toxin

بازيي كه فقط يه ريس داره ديگه عمر تمومه.

Oracle_Eldorado
21-12-2006, 10:17
سعید جان خوب اگه بخوای پچ رو دانلود کنی 10 ساعت طول میکشه!
هیچ راه دیگه ای نداره به جز پچ؟
از رضا هم ممنونم ولی هنوز امتحانش نکردم ولی بازم مرسی

Oracle_Eldorado
21-12-2006, 10:21
Yakuza من USA Super Weapon میارم . بعد میفهمی چه غلطی میتونه بکنه!
اگه یکی از تانک هات از سیستم پدافند دفاعی من رد شد من همه چیزهامو میفروشم و
شما برنده ای!
عزیزم این بازی رو طوری ساختند که از هر کشور یکیش قویه مثلا اینا
GLA : Demolotion اون موتور سوار هاش!
USA : SuperWeapon اون پدافند هاش
CHINA : Infantry و Nuk هر دوتاش قویه !

x_Axez
21-12-2006, 10:25
به نظر من این بازی هیچ وقت قدیمی نمیشه من قبل از این که ژنرال بیاد رد الرت رو بازی میکردم و الانم تقریبا 3 ساله دارم ژنرال رو بازی میکنم .هنوزم ازش سیر نشدم ولی بهش اعتیاد دارم و سی دی هاشو گفتم برام قایم کنن خودمم ببندن به تخت که یه مدتی سراغش نرم و ترکش کنم.

خسته نباشي من قبلش هم c&c را بازي ميكردم (10 مگ بود) داسي هم بود. (ميشه 8 سال پيش فكر كنم)

saeed_cpu_full
21-12-2006, 13:54
سعید جان خوب اگه بخوای پچ رو دانلود کنی 10 ساعت طول میکشه!
هیچ راه دیگه ای نداره به جز پچ؟
از رضا هم ممنونم ولی هنوز امتحانش نکردم ولی بازم مرسی

پچش 1 ساعت طول میکشه . زیاد که نیست ! ;)

moby
21-12-2006, 16:33
سلام دوستان منم یه معتاد به جنرالز بودم ولی با زور خودمو ترک دادم چون بازی برای من فقط جنرالز بودو بس و هیچی دیگه برا همین بازی دو بار سیستمم رو اپگرید کردم خداییش راست میگم فقط بخاطر جنرالز بازم مثل اینکه باید نصبش کنم ها چی میگین؟

Oracle_Eldorado
22-12-2006, 02:03
سعيد جان با اين ضفط روي كولت !
شما ADSL 2 MB داري ماكه با Dial Up ميخوايم دانلود كنيم مينويسه 30 ساعت!
حق با Axez هستش . اين بازي مال خيلي وقت پيش هستش . مثل شاهزاده ي ايراني كه قدمت 4 هزار ساله داره!
اين بازي اول كه اومد هيچ كس نفهميد چي بود . تا وقتي كه Sands Of Time اومد . مثل جنرال .

yakuza
22-12-2006, 04:36
Yakuza من USA Super Weapon میارم . بعد میفهمی چه غلطی میتونه بکنه!
اگه یکی از تانک هات از سیستم پدافند دفاعی من رد شد من همه چیزهامو میفروشم و
شما برنده ای!
عزیزم این بازی رو طوری ساختند که از هر کشور یکیش قویه مثلا اینا
GLA : Demolotion اون موتور سوار هاش!
USA : SuperWeapon اون پدافند هاش
CHINA : Infantry و Nuk هر دوتاش قویه !

دوست عزيز من نمي خوام ادعا كنم من نه يكي ديگه
تو اگه پدافند بسازي ديگه پولي براي ساختن دفنس كامل موتوري يا وانت نميمونه . اگر هم glatoxin تو بيس superweapon تونل بزنه كه فاتهش خونده شده.
من عمرم رو روي جنرال گذاشتم ولي عمر جنرال تموم شد بازي زيبايي بود ولي مشكلات زياد داشت و كم كم ا توي گيم نتها حذف شد ، يكي از مشكلاتش لك بازيه هر كارت گرافيك روي هر سيستمي بزاري باز اين بازي لك ميزنه و بهونه اي ديگه اي كه اين بازي وارد مسابقات جهاني نشد سياسي بودن اون بود وگرنه من خودم به شخصه قول ميدادم ايران جز 3تيم برتر جهان ميشد(تو جنرال)
همين superweapon هم توي 1.4 ضعيف شده آورابمبراش قبلا يه حرفي واسه گفتن داشت ولي الان.... با اينكه همون موقع هم كسي جرات نداشت superweapon برداره .

saeed_cpu_full
23-12-2006, 15:03
سعيد جان با اين ضفط روي كولت !
شما ADSL 2 MB داري ماكه با Dial Up ميخوايم دانلود كنيم مينويسه 30 ساعت!
حق با Axez هستش . اين بازي مال خيلي وقت پيش هستش . مثل شاهزاده ي ايراني كه قدمت 4 هزار ساله داره!
اين بازي اول كه اومد هيچ كس نفهميد چي بود . تا وقتي كه Sands Of Time اومد . مثل جنرال .

خوب باشه ! پچی که خودم دانلود کردم رو آپلود می کنم .

hadikazemi
23-12-2006, 15:26
سلام
من 3 ماهع جنرالز البته کاندیشن زیرو بازی می کنم .. عاشقشم ... ولی دنبال یه بازی تو مایه های جنرالز می گردم .. سراغ دارین ؟ این company of heros اصلا نمی تونه جای جنرالز رو بگیره .. اگه بازی مثل جنرالز سراغ دارین بگین .. ممنون

راستی از من میپرسین می گم هیچی USA LAYSER نمیشه ... دفاع لیزریش که پیاده نظام رو سوسک می کنه .. هواپیماها رو هم که سوسک می کنه ... تازه ضد هوایی های لیزریش هم محشره .. فقط چیز خاصی برای حمله نداره ... مجبوری با تانکهای لیزری و جیپ ها تحت حمایت ضد هوایی ها و هواپیماها حمله کنی ... یکم سرعت عمل می خواد ...

S@eid
23-12-2006, 18:08
سلام
من 3 ماهع جنرالز البته کاندیشن زیرو بازی می کنم .. عاشقشم ... ولی دنبال یه بازی تو مایه های جنرالز می گردم .. سراغ دارین ؟ این company of heros اصلا نمی تونه جای جنرالز رو بگیره .. اگه بازی مثل جنرالز سراغ دارین بگین .. ممنون
راستی از من میپرسین می گم هیچی USA LAYSER نمیشه ... دفاع لیزریش که پیاده نظام رو سوسک می کنه .. هواپیماها رو هم که سوسک می کنه ... تازه ضد هوایی های لیزریش هم محشره .. فقط چیز خاصی برای حمله نداره ... مجبوری با تانکهای لیزری و جیپ ها تحت حمایت ضد هوایی ها و هواپیماها حمله کنی ... یکم سرعت عمل می خواد ...

من 3 ماهع جنرالز البته کاندیشن زیرو بازی می کن
مگه جنرال کاندیشن زیرو داره ؟؟؟؟ شاید منظورت ZeroHour هست.

ولی دنبال یه بازی تو مایه های جنرالز می گردم
ما که هرچی گشتیم پیدا نکردیم جنرال همتا نداره

راستی از من میپرسین می گم هیچی USA LAYSER نمیش

دفاع لیزریش که پیاده نظام رو سوسک می کن
اگه کشور چین رو برداری دوتا گتلین بزاری جلوی راه راش حریف پیاده نظاماش بیشتر سوسک میشن
والبته هواپیماها سوسکتر

تازه ضد هوایی های لیزریش هم محشره
درسته ولی اگه کشور مقابلت از نیروی هوایی استفاده نکرد عملا بی استفاده میشن

فقط چیز خاصی برای حمله نداره ... مجبوری با تانکهای لیزری و جیپ ها تحت حمایت ضد هوایی ها و هواپیماها حمله کنی
خوب دوست عزیز این فاجعه ست کسایی که این کشور رو بر می دارن عملا فقط می تونن دفاع کنن
تازه باید در نظر بگیری اگه برقت بره تمام تانک هات از کار می افته .هواپیما هاش هم که قابلیت خاصی ندارن
همیشه باید کشوری رو انتخاب کرد که حد متعادل میان دفاع و حمله رو داشته باشه.
در هر صورت میل خودته عزیز اما چون گفتی که سه ماهه بازی میکنی پیشنهاد می کنم روی کشور های دیگه بیشتر کار کن مطمئنا به نتایج خوبی می رسی.

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
23-12-2006, 18:32
حق با سعیده !
Zero Hour دیده بودیم ولی کاندیشن زیرو ندیده بودیم !
راست میگه ! اگه کل کل پدافنده ، که باید بگم آمریکا لیزر از همه بهتره !

ali_md
24-12-2006, 02:51
سلام.من سی دی command....:general رو نصب کردم ولی هنوز هیچی از نوع بازی نمی دونم.بازی همین طور مونده.می خواستم ببینم این پست zh با general فرق داره یا من میتونم از همین راهنماییاتون در مورد general هم استفاده کنم.شنیدم خیلیا طرفدارشن ولی من هنوز اولین بارمه.
ممنون.
کسی نیست جواب این سوال اماتور ما رو بده؟؟؟

hadikazemi
24-12-2006, 08:36
خوب سعید جان راست می گی ... من همیشه اولش به شدت دفاع می کنم و بعد دشمن رو تو جنگ فرسایش نابود می کنم ... اینجوری فقط تونستم 3 تا هارد رو نابود کنم (3 تا هارد با هم و من تنها منظورمه ) .. 3 تا بشه 4 تا نمی تونم !
در مورد Gla Toxin نمی دونم پول جمع کردنشون بعد از اتمام منابع طبیعی چیه ؟ مثلا چینی ها با اینترنت ... این Gla ها چه می کنند ؟ برای مقابله با تانکهای چین چه وسیله ای دارن ؟ دیشب یه دست بازی کردم با این Gla با 2 تا هارد .. 20 دقیقه ای از پای در اومدم ...

hadikazemi
24-12-2006, 08:43
ممنون.
کسی نیست جواب این سوال اماتور ما رو بده؟؟؟

آقا علی ... Zh با generals زیاد فرق نداره از نظر چگونگی بازی کردن ... اگه zh سراغ داری برو اونو بازی کن اگه نه با همین generals هم می تونی حال کنی ...

S@eid
24-12-2006, 11:14
ممنون.
ZeroHour نسخه جدیدتر و کامل تر این بازیه میشه گفت ورژن 2 این بازی هست . توی این نسخه علاوه بر سه کشور قبلی 9 تا ژنرال جدید وارد بازی شدن با نقاط قوت و ضعف مختلف . نسبت به ورژن یکش خیلی بهتر شده.

من همیشه اولش به شدت دفاع می کنم و بعد دشمن رو تو جنگ فرسایش نابود می کنم ... اینجوری فقط تونستم 3 تا هارد رو نابود کنم !
چندتا اتم میسازی ؟؟؟

در مورد Gla Toxin نمی دونم پول جمع کردنشون بعد از اتمام منابع طبیعی چیه ؟ مثلا چینی ها با اینترنت ... این Gla ها چه می کنند ؟
کشور GLA می تونه با ساختن یه ساختمون به نام BlackMarket (بازارسیاه)پول به دست بیاره هرچند ثانیه 20 تا بهت پول میده به هر تعداد که بخوای می تونی از این ساختمون بسازی.برای جنگ های پرخرج 3 تا 4 از این ساختمون کفایت می کنه.

برای مقابله با تانکهای چین چه وسیله ای دارن ؟
اگه منظورت OverLord که باید عرض کنم مقابله باهاش خیلی سخته مخصوصا اگه دسته جمعی حمله کنن .
برای مقابله باهاش توی کشور GLA می تونی از اون ادم هایی که به خودشون بمب می بندن استفاده کنی
یا با تک تیراندازت از کار بندازیش یا با Hijacker هات اون ها رو مال خود کنی
اگر کشور GLA رو برمی داری نباید به فکر دفاع باشی اصلا جواب نمی ده.

موفق باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
24-12-2006, 11:46
سعید این تانکهای عذاب آور رو میتونی با آمریکا لیزر یا آمریکا سوپر ویپن شکست بدی چون آمریکا سوپر پدافند هاش
برق تانکها رو قطع میکنند فکر میکنم که بهتره

hadikazemi
24-12-2006, 12:30
سعید جان من که گفتم تا حالا بیشتر با USA LAYSER بازی می کردم و اتم ماله چینه .. ولی اگه منظورت لیزر هست .. باید بگم من اول بازی به شدت دفاع می کنم و در عین حال کلی ساختمانهایی که با هواپیما پول میاره می سازم ... یه 2 تا لیزر هم می سازم برای نابود کردن super weapen یا اتم ها یا موشکهای GLA.....آخرای بازی 3 یا 4 تا لیزر می زنم و سیستم دفاعی همه رو نابود می کنم و از زمین و هوا حمله می کنم ... البته یه روش ابداعی دارم (شاید دیگران هم همین کارو بکنن)... همون اول بازی اصولا یکی از 3 تا تیم حریف رو به کل نابود می کنم . با چند تا پیاده نظام آرپیچی زن و عادی (اصولا تیمی رو که نابود می کنم آمریکا هست حالا هر قومش باشه چون چین و GLA سخت تره نابود کردنشون ).... اینجوری بقیه بازی رو صرف 2 تا باقی مونده می کنم ..

saeed_cpu_full
24-12-2006, 16:10
اگر به طور کلی حساب کنید کدام تیم بهتره باید بگم که

تمام تیم های GLA بهتر از USA و China هستند چون :

1- GLA برق نداره پس مشکل قطع برق هم که یک مشکل اساسی در تیم USA laser هست رو نداره .

2- Worker ( کارگر ) های GLA خیلی ارزان هستند و کارگر های پول آور این تیم سرعت زیادی دارند .

3- GLA خیلی سرباز و نیروی زمینی داره که هر کدوم از یه راه لشکر حریفو فلج می کنند .

4- تونل GLA

و ...

Shredder
24-12-2006, 18:43
سلام به همه جنرالزيا
USA چه سوپر ويپن باشه چه ار فرس
خيلا راحت باهاشون ميشه اون GLA هاي آشغال و از بين برد.فقط بايد استراتژيشو بدوني.
اول حداقل 3 يا 4 تا Dozer لازم دارين.بعد از اون بدون معطلي يه پادگان ميسازي و بعدم 2 تا كارخانه مواد اوليه هر كدومم با 2 تا Chinock . سربازارم گسيل ميكني تا ساختمونهاي اطراف و بگيرن و chinock هارو ميفرستي سراغ 2 يا 3 معدن يا همون مواد اوليه.اگه تو نقشه چاه نفتم بود معطلش نكن.
از مخازنتم خوب دفاع كن.ممكن چند بار بهت حمله كنن اونم ولي مي توني مقاومت كني .عوضش بعد از 10 دقيقه حتي particle cannone تم راه ميفته.اونوقت يه يورش درست و حسابي ميكني.
از همون اول حمله ميبيني كه نيروهات چطور دونه دونيه اون چينيها و افغانيهاي بي خاصيتو درو ميكنن.
براي يهتر شدنه كارت هر Hummer ي كه ميسازي همون Jeep هاي جنگي.توشون 2 تا تكتيرزن و 2 تا هم آرپي جي زن سوار كن.توماهاك ميسلتم فعاك كن.اونوقت ميبيني تقريبا هيچي حريفش نميشه.اون فرشته ي نجاتشم كه بالا سره همه خودروها ميچرخه رو هم بساز هواپيماهاش نه اوني كه تير شليك ميكنه تا موقع لوزوم تعميرشون هم بكنه.
هميشه مواضعه دشمنو با موشكهاي دور بردت بزن بعد بقيه رو بفرشت جلو حتي تانكها.
بازي استراتژي احتياج به سرعته عمل بسيار بالا داره.در ضمن براي حال دروستو حسابي حداقل حداقل به چيزي نزديكه 10 يا 15 ساعت وقت احتياج داريد...... ديگه زياد سرتونو درد نميارم.

راستي ميدونين كه چطوري اون پول اولتونو زياد كنيد و مدالها رو هم باز كنيد؟حتمن ميدونين.اگه نه بگيد تا بگم.

من خودم از cheat زياد خوشم نمياد ولي وقتي براي باز كردن يكي از مدالهاش بايد حداقل 10000 تا تانك نابود كنيد
......

Oracle_Eldorado
25-12-2006, 01:26
با اينكه عضو جديدي هستي ولي اطلاعاتت در مورد جنرال خوبه . اگه ادامه بدي پيشرفت ميكني
ولي باز هم به نظر من قوي ترينشون GLA Demolotion هستش.
چون توي آمريكا و چين هر بولدوزري كه بسازي 1000 تا هستش
ولي كارگر در GLA فكر كنم 200 تا باشه ! پس از اين جهت پول بيشتري به دست مياري .
از لحاظ پدافند و نيروي دفاعي يكمي ضعيف هستش دليلش هم بزرگ بودن پدافند هاش هست كه جاي زيادي اشغال ميكنند . يكي ديگه از مزاياي GLA Demolotion اينه كه ميتوني با يك ترفند حريفت رو به راحتي شكست بدي !
اون طرفند هم اينه كه تا وقتي كه تانك سازي زدي بايد 3 تا موتور بسازي بعد جاي راننده موتور كارگر بزاري ( اين يك ترفند ديگه ! ) بعد اين 3 تا موتور رو ميتوني نزديك بيس طرف ببري و اونجا با 2 تا شون سرباز خونه و تانك سازي بسازي با اون يكي هم يك سوراخ در كنار اونا ميزني كه اگه به اونجا حمله كرد بتوني اون همه كه تانك ساختي نجات بدي . البته آمريكا و چين هم ترفند هاي خاص خودشونو دارند . مثلا در آمريكا ميتوني يه عالمه هليكوپتر پول بسازي و پر توشونو سرباز آرپي جي زن بزاري . بعد ميري نزديك بيس طرف سريع خاليشون ميكني . اگه هم دشمنت اونارو نديد براي اينكه مطمئن بشي كه شكست نميخورند ميتوني در اسرع وقت بهشون اضافه كني . فعلاً بيشتر از اين اطلاعاتي ندارم . اگه داشتم باز هم در اختيارتون قرار ميدم

Shredder
25-12-2006, 02:36
با اينكه عضو جديدي هستي ولي اطلاعاتت در مورد جنرال خوبه . اگه ادامه بدي پيشرفت ميكني
ولي باز هم به نظر من قوي ترينشون GLA Demolotion هستش.
چون توي آمريكا و چين هر بولدوزري كه بسازي 1000 تا هستش
ولي كارگر در GLA فكر كنم 200 تا باشه ! پس از اين جهت پول بيشتري به دست مياري .
از لحاظ پدافند و نيروي دفاعي يكمي ضعيف هستش دليلش هم بزرگ بودن پدافند هاش هست كه جاي زيادي اشغال ميكنند . يكي ديگه از مزاياي GLA Demolotion اينه كه ميتوني با يك ترفند حريفت رو به راحتي شكست بدي !
اون طرفند هم اينه كه تا وقتي كه تانك سازي زدي بايد 3 تا موتور بسازي بعد جاي راننده موتور كارگر بزاري ( اين يك ترفند ديگه ! ) بعد اين 3 تا موتور رو ميتوني نزديك بيس طرف ببري و اونجا با 2 تا شون سرباز خونه و تانك سازي بسازي با اون يكي هم يك سوراخ در كنار اونا ميزني كه اگه به اونجا حمله كرد بتوني اون همه كه تانك ساختي نجات بدي . البته آمريكا و چين هم ترفند هاي خاص خودشونو دارند . مثلا در آمريكا ميتوني يه عالمه هليكوپتر پول بسازي و پر توشونو سرباز آرپي جي زن بزاري . بعد ميري نزديك بيس طرف سريع خاليشون ميكني . اگه هم دشمنت اونارو نديد براي اينكه مطمئن بشي كه شكست نميخورند ميتوني در اسرع وقت بهشون اضافه كني . فعلاً بيشتر از اين اطلاعاتي ندارم . اگه داشتم باز هم در اختيارتون قرار ميدم

سلام.
دوست عزيزم.تازه وارد شدن به .pcworld.com با تازه آشنا شدن با اين گيم كمي فرغ ميكنه.من اين گيمو قبل از اينكه بيام دانشكاه بازي كردم و تموم كردم.اگه خدا بخواد اين ترم يا ترم بعد ليسانس رو ميگيريم و ....
يه چند وقتيه PC رو اوردم اينجا.قبلا خونه بود و دائم دسترسي بهش نداشتم.....
در مورد كارگر و دوزر:دوزري كه ساخته ميشه توپ و موشكهم ه راحتي روش اثر نميكنه.اگر هم آسيب ديد تعمير ميشه.ولي در مورد كارگرهاي GLAديگه اين مسئله صادق نيست.يه Hummer نزديك آسياب GLAيه دور بزنه ميتونه عين آبخوردن همشونو يا زير بگيره يا باگلوله نابودشون كنه.
تو اين گيمم مسئله فقط كارگرو بلدوزر نيست. سازههايي كه ساخته ميشه توانائيشون.تنوعشون و ....
اينها همه جمعند.
در بقيه مواردم اينكه چطور با دشمن طرف بشي بيشتر سليقه ايست .
تفاوتها به واقعيتها بر ميگرده.در دنياي واقعي امريكا اكثر ماموريتهاش تو زمينهاي GLA شمال افغانستان و گرجستان
جنوب ايران(البته اين ديگه نامرديه) عراق و ...انجام ميده. براي همين اون تكنيكهاي زيزميني و بزن و در رو رو نداره.اينها كلا بطور غير مستقيم ميخواد بگه GLA توانائي جنگ FACE TO FACE رو نداره.امكاناتش رو هم نداره براي همين بتو شهادت طلب ميده.راه زن ميده...(كلا تروريست. تروريستي كه تو خونه و كشورشم زير زمين قايم ميشه)
از اونطرفم امريكا براي خودش از جديد ترين تكنولوژي استفاده ميكنه.هواپيماها توپها موشكها سلاحهاي كستار جمعيش... اگه احلش باشي ميدوني منظورم چيه.
ولي بنظر من نه.امريكا هواپيماهائي داره كه قدرت تخريبشون وحشتناكه.موشكهاش....تانكهائ بهت ميده كه موشك آرپي جي پرو هم خنثي ميكنه.استراتژي سنتر آپشنهائي بهت ميده كه موفقيتتو تضمين ميكنه....
البته گفتم سليقه است.هر كس يه تعبير از قدرت و قويتر بودن داره.و اون نوع قدرت و ميپسنده.

S@eid
25-12-2006, 06:57

نیرو هوایی نداره یعنی چی یعنی اینکه اگه شما ببینی پشت بیست یه جاسوس داره بمب میزاره دوساعت طول
میکشه که یه تانک بره سراغش تازه تانکی که بتونه از پسه جاسوس بر بیاد.
دفاعش وحشتناک ضعیفه حسابش رو بکن اگه یارو 5 تا سنگر بسازه با سه تا تک تیرانداز USA از کار می افتن.
قدرتشون هم معادل 3 تا ارپیجی زنه . می تونی یدونه هواپیمای USA AIRFORCE رو بفرستی بالا سرش بچرخه
بدونه اینکه یه ذره از اسیب ببینه .مواد شیمیایی هم از کار می اندازتشون . جای زیادی هم می گیرن.
درجه هایی که بهت میده قدرت تخریبی ندارن .
کارگر هاش خیلی اسیب پذیرن.یعنی شما اگه یه نیمچه موشک بزنی به پولسازشون تمامشون مردن در حالی که
شناک USA رو بیچاره میشی تا بترکن.
و خیلی چیزهای جزیی که دیگه گفتن نداره همین چیزهایی که مثال زدم کافیه تا حرف های دوستمون saeed_cpu_full که میگه :

تحت الشعاع قرار بده.

موفق باشید.

saeed_cpu_full
25-12-2006, 16:52
با انصاف رفتار کردم

اگه همزمان با چین یا یا امریکا کار کنید یک ساختمون حداقل 30%سریعتر ساخته میشه
و البته لشکر ضعیف که همه یونیت هاش با آب دهن به هم وصل شدن!!

این تروریست ها دیوونه میکنن مخصوصا جی ال ا دمو لیشن بزارش کن بقل چین نوک .اسکاد یا پارتیکل طرفبگو فقط خودشونو بترکونن وای!!!!!!!!!!!!

کارگراش ارزونه اما ضعیفن ولی سرعت در ساختن خوبی دارن

دفاعش مذخرفه اگر همون اول ( حمله های مکرر ) کنی هر تیمی باشه کم میاره .

اتمش قدرتش خوبه و زمین رو آلوده میکنه که اگر هر سربازی اونجا باشه و وارد اون آلودگی ها بشه فاتحه

اگر GLA Toxin بازی کنید سرباز های تیر زنی که سلاحاشون تبدیل شده به سم هر 8 تا یهOverlord رو داغون میکنن

اگر شما بهترین تانک رو با بهترین امکانات بیاری فقط یه سرباز بی کار با یه تک تیر انداز GLA لازم دارید تا با یک

تیر همه ی امکانات اون رو مال خود کنید .

AngryMob : این گروه اگر از یه سوراخی وارد بیس شن دیگه هیچی . اگر با كلاشنيكف آپگریدش شده بود باید

بگم بندو بساط خودتو بفروش .

HiJacker : مثلا با یارو با ده تا Overlord حمله کرده پس ده تا از این افراد می خواین تا همه ی Overlord ها رو

مال خودتون بکنید .

این یه سری دیگه بود تا بعد ...

hadikazemi
25-12-2006, 17:05
من دیروز نگاه کردم دیدم GLA هم خداست ... خیلی باحاله .. مخصوصا اینکه هر کی رو بکشی یه درصدی پورسانت میگیری !!:laughing:
با این حال هنوز کامل از نظرم برنگشتم که USA LAYSER خداست ... البته برای یه جنگ طولانی و فرسایشی که خوارک خودمه ! من که باهاش 3 تا هاردو می برم ...
البته بزارین یکم بیشتر روی GLA TOXIN کار کنم .. نظرمو در موردش می دم !

saeed_cpu_full
26-12-2006, 15:46
نیرو هوایی نداره یعنی چی یعنی اینکه اگه شما ببینی پشت بیست یه جاسوس داره بمب میزاره دوساعت طول
میکشه که یه تانک بره سراغش تازه تانکی که بتونه از پسه جاسوس بر بیاد.
دفاعش وحشتناک ضعیفه حسابش رو بکن اگه یارو 5 تا سنگر بسازه با سه تا تک تیرانداز USA از کار می افتن.
قدرتشون هم معادل 3 تا ارپیجی زنه . می تونی یدونه هواپیمای USA AIRFORCE رو بفرستی بالا سرش بچرخه
بدونه اینکه یه ذره از اسیب ببینه .مواد شیمیایی هم از کار می اندازتشون . جای زیادی هم می گیرن.
درجه هایی که بهت میده قدرت تخریبی ندارن .
کارگر هاش خیلی اسیب پذیرن.یعنی شما اگه یه نیمچه موشک بزنی به پولسازشون تمامشون مردن در حالی که
شناک USA رو بیچاره میشی تا بترکن.
و خیلی چیزهای جزیی که دیگه گفتن نداره همین چیزهایی که مثال زدم کافیه تا حرف های دوستمون saeed_cpu_full که میگه :

تحت الشعاع قرار بده.

موفق باشید.

با انصاف رفتار کردم

اگه همزمان با چین یا یا امریکا کار کنید یک ساختمون حداقل 30%سریعتر ساخته میشه

این تروریست ها دیوونه میکنن مخصوصا جی ال ا دمو لیشن بزارش کن بقل چین نوک .اسکاد یا پارتیکل طرفبگو فقط خودشونو بترکونن وای!!!!!!!!!!!!

کارگراش ارزونه اما ضعیفن ولی سرعت در ساختن خوبی دارن

اتمش قدرتش خوبه و زمین رو آلوده میکنه که اگر هر سربازی اونجا باشه و وارد اون آلودگی ها بشه فاتحه

اگر GLA Toxin بازی کنید سرباز های تیر زنی که سلاحاشون تبدیل شده به سم هر 8 تا یهOverlord رو داغون میکنن

اگر شما بهترین تانک رو با بهترین امکانات بیاری فقط یه سرباز بی کار با یه تک تیر انداز GLA لازم دارید تا با یک

AngryMob : این گروه اگر از یه سوراخی وارد بیس شن دیگه هیچی . اگر با كلاشنيكف آپگریدش شده بود باید

HiJacker : مثلا با یارو با ده تا Overlord حمله کرده پس ده تا از این افراد می خواین تا همه ی Overlord ها رو

مال خودتون بکنید .

این یه سری دیگه بود تا بعد ...

من دیروز نگاه کردم دیدم GLA هم خداست ... خیلی باحاله .. مخصوصا اینکه هر کی رو بکشی یه درصدی پورسانت میگیری !!:laughing:
با این حال هنوز کامل از نظرم برنگشتم که USA LAYSER خداست ... البته برای یه جنگ طولانی و فرسایشی که خوارک خودمه ! من که باهاش 3 تا هاردو می برم ...
البته بزارین یکم بیشتر روی GLA TOXIN کار کنم .. نظرمو در موردش می دم !

حالا تحت الشعاع قرار بده

S@eid
27-12-2006, 01:02
این که دقیقا مشخصات یونیت های GLA هست یه نگاه به تانک سازیش بندازی متوجه میشی.
قدرتمند ترین تانک GLA با یدونه هواپیمای درجه دار USA از بین میره اگه شما با 16 تا تانک راش کنی
طرف مقابلت با دو بار بلند کردن هواپیما هاش کارت رو میسازه یعنی اصلا به خط دفاعی حریفت هم نمی رسی.
تازه این منهای هلی کوپتر هاش هست .

عزیز جان طرف مقابلت نمی زاره که این تروریست ها به بیسش نزدیک بشن که بخوان بترکن
یه دونه گتلین از پس ده تا از این تروریست ها بر میاد یا تک تیر انداز USA اصلا نمی زاره به بیس نزدیک بشی
چه برسه به این که بری توی بیس و اسیب بزنی.

یعنی اگه از همون اول حمله نکنیم بزاریم یه مدت بگزره دفاعش عالی میشه ؟؟؟؟

قابل توجه شما عزیز ضعیف ترین اتم رو GLA داره .اتم USA می تونه اتم چین رو نابود کنه اما اتم GLA خونش رو نصف میکنه . امتحان کن عزیز نگو دورغ میگه.اگه به الوده کردن زمینه که چین نوک دو برابر اون قوی تره .

منظور شما اینه که Overlord وایسه هشت تا سرباز بیان بهش تیر اندازی کنن بعد پنج دقیقه بترکه . خوب 8 سرباز
USA هم می تونن یه Overlord بترکونن عزیز !!!

بر منکرش لعنت .بهترین تک تیر انداز رو GLA داره . این عوض جاسوس USA که می تونه تو بیس حریف خرابکاری کنه
اسلحه ش هم انقدر قویه که راحت تانک می ترکونه . بلاک لوتوس چین هم می تونه از حریف پول کش بره ساختمون هاشون رو تصرف کنه و ماشین هاشون رو از کار بندازه .
می بینی دوست من در ازای هر نقطه قوت GLA کشور های دیگه هم امکانات دارن.

: این گروه اگر از یه سوراخی وارد بیس شن دیگه هیچی . اگر با كلاشنيكف آپگریدش شده بود باید

من یه راه بشما می گم که بند و بساطت رو نفروشی اونم اینه که دو تا هلی کوپتر بفرست بالا سرشون . (راه اسونی بود نه ...حتما امتحانش کن )

مال خودتون بکنید .
دوست عزیز Overlord ها در صورت اپگرید کردن یه گزینه که توی خود تانک هست وباعث تعمیر تانک میشه
می تونه HiJacker تک تیر انداز جاسوس و یونیت های مخفی رو شناسایی کنن واگه شما روی Overlord گتلین ببندی
اون ها رو به راحتی قبل از اینکه بهش نزدیک بشن از بین ببرن .

من دیروز نگاه کردم دیدم GLA هم خداست ... خیلی باحاله .. مخصوصا اینکه هر کی رو بکشی یه درصدی پورسانت میگیری !

من هیچ وقت نشده با GLA بازی کنم و پول کم بیارم اونم با ساختن سه تا اتم .اپگرید کردن این امکان توی
بازی کار ادم های غیر حرفه ای هستش که تند تند تانک میسازن و اون ها رو از دست میدن .
اگر یکم با سیاست پول خرج کنی اصلا این قابلیت بدردت نمی خوره بهتره بجاش بقیه قابلیت هارو
فعال کنی.
البته به میزان پولی که برای شروع بازی تعیین میکنه هم بستگی داره.

خب اینم برای این دفعه می دونم خیلی هاش قانع تون نمی کنه که البته به خاطر تعصبتون رو یه کشور هست.
یکم که بیشتر بازی کنین تمام کشورها رو دوست خواهید داشت و نمی تونید بگید که کدوم بهتره.
ضمنا چیزی که توی GLA ادم های اماتور رو گول میزنه تنوع یونیت هاش هست اما بعد یه مدت می بینین
که خیلی از این یونیت ها جای کار ندارن یعنی نمی تونین ازشون استفاده کنین.

در هر صورت با هر کشوری حال می کنین موفق باشین امید وارم هیچ وقت برق تون نره و پولتون هم تموم نشه.

hadikazemi
27-12-2006, 13:00
من از حرفم برگشتم ...gla حرفی برای گفتن نداره ... مخصوصا برای من که شیوه ی بازیم فرسایشی هست ... همون Usa Layser خداست ...

saeed_cpu_full
27-12-2006, 14:42
قدرتمند ترین تانک GLA با یدونه هواپیمای درجه دار USA از بین میره اگه شما با 16 تا تانک راش کنی
طرف مقابلت با دو بار بلند کردن هواپیما هاش کارت رو میسازه یعنی اصلا به خط دفاعی حریفت هم نمی رسی.
تازه این منهای هلی کوپتر هاش هست .

اگر با این همه تانک دو یا سه تا Quad Cannon هر برداریم و با همه ی اینها راش کنیم دیگه حریف نباید امید

برگشت هواپیماها و هلی کوپتر هاشو داشته باشه اگر هم این موجود قاتل 3 درجه و آپگرید بشه که هیچ چیز از

نیرو های هوایی نمی تونن جلوشونو بگیرن .

عزیز جان طرف مقابلت نمی زاره که این تروریست ها به بیسش نزدیک بشن که بخوان بترکن
یه دونه گتلین از پس ده تا از این تروریست ها بر میاد یا تک تیر انداز USA اصلا نمی زاره به بیس نزدیک بشی
چه برسه به این که بری توی بیس و اسیب بزنی.

عوضش میشه برای دفاع ازشون استفاده کرد .

یعنی اگه از همون اول حمله نکنیم بزاریم یه مدت بگزره دفاعش عالی میشه ؟؟؟؟

منظورم اینه که باید از همون اول حمله کنیم و گرنه اگر بزاریم حریف اول حمله کنه دیگه هیچی !

قابل توجه شما عزیز ضعیف ترین اتم رو GLA داره .اتم USA می تونه اتم چین رو نابود کنه اما اتم GLA خونش رو نصف میکنه . امتحان کن عزیز نگو دورغ میگه.اگه به الوده کردن زمینه که چین نوک دو برابر اون قوی تره .

اولا از کی تا حالا اتم خون داره ما نمی دونستیم !!! اون مقدار آسیبه

ثانیا سعید جان . آلوده کردن زمین هم روی سربازا تاثیر میزاره . اتم چین یه بدی داره اینه که کلی طول میکشه

تا اتم حاضر بشه . سرعت آماده شدن اتم های USA و GLA خوبن . بدی اتم USA اینه که برق زیاد مصرف میکنه .

منظور شما اینه که Overlord وایسه هشت تا سرباز بیان بهش تیر اندازی کنن بعد پنج دقیقه بترکه . خوب 8 سرباز
USA هم می تونن یه Overlord بترکونن عزیز !!!

سرباز های GLA Toxin تیر نمی زنن سم میپاشن . اگر بخوای با سرباز های USA همین کار رو بکنی که یه دفعه

می بینی فاتحه تمام بیست رفته هوا اما سرباز های GLA Toxin در مدت کمی یه تانک رو از پا در میارن . حالا میگیم

به غیر از Overlord

بلاک لوتوس چین هم می تونه از حریف پول کش بره

سعید جان من اینو بلد نیستم جدی میگم بهم یاد بده . ایول !!!!

دوست عزیز Overlord ها در صورت اپگرید کردن یه گزینه که توی خود تانک هست وباعث تعمیر تانک میشه
می تونه HiJacker تک تیر انداز جاسوس و یونیت های مخفی رو شناسایی کنن واگه شما روی Overlord گتلین ببندی
اون ها رو به راحتی قبل از اینکه بهش نزدیک بشن از بین ببرن .

این حرفتو قبول دارم .

من یه راه بشما می گم که بند و بساطت رو نفروشی اونم اینه که دو تا هلی کوپتر بفرست بالا سرشون . (راه اسونی بود نه ...حتما امتحانش کن )

در مقابل تو هم دو تا Quad Cannon بفرست با مردم برن به بیس

ضمنا سعید جان چند روز بعد یه استراژی بهت میدم که USA و China رو ول کنی .

hadikazemi
27-12-2006, 15:38
سلام
می دونین .. به نظر من این تیما هر کدوم برای یه استراتژی خاص ساخته شده .gla همه ی تیم هاش و Chin Infantry برای حمله ی آنی و سریع و پیوسته ... Usa Layser که خوراکه خودمه برای دفاع و جنگ فرسایشی !
بقیه مابین ... هر کسی با توجه به استراتژی خودش باید تیم مناسب رو انتخاب کنه !

S@eid
27-12-2006, 16:05
اگر با این همه تانک دو یا سه تا Quad Cannon هر برداریم و با همه ی اینها راش کنیم دیگه حریف نباید امید
برگشت هواپیماها و هلی کوپتر هاشو داشته باشه اگر هم این موجود قاتل 3 درجه و آپگرید بشه که هیچ چیز از
نیرو های هوایی نمی تونن جلوشونو بگیرن .
سعید جون بحث رو قاطی کردی بحث سر این بود که پونیت های کدوم کشور اسیب پذیرترن
اگر می بینی مثال زدم دلیلش این بود که موضوع رو بهتر درک کنی .
قرار نیست که باهم بازی کنیم .من هواپیما بلند کنم شما Quad بیاری من اتم بزنم شما راش کنی .

عوضش میشه برای دفاع ازشون استفاده کرد .
اره باسه دفاع میشه ماهم که حرفی نداریم .

اولا از کی تا حالا اتم خون داره ما نمی دونستیم !!! اون مقدار آسیبه
سعید جان هدف اینه ما بتونیم منظورمون رو به بهترین شکل بهم بفهمونیم وگرنه کلمات وسیله هستند.

اتم چین یه بدی داره اینه که کلی طول میکشه
تا اتم حاضر بشه .
فکر میکنم زمانش با مال gla یکیه البته مطمئن نیستم اما اتم USA از بقیه یه دقیقه زود تر حاضر میشه
که این رو میشه به عنوان یه نقطه ی قوت حساب کرد که می تونه مصرف زیاد برقشو بپوشونه .

سعید جان من اینو بلد نیستم جدی میگم بهم یاد بده . ایول !!!!
توی سرباز خونه ی کشور چین می تونی یه یونیت بسازی که اسمش Black Lotus هست .
می تونی به صورت مخفیانه بفرستیش توی توی بیس حریف کنار پولسازش اونجا 1000 تا 1000 تا از پول های حریفت
کش بری. خودت که باهاش کار کنی قلقش دستت میاد.

ضمنا سعید جان چند روز بعد یه استراژی بهت میدم که USA و China رو ول کنی .

بابا به خدا من USA و CHINE رو نگرفتم که بخوام ولشون کنم تمام حرفم اینه که وقتی با یه کشور بازی می کنین
و ازش خوشتون میاد دلیلی بر این نیست از کشور های دیگه بهتره .
ضمنا امیدوارم منظورت از استراتژی ترفند اتم GLA نباشه چون خودم بلدم.

موفق باشی

saeed_cpu_full
28-12-2006, 14:07
توی سرباز خونه ی کشور چین می تونی یه یونیت بسازی که اسمش Black Lotus هست .
می تونی به صورت مخفیانه بفرستیش توی توی بیس حریف کنار پولسازش اونجا 1000 تا 1000 تا از پول های حریفت
کش بری. خودت که باهاش کار کنی قلقش دستت میاد.

سعید جان دستت درد نکنه ...

سعید جان من یک بار تو گیم نت دیدم یکی داره با کشتی حمله میکنه این چه جوریه ؟! ;)

hadikazemi
28-12-2006, 14:27
من امروز چند بار بازی کرم و نتیجه گرفتن Gla ضعیفه ...

saeed_cpu_full
28-12-2006, 14:32
1-اول بازي 5 تا كارگر ميسازيد

2-با همون كارگري كه اول جولوی بيس مادرتون هست بدون اينكه تكونش بدين همونجا كه ايستاده بيس پول بسازيد

3-با اولين كارگری كه اومد بيرون سربازسازی بسازيد

4-با كارگر بعدی نزديک بيس پول بيس پول بسازيد و كارگر سوم رو ببريد سمت بس پول بقل

5-همينكه بيس پول اول آماده شد تانك سازی بسازيد و وقتی بيس پول دوم كه ساختيد آماده شد اولی رو بفروشيد و

همينطور بيس مادرتون رو

6-كارگری كه فرستاديد سمت بيس پول كناری باهاش بيس پول بسازيد

(برای بيس پول ها كارگر بسازيد)

7-به محض آماده شدن تانك سازی 2 تا وانت بسازيد و به محض آماده شدن سرباز خانه تروریست بسازيد (6 تا)

8-اگه جولوتون GLA باشه تانك نخواهد داشت شما 3 تا تروریست سوار كنيد و ببريد تانک سازيشو بتركونيد

(اگه Chin جولوتون بود 1 كارگر هم ببريد تا اگه مين داشت خنثی كنه)

شما فقط تروریست ها رو بگيد كه تانك سازيو بتركونن و وانت بعدی رو هم ببريد برای بيس پولش

تو اين راش چون بيس پولمون رو سريع ساختيم و با ساخت بيس پول دوم نزديك پولها اولی رو كه دور بود فروختيم به

اندازه پول 1 كواد

ضرر كرديم ولي در عوض تانك سازيمون سريع ساخته شد

حالشو ببريد و منتظر استراتژی بقیه هستيم

saeed_cpu_full
28-12-2006, 14:32
راستی چه جوری به ساختمونا میشه شماره داد ؟!!

saeed_cpu_full
28-12-2006, 14:36
من امروز چند بار بازی کرم و نتیجه گرفتن Gla ضعیفه ...

دو سه روزه با استراتژی بالا راه میفتی !!!

سعید جان ...

اگه امکان داره بیا آنلاین با هم بازی کنیم . باشه ؟

SANR
28-12-2006, 22:59
منم میگم فقط usa laser
سریعآ در ابتدای بازی میری نزدیک دشمن چندتا لیزر می سازی تا حریف با سریازهاش نفتکش ها رو اشغال نکنند
اینجوری فرصتی هست که قدرت خود و دفاع رو افزایش بدی و در اکثر نقشه پراکنده کنی و حریف رو هم محاصره کنی.

S@eid
29-12-2006, 10:02
سعید جان من یک بار تو گیم نت دیدم یکی داره با کشتی حمله میکنه این چه جوریه ؟!
احتمالا روی سیستمشون پچ 5 جنرال رو نصب کردن ( پچ ریبورن )
توی این پچ بازی خیلی عوض شده از لحاظ امکانات .
امریکا ناو داره چین زیر دریایی و GLA قایق موتوری و...
منم همیشه رو سیستمم این پچ نصبه بنظر خودم خیلی از ZeroHour بهتره.

راستی چه جوری به ساختمونا میشه شماره داد ؟!!

اگه بخوای یه پونیت ها و ساختمان هات شماره بدی باید روش کلیک کنی و دکمه ی Ctrl رو روی کیبورد فشار میدی و
شماره ای رو که می خوای به ساختمون بدی فشار میدی.

اگه امکان داره بیا آنلاین با هم بازی کنیم . باشه ؟
بلد نیستم.
پول ندارم کارت اینترنت بخرم که بازی کنم .
می ترسم یه موقع منو ببری !!!
مگه باDial-up هم میشه ؟؟؟

ضمنا اگه مپ قشنگی سراغ دارید بزارید حال کنیم اگه خودتون هم ساختید که دیگه بهتر.

موفق باشید.

saeed_cpu_full
29-12-2006, 10:16
بلد نیستم.
پول ندارم کارت اینترنت بخرم که بازی کنم .
می ترسم یه موقع منو ببری !!!
مگه باDial-up هم میشه ؟؟؟

ضمنا اگه مپ قشنگی سراغ دارید بزارید حال کنیم اگه خودتون هم ساختید که دیگه بهتر.

مگه تو صفحه ی اول آموزش آنلاین بازی کردنو بهت نگفتم ؟!!

پول نداری خوب با شماره ی ADSL 9092302424 برو بدون یوزر دو ماه دیگه رو قبض تلفنت پول می یاد

نترس امتحانش ضرر نداره

با سرعت اینترنت 14 kb هم میشه بازی کرد

اگر مپ داشتم میزارم

راستی از کمک هات ممنونم ... ولی اون بازی همین zero hour بود نه ریبون

اگر لینک دانلود از ریبون داشتی بزار . ;)

SANR
29-12-2006, 12:39
کسی می تونه روش ساخت نقشه با WorldBuilder واسم بزاره تا ما هم خلاقیت نشون بدیم؟
هرکاری می کنم نمی فهمم که این چجوریه همه کارهاش رو انجام دادم(منظورم ساخت جنگل کوه و دشت و...)
ولی نمی دونم که چکار بایستی انجام بدم که مثلآ نقشه ای که دارم می سازم برای هشت نفر باشه.چون توی بازی هیچ چیزی نشون نمی ده و می دودم تنظیمات رو انجام ندادم حالا اگه کسی از شما دوستان بلده به طور کامل آموزش ساخت نقشه رو بهم بده.

hadikazemi
29-12-2006, 15:07
منم این پچ ریبون رو می خوام لینک بده !

saeed_cpu_full
30-12-2006, 14:24
پیدا کردم !

هرکی پچ ریبون می خواد بره به این سایت

بعدم سعید جان چه جوری میشه کشتی ساخت آموزش بدی ممنونت میشم :wink:

S@eid
30-12-2006, 20:53
کسی می تونه روش ساخت نقشه با WorldBuilder واسم بزاره تا ما هم خلاقیت نشون بدیم؟

توی این تاپیک منو یکی دیگه از دوستان زحمته اموزشش رو کشیدیم.

ولی نمی دونم که چکار بایستی انجام بدم که مثلآ نقشه ای که دارم می سازم برای هشت نفر باشه.
این تاپیک بالایی رو بخون اگه به جوابت نرسیدی بگو تا برات توضیح بدم.

بعدم سعید جان چه جوری میشه کشتی ساخت آموزش بدی ممنونت میشم
باید کشور USA Rogue (البته ممکنه املاش مشکل داشته باشه) رو انتخاب کنید.
وقتی روی بیس تون کلیک کنید می بینید که علاوه بر لودر یه ربات کوچولو هم می تونید بسازید.
روی ربات کلیک کنید و یه اسکله بسازید تا ناو هاتون اونجا ساخته بشن.

Oracle_Eldorado
30-12-2006, 23:29
دوستان يك سوال! فقط بهم نخندين
بابا سعيد جان مگه اين آموزش ها مال C&C Generals نيست ؟!!!!
توي اين بازي كه كشتي نميشه بسازي !!!!!
اگه يه توضيحي هم در مورد پچ ريبون بديد
از آموزش ساختن مپ هم ممنونيم

S@eid
31-12-2006, 09:08
سعيد جان مگه اين آموزش ها مال C&C Generals نيست ؟!!!!
توي اين بازي كه كشتي نميشه بسازي !!!!!

درسته . اما مکمل های زیادی برای این بازی وجود داره که بهشون میگن پچ
وقتی شما فایل پچ رو روی سیستمتون اجرا می کنید توی بازی اصلی یه سری تغییرات ایجاد
می کنه از قبیل اضافه شدن یونیت ها مپ ها کشورها و ....
حالا کسانی که پچ ریبورن رو روی سیستمشون نصب کنن به بازی اصلی که جنرال باشه
امکاناتی که بالا گفتم اضافه میشه و شما می تونید توی بازی یونیت های جدید بسازید.
سا خت ناو زیردریایی و قایق موتوری هم یه نمونه از یونیت هایی هست که با نصب پچ ریبورن
قابلیت ساختشو پیدا می کنید.

saeed_cpu_full
01-01-2007, 14:25
سعید جان دستت درد نکنه

ایول !!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)

saeed_cpu_full
07-02-2007, 21:12
کسی سوالی داره بپرسه ما جواب بدیم ;)

X_man
07-02-2007, 21:34
کسی سوالی داره بپرسه ما جواب بدیم ;)

دوست عزیز این تاپیک برای همین ساخته شده و اگر کسی سوالی داشته باشه میاد میپرسه و احتیاجی به درخواست شما نیست!!! ;)

مگر شما قوانین انجمن رو نخوندید.

12) از ارسال هرگونه پست بيهوده خودداري كنيد

قوانین انجمن بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RedSpoT
09-02-2007, 14:25
تو جنرال shortcut کیبورد داریم یا نه باید همین طوری drag کنیم؟ِ

saeed_cpu_full
10-02-2007, 15:10

می تونی به یونیت هات عدد بدی

Oracle_Eldorado
10-02-2007, 17:04
آقا سعید ممنون از توضیحاتت .
چطوری میشه عددی بدی؟
یعنی چی عدد دادن ؟

Oracle_Eldorado
10-02-2007, 17:06
راستی کسی یه سریال معتبر نداره از این بازی ؟
منظورم اینه که بشه با سرور های خارجی بازی کرد ؟

saeed_cpu_full
10-02-2007, 18:13
آقا سعید ممنون از توضیحاتت .
چطوری میشه عددی بدی؟
یعنی چی عدد دادن ؟

شما روی یونیتت کلیک کن بعد Ctrl رو بگیر بعد شماره ی مورد نظرتو بزن حالا اگه مثلا شماره ی دو رو بهش داده باشی هروقت رو 2 کلیک کنی اون یونیتت انتخاب میشه

راستی کسی یه سریال معتبر نداره از این بازی ؟
منظورم اینه که بشه با سرور های خارجی بازی کرد ؟

من که قبلا تو همین تاپیک گذاشتم ;)

Oracle_Eldorado
12-02-2007, 00:23
دوستان در اون قسمتي كه بايد Account بسازي من Email و Nick Name و Password ميدم در سمت راست تاريخ تولد رو ميدم بعد كه روي Create Acount ميزنم اين پيغام رو ميده :
Could Not Connect C&C Generalls Zero hour Online

ooskool
13-03-2007, 23:31
اساتيد ! لطف كنيد به جاي كلكل درباره ي تيم خدا ي بازي يه كدي ترفندي چيزي بگيد واسه گيمنت

nezamdoobarareh
14-03-2007, 01:44
دوستان در اون قسمتي كه بايد Account بسازي من Email و Nick Name و Password ميدم در سمت راست تاريخ تولد رو ميدم بعد كه روي Create Acount ميزنم اين پيغام رو ميده :
Could Not Connect C&C Generalls Zero hour Online

من فکر میکنم مشکل از فایروالت باه که نمیذاره به بازی به اینترنت وصل بشه. یک بار بدون فایروال امتحان کن.

من با دیال آپ تونستم اکنت بسازم و وارد سرورهای خود بازی بشم. اما کسی حاظر به بازی باهام نبود. ( سرعتم پایین بود. )

Oracle_Eldorado
14-03-2007, 10:56
من فکر میکنم مشکل از فایروالت باه که نمیذاره به بازی به اینترنت وصل بشه. یک بار بدون فایروال امتحان کن.

من با دیال آپ تونستم اکنت بسازم و وارد سرورهای خود بازی بشم. اما کسی حاظر به بازی باهام نبود. ( سرعتم پایین بود. )
آهان . درست شد مرسی !
بابا کجا سرعت پایینه . اینجا DialUp خیلی عالیه

Hitler-1941
23-05-2007, 01:22
با سلام
من از وقتی جنرال اومد بازی میکردم.ولی از وقتی که dota allstars اومده بچه ها تو گیم نت دیگه بازی نکردن
این بازی(generals) یه کم قدیمه وی با حاله فقط با GLA بچه های خودمون
یه بازی که خیلی حال میده و مثل جنرال هست بازی پر گرافیک Company of Heros
این جنرال جدید که خراب کرده و خیلی کم محبوبیت داره. به امید اینکه جنرالی مثل Generals ZH بیاد.البه با گرافیک بالا.
پچ هایی مانند Contra و The last stand و Rise to Power یونیت اضافه دارن ولی اصلا بالانس نیستن و هیچ چیز مثل ZH نیست
:3: :3: :3:

king lajan
24-05-2007, 02:35
,اول سلام به همگی
وقتی روی یونیتی دراگ کردی اگر دگمه E رو فشار بدی تمامی یونیت های اون شکلیرو میتونی تحت اختیار بگیری
:5:
وقتی داری با تانک بازی میکنی اگر دگمه ctrl +f بزنی تانکهات به طور منظم حرکت وتیر اندازی میکنن:10:

Oracle_Eldorado
24-05-2007, 18:14
,اول سلام به همگی
وقتی روی یونیتی دراگ کردی اگر دگمه E رو فشار بدی تمامی یونیت های اون شکلیرو میتونی تحت اختیار بگیری

وقتی داری با تانک بازی میکنی اگر دگمه ctrl +f بزنی تانکهات به طور منظم حرکت وتیر اندازی میکنن

ایول . من خیلی به اینجور چیز ها نیاز دارم .
اگه میشه بیشتر توضیح بده .

general Granger
26-05-2007, 19:32
به نظر من تيم usa براي راش دادن اصلا مناسب نيست و در هوا قويه .بيشتر تخصص usa در دفاعه كردنه
تيم china هم زميني خيلي قوي داره هم هوايي خوب
اما تيم gla كه به نظر من بهترين تيم براي راش دادنه بهترين تيم براي راش زير 5 دقيقه ، است
از طرف ديگه با gla خيلي راحت پول مي تواني در بياري(صرف نظر از upgrade پول)چون هم خونه پول سازي سريع ساخته مي شه و هم قيمت كارگرا كمه.
تو gla مي تواني يه hole بزني و همه تانكها را يكجا تو بيس حريف بفرستي(البته Hole بايد داخل بيس باشه)
در صورتي كه با چين و امريكا نمي توني

atlas_aram2210
01-06-2007, 13:59
سلام
امروز جمعه است ميخوام با يكي آنلاين بازي كنم هر كي جرات داره بياد جلو

atlas_aram2210
01-06-2007, 14:00
راستي بهم بگيد كي بيام تو.
اسم من
Pier

است 17:00 ميام ببينم گندتون چند مرده حلاج؟

killer_07
05-06-2007, 12:22
سلام به همگي.
من عضو جديد سايت هستم.
يه مشكل با z h دارم.
يه مدتي بود كه اون رونصب كردم و راحت بازي ميكردم.
اما بعد وقتي بازي اجرا ميشد ميگفت:
missing cd
خوب اول cd رو چك كردم و درست بود.بعد zh رو پاك كردم و دوباره نصب كردم.
اما باز هم همون ارور رو ميداد.
بعد فهميدم كه مشكل از cd rom هست.
خوب مشكل cd rom هم حل شد.
اما وقتي كه ميخواستم zh رو اجرا كنم اين پيغام رو ميداد:

بعد antivirus ام رو آپديت كردم و كل hard رو scan كردم.
ولي هيچي ويروس پيدا نكرد.
چند دفعه سعي كردم ولي باز هم همين پيغام رو ميداد.
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
باي

killer_07
05-06-2007, 12:27
راستي يه چيز ديگه:
البته فكر كنم حرفه اي ها بدونند.
ميدونستيد كه gla demolation ايران هستش؟؟

dj-barare
05-06-2007, 20:40
اين كه خيلي ضايع است تو قسمت Challenge بازي كاملا معلومه كه جنرال (( Juhziz)) يك ايرانيه چون مقر فرمانده اي اون رو تو ايران قرار داده.

Oracle_Eldorado
06-06-2007, 07:32
به نظر من تيم usa براي راش دادن اصلا مناسب نيست و در هوا قويه .بيشتر تخصص usa در دفاعه كردنه
اما تيم gla كه به نظر من بهترين تيم براي راش دادنه بهترين تيم براي راش زير 5 دقيقه ، است
از طرف ديگه با gla خيلي راحت پول مي تواني در بياري(صرف نظر از upgrade پول)چون هم خونه پول سازي سريع ساخته مي شه و هم قيمت كارگرا كمه.
تو gla مي تواني يه hole بزني و همه تانكها را يكجا تو بيس حريف بفرستي(البته Hole بايد داخل بيس باشه)
عزيز اتفاقا آمريكا اون هم ايرفورس جون ميده واسه راش دادن .
البته بگم من اصلا توي راش تخصصي ندارم .

سلام به همگي.
من عضو جديد سايت هستم.
يه مشكل با z h دارم.
missing cd

باي
دوست عزيز اين پيغام رو معمولا وقتي ميده كه سيستمت اين بازي رو نميكشه .
احتمالا سي دي بازي خرابه .

راستي يه چيز ديگه:
دوست عزيز اينا خواستن به يه نحوي GLA رو ايراني نشون بدن !
همه ميدونن كه GLA همون ايرانه .:27:

__Genius__
06-06-2007, 07:36
آاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااای ....... نفس کششششششششششششششششششش :31:
بیا جلو ببینم کیییی حریفه .... :27:
شماها هیچ کدومتون بلد نیستین ...
من وقتی بازی شروع میشه میرم بغل دشمن ... دو سانتیش قرار گاه میسازم .... 2 ساعت طول میکشه آخر هم میبازم ..........:16:

نه ولی خدا وکیلی من چین و آمریکا (ارتش لیزری) رو هر وقت انتخاب کردم بازی کردم دهن همه رو در هر لولی سرویس کردم :46::27:

Oracle_Eldorado
06-06-2007, 11:56
آاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااای ....... نفس کششششششششششششششششششش :31:
بیا جلو ببینم کیییی حریفه .... :27:
شماها هیچ کدومتون بلد نیستین ...
من وقتی بازی شروع میشه میرم بغل دشمن ... دو سانتیش قرار گاه میسازم .... 2 ساعت طول میکشه آخر هم میبازم ..........:16:

نه ولی خدا وکیلی من چین و آمریکا (ارتش لیزری) رو هر وقت انتخاب کردم بازی کردم دهن همه رو در هر لولی سرویس کردم :46::27:
دوست عزیز اگه میشه یکمی بهتر صحبت کنید .
اگه حریف میخوای یکی رو بندازم جونت که نزاره نفس بکشی .
بعدشم مگه اینکه دشمن .......... باشه که شما بخوای بری 2 سانتیش قرار گاه بسازی !
خوب کدوم آمریکا و چین ؟
هرکدوم 3 تا دارن .

DaRiOuShJh
06-06-2007, 14:55

فرمایش متین
ولی خوب هر کدوم یه قابلیت هایی دارن هر کی با یکی راحت تره! توی دفاع هاشون هم همینطور :20:

سلام به همگي.
من عضو جديد سايت هستم.
يه مشكل با z h دارم.
missing cd

باي

از این مشکلات تو جنرال (مثله Red Alert) زیاد پیش میاد مخصوصا بستگی به کرکت هم داره
معمولا این مشکل در این مواقع پیش میاد:

درایو سیدی رامت عوض شده باشه
تو رجیستر ویندوز یه تغییراتی داده شده باشه
ویندوزت عوض شده باشه
و ...

شما یه کاری کن
کاملا جنرال و پک هاش رو Uninstall کن، فولدر و سیو هاش رو هم کامل پاک کن، اگه برنامه تو مایه های Registery Cleaner داری اجرا کن و رجیستری رو چک کن
به ترتیب دوباره جنرال و زرو هور و هر پک اضافه ای که دوست داری نصب کن ولی همه رو از روی یه سیدی/دیویدی رام نصب کن(به ترتیب بعد از نصب هر کدوم قبل از وارد شدن به مرحله بعد اگه کرکی آپدیتی چیزی هست اجرا کن)

در ضمن این مراحل نسبت به شرکتی که ازش بازی رو گرفتی ممکنه فرق کنه!
البته حواست هم به پک هایی که نصب میکنی باشه چون بعضی هاشون با ورژن کرک شده نمیخونه و ارور میده! (امان از این فارسی نوشتن!)

اگه بازم مشکلی بود بگو!
موفق باشی:10:

راستي يه چيز ديگه:

عزيز اتفاقا آمريكا اون هم ايرفورس جون ميده واسه راش دادن .
البته بگم من اصلا توي راش تخصصي ندارم .

دوست عزيز اين پيغام رو معمولا وقتي ميده كه سيستمت اين بازي رو نميكشه .
احتمالا سي دي بازي خرابه .

دوست عزيز اينا خواستن به يه نحوي GLA رو ايراني نشون بدن !
همه ميدونن كه GLA همون ايرانه .:27:

این آقا که میگن قبلا بدون مشکل بازی میکردن... پس مشکل از سی دی نباید باشه:20:
تازه من یه دونه Expansion pack گرفته بودم توش هم تروریست داره هم شهید!:41:

DaRiOuShJh
06-06-2007, 15:02
,اول سلام به همگی
:5:
وقتی داری با تانک بازی میکنی اگر دگمه ctrl +f بزنی تانکهات به طور منظم حرکت وتیر اندازی میکنن:10:

شما رو یه یونیت هم اگه دابل کلیک کنی کل یونیت های تو صفحت از اون نوع انتخاب میشه
این شمل کلیه بازیهای استراتژی میشه:10:

mr saad
07-06-2007, 00:13
سلام .خسته نباشید.نسخه ی 005 سزی contra عرضه شده است سایت آن:
من دانلودش نکردم اگر کسی آن را گرفت بگوید چه چیز جدیدی دارد
در ورژن 004 گرافیک خیلی بالا رفته بود و بازی خیلی جذاب شده بود

king lajan
07-06-2007, 01:03
شما رو یه یونیت هم اگه دابل کلیک کنی کل یونیت های تو صفحت از اون نوع انتخاب میشه
این شمل کلیه بازیهای استراتژی میشه:10:
من نگفتم صفحه گفتم کل یونیتها ی داخل مپ

در ضمن حرفت ( جمله دوم) کاملا درسته و کمتر کسی نمیدونه:10:

به جز noob gamers

من هر شب ساعت 12 برای بازی در خدمتم بدون کل بدون دشمنی بدون ادعای قدرت برای لذت برای دوستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

mr saad
07-06-2007, 01:13
آیا می دانید یکی از اعضای گروه سازنده ی بازی ایرانی بوده؟
2-آیا می دانید تکنیک تونل نتورک که در این باز ی به کار گرفته شده است در ارتش ایران وجود دارد؟
3-یک پیشنهاد :اگر Gla هسته ای هم با نام دکتر احم....ژاد (مانند دکتر ترکس) ایجاد شود زیبایی بازی دو چندان می شود.

DaRiOuShJh
07-06-2007, 01:24
من نگفتم صفحه گفتم کل یونیتها ی داخل مپ

در ضمن حرفت ( جمله دوم) کاملا درسته و کمتر کسی نمیدونه:10:

به جز noob gamers

من هر شب ساعت 12 برای بازی در خدمتم بدون کل بدون دشمنی بدون ادعای قدرت برای لذت برای دوستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

دوست عزیز
من که خدایی نکرده حرف شما رو نقض کردم
گفتم همچین چیزی هم هست!
بابت دعوتتون هم ممنون ولی فک نکنم برسم من زیاد استراتژی بازی نمیکنم...:10:

atlas_aram2210
07-06-2007, 18:50
آیا می دانید یکی از اعضای گروه سازنده ی بازی ایرانی بوده؟
2-آیا می دانید تکنیک تونل نتورک که در این باز ی به کار گرفته شده است در ارتش ایران وجود دارد؟
3-یک پیشنهاد :اگر Gla هسته ای هم با نام دکتر احم....ژاد (مانند دکتر ترکس) ایجاد شود زیبایی بازی دو چندان می شود.

داداش برو خودتو مسخره كن.نشد عمتو

بیلچه
07-06-2007, 19:49
من با GLA stealth تونستم challenge و در حالت hard ببرم.
شما چی ؟
البته بدون رمز واینا ها ؟

DaRiOuShJh
07-06-2007, 22:36
من با GLA stealth تونستم challenge و در حالت hard ببرم.
شما چی ؟
البته بدون رمز واینا ها ؟

:18: دوست عزیز مشکوک میزنی ها!
مگه کاری داره؟ اگه به قول شما روی "hard" نباشه که سالی یه بار یه نصفه حمله هم نمیکنن؟
حالا با پچی چیزی رفتی که اینقد سخت بوده یا معمولی؟
من ات اونجا که یادمه این آخریاش رو این افتاده بودیم 5-6 نفر از اونا رو با هم بزاریم خودمون تکی باهاشون کلنجال بریم که هم اعصاب خورد کن بشه هم سخت! (البته برد و باختمون هم بستگی به تیم های اونا هم داشت!) ولی ممکن بود بعضی دستا 6-7 ساعت هم طول بکشه تعداد یونیت ها هم که میرفت بالا Save هم نمیشد کرد چون دیگه موقع Load کردنش error میداد برای همین باید زورکی پشت هم میشستیم سرش یا اونا آخرش حاله ما رو میگرفتن یا ما!):27:

__Genius__
07-06-2007, 22:53
دوست عزیز اگه میشه یکمی بهتر صحبت کنید .
اگه حریف میخوای یکی رو بندازم جونت که نزاره نفس بکشی .
بعدشم مگه اینکه دشمن .......... باشه که شما بخوای بری 2 سانتیش قرار گاه بسازی !
خوب کدوم آمریکا و چین ؟
هرکدوم 3 تا دارن .

دوست خوب من همیشه لحنم طوری هست دوست دارم همه بچه ها با هم خوب باشن ...
شکلکهایی هم که استفاده میکنم بیانگوی این مطلب هستش .
نه قصد توهین به کسی دارم نه به خودم اجازه چنین کاری رو میدم :20:
فقط سعی میکنم طوری حرف بزنم که همه با هم دور هم خوش باشیم :20:
وگرنه از الفاظ بهتری برای توهین میشه استفاده کرد ...:27:
حالا بیخیال ...
من اون آمریکا رو ور میدارم که ارتش لیزری داره همه رو پودر میکنم .
حالا این که میخوایی بندازی جون من نفس بکشه کی هست ؟:31:
بپا من نفسش رو نگیرم :31::27:

بیلچه
08-06-2007, 13:53
:18: دوست عزیز مشکوک میزنی ها!
مگه کاری داره؟ اگه به قول شما روی "hard" نباشه که سالی یه بار یه نصفه حمله هم نمیکنن؟
حالا با پچی چیزی رفتی که اینقد سخت بوده یا معمولی؟
من ات اونجا که یادمه این آخریاش رو این افتاده بودیم 5-6 نفر از اونا رو با هم بزاریم خودمون تکی باهاشون کلنجال بریم که هم اعصاب خورد کن بشه هم سخت! (البته برد و باختمون هم بستگی به تیم های اونا هم داشت!) ولی ممکن بود بعضی دستا 6-7 ساعت هم طول بکشه تعداد یونیت ها هم که میرفت بالا Save هم نمیشد کرد چون دیگه موقع Load کردنش error میداد برای همین باید زورکی پشت هم میشستیم سرش یا اونا آخرش حاله ما رو میگرفتن یا ما!):27:

معمولی بدون پچ رفتم. آخه پچش یه باگ داره که می تونی بی نها یت پول بدست بیاری آسون میشه.

لول آخرش اون زنه که سه تا از اون بمب هسته ای و میکروبی و لیزری داره رو می خوای چه جوری ببری ؟

هر 12 دقیقه 3 تا شا با هم خرجت می کنه.

تازه 20 هزار تا(دقیق یادم نیست ولی همین حدود ها) هم بیشتر سوپلای نداری ؟

پالستو که می سازی یه سنگر زیر زمینی میسازه ........................

چاه نفتتم سه سوته می زنه............

هوا پیما هاشم که دیگه تا آخر بازی همراهتن.

تازه آخرایه بازی که داری میبری تمام جنرال پروموشن های بازی رو روسرت خراب میکنه .

شما همین امروز امتحان کن.

هر لولیش یه تاکتیک داره.

من ات اونجا که یادمه این آخریاش رو این افتاده بودیم 5-6 نفر از اونا رو با هم بزاریم خودمون تکی باهاشون کلنجال بریم که هم اعصاب خورد کن بشه هم سخت! (البته برد و باختمون هم بستگی به تیم های اونا هم داشت!) ولی ممکن بود بعضی دستا 6-7 ساعت هم طول بکشه تعداد یونیت ها هم که میرفت بالا Save هم نمیشد کرد چون دیگه موقع Load کردنش error میداد برای همین باید زورکی پشت هم میشستیم سرش یا اونا آخرش حاله ما رو میگرفتن یا ما!)

من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی.

S@eid
08-06-2007, 15:28
من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی...من همین کار رو توی پچ ریبورن انجام دادم ... خودم امریکا بودم ... توی پچ ریبورن قدرت بمب افکن های امریکا 2 برابر شده ...این حالتی رو که شما گفتی خیلی زیاد برام پیش اومده ... یادم یه بار بمب رو انداخت روی OverLord با اون وزن سنگین و سایز بزرگش مثل یه سیب رو هوا می چرخید ...
بعد 4 سال هنوزم جنرال خوش می گذره ...

بیلچه
08-06-2007, 17:37
من همین کار رو توی پچ ریبورن انجام دادم ... خودم امریکا بودم ... توی پچ ریبورن قدرت بمب افکن های امریکا 2 برابر شده ...این حالتی رو که شما گفتی خیلی زیاد برام پیش اومده ... یادم یه بار بمب رو انداخت روی OverLord با اون وزن سنگین و سایز بزرگش مثل یه سیب رو هوا می چرخید ...
بعد 4 سال هنوزم جنرال خوش می گذره ...

آره دیگه ندارمش .
تو پچش از این کارا زیاد داره .
من از اون آورلود 4 لوله ها مساختم (اسمشون انگار امپرور بود) با زیر دریایی های اتم چین بشون یه بمب میزدم . گاهی اوقات نصف صفحه پرواز میکردند.
اسم پچش بود. last stand

S@eid
08-06-2007, 20:57
Last Stand = Reborn

این دو تا یکی هستن ...

یکی از کارهای قشنگی که توی پچ ریبورن انجام دادن همین اضافه کردن نیروی دریایی هستش ...

DaRiOuShJh
09-06-2007, 01:09
معمولی بدون پچ رفتم. آخه پچش یه باگ داره که می تونی بی نها یت پول بدست بیاری آسون میشه.

لول آخرش اون زنه که سه تا از اون بمب هسته ای و میکروبی و لیزری داره رو می خوای چه جوری ببری ؟

هر 12 دقیقه 3 تا شا با هم خرجت می کنه.

تازه 20 هزار تا(دقیق یادم نیست ولی همین حدود ها) هم بیشتر سوپلای نداری ؟

پالستو که می سازی یه سنگر زیر زمینی میسازه ........................

چاه نفتتم سه سوته می زنه............

هوا پیما هاشم که دیگه تا آخر بازی همراهتن.

تازه آخرایه بازی که داری میبری تمام جنرال پروموشن های بازی رو روسرت خراب میکنه .

شما همین امروز امتحان کن.

هر لولیش یه تاکتیک داره.

من خودم 4 تا جنرال تانکو که با هم دوست بودن و هارد ( سخت ترین حالت ) با جنرال لیزر بردم .اول لول همش دفاعی میسازی دیگه تمومه . یادم مییاد یه جا یه 100-200 تا تانکهاشون گیر کرده بودن من اون هواپیماهه که یه بمب میزنه یه دایره ی بزرگو داغون می کنه رو روشون زدم. فقط یه دو دقیقه لوله ی تانک رو هوا می دیدی.

:20: این کامپیوتر (هوش مصنوعی در بازیها!) رو هر کاریش کنی بازم کاراش رو به یه ترتیب خاص انجام میده و بعد از چند بار رفتنه یه مرحله قشنگ میتونی حرکت هایی که قراره بکنه رو حدس بزنی و به موقع حالشو بگیری:46:

البته هر کدوم از این جنرال ها یه قلقه!! خاصی دارن که به مرور دستت میاد اولاش ممکنه یه کم پرر رو بازی در بیارن ولی در انتها آخر شما برنده ای! همینطور هم که بزرگان تاریخ در این ضمینه گفتن پیروزی ای که بدون ترس از شکست و به آسونی به دست بیاد ارزشش صدها بار از شکست کمتره...

شما مرحله همین خانم جنرال که تخصصشون در Super Weapon هست هم مثله اونای دیگه اگه عمارت هات رو یه جاهای به خصوصی بسازی فقط به یکی دوتاشون گیر میده البته از 4 - 5 تا لیزرش نمیشه جون سالم به در برد ولی دیگه به بعدی هاش نمیرسه که سرنگون میشه! البته قبول دارم که یه مقدار اعصاب خورد کنه ولی غیر قابل شکست نیست! فقط صبر و یه مقدار استراتژی میخواد:20:

GLA ممکنه در دفاع مثله چین و آمریکا قوی نباشه ولی به جاش یه چیزای خوبه دیگه هم داره! همونطور که میدونی میتونی به اضای هر یونیتی که میزنی یه درصدی از پولشو بگیری که این توی هارد که زیاد حمله میکنه خیلی به درد میخوره و کلی میشه از این راه پول درآورد!:19: مفت و راحت!

البته خودم بیشتر با China Nuke General بازی میکنم ولی کلن با GLA و چین بیشتر از آمریکا حال میکنم!:10:

تا به حال هم چندین و چند بار با همشون چه بدونه پچ چه با با پچ (ماشالله اینقد Patch و Expansion pack هم داره که هر کدوم هم یه عالم داره واسه خودش!) تا آخرش رفتم و هر بار هم کل زمین های Skirimish رو با مدال طلا رفتم!
البته یه سال و اندی میشه که دیگه بازیش نکردم (ای جوونی کجایی که یادت به خیر!:41: )
ولی این بازی هم مثله بازی های

RED ALERT II و Yuri's Revenge
و Expansion Pack هاشون برای همیشه مونده گار شده و حالا حالا ها بازیشون میکنن

موفق باشی!:10:

cao-cao
09-06-2007, 06:55
دوست خوب من همیشه لحنم طوری هست دوست دارم همه بچه ها با هم خوب باشن ...
شکلکهایی هم که استفاده میکنم بیانگوی این مطلب هستش .
نه قصد توهین به کسی دارم نه به خودم اجازه چنین کاری رو میدم :20:
فقط سعی میکنم طوری حرف بزنم که همه با هم دور هم خوش باشیم :20:
وگرنه از الفاظ بهتری برای توهین میشه استفاده کرد ...:27:
حالا بیخیال ...
من اون آمریکا رو ور میدارم که ارتش لیزری داره همه رو پودر میکنم .
حالا این که میخوایی بندازی جون من نفس بکشه کی هست ؟:31:
بپا من نفسش رو نگیرم :31::27:

بابا این جا چقدر قوی داره ما رو هم بازی میدین من یه ایزی رو به زور میبرم شبا از ساعت 10 تا 12 انم کسی خواست بازی کنه پی ام بده
در ضمن هاماچی هم دان کنید تا راحت بازی کنیم
منتظرم!!!!!!!!!!!!:10:

killer_07
09-06-2007, 08:54
darioushjh ممنون از راهنماييت
فقط يه سوال ديگه؟
بايد c&c generals هم دوباره نصب كنم؟
مر30
باي

killer_07
09-06-2007, 08:59
راستي تا چند وقت ديگه آموزش كار با world builder جنرال رو هم ميزارم.(به زبان فارسي)

امكانات اين برنامه خيلي جالب هست ولي يه ذره پيچيده هستش.

چند تا script هم بلدم كه تو world builder خيلي باحاله .

ميذارم حالشو ببريد.

بیلچه
09-06-2007, 11:58
من قبلنا یه مشکل با پچ های این بازی داشتم.
وقتی یه پچ را آناینستال می کردی وقتی می رفتی تو بازی تو قسمت اسکرمش بهع 5 ثانیه می گفت you are victorious

راستي تا چند وقت ديگه آموزش كار با world builder جنرال رو هم ميزارم.(به زبان فارسي)

ميذارم حالشو ببريد.

ایول بذار

S@eid
09-06-2007, 12:44

ميذارم حالشو ببريد.

نخوره تو ذوقت ولی قبلا اموزشش رو یکی از بچه ها گذاشته ...
سرچ بکنی پیداش می کنی ...

AlborzZz
08-07-2007, 02:32
اگه تعریف از خود نباشه تیم ما تو ایران سوم شد ، بهترین تیم هم اول GLA demolition هست و دوم china Nuke!
وقتی با Demolition بازی می کنی ، فقط می تونی Technical(وانت) یا موتور بگیری ، فقط همین ، اگه تیم حریفت هواپیما هم داشت Quad هم گزینه فوق العاده خوبیست ، برعکس نظر دوستان من معتقدم دیفنس(دفاع) GLA حرف نداره ، شما می تونی هرجا تونل بزنی و از همه چیزت دفاع کنی یعنی هرقت که بخوای همه جا با تانک ها و ارتشت حضور داری، از ستاره های Demolition یکسری آدم پیاده هست که بهت میده ، وقتی اونو وسط یه گله از تانک های حریف بزنی همشون می ترکن و همه تانکها رو هم منفجر می کنن ، در ستاره آخر Snick Attack میگیری که می تونی وسط بیس حریف تونل بزنی و حسابی گرفتارش کنی ، وانت ها از سرعت بالایی برخوردارند و زدن اونها با هواپیما و هلی کوپتر بطرز خوب فایده نداره ، یک گله وانت کافیست تا همه تانکها و حتی بیس حریفت رو داغون کنی ، 3 تا وانت رو دور یک ساختمان منفجر کن تا ساختمان هم باهاش منفجر بشه ، هیچ تیمی به غیر از NUKE نمی تونه جلوی Demolition دوام بیاره ، تاکسین هم بد نیست بیشتر جلوی Infantri خوبه که Toxin بشین ، چون اینفنتری تمام قدرتش به افراد پیاده اش هست ، پس toxin که شیمیایی می کنه گزینه بسیار مناسبی برای اینفنتری هست، شما می تونین با GLA سرنشین تانکها رو بزنین یا تانکهای حریف رو بدزدین ، با GLA شما worker های زیادی دارین ، اما با تیمی مثل USA شما مثلاً 3 یا 4 تا بولدوز دارین که اگه بیس نداشته باشین و بولدوزرهاتون رو هم از دست بدین دیگه دیفیت شدنتون حتمیه ! اما GLA با وجود کارگرهای زیاد و ارزان می تونن همه جا باشن و ساختمون بسازن تا از دیفیت شدنتون جلوگیری کنن ، ضمن اینکه Gla از خرجون ترین تیمهاست ، که دیفیت کردنش کار هر کسی نیست ، و وقتی به ستاره آخر برسین ، همه جای بیس رو می تونین تونل بزنین و تسخیر کنین ، ضمناٌ GLA مجموعه کشورهای خاورمیانه هست ، نه یک کشور خاص!

AlborzZz
08-07-2007, 02:36
بازی داخل منزل با Gamenet فرق داره ، , وقتی تو خونه با هارد بازی می کنی ، میدونی که از کجا حمله می کنه ، ولی تو Game net اینجوری نیست و اگه بهت Rush نشه خیلی شانس آوردی

AlborzZz
08-07-2007, 02:40
تو یه سایت خارجی خوندم که تیمهای GLA به اینصورت هست :
Gla demolition = ایران
Gla Toxin = عراق
Gla stealth = مصر

general_zh_71
18-07-2007, 21:49
به نظر من gla toxin قویترینه چون اصلا از پول کم نمیاری اگه از پول هم کم نیاری دیگه مشکل حله

من احساس میکنم وقتی تو خونه بازی میکنی بیشتر از گیم نت بهت پول میده یعنی پول خیلی سریع زیاد میشه شما هم اینطوری احساس می کنید؟

*hamedkhatar*
09-08-2007, 10:18
سلام بچه ها خوبید؟
من هم جنرال باز شدم رفت البته هنوز حرفه ای نشدم ولی باهاش حال میکنم
حالا یه سوال داشتم این تاپیک مخصوص Command & Conquer: Generals یا Command & Conquer: Generals - Zero Hour هست؟
حالا من سوالم در مورد Command & Conquer: Generals هستش
من دیروز پچ این بازی که ورژنش 1.8 بود رو دانلود کردم ولی موقع نصب این ارور رو میده
چرا؟ حالا من باید چکار کنم که مشکل حل بشه؟
-----------------

و مشکل دوم اینه که تو یکی از مراحل موندم
تو یکی از مراحل China یه جا هست که تو بازی ریل قطار داره و قطار هم هی میاد رد میشه ! ما هم یکی از اون دختر ها داریم که رنگش آبیه تو نقشه هی به اون اشاره میکنه من همه چیز رو پکوندم ولی باز مرحله تموم نشد من باید با اون دختره چکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر
بای

(راستی میدونم که این بازی سال 2003 ساخته شده:31: )
:20:

S@eid
09-08-2007, 12:46
حالا یه سوال داشتم این تاپیک مخصوص Command & Conquer: Generals یا Command & Conquer: Generals - Zero Hour هست؟راحت باش ... فرقی نمی کنه ...
----------------------
حامد جان در مورد مشکل اولت نمی تونم کمکت کنم ...
اما مشکل دوم : باید بلاک لوتوس ( همون دختر ابی ) ببری نزدیک پل ( یه پلی هست بالای مپ ، که پایینش دره هست و قطار از روی اون رد میشه ) .
وقتی نزدیک پل شد بازی به صورت دمو ادامه پیدا می کنه و .... ( نمی گم تا هیجانش کم نشه ) ...

موفق باشی

DiDiSks
09-08-2007, 13:11
فقط GLA demolition من تو جنرال عمرا اگه شکست بخورم

*hamedkhatar*
09-08-2007, 13:44
راحت باش ... فرقی نمی کنه ...
----------------------
حامد جان در مورد مشکل اولت نمی تونم کمکت کنم ...
اما مشکل دوم : باید بلاک لوتوس ( همون دختر ابی ) ببری نزدیک پل ( یه پلی هست بالای مپ ، که پایینش دره هست و قطار از روی اون رد میشه ) .
وقتی نزدیک پل شد بازی به صورت دمو ادامه پیدا می کنه و .... ( نمی گم تا هیجانش کم نشه ) ...

موفق باشی

ممنون سعید جان :11::10:
تست میکنم ببینم چی میشه

آقا کسی مشکل پچ رو نمیدونه؟
مرسی

tacki
11-08-2007, 18:12
سلام بر همه

فقط GLA demolition من تو جنرال عمرا اگه شکست بخورم !!!؟؟؟

فقط با 3 تا تانک چینا تانک میشه یه گله از وامن بار ها رو از پای دروورد نکته اینجا اگر وانت بار ها داری سر نشین الپیجی با شن با 5 میشه جمع کرد

من میگم چینا تانک بهترینه نظر بقه چی ؟؟ بیایید تو سایت من کامل در باره بازی انلاین جنرال تو ضیح دادم

در قسمت موضوعات اخرین موضوع بازی کردن انلاین جنرال !!!

dcpj
18-08-2007, 20:13

2- سی دی نصب این بازی را داخل سی دی رام قرار دهید و به جای رمز های قبلی که میزدید
از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF

3- پس از نصب بازی وارد آن شده و به multiplay بروید و online را انتخاب کنید البته قبلش به اینترنت وصل باشید

4- پس از انتخاب گزینه ی online ی صفحه ای باز می شود کمی صبر کنید پیغامی میدهد که شما برای نصب

5- حالا مشخصات خودتونو در صفحه ی جدید بدید و روی گزینه ی craete accont کلیک کنید

6- حالا آنلاین بازی کنید

7- نظر یادتون نره ... ;)

برای انلاین در قسمت وارد کردن سال error میده you must be 13 years or older چی کار کنم

dcpj
18-08-2007, 20:45
سلام بر همگی

من حریف میخوام در ساعت 24:00 هر شب

ali_gamer
18-08-2007, 23:49
سلام بر همگی

من حریف میخوام در ساعت 24:00 هر شب

من الان انم هاماچی یم دارم هستی؟

ali_gamer
18-08-2007, 23:55
ای دیه من :

ali_you_450

برای یاهو

راستی کدوم پچ داری؟

Arashmicrob
19-08-2007, 14:07
من میخواهم جنرالز 2نفره با لن بازی کنم ترو خدا یکی کمک!!!!

Arashmicrob
19-08-2007, 14:08
میره تو بازی بعد 20ثانیه میاد بیرون!!!

Arashmicrob
19-08-2007, 14:14
برای انلاین در قسمت وارد کردن سال error میده you must be 13 years or older چی کار کنم
باید سنتو بیشتر از 13 سال بزنی
مثلا 1990:20:

ali_gamer
19-08-2007, 15:55
من میخواهم جنرالز 2نفره با لن بازی کنم ترو خدا یکی کمک!!!!

بابا برو هاماچی رو بگیر با هاماچی بازی کن تا دیگه اررو از این جور چیزا نده

لینکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اموزش :

اول برنامه رو دانلود کن بعد نصبش کن بعد یه سرور بساز و یوزرنیم و پسوردشو به اونی که می خوای باش بازی کنی بده :31:

من همیشه هستم اگه می خوای بگو قرار بزار بریم بازی:10:

dcpj
19-08-2007, 17:36
من الان انم هاماچی یم دارم هستی؟

در قسمت انلاین در حین بازی با دیگران سرعت بازی کم میشه. مثلا برای راه رفتن یا عملکرد ان 3الی4 ثانیه بعد انجام میده .ایا برای شما ها هم اینطور است؟
در ضمن اسم شما در انلاین چیه و در کدام قسمت هستید؟

dcpj
19-08-2007, 18:27
اول برنامه رو دانلود کن بعد نصبش کن بعد یه سرور بساز و یوزرنیم و پسوردشو به اونی که می خوای باش بازی کنی بده :31:

من همیشه هستم اگه می خوای بگو قرار بزار بریم بازی:10:[/quote]

با سلام مجدد
این برنامه ی hamachi طرز کار باهاش چطوریه که بتوان با افراد انلاین بازی کرد؟

ali_gamer
20-08-2007, 10:55

من همیشه هستم اگه می خوای بگو قرار بزار بریم بازی:10:

با سلام مجدد
این برنامه ی hamachi طرز کار باهاش چطوریه که بتوان با افراد انلاین بازی کرد؟[/QUOTE]

سلام اول هاماچی رو از hamachi.cc دانلود کن وقتی نصبش کردی ( چند دقیقه طول می کشه ) بعد اجراش کن و یه دکمه پایین برنامه سمت چپ است اونو بزن ( پاور ان ) حالا مثلا من یا تو یکدوم یه سرور میسازیم بعد من یوزر و پسورد سرورو میدم به تو و تو ام می ای

بعد می ری تو بازی دیگه رو انلاین کلیک نمیکنی و میری تو نت ورک بعدهم میریم تو بازی :20:
حالا ساعتی که میتونی بیای رو بگو تا این کارو بکنیم

دیگه وسط بازی کند شدن از اینجور چیزها هم نیست

ای دی یه من تو یاهو:
ali_you_450

dcpj
20-08-2007, 14:56
با سلام مجدد
این برنامه ی hamachi طرز کار باهاش چطوریه که بتوان با افراد انلاین بازی کرد؟

سلام اول هاماچی رو از hamachi.cc دانلود کن وقتی نصبش کردی ( چند دقیقه طول می کشه ) بعد اجراش کن و یه دکمه پایین برنامه سمت چپ است اونو بزن ( پاور ان ) حالا مثلا من یا تو یکدوم یه سرور میسازیم بعد من یوزر و پسورد سرورو میدم به تو و تو ام می ای

بعد می ری تو بازی دیگه رو انلاین کلیک نمیکنی و میری تو نت ورک بعدهم میریم تو بازی :20:

ای دی یه من تو یاهو:
ali_you_450[/quote]

با سلام :

با تشکر ali gamer .

من در ساعت 12:00 هر شب ان هستم. ویوزرنیم و پسورد من این است:

یوزرنیم:sadra
پسورد:zxcvbnm
ممنون میشم اگر بیای:40:

DaRiOuShJh
20-08-2007, 17:09

ای دی یه من تو یاهو:
ali_you_450

با سلام :

با تشکر ali gamer .

ممنون میشم اگر بیای:40:[/QUOTE]

منم میخوام یه امتحانی کنم

ولی این برنامه هه که میگه باید به اینترنت وصل باشی

با مودم به مودم نمیشه بازی کرد؟

راستی چه پچ هایی رو ساپورت میکنه؟ خوده جنرال خالی که حال نمیده همش آدم بی پوله:46:

dcpj
20-08-2007, 20:25
سلام:
ایا میشود چندین گروه با هم در یک نقشه باشند؟

راستی این برنامه hamachi چطوری باید فهمید که یک شخصی وارد شده است؟

saeid_constantin
20-08-2007, 21:41
ای بابا من خودم یه حرفه ایم توی این سری بازی ها ولی شما که نوشتید generags بعد میگید zerohour؟ ولی اگه درباره تابریوم وارز چیزی خواستین به من بگین در خدمتم!

tacki
20-08-2007, 23:33
کسی سریال آنلاین جنرال به جز اونی کی اول تاپیک هست داره

اخه ه کی که اون سریالو زده باشه باد تو انلاین قبلی میپره یرون من خیلی سرچکردم اما نشد

dcpj
21-08-2007, 13:51
سلام:
ali gamer

برای ساخت سرور باید وارد create new connection در hamachi برویم ؟ اگر نه باید چه کار کنیم؟

درضمن username و password شما چند است؟

ali_gamer
22-08-2007, 10:22
سلام:
ایا میشود چندین گروه با هم در یک نقشه باشند؟

راستی این برنامه hamachi چطوری باید فهمید که یک شخصی وارد شده است؟

سلام
اره ولی بهتره adsl داشته باشی
تو هاماچی هم هرکی ان باشه کنار اسمش چشمک میزنه

ali_gamer
22-08-2007, 10:40
سلام:
ali gamer

برای ساخت سرور باید وارد create new connection در hamachi برویم ؟ اگر نه باید چه کار کنیم؟

درضمن username و password شما چند است؟
سلام
برای ساخت سرور باید همون کارو بکنی فقط تو اسم سرور باید هم عدد و هم حرف باشه

اسم سرور : p30world

پسورد:
123456

ساعت 12 امشب منتظرم:31:

ali_gamer
22-08-2007, 10:45
پچم اگه اینو دارید بریزید ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power.

اگه نه بگید

DaRiOuShJh
22-08-2007, 12:56
با سلام :

با تشکر ali gamer .

ممنون میشم اگر بیای:40:

راستی چه پچ هایی رو ساپورت میکنه؟ خوده جنرال خالی که حال نمیده همش آدم بی پوله:46:[/QUOTE]

دوستان لطفا پارتی بازی نکنید جوابه منم بدید
ممنون:11:

Oracle_Eldorado
22-08-2007, 14:45
پچم اگه اینو دارید بریزید ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power.

اگه نه بگید
میشه لینک دانلود رو بزاری ؟

dcpj
22-08-2007, 15:43
سلام به همگی:

با تشکر ali gamer

اگر ممکن است تمامی دوستان برنامه hamachi رو نصب کنند تا 12:00 هر شب با هم در ژنرال باشیم

برای رقابت !:5:

Oracle_Eldorado
22-08-2007, 17:47
سلام به همگی:

با تشکر ali gamer

اگر ممکن است تمامی دوستان برنامه hamachi رو نصب کنند تا 12:00 هر شب با هم در ژنرال باشیم

برای رقابت !
دوست من ،
من خیلی دوست دارم باهاتون بازی کنم ولی متاسفانه با Dial Up نمیشه . میشه ولی بعد از یه چند دقیقه که بازی گذشت و تعداد نیروها زیاد شد گیر میکنه ! ما قبلا بازی کردیم و نشده . حالا من نصب میکنم یه شب دوباره بازی کنیم . ولی قول نمیدم .

ali_gamer
22-08-2007, 20:19

راستی چه پچ هایی رو ساپورت میکنه؟ خوده جنرال خالی که حال نمیده همش آدم بی پوله:46:

ممنون:11:[/QUOTE]

فک نکنم بشه دقیق نمی دونم

هر پچی بریزید مسله ای نیست فقط باید همه یه پچ رو داشته باشند:5:

ali_gamer
22-08-2007, 20:35
دوست من ،
من خیلی دوست دارم باهاتون بازی کنم ولی متاسفانه با Dial Up نمیشه . میشه ولی بعد از یه چند دقیقه که بازی گذشت و تعداد نیروها زیاد شد گیر میکنه ! ما قبلا بازی کردیم و نشده . حالا من نصب میکنم یه شب دوباره بازی کنیم . ولی قول نمیدم .

سلام
من که تو گیم نت هم دو نفری بازی کردیم لن بازم این مشکل بود

ولی به حر حال قبل از بازی این کارو بکنید

وارد اپشن بشیدقسمت تنضیمات detail رو بزارید رو لو یا کاستم سپس تیک تمام گزینه ها رو بردارید
رزولیشن هم تو 600*800 باشه
بهتره دو به دو بازی کنیم تا احتمال به وجود اومدن این مشکلات کم بشه

راستی نگفتید کدوم پچ دارید ؟ اگه هر کی با یه پچی بیاد نمی تونیم وارد سرور بشیم

فلن بای:27:

DaRiOuShJh
22-08-2007, 21:24
ممنون:11:

فک نکنم بشه دقیق نمی دونم

هر پچی بریزید مسله ای نیست فقط باید همه یه پچ رو داشته باشند:5:[/QUOTE]

سلام

وارد اپشن بشیدقسمت تنضیمات detail رو بزارید رو لو یا کاستم سپس تیک تمام گزینه ها رو بردارید

فلن بای:27:

من که الان دو باره کنترا رو نصب کردم البته بعد از یه سال بازی نکردن
800*600 هم که نمیشه بازیه استراتژیک کرد که 1024 حداقله!:46:

dcpj
22-08-2007, 23:53
سلام:

پس حالا باید چه کار کرد؟ یعنی هیچوقت نمیتوانیم با هم در ژنرال باشیم؟:41:

Oracle_Eldorado
23-08-2007, 16:06
سلام

فلن بای
دوست من سیستم من این بازی رو با تنظیمات High میکشه ! تازه با درجه وضوح 1204 * 680 !

dcpj
23-08-2007, 20:20
سلام :

ali gamer

اگه میشه شما لااقل یک بار با هم باشیم تو hamachi در جنرال .

همون ساعت 12 شب بیاین .:29:

P-R-I-N-C-E
23-08-2007, 22:16
اقا من هر شب هستم
من قبلا با dial_up بازی کردم تک به تک که اصلا مشکلی نداره تازه 3نفره هم بدونه مشکل بازی کردم

اقا هرکی بازی میکنه یه ندا بده ساعت چند تا بازی کنیم_با hamachi

اقا راستی من یه مد دانلود کردم به نام allstars که 355 mb بود با dial_up حدود 30 ساعت طول کشید که اصلا به درد نمیخوره کلا بازی عوض میشه به درد نمیخوره یه موقع دانلود نکنیدا

یه سوال وقتی پچ 1.4 رو نصب میکنید منوی بازی از نظر ضاهری عوض میشه یا نه ؟

و به نظرتون بهترین مد چیه البته برای گیم نت؟

P-R-I-N-C-E
23-08-2007, 22:29
اقا راستی پچ1.4 برای بازی online از همه مناسبتر (پچ جهانی هم هست)

هر کی خواست بیاد بازی کنیم ساعت بازی رو فقط بگین D:

dcpj
25-08-2007, 17:19
[quotP-R-I-N-C-E;1474588]اقا راستی پچ1.4 برای بازی online از همه مناسبتر (پچ جهانی هم هست)

هر کی خواست بیاد بازی کنیم ساعت بازی رو فقط بگین D:[/quote]

سلام:

هر دوستی برای hamachi میتواند در ساعت 12 هر شب بیاد تو هاماچی و با هم بازی کنیم:10::27:

DaRiOuShJh
25-08-2007, 18:46
اقا راستی پچ1.4 برای بازی online از همه مناسبتر (پچ جهانی هم هست)

این کدوم پچه؟ :46:

[quotP-R-I-N-C-E;1474588]اقا راستی پچ1.4 برای بازی online از همه مناسبتر (پچ جهانی هم هست)

هر کدوم یه چیزایی اضافه میکنن هر کدوم یه خوبی ای دارن

سلام:

هر دوستی برای hamachi میتواند در ساعت 12 هر شب بیاد تو هاماچی و با هم بازی کنیم:10::27:[/QUOTE]

به نظره من برایه این کار یه تاپیک بزنیم هر کی خواست راحت پیدا کنه و بیاد:46:

P-R-I-N-C-E
26-08-2007, 15:18
آقا با hamachi هر کی بازی میکنه بیاد
من هرشب ساعت 12 hamachi رو باز میزارم
user: prince666
pass: 123456

ولی هر کی بازی میکنه بگه چه پچی یا مدی رو نصب کرده چون باید یکی باشه (من این پچا رو دارم اگه یکدوم از اینا رو دارین بگین منم انو نصب کنم)

(Zero Hour Reborn V4.0 Rise To Power و zh_reborn_v5.0_the_last_stand و energy_5
و generalszh-104-english و Destructive_Forces_V1.21)

dcpj
26-08-2007, 20:06
سلام

در بازی انلاین پول خیلی زود تمام میشود . برای این مشکل راه حلی نیست

fireORG
30-08-2007, 12:30
سلام به همگی
network : mashhadteam
pass : 123

شاخاش بیان :31:

مرسی از همه

Harry2007
30-08-2007, 17:04
از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF
سلام من نیمام!!می خواستم بپرسم چطوری این رمز ها رو بزنم؟:23:

dcpj
30-08-2007, 23:52
از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF
سلام من نیمام!!می خواستم بپرسم چطوری این رمز ها رو بزنم؟:23:

خسته نباشی . این سریال در اول تاپیک بود:16:

Harry2007
31-08-2007, 00:04
خسته نباشی . این سریال در اول تاپیک بود:16:
منظورم اینه که چطوری کد ها رو وارد کنم؟:angry:

DaRiOuShJh
31-08-2007, 13:32
منظورم اینه که چطوری کد ها رو وارد کنم؟:angry:

دوسته عزیز این رمز نیس
serial number بازی برایه بازیه آنلاین هست

از autorun وقتی install رو انتخاب میکنی یه صفحه میاد که serial بازی رو میخواد تا بهتون اجازه یه نصب رو بده
شما به جایه اونایی که قبلا میزدی این سریال رو بزن و بقیش مثله قبل یازی رو نصب کن و ...:12:

Harry2007
31-08-2007, 16:49
ممنون از جوابت.:10:

Harry2007
01-09-2007, 00:19
می خواستم بپرسم تو ژنرال وقتی multi player رو می زنیم و بعدش اگه network رو بزنیم میشه فقط تو گیم نت بازی کرد یا نه؟

amirpersia68
01-09-2007, 09:12
سلام

خواهش میکنم نخندین ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با dial up هم میشه آنلاین بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟:41:

snebi
05-09-2007, 22:06

از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF

6- حالا آنلاین بازی کنید

7- نظر یادتون نره ... ;)

با تشکر از همه دوستان من همه کارا رو کردم ولی موقعی که میخواد اپدیت کنه مینویسه File not Such

dcpj
08-09-2007, 00:44
در حین صفحه انلاین یک لحظه 1 error میاد که میگه:

Lost connection to c&c generals zero hour

چی کار کنم؟ لطفا کمکم کنید

Harry2007
08-09-2007, 16:56
با سلام

من فکر کنم درست کردم همون قضیه hamachi رو خیلیم دوست دارم آنلاین بازی کنم چون خودم با ژنرال یه عمر زندگی کردم!!!:31::31:اینم یوزرنیم:galagula (نخندین ها!!!:16: )و پسوورد:1376 راستی ساعت بازی چند بود؟

dcpj
08-09-2007, 18:17
سلام به همگی:

برای رفتن به انلاین همه اون کار ها رو کردم ولی تا می خواد پچ دانلو بشه error می ده

میگه:NO SUCH FILE

چی کار کنم ؟ لطفا این یکی رو کمک کنید :42:

Harry2007
10-09-2007, 10:18
با سلام

من تو این قضیه پچ چیز زیادی نمی دونم.میشه آدرس یه جایی رو بزارید تا برای ژنرال 2 یه پچ دانلود کنم؟!!!:23:با تشکر(لطفا سوالاتم بی جواب نمونن:46:)

javady
12-09-2007, 14:51
سلام به همه برو بچ
یه مشکل دارم با این بازی
من این بازی رو قبلا نصب کرده و بازی هم کردم اما الان که نصب میکنم یه پیغام عجیب میزنه در هنگام اجرای بازی،
وقتی که من نصب میکنم بازی رو، بعد نصب کرک بازی رو کپی میکنم تو پوشه بازی اما موقع اجرا این پیغام رو به من میده؟
در ضمن داخل فایل کرک این فایل DAT هم هستش که اونم کپی میکنم اگه کرک رو کپی نکنم اصلا بازی اجرا نمیشه، کرک هم کپی میکنم این پیغام رو میده؟
لطفا راهنمایی کنید فوریممنون

cao-cao
12-09-2007, 16:47
با سلام

من فکر کنم درست کردم همون قضیه hamachi رو خیلیم دوست دارم آنلاین بازی کنم چون خودم با ژنرال یه عمر زندگی کردم!!!:31::31:اینم یوزرنیم:galagula (نخندین ها!!!:16: )و پسوورد:1376 راستی ساعت بازی چند بود؟

سلام
هاماچی رو دان کن
بعد شبا یه ساعتی قرار بذاریم بازی کنیم
با دیالم میشه بازی کرد من خودم یه مدت با دیال بازی میکردم
خارجیا اکثرا چیزی بارشون نیست
اگه ادرس رووم هاماچی خارجیارو بدست اوردم میذارم الان یادم نیست

javady
12-09-2007, 19:35
یکی به ما جواب نمیده که باید چیکار کنم؟
راستی من این بازی رو دارم تویه یه سیستم دیگه نصب میکن.
میگم شاید از کرک بازی باشه یا ....
اگه کرک بازی رو هم دارید بیزحمت برام بزاریدبرای ورژنهای 1 و 3 ممنونتون می شم

keylogger
12-09-2007, 20:58
یه سرور معرفی کنید تا ما هم مشتری بشیم برای جنگهای تادبریوم که سروری پیدا نمیشه !

StormWielder
13-09-2007, 08:34
با سلام به همه دوستان

به امید اینکه جنرالی مثل Generals ZH بیاد.البه با گرافیک بالا.
پچ هایی مانند Contra و The last stand و Rise to Power یونیت اضافه دارن ولی اصلا بالانس نیستن و هیچ چیز مثل ZH نیست

خدا از دهانت بشنوه. بابا این پچ های عجیب غریب دیگه چیه اومده ! اولین بار که یکیشونو دیدم تو گیم نتی بود که با دوستانم بازی میکردیم. تازه اون نسخه خراب بود .
من خودم خیلی تو این بازی رو دوست دارم و بیشتر از ده ساله استراتژی بازی می کنم ، ولی تا اون موقع ندیده بودم یه شرکتی یه بازی بسازه بعد یه گروه دیگه بیان براش Patch بدن بیرون اونم بدون اجازه !!!
توی یه گیم نت دیدم دو تا بچه کوچیک داشتن با هم بازی می کردن یکیشون به اون یکی گفت : الآن "چلچله " میارم حسابتو می رسم !!!
با خودم گفتم جل الخالق ! چلچله دیگه چه کوفتیه ؟؟!!! دیدم یه تانک اومد از 3 کیلومتر اون طرف تر گند زد به پایگاه یارو !!!
بابا این پچ ها اصلا استاندارد نیست . اگه کسی بخواد پچ نصب کنه حداقل برین سراغ پچ خود EA .
البته تا اون موقع که من بازی می کردم این پچ Demolition رو خیلی ضعیف کرده بود . به هر حال شما خودتون صلاح می دونین ولی من ترجیح میدم بدون پچ رو بازی کنم .ADSL منطقه ما تازه راه افتاده ومن از یکی دو هفته دیگه 256 می گیرم وخیلی پایه ام online بازی کنیم.
حاضرم تجربیاتم رو هم در مورد این بازی در اختیار دوستانی که تازه این بازی رو شروع کردن بذارم .(البته نسخه بدون پچ)

StormWielder
13-09-2007, 10:07
دوستان بیاین به این تاپیک هم که دوست دیگر ما Wild_Wolf_72 درست کرده اند یه سری بزنید.

حالا که دو تا تاپیک ایجاد شده بیاین بحث رو تو هردوشون دنبال کنیم .

P-R-I-N-C-E
13-09-2007, 15:15
سلام
قبلا یه تاپیک بود انجا قرار میزاشتیم بعد بازی میکردیم تقریبا هرشب بازی انجام میشد ولی انقدر طوش کل کل شد که مدیرا قفلش کردن
بیاین یه تاپیک مخصوص بازی جنرال به صورت online درست کنیم انجا بحس کنیم هااااااااااااا.؟

cao-cao
13-09-2007, 17:31
همه اونایی که ان لا ین بازی میکنن بیان اینجا
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

StormWielder
14-09-2007, 02:50
اونایی که میگن دفاع GLA ضعیفه یه Palace بذارن جلوی ورودی Base ببینن بازم دفاعشون ضعیفه وقتی Palace رو با 5 تا سرباز خمپاره انداز پر کنند ؟!!

اونایی هم که میگن کدوم تیم قویه باید توجه داشته باشند که اصل ورژن Zero Hour در حالت Multiplayer خودشو نشون میده ، بیاین 3 به 3 ویا 4 به 4 بازی کنیم ، اونوقت می بینید هر تیم کاربرد خودشو داره .

javady
15-09-2007, 09:00
یکی به ما جواب نمیده که باید چیکار کنم؟
راستی من این بازی رو دارم تویه یه سیستم دیگه نصب میکن.
میگم شاید از کرک بازی باشه یا ....
اگه کرک بازی رو هم دارید بیزحمت برام بزاریدبرای ورژنهای 1 و 3 ممنونتون می شم

هیچ کس به ما جواب نمیده؟
بابا مشکل دارم

DiDiSks
16-09-2007, 02:34
یه پچ واسه generals cc میخواستم کسی داره بذاره
ممنون

javady
18-09-2007, 15:08
نبود یه انسال مشکل گشا

Harry2007
20-09-2007, 17:01
پس چی شد این سوالای ما بابا یکی جواب بده:37:

tacki
25-09-2007, 21:42
سلام کل تایپیک 1 ریال هم نمیارزه

بابا انجا زدیم تاکتیک ها را یاد بدید چرا الکی تکست میدید ؟؟

اینجا مخل قرار گذاشتن که نیست
اگه هم میخوایین این کارو بکنید یه چیزی یاد بدید بعد

کل تایپیک مسخرست !!!

بیاان یه جای دیگه درست کنید فقط تایتیک یاد بدهید

من با دمولیشن بازی میکنم

دفاعیش خیلی بده ولی اگه با یه gla دیگه دارید بازی میکنید

سرع یه وانت بفرستید جلو سوپلای gla حرف و هرچی ورکر ( کارگر ) داره بکش

هواست باشه که یه موتور یا وانت دیگه همه هم زمان با اون وانت بفرستی اما تو کنار بیس حرف یا نزدیک بیس اون
در ئانت دومی دو کارگر سوار کنید و یه تونل کنار بیسش بساز
یه دونه هم کنار ماشین سازی تو بیس خودت بساز
بیشتر هم تانک اپ گرید شده بساز و حمله کن

طرف که حل شده ماشن های تیر زنی درست کرده و اگه با 3 تا ماشین تیر زن و 6 تا تانک بریزی تو بیسش جمع میکنی

هواستون باشه اولین جایی که میزنید خونه های ماشین سازی و سرباز خونست که دیگه نتونه دفاعی و ماشین درست کنه

خب بقیش هم در شب های دیگه میگم

بقه هم هم کاری کنن

tacki
26-09-2007, 08:49
سلام
جنرال بازی کردن به این میگن نه به شما ها

masoudtack.persiangig.com/image/pic/general/war%20generals.JPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

StormWielder
01-10-2007, 00:27
بابا صبر کن چرا اینقدر تند میری ، یکی دو تا تاپیک دیگه هم هست که دارن درباره Generals بحث میکنند ، برای همین خیلی در هم بر هم شده ، خصوصا اینکه هر کی ساز یه پچ رو میزنه !
خود EA پچ داده بیرون ولی من پیشنهاد میکنم اول از Zero Hour بدون پچ شروع کنیم ، چون تاکتیک ها میتونن در پچ های مختلف با هم فرق کنند .
مثلا همین Demolition به نظر من در پچ خود EA خیلی ضعیف شده .

StormWielder
01-10-2007, 22:57
هواستون باشه اولین جایی که میزنید خونه های ماشین سازی و سرباز خونست که دیگه نتونه دفاعی و ماشین درست کنه

خوب حالا اگه اول Base اصلی و لودر ها رو بزنی اونوقت چی میشه ؟ (البته اگه GLA باشه باید Worker ها رو بزنی که سخت تر هست همچنین بیس پول رو .)

tacki
02-10-2007, 09:07
بیس اصلی بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه

در ابتدا به کار میاد موقع اپ ها هم بدون بیس اصلی اپ ها کار نمیکنه !!!

اما ما نباید در همون اول بیس اصلی بزنیم چون خونه مادر خیلی سخت جون تره تا بیایی اونجا رو نابود کنی دشمن یا حرف کل ارتشتو منحل کرده

اگه میخوایی این کارو کنی باید 10 تا موتور سوار بمبی داشته باشی که کارت راحته

اما باید یه بحث مفصل کنیم اینجا کسی نیست بحث کنیم حال نمیده

Harry2007
18-10-2007, 20:47
سلام!

من خودم دوست دارم راجب این چیز ها بحس کنم.:46:مثلا وقتی چین رو داشتم چون دفاییش ضعیف بود آمریکا قوی شد و بمب لیزریشو گرفت. منم به خاطر همین نیروگاه برقشو زدم ترکوندم به خاطر همین برق کم آورد و هم بمب لیزریش و هم دفاییاش از کار افتاد:27: منم از این فرصت استفاده کردم و با تانک های overald چین حمله کردم و نابودش کردم.چین از نظر دفاییاش ضعیفه ولی تانک های overald ش قویه!خب دیگه تا بعدن بای بای:11:(متاسفانه دیگه زیاد نمی تونم بیام این جا و بحس کنم :41:اونم به خاطر این مدرسه های .....:19: )

saeid_constantin
18-10-2007, 21:46
سلام
من پچ های این بازی رو میخوام البته GENERALS
بعد.....
آها!کسی آموزش editor این بازی رو داره؟
اگه ورژن کاملشو دارین بدین
راستی من توی network هر چی میخوام بازی کنم میترکم چرا(البته share شده بود بازی)

arashzam
19-10-2007, 21:01
سلام به همه.
من جنرال زيرو هور دارم وهمون طور كه گفتين رفتم تو مولتي پلير وانلاين وپچ دانلود شد.
و از من ايميل و اسم وپسورد مي خواد من اينارو مي دم ام وقتي مي زنم لو گين يا كريت اكانت ميگه
could not conect to the C&C General zerohour onlin
لطفا بيشت توضيح بدين وراهنماييم كنيد وبگوييد چه جوري انلاين بازي كنم.
ممنون.

alizshah
20-10-2007, 14:43
سلام شما این بازی رو بازی میکنین

Command & Conquer 3

اگه کسی میدونه جواب بده

StormWielder
20-10-2007, 16:24
سلام شما این بازی رو بازی میکنین

Command & Conquer 3

اگه کسی میدونه جواب بده

سلام .
چرا بازی نمی کنیم !

تاپیک بازی :

forum.p30world.com/showthread.php?t=115009

tacki
20-10-2007, 17:31
سلام

از همه دوستان در خواست میشه که تایپیک زنده نگه دارن !!!

من میگم بهترین تیم همین تیم خودمون GLA demolition فقط یه بدی داری جلو همه چی میتونه واسته به جز یه چیز

اگه با 4 تا جیپ پر از سربازان امریکایی ارپی جی زن مواجه شن بد بخت میشن فقط یه روش باقی میمونه

اون هم از یونیت سم پاش استفاده کنن همین

یا تو ضمین رو مین گذاری کنن

من همیشه اگه 2 بر 2 بازی کنم هم تیمی مو زور میکنم که تیمشو usa بر داری چون دفاع اش خیلی توپه تو سر در بیس من هم دفاعی میگم بسازه

با یه یونیت موشک انداز GLA حد اقل با یه پر تاب 20 تا از یونیک های امریکا رو به راحتی به فنا میره

البته اگه امریکایی یونیت ضد موشک درست نکرده باشه !!

یه نفر یاد بحث ادامه بده

I3 E L O \/ E D
20-10-2007, 18:12
میگم این نیروی هوایی آمریکا چرا اینقدر طرفدار داره؟
فقط دوتا جنرال :
1-GLA Demolition
2-USA Super Weapon
USA Super Weapon که دفاعش حرف نداره.اصلا نمیشه به بیسش نزدیک شد.
GLA Demolition هم که باهاش میشه خیلی راحت با موشکهای قدرتمندش حریف رو ترکوند.
من هروقت آنلاین بازی کردم یکی از این دوتا شدم.
اگرهم رفیقام هم بودن دمولشن یا سوپر واپون رو انتخاب میکردیم و یه بیس مشترک قیر قابل نفوذ میساختیم.یادش بخیر.
حالا هم شاخ میشکونیم.
هرکی خواهان بازی اعلام آمادگی کنه تا قرار بذاریم.
خداحافظ.

tacki
20-10-2007, 19:40
داداش سلام

ما شاخ نیستیم ولی دوست دارم باهات بازی کنم !!!

اگه یه سریال دیگه برای انلاین داری برای سند کن تو پیغام خصوصیم

ممنون

StormWielder
20-10-2007, 23:54
Tacki شما از کدوم ورژن استفاده می کنی ؟

اگه ADSL دارین یا میتونید ردیف کنید قرار بذارید 3-3 و 4-4 بازی کنیم خیلی جالب میشه .
کجاست این Cao_Cao ؟!

arashzam
21-10-2007, 06:20
كسي جواب مارو نمي ده؟

I3 E L O \/ E D
21-10-2007, 10:25
من برای بازی آماده ام.
Tacki تو اگه دمولشن برمیداری بیا با من.
چون من با سوپر واپون نمیتونم خوب حمله کنم.
خلاصه چون شما Limit Super Weapon رو تیک میزنید ما هم با سوپر واپون تو حمله فلج میشیم.
پس قرار رو زودتر بزارید.
منتظرم.
بای

tacki
22-10-2007, 00:02
سلام عزیزم

من هم پایه ام

اما یا باید با همچی بازی کنیم که خیلی لگ میندازه

سریال برای انلاین به جز اونی که تو اول تاپیک گفته شد نداری ؟؟

این هم میل منه ams2@yahoo.com

منو ادد کن

arashzam
22-10-2007, 16:13
كسي جواب ما رو نميده؟................!!!!!!!

arashzam
22-10-2007, 16:14
من زيرو هور با هماچي رو دارم چيكار كنم؟

StormWielder
22-10-2007, 16:47
من زيرو هور با هماچي رو دارم چيكار كنم؟

سلام .
دوست من اگه با Hamachi بلد نیستی کار کنی یه سر به این پست بزن :

forum.p30world.com/showpost.php?p=1579961&postcount=149

اگر هم بلدی کار کنی ، صبر کن تا اول ببینیم چه سریالی رو باید بزنیم .

رفقا بازی با Zero Hour بدون پچ رو تأیید میکنید ؟ من که موافقم . بذازین ببینم این Cao_Cao کجاست ؟!

ebicross
23-10-2007, 08:04
من یک مدت Generals Zh بازی میکردم ولی تازگیها وقتی تو بازی میرم بعد از 30 ثانیه همه چیز میترکه.
چه چیزی بسازی یا نسازی فرقی نمیکنه یکهو همه چیز میترکه و بازی رو میبازم.
لطفا راهنمایی کنید
:13::41::19::13::41::19::13::41::19:

tacki
23-10-2007, 11:14
سلام عزیزم ebicross

باید جنرال تو پاک کنی هر کاری کنی نمیتونی درستش کنی یا اگه پتچی داری روش نصب کن شاید درست بشه

arashzam
23-10-2007, 16:20
سلام .
دوست من اگه با Hamachi بلد نیستی کار کنی یه سر به این پست بزن :

اگر هم بلدی کار کنی ، صبر کن تا اول ببینیم چه سریالی رو باید بزنیم .

رفقا بازی با Zero Hour بدون پچ رو تأیید میکنید ؟ من که موافقم . بذازین ببینم این Cao_Cao کجاست ؟!
از اين كه جوابمو دايدين ممنون.
من هاماچيو اجرا كردم و تو hamachi games جوين شدم و رفتم تو جنرال و بعد network چندتا سرور اونجا بود هر كدوم و كه ميزدم مي گفت : connection timed out .:19:
لطفا راهنماييم كنييد.
ممنون...

alizshah
23-10-2007, 19:21
سلام
من این بازی رو دارم Command & Conquer 3
میتونم انلاین بازی کنیم
اصلا باید چیکار کنم

cao-cao
23-10-2007, 22:46
Tacki شما از کدوم ورژن استفاده می کنی ؟

اگه ADSL دارین یا میتونید ردیف کنید قرار بذارید 3-3 و 4-4 بازی کنیم خیلی جالب میشه .
کجاست این Cao_Cao ؟!

سلام
همین جام قرار بذارید واسه شب جمعه

cao-cao
23-10-2007, 23:00
از اين كه جوابمو دايدين ممنون.
من هاماچيو اجرا كردم و تو hamachi games جوين شدم و رفتم تو جنرال و بعد network چندتا سرور اونجا بود هر كدوم و كه ميزدم مي گفت : connection timed out .:19:
لطفا راهنماييم كنييد.
ممنون...
سلام
ببین دوست من بادیال اپ معملا این مشکل پیش میاد
ولی میشه بازی کرد نا مید نشو منو ادد کن شب جمه ساعت 11 ان بشید تا 12 هستیم

tacki
23-10-2007, 23:30
سلام من ای دی اس ال 128 دارم بیشتر موقع ها هم تو انلاین برام گولد میزنه

یه سری تنظشمات جزعی که باید انجام بدی تا جنرالت بهتر بالا بیاد و بدون لگ بازی کنی

من جمعه هستم اگه هر کی دوست داره با من بازی کنه به میلم میل بزنه !! ams2n@yahoo.com

من میگم بقیه بحث یه جا دیگه دنبال کنیم @@@!!!@@@

اینجا جنرال باز نداره ( تک توک داره ) نظر بدین بریم یه جا دیگه فعالیت کنیم

جمعه یادتون نره

arashzam
24-10-2007, 06:35
من بلاخره تونستم آنلاين بازي كنم. :31:
من با همين دايال آپ 2 به 2 بازي كردم هيچ مشكلي نبود.
راستي cao-cao جان من شما رو add كردم.
شب جمعه منظورتون پنشنبه هست ديگه... :5:

arashzam
24-10-2007, 16:25
راستي اين هاماچي مخصوص Generals هست يا بازياي ديگه هم مي شه آنلاين بازي كرد؟
مثلا كانترو ميشه با هاماچي بازي كرد؟
اگه نمي شه چي كار بايد كرد؟
ممنون...

cao-cao
24-10-2007, 19:16
من بلاخره تونستم آنلاين بازي كنم. :31:
من با همين دايال آپ 2 به 2 بازي كردم هيچ مشكلي نبود.
راستي cao-cao جان من شما رو add كردم.
شب جمعه منظورتون پنشنبه هست ديگه... :5:
سلام
اره 5 شنبه شب ساعت 11

راستي اين هاماچي مخصوص Generals هست يا بازياي ديگه هم مي شه آنلاين بازي كرد؟
مثلا كانترو ميشه با هاماچي بازي كرد؟
اگه نمي شه چي كار بايد كرد؟
ممنون...
اره میشه ولی اگه کانتر بازی
برو جی جی رو دان کن اون عالیه واسه بازی نت ورک سرعتش عالیه

arashzam
25-10-2007, 13:20
سلام.
ميشه اي برنامرو آدرسشو يا اسم لاتين وشو بزارين.
ممنون.

navid_pmb
28-10-2007, 12:34
من یه مشکل اساسی پیدا کرم
اونم اینه که ه محظی که وارد بازی میشم بعد 30 ثانیه یهویی میترکم و defeated میشم
کسی نمیدونه چرا؟:41:

arashzam
01-11-2007, 16:36
سلام.
آقا امشب ساعت 10 بياين بازي كنيم.
آي دي منم كه دارين.
arashzam

cao-cao
01-11-2007, 19:13
من یه مشکل اساسی پیدا کرم
اونم اینه که ه محظی که وارد بازی میشم بعد 30 ثانیه یهویی میترکم و defeated میشم
کسی نمیدونه چرا؟:41:

مشکل از مپ یا پچ بازیته:10:

dcpj
09-11-2007, 21:27
سلام به همگی

چجوری میشه تو نت ورک با هاماچی بازی کرد . برای generals zh.

در ضمن من حریف میخوام

StormWielder
10-11-2007, 05:31
به به چه عجب ، یه General پیدا شد !
یه نگاهی به این پست بنداز برای کار با Hamachi :

اگر هم پایه ای ، قرار بذاریم بازی کنیم ، البته اگه دنبال حریف میگردی ، من حریف خوبی نیستم چون بازیم چندان تعریفی نداره .

حمید جان
10-11-2007, 07:07
سلام

منم عشق General ام
(فقط China infantry )

dcpj
11-11-2007, 22:57
به قول بچه های انلاین:LOL :27:

من در واقع یه مشکله اسا سی دارم که سرمو خورد:

کسانی که با dial up انلاین بازی می کنند دم به ساعت یه error میاد که میگه:

Lost connection to C&C generals zero hour online

باید چه کار کنم تا دیگه نیاد

لطفا کمکم کنید

saeid_constantin
12-11-2007, 15:00
آقایون کسی آهنگ های usa رو نداره؟

StormWielder
12-11-2007, 16:09
به قول بچه های انلاین:LOL :27:

من در واقع یه مشکله اسا سی دارم که سرمو خورد:

کسانی که با dial up انلاین بازی می کنند دم به ساعت یه error میاد که میگه:

Lost connection to C&C generals zero hour online

باید چه کار کنم تا دیگه نیاد

لطفا کمکم کنید

سلام ،
1 - با Hamachi بازی میکنی این پیغام رو میده ؟
2 - میتونی ADSL بگیری ؟ اگر زیاد از اینترنت استفاده میکنی ار لحاظ قیمت خیلی با Dial up تفاوتی نداره .

آقایون کسی آهنگ های usa رو نداره؟

سلام ، دوست عزیز تو Google تایپ کن : Generals zero hour music . اگه بازم مشکل داشتی بگو .

dcpj
12-11-2007, 17:11
[quote=StormWielder;1805139]سلام ،
2 - میتونی ADSL بگیری ؟ اگر زیاد از اینترنت استفاده میکنی ار لحاظ قیمت خیلی با Dial up تفاوتی نداره .

1- نه همینطوری میرم تو انلاین وقسمت مشخصات رو رد کرد . یک دفعه این error میاد که از صفحه انلاین خارج میشه

2-نه بابا adsl خوب نیست . لطفا کمکم کنید با dial up هستم تا این error نیاد چه کار کنم

cao-cao
12-11-2007, 18:34
[quote=StormWielder;1805139]سلام ،

1- نه همینطوری میرم تو انلاین وقسمت مشخصات رو رد کرد . یک دفعه این error میاد که از صفحه انلاین خارج میشه

2-نه بابا adsl خوب نیست . لطفا کمکم کنید با dial up هستم تا این error نیاد چه کار کنم
بدون هاماچی یه کمی سخته بازی کردن باید ای پی اون کسی رو که میخای بازی کنی رو بگیری
با دیالم میشه بازی کرد ولی لگ داره و دیلی ولی در گل میشه بازی کرد

StormWielder
13-11-2007, 02:06
به به جناب Cao_Cao ! مشتاق دیدار !
نیستی ، کجایی ؟!!!

چی ؟ ADSL خوب نیست ؟!!! اولین باره اینو میشنوم !!!:18:

anf-b
14-11-2007, 15:48
سلام دوستان
من تقریبا بازیم خوبه!
ولی در حال حاظر سی دی جنرال رو ندارم تا بتونم باهاتون بازی کنم (من Adsl هم دارم)
انشاالله تا چند وقت دیگه!
ولی من و پسرخالم با هم تک به تک بازی کردیم و دمو هم ازش دارم ! اگه خواستید براتون میزارم حالش رو ببرید
راستی من با GLA TOXIN بازی میکنم ولی از همه تیم ها بیشتر DEMOLETION رو قبول دارم!
موفق باشید

StormWielder
14-11-2007, 20:04
Demolition دیگه تو پچ اصلی بازی (پچ خود EA ) ضعیف شده . منم خیلی قبولش داشتم .
شما که ADSL داری دیگه چرا بری CD بخری ؟ از همینجا دانلودش کن .

دوستان من فردا شب و جمعه هستم هر کی پایه بازی بود PM بده .

dcpj
16-11-2007, 20:17
لطفا یکی کمکم کنه من چه کار کنم تا این error نیاد:

lost connection to C&C generals zero hour

من با dial up هستم

saeid_constantin
17-11-2007, 14:02
کشور سوئد در generals:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Download Now! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hNPXx8fEJldGF8fHw3N3x8fC9aZXJvX0hvdXIvTW9kc3x8fHN3 ZWRpc2hfZm9yY2VzLnppcHx8fDk1Mjk1MzgzMTg1ODExMQ==)

StormWielder
17-11-2007, 16:05
لطفا یکی کمکم کنه من چه کار کنم تا این error نیاد:

lost connection to C&C generals zero hour

من با dial up هستم

دوست من از Hamachi استفاده نمیکنی چرا ؟ خیلی راحته .

kavehtala
17-11-2007, 17:16
دلیل این ارور استفاده از سریال غیرقانونی یا اشتراکی یا استفاده همزمان از یک سریال قانونی توسط بازیکنان
آنلاین هست و اتوماتیک بوسیله سرور EA شناسایی میشود و تنها چاره بدست آوردن یک سریال معنبر و
تغییر سریال فعلی است و یا میتوان با استفاده از Hamachi آنلاین و بدون اتصال به سرور EA بازی کرد.
برنامه Hamachi دراصل بصورت آنلاین با ساخت و اتصال به VPN , آی پی مشابه و در یک رنج برای گروهی خاص
در نظر میگیرد و با انتخاب آن آی پی در تنظیمات بازی میتوان وارد یک LAN مجازی آنلاین شد و از شر استعلام
سرور EA راحت شد.

dcpj
17-11-2007, 18:41
دلیل این ارور استفاده از سریال غیرقانونی یا اشتراکی یا استفاده همزمان از یک سریال قانونی توسط بازیکنان
آنلاین هست و اتوماتیک بوسیله سرور EA شناسایی میشود و تنها چاره بدست آوردن یک سریال معنبر و
تغییر سریال فعلی است و یا میتوان با استفاده از Hamachi آنلاین و بدون اتصال به سرور EA بازی کرد.
برنامه Hamachi دراصل بصورت آنلاین با ساخت و اتصال به VPN , آی پی مشابه و در یک رنج برای گروهی خاص
در نظر میگیرد و با انتخاب آن آی پی در تنظیمات بازی میتوان وارد یک LAN مجازی آنلاین شد و از شر استعلام
سرور EA راحت شد.

ببخشید:

شماره سریال رو نمیشه تغییر داد . برای انلاین بازی کردن فقط با یه شماره میشه بازی کرد

hector2000
18-11-2007, 11:45
با سلام
ایا پچی برای ژنرال امده که جنگ افزار و یا خودروی جدیدی را اضافه کنه؟(مثلا اون کامیونه که بمب اتم داره)
ممنونم

kavehtala
18-11-2007, 17:22
ببخشید:

شماره سریال رو نمیشه تغییر داد . برای آنلاین بازی کردن فقط با یه شماره میشه بازی کرد
چرا میشود هم از راه نصب دوباره بصورت نیمه کاره و هم از شاخه مربوطه در رجیستری
ویندوز , اما مهم قانونی بودن سریال و بلوکه نبودن آن و نیز عدم استفاده همزمان آنلاین میباشد.

saeid_constantin
19-11-2007, 15:02
ارتش سوئد در Zh:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید==

dcpj
20-11-2007, 14:38
:40:
چرا میشود هم از راه نصب دوباره بصورت نیمه کاره و هم از شاخه مربوطه در رجیستری
ویندوز , اما مهم قانونی بودن سریال و بلوکه نبودن آن و نیز عدم استفاده همزمان آنلاین میباشد.

سلام

اگر می شه یک راه ساده بگید تا از شر این error راحت بشم یا من چه کار کنم

ممنون میشم اگه بگی:40:

hector2000
20-11-2007, 15:21
:40:

سلام

اگر می شه یک راه ساده بگید تا از شر این error راحت بشم یا من چه کار کنم

ممنون میشم اگه بگی:40:
من فکر کنم بهترین راه خریدن قانونیش باشه
خیلی جالبه بدونید که قیمت این نسخه از بازی 7 دلار است(من در سایت amazon این قیمت را دیدیم شاید جاهای دیگری تفاوت داشته باشد)
موفق باشید

dcpj
21-11-2007, 14:12
من فکر کنم بهترین راه خریدن قانونیش باشه
خیلی جالبه بدونید که قیمت این نسخه از بازی 7 دلار است(من در سایت amazon این قیمت را دیدیم شاید جاهای دیگری تفاوت داشته باشد)
موفق باشید

خسته نباشی. این بود یه راه ساده؟:41:

لطفا یکی کمکم کنه چه کار کنم تا نیاد این error . ای جنرال بازها

StormWielder
21-11-2007, 14:27
dcpj عزیز من که گلوی خودم رو پاره کردم از بس گفتم از Hamachi استفاده کن . دیگه هر طور خودت صلاح میدونی ...

dcpj
21-11-2007, 21:52
dcpj عزیز من که گلوی خودم رو پاره کردم از بس گفتم از Hamachi استفاده کن . دیگه هر طور خودت صلاح میدونی ...

با تشکر:

پس من چطوری با هاماچی بازی کنم طرز کار با hamachi چطوریه؟ برای online:40:

StormWielder
21-11-2007, 22:55
یه نگاهی به این پست بنداز برای کار با Hamachi :

اگه بازم مشکلی داشتی بگو .

kavehtala
21-11-2007, 23:12
این در جواب تغییر سریال بازی ولی پیدا کردن سریالی که هنوز بلوک نشده باشد هنر است
شما این هاماچی را دانلود کن بقیه مراحل با من و دوستانی که قرار آنلاین میگذاریم تا در هاماچی
آنلاین بازی کنیم

saman220
22-11-2007, 07:47
با سلام من تازه عضو شدم و این اولین مطلب من هستش من 3 سال هستش که دارم ژنرال بازی میکنم

از افرادی که مایل به رقابت هستند میتونند با من آنلاین بازی کنند .

نباید بگم ولی دیگه ..

از افتخارات من : برنده جایزه XGENERAL در آمریکا که جایزه 3 گیگ فضا با دومین بود. برد نفر دوم ازبکستان . برد آقای احمدی بزرگ ژنرال شیراز و ... که زیاد دیگه مهم نیستند .

من در کل با 3 تیم بازی میکنم .

( 1-China nuke )
مناسب برای جنگ های زیر 5 دقیقه برای حریف های پرو و پر ادعا
( 2 -GLA demolition )
مناسب برای جنگ های سخت در بدترین شرایط با اون موشک های معروف و تونل خودش و ..........
( 3-USA super weapons )
برای حریف های که سرعت عمل بالایی ندارند خلاصه مناسب برای جنگ های طولانی مدت

اگر خواستید بگید تا در مورد این 3 تا بیشتر اطلاعات بدم .

منتظر شما هستم

dcpj
22-11-2007, 13:59
اگه بازم مشکلی داشتی بگو .

این hamachi فقط برای network در جنرال هستش . ولی من برای online می خواستم

اگر network باش. حشسس و یوزر من این است:

user:sadra
pass:zxcvbnm

StormWielder
22-11-2007, 23:32
dcpj عزیز ، من امروز در Google گشتم ، چند تا Crack برای Online وجود داره ، اما نمیدونم واقعا کار کنند یا نه .

من خودم درصدد خریداری نسخۀ Original بازی هستم ، تو Amazon که نگاه کردم ، Generals و نسخۀ Zero Hour روی هم زیر 10 دلار بود . این طوری راحت و بدون دردسر میشه بازی کرد .

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:27
با سلام من تازه عضو شدم و این اولین مطلب من هستش من 3 سال هستش که دارم ژنرال بازی میکنم

نباید بگم ولی دیگه ..

از افتخارات من : برنده جایزه XGENERAL در آمریکا که جایزه 3 گیگ فضا با دومین بود. برد نفر دوم ازبکستان . برد آقای احمدی بزرگ ژنرال شیراز و ... که زیاد دیگه مهم نیستند .

( 1-China nuke )
( 2 -GLA demolition )
مناسب برای جنگ های سخت در بدترین شرایط با اون موشک های معروف و تونل خودش و ..........
( 3-USA super weapons )

منتظر شما هستم
بابا ایول ! پس تاحالا کجا بودی ؟!
حیف که زودتر نیومدی وگرنه با هم یه چند دستی بازی میکردیم .
یادش بخیر :
شب عید ، منو Cao Cao و چند نفر دیگه آنلاین بازی کردم تا موقع سال تحویل !
خیلی خوش گذشت .
در مورد تیم ها هم منم دقیقا همین تیم ها رو میارم . مخصوصا GLA ! اصلا فلج نمیشه !
اگه بیس اصلیت منفجر بشه باز هم میتونی کارگر بسازی .

این hamachi فقط برای network در جنرال هستش . ولی من برای online می خواستم

اگر network باش. حشسس و یوزر من این است:

user:sadra
pass:zxcvbnm

عزیزم Hamachi برای آنلاین هم کار میکنه . ما خودمون چندین بار بازی کردیم .

dcpj
23-11-2007, 14:13
dcpj عزیز ، من امروز در Google گشتم ، چند تا Crack برای Online وجود داره ، اما نمیدونم واقعا کار کنند یا نه .

من خودم درصدد خریداری نسخۀ Original بازی هستم ، تو Amazon که نگاه کردم ، Generals و نسخۀ Zero Hour روی هم زیر 10 دلار بود . این طوری راحت و بدون دردسر میشه بازی کرد .

با تشکر از storm

پس اگر ما نسخه اصلی را داشته باشیم و با dial up بازی کنیم دیگه این error نمیاد؟

در ضمن نسخه اصلی چند تا سی دی هست؟

StormWielder
23-11-2007, 15:35
با Dial up زیاد اذیت میشی ، اما قاعدتا از این لحاظ نباید مشکلی داشته باشی .

فکر کنم 4 تا CD باید باشه ، هر کدوم 2 تا .

kavehtala
24-11-2007, 00:25
فقط اگر خریدی سریال را به نزدیکترین کسانت هم نده ولی به من بده تا صوابی کرده باشیd:

dcpj
24-11-2007, 15:21
در مواقعی که دشمن gla toxin hast هست و زود با وانت که توش چند تا خمپاره انداز هست حمله می کنه من چطوری مقاومت کنم؟ در صورتی که من chine tank یا usa airfprce هستم؟

cao-cao
24-11-2007, 16:00

نباید بگم ولی دیگه ..

( 1-China nuke )
( 2 -GLA demolition )
( 3-USA super weapons )

منتظر شما هستم
سلام یکمی دیر اومدی کسی دیگه جنرال بازی نمیکنه

یاکوزا رو میشناسی؟
منو چی
کینگ لجن
mrg
اینا رو میشناسی اقای قوی اون موقعی که یاکوزا تو ایران اول شد کجا بودی؟
یه سر به رنکینگ ایران گیمرز بنداز حساب کار میاد دستت
بای
ما فعلا تو دوتا ال استار غرقیم