PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

ufo-alien
15-02-2010, 17:43
اقای منصوری چرا من هر چی گشتم تو هاماچی نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
بیا تو این یوزر پسورد:

user: محسن007
pass: محسن007

nois3
15-02-2010, 17:53
ufo-alien جان من میخوام یا یکی از بچه ها با dial-up جنرال رو بازی کنم . چی کار باید بکنیم .یه راهنمایی کوچیک بکنی ممنون میشم

mohamd reza akbar
15-02-2010, 20:04
بیا تو این یوزر پسورد:

امشب میای دیگه؟

kiarashyk
15-02-2010, 22:11
هر كي خواست آنلاين بازي كنه در خدمتم:5:

ufo-alien
16-02-2010, 01:34
ufo-alien جان من میخوام یا یکی از بچه ها با dial-up جنرال رو بازی کنم . چی کار باید بکنیم .یه راهنمایی کوچیک بکنی ممنون میشم

دیالاپ با پر سرعت فرق نداره تنها فرقشون اینه که دیالا÷ فقط دو نفره کیشه بازی کرد در این آدرس زیر مرحله به مرحله همراه تصویر توضیح دادم .
بر و اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

هر كي خواست آنلاين بازي كنه در خدمتم:5:

من همیشه هاماچیم روشنه ولی کسی نمی آد
user:AFM&RYAN
pass:AFM&RYAN

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

امشب میای دیگه؟

امشب ساعت 9 به بعد

سیدعلی فلاح
16-02-2010, 15:30
آقای منصوری ماموریت هاتون رو دانلود کردم ودر جایی که گفتید ریختم حالا باید چیکار کنم مثل نقشه ی عادی می مونند

ufo-alien
16-02-2010, 18:36
آقای منصوری ماموریت هاتون رو دانلود کردم ودر جایی که گفتید ریختم حالا باید چیکار کنم مثل نقشه ی عادی می مونند
رو شون کلیک کن و میره تو بازی و ما مریت رو می بینید و باید انجام بدینش فقط باید دقت کنید این ما مور یتها فقط بر ای بازی جنرال زرو طر احی شدند و روی مد ها ارور می دند

سیدعلی فلاح
17-02-2010, 12:51
آقای منصوری آموزش نمیزاری

پچ ایران چی شد

عکس نمیزارید

همچنان در انتظار پچ ایران هستیم

ufo-alien
17-02-2010, 19:44
آقای منصوری آموزش نمیزاری

پچ ایران چی شد

عکس نمیزارید

همچنان در انتظار پچ ایران هستیم

تا عید آماده می کنم و به دستتو ن می رسو نم خیلی سرم شلو غه ........

mohamd reza akbar
17-02-2010, 21:48
سعی کن قبل از عید برسونی؟ممنون.

mohamd reza akbar
17-02-2010, 21:55
اقای منصوری توی مد ایران تیم روسیه هم هست؟لطفا عکس بذارید.

ufo-alien
17-02-2010, 23:13
اقای منصوری توی مد ایران تیم روسیه هم هست؟لطفا عکس بذارید.

بله روسیه هم هست

kiarashyk
18-02-2010, 09:42
سلام هر كي وقت داشت ساعت 8 شب واسه بازي آنلاين پي ام بده يا اعلام آمادگي كنه تنكيو:5::46:

mohamd reza akbar
18-02-2010, 15:17
من اعلام میکنم 8 امشب با هاماچی

kiarashyk
18-02-2010, 20:18
كجاييد پس برا بازي انلاين

mohamd reza akbar
19-02-2010, 19:01
تو با چه user. pasword میری؟

nois3
19-02-2010, 23:48
user. pasword بزارید+ time

mohamd reza akbar
22-02-2010, 17:00
پس چی شد چرا پسورد نمیذاری؟

nois3
23-02-2010, 00:01
ufo-alien جان این نرم افزار hamachi v2 رو دانلود کردم . ولی نتونستم باهاش بازی کنم؟اون ادرسی که داده بودی بد توضیح داده بود هیچی نفهمیدم!!!

سیدعلی فلاح
23-02-2010, 11:11
بیایید تو این

ali fallah 007

ali fallah 007

ساعت 6 به بعد

mohamd reza akbar
23-02-2010, 15:38
من ساعت 6 نمیتونم بیام اگه میشه ساعت 8 به بعد بذارید.

ufo-alien
23-02-2010, 19:17
ufo-alien جان این نرم افزار hamachi v2 رو دانلود کردم . ولی نتونستم باهاش بازی کنم؟اون ادرسی که داده بودی بد توضیح داده بود هیچی نفهمیدم!!!

================================================== ====
آموزش گام به گام هاماچی HAMACHI

================================================== =====
با با جان کاری ندراه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می تونی خودت یک شبکه بسازی مثلا بری تو قسمت نتورک و بعد گزینه: کریت نیو نتورک رو بزنی و یک شبکه بسازی یعنی یوزر پسورد دلخو اه تو بدی و یک شبکه خصوصی بسازی بعد این یوزر پسور د رو بدی به دو ستت و با هم قر ار بزارید تا یک ساعت هر دو تا تون آنلان شید و بیاید تو هاماچی ....

یا یکی از این پس ورد یوز ر ها رو وارد قسمت نتور ک هاماچی شو و در در قسمت جوین وارد کن تا به او ن شبکه متصل شی

مثلا :
محسن007 هم تو یوزر بزن هم تو پسورد به شبکه من متصل میشی حالا هر وقت من هم آنلاین باشم رواسم من که تو صفحه هاماچی شما ظاهر شده و رنگش سبزه کلیک راست می کنی و گز ینه چت رو می زنی و با هم صحبت می کنیم

و با هم وارد بازی می شیم تو قسمت بالای هاماچی یک سری عدد می بینی که مال هر کس فر ق داره او ن اعداد بالای پنجره هاماچی معرف آی دی شماست

شما باید بری تو بازی قسمت آپشن و اونجا در پا ئین جدول ببینی که او ن آیدی با با هاماچی یکی باشه

بعد برو تو قسمت مولتی پلیر

بعد گز ینه دوم نتورک

بعد وارد تالار بازی ها یآنلاین میشی

او نجا اسم مثلا من هست (حاضرین در بازی) یکی تون روی گزینه : کریت گیم کلیک می کنید حالا مثلا من این کار رو می کنم اسم من یک ردیف می اد جلو

شما روی اسم من دوبار کلیک می کنی ( یا یک کلیک و گزینه جوین گیم) اون وقت می ای تو قسمت انتخاب تیم و غیره که بعد هم ...شر و ع بازی

موفق باشی

mohamd reza akbar
24-02-2010, 19:21
اقای منصوری چرا اسمت نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
25-02-2010, 19:27
سلام بچه ها کسی رمز تقلب برای جنرال بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سیدعلی فلاح
26-02-2010, 09:06
سلام بچه ها کسی رمز تقلب برای جنرال بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگه منظورت ترینره که زیاد داره ولی کد تقلب من که تابه حال ندیدم ولی باگ داره

اون هواپیماهای صدام اگه قبل از ساختن استپ بزنی به پولت اضافه میشه واونا هم خراب نمیشه

اسکاد هم که اقای منصوری زحمت کشیدند گفتند

یکی دیگه هم داشت یادم نیست

Mr.K2
26-02-2010, 20:14
سلام دوستان

یه مشکلی دارم ..

یه cd قدیمی C&C Zero Hour دارم ، اما سیدیش داغونه ، فقط فایل setup.exe مشکل داره .. یعنی سیدی نمیتونه بخونتش

میخاستم ببینم کسی میتونه فایل setup.exe رو که 4 مگ حجمش هست رو برام اپلود کنه ؟

ممنون میشم ، چون الان نمیتونم نصبش کنم ...

ufo-alien
27-02-2010, 10:04
سلام دوستان

یه مشکلی دارم ..

یه cd قدیمی C&C Zero Hour دارم ، اما سیدیش داغونه ، فقط فایل setup.exe مشکل داره .. یعنی سیدی نمیتونه بخونتش

میخاستم ببینم کسی میتونه فایل setup.exe رو که 4 مگ حجمش هست رو برام اپلود کنه ؟

ممنون میشم ، چون الان نمیتونم نصبش کنم ...

این فایل ستاپ بر ای هر سی دی متفا وته باید دید مال کدام شر کته تنها کسی که سی دی دقیقا مثل مال شما رو داشته باشه می تو نه بشما کمک کنه ولی باز من این رو دارم مال شر کت تکین حجم 4.18 بود برات آ ب کردم :

موفق باشی

Oversl
27-02-2010, 13:40
بابا جنرال جدید امده خیلی وقته که خیلی خوشکل تره و باهال تره به نام Command & Conquer 3 که واقعا عالی هست :)

Mr.K2
27-02-2010, 23:06
بابا جنرال جدید امده خیلی وقته که خیلی خوشکل تره و باهال تره به نام Command & Conquer 3 که واقعا عالی هست :)

درسته دوست عزیز .. من زیاد دیگه اهل بازی خریدن و اینا نیستم .. اینا عشقی یادم اومد گفتم بنصبم که دیدم سی دیش خرابه ..

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

این فایل ستاپ بر ای هر سی دی متفا وته باید دید مال کدام شر کته تنها کسی که سی دی دقیقا مثل مال شما رو داشته باشه می تو نه بشما کمک کنه ولی باز من این رو دارم مال شر کت تکین حجم 4.18 بود برات آ ب کردم :

موفق باشی

دوست عزیز خیلی ممنون ..

اینا ستاپ اصلی و فایلهاش و اینا یکیه همش ، این شرکتای مختلف آتوران و این جنگولک بازیا برای خودشون درست میکنن :دی :دی

ممنون

aggus
03-03-2010, 07:57
سلام

جناب ما الان تو کف این MODE شما هستیم

رفتیم همه جا گفتیم یکی هست کارش خیلی درسته و از این جور چیزا " و دیگر هیچ "

تو رو خدا برسون اون موادو دارم درد میکشم " ده لا مشب برشون بابا "

SANR
04-03-2010, 00:28
tech lab کدوم ساختمونه دوستان؟

john rambo
04-03-2010, 16:36
سلام محسن جان.
من rezacruise هستم چندهفته پیش باهم یه دست zero زدیم و ازت اساسی باختم . :41:

یه برنامه بذاریم با بچه ها 4 نفری اینا بزنیم تو network e : AFMRYAN
AFMRYAN
.

در ضمن پسورد اون (network(P30world-COH که تو عکسهای آموزش آنلاین با هاماچی بود رو بذاری ممنونت میشم .
موفق باشی .
رضا.

john rambo
04-03-2010, 16:42
tech lab کدوم ساختمونه دوستان؟

فکر کنم مال چین یا GLA باشه که میشه

همون Strategy Center آمریکا .

gubul
04-03-2010, 19:03
جنرال کی می زنه شرطی ؟
با همه بازی میکنیم.
فقط پچ استاندارد "زیرو هور" نه از این مدهای الکی.

hzh090
04-03-2010, 20:43
من مود contra007 رو دان کردم.ولی با هرکدوم از جنرال ها که بالا میام برای ساختن بعضی ساختمانها (strategy center) و بعضی وسیله ها میگه به general,s promotion نیاز دارد.اما در لیست general,s promotion هیچ گزینه ای برای آن نیست.برای ساختن این ساختمانها باید چه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنیییییییییید. فوووووووووری.

hzh090
04-03-2010, 20:53
راستی برا اون دوستمون که میخواست بدونه tech lab کدوم ساختمونه.تو (usa (usa ruge generals تو command center یه روبات کوچولو پایین بلدوزر هست.اونو که بسازی میتونی باهاش tech lab و ساختمان ساخت کشتی رو بسازی.

aggus
04-03-2010, 22:44
من مود contra007 رو دان کردم.ولی با هرکدوم از جنرال ها که بالا میام برای ساختن بعضی ساختمانها (strategy center) و بعضی وسیله ها میگه به general,s promotion نیاز دارد.اما در لیست general,s promotion هیچ گزینه ای برای آن نیست.برای ساختن این ساختمانها باید چه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنیییییییییید. فوووووووووری.

این مد کنترا اینجوریه که هر چی بجنگی و پروموشن بگیری می تونی ساختمون بسازی !!

john rambo
05-03-2010, 02:17
مهم *
سلام دوستان .
برو بچه های آنلاین باز برنامه ای به نام GameRanger خیلی بهتر از HAMACHI کار میکنه .

میتونین اون رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنین .
من که HAMACHI رو گذاشتم کنار .
در ضمن قابلیت سرچ روم ها رو هم داره .:5:

ufo-alien
05-03-2010, 20:46
مهم *
سلام دوستان .
برو بچه های آنلاین باز برنامه ای به نام GameRanger خیلی بهتر از HAMACHI کار میکنه .

میتونین اون رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنین .
من که HAMACHI رو گذاشتم کنار .
در ضمن قابلیت سرچ روم ها رو هم داره .:5:

دو ستان خو اهش میکنم رو همین ها ماچی باشیم بهتره ما کلی طو ل کشید تا این هاماچی رو با عکس و .... آموزش دادیم تو را خدا بازم از اول شر و ع نکنید :9:
و گرنه شبکه های زیادی مثل هاماچی کم و بیش هست !!!!!!!!!

Martanima 21
05-03-2010, 21:05
بازیش برای من 3تاش توی یک دیویدی بعد اواسط بازی یهو میپره بیرون.چه کنم؟

kooroshkh
06-03-2010, 02:33
سلام . آقا من هر مودی نصب می کنم بیشتر مواقع وسط بازی بهو میپره بیرون دیگه واقعا خسته کننده شده این مساله . من ریبورن 4 ، 5 رو داشتم این مشکل رو داشت . فقط تو کنترا 007 مشکلی نبود که من خودم هیچ جوره باهاش حال نمی کنم .

ufo-alien
07-03-2010, 03:50
سلام . آقا من هر مودی نصب می کنم بیشتر مواقع وسط بازی بهو میپره بیرون دیگه واقعا خسته کننده شده این مساله . من ریبورن 4 ، 5 رو داشتم این مشکل رو داشت . فقط تو کنترا 007 مشکلی نبود که من خودم هیچ جوره باهاش حال نمی کنم .

این مد ها متا سفا نه ایر اد دارند بر ای دانلو د مد های خوب بیا اینجا:

ufo-alien
10-03-2010, 13:43
ثبت نام خرید بازی ارتش ایر ان war armageddon

اولین مد ساخته شد توسط یک تیم ایرانی در ایران برای بازی جنرال:

ساخت شرکت:AFM RAYAN

هر کس از دو ستان که مایل به خرید این بازی هست در قسمت نظر ات اسم و شماره تماس خود را ذکر کند .

این محصول اولین مد ایر انی و حاصل بیش از2160 ساعت کار مفید تیم کاملاایر انی ماست با ثبت نام و خرید این بازی ما را در ار ائه کار های آینده امیدوار کنید ...

این محصول شا مل 18 ما موریت داستان وار بر ای بازی است در سه تیم ایر ان و امر یکا و روسیه هر تیم 6 ما موریت کاملا جدید .

موضوع داستان حمله امر یکا به کوبا و درگیری امر یکا و روسیه.....

جنگ ایر ان و درگیری با امر یکا و اسر ائیل ....

لازم به ذکر است دو ستان تعداد دی و یدی ها فعلا محدو د است و ارائه این دی وی دی ها فقط با هم و در یک مرحله خواهد بو د ....

اضافه شدن گرافیک بی نظیر و هوشمندانه در افکتهای آب و هوا ...بیش از 8 محیط آب و هوایی جدید و تکسچیر محیطی بی نظیر ...

اضافه و ویر اش کاملا جدید هوش مصنوعی بازی شما را در حملاتی بسیار سهمگین و هوشمندانه به چالش خواهد کشید ...

اضا فه شدن 14 تیم کاملا جدید و مجموع 21 تیم ...

تمام تییمها سا ختمانها و بیس جدید دارند ..

اضافه شدن دفاع های کاملا جدید مانند کاتیو شا، توپخانه،سنگر تیر بار، موشکهای سام و....

کل صد ا ها دو بله هستند ....

اضافه شدن موزیک های جدید بر ای همه تیمها...

اضافه شدن قابلیت مدیا پلیر بر ای تنها تیم ایر ان و پخش سر و د های ایر انی ....

تمام صد اهای محیط و انفجارات شلیکها همه به روز و از صد اهای طبیعی استفا ده شده....

گرافیک جدید از حر کت ادو ات نظا می و سر باز ها حتی گرد و خاک حر کت سر باز ها...

ایجاد اثر ات انفجارات و شلیکها بسیار طبیعی ....

اضافه شدن نقشه های بی نظیر مناطق معتدل آمر یکای لاتین....

اضافه شدن بیش از 300 نقشه کاملا جدید ...

بیش از 60 تانک جدید

بیش از 30 سر باز جدید

24 قدر ت جدید

اضا فه شدن نیر وی دریایی

اضافه شدن نیر و ی هو ایی بر ای همه تیمها

اضافه شدن شل مپ کاملا جدید ایر انی ...

اضافه شدن دموی کاملا جدید ...

بیش از 4 ناو جنگی با قدر تهای متفاو ت ، زیر دریا یی ه و...

و صد ها اضافات و تعقییر ات جدید ....

این بازی کاملا جذاب و بی نظیر و خاطره بر انگیز خو اهد بو د ....

***لازم به ذکر است این بازی کاملا مسقل بو ده و نیاز به نصب هیچ چیز دیگری ندارید ....***

قیمت:5000 تو مان

یک DVD

آدرس ثبت خرید بازی :(در قسمت نظر ات ثبت نام کنید )

Buddy
10-03-2010, 23:27
سلام
من نسخه اول جنرال رو ندارم، و فایل هاشم ندارم، (البته نسخه فارسی شو (pardis) دارم ولی وقتی زیرو آور رو نصب می کنم می گه نسخه اول نیاز است، می خاستم بدونم راهی هست که بتونم نصبش کنم.

ufo-alien
11-03-2010, 10:55
سلام
من نسخه اول جنرال رو ندارم، و فایل هاشم ندارم، (البته نسخه فارسی شو (pardis) دارم ولی وقتی زیرو آور رو نصب می کنم می گه نسخه اول نیاز است، می خاستم بدونم راهی هست که بتونم نصبش کنم.

تنها راهش اینه که بینی اون نسخه جنرال زرو در کدام آدرس نصب میشه اگه آدرسش این باشه که اغلب او رجینال اینجوریه مثلا :

c:/program files/Command & Conquer Generals/Generals zero

اگه مثل آدرس بالا باشه باید شما نسخه پر دیس رو در آدرسی مثل آدرس زیر نصب کنی تا جنرال زرو موقع نصب اونو بشناسه :
c:/program files/Command & Conquer Generals/Generals
آدرس پر دیس اینه:
C:\Program Files\PardisGame\Generals
به خاطر فقط آدرس محل نصب که جنرال زرو موقع نصب ارور میده
می تونی از خود شر کت پردیس هم بر ای این مشکل را هنمایی بخوای بگو چه جوری می تونی روی بازی جنرال او نها جنرال زرو نصب کنی ....
موفق باشی

nois3
14-03-2010, 14:01
این error چی هستش؟؟؟؟؟؟

aggus
15-03-2010, 13:21
سلام

جناب ثبت نام کنیم تا کی این مد دستمون میرسه ؟

ufo-alien
16-03-2010, 03:37
سلام

جناب ثبت نام کنیم تا کی این مد دستمون میرسه ؟

دو ستان من تمام سعی ام رو دارم می کنم ولی متاسفانه قبل از عید به خاطر مشکل تنها یک نامه از ارشاد بر ای ابلا غ مجوز ( وای از دست این ادارات دو لتی و..:41:)افتا د بر ای او نور عید انشا ء الله در ار دیبهشت دیگه حتمی به دست همه میرسه ....

ufo-alien
16-03-2010, 18:33
این error چی هستش؟؟؟؟؟؟

این ارور یعنی اینکه شما یا یکی فایل از مد قبلی رو با زی جا مو نده و یا اینکه پک 1.04 رو بر ای مد ها نصب نکردی خلاصه یک جای کار می لنگه...این معر فتر ین ارور بازیه که به معنای اینه که در پوشه INIیک مشکلی هست .....:41:

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

ادديبهشت:18::18::18::18::18::18:

دو ستان تقصیر من نیست این مد حدو د 5 ماه که آما ده است ولی مشکلات تکثیر و ارشاد و مجوز اینقدر طول داده دارند حمایت می کنند دیگه شاید این هم یک حمایت از صنعت بازی سازس بومی مملکت ماست ما خبر نداریم ....:41::46::2:

a_mosave
17-03-2010, 18:33
با سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر از آقای منصوری بابت ساخت مد ایران میخواستم بپرسم خرید بازی به چه صورت است؟؟ پستی یا...

ممنون میشوم جواب بدهید

m2_bfn
19-03-2010, 08:07
یکی به داده من بدبخت برسه
من یک هفته است دارم دنبال پچ 1.4 میگردم.تمام 206 صفحه این فروم رو نگاه کردم.هیچ کدوم ادرس های دانلود پچ درست کار نمیکنه.چکار کنم؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

اگه میشه برام پچ رو اپ کنین تا من بتونم از یه جای مطمین دانلود کنم. مرسی

سیدعلی فلاح
19-03-2010, 13:21
اگه میشه برام پچ رو اپ کنین تا من بتونم از یه جای مطمین دانلود کنم. مرسی

اينم آدرس :18:مطمۀني:18: همه ي صفحه ها رو گشتي يه 4-5 باري لينكش هستش:13:

:46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::4 6::46::46::46:

:21:از اينم ميتوني استفاده كني بجاي پچ وكرك حجم حدودا 2 مگ:5:

m2_bfn
20-03-2010, 02:57
آره اما همش نصفه دانلود میشه.تازه هم ADSL دارم و هم از برنامه ی DAP استفاده میکنم.

aggus
20-03-2010, 10:26
سلام

جناب اردییییییییییییبهشت خیییییلی زیاده

یه جوری زییییر میزی ردش کن !

بابا ما تو کف این مدیم

اگه تا اون موقع من مردم بابا ننم میاد خون بهامو از شما میگیرن !؟!؟!

یه لطف شدید در یاروی ما کن دیگه ( فک کنم باید میگفتم حق )

L E G E N D
22-03-2010, 11:17
دوستان من همين مد ايران رو که ميگن ساختن تبليغشو تو يه سايت خارجي که کارش تحليل اينجور بازياست ديدم.
اونجا ميگفت که اين پروژه معلقه و توليد شو به حال تعليق درآوردن! ظاهراً دليلشم اينطور که عنوان کرده بودن ، کار کردن روي يک پروژه بهتر بوده!
حالا فکر کنم دليل اينکه ارشاد مجوز نميده همين باشه!:27: من تو ارشاد دوست و آشنا دارم و از اونا پرسيدم چطور ميشه فهميد که اين بازيه که اينا ميگن ساختن و يه مد بهش اضافه کردن تو چه مرحله ايه. اونا هم پي قضيه رو گرفتن و کاشف بعمل اومده که اصلاً چنين چيزي وجود خارجي نداره و تو ليست کارهايي که براي مجوز بررسي ميشن اصلاً وجود نداره!:41:
و اين معنيش اينه که همونطور که قبلاً گفتم اينايي که ميگن مد ايران رو ساختن خاليه عظيمي بستن که توش موندن.:39:
طرف با خودش فکر کرده بود خوب اين سايت خارجيه که از اين مدها ميسازه مثل بقيه مدهايي که ساخته مد ايرانم ميزاره واسه دانلود و اينا ميگيرن و ميارن ميزارن اينجا واسه فروش و ميگن ما ساختيم! ولي چون اين پروژه از طرف اون سازنده ها معلق مونده ، حالا هي ميان ميگن تو ارشاد مونده ، مجوز نميدن ، اِل شده و بِل شده.:15:
خوب بابا مگه مجبورين خالي ببندين که توش بمونين.:16:
با سابقه اي که بچه هاي هموطن عزيزمون دارن مطمئناً اگر چنين چيزي رو داشتن (که خاطر جمع باشين ندارن) خيلي سريع هم پيش فروشش ميکردن و هم بعد از توليد تو همين سايتايي مثل اينجا با قيمت ... بفروش ميرسوندن!:15:
خوب يباره بياين بگين اشتباه کرديم ما نساختيم و قضيه اين بود. هم خيال خودتونو راحت کنين هم برو بچه هاي اين سايتو که الاف خودتون کردين خلاص کنين.:42:

اصلاً ميدونيد چيه فعلاً که اين پروژه معلقه و معلوم نيست که راه بيوفته يا نه.
ولي بمحض اينکه تو اون سايتاي ارائه دهنده مد جنرال ديدمش دانلود ميکنم و هر جايي که راحت بتونين دانلودش کنين آپلود ميکنم. يا حتي اگه خواستين روي DVD براتون ارسال ميکنم. دانلودش که رايگانه DVD رو هم فقط پول ارسال و ديسکش رو حساب ميکنيد و بهم ميديد.
هر وقت اومد خبر ميدم. ولي به اين زوديا منتظرش نباشيد.:10:

ufo-alien
22-03-2010, 17:01
دوستان من همين مد ايران رو که ميگن ساختن تبليغشو تو يه سايت خارجي که کارش تحليل اينجور بازياست ديدم.
اونجا ميگفت که اين پروژه معلقه و توليد شو به حال تعليق درآوردن! ظاهراً دليلشم اينطور که عنوان کرده بودن ، کار کردن روي يک پروژه بهتر بوده!
حالا فکر کنم دليل اينکه ارشاد مجوز نميده همين باشه!:27: من تو ارشاد دوست و آشنا دارم و از اونا پرسيدم چطور ميشه فهميد که اين بازيه که اينا ميگن ساختن و يه مد بهش اضافه کردن تو چه مرحله ايه. اونا هم پي قضيه رو گرفتن و کاشف بعمل اومده که اصلاً چنين چيزي وجود خارجي نداره و تو ليست کارهايي که براي مجوز بررسي ميشن اصلاً وجود نداره!:41:
و اين معنيش اينه که همونطور که قبلاً گفتم اينايي که ميگن مد ايران رو ساختن خاليه عظيمي بستن که توش موندن.:39:
طرف با خودش فکر کرده بود خوب اين سايت خارجيه که از اين مدها ميسازه مثل بقيه مدهايي که ساخته مد ايرانم ميزاره واسه دانلود و اينا ميگيرن و ميارن ميزارن اينجا واسه فروش و ميگن ما ساختيم! ولي چون اين پروژه از طرف اون سازنده ها معلق مونده ، حالا هي ميان ميگن تو ارشاد مونده ، مجوز نميدن ، اِل شده و بِل شده.:15:
خوب بابا مگه مجبورين خالي ببندين که توش بمونين.:16:
با سابقه اي که بچه هاي هموطن عزيزمون دارن مطمئناً اگر چنين چيزي رو داشتن (که خاطر جمع باشين ندارن) خيلي سريع هم پيش فروشش ميکردن و هم بعد از توليد تو همين سايتايي مثل اينجا با قيمت ... بفروش ميرسوندن!:15:
خوب يباره بياين بگين اشتباه کرديم ما نساختيم و قضيه اين بود. هم خيال خودتونو راحت کنين هم برو بچه هاي اين سايتو که الاف خودتون کردين خلاص کنين.:42:

سلا م
اول به همه دو ستان رسیدن سال نو رو تبر یک عرض می کنم .:11:

دوست عزیز در جواب شما فقط می تو نم بگم متاسفم! کافر همه را به کیش خود پندارد :41:

بر ای اینکه مطمئن بشید این قضیه صحت داره به این آدرس یک سر بزنید تا خودتون مجوز انتشار و رده سنی بازی رو ببینید که تا ئید شده من گفتم فقط یک سری کا غذ بازی هاش مو نده او ن هم دست من نیست ادارها ی مملکت ما آنقدر می دو نن تا خسته شی بزنی بی راه .......

این هم آدرسی که مجوز بازی رو تا ئید کرده این بازی همکنو ن در وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانهای مو جود هست بنیاد تائید کرده و رده سنی 12 سال به بالا داده فر ستاده ارشاد، ارشاد نامه مجوز رو صادر کنه هر کس شک داره بره این آدرس خودش ببینه...

یک مقدار دو ست گرامی فکر کن بعد شایعه پر اکنی کن شما با یک بچه طرف نیستی که بخوای با این حر فها مجبور به کاری اش کنی من سنم مطمئن باش از شما خیلی بیشتره ولی بر ای خاطر علاقه خودم این کار رو کردم و دو ست دارم تمام کار هاش بدون عیب و نقص و کامل باشه واقعا از شما تعجب می کنم ....فقط سکوت تا زمان انتشار ...

iilliya
22-03-2010, 18:31
سلام
ساعت الان
واحد زمان برحسب GMT +4.5. ساعت هم اکنون 07:29 PM.
(ساعت پاین سایت)
من حدود 1ساعت دیگه میام کسی بود با ShockWave بیاد یه نامه هم بده یا بیاد تو ای دی من
راستی آخر کسی نفهمید چت باکس توی خود بازی با کدوم دگمه میاد؟

ufo-alien
23-03-2010, 00:44
سلام
ساعت الان
واحد زمان برحسب GMT +4.5. ساعت هم اکنون 07:29 PM.
(ساعت پاین سایت)
من حدود 1ساعت دیگه میام کسی بود با ShockWave بیاد یه نامه هم بده یا بیاد تو ای دی من
راستی آخر کسی نفهمید چت باکس توی خود بازی با کدوم دگمه میاد؟

سلا م
دکمه ENTER

ufo-alien
23-03-2010, 20:50
با سلام خدمت تمامی دوستان و تشکر از آقای منصوری بابت ساخت مد ایران میخواستم بپرسم خرید بازی به چه صورت است؟؟ پستی یا...

ممنون میشوم جواب بدهید

متشکرم
دوست عزیز از طر یق پست می تو نید در این ادرس زیر ثبت نام کنید سپس او لین پارت به شما اختصاص خواهد یافت انشا ئالله در ار دیبهشت ماه...
البته امکان خرید آنلاین و یا تحویل مبلغ خرید به پست نیز تا زمان انتشار فر اهم خو اهد شد ...

sinak3
23-03-2010, 21:03
متشکرم
دوست عزیز از طر یق پست می تو نید در این ادرس زیر ثبت نام کنید سپس او لین پارت به شما اختصاص خواهد یافت انشا ئالله در ار دیبهشت ماه...
البته امکان خرید آنلاین و یا تحویل مبلغ خرید به پست نیز تا زمان انتشار فر اهم خو اهد شد ...

میگم حالا این ارزش داره ما بگیریم؟ ارزش داره که ما افتخار کنیم اینو ایران ساخته؟ ما حالا افتخار کنیم وزارت ارشاد این بازیو مجاز اعلام کرده؟ یعنی شما وا میستی وزارت ارشاد بازی تایید کنه بعد بخری؟ اصلا مگه این بازیو رژیم غاصب آمریکا نساخته؟
در ضمن تبلیغات فروش تو این تاپیک تا جایی که میدونم ممنوعه

aggus
24-03-2010, 09:22
با سلام و تبریک سال نو

بابا این ایرانو یه جوری ساختن که ..................

از هر تیم هر که داشته یه چنتا واحد بهش اضافه کردن " ایران شده قول "

آخه اینم کاره که چی چون اونا ایرانو ضعیف ساختن شما ایرانو ابر قدرت کنین ؟!؟!؟!

یه کم برا تجهیزات ایران کار کنین !!

گفتن ارق میهن پرستیو از این جور چیزا نگفتن دروغ گویو از این جور چیزا " قافیه رو بداشته باش "

ufo-alien
24-03-2010, 11:11
میگم حالا این ارزش داره ما بگیریم؟ ارزش داره که ما افتخار کنیم اینو ایران ساخته؟ ما حالا افتخار کنیم وزارت ارشاد این بازیو مجاز اعلام کرده؟ یعنی شما وا میستی وزارت ارشاد بازی تایید کنه بعد بخری؟ اصلا مگه این بازیو رژیم غاصب آمریکا نساخته؟
در ضمن تبلیغات فروش تو این تاپیک تا جایی که میدونم ممنوعه

دو ست گرامی اولا من هیچ وقت نگفتم بازی اصلی رو من سا ختم
دو ما ایر ان نسا خته و یک ایر انی ساخته او نهم مد نه بازی
سو ما ارشاد تمام بازی ها رو باید تائید کنه و گرنه بازی یا هر CD -DVDبدو ن هو لو گرام غیر قا نونی است و هیچ شر کتی حق پخش نداره و باید تمام بازی ها پس از مصوبه مجلس چه ساخت ایر ان چه هر کشوری باید نیاد ملی بازی های را یانه ای رده سنی بده و مجاز اعلا م کنه و ارشاد هم نامه و مجوز رو صادر کنه این قانو نه حالا ما به عنو ان یک فرد متمدن باید تابع قانو ن باشیم چه قانو ن خوب یا به نفع ما باشه یا نه.......
من بار ها اعلا م کردم بازم می گم این مد یکی از بر ترین مد های ساخته شدست من با بیش از 2200 ساعت کار این مد رو سا ختم ویکی دیگه اینکه دوستان عزیز تمام چیز های این بازی نو و جدیدند اکثر شون طر احی شدند از لباس سر باز ها گرفته تا تکسچیر تانکها و بیش از 55 تانک و26 هو اپیما بیش از 20 دفاع جدید ، وو.... به بازی اضافه شدند که در اصل بازی نیست بر تر از همه پس از تلاش بیش از سه ماه ما داستان بازی جدید شده یعنی شما بر ای هر یک از تیمها ی ایر ان و امر یکا و روسیه هر تیم 6 ماموریت جدید با دمو دارید تمام سا ختمانها با نمای جدید ارائه شدند تمام عکسها منو ها شل مپ ها دمو ها صداه(صدای انفجار ها صدای-موزیک -موزیک متن -و...عوض شدند ) بازی دوبله به زبان فارسی شده
اثر ات گردغبار طبیعیتر شدن اثر ات انفجار به بازی اضافه شده اثر ات ناشی از دود آتش و لیزر و اثر ات محیطی عوض و جدید ند ،

گرافیک بازی حداقل 30% تعقیر کرده گرد و غبار هوا در شش فضای بار انی و برفی شب شب بر فی و بار انی صحرا و...اضافه شدند
تکسچیر آبو گرافیک آب عوض شدند آبو جریان آب بسیار هوشمندانه طر احی شده یعنی در بار ان رو د خانه گل آلو د میشه و در زمستان یخ میزنه و در سو احل گرم در یا خزه دارهو در سو احل آب های شیر ین رنگ آب فر ق می کنه و در ....
هوش مصنو عی بازی حداقل 50% ارتقا پید ا کرده به صورتی که اگر حریف دفاع شما رو ببینه قویه عقب نشینی یا فر ار میکنه از جا های که اصلا فکر شو هم نمی کنید بهتو ن حمله میکنه، هر تیمی با یک نقطه قوتش یا تانک یا هو اپیما یا سر باز یا هر تیمی با تا کتیک خودش به شما ضر به می زنه بهتو ن قول می دم بر ترین بازیکن نمی تونه با بیش از دو تیم در حالت هارد بازی کنه من با هوش قبلی بازری با هفت تیم همزمان هارد بازی می کردم ولی الان با یکی اش مشکل دارم ....
حالا ببینم اینقدر تعقیر و تحول در بازی اسمش چیه ...
فکر می کنید این کار کار آسو نیه اگه اینطور فکر میکنی یک سر باز به بازی اضا فه کن تا سختی این کار رو درک کنید ...
یک مطلب دیگه اینکه دوست من من تنها مد ساز نیستم شر کتهای بسیار قول دیگی هم مثل وست وود و...
مد می سازند مد سازی یک صنعت در دنیای ساخت بازی است و بر ای خودش مهره بسیار اثر گزاریست حالا خودتون می دو نید ببینید ارزش داره بازی کنید من خالصانه قصدم در درجه اول فقط و فقط انجام این کار بود که الحمد الله به انجام رسید باقی اش با شما
می تونید حمایت کنید یا .....:41:
من هم قبو ل دارم این باز سا خت شر کت بزر گ EA GAMEمی باشد و من رسما اعلا م میکنم این بازی تنها یک مد است که از موتور این شر کت معظم استفا ده کرده .
درمورد تبلیغ هم دوست من به تیتر این تایپیک و علت درست شدنش دقت کن اگه ق ار بود این کار رو انجام ندیم و تو ضیح در بارش ندیم پس کسی که بالاخره موفق به ساخت آرزوی این تایپیک شد چطور باید اطلاع رسانی کنه؟؟؟
موفق باشید :11::46:

ufo-alien
24-03-2010, 11:17
با سلام و تبریک سال نو

بابا این ایرانو یه جوری ساختن که ..................

از هر تیم هر که داشته یه چنتا واحد بهش اضافه کردن " ایران شده قول "

آخه اینم کاره که چی چون اونا ایرانو ضعیف ساختن شما ایرانو ابر قدرت کنین ؟!؟!؟!

یه کم برا تجهیزات ایران کار کنین !!

گفتن ارق میهن پرستیو از این جور چیزا نگفتن دروغ گویو از این جور چیزا " قافیه رو بداشته باش "
سال نو شما هم مبار ک انشا ئ الله همیشه شاد باشید :11:
دوست من بذار جرم بشه بعد سر ما رو بزن بابا مگه شما بازی رو دیدی
نه دو ست گرامی بازی کاملا منطقی و متعادل طر احی شده ایر ان نقاط مبت و منفی زیادی داره و سعی شده همه اینها رعایت بشه ایر ان به سختی می تونه جلو امر یکا مقا ومت کنه حتما باید تاکتیک داشته باشید تا پیروز بشید و گرنه متاسفم شکست خواهید خورد امر یکا تیم بسیار قوی هستش هر تیمی یک نقاط قوت داره و یک نقاط ضعف بقیش بمونه وقتی بازی رو بازی کردید خودتون متو جه میشید ...
مطمئن باشید دوستان بازی کاملا متعادل طر احی شده
موفق باشید

sinak3
24-03-2010, 11:23
میگم دوست من خوب وقتی شما ها همچین بازی قوی می تونید بسازید که از بازی EA هم قویتره چرا یه بازیه جدید با نام ایرانی نساختید که ماهم افتخار کنیم.

سو ما ارشاد تمام بازی ها رو باید تائید کنه و گرنه بازی یا هر CD -DVDبدو ن هو لو گرام غیر قا نونی است و هیچ شر کتی حق پخش نداره و باید تمام بازی ها پس از مصوبه مجلس چه ساخت ایر ان چه هر کشوری باید نیاد ملی بازی های را یانه ای رده سنی بده و مجاز اعلا م کنه و ارشاد هم نامه و مجوز رو صادر کنه این قانو نه حالا ما به عنو ان یک فرد متمدن باید تابع قانو ن باشیم چه قانو ن خوب یا به نفع ما باشه یا نه.......

یعنی شما وا میستی این ارشاد تایید کنه بعد بخری؟ الان چند نفر تو ایران هستن که بازیه تایید شده این وزارت ... رو میخرن؟ اگه ما بخوایم صبر کنیم اینا تایید کنن باید یه 5-6 سالی واستیم.برو بازیای تایید شده رو ببین ماله چن سال پیشن.

ufo-alien
25-03-2010, 00:39
میگم دوست من خوب وقتی شما ها همچین بازی قوی می تونید بسازید که از بازی EA هم قویتره چرا یه بازیه جدید با نام ایرانی نساختید که ماهم افتخار کنیم.

یعنی شما وا میستی این ارشاد تایید کنه بعد بخری؟ الان چند نفر تو ایران هستن که بازیه تایید شده این وزارت ... رو میخرن؟ اگه ما بخوایم صبر کنیم اینا تایید کنن باید یه 5-6 سالی واستیم.برو بازیای تایید شده رو ببین ماله چن سال پیشن.

مشکل موتور بر ای بازی سازی است و گرنه ما تمام کار ها رو می تو ئنیم بکنیم یک مو تور درجه سه الن با زمان چند ماهه چند صد میلیو ن تو مان قیمت داره ... پس تنها راه که می مو نه hak موتور بازی ها ست ....

من هم دوست دارم بازی هر چه زودتر به دست همه می رسید همین بازی 5 ماه پیش تمام شده ولی مملکت ماست دیگه ...
من چون قصد دارم این بازی در تمام ایر ان به راحتی پخش و به دست همه برسه این مرا حل رو اجبارا باید طی کنم انشا ئ الله حتما تا آخر ار دیبهشت ماه قول دادند پخش شه ....تو کل به خدا

iilliya
26-03-2010, 14:09
کسی هست پایه ShockWave
باشه؟

abc2
26-03-2010, 23:27
آقا من پک Rise of the Reds رو دارم ولی هرکاری می کنم اجرا نمیشه حجمش 140 مگ هست وقتی داخل فولدر Zero hour نصبش می کنم روی یه سری فایلهای این فولدر replace میشه ولی اتفاقی نمی افته و بازی مثل قبل بالا میاد و چیزی تغییر نمیکنه مشکل چیه . ممنون .

ufo-alien
27-03-2010, 19:04
آقا من پک Rise of the Reds رو دارم ولی هرکاری می کنم اجرا نمیشه حجمش 140 مگ هست وقتی داخل فولدر Zero hour نصبش می کنم روی یه سری فایلهای این فولدر replace میشه ولی اتفاقی نمی افته و بازی مثل قبل بالا میاد و چیزی تغییر نمیکنه مشکل چیه . ممنون .

بر و به منو ی استارت در قسمت اall programs از او نجا اجراش کن به دو صور ت می تونی اجراش کنی یا تمام صفحه یا نیم صفحه ... بر و اینجا که گفتم خودت متو جه میشی
موفق باشی

afshinaghasi
27-03-2010, 23:53
همون جنرال قدیمیه هست حتما تغییراتی رو درش دادن ولی واسه این زمونه این بازی خیلی دیگه قدیمیه گرافیکش ضایع هست
طرف چه حالی داشته اومده ایرانیش کرده اخه با این همه بازی توپ مگه عقلمونو از دست دادیم که یه همچین بازیهای ضایع رو یازی کنیم

AhmadReza.
28-03-2010, 16:24
همون جنرال قدیمیه هست حتما تغییراتی رو درش دادن ولی واسه این زمونه این بازی خیلی دیگه قدیمیه گرافیکش ضایع هست
طرف چه حالی داشته اومده ایرانیش کرده اخه با این همه بازی توپ مگه عقلمونو از دست دادیم که یه همچین بازیهای ضایع رو یازی کنیم

در اشتباهی جانم....:8:
بازی به این قشنگی..:40:

Mahdi_591
29-03-2010, 06:16
یه نام خدا
سلام یه همه

دوستان بنده همیشه دو تا بازی روی سیستم نصب دارم یکی red alert 2 و yuris reveng هست یکی دیگش Generals هست
ولی خیلی وقته از Genals zero hour استفاده میکنم از بین دوستان کسی هست خبر جدیدی درباره جنرال ها به بنده بده
خیلی وقته خبری ندارم
البته هر وقت خسته میشم میرم سروقت فایلهای ini بازی یکم دست کاریش می کنم یه چیزای اضافه میکنم بعد کلی صفامیکنم باهاش

M A X I M U M
29-03-2010, 09:04
بعد از ZH تايبرين وارز اومد بعدش يه بسته الحاقي اومد و دو هفته پيشم سري آخر تايبرين وارز اومد

afshinaghasi
29-03-2010, 10:00
در اشتباهی جانم....:8:
بازی به این قشنگی..:40:
الکی نگو قشنگه چیچیش قشنگه واسه زمونه خودش آره خوب بود ولی واسه حالا نه . فعلا General 4 دارم بازی میکنم خیلی توپه

ali-07
29-03-2010, 11:34
الکی نگو قشنگه چیچیش قشنگه واسه زمونه خودش آره خوب بود ولی واسه حالا نه . فعلا General 4 دارم بازی میکنم خیلی توپه

بله اما هنوز كه هنوز خيلي ها با اين بازي حال ميكنن مثل خوده من،بعضي از بازي ها هر چقدر هم كه ازش بگذره بازم طرفداراي خاص خودشو داره....:10::46:

ufo-alien
29-03-2010, 12:06
یه نام خدا
سلام یه همه

دوستان بنده همیشه دو تا بازی روی سیستم نصب دارم یکی red alert 2 و yuris reveng هست یکی دیگش Generals هست
ولی خیلی وقته از Genals zero hour استفاده میکنم از بین دوستان کسی هست خبر جدیدی درباره جنرال ها به بنده بده
خیلی وقته خبری ندارم
البته هر وقت خسته میشم میرم سروقت فایلهای ini بازی یکم دست کاریش می کنم یه چیزای اضافه میکنم بعد کلی صفامیکنم باهاش

یک سر به اینجا بزن

AhmadReza.
29-03-2010, 14:08
من تا 2 بیشتر بازی نکردم و بعدی هاشو فقط عکساشو دیدم
آخه ما باید یه بازی رو انجام بدیم که به این زمونه بخوره...تو نسخه های بعدی یک سری ماشین و توپ وتانک عجیب اومده که تخیلی هست ..
وقتی تو جنگ ها از اون لوازم استفاده کردن اونوقت شما برو بشین اونارو بازی کن....:5:

afshinaghasi
29-03-2010, 20:37
منم این حرفو قبول دارم که نباید دیگه خیلی تخیلیش کنن ولی منظورم بیشتر در گرافیکش بود البته این جنرال 4 زیاد جالب نیست در ضمن نسخه قدیمیشو من بازی کردم فکر کنم 6 سال پیش بود اونموقع خیلی باحال بود

AhmadReza.
29-03-2010, 20:50
منم این حرفو قبول دارم که نباید دیگه خیلی تخیلیش کنن ولی منظورم بیشتر در گرافیکش بود البته این جنرال 4 زیاد جالب نیست در ضمن نسخه قدیمیشو من بازی کردم فکر کنم 7 سال پیش بود اونموقع خیلی باحال بود
این شد حرف حساب.....
:40::11:

abc2
30-03-2010, 23:24
آقا من بازی رو اجرا کردم ولی نمیدونم چرا هرچی پک نصب میکنم مشکل AI پیدا میکنه بازی . تا حالا Rise of the reds و Contra رو نصب کردم ولی تا میرم تو بازی یا دشمنام ناپدید شدن یا اصلا هیچکاری انجام نمیدن یا اینکه رو درجه Hard هم اینقدر ضعیف بازی میکنن که اصلا در حد حتی easy هم نمیشه . مشکل چیه اعصابمو خورد کرده . تو کفم این پکهارو بازی کنم ولی اینجوری شده . ممنون .

ufo-alien
31-03-2010, 00:07
آقا من بازی رو اجرا کردم ولی نمیدونم چرا هرچی پک نصب میکنم مشکل AI پیدا میکنه بازی . تا حالا Rise of the reds و Contra رو نصب کردم ولی تا میرم تو بازی یا دشمنام ناپدید شدن یا اصلا هیچکاری انجام نمیدن یا اینکه رو درجه Hard هم اینقدر ضعیف بازی میکنن که اصلا در حد حتی easy هم نمیشه . مشکل چیه اعصابمو خورد کرده . تو کفم این پکهارو بازی کنم ولی اینجوری شده . ممنون .

این یک هوش مصنوعی فوق العاده است بیا اینجا دانلود کن و طبق تو ضیحات عمل کن :

abc2
01-04-2010, 11:19
آقا اینکارو هم کردم ولی اصلا کار نمیکنه طبق توضیحش پیش رفتم ولی بازی همش موقع run دادن error میده .
تازه الان پک contra 007 رو از همین سایت گرفتم ولی اصلا اجازه ساخت یه سری از ساختمانهای مهم رو نمیده تو این پک مثل Strategy Center که اگه نسازی تقریبا هیچی نداری نه قدرت نه تانکهای مهم نه نیروی پشتیبانی نه هواپیمای درست حسابی تقریبا هیچی دیگه حالا میخوام بدونم چرا من همش با این پکها مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم . تا حالا سه تا پک نصب کردم هرکدوم یه مشکلی داره .
Rise of the reds مشکل هوش مصنوعی داره
Contra 007 مشکل نساختن ساختمون داره ولی هوش مصنوعیش درست کار میکنه .
Light of five Stars هم مشکل هوش مصنوعی داره تازه زبونش هم چینیه .

ufo-alien
01-04-2010, 14:47
آقا اینکارو هم کردم ولی اصلا کار نمیکنه طبق توضیحش پیش رفتم ولی بازی همش موقع run دادن error میده .
تازه الان پک contra 007 رو از همین سایت گرفتم ولی اصلا اجازه ساخت یه سری از ساختمانهای مهم رو نمیده تو این پک مثل Strategy Center که اگه نسازی تقریبا هیچی نداری نه قدرت نه تانکهای مهم نه نیروی پشتیبانی نه هواپیمای درست حسابی تقریبا هیچی دیگه حالا میخوام بدونم چرا من همش با این پکها مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم . تا حالا سه تا پک نصب کردم هرکدوم یه مشکلی داره .
Rise of the reds مشکل هوش مصنوعی داره
Contra 007 مشکل نساختن ساختمون داره ولی هوش مصنوعیش درست کار میکنه .
Light of five Stars هم مشکل هوش مصنوعی داره تازه زبونش هم چینیه .

سلام
دوست عزیز من بار ها توضیح دادم مد :contra 007 به مر ور که شما ستا رها رو در حین جنگ میگیرید قابلیتهاش آزاد میشه این مد اینجوری طر احی شده .... مثل سلختمان تدارکات یا بمب اتم و غیر ه به مرور هر چقدر بیشتر بجنگید و حمله کنید و نیر و های دشمن رو بزنید ستاره آزاد می کنید و قابلیت بازی آزاد میشه ....
در مورد مد :Light of five Stars در آدرس زیر طریقه انگلیسی کردنشو تو ضیح دادم :
هوش مصنوعی اش هم که همو ن هوش سا خت خودمو ن رو که در پست قبلی گذاشتم استفا ده کن
آدرس انگلیس کردن زبان :Light of five Stars

sir payman
01-04-2010, 20:08
سلام عزیزان
میدونم که برای اجرای نسخه zero hour باید نسخه 1 نصب باشه و من نسخه 1 این بازیو نصب کردم و بعدش هم zero hour رو نصب کردم ولی وقتی میرم توی بازی و روی هر گزینه ای که کلیک میکنم میگه دیسک رو وارد کن.چه کار باید بکنم؟

و مشکل دیگم که برام مهم تره اینه که این بازی رزولوشن 1920*1080 رو نداره و باید توی رزولوشنهای دیگه بازی کنم که این باعث میشه کلا تصویرم بهم بریزه و اعصاب خرد کن بشه. ایا روشی برای حل این مشکل هست؟؟
ممنون اگر کمک کنید:11:

ufo-alien
03-04-2010, 10:57
سلام عزیزان
میدونم که برای اجرای نسخه zero hour باید نسخه 1 نصب باشه و من نسخه 1 این بازیو نصب کردم و بعدش هم zero hour رو نصب کردم ولی وقتی میرم توی بازی و روی هر گزینه ای که کلیک میکنم میگه دیسک رو وارد کن.چه کار باید بکنم؟

و مشکل دیگم که برام مهم تره اینه که این بازی رزولوشن 1920*1080 رو نداره و باید توی رزولوشنهای دیگه بازی کنم که این باعث میشه کلا تصویرم بهم بریزه و اعصاب خرد کن بشه. ایا روشی برای حل این مشکل هست؟؟
ممنون اگر کمک کنید:11:
سلا م
مشکل شما از کرک است:
به این ادرس بر وید و فایل کرک را دانلود کن و پس از اینکه از حالت فشر ده خارج کردید در محل نصب بازی جپنرال زرو کپی کنید دیگه نه نیاز به پک 1.04 و نه نیاز به کرکپ دارید :
آدرس :

در مورد گرا فیک هم این فایل زیر را دانلود کن و پس از اینکه از حالت فشر ده خارج کردید در آدرس زیر کپی کن:

E:\Program Files\EA Games\Command & Conquer\Command & Conquer \Generals Zero Hour\Data\INI

آدرس فایل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گرافیک.rar

البته توجه داشته باشید این دیگه نهایت گرافیک این بازیه که بر اتو ن تنظیم کردم و بیشتر از این مو تور ساپورت نمی کنه
موفق باشید

moien zarif
05-04-2010, 20:13
سلام
میشه طریقه استفاده از پچ هایی که خودمون دانلود میکنیم رو بهم بگی؟

ufo-alien
05-04-2010, 22:14
سلام
میشه طریقه استفاده از پچ هایی که خودمون دانلود میکنیم رو بهم بگی؟

سلام
اصول کار اینه:تمام پک ها باید در پوشه نصب بازی جنرال زرو یا کپی شند یا در موقع نصب(البته بر ای پک های که ستاپ دارند ) آدرس محل نصب بازی جنرال زرو را باید بدید و بعد او نهای رو که ستاپ دارند از منوی استارت یا دستاپ روی آیکن شون کلیک کنید تا اجرا شند ولی او نهای که چند تا پوشه اند یا فایل های با پسوند INI هستند رو در محل نصب بازی کپی کنید
موفق باشید :46:

moien zarif
06-04-2010, 19:15
میشه چندتا پک خوب بهم معرفی کنی و لینک دانلودش هم بزاری؟

ufo-alien
06-04-2010, 21:36
میشه چندتا پک خوب بهم معرفی کنی و لینک دانلودش هم بزاری؟
سلا م
بیا این ادرس:

------------------------------------------------------------------------------------
==========================================
------------------------------------------------------------------------------------

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

راستی دوستان یک سری عکس های جدید حدو د ا 40 تا از مد ایر ان آماده کردم که برید در این صفحه ببینید و اگه نکتهای به نظر تون میرسه خوشحال میشم تا وقت باقیه بر ای تحویل سورس نهایی بر ای انتشار بگید ...

آدرس این گالری عکس های مد ایر ان:

moien zarif
07-04-2010, 17:35
در ضمن اگه کسی میدونه پچ ریبورن رو از کجا میشه دانلود کرد ادرسش رو بزاره ،ممنون میشم.:11:

moien zarif
08-04-2010, 17:20
سلام
اگه میشه لینک دانلود پکcontra 007 برام بزارین. :42:

ufo-alien
09-04-2010, 00:46
سلام
اگه میشه لینک دانلود پکcontra 007 برام بزارین. :42:

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

در ضمن اگه کسی میدونه پچ ریبورن رو از کجا میشه دانلود کرد ادرسش رو بزاره ،ممنون میشم.:11:

moien zarif
09-04-2010, 13:51
سلام
من وقتی وارد بازی میشم و با8 تا ارتش همزمان بازی می کنم تیک میگیره و اعصابمو به هم میریزه. ممکنه مشکل از سیستمم باشه؟

moien zarif
09-04-2010, 14:17
سلام
من یک سوال درباره ی مد ایران دارم،توی مد ایران ارتش ایران بمب اتم نداره؟

Mr.Lover
09-04-2010, 14:53
سلام
راستی این بازی war armageddon بصورت شبکه و انلاین هم اجرا می شه؟ (سروری برای بازی انلاین داره؟)

ufo-alien
09-04-2010, 23:06
سلام
من وقتی وارد بازی میشم و با8 تا ارتش همزمان بازی می کنم تیک میگیره و اعصابمو به هم میریزه. ممکنه مشکل از سیستمم باشه؟

پله اشکال از سیستم شماست

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

سلام
من یک سوال درباره ی مد ایران دارم،توی مد ایران ارتش ایران بمب اتم نداره؟

نه بمب نوتر ونی داره و موشکهای شهاب

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سلام
راستی این بازی war armageddon بصورت شبکه و انلاین هم اجرا می شه؟ (سروری برای بازی انلاین داره؟)

بله به صورت آنلاین تحت شبکه هاماچی می تونید بازی کنید نرم افزار ها ما چی هم در DVD بازی مو جود است و از اتو ران اختصاصی بازی به راحتی قابل اجراست همراه آموزش مصور

moien zarif
10-04-2010, 12:33
سلام
با اینترنت دیال اپ هم میشه انلاین بازی کرد؟

moien zarif
10-04-2010, 12:34
سلام
با اینترنت دیال اپ هم میشه انلاین بازی کرد؟:41:

ali-07
10-04-2010, 15:58
سلام
با اینترنت دیال اپ هم میشه انلاین بازی کرد؟:41:
بله تا دونفر میتونین از دیال آپ استفاده کنین
:5:

moien zarif
10-04-2010, 20:16
سلام
میشه انلاین بازی کردن رو اموزش بدی؟:21:

ali-07
11-04-2010, 12:38
سلام
میشه انلاین بازی کردن رو اموزش بدی؟:21:

دوست عزيز شما ميتوني همين چند صقحه قبل تاپيك رو بخوني و اينكه به اين لينك بري:
آموزش نرم افزار هاماچي:
:10:

RAMB0o0
13-04-2010, 15:22
سلام.
چیت یا کد تقلبی که بشه تو شبکه ازش استفاده کرد واسه بازی هست یا نه؟مرسی

L E G E N D
13-04-2010, 18:22
سلا م
اول به همه دو ستان رسیدن سال نو رو تبر یک عرض می کنم .:11:

دوست عزیز در جواب شما فقط می تو نم بگم متاسفم! کافر همه را به کیش خود پندارد :41:

بر ای اینکه مطمئن بشید این قضیه صحت داره به این آدرس یک سر بزنید تا خودتون مجوز انتشار و رده سنی بازی رو ببینید که تا ئید شده من گفتم فقط یک سری کا غذ بازی هاش مو نده او ن هم دست من نیست ادارها ی مملکت ما آنقدر می دو نن تا خسته شی بزنی بی راه .......

این هم آدرسی که مجوز بازی رو تا ئید کرده این بازی همکنو ن در وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانهای مو جود هست بنیاد تائید کرده و رده سنی 12 سال به بالا داده فر ستاده ارشاد، ارشاد نامه مجوز رو صادر کنه هر کس شک داره بره این آدرس خودش ببینه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک مقدار دو ست گرامی فکر کن بعد شایعه پر اکنی کن شما با یک بچه طرف نیستی که بخوای با این حر فها مجبور به کاری اش کنی من سنم مطمئن باش از شما خیلی بیشتره ولی بر ای خاطر علاقه خودم این کار رو کردم و دو ست دارم تمام کار هاش بدون عیب و نقص و کامل باشه واقعا از شما تعجب می کنم ....فقط سکوت تا زمان انتشار ...

دوست عزیز در جواب شما فقط می تو نم بگم متاسفم! کافر همه را به کیش خود پندارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر سني هم شما فکر نکنم زياد سني داشته باشي. خونه پُرش 27 - 28. اصلاً جهنم و ضرر 30 سالته. خوبه آقا بزرگ.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمن اينکه مثل همون حرف معروف اخراجيها که گفتن به ريش نيست ، به ريشست ؛ من هم بهت ميگم به سن نيست به چيزيه که تو کلست. به طرز تفکر.

ما اينو هنوز هم ميگم اين ويرايش بازي که شما ميگي کار خودته من مسرانه ميگم کار شما نيست و دقيقاً همين چيزي رو که ميگيد ساختين رو در همون سايت خارجي که ذکر کردم درباره ويرايشش توضيح داده بود.
من اصلاً اصراري ندارم که بخوام براي شما دليل بيارم. هر کس خودش ميدونه چيکارست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينو محض اطلاع بچه هاي سايت گذاشتم که سرکارشون گذاشتي. رفتي يه سري از اون سايت هاي ارائه دهنده ويرايش هاي جنرال و چند بازيه ديگه ويرايش هاي مختلف رو تو سايت خودت گذاشتي و طفلي بچه ها رو هم طوري سرکار گذاشتي که فکر کنن همشون کار تويه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون موقع هم که گفتي براي ساختش نياز به کمک داري من و چندتا از بچه ها بهت گفته بوديم ميخوايم تو ساخت اين مُد بهت کمک کنيم. چند تا آدرس چرت و پرت دادي و گفتي برين اون نمونه رو دانلود کنيد و روش کار کنيد و.... که همه رفتيم تو آدرسي که داده بودي و معلوم شد که سرکار گذاشته بودي. هرچي هم که گفتيم آدرس درست نيست لينک اشتباهه ؛ رفته بودي کوچه علي چپ.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال اگه واقعاً کار خودت بوده ( که ميگم نيست و يا حداقل اقلش کپيشو گير آووردي ) ناز شصتت. کي بخيل ما که ميخواستيم کمکت کنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بابا بازي ساز :34::16::33:

جدي نگير محض خنده.:27:

moien zarif
14-04-2010, 18:55
سلام
من مد Command & Conquer Tiberian Dawn Redux را دانلود کردم که حجمش 669مگا هست ولی وقنی میخوام از زیپ درش بیارم این پیغام رو میده:
please insert the last disk of the multi_volume set and click ok to continue حالا چه کار کنم؟ در ضمن مد کنترا007رو هم دانلود کردم ولی وقتی کپی کردم توی محل نصب جنرال هیچ تغییری ایجاد نشد. لطفا یکی به دادم برسه:18:

moien zarif
15-04-2010, 20:09
کسی نمی خواد جواب سوال منو بده؟:41:
دلم میخواد هر چی سریعتر این مدهارو اجرا کنم و از بازی لذت ببرم:19:

ufo-alien
16-04-2010, 11:04
کسی نمی خواد جواب سوال منو بده؟:41:
دلم میخواد هر چی سریعتر این مدهارو اجرا کنم و از بازی لذت ببرم:19:

این مد ها هیچ کدام ایر اد نداره از منوی استارت کنترل کن شاید ایکن کنترا جداگانه باشه از او ن قسمت اجراش کن در مورد تایبر یم هم مطمئن شو فضا بر ای نصب داری و گرنه این مد ها ایر اد ند ارند ....

moien zarif
16-04-2010, 14:45
سلام دوست عزیز
مدهایی که من دانلود کردم یکیش(تایبریم) زیپ هست و اون یکی(کنترا007)یک فایل معمولی.کنترا ستاپ نداشت ومن کپیش کردم وهیچ تغییری نکرد اون یکی هم از زیپ در نیومد.
توی صفحه 209 که من پرسیده بودم چطوری میشه مدهایی رو که خودمون دانلود میکنیم استفاده کرد در جواب نوشته بودی فایلهایی که چندتا پوشه اند یا پسوند INI دارند باید درمحل نصب بازی کپی بشن ولی پسوند کنترایی که من دانلود کردم .rar هست.
من باید پسوندش رو عوض کنم؟

ufo-alien
17-04-2010, 08:55
سلام دوست عزیز
مدهایی که من دانلود کردم یکیش(تایبریم) زیپ هست و اون یکی(کنترا007)یک فایل معمولی.کنترا ستاپ نداشت ومن کپیش کردم وهیچ تغییری نکرد اون یکی هم از زیپ در نیومد.
توی صفحه 209 که من پرسیده بودم چطوری میشه مدهایی رو که خودمون دانلود میکنیم استفاده کرد در جواب نوشته بودی فایلهایی که چندتا پوشه اند یا پسوند INI دارند باید درمحل نصب بازی کپی بشن ولی پسوند کنترایی که من دانلود کردم .rar هست.
من باید پسوندش رو عوض کنم؟

شما باید اول فایل رو از حالت فشر ده خارج کنی با کمک این نزم افزار به راحتی می تو نی این کار رو بکنی :

آدرس سایت :

بعد از اینکه شما فایل رو از حالت فشر ده خارج کردید تمام او نها رو در پوشه نصب بازی کپی کنید .همین...پ

rar هم یک نوع پسوند زیپه ...تایبر یم هم زیپ نیست بلکه تا او نجایی که من یادمه ستا پ بود و شما باید نصبش می کردی

moien zarif
17-04-2010, 09:30
پس چرا کنترا عمل نکرد؟:37:

ufo-alien
18-04-2010, 09:58
پس چرا کنترا عمل نکرد؟:37:

از حالت فشر ده خارجش کنی و در محیطی که بازی جنرال زرو رو نصب کردی نصبش کنی فکر نکنم مشکلی باشه فقط بگو ببینم ستاپ یا فایل یا پوشه است پس از اینکه از حالت فشر ده در ش می آری چون من خیلی وقت پیش نصبش کردم یا دم نیست اگه ستاپ بو د آدرس محل نصب رو بده یعنی پوشه جنرال زرو ولی اگه چند تا پوشه بو د یا فایل با پسو ند های مختلف همشو ن رو همو نطور که گفتم در محیط نصب بازی کپی کن یک مسئله دیگه اینکه بعضی از مد ها بر ای خو دشو ن فایلی با پسو ند EXE می سازند که اگه کنترا 007 هم همینجوری بو د بعد از کپی باید آیکن خود بازی رو اجرا کنی
موفق باشی

Slimon
21-04-2010, 20:35
کسی میدونه برای تحت شبکه چطوری باید سریال Zero Hour رو تغییر داد که دیگه نیازی به نصب مجدد بازی نباشه ؟!؟

Slimon
27-04-2010, 19:58
کسی نیست با هاماچی آنلاین بازی کنیم ؟

ufo-alien
27-04-2010, 23:07
سلا م

دو ستان عزیز این یک سری از گرافیک و عکس های جدید بازیه:
این چند وقت من بی کار نبو دم و روی گرافیک بازی کار می کردم بازی از لحاظ گرافیکی کلی تعقییر کرده .
ضمنا تعدادی سا ختمان جدید بر ای بازی طر احی کردم که سا ختما نهای لبنان همه عوض شد ند و سا ختمان مادر ایر ان :

بازی انشا ئ الله تا آخر این ماه حتما منتشر میشه
مجوز به صورت کتبی شنبه صادر شد

در این مدت گرافیک آب انعکاس آسمان در آب و نور پر دازی کا ملا متحول شده .....
البته چیز های دیگه ای هم به بازی اضافه کردم که البته نمی گم تا بازی رو خودتو ن ببینید
امیدوارم ارزش این همه صبر رو داشته .....
این هم عکسها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/7.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/5.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/41.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/40.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/4.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/39.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/38.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/37.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/36.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/35.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/34.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/33.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/32.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/31.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/30.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/1.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/3.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/29.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/28.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/27.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/26.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/25.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/24.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/23.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/22.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/21.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/20.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/2.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/18.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/17.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/16.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/13.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/12.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/11.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armageddon 2/10.jpg

meysad
27-04-2010, 23:11
یعنی تا آخر این ماه توسط همون روش ثبت نامی به دست ما خواهد رسید ؟

ufo-alien
28-04-2010, 00:01
یعنی تا آخر این ماه توسط همون روش ثبت نامی به دست ما خواهد رسید ؟

بله انشا ءالله
ولی یکی دو هفته بعدش در تمام مناطق از طریق فر و شگاه ها پخش میشه

moien zarif
28-04-2010, 13:20
من که تو مشهدزندگی میکنم چجوری میتونم بازی رو تهیه کنم؟باید ثبت نام کنم یا سریع به فروشگاه های مشهد میرسه؟در ضمن چه سیتمی رو لازم داره؟:blink:و هزینهش به اضافه هزینه ارسالش چه قدر میشه؟ :weird:

Angel killer
30-04-2010, 09:13
سلا م

دو ستان عزیز این یک سری از گرافیک و عکس های جدید بازیه:
این چند وقت من بی کار نبو دم و روی گرافیک بازی کار می کردم بازی از لحاظ گرافیکی کلی تعقییر کرده .
ضمنا تعدادی سا ختمان جدید بر ای بازی طر احی کردم که سا ختما نهای لبنان همه عوض شد ند و سا ختمان مادر ایر ان :

بازی انشا ئ الله تا آخر این ماه حتما منتشر میشه
مجوز به صورت کتبی شنبه صادر شد

در این مدت گرافیک آب انعکاس آسمان در آب و نور پر دازی کا ملا متحول شده .....
البته چیز های دیگه ای هم به بازی اضافه کردم که البته نمی گم تا بازی رو خودتو ن ببینید
امیدوارم ارزش این همه صبر رو داشته .....
این هم عکسها :

ببخشید لینک فروشگاه ر وبه منم بدید ... منم خودم فروشگاه دارم مخصوص بازی ها کاری داشتید در خدمت هستم

javadempratoor@yahoo.com :40:

smaxc
01-05-2010, 23:46
سلام به ژنرال باز های حرفه ای :31:
من دوتا سوال یک تجربه برای اون دسته از عزیزان که به این مشکل با مد mec 1.9 برخورد کردند رو حل کردم
اگر ممکن هست کسی در مورد سوال ها منو راهنمایی کنه ممنون میشم
1 _ سوال = من مد ایران رو میخواستم ببینم میتونم دانلود کنم یعنی لینکی چیزی داره که بهم بدید ممنون
2 _ تجربه = من مد Mid East Crisis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1.9 یا همون MEC 1.9 را دانلود کردم و اگر دوستان دانلودش کردن و وقتی وارد بازی شدم به صورت SKIRMISH دیدم که سریع تو بازی مینویسه ویکتوری و میاد بیرون بعد که یکمی در فایل های بازی تغییرات
ایجاد کردم دیدم که هوش مصنوعی بازی یا همون IA درست شد گفتم شاید شما دوستان به این مشکل با این مد برخورد کنید
که من حلش کردم وقتی این مد یا مد هایی که با این مشکل روبه رو بودن رو دانلود کردید به آدرس زیر بروید و نام این فایل رو تغییر
بدید مشکل حل میشه
مسیر C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\Scripts
و فایل SkirmishScripts.SCB رو به این نام تغییر بدیدSkirmishScripts.zh و مشکل IA یا هوش مصنوعی درست میشه و وقتی به صورت Skirmish بازی کنید دیگه بیرون نمیاد و ارور دیفیت را دیگه نمینویسه و bot هم درست کار میکنه امید وارم تجربه ی من مشکل اون دسته از عزیزان که با این مشکل برخورد کردند رو حل کنه
3 _ من با دو کامپیوتر ژنرال زیرو را شبکه کردم و میخواستم ببینم راهی هست که در قسمت مولتی پلیر بازی با سرعت skirmish اجرا بشه اگر میشه و کسی اطلاع داره ممنون میشم
اگر توجه کرده باشید در قسمت مولتی پلیر بازی خیلی کند اجرا میشه آیا با پچ یا مدی میشه اونو برطرف کرد
از اساتید ممنون میشم که در مورد 1 و 3 منو راهنمایی کنند امیدوارم که مشکل با مد mec 1.9 که حل شد به دردتون بخوره ممنون :20:

smaxc
02-05-2010, 11:20
سلام:10:
کسی از دوستان لینک دانلود مد ایران رو داره به من بده برای اینکه دانلودش کنم
ممنون:31:
راستی اگر از دوستان کسی مد MEC 1.9 رو دانلود کرد و مشکل در اجرای بازی داشت به من پیام بده تا مشکلش رو حل کنم چون تو این مد IA یا هوش مصنوعی بازی مشکل داره و میاد بیرون !
آیا مد ایران جعلیه همون مد لبنان هست یا اینکه فرق داره ممنون میشم کسی به من پاسخ بده :8:

ufo-alien
04-05-2010, 16:27
سلام:10:
کسی از دوستان لینک دانلود مد ایران رو داره به من بده برای اینکه دانلودش کنم
ممنون:31:
راستی اگر از دوستان کسی مد MEC 1.9 رو دانلود کرد و مشکل در اجرای بازی داشت به من پیام بده تا مشکلش رو حل کنم چون تو این مد IA یا هوش مصنوعی بازی مشکل داره و میاد بیرون !
آیا مد ایران جعلیه همون مد لبنان هست یا اینکه فرق داره ممنون میشم کسی به من پاسخ بده :8:

سلا م نه دوست عزيز مد اير ان ساخت خود منه و اصلا هم جعلي نيست و او ن پك لبنان نيست و تا آخر اين ماه به صور ت گسترده در سطح كشور |پخش ميشه...

در او ن مورد سو ال سو م شما هم من امتحان نكردم ولي با بت او ن نكته جالب بو د اگه جواب بده:11:

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

ببخشید لینک فروشگاه ر وبه منم بدید ... منم خودم فروشگاه دارم مخصوص بازی ها کاری داشتید در خدمت هستم

javadempratoor@yahoo.com :40:

مي تونيد بازي رو خيلي زود از اين طر يق تهيه كنيد :

سیدعلی فلاح
04-05-2010, 16:52
با سلام تازگی وینوز عوض کردم ولی وقتی میخواهم بازی جنرال را نصب کنم چه 1وچه2 بعد از صفحه ی اولیه وقتی نکست میزنم ارور میدهد و میگوید فایل general_unets وجود ندارد یاارور 1607 را میدهد

moien zarif
05-05-2010, 09:07
سلا م نه دوست عزيز مد اير ان ساخت خود منه و اصلا هم جعلي نيست و او ن پك لبنان نيست و تا آخر اين ماه به صور ت گسترده در سطح كشور |پخش ميشه...

در او ن مورد سو ال سو م شما هم من امتحان نكردم ولي با بت او ن نكته جالب بو د اگه جواب بده:11:

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

مي تونيد بازي رو خيلي زود از اين طر يق تهيه كنيد :

نگفتی هزینه ارسالش به شهرستانها چقدر میشه؟:18:
درضمن من تو قسمت نظرات سفارش بازی رو دادم و منتظرم ببینم چه کار میکنی؟:5:

moien zarif
05-05-2010, 17:35
راستی یک مقدار در مورد سلاح های ایران بیشتر توضیح بده.مثلا نیروی دریایی داره؟نیروی هواییش دارای چه هواپیماهایی هست و....

smaxc
05-05-2010, 19:31
سلام دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم :46:
آیا میشه جنرال زیرو رو آنلاین بازی کرد البته با نسخه کرک شده و راستی مثلا اگر مد contra 007 نصب باشه چی میشه آنلاین بازی کرد البته به غیر از hamachi ! چون من یک نسخه از اونو دانلود کردم اما کار نکرد یعنی نصب شد اما بلد نبودم کسی رو ادد کنم یا بفهمم که کی انلاین هستند ! اگر دوست داشتید هاماچی رو آموزش بدید مخصوصا نحوه ادد کردن افراد رو ممنون میشم
سوال آخر من اینه اگر توجه کرده باشید وقتی جنرال زیرو رو از skirmish بازی میکنید با سرعت خیلی خوبی اجرا میشه البته سرعت 60 fps . اما وقتی مولتی پلیر بازی میکنید چه با بوت و چه با دوستان تو lan سرعت خیلی پایین هست ! نسبت به skirmish منظورم هست !!!
میخواستم ببینم مد با پچ یا ترفندی هست که بازی در مولتی پلیر با سرعت skirmish اجرا بشه یا نه
باز هم ممنون:31:==++ ++==

smaxc
05-05-2010, 21:11
سلامی دوباره
راستی دوست من علت اینکه گفتم مد ایران شاید جعلی باشه به خاطر دو چیز بود یکی این عکس که خیلی عجیب هست !
یکی هم این سایت که مد ایران توش هست ! اما من دانلودش نکرد جون حجمش زیاد هست
من با نام smaxc تو این سایتم عضو بودم به همین علت این سوال برای من پیش اومد
اگر ممکنه یک مقدار توضیح بدید ممنون:31:

moien zarif
06-05-2010, 08:10
سلامی دوباره
راستی دوست من علت اینکه گفتم مد ایران شاید جعلی باشه به خاطر دو چیز بود یکی این عکس که خیلی عجیب هست !
این سایتی که شما میگی مدهای زیادی توش میشه پیداکرد،منظورت کدوم یکی هست چون من پیداش نکردم فقط اسمشو بنویس.درمورد عکسها هم نظرخودمو میگم که توی دنیا فقط یک دونه مد ایران وجود نداره.:13:

smaxc
06-05-2010, 09:22
اسم مد این که تیم ایران رو داره این دوتا هستش !

به همراه تیم ایرانIraq War: Global Conflict ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من که نتونستم دانلودش کنم شما تونستی خبرم کن ممنون:46:
این هم توضیحات معین جان
A modern war modification for Faces of War and its sequel, Men of War, Eye for an Eye brings you up to the heat of
the US-Iran conflict in year 2010.:27:

راستی کسی از اساتید پیدا نشد این سوال ما در باره ی مولتی پلیر رو پاسخ بده !!!

smaxc
06-05-2010, 09:30
راستی این مد هم پیداکردم IMPACT ZONE MOD که به نظرم طبق این صفحه گفته که این تیم ها رو داره :18::18:

USSF
united state special force go to the war in iraq
usa attacie syria & iran for oil
new side:
ussf
syria
iraq
iran:40:
russia
isrel
war is start agine
choisc your side and your rpyr

hi men s

اگر از دوستان کسی دانلود کرد به ما هم خبر بده ممنون :31:
IMPACT ZONE MOD
راستی جواب سوال مولتی پلی یادتون نره ممنون

ufo-alien
06-05-2010, 16:26
سلامی دوباره

سلام عكس خيلي زياده ولي كو مد آدرس دقيق حداقل صفحه رو بده ...
اين آدرس هاي كه در سايت : moddb. مي دي همش كليه دقيقا كجا اين لينك دانلود مد اير ان و جو د داره
دوما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين مد هم قر اره ساخته شه ولي هنوز ساخته نشده و اون هم يك لينك بر اي يك مده اير ان توش نيست بازيه نه لينك دانلو د مد اير ان
اين هم لينكش:

سو م:اين هم :Iraq War: Global Conflict يك نفر عراقي به نام : عمر ابو الخطاب سه سال پيش گفته بو د مي خواد بسازه هنوز هم خبري نشده ...!! لطفا به قسمت نظر ات همون آدرس توجه كنيد ..

اين هم ايميل هاش :

pcc_88@hotmail.com
omaralkader99@yahoo.com
peacecommander88@gmail.com

اين هم يكي ديگه قر ار بو ده سال 2006 بسازه :

Call To Arms

و اين :Last Conflict

و اين :Command and Conquer: Pandemic

و.....

من نمي گم شايد باشه ولي من تا حالا نديد م ...
ايني هم كه من ساختم كاملا جديده و هيچ جائي نمي تو نيد ژيد اش كنيد و مي خواهيد با ور كنيد يا نه ولي بيش از 3500 ساعت روش كار كردم و يك بازيه كامله همچي داره داستان جديد گر افيك جديد صد ا ها موزي همه و همه جديد ...

smaxc
06-05-2010, 18:47
سلام
درسته فکر کنم همین طور باشه اما من باور میکنم که شما زحمت کشیدید شکی نیست !!!
فقط 2 تا سوال

آیا میشه جنرال زیرو رو آنلاین بازی کرد البته با نسخه کرک شده و راستی مثلا اگر مد contra 007 نصب باشه چی میشه آنلاین بازی کرد البته به غیر از hamachi ! چون من یک نسخه از اونو دانلود کردم اما کار نکرد یعنی نصب شد اما بلد نبودم کسی رو ادد کنم یا بفهمم که کی انلاین هستند ! اگر دوست داشتید هاماچی رو آموزش بدید مخصوصا نحوه ادد کردن افراد رو ممنون میشم
سوال آخر من اینه اگر توجه کرده باشید وقتی جنرال زیرو رو از skirmish بازی میکنید با سرعت خیلی خوبی اجرا میشه البته سرعت 60 fps . اما وقتی مولتی پلیر بازی میکنید چه با بوت و چه با دوستان تو lan سرعت خیلی پایین هست ! نسبت به skirmish منظورم هست !!!
میخواستم ببینم مد با پچ یا ترفندی هست که بازی در مولتی پلیر با سرعت skirmish اجرا بشه یا نه
باز هم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif==++ ++==
یکی از دوستان گفت بود تو اردیبهشت میاد اما امروز 16 روز گذشته هنوز هم نیومده با پست معمولی میشه خریدش یا نه :8:

moien zarif
08-05-2010, 18:16
سلام
کسی از دوستان نمیدونه سرعت تانکهای اتمی چین رو چطوری باید زیاد کنیم؟ازبس سرعتشون کمه بین راه نابود میشن:19:البته نباید فراموش کنیم وقتی به مقصد برسن حسابی آشوب به پا میکنن:5:

smaxc
08-05-2010, 20:20
خیلی ساده هستش شما بایدساختمان آپگرید رو بسازید و بعد تمام آپگرید ها رو بزنید انوقت اورلرد ها مثل موشک حرکت میکنن مخصوصا آورلرد های چین تانک که تخصص من هست :31:

راستی آقای فلاح میخواستم ببینم مد های جنرال بهمراه تیم ایران الان اومده تو بازار بریم بخریم یا نه ؟!

moien zarif
09-05-2010, 12:19
سلام دوست عزیز
ممنون از توجه ات:40: ولی منظور من یک چیزی بیشتر از اینهاست:5:اینو که هر کسی بلده.منظورم دستکاری توی تنظیمات بازی بود.

ufo-alien
10-05-2010, 14:41
سلام
درسته فکر کنم همین طور باشه اما من باور میکنم که شما زحمت کشیدید شکی نیست !!!
فقط 2 تا سوال

باز هم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif==++ ++==
یکی از دوستان گفت بود تو اردیبهشت میاد اما امروز 16 روز گذشته هنوز هم نیومده با پست معمولی میشه خریدش یا نه :8:

سلا م
متاسفم با نسخه کرک نمی تو انید آنلاین بازی کنید
آموزش هاماچی با تصویر :

افت سر عت در بازی تحت شبکه یا آنلاین بستگی به چند عامل داره
سر عت اینتر نت هر د و طرف یا بیشتر
سیستم طر فین
هوش مصنو عی بازی
این جنرال جدید :
WAR ARMAGEDDON انشا الله تا آخر این ماه تولید میشه ...

ساخت : شر کت AFM-RAYAN

تولید و تو زیع: شر کت ((لوح زرین نیکان))

این بازی کاملا مستقل هستش و نیاز به هیچ یک از بازی های جنرال نداره بدو ن کرک و سر یال نامبر و کاملا مستقل نصب و اجرا میشه بازی به همراه نرم افزار هاماچی بر ای بازی آنلاین با آموزش وید ئوی ارائه می گردد در یک دی وی دی

دوستانی که در وب سایت ثبت نام کردند به صور ت پستی بر اشو ن ارسال میشه ...

سیدعلی فلاح
12-05-2010, 16:18
با سلام تازگی وینوز عوض کردم ولی وقتی میخواهم بازی جنرال را نصب کنم چه 1وچه2 بعد از صفحه ی اولیه وقتی نکست میزنم ارور میدهد و میگوید فایل general_unets وجود ندارد یاارور 1607 را میدهد
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

:5:آقای منصوری میشه جواب بدید:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19:

ufo-alien
12-05-2010, 17:15
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

:5:آقای منصوری میشه جواب بدید:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19:

سلا م
یک سو ال : این سی دی ها رو قبلا استفا ده کر دی مطمئنی سالمند ...
از سلا مت سی دی ها و تمیز بو دن اون اطمینان حاصل کن
اول جنرال یک رو نصب کن جنرال دو به تنهایی نصب نمیشه
ویندوزی که عوض کردی چیه ؟

سیدعلی فلاح
12-05-2010, 18:17
سلا م
یک سو ال : این سی دی ها رو قبلا استفا ده کر دی مطمئنی سالمند ...
از سلا مت سی دی ها و تمیز بو دن اون اطمینان حاصل کن
اول جنرال یک رو نصب کن جنرال دو به تنهایی نصب نمیشه
ویندوزی که عوض کردی چیه ؟

سلام

اره قبلا چند بار نصب کرده بودم برای این که خیالم راحت شه رفتم سیدی 1و2 جنرال رو خریدم ولی با ارور میدهد وینوزم xp است اینم عکس ارور

ufo-alien
12-05-2010, 22:49
سلام

اره قبلا چند بار نصب کرده بودم برای این که خیالم راحت شه رفتم سیدی 1و2 جنرال رو خریدم ولی با ارور میدهد وینوزم xp است اینم عکس ارور

سلا م
نمی د ونم و الله من تا حالا همچین اروری بر ای من پیش نیامده :45:
من این ارور رو نمی شناسم...:41:

شاید یکبار بازی نصف و نیمه نصب شده ...
مطمئن شو ریجستری بازی کاملا پاک شده باشه ....
متاسفم اگه دیدی بازم نشد احتمال می دم اشکال مر بو ط به ویندوز باشه ....:41:

a_mehr
13-05-2010, 13:04
دوستان سلام من بازی و الان خریدم ،

حتما باید تحت شبکه بازی بشه؟

چطوریه؟ وقتی اجراش می کنم یه پنجره باز میشه و مینوسه :

start CNC4 Local server

بعد تو wating for connection

وای میسته.

چطوری باید این بازی رو ران کنم؟

فقط تو شبکه کار میکنه؟

زود جواب بدین کف بازیما.:11:

ufo-alien
13-05-2010, 23:23
دوستان سلام من بازی و الان خریدم ،

حتما باید تحت شبکه بازی بشه؟

چطوریه؟ وقتی اجراش می کنم یه پنجره باز میشه و مینوسه :

start CNC4 Local server

بعد تو wating for connection

وای میسته.

چطوری باید این بازی رو ران کنم؟

فقط تو شبکه کار میکنه؟

زود جواب بدین کف بازیما.:11:

سلا م
دوست من شما بازی چی رو خریدی اینجا تایپیک بازی جنرال زرو هستش!!!

a_mehr
14-05-2010, 17:44
سلام

بازی Command & Conquer همون که رو جلدش یه آقا کچله دست به سینه وایساده فکر کنم ورژن چهاره

عکسش رو تو این تاپیک هم دیدم. بازیش فقط تحت شبکه اجرا میشه؟

ufo-alien
14-05-2010, 23:27
سلام

بازی Command & Conquer همون که رو جلدش یه آقا کچله دست به سینه وایساده فکر کنم ورژن چهاره

عکسش رو تو این تاپیک هم دیدم. بازیش فقط تحت شبکه اجرا میشه؟

سلا م
دوست من این بازی به احتمال زیاد Command & Conquer 4 هستش

یا اینه :

این بازی کلا با جنرالها فر ق داره و بعد از جنرا لها تولید شده در عنو ان تایبر یم .....

و یک بازی خیالیه مدرنه.....

moien zarif
16-05-2010, 07:42
سلا م
دوست من این بازی به احتمال زیاد Command & Conquer 4 هستش

یا اینه :

این بازی کلا با جنرالها فر ق داره و بعد از جنرا لها تولید شده در عنو ان تایبر یم .....

و یک بازی خیالیه مدرنه.....

من دوتاشو دارم ولی اصلا خوشم نیومد.بیش از حد تخیلی هست. جنرال خودمون خیلی بهتره:40:

theboy_as
16-05-2010, 07:59
ااز رجیستری ویندوزت میتونی شماره سریال رو به راحتی عوض کنی
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Command and Conquer Generals Zero Hour\ergc]
@="UN7PG6SAYAG44YL4SG2W"
شماره سریال رو بدن دش "-" وارد کن

moien zarif
17-05-2010, 21:31
سلام دوستان
وقتی میخواهیم ماموریت ها را انجام دهیم راهی نیست که بشه بدون سی دی بازی کرد؟

سیدعلی فلاح
18-05-2010, 07:52
سلام دوستان
وقتی میخواهیم ماموریت ها را انجام دهیم راهی نیست که بشه بدون سی دی بازی کرد؟

سلام اینم فایلی که میخوای

اینو از فشرده خارج کن بریز تو محل نصب بازی

HT boy
21-05-2010, 12:49
درود بر دوستان.

من میخوام یه پچ توپ دانلود کنم لطفا قشنگترین پچ از نظر خودتونو معرفی کنید با مزایا و معایبش.

در ضمن برنامه ها و بسته ها (پک ها) کمکی هم معرفی کنید مثلا یه بسته برای رفع بیرون پریدن

(کرش) یا اصلا اجرا نشدن بازی به دلیل همون ارور معروف در reborn.که اینطوری شروع می شد:

Technical نمیدونم چی چیو و ادامه ماجرا.

aggus
22-05-2010, 03:51
سلام جناب ufo-alien
چی شد پس این پچ ما هنوز تو کفیم

alireza_hsi
22-05-2010, 05:41
سلام
من تقریبا تمام ورژنهای بازی های command را بازی کرد و پچ هم نصب کردم اما تا حالا ندیده بودم که به این صورت بتونند کل بازی رو تغییر بدهند!
اگه میشه بگید که چطوری امکانات بازی و کلا تیمهارو تغییر میدن.
میخوام بدونم این از امکانات شرکت سازنده هست که میتونند اینکارو روی بازی ها انجام بدند یا در واقع بازی ه ک میشه؟
در سایت AFM گفته که میشه آنلاین بازی کرد !! یعنی در سرور اصلی شرکت سازنده یا سرور همین شرکت ایرانی؟؟؟
راستی من حال کردم با این نیروی دریایی و فرودگاههای جدید خدایی اورژینالش اینارو کم داشت
آقا قیمتش رو زدن 5000 میگم نیاد تو بازار بشه 1000؟؟ بخریم یا نخریم؟!!
مرسی

HT boy
22-05-2010, 10:55
درود بر دوستان.آقا از این که جواب منو دادید خیلی ممنون:13:

3a3ver
25-05-2010, 11:11
بابا یکم ترفن بزارید
این چرت پرتا چیه میگید
من چنتا ترفند توپ بلدم که باهاشون تو گیم نت حریف ندارم
حرکی ازین ترفندا داره بیاد با هم تبادل کنیم

3a3ver
25-05-2010, 11:20
کی مییاد تبادل ترفندی که بشه تو گیم نت انجامش داد؟
ایمیل بدید ترفند بزاریت تا ترفند بهتون بدم
راستی اینو بگم که من تو گیم نتهای تهران تو جنرال اول شدم:6::9::8::5:

من با همون جی ال ا شما رو جمع میکنم
چون با لول سربازای دمولیشن راحت میشه برقای یو اس آ رو برد بعد یه چاله زد تو بیس طرف
یه خصصیت داره که میشه همه تیمارو -- کرد که زوده بدونید چه جوری-نیازی به برق نراره
با اتم چین خراب نمیشه چون وقتی کارخونه هاش زیر زمینی میشن سری باز سازی میکنن خودشونو
من به راحتی میتونم تیم طرفو با glaهک کنم در عرض 5 مین(وقتی glaرو بر میدارم یعنی همه ی تیمهارو باهم برداشتم
پس نمی تونید ازم اشکالی در بیارید) میتونم هکتون کنم بدن اینکه بفهمید
اگه میبینید خیلی شاخید بیاید مسابقه
gla خداست
اینم ایمیلمsasver_boy.0861@yahoo.com
همتون رفته باشیید:5:

اگر با این همه تانک دو یا سه تا Quad Cannon هر برداریم و با همه ی اینها راش کنیم دیگه حریف نباید امید

برگشت هواپیماها و هلی کوپتر هاشو داشته باشه اگر هم این موجود قاتل 3 درجه و آپگرید بشه که هیچ چیز از

نیرو های هوایی نمی تونن جلوشونو بگیرن .

عوضش میشه برای دفاع ازشون استفاده کرد .

منظورم اینه که باید از همون اول حمله کنیم و گرنه اگر بزاریم حریف اول حمله کنه دیگه هیچی !

اولا از کی تا حالا اتم خون داره ما نمی دونستیم !!! اون مقدار آسیبه

ثانیا سعید جان . آلوده کردن زمین هم روی سربازا تاثیر میزاره . اتم چین یه بدی داره اینه که کلی طول میکشه

تا اتم حاضر بشه . سرعت آماده شدن اتم های USA و GLA خوبن . بدی اتم USA اینه که برق زیاد مصرف میکنه .

سرباز های GLA Toxin تیر نمی زنن سم میپاشن . اگر بخوای با سرباز های USA همین کار رو بکنی که یه دفعه

می بینی فاتحه تمام بیست رفته هوا اما سرباز های GLA Toxin در مدت کمی یه تانک رو از پا در میارن . حالا میگیم

به غیر از Overlord

سعید جان من اینو بلد نیستم جدی میگم بهم یاد بده . ایول !!!!

این حرفتو قبول دارم .

در مقابل تو هم دو تا Quad Cannon بفرست با مردم برن به بیس

ضمنا سعید جان چند روز بعد یه استراژی بهت میدم که USA و China رو ول کنی .

چون با لول سربازای دمولیشن راحت میشه برقای یو اس آ رو برد بعد یه چاله زد تو بیس طرف
یه خصصیت داره که میشه همه تیمارو -- کرد که زوده بدونید چه جوری-نیازی به برق نراره
با اتم چین خراب نمیشه چون وقتی کارخونه هاش زیر زمینی میشن سری باز سازی میکنن خودشونو
من به راحتی میتونم تیم طرفو با glaهک کنم در عرض 5 مین(وقتی glaرو بر میدارم یعنی همه ی تیمهارو باهم برداشتم
gla خداست
اینم ایمیلمsasver_boy.0861@yahoo.com (ایمیلمsasver_boy.0861@yahoo.com)

آموزش عالي بود مرسي
gla خداست
اینم ایمیلمsasver_boy.0861@yahoo.com (ایمیلمsasver_boy.0861@yahoo.com)

DAVOOD24
27-05-2010, 11:40
با سلام خدمت دوستان گل :
من موقع اجرای بازی جنرال GeneralsZH با پیغام زیر مواجه میشم علت چی میتونه باشه در ضمن سخت افزار سیستمم بالا هست و از ویندوز 7 با آنتی ویروس نود 32 ورژن 4.2.42 استفاده میکنم .قبلا که از سیستم ضعیفی استفاده میکردم و ورژن آنتی ویروسم هم قدیمی تر بود همچین مشکلی نداشتم و خیلی خوب بازی بالا میومد .

ARMINYAZDANII
29-05-2010, 08:53
بابا چند تا ترفن باحال بگین مثلا من نمیدونم کسی چیت اسکاتو گفته یا نه ولی من میگم.

توی جی ال ای ابتدا یک ساختمان اسکات استرم میسازید بعد یک سرباز هم میسازید .
سرباز را انتخاب میکنید و کنترل را با 2 میزنید . (کنترل را نگه میدارید) بعد روی ساختمان اسکات میزنید و کنترل را با1 میزنید بعد شما 2 را میزنید وشیفت را نگه میدار و 1 رامیزنید حال هر دو انتخاب شده اند . بعد کنترل را با 1 میزنید و هر دو تیم 1 میشوند . بعد با فشار دادن کنترل و مشخص کردن یک منتقه اسکات استرم بدون دوباره پر شدن مداوم آن جا را میزند.

تذکر : این فقط برای جی ال ای معمولی میباشد .

بای بای :5:

چی شد ماتتون برده .

وردار بنویس

3a3ver
30-05-2010, 15:19
من نمیگم شاخم ولی یکی از استادهای جنرال هستم
تیمم هم جی ای ای هست
میخوام بهتون چند تا مطلب بگم خواهشا شما اگه چیزی بلدید بگید تا منم بهتون چیتای جنرالو بدم
میریم سراغ مطلب که مربوط به جی ال ای بازاش میشه:
یکی از مزایای جی ال ای اینه که برق نداره ولی در مقابل دفاییهم نداره ..از من میشنوید دلتونو به دفاییاش خوش نکنید
من فقط با تانکام دفا میکنم چون کل دفاییاتون حیرف جنرال usaنیستن چون سریع با تیر میمیرن
من با جی ال ای یه روش بدم که میتونم از رو بیس طرف کپی کنم علاوه بر جی ال ای خودم یهنی تیم حریف بشم خیلی هم مطمعنم ولی الان نمیگم اگه شما چیت بلدید بگید (با خصوصی) تا منم بگم:8::31:

3a3ver
30-05-2010, 15:23
کسی نبود واسه تبادل ترفند و چیت جنرال؟
من تو گیم نتی که میرم حریف ندارم تیمم جی ال ای دمولیشن
ترفندمم ک÷ی کردن از تیم حریف که قابل اجراست برای همه

3a3ver
30-05-2010, 15:39
یکی از دوستام یه چیت بلده که اورلوردش یا هر تانک دیگش ییهو میشه 14 تا بدون اینکه زمان ببره و پول کم شه
با این کار انقد میتونه در عرض 1ثانیه 100تا اوورلورد(یا هر تانک دیگه ای بسازه) کسی بلد نیست؟
منم چیز میز بلدما بیاید بگید منم میگم

3a3ver
30-05-2010, 15:42
ترفند و چیت واسه ژنرال 2 بزارید این قد گدا و حسود نباشید:19:خصوصی بگید(به کسی نمیگم بابا) خیلی نیاز دارم
جبران کینم

DAVOOD24
30-05-2010, 17:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

این پیغام خطا تو بازی دلیلش چیه ؟

Ultimate
30-05-2010, 22:36

این پیغام خطا تو بازی دلیلش چیه ؟

:5:[/QUOTE]
دلیل این ارور که خیلی تابلو هم هست اینه که شما ورژن 1 ژنرال 2 (زمان صفر) رو دارید برای رفع این مشکل باید ورژن 1.4 رو دانلود کنید
ورژن 1.4 فرماندهان جنگ 2
command & conquer generals zero hour version 1.04

از سایت زیر گزینه download now با رنگ نارنجی مشخص شده دانلود نمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]کرک ورژن 1.4 از سایت game copy world

rmao
31-05-2010, 06:32
کسی می تونه به من کمک بکنه ؟!؟!؟
من ژنرال 3 را بازی میکردم بعد تا اخرش را هم رفتم وقتی ژرنال 4 امد اونم خریدم حالا از شما استادان سوال دارم که!
مرحله سوم گیر کردم روی یک جسم بزرگ فلزی که (4) نوشته شده ممنون میشم کمکم کنین:10:

ARMINYAZDANII
31-05-2010, 21:10
من نمیدونم کجارو میگی ولی یک عکس بگیر بزار تا کمکت کنم . :5:

ufo-alien
01-06-2010, 23:16
درود بر دوستان.

من میخوام یه پچ توپ دانلود کنم لطفا قشنگترین پچ از نظر خودتونو معرفی کنید با مزایا و معایبش.

در ضمن برنامه ها و بسته ها (پک ها) کمکی هم معرفی کنید مثلا یه بسته برای رفع بیرون پریدن

(کرش) یا اصلا اجرا نشدن بازی به دلیل همون ارور معروف در reborn.که اینطوری شروع می شد:

Technical نمیدونم چی چیو و ادامه ماجرا.

سلا م
بر تر ین پچ نمیشه گفت هر کسی یک سلیقه ای داره
بر ای دانلود د ها جدید بیا این ادرس:

بر ای دانلود اضا فات بازی هم بیا این ادرس:

موفق باشی

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

سلام
من تقریبا تمام ورژنهای بازی های command را بازی کرد و پچ هم نصب کردم اما تا حالا ندیده بودم که به این صورت بتونند کل بازی رو تغییر بدهند!
اگه میشه بگید که چطوری امکانات بازی و کلا تیمهارو تغییر میدن.
میخوام بدونم این از امکانات شرکت سازنده هست که میتونند اینکارو روی بازی ها انجام بدند یا در واقع بازی ه ک میشه؟
در سایت AFM گفته که میشه آنلاین بازی کرد !! یعنی در سرور اصلی شرکت سازنده یا سرور همین شرکت ایرانی؟؟؟
راستی من حال کردم با این نیروی دریایی و فرودگاههای جدید خدایی اورژینالش اینارو کم داشت
آقا قیمتش رو زدن 5000 میگم نیاد تو بازار بشه 1000؟؟ بخریم یا نخریم؟!!
مرسی

این کار ه ک کردن موتور باز ی هستش بر ای آموزش و دانلود نرم افزار های مورد نیاز بیا این ادرس:

نه شما فقط قادر ید در سر ور هاماچی بازی کنید بصور ت شبکه ......

rmao
02-06-2010, 06:43
سلام ببخشید که مزاحم می شم.
من ژنرال 4 را خریدم 2 مرحله از اون را بازی کردم ولی در مرحله سوم بالا سر یک دستگاه نوشته (4) که من موندم چه کار کنم اگه راه نماییم کنین ممنون میشم.:10:

ARMINYAZDANII
02-06-2010, 11:29
[QUOTE=rmao;5010726]سلام ببخشید که مزاحم می شم.
من ژنرال 4 را خریدم 2 مرحله از اون را بازی کردم ولی در مرحله سوم بالا سر یک دستگاه نوشته (4) که من موندم چه کار کنم اگه راه نماییم کنین ممنون میشم.:10:[/QUO

برای این که بتوانیم به سوالاتتان پاسخ دهیم لطفا از بازی با پرینت اسکرین عکس بگیرید

یک مد هم هست که با ریختن ان در جایی که هستید به سوپر وپن بازی دو تانک بسیار قوی اضافه میشود و همین طور تغییرات جالب دیگر.

LOVERN
04-06-2010, 16:37
---------------------------
Severe
Unable to launch D:\Temp\Image\C&C 1,2,3\C&C2\Support\Command and Conquer Generals Zero Hour_code.exe.
OK
موقع نصب این پیغام رو میده کسی میتونه کمکم کنه!؟
لطفا پوشه support رو یکی اپلود کنه! هرچقدر تو اینترنت گشتم نتوستم پیداش کنم!

LOVERN
05-06-2010, 13:45
کسی نیس به داد ما برسه؟

سیدعلی فلاح
05-06-2010, 19:09
سلام اتفقا این ارور رو من هم داشتم احتمالا از یوزر قبلیت چیزی مونده یا ویندوز خراب شده یا ویندوز عوض کن یا یوزر قبلی اگه داشتی پاک کن

راستی دوستان چرا ریپلی نمی زارید

در مورد ترفند خب دفاع یا حمله تر جیحا چه تیمی بگید بروی چشم

ufo-alien
06-06-2010, 01:06
سلام اتفقا این ارور رو من هم داشتم احتمالا از یوزر قبلیت چیزی مونده یا ویندوز خراب شده یا ویندوز عوض کن یا یوزر قبلی اگه داشتی پاک کن

راستی دوستان چرا ریپلی نمی زارید

سلا م
اینجا من چند تا ریپلی گذاشتم البته بر ای بازی خودم نیست و لی بر ای یا د گیری تا کتیک های مختلف حمله بد نیست

LOVERN
06-06-2010, 16:18
سلام من تازه ویندوز نصب کردم. ویندوزم سالمه. اولش یه ارور دیگه میداد بعد دوستان گفتند باید نسخه اولم نصب کنی تا این نسخه نصب بشه. منم نسخه اول نصب کردم. ولی حالا این ارور رو میده!
Severe
Unable to launch D:\Temp\Image\C&C 1,2,3\C&C2\Support\Command and Conquer Generals Zero Hour_code.exe.
OK
دوستان لطفا تنبلی نکنید و این پوشه support رو که تو سیدی نصب بازی هست اپلود کنید! برا من این پوشه پاک شده.

L E G E N D
06-06-2010, 19:42
براي بازي شبکه جنرال بين دو کامپيوتر چطور بايد عمل کرد؟
هر چه سعي ميکنم دونفره بازي کنيم نميشه و وقتي واسه کامپيوتر A يه بازي تعريف ميکنم و با کامپيوتر B که ميخوام Joint بشم وارد نميشه و پيغام ميده که سريال انتخاب شده ؛ يا همچين مظموني!
چطور بايد شبکه رو تنظيم کنم؟ آيا تنظيمات خاصي ميخواد؟
تو خود بازي چطور بايد عمل کنم؟ آيا پچي چيزي نياز داره؟

amirtaker
06-06-2010, 21:24
براي بازي شبکه جنرال بين دو کامپيوتر چطور بايد عمل کرد؟
هر چه سعي ميکنم دونفره بازي کنيم نميشه و وقتي واسه کامپيوتر A يه بازي تعريف ميکنم و با کامپيوتر B که ميخوام Joint بشم وارد نميشه و پيغام ميده که سريال انتخاب شده ؛ يا همچين مظموني!
چطور بايد شبکه رو تنظيم کنم؟ آيا تنظيمات خاصي ميخواد؟
تو خود بازي چطور بايد عمل کنم؟ آيا پچي چيزي نياز داره؟

خب اگر میگه سریال انتخاب شده بازی رو پاک کن دوباره با یه سریال دیگه بریز مال من هم جنین اروری رو میداد درست شد.:10: چو اگر سریال ها یکی باشه نمیتونی بازی کنی

saeid6441
06-06-2010, 21:31
سلام
یه سوال داستم روی ویندوز هفت 64 بیتی برای نصب بازی مشکل دارم باید ویندوز 32 بیتی بریزم یا راه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

amirtoty
06-06-2010, 23:58
سلام
یه سوال داستم روی ویندوز هفت 64 بیتی برای نصب بازی مشکل دارم باید ویندوز 32 بیتی بریزم یا راه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
What's your problem???
من نصب کردم مشکلی نداشته!

ufo-alien
07-06-2010, 01:50
سلام من تازه ویندوز نصب کردم. ویندوزم سالمه. اولش یه ارور دیگه میداد بعد دوستان گفتند باید نسخه اولم نصب کنی تا این نسخه نصب بشه. منم نسخه اول نصب کردم. ولی حالا این ارور رو میده!
Severe
OK
دوستان لطفا تنبلی نکنید و این پوشه support رو که تو سیدی نصب بازی هست اپلود کنید! برا من این پوشه پاک شده.

سلا م
تو چه مر حله ای این ارور را می ده : بازی جنرال زرو رو نصب کردی تموم شده این ارور را میده یا در هنگام نصب ؟
شما باید جنرال یک رو حتما نصب کنی چو ن بر ای اجرا بازی جنرال زرو ، جنرال زرو نیاز به یک سری از فا یل های جنرال یک داره ....
بعد از نصب جنرال یک جنرال زرو را نصب کن
معنی ارور شما هم این :
قادر به راه اندازی این آدرس نیست :D:\Temp\Image\C&C 1,2,3\C&C2\Support\Command and Conquer
Generals Zero Hour_code.exe

یعنی این فایل در سی دی شما در پو شه (support):
Command and Conquer Generals Zero Hour_code.exe
که مر بو ط به سر یال نامبر بازیه
من این پو شه رو بر ای شما آپلود کردم امید وارم مشکلتو ن حلشه

آدرس دانلود پوشه (support) جنرال زرو(Generals Zero Hour) :

حجم :2.6 مگا بایت
فشر ده شده

موفق باشی

3a3ver
07-06-2010, 09:30
به نام تنها صافکار قلبهای تصادفی
بچه ها من کلی باگ بلدم اگه هم خاستید بهتون میگم
مشکلم اینه که این باگا فقط تو جنرال 1 اجرا میشن ولی تو گیم نت ما همه جنرال 2 بازی میکنن و باگای منم فقط تو اینجا اجرا نمیشه
میدونم که تو جنرال 2 یکم باگا رو کم کردن ولی هنوز بی اشکال نیست(کسی میتونه باگای جنرال 2 رو بهم یاد بده)
باگهاییم که بلدم:(برق بی نهایت_اسکات بی نهایت_تونل بی نهایت<تونل 0درصد و خالی کردن یونیت>_ساخت دفاییهای 0درصدی که تیر بزنن حتی تو بیس حریف)

کسی میتونه باگهای جنرال 2 رو بهم یاد بده یا بگه که چطوری این باگا رو در جنرال 2 اجرا کنم؟
اگه بگه ممنون میشم
منظورم از جنرال 2 همون زیرو هور
اگه نتونستید این طوری پی ام بدید با یاهو پی ام بدید
sasver_boy.0861@yahoo.com (sasver_boy.0861@yahoo.com)
منم چیزایی بلدم که بگم
خواهشن راهنماییم کنید
یا حق

L E G E N D
07-06-2010, 16:08
خب اگر میگه سریال انتخاب شده بازی رو پاک کن دوباره با یه سریال دیگه بریز مال من هم جنین اروری رو میداد درست شد.:10: چو اگر سریال ها یکی باشه نمیتونی بازی کنی
چطوري بايد سريال هاشون رو پاک کنم و عوض کنم؟
من بلد نيستم توضيح بديد لطفاً.
از کجا بايد سريال جديد براش پيدا کنم؟

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

به نام تنها صافکار قلبهای تصادفی
بچه ها من کلی باگ بلدم اگه هم خاستید بهتون میگم
مشکلم اینه که این باگا فقط تو جنرال 1 اجرا میشن ولی تو گیم نت ما همه جنرال 2 بازی میکنن و باگای منم فقط تو اینجا اجرا نمیشه
میدونم که تو جنرال 2 یکم باگا رو کم کردن ولی هنوز بی اشکال نیست(کسی میتونه باگای جنرال 2 رو بهم یاد بده)
باگهاییم که بلدم:(برق بی نهایت_اسکات بی نهایت_تونل بی نهایت<تونل 0درصد و خالی کردن یونیت>_ساخت دفاییهای 0درصدی که تیر بزنن حتی تو بیس حریف)

کسی میتونه باگهای جنرال 2 رو بهم یاد بده یا بگه که چطوری این باگا رو در جنرال 2 اجرا کنم؟
اگه بگه ممنون میشم
منظورم از جنرال 2 همون زیرو هور
اگه نتونستید این طوری پی ام بدید با یاهو پی ام بدید
sasver_boy.0861@yahoo.com (sasver_boy.0861@yahoo.com)
منم چیزایی بلدم که بگم
خواهشن راهنماییم کنید
یا حق

بهتر نبود شما اول چيزايي رو که بلدي رو توضيح ميدادي تا تبادل انجام بشه.:46:
يخورده هم شما ياد بده.:20:

amirtaker
07-06-2010, 19:01
[QUOTE=L E G E N D;5030927]چطوري بايد سريال هاشون رو پاک کنم و عوض کنم؟
من بلد نيستم توضيح بديد لطفاً.
از کجا بايد سريال جديد براش پيدا کنم؟[COLOR="Silver"]

شما بازی رو پاک کن و وقتی ازتون سریال خواست یکی از سریال ها زیر رو بزت(برای zero hour)
ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T:10:
Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X
2LMD-5MUD-UY2Y-SUU2-2UUQ
WVNN-XDK3-PZ6Q-PN42-W9G7
YM2S-PVC6-RL2T-UT89-SW8T
4EFF-YZNG-6AS4-3QJQ-44YG
QFYY-CEQT-J4G8-3UWQ-48UY
N3XF-MGW6-GLEE-8S2A-YASU
AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S
87Z9-U64J-Y84U-QA6W-82NJ
QJ9H-W286-YVKX-VX6Z-KN7C
4BFF-9YWF-Q6SG-TLGU-CNC2
YHJS-GVKT-4U9Y-DUW4-5622
EL22-2W4Z-P45K-JUL7-CQYW
UN7P-G6SA-YAG4-4YL4-SG2W

L E G E N D
07-06-2010, 20:35
آخه ايني که من دارم اصلاً براي سريال سؤال نميکنه و اتومات همش رو نصب ميکنه.
من فقط کرکش ميکنم.

از مسير رجيستري فکر کنم تونستم سريالش رو عوض کنم ولي الآن ميخوام جوينت بشم پيغام زير رو ميده :

Connection timed out

لطفاً اگه تنظيم خاصي بايد انجام بدم بگيد. کامل راهنماييم کنيد.

سیدعلی فلاح
08-06-2010, 10:23
سلام یه مشکل واسه پچ جنرال 1.4 دارم نصب نمیشه چیکار کنم ارور میدهد

ufo-alien
08-06-2010, 11:59
سلام یه مشکل واسه پچ جنرال 1.4 دارم نصب نمیشه چیکار کنم ارور میدهد
سلا م سید جان :
کپی اش کن تو محیط بازی بعد اجراش کن
یا از این فایل استفاده کن :

یا از طر یق خود بازی و متصل شدن به سایت سازنده بازی آپدیت رو دریافت کن

ARMINYAZDANII
08-06-2010, 13:21
از مسير رجيستري فکر کنم تونستم سريالش رو عوض کنم ولي الآن ميخوام جوينت بشم پيغام زير رو ميده :

Connection timed out

لطفاً اگه تنظيم خاصي بايد انجام بدم بگيد. کامل راهنماييم کنيد.

این که مشکل اینترنتته ولی برای اطمینان چند بار جوین بزن چون ممکن اگه چند نفر با هم جوین شوند باز هم این ارور را میدهد

سیدعلی فلاح
08-06-2010, 14:30
سلا م سید جان :
کپی اش کن تو محیط بازی بعد اجراش کن
یا از این فایل استفاده کن :

یا از طر یق خود بازی و متصل شدن به سایت سازنده بازی آپدیت رو دریافت کن

سلام ممنون کپی کردم ولی ارور داد

من اوایل از همون فایله استفاده میکردم ولی مشکلاتی داره مثلا اگه بخوای ماموریت بوشهر رو بری ارور میده یا بعد از رفتن مراحل ارور میده مثلا چند مرحله رو بدون نقص میره ولی بعد میندازه بیرون

3a3ver
08-06-2010, 20:37
معلومه جنرال باز حرفه ای اینجا نداریم

3a3ver
08-06-2010, 20:38
سلام ممنون کپی کردم ولی ارور داد

من اوایل از همون فایله استفاده میکردم ولی مشکلاتی داره مثلا اگه بخوای ماموریت بوشهر رو بری ارور میده یا بعد از رفتن مراحل ارور میده مثلا چند مرحله رو بدون نقص میره ولی بعد میندازه بیرون
تبادل باگ زیرو هوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووور

سیدعلی فلاح
09-06-2010, 08:41
سلام آقای 3a3ver
شما چه علا قهای داری به باگ ؟ فکر کنم بیشتر باگ ها رو گفتی ولی ترفند و هارو نه ترفند بازی نمیخوای آخه با باگ که بازی کردن حال نمیده مثلا با اسکاد دو دقیقه ای طرف جمعه حا لا خواستید همینجا بزارید
ترفند

[CODE]
1- توی gla یه بدیای که داره اینه که برا دفاع ساخته نشده واسه همین نمیشه خوب دفاع کرد دفاعیاش هم راحت با اسنایپر میزنی بعد میترکونه ولی اگه از اون plase ها بسازی جلو بیست وتوش ادم بزاری هم دیر از بین میره هم اسنایپر هم نمیزنه

2-توی امریکا از اون جیپا20 بگیر توش ار پیچی زن و اسنایپر بزار با اون تانک ضد هوایی ها بفرست تو بیس طرف کروز هم خوبه

3_تونل هم که بلدید
]

راستی شما فقط پچ اصلی بازی میکنید اگه پچ 5 بازی میکنید بگید اونجا کلی باگ داره

iilliya
09-06-2010, 09:33
تو شوک ویو که اصلا بیشتر از یکی از اون پلیس ها (اگه منظورت استراتژی سنتر بود) نمی شه ساخت برای gla دفاع رو باید از یونیت استفاده کنی اگه جلو ایر فورس بیوفتی بهتره تا میتونی کواد بسازی دیگه تمومه هیچ کاری ازش بر نمی آید
اگه با جیپ یو اس ای بهت حمله کرد باگی و اسکورپین درجا کارشو میسازه
بعدم اگه دنبال بازی با باگی بی هیچ جا نمی رسی چون توی مسابقات اگه یکی از باگ استفاده کنه همه میان بیرون
یا اگه شوک بازی کنی باگ که اصلا نداره یعنی من تا الان ندیدم
به قول سید بازی با باگ بی مزه بید
یه نکته دیگه تو اگه جلویه بازی کن حرفه ای بیوفتی تو تا بیای استراتژی سنترت رو بسازی یارو با کویکراش خونه اصلیت و سوپلایتو میندازه که اون موقع بهتره بیای بیرون از بازی که پیام یو ار دیفیت رو نبینبی!!!

3a3ver
09-06-2010, 16:18
منم تا حالا از باگ اسکات استفاده نکردم تو گیم نت (ولی بلدمش)
من تو پچ 5 فقط تو بیس طرف تونل نامردی میزنم:31:ولی بدون باگ هم بازیم بدک نیست

من نمیدونم از کپچر با اسنایپر جی ال ای چیزی میدونی یا نه(همون که لدر طرفو خاموش میکنی بعد میری توش بعد تو بیست شروع به ساخت یو اس ا میکنی.بهمین ترتیب میشی 2تا تیم)حد اقل با باگ تونل میتونی اسنایپرتو ببری تو بیس طرف بدون اینکه بفهمه(همچنین اسنایپرو با موتورم میشه برد اگه طرف ناشی باشه.

ترفند بعدی اینه که اگه جی ال ای نا مرئی باشی وقتی لول غیب کنندتو گرفتی(همون که چند تا یونیترو نامرئی میکنه)یکی از کارگراتو سوار موتور کن بعد غیبش کن بعد ببر تو بیس طرف پیادش کن بعد شروع به بمب گذاری کن(ازون بمبا که ماشین میره روش میترکه.اشمشو نمیدونم)طرف اگه تو بیسش ماهواره نداشته باشه عمرا که بفهمه بعد میتونی کل بیسو ببری هوا(این کار با جی ال ای معمولیم میشه
من که اگه تو بازی وقت اینکارو داشته باشم حتما انجام میدم

در ضمن ایلیا خان جی ال ای مثل یو اس ای نیست که یکی بیشتر نتونه بسازه:13::13:

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

من ترفند زیاد بلدم بیاید تبادل کنیم
هم یه چیزی به من میرسه هم یه چیزی شما یاد میگیرید

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

من که هیچوقت رو دفاییهای جی ال ای حساب نمیکنم فقط با آر.پیچیزنها و اون چیزی که سید گفت دفا میکنم

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

ولی آدمی که باگ بلده هم احساس قدرت میکنه هم اعتماد به نفس داره:31:خیلیم حال میده(البته من کمکم دارم آدم میشم کم تر از باگ استفاده میگنم):5:گمونکنم که زیرو هور :باگه زیادی نداشته باشه(اگه کسی بلده بگه)بهمین جهت بهترین نوع جنرال واسه مسابقاته(((سرم درد گرفت از بس حرف زدم))) بای تا فردا(ببینم چکار میکنیداااااا:27:)

ولی من کاری به اینکه باگ نامردیه یا نیست ندارم (تابلوئه که نامردیه:31:ولی به یاد گرفتنش می ارزه)
یکی پیدا شه تبادل باگ:46:گاهی اوقات لازمه
اگه کسی باگ نوک رو داره بده منم باگ جدید میدم بش

سیدعلی فلاح
09-06-2010, 18:51
یک خورده بریم سر پچ 5

تو usa از اون سربازای سبز بساز نامریی هستند سریع سوار بالگرد پول بر کن بفرست تو بیس یارو شروع کن به کپچر کردن یک حال میده بیسای یارو واسه تو میشه مخصوصا صدای بیب بیبش

باگ تو 5 تو gla toxin وقتی پروموشن تروریست آزاد شد هر چی بیس مادر بسازی میتونی ترو ریست تو بیس یارو در بیاری مثلا 8 تا بیس مادر بساز 8 بار پشت سرهم تو بیسش تروریست پیاده کن تازه شیمیایی هم 8 تا میشه در ضمن تو پچ 5 برا ی toxin کل زمین روشن روشنه همه جا رو میشه دید

تو usa اهورا بساز بفرست تو بیس یارو تا بمبشو نندازه نمی ترکه البته با یه چیزی میشه زدش که....

تو شوک ویو که اصلا بیشتر از یکی از اون پلیس ها (اگه منظورت استراتژی سنتر بود) نمی شه ساخت برای gla دفاع رو باید از یونیت استفاده کنی اگه جلو ایر فورس بیوفتی بهتره تا میتونی کواد بسازی دیگه تمومه هیچ کاری ازش بر نمی آید
اگه با جیپ یو اس ای بهت حمله کرد باگی و اسکورپین درجا کارشو میسازه
بعدم اگه دنبال بازی با باگی بی هیچ جا نمی رسی چون توی مسابقات اگه یکی از باگ استفاده کنه همه میان بیرون
یا اگه شوک بازی کنی باگ که اصلا نداره یعنی من تا الان ندیدم
به قول سید بازی با باگ بی مزه بید
یه نکته دیگه تو اگه جلویه بازی کن حرفه ای بیوفتی تو تا بیای استراتژی سنترت رو بسازی یارو با کویکراش خونه اصلیت و سوپلایتو میندازه که اون موقع بهتره بیای بیرون از بازی که پیام یو ار دیفیت رو نبینبی!!!

سلام خبری ازت نیست این ورا خب در مورد کواد موافقم تو پچ 5 اگه صدام باشی فقط سرباز بساز هوا رو هم میزنن خیلی باحالن نامریی هم هستند

ba maram
10-06-2010, 00:16
با عرض سلام خدمت دوستای گلم
لینک دانلود بازی Command & Conquer Generals Zero Hour رو میشه پست کنید!
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییی

سیدعلی فلاح
10-06-2010, 09:52

سلام مرسی فرانسوییه بگید ممنون :31:

بفرمایید اینم لینکش برید اینجا پیدا میکنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام آقای منصوری تونستی فایله رو اصلاح کنی

iilliya
10-06-2010, 21:33
سلام خبری ازت نیست این ورا خب در مورد کواد موافقم تو پچ 5 اگه صدام باشی فقط سرباز بساز هوا رو هم میزنن خیلی باحالن نامریی هم هستند

من زیاد با بقیه پچ ها حال نکردم از باگ زیادی بدم میاد بعد از زیرو شوک واقعا بازیه خوبیه تیم هاش همه قوی شدن هاردش باهوش تر شده واقعا گاهی اعصاب خط خطی میکنه
علی جان امضام رو بخون من نتم کامل قطع شده تو نوبتم وصل شه تا 3 هم امتحان های دانشکاه بعدش نتم وصل شه دوباره میام ور دلتون
اگه کسی پچ درستو حسابی مثل شوک ویو داره (شوک 2 تاست 2ومی) بگه
لطف کنین لینک بدین برای دن:31:
فعلا شاد باشیییید:11:

ufo-alien
13-06-2010, 12:48

سلا م
بیا این آدرس:

سلام آقای منصوری تونستی فایله رو اصلاح کنی

سلا م منظور شما کدام فایله؟

3a3ver
13-06-2010, 13:31
سلام از اونایی که جنرال بازن سوال دارم
ماها تو گیم نت جنرال زیرو هور شرطی زیاد بازی میکنیم تیما هم رندم بر میداریم هر کی هر چی افتاد
یکی از دوستام که وقتی gla می افته 5تا گارگر میاره تو بیسم شروع به ساخت میکنه مخصوصا یه تونل میسازه سری یونیت خالی میکنه جمم میکنه منم چون اکثرا با usaبازی میکنمم و این تیم یه تیم تخصصی هست و یونیتاش گرونن نمی شه یونیت یا هلیکوپتر ساخت چون اینکارو خیلی سریع انجام میده
من اگه خیلی مرد باشم بتونم سه چهار جا دفایی بسازم ولی با موتور از دیوار میاره اگه بخوام واسه درو دیوار دفایی بسازم که تو کل بازی میخورم به بی پولی . تازه اگه همه جارو هم دفایی بسازم یه کم عقب تر میسازه نهایتا یونیتاش با اون دفاییهام در گیر میشن بعد دفاییهام شکست میخورن چون وقت زیاد ساختنو ندارم دوباره همون آشو همون کاسه جمم میکنه:41:(اون خیلی سریع این کارو انجام میده اصلا بیس نمیسازه فقط یه پول سازو یه ماشین خونه.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟ خسته شدم از بس باختم:19::18::27:بد بختی تو زیرو هورم که باگی وجود نداره
میدونم تنها راهش اینه که glaبر دارم(ولی ازتون میخوام در مورد usa راهنماییم کنید((((مرسی))))

mojtaba_8022
13-06-2010, 19:11
سلام من یک سوال دارم برای نصب بازی ژنرال ویندوز من7 بازی نصب میشود ولی اجرانمی شود لطفامن را راهنمایی کنید

Amin.P30
13-06-2010, 22:14
دوستان سلام..
این جنرال 4 که اومده شبکه میشه..
در کل در حد zero هستش یا بدتره؟؟؟

nima643
13-06-2010, 22:37
دوستان یه سوال داشتم :
من این بازی رو به بدون هیچ مشکلی روی سیستم قبلیم نصب و بازی میکردم ولی از وقتی که سیستم رو ارتقا دادم بعد از نصب از روی همون دیسک ها و بعد از crack کردن وقتی بازی رو اجرا میکنم هنگ میکنه و به حالت not responding در میاد
کسی میدونه چه علتی داره ؟
از درایور vga میتونه باشه ؟

farsar
14-06-2010, 00:41
سلام از اونایی که جنرال بازن سوال دارم
ماها تو گیم نت جنرال زیرو هور شرطی زیاد بازی میکنیم تیما هم رندم بر میداریم هر کی هر چی افتاد
یکی از دوستام که وقتی gla می افته 5تا گارگر میاره تو بیسم شروع به ساخت میکنه مخصوصا یه تونل میسازه سری یونیت خالی میکنه جمم میکنه منم چون اکثرا با usaبازی میکنمم و این تیم یه تیم تخصصی هست و یونیتاش گرونن نمی شه یونیت یا هلیکوپتر ساخت چون اینکارو خیلی سریع انجام میده
من اگه خیلی مرد باشم بتونم سه چهار جا دفایی بسازم ولی با موتور از دیوار میاره اگه بخوام واسه درو دیوار دفایی بسازم که تو کل بازی میخورم به بی پولی . تازه اگه همه جارو هم دفایی بسازم یه کم عقب تر میسازه نهایتا یونیتاش با اون دفاییهام در گیر میشن بعد دفاییهام شکست میخورن چون وقت زیاد ساختنو ندارم دوباره همون آشو همون کاسه جمم میکنه:41:(اون خیلی سریع این کارو انجام میده اصلا بیس نمیسازه فقط یه پول سازو یه ماشین خونه.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟ خسته شدم از بس باختم:19::18::27:بد بختی تو زیرو هورم که باگی وجود نداره
میدونم تنها راهش اینه که glaبر دارم(ولی ازتون میخوام در مورد usa راهنماییم کنید((((مرسی))))

سلام برادر

تو هم باید زود همر بسازی و چندتا ارپیچی زن سوارش کنی و اپدیت موشک و درون (dron) و بهش حمله کن

حالا یکی هم مارو راهنمایی کنه دو روزه ویندوز 7 زدم بازی اجرا نمیشه درایور کارت گرافیک و هم امروز اخرین ورژن رو دان کردم ولی بازم اجرا نشد:41:

artara74
14-06-2010, 09:59
سوالی داشتم، چطوری میشه ژنرال (زیرو اور) رو آنلاین بازی کرد؟ مثل اینکه کد های تقلبی جواب نمیده.

سیدعلی فلاح
14-06-2010, 10:31
سلا م منظور شما کدام فایله؟

سلام
همون که جای کرک و پچ 1.4 هست گفته بودم که مرحله ی بندر بوشهر که آمریکا حمله کرده رو میخوای باز کنی ارور میده میندزه بیرون بعدم این که تو بعضی مراحل میندازه بیرون مثلا چند مرحله باgla میری بعد میندازه بیرون ارور میده ولی پچ 1.4 اینجوری نیست اگه میتونید اصلاحش کنید در ضمن فقط برا من اینجوری نیست برا دوستم هم همینه و احتمالا ایراد از فایل هستش

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

سلام من یک سوال دارم برای نصب بازی ژنرال ویندوز من7 بازی نصب میشود ولی اجرانمی شود لطفامن را راهنمایی کنید

سلام
یا سیستم نمیکشه یا کرک نصب نکردی یا 1 رو نصبش نکردی

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

دوستان سلام..
این جنرال 4 که اومده شبکه میشه..
در کل در حد zero هستش یا بدتره؟؟؟
سلام
مثل جنرال خودمون نیست به نظر من مزخرفه

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

دوستان یه سوال داشتم :
من این بازی رو به بدون هیچ مشکلی روی سیستم قبلیم نصب و بازی میکردم ولی از وقتی که سیستم رو ارتقا دادم بعد از نصب از روی همون دیسک ها و بعد از crack کردن وقتی بازی رو اجرا میکنم هنگ میکنه و به حالت not responding در میاد
کسی میدونه چه علتی داره ؟
از درایور vga میتونه باشه ؟شاید

سلام اول یکو نصب کردی شاید بد نصب شده کرکت مطمینی سالمه پچی چیزی نصب نکردی روی بازی

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

سوالی داشتم، چطوری میشه ژنرال (زیرو اور) رو آنلاین بازی کرد؟ مثل اینکه کد های تقلبی جواب نمیده.
سلام
تو صفحات قبل 30 40 بار آقای منصوری گذاشته یه نگاهی کن پیدا میکنی تو سایتش هم هستش برو اونجا آموزش تصویری هست تو امضای آقای منصوری هست آدرس سایتش

ufo-alien
14-06-2010, 12:35

سلام شما با این سر یالها نمی تو نید به صور ت آنلاین بازی کنید با ید سر یال نامبر بازی رو به صور ت او رجینال داشته باشید ما با این سر یال نا مبر های تقلبی می تو نیم فقط تحت شبکه های مجازی با هم بازی کنیم مثل ها ما چی
بر ای دید ن این آموزش و دانلود این نرم افزار به این آدرس بیا ئید :

vahid_ee
14-06-2010, 13:04
من hamachi رو نصب کردم.
USER: chespain
pass: 204
حریف می طلبم
کسی اگه هستش بیاد بازی

user: chespain
hamishe online

سلام
hamachi room

user: chespain

همیشه online هستم:5:

L E G E N D
14-06-2010, 16:14
نيستي که!!:41:

vahid_ee
14-06-2010, 23:22
نيستي که!!:41:
sorry
شرمنده
kheli montazer moondam kasi nayoomad khabab bord

ufo-alien
14-06-2010, 23:32
من هم هستم

سیدعلی فلاح
15-06-2010, 12:57
سلام آقاي منصوري نگفتي تونستي درستش كني يانه ها؟

L E G E N D
15-06-2010, 14:34
من معمولاً هر روز ساعت 3-4 به بعد آنلاينم.
هر کس خواست جنرال بازي کنه اعلام کنه تا با هم هماهنگ کنيم.

يه چيز ديگه ميخواستم بدونم آيا براي بازي کردن گروهي جنرال ؛ بايد همه اعضا از يک ورژن جنرال استفاده کنن يا فرقي نميکنه کي چه ورژن و پچي داشته باشه؟

من ورژن 1.4 جنرال رو نصب کردم و روش پچ ريبون 5 رو هم نصب کردم.

ufo-alien
15-06-2010, 16:04
سلام آقاي منصوري نگفتي تونستي درستش كني يانه ها؟

سلا م
اگه منظور شما اون ماموریت بوشهر هست من با جنرال زرو البته با پکی که در ادرس زیر دادم و به جای کرک و آپدیت ساخته بودم (در وب سایت هست)مشکلی نداشت تنها با مد ها مشکل داره و از بازی خارج میشه و اون ارور معروف رو میده....

دانلود کرک و پک104

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

من معمولاً هر روز ساعت 3-4 به بعد آنلاينم.
هر کس خواست جنرال بازي کنه اعلام کنه تا با هم هماهنگ کنيم.

يه چيز ديگه ميخواستم بدونم آيا براي بازي کردن گروهي جنرال ؛ بايد همه اعضا از يک ورژن جنرال استفاده کنن يا فرقي نميکنه کي چه ورژن و پچي داشته باشه؟

من ورژن 1.4 جنرال رو نصب کردم و روش پچ ريبون 5 رو هم نصب کردم.

نه دوست عزیز فرق میکنه همه باید از یک ورژن استفاده کنند و یک مد اگه همه توافق کنند مد بازی کنند ....
هر کس می خواد بازی کنه بیاد اینیوزر ،پسورد
U: ژنرال
P: ژنرال

یا این :

یا این :

یوزر:خرداد89
پسورد:خرداد89

vahid_ee
15-06-2010, 21:53
نه دوست عزیز فرق میکنه همه باید از یک ورژن استفاده کنند و یک مد اگه همه توافق کنند مد بازی کنند ....

یا این :

یا این :

پسورد:خرداد89[/QUOTE]

:10::10::10::10::10:

farsar
15-06-2010, 23:57
کسانی که میخان انلاین بازی کنن با نرم افزارgameranger به راحتی میشه بازی کرد .

اگه سوالی بود در خدمتیم.

کسی با ویندوز 7 ژنرال بازی کرده؟چون مال من با ویندوز 7 کار نمی کنه

ufo-alien
16-06-2010, 13:17
کسانی که میخان انلاین بازی کنن با نرم افزارgameranger به راحتی میشه بازی کرد .

اگه سوالی بود در خدمتیم.

کسی با ویندوز 7 ژنرال بازی کرده؟چون مال من با ویندوز 7 کار نمی کنه

سلا م بعد از مدتها و نتها من پس از حداقل 20-25 بار تکرار آموزش هاماچی با لاخره موفق شد یم این نرم افزار رو به همه یاد بدیم بزارید با همین هاماچی کار کنیم فکر کنم بهتر باشه
حالا اگه دوست دارید آموزش و لینک دانلود نرم افزار شو بذارید ...

Dark^Knight
16-06-2010, 19:34
آقا من آنلاین بازی میکردم یه مدته میرم تو بازی یه ارور تو بازی میده میاد بیرون پچ 1.04:19:

mohammad2100
16-06-2010, 23:49
پچ ریبورن 6 هرکی بازی میکنه پی ام بده ای دی اس ال دارم 256 سپنتا کمبود سرعت ندارم و همیشه برای بازی اماده ام پی ام بدید برای تبادل تجربه و اگه غیرت دارید باگ نزنید البته کسی که پی ام میده توش برام لینک پچ 1.4 رو هم ارسال کنه ممنون
درزم من برای قوی شدن بازی و یادآوری خاطرات بازی میکنم نه برای رقابت
پول ندامر برم گیم نت تجربه کسب کنم تاو نت تجربه کسب میکنم البته ماهی 50 تومن پول ای دی اس ال نامحدود میدم که روزی 2 گیگ دانلود کنیم
ذزطم همراه با لینک پچ برام اموزش و لینک مستقیم هاماچی رو ارسال کنید

ufo-alien
17-06-2010, 00:41
آقا من آنلاین بازی میکردم یه مدته میرم تو بازی یه ارور تو بازی میده میاد بیرون پچ 1.04:19:

بازی آنیستا ل کن و دو باره نصب کن و این رو جای کرک و آپدیت 1.04 نصب کن :

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:37 AM ----------

پچ ریبورن 6 هرکی بازی میکنه پی ام بده ای دی اس ال دارم 256 سپنتا کمبود سرعت ندارم و همیشه برای بازی اماده ام پی ام بدید برای تبادل تجربه و اگه غیرت دارید باگ نزنید البته کسی که پی ام میده توش برام لینک پچ 1.4 رو هم ارسال کنه ممنون
درزم من برای قوی شدن بازی و یادآوری خاطرات بازی میکنم نه برای رقابت
پول ندامر برم گیم نت تجربه کسب کنم تاو نت تجربه کسب میکنم البته ماهی 50 تومن پول ای دی اس ال نامحدود میدم که روزی 2 گیگ دانلود کنیم
ذزطم همراه با لینک پچ برام اموزش و لینک مستقیم هاماچی رو ارسال کنید

آموزش بازی آنلاین به کمک نرم افزار( HAMACHI)

us army
17-06-2010, 02:18
سلام - بنده قصد دارم داخل خانه با برادرم بازی Generals را به صورت Network LAN بازی کنیم - همه چیه Network درسته ولی داخل بازی یکی از کامپیوتر ها Join نمیشه - این مشکل مربوط به چیست - اگر کمک کنید واقعا از شما صمیمانه سپاسگذارم - با تشکر. rezascooter@gmail.com

us army
17-06-2010, 02:32
سلام - بنده قصد دارم با برادرم در داخل خانه بازی Generals ZH به صورت LAN بازی کنم - شبکه کاملا درست است و ما بازی Counter Strike 1.6 را هم به راحتی بازی میکنیم - اما در بازی Generlas ZH وقتی یکی از PC ها میخواهد Join کند پیام خطا : serial is early use را میدهد با وجود اینکه IP ها درسته ولی بازهم مشکل داریم - لظفا اگر کسی میتواند به بنده کمک نماید از او واقعا سپاس گذارم - باتشکر.rezascooter@gmail.com

خوب میریم سراغ آنلاین بازی کردن Command & Conquer Generals Zero Hour

1- از همه بازی ژنرال را به کل پاک کنید

2- سی دی نصب این بازی را داخل سی دی رام قرار دهید و به جای رمز های قبلی که میزدید
از این رمز استفاده کنید

EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF

3- پس از نصب بازی وارد آن شده و به multiplay بروید و online را انتخاب کنید البته قبلش به اینترنت وصل باشید

4- پس از انتخاب گزینه ی online ی صفحه ای باز می شود کمی صبر کنید پیغامی میدهد که شما برای نصب

پچ گزینه ی yes را میزنید صبر کنید تا پچ دانلود بشه

5- حالا مشخصات خودتونو در صفحه ی جدید بدید و روی گزینه ی craete accont کلیک کنید

6- حالا آنلاین بازی کنید

7- نظر یادتون نره ... ;)

__________________________________________________ ____________
لطفا در این رابطه هم کمک نماييد.
سلام - بنده قصد دارم با برادرم در داخل خانه بازی Generals ZH به صورت LAN بازی کنم - شبکه کاملا درست است و ما بازی Counter Strike 1.6 را هم به راحتی بازی میکنیم - اما در بازی Generlas ZH وقتی یکی از PC ها میخواهد Join کند پیام خطا : serial is early use را میدهد با وجود اینکه IP ها درسته ولی بازهم مشکل داریم - لظفا اگر کسی میتواند به بنده کمک نماید از او واقعا سپاس گذارم - باتشکر.rezascooter@gmail.com:20:

meedo
17-06-2010, 02:55
سلام دوستان
لطفا" نحوه نصب و اجرای نقشه های جدید و آموزش بدین
ممنون

Dark^Knight
17-06-2010, 08:58
آقا این فایلی که تو وبلاگت هست لینکش خراب یه لینک اینجا بذار

mohammad2100
17-06-2010, 09:52
بچه ها کسی ریبورن 6 نداره با ما بازی کنه؟

ufo-alien
17-06-2010, 15:34
سلام - بنده قصد دارم داخل خانه با برادرم بازی Generals را به صورت Network LAN بازی کنیم - همه چیه Network درسته ولی داخل بازی یکی از کامپیوتر ها Join نمیشه - این مشکل مربوط به چیست - اگر کمک کنید واقعا از شما صمیمانه سپاسگذارم - با تشکر. rezascooter@gmail.com

بايد با سر يال نا مبر هاي مختلف بازي رو نصب كنيد ....هر كا مپيو تر با يك سر يال نامبر ....
يا مي تو نيد اين رو امتحان كنيد اين كرك رو كژي كنيد روي محل نصب بازي البته بعد از اينكه از حالت فشر ده خارجش كرديد ...

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

__________________________________________________ ____________
لطفا در این رابطه هم کمک نماييد.
سلام - بنده قصد دارم با برادرم در داخل خانه بازی Generals ZH به صورت LAN بازی کنم - شبکه کاملا درست است و ما بازی Counter Strike 1.6 را هم به راحتی بازی میکنیم - اما در بازی Generlas ZH وقتی یکی از PC ها میخواهد Join کند پیام خطا : serial is early use را میدهد با وجود اینکه IP ها درسته ولی بازهم مشکل داریم - لظفا اگر کسی میتواند به بنده کمک نماید از او واقعا سپاس گذارم - باتشکر.rezascooter@gmail.com:20:

بر اي بازي آنلاين بايد حتما سر يال نامبر اورجينال داشته باشد تا بتو نيد از تالار هاي خود شر كت سازنده استفا ده كنيد وگرنه با هاماچي مي تو نيد يك شبكه مجازي بسازيد و آنلاين بازي كنيد با ديالاآپ تا دونفر مي تو نند به راحتي شبكه شند ...

آموزش بازي آنلاين با نرم افزار هاماچي :

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

سلام دوستان
لطفا" نحوه نصب و اجرای نقشه های جدید و آموزش بدین
ممنون

بيا اين آدرس :

نقشه ها را دانلود كن بعد سپس از حالت فشر ده خارج كن و بعد مي بينيد چندين فايل در درون يك پوشه و جود دارند خود پوشه را يا پوشه ها رو كه چندين فايل با فر متهاي :
big-ini-tga... در درون آنهاست را به آدرس زير كژي كنيد :

این مپ ها را در این آدرس کپی کنید :

C:Documents and Settings\Admin\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps

بعد وارد بازي بشيد و در قسمت انتخاب نقشه شما دو گزينه يا دو ليست بر اي انتخاب نقشه داريد مانند تصوير :
نقشه ها در اين قسمت هستند :

آقا این فایلی که تو وبلاگت هست لینکش خراب یه لینک اینجا بذار

منظور شما كدام فايل است؟؟!!

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

بچه ها کسی ریبورن 6 نداره با ما بازی کنه؟

دانلود ريبورن 6:

Dark^Knight
17-06-2010, 17:23
همون که گفته پچ کردن بدون پک 1.04 یه فایل 2mb هست

ufo-alien
17-06-2010, 18:21
همون که گفته پچ کردن بدون پک 1.04 یه فایل 2mb هست

درسته اير ادي نداره
اجرای بازی جنرال بدو ن نیاز به کرک و پک 1.04

اجرای بازی جنرال بدو ن نیاز به کرک و پک 1.04

این فایل این امکان رو به شما می ده تا جنرال زرو رو دیگه بد ون نیاز به آپگر یت 1.04 و هر نوع کرک و بد ون سی دی اجرا کنید .....

ضمنا نصب کلیه مد ها روی جنرال زرو دیگه نیاز به پک :1.04 English نداره...
این فایل رو از حالت زیپ خارج کنید و بعد در محل نصب یازی کپی اش کنید :

لینک فایل مستقیم:
حجم 2 مگابایت

لینک

Dark^Knight
17-06-2010, 18:32
اینو نصب کنم یعنی دیگه نمی خواد برای بازی آنلاین 1.04 بریزم؟

ufo-alien
17-06-2010, 19:13
امشب بازي تحت شبكه هاماچي:

آموزش هاماچي مصور(همراه نرم افزار هاماچي) :

ساعت 11

مد :Zero Hour Reborn: Public Beta V6

لينك دانلود:

یا این :

یا این :

پسورد:خرداد89

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

اینو نصب کنم یعنی دیگه نمی خواد برای بازی آنلاین 1.04 بریزم؟

نه نياز نيست

Dark^Knight
17-06-2010, 21:12
حتی با کسایی که پچ 1.04 هم دارن میتونم بازی کنم؟

ufo-alien
17-06-2010, 22:02
حتی با کسایی که پچ 1.04 هم دارن میتونم بازی کنم؟

بله مي تو نيد

Dark^Knight
18-06-2010, 10:15
ممنون آقا مپ Defense هیچکی حریفم نیست اگه حریف هست بیاد :13:

من فکر کنم این فایل خرابه چون باز هم همون ارور می ده

درست شد ولی خیلی بازی گیر گیریه حتی 1 نفره نمیدونم چیکار کنم . کمک :19:

javady
18-06-2010, 21:30
سلام به همه بچه های گل پی سی ورد

بچه ها من اول پچ
ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power
رو نصب کردم تونستم بازی کنم راحت
اما
وقتی دیدم پچ جدید اومده با عنوان
ZeroHour Reborn V6.0 public Beta

دانلود کردم و نصب کردم اما موقع اجرای بازی پیغام خطا میده کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟

اینم عکس پیغام خطا:

ufo-alien
18-06-2010, 22:37
سلام به همه بچه های گل پی سی ورد

بچه ها من اول پچ
ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power
رو نصب کردم تونستم بازی کنم راحت
اما
وقتی دیدم پچ جدید اومده با عنوان
ZeroHour Reborn V6.0 public Beta

دانلود کردم و نصب کردم اما موقع اجرای بازی پیغام خطا میده کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟

اینم عکس پیغام خطا:

سلا م
شما باید قبل از نصب هر مدی یک پشتیبان باید از پوشه های جنرال زرو میگر فتید ...
مد قبلی کاملا پاک نشده علت این ارور همینه شما باید بازی جنرال زرو رو دو باره نصب کنی تا این ارور را نده...
ضمنا حتما بازی رو باید آپدیت کرده باشی یعنی حتما باید پک 1.04 رو نصب کرده باشی ...دلیل این ارور اینهم می تونه باشه

Dark^Knight
20-06-2010, 11:52
جواب منو نمیدین؟

shahin10
20-06-2010, 13:13
سلام دوستان
اگر می شه پچ هارو بزارید
ممنون می شم
البته لینک دانلودشو
من زیاد نمیام
اگه جواب بزارید حتمی براتون نظر می ذارم ممنون

ufo-alien
20-06-2010, 18:34
سلام دوستان
اگر می شه پچ هارو بزارید
ممنون می شم
البته لینک دانلودشو
من زیاد نمیام
اگه جواب بزارید حتمی براتون نظر می ذارم ممنون

سلام
بیا این آدرس تعدادی از بر تر ین مد ها رو من در این و ب سایت با چند لینک دانلود قر ار دادم :

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

جواب منو نمیدین؟

منظور شما چی هست ؟؟!!!

نصب مد :NProject Mod 2.6

نسخه 2.6 تغییرات فهرست (از نسخه 2.5) :
بر خی از تعقییر ات:
واحدهای جدید ، سازه ، ارتقاء ، ژنرالها قدرت و توانایی ها
بهبود هوش مصنوعی!
اثرات بهبود و انیمیشن.

تغییر منوی رابط کاربر از آبی به قرمز ، از جمله دکمه ها و شرح واحد
افزودنیهای به زد و خورد و چند نفره خانه انتخاب رنگ
(ارتقاء Flashbang در سربازخانه) ،

رئیس عمومی ژنرالها مبارزه چالش در حال حاضر شامل
ایالات متحده آمریکا ، GLA ،و....
افزودن اسکریپتهای پنهان /

افزودنیهای تکان دهنده در دوربین
و امکانات جدید ....
تصاویری از این مد :

مخفیکاری کمین گر GLA عمومی

مایکروویو مخزن

حجم :42.21mb

لینک دانلود 1:

لینک 2:

smaxc
20-06-2010, 20:13
سلام دوستان مخصوصا اقای فلاح
این جنرال ارماگادون چی شد توی بازار امد یا بریم تو همون سایتت سفارش بدیم
راستی قیمت ها چی تغییر نکرده منظورم از تغییر ارزون شدنشون بود ها :31:
مد جدیدبرای ایران چی میسازید یا نه مثلا ارماگادون 2 - مد ی جدید برای ایران یا خیر ممنون اقا من مد mac و contra 007 و mod x و کلا تمام مد های bd رو دارم اما این ارماگادون رو هنوز تو کفش موندیم ها free demo ) از اون تو اینترنت نگذاشتید دانلود کنیم :31:
من این مد رو ندیدم f14 و تانک زولفقار هم توش هست شفق و میثاق چطور:question:

Dark^Knight
21-06-2010, 08:37
آقا من آفلاین هم بازی می کنم بازی LAG داره . سیستمم بالاست : RAM : 2GB Graphic : 512MB_ 8600 GForce

yar1993
21-06-2010, 12:51
سلام دوستان
من بعد مدت ها میخوام دوباره این ببازی رو نصب کنم
اما موقع نصب 1 ارور میده میگه
error install installshield script runtime 1607
راهی هست بدون نصب 1
جنرال زیرو هور رو نصب کرد

ufo-alien
21-06-2010, 14:47
آقا من آفلاین هم بازی می کنم بازی LAG داره . سیستمم بالاست : RAM : 2GB Graphic : 512MB_ 8600 GForce

ایر اد از هوش مصنوعی بازیه
برو اینجا:

این هوش مصنوعی رو طبق آموزش نصب کنید

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

سلام دوستان مخصوصا اقای فلاح
این جنرال ارماگادون چی شد توی بازار امد یا بریم تو همون سایتت سفارش بدیم
راستی قیمت ها چی تغییر نکرده منظورم از تغییر ارزون شدنشون بود ها :31:
مد جدیدبرای ایران چی میسازید یا نه مثلا ارماگادون 2 - مد ی جدید برای ایران یا خیر ممنون اقا من مد mac و contra 007 و mod x و کلا تمام مد های bd رو دارم اما این ارماگادون رو هنوز تو کفش موندیم ها free demo ) از اون تو اینترنت نگذاشتید دانلود کنیم :31:
من این مد رو ندیدم f14 و تانک زولفقار هم توش هست شفق و میثاق چطور:question:

بازی شنبه از طریق سایت شروع به پخش میشه بر ای دو ستانی که ثبت نام کردند
قیمت همونه
مد جدید هم در حال ساخته با امکانات و گرافیک بهبود یافته البته از آر ماگدون که خودش کلی تعقییر داره ....
دمو هم چشم بر اتون می زارم

yar1993
21-06-2010, 16:00
سلام دوستان
من بعد مدت ها میخوام دوباره این ببازی رو نصب کنم
اما موقع نصب 1 ارور میده میگه
error install installshield script runtime 1607
راهی هست بدون نصب 1
جنرال زیرو هور رو نصب کرد

کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فوریه

Dark^Knight
21-06-2010, 17:30
این برای مد ایران هست من مد معمولی دارم

ufo-alien
21-06-2010, 19:15
این برای مد ایران هست من مد معمولی دارم

مشکلی نیست بابا نصبش کن طبق آموزش جواب میده

Dark^Knight
22-06-2010, 07:09
درست نشد:41:

sin2x=2sinxcosx
22-06-2010, 11:53
سلام .
با دو کامپیوتر در یه خونه یه چند طریق میشه دو نفری بازی کرد ؟
یعنی اینکه به جای اینکه با PC بازی کنم با اون طرف بازی کنم .
راستی من وقتی می خوام Patch 1.04 رو نصب کنم ایراد می ده که old file not found .
در حالی که Patch رو به مسیر اصلی ZH کپی می کنم .

ufo-alien
22-06-2010, 13:10
سلام .
با دو کامپیوتر در یه خونه یه چند طریق میشه دو نفری بازی کرد ؟
یعنی اینکه به جای اینکه با PC بازی کنم با اون طرف بازی کنم .
راستی من وقتی می خوام Patch 1.04 رو نصب کنم ایراد می ده که old file not found .
در حالی که Patch رو به مسیر اصلی ZH کپی می کنم .

به دو صورت با کابل :
آموزش:

با اینتر نت آموزش:

خوب بزای شما آپدیت شده که این پیغام رو می ده
می تونی این فایل رو هم به جای اون کرک و یا پک 1.04 استفاده کنی ساخت خودمه: و 100% جواب میده

3a3ver
22-06-2010, 14:05
سلام ..دوباره سرو کلم پیدام شد
یه چیزی ازتون میخوام تو رو خدا هرکی بلده یاد بده
تو گیم نت که میرم تو زیرو هور 1.04یکی هست میتونه 2 نفرو سوار موتور gla کنه
اگه کسی بلده راهنماییم کنه
آخه خیلی کاربردها داره چون من بازیم همش با موتوره (بخدا راس میگم)
جبران میکنم

moien zarif
22-06-2010, 15:47
سلام
ماموریتی که دانلود میکنیم بعد از اینکه ازحالت فشرده خارجش کردیم محتویات داخل پوشه رو کپی کنیم یا خود پوشه رو؟ و وقتی ماموریتی اضافه میکنیم چه طوری باید وارد ماموریت بشیم؟:45::45::45:

ufo-alien
22-06-2010, 18:15
سلام
ماموریتی که دانلود میکنیم بعد از اینکه ازحالت فشرده خارجش کردیم محتویات داخل پوشه رو کپی کنیم یا خود پوشه رو؟ و وقتی ماموریتی اضافه میکنیم چه طوری باید وارد ماموریت بشیم؟:45::45::45:

بعد از اینکه دانلود کردی از حالت فشرده هم خارج کردی همون پوشه رو با فایل هاش کپی کن

به طور مثال ماموریت:Little Big Lake یک پوشه است و درو ن آن پنج فایل و یک تصویر از نقشه وجود دارد شما پوشه را انتقال بده نه فایل ها را ....

به این آدرس:

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps

بعد برو دا خل بازی و در قسمتی که نقشه بازی را انتخاب می کنی ((Map Preview)) وقتی او ن پنجر ه انتخاب نقشه باز شد دو گزینه در بالا میبینی یکی همین نقشه های او رجینال ((official Maps)) خود بازیه و یکی هم نقشه های غیر رسمی ((unoffical Maps))

بر و این قسمت : ((unoffical Maps))و تما م نقشه های که اضا فه کردی وماموریتها اینجاست...

موفق باشی
ا ...

بازی آنلاین:هرشب ساعت 11 به بعد

بازی آنلاین جنرال زرو تحت شبکه هاماچی:

هر کس از دو ستان می خواد بازی کنه بیاد این یوزر ،پسورد

هرشب....

___
network ID: ژنرال
Password: ژنرال

___
یا این :

network ID:خرداد89
Password:خرداد89
___

یا این:

AFM-RAYAN :network ID

AFM-RAYAN : Password

___

آموزش همراه نرم افزار مورد نیاز

HT boy
23-06-2010, 11:45
درود بر دوستان.آقا اینجا کسی نیست تو گیم رنجر هم بازی کنه؟ مثل اینکه همه تو هاماچی اند.اگه تو گیم رنجر هم بیاید خوشحال میشم باهاتون بازی کنم

ufo-alien
23-06-2010, 12:43
شر کت :AFM-RAYAN

بازی
WAR ARMAGEDDON

منتشر شد

سلام

احتراما به استحضار میر ساند بازی

WAR ARMAGEDDON

ارتش ایران به مرحله پخش رسیده است.

در صورت تمایل بر ای تهیه این بازی و اطلاعات بیشتر به این آدرس بیائید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

moien zarif
23-06-2010, 12:55
سلام
ممنمون بابت اموزش ماموریت:11:ولی انگار ماموریت بوشهر مشکل داره:19:چون وقتی playرو میزنم از بازی خارج میشه و ارور میده ولی ماموریت های دیگه این مشکلو ندارن

میگم یه تالار گفتگو هم برای WAR ARMAGEDDON بزارید بد نیست

ufo-alien
23-06-2010, 15:28
میگم یه تالار گفتگو هم برای WAR ARMAGEDDON بزارید بد نیست

هست بیا این آدرس

generalszero.m i h a n b b .com

moien zarif
23-06-2010, 23:00
سلام
راهی هست که بشه بازی رو فارسی کرد؟

ufo-alien
23-06-2010, 23:36
سلام
راهی هست که بشه بازی رو فارسی کرد؟

بله دو ستان یک خبر مهم بر اتون دارم و او ن اینه که ما مشغول فارسی کردن و دوبله نوشتار بازی هستیم و تا حالا 30% کا با موفقیت انجام شدهو تمام منو ها فارسیه ولی تو ضیحات نه هنوز فارسی نشده اگر دو ستانی قصد کمک دارند اصلاع بدهید ....