PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

سیدعلی فلاح
10-01-2010, 09:24
با سلام یک سوال داشتم کسی میدونه اون چیزهایی که زیر کمک مالی از طریق چاه نفت gla است برای چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
10-01-2010, 23:55
سلام این پچایران حجمش چقدره اگه ارشاد مجوز نمیده خودت بفروش من این پچ رو می خوام:41: اگه می تنونی جوابش رو به من ایمل کن [EMAIL="hadi.aligol@gmail.com"]hadi.aligol@gmail.com[/EMAIL

سلا م
حجمش 2.4 گیگه بد ون نیاز به بازی جنرالها مستقیم نصب میشه اگه ارشاد مجوز نده مجبورم یک فکر دیگه بر اش بکنم ....
من با شر کت پردیس قر ار داد دارم و نمی تونم این کار و بکنم مگر اینکه قر ار داد رو منتفی کنم ......
پصبر کنید تا آخر این ماه تصمیمات و همه چیز معلوم میشه .........

aliyou
11-01-2010, 13:55
پوشه ( INI)رو خودت بساز
مشکل سر عت به خاطر ضعف سیستمتونه
فایلی رو که بالا گذاشتم بر ای همین منظوره!!..

سلام دوست عزیز
من قبلا هم گفتم این کار برای مدل skrmishبازی خوبه اما برای مدل challange باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
12-01-2010, 00:54
پوشه ( INI)رو خودت بساز
مشکل سر عت به خاطر ضعف سیستمتونه
فایلی رو که بالا گذاشتم بر ای همین منظوره!!..

سلام دوست عزیز
من قبلا هم گفتم این کار برای مدل skrmishبازی خوبه اما برای مدل challange باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلا م
شما بر ای تعقیر ات در challange باد بری تو : WorldBuilder و از او نجا پوشه مپ رو باز کنی و نقشه ها رو تعقییر بدی و پول رو می تونی اونجا تعقییر داد ......

سیدعلی فلاح
12-01-2010, 09:37
WorldBuilder میشه لینک دانلودش را بزاری

در ضمن کسی نیست جواب بدهد تو جی ال ای زیر کمک های مالی تو چاه نفتی که خودت میسازی برای چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Chap-Dast
12-01-2010, 12:04

در ضمن کسی نیست جواب بدهد تو جی ال ای زیر کمک های مالی تو چاه نفتی که خودت میسازی برای چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم مدا میگی؟؟:13:

سیدعلی فلاح
12-01-2010, 15:01
کدوم مدا میگی؟؟:13:

مد نیست یک نرم افزار است که میشه نقشه های جنرال را توش تغیر داد در ضمن کسی نمیتونه جواب سوالم را بدهد

ufo-alien
13-01-2010, 16:44

این نرم افزار در محیط نصب بازی جنرال زرو و جو د داره به عکس دقت کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این چاه نفت تا او نجا که من یا دم می اد یکش امکان به میده تا در هر جای نقشه که بخای شش تا آر پیچی زن ظاهر کنی یکش از آسمو ن کمک مالی می کنه و یکی دیگه هم بود که هر جا بزنی رو نیر و هات جونشو ن رو پر می کنه

اجرا بازی Command & Conquer Generals zero بد و ن نیاز به سی دی و کرک

ین فایل این امکان رو به شما می ده تا جنرال زرو رو دیگه بد ون نیاز به آپگر یت 1.04 و هر نوع کرک و بد ون سی دی اجرا کنید .....
این فایل رو از حالت زیپ خارج کنید و بعد در محل نصب یازی کپی اش کنید :

لینک فایل مستقیم:
حجم 2 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محصول شر کت ;AFM & RAYAN
سازنده: منصوری
موفق باشید

سیدعلی فلاح
14-01-2010, 11:45
باسلام قبلا یک جا نوشته بودی درون بازی یک مدیا پلیر وجود داره که اگه روش کلیک کنی سرود هایش عوض میشود (منظورم اسپیکر ایران نیست) هنوزم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
14-01-2010, 15:25
باسلام قبلا یک جا نوشته بودی درون بازی یک مدیا پلیر وجود داره که اگه روش کلیک کنی سرود هایش عوض میشود (منظورم اسپیکر ایران نیست) هنوزم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم از مدیا پلیر همون اسپیکر های ایر انه که قدر ت و بهبو دی می ده ولی متا سفانه به خاطر نداشتن اجازه از صا حب آهنگها ایر اد گرفتن ولی نگران نباشید بعدا از طریق یک فایل کم حجم اصلاحش می کنم ......

ufo-alien
14-01-2010, 21:32
راهی واسه سیو بازی ماتی پلیر نیست؟

سلا م
نه دوست من متاسفانه نمیشه کاری بر ای این مطلب کرد چون تنها شما در گیر این بازی نیستی نفر مقابل که با شما بازی می کنه هم رو یک سیستم دیگه داره بازی می کنه و امکان سیو و جو د نداره چو ن بازی ها از هم مجزاست ....

mohamd reza akbar
15-01-2010, 10:14
با سلام خدمت دوستان.من تازه در این سایت عضو شدم.یک سوال داشتم این ریپلی هایی که دانلود کردم چطوری ببینم؟:46:

ufo-alien
15-01-2010, 15:57
با سلام خدمت دوستان.من تازه در این سایت عضو شدم.یک سوال داشتم این ریپلی هایی که دانلود کردم چطوری ببینم؟:46:

سلا م خوش امدی
بر یا دیدن رپلی ها باید هر ریپلی را فقط در مد خودش ببینی یعنی با ید اول ببینی این ریپلی مال کد مد هستش بعد بر و و او ن فایلها رو در آدرس زیر کپی کن بعد برو تو بازی و ریپلی ها رو ببین :

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Replays

mohamd reza akbar
15-01-2010, 20:19
با سلام.ایا کسی ترینر جنرال داره.اگه دارید لطفا لینک دانلودش بزارید.ممنون:46::5:

سیدعلی فلاح
16-01-2010, 10:22
با سلام.ایا کسی ترینر جنرال داره.اگه دارید لطفا لینک دانلودش بزارید.ممنون:46::5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لینک دانلود

mohamd reza akbar
16-01-2010, 13:10
سلام پس این پک ایران کی میاد.من دیگه طاقت ندااااااااااارم.:41::19:

mohamd reza akbar
16-01-2010, 13:15
سلام پس این پک ایران کی میاد.دیگه طاقت ندااااااااااااااااارم:41:

mohamd reza akbar
16-01-2010, 17:05
سلام من یک هوش مصنوعی دانلود کردم که تو usa super wapon خیلی قوی شده نمیشه شکستش داد من فقط 2 بار شانسی بردمش.از شما میخواهم ترفند هایی به من یاد بدید تا راحت تر این تیم ببرمش.:5::10:

سیدعلی فلاح
16-01-2010, 22:30
سلام من یک هوش مصنوعی دانلود کردم که تو usa super wapon خیلی قوی شده نمیشه شکستش داد من فقط 2 بار شانسی بردمش.از شما میخواهم ترفند هایی به من یاد بدید تا راحت تر این تیم ببرمش.:5::10:

توی جی ال ای همون اول بازی یه کارگر سوار موتور کن وببر نزدیک بیس اون یه تونل بساز یه تونل هم توبیس خودت حالا نیرو وارد کن اول برقاش رو بزن وقتی نوپاور شد حمله رو شروع کن توی آمریکا هوایی ایر فورس از اون هلیکوپتر های کبری بگیر وسریع حمله کن توی آمریکای خالی هم از اون مثلثی ها بساز وحمله کن

سیدعلی فلاح
16-01-2010, 22:31
سلام دوستان کسی ریپلی نداره بزاره

mohamd reza akbar
18-01-2010, 18:52
اقای سید علی فلاح میر موسوی من ترفند هایی که گفتید بلد بودم.ولی باز از شما متشکرم.ازشما میخواهم که دربارهی gla بیشتر توضیح دهید.

iilliya
18-01-2010, 20:48
اقای سید علی فلاح میر موسوی من ترفند هایی که گفتید بلد بودم.ولی باز از شما متشکرم.ازشما میخواهم که دربارهی gla بیشتر توضیح دهید.

6 تا موتور بساز اول کار برو خونه پولشو بزن (شرمنده ها من 1 2 ساله بازی نکردم اسما یادم نیست )
هر کاری میکنی نزار بسازه من که همیشه همین کارو میکردم:20:

آخرین ورژن بازی چنده ؟
کی ساختنش
نمی دونم جاشش این جاست یا نه ولی اگه بگین از کجا میشه یاد گرفت رو اینترنت بازی کرد؟

ufo-alien
19-01-2010, 01:44
6 تا موتور بساز اول کار برو خونه پولشو بزن (شرمنده ها من 1 2 ساله بازی نکردم اسما یادم نیست )
هر کاری میکنی نزار بسازه من که همیشه همین کارو میکردم:20:

آخرین ورژن بازی چنده ؟
کی ساختنش
نمی دونم جاشش این جاست یا نه ولی اگه بگین از کجا میشه یاد گرفت رو اینترنت بازی کرد؟

برای آنلاین بازی کردن حتما باید Cd-key داشته باشیم و نمیشه کاریش کرد و باید بخریمش که خیلی هم گرونه.
پس ما با برنامه هاماچی بازی رو انجام میدیم به صورت Lan در بازی."لینک دانلود هاماچی در پایین هست"
در برنامه هاماچی یکی از دوستان میاد یک User میسازه و دوستان دیگه تو هاماچی Userش رو Add میکنن. و انتخابش میکنن.
بعد هم میریم داخل بازی و در قسمت Lan این IP دوستمون هست که "سرور"شدن،انتخابش میکنیم بعد هم بازی میکنیمش.

لینک دانلود هاماچی (1.0.3.0):
کد:

آموزش هاماچی : ↓

در پنجره برنامه اون پایین سه تا Button وجود داره ، سمت چپ که Power هست ، سمت راست مخصوص Configuration (تنظیمات ) و در کنار آن ، Networks هست . ما با این Button کار داریم :

با انتخاب Create a new network ، یه پنجره باز میشه که میتونید با انتخاب User و Pass یه شبکه جدید بسازید و فقط اشخاصی که این User و Pass رو به اونها بدید میتونن وارد شبکه شما بشن .

اگر User و Pass یک شبکه رو دارید ، با انتخاب گزینه Networks و بعد Join an existing network پنجره ای رو می بیند که باید User و Pass رو در اون وارد کنید . با وارد شدن به هر شبکه اسم اون شبکه میاد تو لیست.

حالا اگه می خواین از یه شبکه خارج بشین روی اسم شبکه در لیست کلیک سمت راست می کنید و Leave Network رو انتخاب می کنید .ولی حواستون باشه اگه خودتون یه شبکه رو درست کرده باشید به جای Leave Network ، گزینه Delete Network وجود داره که با انتخاب اون همه رو از شبکه پرت می کنید بیرون !!!!

این هم چند تا پسور د و یوزر :

USER:GENERALS
PASS:GENERALS

USER:UFO54
PASS:001354

USER : ^iran^ PASS:ZH

Network Name : mashhadteam
Network Pass : 123

User : mer5ad
Pass : 123321

User: zero hour ir
Pass: zh

User: ir generals

user:new_irzh
pass:123

جدیدترین ورژنها و مد های بازی برو به این آدرس:

ufo-alien
19-01-2010, 03:12

WAR ARMAGEDDON
MOD IRAN V-01

تیم انگلستان:

ساختمانها

تمامی سا ختما نها و تانکها و هو اپیما ها با طر احی و گرافیک جدید می باشند

_سا ختمان پاو ر
مسئول تا مین برق و انرژی تیم می باشد.

_سا ختمان استر اتزیک:
قابلیتها
- روشن کردن کل نقشه و نقاط درگیری
- اضا فه کردن بمب های با قدر ت تخر یب بالا
-دیو ار های محافظتی برای سا ختما نها
-ار تبا ط ما هوارهای و تا مین اطلا عات
-پا کسازی در مقابل حملات اتمی و شیمیا ئی

_سر باز خانه
در این بخش تیم امر یکا می تواند هشت سر باز داشته باشد
-سر باز معمولی
-آرپیچی زن
-کما ندو
-تک تیر نداز
-سر باز مخصو ص پا کسازی رادیو اکتیو و حملات شیمیا ئی
-فر مانده
-سر باز مخصوص درمانگری
-آپگر ید گاز اشک اور
-آپگر ید اشغال سا ختما نها
-آپگر ید بمب گذاری بر روی سا ختما نهای حر یف

_سا ختمان تا مین درآمد

در این سا ختمان بازیکن قادر است با سا خت چر خ بال و کا میو ن به کسب در آمد و تا مین مالی تیم بپر دازد

_کمک مالی از طر یق اسمان
در این قسمت بازیکن با سا خت این سا ختمان در هر دو دقیقه یکبار با محمو له های تدار کاتی کسب در آمد می کند.

.
_سیستم دفاع موشک تیر بار ضد هوائی واحد جدید

با سا خت این سایت دفا عی بازیکن با استفا ده ازتیر بار ریرضد زره و هوائی قادر به تا مین دفاع و امنیت زمینی و هوائی از تیم می گردد.

_سا ختمان مادر
در این قسمت بازیکن می تواند یک روبات سازنده بسازد و از این امکان بر ای سا خت دیگر سا ختمانها استفا ده نما ئید .
در سا ختمان مادر بازیکن با آیکو نهای کمکی نیز قادر به ضر به زدن بر دشمن می باشد ما نند: بمبار انهای با هو اپیما های ب 52،آ10،و همچنسن ب2 می باشد
قا بلیت استتار
قابلیت پوشش ما هواره ای
_سایت خمپاره انداز دفا عی
این سایت قادر به شلیک خمپاره بصورت مداوم می باشد

.
تجهیزات:

-زیر در اییی با قدر تشلیک دو موشک همزمان
-ناو سنگین با قدرت شلیک تو پخانه هسته ای
-ناو سبک با قدرت شلیک تو پخانه
-هاکل بر اف با قدرت حمل و نقل دریایی

_سا ختمان تانکسازی
در این سا ختمان بازیکن قادر به تولید تانکهای سبک و سنگین خواهد بود

تجهیزات:
-tank assaulit crussader
-tank paladin
-tank-adv
TANK M1
تانک برادلی
- موشک تا م هاواک با قدرت زمین به زمین و بر د بالا
- تانک نفر بر
- آمبو لانس
- ماشین شنا سا ئی
- تانک دفاع لیزری ضد هوائی و ضد تانک
-موشک دور برد MLRS
_سایتموشکهای تام هاواک

بازیکن با این سا ختمان قادر است هر 4 دقیقه یکبار با9 موشک تام هاواک با شلیک همزمان به تا سیسات حریف ضر به بزند

_فر و دگاه طر احی و گر افیک جدید
تجهیز ات:
-هواپیمای 22Fطر ح و گر افیک جدید
-هو اپیما ی اف 14

-چر خ بال کما نچی
کلیه هو اپیماها و چر خ بالها با طراحی و گرافیک جدید می باشند -
_قابلیت انهدام مین تو سط بلدوزر (مین کوبی)

_اسکله نیر وی دریایی طر احی این واحد و گرافیک جدید
این واحد در این پک به صور ت اختصاصی به بازی اضا فه شده است که در این بازی این واحد وجود خارجی نداشته است
.
تجهیزات:

mohamd reza akbar
19-01-2010, 16:11
سلام.چطوری ریپلی بزارم.برای جواب اقای فلاح.:20:

mohamd reza akbar
19-01-2010, 20:12
با سلام.اقای ufo alien من واقای سید علی فلاح هر کاری کردیم نتونستیم آنلاین بازی کنیم هی eror میداد و این پیغام میداد:your seryal aleardy use .چه کار کنیم که این Eror نده؟با تشکر از شما.:10:

ufo-alien
19-01-2010, 22:11
Command & Conquer Generals zero
MOD -IRAN

WAR ARMAGEDDON
MOD IRAN V-01

تیم لبنان

_سا ختمان تا مین پول

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به تا مین در آمد به و سیله دو کا میو ن تو لید شده می گر دد.
_دفاع کا نل های زیر زمینی
با زیکن با سا خت این قسمت یک سنگر مسلح بهمواد شیمیائی و کا نال های ار تبا طی زیر زمینی بدست می آورد که یک عامل موٍثر برای دفاع می باشد که قادر است سر باز های آر پیچی زن بسازد .

_سر باز خانه
:
-در این و احد تیم حزب الله قا در به تا مین یکی از قویتر ین نیر و های زمینی می گردد :
-سر باز معمولی با قا بلیت مسلسل
-واحد رو با تیک مخصوص انفجار های انتحاری علیه تانک و ادوات زرهی: یک روبات متحر ک با سه پا و سر عت و قدر ت انفجار بالا طر احی و گر افیک جدید
-آر پیچی زن با قا بلیت نا بودی تانک و ضد هو ائی .
-تک تیر انداز : با قا بلیت از کار اند اختن و نا بودی واحد های زرهی دشمن
-سر باز مجهز به موشک های استینگر و قادر به مقا بله با نیر وی هو ائی دشمن
- افسر فرماندهی :قادر به تا مین یک هواپیما در هر پنج دقیقه و تا مین شش آر پیچی زن در هر نقطه از نقشه بر ای ضر به زدن به دشمن در هر پنج دقیقه یکبار .

_سایت موشکی استینگر

سر باز های مجهز به موشکهای استینگر با استتار کامل

_سا ختمان تا نکسازی شماره 1

-tank scorpion
-جیپ نفر بر
-ماشین رادار وان و ار تبا ط ما هوارهای
-ضد هو ائی شیلکا
-راکت دورزن کاتیوشا با قابلیت و سرعت بالا
tank marauder
موشک با یرد بالا
-موتو رهای تندرو با طر احی و گرافیک جدید و قا یلیت شلیک مسلسل.
-پا ترو ل های تندرو حمل نیر وی زمینی و قدر ت و قا بلیت در گیری بالا با دشمن

_فر و دگاه طر احی و گرافیک جدید

-هو اپیمای mig-
-میگ 29
-هلی کو پتر های :با قابلیت حمل و تا مین در آمد و در گیری نیروی زمینی از آسمان chinook
-هلی کو پتر کمانچی

_سا ختمان استر اتزیک

-اضافه کردن گلوله های نفوذگر
-موشک های باقدرت تخریب بالا
-اضا فات و تجهیزات تانکسازی
-ار تقاءموشکهای کاتیو شا
-قابلیتهای ارتباط و شناسا ئی با ما هواره
-قا بلیت تحر ک سر یعتر نیر وی زرهی و بلدوزر

_سایت موشکی زمین به زمین با برد پا ئین

این سایت قادر به دفاع با موشکهای میان برد است
_سا ختمان ار تقا ئ نیرو و تجهیز ات
-قابلیت افز ایش دفاعی و استحکام سا ختمانها.
-قدر ت افز ایش و سر عت مانور بیشتر نیروی زمینی
-قدرت انفجار سا ختمان دشمن
-

_پا لا یشگاه نفت طر احی جدید

این سا ختمان با زیکن را قادر می کند تا هر دو دقیقه از طر یق آسمان کسب بسته های درآمدی و کمکهای مالی داشته باشد.
قابلیت این سا ختمان در با زی آنلاین و تیمی بسیار بالاست و بازیکن را قادر به تا مین و کمک مالی به تیم متحد خود می گرداند .

_سا ختمان تا نکسازی شماره :2 باطراحی و گرافیک جدید

-تانک کروسادر
-tank battle master
-tank king scorpion
-تانک با قا بلیت از کار اند اختن نیر و های زرهی دشمن .

_ساختمان مادر

بازیکن در این ساختمان می تواند بلدوزر بسازد و سا ختما نهای مورد نیاز را تا مین کند .
- ساخت یک رو بات جدید با طرح و گرافیک منحصر به فرد با قا بلیت شلیک موشک ضد تانک و تیر بار

_ موشک سام

بازیکن با سا خت این سایت قادر به دفاع موشکی و ضد هوائی بسیار قوی از آسمان می گردد .طر احی و گرافیک جدید

_سایت موشکی زمین به زمین با برد بالا

این سایت بازیکن را قادر می کند تا هر شش دقیقه یکبار بازیکن با تعداد 9 موشک دور بر د با برد بالا زمین به زمین و قا بلیت انفجاری دشمن را تحت آتش

ufo-alien
20-01-2010, 14:18
با سلام.اقای ufo alien من واقای سید علی فلاح هر کاری کردیم نتونستیم آنلاین بازی کنیم هی eror میداد و این پیغام میداد:your seryal aleardy use .چه کار کنیم که این Eror نده؟با تشکر از شما.:10:

سلام باید حتما مدی رو که استفا ده می کنید یکی باشه (هر دو طرف)یا اصلا هیچ مدی رو بازی نصب نکرده باشید من عمو ما ها ما چی ام باز ه هر مدی بگید دارم اگه او مدید بیاید رو چت ها ما چی تا بهتو ن کمک کنم ....
ufo54
mohsen

اگه مدی رو بازی نصب ندارید در صور ت اینکه مدی رو قبلا استفا ده کردید بهتر این است که بازی را دو بار ه نصب بفر ما ئید ....

اگه مدی هم رو استفا ده نمی کنید حتما پک 1.04 رو در هر شر ایط بر روی بازی نصب کنید هر دو طر ف ....

یک تو صیه مفید بر ای استفا ده از مد ها حتما بعد از اینکه بازی رو بر ای او لین بار نصب کردید و قصد نصب مد یا پک مورد نظر ی رو دارید قبل از انجام این کار حتما یک پشتیبان از فایلها تو ن بگر ید .....

============================

سلام.چطوری ریپلی بزارم.برای جواب اقای فلاح.:20:

بر و این ادرس:

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

در پو شه :Replays

ریپلی های شما قر ار دار د این پوشه را آپلود کنید در یک سر ور و با ذکر مدی که مر بو ط به هر ریپلی است تا هر کس این ریپلی را در یافت کند و بازی شما رو ببیند ....
اگه فضا ی آپلود نداری ایمیل خودتو بر ام بفر ست تا به شما 100 مگا بایت فضای رایگان قابل تمدید بد م ....
موفق باشید (منصوری)

سیدعلی فلاح
20-01-2010, 14:56
سلام باید حتما مدی رو که استفا ده می کنید یکی باشه (هر دو طرف)یا اصلا هیچ مدی رو بازی نصب نکرده باشید من عمو ما ها ما چی ام باز ه هر مدی بگید دارم اگه او مدید بیاید رو چت ها ما چی تا بهتو ن کمک کنم ....
ufo54
mohsen

اگه مدی رو بازی نصب ندارید در صور ت اینکه مدی رو قبلا استفا ده کردید بهتر این است که بازی را دو بار ه نصب بفر ما ئید ....

اگه مدی هم رو استفا ده نمی کنید حتما پک 1.04 رو در هر شر ایط بر روی بازی نصب کنید هر دو طر ف ....

یک تو صیه مفید بر ای استفا ده از مد ها حتما بعد از اینکه بازی رو بر ای او لین بار نصب کردید و قصد نصب مد یا پک مورد نظر ی رو دارید قبل از انجام این کار حتما یک پشتیبان از فایلها تو ن بگر ید .....

============================

بر و این ادرس:

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

در پو شه :Replays

ریپلی های شما قر ار دار د این پوشه را آپلود کنید در یک سر ور و با ذکر مدی که مر بو ط به هر ریپلی است تا هر کس این ریپلی را در یافت کند و بازی شما رو ببیند ....
اگه فضا ی آپلود نداری ایمیل خودتو بر ام بفر ست تا به شما 100 مگا بایت فضای رایگان قابل تمدید بد م ....
موفق باشید (منصوری)

اگه میشه به من هم فضا ی آپلود بدهید

fallahmosave@gmail.com

سیدعلی فلاح
20-01-2010, 15:06
باتشکر هر دو مود ریبورن 5 را داریم ولی وقتی تو هاماچی می خواهیم بازی کنیم ارور میدهد راستی پک 1.4 رو نصب نکردیم :10::10::10::10::10::10::10::10:

ufo-alien
20-01-2010, 16:20
اگه میشه به من هم فضا ی آپلود بدهید

fallahmosave@gmail.com

به آدرس ایمیل شما یک دعوت نامه از پر شین گیگ فر ستا ده شد شما می تو انید به این وسیله صا حب 100 مگا بایت با مدیر یت و قا بل ار تقا باشید ...
بعد از ورود به سایت گزینه فضای وب را انتخاب کنبد و وارد محیط مدیر یتی فضای خود شوید
نکته شما قادر به آپلود هر نوع فایل فقط تا 15 مگا بایت می باشید ولی در عوض نگهداری این فایل دائمی و بد ون محدو دیت زمانی است ....
موفق باشی

===================================

باتشکر هر دو مود ریبورن 5 را داریم ولی وقتی تو هاماچی می خواهیم بازی کنیم ارور میدهد راستی پک 1.4 رو نصب نکردیم :10::10::10::10::10::10::10::10:

نکاتی را که گفتم رعایت نما ئید و بعد وارد ها ما چی شید و آی دی رو که بالا ی پنجره ها ما چی هست رو دقت کنید در درو ن اپشن بازی هم همین ایدی باشه همون عدد رو می گم مثلا :

5.6.96.134 باید این عدد در آپشن بازی جنرال در قسمت پا ئین باشه تا ها ماچی شما رو و دو ستتو ن رو بشناسه

mohamd reza akbar
20-01-2010, 16:33
r.mohammadreza akbary@gmail.com اقای ufo alien اینم gmail

kiarashyk
20-01-2010, 16:38
سلام از کجا میتونم این مود ها رو دانلود کنم

kiarashyk
20-01-2010, 16:42
با سلام.اقای ufo alien چگونه میتونم مود ایران و اینگلیس و ........... رو تهییه کنم

mohamd reza akbar
20-01-2010, 16:50
از اقای ufo alien تشکر می کنم به خاطر این زحمات.از شما خواهش می کنم تا عکس هایی از تیم usa بگزارید.ممنون:31::10::7::33::32::26::2 2::3::6::8:

ufo-alien
20-01-2010, 18:04
با سلام.اقای ufo alien چگونه میتونم مود ایران و اینگلیس و ........... رو تهییه کنم

سلا م
دوست گرامی این پکی که بنده سا ختم و دارای 21 ژنرال هستش که در حال تهیه مجوز از وزارت ار شاد هستم بر ای توزیع اون در سطح کشور به محض اتمام مر احل اجرائی و کسب مجوز در تمام سطح کشور توسط شر کت پر دیس گیم منتشر خواهد شد .....
متشکرم
=======================================

r.mohammadreza akbary@gmail.com اقای ufo alien اینم gmail

سلا م
ببخشید اینو خیلی درهم برهم نوشتی دوباره بنویس

=========================================

سلام به همگی.جنرال کد تقلب(cheat)داره اگه میشه چندا از رمز های این بازی بزارید .ممنون:10::19::10::10::8::2::40::11::8:

سلا م
بر ای اینکار باید ابتدا این دو فایل را دانلود کنید سپس در جای که جنر ال زرو را نصب کردید کپی کنید .
بعد از این کار یکی از این فای لها را اجرا کنید فر اموش نکنید در هنگام اجرای بازی این فایل باید در حال اجرا بمونه تا عمل کنه .بعد با اجرای فایل ((verm.exe)) با F1 پو ل اضا فه میشه و با تکمه F2 اضا فه میشه ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%D9%87%20%D8%AC%D9%86%D8%B1%20%D8%A7%D9%84%20%D8% B2%D8%B1%D9%88/2.jpg

لینک دانلود فایل بالا : حجم: ۲۵ k

با اجرا ی فایل ((CnC0HourTrainer.exe)) امکاناتی دیگر به بازی اضا فه می گردد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%D9%87%20%D8%AC%D9%86%D8%B1%20%D8%A7%D9%84%20%D8% B2%D8%B1%D9%88/3.jpg

لینک دانلود فایل بالا :حجم: ۱۰۸ k

یک روش دیگه ای بمباران کردن هست که باحاله تو مپ های بزرگ به درد میخوره

یک آرپیجی زن انتخاب میکنی و دکمه های کنترل و 1 رو میزنی بعد یک اتم میسازی البته تا کارگر میره درست کنه باید بکشیش کنار تا درصد ساخت اتم صفر بمونه بعد رو اتم کلیک کنی و دکمه شیفت چپ و 1 رو بزنی بعد هم کنترل رونگه داری تا نشانگر قرمز شه اونوقت روی مکان مورد نظر کلیک می کنی تا بمبا پرتاب شوند البته بعذ از این کار سریع آرپیجی زن رو برگردونید چون اون هم میره که حمله کنه

اینهم یک بر نامه کو چیک دیگه که شماره 1 پول میده شماره 2: قدرت 3: 1000 پون به رنکتون اضافه میکنه و.....

kiarashyk
21-01-2010, 01:21
با سلام.اقای ufo alien کی تمام میشه

kiarashyk
21-01-2010, 13:53
سلام من کل پیج اسرایل ایران روسیه اینگلیس و لبنان وکلی چیز های خیلی جدید که کل جنرال رو تبدیل میکنه به اصطلاح وزارت دفاع که 90 درصد جنرال عوض میشه ولی روش نصب شو بلد نیستم حدود 2 گیگ هستش من از یک سایت خارجی مربوط به کشور چک تونستم دانلودش کنم البته با صرف وقت 78 ساعته اگه کسی خواستش با ایمیل زیر kiarash.zare@yahoo.com تماس حاصل کته من براش ارسال میکنم اونایی که بلدن به راحتی میتونن نصبش کنن اگه نصب نشد خدمات پس از فروشم داره قیمت پیچ کامل 6000 تومان می باشد اگه کسی خواست با شماره تلفن زیر نیز میتونه اس ام اسی تماس حاصل کنه 09353967267 کیارش زارع

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 14:10
میشه لینک دانلود پچ 1.4 را بزاری برای انلاین حتما باید نصب باشد

ali-07
21-01-2010, 14:23
یک روش دیگه ای بمباران کردن هست که باحاله تو مپ های بزرگ به درد میخوره

یک آرپیجی زن انتخاب میکنی و دکمه های کنترل و 1 رو میزنی بعد یک اتم میسازی البته تا کارگر میره درست کنه باید بکشیش کنار تا درصد ساخت اتم صفر بمونه بعد رو اتم کلیک کنی و دکمه شیفت چپ و 1 رو بزنی بعد هم کنترل رونگه داری تا نشانگر قرمز شه اونوقت روی مکان مورد نظر کلیک می کنی تا بمبا پرتاب شوند البته بعذ از این کار سریع آرپیجی زن رو برگردونید چون اون هم میره که حمله کن
سلام،شما كه استاد جنرالي ميشه يه چنتا ديگه از ترفند ها و نكات توي مولتي پلير بگي
ممنون:10:

ufo-alien
21-01-2010, 15:03
سلام،شما كه استاد جنرالي ميشه يه چنتا ديگه از ترفند ها و نكات توي مولتي پلير بگي
ممنون:10:

سلا م
من همین اینها رو بلد بو د م ..........
==============================================

میشه لینک دانلود پچ 1.4 را بزاری برای انلاین حتما باید نصب باشد

لینک در یا فت فا یل آپدیت 1.04 حجم:17.5 مگا با یت (تو جه داشته با شید این فایل بر ای آپدیت کردن بازی است و یک پک بازی نیست و نیاز به پا ک کرد ن ندارد )

لینک مستقیم :

نکته مهم پس از دانلود فایل نصب رو در محل نصب بازی کپی کنید و سپس در همان جا اجرا کنید و مطمئن بشید 100% فول نصب شده
موفق باشی

mohamd reza akbar
21-01-2010, 16:30
اقای ufo خواهشمندم یک ریپلی از بازیتان بذارید.

ufo-alien
21-01-2010, 17:35
اقای ufo خواهشمندم یک ریپلی از بازیتان بذارید.

سلا م
ریپلی چشم ......

هر کس از دو ستان مایل به بازی آنلاینه امشب ساعت 10 به بعد بیاد ها ما چی هر مدیام دلتون می خواد بگید با هم بازی کنیم ...من ZH Reborn V6. یا v5 شو تر جیع می دم ....
موفق باشید
User: mansoori
pass:zh

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 18:53
سلا م
ریپلی چشم ......

هر کس از دو ستان مایل به بازی آنلاینه امشب ساعت 10 به بعد بیاد ها ما چی هر مدیام دلتون می خواد بگید با هم بازی کنیم ...من ZH Reborn V6. یا v5 شو تر جیع می دم ....
موفق باشید
User: mansoori
pass:zh

باشه مد من هم ریبورن 5 است پس ساعت 10

mohamd reza akbar
21-01-2010, 19:14
اقای ufo برای انلاین بازی کردن حتما باید پک 1.4 داشته باشیم.ساعت 10 تو انلاین.:10::12::7::9::39::18::21::10::13::5: :31::46::8::19::2::40:

ufo-alien
21-01-2010, 20:14
اقای ufo برای انلاین بازی کردن حتما باید پک 1.4 داشته باشیم.ساعت 10 تو انلاین.:10::12::7::9::39::18::21::10::13::5: :31::46::8::19::2::40:

شما اگه این پک رو نصب نکرده باشید نمی تو نید مدی رو بای نصب کنید اکثر مد ها بد و ن این پک ارور می دند ....

SANR
21-01-2010, 20:49
آقایون،پچ کم حجم دارین؟

جنرال 2 دارم،ولی هیچی پچ روی اون نصب نشده.

5 ساله که دارم این بازی رو انجام میدم.

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 22:30
آقای منصوری ساعت 10 و30 دقیقه است چرا آنلاین نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Davood_titan
21-01-2010, 22:49
یه  سوالی  آیا  بازی هست  مثل  این بازی باشه 

ufo-alien
22-01-2010, 01:28
یه  سوالی  آیا  بازی هست  مثل  این بازی باشه 

متاسفا نه من تا به امروز بازی ندیدم که به این حد جذاب و روان باشه

===========================================

آقایون،پچ کم حجم دارین؟

جنرال 2 دارم،ولی هیچی پچ روی اون نصب نشده.

5 ساله که دارم این بازی رو انجام میدم.

===========================================
سلا م
بر و این ادرس بیش از 100 تا مد هستکه اغلب کم حجمند:
قبل از نصب هر مد باید حتما پک 1.04 رو نصب بکنید:

لینک سایتی که مد ها رو داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/U
لینک در یا فت فا یل آپدیت 1.04 حجم:[U]17.5 مگا با یت (تو جه داشته با شید این فایل بر ای آپدیت کردن بازی است و یک پک بازی نیست و نیاز به پا ک کرد ن ندارد )

لینک مستقیم :

نکته مهم پس از دانلود فایل نصب رو در محل نصب بازی کپی کنید و سپس در همان جا اجرا کنید و مطمئن بشید 100% فول نصب شده
موفق باشی
=====================================

tapesh95
22-01-2010, 03:42
سلام من خیلی وقت بود که سر نزده بودم اما همچنان منتظر مد ایرانم

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 11:08
سلام آ قای منصوری ما دیشب ؟؟؟؟ میخواستیم آنلاین بازی کنیم با دوستم ولی ارور میدهد یعنی تا نت ورک اسم همدیگر را می بینیم ولی وقتی میخوایم وارد بازی بشیم یا مینویسه yoy serial alyoe شبیه این یا you tiome outed در ضمن هردو وارد هاماچی هستیم و این که توی آپشن شماره ها شبیه هم است ونه عین هم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 11:12
راستی یک سوال چرا نمیشه با هاماچی یک نت ئرک ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم شبکه است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه وقتی یوزر وپسورد را میزنم وروی کریت کلیک میکنم هیچ اتتفاقی نمی افتد

ufo-alien
22-01-2010, 16:31
سلام آ قای منصوری ما دیشب ؟؟؟؟ میخواستیم آنلاین بازی کنیم با دوستم ولی ارور میدهد یعنی تا نت ورک اسم همدیگر را می بینیم ولی وقتی میخوایم وارد بازی بشیم یا مینویسه yoy serial alyoe شبیه این یا you tiome outed در ضمن هردو وارد هاماچی هستیم و این که توی آپشن شماره ها شبیه هم است ونه عین هم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

مشکل همون پک 1.04 هستش
اگه بازم ئحل نشد بازی رو آنیستال کنید و بعد نصب کنید و بعد ابتدا پک 1.04 رو نصب کنیو سپس مد مورد نظر رو نصب کنید ....
نکته حتما دو طرف یا سه طرف همبازی باید از یک مد استفا ده کنند و همه باید پک 104 رو نصب داشته باشند ...
قبل از اینکه مدی رو رو بازی نصب کنید حتما از پوشه جنرال زرو یک کپی یگیر ید بر یا اینکه بتو نید مد های دیگر هم بازی کنید ....
ضمنا در قسمت آپشن اون پائین حتما باید آی دی شما وجود داشته باشه:
مثال:5.14.22.130 مثلا اگه آی دی شما اینه کهد درقسمت بالای هاماچی با فونت درشت نوشته شده این آی دی باید در قسمت آپشن هم وجود داشته باشه تا همدیگر رو بتو نید در تالار قسمت نتورک ببینید.....
موفق باشید

ufo-alien
22-01-2010, 16:35
راستی یک سوال چرا نمیشه با هاماچی یک نت ئرک ساخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم شبکه است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه وقتی یوزر وپسورد را میزنم وروی کریت کلیک میکنم هیچ اتتفاقی نمی افتد

یک مقدار صبر کنید من در حال فارسی کردن ها ما چی هستم به زودی فایلی رو بهتون می دم که ها ماچی فارسی میشه ....اونوقت راحتر می تونید با اون کار کنید ...
بر ای این کا برید رو ی پنجره پائینی هاماچی و گزینه Create a new network رو انتخاب کنید و یک شبکه جدید بسازید بر ای خودتون اگه ارور می ده یعنی این تکراریه

ali-07
22-01-2010, 18:53
سلام بچه ها ميشه لينك دانلود پچ هاي بدرد بخور جنرال زيرو رو بزارين و لطفا بگين كدومش بهتره
ممنون

mohamd reza akbar
22-01-2010, 20:01
اقای ufo چرا دیشب نیووومدی انلاین باززی کنیم.ها:21::5::37::43::45::42::44::3:

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:03
امشب کی میاد آنلاین بازی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
22-01-2010, 20:08
من میام کی بریم

mohamd reza akbar
22-01-2010, 20:09
اقای ufo پس این ریپلی هایی که قرار بود بذاری چی شد؟

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:13
من میام کی بریم

باشه ساعت 8.30

SANR
22-01-2010, 20:14

من الان پایه ام

بیا یه دست بزنیم.

SANR
22-01-2010, 20:15
من پک 6 بتا رو نصب کردم،باشه یا پاکش کنم؟(جهت بازی آنلاین)

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:29
من پک 6 بتا رو نصب کردم،باشه یا پاکش کنم؟(جهت بازی آنلاین)

پک 5 جنرال رو نداری واسه من ریبورن 5 است ؟؟

SANR
22-01-2010, 20:31
ندارم.

همین 6 رو هم تازه دیشب گذاشته بودم واسه ی دانلود.

حالا بایستی چکار کنم؟

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:55
سلام بچه ها ميشه لينك دانلود پچ هاي بدرد بخور جنرال زيرو رو بزارين و لطفا بگين كدومش بهتره
ممنون

="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] Contra002Beta.exe[/URL]
Contra002Fix.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra002Rus.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra003.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra003Fix.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra004.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra005.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra006Release.exe.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra006ReleaseA.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ContraRemix2.75.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DatGen.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Descent.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Generals_Zero_Hour_AI.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IniChecker.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ModuleList.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UnusedBuildings.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 21:01
ندارم.

همین 6 رو هم تازه دیشب گذاشته بودم واسه ی دانلود.

حالا بایستی چکار کنم؟

ببین اینجا پیدا میکنی

SANR
22-01-2010, 21:08
محدودیت داره ای دی اس ال.

دیگه دانلود نمی تونم بکنم. :دی

mohamd reza akbar
23-01-2010, 15:49
سلام کسی ریپلی نداره بذاره

mohamd reza akbar
23-01-2010, 19:10
اقای ufo چند وقت پیش گفته بودی ایمیلت بده بیا اینم ایمیل درست
r.mohamadreza akbary@gmail.com

iilliya
23-01-2010, 20:50
خب من الان زیرو هاور رو نصبیدم یکی بگه شما ها چه پک یه هر اسمی که داره رو نصب میکنین خلاصه من عاشق این بازیم اما از بس تکراری شده ولش کرده بودم
اگه جای توضیح دادی چجوری باید این بازی رو آپ دیت کرد شما پست یا لینک رو به من بدین من الان 24 ساعته بی کارم (بین 2تا ترم)
می خوام بازی کنم

سیدعلی فلاح
24-01-2010, 09:28
سلام کسی ریپلی نداره بذاره

اینم لینک دانلود ریپلی پچ 5 [URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

SANR
24-01-2010, 14:03
من نسخه ی 6 رو نصب کردم؛هر کس مایل بود،پیشنهاد بازی آنلاین بده.

iilliya
24-01-2010, 14:59

تو به من بگو چجوری نصب کنم من هستم:19:

سیدعلی فلاح
24-01-2010, 19:20
تو به من بگو چجوری نصب کنم من هستم:19:

لینکش چند صفحه پیش هست دانلودش کن؟؟؟/////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iilliya
24-01-2010, 22:04
لینکش چند صفحه پیش هست دانلودش کن؟؟؟/////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطف میکنی شماره پست رو بگی:13:

ufo-alien
25-01-2010, 00:15
لطف میکنی شماره پست رو بگی:13:

بر و این ادرس :

این وب سایتی که قولشو بهتون داده بو دم ولی هنوز کامل نیست

سیدعلی فلاح
25-01-2010, 08:50
سلام آقای منصوری قرار بود ریپلی بزاری چی شد؟؟

iilliya
25-01-2010, 10:39
بر و این ادرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین وب سایتی که قولشو بهتون داده بو دم ولی هنوز کامل نیست

ممنون انشالا زود تر کامل شه
فقط یه پرسش (شرمنده انقد خنگ بازی در میارما )
برای نصب مپ ها چه باید کرد:20:

kiarashyk
25-01-2010, 11:30

من حاضرم باهات بازی کنم ولی اولش هر چی برا بازی آنلاین نیازه رو باید بدی چون تا بحال هیچ بازی رو آنلان بازی نکردم با آموزش نصب مرسی:11:

tapesh95
25-01-2010, 13:43
سلام به همگی
راستشو بخواید من فکر میکنم بازی جنرال اگر بدون مد باشه زیباتر و جالب تره
نظر شما چیه ؟

SANR
25-01-2010, 14:01
منم تا حالا بازی نکردم،آموزشش رو تو چند صفحه ی آخری هستش.

iilliya
25-01-2010, 14:36
خب گفتن باید مد هاش یکی باشه ویشه بگید این مد چیه؟
راستی اون ورژن آخری رو من نتونستم نصب کنم برای نسبش روی zh چیزی اضافه نیاز داره

راستی این تاپیک خیلی گل هم در همه کاش یکمی مرتب میشد
اصلا به اسم تاپیک توجه کنید هیچ ربطی به بحث ما نداره
خوبه یه گروه و چند تا تاپیک دیگه بزنیم
مثلا تاپیک یکی برای آموزش ها
یکی برای چیز های جدید
یکی رفع اشکال
یه گروهم برای موقعی که می خوایم انلاین بازی کنیم تا یکی مثل من گم نشه توی تاپیک

mohamd reza akbar
25-01-2010, 15:58
سلام به همگی
راستشو بخواید من فکر میکنم بازی جنرال اگر بدون مد باشه زیباتر و جالب تره
نظر شما چیه ؟
سلام بدون مد اصلا حال نمی ده ومن بدون مد نمیتونم بازی کنم:31:

mohamd reza akbar
25-01-2010, 16:04
اقای ufo دیگه عکس نمیذاری:18:

iilliya
25-01-2010, 17:13
:19::19::19::19:

ufo-alien
25-01-2010, 17:38
من حاضرم باهات بازی کنم ولی اولش هر چی برا بازی آنلاین نیازه رو باید بدی چون تا بحال هیچ بازی رو آنلان بازی نکردم با آموزش نصب مرسی:11:

این دیگه اخرین بار هکه آموزش می دم از این به بعد برای آموزش و در یافت فایلهای جنرال زرو با چندین لینک از قبیل مد و مپ و غیره و آموزش مد سازی به این ادرس مرا جعه کنید :

====================================
آموزش بازی آنلاین به کمک نرم افزار( HAMACHI)

بر ای این که بتو نید بازی جنرال رو به صور ت انلاین بازی کنید اول باید بر نا مه ها ما چی رو از لینک زیر دانلود و سپس نصب کنید ...

مشخصات نرم افزار :

جدیدتر ین ورژن:Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:3.15MB

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/
-------------------------------------------------------------

ورزن: Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:847KB

لینک مستقیم :

لینک غیر مستقیم:

بعد از اینکه دانلود کردید نرم افزار رو نصب کنید و به صورت عکس های زیر عمل کنید :

طریقه اتصال به شبکه در بازی جنرال :

ابتدا بر نامه ها ما چی رو روشن کنید سپس آی پی خود را یاداشت کنید...

مثلا:

5.6.96.134

وارد بازی بشید در قسمت آپشن در انتهای جدول کنترل کنید ببیند آی پی نوشته شده همون آی پی یاداشت شده باشه ...و بعد هم مثل تصا ویر عمل کنید :

user:AFM&RYAN
pass:AFM&RYAN

موفق باشید

iilliya
25-01-2010, 18:54
خفم کردی یکی جواب منو بده اصلا این مد پچ ورژن اینا چیه یه توضیح یه روش نصب ترو جدت جواب بده

ufo-alien
25-01-2010, 19:21
خفم کردی یکی جواب منو بده اصلا این مد پچ ورژن اینا چیه یه توضیح یه روش نصب ترو جدت جواب بده

سلا م
لطفا برو این ادرس:پاسخ سو الت شما به صور ت مفصل داده شد

سیدعلی فلاح
25-01-2010, 19:54

کاملا موافقم

mohamd reza akbar
25-01-2010, 21:10
سلام.اقای ufo من هر کاری می کنم نمی تونم انلاین بازی کنم آیا مشکل از پچ 1.4 است؟

mohamd reza akbar
25-01-2010, 21:12
کسی پچ v6 داره لطفا لینک دانلودش بذارید خیلی لازم دارم.:41:

M A X I M U M
25-01-2010, 22:50
شما تلاش مي كنيد انلاين بازي كنيد ؟
اگه اينطوره به منم بگيد كه هستم

ufo-alien
25-01-2010, 23:41
کسی پچ v6 داره لطفا لینک دانلودش بذارید خیلی لازم دارم.:41:

بر و این آدرس:

درمورد بازی آنلاین هم من همیشه تو ها ماچی ام هر وقت پای کا مپیو ترم بیا تو چتش ببینم مشکلت چیه!

ufo-alien
25-01-2010, 23:43
شما تلاش مي كنيد انلاين بازي كنيد ؟
اگه اينطوره به منم بگيد كه هستم

هر شب ساعت 10 به بعد مخصو صا نیمه شب به بعد من هستم هر مدی بگید پایه ام اینهم یوزر پسور د

iilliya
26-01-2010, 04:33
سلام وب لا گت چرا گم شد
الان داشتم میخوندم یک دفعه نیست شد میگه وجود نداره

iilliya
26-01-2010, 04:34
آمد دوباره

mohamd reza akbar
26-01-2010, 16:03
اقای ufo چند وقت پیش قول داده بودی ریپلی بذاری چی شد؟:41:

iilliya
26-01-2010, 16:27
سلام من دیروز توی گوگل داشتم میگشتم یکی یه سریال نامبر گذاشته بود گفته بود با این میشه رو سرور های خود eA
بازی کرد من یه بار با این نصب کردم حالا دیگه بعد که کرک رو نصب میکنم ZH قدیمی هم ارور میده میره توی بازی یا دیفیت میکنه میندازه بیرون یا اول کار یه ارور میده نمی ره توی بازی چه کنم

اینم سریال:
ef2a-rp4v-rhyw-5vv6-ylmf

iilliya
26-01-2010, 16:27
اقای ufo چند وقت پیش قول داده بودی ریپلی بذاری چی شد؟:41:

میگم این ریپلی چیه ؟:13:

سیدعلی فلاح
26-01-2010, 18:42

فیلم بازی ای که کرده اید میشود ریپلی

mohamd reza akbar
26-01-2010, 19:22
اقای ufo با اقای فلاح رفتیم انلاین بازی کنیم ولی شماره من با اقای فلاح فرق داره چی کار کنم که شماره ی منم مثه اون بشه.دمت گرم:8:

mohamd reza akbar
26-01-2010, 19:35
اگه میخوای ریپلی بذاری بازی کن بعد برو توی قسمت load بعد برو تو load ripaly بعد بازی کپی کن رو دسکتاپ بعد بذار تو p30 world .اگه ریپلی دانلود کردی ومیخوای ببینی برو توmyducument بعد برو تویCommand and Conquer Generals Zero Hour Data بعد توی پوشه ی riplay کپی کن .وبعدش برو تو جنرال ببین.افتاد داداش:5:

ali-07
26-01-2010, 19:54
اگه میخوای ریپلی بذاری بازی کن بعد برو توی قسمت load بعد برو تو load ripaly بعد بازی کپی کن رو دسکتاپ بعد بذار تو p30 world .اگه ریپلی دانلود کردی ومیخوای ببینی برو توmyducument بعد برو تویCommand and Conquer Generals Zero Hour Data بعد توی پوشه ی riplay کپی کن .وبعدش برو تو جنرال ببین.افتاد داداش:5:

شما مطمئني كه اين قسمت رو درست نوشتي؟فكر كنم منظور شما save replayبود نه:46:

iilliya
26-01-2010, 21:40
نه به 2 صفحه پیش که خودمو کشتم کسی جواب نداد نه به الان خب حالا لطف کنین جواب سول قبلی رو هم بدین چون این سریال واقعا عجیبه نصب بیشتر طول میکشه

ufo-alien
26-01-2010, 22:19
اقای ufo با اقای فلاح رفتیم انلاین بازی کنیم ولی شماره من با اقای فلاح فرق داره چی کار کنم که شماره ی منم مثه اون بشه.دمت گرم:8:

آی دی شما با هم باید م فر ق داشته باشه فقط باید تو قسمت نتو ر ک در تالار همد یگر و ببینید ....
تو آپشن باید آی دی خود تو ن باشه همون ععدی که بالای هاماچی هست ...

برای را هنمای بیشتر به صور ت مصور به اینجا برید :

iilliya
27-01-2010, 05:18
سلام بچه ها من یه گروه درست کردم که قرارا ها مون رو برای بازی اون جا بزاریم

افتادن که بله افتادفقط شما ها مطمئنید دارید ایو درست تلفظ میکنید ما قبلا بهش میگفتیم ریپلای نه ریپلییه کی لطف کن تلفظ اینو چک کنه
من برای همین نفهمیدم چیه:13:

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 08:13
نه به 2 صفحه پیش که خودمو کشتم کسی جواب نداد نه به الان خب حالا لطف کنین جواب سول قبلی رو هم بدین چون این سریال واقعا عجیبه نصب بیشتر طول میکشه

شاید واسه اینه که بازیت اورجینال نیست من که تا به حال همچین سریالی ندیدم شاید اصلا اورجینال نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iilliya
27-01-2010, 10:11
شاید واسه اینه که بازیت اورجینال نیست من که تا به حال همچین سریالی ندیدم شاید اصلا اورجینال نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم نیست دیشب 2 دست بازی با آقا محسن زدم خیلی کیف داد حیف که یه بار سرعت کم بود لک میزد:41: یه بار هم که دمه کندن پوست 2 تا هاردا ترسید بازی انداخت بیرون :13:
اما خیلی کیف داشت راستی کسی میدونه توی بازی با کدوم کلیدا چت باکس باز میشه؟:20: خیلی نیازه با ویکن تنها کفاف نمی ده

SANR
27-01-2010, 17:11
کسی نسخه ی 6 رو نصب نکرده که باهام بازی کنه!!!

این برنامه رو 3 روزه نصب کردم کسی اصلآ آن نمیشه که باهاش بازی کنم!!!

mohamd reza akbar
27-01-2010, 17:49
شما مطمئني كه اين قسمت رو درست نوشتي؟فكر كنم منظور شما save replayبود نه:46:
حق با شماست من اشتباه کردم.:46:

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 17:54
آقای منصوری ریپلی نمیزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

mohamd reza akbar
27-01-2010, 17:59
آقای منصوری ریپلی نمیزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
لطفا سوال های تکراری نپرسید.

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:03
اقای ufo توی پچ armagedon توی usa از اون هواپیماهای مثلثی کوچیک هست یا نه؟:46:

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:05
لطفا سوال های تکراری نپرسید.
ببخشید ولی کسی از شما نظر نخواست ؟؟؟؟؟

iilliya
27-01-2010, 18:06
کسی نسخه ی 6 رو نصب نکرده که باهام بازی کنه!!!

این برنامه رو 3 روزه نصب کردم کسی اصلآ آن نمیشه که باهاش بازی کنم!!!

اسم اینی که میگی چیه ؟
لینک دنلودشو بده
از امروز به بعد هم لطفا قرار بازی توی گروه اینجا فقط مشکلات و چیزای جدید

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:06
اقای ufo توی پچ armagedon توی usa از اون هواپیماهای مثلثی کوچیک هست یا نه؟:46:
لطفا سوالات تکراری نپرسید آقای منصوری جوابش رو داده

بله

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:13
لطفا سوالات تکراری نپرسید آقای منصوری جوابش رو داده

بله
از شما نظر نخواستم.جوابشو ندیده بودم.

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:19
اقای ufo اون ترینرهایی که دادی برای جنرال 1 بود برای جنرال 2 رو نداری؟

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:19
از شما نظر نخواستم.جوابشو ندیده بودم.

:18::18::18::18::18:
ببخشید جوابتون رو دادم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواستی ببینی به من چه چرا میزنی:question: :42::13::42:

iilliya
27-01-2010, 18:21
ببخشید ولی کسی از شما نظر نخواست ؟؟؟؟؟

:18:
درسته منتظر جوابی اما بهتره کمی صبر کنی این مدل حرف زدم درست نیست سید جان:10:کمی دقت کن

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:24
:18:
درسته منتظر جوابی اما بهتره کمی صبر کنی این مدل حرف زدم درست نیست سید جان:10:کمی دقت کن

چشم ولی خداییش آدم عصبانی میشه دیگه

:41:
ممنون از راهنمایتون :10:

iilliya
27-01-2010, 18:27
من میگگم برای حفظ دوستیمون بچه ها گروه یادتون نره بیاید دیگه
اون هم باید رعایت کنه هر چند کله سبز معروف ایا رو ببینه پاک میکنه
بچه ها ورژن های که فایل هاشو دارید رو برای نصب بگین
کسی چت باکس رو بلد نبود
بچه ها من و محسن خان گل میخوایم بریم بازی کسی میاد تا 5 مین دیگه بگه بیاد روی گروه آقای منصوری

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:43
اسم اینی که میگی چیه ؟
لینک دنلودشو بده
از امروز به بعد هم لطفا قرار بازی توی گروه اینجا فقط مشکلات و چیزای جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو اینجا پیدا میکنی

tapesh95
27-01-2010, 20:11

نه من فکر میکنم بدون مد خیلی طبیعی تره و ادم با توجه به هوش خودش با قدرتها و نیروهای محدودش بازی میکنه

iilliya
27-01-2010, 20:24
نه من فکر میکنم بدون مد خیلی طبیعی تره و ادم با توجه به هوش خودش با قدرتها و نیروهای محدودش بازی میکنه

من پا کارم بدوونه مد اگه می خوای بیا بازی
کسی چت باکس رو پیدا نکرد؟

tapesh95
27-01-2010, 20:49
من پا کارم بدوونه مد اگه می خوای بیا بازی
کسی چت باکس رو پیدا نکرد؟
وای دست رو دلم نزار سرعت اینترنت من خیلی پایینه نمیتونم بیام بازی
حالا با کدومشون بازی میکنی ؟

iilliya
27-01-2010, 21:11
وای دست رو دلم نزار سرعت اینترنت من خیلی پایینه نمیتونم بیام بازی
حالا با کدومشون بازی میکنی ؟

من با
ZH
بازی میکنم اصلی اصلی بدونه هیچ پکی اگه منظورت تیم بود با بیشتر تیم ها بازی کردم
قبلا دمول بودم فعلا یا ایر قورص یا سوپر وپن:20:

مگه چنده؟ دیالی؟امتحان کردی؟

tapesh95
27-01-2010, 21:52
اره دایال هستم سرعت دایالم که دیگه .........

tapesh95
27-01-2010, 21:55
البته تا حالا هم امتحان نکردم

iilliya
27-01-2010, 22:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو اینجا پیدا میکنی
اجب زبونی داره چیه این:31:

البته تا حالا هم امتحان نکردم

اینترنت چیه؟ با چند دنلود میکنی

tapesh95
27-01-2010, 22:42
گفتم که دایال اپ

ufo-alien
27-01-2010, 23:30
گفتم که دایال اپ

با دیا لا پ دو نفره می تو نید بازی کنید

ufo-alien
27-01-2010, 23:54
آموزش مدسازی برای جنرال زرو

دو ستان از امروز آموزش ها رو شر و ع می کنم هر کس می خواد بیاد این ادرس بعدا هیچ گلگی نکنید چون پاسخ گویی به هر درس تنها چهار روز بیشتر نیست و بعد از او ن دیگه به درس دیگه میریم و پاسخ سو الات داده نمیشه پس هر کی می خواد بیاد این ادرس اعلا م آما دگی کنه تا بهش فضا بدم برای آپلود کارهاش ....

سیدعلی فلاح
28-01-2010, 09:51
من میایم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tapesh95
28-01-2010, 13:12
با دیا لا پ دو نفره می تو نید بازی کنید

یعنی سرعت پایین نمیاد؟

mohamd reza akbar
28-01-2010, 14:02
آموزش مدسازی برای جنرال زرو

دو ستان از امروز آموزش ها رو شر و ع می کنم هر کس می خواد بیاد این ادرس بعدا هیچ گلگی نکنید چون پاسخ گویی به هر درس تنها چهار روز بیشتر نیست و بعد از او ن دیگه به درس دیگه میریم و پاسخ سو الات داده نمیشه پس هر کی می خواد بیاد این ادرس اعلا م آما دگی کنه تا بهش فضا بدم برای آپلود کارهاش ....
منم میام.:10::10:

mohamd reza akbar
28-01-2010, 14:03
اقای فلاح من بخاطر رفتارم ازشما معذرت میخوام.

kooroshkh
28-01-2010, 17:26
سلام به همه اساتید .

دوستان من مد شماره 5 را بر روی زیرو نثب کردم اما متاسفانه در حین بازی یا با کند شدن سیستم یا ارور دادن و خروج از برنامه مواجه میشوم .

فکر می کنید مشکل از چیه ؟

در ضمن سیستم من از لحاظ رم و سی پی یو و کارت گرافیک و هارد مشکلی نداره که بخواد نکشه یا پایین باشه

ufo-alien
28-01-2010, 19:25
سلام به همه اساتید .

دوستان من مد شماره 5 را بر روی زیرو نثب کردم اما متاسفانه در حین بازی یا با کند شدن سیستم یا ارور دادن و خروج از برنامه مواجه میشوم .

فکر می کنید مشکل از چیه ؟

در ضمن سیستم من از لحاظ رم و سی پی یو و کارت گرافیک و هارد مشکلی نداره که بخواد نکشه یا پایین باشه

اگه منظور شما ریبو ن 5 هست بله این مد در بازی های آنلاین هم ارور می ده اشکال از مد ه

kooroshkh
28-01-2010, 19:28
با تشکر از شما !

خوب پیشنهاد می کنید چه مدی را نصب کنم که کم نقص تر باشه ؟

tapesh95
28-01-2010, 22:14
با تشکر از شما !

6 از همشون بهتر اما من خودم 4 رو تست کردم و اروری نداده
البته مد های کنترا هم بد نیستن سبک بازی رو یکم تغییر میدن

mohamd reza akbar
29-01-2010, 09:19
سلام.بچه ها چندروز که جنرال من سرعتش خیلی کم شده واصلا نمیشه بازی کرد.پکم ریبورن v5 نمیدونید از چیه.:41:

mohamd reza akbar
29-01-2010, 09:21
با تشکر از شما !

سلام من ریبورن 6 داشتم اونم میندازه بیرون مد کنترا از همشون بهتره.

سیدعلی فلاح
29-01-2010, 11:09
سلام.بچه ها چندروز که جنرال من سرعتش خیلی کم شده واصلا نمیشه بازی کرد.پکم ریبورن v5 نمیدونید از چیه.:41:

رایانه رو دیفرگ کن نرم افزار گیم بوستر هم خوبه

سیدعلی فلاح
29-01-2010, 11:17
کسی ترفند تازه ای بلد نیست

راستی آقای منصوری میخواست با DDS Converter 2 فرمت عکس ها رو عوض کنم ولی ارور میده میشه بگید باید چیکار کننم؟؟؟؟

ufo-alien
29-01-2010, 12:37
کسی ترفند تازه ای بلد نیست

راستی آقای منصوری میخواست با DDS Converter 2 فرمت عکس ها رو عوض کنم ولی ارور میده میشه بگید باید چیکار کننم؟؟؟؟

اگه منظور شما اینکه وقی کانورت می کنید می پره بیرون این ارور نیست او ن بر نامه این کار رو انجام داده برید همون فایل رو با دقت ببینید کار انجام شده
شما برای تعقییر فر مت می تو نید از بر نامه:ACDSee Photo Manager 2009 هم استفا ده کنید ... و همچنین از بر نامه: Right Click Image Converter استفا ده کنید ....

لینک دانلو د:

لینک های کمکی:

pass:

kooroshkh
29-01-2010, 17:02
دوستان من مد ریبورن 4 را هم نصب کردم اما متاسفانه همانند 5 بعد از گذشت مدت کوتاهی از شروع بازی با ارور مواجه میشم و همه جی . . .

الان دارم مد کنترا را دانلود می کنم اما فکر می کنید این مورد از چی ناشی میشه ؟

باسپاس

mohamd reza akbar
30-01-2010, 14:57
دوستان من مد ریبورن 4 را هم نصب کردم اما متاسفانه همانند 5 بعد از گذشت مدت کوتاهی از شروع بازی با ارور مواجه میشم و همه جی . . .

باسپاس
اگه چند تا پچ باهم نصب کنی ارور میده یا همون لحظه خونت میترکه و می بازی یا میندازه بیرون.برای راه حل جنرال پاک کن ودوباره نصب کن.

mohamd reza akbar
30-01-2010, 15:00
اقای منصوری هم اکنون در انتظار ریپلی گذاشتن شما هستیم.:41:

سیدعلی فلاح
30-01-2010, 17:22
اگه منظور شما اینکه وقی کانورت می کنید می پره بیرون این ارور نیست او ن بر نامه این کار رو انجام داده برید همون فایل رو با دقت ببینید کار انجام شده
شما برای تعقییر فر مت می تو نید از بر نامه:ACDSee Photo Manager 2009 هم استفا ده کنید ... و همچنین از بر نامه: Right Click Image Converter استفا ده کنید ....

لینک دانلو د:

لینک های کمکی:

pass:

ممنون ولی من میخوام فرمتش رو تبدیل به ddsتبدیل کنم ولی ارور میدهد هر عکسی رو میخوام فرمتش رو عوض کنم اینجوریه

سیدعلی فلاح
30-01-2010, 17:27

باسپاس

من که هنوز سر از این که این ارور برای چیه در نیاوردم؟؟؟

راستی آقای منصوری پچ ایران که از این ارور ها نداره ؟؟؟؟

mohamd reza akbar
30-01-2010, 17:36
رایانه رو دیفرگ کن نرم افزار گیم بوستر هم خوبه
سلام من هم گیم بوستر دارم و هم کامپیوترم دیفرگ کردم ولی درست بشو نیست.:41:

سیدعلی فلاح
30-01-2010, 17:47
سلام من هم گیم بوستر دارم و هم کامپیوترم دیفرگ کردم ولی درست بشو نیست.:41:

خب ویندوز عوض کن

mohamd reza akbar
31-01-2010, 16:46
خب ویندوز عوض کن
درست میشه؟

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

اقای ufo چند وقت ازت خبری نیست؟

سیدعلی فلاح
31-01-2010, 17:06
100 درصد جواب میده :10::10:

:11:
مگر اینکه رم یا گرافیک خیلی پایین باشه><><><><><><><><><><><><><><><

mohamd reza akbar
31-01-2010, 19:47
نظرتون درباره جنرال 3 چیه؟بازی خوبیه؟

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

بیشترین مدی که اومده چیه؟

ufo-alien
31-01-2010, 23:12
نظرتون درباره جنرال 3 چیه؟بازی خوبیه؟

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

بیشترین مدی که اومده چیه؟

اگه منظورت تایبر یمه مزخرف فقط گرافیکش خوبه ولی و اقعا جذابیت جنرالها رو نداره البته این تنها نظر منه..

:31:

mohamd reza akbar
01-02-2010, 19:04
بچه ها من کامپیوترم یه ویروس گرفته اسمش کزم قیز است.توی جنرال که میرم به جای اینکه جنرال بیاد یه صفحه باز میشه بزرگ مینویسه کزم قیز.

سیدعلی فلاح
01-02-2010, 19:04
بچه ها یه ترفند تازه وقتی بازی شروع نشده وعکس جنرال میاد ومیخوای بری توی بازی 5بار کلید d رو بزنید حالا 5 لودر قبل از این که بازی شروع بشه دارید <><><><><><><>

سیدعلی فلاح
01-02-2010, 19:12
به نظر من بهترین تانک اورلرد و بهترین هواپیما اهورا است

راستی میدونستید اهورا تا بمبش رو نندازه نمیترکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_hitler
02-02-2010, 13:46
بچه ها یه ترفند تازه وقتی بازی شروع نشده وعکس جنرال میاد ومیخوای بری توی بازی 5بار کلید d رو بزنید حالا 5 لودر قبل از این که بازی شروع بشه دارید <><><><><><><>
پس اين رو هم من اضافه كنم كه اگر A بزنيد رادار شما در ارتش چين هم ساخته مي شود.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

اگه منظورت تایبر یمه مزخرف فقط گرافیکش خوبه ولی و اقعا جذابیت جنرالها رو نداره البته این تنها نظر منه..

:31:
سلام به نظر من هم افتزاه است

senator_001
02-02-2010, 15:06
NEWBS!!!!!!!

mohamd reza akbar
02-02-2010, 16:12
بهترین تانک دور زنای جی ال ای وبهترین هواپیما SU_F4 در چین است.به نظر من.

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

اقا کسی ترینر جدید برای جنرال 2 نداره؟

shaaheen
02-02-2010, 16:29
من 10 ثانيه از بازيم كه ميگذره توي multiplayer همه چيزم خراب ميشه و بازي تموم ميشه توي single player هم يه مرحله بيشتر جلو نميتونم برم.كسي ميدونه مشكلش چيه؟

mohamd reza akbar
02-02-2010, 17:58
من 10 ثانيه از بازيم كه ميگذره توي multiplayer همه چيزم خراب ميشه و بازي تموم ميشه توي single player هم يه مرحله بيشتر جلو نميتونم برم.كسي ميدونه مشكلش چيه؟
احتمالا چند تا پچ با هم نصب کردی.

shaaheen
02-02-2010, 18:03
احتمالا چند تا پچ با هم نصب کردی.

نه واللا اصلا پچ نصب نكردم.
دوباره امروز ريختم بازي رو يه پچ v104 هم نصب كردم بازم همونجوريه.پچي چيزي نيست اينو fix كنه يا بازيم ناقصه؟

ali-07
02-02-2010, 20:43
بچه ها من مد ريبورن 5 رو دارم اما بعد از چند ثانيه(يا دقيقه!)از بازي مياد بيرون و همون پيام اعصاب خوردكنو ميده چيكار كنم؟كنترا رو بريزم درست ميشه؟

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 12:55
بچه ها من مد ريبورن 5 رو دارم اما بعد از چند ثانيه(يا دقيقه!)از بازي مياد بيرون و همون پيام اعصاب خوردكنو ميده چيكار كنم؟كنترا رو بريزم درست ميشه؟

من همین ریبورن 5 رو دارم ولی به مشکلی برنمیخورم شاید ایراد از رم وگرا فیکته

راسته توی این پچ اگر تیم

USA super weapons
روبرداری ارور میدهد بعد از یه مدتی ؟

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 13:09
نه واللا اصلا پچ نصب نكردم.
دوباره امروز ريختم بازي رو يه پچ v104 هم نصب كردم بازم همونجوريه.پچي چيزي نيست اينو fix كنه يا بازيم ناقصه؟

شاید ایراد از سریال است با یه سریال دیگه نصب کن پچ 1.4 رو هم بریز مطمءن شو بازی رو کامل حذف کردی

mohamd reza akbar
03-02-2010, 15:56
اقای ufo این ماموریت هایی که گذاشتی تو وبلاگت اصلا حال نمیده.باحالترش کن

shaaheen
03-02-2010, 16:16
شاید ایراد از سریال است با یه سریال دیگه نصب کن پچ 1.4 رو هم بریز مطمءن شو بازی رو کامل حذف کردی
راستش اصلا موقع نصب ازم سريال نميخواد.بازي من مال شركت تكين هستش كه خود generals و zero hour توي يه دي وي دي هستن!!ممكنه به خاطر اين موضوع بازيم مشكل داشته باشه؟

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 16:31
راستش اصلا موقع نصب ازم سريال نميخواد.بازي من مال شركت تكين هستش كه خود generals و zero hour توي يه دي وي دي هستن!!ممكنه به خاطر اين موضوع بازيم مشكل داشته باشه؟

شاید هم واسه این باشه راستی کرکت سالمه ؟؟؟؟

ufo-alien
03-02-2010, 17:39
اقای ufo این ماموریت هایی که گذاشتی تو وبلاگت اصلا حال نمیده.باحالترش کن

به مرور مما موریتها و امکانات بسیار دیگری اضافه می کنم امکاناتی مثل تانکهای جدید و نیر وی در یای و اضافه کردن تیمها همراه با آموزش کامل نمی دو نم تا اینجا که دآموزش دادم آیا کسی دنبال کرده یا نه ....

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 17:58
به مرور مما موریتها و امکانات بسیار دیگری اضافه می کنم امکاناتی مثل تانکهای جدید و نیر وی در یای و اضافه کردن تیمها همراه با آموزش کامل نمی دو نم تا اینجا که دآموزش دادم آیا کسی دنبال کرده یا نه ....

من که تمامی آموزش ها رو دنبال میکنم کارهایی را که گفتید هم کردم راستی چرا جواب سوال ها را نمی دهید

عکس چی شد ؟؟؟

لطفا آموزش ها رو شروع کنید <><><>راستی مد ایران چی شد؟؟؟؟؟؟؟

shaaheen
03-02-2010, 18:09
شاید هم واسه این باشه راستی کرکت سالمه ؟؟؟؟
كرك هم نداره:31:

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 18:19
كرك هم نداره:31:

پس چی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون فایل آقای منصوری رو بریز احتمالا درست میشه

mohamd reza akbar
03-02-2010, 19:21
پس چی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا اگه کرک نداره پس چی دارهههههههههه.هاااااااااا

shaaheen
03-02-2010, 19:36
پس چی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جسارتا كدوم فايلا؟ميشه راهنماييم كني؟:11:

Amin.P30
03-02-2010, 21:06
دوستان یه سوال در مورد شبکه ای بازی کردن(LAN):
یه سرور میسازم...به یه سیستم دیگه میخام برم تو سروری که ساختم سرور را میشناسه ولی نمیره تو بازی و این پیغام را میده:
THE SERIAL NUMBER IS ALREADY IN USE...
یه همچین چیزی میاد...
بازی جنرال 2 هستش که اول باید 1 را نصب بعد 2 را نصب کنی...

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 21:38
دوستان یه سوال در مورد شبکه ای بازی کردن(LAN):
یه سرور میسازم...به یه سیستم دیگه میخام برم تو سروری که ساختم سرور را میشناسه ولی نمیره تو بازی و این پیغام را میده:
THE SERIAL NUMBER IS ALREADY IN USE...
یه همچین چیزی میاد...
بازی جنرال 2 هستش که اول باید 1 را نصب بعد 2 را نصب کنی...

برو صفحه ی178 رو بخون

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 21:45
جسارتا كدوم فايلا؟ميشه راهنماييم كني؟:11:

این فایلو دانلود کن ودر محل نصب بازی کپی کن

shaaheen
03-02-2010, 23:51
این فایلو دانلود کن ودر محل نصب بازی کپی کن

داداش دمت گرم مثكه كار كرد.خيلي حال دادي.

ufo-alien
04-02-2010, 01:28
من که تمامی آموزش ها رو دنبال میکنم کارهایی را که گفتید هم کردم راستی چرا جواب سوال ها را نمی دهید

عکس چی شد ؟؟؟

لطفا آموزش ها رو شروع کنید <><><>راستی مد ایران چی شد؟؟؟؟؟؟؟

آموزش ها باید پله به پله اجرا بشه خواهش می کنم فقط تا او نجای که پیش رفتیم سوال کنید سوال ها رو جلو تر از آموزش نپرسید ...
مد ایر ان هم هنوز توی بنیا ده و جواب ندادند ....:41:

ufo-alien
04-02-2010, 03:03

WAR ARMAGEDDON
MOD IRAN V-01

]تیم ژاپن:

سا ختما نها :

کلیه سا ختما نها و سایتهای دفاعی و هواپیما ها و تا نکها طر احی و گرافیک جدید

_سا ختمان پا ور

این سا ختمان مسئو ل تا مین انرژی مورد نیاز بر ای تیم می باشد .

_ سیلوی اتمی

بازیکن با ساخت این سیلو هر شش دقیقه یکبار می تو اند از سلاح هستهای استفا ده کند

_سا ختمان تا مین در آمد از طر یق اینتر نت

با زیکن با سا خت این واحد قادر به ار تبا ط و روشن کردن نقشه از طر یق اینتر نت می گردد و کسب در آمد .

_سر باز خآنه

تجهیز ات
-سر باز معمولی
-آرپیچی زن
-سر باز هکر و مسئو ل کسب در آمد
-کماندو
-افسر فر مانده
-سر باز خمپاره انداز

_فر و دگاه

-هواپیمای میگ
-قابلیت شکست دیوار صو تی
میگ21
-هو اپیمای su _34
چر خبال

_سا ختمان تا مین قابلیتها

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به تا مین در آمد به و سیله دو کا میو ن تو لید شده می گر دد

_سا ختما ن استر اتژیک

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به ار تقا ع تو انا ئی های تیم خو د در این موارد ذیل می گردد می گردد .
-قا بلیت انرژی دهند گی و در ما نی
-قا بلیت ار تقا ئ دفا ع
-قا بلیت تبلیغات
قابلیت تسلیم نیرو های حریف

_ دفا ع سنگری و قا بلیت پد افند تو پخانه

این بخش تو پخانه ژاپن با قابلیت پر تاب تو پخانه هسته ای است

_بر ج اسپیکر و تبلیغات و در مانی

_سا ختمان تا نک سازی

قا بلیتها :

TANK TRIPLE BARRELED
tank2S3-
- نفر بر
ون شناسا ئی
- تا نک شیلکا ضد هو ایی
-تانک مین ریز
دورزن اتمی

_سا ختمان مادر

با زیکن در این سا ختمان قادر به سا خت بلدوزر برای ایجا د پا یگاه می گردد .

_پا لا یشگاه نفت :

این سا ختمان هر دو دقیقه یک بار کمکهای مال از آسمان بر ای بازیکن می فر ستذد .

_توپخانه برد بالا tremer

این ساختمان یک سایت تو پخانه با برد بالا می باشد که بازیکن را قا در می کند در هر شش دقیقه یکبار تیم خریف را زیر آتشبار خود بگیر د .

_تیر بار ضد هوائی و زرهی و نفر

قابلیت مین گذاری

.
_اسکله نیر وی دریایی طر احی این واحد و گرافیک جدید

این واحد در این پک به صور ت اختصاصی به بازی اضا فه شده است که در این بازی این واحد وجود خارجی نداشته است
.
تجهیزات:
[/SIZE]

ufo-alien
04-02-2010, 03:08
این پست متاسفانه تکرار شده بو د و این به علت سیستم ضعیف پی سی ورده که حذف نداره و شبها خیلی دیر سایت بالا می آد ....

Amin.P30
04-02-2010, 13:52
برای آنلاین بازی کردن حتما باید Cd-key داشته باشیم و نمیشه کاریش کرد و باید بخریمش که خیلی هم گرونه.
پس ما با برنامه هاماچی بازی رو انجام میدیم به صورت Lan در بازی."لینک دانلود هاماچی در پایین هست"
در برنامه هاماچی یکی از دوستان میاد یک User میسازه و دوستان دیگه تو هاماچی Userش رو Add میکنن. و انتخابش میکنن.
بعد هم میریم داخل بازی و در قسمت Lan این IP دوستمون هست که "سرور"شدن،انتخابش میکنیم بعد هم بازی میکنیمش.

لینک دانلود هاماچی (1.0.3.0):
کد:

آموزش هاماچی : ↓

در پنجره برنامه اون پایین سه تا Button وجود داره ، سمت چپ که Power هست ، سمت راست مخصوص Configuration (تنظیمات ) و در کنار آن ، Networks هست . ما با این Button کار داریم :

با انتخاب Create a new network ، یه پنجره باز میشه که میتونید با انتخاب User و Pass یه شبکه جدید بسازید و فقط اشخاصی که این User و Pass رو به اونها بدید میتونن وارد شبکه شما بشن .

اگر User و Pass یک شبکه رو دارید ، با انتخاب گزینه Networks و بعد Join an existing network پنجره ای رو می بیند که باید User و Pass رو در اون وارد کنید . با وارد شدن به هر شبکه اسم اون شبکه میاد تو لیست.

حالا اگه می خواین از یه شبکه خارج بشین روی اسم شبکه در لیست کلیک سمت راست می کنید و Leave Network رو انتخاب می کنید .ولی حواستون باشه اگه خودتون یه شبکه رو درست کرده باشید به جای Leave Network ، گزینه Delete Network وجود داره که با انتخاب اون همه رو از شبکه پرت می کنید بیرون !!!!

جدیدترین ورژنها و مد های بازی برو به این آدرس:

با این نرم افزار میشه برای بازی کردن بصورت LAN استفاده کرد...
نرم افزار را نصب کردم...اون دگمه وسطی به هیچ وجه فعال نمیشه...؟
یه کارت شبکه ی دیگه اضافه شده..یه ای پی بهش دادم بعد در قسمت USER NAME&PASSWORD همونی نوشتید را دادم...CONNECT هم شدم اما وسطیه اصلا فعال نمیشه...
مشکل از کجاست؟کسی کد برای رجیسترش را نداره؟

ufo-alien
04-02-2010, 14:59
با این نرم افزار میشه برای بازی کردن بصورت LAN استفاده کرد...
نرم افزار را نصب کردم...اون دگمه وسطی به هیچ وجه فعال نمیشه...؟
یه کارت شبکه ی دیگه اضافه شده..یه ای پی بهش دادم بعد در قسمت USER NAME&PASSWORD همونی نوشتید را دادم...CONNECT هم شدم اما وسطیه اصلا فعال نمیشه...
مشکل از کجاست؟کسی کد برای رجیسترش را نداره؟

بر و این آدرس این نرم افزار ریجستری نمی خواد مثل عکسها عمل کن هیچ ایر ادی نداره:

امشب ساعت 9 به بعد هاما چی ....
هر کس خواست بیاد .....
[

user:AFM&RAYAN
PASS:AFM&RAYAN

mohamd reza akbar
04-02-2010, 16:33
اقای ufo چرا دیروز نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

mohamd reza akbar
04-02-2010, 17:27
میشه کاری کرد که خونه هارا همون لحظه بسازه؟؟؟

ufo-alien
04-02-2010, 19:32
اقای ufo چرا دیروز نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//[/QUOTE

متاسفم کار داشتم

[QUOTE=mohamd reza akbar;4638256]میشه کاری کرد که خونه هارا همون لحظه بسازه؟؟؟

بله میشه برید اول با کمک بر نامه : FinalBIG فایل INIZH.big رو از آدرس زیر:

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour

باز کنید (در محل بازی استخراج کنید)سپس در پوشه Data\INI\Object و فایل ini هر تیمی که می خواهید در آدرس زیر :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\Object

فایل یکی از تیمها رو باز کنید و این واژه ها رو بر ای هر ساختمونی که می خواهید ویر ایش کنید پیدا کنیدو اعدادشو ن رو صفر کنید (اعدای که با رنگ قر مز مشخص شدند )....بعد سیو کنید برید تو بازی به محض فر مان ساخت ساخته می شند ....

BuildCost = 2000
BuildTime = 15.0

موفق باشید
===============================================

هر کی خواست بیاد .....

Amin.P30
04-02-2010, 21:46
بر و این آدرس این نرم افزار ریجستری نمی خواد مثل عکسها عمل کن هیچ ایر ادی نداره:

هر کس خواست بیاد .....
[

دمت گرم...
بدون اینترنت هم میشه اون قسمت LAN را اجرا کرد...چون من میخام بازی را بصورت شبکه ای LAN اجرا کنم....ممنون

ali-07
04-02-2010, 21:55
بچه ها يه سوال كه شايدم خيلي پرسيده شده باشه اما منم مجبورم دوباره بگم،چرا اين ترينر هاي جنرال تو مد ريبورن 5 جواب نميده (من 4 تا ترينر دارم هيچ كدوم جواب ندادن و البته توي مولتي پلير بازي ميكن)من قلا بدون مد بازي ميكردم همشون جواب ميدادن اما حالا نه!!(-_-)
ممنون ميشم اگر بگين بايد چيكار كنم:41:

ufo-alien
05-02-2010, 01:41
بچه ها يه سوال كه شايدم خيلي پرسيده شده باشه اما منم مجبورم دوباره بگم،چرا اين ترينر هاي جنرال تو مد ريبورن 5 جواب نميده (من 4 تا ترينر دارم هيچ كدوم جواب ندادن و البته توي مولتي پلير بازي ميكن)من قلا بدون مد بازي ميكردم همشون جواب ميدادن اما حالا نه!!(-_-)
ممنون ميشم اگر بگين بايد چيكار كنم:41:

این تر ینر ها در اغلب مد ها اجرا نمشند چو ن بسته شدند ....

دمت گرم...
بدون اینترنت هم میشه اون قسمت LAN را اجرا کرد...چون من میخام بازی را بصورت شبکه ای LAN اجرا کنم....ممنون

شما با ید به وسیله اینتر نت با هاماچی بازی کنید با دیالاپ هم می شو د دو نفره بازی کرد نه بیشتر بیشتر فقط اینتر نت پر سرعت...

شما اگه دو تا کا مپیو تر داشته باشید می تو نید شبکه شید بدو ن نیاز به ها ما چی ...
ولی همی نجوری هم می شه با کا مپیو تر بازی کرد در قسمت نتو رک ...

mohamd reza akbar
05-02-2010, 08:54
[QUOTE=mohamd reza akbar;4638087]اقای ufo چرا دیروز نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//[/QUOTE

متاسفم کار داشتم

بله میشه برید اول با کمک بر نامه : FinalBIG فایل INIZH.big رو از آدرس زیر:

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour

باز کنید (در محل بازی استخراج کنید)سپس در پوشه Data\INI\Object و فایل ini هر تیمی که می خواهید در آدرس زیر :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\Object

فایل یکی از تیمها رو باز کنید و این واژه ها رو بر ای هر ساختمونی که می خواهید ویر ایش کنید پیدا کنیدو اعدادشو ن رو صفر کنید (اعدای که با رنگ قر مز مشخص شدند )....بعد سیو کنید برید تو بازی به محض فر مان ساخت ساخته می شند ....

BuildCost = 2000
BuildTime = 15.0

موفق باشید
===============================================

هر کی خواست بیاد .....
اقای ufo دمت گرم..

Amin.P30
05-02-2010, 08:55
این تر ینر ها در اغلب مد ها اجرا نمشند چو ن بسته شدند ....

شما با ید به وسیله اینتر نت با هاماچی بازی کنید با دیالاپ هم می شو د دو نفره بازی کرد نه بیشتر بیشتر فقط اینتر نت پر سرعت...

شما اگه دو تا کا مپیو تر داشته باشید می تو نید شبکه شید بدو ن نیاز به ها ما چی ...
ولی همی نجوری هم می شه با کا مپیو تر بازی کرد در قسمت نتو رک ...

سوالم همینه..من گیم نت دارم..میخام lan بازی کنم ...یه سرور میسازم بعد با سیستم دیگه میخام برم تو سرور بازی ای که سرور میسازه را پیدا میکنه اما وقتی میخام برم تو بازی یه همچین پیغامی میده:
the serial number is already in use...
این مشکلش میدونی از چیه؟؟؟
(جنرال 1 را نصب کردم...بعد 2 را روش نصب کردم...)
ممنون

ufo-alien
05-02-2010, 12:38
سوالم همینه..من گیم نت دارم..میخام lan بازی کنم ...یه سرور میسازم بعد با سیستم دیگه میخام برم تو سرور بازی ای که سرور میسازه را پیدا میکنه اما وقتی میخام برم تو بازی یه همچین پیغامی میده:
the serial number is already in use...
این مشکلش میدونی از چیه؟؟؟
(جنرال 1 را نصب کردم...بعد 2 را روش نصب کردم...)
ممنون
پ
مشکل به احتمال قوی از اینه که شما بر ای هر دو سیستم در نصب از یک سر یال استفا ده کردی یکی رو با یک سر یال نصب کن و واو ن یکی سیستمت رو با سریالی متقاوت ...:20:l
پر ای سر یالها برو به این آدرس:

relax_cp
05-02-2010, 13:16
سلام
مرسی از وقتی که برای آموزش به امثال من گذاشتید
:11:

amirtoty
05-02-2010, 14:04
من میخوام زوم بازی و کم کنم!

و همچنین اگه کسی وارده چجوری میشه این بازی و Wide Screen کرد؟

mohamd reza akbar
05-02-2010, 19:04
اقای UFO پچ V.6 توی وبلاگت نبود که؟؟؟؟؟؟؟؟فقت چندا عکس هست.برای گرفتن پچجنگ جهانی دوم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
05-02-2010, 19:14
پس پچ ایران چی شد؟؟؟1 سال منتظریم.

ufo-alien
05-02-2010, 20:33
اقای UFO پچ V.6 توی وبلاگت نبود که؟؟؟؟؟؟؟؟فقت چندا عکس هست.برای گرفتن پچجنگ جهانی دوم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

رفیق هر وب سایت یک صفحه که نیست اول بر و تو مو ضو عات و بعد در پائین هر صفحه شماره صفحات هست او ن صفحه ای که شما دیدید صفحه 1 بو د بر و این ادرس :

اونی که شما دنبالشی صفحه 2 است
موفق باشی:20:

tapesh95
06-02-2010, 21:04
من فکر کنم باید بیخیال راه قانونی بشی و پچ ایرانو بصورت غیر مجاز وارد بازار کنی

tapesh95
06-02-2010, 21:26
پس پچ ایران چی شد؟؟؟1 سال منتظریم.

اقا اینجوری که بوش میاد این مد حالا حالا ها از راه قانونی به بازار نمیاد شایدم اصلا نیاد

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

رفیق هر وب سایت یک صفحه که نیست اول بر و تو مو ضو عات و بعد در پائین هر صفحه شماره صفحات هست او ن صفحه ای که شما دیدید صفحه 1 بو د بر و این ادرس :

اونی که شما دنبالشی صفحه 2 است
موفق باشی:20:
والا راستشو بخوای منم رفتم و این پچ ورژن 6 رو ندیدم

Sprit666
06-02-2010, 22:40
سلام

دوستان من هر جای این شهر رو بگید گشتم، هر فروشگاه اینترنتی بگید سر زدم اما توی تهران جایی پیدا نکردم Zero Hour رو بفروشه !! مغازه ها هم همه گفتند فروشش ممنوع شده ؟!! @ @ ایران مارکت سنتر

سی دی های من خراب شده و شدیدا دنبال Zero Hour هستم . اگه کسی ساکن تهران (شرق تهران باشه راحت تر) هست، امکان داره پ.خ بده با پیک بدستم برسونه ممنون میشم هزینه پیک و سی دی یا دی وی دی رو هم می دم

:11: بخدا ممنون میشم !! مرسی

ufo-alien
07-02-2010, 00:52
اقا اینجوری که بوش میاد این مد حالا حالا ها از راه قانونی به بازار نمیاد شایدم اصلا نیاد

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

والا راستشو بخوای منم رفتم و این پچ ورژن 6 رو ندیدم

دارم نم نم به این فکر می رسم

اسم این پک که شما پیداش نمی کنید اینه:
Zero Hour Reborn: Public Beta V6
دقیقا هم ون صفحه:

این هم عکسش:

Amin.P30
07-02-2010, 10:42
پ
مشکل به احتمال قوی از اینه که شما بر ای هر دو سیستم در نصب از یک سر یال استفا ده کردی یکی رو با یک سر یال نصب کن و واو ن یکی سیستمت رو با سریالی متقاوت ...:20:l
پر ای سر یالها برو به این آدرس:

دمت گرم...مشکل دقیقا همین بود...نمیدونستم این همه سریال داره...
ممنون...

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

دوستان جنرال 4 را کسی بازی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطوریه؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

ufo-alien
07-02-2010, 14:56
سلام

دوستان من هر جای این شهر رو بگید گشتم، هر فروشگاه اینترنتی بگید سر زدم اما توی تهران جایی پیدا نکردم Zero Hour رو بفروشه !! مغازه ها هم همه گفتند فروشش ممنوع شده ؟!! @ @ ایران مارکت سنتر

سی دی های من خراب شده و شدیدا دنبال Zero Hour هستم . اگه کسی ساکن تهران (شرق تهران باشه راحت تر) هست، امکان داره پ.خ بده با پیک بدستم برسونه ممنون میشم هزینه پیک و سی دی یا دی وی دی رو هم می دم

:11: بخدا ممنون میشم !! مرسی

سلا م بر و این آدرس در اینجا بازی :TIBERIUM یک و TIBERIUM دو (او ن قدیمیها)بازی :RED ALERT یک و دو به همراه یک مد از این بازی بعلا و ه: بازی جنرال یک(Command & Conquer Generals) و بازی جنرال دو(GENERALS ZERO) رو در دو دی وی دی عرضه می کنه ... البته می تو نید مد های بازی جنرال رو نیز سفارش بدید:

آدرس خرید :

==========ا
این هم آدرس دانلود این بازی :

mohamd reza akbar
07-02-2010, 16:15
دمت گرم...مشکل دقیقا همین بود...نمیدونستم این همه سریال داره...
ممنون...

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

دوستان جنرال 4 را کسی بازی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطوریه؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
بد نیستش ولی به پای بقیه نمیرسه.

mohamd reza akbar
07-02-2010, 16:23
دارم نم نم به این فکر می رسم

اسم این پک که شما پیداش نمی کنید اینه:
Zero Hour Reborn: Public Beta V6
دقیقا هم ون صفحه:

این هم عکسش:

نمیشه خرید پستی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
07-02-2010, 17:43
نمیشه خرید پستی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیا اینجا :
هر مدی دو ست داری سفارش بده تا برات بفر ستم :

j_static
07-02-2010, 21:42
سلام به همه بروبچه های جنرال باز
ببخشید اگه خواسته باشم این مد ایران رو سفارش بدم می تونین برام بفرستین؟چقدر درمیاد؟
من که فکر نکنم جوازشو بدن احتمالا بخاطر ایرانه که داخل بازی همشون تروریستند:41:

mohamd reza akbar
08-02-2010, 15:41
ببخشید اگه خواسته باشم این مد ایران رو سفارش بدم می تونین برام بفرستین؟چقدر درمیاد؟
منم موافقم نمیتونید بفرستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
08-02-2010, 15:50
قیمت هرمد چنده اقای ufo..........

L E G E N D
08-02-2010, 16:44
فكر كنم كه حدسم درست بود.:5:
قبلاً هم گفتم يا ايشون واسه اون شركتي كار ميكنه كه اين مد رو درست كردن و فقط اطلاعاتش رو به ما ميداد!
يا هم اينكه ...:4:
چون من اين مدرو تو چنتا سايت خارجي هم ديدم كه داشتن روش كار ميكردن و تصاوير تبليغيش رو گذاشته بودن! :46:
آدرسشون بوكمارك كرده بودم ولي ويندوز عوض كردم و از اونا بكاپ نگرفتم، پاك شده. اگه دوباره پيدا كردمشون لينكشو ميزارم تا بريد ببينيد.
مطمئنا اگه اين دوستمون اين مد رو داشت تاحالا حتماً يه جا براي دانلود يا فروشش ميزاشت. تازه اگه با شركتي هم قرار داد اسپانسر داشت:21: قطعاً اون شركت سريعتر از اين حرفا براي انتشارش اقدام ميكرد.
بابا شاخ غول و كه نميخوان بشكنن! يه مد بيشتر كه نيست! حالا اگه بازي كامل بود يه چيزي واسه گفتن بود.
بيخيال بابا. بالاخره اون سايتا رو دوباره ميگردم پيدا ميكنم. گوش بزنگ ميشينم وقتي امد ايران رو منتشر كردن يه لينكدانلود براتون ميزارم بچه ها.:10:

ufo-alien
08-02-2010, 16:46

به زو دی خبر تو ن می کنم ...

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

قیمت هرمد چنده اقای ufo..........

قیمت هنوز تعیین نشده ولی به زودی خبر می دم چه جوری تهیش کنید ...

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

منم موافقم نمیتونید بفرستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من مو افقم دارم رو ش کار می کنم بهتو نخبر می دم و اقعا بر ای این ساز ما نها و این مملکت متاسفم آدم رو مجبور می کنند به راه غیر قا نو نی....

amirtoty
08-02-2010, 17:02
کسی نمیتونه کاری کنه زوم این بازی دورتر بیاد؟

ufo-alien
09-02-2010, 14:19
فكر كنم كه حدسم درست بود.:5:
قبلاً هم گفتم يا ايشون واسه اون شركتي كار ميكنه كه اين مد رو درست كردن و فقط اطلاعاتش رو به ما ميداد!
يا هم اينكه ...:4:
چون من اين مدرو تو چنتا سايت خارجي هم ديدم كه داشتن روش كار ميكردن و تصاوير تبليغيش رو گذاشته بودن! :46:
آدرسشون بوكمارك كرده بودم ولي ويندوز عوض كردم و از اونا بكاپ نگرفتم، پاك شده. اگه دوباره پيدا كردمشون لينكشو ميزارم تا بريد ببينيد.
مطمئنا اگه اين دوستمون اين مد رو داشت تاحالا حتماً يه جا براي دانلود يا فروشش ميزاشت. تازه اگه با شركتي هم قرار داد اسپانسر داشت:21: قطعاً اون شركت سريعتر از اين حرفا براي انتشارش اقدام ميكرد.
بابا شاخ غول و كه نميخوان بشكنن! يه مد بيشتر كه نيست! حالا اگه بازي كامل بود يه چيزي واسه گفتن بود.
بيخيال بابا. بالاخره اون سايتا رو دوباره ميگردم پيدا ميكنم. گوش بزنگ ميشينم وقتي امد ايران رو منتشر كردن يه لينكدانلود براتون ميزارم بچه ها.:10:

سلا م
ا ول اینکه چرا جو سازی می کنی شما اصلا من رو می شناسی که تهمت می زنی
د وم اگه شما این ادرس رو داشتی پیش از این می زاشتی و من بی صبر انه مشتا قم بد و ن این کدام سایته که این مد رو تبلیغ کرده و تازشم اگه یک سر چ با نا م این بازی در گو گل کنید همه چی دستتو ن می آد ....:46:دیگه اینکه د وست گرا می من اگه این مد رو نسا ختم علاف نیستم که بخو ام این همه وقت جو اب دادن و د و ند گی اش کنم من تمام زیر و بم این مد رو می دو نم و بعد از اینکه به دستتو ن رسید هر سو الی از هر قسمتش داشتید بگید بر اتو ن تو ضیح می دم ....
شا خ غو ل شکو ند ن رو انشا الله یکبار که گذر تو ن به این ارشاد و بنیا د افتا د می فهمید و می ببینید که این همه حر ف و حمایتت رو باید بذار ن دم کو زه و آبش و بخور ند و بیش از یک تبلیغ ر سا نه ای و شعار نیست این مملکت تا امر وز چی اش در ست بو ده که این باشه حالا خو به ایر ان یک تو لید کننده بازی نیست چو ن مجوز بر ابر با مد ت سا خت دو بازیه در خا رجه ست .....-:41::2:
این بازی به خاطر اینکه جنرال زرو مجوز نگر فت و یک آخو ند تو نما یشگاه گفته بو د این بازی توش انتحاری ها از مسجد بیر و ن می آد ( همو ن بیس های جی ال ای رو احمق می گفته مسجد ) محوز بهش ند ادند به خاطر همین گیر باز اره ....
و این رو هم بد و نید تا آخر این ماه اگه مجوز صادر نکنند من خو دم تو وب سایتم فر و شش رو شر و ع می کنم ....
در ]خر دو ست گرامی هیچ و قت به کسی الکی انگ نزن این شر کت فقط تو زیع کنندس سازنده نیست ....خو ب بر ید ببینید این شر کت رو زانه چقدر بازی می فر و شه مد من این بین گمه و چه نیازی داره اینجا تبلیغ کنه .....
در آخر از همه صبر و حو صله شما متشکرم و واقعا بر ای این کاغذبازی و بوروکراسی مملکتم متاسف و غمگینم ....:41::45::sad::47:

mohamd reza akbar
10-02-2010, 19:28
کسی نمیتونه کاری کنه زوم این بازی دورتر بیاد؟

عدد 5 بزن ببین درست میشه؟؟

mohamd reza akbar
10-02-2010, 19:34
اقای منصوری لینک برنامه finalbig میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیدعلی فلاح
10-02-2010, 20:07
اقای منصوری لینک برنامه finalbig میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقای منصوری توی سایتش گذاشته توی اوایل تایپیک هک جنرال هم هستش

سیدعلی فلاح
10-02-2010, 20:16

اینم لینک دانلود

mohamd reza akbar
11-02-2010, 08:25
اقای فلاح این که ارور میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohamd reza akbar
11-02-2010, 08:37
من هر چی گشتم تو وبلاگ اقای منصوری پیدا نکردم.

mohamd reza akbar
11-02-2010, 13:00
اقای منصوری لینک برنامه 3dmax میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر از زحامات شما.........

ufo-alien
11-02-2010, 14:26
اقای منصوری لینک برنامه 3dmax میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر از زحامات شما.........

این بر نامه حد و د یک گیگ حجم داره باید بخر یدش
بر ای در یافت با قی نرم افز ار های هک بازی جنرال بر و این آدرس:

ufo-alien
11-02-2010, 18:24
هر کس می خو ا د بازی کنه امشب ساعت 9 به بعد ها ماچی این هم یوزر پسور د:

این هم اموزش بازی آنلاین با تصویر و دانلو د بر نامه کم حجم و عالی ها ما چی :

mohamd reza akbar
12-02-2010, 11:41
اقای منصوری من هر کاری میکنم نمی تونم انلاین بازی کنم من و اقای فلاح جنرال دوباره نصب کردی وسریال های متفاوتم زدیم ولی بازم نمیشه؟(پک 1.4 نصب کردیم)

mohamd reza akbar
12-02-2010, 11:49
اقای منوری اقای فلاح که لینک فاینال بیگ نذاشت.شما میذارید؟

amirtoty
12-02-2010, 11:55

من پایه بازی هستم!
فقط بدون هاماچی بازی میکنم!
با Direct Connect

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

عدد 5 بزن ببین درست میشه؟؟

نه منظورم این نبود!

منظور عقبتر از اون چیزی که امکان داره!

ufo-alien
12-02-2010, 17:57
اقای منوری اقای فلاح که لینک فاینال بیگ نذاشت.شما میذارید؟

من که بابا همه نرم افزار های -- بازی رو تو وب گذاشتم بر و این آدرس:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

من پایه بازی هستم!
فقط بدون هاماچی بازی میکنم!
با Direct Connect

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

نه منظورم این نبود!

منظور عقبتر از اون چیزی که امکان داره!

چرا هاماچی که راحته
پاین نرم افزار چی هست لطفا یک مقدار تو ضیح بد ه

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

اقای منصوری من هر کاری میکنم نمی تونم انلاین بازی کنم من و اقای فلاح جنرال دوباره نصب کردی وسریال های متفاوتم زدیم ولی بازم نمیشه؟(پک 1.4 نصب کردیم)

یک موقع مثلا امشب ساعت 9.30 دقیقه بیا ها ماچی ببینم مشکلت چیه
یا آیدی من رو در مسنجر ت اد کن
با هم صحبت کنیم :

mansoori54@ymail.com

ر کس می خو ا د بازی کنه امشب ساعت 9 به بعد ها ماچی این هم یوزر پسور د:

کد:

ufo-alien
12-02-2010, 20:16

ali-07
12-02-2010, 20:45
بچه ها مد ريبورن 6 چه فرقي با 5 داره؟كلا از همه نظر:46:

amirtoty
12-02-2010, 21:20
چرا هاماچی که راحته
پاین نرم افزار چی هست لطفا یک مقدار تو ضیح بد ه

چون کامپیوترم روی شبکه هست وقتی HAMACHI نصب میکنم به مشکل میخوره!

Direct Connect
توی خود جنرالز ندیدی؟
یکی میسازه!
آی پی شو میده به بقیه! بقیه با اون آی پی Join میشن
سرعتشم از Hamachi بهتره

mohamd reza akbar
12-02-2010, 22:18
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nois3
13-02-2010, 00:44
دوستان سلام
کسی این mod--> Rise of the Reds رو نداره بزاره برای دانلود یا لینک دانلودش رو به ما بده ؟
ممنون میشم

mohamd reza akbar
13-02-2010, 09:18
بچه ها مد ريبورن 6 چه فرقي با 5 داره؟كلا از همه نظر:46:
خوب ریبورن 6 خیلی پیشرفته تر از ریبورن 5 .ولی 5 قشنگتره>:13:

mohamd reza akbar
13-02-2010, 09:28
چرا من اینuser:AFM&RYAN وpass:AFM&RYAN عمل نمیکنه هی ارور میده؟

ufo-alien
13-02-2010, 23:36
دوستان سلام
کسی این mod--> Rise of the Reds رو نداره بزاره برای دانلود یا لینک دانلودش رو به ما بده ؟
ممنون میشم

بر و این آدرس:

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

چرا من اینuser:AFM&RYAN وpass:AFM&RYAN عمل نمیکنه هی ارور میده؟

این ها رو امتحان کن :
دقیقا این ها رو کپی کن او ن یو زر درسته ...

این یوزر پسور د ها رو مثل عکس وارد کن همشو ن امتحان شدند درستند ....

ali-07
14-02-2010, 00:04
بچه ها من الان مد ربورن 5 رو پاك كردم و 6 رو ريختم اما وقتي ميري تو بازي ،دشمنت هيچ كاري نميكنه يعني نه چيزي ميسازه نه ... !!كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟يعني مشكل از مد يا چيز ديگه؟

amirtoty
14-02-2010, 00:16
بچه ها من الان مد ربورن 5 رو پاك كردم و 6 رو ريختم اما وقتي ميري تو بازي ،دشمنت هيچ كاري نميكنه يعني نه چيزي ميسازه نه ... !!كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟يعني مشكل از مد يا چيز ديگه؟

تو بعضی از مد ها برای بعضی از تیما این مشکل هست!

ولی بعضی وقتها ممکنه از مپ باشه! اگه از مپهای خود جنرالز استفاده نکنی بعضیاش این مشکلو داره!

Wolf21
14-02-2010, 10:11
سلام به دوستان

من کامپیوترم از اینترنت وایرلاس از طریق شبکه استفاده میکنم ولی hamachi روی کامپیوتر نشان می دهد به اینترنت وصل نیستم چگونه باید انجام بدم

mohamd reza akbar
14-02-2010, 11:43
اگه تیمایی مثل امریکا خالی برداری بازی میکنن.مثلا نباید یو اس آ لیزر باشه.

ali-07
14-02-2010, 11:45
اگه تیمایی مثل امریکا خالی برداری بازی میکنن.مثلا نباید یو اس آ لیزر باشه.

يعني بازي نكردن اونا به تيمي كه من برميدارم ربط داره؟اگر آره غير از usa laser ديگه چه تيم هايي اينجورين؟
:10::46:

ufo-alien
14-02-2010, 13:52
يعني بازي نكردن اونا به تيمي كه من برميدارم ربط داره؟اگر آره غير از usa laser ديگه چه تيم هايي اينجورين؟
:10::46:

مشکل از هوش مصنو عی بازیه هوش مصنو عی بازی بر ای 12 تیم طر احی شده اگه شما مدی رو نصب کنی که بیش از 12 تیم اصلی رو داشته باشه تیمی که جدید اضافه شده اگه جای تیمهای خود بازی قر ار نگرفته باشند رد بازی با او نها او ن تیم چو ن هوش مصنو عی نداره کار نمی کنه و در حالت استپ باقی می مو نه.....

nois3
14-02-2010, 17:08
دوستان میشه با Dial-up هم انلاین بازی کرد؟:27:

ufo-alien
14-02-2010, 18:09
دوستان میشه با Dial-up هم انلاین بازی کرد؟:27:

بله میشه اگه سر عت شما زیر 40 باشه فقط دو نفره اما اگه بالای 40 باشه سه نفره هم میشه

ufo-alien
14-02-2010, 20:47
هر کس دو ست داشت امشب سا عت 11 هاماچی
با این مد هر کس خواست بیاد این مد رو نصب کنید با فایل زبان انگلیسی اش ....
از این ادرس این مد رو در یافت کنید :

تا الان سه نفر اعلا م آما دگی کردند ....

ufo-alien
14-02-2010, 20:55
سلام به دوستان

من کامپیوترم از اینترنت وایرلاس از طریق شبکه استفاده میکنم ولی hamachi روی کامپیوتر نشان می دهد به اینترنت وصل نیستم چگونه باید انجام بدم

فکر کنم از تنظیمات هاماچی درست بسه باید از تنظیماتش شبکه تو بشناسو نی بهش ....البته من وایر لاس ندارم ....:20:

mohamd reza akbar
15-02-2010, 11:00
اقای منصوری چرا من هر چی گشتم تو هاماچی نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟