PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

sms_eagle2005
27-01-2009, 23:06
سلام
من لینک دانلود پچ زیرو هور رو می خوام

ممنونم :11:

Chap-Dast
28-01-2009, 00:02
با سلام.

ببخشید منظورتون laser site راکت زن های usa است.

این چیزی که شما می گی غیر ممکنه مگر اینکه با پچ بازی کنی!!!؟؟؟!!:41::20::5:
راست ميگه منم ديدم كم اتفاق ميفته ولي ميشه

Mojtaba.Alfa
28-01-2009, 17:06
سلام
من لینک دانلود پچ زیرو هور رو می خوام

ممنونم :11:
اول سلام:31:
دوست عزیز ورود شما رو به P30world تبریک میگم
اما پچ جنرال :اگه یکم بیشتر می گشتین میتونستین پیدا کنین
شما گدوم پچ رو می خواین لطفا ورزن واسمش رو بنویسین
من اینجالینک چندتا پچ روگذاشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون ---- همونFilefront.comهستش

D r i v e r
30-01-2009, 00:13
سلام به همه
بچه ها میشه کاری کرد که zero hour سی دی رو از آدم نخواد؟
سی دی رو دادم یکی از بچه ها نصب کنه
و اینکه توی نقشه 8 نفره که 8 تا چاه نفت داره من به شدت افت فریم پیدا میکنم
فقط و فقط هم توی این نقشه اینطور میشه

sina 007
30-01-2009, 09:21
با سلام.

اگه می خوای بدون سی دی بازی کنی
به آدرس زیر برو شاید این برنامه به دردت بخوره.:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oCDFixedexeEng.rar

لینک قرمزه

وقتی رفتی تو برو تو قسمت دانلود آسیا

sina 007
30-01-2009, 09:26
و اینکه توی نقشه 8 نفره که 8 تا چاه نفت داره من به شدت افت فریم پیدا میکنم
فقط و فقط هم توی این نقشه اینطور میشه

به علت اینکه هر تیم هر چی دستش میاد می سازه بازی نمیتونه همه رو تحمل کنه و تیک می اندازه:20:

Mojtaba.Alfa
30-01-2009, 10:08
به علت اینکه هر تیم هر چی دستش میاد می سازه بازی نمیتونه همه رو تحمل کنه و تیک می اندازه:20:
این که توی مپ 8نفری سرعت بازی کم میشه ربطی به کشش بازی نداره بلکه مربوط به مپ میشه دلیلش هم اینه که هر مپ ظرفیت خاص خودش رو داره و وقتی که از پچ استفاده میکنیم چون سازندگان پچ این ظرفیت رو رعایت نکردن باعث این کاهش سرعت میشه کافیه که مپ رو عوض کنین تا مشکل کمی حل بشه مثلا این مپ رو به جای مپقبلی استفاده کنین:destruction station

metana
30-01-2009, 13:13
سلام

بچه ها میشه کاری کرد که zero hour سی دی رو از آدم نخواد؟
اگه منظورت Skirmish هست، میتونی از Multi Player بازی کنی. اگه مر حله ای رو میگی که باید از برنامه های دیگه استفاده کنی.

به آدرس زیر برو شاید این برنامه به دردت بخوره.
ممنون. ولی نمیتونم دانلودش کنم. میشه خودتون آپلودش کنین؟

prince of persia 4
01-02-2009, 10:58
به نظر من بازي جنرال يكي از بهترين بازي هايي كه هيچ وقت قديمي نخواهد شد
نظر شما دوستان چيه؟

Chap-Dast
02-02-2009, 11:34
سيستم من قاطه بعضي پستا رو دوبار ميفرسته :41:
اينم از همون موارد :13:
ببخشيد:11:

Chap-Dast
02-02-2009, 11:34
به نظر من بازي جنرال يكي از بهترين بازي هايي كه هيچ وقت قديمي نخواهد شد
نظر شما دوستان چيه؟
سلام
منم با نظرت موافقم:10:
من توي ايران يكي از اولين كساي بودم كه اين بازيا تجربه كردم يادمه حدود1-2ماه بعد حمله آمريكا به عراق بود كه من جنرال 1 خريدم اون موقع اصلا كسي نميدونست جنرال چي هست
يادمه اون موقع به خاطر پايين بودن سيستمها روي سيستم من درست جواب نميداد و يكم گير داشت ولي از همون موقع ازش خوشم امد و از اون موقع تا حالا به طور ميانگين روزي 2-3 دست بازي ميكنم:8:
:46:به نظر من اين بازي يه بازي معمولي نيست و طرفتاراي اين بازيم آدماي معمولي نيستن:46:

sina 007
02-02-2009, 14:30
با سلام

من هم یادمه حدود 7-8 سال پیش بود که جنرال 1 ریلیز شده بود منم اونموقع شروع به یادگیری کردم تا وقتی که نسخه ی دومش اومد.

metana
02-02-2009, 16:02
نظر شما دوستان چيه؟

کاملا موافقم.
من 4سال پیش با این آشنا شدم. البته از 2-3 ماه قبلش میدونستم. ولی چون گرافیکم 32 بود نتونستم. پس رفتم سراغ WarCraft III: Frozen Throne که خیلی باهاش حال میکردم.

prince of persia 4
03-02-2009, 08:54
سلام
منم با نظرت موافقم:10:
من توي ايران يكي از اولين كساي بودم كه اين بازيا تجربه كردم يادمه حدود1-2ماه بعد حمله آمريكا به عراق بود كه من جنرال 1 خريدم اون موقع اصلا كسي نميدونست جنرال چي هست
يادمه اون موقع به خاطر پايين بودن سيستمها روي سيستم من درست جواب نميداد و يكم گير داشت ولي از همون موقع ازش خوشم امد و از اون موقع تا حالا به طور ميانگين روزي 2-3 دست بازي ميكنم:8:
:46:به نظر من اين بازي يه بازي معمولي نيست و طرفتاراي اين بازيم آدماي معمولي نيستن:46:

سلام من وقتي كه كامپيوترم رو خريدم اين بازي هم باهاش بود توي اون زمان حداكثر گرافيك 64 بود و گرافيك كامپيوتر من 32 بود و وقتي بازي مي كردم زمين مشكي نشون داده ميشد.
بنظرم 5 يا 6 سال پيش بود درسته فكر كنم زمان جنگ آمريكا و عراق بود اين بازي هم اول بخواطر همين جنگ ساخته شد و بعد تغيير كرد.
:10:

Chap-Dast
03-02-2009, 11:19
سلام من وقتي كه كامپيوترم رو خريدم اين بازي هم باهاش بود توي اون زمان حداكثر گرافيك 64 بود و گرافيك كامپيوتر من 32 بود و وقتي بازي مي كردم زمين مشكي نشون داده ميشد.
بنظرم 5 يا 6 سال پيش بود درسته فكر كنم زمان جنگ آمريكا و عراق بود اين بازي هم اول بخواطر همين جنگ ساخته شد و بعد تغيير كرد.
سلام
فكر ميكنم اين بازي براي جنگ آمريكا و افغانستان ساخته شده بود(gla يعني افغانستان) ولي چون يكي دو ماه قبل ريليز شدن بازي جنگ عراق اتفاق افتاد بازي تغير پيدا كرد و جنگ عراق شد:20:

Javadgenral
03-02-2009, 12:36
سلام
فكر ميكنم اين بازي براي جنگ آمريكا و افغانستان ساخته شده بود(gla يعني افغانستان) ولي چون يكي دو ماه قبل ريليز شدن بازي جنگ عراق اتفاق افتاد بازي تغير پيدا كرد و جنگ عراق شد:20:

درسته بچه ها کی اینترنت سرعتی داره ؟ یه مد دارم که دقیقا تیم ایران - بحرین - کویت - لبنان و خود عراق را اضاف میکنه حجم 111.78 مگابایت . بزارم ؟

Leon-117
03-02-2009, 15:01
درسته بچه ها کی اینترنت سرعتی داره ؟ یه مد دارم که دقیقا تیم ایران - بحرین - کویت - لبنان و خود عراق را اضاف میکنه حجم 111.78 مگابایت . بزارم ؟
خیلی ها دارن.بزار ما هم یه صفایی ببریم:19::40::20::10:

sina 007
03-02-2009, 17:59
سلام

با سلام.

کی گفته GLA یعنی افغانستان کاملا غلطه چون GLA به معنی Globole Libration Army است یعنی نیروهای متحد مردمی بعدشم اگه شما بری تو قسمت Challenge نقشه رو که درست نگاه کنی می بینی GLA تو قسمت های مختلف خاور میانه است.

:5::5::40::40::11::11:

metana
03-02-2009, 18:44
gla يعني افغانستان

کاملا حق با سینا هست. کجایه GLA به افغانستان میخوره؟

البته فکر میکنم که GLA Demolation توی قسمت جنوبی ایران تقریبا مرز ایرانو عراق هست. البته بیشتر فکر میکنم که ایرانی باشه.!

mshiraz.2009
03-02-2009, 21:33
با سلام دوستان.....

من این بازی رو بلدم و تازه این تاپیک رو دیدم...

می خواستم بدونم شما این بازی آنلاین بازی می کنید؟ (چجوری)؟

Chap-Dast
03-02-2009, 22:17
کاملا حق با سینا هست. کجایه gla به افغانستان میخوره؟

البته فکر میکنم که gla demolation توی قسمت جنوبی ایران تقریبا مرز ایرانو عراق هست. البته بیشتر فکر میکنم که ایرانی باشه.!
صد در صد مخالفم
اولا" كار گراي gla كه تابلو افغاني هستند
دوما" چرا glaنيروي هوايي نداره؟ اگه منظور عراق بود عراق نيروي هوايي خيلي توپي داشت
سوما" قسمت چلنج هم هيچ ربطي نداره اگه داشت پس چرا چين تانك و چين نوكل جاشون با هم فرق ميكنه
يا مثلا USA سوپر با ليزر جاشون فرق ميكنه؟؟؟
قسمت چلنج همينطوري هستش و غلطه مثل خيلي چيزاي ديگه ي اين بازي

fireORG
04-02-2009, 01:20
سلام ....... من فایرم ....... بچه ی مشهد ....... 1 سال هست که جنرال بازی نکردم .....
کسی هست بیاد هاماچی بازی کنیم ......
البته replay بازی هام هست .... اگه کسی خواست بیشتر بشناسیم هم و ......
منتظرم ......

Mojtaba.Alfa
04-02-2009, 08:13
صد در صد مخالفم
دوما" چرا glaنيروي هوايي نداره؟ اگه منظور عراق بود عراق نيروي هوايي خيلي توپي داشت
سوما" قسمت چلنج هم هيچ ربطي نداره اگه داشت پس چرا چين تانك و چين نوكل جاشون با هم فرق ميكنه
اول سلام:10:
دوست عزیز تا جای با شما موافقم چون کارگرای GLA افغانی نیستن این کارگر ها در واقع یه جورایی نشون دهنده کل جهان اسلام وخاورمیانه است و .ضع افتضاح اونارو نشون میده (از نظر آمریکا) البته خودتون هم میدونین که اینا دروغه
مثلا توی این بازی تیم GLA Demolation که قویترین تیم و خطر ناک ترین تیم GLA هستش در واقع همون ایرانه با یه کم دقت شما هم به این نتیجه میرسید مثلا همین موتوری های GLA که پدر ادم رو درمیارن یا اگه دقت کرده باشین این تیم دارای SCUD Launcher های خیلی توپه ویه جوری می شه به ایران ربط داد

Mojtaba.Alfa
04-02-2009, 08:39
جواد جنرال عزیز اول سلام:31:
اگه میشه لینک دانلودش رو بزارین من خیلی وقته دنبال این مد بودم:31::18::8::27:

Chap-Dast
04-02-2009, 12:07
دوست عزیز تا جای با شما موافقم چون کارگرای gla افغانی نیستن این کارگر ها در واقع یه جورایی نشون دهنده کل جهان اسلام وخاورمیانه است و .ضع افتضاح اونارو نشون میده (از نظر آمریکا) البته خودتون هم میدونین که اینا دروغه
مثلا توی این بازی تیم gla demolation که قویترین تیم و خطر ناک ترین تیم gla هستش در واقع همون ایرانه با یه کم دقت شما هم به این نتیجه میرسید مثلا همین موتوری های gla که پدر ادم رو درمیارن یا اگه دقت کرده باشین این تیم دارای scud launcher های خیلی توپه ویه جوری می شه به ایران ربط داد

يعني شما ميخواي بگي آمريكا به طور واضح ميگه كه من با كل خاور ميانه دشمنم!!؟؟:18:

فكر نكنم توي جهان ايران را به عنوان عامل حملات انتحاري بشناسن بلكه بيشتر افغانستان و گروه طالبان را به اين نام ميشناسند(11 سبتامبر)

اگه قسمت چلنج و نگاه كني يكي از تيمهاي gla درست توي عربستان هستش - كي آمريكا با عربستان جنگ داشته؟؟:13:

Chap-Dast
04-02-2009, 12:12
دوست عزیز تا جای با شما موافقم چون کارگرای gla افغانی نیستن این کارگر ها در واقع یه جورایی نشون دهنده کل جهان اسلام وخاورمیانه است

ببخشيد ولي به نظر من ربطي نداره

metana
04-02-2009, 14:07
صد در صد مخالفم
ای بابا...

GLA ======> Global Liberian Army
یعنی نیرو های متحد آزادی خواه جهانی.

میخای یه ایرانی نشونت بدم که کپی یه روسی باشه؟

میخواست اونا رو بدبخت نشون بده.

خوب هرکدوم از تخصص های نظامی هر کشور در نقطه ای از اون کشور متمرکزند. مثلا هسته ای آمریکا بیشتر تو صحرای نوادا هست.

این تیم دارای SCUD Launcher های خیلی توپه ویه جوری می شه به ایران ربط داد
دقیقا درسته. SCUD مال ایرانه. و ایران به کشورای اطرافش SCUD میده.

این کارگر ها در واقع یه جورایی نشون دهنده کل جهان اسلام وخاورمیانه است و .ضع افتضاح اونارو نشون میده (از نظر آمریکا) البته خودتون هم میدونین که اینا دروغه
میتونه درست باشه. البته من با قسمتی از حرفای مجتبی موافقم

يعني شما ميخواي بگي آمريكا به طور واضح ميگه كه من با كل خواور ميانه دشمنم!!؟؟
والا این آمریکا هم که کاری جز ادعا بلد نیست. با حریف نیفتاده هنوز. ولی خوب تقریبا همه جای خاورمیانه رو بجز ایران گرفته. عرب ها تحت نفوذشن، پاکستانو افغان هارو هم که تسخیر کرده. مونده ایران. ولی آدمش نیست که بخواد با ایران بیفته. اگه میخواست، تا الان شروع میکرد...! نه؟

اگه قسمت چلنج و نگاه كني يكي از تيمهاي gla درست توي عربستان هستش - كي آمريكا با عربستان جنگ داشته؟
این بازی کاملا تخیلیه.مثلا آخه چین تو کدوم جنگ شرکت داشته؟ اونم مستقیما؟؟

یه کلام ختم کلام; خود سایتش ذکر کرده Global Liberian Army. میخای برو یقه ی EA Games رو بگیر... تازه هیچ وقت این شرکت معتبر نمیاد بقول شما مستقیما اعلام کنه که با فلانی مشکل داره. اوکی. ولش کنید دیگه. اسمشو چیکار دارین؟ خود بازیو بچسبین.

بای.

Chap-Dast
04-02-2009, 14:22
ای بابا...

GLA ======> Global Liberian Army
یعنی نیرو های متحد آزادی خواه جهانی.

میخای یه ایرانی نشونت بدم که کپی یه روسی باشه؟

میخواست اونا رو بدبخت نشون بده.

خوب هرکدوم از تخصص های نظامی هر کشور در نقطه ای از اون کشور متمرکزند. مثلا هسته ای آمریکا بیشتر تو صحرای نوادا هست.

دقیقا درسته. SCUD مال ایرانه. و ایران به کشورای اطرافش SCUD میده.

میتونه درست باشه. البته من با قسمتی از حرفای مجتبی موافقم

والا این آمریکا هم که کاری جز ادعا بلد نیست. با حریف نیفتاده هنوز. ولی خوب تقریبا همه جای خاورمیانه رو بجز ایران گرفته. عرب ها تحت نفوذشن، پاکستانو افغان هارو هم که تسخیر کرده. مونده ایران. ولی آدمش نیست که بخواد با ایران بیفته. اگه میخواست، تا الان شروع میکرد...! نه؟

این بازی کاملا تخیلیه.مثلا آخه چین تو کدوم جنگ شرکت داشته؟ اونم مستقیما؟؟

یه کلام ختم کلام; خود سایتش ذکر کرده Global Liberian Army. میخای برو یقه ی EA Games رو بگیر... تازه هیچ وقت این شرکت معتبر نمیاد بقول شما مستقیما اعلام کنه که با فلانی مشکل داره. اوکی. ولش کنید دیگه. اسمشو چیکار دارین؟ خود بازیو بچسبین.

بای.

سلام
شما هيچ دليل قانع كننده اي بجر Global Liberian Army نداريد
معلومم نيست چيز كه شما ميگي درست باشه يعني GLA كوتاه شده ي Global Liberian Army باشه ممكنه اشتباه باشه

بسیاری از مردم فکر میکنند که علامت بین المللی کمک (sos) از حروف اول عبارت انگلیسی(save our souls) یا (save our ship) تشکیل شده است اما چنین نیست sos به این دلیل انتخاب شده که در کد مورس به یاد سپردن این ترکیب نقطه ها و خطها خیلی اسان است
s: . . .
o: - - -
sos= . . . - - - . . .

شايد GLA هم كوتاه شده ي چيز ديگه اي باشه

چه ربطي داره ايراني شبيه روسي!!! مثلا" كشور چين ببين همه ي افرادش هم شبيه چيني ها هستن هم با لهجه شبيه چيني ها حرف ميزنند-آمريكا هم دقيقا" همين طوره
GLA هم همين طوره هم چهره هاشون شبيه افغانياس هم با يه لهجه خاصي شبه افغانيا حرف ميزنن

ميشه بگيد توي كدوم تيم USA نيروي اتمي هست؟؟؟(صحراي نوادا)

ختم كلام : من قانع نشدم:19:

Chap-Dast
04-02-2009, 14:56
سلام
من اين همه دليل قانع كننده براي شما آوردم ولي شما فقط گير دادين بهGlobal Liberian Army

حالا گيريمم كه حرف شما درست باشه و GLA كوتاه شده يGlobal Liberian Army باشه باز اين دليل اين نميشه كه منظور سازنده ي بازي افغانستان نيست
شما Global Liberian Armyبزاريد كنار و دوباره به بازي نگاه كنيد تابلو كه منظور از GLA افغانستانه .از كارگرش تا تك تيرانداز و سرباز و خونه هاش همه چيزش داره داد ميزنه منظور افغانستانه نه كشور هاي عربي يا ايران

sina 007
04-02-2009, 21:09
سلام

مگه هر کی امَامه داره افغانیه آقا جان این یه بازیه و فقط برای سرگرمی هست هر کسی به یه چیزی علاقه داره یه نفر دوست داره دشمناشو با لیزر بکشه یه نفر با بمب واسه همین تفاوت تیم هست و دقیقا من یک گفتگویی رو که در سایت ea دیدم فهمیدم که gla مناطق خاور میانه رو شامل می شه.
تمام

fireORG
04-02-2009, 23:37
سلام دوستان ....... شما فقط اینجا تئوری میجنگین ؟؟؟؟؟؟ :5:

StormWielder
05-02-2009, 01:12
GLA :

و همینطور :

در ضمن این یه بازیه و اینکه یه شرکتی اومده یک سری بازی رو ساخته ربطی به سیاست های آمریکا نداره !

Chap-Dast
05-02-2009, 09:27
بچه ها كم اوردن بحث ادامه پيدا نميكنه !

metana
05-02-2009, 13:37
سلام

سلام
علیک سلام.

شما هيچ دليل قانع كننده اي بجر Global Liberian Army نداريد
یکی از دلایل هست.

شايد GLA هم كوتاه شده ي چيز ديگه اي باشه
یه سر به لینک هایی که StormWielder عزیز داده بزن. اوکی؟؟

چه ربطي داره ايراني شبيه روسي!!! مثلا" كشور چين ببين همه ي افرادش هم شبيه چيني ها هستن هم با لهجه شبيه چيني ها حرف ميزنند-آمريكا هم دقيقا" همين طوره
GLA هم همين طوره هم چهره هاشون شبيه افغانياس هم با يه لهجه خاصي شبه افغانيا حرف ميزنن
منظورم اینه که چون فقط کارگرش شبیه افغان هاست، کل تیم افغانی نیستن. هر گردی گردو نیست. به نظر میاد با افغانیهای زیادی سروکار داشتین که لهجه ی اونا رو به انگلیسی میدونین...!:31:

ميشه بگيد توي كدوم تيم USA نيروي اتمي هست؟؟؟(صحراي نوادا)
مثال زدم. منظورم اینه که تو دنیای واقعی هر تخصصی در یک نقطه متمرکز هست.:5:

ختم كلام : من قانع نشدم
عجب گیری افتادیما. چطور شما رو قانع کنیم؟

حالا گيريمم كه حرف شما درست باشه و GLA كوتاه شده يGlobal Liberian Army باشه باز اين دليل اين نميشه كه منظور سازنده ي بازي افغانستان نيست
که درست هست. شما فکر میکنی که آمریکا میاد بگه که: "ای ملت افغان، شما خیلی بدبختین"؟ شاید به یه منطقه چنین جسارتی بکنه ولی به یه کشور نه...

شما Global Liberian Armyبزاريد كنار و دوباره به بازي نگاه كنيد تابلو كه منظور از GLA افغانستانه .از كارگرش تا تك تيرانداز و سرباز و خونه هاش همه چيزش داره داد ميزنه منظور افغانستانه نه كشور هاي عربي يا ايران
بقول سینا مگه هرکی امامه داره افغانیه؟.و تازه آمریکا شاید بتونه به اعراب یه چیزی بگه، ولی به ایران... هرگز. آمریکا اگه بقول یک عده ابرقدرت بود که جلوی روسیه کم نمیاورد. اگه یه روز امریکا ابرقدرت بشه (که میدونم نمیشه) من گردنمو میزنم:27:. خب. شما CoD4 رو ببین،آزادی خواهان شورشی عربن و روسیه کبیر و آمریکا میرن که سرکوبشون کنن. شاید اینم به اون شبیه باشه. نه؟

یه خواهش که میتونه نصیحت باشه از طرف من. دوستانه اینو بخون. " هیچ وقت به طرفت توی یه بحث نگو که کم اوردن. باشه؟ چون مثلا اگه حرفش غلط بوده باشه و بپذیره که اینطور بوده و شما بگی کم آوردی دیگه توی بحث های بعدیش منطقی برخورد نمیکنه. اوکی؟؟ :40::10::46::11:

فعلا بای

Chap-Dast
05-02-2009, 16:15
به نظر میاد با افغانیهای زیادی سروکار داشتین که لهجه ی اونا رو به انگلیسی میدونین...!:31:

بهم برخورد بيشتر مواظب حرف زدنتون باشيد لطفا"

Chap-Dast
05-02-2009, 16:22
من از ادامه دادن به اين بحث خودداري ميكنم هر كي ميخواست قانع بشه شد

فكر ميكنم به اندازه كافي دليل وجود داشته باشه كه يه نفر بتونه بفهمه كي درست ميگه

كار داره به جاهاي باريك ميكشه(انگار بعضيا جنبه بحث سالم ندارند)

fireORG
05-02-2009, 21:32
جدا که ...... یعنی تو این سایت یه نفر پیدا نشد که لا اقل جرات شاخ کشیدن و داشته باشه .....
مزاحم بحث داغتون نمیشم ....... همینطوری ادامه بدین .... دیگه به فرومتون نمیام ... اگه کسی خواست بازی کنه میتونه واسه آی دی یاهو آف بزاره ...... موفق باشید دوستان:10::8::5::13:

StormWielder
05-02-2009, 22:01
عجب گیری افتادیما. چطور شما رو قانع کنیم؟

حالا مگه شما وظیفه داری دیگران رو قانع کنی ؟ همیشه هر کسی رو نمیشه قانع کرد .

فكر ميكنم به اندازه كافي دليل وجود داشته باشه كه يه نفر بتونه بفهمه كي درست ميگه

موافقم ، البته اگر اون یک نفر روی بدون تعصب روی حرف خودش عمل کنه .
دوست گرامی شما با این عقاید عجیب و غریبی که ارائه میدی ، من فکر نمیکنم حتی یک بار Generals و Generals : Zero Hour رو کامل با تمام گروه ها تموم کرده باشی . البته چنین انتظاری نیست ، ولی حداقل میتونستی اون لینک ها رو بررسی کنی ، اونوقت به پاسختون میرسیدین .

(انگار بعضيا جنبه بحث سالم ندارند)

شما به پست های خودتون میگین بحث سالم ؟

جدا که ...... یعنی تو این سایت یه نفر پیدا نشد که لا اقل جرات شاخ کشیدن و داشته باشه .....
مزاحم بحث داغتون نمیشم ....... همینطوری ادامه بدین .... دیگه به فرومتون نمیام ... اگه کسی خواست بازی کنه میتونه واسه آی دی یاهو آف بزاره ...... موفق باشید دوستان:10::8::5::13:

شما باید به قسمت بازی های Online مراجعه میکردین !

البته ظاهرا برای این پست دیر شده چون گفتین که دیگه قصد ندارین به این فروم بیاین .

به هر حال شما هم موفق باشید .

Chap-Dast
06-02-2009, 14:02
شما به پست های خودتون میگین بحث سالم ؟

ميشه بگيد من توي كدوم پستم به ديگر دوستان اينطوري بي احترامي كردم؟

Chap-Dast
06-02-2009, 14:06
یه خواهش که میتونه نصیحت باشه از طرف من. دوستانه اینو بخون. " هیچ وقت به طرفت توی یه بحث نگو که کم اوردن. باشه؟ چون مثلا اگه حرفش غلط بوده باشه و بپذیره که اینطور بوده و شما بگی کم آوردی دیگه توی بحث های بعدیش منطقی برخورد نمیکنه. اوکی؟؟ :40::10::46::11:

فعلا بای
روي اين حرفت خيلي فكر كردم ديدم درست ميگي

StormWielder
06-02-2009, 17:29
ميشه بگيد من توي كدوم پستم به ديگر دوستان اينطوري بي احترامي كردم؟

من نگفتم شما به کسی بی احترامی کردین ، گفتم خودتون هم به دنبال بحث سالم نیستین ، نمونه اش این پست :

بدون اینکه پست های دیگران رو درست مطالعه کنید و روی حرفهاشون فکر کنید ، با این پست فقط دیگران رو تحریک میکنید .

javadrajabi
06-02-2009, 19:20
برنامه ای هست که با نصب اون نیاز به نصب ژنرال1 نباشه وما با نصبش ژنرال 2 رو نصب کنیم؟؟؟؟؟؟؟

sina 007
06-02-2009, 19:52
با سلام.

اگه می شه بی خیال اینکه کی افغانیه کی نیست بشیم چون سر یک کلمه gla داره دعواتون می شه

بهتره که بس کنید..

metana
07-02-2009, 19:57
سلام

بهم برخورد بيشتر مواظب حرف زدنتون باشيد لطفا"
كار داره به جاهاي باريك ميكشه(انگار بعضيا جنبه بحث سالم ندارند)
من رسما از شما معذرت میخوام. باور کنید منظوری نداشتم. :11:

حالا مگه شما وظیفه داری دیگران رو قانع کنی ؟ همیشه هر کسی رو نمیشه قانع کرد .
خب قصدم کمک بود ولی... :41:

موافقم ، البته اگر اون یک نفر روی بدون تعصب روی حرف خودش عمل کنه .
موافقم

روي اين حرفت خيلي فكر كردم ديدم درست ميگي
از اینکه منطقی برخورد کردی و خوندیش ممنونم. :10: :11:

بهتره که بس کنید..
چشم. به خاطر سینا و چپ دست عزیز. :40: :31:

بازم میگم، اگه حرفام کسیو ناراحت کرد، ببخشید.

برنامه ای هست که با نصب اون نیاز به نصب ژنرال1 نباشه وما با نصبش ژنرال 2 رو نصب کنیم؟؟؟؟؟؟؟
فک نکنم چنین چیزی شدنی باشه.

فعلا بای.

Javadgenral
07-02-2009, 21:11
این تاپکیک الکی داره میره جلو .. بابا اینجا فقط مود بگذارید

Javadgenral
07-02-2009, 21:36
اینم 2 عکس از کار های من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba.Alfa
08-02-2009, 01:21
این تاپکیک الکی داره میره جلو .. بابا اینجا فقط مود بگذارید
شما راست میگین
راستی اگه میشه لینک دانلود اون مدی روکه چند تا پست قبل گذاشته بودین که توش ایران هم بود رو برام بزارین:46::31::10:
راستی اگه میشه درباره اون عکسهایی که گذاشتین یه توضیحی بدین ممنون میشم:10::19::11:

Chap-Dast
08-02-2009, 11:13
من رسما از شما معذرت میخوام. باور کنید منظوری نداشتم. :11:

سلام
هر كس ديگه اي بود يه حال اساسي بهش ميدادم ولي شما ...:10:

Chap-Dast
08-02-2009, 11:21
خوش به حالتون ميتونيد مودهاي جديد بازي كنيد من كه امسال كنكور دارم اصلا" نميتونم طرف جنرال برم

:37::45::37::45:
برام دعا كنيد امسال قبول بشم
:19:

آقا جواد يه توضيح درباره ي اين عكسا بده داداش

ولي فكر كنم منظورت پولشه كه خيلي زياد شده نه؟

Javadgenral
08-02-2009, 12:11
شما راست میگین
راستی اگه میشه لینک دانلود اون مدی روکه چند تا پست قبل گذاشته بودین که توش ایران هم بود رو برام بزارین:46::31::10:
راستی اگه میشه درباره اون عکسهایی که گذاشتین یه توضیحی بدین ممنون میشم:10::19::11:

چشم اول این عکس ها را که میبینید مربوط به مود کنترا 004 است ............ حالا کار دارم عصری توضیع بیشتر میدم

Javadgenral
08-02-2009, 12:12
خوش به حالتون ميتونيد مودهاي جديد بازي كنيد من كه امسال كنكور دارم اصلا" نميتونم طرف جنرال برم

آقا جواد يه توضيح درباره ي اين عكسا بده داداش

ولي فكر كنم منظورت پولشه كه خيلي زياد شده نه؟

نه .... منظورم سرباز ها و تانک های جدید است که اضاف شده :40::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40:

Chap-Dast
08-02-2009, 13:02
نه .... منظورم سرباز ها و تانک های جدید است که اضاف شده :40::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40:
جديد اصافه شده؟؟؟!!!:18:

من كه همه ي اينا رو قبلا ديدم:13:
فكر كنم بازم توضيح بيشتري ميخواد:11:

sina 007
08-02-2009, 16:20
با سلام

البته فکر کنم اشتباه می گید برای کنترا 005 اگه می شه عکسی از دفاعیه چین نوک بزار تا مطمئن شم 004

مسأله ی دیگه اینکه این تانک ها و سربازهای جدید واسه خود پچ هست و کسی اونارو طراحی نکرده چون من هر دو پچ رو دارم.

اگه شد منم چند تا عکس از این پچ می ذارم (004)

metana
08-02-2009, 17:13
سلام.
به نظر شما Contra بهتره یا Reborn ؟
لطفا کسایی که با هردو بازی کردن جواب بدن. راستی کنترا AI ساپورت میکنه؟

ممنون.

sina 007
08-02-2009, 18:05
بله ساپورت می کنه

جفتشون قشنگی های خاص خودشون رو دارند.

Chap-Dast
08-02-2009, 19:25
سلام.
به نظر شما Contra بهتره یا Reborn ؟
لطفا کسایی که با هردو بازی کردن جواب بدن. راستی کنترا AI ساپورت میکنه؟

ممنون.
سلام
به نظر هر كدوم يه سري قشنگي دارن
مثلا" Contraتغييرات بيشتري كرده ولي سختر هم شده
ولي من اگه بخوام بگم كدوم قشنگترهReborn را انتخاب ميكنم:10:

Chap-Dast
08-02-2009, 19:28
من قبلا" كه reborn_v5.0 بازي ميكردم يادمه خيلي ارور ميداد به طوري كه از هر 10 بازي 1 تموم ميشد
ميخواستم بدونم براي بقيه هم همينطوره ؟؟

Javadgenral
08-02-2009, 21:24
چندتا mod برای Zero Hour

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------------------------------------------------------------------------
این -Mod- هوش مصنوعی کامپیوتر رو زیاد میکنه... یعنی شما به سختی میتونید کامپیوتر رو شکست بدید...من خودم امتحان کردم... Super Weapon General رو نمیشه شکست داد
--------------------------------------------------------------------------------
اینم یه Mod خیلی خفن!!
---------------------------------------------------------------------------------
توجه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این Modها باید با Patch بازی هماهنگ باشه وگرنه بازی Crash میشه! تو خوده READ ME این Modها نوشته باید چه نوع Patchی instal کنید)

sina 007
08-02-2009, 23:29
ممنون

خیلی مفید بود

البته من تو یکی از صفحه ها یه همجین پستی رو دیدم..

Chap-Dast
09-02-2009, 10:55
سلام
ميخواستم بدونم آخرين نسخه هاي كه از Contraو Reborn امده ورژن چندشون هستند؟
mer30

Javadgenral
09-02-2009, 12:13
یه تشکر خشک و خالی از اون پست قبلیم نمیکنید ؟

Chap-Dast
09-02-2009, 14:56
یه تشکر خشک و خالی از اون پست قبلیم نمیکنید ؟
اره بابا توي اين تاپيك آمار تشكر خيلي پايينه :13:
بچه ها يه حركتي يه چيزي...:8:

Chap-Dast
09-02-2009, 15:03
سلام دوستان
امروز ميخوام يه كاري توي جنرال يادتون بدم كه كفتون ببره.:8:
البته شايد بعضي از دوستان خودشمو بلد باشن.:46:
خب شروع ميكنم:
حتما" ديديد كه بازي جنرال دو مد براي بازي كردن داره.

1-مراحل بازي

2-بازي ساختگي

مراحل بازي محدود هستند و البته به نظر من بعضي از مرحله ها خيلي باحال هستند ولي همونطور كه گفتم محدود هستند ولي مشكلي نيست چون كاري كه من ميخوام ياد شما بدم مراحل اين بازيا زياد ميكنه و شما ميتونيد مراحلي كه توسط ديگران ساخته شده(و در بازي نيست) را بازي كنيد.:18:

1-خب اولين مرحله بايد بريد داخل اينترنت و چنتا مرحله يا همون missions به انتخاب خودتون دانلود ميكنيد.

از لينك زير:

((پيشنهاد ميكنم مرحله sneak attack را براي تست دانلود كنيد))

2-مرحله ي دوم بعد از اينكه فايها رو دانلود كرديد از حالت zip يا rarخارجشون ميكنيد بعد داخل مسير زير كپي ميكنيد (البته بهتره فايلها رو از داخل فولدرشون خارج نكنيد).

My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps

3-وارد بازي جنرال ميشيد.

4-گزينه اول يا همونSOLO PLAY را ميزندد.

5-گزينه ي يكي مونده به آخر يا SKIRMISH را ميزنيد.

6-گزينه SELECT MAP را ميزنيد.

7-گزينه ي UNOFFICIAL MAP را ميزنيد(بالاي صفحه سمت راست).

8-مرحله يا missions كه دانلود كرديد را انتخاب ميكنيد.

9- ACCEPT را ميزنيد.

10-PLAY GAME را ميزنيد و وارد بازي ميشيد و بعد حالشو ميبريد.:12::8:

چند تا تذكر خيلي مهم

1-بعضي از مراحل مخصوص پچ هاي خاصي هستند كه داخل سايت ذكر شده پس اگه ديديد كه وارد مرحله نشد بدونيد كه اين مرحله با اين پچي كه الان روي سيستمتون نصبه سازگار نيست(البته بعضي مراحل با چند پچ سازگار هستند):26:

2-لينكي كه آدرسشا دادم صفحات ديگه اي هم داره كه ميتونيد پايين صفحه با گزينه ي more ZH missions here صفحات ديگه را هم ببينيد:46:

3-بعضي مراحل بازي خيلي قشنگ نيستن البته بعضي هاش خواهشن پشت سرم نفرين نكنيد:45:

4-اين مطلب خودم نوشتم و از جايي كپي نكردم و از كسي هم ياد نگرفتم پس اگه خوشتون امد يه بار دكمه ي تشكر را بزنيد ....دمتون گرم:12::10::12:

5-اگه استقبال دوستان خوب بود كارهاي ديگه اي هم بلدم كه اونا را هم ميزارم تا دوستان حالشا ببرن

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
(التماس دعا)

sina 007
09-02-2009, 15:06
ممنون خیلی جالب بود

اگه شد منم آدرس چند تا مپ بهتون می دم برید دانلودش کنید.

Javadgenral
09-02-2009, 20:45
ما همیشه تو گیم نت twilight flame این نقشه را بازی میکیم چون خیلی باحاله !!!!!!!

من در پایین سمت چ
پ هستم تیمم G.L.A toxin است ...... کسی تو گیم نت قدرت منو نداره !!!

اسم تیم ما هستش ( a big boss ) پس اگه جایی این اسم را شنیدی هول نکنید اینم سرگذشت من:

Javadgenral
09-02-2009, 20:48

اینم لینک مود مورد نظر شما

sina 007
10-02-2009, 15:58
با سلام

شما تو گیم نت با پچ بازی می کنی یا بی پچ ؟

چون من و دوستام هم تو گیم نت حریف ندریم اسم گروه مون هم s.b.h.l است هم با پچ بازی می کنیم هم بی پچ

اگه می شه راجع به عکس های بالا هم یه توضیح بدین

با تشکر

Chap-Dast
10-02-2009, 17:24
سلام دوستان

اينباز ميخوام بهتون ياد بدم كه چطوري داخلmap هاي جديد جنرال بازي كنيد
خب شايد بعضي از دوستان خسته شده باشند از اينكه همش مپ هاي تكراري بازي كنند و دلشون بخواد مپ هاي جديد بازي كنند

براي اينكار مثل همون اضافه كردن missions عمل ميكنيم فقط يه سري قسمتاش فرق داره كه اونم توضيح ميدم و الا بقيه مراحل مثل قبل هستش

1-بجاي لينك قبلي به لينك زير بريد

2-مپ ها رو دانلود ميكنيد و همونجاي قبلي كپي ميكنيد

3-به همون شكل قبلي مپ دانلود شده را از داخل بازي انتخاب كرده و بازي ميكنيم

Chap-Dast
10-02-2009, 17:26
امروز ركورد خودما افزايش دادن 7 تا داخل contra005:46:

Chap-Dast
10-02-2009, 17:31
با سلام

شما تو گیم نت با پچ بازی می کنی یا بی پچ ؟

چون من و دوستام هم تو گیم نت حریف ندریم اسم گروه مون هم s.b.h.l است هم با پچ بازی می کنیم هم بی پچ

اگه می شه راجع به عکس های بالا هم یه توضیح بدین

با تشکر
سلام گروه تون 4 نفري بود؟؟؟
اخه ما وقتي 4به4 بازي ميكردم سيستما خيلي گير داشت و اصلا نميشد بازي كرد.و بيشتر وقتا از بازي ميومد بيرون

sina 007
10-02-2009, 19:00
بله گروه ما 4 نفری است ما هم همین مشکل رو داشتیم به خاطر همین سعی می کردیم دو به دو یا سه به تک بازی کنیم تا از بازی نپره بیرون.

sina 007
10-02-2009, 19:01
امروز ركورد خودما افزايش دادن 7 تا داخل contra005:46:

ببخشید یکم واضح تر می گی

:40::40::11::11::8::10::10:

salad
10-02-2009, 22:33
سلام عزیزان کسی میدونه تو بازی جنرال 3 چجوری نیروها رو دسته بندی میکنند یعنی مثلآ با زدن دکمه 1 تانک ها فعال شوند و با 2 سربازان دست گلتون درد نکنه

sina 007
11-02-2009, 19:43
منظورتون از جنرال 3 چیه؟؟

commond & conquere 3 : tiberium wars یا خود جنرال با پچ ؟؟؟

اگه با پچه اسم پچ رو ذکر کنید!!

با تشکر

golmohammadi
11-02-2009, 20:34
من پچ را نصب
زياد متوجه نشدم ولي به نظر مياد سرعت بازي بهتر شده
حالا يه مشكل دارم
وقتي با دوستم شبكه اي اجرا ميكنم ارور ميده
دوستم هم نصبش ميكنه
ولي وقتي ميخواد بهم كانكت بشه ارور ميده
مجبور شديم پاكش كرده و از نو نصب كنيم
و از خير پچ بگذريم
اين مشكل از چيه ؟

prince of persia 4
11-02-2009, 21:58
صد در صد مخالفم

سلام
چند وقتي بود نبودم
درست ميگي چون تيم gls هواپيما نداره ولي يادت باشه افغانستان نبود كه از بمب شيميايي استفاده مي كرد.
درضمن آخه افغانستان چه به جنك و يا داشتن تانك.
و بين كارگرهاي افغاني و عراقي فرق چنداني نيست

prince of persia 4
11-02-2009, 22:04
gla هم همين طوره هم چهره هاشون شبيه افغانياس هم با يه لهجه خاصي شبه افغانيا حرف ميزنن

:19:
آخه پسر خوب اين چه حرفيه ميزني مگه نميدونه افغان ها فارسي حرف ميزنند.
آخه تو توي كجاي بازي كلمه فارسي ميشنوي

prince of persia 4
11-02-2009, 22:21
سلام بچه ها
كسي تا حالا تونسته با 3 گروه USA super كه هر سه هم گروه (يعني يار هم باشند) و لول آنها هم روي hard باشه بازي كنه و برنده هم بشه.

metana
11-02-2009, 22:59
سلام

درست ميگي چون تيم gls هواپيما نداره ولي يادت باشه افغانستان نبود كه از بمب شيميايي استفاده مي كرد.
درضمن آخه افغانستان چه به جنك و يا داشتن تانك.
و بين كارگرهاي افغاني و عراقي فرق چنداني نيست

آخه پسر خوب اين چه حرفيه ميزني مگه نميدونه افغان ها فارسي حرف ميزنند.
آخه تو توي كجاي بازي كلمه فارسي ميشنوي

لطفا دیگه در این مورد بحث نکنید. این بحث مختومه اعلام شد.

كسي تا حالا تونسته با 3 گروه usa super كه هر سه هم گروه (يعني يار هم باشند) و لول آنها هم روي hard باشه بازي كنه و برنده هم بشه.

تاحالا 3تا رو امتحان نکردم. ولی 2تا رو زدم.

ebicross
12-02-2009, 07:58
آقا این مپ مال من نیست و من فقط مپ ها رو بهش امکانات اضافه کردم.
توضیحات هم میدم با وجود اینکه همه بلدین ولی بازم واسه کسایی که نمیدونن.
از امکانات این Map میشه موارد یر رو اسم برد:
پول به اندازه ی کافی یعنی دو منبع پول برای هر بازیکن با 2 چاه نفت که البته هرکس زودتر به وسط زمین برسه میتونه چند چاه دیگه رو صاحب بشه.
دو Repair Pad در شرق و غرب زمین برای تعمیر ماشینهای جنگی و دو بیمارستان که هرکس زودتر بگیره سربازهاش خودکار خودشون سالم میشن.
دور تا دور بیس ها ریل قطار وجود داره و یکی از منطقه های حمله برای ورود به زمینهای دیگران دقیقا خود پل قطار هستش که اگر کمی طولانی بشه عبورتون از روی ریل ممکنه قطار رد بشه و تمام چیزهایی که روی ریل هستش نابود بشه.
وسط زمین تجهیزات دفاعی برای Capture کردن وجود داره و همچنین نزدیک هر بیس هم تجهیزات دفاعی ضعیف هستش برای مواقعی که دشمن حمله کنه.
همچنین دقیقا وسط بیس چهار ماشین پارک شده که وقتی دشمن حمبه ی زمینی خیلی وسیعی کرد و یونیت هاش وسط زمین جمع شدند میتونید با هواپیما یا هر چیز دیگه این چهار ماشین رو منهدم کنید تا منطقه ی وسط بازی پر از مواد میکروبی بشه و خسارت زیادی به حریف بزنید.
این Map برای بازی در Game Net هم مناسبه و پرجا و تکمیله و میتونید 8 نفره از بازی در این MAP لذت ببرید.
بهترین حالت بازی در این زمین دو تیم 4 نفره هستش که یک تیم سمت راست و تیم دیگر سمت چپ باشه.
حجم این Map فقط 200 کیلوبایت هستش و بعد از دانلود باید از حالت فشرده اون رو خارج کنید و تو مسیر زیر پوشه ی Cross Full War Zone را قرار بدین.
My Document\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps
بعد وارد بازی بشین و بعد از انتخاب تیمها گزینه ی Select Map را بزنید و از بالا سربرگ Unofficial Maps را بزنید و در لیست Cross Full War Zone را انتخاب کنید.
وارد بازی بشین و لذت ببرید.

Mojtaba.Alfa
12-02-2009, 09:58
چشم اول این عکس ها را که میبینید مربوط به مود کنترا 004 است ............ حالا کار دارم عصری توضیع بیشتر میدم
اول سلام :31:
دوست عزیز اگه میشه لینکه اون مدی روکه توش ایران هستش رو برام بزارین این دومین پسته که توش این درخواست روازتون دارم:10::19::41::8:

prince of persia 4
12-02-2009, 13:14
ببينم بچه ها مگه اين تاپيك براي بازي آنلاين نيست پس چرا كسي نمياد بازي كنيم و فقط حرف ميزنيد كه من اين كار رو كردم و اين كار رو نكردم .

يكي پيدا نميشه بازي كنيم.

StormWielder
12-02-2009, 13:26
ببينم بچه ها مگه اين تاپيك براي بازي آنلاين نيست پس چرا كسي نمياد بازي كنيم و فقط حرف ميزنيد كه من اين كار رو كردم و اين كار رو نكردم .

يكي پيدا نميشه بازي كنيم.

اتفاقا این تاپیک برای بازی Online نیست !

بازی های Online برای خودشون انجمن جدا دارن اگر دقت کنید .

salad
12-02-2009, 13:54
منظورتون از جنرال 3 چیه؟؟

commond & conquere 3 : Tiberium wars یا خود جنرال با پچ ؟؟؟

اگه با پچه اسم پچ رو ذکر کنید!!

با تشکر

ببخشید دوست عزیز منظورم خود جنرال هست حالا نمیدانم منظور شما از پچ چیه
اگر میشه ترینر ها را هم قرار بدید ممنون میشم

loomina
12-02-2009, 14:01
بازی جنرالز رمز نداره؟

prince of persia 4
12-02-2009, 15:55
اتفاقا این تاپیک برای بازی online نیست !

بازی های online برای خودشون انجمن جدا دارن اگر دقت کنید .

پسر خوب بهر حال اين بازي جز بازي هاي آنلاين هست يا نه

metana
12-02-2009, 16:04
سلام

بازی جنرالز رمز نداره؟
نه. رمز نداره.

این تاپیک برای رفع اشکالو اینجور چیزاست...

فعلا بای.

sina 007
12-02-2009, 16:19
ببخشید دوست عزیز منظورم خود جنرال هست حالا نمیدانم منظور شما از پچ چیه
اگر میشه ترینر ها را هم قرار بدید ممنون میشم

با سلام

شما گفتی جنرال 3 پس معلومه که با پچ می گید

پچ یه قسمت جداگانه است که وقتی روی بازی بریزید توش تغییراتی ایجاد می شه

پس حالا با این توضیحات اسم پچ رو ذکر کنید

با تشکر :8::8::27:

sina 007
12-02-2009, 16:20
سلام بچه ها
كسي تا حالا تونسته با 3 گروه USA super كه هر سه هم گروه (يعني يار هم باشند) و لول آنها هم روي hard باشه بازي كنه و برنده هم بشه.

من تونستم چهار تا هارد super weapon یار رو با هم جمع کنم.

:11::11:

prince of persia 4
12-02-2009, 19:51
من تونستم چهار تا هارد super weapon یار رو با هم جمع کنم.

يعني hard هر چهار تا رو كه همگروه باشند رو زدي هر چقدر هم حرفه اي باشي نميشه.
حالا بفرض هم كه تونستي از چه گروهي استفاده ميكني.
من كه هر وفت بازي ميكنم از گروه usa laser استفاده ميكنم. علاقه هم بهش دارم

sina 007
12-02-2009, 21:55
هم با چین تانک تونستم هم با gla demolietion شما هم امتحان کنید

چین تانک تانک های empror ش خیلی قوی اند gla demo هم که معلومه

ماتاتا
13-02-2009, 00:15
عرض سلام و احترام خدمت جنرال باز های عزیز... :31:

غرض از مزاحمت این که با یکی از دوستان کل کل جنرال دارم و اکثرا می تونستم با GLA Demoution جمعش کنم منتها جدیدا با یک مشکلی رو به رو شدم! این دوست ما توی مپ twilight flame با USA معمولی تا بازی شروع می شه اقدام به فرستادن تراکتور به همه باربری هایی که می تونه می کنه و هر کاری هم که می کنم حد اقل 6-7 تا از باربری ها رو می گیره و سریع اقدام به ساختن تانک سازی کنارشون می کنه و شروع می کنه به ساختن تانک های آمریکا که موشک و RPG رو با لیزر دفع می کنن و ظرف چند دقیقه این قدر تانک می سازه که نمی شه هیچ کاریش کرد!! :31:

حالا می خواستم ببینم کسی نمی تونه یه راهنمایی بکنه که چطور می شه این روش رو خنثی کرد..؟! :10:

ممنونم! :40:

StormWielder
13-02-2009, 01:16

پسر خوب در انجمن بازی یک زیر مجموعه وجود داره به نام بازیهای آنلاین و شبکه ای که در توضیحش نوشته شده :

کلیه تاپیک ها و مباحث در مورد بازی های آنلاین و بازی های شبکه ای در این زیرشاخه صورت میگیرد .

هر بازی که بشه اون رو به صورت Online هم بازی کرد ، میتونه در اونجا تاپیک داشته باشه ، و البته تمام مسائل مربوط به بازی Online در اون انجمن مطرح میشه .

که برای این بازی هم در اون انجمن تاپیک وجود داره .

ebicross
13-02-2009, 07:54
دوستان گفتید ترینر منم برایتون دوتا میزارم. یکی مربوط به Zero Hour البته نسخه ی اصلی بدون هیچ پچ اضافه.
یکی هم مربوط به C&C3 Tiberum Wars که این هم ترینر خوبیه.
یه فایل Upgrade هم میزارم. همتون میدونید که ترینر تو شبکه کار نمیکنه. اما این فایل آپگرید رو در مسیر زیر کپی کنید تا:
همه چی سریع با بک کلیک آپگرید شه.
آپگرید ها ارزون بشن. مثلا آپگرید برق 1 دلار میشه.
تو شبکه هم خودم استفاده میکنم.

اینم مسیر فایل: Generlas ZeroHour\Data\INI
اگر با این فایلها آشنایی داشته باشید میدونید که مثل ترینر عمل میکنند ولی دائمی. مثلا میشه کاری کرد هواپیما وقتی تیر میزنه یه بیس جمع بشه.
ولی این فایل اصلا از این چیزای عجیب و تابلو اضافه نمیکنه و حریف نمیفهمه این کارو کردید.
فایل آپگرید:

ترینر Zero Hour

ترینر Tiberum Wars

باز هم مپ دارم ها. مپ مخصوص بازی دو نفره با پول بینهایت. مپ با نفت زیاد. مپ مخصوص حمله ی هوایی. (بدون مسیر زمینی)
خواستید بگید تا بزارم.

ebicross
13-02-2009, 07:59
عرض سلام و احترام خدمت جنرال باز های عزیز... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

غرض از مزاحمت این که با یکی از دوستان کل کل جنرال دارم و اکثرا می تونستم با GLA Demoution جمعش کنم منتها جدیدا با یک مشکلی رو به رو شدم! این دوست ما توی مپ twilight flame با USA معمولی تا بازی شروع می شه اقدام به فرستادن تراکتور به همه باربری هایی که می تونه می کنه و هر کاری هم که می کنم حد اقل 6-7 تا از باربری ها رو می گیره و سریع اقدام به ساختن تانک سازی کنارشون می کنه و شروع می کنه به ساختن تانک های آمریکا که موشک و RPG رو با لیزر دفع می کنن و ظرف چند دقیقه این قدر تانک می سازه که نمی شه هیچ کاریش کرد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

حالا می خواستم ببینم کسی نمی تونه یه راهنمایی بکنه که چطور می شه این روش رو خنثی کرد..؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

ممنونم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
دقیقا کاری که من میکنم رو میکنه. تو هم باید کاری که دوست من میکنه رو بکنی.
از این تانکهای چلچله ای بساز. همونایی که رگبار دارن.
باگی هم بساز. اون وقت اون چلچله ها راحت تانکهای حریف رو میزنند. خنثی هم نمیشه.
اینطور آدمها تو بیسشون رو مراقب نیستن. یه چاه تو بیس خودت بساز و توش رو پر کن و جلوش هم پر باشه. بعد تا آپگریدش باز شد یکی تو زمین حریف جایی که خلوت باشه بزن و جمعش کن.
میتونی از سربازهایی که یهو ظاهر میشن استفاده کنی. یهو بزن رو مثلا استراتژی سنترش تا سربازات که میمیرن اونجا هم منفجر بشه.
از Jerman Kill برای زدن راننده تانکاش استفاده کن.
در کل راحته میتونی بزنیش به سه سوت. چون معلومه بازی بلد نیست.

prince of persia 4
13-02-2009, 17:24
عرض سلام و احترام خدمت جنرال باز های عزیز... :31:

غرض از مزاحمت این که با یکی از دوستان کل کل جنرال دارم و اکثرا می تونستم با gla demoution جمعش کنم منتها جدیدا با یک مشکلی رو به رو شدم! این دوست ما توی مپ twilight flame با usa معمولی تا بازی شروع می شه اقدام به فرستادن تراکتور به همه باربری هایی که می تونه می کنه و هر کاری هم که می کنم حد اقل 6-7 تا از باربری ها رو می گیره و سریع اقدام به ساختن تانک سازی کنارشون می کنه و شروع می کنه به ساختن تانک های آمریکا که موشک و rpg رو با لیزر دفع می کنن و ظرف چند دقیقه این قدر تانک می سازه که نمی شه هیچ کاریش کرد!! :31:

حالا می خواستم ببینم کسی نمی تونه یه راهنمایی بکنه که چطور می شه این روش رو خنثی کرد..؟! :10:

ممنونم! :40:

سلام دوست عزيز

به احتمال زياد دوست شما زا چيت استفاده ميكنه. چرا كه اون هر چقدر هم حرفه اي باشه نميتونه در عرض 3 يا 4 دقيقه اين كار هايي كه شما گفتيد انجام بده.

من يه روش پيشنهاد ميكنم.
شما بايد به سرعت 3 يا 4 پايگاه سرباز سازي ايجاد كنيد و به سرعت شروع به ايجاد سرباز هاي مختلف كني درسته كه خيلي ضعيف هستند و دسته جمعي ميتونند يه پايگاه رو از بين ببرند. مثل مورچه ها.

و سريع به سمت پايگاه اصلي حركت كند بهش محلت نده همينجور بساز و حركتشون بده تا اون سرگرم دفع مهاجمان بشه

sina 007
14-02-2009, 20:22
به احتمال زياد دوست شما زا چيت استفاده ميكنه

با سلام

اما من فکر نمی کنم که جنرال چیت داشته باشه:41::41:
اگه داره خواهشا به ما هم بگید.:10:

prince of persia 4
14-02-2009, 20:41
با سلام

اما من فکر نمی کنم که جنرال چیت داشته باشه:41::41:
اگه داره خواهشا به ما هم بگید.:10:

نميدونم شايد داشته باشه آخه اكثر بازي هاي شبكه اي دارند.

من يه سوال برام مطرحه اون هم اينه كه وقتي دارم جنرال 3 بازي ميكنم تا من يه كار خونه برق ايجاد كنم كامپيوتر سه تا ساختمون ساخته كسي نميدونه چرا سرعت كامپيوتر اينقدر بالاست

sina 007
14-02-2009, 21:25
من هنوز نفهمیدم منظورتون از جنرال 3 چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

منظورتون Command & Conquer 3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا منظورتون جنرال 2 با پچه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

metana
14-02-2009, 21:39
سلام

من يه سوال برام مطرحه اون هم اينه كه وقتي دارم جنرال 3 بازي ميكنم تا من يه كار خونه برق ايجاد كنم كامپيوتر سه تا ساختمون ساخته كسي نميدونه چرا سرعت كامپيوتر اينقدر بالاست

چون کامپیوتر موتور داره. یعنی اون میتونه همزمان 3تا دستور بده . ولی منو شما چون فقط یه دونه ماوس (Mouse) داریم هر لحظه فقط میتونیم یه دستور بدیم. موتور کامپیوتر با اولین تراکتورش 2تا دستور میده( برق و سرباز خونه).

فعلا بای...

moderntalk
15-02-2009, 09:17
من تو یه مرحله ای از جنرالز 2 تو یه مرحله گیر کردم. gla 4 تا موشک می خواد بفرسته که باید جلوشون رو بگیرم .هر کار میکنم شمارش معکوس پرتاب موشکها غیر فعال نمیشه .(من ارتش usa )هستم.لطفا کمکم کنید:19: .در ضمن میشه بگید چجوری میشه چاه های نفت رو مال خودت بکنی؟؟ممنون:11:

Javadgenral
15-02-2009, 13:46
باید اول تیم GLA رو انتخاب کنید بعد :

ول به کارگر می گی یک اتم نا مرئی بسازه ولی هنوز در صد ساخت 0% کارگرو بر می گردونی بد یک آرپی جی زن انتخاب می کنی و بهش شماره می دی مثلاً 1 حالا روی اتم نا مرئی کلیک می کنی و بعد Shift را با اون عدد می زنی حال هنوز آیکون حر کت اون سرباز که حالا بمب اتم شده را داری خوب بعدشم خیلی راحت در محل مورد نظر ctrl را نگه می داری و کلیک می کنی سرباز بعد اون آر پی جی زن می یاد اون جارو بزنه اما شما چی نمی زارید حالا باید تا 5 بشمارید بعد بمبا راه می یفتن تازه بابت هر بمبی که می ره 200$ هم بهتون می ده آخرشم می تونید اونجا را بفروشید و یک جای دیگه بزنید .

Javadgenral
15-02-2009, 13:49
دنیا فقط :
GLA toxin

Javadgenral
15-02-2009, 14:07
عکس هایی از , Zero Hour Reborn: The Last Stand (V.5.0)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم اسم تیم های جدید :

USA- Harrier
USA- Battleship
USA- Tank Drone
USA- Mammoth Tanks
CHINA- Hacker Truck
CHINA- SuperLord
CHINA- Cruise Missile Submarine
CHINA- Dual Gattling Tank
CHINA- Iron Dragon
GLA- Sting Ray
GLA- PT Boats
GLA- Suicide Ferries
GLA- Rocket Quads
GLA- Quad Tanks

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عکس هایی از محیط های دیگر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------------------

سوالی داشتید در خدمتم !

Javadgenral
15-02-2009, 14:23
Contra002Beta.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra002Fix.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra002Rus.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra003.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra003Fix.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra004.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra005.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra006Release.exe.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Contra006ReleaseA.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ContraRemix2.75.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DatGen.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Descent.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Generals_Zero_Hour_AI.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IniChecker.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ModuleList.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UnusedBuildings.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم بهترین مد های بازی

metana
15-02-2009, 15:48
سلام

من تو یه مرحله ای از جنرالز 2 تو یه مرحله گیر کردم. Gla 4 تا موشک می خواد بفرسته که باید جلوشون رو بگیرم .هر کار میکنم شمارش معکوس پرتاب موشکها غیر فعال نمیشه .(من ارتش usa )هستم.لطفا کمکم کنید .
یادم نیست کدوم مرحله است. احتمالا باید زود راش کنی.

در ضمن میشه بگید چجوری میشه چاه های نفت رو مال خودت بکنی؟؟
اول باید از سرباز خونه آپگرید کپچر کردنو (عکس پرچم زرد داره) بگیری. بعد؛ اگه کسی قبلا چاه رو نگرفته کافیه با یکی از سربازات روی چاه کلیک کنی. اگه کسی اواو گرفته باید اول سرباز رو انتخاب بعد عکس پرچم رو کلیک و بعد روی چاه نفت کلیک کن.

ممنون
خواهش میکنم.

ŽA1ONEŽ
15-02-2009, 15:55
جواد جان یه توضیح میدی که چه جوری باید از این جنرالی که گذاشتی استفاده کرد؟
مثل پچه؟یا جداگانه نصب میشه؟
Zero Hour Reborn: The Last Stand V.5.0
ممنون.

metana
15-02-2009, 16:20

خب مشخصه که پچه دیگه.

metana
15-02-2009, 16:22
اینم اسم تیم های جدید :

Usa- harrier
usa- battleship
usa- tank drone
usa- mammoth tanks
china- hacker truck
china- superlord
china- cruise missile submarine
...
راستی اینایی که گفتی اسم تیمهای پچ ریبرن 5 هستن؟ فک کنم اشتب زدی.

با تشکر از دوست عزیزم جواد. بای.

metana
15-02-2009, 16:27
دنیا فقط :
GLA toxin

ولی دنیای من فقط:

China Nuke

ŽA1ONEŽ
15-02-2009, 16:27
این پچ استاندارد هست؟
یعنی تمام تیم ها به یک اندازه قوی هستن؟

خب مشخصه که پچه دیگه.
اگه تشخیص میدادم سوال نمیکردم.
ممنون.

Javadgenral
15-02-2009, 21:30
مثل پچه؟یا جداگانه نصب میشه؟
zero hour reborn: The last stand v.5.0
ممنون.

نه عزیزیم این یک پچ است مثل کنترا . و روی جنرال 2 نصب میشود

Javadgenral
15-02-2009, 21:34
راستی اینایی که گفتی اسم تیمهای پچ ریبرن 5 هستن؟ فک کنم اشتب زدی.

با تشکر از دوست عزیزم جواد. بای.

بله متاسفانه وقت این که پست را ویرایش کنم نداشتم ........ ببخشید از همگی

sina 007
15-02-2009, 23:27
نه عزیزیم این یک پچ است مثل کنترا . و روی جنرال 2 نصب میشود

ببخشید میشه اسم اصلی پچ رو بگید؟؟!!!

secretland666
16-02-2009, 01:06
سلام من تازه عضو شدم و دارم دنبال يه نفر ميگردم كه از جونش سير شده باشه و بخواد مسابقه بده .... هركي داوطلبه id منو add كنه ممنون secretland666

ebicross
16-02-2009, 07:46
اول بازی شما یک مرکز فرماندهی دارید که همون Command Center شماست. وقتی روش کلیک کنید میتونید بهش دستور ساخت بدین.
اما به جای ساخت برق بهش دستور ساخت اون چیز زردها که آخر لیست موجوده رو بدین. مثلا اگر یکی از اونها بسازید شما هم میتونید دو چیز همزمان بسازید. یکی با مرکز و یکی هم با اون زرده (مثلا جرثقیل)
حالا اگر دو تا جرثقیل بسازید میتونید سه تا چیز همزمان بسازید. به ازای هر کدوم یک سربرگ به همون بالای جایی که چیزی میسازید اضافه میشه.
همچنین میتونید چند Command Center داشته باشید. برای این کار یک ماشین زرد در تانک ساز شما هست. اون رو بخرید و هرجا خواستید کلیدش رو بزنید تا پایگاه بزنه. یهو تبدیل به خانه میشه و دورش هم حلقه ی سفید تشکیل میشه که تو حلقه میشه چیزی ساخت.

درسته که کامپیوتر موتور داره و سریعتر عمل میکنه ولی تقلب نمیتونه بکنه. اگر میبینید سریعتر از شما میسازه چون از همین روش استفاده میکنه نه اینکه کلک بزنه.

ebicross
16-02-2009, 07:59
این هم یک مپ دیگه برای بازی دو نفره. واقعا فوق العاده و عالی.
امکانات:

- پول نامحدود برای بازیهای راش اول
- تعمیرگاه و بیمارستان
- بیس های دفاعی با برج برای سرباز تا دفاعتون تکمیل باشه
- قابل استفاده برای کامپیوتر

و اما جالب ترین نکته از این مپ. این مپ یک اسکریپت داره که تیمی که اولین حمله رو شروع کنه یک موشک با مواد شیمیایی از طرف اون به طور خودکار به دشمن سه اخطار میده و بعد از حدود 10 دقیقه به طرف تجمع یونیتهاش شلیک میشه.
برای همین باید تو این مپ سریع حمله کنید چون اون موشک نوبتی برخورد میکنه و اگر قرار باشه ماشینها و سربازهاتون رو ذخیره کنید به یک چشم بهم زدن موشک همشونو از بین میبره. سریع باید ساخت و رفت جلو.
البته نه اینکه این موشک هی الکی الکی بزنه. مدت شلیکش زیاده ولی به حق میزنه به تیمی که داره نامردی میکنه.
پول مپ زیاده و کمبود پول پیش نمیاد. مپ دو نفره هستش و کم جا برای ساخت و ساز. خوراک بازیهای کل کلی دو نفره در گیم نت.
اگر میخواین تو خونه با کیپمپیوتر بازی کنید پول رو روی بالاترینش بزارید تا حسابی حریفتون قوی باشه. واقعا لذت میبرید از بازی توش.

اسم مپ جنگ جهانیه که واقعا بهش هم میخوره.
حجم مپ حدود 60 کیلوبایته. دانلود کنید.

توضیح: این مپهایی که من میزارم اصلش ساخت من نیست ولی اینها مپ هایی هستند که چیزهای جالبی ندارند و من توشون تغییرات میدم و یکم چیزی بهش اضافه میکنم.

این هم یک مپ دیگه با ایم جنگ هوایی. تو این مپ فقط باید ارتش ها رو Air Force بردارید چون هیچ راه زمینی برای حمله وجود نداره.
حاشیه ی بین زمین و دریا پر از دکل و اینطور چیزا برای پر کردن با سربازه تا دشمن به سختی هواپیماهاش رو عبور بده.
به طور پیش فرض 3 فرودگاه Air Force برای کپچر کردن تو زمین وجود داره.
خوراک کسایی که کل کل هواپیما میکنند.
شما میتونید GLA بردارید و بوسیله ی تونل نیرو به اونور ببرید اما برای کامپیوتر GLA بر ندارید چون اونا این کارو نمیکنند.
حجم مپ 190 کیلو بایت

دوستان اگر خوشتون میاد من بازم بزارم. اگر مپ خاصی رو دوست دارید بگین تا بزارم.

prince of persia 4
16-02-2009, 09:35
سلام

چون کامپیوتر موتور داره. یعنی اون میتونه همزمان 3تا دستور بده . ولی منو شما چون فقط یه دونه ماوس (mouse) داریم هر لحظه فقط میتونیم یه دستور بدیم. موتور کامپیوتر با اولین تراکتورش 2تا دستور میده( برق و سرباز خونه).

فعلا بای...

اين خيلي نامرديه

metana
16-02-2009, 09:55
سلام

اگه تشخیص میدادم سوال نمیکردم.
اوکی بابا. منظوری نداشتم. ببخشید...:11:

اين خيلي نامرديه
بله دیگه. کاملا نامردیه:21:... ولی راستش بازیکن اونیه که بتونه حریف ای نامردا بشه... نه؟:27:

بای

Javadgenral
16-02-2009, 12:35
ببخشید میشه اسم اصلی پچ رو بگید؟؟!!!

دقیقا
Zero Hour Reborn: The Last Stand (V.5.0) است

sina 007
16-02-2009, 15:16
اینم اسم تیم های جدید :

USA- Harrier
USA- Battleship
USA- Tank Drone
USA- Mammoth Tanks
CHINA- Hacker Truck
CHINA- SuperLord
CHINA- Cruise Missile Submarine
CHINA- Dual Gattling Tank
CHINA- Iron Dragon
GLA- Sting Ray
GLA- PT Boats
GLA- Suicide Ferries
GLA- Rocket Quads
GLA- Quad Tanks

اما من فکر نکنم Zero Hour Reborn: The Last Stand V.5.0 یه همچین جنرال هایی داشته باشه

Javadgenral
16-02-2009, 19:57
اما من فکر نکنم zero hour reborn: The last stand v.5.0 یه همچین جنرال هایی داشته باشه

بله من در پست های قبلی گفتم اسم تیم ها را اشتباه نوشتم

Javadgenral
16-02-2009, 19:59
اما من فکر نکنم Zero Hour Reborn: The Last Stand V.5.0 یه همچین جنرال هایی داشته باشه

بله من در پست های قبلی گفتم اسم تیم ها را اشتباه نوشتم ضمنا این عکس ها قشنگه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] isplayed,%20because%20it%20contains%20errors.

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 21:39
میشه چند تا پچ استاندارد با عکس هایی از محیطهایی که تغییر کرده معرفی کنید و لینک دانلودشو هم بزارین.
ممنون.

sina 007
20-02-2009, 11:13
میشه چند تا پچ استاندارد با عکس هایی از محیطهایی که تغییر کرده معرفی کنید و لینک دانلودشو هم بزارین.
ممنون.

دنبالش هستم. :20:

sina 007
20-02-2009, 15:28
اینم عکسی از کوچکترین راشم به دو تا insanee enemy در پچ کنترا 004
اینم یه دونه دیگه

ŽA1ONEŽ
20-02-2009, 16:52
مین پچ کنترا رو میشه اسمشو کامل بگین؟؟؟!
اسم چنتا پچ رو بگین تا خودم پیدا کنمشون.(کامل)
ممنون از همه دوستان.

sina 007
20-02-2009, 21:10
کنترا 002 beta و کنترا 004 و کنترا 005 و کنترا 006

کنترا 007 هم در دست ساخت هستش

ŽA1ONEŽ
20-02-2009, 21:25
کنترا 002 beta و کنترا 004 و کنترا 005 و کنترا 006

کنترا 007 هم در دست ساخت هستش

اسم انگلیسیشو میخواستم:10:

metana
21-02-2009, 18:16
اینم عکسی از کوچکترین راشم به دو تا insanee enemy در پچ کنترا 004

سلام. بابا ایول... این پچ کنتراست؟ اسم این تیم و تخصصش چیه؟

ممنون. بای

Jalal
23-02-2009, 17:27
سلام

آقا چطوری سربازهای usa laser و usa super از راه دور تیر انذازی میکنن به طوری که حتی دفاعی هم از ره دور میزنن
و commander china چه طوری هنگام capture همزمان راه میره (فرار میکند)

ممنون

sina 007
24-02-2009, 16:37
اسم انگلیسیشو میخواستم:10:
contra 002 beta
contra 004
contra 005
contra 006

contra 007 in reaserch & build :27:

با تشکر

sina 007
24-02-2009, 16:46
سلام. بابا ایول... این پچ کنتراست؟ اسم این تیم و تخصصش چیه؟

ممنون. بای

این چین nuce هست که یه کم نسبت به قبل قوی تر شده

در این پچ نوع های سختی فرق داره توی معمولی (بدون پچ) سختی یا difficulcity به این صورت هست >

Easy Enemy / Medium Enemy / Hard Enemy

اما در این پچ به این صورت هست >

Hard Enemy / Very Hard Enemy / Insanee Enemy

که Insanee Enemy واقعا دیوانه هست و هوش مصنوعیه خیلی بالایی داره به خاطر همین باید اینجوری بهش راش داد.:8::19::40::40::11::11:

با تشکر فراوان :11:

باز هم سؤالی بود در خدمتم.

sina 007
24-02-2009, 18:52
تاپیک یه کم افت کرده.........................قبول دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

metana
25-02-2009, 16:24
سلام

آقا چطوری سربازهای usa laser و usa super از راه دور تیر انذازی میکنن به طوری که حتی دفاعی هم از ره دور میزنن
قبلا یکی گفته بود. باید روی Laser Sight کلیک، بعد روی هدف مورد نظر کلیک کنید.

commander china چه طوری هنگام capture همزمان راه میره (فرار میکند)
نمیدونم. ولی احتمالا باگ میفته که اینطور میشه. شما هم یه ابتکاراتی به خرج بده و چندتا حرکت انجام بده، شاید فهمیدیه. اگه یاد گرفتین به ما هم بگین.

با تشکر.

Jalal
25-02-2009, 17:10
سلام

قبلا یکی گفته بود. باید روی laser sight کلیک، بعد روی هدف مورد نظر کلیک کنید.

نمیدونم. ولی احتمالا باگ میفته که اینطور میشه. شما هم یه ابتکاراتی به خرج بده و چندتا حرکت انجام بده، شاید فهمیدیه. اگه یاد گرفتین به ما هم بگین.

با تشکر.
عجب ، ما گفتیم شما حرفه ای هستین

حالا باگی مثل اتم gla سراغ ندارین ؟

ŽA1ONEŽ
25-02-2009, 18:00
عجب ، ما گفتیم شما حرفه ای هستین

منظورتون اینه که چطوری اتم Gla رو بینهایت میکینم؟؟!
اگه منظورتون این بوده باشه باید بگم که اول باید یه سرباز تروریست بسازید(از همون جان فداها):دی بعد یه اتم میسازین بعد که ساخته شد انتخابش میکنین و Ctrl+1 رو میزنین تا ساختمون بالاش شماره 1 بیاد و بعد اون سرباز ترور رو انتخاب میکنین و Ctrl+2 رو میزنین تا بالاسرش 2 بیاد،خب حالا شماره 1 رو میزنین تا اتم انتخاب بشه و بعد Shift رو میگیرین و 2 رو میزنین تا باهم انتخاب بشن؛اونقت Ctrl+1 رو میزنین تا این دو خوشکل باهم یک گروه بشن که بالاسرشون 1 هست.

حالا دکمه Ctrl رو نگه دارین و هرجا رو که میخواین به فنا بدین کلیک کنین.
ممکنه وقتی که یک یونیت دیگه رو انتخاب کنین این عملکرد اتم انجام نشه یعنی نتونین یه جای دیگه رو باهاش بزنین.پس باید دوباره عملیات بالا رو انجام بدین :دی

موفق باشین:10:

Jalal
25-02-2009, 18:17
منظورتون اینه که چطوری اتم gla رو بینهایت میکینم؟؟!
اگه منظورتون این بوده باشه باید بگم که اول باید یه سرباز تروریست بسازید(از همون جان فداها):دی بعد یه اتم میسازین بعد که ساخته شد انتخابش میکنین و ctrl+1 رو میزنین تا ساختمون بالاش شماره 1 بیاد و بعد اون سرباز ترور رو انتخاب میکنین و ctrl+2 رو میزنین تا بالاسرش 2 بیاد،خب حالا شماره 1 رو میزنین تا اتم انتخاب بشه و بعد shift رو میگیرین و 2 رو میزنین تا باهم انتخاب بشن؛اونقت ctrl+1 رو میزنین تا این دو خوشکل باهم یک گروه بشن که بالاسرشون 1 هست.

حالا دکمه ctrl رو نگه دارین و هرجا رو که میخواین به فنا بدین کلیک کنین.
ممکنه وقتی که یک یونیت دیگه رو انتخاب کنین این عملکرد اتم انجام نشه یعنی نتونین یه جای دیگه رو باهاش بزنین.پس باید دوباره عملیات بالا رو انجام بدین :دی

ببخشیدا گفتم مثل اتم gla(یعنی اونو بلدم) :20:

شما سوال قبلی منو بلد نیستی ؟

ŽA1ONEŽ
25-02-2009, 18:31
ببخشیدا گفتم مثل اتم gla(یعنی اونو بلدم) :20:

شما سوال قبلی منو بلد نیستی ؟
با ابراز شرمندگی خیر :دی

sina 007
25-02-2009, 19:30
سلام

و commander china چه طوری هنگام capture همزمان راه میره (فرار میکند)

ممنون

سلام

یه سر به این صفحه بزن شاید یه چیزایی گیرت بیاد

با تشکر

sina 007
25-02-2009, 19:32
منظورتون اینه که چطوری اتم gla رو بینهایت میکینم؟؟!
اگه منظورتون این بوده باشه باید بگم که اول باید یه سرباز تروریست بسازید(از همون جان فداها):دی بعد یه اتم میسازین بعد که ساخته شد انتخابش میکنین و ctrl+1 رو میزنین تا ساختمون بالاش شماره 1 بیاد و بعد اون سرباز ترور رو انتخاب میکنین و ctrl+2 رو میزنین تا بالاسرش 2 بیاد،خب حالا شماره 1 رو میزنین تا اتم انتخاب بشه و بعد shift رو میگیرین و 2 رو میزنین تا باهم انتخاب بشن؛اونقت ctrl+1 رو میزنین تا این دو خوشکل باهم یک گروه بشن که بالاسرشون 1 هست.

حالا دکمه ctrl رو نگه دارین و هرجا رو که میخواین به فنا بدین کلیک کنین.

البته یه جوره ساده تره دیگه هم میشه

اگه خواستین توضیح بدم..:40::11::40::11:

ŽA1ONEŽ
25-02-2009, 21:05
البته یه جوره ساده تره دیگه هم میشه

اگه خواستین توضیح بدم..:40::11::40::11:
اره.
اتم رو انتخاب میکنیم و q رو دوبار میزنیم بعد هم :21:
ولی باید بین یونیت ها اون آقاهه هم باشه.:27:

sina 007
26-02-2009, 12:01
اره.
اتم رو انتخاب میکنیم و q رو دوبار میزنیم بعد هم :21:
ولی باید بین یونیت ها اون آقاهه هم باشه.:27:

نه به این صورت هم نیست حتما براتون بعدا توضیح می دم.

metana
26-02-2009, 19:55
همونی که A1ONEŽ عزیز گفت

ببخشیدا گفتم مثل اتم gla(یعنی اونو بلدم)
من قبل اینکه پچ افیشال خود ea رو نصب کنم (فک کنم ورژن 1.03)نصب کنم با بلک لوتوث دگمه ی کپچر رو میزدم و روی ساختمان مورد نظر کلیک میکردم و در مواقع ضروری بیش از دو یا سه بار بیرون کلیک میکردم تا هم زمان با کپچر کردن فرار کنم!×
من تا این حد میدونم..دیگه باقی با خودتون!

با تشکر
خدانگهدار!

sina 007
27-02-2009, 11:55
اون نوع باگ رو من به این صورت بلدم
اول از همه دوتا آرپیجی زن می سازید بعد اتم رو فقط درحالی که آماده ساختن باشه (0%) باشه بهش شماره می دید( مثلا 1 )
بعد به اون دو تا آرپیجی زن ها به ترتیب شماره می دین ( مثلا 1 و 2 ) بعد shift رو می گیرین و میزنید 1و2و3 بعد ctrl رو می گیرین
و هر جا که دلتون خواست کلیک کنید بعد از همه ی این کارا اون دو تا آرپیجی زن رو متوقف می کنید تا به اون محل نرن.
با تشکر فراوان

Jalal
27-02-2009, 12:07
بچه ها در مورد این پیغام خطا چیزی میدونین ؟

وسط بازی ارور میده خیلی حالگیریه ، به پیشنهاد بعضی دوستان بازی رو بکل حذف کردم دوباره نصب اما درست نمیشه ، بیشتر هم تو نقشه های بالای 4 تا این پیغام رو میده .

c&c generals zero hour mismatch and synchronization error

sina 007
27-02-2009, 13:28
اگه پچی رو نصب کرده باشین این پیغام بیشتر می آد
که به احتمال زیاد به خاطر بیش از حد ساختن تجهیزات هر گروه هستش فقط تنها راه حلش اینه که کمتر unit بسازید و وقتی حمله می کنید یک گروه یک گروه حمله کنید.

sina 007
27-02-2009, 13:34
اینم چند تا کار دیگم در کنترا 005

هلیکوپتر ساختن به شکل خرکی( که از یکی از رفقام یاد گرفتم )

در پست بعدی نوع مهلک اتم ساختن و اتم زدن بر 3 تا
insanee enemy را می بینید.:40::11:

sina 007
27-02-2009, 13:47
چند نوع از اتم زدن های ناجور

پنج اتمه

جمع کردن حریف با اتم

اینم اثبات حرف هام

ŽA1ONEŽ
27-02-2009, 13:47
پچ های Reborn بهتره یا contra ؟؟؟

sina 007
27-02-2009, 13:51
پچ های reborn بهتره یا contra ؟؟؟

هر کدوم خاصیت و مزیت خوب خودشون رو دارند:8::8:

با تشکر

sina 007
27-02-2009, 13:59
بچه ها کسی از جنرال جدید چیزی شنیده ؟؟؟
من اینجوری شنیدم که Command & Conquer Generals delux به بازار آمده که این بازی ترکیبی از
general 1 , 2 هست :5:

اینم عکسی از محیط بازی

با تشکر فراوان:10::40::11:

metana
27-02-2009, 14:01
هلیکوپتر ساختن به شکل خرکی( که از یکی از رفقام یاد گرفتم )

منم تو ریبرن 4 Cgine Nuke میگیرم. یه عالمه هیلکس میسازم بیشترشون Bunker میبندم بیقیه هم Tower یا Gettling Cannon میبندم، دورزن و آر پی جی زن میسازم و میزارمشون توی اونایی که Bunker دارن. بعد کارشونو در مدت قلیلی میسازم!:27::21:

Jalal
27-02-2009, 16:54
تو کنترا 006 کسی حریف آمریکا سوپر نمیشه

واسه همین بکل حذفش کردم

sina 007
27-02-2009, 16:58
منم تو ریبرن 4 Cgine Nuke میگیرم. یه عالمه هیلکس میسازم بیشترشون Bunker میبندم بیقیه هم Tower یا Gettling Cannon میبندم، دورزن و آر پی جی زن میسازم و میزارمشون توی اونایی که Bunker دارن. بعد کارشونو در مدت قلیلی میسازم!:27::21:

البته من از انبوه overlord بیشتر از انبوه helix خوشم میاد چون واقعا قوی هستند
:8::27::8:

sina 007
27-02-2009, 16:59
تو کنترا 006 کسی حریف آمریکا سوپر نمیشه

واسه همین بکل حذفش کردم

راستش من هنوز نتونستم این پچ رو بازی کنم :41:

اگه میشه چند تا عکس از محیط بازی بذاری

خیلی ممنون

Jalal
27-02-2009, 17:16
راستش من هنوز نتونستم این پچ رو بازی کنم :41:

اگه میشه چند تا عکس از محیط بازی بذاری

خیلی ممنون

Contra 006

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباقی اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود

sina 007
27-02-2009, 19:30
Contra 006

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباقی اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود

میشه بگین این اسلحه که سه تا لوله داره (آخرین عکس) که برای usa super weapon هم هست چیه؟؟؟:40::18:

Jalal
27-02-2009, 19:39
میشه بگین این اسلحه که سه تا لوله داره (آخرین عکس) که برای usa super weapon هم هست چیه؟؟؟:40::18:
واسه همینه میگم آمریکا سوپر حریف نداره

توضیحاتش اینجاس

کلا صورت مسئله پاک شده تو 006

sina 007
27-02-2009, 20:19
ممنونم راستش من از این عکس فهمیدم که اسمش sdi connon هست
اما هیچی از کاراییش نفهمیدم
اگه خودتون این پچ رو دارید خواهشا بگین عملکرد این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

Jalal
27-02-2009, 20:25
ممنونم راستش من از این عکس فهمیدم که اسمش sdi connon هست
اما هیچی از کاراییش نفهمیدم
اگه خودتون این پچ رو دارید خواهشا بگین عملکرد این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

پدافند هوایی

sina 007
27-02-2009, 20:32
خوب این هم از پچ بسیار تخیلیه XENOFORCES

با حجم 231 MG

Jalal
27-02-2009, 20:38
دوستان راهی هست بشه از چند تا مود نصب شده استفاده کرد ؟ بصورت انتخابی

sina 007
28-02-2009, 17:50
بله من یه همچین برنامه ای دیدم
ولی اسمشو درست نمی دونم که قبل از ورود به بازی یه منویی بهتون می ده تا ازش اون پچی رو که میخواین انتخاب کنین و بعد از پنج دقیقه وارد بازی می شه ولی برای دفعه دوم بیشتر طول می کشه چون پچ قبلی رو uninstall میکنه و بعد پچ جدید رو install می کنه

با تشکر

sina 007
03-03-2009, 18:26
این تاپیک کم کم داره فراموش می شه اما من نمی ذارم

Jalal
06-03-2009, 18:10
با سلام خدمت همه ی جنرال بازای حرفه ای برای بار دومه این سوالو میپرسم
سربازهای usa suepr و usa laserچه جوری از راه دور هر چی جلوشون با شه نابود میکنند
با تشکر

sina 007
08-03-2009, 15:55
با سلام
اگه می شه به طور کامل توضیح بدین که چه جوری هر چی سر راهشون هست رو نابود میکنن

با تشکر

metana
08-03-2009, 15:56
این تاپیک کم کم داره فراموش می شه اما من نمی ذارم

سلام.
منم اگه وقت داشتم با شما همکاری میکردم. ولی...

با تشکر. بای

sina 007
08-03-2009, 18:25
ممنون ولی من بالاخره تاپیک رو می کشم بالا

ebicross
09-03-2009, 18:20
سربازهای usa suepr و usa laserچه جوری از راه دور هر چی جلوشون با شه نابود میکنند
آپگریدهای اتراتژی سنتر رو بخرید و سربازتون هم باید درجه گرفته باشه تا بتونه از فاصله ی خارج از رنج دفاعی ها شلیک کنه.

sina 007
09-03-2009, 22:31
تقریبا با ایشون موافقم ولی در واقع کامپیوتر از یه مزایایی استفاده می کنه که بازیکن اصلی از اونها بهره مند نیست

برای همین سعی نکنید کارای کامپیوتر رو تقلید کنید بلکه سعی کنید از خودتون کار هایی رو ابداع کنید که کامپیوتر از اونها تعجب کنه یا در یه کلمه ( strategy ) به کار برید.

با تشکر

R.P.G
09-03-2009, 23:25
یا سلام
من دیدم که اولین سربازاشو کامپیوتر میفرسته و پدافند جم میکنه.
آخه اونا کی مدال میگیرن؟؟در اولین حمله

Jalal
10-03-2009, 08:23
آپگریدهای اتراتژی سنتر رو بخرید و سربازتون هم باید درجه گرفته باشه تا بتونه از فاصله ی خارج از رنج دفاعی ها شلیک کنه.
بعضی مواقع در همون اول کار سربازها به همون صورت تیر اندازی میکنن ، فکر نمیکنم ربطی به درجه داشته باشه

sina 007
10-03-2009, 16:36
خوب حالا چرا انقدر از سربازها ضربه میخورین با هر تیمی که هستید یه چیزی که حالت رگباری داشته باشه بفرستین جایی که سرباز ها حمله می کنند دیگه نمیتونن کاری بکنن اگر هم چین یا usa هستید یه چیزی مثل هلیکوپتر بذاریددر اون محل دیگه خیالتون از بابت سربازها راحت باشه.

با تشکر

Jalal
10-03-2009, 17:08
خوب حالا چرا انقدر از سربازها ضربه میخورین با هر تیمی که هستید یه چیزی که حالت رگباری داشته باشه بفرستین جایی که سرباز ها حمله می کنند دیگه نمیتونن کاری بکنن اگر هم چین یا usa هستید یه چیزی مثل هلیکوپتر بذاریددر اون محل دیگه خیالتون از بابت سربازها راحت باشه.

با تشکر

:31::31::31:
راه مقابله با اون رو میدونم

فقط میخوام بدونم چطوری سربازها به اون صورت شلیک میکنن ، چون من هر کاری کردم نتونستم :13:
بزودی عکس یا فیلم ازش تهیه میکنم تا بهتر متوجه بشید

R.P.G
10-03-2009, 23:09
نیازی به فیلم و عکس نیست.
همه دوستان میدونن منظورتون چیه.

sina 007
11-03-2009, 16:46
:31::31::31:
راه مقابله با اون رو میدونم

فقط میخوام بدونم چطوری سربازها به اون صورت شلیک میکنن ، چون من هر کاری کردم نتونستم :13:
بزودی عکس یا فیلم ازش تهیه میکنم تا بهتر متوجه بشید

منم به شما گفتم کامپیوتر یه برتری هایی داره که شما نمی تونین اون کارها رو انجام بدین:41::13:

برای همین از خودتون استراتژی به خرج بدین.:8::8:

mer5ad
14-03-2009, 22:28
سلام به تمام دوستان جنرال باز خودم! :10:
خوبین؟؟ خوشین؟؟ سلامتین؟؟

رفقا ، yaaaak سوال تخصصی داشتم با اجازه . . .

شک ندارم که این سوال بار ها اینجا مطرح شده ، ولی اگه امکانش هست 2باره باز گو کنید !!!!! :دی

. . . اهم . . . eeee ، چیزه :weird: . . . . . چطور باید جنرال رو آنلاین بازی کرد؟؟؟؟ سوالم بس تکراری بود ، نه؟؟؟ :blink:

خوب ، مگه نباید بری تو قسمت آنلاین یه فایلی رو دانلود کنی و بعد . . .

من اون فایل رو دانلود کردم و به محض اینکه دانلود شد ، ارور داد و . . . پاک شد !!!!!!!! :44:

. . . خوب ، شما بگید من چه کنم؟؟؟

. . . راستی ، برای بازی آنلاین سرعت بالائی لازمه؟؟؟ :eh: من ADSL 64K دارم . . . . البته روم به دیفال محدود !!!

sina 007
15-03-2009, 09:17
1-اول برید برنامه هاماچی رو دانلود کنید
2-نصبش کنید
3-نتورک network بسازید
4-آنلاین بازی کنید
برای اطلاعات کامل به این آدرس برید.

چون پست اولتون هست دکمه تشکر رو بزنید دستتون راه بیافته:40::11::8::46:

mer5ad
15-03-2009, 12:22
1-اول برید برنامه هاماچی رو دانلود کنید
2-نصبش کنید
3-نتورک network بسازید
4-آنلاین بازی کنید
برای اطلاعات کامل به این آدرس برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون پست اولتون هست دکمه تشکر رو بزنید دستتون راه بیافته:40::11::8::46:

رفیق ممنون از راهنمائیت ، ولی . . . بخداااااا هیچ دکمه تشکری نیست که من روش بنواااااازم !!!!!!! :biggrin:

vixen357ka
15-03-2009, 13:45
سلام به همه
دوستان چه ساعتي بازي مي كنين ؟

يوزرو پسورد سرور هاماچي رو بزارين .
فكر كنم پچ 1.02 Zero Hour رو نصب دارم .
از كجا ميتونم ورژن رو تشخيص بدم ؟( براي اطمينان )

sina 007
15-03-2009, 16:37
رفیق ممنون از راهنمائیت ، ولی . . . بخداااااا هیچ دکمه تشکری نیست که من روش بنواااااازم !!!!!!! :biggrin:

پس این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13::20: با کادر سیاه مشخص شده:5:

sina 007
15-03-2009, 16:40
سلام به همه
دوستان چه ساعتي بازي مي كنين ؟

يوزرو پسورد سرور هاماچي رو بزارين .
فكر كنم پچ 1.02 Zero Hour رو نصب دارم .
از كجا ميتونم ورژن رو تشخيص بدم ؟( براي اطمينان )

فکر کنم پچ 1.04 رو داشته باشی بهتره :8:

اگر هم contra 005 رو داشته باشی که نور علی نوره:5::11::40::5:

RedSpoT
15-03-2009, 17:53
پس این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13::20: با کادر سیاه مشخص شده:5:

عضو جدید تشکر نداره :دی

mer5ad
15-03-2009, 20:21
پس این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13::20: با کادر سیاه مشخص شده:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا نمیبینم !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لابد ما چشم بصیرت نداریم !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اصلا" شما یه تشکر از ما بکن ببینیم کار میکنه !! :whistle: )

راستی ، میشه لینک دانلود پچ 1.4 رو عنایت کنید؟؟؟ . . . این پچ همون پچ استاندارده EA هستش؟؟ . . . منظورم اینه که . . . مثه استانداره بازیه ( احیانا" با تغییراتی جزئی؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ؟؟

+++energy
16-03-2009, 12:40
سلام
من reborn v6 رو دانلود کردم اما وقتی میخوام برم تو اررور میده باید چیکار کنم

p30gamer
16-03-2009, 14:06
سلام به همگی ،
دوستان عزیز برای پیوستن به تحریریه سایت پی سی گیمز با ما تماس بگیرید.

موفق باشید.

sina 007
16-03-2009, 16:28
سلام
من reborn v6 رو دانلود کردم اما وقتی میخوام برم تو اررور میده باید چیکار کنم

چه اروری میده؟؟؟:19:

sina 007
18-03-2009, 09:06
قاجار گیر پس چرا نمی آییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

amtiya 512
19-03-2009, 19:52
سلام خدمت همه ی دوستان ببخشید می خواستم بگم من خودم از سال 2003 دارم این generals zero hour رو بازی می کنم اما الان به تازگی از روی یه سی دی جدید مال تکین ریختم زمانی که میرم تو بازی بعد چند دقیقه همه ی بیلدینگ هام لاست می شه و بنده هم دیفیت می شم
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

Jalal
19-03-2009, 21:09
سلام خدمت همه ی دوستان ببخشید می خواستم بگم من خودم از سال 2003 دارم این generals zero hour رو بازی می کنم اما الان به تازگی از روی یه سی دی جدید مال تکین ریختم زمانی که میرم تو بازی بعد چند دقیقه همه ی بیلدینگ هام لاست می شه و بنده هم دیفیت می شم
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

احتمال زیاد کرک مشکل داره

مصمئنی کرک zero hour ریختی ؟

amtiya 512
19-03-2009, 21:24
من نمی دونم کرکم چیه من بازیو با عنوان Generals zero hour خریدم سی دی نقره ای هم هست و در کنار zero hour ورژن قبلی ( فقط نوشته جنرالس ) هم هست ولی تو سی دی اصلا کرک نداره و این حالت در هر دو ورژن پیش می آد .

amin.t_71
19-03-2009, 22:56
من نمی دونم کرکم چیه من بازیو با عنوان generals zero hour خریدم سی دی نقره ای هم هست و در کنار zero hour ورژن قبلی ( فقط نوشته جنرالس ) هم هست ولی تو سی دی اصلا کرک نداره و این حالت در هر دو ورژن پیش می آد .
دوست عزیر من هم این مشکل رو داشتم. این مشکل به خاطره اینه که بازی ریپ شده هست و هیچ راه حلی هم نداره. هر کدام از ورژن ها دو سی دی هستند و در حقیقت شما به جای 4 سی دی 1 سی دی خریدی

amtiya 512
19-03-2009, 23:55
ممنون از راهنماییتون البته این نسخه ای که من دارم دو سی دی هست ولی الان یادم افتاد که من قبلا هرکدومشو با دو سی دی می ریختم ولی الان با دو سی دی هردوشو ریختم بله من در خرید اشتباه کردم
حالا می خواستم یه سوال دیگه بپرسم
من یه کالکشن هم از comand and conquer دارم مال شرکت boysteam هست که بازی های قدیمیه این شرکت رو داره که هردو تا جنرال هم توش هست (اسم مجموعه comand & conquer the first decade هست ) که در دو تا دی وی دی قرار گرفته این هم وقتی می ریزم و می رم تو بازی،بازی دیگه اون مشکل رو نداره ولی بعد از 5 دقیقه بازی لگ بسیار شدید و غیر عادی می گیره و دیگه نمی شه کاریش کرد ( سیستم من دارای رم 2 گیگ و گرافیک 8600 gt هست ) می خواستم ببینم ایا این می شه این مشکل رو بر طرف کرد ؟
ممنون می شم اگر دوباره راهنماییم کنید.

sina 007
20-03-2009, 11:45
با سلام
این کارو که می گم انجام بدین به احتمال 90% درست می شه قبل از هر چیز هر چی از جنرال داری پاک کن حتی تو my document
بعد ویندوزتو عوض کن بعد بازی رو بریز

Javadgenral
20-03-2009, 21:09
سلام ببخشید تو بازار سی دی های اضافات بازی است ؟

سال 1388 مبارک !

sina 007
20-03-2009, 23:54
سلام ببخشید تو بازار سی دی های اضافات بازی است ؟

سال 1388 مبارک !

what؟؟:18::18:

Javadgenral
21-03-2009, 12:48
what؟؟:18::18:

منضورم اینه که تو بازار اضافات بازی جنرال را در سی دی میفروشند ؟ یا نه ؟

sina 007
22-03-2009, 09:58
متاسفانه خیر باید دانلودشان کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

Javadgenral
23-03-2009, 21:13
اینا که اینترنت پر سرعت دارن راحتن

sina 007
24-03-2009, 12:27
.......البته

spore
26-03-2009, 16:35
اگه خواستار باگ های جنرال ایت بگه بنویسم............

sina 007
26-03-2009, 20:19
دوست عزیز 80% باگ ها تو ضیح داده شده اما اگر چیز های جالبتری دارید بفرمائید

spore
26-03-2009, 21:51
من حالشو ندارم از اول بشینم و همه مطالب دوستان رو بخونم که به ببینم این روش ها رو گفتن یا نه پس می نوسم اگه به در دتون خورد................
1-ctrl & q را با هم بگیرید و در روی دشمنان بزنید اگر scotstorom داشته باشید حتی اگر کامل هم ساخته نشته باشد شروع به شلیک می کند.
2-در هنگام لودینگ بازی 2 تا 3 بار کلید start را بزنید ودو باره وارد بازی شوید . اگر این کار را درست انجام دهید پل های داخل بازی حذف خواهد شد.
اگه اینا خوب بود بگین بازم از اینا بنویسم.

ramin_pishro
27-03-2009, 01:47
دنیا فقط :
GLA toxin

باید اول تیم GLA رو انتخاب کنید بعد :

ول به کارگر می گی یک اتم نا مرئی بسازه ولی هنوز در صد ساخت 0% کارگرو بر می گردونی بد یک آرپی جی زن انتخاب می کنی و بهش شماره می دی مثلاً 1 حالا روی اتم نا مرئی کلیک می کنی و بعد Shift را با اون عدد می زنی حال هنوز آیکون حر کت اون سرباز که حالا بمب اتم شده را داری خوب بعدشم خیلی راحت در محل مورد نظر ctrl را نگه می داری و کلیک می کنی سرباز بعد اون آر پی جی زن می یاد اون جارو بزنه اما شما چی نمی زارید حالا باید تا 5 بشمارید بعد بمبا راه می یفتن تازه بابت هر بمبی که می ره 200$ هم بهتون می ده آخرشم می تونید اونجا را بفروشید و یک جای دیگه بزنید .
esme man to online ramin_pish ye vaghti omadi biya 1v1 bezanim be dostat ham bego

vixen357ka
28-03-2009, 07:25
2-در هنگام لودینگ بازی 2 تا 3 بار کلید start را بزنید ودو باره وارد بازی شوید . اگر این کار را درست انجام دهید پل های داخل بازی حذف خواهد شد.

آقا منظورت start ويندوز هستش ؟

از اين ترفندها بنويس تا استفاده كنيم . مرسي
آيدي ياهو هم اگه بدين كه چه بهتر

Jalal
28-03-2009, 09:23
سلام

دوستان بهترین مد جنرال که تو گیم نت ها بازی می کنن چیه ؟

L E G E N D
28-03-2009, 12:24
سلام
لطفا پچهای مفید و خوب جنرال زیرو را به همراه آدرس به من معرفی کنید.

AhmadReza.
28-03-2009, 16:58
سلام به همه ژنرال بازها....
وقتی در بازی در تیم usa برق میرود چطور باید برق را برگردونیم؟؟

AhmadReza.
28-03-2009, 16:59
اين بازي يک بازي Strategy عالي است که بيان گر جنگ هاي امروزي ميان کشور هاست.در بازي چيز هايي وجود دارد که به درد مي خورد(در نقشه ها)
چاه نفت:که براي پول سازي خوب است و با تصرف ان هر چند ثانيه 220 دلار مي گيريد.
نيروي کمکي:ساختماني که به وسيله آن مي توانيد هر 2 دقيقه نيروي کمکي از آسمان در يافت کنيد.
ارزان کننده:باعث ارزان تر شدن قيمت ها مي شود.(تانک ها و...)
ساختمان:براي دفاع
برج:براي مستقر شدن و دفاع کردن
ماشين:براي سوار شدن و منفجر کردن
موتور:البته اين يکي را نيرو هاي Gla هم دارند ولي شايد در مراحل به طور طبيعي در نقشه هم بود.مي توانيد با آن از کوه ها هم بالا رويد.
سه قدرت اصلي در اين بازي:
GLA:
که مخفف Global liberation army است.اين نيرو ها مربوط به کشور هاي خاورميانه و اطراف آن است.برخي نکات و امکانات مهم در مورد اين نيرو:
Tunnel network:که با ساخت آن سرباز يا نيروي تانک و ... را ميتوان در تونل ديگر برد(حمل و نقل از راه زي زمين)
Jarmen kell:تک تير انداز ماهر که مي توان راننده ماشين را هم بزند.همچنين وي نامرئي است(استتار)
Scorpion:تانک خرچنگ.مي تواند شيپرفت موشک را هم روي خود دارا بشاد.
Scud luncher:تک موشک انداز از فاصله دور.
Scud storm:بمب موشکي مخصوص گروه Gla.
Terrorist:افرادي که به خود بمب بسته اند و آماده اند تا به زير تانکهاي دشمن رفته ويا هر چيز آن را نابود کنند.
Toxin Tractor:ماشين حمل مواد شيميايي که بيشتر براي کشتن سربازان کاربرد دارد.
از حمله امکاناتي که بايد با داشتن درجه گرفتRank (براي گرفتن Rank بايد دشمن بکشيد)
تونل زير زميني براي حمله از پشت به دشمن از طريق زير زمين و سرباز نامرئي(در همه جا ظاهر مي شود)موشک انداز و هواپيماي شيميايي و...
سه جنرال در آن فرماندهي اصلي را بر عهده دارند:
Gla:نيرو يي که مخلوط سه فرمانده ديگر هست و از هر کدام يک قدرت دارداز قدرت اين نيرو مي توان به Murder tank اشاره کرد مي تواند پيشرفت کند و به تانک 3 لول هم تبديل شود.
General Juhziz(Demolition):يک فرمانده ايارني متخصيي در امور مواد منفجره.بمب هاي انفجار او بيشترين اثر را دارد و ترورسيت ها ي وي قدرت خارق العاده اي دارند.موشک هاي وي قوي تر و انفجاري تر است.سرباز تک تير انداز قابليت تير اندازي هم دارد.
Dr.Thrax(Toxin):فرمانده عرب که دکتراي شيمي دارد و در مواد شيميايي استعداد مخصوصي دارد.دفاعي هاي او شيميايي است و تقريبا همه چيز را به مواد شيميايي مرتبط ساخته حتي بمب هاي اتمي خود را.يک پيشرفت جديد هم براي ماود شيميايي دارند که Anthrax gamma است و مواد شيميايي را خيلي قوي مي کند.
Prince Kassad(camoulflage):شاهزاده مصري که استاد در مخفي کاري و استتار است و مي تواند خود و نيرو هايش را استتار کند.از امکانات وي داشتن دزد است که مي توانيد به راحتي به همه چيز دشمن دستبرد بزنيد.
China:
نيروهاي چيني که در شرق آسيا مستقر هستند.بمب هاي اتمي اين نيرو ها و نيروگاه هايشان معروف است.
نيروي هايي که مي توان با درجه گرفتن داشت(Ranks)
مثل ECM(بيکار کننده) و سرباز چتر باز و هواپيماي بمب انداز و Artillery range(رگبار)و...
از جمله امکانات مهم:
Nuclear bomb:بمب هسته اي قوي
Gattlin cannon:دفاعي رگباري که بيشتر براي نابود کردن سرباز مناسب است.
Bunker:سنگر که در آن مي توان سربازان را جمع کرد تا از مقر مورد نظر دفاع کنند.(ظرفيت 5 سرباز)
Black lotus:يک هکر خوب که مي تواند تانک ها ي دشمن را از کار اندازد و از دشمن پول دزدد و ساختمان هاي دشمن را براي خود کند.
Overlord:تانک بسيار قوي چيني ها که مي تواند تير انداز رگباري و رادار و سنگر باشد.
Dragon tank:تانکي که منبع آتش است و براي سوزاندن سرباز دشمن خوب است.
ساختمان هاي مين گذاري شده:ساختمان هاي اين نيرو ها مي توانند مين گذاري هم شوند.(اطرافش)
Ecm tank:تانک بيکار کننده نيرو ها.
Angry mob:سربازان خشمگين
سه قرمانده اصلي:
China:نيروي کلي که تا حدودي از هر فرمانده قدرتي را دارد.
General tao(Nuke):متخصص در بمب هاي اتمي که حتي هواپيماهاي ميگ خود را بابمب هسته اي مجهز مي کند.تانک هاي او نيز اين قدرت را دارند و با آن دشمن هم نابود مي کنند.راکتور هاي اين فرمانده خيلي قوي تر از ديگران است و از قدرت هسته اي برخوردار است.
Generals Fai(Infantry):در امور نظامي با سربازان استاد است.سرباز هاي مجهر به M4 او قدرتش را 2 برابر کرده است.همچنين سربازان و افراد ارزان تر و هواپيما هاي يورشي از جمله امتيازا اين فرمانده است.هکر هاي کامپيوتري او با هکر مخصوص ديگر نيروه Black lotus برابري دارد و او بجاي هکر مخصوص يک هکر حرفه اي قوي تر از همه داردSuper lotus که در ظرف مدت چند ثانيه دشمن را هک مي کند.سنگر هاي اين نيرو قدرت و طرفيت بيشتر دارد(10 ظرفيت سرباز)
General Qui(Tank):او در ساخت و جنگ با تانک با ساتعداد است و تانک امپراتور او قوي ترين است.نيرو هاي او گران است اما در عوض تانک هاي ارزان تر و بهتر و کامل تر را در اختيار شما قرار مي دهد که به راحتي با همان ها جنگ را مي بريد.
USA:
نيرو هاي امريکايي که امتيازشان تکنيک برتر است.
امکانات مهم
دفاعي موشک انداز
بمب ليزريParticle uplink cannon:يک ليزر که نابود کننده است.
Colonel borton:يک کلنل خوب و قوي با قابليت بمب گذاري و شليک به دشمن با رگبار.او از کوه هم بالا مي رود.
تانک Tomahaawk:با موشک هاي تعقيب کننده.
تانک Crusader:که تانک خوبي است وبراي نابودي تانک هاي سنگين به کار ميرود.
Microwave:براي بيکار کردن ساختمان ها و دفاعي ها به کار مي رود.
هلي کپوترCommache :با سرعت زياد و 4 موشک.
Flashbang:براي کور کردن موقت سربازان دشمن.
درجه ها(Rank)
بمب هوايي و رادار براي شناسايي دشمن و هواپيماهاي A4 براي تيربار و..
سه فرمانده اصلي:
USA:مخلوط 3 قدرت به همراه مقداري قدرت جديد...
General Granger(Airforce):فرمانده نيرو هوايي که بسيار در هوا خوب مانور مي دهد.هواپيما هاي او قابليت استتار دارند.از امتيازات او سلطان Raptor هاست(King raptor) همين طور او قدرت خبر کردن هواپيماي Mother of all bombs را دارد.
General Townes(Laser):قدرت ليزر حامي اوست.دفاعي هاي ليزر به او قدرتي عجيب داده است.تانک هاي ليزري او که با برق کار مي کنند مي توانند به راحتي 3 تانک خرچنگ را نابود کنند(خرچنگ بدون موشک)
General Alexander(Super weapons):
فرمانده اي که قدرتش سلاح هاي هسته اي اوست.ليزر هسته اي او از همه قوي تر است و دوام بيشتري دارد.کلنل بارتن او هم ارزان تر است.نيرو گاه هاي او هم بسيار قوي هستند و مي توانند هر کدام به تنهايي جواب گو يک بمب ليزريParticle cannon باشند.دفاعي اين نيرو قوي است و نيرو دشمن را در جا بيکار مي کند.

سيستم مورد نياز:
Pentium 3
Ram 256
Card Graphic 64 MB

AhmadReza.
28-03-2009, 21:41
سلام...
شما از ترینر و رمز استفاده میکنید؟
اگه دارید به ما هم بدید!!!!

iman.big_bang
29-03-2009, 12:58
سلام
من ایمان هستم میخواستم بدونم چطوری میشه آنلاین جنرال بازی کرد
nicke name @pass@برنامه hamachiرو یافت؟
راستی تو usaوقتی برق میره باید دوباره برق بسازی یا up grade بکنیشون

iman.big_bang
29-03-2009, 13:34
سلام
من ایمان هستم و1جنرال باز حرفه ای:31: میخواستم بدونم چه طوری میشه جنرال آنلاین بازی کرد؟:19:
nickname@pass توی برنامه hamachiرو باید از کجا یافت؟:21:
ممنون:46:

AhmadReza.
29-03-2009, 14:56
سلام
من ایمان هستم میخواستم بدونم چطوری میشه آنلاین جنرال بازی کرد
nicke name @pass@برنامه hamachiرو یافت؟
راستی تو usaوقتی برق میره باید دوباره برق بسازی یا up grade بکنیشون
چطور برق بسازی؟

sina 007
29-03-2009, 18:40
اين بازي يک بازي Strategy عالي است که بيان گر جنگ هاي امروزي ميان کشور هاست.در بازي چيز هايي وجود دارد که به درد مي خورد(در نقشه ها)
چاه نفت:که براي پول سازي خوب است و با تصرف ان هر چند ثانيه 220 دلار مي گيريد.
نيروي کمکي:ساختماني که به وسيله آن مي توانيد هر 2 دقيقه نيروي کمکي از آسمان در يافت کنيد.
ارزان کننده:باعث ارزان تر شدن قيمت ها مي شود.(تانک ها و...)
ساختمان:براي دفاع
برج:براي مستقر شدن و دفاع کردن
ماشين:براي سوار شدن و منفجر کردن
موتور:البته اين يکي را نيرو هاي Gla هم دارند ولي شايد در مراحل به طور طبيعي در نقشه هم بود.مي توانيد با آن از کوه ها هم بالا رويد.
سه قدرت اصلي در اين بازي:
GLA:
که مخفف Global liberation army است.اين نيرو ها مربوط به کشور هاي خاورميانه و اطراف آن است.برخي نکات و امکانات مهم در مورد اين نيرو:
Tunnel network:که با ساخت آن سرباز يا نيروي تانک و ... را ميتوان در تونل ديگر برد(حمل و نقل از راه زي زمين)
Jarmen kell:تک تير انداز ماهر که مي توان راننده ماشين را هم بزند.همچنين وي نامرئي است(استتار)
Scorpion:تانک خرچنگ.مي تواند شيپرفت موشک را هم روي خود دارا بشاد.
Scud luncher:تک موشک انداز از فاصله دور.
Scud storm:بمب موشکي مخصوص گروه Gla.
Terrorist:افرادي که به خود بمب بسته اند و آماده اند تا به زير تانکهاي دشمن رفته ويا هر چيز آن را نابود کنند.
Toxin Tractor:ماشين حمل مواد شيميايي که بيشتر براي کشتن سربازان کاربرد دارد.
از حمله امکاناتي که بايد با داشتن درجه گرفتRank (براي گرفتن Rank بايد دشمن بکشيد)
تونل زير زميني براي حمله از پشت به دشمن از طريق زير زمين و سرباز نامرئي(در همه جا ظاهر مي شود)موشک انداز و هواپيماي شيميايي و...
سه جنرال در آن فرماندهي اصلي را بر عهده دارند:
Gla:نيرو يي که مخلوط سه فرمانده ديگر هست و از هر کدام يک قدرت دارداز قدرت اين نيرو مي توان به Murder tank اشاره کرد مي تواند پيشرفت کند و به تانک 3 لول هم تبديل شود.
General Juhziz(Demolition):يک فرمانده ايارني متخصيي در امور مواد منفجره.بمب هاي انفجار او بيشترين اثر را دارد و ترورسيت ها ي وي قدرت خارق العاده اي دارند.موشک هاي وي قوي تر و انفجاري تر است.سرباز تک تير انداز قابليت تير اندازي هم دارد.
Dr.Thrax(Toxin):فرمانده عرب که دکتراي شيمي دارد و در مواد شيميايي استعداد مخصوصي دارد.دفاعي هاي او شيميايي است و تقريبا همه چيز را به مواد شيميايي مرتبط ساخته حتي بمب هاي اتمي خود را.يک پيشرفت جديد هم براي ماود شيميايي دارند که Anthrax gamma است و مواد شيميايي را خيلي قوي مي کند.
Prince Kassad(camoulflage):شاهزاده مصري که استاد در مخفي کاري و استتار است و مي تواند خود و نيرو هايش را استتار کند.از امکانات وي داشتن دزد است که مي توانيد به راحتي به همه چيز دشمن دستبرد بزنيد.
China:
نيروهاي چيني که در شرق آسيا مستقر هستند.بمب هاي اتمي اين نيرو ها و نيروگاه هايشان معروف است.
نيروي هايي که مي توان با درجه گرفتن داشت(Ranks)
مثل ECM(بيکار کننده) و سرباز چتر باز و هواپيماي بمب انداز و Artillery range(رگبار)و...
از جمله امکانات مهم:
Nuclear bomb:بمب هسته اي قوي
Gattlin cannon:دفاعي رگباري که بيشتر براي نابود کردن سرباز مناسب است.
Bunker:سنگر که در آن مي توان سربازان را جمع کرد تا از مقر مورد نظر دفاع کنند.(ظرفيت 5 سرباز)
Black lotus:يک هکر خوب که مي تواند تانک ها ي دشمن را از کار اندازد و از دشمن پول دزدد و ساختمان هاي دشمن را براي خود کند.
Overlord:تانک بسيار قوي چيني ها که مي تواند تير انداز رگباري و رادار و سنگر باشد.
Dragon tank:تانکي که منبع آتش است و براي سوزاندن سرباز دشمن خوب است.
ساختمان هاي مين گذاري شده:ساختمان هاي اين نيرو ها مي توانند مين گذاري هم شوند.(اطرافش)
Ecm tank:تانک بيکار کننده نيرو ها.
Angry mob:سربازان خشمگين
سه قرمانده اصلي:
China:نيروي کلي که تا حدودي از هر فرمانده قدرتي را دارد.
General tao(Nuke):متخصص در بمب هاي اتمي که حتي هواپيماهاي ميگ خود را بابمب هسته اي مجهز مي کند.تانک هاي او نيز اين قدرت را دارند و با آن دشمن هم نابود مي کنند.راکتور هاي اين فرمانده خيلي قوي تر از ديگران است و از قدرت هسته اي برخوردار است.
Generals Fai(Infantry):در امور نظامي با سربازان استاد است.سرباز هاي مجهر به M4 او قدرتش را 2 برابر کرده است.همچنين سربازان و افراد ارزان تر و هواپيما هاي يورشي از جمله امتيازا اين فرمانده است.هکر هاي کامپيوتري او با هکر مخصوص ديگر نيروه Black lotus برابري دارد و او بجاي هکر مخصوص يک هکر حرفه اي قوي تر از همه داردSuper lotus که در ظرف مدت چند ثانيه دشمن را هک مي کند.سنگر هاي اين نيرو قدرت و طرفيت بيشتر دارد(10 ظرفيت سرباز)
General Qui(Tank):او در ساخت و جنگ با تانک با ساتعداد است و تانک امپراتور او قوي ترين است.نيرو هاي او گران است اما در عوض تانک هاي ارزان تر و بهتر و کامل تر را در اختيار شما قرار مي دهد که به راحتي با همان ها جنگ را مي بريد.
USA:
نيرو هاي امريکايي که امتيازشان تکنيک برتر است.
امکانات مهم
دفاعي موشک انداز
بمب ليزريParticle uplink cannon:يک ليزر که نابود کننده است.
Colonel borton:يک کلنل خوب و قوي با قابليت بمب گذاري و شليک به دشمن با رگبار.او از کوه هم بالا مي رود.
تانک Tomahaawk:با موشک هاي تعقيب کننده.
تانک Crusader:که تانک خوبي است وبراي نابودي تانک هاي سنگين به کار ميرود.
Microwave:براي بيکار کردن ساختمان ها و دفاعي ها به کار مي رود.
هلي کپوترCommache :با سرعت زياد و 4 موشک.
Flashbang:براي کور کردن موقت سربازان دشمن.
درجه ها(Rank)
بمب هوايي و رادار براي شناسايي دشمن و هواپيماهاي A4 براي تيربار و..
سه فرمانده اصلي:
USA:مخلوط 3 قدرت به همراه مقداري قدرت جديد...
General Granger(Airforce):فرمانده نيرو هوايي که بسيار در هوا خوب مانور مي دهد.هواپيما هاي او قابليت استتار دارند.از امتيازات او سلطان Raptor هاست(King raptor) همين طور او قدرت خبر کردن هواپيماي Mother of all bombs را دارد.
General Townes(Laser):قدرت ليزر حامي اوست.دفاعي هاي ليزر به او قدرتي عجيب داده است.تانک هاي ليزري او که با برق کار مي کنند مي توانند به راحتي 3 تانک خرچنگ را نابود کنند(خرچنگ بدون موشک)
General Alexander(Super weapons):
فرمانده اي که قدرتش سلاح هاي هسته اي اوست.ليزر هسته اي او از همه قوي تر است و دوام بيشتري دارد.کلنل بارتن او هم ارزان تر است.نيرو گاه هاي او هم بسيار قوي هستند و مي توانند هر کدام به تنهايي جواب گو يک بمب ليزريParticle cannon باشند.دفاعي اين نيرو قوي است و نيرو دشمن را در جا بيکار مي کند.

سيستم مورد نياز:
Pentium 3
Ram 256
Card Graphic 64 MB

امیدوارم نگید که این مطالب از خودتون هست چون من عین این مطالب رو در چند وبلاگ دیگه دیدم که این یکیشه

[

به هر حال از مطالبتون ممنون

M A X I M U M
29-03-2009, 18:44
سلام...
شما از ترینر و رمز استفاده میکنید؟
اگه دارید به ما هم بدید!!!!

لطفا اينجا مطرح كنيد تا بهتر جواب بگيريد :

موفق باشيد

sina 007
29-03-2009, 18:48
سلام

من که تو گیم نت

contra 005
رو بازی می کنم بقیه رو نمی دونم:8:

sina 007
29-03-2009, 18:55
سلام

من که تو گیم نت

contra 005
رو بازی می کنم بقیه رو نمی دونم:8:

یا بازم برق بسازید

یا هر وقت برق ساختید یا برق رفت یک upgrade درون هر برق هست که هر وقت اون رو فعال کنید درصد برقتون می ره بالا.:5:

سلام
من ایمان هستم و1جنرال باز حرفه ای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif میخواستم بدونم چه طوری میشه جنرال آنلاین بازی کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
nickname@pass توی برنامه hamachiرو باید از کجا یافت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

برو به این لینک همه چی یاد میگیری

پست بالایی رو هم در نظر نگیرید

با تشکر
:11::11::40::40:

sina 007
29-03-2009, 19:03
1- بازم سوالاتتون رو بپرسید.:10:

2- مشکلاتتون رو مطرح کنید.:10:

3- راجع به آنلاین بازی کردن هم چیزی نپرسید.:10:

AhmadReza.
30-03-2009, 10:01
امیدوارم نگید که این مطالب از خودتون هست چون من عین این مطالب رو در چند وبلاگ دیگه دیدم که این یکیشه

[

به هر حال از مطالبتون ممنون
میدونم..
من در وبلاگ دیگری دیدم گفتم شاید به درد شما هم بخورد:10:

sina 007
30-03-2009, 11:16
باز هم دستتون درد نکنه

AhmadReza.
30-03-2009, 11:31
میشه اسم تمام PATCH ها را بگذارید...
از من GLA demolition را ندارد...

sina 007
30-03-2009, 19:10
جنرال حدود 332 تا پچ داره من نمی تونم همشون رو بذارم.

ولی بهتریناش اینان :

:8::40::11:

AhmadReza.
31-03-2009, 08:58
از کجا باید بفهمیم اسم پچ بازی چیه؟

sina 007
31-03-2009, 11:06
برو صفحه ی 74 همین تاپیک متوجه می شی ( اسم هر پچ کنارش نوشته شده )

AhmadReza.
31-03-2009, 12:56
اونا تقریبا مثل هم هستند (عکس هاشون)
آیا پچی به نام xenoforce هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina 007
31-03-2009, 17:02
بله خودم عکساشو تو تاپیک گذاشتم.

برو صفحه ی 92 ی همین تاپیک.

sina 007
31-03-2009, 17:04
بازم مشکلی بود من در خدمتم.

AhmadReza.
31-03-2009, 20:30
به اینم یه سر بزنید بد نیست....

AhmadReza.
31-03-2009, 20:32
پچ xenoforce خوبه یا نه؟؟؟
آقا سینا شما با این پچ بازی کردید یا نه؟

AhmadReza.
31-03-2009, 22:31
تو این پچ میشه کشتی بسازی؟

AhmadReza.
31-03-2009, 23:27
سلام
یه سوال داشتم..
مد چیه؟
اگه لینکه خوبشو داری ممنون میشم اگر بذاری؟

.

AhmadReza.
31-03-2009, 23:33
سلام
یه سوال داشتم
مد چیه؟
اگه لینک خوبشو داری بذار ما هم ممنون میشیم...

sina 007
01-04-2009, 07:25
پچ xenoforce خوبه یا نه؟؟؟
آقا سینا شما با این پچ بازی کردید یا نه؟

خیر متاسفانه تو خواب هم سرعت اینترنتم به اندازه ای نمی شه که بخوام پچ 231 مگابایتی رو دانلود کنم.

به اینم یه سر بزنید بد نیست....

سر زدم . عالیه ... من خودم قبلا از سایت می شاپ همین پکیج رو گرفته بودم ولی با امکانات کمتر مثلا توش جنرال delux یا این مود ها و این سه پچ آخر نبود ولی در کل این پکیج هم می ارزه
وقتی که من اون پکیج رو گرفتم از 5 پچی که توش بود 3 تاش کار نمی کرد یعنی زیاد امیدوار اینکه همه چیزش سالم باشه نباش.

تو این پچ میشه کشتی بسازی؟

تو پچ xenoforces خیر ولی تو پچ reborn که خودم بازی کردم می شه :10:

سلام
یه سوال داشتم..
مد چیه؟
اگه لینکه خوبشو داری ممنون میشم اگر بذاری؟

مد چیزیه که فقط یه تغییر جزئی تو بازی انجام میده ( مثلا رنگ لباس سربازها عوض بشه یا مثلا وقتی سربازی رو له میکنی جاش رو زمین بمونه )

گیر آوردم برات یه لینک میذارم

:40::40::11::11:

sina 007
01-04-2009, 07:26
فعلا نتونستم لینکی گیر بیارم

sina 007
01-04-2009, 07:28
راستی اون پکیج رو بخر بعدش به من خبر بده که چطور بود.

با تشکر

sina 007
01-04-2009, 07:29
بازم اگه مشکلی داشتی من در خدمتم

sina 007
01-04-2009, 07:36
اگه مد برای جنرال میخواستی برو صفحه ی 81 همین تاپیک

sina 007
01-04-2009, 07:37
صفحه ی 91 هم نگاه کن یک عکس از جنرال delux گذاشتم.

AhmadReza.
01-04-2009, 11:03
صفحه ی 91 هم نگاه کن یک عکس از جنرال delux گذاشتم.
سینا جان همون عکس که گفتید من دیدم اما یه سوالی برام پیش اومد
در اون عکس دیدم که یک تیم هم هواپیماهای چینی داشت وهم آمریکایی...
چطور ممکنه؟:46::11::10:

AhmadReza.
01-04-2009, 11:14
تو پچ xenoforce در منوی بازی کشتی نشون میده و در یکی از مرحله های بازی از کشتی استفاده میکند...
ولی در قسمت skirmish نمیشه...
من فکر کردم به خاطر نقشه است که دریا و رودخانه ای نداره.ولی هر چی گشتم نقشه ای که در آن آب زیاد باشه پیدا نکردم...
شما مطمئنی که کشتی نداره؟

sina 007
01-04-2009, 14:43
سینا جان همون عکس که گفتید من دیدم اما یه سوالی برام پیش اومد
در اون عکس دیدم که یک تیم هم هواپیماهای چینی داشت وهم آمریکایی...
چطور ممکنه؟:46::11::10:

اسمش تیم china : commander in chief هست که از امکانات سه تیم استفاده می کنه.

sina 007
01-04-2009, 14:44
تو پچ xenoforce در منوی بازی کشتی نشون میده و در یکی از مرحله های بازی از کشتی استفاده میکند...
ولی در قسمت skirmish نمیشه...
من فکر کردم به خاطر نقشه است که دریا و رودخانه ای نداره.ولی هر چی گشتم نقشه ای که در آن آب زیاد باشه پیدا نکردم...
شما مطمئنی که کشتی نداره؟

مگه شما پچشو بازی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

AhmadReza.
01-04-2009, 16:07
آره من الان این پچ در ژنرالم نصبه......
چطور مگه؟

AhmadReza.
01-04-2009, 16:09
تا کی باید مطالب من بعد از تایید مدیریت قابل نمایش باشه؟؟؟؟؟؟

AhmadReza.
01-04-2009, 17:21
اینم یه مپ........

sina 007
01-04-2009, 18:04
آره من الان این پچ در ژنرالم نصبه......
چطور مگه؟

قصد جسارت یا فضولی ندارم فقط چجوری این پچ رو گیر آوردید.:18::18::18:

خیلی ممنون:40::40::11:

تا کی باید مطالب من بعد از تایید مدیریت قابل نمایش باشه؟؟؟؟؟؟

ببخشید متوجه نمی شم!!!؟؟؟!!؟!:41:

AhmadReza.
01-04-2009, 21:55
این پچ با خودش در پاکت بود ....یعنی با cd هاش...
کلا 2 تا cd بود اینم داخل همون cd ها بود...

AhmadReza.
01-04-2009, 21:56
اگر میخوای برای دانلود بگذارم.....

sina 007
01-04-2009, 23:19
خیلی ممنون قدرت دانلودشو ندارم حجمش خیلی زیاده

ولی منظورتون خود پک c&c generals zero hour هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه همین هست اون پکیج رو از کجا تهیه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

خیلی ممنون