PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

soroosh_cz
04-09-2014, 10:55
کامپیوتره دیگه
منکه از این بازی زده شدم دیگه واسم خیلی تکراری شده . از هیچ بازی مثل این و بازیهای میکرو(مخصوصا قارچ خور) خوشم نمیومد :n14:

کسی درباره نسخه بعدیش خبر نداره ؟؟ کی میخاد بیاد ؟؟ میگفتن که 2013 میاد ؟
جنرالز 2 فعلا کنسل شده و هیچ خبری ازش نیست... کلا استودیو Victory Games فعلا منحل شده...
یه بازی هست به اسم Cat Mario بگیر بازیش کن، کیبرد رو گاز میزنی :n09:

roya.rashidi
04-09-2014, 17:12
جنرالز 2 فعلا کنسل شده و هیچ خبری ازش نیست... کلا استودیو Victory Games فعلا منحل شده...
یه بازی هست به اسم Cat Mario بگیر بازیش کن، کیبرد رو گاز میزنی :n09:
اه این دیگه چه بازی بود . اعصابم خورد شد. تا اخرش رفتم باز میسوختم .
واسه جنرال مد بهتر کنترا نیست ؟ ورژن 8 نیومد کاملش

soroosh_cz
05-09-2014, 17:48
اه این دیگه چه بازی بود . اعصابم خورد شد. تا اخرش رفتم باز میسوختم .
واسه جنرال مد بهتر کنترا نیست ؟ ورژن 8 نیومد کاملش

حالا تلاش کن... من تا وسط مرحله دو رفتم .
ورژن بتا ۲ با نکاتی که گفته قابل بازی کردنه.

Sent from my ST15i using Tapatalk

roya.rashidi
05-09-2014, 18:34
حالا تلاش کن... من تا وسط مرحله دو رفتم .
ورژن بتا ۲ با نکاتی که گفته قابل بازی کردنه.

وا چیجوری تا مرحله دو رفتی؟؟؟؟؟
اخر مرحله یک که همش اون چیز سفیده از بالا میاد پایین میخوره به گربه . نمیشه کنترلشم کرد:n13:

.........
بعشدم ببخشید من دقیق متوجه نشدم یعنی نخسه 8رو میشه استفاده کرد بدون مشکل ؟؟

soroosh_cz
07-09-2014, 03:47
وا چیجوری تا مرحله دو رفتی؟؟؟؟؟
اخر مرحله یک که همش اون چیز سفیده از بالا میاد پایین میخوره به گربه . نمیشه کنترلشم کرد:n13:

.........
بعشدم ببخشید من دقیق متوجه نشدم یعنی نخسه 8رو میشه استفاده کرد بدون مشکل ؟؟

بگوقتی از روی پرچم پریدی، باید یه لحظه بری جلو و قبل از همون چیز سفیده وایسی تا بره، بعدش پرچمو بگیری :| یعنی باید از روی پرچم بپری، بعد برگردی از اونطرف با احتیاط پرچمو بیاری پایین. قبل از اینکه بری تو تونل مرحله ۲ کلی میخندی :دی
----
یعنی مثل بتا ۱ تند تند نمیاد بیرون.
بازی آنلاین دیگه ای نمیزنی؟ :-/

roya.rashidi
07-09-2014, 03:58
بگوقتی از روی پرچم پریدی، باید یه لحظه بری جلو و قبل از همون چیز سفیده وایسی تا بره، بعدش پرچمو بگیری :| یعنی باید از روی پرچم بپری، بعد برگردی از اونطرف با احتیاط پرچمو بیاری پایین. قبل از اینکه بری تو تونل مرحله ۲ کلی میخندی :دی
----
یعنی مثل بتا ۱ تند تند نمیاد بیرون.
بازی آنلاین دیگه ای نمیزنی؟ :-/

بازی ماریو رو دیگه دوس ندارم خیلی پروه تا میرم همش بزور میخاد منو بسوزونه.

خب شما ها چرا کنترا 8 پس نصب نمیکنید بازی کنید اگه دیگه مشکل نداره ؟
بازی انلاین چرا حرف میطلبم:n02:

aref.n
11-09-2014, 01:44
هی یادش بخیر جنرال ...
وسوسه شدم برم دوباره نصبش کنم و به جعمتون اضافه شم ...:n02:

ardeshir naha
23-10-2014, 11:04
از کد ایراد میگیره:n13:

:n13:

mohsen_gh1991
25-10-2014, 13:02
سلام دوستان
اقا این مودها چیه داستانش؟ کسی میتونه توضیح بده؟ مثلا مود نبرد دریایی هم داره بازی؟

roya.rashidi
25-10-2014, 16:01
سلام دوستان
اقا این مودها چیه داستانش؟ کسی میتونه توضیح بده؟ مثلا مود نبرد دریایی هم داره بازی؟
نبرد دریایی رو نمیدونم
مدها باعث میشن نیروها و ساختمونا عوض بشن . که فقط هم یه مد میتونید نصب کنید. مگه اینکه چند کپی از فولدر بازی داشته باشید و جداگانه مدهارو نصب کنید.
مد007 از همشون بهتره نصب کنید و بازی کنید تا قشنگ متوجه شید داستانش چیه .

mohsen_gh1991
25-10-2014, 17:10
نبرد دریایی رو نمیدونم
مدها باعث میشن نیروها و ساختمونا عوض بشن . که فقط هم یه مد میتونید نصب کنید. مگه اینکه چند کپی از فولدر بازی داشته باشید و جداگانه مدهارو نصب کنید.
مد007 از همشون بهتره نصب کنید و بازی کنید تا قشنگ متوجه شید داستانش چیه .
ممنون
یعنی تیمهای جدید هم اضافه میشه؟ یا تسلیحات جدیدتر؟

mojaradp
01-11-2014, 15:42
سلام دوستان من میخوام بازی جنرال 1 رو به صورت skirmish بازی کنم بمپ و همه چیو انتخاب میکنم وارد بازی میشم
تا یکی دو دقیقه از بازی میگذره میگه you are defeated و بازی تموم میشه لطفا کمکم کنید

mojaradp
01-11-2014, 16:20
کسی نیست راهنماییم کنه ؟ :n28:

رضا جنگنده
01-11-2014, 19:18
کسی نیست راهنماییم کنه ؟ :n28:
کرک سالم دانلود کنید و بریزید محل نصب بازی.

mohammad.vampire
13-12-2014, 14:22
سلاک کسی راهنمای ب اتمام رسوندن مرحله های ژنرال2رو داره؟من تو مرحله 5 یا6گیر کردم نمیدونم بایدچیکارکنم همون جایی ک 4تا بمب اتم سبز رنگ هست

mohammad.vampire
13-12-2014, 15:30
سلام.کسی اموزش قدم به قدم ژنرال زیرو روداره؟

mohammad.vampire
14-12-2014, 14:00
یکی ج بده صواب داره

roya.rashidi
15-12-2014, 11:39
اموزشش که نیست باید خودت بازی کنی کم کم یاد میگیری

mohammad.vampire
15-12-2014, 13:18
مرسی که جواب دادین.گشورچین روبرداشتم تومرحله5یا6موندم همون جایی که 4تا بمب اتم بزرگ سبزهست.همه دشمن هارومیکشم بهدبااون بمب هانمیدونم بایدچیکارکنم بعدحدودا15دقیقه هم میگه شماباختین.موندم چ بلایی بایدسر اون بمب هابیارم اگکسی این مرحله رو رفته بگه چیکارکرده بااونا.

mohammad.vampire
15-12-2014, 13:22
مرسی که جواب دادین.گشورusaفک کنم برداشتم تومرحله5یا6موندم همون جایی که 4تا بمب اتم بزرگ سبزهست.همه دشمن هارومیکشم بهدبااون بمب هانمیدونم بایدچیکارکنم بعدحدودا15دقیقه هم میگه شماباختین.موندم چ بلایی بایدسر اون بمب هابیارم اگکسی این مرحله رو رفته بگه چیکارکرده بااونا.

مهندس الهه
15-12-2014, 23:24
مرسی که جواب دادین.گشورusaفک کنم برداشتم تومرحله5یا6موندم همون جایی که 4تا بمب اتم بزرگ سبزهست.همه دشمن هارومیکشم بهدبااون بمب هانمیدونم بایدچیکارکنم بعدحدودا15دقیقه هم میگه شماباختین.موندم چ بلایی بایدسر اون بمب هابیارم اگکسی این مرحله رو رفته بگه چیکارکرده بااونا.

مرحله 5-6 ؟!!!!
حداقل از رو مرحله یه اسکرین شات بگیرید بذارید
رو اون علامت بالن (communicator) کلیک کنید ببیند واسه مموریت چی نوشته

G U L D A N
25-01-2015, 00:27
با سلام
می خواستم بدونم این Cheats ها (trainer ) رو هر کاری می کنم تو بازی soloplayer جواب نمی ده ؟
این cheats ه ا رو از cd کپی می کنم تو قسمتی که نصی شده و اجرا می کنم مثلا unlimited money و ..... اجرا نمی شه ؟ چرا ؟

G U L D A N
05-02-2015, 14:40
جوابی نیست ؟

soroosh_cz
05-02-2015, 18:25
با سلام
می خواستم بدونم این Cheats ها (trainer ) رو هر کاری می کنم تو بازی soloplayer جواب نمی ده ؟
این cheats ه ا رو از cd کپی می کنم تو قسمتی که نصی شده و اجرا می کنم مثلا unlimited money و ..... اجرا نمی شه ؟ چرا ؟

من از قبل یه سری ترینر دارم.
شاید به کارتون بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان مد Contra 0.08 Final اومده، خیلی خیلی قشنگه :n02: یه چیزایی توش هست آدم کیف میکنه بازی کنه.
یونیت های سوپروپن (تانکاشون) عوض شده. چین یونیتای جالبی داره. Nuclear Truck خیلی باحال می ترکه :n19:
آهنگ اضافه کردن به بازی.
مد شده 600مگ.

G U L D A N
05-02-2015, 19:30
من از قبل یه سری ترینر دارم.
شاید به کارتون بیاد

دوستان مد Contra 0.08 Final اومده، خیلی خیلی قشنگه :n02: یه چیزایی توش هست آدم کیف میکنه بازی کنه.
یونیت های سوپروپن (تانکاشون) عوض شده. چین یونیتای جالبی داره. Nuclear Truck خیلی باحال می ترکه :n19:
آهنگ اضافه کردن به بازی.
مد شده 600مگ.

مد جدید رو لینک می دید . دانلود کنیم !
تشکر فراوان
این ترینر ها رو چه جور اجرا می کنید ! تنظیمات و نحوه اجرای خاصی داره تو ویندوز 7

soroosh_cz
05-02-2015, 19:35
لینک می دید . دانلود کنیم !
تشکر فراوان
این ترینر ها رو چه جور اجرا می کنید ! تنظیمات و نحوه اجرای خاصی داره تو ویندوز 7
لینک که هست، تو کد زدم، بالای متن کنترا :n02:
نمیدونم حقیقتش، خیلی وقت پیش، برادرم از اینها روی XP استفاده میکرد.
بهتره هم بازی و هم خود ترینر رو با Windows XP SP2 Compatibility اجرا کنید.:n40:

G U L D A N
05-02-2015, 19:50
لینک
مد Contra 0.08 Final رو لطف می کنید . بدید !

soroosh_cz
05-02-2015, 23:05
لینک
مد Contra 0.08 Final رو لطف می کنید . بدید !
فکر کردم منظورتون با لینک ترینره
از اینجا باید دانلود کنید

600 مگ هست که بعد از استخراج میشه 1 گیگ. فایل ها رو باید توی پوشه بازی کپی کنید و با لانچر خود کنترا بازی رو اجرا کنید.
البته قبل از نصب حتما یه کپی از پوشه جنرالز بگیرید که با مشکل مواجه نشید.
تفاوت های کنترا با جنرالز:
1) AI خیلی بهتر عمل میکنه. سختی Hard، Very Hard، Insane
2) تیم ها بسیار تخصصی شدن. مثلا War Factory برای Airforce یونیت های خیلی کمی داره ولی در عوض دو نوع Airfield داره و چندین نوع هواپیما. یا China Nuke هیچ ساختمون دفاعی نداره ولی بجاش بمب اتم 5 شاخه، Nuclear Storm (که 12 بمب اتم داره و کلا بیس طرف رو نابود میکنه) و بمب اتمش هم 5 شاخه میشه موقع انفجار، توی 008 هم یه بمب جدید اضافه کردن که بعد از 5 دقیقه منفجر میشه خودش و میشه گفت موجش تا نصف نقشه میره :n19:
ویدیوی زیر رو ببینید، موجش به بیس خودم هم میرسه :n19: فایل 5 مگه فقط.

3) ساختمون ها علاوه به سوختمان های دیگه، به Rank یا همون Promotion ها هم وابسته اس. برای ساختن Palace/Propaganda Center/Strategy Center باید به رنک 3 برسید و برای ساخت یونیت های Super Weapon و خود ساختمونشون یعنی Scud Storm/Nuclear Missile/ION Canon باید به رنک 5 برسید. کلا یونیت های قوی تر لول های بالاتر میخوان. این یعنی اینکه شما نمیتونی از اول بازی شروع کنی و تمام ساختمونها رو بسازی، باید برای پیشرفت از دشمن داغون کنی(چه حمله و چه دفاع). البته AI تو 008 بعضی اوقات یه باگی داره که همیشه در سطح عالیش نیست.

4) Challenge توی Contra 0.08 خیلی خیلی سخته... :n34:
5) این مد Campaign ندارد.
پیشنهاد من: سعی کن اولش فقط با 10K و Tournament mode بازی کنی.

kiarashyk
07-02-2015, 12:43
سلام من مد کانتر 8 رو دارم ولی وقتی نقشه انتخاب میکنم داخل بازی میرم بعد 1 دقیقه همه امکاناتم منفجر میشه علت چیست ! و اینکه مد کانتر 8 نهایی یه تنظیمات داره که بلد نیستم در این مورد هم راهنمایی کنید

soroosh_cz
07-02-2015, 15:17
سلام من مد کانتر 8 رو دارم ولی وقتی نقشه انتخاب میکنم داخل بازی میرم بعد 1 دقیقه همه امکاناتم منفجر میشه علت چیست ! و اینکه مد کانتر 8 نهایی یه تنظیمات داره که بلد نیستم در این مورد هم راهنمایی کنید

1) جنرالز پچ 1.04 نصبه؟
2) ممکنه مجبور بشید بصورت دستی کنترا رو نصب کنید که کمی دنگ و فنگ داره :n27:

ahmad rezaa
07-02-2015, 16:56
آقای سروش این مد برای کدوم جنراله؟
ومیخوام بدونم فقط برای آنلاین ومولتی پلیر هست یا برای بازی مرحله ایه؟
ببخشید تنبلیم میاد صفحه های قبلیو بخونم فحشم نده فقط :n02:

kiarashyk
07-02-2015, 17:45
1) جنرالز پچ 1.04 نصبه؟
2) ممکنه مجبور بشید بصورت دستی کنترا رو نصب کنید که کمی دنگ و فنگ داره :n27:

اره دقیقا اون دنگ و فنگ رو بگی ممنونت میشم داداشم

soroosh_cz
07-02-2015, 18:25
آقای سروش این مد برای کدوم جنراله؟
ومیخوام بدونم فقط برای آنلاین ومولتی پلیر هست یا برای بازی مرحله ایه؟
ببخشید تنبلیم میاد صفحه های قبلیو بخونم فحشم نده فقط :n02:
این برای Generals: Zero Hour نسخه 1.04 هست.
Challenge داره که کمی سخته... مخصوصا Hard خیلی ناجوره.
Skirmish هم داره و مولتی پلیر.

اره دقیقا اون دنگ و فنگ رو بگی ممنونت میشم داداشم
من روش نصب بازی رو از سایت کپی کردم، اون روشش رو می نویسم به فارسی هم:

اول اینکه آیا بازی رو با لانچر کنترا اجرا کردی؟
دوم اینکه اینجوری که بالا نوشته، مشکل از مد نیست.
اگر با لانچر مشکل داشتی باید اون کارهای بالا رو انجام بدی.
شما دو چیز رو تست کن ببین شاید درست بشه.
1) توی پوشه جنرالز توی پوشه ی Data، فولدر Scripts رو به Scripts1 تغییر بده. ببین حل میشه یا نه.
2) جنرالز رو پاک کن و از اول نصب کن، بعد مد رو بریز تو پوشه اش و با کنترا لانچر اجرا کن. احتمالا مشکل برطرف بشه. بقول خودشون Fresh install باشه.

G U L D A N
07-02-2015, 20:31
4) Challenge توی Contra 0.08 خیلی خیلی سخته... :n34:
5) این مد Campaign ندارد.
پیشنهاد من: سعی کن اولش فقط با 10K و Tournament mode بازی کنی.

10K و Tournament mode کجاست ! پیداش نکردم

soroosh_cz
07-02-2015, 21:13
10K و Tournament mode کجاست ! پیداش نکردم

توی Skirmish و Multi Player زیر قسمتی که تیم انتخاب می کنید هست.

ahmad rezaa
08-02-2015, 05:06
این برای Generals: Zero Hour نسخه 1.04 هست.
Challenge داره که کمی سخته... مخصوصا Hard خیلی ناجوره.
Skirmish هم داره و مولتی پلیر.

Challenge منظورت همون رقابت دونفره؟
یعنی مرحله ای نیست؟

soroosh_cz
08-02-2015, 12:26
Challenge منظورت همون رقابت دونفره؟
یعنی مرحله ای نیست؟

Challenge همون که به ترتیب با جنرال های مختلف درگیر میشی 1 به 1. زیر Campaign ها و بالای Skirmish
Campaign همون بازی Single هست که نداره.

soroosh_cz
08-02-2015, 23:56
ویدیو از جنرال جزیز Demolition :n33:

Nuclear Truck :n19::n19::n25::n25:
ویدیو 1 - 8 مگ

ویدیو 2 - 7 مگ

Scud Storm :n05::n10:
ویدیو - 7 مگ

G U L D A N
09-02-2015, 18:10
خیلی هم عالی بود
اگر بازم داشتی از این فیلم ها بزار .

omid kan
09-02-2015, 18:22
سلام لطفا فایل game.dat موجود در پوشه Command & Conquer Generals Zero Hour را برایم اپلود کنید چون من بازی رو نصب کردم ولی به خاطر game.dat ارور stop working می دهد
ممنون

G U L D A N
10-02-2015, 11:12
نحوه ساخت MAP رو هم یاد میدید ؟

soroosh_cz
10-02-2015, 16:10
سلام لطفا فایل game.dat موجود در پوشه Command & Conquer Generals Zero Hour را برایم اپلود کنید چون من بازی رو نصب کردم ولی به خاطر game.dat ارور stop working می دهد
ممنون
سلام
فایل اجرایی بازی game.dat رو اجرا میکنه. ربطی به خراب بودن خود فایل نداره.
سعی کنید بازی رو روی Windows XP SP2 Compatibility اجرا کنید.
سعی کنید بازی رو به پچ 1.04 ببرید.
حواستون باشه که از کرک مناسب استفاده کنید.
فایل های تنظیمات بازی رو از توی My Documents> Command and Conquer Generals Zero Hour Data حذف کنید.

نحوه ساخت MAP رو هم یاد میدید ؟

ساختن مپ از نظر گذاشتن ساختمونا، فرو بردن یا بالا آوردن زمین و تکسچر سخت نیست و یکی دو بار که بسازید، دستتون میاد.
بیس هم حتی میشه گذاشت.
ولی اون میشه نقشه برای Multiplayer... اگر تو Skirmish استفاده بشه، AI بازی هیچ کاری نمیکنه.
برای ساخت نقشه Skirmish کار مقداری سخت تره و شما باید محدوده ساختمان سازی، محدوده ساختمان دفاعی سازی، مسیرهای حمله سه گانه (مستقیم و اولیه، ثانویه و Flank یا از پشت) رو تعیین کنید.
یه فایل PDF داشتم، انگلیسی بود، خودم تونستم با توضیحاتش یه مپ بسازم برای Skirmish ولی وقت می گیره.

soroosh_cz
10-02-2015, 16:11
تکراری شده است ...

G U L D A N
10-02-2015, 16:44
یه سوال !
من لپ تاپم کانفیگ زیر ور داره :
CPU : CORE I 7 ---- RAM: 6G --- VGA: 2G

با این حال توی بازی بعضی موقع ها لگ می شه ! در حالی که من دارم با AI بازی می کنم و تو شبکه بازی نمی کنم ! مشکل از کجاست ؟ تنظیمات بازی رو هم رو LOW گزاشتم !

soroosh_cz
10-02-2015, 18:23
به احتمال فوق العاده زیاد، سیستم عامل بازی رو روی گرافیک تعبیه شده روی CPU اجرا میکنه. نه گرافیک جداگانه.
این مشکل رو برادرم هم داشت ولی به سختی و با تغییر پروفایل های بازی با نرم افزار Nvidia Inspector درستش کردیم و بازی روون شد.

G U L D A N
10-02-2015, 20:02
یعنی به چه صورت ! چی کار باید بکنم ؟

G U L D A N
11-02-2015, 18:22
به احتمال فوق العاده زیاد، سیستم عامل بازی رو روی گرافیک تعبیه شده روی CPU اجرا میکنه. نه گرافیک جداگانه.
این مشکل رو برادرم هم داشت ولی به سختی و با تغییر پروفایل های بازی با نرم افزار Nvidia Inspector درستش کردیم و بازی روون شد.

کودوم پروفایل رو انتخاب کردید ؟
فایل Generals .exe رو add کردید ؟

G U L D A N
11-02-2015, 18:43

soroosh_cz
11-02-2015, 19:06

نه، توی پروفایل ها، بازی Command and conquer Generals داره، فایل رو هم زده generals.exe خودش.
توی تنظیماتش، یک آپشن هست که توش Optimus داره، اون رو باید به همراه یکی دو آپشن دیگه تغییر بدید.

الان خودم نمیدونم باید از برادرم بپرسم.
بش میگم عکس بگیره از پروفایلش بفرسته برام.:n39:

G U L D A N
11-02-2015, 19:47
این نسخه رو که گرفتم command and conquer generals نداره . فقط generals 3 و 4 و Red Alert رو داره ! اون نسخه + تنظیماتش رو ممنون می شم بقرستید

reza0034
14-02-2015, 10:43
سلام خدمت دوستان گرامی
میشه یه راهنمایی به من بکنید که چطوری سربازای آمریکایی (آر پی جی زن) پشت سر هم تیر میزنه و دفاعیات تو رو نابود میکنه یعنی از راه دور وایمیسته و صاف میکنه :n02:تو قسمت لیزر آرپی جی زن رو که فعال کنیم فقط تانک یا هلیکوپتر میزنه اما اونجوری همه چی میزنه و سریع و پشت سر هم تیر میندازه:n13:

soroosh_cz
14-02-2015, 12:33
این نسخه رو که گرفتم command and conquer generals نداره . فقط generals 3 و 4 و Red Alert رو داره ! اون نسخه + تنظیماتش رو ممنون می شم بقرستید
شما کاری به اسامی که روی بازیها میزنن ایرانی ها نداشته باشید.
این جنرالز که داریم، جنرالز 1 هست که نسخه ی بهبود یافته اش میشه Generals : Zero Hour
جنرالز 2 رو در حین ساخت فعلا کنسل کردن و خبری ازش نیست. چه برسه به 3 و 4

جنرالز رو میشه از دو روش نصب کرد:
1) از روی Command and Conquer The First Decade که همه ی بازیهای قبل از جنرالز هم تو پکش هست.
2) جدا گانه و نصب Generals و بعد نصب Generals : Zero Hour
من خودم از روش 1 میرم چون بازی خودش پچ شده هست به 1.04

این فایل حاوی تنظیمات هست.
نقل قول از برادرم:
این روش به صورت ثابت برای همه کار نمیکنه و برای گرفتن تصویر درست، باید خودتون تنظیمات مختلف رو هم تست کنید:

دقت کنید بالای NV Inspector یه نوار سبز هست، توی اون نوار اسم فایل اجرایی نوشته میشه که این پروفایل براش صادقه. حالا این پروفایل برای Generals و Generals : Zero Hour صادقه.
اگر کار نکرد، میتونید پروفایل یه بازی دیگه که نصب هست روی سیستم و با گرافیک اجرا میشه و بررسی کنید و تنظیمات مشابهی رو انجام بدید، کلا کاری تجربی هست. :n40:

سلام خدمت دوستان گرامی
میشه یه راهنمایی به من بکنید که چطوری سربازای آمریکایی (آر پی جی زن) پشت سر هم تیر میزنه و دفاعیات تو رو نابود میکنه یعنی از راه دور وایمیسته و صاف میکنه :n02:تو قسمت لیزر آرپی جی زن رو که فعال کنیم فقط تانک یا هلیکوپتر میزنه اما اونجوری همه چی میزنه و سریع و پشت سر هم تیر میندازه:n13:
علیک سلام
Generals خالی یا Zero Hour؟ یادش بخیر.
این قابلیت های تو مد کنترا نیست کلا :n02: طبیعی تره.
اگر قابلیتی باشه، توی همون قابلیت های راکت انداز هست پایین. مگر همین رو نمیگید که قفل میکنه با لیزر روی یونیت دشمن و سریع موشک میندازه؟ :n36:

G U L D A N
14-02-2015, 13:00
شما کاری به اسامی که روی بازیها میزنن ایرانی ها نداشته باشید.
این جنرالز که داریم، جنرالز 1 هست که نسخه ی بهبود یافته اش میشه Generals : Zero Hour
جنرالز 2 رو در حین ساخت فعلا کنسل کردن و خبری ازش نیست. چه برسه به 3 و 4

جنرالز رو میشه از دو روش نصب کرد:
1) از روی Command and Conquer The First Decade که همه ی بازیهای قبل از جنرالز هم تو پکش هست.
2) جدا گانه و نصب Generals و بعد نصب Generals : Zero Hour
من خودم از روش 1 میرم چون بازی خودش پچ شده هست به 1.04

این فایل حاوی تنظیمات هست.
نقل قول از برادرم:
این روش به صورت ثابت برای همه کار نمیکنه و برای گرفتن تصویر درست، باید خودتون تنظیمات مختلف رو هم تست کنید:

دقت کنید بالای NV Inspector یه نوار سبز هست، توی اون نوار اسم فایل اجرایی نوشته میشه که این پروفایل براش صادقه. حالا این پروفایل برای Generals و Generals : Zero Hour صادقه.
اگر کار نکرد، میتونید پروفایل یه بازی دیگه که نصب هست روی سیستم و با گرافیک اجرا میشه و بررسی کنید و تنظیمات مشابهی رو انجام بدید، کلا کاری تجربی هست. :n36:

تو محیط NV Inspector چه گزینه هایی رو باید تغییر بدم ! تو عکس مشخص نیست !

soroosh_cz
14-02-2015, 13:03
تو محیط NV Inspector چه گزینه هایی رو باید تغییر بدم ! تو عکس مشخص نیست !

گزینه ای که سفید هست تغییر پیدا کرده دیگه:
Enable Application for Optimus
این رو حتما باید تغییر بدید، ولی ممکنه بازی صفحه ی سیاه نشون بده بعد از گذشت چند ثانیه یا ورود به مناطق مختلف، بقیه اش رو باید تجربی درست کنید. :n39:

reza0034
14-02-2015, 17:07
مدی رو که من بازی میکنم domination نام داره در واقع چیز خاصی نیست فقط یه چیزهایی جزیی به ژنرالها اضاف شده

reza0034
14-02-2015, 17:09
علیک سلام
Generals خالی یا Zero Hour؟ یادش بخیر.
این قابلیت های تو مد کنترا نیست کلا :n02: طبیعی تره.
اگر قابلیتی باشه، توی همون قابلیت های راکت انداز هست پایین. مگر همین رو نمیگید که قفل میکنه با لیزر روی یونیت دشمن و سریع موشک میندازه؟ :n36:

سلام دوست گرامی چرا درسته وقتی لیزر یونیت رو بزنیم فقط روی تانک و هلیکوپتر کار میکنه ولی در نظر بگیرید وقتی با کامپیوتر بازی میکنم او ن با آرپی جی زن روی همه چی میتونه قفل کنه و همه جیز رو بزنه بازی بدون مد کنترا همون حالت معمولیه بازی zero houre[/QUOTE]

G U L D A N
14-02-2015, 17:22
سلام دوست گرامی چرا درسته وقتی لیزر یونیت رو بزنیم فقط روی تانک و هلیکوپتر کار میکنه ولی در نظر بگیرید وقتی با کامپیوتر بازی میکنم او ن با آرپی جی زن روی همه چی میتونه قفل کنه و همه جیز رو بزنه بازی بدون مد کنترا همون حالت معمولیه بازی zero houre[/QUOTE]

دکمه CRTL یا SHIFT رو بگیر ببین می شه ! ؟

reza0034
14-02-2015, 17:44
دکمه ctrl رو که بگیریم میزنه ولی معمولی میزنه به اون صورت تند تند نمیزنه

reza0034
14-02-2015, 17:45
دکمه CRTL یا SHIFT رو بگیر ببین می شه ! ؟[/QUOTE]

دکمه ctrl رو که بگیریم میزنه ولی معمولی میزنه به اون صورت تند تند نمیزنه

مهندس الهه
19-02-2015, 12:39

از سلامت کرک مطمئن هستید ؟

مهندس الهه
19-02-2015, 14:36
دوستان هرکی کنترا 008 داره لطفا نگاه کنه ببینه فایل !Contra008MNew.ctr حجمش چقدره ؟
دانلود کردم کنترا رو
ولی به این فایل گیر میده و انگار خرابه!!!

ببینیم اگه حجمش کم باشه آپلود میکنید برمیدارم:n01:

G U L D A N
19-02-2015, 14:43
دوستان هرکی کنترا 008 داره لطفا نگاه کنه ببینه فایل !Contra008MNew.ctr حجمش چقدره ؟
دانلود کردم کنترا رو
ولی به این فایل گیر میده و انگار خرابه!!!

ببینیم اگه حجمش کم باشه آپلود میکنید برمیدارم:n01:

307 مگ می باشد ! !

مهندس الهه
19-02-2015, 22:06
307 مگ می باشد ! !

:n13:
پس یه بار دیگه دانلود کنم باصرفه تره

ممنون

مهندس الهه
21-02-2015, 02:44
با زدن دکمه lunch مود 008 فاینال خطای مشهور و حال به هم زن رو میده !

---------------------------
Technical Difficulties...
You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information.
OK

1.04 نصب کردم درست نشد

G U L D A N
21-02-2015, 09:17

You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information.
OK

1.04 نصب کردم درست نشد

config سیستمتون رو می گید ؟ رم . سی پی یو . گرافیک

مهندس الهه
21-02-2015, 11:28
config سیستمتون رو می گید ؟ رم . سی پی یو . گرافیک

مشکل از سخت افزار نیست

G U L D A N
21-02-2015, 12:06
مشکل از سخت افزار نیست

پچ 1.04 رو نصب کنید . درایور گرافبک رو هم آپدیت کنید .

soroosh_cz
23-02-2015, 02:35

You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information.
OK

1.04 نصب کردم درست نشد

اگر ویندوز 7 یا 8 یا 8.1 استفاده می کنید، راه حل زیر رو امتحان کنید:
1) پوشه ی Command and Conquer Generals Zero Hour Data رو از Documents پاک کنید.
2) بازی رو یکبار با Windows XP SP2 Compatibility اجرا کنید.
3) اگر اجرا شد، میتونید سر همون Compatibility Mode همیشه اجراش کنید، یا بدون Compatibility .
این مشکل رو من زیاد داشتم و اتفاقی به این روش رسیدم، مثل اینکه برای درست ایجاد شدن فایل تنظیمات بازی، باید حتما با Compatibility Mode اجرا بشه.
اگر باز هم نشد، کلا جنرالز رو با یک نرم افزار مثل Your Uninstaller! حذف کنید، کامل هم سرچ بزنه اثری ازش نذاره. بعد دوباره نصب، پچ 1.04 و کرک 1.04 و بعدش روش بالا.

web2003
28-02-2015, 20:19
با سلام
دوستان من مد Contra 008 دان کردم 604 مگ بود بعد خارج کردن از فایل فشرده کلی فایل بود بعد Contra Launcher را اجرا کردم این همان زیرو هور خودم است اصلا مد کنترا بالا نمی آد چرا ؟! عکس زیر دقت کنید چکار کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

web2003
28-02-2015, 20:23
با سلام
دوستان من مد Contra 008 دان کردم 604 مگ بود بعد خارج کردن از فایل فشرده کلی فایل بود بعد Contra Launcher را اجرا کردم این همان زیرو هور خودم است اصلا مد کنترا بالا نمی آد چرا ؟! عکس زیر دقت کنید چکار کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی با اجرای لانچر کنترا همان زیرو اجرا میشه؟ نیاز به تغییر نام فایل هست؟ اون فایلهای اجرای با پسوند bat هم میزنم زیرو هور بالا میاد

G U L D A N
01-03-2015, 12:41
با سلام

با سلام
یعنی با اجرای لانچر کنترا همان زیرو اجرا میشه؟ نیاز به تغییر نام فایل هست؟ اون فایلهای اجرای با پسوند bat هم میزنم زیرو هور بالا میاد

نحوه نصب و ... تو زیر نوشته شده و شرمنده حال ترجمه نبود :

igi jones
02-03-2015, 11:59
دوستان یک بخشی هست در بازی General 1

اونجا که یک قطار هست . اونجا باید دقیقا چی کار کرد ؟

erfan131
03-03-2015, 14:23
سلام دوباره خدمت داداشی ها و ابجی های گلم دوباره اومدم:n12:

مهندس الهه
04-03-2015, 14:06
دوستان یک بخشی هست در بازی General 1

اونجا که یک قطار هست . اونجا باید دقیقا چی کار کرد ؟

عکس بگیر از مرحله بذار اینجا

مهندس الهه
04-03-2015, 14:06
اگر ویندوز 7 یا 8 یا 8.1 استفاده می کنید، راه حل زیر رو امتحان کنید:
1) پوشه ی Command and Conquer Generals Zero Hour Data رو از Documents پاک کنید.
2) بازی رو یکبار با Windows XP SP2 Compatibility اجرا کنید.
3) اگر اجرا شد، میتونید سر همون Compatibility Mode همیشه اجراش کنید، یا بدون Compatibility .
این مشکل رو من زیاد داشتم و اتفاقی به این روش رسیدم، مثل اینکه برای درست ایجاد شدن فایل تنظیمات بازی، باید حتما با Compatibility Mode اجرا بشه.
اگر باز هم نشد، کلا جنرالز رو با یک نرم افزار مثل Your Uninstaller! حذف کنید، کامل هم سرچ بزنه اثری ازش نذاره. بعد دوباره نصب، پچ 1.04 و کرک 1.04 و بعدش روش بالا.

همه این راهها رو تست کردم
نشد
زدم پاکش کردم کل جنرالز رو
باید دوباره نصبش کنم :)

مهندس الهه
04-03-2015, 14:07
دوستان هرکی کنترا 008 فاینال رو داره بره تو فولدر بازی و اگه این فایل رو داره لطف کنه واسم آپلود کنه
Data\INI\Object\bossgeneralusa.ini

مهندس الهه
07-03-2015, 16:43
بالاخره کنترا 008 رو بالا آوردم
با سوپر ویپن و چاینا تانک که بازی کردم تغییر خاصی توشون ندیدم!

G U L D A N
07-03-2015, 17:23
بالاخره کنترا 008 رو بالا آوردم
با سوپر ویپن و چاینا تانک که بازی کردم تغییر خاصی توشون ندیدم!
چه عجب . مبارکه

fonixhd
17-03-2015, 17:51
سلام
دوستان مرحله 6 چین ، از بازی جنرال 1

یک جا هستش که قطار میاد دور شهر میگرده ، ساختمان ها زیاد هستند و 3 پل وجود داره .

میخواستم ببینم استادیوم ورزشی رو هم نابود کردم ..اما مرحله رد نمیشه ...کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟

اصلا هیچ ککدوم از نیروها رو نمیشه سوار قطار کرد !!1

fonixhd
17-03-2015, 20:21
دوستان اینجا رو منظورم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fonixhd
17-03-2015, 21:53
سلام
دوستان پیدا کردم .:n02:

1- ابتدا باید اون استادیوم کامل خراب بشه .
2- جلوی ورودی راه اهن همون که از دل کوه درمیاد در چند ورودی یک کانتینر هست که 4 تا چراغ قرمز داره . باید اون 4 تا کانتینر رو جمع اوری کنید و علامت $ نشون داده میشه .
3- اون مرد هکر رو باید پیش اون پل قطار برد تا بمب گزاری کنه و قطار رو منفجر کنه

مهندس الهه
19-03-2015, 23:51
سلام
دوستان پیدا کردم .:n02:

1- ابتدا باید اون استادیوم کامل خراب بشه .
2- جلوی ورودی راه اهن همون که از دل کوه درمیاد در چند ورودی یک کانتینر هست که 4 تا چراغ قرمز داره . باید اون 4 تا کانتینر رو جمع اوری کنید و علامت $ نشون داده میشه .
3- اون مرد هکر رو باید پیش اون پل قطار برد تا بمب گزاری کنه و قطار رو منفجر کنه

منظور خانوم هکره دیگه نه ؟!

واسه گذراندن مراحل هم اون آیکن گوشه پائین کنار نقشه رو بزنید و ماموریتهای مرحله رو اونجا نوشته
اگر هم سردرنمیارید ازش عکس بگیرید بذارید اینجا لااقل یادمون بیاد کدوم مرحله س

مهندس الهه
19-03-2015, 23:53
این کنترا 008 فاینال هوش مصنوعی بالاتر رفته
من به سختی میتونم نقشه 8 نفره رو 1 به 7 جمع کنم
تو 007 لااقل آسونتر از این بود

War_Machine
20-03-2015, 14:17
من تمامی پچهای بازی رو تست کردم هیچکدوم مثل نسخه رسمی و اولیه Zero-Hour نمیشه!
دلیل اصلیم هم بلانسینگ بازیه ککه توی اون نسخه خیلی خوب رعایت شده بود بقیه بچهای غیر رسمی به اون خوبی نبودن

دوستان Generals 2 بعد از لغو ساتش علام شد به زودی ساختش از یه استدوی دیگه سرگرفته میشه! این درسته ؟ پس چرا دیگه هیچ خبری ازش نیست؟
حیفه که این سبک انقدر راحت داره به فراموشی سپرده میشه

iilliya
20-03-2015, 20:06
دلیل اصلیم هم بلانسینگ بازیه ککه توی اون نسخه خیلی خوب رعایت شده بود بقیه بچهای غیر رسمی به اون خوبی نبودن

دوستان Generals 2 بعد از لغو ساتش علام شد به زودی ساختش از یه استدوی دیگه سرگرفته میشه! این درسته ؟ پس چرا دیگه هیچ خبری ازش نیست؟

بعد از سالیان من باز اومدم تو این تاپیک دی::n31: 11 ساله این بازی دست از سر ما بر نمیداره دی::n09:

عزیز شما پچ شک ویو رو تست کردی ؟ من هیچ کدوم از پچ ها رو دوست ندارم اما این تنها پچ که به نسخه اصلی ترجیه میدم :n09:

مهندس الهه
20-03-2015, 20:44

بعد از سالیان من باز اومدم تو این تاپیک دی::n31: 11 ساله این بازی دست از سر ما بر نمیداره دی::n09:

عزیز شما پچ شک ویو رو تست کردی ؟ من هیچ کدوم از پچ ها رو دوست ندارم اما این تنها پچ که به نسخه اصلی ترجیه میدم :n09:

کنترا 007 هم از نظر هوش مصنوعی و هم از نظر یونیتها بهترین مود هستش به نظر من
هر تیمی نقطه ضعف و قدرت خاص خودش رو داره

مثلا تیم چاینا نیوک با اینکه دفاعی نداره ولی اگر بهش اجازه پیشرفت داده بشه به سختی میشه جلوشو گرفت
و یا یو اس آ سوپر ویپن با اینکه دفاعیش بسیار قوی هستش ولی با جی ال ای استلیث و چاینا infantry میشه به آسونی جمعش کرد
و و و و و

کنترا 008 هم باید یه مدت بگذره تا بشه دربارش نظر داد

iilliya
20-03-2015, 22:20
من الان اومدم نصب کنم یه سری نصب شد بازی باز نشد از بعد اونم که کلا نصب نمیشه ارور میده میگه یکی از فایل های داخل تمپ باز نیمشه !!!

من این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کردم منتها بعد که 008 رو ریختم میزنم لانچر باز کنه میره برای باز کردن صفحه سیاه میشه بعد بر میگرده بیرون بسته میشه !!!

MR.killer
23-03-2015, 12:29
سلام من جنرال زیاد بازی میکنم :n12:
چند روزه از بقلا دو تا نوار نشکی هست و صفحه کوچیکه از تنظیماتم رو اخرین رزولوشین گذاشتم:n38:
چه کنم ؟ خیلی ناراحنتم:n28:

مهندس الهه
23-03-2015, 18:55
من الان اومدم نصب کنم یه سری نصب شد بازی باز نشد از بعد اونم که کلا نصب نمیشه ارور میده میگه یکی از فایل های داخل تمپ باز نیمشه !!!

من این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کردم منتها بعد که 008 رو ریختم میزنم لانچر باز کنه میره برای باز کردن صفحه سیاه میشه بعد بر میگرده بیرون بسته میشه !!!

کدومو دانلود کردین ؟
کنترا 008 فاینال ؟

منم قبل نصب کنترا 008 رو سیستم کنترا 007 داشتم و بعد اینکه 008 نصب کردم بازی اجرا نشد که نشد
آخر سر همه رو از بیخ پاک و دوباره نصب کردم و بدون مشکل هم اجرا شد
بهتره همه رو پاک کنید
بعد جنرال 1 رو نصب کنید و کرکش کنید و بعد جنرال 2 (زیرو آور) و کرک و پچ 1.04
و بعد 008 رو کپی کنید تو دایرکتوری جنرال 2

مهندس الهه
23-03-2015, 18:56
سلام من جنرال زیاد بازی میکنم :n12:
چند روزه از بقلا دو تا نوار نشکی هست و صفحه کوچیکه از تنظیماتم رو اخرین رزولوشین گذاشتم:n38:
چه کنم ؟ خیلی ناراحنتم:n28:

؟
یهاسکرین شات بگیرین بذارین اینجا
alt+ enter زدین ؟

MR.killer
23-03-2015, 23:53
البته
اسکرین چیه بیا بازی جنرال زیرو اور که صفحه از بغل هادو نوار مشکی داره

iilliya
24-03-2015, 10:46
کدومو دانلود کردین ؟
کنترا 008 فاینال ؟

منم قبل نصب کنترا 008 رو سیستم کنترا 007 داشتم و بعد اینکه 008 نصب کردم بازی اجرا نشد که نشد
آخر سر همه رو از بیخ پاک و دوباره نصب کردم و بدون مشکل هم اجرا شد
بهتره همه رو پاک کنید
بعد جنرال 1 رو نصب کنید و کرکش کنید و بعد جنرال 2 (زیرو آور) و کرک و پچ 1.04
و بعد 008 رو کپی کنید تو دایرکتوری جنرال 2

من رفتم نسخه کامل یعنی هر کدوم 1 گیگ حدودا رو دانلود کردم از هم جنرال هم جنرال زیرو منتها موقع نصب این ارور میاد :n35::n36:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به اون ادرس هم که میرم اصلا این فایل نیست ! نسخه های فشرده رو هم که نصب میکنم یه ارور دیگه میاد که فکنم مربوط به اکسترکت کردن فایل های صوتی بازی هست !

یه سوال ممکنه این ارور به خاطر برنامه visual studio باشه ؟

مهندس الهه
25-03-2015, 18:16
اولا تو همون سایت یه فایل 300-400 مگی هست که جنرال 1 و 2 رو یکجا نصب میکنه
دوما یکبار تمپ رو خالی کنید ببینید باز هم همین ارور میاد ؟

MR.killer
26-03-2015, 00:39
کسی جواب منو نمیده؟:n28:

iilliya
26-03-2015, 01:27
اولا تو همون سایت یه فایل 300-400 مگی هست که جنرال 1 و 2 رو یکجا نصب میکنه
دوما یکبار تمپ رو خالی کنید ببینید باز هم همین ارور میاد ؟

من که گفتم نسخه های فشرده رو تست کردم کار نمی کنه یا نصب نمیشه یا اگه نصب شه پچ ها روش کار نمیده !
تمپ رو هم پاک کردم کامل سیستم رو ریستارت کردم باز هم ارور بود

اصلا کار به خالی کردن نداره مشکل اینه که من نسخه های اصلی رو دانلود کردم یعنی داخل سی دی حتی کرک و این چیزا نداره پاک پاک
مشکل سر اینه که تو نصب یکی از فایل ها اکسترکت نمیشه داخل تمپ حالا چرا این فایل نمیاد ایجا تو تمپ نمی دونم !

فایل dotgen.exe رو از نت یافتم ریختم اما بعدش ارور اینستال فیلد میده خلاصه که نصب نمیشه که نمیشه :n41:

تو سایت مایکروسافت هم یه سری راه نوشته بود برای اینستال فیلد ولی خوب هیچ کدوم فرقی نکرد:n37:

کسی جواب منو نمیده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب برو داخل تنظیمات برش گردون رو حالت عادی
اگه مشکل رزولیشن باشه شاید با کپی کردن فولد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0data.zip?dl=0

داخل این ادرس مشکلت حل بشه

C:\Users\***\Documents

جایه ستاره ها اسم اکانت کامپیوترت

MR.killer
26-03-2015, 11:43
فایله چی هستش؟

iilliya
26-03-2015, 12:43
فایله چی هستش؟

فایل تنظیمات رزولوشن برنامه گفتم با این شاید باز تنظیم شه برنامه از اول
دقیق چیکار کردی ؟ فکنم رفتی از حالت صفحه پهن بردیش رو مانیتور های قدیمی که مربع شکل بود

MR.killer
26-03-2015, 23:46
نه
حل نشد با دانلود فایله
تو پوشه کاماند ... دیتا باید اپشنو ریپلیس میکردم؟
بازی قبلا فول صفحه بود
انیستال کردم دوباره اینستال کردم اونجوری شد رفتم اپشن تنظیمات گذاشتم رو اخرین رزولوشین بعد دوباره اونجوری شد:n19:

G U L D A N
27-03-2015, 14:20
نه
حل نشد با دانلود فایله
تو پوشه کاماند ... دیتا باید اپشنو ریپلیس میکردم؟
بازی قبلا فول صفحه بود
انیستال کردم دوباره اینستال کردم اونجوری شد رفتم اپشن تنظیمات گذاشتم رو اخرین رزولوشین بعد دوباره اونجوری شد:n19:

سلام
برو به مسیر زیر :

فایل Option.ini رو باز کن قسمت Resolution رو عوض کن .

Resolution = 1366 768

و در اخر SAVE

iilliya
27-03-2015, 14:48
این کنترا 008 من رفتم با ایر فورس ش بازی کنم کلا هیچی ازش با ایر فورس اصلی زیرو نمی خونه که کلا خل شدم :n38:

میشه یکی سیستم این مود های کنترا رو برای من شرح بده ؟ من هر چی گشتم نمی شد یه ساختمون رو فروخت !:n36:

MR.killer
27-03-2015, 22:25
ول کنید
درست نمیشه

مهندس الهه
29-03-2015, 16:57
این کنترا 008 من رفتم با ایر فورس ش بازی کنم کلا هیچی ازش با ایر فورس اصلی زیرو نمی خونه که کلا خل شدم :n38:

میشه یکی سیستم این مود های کنترا رو برای من شرح بده ؟ من هر چی گشتم نمی شد یه ساختمون رو فروخت !:n36:

بعضی جنرالها میشه ساختمون رو منفجر کرد که یادم نیست دقیقن کدوما
ولی این مورد فروختن ساختمان قابلیت خوبی بود که من ازش واسه گسترش مرزهام استفاده میکردم ازش

مهندس الهه
29-03-2015, 17:02
ولی جنرال ایرفورس تو کنترا یکی از جنرالهای بسیار قوی هستش
خدا نکنه تو یه مپ تنهایی باهاش رودررو شی !

iilliya
29-03-2015, 19:10
ولی جنرال ایرفورس تو کنترا یکی از جنرالهای بسیار قوی هستش
خدا نکنه تو یه مپ تنهایی باهاش رودررو شی !

برای من کلا بی معنی بود ! همه هواپیما هاش تغیر کرده بود کلا سیستمش یه چیز دیگه شده بود منی که معمولا با ایرفورس خودم بازی میکنم خل شدم توش

بعدم همه این ها به کنار من دوست دارم بازی رو شلوغ کنم 8 تا رو هارد میچینم که انگار نمیکشه وسط بازی که میرسه کرش میکنه بازی:n27:

مهندس الهه
29-03-2015, 23:39
من که کرشی ندیدم تا حالا
کنترا 007 هم زیاد بازی کردم و الان هم 008 بازی میکنم

البته شاید بعضی مپها مشکل داشته باشن که اون هم هر مودی نصب کنید میتونه پیش میاد و مربوط به مود نمیشه و مشکل از مپ هستش

ولی در کل سعی کنید کمی تغییرپذیر باشید!

مهندس الهه
29-03-2015, 23:41
راستی
واسه ایرفورس تو کنترا 008 یه نقطه ضعف پیدا کرده ام
اونم یکی از ستاره های جنرال لیزر هستش
یکی از آخرین ستاره های جنرال لیزر هست که وقتی رو بیس دشمن (ایرفورس) میزنی هرچی پرنده تو محدوده هست جزغاله میشه :دی

مهندس الهه
29-03-2015, 23:43
دوستان من تو کنترا 007 و 008 یه مشکلی دارم
فکر کنم همه گیر باشه
تو جنرالهای gla هیچکدوم ستاره ها رو نمیتونم بگیرم
البته ستاره رو میده
ولی وقتی انتخابشون میکنم چیزی واسم نمیده

البته گاها تونل رو میده و میتونم استفاده ش کنم
ولی اون هم فقط گاهن
نه همیشه

G U L D A N
30-03-2015, 12:32
دوستان من تو کنترا 007 و 008 یه مشکلی دارم
فکر کنم همه گیر باشه
تو جنرالهای gla هیچکدوم ستاره ها رو نمیتونم بگیرم
البته ستاره رو میده
ولی وقتی انتخابشون میکنم چیزی واسم نمیده

البته گاها تونل رو میده و میتونم استفاده ش کنم
ولی اون هم فقط گاهن
نه همیشه
باید تو بیس اصلی یه ماشین بسازی که اسمش یادم نیست .

iilliya
30-03-2015, 13:41
باید تو بیس اصلی یه ماشین بسازی که اسمش یادم نیست .

فکنم پاور جی ال ای یا همچین چیزی بود

راستی
واسه ایرفورس تو کنترا 008 یه نقطه ضعف پیدا کرده ام
اونم یکی از ستاره های جنرال لیزر هستش
یکی از آخرین ستاره های جنرال لیزر هست که وقتی رو بیس دشمن (ایرفورس) میزنی هرچی پرنده تو محدوده هست جزغاله میشه :دی

والا تغییر نبود تعویض بود دی:
نمی دونم من مپ هست 8 تایی که مرتب هست 4 تا رو به روی 4 تا تو اون 2 بار تست کردم با دمول و ایر فورس هر دو بار بعد از حدود 1 ساعت بازی کنم دارق کرش :n15:

erfan131
29-04-2015, 23:43
مد میسیون پیس کی بازی میکنه؟:n25:

erfan131
29-04-2015, 23:54
با توجه به شروع فصل تعطیلی و اصرار کاربران سایت دور دوم مسابقات را یزودی برگذار میشود،این مسابقات در مپ CxN و بصورت کاملا رایگان و همراه با جایزه برگذار میشود این مسابقات بصورت امتیاز بندی میباشد و تیم های اول و دوم در صدر جدول مشمول جایزه خواهند شد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و قوانین به ادامه مطلب رجوع کنید.

شما تا حداکثر یک هفته قبل از تابستان زمان دارید که تیم خود را بچینید و ظرفیت تیم ها بستگی به مقدار ثبت نام ها دارد.
این مسابقات دارای قوانین خاصی میباشد و در صورت پذیرفتن قوانین به ثبت نام بپردازید.

آدرس قوانین مسابقات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپس بعد از پذیرفتن قوانین ابتدا به لینک زیر بروید و مشخصات خود را از طریق نظر برای ما ارسال کنید و سپس شماره جنرال خود به همراه Army و شماره جنرال دوست خود و Army او و انتخاب یک لیدر یا سر گروه را در این پست برای ما ارسال کنید،برای مثال جنرال 01 AiR+ جنرال 04 Inf +لیدر 01 و سپس از طریق گیمرنجرتون یک پیام به شماره 4811497 ارسال کنید تا تایید بشوید،همچنین در انتخاب Army خود دقت داشته باشید که تا تمام نشدن این لیگ به هیچ عنوان قایل تغیر نیست.

آدرس شرکت کنندگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این مسابقه در مپ 2v2 cxn Standard بصورت Free Army برگذار میشود و در صورنی که مپ را ندارید از لینک زیر دانلود کنید و در پوشه زیر بریزید:
Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps

دانلود مپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درضمن این مسابقات در سصح حرفه ای برگذار میشود و برای افزایش سطح خود پیشنهاد میشود به انجام بازی های بیشتر با افراد پرو یا مشاهده ریپلای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپردازید.

این مسابقه بر خلاف مسابقه قبلی حذفی نمیباشد و تمامی تیم ها میبایست 2 بار با یک دیگر بازی کنند که بعد از انجام بازی اول،لیدر های گروه میتوانند بازی را بلافاصله انجام یا به بعد از اتمام تمام بازی های گروه به تعویق بیندازید،همچنین تیم برنده +3 امیتاز دریافت میکند و تیم بازنده هیچ امتیازی دریافت نمیکند و به دلیل کوچک بودن مپ cxn حداکثر زمان بازی 60 دقیقه میباشد و در صورتی که هر تیمی نتواند تیم دیگر را شکست بدهد بازی مساوی و هر تیم +1 دریافت میکند و در صورتی که یک تیم یا هر دو تا تیم بنا به هر دلیلی سر مسابقه حضور پیدا نکنند -1 دریافت میکند و در صورتی که یکی از افراد گروه در زمان مسابقه حضور داشته باشد میتواند با تیم دیگر بازی کند.

تیم ها بصورت قرعه کشی با یک دیگر بازی میکنند و تاریخ بازی توسط سایت تعین میشود برای جلو یا عقب افتادن زمان مسابقه لیدر های گروه به ایدی 4811497 پیام بدهند تا یک زمان مناسب انتخاب بشود در ضمن مسابقات پس از تکمیل ظرفیت به احتمال فراوان در اوایل تابستان امسال برگذار میشود و یک هقته قبل در سایت اطلاعیه زده میشود.

منتظر خبر ها از سوی ما باشید.

erfan131
30-04-2015, 13:23
دوستان توجه داشته باشین برای ثبت نام مسابقه به دوسایت بالا بروید باتشکر:n12::n12:

Jeff hardy M
04-05-2015, 17:02
بازی مشابه Generals کسی میشناسه؟:n37:

erfan131
08-05-2015, 10:34
وب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نویسنده می پذیرد. همچنین اگه کسی مپ خوبی بسازه درقسمت نظرات بگه تا به اشتراک بزاریم

برای نویسنگی در قسمت نظرات ایدی گیم رنجر یا ایمیل خود که فعال باشد را به ما اعلام کنید:n12:

yuones78
18-05-2015, 15:37
سلام ببخشید من برای دانلود ورژن 3 وار آرماگدون وقتی روی لینک ها کلیک میکنم یه صفحه باز میشود روی لینک سبز رنگ موجود در صفحه تازه باز شده کلیک میکنم یه صفحه باز میشود روش نوشته پیدا نشد
لطفا راهنمایی کنید

erfan131
19-05-2015, 22:24
بازم ارور کی میتونه مشکلمو حل کنه اگه چیزی میخواد واسه دانلود لطفا لینک بزارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zgg123
09-06-2015, 02:28
دوستان گرامی تشریف بیارید گروه جنرال زدیم برا بازی انلاین :n16::n02:

ufo-alien
23-06-2015, 16:00
دانلود بازی ارتش ایر ان(جنرال3)ورژن یک war armageddon v:01
با دو ورژن رایگان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T_rex
04-07-2015, 19:58
یه بازیکن حرفه ایی میتونه دقیقا بگه تو بازی انلاین و مپه tw دقیقا باید چه کار کرد ؟ من اکثر موقعها میبازم حریفا با یه عالمه تانک به من حمله میکنن اینا چه طور این همه پول در میارن ؟ :n36:

erfan131
03-08-2015, 14:42

یه نگاه بهش بندازین وب خوبیه:n20::n19:

game net
31-08-2015, 02:12
برای این که بتونی در بازی جنرال یه بازیکن حرفه ای بشی بابید در همه جای مپ بازی پخش بشی و در یک جا نمونی جنگ فرسایشی اصلا خوب نیست و بدتر زودتر میباری
قبل از این که دشمن پول به دست بیاره تو باید چاهای نفت رو مال خود کنی اینجوری پولت زیاد میشه و باید از پولت استفاده کنی و نیرو بسازی و چند جانبه حمله کنی
همه اینا عکس العمل سریع میخواد با تمرین زیاد به دست میاد

- - - Updated - - -

یه بازیکن حرفه ایی میتونه دقیقا بگه تو بازی انلاین و مپه tw دقیقا باید چه کار کرد ؟ من اکثر موقعها میبازم حریفا با یه عالمه تانک به من حمله میکنن اینا چه طور این همه پول در میارن ؟ :n36:
درود دوست عزیز
برای این که بتونی در بازی جنرال یه بازیکن حرفه ای بشی بابید در همه جای مپ بازی پخش بشی و در یک جا نمونی جنگ فرسایشی اصلا خوب نیست و بدتر زودتر میباری
قبل از این که دشمن پول به دست بیاره تو باید چاهای نفت رو مال خود کنی اینجوری پولت زیاد میشه و باید از پولت استفاده کنی و نیرو بسازی و چند جانبه حمله کنی
همه اینا عکس العمل سریع میخواد با تمرین زیاد به دست میاد

- - - Updated - - -

درود دوست عزیز
قبل از این که دشمن پول به دست بیاره تو باید چاهای نفت رو مال خود کنی اینجوری پولت زیاد میشه

game net
31-08-2015, 02:20
درود
بعد از چندین سال از جدایی از یایت و انجمن دوباره برگشتم
از دوستانی که بازی میکنند و حرفه ای هستند سویهای بازیشونو قرار بدند و عنوان که تیم مورد علاقشون چه تیمی هست
با تشکر

_networker
26-09-2015, 16:07
سلام چطور ارور بازی رو موقع آنلاین بازی کردن درست کنم نمیذاره با رفیقم بازی کنم میگه conection time out یا serial is already in use

mhf_1927
14-10-2015, 17:15
سلام
ارور تایم اوت واسه فایروال یا نت بد هست و ارور سریال این یوز هم میگه با سریال نامبری که شما بازی رو نصب کردی، یکی دیگه هم هست تو بازیتون که اونم سریالش مثل شماست
واسه حل مشکل اول راحتترین کار خاموش کردن فایروال
و واسه دومی هم نصب مجدد بازی با سریالی متفاوت هست

mhf_1927
14-10-2015, 17:18
دمش گرم
بعد 65 ماه، هنوز لینک سالمه و فایل قابل دانلود
ممنون
:n12:

ufo-alien
21-12-2015, 10:56
سلام

خسته نباشین

آقا من مد آرماگدون رو میخوام

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم
سلام بیا اینجا وار آر ماگدون یک را دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrbr23
11-06-2016, 13:07
سلام من بازی رو نصب کردم ولی موقع بالا اوردن باری ارور میده چی کار کنم

Javadgenral
14-06-2016, 14:10
همين الان بنده حاضرم شرط بندي سرهر مقدار پول گفتيد بيام بازي يك به يك يا سه به يك يا هرجور گفتيد. كي مياد؟ ولي هزينه سفر منو بده تا شهرشون :n02:

erfan131
23-06-2016, 21:27
دانلود جنرال یک فارسی
این هم جنرال 1 فارسی خب قبل از این
شاهد بودیم که بعضی از مود های جنرال زیروهاور مانند کنترا که تیم GLA
فارسی حرف میزدند حالا شرکت سریر گیم بازی جنرال 1 را بصورت کاملا فارسی در
اورده است که هم USAوCHINAفارسی مخصوص خودشونو صحبت میکنند .و بازی رو با
هیجان خاصی دنبال میشه این بازی از طرف ماتست شده است و هیچ گونه مشکلی
نداره .

برای دانلود روی تصویر کلیک کنید...

pesareshoja53
29-06-2016, 17:00
سلام من ورژنcommand & conquer generals zero hour reborn v4.0 rise to powerبازی رو فقط دارم بازی میکنم.اما خیلی از بازی بیرون میپره؟یا کند میشه براش راه حلی هست؟ :n03:

motv
04-09-2016, 17:39
شما چطور میتونید کنترا بازی کنید ؟ من که خطای technical difficultis میده. همون تو ویندوز که عکس نشون میده

ضمنا پچ 1.04 هم کامل نصب شده

majid13700
08-10-2016, 14:30
شما چطور میتونید کنترا بازی کنید ؟ من که خطای technical difficultis میده. همون تو ویندوز که عکس نشون میده

ضمنا پچ 1.04 هم کامل نصب شده

خوب اگه چندتا پچ باازی داشته باشی نمتونی اونو بازی کنی

majid13700
08-10-2016, 14:33
سلام من یه سایتی پیدا کرده بودم که توش یاد میداد چطوری تانکها و بقیه چیزارو تغیرر داد خودمنم با نرم افزار بیگ تونستم تغیراتی تو رنک توی زود ساختن خونه ها و زود ساخته شدن جنگ افزارها بدم مثلا تو 1ثانیه فرودگاه بسازم یا..... ایا سایتی هست که بشه کامل از صفر تا پیشرفته دست کاری بازی جنرال و پچ هاشو کرد

mehrabooni
15-11-2016, 11:09
سلام بیا اینجا وار آر ماگدون یک را دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام از این مادها کدومشو پیشنهاد میکنید (از وسایل نظامی تخیلی آینده بدم میاد)

Shockwave
Contra 00
Reborn
اگه ماد بهتری سراغ دارید معرفی کنید ممنون

War_Machine
28-11-2016, 22:24
در مورد مادهای عرضه شده برای سری Generals این نکته رو بگم که هیچکدوم محبوبیت ماد Rise of The Red
رو ندارند مود دوم سال 2015 از نگاه Moddb بین هزاران مود خودش گویای همه چیز هست.
(اون هم به جرات میگم Edain بدون رقیب هست وگرنه اول میشد با این نمره بالایی که داره.)

از اینجا میتونید تصاویر و ویدئوها و توضیحاتش رو پیگیری کنید و در صورت دلخواه دانلود کنید فکر کنم با کل متعلقاتش 1.5 گیگی میشد

حقیقتا خیلی وقته کشیدم بیرون از این سری ولی این ماد رو حدودا 1 ماه پیش تست کردم در حد چند روز
در یک کلام تغییر کامل بازی بود اضافه کردن روسیه با جزئیات بالا و تغییر گرافیک و... یک ماد به معنای واقعی یک تغییر کامل
با ارزش که جدا وقتی بازی کنید کلا سری اصلی و مودهایی که فقط یک سری تغییرات آماتور گونه اضافه میکردن یادتون میره
اما در هر حال شاید این تغییرات زیاد هم به مزاق بعضی از دوستان خوش نیاد!

B.AmirMahdi
05-01-2017, 12:25
سلام و خسته نباشید
من میخواستم ورژن (shock wave) و (reborn) رو باهم ترکیب کنم و روی ورژن(zero hour) توی تک تک مپ هایی که میخوام بسازم اجرا کنم نمیخوام کول بازی رو تغییر بدم
باید یه فایل (ini) بسازم توی فولدر اون مپ اما موفق نشدم حتی 1 کد رو با هم ترکیب کنم
برای کد نویسی الگوی خواسی میتوونم پیدا کنم از جایی یا چی کار اصلا میتونم بکنم میتوانید راهنماییم کنید
در ضمن منظورم از ترکیب دو ورژن بالا اینه که مثلا یه یونیت یا ساختمون (rebor) رو با یه یونیت یا ساختمونه (shock wave) رو فقط توی اون مپی که ساختم توی فلات تیم اجرا و قابل ساخت باشه یا با یه یونیت و ساختمون دیگه توی فلان تیم جایگزین حالت استاندارد بازی بشه
با تشکر لطفا پاسخ بدید

B.AmirMahdi
05-01-2017, 12:36
سلام و خسته نباشید
من میخواستم ورژن (shock wave) و (reborn) رو باهم ترکیب کنم و روی ورژن(zero hour) توی تک تک مپ هایی که میخوام بسازم اجرا کنم نمیخوام کول بازی رو تغییر بدم
باید یه فایل (ini) بسازم توی فولدر اون مپ اما موفق نشدم حتی 1 کد رو با هم ترکیب کنم
برای کد نویسی الگوی خواسی میتوونم پیدا کنم از جایی یا چی کار اصلا میتونم بکنم میتوانید راهنماییم کنید
در ضمن منظورم از ترکیب دو ورژن بالا اینه که مثلا یه یونیت یا ساختمون (rebor) رو با یه یونیت یا ساختمونه (shock wave) رو فقط توی اون مپی که ساختم توی فلان تیم اجرا و قابل ساخت باشه یا با یه یونیت و ساختمون دیگه توی فلان تیم جایگزین حالت استاندارد بازی بشه
با تشکر لطفا پاسخ بدید

iiamirohsein
18-01-2017, 14:32
کسی لینک دانلود رو داره:n28::n37:

mahdi001133
24-03-2017, 02:19
همه ژنرال های همه تیم ها قوی هستن اما بستگی به بازی خودت داره من همیشه :n12:glaتاکسیون:n12: برمیدارم درسته نیروی هوایی نداره اما موشک انداز اسکات همه چیزو درست میکنه فقط باید باهاش ضد هوایی داشته باشی .به نظر من بعد این تیم تیم چاینا نوکی از همه قوی تره

massacrer
30-05-2017, 21:28
درود به جنرال بازا
دوستان یاد جوونیام افتادم زدم خط جنرال فقط مشکلی که دارم اسطلاحات بازیCommand & Conquer Generals Zero Hour در gameranger رو نمیدونم متل sw , .... اکه میشه مارو راهنمایی کنید از noob اش نیستیم دورانی داشتیم با تشکر :)

Am.koshesh
21-06-2017, 11:36
سلام دوستان قبلا بازی نصب بود راحت اجرا میکرد ولی پاکش کردم ظاهرا کامل پاک نشده . داخل کنترل پنل هست کلیک میکنم پاک بشه یه سری مراحل میاد ولی پاک نمیشه . الان هم که میخوام دوباره نصب کنم این ارور رو میده severe : unable to launch datgen.exe . ویندوزم هم 10 هست

Am.koshesh
21-06-2017, 11:45
عکس هایی از , Zero Hour Reborn: The Last Stand (V.5.0)
!

پس لینک دانلودش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Am.koshesh
22-06-2017, 09:57
کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

؟

Am.koshesh
22-06-2017, 09:58
سلام بازی نصب بود راحت اجرا میشد . پاکش کردم دیگه هرچی سعی میکنم نصب کنم در انتهای نصب این ارور رو میده . بازی قبلی رو هم کامل پاک کردم حتی از ریجستری
ارور:
unable to lanch
C:\Users\abbas\AppData\Local\Temp\{06F80017-8F98-4C94-B868-52358569FC32}\datgen.exe
تکلیف چیه ؟؟؟؟؟
دو روز میشه که درگیرشم
لطفا سریعتر راهنمایی کنید میخوام دوباره بازی کنم

p_p_k
11-10-2017, 19:05
سلام. بچه ها تو یکی از مراحل بازی جنرال زیرو 4 تا موشک هست که تایم شمار داره که 20 دقیقه دیگه شلیک میشه.....چطوری باید از کار بندازمش؟؟ نمیشه هم زدش....

p_p_k
12-10-2017, 15:38
سلام. بچه ها تو یکی از مراحل بازی جنرال زیرو 4 تا موشک هست که تایم شمار داره که 20 دقیقه دیگه شلیک میشه.....چطوری باید از کار بندازمش؟؟ نمیشه هم زدش....
:n03::n03:
بچه ها کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟

xshya
12-10-2017, 15:57
سلام بازی نصب بود راحت اجرا میشد . پاکش کردم دیگه هرچی سعی میکنم نصب کنم در انتهای نصب این ارور رو میده . بازی قبلی رو هم کامل پاک کردم حتی از ریجستری
ارور:
unable to lanch
C:\Users\abbas\AppData\Local\Temp\{06F80017-8F98-4C94-B868-52358569FC32}\datgen.exe
تکلیف چیه ؟؟؟؟؟
دو روز میشه که درگیرشم
لطفا سریعتر راهنمایی کنید میخوام دوباره بازی کنم

پاک کردی ؟ دستی ؟ شما با programs and feature هم اگر پاک کنی فقط برنامه بشکل ابتدایی حذف میشود ! حتما از نرمافزارهای قوی و مخصوص برای حذف استفاده کن که فایل و ردپایی بجا نماند
مخصوصا در رجیستری ویندوز
شما یکبار پوشه temp رو خالی کن در قسمت my documnet هم چک کن فولدری به اسم بازی وجود نداشته باشه یا اینکه بک آپ بگیر بعد حذف کن و سیستم رو ریستارت کن دوباره تست کن

p_p_k
30-10-2017, 18:03

کسی بلد نیست اینجارو؟؟

eagle22
10-11-2017, 05:25
سلام. نمیدونم کسی هنوزم بازی میکنه اینو یا نه . من مشکلم اینه در قسمت gdi . air field نیست که بسازمش.کسی میدونه موضوع چیه؟

eagle22
11-11-2017, 18:16
up.............

Aaaaaa68800
22-10-2018, 08:56
لینک دانلود کجاست

- - - Updated - - -

لینک دانلود کجاست

- - - Updated - - -

لینک دانلود کجاست

Best_Downloads
28-02-2020, 05:01
بازی اجرا میشه ولی نمیدونم چرا ترینرها درست کار نمیکنند.مثلا NUMPAD7-Unlimited $$$ ,NUMPAD 9-Unlimited Power, NUMPAD 1-255 Rank
وقتی این کلیدهارو میزنم کارنمیکنند.البته من روی ویندوز 10 اجرا میکنم

Best_Downloads
28-02-2020, 05:05
سلام.بازی اجرا میشه ترینرها کار نمیکنند.مثلا: NUMPAD 9-Unlimited Power- NUMPAD 7-Unlimited $$$.وقتی این کلیدهارو فشار میدهم هیچ تغییری نمیکنه.البته من در ویندوز 10 بازی رو اجرا میکنم

jack426
13-03-2020, 17:40
سلام.بازی اجرا میشه ترینرها کار نمیکنند.مثلا: NUMPAD 9-Unlimited Power- NUMPAD 7-Unlimited $$$.وقتی این کلیدهارو فشار میدهم هیچ تغییری نمیکنه.البته من در ویندوز 10 بازی رو اجرا میکنم
سلام:happy:
1 ببین کلید num lock روشن هست یا نه.باید روشن باشه
2 رو ترنیر راست کلیک کن گزینه run as administrator رو انتخاب کن
3 ببین اصلا ورژن ترنیر با ورژن بازی یکی هست یا نه
4 اگه ترنیر قدیمی باشه ممکنه با ویندوز 64 بیت کار نکنه

mn174
18-01-2021, 23:05
دوستانی که بازی جنرال میکنن منم ژنرال بازم مد هایی که هست استفاده نمیکنم میدم برام میسازن سالمم هست پیشنهاد میکنم بدید براتون مد بسازن

mohammadezrael21
21-02-2021, 15:31
میشه نسخه های بازی حنرال رو به ترتیب بگید؟

saeed2323
11-06-2021, 14:35
سلام این ارور please insert the first game cd جنرال زیرو هور رو چی کار کنم؟!

MAHDI_SOS
13-02-2022, 21:12
سلام
در هنگام نصب جنرال 1 این پیغام داده می شود
Error: "-1605 This action is only valid for products that are currently installed"
لطفا راهنمایی فرمایید چگونه مشکل را حل کنم

Tafresh_Cracker
19-02-2022, 11:44
این بازی وقتی داخل حالت شبکه نیرو زیاد میسازی خطا میده و همه بازیکنها رو میندازه بیرون. راه حلی براش دارین؟

samomashe
26-07-2023, 17:11
سلام لطفاااااااااااااااااااا جواب بدید من وقتی میخوام ژنرال 1 رو پچ کنم ی ارور میده میدونم ارورش واسه چیه باید فایل game.dat رو پیدا و دانلود کنم برای زنرال 1 ولی پیدا نمیکنم شما اگر اون فایلو داریم خواهشا لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا برام اپلود کنین