PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

erfan131
23-07-2014, 12:27
خوب اینا رو چجوری باید به بازی اضافه کرد؟من الان جنرال 1 و 2 رو اورجینال دارم رو سیستم هیچ چیز اضافه ای هم نصب نکردم الان چکار کنم ؟

کدوم مد
:n13:

soroosh_cz
23-07-2014, 12:27
خوب اینا رو چجوری باید به بازی اضافه کرد؟من الان جنرال 1 و 2 رو اورجینال دارم رو سیستم هیچ چیز اضافه ای هم نصب نکردم الان چکار کنم ؟
برای کدوم مد؟ اکثر مد ها باید کپی بشن توی محل نصب Zero Hour ولی مدهایی مثل Contra 007 یا Shockwave باید یه پوشه ای کنار Generals Zero Hour نصب بشن...

مهندس الهه
23-07-2014, 21:04

شما اول مود رو دانلود کنید
هرکدومو که دلتون خواست
بعد اسمشو بگید ما بگیم چجوری باید نصب شه
بعضیا باید کپی شن تو محل بازی
بعضیا فایل exe دارن که میزنی خودش نصب میشه
د
ر کل قبل نصب مود از پوشه Command & Conquer Generals Zero Hour یه کپی بردار و نگه دار
چون مود قابل آنیستال نیست و اگه خواستید مود رو پاک کنید و برگردید به همون جنرال 2 میتونید این پوشه که کپی گرفتید برگردونید سر جاش

راستی
اورجینال دیگه چه صیغه ایه ؟
از خارج خریده اید ؟

roya.rashidi
23-07-2014, 23:52
سلام . من ریبورن 6رو بخاطر چین و سوپر ویپن خیلی دوس دارم .

ولی هر وقت این یکی از این دوتا نیرو رو انتخاب میکنم اون پیغام Error Seruse رو میده .

مهندس الهه
24-07-2014, 11:05

ولی هر وقت این یکی از این دوتا نیرو رو انتخاب میکنم اون پیغام Error Seruse رو میده .

یکبار دیگه پچ 1.04 رو نصب کن ببین مشکل حل میشه ؟

مهندس الهه
24-07-2014, 11:05
کنترا 007 هم چین و سوپر ویپن داره
بهترشم داره :دی

roya.rashidi
24-07-2014, 12:56
کنترا 007 هم چین و سوپر ویپن داره
بهترشم داره :دی
داره ولی چینش مثل ریبون تانک نداره که همه چی داشته باشه . من این تانکرو خیلی دوست دارم .
..
1.4 نصبه . جنراله من موقغ نصب خودش اپدیته . اولا خوب بود از وقتی اون مد جنگ جهانیو نصب کردم اینجوری شد . اینستال کردم ده بار نصب کردم فایده نداشت.
دقیقا تا ده دقیقه بازی میکنم این پیغامه میاد.

erfan131
24-07-2014, 13:13

اون یکی مد رو همش خوبه خوب حذف شده اگه یه فایلم ازت جامونده مده بعدی ارور میده

erfan131
24-07-2014, 21:54
دانلود مد earth confilct generals zero huor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود مد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 52Fmods%252Fcnc-earth-conflict)

حجم 90 مگابایت

erfan131
24-07-2014, 21:57
تشکر لازم نیست:n05::n19:

roya.rashidi
25-07-2014, 07:57
اقا مشکل من حل نشد چیکار کنم . از وقتی هوش مصنوعی و جنگ جهانی دو ریحتم اینجوری شده . همه بازیارو از هاردم پاک کردم حتی همه مدهام از رجستری هم پاک کردم .
توروخدا کمکم کنین من فقط این بازیو دوس دارم .
ویندوزمم 8.1 هستش.

soroosh_cz
25-07-2014, 08:06
هوش مصنوعی؟ منظورت Fixed AI هست؟ اون فقط برای Contra 007 هست و بهتره که استفاده نکنید. همون مد خالی رو نصب کنید.

منم ویندوز 8.1 هستم و این مشکل برام پیش اومده، شما اول برید تنظیمات بازی رو از توی Documents پوشه ی Command and Conquer Generals Zero Hour Data حذف کنید(ترجیحا خود پوشه رو حذف کنید). بعدش بازی رو با Windows XP SP2 Compatibility Mode اجرا کنید، درست میشه.:n16:

erfan131
25-07-2014, 08:42

به نام خدا

این مد شامل تمام تیم های کشورهایی است که در جنگ های اخیر نقش یا کم و بیش نقش خواهند داشت

این مد شامل تیم های زیادی است از جمله ایران برای دیدن لیست تیم ها به ادامه مطلب مرجعه فرمایید

این مد حجم بالایی دارد

این مد به ارشیو عظیم مد ها و پچ های جنرال پیوست

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 52Fmods%252Fpeace-mission)

حجم : 400 مگابایت

Factions:
■Shanghai Cooperation Organization and Allies
China
Russia
Iran
Pakistan

■North Atlantic Treaty Organization and Allies
America
Britain
France
Germany
South Korea
Israel
Japan

■Free Development Anti-American Alliance
Iraq
North Korea

■Other countries
India
■OtherFactions (Player Can not use)
Italy
South Africa
Egypt
Libyan
China Taiwan
Sweden
Kazakhstan
Vietnam

:n17:

سلام دوستا تا الان کیا این مدو نصب کردن .بقه نصب نکنن خونه هاش گرافیک نداره

erfan131
25-07-2014, 09:49
سلام من این مشکل واسم پیش اومده لطفا کمکم کنید

soroosh_cz
25-07-2014, 10:51
سلام من این مشکل واسم پیش اومده لطفا کمکم کنید

اینم همون مشکل بالاییه
روششم اینه که دو پست بالاتر گفتم:
شما اول برید تنظیمات بازی رو از توی Documents پوشه ی Command and Conquer Generals Zero Hour Data حذف کنید(ترجیحا خود پوشه رو حذف کنید). بعدش بازی رو با Windows XP SP2 Compatibility Mode اجرا کنید، درست میشه. :n16: البته اگر حذف و نصب و پاک کردن درست مد کار نکرد.

erfan131
25-07-2014, 12:27
واضح تر بگید لطفا:n14:

erfan131
25-07-2014, 15:01
واضح تر بگید لطفا:n14:

حل شد:n02::n20:

mehrabooni
25-07-2014, 20:00
میشه بگین بهترین پچ بازی چیه

erfan131
25-07-2014, 20:04
میشه بگین بهترین پچ بازی چیه

از چه نظر؟

erfan131
25-07-2014, 20:09
نظر شخصی من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نام اونی که همه چی بهم داده و گناهامو می بخشه به نظر من این بهترین مده تو این بازی پس حتما پیشنهاد می کنم دانلود کنید
حجمش کمه :39.01mb
ولی کلی تیم به بازی اضافه می کنه 20 و خردی دانلود به صورت میرور : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ro-hour-reborn1%2Fdownloads%2Fbigificated-reborn-v5)حجم :39.01mb

وکلی تجهیزات .تانک . خونه . سرباز . هواپیما

erfan131
25-07-2014, 20:17
تاکید من لطفا به من سر بزنید جنرال باز های عزیز هر عاشق بازی جنراله منم عاشق اونم

:n28:

mehrabooni
25-07-2014, 20:34
از چه نظر؟
از همه نظر کدومه
توی دنیا رتبه بندی ای داره ایا که کدوم پچ بهترین هس

mehrabooni
25-07-2014, 20:35
منم تعریف ریبورن زیاد شنیدم
ایا بهترین پچ همینه

erfan131
25-07-2014, 20:42
از همه نظر کدومه
توی دنیا رتبه بندی ای داره ایا که کدوم پچ بهترین هس

دوست عزیز نمیشه گفت کدوم از بقیه بهتره همه درحال رقابتند و یکی از دیگری بهتر درس میکنه کنترا و یبرون وشاکویو وبه تازی اون مدی که ایران داره که در پست های قبل گذاشتم بهترند نسبت به بقیه

erfan131
25-07-2014, 20:44
منم تعریف ریبورن زیاد شنیدم
ایا بهترین پچ همینه

من نظر شخصی خودم روگفتم چون نصبت به حجمی که داره خیلی چیزا به بازی اضافه میکنه

roya.rashidi
25-07-2014, 20:53
اینم همون مشکل بالاییه
روششم اینه که دو پست بالاتر گفتم:
شما اول برید تنظیمات بازی رو از توی Documents پوشه ی Command and Conquer Generals Zero Hour Data حذف کنید(ترجیحا خود پوشه رو حذف کنید). بعدش بازی رو با Windows XP SP2 Compatibility Mode اجرا کنید، درست میشه. :n16: البته اگر حذف و نصب و پاک کردن درست مد کار نکرد.
بازم درس نشد. بازیو از afm دانلود کردم . میگفت پتچ 1.4 روش نصبه . از کجا بههمیم پتچ 1.4 نصبه یا نه ؟
با مد کنترا اصلا مشکل نداره .
رو ریبونم جدیدا اینجوری شده .

erfan131
25-07-2014, 23:01
بازم درس نشد. بازیو از afm دانلود کردم . میگفت پتچ 1.4 روش نصبه . از کجا بههمیم پتچ 1.4 نصبه یا نه ؟

فکر کنم بتونم مشکلتو حل کنم باید یه فایلی رو جایگزین کنی دارم واست اپلود میکنم وقتی اپلودشد میزارم

erfan131
25-07-2014, 23:05

فکر کنم مشکلتو حل کنه از حالت فشرده بیرون بیار بعد محل نصب پیس کن

لینک دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouyacapitan
25-07-2014, 23:08
دوستان کسی لینک دانلود داره بده من امشب دانلود کنم؟
تاپیک رو دیدم هوس جنرال کردم شدید

erfan131
25-07-2014, 23:55
دوستان کسی لینک دانلود داره بده من امشب دانلود کنم؟
تاپیک رو دیدم هوس جنرال کردم شدید

دانلود چی لینک بازی

pouyacapitan
25-07-2014, 23:57
دانلود چی لینک بازی

اره خود بازی.

erfan131
26-07-2014, 00:00
اره خود بازی.

نیازی به پچ1.4 ندارید
Command & Conquer Generals and Generals Zero Hour for Windows XP (Free) - download

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تـذکر: نصب بازی نیاز به هیچ کرک یا پچ آپدیت یا هیچ سر یال نامبری ندارد نصب کنید و لذت ببرید

بازی جنرال Command ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and Conquer Generals و Conquer Generals Zero Hour از محبوبترین بازیهای استراتژیک است که توسط کمپانی EA ساخته شده و تاکنون دو نسخه مختلف(Command ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and Conquer Generals و Conquer Generals Zero Hou ) و صدها مد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از آن در جهان منتشر شده است .بازی Command & Conquer Generals ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا بازی جنرال از عنوانهای محبوب مالتی پلایر و گروهی محسوب میشود که یکی از پر استفاده ترین بازیها در گیم نتهای ایران محسوب میشود .
در بازی جنرال شما میتوانید با انتخاب یکی از گروههای آمریکایی یا چینی و یا ارتش آزادی بخش جهانی وارد جنگ شوید و با تقویت ارتش و نیروی نظامی خود در مقابل دشمنان بایستید و آنها را ناکام بگذارید .از ویژگیهای بازی جنرال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتوان به گرافیک نسبتا خوب و سه بعدی , قابلیت انتخاب ارتش دلخواه , نیروهای زمینی و هوایی و امکان انتخاب درجه سختی بازی اشاره کرد . اگر از علاقمندان به بازیهای استراتژیک و سری بازی Command & Conquer Generals هستید فرصت دانلود بازی جنرال ۱ و ۲ را از دست ندهید . امیدواریم این بازی مورد پسند شما عزیزان واقع شود .

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU : ۸۰۰ MHz Intel Pentium III or AMD Athlon processor or equivalent
Ram : 256 MB
HDD : 1.7 GB
GFX : 128 MB
DirectX : 9 compatible Surround Sound Card

حجم فقط :381 مگابایت لینک مستقیم:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 381MB.rar)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 381MB.rar)

لینک غیر مستقیم یک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک غیر مسقیم دو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محتویات فایل :

بعد از اینکه فایل فشر ده را از حالت فشر ده خارج کردید داخل
پو شه :

GENERALS 1.2
شما یک فایل با نام :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهید دید ، که مجموع دو بازی جنرالها با حجم بسیار اندک است، بدون نیاز به کرک یا نصب آپدیتهای مختلف به صورت نصب آسان می باشد، .و همچنین یک پوشه دارید
به نام پوشه:Data
که مر بوط به تعقییر زبان بازی از زبان چینی به انگلیسی است.

------------------
طریقه نصب:

ابتدا فایل :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت *کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید ) توجه داشته باشید
که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است
...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تـذکر: نصب بازی نیاز به هیچ کرک یا پچ آپدیت یا هیچ سر یال نامبری ندارد نصب کنید و لذت ببرید ------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل زبان بازی به انگلیسی :
بعد از نصب * کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است بر ای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است
پوشه:Data
را در محل نصب بازی کپی ریپلیس کنید به این صورت که رو ی پوشه دیتا کلیک راست کنید سپس گزینه کپی را انتخاب
و به پوشه نصب بازی جای که بازی را نصب کرده اید بروید(این مورد در هر دو بازی هم بازی جنرال یک و هم جنرال زرو یکسان است)

و در محل نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه پیس را بزنید و در قبال پرسش ، گزینه: بله
و گزینه ریپلیس را بزنید .

تمام شد بازی به صورت کامل انگلیسی شد .حالا وارد بازی شوید و لذت ببرید .

نوع مطلب : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan131
26-07-2014, 00:05
اره خود بازی.

اگه مد هم خواستی بیا وبم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erfan131
26-07-2014, 01:02

roya.rashidi
26-07-2014, 03:42
دوستان بازم مشکلم حل نشد چیکار کنم حالا.
از اون اسم عجیب غریبه نیست ؟؟؟؟ شما اسمشو تغییر نمیدین ؟؟؟؟

soroosh_cz
26-07-2014, 03:49
دوستان بازم مشکلم حل نشد چیکار کنم حالا.
از اون اسم عجیب غریبه نیست ؟؟؟؟ شما اسمشو تغییر نمیدین ؟؟؟؟
اسم چی؟
بدون پچ 1.04 هم کار نمیکنه؟
پوشه ی بازی تو Documents رو پاک کردی؟

roya.rashidi
26-07-2014, 03:57
اسم چی؟
بدون پچ 1.04 هم کار نمیکنه؟
پوشه ی بازی تو Documents رو پاک کردی؟
اون اسم چینیه . البته اسمشم عوض کردم فرقی نکرد.
بازیو از از سایت afm گرفتم گفت خودش پتچ1.4 داره .
پوشه هم پاک میکنم دیگه اصلا اجرا نمیشه از همون اول اون پیغامرو میده .

ممنون که راهنمایی میکنین . خیلی ریبورون قشنگه حتما میخامش.

alirezabaghi
26-07-2014, 04:31
من این همه سایت و وبلاگ گشتم یه جا آموزش کامل general فارسی پیدا نکردم یا walkthrough !!! قضیه چیه؟ کسی سراغ داره بگه...

soroosh_cz
26-07-2014, 04:38
اون اسم چینیه . البته اسمشم عوض کردم فرقی نکرد.
بازیو از از سایت afm گرفتم گفت خودش پتچ1.4 داره .
پوشه هم پاک میکنم دیگه اصلا اجرا نمیشه از همون اول اون پیغامرو میده .

ممنون که راهنمایی میکنین . خیلی ریبورون قشنگه حتما میخامش.
بهترین نسخه ی بازی که خودش پچ شده هست تو پک بازی های C&C به اسم C&C The First Decade هست. غیر از اون باید جنرالز خالی رو نصب کنید و بعدش Zero Hour و بعدش Path 1.04 رو نصب کنید.
نسخه ی اول خودتون رو نصب کنید...

من این همه سایت و وبلاگ گشتم یه جا آموزش کامل general فارسی پیدا نکردم یا walkthrough !!! قضیه چیه؟ کسی سراغ داره بگه...
General بازی سختی نیست که WalkThrough بخواد، راحت میری بازی میکنی و همه چی مشخص هست... به عبارتی، بازی رو به جلو هست کامل.

roya.rashidi
26-07-2014, 05:41
فمیدم بالاخره چشه
من وقتی نیروهایی رو انتخاب که جلو اسمش missing.... باشه از بازی میاد بیرون . البته موقع انتخاب نیرو اینجوری نیستن ولی تو بازی دکمه چت رو که میزنم جلو اسمشون اینجوری .
جلوی اکثر تیما بجای اسموشن مینیویسه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چیجوری این مشکلو حل کنم .

مهندس الهه
27-07-2014, 18:32
فکر کنم مشکلتو حل کنه از حالت فشرده بیرون بیار بعد محل نصب پیس کن

لینک دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک هست که این

erfan131
27-07-2014, 19:11
کرک هست که این

اره کرک هستش:n28:

roya.rashidi
27-07-2014, 20:28
خب کرک باشه مگه چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعشدم اینم زدم فایده نداشت . الان با بقیه نیروهام امتحان کردم باز بیرون اومد:n14: . . بیخیال دوستان دیگه بی خیالم شدم شمام اذیت نمیکنم. رفتم سمت کنترا007. ممنون ازهمه .

مهندس الهه
28-07-2014, 11:10
خب کرک باشه مگه چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعشدم اینم زدم فایده نداشت . الان با بقیه نیروهام امتحان کردم باز بیرون اومد:n14: . . بیخیال دوستان دیگه بی خیالم شدم شمام اذیت نمیکنم. رفتم سمت کنترا007. ممنون ازهمه .

من دیشب ریبورن نصب کردم
کنترا که خیلی سرتر از اینه
نیروهای چین تانک تانکهایی دارن که به کل ریبورن می ارزن :دی
یو اس آ سوپر ویپن هم که دیگه . . . . .

ینی کلا کنترا خیلی سرتر از ریبورن هست تو تنوع یونیتها

یو اس آ ایرفورس هم که دیگه نیاز به گفتن نداره

roya.rashidi
28-07-2014, 17:24
من دیشب ریبورن نصب کردم
کنترا که خیلی سرتر از اینه
نیروهای چین تانک تانکهایی دارن که به کل ریبورن می ارزن :دی
یو اس آ سوپر ویپن هم که دیگه . . . . .

ینی کلا کنترا خیلی سرتر از ریبورن هست تو تنوع یونیتها

یو اس آ ایرفورس هم که دیگه نیاز به گفتن نداره
بنظره منم کنترا در کل بهتره فقط ای کالش میشد از همون اول کل ساختمونارو بسازیم .
...
...
...
سلام . هوش مصنوعی من 5تا فولدر طبق دستور ریختم (همش copy & Replace داشت) . ولی انگار فرقی نکرده .
میشه بگین شما چطوری کپی میکنین؟

erfan131
28-07-2014, 19:44
سلام دوستان بیاین به کمک هم جنرالو فارسیش کنیم هرکی هست بگه فقط به یه کار بلد نیاز داریم:n16:

roya.rashidi
28-07-2014, 19:49
سلام دوستان بیاین به کمک هم جنرالو فارسیش کنیم هرکی هست بگه فقط به یه کار بلد نیاز داریم:n16:
فارسیش هست دیگه . afm . اگرم منظورت همین مدهاس . که بنظرم اصلا به وقتش نمیارزه . بعدشم خارجیش قشتنگره مخصوصا هـکر ها میگن no system is safe . من عاشق این صداشم .

erfan131
30-07-2014, 19:39
اگه مد پاس میسسیون را بازی کرده باشید شاهد ساختمان های بی شکل و سازه های سیاه و... شده است که مد بازی را از جذابیت خود انداخته است شما میتوانید با ریختن این پچ به بازی این مشکل را رفع کنید.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم:26میگ

roya.rashidi
31-07-2014, 22:27
چرا دشمنای من فقط تو قلمرو خودشون ساختمون میسازن . هوش مصنوعی ریختم ولی بازم محدودشون کوچیگه با سه تا بمب اتم کلا نابود میشن که . رو سختم بازی میکنم فقط بلدن حمله کنن خیلی کم ساختمون میسازن جرا .
کلا همینجوریه یا نوع هوش مصنوعی باید عوض بشه ؟؟ البته اگه هست.

soroosh_cz
31-07-2014, 22:36
چرا دشمنای من فقط تو قلمرو خودشون ساختمون میسازن . هوش مصنوعی ریختم ولی بازم محدودشون کوچیگه با سه تا بمب اتم کلا نابود میشن که . رو سختم بازی میکنم فقط بلدن حمله کنن خیلی کم ساختمون میسازن جرا .
بدون مد؟
من همیشه رو Tournament Mode بازی میکنم که Super Weapon ها به یکی محدود بشه...

roya.rashidi
31-07-2014, 22:49
بدون مد؟
من همیشه رو Tournament Mode بازی میکنم که Super Weapon ها به یکی محدود بشه...
با مد 007 بازی میکنم . روش هوش مصنوعی ریختم . (یه فایل زیب بود که داخلش 5تافولدر data بود یکی شو کپی کردم.)
منظورتو از خط دوم اصلا نفهمیدم . دوس دارم دشمنام تو کل زمین مثل ویروس نیرو بسازن . میشه ؟؟

مهندس الهه
01-08-2014, 01:41
با اتم نزن
نیرو بزن حمله کن نابودش کن
اتم که نشد بازی :دی

با مد 007 بازی میکنم . روش هوش مصنوعی ریختم . (یه فایل زیب بود که داخلش 5تافولدر data بود یکی شو کپی کردم.)
منظورتو از خط دوم اصلا نفهمیدم . دوس دارم دشمنام تو کل زمین مثل ویروس نیرو بسازن . میشه ؟؟
همه جای مپ که نمیشه !
فقط رو لولهای سخت تر نیروهای usa معمولا هرجا ریسورس باشه فوری یه supply center میزنن و غارتش میکنن

mehrabooni
01-08-2014, 01:48
مد کنترا رو ازکجا بگیرم
بهترین نسخه ی کنترا

roya.rashidi
01-08-2014, 01:59
بازیش دیگه اصلا قشنگ نیست برام . یا اینقد نیرو میرزن که اصلا نمیشه مقاومت کرد یا همیشه درحال کتک خوردنن . اصلا مبارزه تنگا تنگ نداریم .
این ورژن جدیده نمیدونید که میاد ؟

soroosh_cz
01-08-2014, 06:37
مد کنترا رو ازکجا بگیرم
بهترین نسخه ی کنترا
از سایت moddb... سرچ باید بزنی مثلا contra mod میاد.

بازیش دیگه اصلا قشنگ نیست برام . یا اینقد نیرو میرزن که اصلا نمیشه مقاومت کرد یا همیشه درحال کتک خوردنن . اصلا مبارزه تنگا تنگ نداریم .
این ورژن جدیده نمیدونید که میاد ؟
من گفتم که شما اون AI Fix رو نصب نکنی بهتره. فقط مد کنترا باشه بسه.

اون چیزی که میگی، مربوط میشه به نقشه، نه مد یا هوش مصنوعی. من یه بار یه نقشه ساختم برای جنرالز، از این نقشه ها که بازی میکنن و به اصطلاحی Single Player هستن وگرنه اکثر نقشه ها بازی نمیکنن و Multiplayer هستن.
توی نقشه مشخص میکنید که یه بازیکن، چجور بیس میسازه، تا کجا Defense میسازه و از چه مسیرهایی حمله میکنه. یه محدوده مشخص میکنید برای ساختن ساختمونهای اصلی، یه محدوده مشخص میکنید برای ساختمانهای دفاعی و سه نوع مسیر حمله. یه مسیر حمله اصلی، یکی برای حمله ی حرفه ای تر و یکی برای اینکه از پشت حمله کنن(Flank یا Back Stab). بنابراین به مد و هوش مصنوعی هیچ ربطی نداره.

نقشه ی 6 نفره ی Green Pastures برای بازی به شدت توصیه میشه. 3v3 بازی کنید همه هم Insane :n10:

roya.rashidi
01-08-2014, 07:01
توی نقشه مشخص میکنید که یه بازیکن، چجور بیس میسازه، تا کجا Defense میسازه و از چه مسیرهایی حمله میکنه. یه محدوده مشخص میکنید برای ساختن ساختمونهای اصلی، یه محدوده مشخص میکنید برای ساختمانهای دفاعی و سه نوع مسیر حمله. یه مسیر حمله اصلی، یکی برای حمله ی حرفه ای تر و یکی برای اینکه از پشت حمله کنن(Flank یا Back Stab). بنابراین به مد و هوش مصنوعی هیچ ربطی نداره.

نقشه ی 6 نفره ی Green Pastures برای بازی به شدت توصیه میشه. 3v3 بازی کنید همه هم Insane :n10:
ممنون گرفتم اموزششو چقد سخته ساختش .
بعد ببخشید insane چیه ؟

soroosh_cz
01-08-2014, 11:25
ممنون گرفتم اموزششو چقد سخته ساختش .
بعد ببخشید insane چیه ؟

اگر Contra نصب کردید، بجای Very Hard توی جنرالز اینجا Insane داریم.

mehrabooni
01-08-2014, 11:48

از سایت mod db گرفتم داداشی

حالا میشه ترتیب نصبشون رو برام بنویسی

sansa
01-08-2014, 11:51
یه مرحله گیر کردم . اونجا که 3 تا پل هست . تو جنرال 1

همه پایگه های دشمن رو نابود کردم . نمیدونم چی کار کنم . قسمت سوم چین هست .

soroosh_cz
01-08-2014, 13:29

از سایت mod db گرفتم داداشی

حالا میشه ترتیب نصبشون رو برام بنویسی
Fix ها رو کلا کاری نداشته باش باشون... بیشتر خراب میکنن تا درست کنن.
پوشه ی Contra رو اگر توش فایل Launcher هست، کپی کن کنار پوشه ی Generals Zero Hour بعدش برو تو پوشه Contra و فایل Launcher رو اجرا کن و نهایتا Install and Launch رو بزن. تمومه.

جنرالز 1؟ عهههه؟ فکر کنم بیش از 9 سال پیش بازیش کردم :n02: میشه عکس بذاری؟ من که اصلا یادم نیست. :n02:

مهندس الهه
01-08-2014, 19:32

فکر کنم باید با بلک لوتوس (دختره) بری رو پل بالایی
همونی که بالای مپ قرار داره

البته اگه درست یادم مونده باشه

مهندس الهه
01-08-2014, 19:33
دوستان در کل واسه این خطای معروف چیکار میکنید ؟

هرکاری کردم باهام راه نیومد
تو ریبورن داشتم چاینا بازی میکردم که به محض شروع یکی از مراحل ارور میده
ولی تو skirmish مشکلی نیست !

roya.rashidi
02-08-2014, 21:38
اگر Contra نصب کردید، بجای Very Hard توی جنرالز اینجا Insane داریم.
سلام واسه من گزینه هاش ایناس

************************************************** **
راستی جنرال من اینجوری میشه تو مد contra007 . درسته ؟؟؟

naalosar
02-08-2014, 23:45
دوستان در کل واسه این خطای معروف چیکار میکنید ؟

هرکاری کردم باهام راه نیومد
تو ریبورن داشتم چاینا بازی میکردم که به محض شروع یکی از مراحل ارور میده
ولی تو skirmish مشکلی نیست !

سلام. این ارور وقتی نشون داده میشه که بازی یا فایل هاش مشکل داشته باشند. احتمال میدم ارور شما واسه اینه که مد نصب شده حالت مرحله ای نداره.

سلام واسه من گزینه هاش ایناس

************************************************** **
راستی جنرال من اینجوری میشه تو مد contra007 . درسته ؟؟؟

سلام. شما مد رو درست نصب نکردید . من خودم همین مد رو بازی میکنم گزینه ها باید :
hard enemy
very hard enemy
Insane enemy
باشه. ولی اگه داخل خوده بازی مشکلی ندارید احتمالا فایل
!Contra007-en.big
رو کپی نکردید . ولی بهر حال بهتون توصیه میکنم مد رو دوباره نصب کنبن که مشکل ساز نشه واسه بازی و برای نصب از فایل
ContraLauncher
استفاده کنید .
من خودمم این مد رو بازی میکنم اگر خواستید آنلاین بازی کنیم.
.
.
دوستان کسی هست هر روز جنرال مد کنترا 007 رو بازی کنیم ؟؟؟؟؟ چند نفر هم باشید تیم میدیم باهاتون.
اگه کسی خواست بگه .
ما در خدمتیم. یا علی.

roya.rashidi
03-08-2014, 00:20
دوستان کسی هست هر روز جنرال مد کنترا 007 رو بازی کنیم ؟؟؟؟؟ چند نفر هم باشید تیم میدیم باهاتون.

من دوس دارم انلاین بازی کنم ولی فعلا بازیم مشکل داره .

.

roya.rashidi
03-08-2014, 00:39
راستی ادرس بازی من اینطوریه C:\Program Files (x86)\¾øÃüʱ¿Ì به اون مشکل قبلیم ربطی داره ؟؟ که گزینه هام غیر فعال بود؟

mehrabooni
03-08-2014, 02:04
سلام. این ارور وقتی نشون داده میشه که بازی یا فایل هاش مشکل داشته باشند. احتمال میدم ارور شما واسه اینه که مد نصب شده حالت مرحله ای نداره.

سلام. شما مد رو درست نصب نکردید . من خودم همین مد رو بازی میکنم گزینه ها باید :
hard enemy
very hard enemy
Insane enemy
باشه. ولی اگه داخل خوده بازی مشکلی ندارید احتمالا فایل
!Contra007-en.big
رو کپی نکردید . ولی بهر حال بهتون توصیه میکنم مد رو دوباره نصب کنبن که مشکل ساز نشه واسه بازی و برای نصب از فایل
ContraLauncher
استفاده کنید .
من خودمم این مد رو بازی میکنم اگر خواستید آنلاین بازی کنیم.
.
.
اگه کسی خواست بگه .
ما در خدمتیم. یا علی.
من هستم
فقط میشه راجع به این مد یکم توضیح بدین

Sent from my iPhone 2G using tapatalk

naalosar
03-08-2014, 03:59
من دوس دارم انلاین بازی کنم ولی فعلا بازیم مشکل داره .

.
هر مشکلی حل میشه .
الان چه مشکلاتی داره بازی شما مگه ؟؟ تا اوجا که از عکس ملومه نباید بنویسه ایزی و اینا ولی مینویسه . همین. البته واسه انلاین مشکل ساز میشه ولی باید با همون فایل که گفتم درست شه. شما کاری که گفتم رو کردید ؟؟ درست نشد ؟؟؟

راستی ادرس بازی من اینطوریه C:\Program Files (x86)\¾øÃüʱ¿Ì به اون مشکل قبلیم ربطی داره ؟؟ که گزینه هام غیر فعال بود؟
نه فکر نمیکنم این مشکلی ایجاد کنه. غیر فعال بودن گزینه ها منظورتون
Usa
Gla
China
Challange
ا ؟؟ اگه منظورتون اینه این مشکل نیست. درسته. مال همه همینطوره . واسه کنترا 007 مرحله ای درست نکردند و از اونجا که اگه مرحله های قبلی رو میذاشتن ارور میداد موقع بازی کردنشون این گزینه هارو غیر فعال کردند.

من هستم
فقط میشه راجع به این مد یکم توضیح بدین

چشم بروی چشم . آدرس سایت های معتبر مربوط به این پچ رو میدم . البته بازی رو نمیشه توضیح داد باید خودتون امتحان کنید ولی مطالعه کنین اگه سوالی بود در خدمتم. من اکثر مد هارو امتحان کردم و از نظرم بهترینشون همین کنتراست. ویژگی اصلی این مد اینه که شما کم کم باید قوی شید و یونیت های بهتر بسازید. ویژگی دیگه بالانس بودنه بازیه. بعضی مد ها یه جنرال دارن شما میگیری کل مپ رو نابود میکنی. یه جنرال دارن میگیری یه تانک هم نمیتونی باهاش بزنی ...!! ویژگی دیگه فکری بودنه این مد. خیلی فکری تر از بقیه مد هاست . شما 150 تا تانک داشته باش. با سازماندهی و متفکرانه حمله نکنی همه رو با 10 تا یونیت میزنم !!!
بهر حال شما تا امتحان نکنی متوجه تفاوت هاش نمیشی. اولش یکم سخته ولی راه بیوفتی اونوقت میبینی واقعا خوبه.
.
.

.
دومی رو حتما نگاه بنداز . سایت رسمی کنترا ا. از تو سایت عکس های مد رو نگاه کن و تو اینفو هم راجع به هر جنرالی بخاهید توضیحه کامل داده و کل یونیت هارو نوشته . لینک دانلود هم داره . مستقیم هم داره .
اینم لینک دانلود .
ما در خدمتیم.
یا علی.

roya.rashidi
03-08-2014, 04:12
اقا من این مدرو اینجار ریختم :n14:. بازم مشکلم حل نشده .
همه نوع جنرالهام از ریشه و رجیستری پاک کردم فقط جنرال نصب کردم با این مد .

naalosar
03-08-2014, 04:34
اقا من این مدرو اینجار ریختم :n14:. بازم مشکلم حل نشده .
همه نوع جنرالهام از ریشه و رجیستری پاک کردم فقط جنرال نصب کردم با این مد .

خب شما مد هارو توی پوشه های جدا بریزید . کترا تون کامله یه فولدر به اسم کنترا درست کنید بریزید توش.
بی زحمت اسم اون فایل هایی که اینجوره رو هم درست کنید. اسم این فولدر که الان داخلشید هم حتما درست کنین .

roya.rashidi
03-08-2014, 04:43
خب شما مد هارو توی پوشه های جدا بریزید . کترا تون کامله یه فولدر به اسم کنترا درست کنید بریزید توش.
بی زحمت اسم اون فایل هایی که اینجوره رو هم درست کنید. اسم این فولدر که الان داخلشید هم حتما درست کنین .
فقط اسم فولدر رو تغییر بدم ؟؟؟ یا فایل های داخلشم تغییر بدم؟؟
اسم فولدر رو تغییر دادم اصلا تو بازی نمیفرفت . از رجیستری درسش کردم الان تو بازی میره ولی بازم مثل قبله . چیکار کنم حالا

naalosar
03-08-2014, 04:45
فقط اسم فولدر رو تغییر بدم ؟؟؟ یا فایل های داخلشم تغییر بدم؟؟
اسم فولدر رو تغییر دادم اصلا تو بازی نمیفرفت . از رجیستری درسش کردم الان تو بازی میره ولی بازم مثل قبله . چیکار کنم حالا

نه فایل های داخلشو نمی خواد.
بی زحمت یه عکس از فولدر بازی برام میذارید ؟؟
میتونید زیرو اور رو دوباره نصب کنید یا فال نصبی رو ندارید ؟؟

roya.rashidi
03-08-2014, 05:02
نه فایل های داخلشو نمی خواد.
بی زحمت یه عکس از فولدر بازی برام میذارید ؟؟
میتونید زیرو اور رو دوباره نصب کنید یا فال نصبی رو ندارید ؟؟
دوباره نصب کردم . کنترا هم ریختم یه تو یه فودر جدا . یه فولدر تو دایکومنت هست اونم پاک کردم
.
.
راستی من تو همه مدها مشکل دارم فقط این نیست . تو ریبورن هم اسم تیما درست نمیاد . البته دیگه همرو پاک کدرم

naalosar
03-08-2014, 05:09
دوباره نصب کردم . کنترا هم ریختم یه تو یه فودر جدا . یه فولدر تو دایکومنت هست اونم پاک کردم
.
.
راستی من تو همه مدها مشکل دارم فقط این نیست . تو ریبورن هم اسم تیما درست نمیاد .

الان از نظر فایل های بازی هیچ مشکلی نداره. شما الان میتونید مولتی پلیر رو راه بندازید اونجا آزمایش کنیم ببینیم درسته یا نه ؟؟ یا می خوایید بخوابید ؟؟
برای مولتی پلیر هم هرگز از آنلاین خود بازی استفاده نکنید.

roya.rashidi
03-08-2014, 05:13
الان از نظر فایل های بازی هیچ مشکلی نداره. شما الان میتونید مولتی پلیر رو راه بندازید اونجا آزمایش کنیم ببینیم درسته یا نه ؟؟ یا می خوایید بخوابید ؟؟
فعلا هستم . مولتی پلیر یعنی انلاینه ؟؟ تو بازی انلاین فک نکنم مشکل داشته باشم . تو Skirimish هم مشکل ندارم فقط اسم قدرت تیما فرق میکنه .

راستی مگه اسم فایل های شما چینی نیستش ؟؟؟؟ اخه یکی تو چند پست قبل گفت واسه ما هم همینچوریه مشکل نداره .

naalosar
03-08-2014, 05:20
این یکی از بهترین برنامه های بازی کردن جنرال هست
فقط یه ثبت نام میخواد که هنگام نصبه .
کسانی که توی یک روم هستند رو به هم متصل میکنه و شما از قسمت لن هم رو میبینید و جویین میشید.
هرکی ثبت نام کرد و اومد ایمیل یا نیک نیم یا آیدی اکانت بنویسه ادد کنیم.
خودم اکانت ایدیم
2545506
هست.

roya.rashidi
03-08-2014, 05:26
اگه کسی هست بریم . دونفری که جذاب نیستش .

اگه ثبت نام کنم ایمیلمو بقیه میبینن ؟؟

naalosar
03-08-2014, 05:26
فعلا هستم . مولتی پلیر یعنی انلاینه ؟؟ تو بازی انلاین فک نکنم مشکل داشته باشم . تو Skirimish هم مشکل ندارم فقط اسم قدرت تیما فرق میکنه .

راستی مگه اسم فایل های شما چینی نیستش ؟؟؟؟ اخه یکی تو چند پست قبل گفت واسه ما هم همینچوریه مشکل نداره .

نه مال من کاملا درسته اسما . شاید اسم فولدر رو فارسی گذاشتید یا فایل نصبی تون این کارو کرده و فولدر هارو به چینی تایپ کرده. اگه واسه اونا مشکلی نداشته پس واسه شما هم نداره . فک نکنم چیز مهمی باشه.

naalosar
03-08-2014, 05:28
اگه کسی هست بریم . دونفری که جذاب نیستش .

اگه ثبت نام کنم ایمیلمو بقیه میبینن ؟؟

خیر. ولی واسه ادد کردن بهترین راه اکانت ایدی و ایمیله . چون اسم مثل هم زیاد هست.

کسی که الان نیست ولی اگه راه افتاده امتحان کنیم که مشکلی نداشته باشه.

mehrabooni
03-08-2014, 13:07
چرا وقتی usa airforce برمیدارم نمیتونم خانه ی استراتژی بسازم
همه چیز ساختم فقط همین یکی نمیشه

naalosar
03-08-2014, 13:56

سبک بازی اینجوره که شما در هر درجه از جنرالتون یونیت هایی در دسترس دارید . هرچی درجه ی جنرال شما بالا تر بره یونیت های بهتر و قوی تر باز میشه.
واسه استراتژی سنتر شما باید 3 باشید. و هواپیما های خیلی خوبی در این درجه از جنرالتون باز میشه برای شما . بعضی هاش خیلی مهار کردنش سخته.

mehrabooni
04-08-2014, 01:44

حالا چطوری به لول سه برسونم

سبک بازی اینجوره که شما در هر درجه از جنرالتون یونیت هایی در دسترس دارید . هرچی درجه ی جنرال شما بالا تر بره یونیت های بهتر و قوی تر باز میشه.
واسه استراتژی سنتر شما باید 3 باشید. و هواپیما های خیلی خوبی در این درجه از جنرالتون باز میشه برای شما . بعضی هاش خیلی مهار کردنش سخته.

mehrabooni
04-08-2014, 01:45
میشه یه نفر یه اموزش دقیق واسه نصب کنترا 07 بزاره
والا من رفتم توی بازی ولی همه چیز میسینگ بود که

همه ی فیکس ها رو نصب کردم
پوشه ی اسکریپت هم قبل از اجرا بازی پاک کردم

naalosar
04-08-2014, 03:39
حالا چطوری به لول سه برسونم

شما هرچی بیشتر به دشمن صدنه بزنید بیشتر درجه میگیرید. چه به ساختمونا. چه به نیرو ها . مگه قبلا زرو اور بازی نکردید ؟؟

میشه یه نفر یه اموزش دقیق واسه نصب کنترا 07 بزاره
والا من رفتم توی بازی ولی همه چیز میسینگ بود که

همه ی فیکس ها رو نصب کردم
پوشه ی اسکریپت هم قبل از اجرا بازی پاک کردم

شما هیچ فیکس و اینجور چیزا نیازی نداری. اول بازی زرو اور رو سالم نصب میکنی ( که حتما دارید) بعد پچ 1.04 که مال خود بازی هست . بعد contra launcher رو از داخل فولدر کنترا اجرا میکنی و روی install میزنی . همین.

roya.rashidi
04-08-2014, 04:14
سلام . این بازی که از سایت afm گرفته بودم میگفت پتچ رو خودش داره . ولی فولدرش چینه .
حالا یه جنرال دیگه گرفتم که فولدرش چینی نیست نوشته EAGames ولی فک نکنم پتچ داشته باشه میخام پتچ نصب کنم این پیغامو میده

naalosar
04-08-2014, 09:08
سلام . این بازی که از سایت afm گرفته بودم میگفت پتچ رو خودش داره . ولی فولدرش چینه .
حالا یه جنرال دیگه گرفتم که فولدرش چینی نیست نوشته EAGames ولی فک نکنم پتچ داشته باشه میخام پتچ نصب کنم این پیغامو میده

احتمالا یا به فایل پچ اجازه ی دسترسی به فایل داده نشده یا بازی کامل نیست. اون که مشکلی نداشت واسه چی اینو ریختید ؟؟!!
شما اونو کامل پاک کردید که ؟؟؟ باید آدرس قبلی از رجیستری پاک شده باشه چون اگر کامل پاک نشده باشه سیستم اون آدرس رو واسه بازی میشناسه و پچ می خواد در اون آدرس نصب شه ولی فایل هارو اونجا پیدا نمیکنه و ...

NOR-1
04-08-2014, 09:29

اگه منوش چینیه پس نسخه کامل نیست و تو مدلتی پلیر ارور میده

naalosar
04-08-2014, 12:33
اگه منوش چینیه پس نسخه کامل نیست و تو مدلتی پلیر ارور میده
سلام . نه دوست عزیز منوش چینی نیس اون. فقط اسم فولدر چینیه . برای مولتی پلیر هم هیچ مشکلی نداره .

mehrabooni
05-08-2014, 14:20
این فایل های کنترا رو میشه بزارین دانلود کنم ؟ فقط همون فایل اصلی رو میخام ؟ میشه لینک مستقیم بدین

naalosar
05-08-2014, 23:57
دوستان هرکس می خواد مولتی پلیر رو راه بندازه و بازی کنیم بهم پیام بده.

mehrabooni
06-08-2014, 00:52
دوستان هرکس می خواد مولتی پلیر رو راه بندازه و بازی کنیم بهم پیام بده.
اقا دمت گرم
اون فایلی که گفتی دانلود کردم

کلی فایل هم از قبل دانلود کرده بودم
اینم عکساش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چکار کنم

کدوما رو کجا کپی کنم که درست اجرا بشه

mehrabooni
06-08-2014, 02:06

roya.rashidi
06-08-2014, 03:22
کنترا رو نبابد تو خود بازی کپی کنیداااا . تو یه فولدر جدا کپی کنید .
بازی رو از کدوم سایت گرفتید . بعضی از سایتا کامل نیست باید پچ 1.4 هم نصب کنید ؟؟

mehrabooni
06-08-2014, 03:29
توی خود بازی کپی نکردم که
از سایت پکت گیم دات ای ار

roya.rashidi
06-08-2014, 03:38
توی خود بازی کپی نکردم که
از سایت پکت گیم دات ای ار
ظاهرا نیاز به پچ نداره اینم . رزولیشن بازیو ببر بالا
اگه نیروهات مشکلی ندارن میتونی انلاین بازی کنید . میخایی الان بیایید تست کنیم .
واسه منم نوشته هاش میسینگ میاد ولی قشنگ بازی میکنم .

mehrabooni
06-08-2014, 03:52
اره نوشته ها میسینگ میاد
نمیخوام اینجوری باشه داداشی

master_forumer
06-08-2014, 14:08
فقط کلنل برتون :-D عشق منه

mehrabooni
06-08-2014, 15:53
اره نوشته ها میسینگ میاد
نمیخوام اینجوری باشه داداشی

کسی نیست کمک کنه
چطوری نوشته ها میسینگ نباشن رفقا

mehrabooni
06-08-2014, 17:50
قبل از اینکه این ویندوز جدید رو نصب کنم بازی مشکل نداشت
الان همه چیز این شکلی شده

mehrabooni
06-08-2014, 17:51

naalosar
08-08-2014, 10:46

سلام. ببخشید من این یکی دو روز نتونسنم بیام. پس اینجور که معلومه مشکل از ویندور شماست . ویندوزتون چیه ؟؟

mehrabooni
08-08-2014, 13:47
ویندوزتون چیه ؟؟
yon.ir/wiinn7

ویندوز قبلی هم ultimate seven بود

مهندس الهه
10-08-2014, 21:41
یه پچ بود واسه فیکس کردن هوش مصنوعی کنترا 007
اگه کسی لینک سالم داره لطفا بگذاره اینجا دانلودش کنم

مهندس الهه
10-08-2014, 21:42
yon.ir/wiinn7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز قبلی هم ultimate seven بود

شما احتمالا از اون ورژن 300 مگابایتی استفاده نمیکنید که جنرالز 1 و زیرو آور رو یکجا نصب میکنه ؟

roya.rashidi
10-08-2014, 21:48
یه پچ بود واسه فیکس کردن هوش مصنوعی کنترا 007
اگه کسی لینک سالم داره لطفا بگذاره اینجا دانلودش کنم
Contra007FixedAI.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(58.6 Kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما احتمالا از اون ورژن 300 مگابایتی استفاده نمیکنید که جنرالز 1 و زیرو آور رو یکجا نصب میکنه ؟
من از این ورژن استفاده میکنم ؟؟ مشکل داره مگه؟؟؟؟ از سایت AFM گرفتم.

مهندس الهه
10-08-2014, 21:51
یکیشو پیدا کردم

برم ببینم درست کار میکنه یا نه

مهندس الهه
10-08-2014, 22:29
Contra007FixedAI.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(58.6 Kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من از این ورژن استفاده میکنم ؟؟ مشکل داره مگه؟؟؟؟ از سایت AFM گرفتم. [/COLOR][/RIGHT]

ایشون مشکل داشت با منوهاش
گفتم شاید مشکل از اون ورژن کمپرس شده باشه

roya.rashidi
10-08-2014, 22:37
ایشون مشکل داشت با منوهاش
گفتم شاید مشکل از اون ورژن کمپرس شده باشه
منم اخه این مشکلو دارم .
شماها مگه جنرالتون از اون ورژن کمپرس شده نیست ؟؟؟؟؟؟
اگه نه میشه اونی که شما نصب کردید رو لینک دانلودشو بدید ؟؟

awz2
10-08-2014, 22:45
این بازی هنوزم آنلاین بازیکن زیاد داره ؟
عشق این بازیم ولی هیچوقت نشد انلاین بازی کنم :(
اصلش هنوزم واسه فروش هست ؟

مهندس الهه
10-08-2014, 23:28
منم اخه این مشکلو دارم .
شماها مگه جنرالتون از اون ورژن کمپرس شده نیست ؟؟؟؟؟؟
اگه نه میشه اونی که شما نصب کردید رو لینک دانلودشو بدید ؟؟

نه
مال من 4 سی دیه
دوتاش واسه جنرالز 1 و دوتای دیگه واسه زیرو آور
البته ایمیجشونو دارم

جاشو نمیدونم
من خیلی ساله اینا رو دارم
اگه تو اینترنت پیدا کردم لینکشو میذارم

soroosh_cz
11-08-2014, 00:50
جنرالز منم از نسخه ی The First Decade هست و Patch 1.04 روش نصبه به طور پیش فرض.

roya.rashidi
11-08-2014, 01:00
جنرالز منم از نسخه ی The First Decade هست و Patch 1.04 روش نصبه به طور پیش فرض.
فرقش چیه ؟؟ اصلا دانلود این ورژنش نیست که ؟ باید حتما بخریم:n14:
امکانش هست که واسه ما خرابه بخاطر همین فشرده بودنش باشه؟؟

اسم دقیقش اینه ؟ /
Command & Conquer The First Decade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2FCommand-%26-Conquer-The-First-Decade---Command-and-Conquer-Gold-(Free-Game)&ei=1OTnU7fcAs7Y7Aay4oD4DQ&usg=AFQjCNHjZeQhZPilKSHwg_LQcxde85xB3Q&sig2=fPDz9BdCU5WDSo7_dTMlWA)زیرو هور که نداره درسته ؟؟؟؟؟

mehrabooni
11-08-2014, 02:34
مال منم کمپرس شده است
خب یکی ژنرال سالم رو اینجا بزاره

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

مهندس الهه
11-08-2014, 11:52
این جنرال 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-generals/

این زیرو آور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-command-conquer-generals-zero-hour-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-2/

این هم هست

soroosh_cz
11-08-2014, 15:14
فرقش چیه ؟؟ اصلا دانلود این ورژنش نیست که ؟ باید حتما بخریم:n14:
امکانش هست که واسه ما خرابه بخاطر همین فشرده بودنش باشه؟؟

اسم دقیقش اینه ؟ /
Command & Conquer The First Decade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload%2FCommand-%26-Conquer-The-First-Decade---Command-and-Conquer-Gold-(Free-Game)&ei=1OTnU7fcAs7Y7Aay4oD4DQ&usg=AFQjCNHjZeQhZPilKSHwg_LQcxde85xB3Q&sig2=fPDz9BdCU5WDSo7_dTMlWA)زیرو هور که نداره درسته ؟؟؟؟؟

همونه...
تمام بازی های C&C رو از ابتدا تا Zero Hour داره... 2 DVD هست. سایت هیتلره نمیتونم ببینم محتویاتش هم خودشه یا نه.

naalosar
11-08-2014, 21:40
دوستان اگر پیدا کردن بازی سالم سخته مال خودمو واستون آپلود کنم ؟؟؟

roya.rashidi
11-08-2014, 21:46
دوستان اگر پیدا کردن بازی سالم سخته مال خودمو واستون آپلود کنم ؟؟؟
لینکایی که مهندس الهه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زحمت کشیدن گذاشتن سالمه . فقط بی زحمت یه نگاه کنید بگین
نصبشونو چیچوریه؟؟؟ باید همرو نصب کنیم ؟؟ توی ی فولدر نصب کنیم ؟؟ هم کرک دارن هم سریال دارن .
تازه بعد از نصب اینام باید پچ رو اجرا کنیم یا نیاز نیست.
راستی اینم همونه
Command & Conquer The First Decade
هستش؟؟؟

naalosar
11-08-2014, 21:57
نصب بازی که شما اول جنرال 1 رو نصب میکنید و برای نصب از سریال استفاده میکنید . ولی اگر نمی خواهید جنرال 1 رو بازی کنید نیازی به کرک نداره .
بعد جنرال 2 (زرو اور) رو نصب می کنید. برای نصب سریال وارد می کنید . سریال وارد شده نباید با دیگر بازیکنا یکی باشه . واسه همین همتون اولی رو استفاده نکنین . هرکدوم از یکی استفاده کنین .
بعد از اتمام نصب فایل کرک رو (general.exe) در فولدر نصبی جنرال زرو اور کپی می کنین
بعد پچ 1.04 رو نصب میکنین .
بعد از پچ کنترا ی دانلود شده فایل contra launcher رو اجرا می کنین و install رو میزنین
همین .
فقط چند نکته.
1 . سعی کنین مسیر نصب بازی رو دست نزنین و توی فولدر پیش فرض باشه.
2. به هیچ وجه فیکس یا پچ یا چیزه دیگه ای توی فولدر جنرالتون کپی نکنین . بازیتون خراب میشه و مجبورین از اول نصب کنین .
3. توی بعضی وییندوز ها برای اجرای بازی باید run as adminsttrator رو بزنید .
دیگه چیزه دیگه به ذهنم نمیرسه . این کارارو کردین مشکلی بود بگین.

mehrabooni
12-08-2014, 09:41
پچ 1.4 هم لطف میکنید
ممنون از مهندس الهه واسه بازی

naalosar
12-08-2014, 17:44
پچ 1.4 هم لطف میکنید
ممنون از مهندس الهه واسه بازی

بله حتما . بفرمایید .

mehrabooni
12-08-2014, 17:53
باید به ترتیب،اول 1.1بعد 1.2بعدش 1.3 بعدش 1.4 نصب کنم،اگه اینجوریه لطفا لینک پچ های دیگه رو هم قراربدین

مهندس الهه
12-08-2014, 19:51
نصب بازی که شما اول جنرال 1 رو نصب میکنید و برای نصب از سریال استفاده میکنید . ولی اگر نمی خواهید جنرال 1 رو بازی کنید نیازی به کرک نداره .
بعد جنرال 2 (زرو اور) رو نصب می کنید. برای نصب سریال وارد می کنید . سریال وارد شده نباید با دیگر بازیکنا یکی باشه . واسه همین همتون اولی رو استفاده نکنین . هرکدوم از یکی استفاده کنین .
بعد از اتمام نصب فایل کرک رو (general.exe) در فولدر نصبی جنرال زرو اور کپی می کنین
بعد پچ 1.04 رو نصب میکنین .
بعد از پچ کنترا ی دانلود شده فایل contra launcher رو اجرا می کنین و install رو میزنین
همین .
فقط چند نکته.
1 . سعی کنین مسیر نصب بازی رو دست نزنین و توی فولدر پیش فرض باشه.
2. به هیچ وجه فیکس یا پچ یا چیزه دیگه ای توی فولدر جنرالتون کپی نکنین . بازیتون خراب میشه و مجبورین از اول نصب کنین .
3. توی بعضی وییندوز ها برای اجرای بازی باید run as adminsttrator رو بزنید .
دیگه چیزه دیگه به ذهنم نمیرسه . این کارارو کردین مشکلی بود بگین.
من گاها برای نصب مسیری غیر مسیر پیشفرض انتخاب میکنم و تا حالا هم مشکلی بابتش نداشته ام

واسه کنترا هم من فایلهای کنترا رو تو پوشه بازی کپی میکنم و فایلهای همنام رو ریپلیس میزنم و تا حالا از فایل کنترا لانچر استفاده نکرده ام و باز هم مشکلی نداشته ام

باید به ترتیب،اول 1.1بعد 1.2بعدش 1.3 بعدش 1.4 نصب کنم،اگه اینجوریه لطفا لینک پچ های دیگه رو هم قراربدین

همون 1.04 کفایت میکنه

مهندس الهه
12-08-2014, 19:56
یه نکته مهم
قبل از نصب مود حتمن از پوشه Command & Conquer Generals Zero Hour کپی بگیرید و یه جا نگهش دارید
که اگر مود باعث مشکل در بازی شد مجبور نباشید زرو اور رو دوباره نصب کنید
و یا اگه خواستید مود دیگه ای نصب کنید مجبور نباشید زرو اور رو دوباره نصب کنید
میتونید پوشه کپی شده رو جایگزین پوشه فعلی که توش مود نصب شده بکنید

mehrabooni
12-08-2014, 20:05
این کنترا که خیلی تخیلیه!شکل ساختمونهای usa airforce مزخرف ترین حالت ممکن هست
ترجیح میدم با جنرال پیشفرض بازی کنم!دوستان بیاین گیم رنجر انلاین بزنیم

مهندس الهه
12-08-2014, 21:56

والا من که عادت کردم به یونیتا و ساختموناش و چیز غیرعادی ای نظرمو جلب نمیکنه

در هرحال کنترا منطقی ترین مود هستش
تو ریبورن یونیتهای دوربرد نصف نقشه رو میزنن !!
تو کنترا قدرت از بقیه مودها موزانه تره

Sent from my Nokia 1100 using tapatalk

mehrabooni
12-08-2014, 22:43
خود جنرال جذاب تره
حالا منم یکم کنترا پلی میکنم شاید بهش عادت کنم

roya.rashidi
13-08-2014, 03:26
سلام . چرا من هرگروهی کلیک میکنم این میاد ؟؟؟ بازیم نمیدن؟؟

بعدشم میشه اعضای اینجا یه حالتی مثل روم داشته باشیم . تا هروقت هرکی آن بود بتونیم بازی کنیم؟؟؟

mehrabooni
13-08-2014, 04:41
چون بازی اونا شروع شده دیگه
باید بازی هایی رو بری که هنوز جلوش دایره سبزرنگ نیومده

naalosar
13-08-2014, 16:34
من گاها برای نصب مسیری غیر مسیر پیشفرض انتخاب میکنم و تا حالا هم مشکلی بابتش نداشته ام

واسه کنترا هم من فایلهای کنترا رو تو پوشه بازی کپی میکنم و فایلهای همنام رو ریپلیس میزنم و تا حالا از فایل کنترا لانچر استفاده نکرده ام و باز هم مشکلی نداشته ام

همون 1.04 کفایت میکنه

با سلام . بله حرف شما کاملا درسته . منم واسه همین نگفتم حتما مسیر پیشفرض گفتم بهتره پیش فرض باشه .

شما اگه فایل های توی پوشه رو کپی کنین ممنکه واسه بازی کردن با دیگران مشکلی پیش بیاد . از راه کنترا لانچر هم راحت تره هم بهتر . با یه کلیک سالم نصب میشه . چرا کپی وقتی این هست .
درضمن در فولدر نصبی کنترا هم فایل اضافه وجود داره که کنترا لانچر کپی نمی کنه ولی اگه دستی نصب کنیم ممکنه کپی کنیم . و همین میتونه توی بازی دسته جمعی مشکل ایجاد کنه .
بهر حال چیزی که شما گفتید کاملا درسته و قبود دارم . ولی این راه که من میگم هم ضرر نداره که ...

شما الان میگید پیشفرض بهتره چون راحت تره . ولی بازی اصلا متعادل نیست و مشکلاتی داره که کاری نمیشه کرد . مثلا usa اول بازی با ارورا تمام ساختمون های مهم شما رو میزنه و شما هیچ کاری نمیتونید بکنید . هیچ کاری .
یا مثلا جنرال نوک واسه میگ اپگرید بگیره دیگه همه چی رو میزنه ....
درضمن برنده کسیه که بیشتر ارتش داشته باشه ....
کنترا ایجور نیست .
شما کم کم می جنگید و قوی میشید . کسی نمیتونه از اول بازی یونیت های قوی بسازه و اول همه باید با یونیت های ضعیف جنرالشون کار کنن .
هی که بیشتر بجنگید قوی تر میشید . توی کنترا تاکتیک مهمه و فکر نه تعداد یونیت .
شما عادت کنین بهش متوجه میشین چی میگم ... خیلی فکری و تاکتیکیه . خیلی

مهندس الهه
13-08-2014, 20:28
خب
یکی یه توضیح مختصر درباره گیم رنجر بده
من سالها پیش داشتمش
ولی باهاش بازی نکرده ام تا حالا

امیدوارم سریالهامون کنتاکت نخورن باهم :|

مهندس الهه
13-08-2014, 20:50
واسه آنلاین جنرالز زرو اور باید باشه ؟
یا مود هم قبوله ؟

چه مودی بازی میکنید ؟
من رفتم تو گیم رنجر
به یکیشون جوین شدم
گفتند زرو اور بازی میکنن
پچ 1.04
گفتم پس خداحافظ :D

مهندس الهه
13-08-2014, 20:53
تو گیم رنجر شاک ویو هست
ولی کنترا و بقیه نیستند چرا ؟

roya.rashidi
13-08-2014, 21:34
تو گیم رنجر شاک ویو هست
ولی کنترا و بقیه نیستند چرا ؟
سلام. منو یع عضو دیگه کنترا هستیم . بنظرم همگی اسم همو ادد کنیم . بعد باهم بازی کنیم. اونا که همشون خارجین
ایدی من تو گیم رینجر اینه. Rashidi.R

مهندس الهه
13-08-2014, 22:17
نیک نیم من Elahe
ایمیلم
elahe(dot)lucky(at)gmail(dot)com

مهندس الهه
13-08-2014, 22:18
دخترم به خودم رفته و داره کم کم یاد میگیره بازیهای استراتژی رو :D
ولی پسرم نه :n29:

roya.rashidi
13-08-2014, 23:02
دخترم به خودم رفته و داره کم کم یاد میگیره بازیهای استراتژی رو :D
ولی پسرم نه :n29:
دخترا کلا زود یاد میگیرن . :n02:

من بابامو راحت شکست میدم. .

مهندس الهه
13-08-2014, 23:07
با انتخاب مالتی پلیر و آنلاین این پیام رو میده

اینترنتم 8 مگه و مشکلی نداره
حالا شاید پینگش کمی بالا باشه ، ولی فکر نکنم اونقدری باشه که بازی نتونه ارتباط برقرار کنه

فایروال هم بسته س

این هشدار شایعه یا مشکل واقعا از اینترنت منه ؟

مهندس الهه
13-08-2014, 23:09

:n27::wac:

مهندس الهه
13-08-2014, 23:15
پینگم 239 :n13:

naalosar
14-08-2014, 09:22
واسه آنلاین جنرالز زرو اور باید باشه ؟
یا مود هم قبوله ؟

چه مودی بازی میکنید ؟
من رفتم تو گیم رنجر
به یکیشون جوین شدم
گفتند زرو اور بازی میکنن
پچ 1.04
گفتم پس خداحافظ :D

همه جوره میشه فقط باید بازی شما و کسایی که می خواهن باهاتون بازی کنن یکی باشه . یعنی هیچ فرقی نداشته باشه .
شما اول وارد روم میشید . هاست بازی رو شروع میکنه . بازی شما هم اتوماتیک میاد . بعد توی بازی به قسمت multiplayer و سپس network میرید . اونجا بازی رو در قسمت game میبینید و جوین میشید .
به هیچ وجه قسمت online رو نیارید . فایل هایی رو دانلود میکنه که بازی رو خراب میکنه .

نیک نیم من Elahe
ایمیلم
elahe(dot)lucky(at)gmail(dot)com

من نیک نیم
Dr.Dark
اکانت ایدی
2545506

بچه های این دوره زمونه اینقدر باهوشن که چه دختر چه پسر زود بازی هارو یاد میگیرن .

با انتخاب مالتی پلیر و آنلاین این پیام رو میده

اینترنتم 8 مگه و مشکلی نداره
حالا شاید پینگش کمی بالا باشه ، ولی فکر نکنم اونقدری باشه که بازی نتونه ارتباط برقرار کنه

فایروال هم بسته س

این هشدار شایعه یا مشکل واقعا از اینترنت منه ؟

نه شما وارد قسمت اشتباه شدید . ما چون بازی هامون اصل نیست نمیتونیم توی این قسمت بازی کنیم و مهم هم نیست چون پینگه اون سرور ها خیلی بالاست .
اگر موافق بودید امشب امتحان می کنیم .

مهندس الهه
15-08-2014, 00:31
آره
انگار من اشتباه میرفتم مسیر رو
باید میرفتم تو نتورک
ممنون

دیروز حتی از تو روتر پورت فورواردینگ هم تنظیم کردم

یه ساعتی بگید که همگی تو اون ساعت آماده باشیم واسه بازی
من 12 به بعد که هستم
حالا قبل اونو هم میتونم

roya.rashidi
15-08-2014, 00:38
آره
انگار من اشتباه میرفتم مسیر رو
باید میرفتم تو نتورک
ممنون

دیروز حتی از تو روتر پورت فورواردینگ هم تنظیم کردم

یه ساعتی بگید که همگی تو اون ساعت آماده باشیم واسه بازی
من 12 به بعد که هستم
حالا قبل اونو هم میتونم
من فعلا شبا هستم . ساعت ده تا صبح.

من هر رومی میرم بازی کنم تا میگم کنترا دارم کیک میکنن منو . چیجوریاس ؟؟ باید جای خاصی بریم واسه کنترا ؟؟

naalosar
15-08-2014, 09:02
من فعلا شبا هستم . ساعت ده تا صبح.

من هر رومی میرم بازی کنم تا میگم کنترا دارم کیک میکنن منو . چیجوریاس ؟؟ باید جای خاصی بریم واسه کنترا ؟؟
حتماً خودشون جنرال بدون پج بازی میکردن که شما رو کیک کردن.
همه کسایی که می خواهن با هم بازی کنن باید جنرال دقیقا مثل هم داشته باشن.
جای خاصی نمی خواد برید. همونجا ولی تو روم هایی برید که کنترا بازی می کنن
پس اگر موافق بودید 12 آن میشیم

مهندس الهه
15-08-2014, 12:16
ساعت 12
فعلا هم سه نفریم

soroosh_cz
16-08-2014, 01:31
معمولا ساعت چند بازی میکنید؟ :n13:

roya.rashidi
16-08-2014, 01:34
معمولا ساعت چند بازی میکنید؟ :n13:
سلام اقا سروش امشب جاتون خالی بازی کردیم . ساعت 12 اینا تو گیم رنجر بودیم. فک کنم همیشه باشیم حالا اگه کار پیش نیاد

soroosh_cz
16-08-2014, 02:43
سلام اقا سروش امشب جاتون خالی بازی کردیم . ساعت 12 اینا تو گیم رنجر بودیم. فک کنم همیشه باشیم حالا اگه کار پیش نیاد
سلام
12 ظهر؟ یا شب؟
پست مهندس که میگه ظهر ولی بیدار بودن شما میگه شب :n02:

ظهرها شاید بتونم بیام ولی از ساعت 2:30 تا 2 شب فقط یه بازی آنلاین دیگه به نام APB :n12:

roya.rashidi
16-08-2014, 02:53
سلام
12 ظهر؟ یا شب؟
پست مهندس که میگه ظهر ولی بیدار بودن شما میگه شب :n02:

ظهرها شاید بتونم بیام ولی از ساعت 2:30 تا 2 شب فقط یه بازی آنلاین دیگه به نام APB :n12:
شب بازی کردیم . الهه خانوم ت و پست قبل گفتن 12 شب بیاییم . اگه بتونید بیایید خیلی خوبه یه نفر کم داریم . سه نفری نمیشه قشنگ بازی کرد

مهندس الهه
16-08-2014, 14:01
باید یه بار هم روز هماهنگ شیم ببینم این پینگ من باز هم ادا درمیاره یا فقط شبا اینطوریه !

مهندس الهه
16-08-2014, 14:06
والا دیشب زدیم رویا خانوم و دکتر رو نفله کردیم
حالا یه قتل کمتر یا بیشتر که توفیری واسه ما نداره :n05:

reza.1370
16-08-2014, 14:19
یادش به خیر یه زمانی چقدر تو گیم نت بازی می کردیم سه سوته رفقا رو جمع می کردیم!!:n02:خدا وکیلی قدیم بازیها جذابتر بود الان اشغال شده بازیها..

مهندس الهه
16-08-2014, 14:30
یادش به خیر یه زمانی چقدر تو گیم نت بازی می کردیم سه سوته رفقا رو جمع می کردیم!!:n02:خدا وکیلی قدیم بازیها جذابتر بود الان اشغال شده بازیها..

شما بیا بازی
سه سوته نمیخوایم
همون 5 سوته هم جمع کنی قبوله :دی

soroosh_cz
16-08-2014, 15:06
شما بیا بازی
سه سوته نمیخوایم
همون 5 سوته هم جمع کنی قبوله :دی

من سیستم جدید بستم... هنوز جنرالز رو نصب نکردم...
بزودی نصبش میکنم و خبر میدم... :n02:

roya.rashidi
16-08-2014, 17:15
والا دیشب زدیم رویا خانوم و دکتر رو نفله کردیم
حالا یه قتل کمتر یا بیشتر که توفیری واسه ما نداره :n05:
ااا الهه خانوم بی انصاف نباش دیگه .منو دکتر در پی نبرد سنگین بودیم تازه از پایینم داشتم قشنگ دفاع میکردم.
دقیقا مثل این بود که شما دونفره بودید من تک .

naalosar
16-08-2014, 22:30
خودمم یه زمانی کل پلیر های کنترا توی گیم رنجر رو زدم. (که اون موقع حدودا 40-50 تا بودند) الان بعد از کلللللی دارم دوباره بازی میکنم. شما هم اگه خواستید بیاید خودم جلوتون بازی میکنم.

مهندس الهه
17-08-2014, 14:28
من سیستم جدید بستم... هنوز جنرالز رو نصب نکردم...
بزودی نصبش میکنم و خبر میدم... :n02:
فاتحه ت از الان خونده س :n09:

ااا الهه خانوم بی انصاف نباش دیگه .منو دکتر در پی نبرد سنگین بودیم تازه از پایینم داشتم قشنگ دفاع میکردم.
دقیقا مثل این بود که شما دونفره بودید من تک .

ای باباااااااااا
شما از کجا میدونی آخه که ما به همدیگه حمله نداشتیم ؟
اتفاقا اولین حمله دکتر به من بود که زد دفاعمو داغون کرد و برگشت
تو حمله بعدی زدم تار و مارش کردم

البته دکتر با اون جنرالی که داشت هردوی ما رو میتونست سریع جمع کنه
چون نه سوپر ویپن دفاع میتونه بکنه چین سرباز رو نه gla
البته به جز gla toxin

مگر در ستاره های بالاتر
که اونم تا ما ستاره بگیریم دکتر بازی رو تموم میکرد :D

soroosh_cz
17-08-2014, 15:28
فاتحه ت از الان خونده س :n09:

ای باباااااااااا
شما از کجا میدونی آخه که ما به همدیگه حمله نداشتیم ؟
اتفاقا اولین حمله دکتر به من بود که زد دفاعمو داغون کرد و برگشت
تو حمله بعدی زدم تار و مارش کردم

البته دکتر با اون جنرالی که داشت هردوی ما رو میتونست سریع جمع کنه
چون نه سوپر ویپن دفاع میتونه بکنه چین سرباز رو نه gla
البته به جز gla toxin

مگر در ستاره های بالاتر

مطمئنی؟ حالا اگر برادرم هم اومد، من و برادرم به روی 3-4تاتون :n09:
عید من و برادرم یه دست روبروی هم زدیم فکر کنم 3 ساعت طول کشید :n27:

roya.rashidi
17-08-2014, 22:28
بنظرم اول باید قشنگ قوی بشیم بعد جنگ کنیم . از اول سریع حمله کنیم که بازی قشنگ نمیشه . من دوس دارم دفاعی و مدیرتی بازی کنم .
منو بابامم همیشه اینجوری بازی میکردیم . بازی هامون دو سه ساعت طول میکشید همیشه .

roya.rashidi
17-08-2014, 22:31
خب این چه فایده داره ؟؟
وقتی بازی اینقد کوتاه باشه که نتونی اصلی ترین نیروهاتو بسازی بنظرم اصلا جذاب نیست بازی .

راستی :D یعنی چی که تو چت روما مینویسن ؟؟؟

erfan131
18-08-2014, 02:33
منم با نظر رویا موافقم که اول بشینم خودمونو قوی کنیم بعد حمله .ا ببخشید سلام یادم رفت .فقط تیم gla demoliton

roya.rashidi
18-08-2014, 02:40
هرکی میخاد انلاین بازی کنه . اسم ایدیشو بزاره تا همگی همو ادد کنیم. بازی کنیم.
نیک نیم من اینه
roya

real name
رویا رشیدی

naalosar
18-08-2014, 11:48
خب این چه فایده داره ؟؟
وقتی بازی اینقد کوتاه باشه که نتونی اصلی ترین نیروهاتو بسازی بنظرم اصلا جذاب نیست بازی .

رویا خانم اینجوری هم که شما میگین نیست . اول بازی من اگرم حمله کنم با یونیت های ضعیفه . شما هم هم قدرت دفایی هم قدرت یونیت های ضعیفتون رو دارید . در ضمن وقتی که من باید از بیسم به بیس شما بیام هم به نفعتونه . پس اگه تاکتیکی کار کنین میشه راحت دفاع کرد .

منم با نظر رویا موافقم که اول بشینم خودمونو قوی کنیم بعد حمله .ا ببخشید سلام یادم رفت .فقط تیم gla demoliton
سلام به شما . عرفان جان هر جنرالی یه ویژگی هایی داره . ویژگی بعضی جنرال ها سریع قوی شدنه و نقطه ضعف برخی جنرالا دیر قوی شدنه . جنرالی مثل super weapon فقط 2 نقطه ضعف داره . یکی نداشتن تنوع یونیت زیاد ( که زیادم نقطه ضعف حساب نمیشه) 2 طول میکشه تا قوی شه .
ما همیشه توی بازی های چند نفره میدونستیم و میگفتیم اگر sw توی جنرال های تیم حریفه اول اونو بزنیم بعد بقیه . چون sw به مرور زمان شکست ناپذیره .
از طرف دیگه برخی جنرال ها ویژگیشون سریع قوی شدن و سریع حمله کردنه . مثل nuke یا infantry یا robots .
از طرف دیگه اگه اول بازی نجنگیم از کجا معلوم شه از کجا تا کجا مرزه منه ؟؟ یا ساختمون های وسط رو کی بگیره ؟؟
به این دلایل و یه سری دلایل دیگه بنظر من با قانون خود بازی بازی کنیم بهتره .
بین gla ها فقط gla demo ( explosive)

erfan131
18-08-2014, 15:07
اگه مد پاس میسسیون را بازی کرده باشید شاهد ساختمان های بی شکل و سازه های سیاه و... شده است که مد بازی را از جذابیت خود انداخته است شما میتوانید با ریختن این پچ به بازی این مشکل را رفع کنید.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم:26میگ
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نام خدااین مد شامل تمام تیم های کشورهایی است که در جنگ های اخیر نقش یا کم و بیش نقش خواهند داشتاین مد شامل تیم های زیادی است از جمله ایران برای دیدن لیست تیم ها به ادامه مطلب مرجعه فرماییداین مد حجم بالایی دارداین مد به ارشیو عظیم مد ها و پچ های جنرال پیوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ace-mission)حجم : 400 مگابایت

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erfan131
18-08-2014, 15:15
دوستان میگم اگه همه یه مد استفاده کنیم توبازی انلاین مشکلی مثلا همه مد باس میسیو ن رو نصب کرده باشیم

soroosh_cz
18-08-2014, 17:35
دوستان میگم اگه همه یه مد استفاده کنیم توبازی انلاین مشکلی مثلا همه مد باس میسیو ن رو نصب کرده باشیم
دوست عزیز، بچه ها دارن کنترا میزنن همه... :n01:

erfan131
19-08-2014, 04:54
سلام.من الان داشتم تایپک های قبلیی یو میخوندم .جنرال منم 300مگی هستش .اگه اونی که الهه خانوم گذاشت همونی باشه که دکتر استفاده میکنن خوب میشه . ممن که مد پاس میسون بازی میکنم یکم واقعیه ولی تو دفاع هاش مشکل داره .:n13:

مهندس الهه
19-08-2014, 12:00
مطمئنی؟ حالا اگر برادرم هم اومد، من و برادرم به روی 3-4تاتون :n09:
عید من و برادرم یه دست روبروی هم زدیم فکر کنم 3 ساعت طول کشید :n27:
:n05:

بنظرم اول باید قشنگ قوی بشیم بعد جنگ کنیم . از اول سریع حمله کنیم که بازی قشنگ نمیشه . من دوس دارم دفاعی و مدیرتی بازی کنم .
منو بابامم همیشه اینجوری بازی میکردیم . بازی هامون دو سه ساعت طول میکشید همیشه .

خب این چه فایده داره ؟؟

شرایط برای همه یکسانه
در یک دقیقه اول هر جنرالی میتونه سرباز بده بیرون
اینطور نیست که یه جنرال تانک بتونه بسازه و شما نتونی

حمله اول بازی معنیش این نیست که طرف با قوی ترین یونیتهاش آوار بشه رو سرتون
چیزی که اون میتونه بسازه شما هم میتونی

وگرنه بعضی جنرالها هستند که اگر همون اول جمعشون نکنی بعدا دیگه اصلا نمیتونی
مثل چاینا نیوک و جی ال ای stealth و . . . .
یعنی اینها جزو تاکتیکهای این بازی هستند و حرفه ای هم بر اساس همین تاکتیکها بازی میکنند

دو نقطه دی هم یعنی این اسمایل :n02:

naalosar
19-08-2014, 13:09
سلام.من الان داشتم تایپک های قبلیی یو میخوندم .جنرال منم 300مگی هستش .اگه اونی که الهه خانوم گذاشت همونی باشه که دکتر استفاده میکنن خوب میشه . ممن که مد پاس میسون بازی میکنم یکم واقعیه ولی تو دفاع هاش مشکل داره .:n13:
شما هم اگر خواستید کنترا نصب کنید با هم چند نفره بازی کنیم.

erfan131
20-08-2014, 01:44
سلام من میخوام اون جنرالو دنلود کنم همونیه که الهه خانم و دکتر میگفتن دو دیویدی هستش همونه؟ من فعلا ایترنتم قطع الان دارم با ایرانسل وصل میشم انشاالله فردا دروست میشه بعد دیگه لیدی گیم رنجرمو میزارم .دوستان میخوام توضیحاتی درمورد مد باس میسون بدم .در این مد دفاع هوایی بسیار قوی اما دفاع زمینی تعریفی نداره اما ابر تانک هایی داره که نمیتونم توصیف کنم هوا بیما های خوبی داره و نیروبی انسانی هم مثل بقیه مد ها .همچنین چیزی که منو دیونه کرده اینه در این مد اینه که سه تا بیس برق رو بیشتر نمی تونی بزنی ولی نقشش خودش بیس های برق داره که میتونی اون بگیری و برقت بیاد .ویکی از خوصوصیات این مد اینه که کشتار جمعی نداره و فقط باید رودررو مبارزه کرد یعنی هسته ای نداره .ماشین اسکات هام با برق کار میکنن و دور زن ها هم با برق کار میکنن دیگه ایناس سوالی در مورد این مد داشتین در خدمتم در کل من ازش راضیم راستی تیم ایرانم داره گرافیک بالایی داره صدای تفنگ شکلیک تانک موشک های هیلی کوبتر همش عوض شده

roya.rashidi
20-08-2014, 01:50
سلام من میخوام اون جنرالو دنلود کنم همونیه که الهه خانم و دکتر میگفتن دو دیویدی هستش همونه؟ من فعلا ایترنتم قطع الان دارم با ایرانسل وصل میشم انشاالله فردا دروست میشه بعد دیگه لیدی گیم رنجرمو میزارم .دوستان میخوام توضیحاتی درمورد مد باس میسون بدم .در این مد دفاع هوایی بسیار قوی اما دفاع زمینی تعریفی نداره اما ابر تانک هایی داره که نمیتونم توصیف کنم هوا بیما های خوبی داره و نیروبی انسانی هم مثل بقیه مد ها .همچنین چیزی که منو دیونه کرده اینه در این مد اینه که سه تا بیس برق رو بیشتر نمی تونی بزنی ولی نقشش خودش بیس های برق داره که میتونی اون بگیری و برقت بیاد .ویکی از خوصوصیات این مد اینه که کشتار جمعی نداره و فقط باید رودررو مبارزه کرد یعنی هسته ای نداره .ماشین اسکات هام با برق کار میکنن و دور زن ها هم با برق کار میکنن دیگه ایناس سوالی در مورد این مد داشتین در خدمتم در کل من ازش راضیم راستی تیم ایرانم داره گرافیک بالایی داره صدای تفنگ شکلیک تانک موشک های هیلی کوبتر همش عوض شده
جنرال 300 مگی هم همونه . ولی من چون مدام روش خوب نمینشست او حجم بالاهارو دانلود کردم . درس شد .
اگه رو این 300 مگیه مشکل نداری حجم بالاهارو دانلود نکن .

erfan131
20-08-2014, 02:44
نه اخه من بازیم لگ میزنه قبلا این مشکلو نداشتم ولی از وقتی این جنرالو استفاده کردم حتی تک به بکم لگ میزنه به خاطر همین میخوام احتمالا مشکلم این بازی 300 مگی هستش

roya.rashidi
20-08-2014, 02:50
نه اخه من بازیم لگ میزنه قبلا این مشکلو نداشتم ولی از وقتی این جنرالو استفاده کردم حتی تک به بکم لگ میزنه به خاطر همین میخوام احتمالا مشکلم این بازی 300 مگی هستش
بعید میدونم لگ ربطی به این فشرده شدنه داشته باشه . گرافیکشو بیار پایین .
و
اگه گرافیکت amd هست برو تو نتظیمات catelyst کیفیتشو بیار پایین . واسه جی فورس هم نمیدونم .

erfan131
20-08-2014, 03:46
بعید میدونم لگ ربطی به این فشرده شدنه داشته باشه . گرافیکشو بیار پایین . و اگه گرافیکت amd هست برو تو نتظیمات catelyst کیفیتشو بیار پایین . واسه جی فورس هم نمیدونم .پس چرا قبلا این مشکلو نداشتم

erfan131
20-08-2014, 03:56
بعید میدونم لگ ربطی به این فشرده شدنه داشته باشه . گرافیکشو بیار پایین . و اگه گرافیکت amd هست برو تو نتظیمات catelyst کیفیتشو بیار پایین . واسه جی فورس هم نمیدونم .گرافیکم رو هیگ بود کردم مدیوم .گرافیک شما رو چیه؟

roya.rashidi
20-08-2014, 05:19
گرافیکم رو هیگ بود کردم مدیوم .گرافیک شما رو چیه؟
منظورت هایگ ؟؟
واسه کاستومه . کلا کمش کردم . شما رو high performance هم بزاری بازم همشو کم نمیکنه . باید خودت دستی کمش کنی.

مهندس الهه
20-08-2014, 13:21

لینکشو بدید

erfan131
20-08-2014, 20:06
لینکشو بدید
گذاشتم صفحات قبل

erfan131
20-08-2014, 21:06
Sسلام من واسه مد کنترا دو مشکل دارم اولی اینه که جنرالمو کپی کردم بردم یه پوشه ی جدید براش گداشتم ولی بعد از نصب مد تو پوشه ی جدید هم تو پشه جنرالم هستش هم تو اونی کپی کردم.یدگه موسم نیس کلا:n14:

erfan131
20-08-2014, 23:36

الان باس چیکار کنم

roya.rashidi
20-08-2014, 23:40
الان باس چیکار کنم
همیشه میخایی اسکرین شات بگیری یه دکمه رو کیبردت هست که اسمش PrintScr هستش . اونو بزن یه عکس از صفحت میگیره بعد با برنامه نقاشی paste کن .
.
اگه تازه میخایی نصب کنی نصبش فک کنم کلا اذیت میکنه . چندبار امتحان کن .ظاهران به سرور وصل نمیشه برنامت . فایروالتم خاموش کن.

erfan131
21-08-2014, 00:27
همیشه میخایی اسکرین شات بگیری یه دکمه رو کیبردت هست که اسمش PrintScr هستش . اونو بزن یه عکس از صفحت میگیره بعد با برنامه نقاشی paste کن .
.
اگه تازه میخایی نصب کنی نصبش فک کنم کلا اذیت میکنه . چندبار امتحان کن .ظاهران به سرور وصل نمیشه برنامت . فایروالتم خاموش کن.
تازه که نه نمی دونم چی شد کانک نمی شد منم حذف کردم دوبلره نصب کردم حالا اینطوری شده:n28:

naalosar
21-08-2014, 00:53
Sسلام من واسه مد کنترا دو مشکل دارم اولی اینه که جنرالمو کپی کردم بردم یه پوشه ی جدید براش گداشتم ولی بعد از نصب مد تو پوشه ی جدید هم تو پشه جنرالم هستش هم تو اونی کپی کردم.یدگه موسم نیس کلا:n14:

سلام . احتمالا فولدر موس پاک شده . یه عکس از فولدر data بازی بذارین.

الان باس چیکار کنم
این ارور میگه که نمیتونه به سرور وصل شه.
نت رو چک کنین .
فایر وال ها رو خاموش کنین
دوباره پاک کنین نصب کنین .
.
دزضمن دوست عزیز پچی که گفتید رو امتحان کردم . از نظر من واقعا ضعیف و غیر حرفه ای بود .شخصا اصلا خوشم نیومد . ایرانش یو اس آ بود !!! فقط عکس و ویژگی یونیتا رو تغیر داده بودن . حتی زحمت دوباره ساختن مدل ها رو هم نکشیده بودند و هیچ خلاقیتی به خرج نداده بودند . چینی هم بود .

erfan131
21-08-2014, 01:23
سلام . احتمالا فولدر موس پاک شده . یه عکس از فولدر data بازی بذارین.

این ارور میگه که نمیتونه به سرور وصل شه.
نت رو چک کنین .
فایر وال ها رو خاموش کنین
دوباره پاک کنین نصب کنین .
.
دزضمن دوست عزیز پچی که گفتید رو امتحان کردم . از نظر من واقعا ضعیف و غیر حرفه ای بود .شخصا اصلا خوشم نیومد . ایرانش یو اس آ بود !!! فقط عکس و ویژگی یونیتا رو تغیر داده بودن . حتی زحمت دوباره ساختن مدل ها رو هم نکشیده بودند و هیچ خلاقیتی به خرج نداده بودند . چینی هم بود .
فایر وال چیه؟
نه مد خوبیه تازه اولشه ابدیت جدیدش که بیاد همه چیز تغییر می کنه

erfan131
21-08-2014, 03:20
این جنرال 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-generals/

این زیرو آور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-command-conquer-generals-zero-hour-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-2/

این هم هست
سلام شما که میگفتید دو دیویدی این که 1گیگو 134مگ بیشتر نیست

مهندس الهه
21-08-2014, 16:29
سلام شما که میگفتید دو دیویدی این که 1گیگو 134مگ بیشتر نیست

1 . من جایی نگفتم دو دی وی دی
2 . گفتم هرکدوم دو تا سی دی هستند
3 . مگه قراره هر دی وی دی ای تا خرخره پر بشه تا بهش گفت دی وی دی ؟
4 . مجموع جنرالز 1 و 2 حدود 2.5 گیگه . اونی که شما دانلود کردی احتمالن فقط جنرالز 1 هستش

roya.rashidi
21-08-2014, 18:57
این جنرال 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-generals/)

این زیرو آور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-command-conquer-generals-zero-hour-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84-2/)

همین دوتا رو دانلود کن درسته . منم اینارو دانلود کردم . همه ی مدهام قشنگ کار میکنه . تازه ریبورن هم قشنگ درس شد .
بازم از الهه خانوم ممنون .

erfan131
21-08-2014, 23:40
4 . مجموع جنرالز 1 و 2 حدود 2.5 گیگه . اونی که شما دانلود کردی احتمالن فقط جنرالز 1 هستش
خب بگو مجموع بازی جنرال من فقط زیرو اور :n12: دان کردم
ولی خیلی مخلصتیم دست درد نکنه

erfan131
22-08-2014, 01:23
سلام چرا وقی با گوشی با ایرانسل وصل میشم به سرور گیم رنجر وصل میشه ولی با ایترنت خودم وصل نمیشه ؟:n14::n13:

roya.rashidi
22-08-2014, 01:50
سلام چرا وقی با گوشی با ایرانسل وصل میشم به سرور گیم رنجر وصل میشه ولی با ایترنت خودم وصل نمیشه ؟:n14::n13:

مودمتو خاموش روشن کن ای پی جدید بگیره شاید درست شد

erfan131
22-08-2014, 02:06
مودمتو خاموش روشن کن ای پی جدید بگیره شاید درست شد
کردم ولی نشد قبلا هم باهمین مدم وصل میشدم از این مشکلا نداشتم

erfan131
22-08-2014, 04:03
این فاییر وال چیه؟

roya.rashidi
22-08-2014, 04:27
این فاییر وال چیه؟
یه سیستم امنیتی مضخرفه فقط دردسر درس میکنه
برو اینجا ترن اف کن .
Control panel/Windos Fierwall .
Turn Off کن هر دو گزینشو .

erfan131
22-08-2014, 04:39
یه سیستم امنیتی مضخرفه فقط دردسر درس میکنه
برو اینجا ترن اف کن .
Control panel/Windos Fierwall .
Turn Off کن هر دو گزینشو .
من رفتم ولی گزینه ای به اسم فاییر وال ندارم!!!!!!!!!!!!!!

erfan131
22-08-2014, 05:18
من رفتم ولی گزینه ای به اسم فاییر وال ندارم!!!!!!!!!!!!!!
پیداش کردم:n02:

erfan131
22-08-2014, 05:19
مشکلم از فاییر والم نبود :n13:

erfan131
22-08-2014, 06:28
سلام دوباره مشکل نصب مد حل شد و همه چیز درسته فقط دوستان لطف کنن مشکل گیم رنجر منو حل کنن ممون میشم یعنی از دیشب دارم روش کار میکنم درس نمیشه:n14:

erfan131
22-08-2014, 07:13
وای یه مشکل دیگه من وقی تیم جی ال ای رو حریف میکنم ارور توتالیکال میده چیکار کنم

مهندس الهه
22-08-2014, 17:04
وای یه مشکل دیگه من وقی تیم جی ال ای رو حریف میکنم ارور توتالیکال میده چیکار کنم

عکس ارور رو بذار اینجا

مهندس الهه
22-08-2014, 17:05
سلام دوباره مشکل نصب مد حل شد و همه چیز درسته فقط دوستان لطف کنن مشکل گیم رنجر منو حل کنن ممون میشم یعنی از دیشب دارم روش کار میکنم درس نمیشه:n14:

port forwarding مودم رو واسه گیم رنجر فعال کن
مدل و برند مودم چیه ؟

erfan131
22-08-2014, 18:52
عکس ارور رو بذار اینجا
فیلم میزارم بهتره

erfan131
22-08-2014, 18:54
port forwarding مودم رو واسه گیم رنجر فعال کن
مدل و برند مودم چیه ؟
مدلtenda
عکس منو رو میزارم

erfan131
22-08-2014, 19:38
اینم فیلم فقط حجم یه نمه زیاده به خوبی خودتون ببخشید به این ادرس برید

لطفا کمک کنید

naalosar
23-08-2014, 02:53
دوست عزیز مشکل مد رو میشه حل کرد . مشکل اصبی الان مشکل گیم رنجره . مشکل اتصال به اینترنته . احتمالا ویندوز یا برنامه ی دیگری جلوی وصل شدن گیم رنجر به اینترنت رو گرفته . شما مطمئن شید فایروال ویندوز و انتی ویروس خاموشه و اگر برنامه ی دیگری دارید که دسترسی به اینترنت واسه برنامه هارو محدود میکنه پاک کنید . اگر حل نشد مشکل ممکنه از ای پی باشه که الهه خانم وارد ترن بهتون میگن چکار کنین .

دوستان یه گروه زدم واسه کسایی که می خوان آنلاین کنترا بزنن . تو لیست گروه هام ببینید و جوین کنید که خواستیم بازی کنیم اونجا هماهنگ کنیم .

erfan131
23-08-2014, 03:32
دوست عزیز مشکل مد رو میشه حل کرد . مشکل اصبی الان مشکل گیم رنجره . مشکل اتصال به اینترنته . احتمالا ویندوز یا برنامه ی دیگری جلوی وصل شدن گیم رنجر به اینترنت رو گرفته . شما مطمئن شید فایروال ویندوز و انتی ویروس خاموشه و اگر برنامه ی دیگری دارید که دسترسی به اینترنت واسه برنامه هارو محدود میکنه پاک کنید . اگر حل نشد مشکل ممکنه از ای پی باشه که الهه خانم وارد ترن بهتون میگن چکار کنین .

.
ویندوز عوض کردم فیایده نداشت عجب گیری کردما

erfan131
23-08-2014, 05:52
دیگه ارور نمیده فقط جی ال ای چیزی نمیسازن

naalosar
24-08-2014, 02:53
مشکل بازی راحت حل میشه . مشکل فایل script هست . مشکل گیم رنجر رو باید حل کرد

مهندس الهه
24-08-2014, 18:42
این یونیت اینجا دقیقن چیکار میکنه تو بیس من ؟

البته این مال هم تیمی منه
ولی من زیاد دیدم این موردو
تیم gla یونیتش رو میاره اینجوری تو گوشه قائم میکنه و مشخص هم نیست چرا
البته واسه من مشخص نیست :n02:

مهندس الهه
24-08-2014, 18:52
دیگه ارور نمیده فقط جی ال ای چیزی نمیسازن
گیم رنجر دیگه ارور نمیده ؟

اینو دانلود کنید
این لینک رویاجان هستش

اینم لینکی که من پیدا کردم

اینو دانلود کنید و اگه جنرالز رو تو مسیر دیفالت نصب کرده باشید مسیرش اینه
C:\Program Files (x86)\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data

پوشه scriptرو کپی کنید یه جا دیگه نگه دارید
و اینی که دانلود کردید رو بذارید جاش

arman131
24-08-2014, 21:01
سلام دوستان منم یکی از عاشقان بازی جنرال هستم منم دیگه همیشه میام به انجمن .گیم رنجرم انشالله نصب میکنم :n12:

roya.rashidi
24-08-2014, 22:43
سلام دوستان منم یکی از عاشقان بازی جنرال هستم منم دیگه همیشه میام به انجمن .گیم رنجرم انشالله نصب میکنم :n12:
سلام خوش اومدی .

گروه کنترا 007

erfan131
24-08-2014, 23:27
سلام خوش اومدی دوست عزیز انشالله بتونیم برات مفید واقع شیم

erfan131
24-08-2014, 23:41
گیم رنجر دیگه ارور نمیده ؟

اینو دانلود کنید
این لینک رویاجان هستش

اینم لینکی که من پیدا کردم

اینو دانلود کنید و اگه جنرالز رو تو مسیر دیفالت نصب کرده باشید مسیرش اینه
C:\Program Files (x86)\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data

پوشه scriptرو کپی کنید یه جا دیگه نگه دارید
و اینی که دانلود کردید رو بذارید جاش
سلام دستتون درد نکنه مشکل بازی حل شد :n08:فقط گیم رنجر:n14:

soroosh_cz
25-08-2014, 08:51
دوستان آی دی های گیم رنجرتون چی بودن؟ :n13:

erfan131
25-08-2014, 09:06
مال من خرابه اگه بتونین درسش کنید دیگه میگم:n02:

roya.rashidi
25-08-2014, 09:13
Roya
اون عدد هم بلد نیستم چنده

میشه رمز پول بزنم کسی نفهمه ؟

soroosh_cz
25-08-2014, 09:31
Roya

من دکتر رو با کدش و مهندس رو با ایمیلش اد کردم.
منم Cheetah هستم.
Acc ID: 915413

آیدی شما رو پیدا نمیکنه تو 50 تای اول:
ایمیل چیه؟

منظور از رمز، Trainer هست؟
حالا چه کاریه؟ مت همیشه Limit Super Weapon رو میذاریم، پول هم فقط 10000$

naalosar
26-08-2014, 05:58
Roya

نه نمیشه رمزی زد.

naalosar
26-08-2014, 06:01
من دکتر رو با کدش و مهندس رو با ایمیلش اد کردم.
منم Cheetah هستم.
Acc ID: 915413

آیدی شما رو پیدا نمیکنه تو 50 تای اول:
ایمیل چیه؟

منظور از رمز، Trainer هست؟
حالا چه کاریه؟ مت همیشه Limit Super Weapon رو میذاریم، پول هم فقط 10000$
امشب پی سی رو روشن کردم ادت میکنم سروش جان. راستی برادرت هم اومد بگو بیاد.
تورنومنت مود که همیشه آنه. ولی پول توافقیه. معمولا پلیر های معمولی روی 20 میذارن حرفه ای ها روی 10
ولی بازم میگم توافقیه.

soroosh_cz
27-08-2014, 11:51
کسی نیست؟ :n13:
یه قرار نذاریم بازی کنیم؟

دوستان نرم افزار Tunngle هم خوبه برای این کار...

مهندس الهه
27-08-2014, 12:09
قرار واسه کی ؟
خدا کنه شب پینگم دوباره بازی درنیاره :|

soroosh_cz
27-08-2014, 14:18
خوب بحث همون کی هست :n02:

roya.rashidi
27-08-2014, 19:35
من بیشتر موقع ها تو گیم رنجر هستم. بهترین تایمم واسه بازی از 10شب تا صبح .

مهندس الهه
27-08-2014, 22:39
من بیشتر موقع ها تو گیم رنجر هستم. بهترین تایمم واسه بازی از 10شب تا صبح .

شما احیانا امریکا و کانادا زندگی نمیکنید ؟:n13:

roya.rashidi
27-08-2014, 23:18
شما احیانا امریکا و کانادا زندگی نمیکنید ؟:n13:
نه واسه شبا اگه میگید بخاطر اینه که مادربزرگم مریضه مجبورم شبا بیدار بمونم

soroosh_cz
28-08-2014, 09:30
خدا به شما و ایشان سلامتی عطا کند :n16:
اونوقت اگر کسی سر شما بمب اتم زد و از اون طرف نیاز به کمک(مثلا درخواست آب خوردن) بود چی :n02:

roya.rashidi
28-08-2014, 09:41
خدا به شما و ایشان سلامتی عطا کند :n16:
اونوقت اگر کسی سر شما بمب اتم زد و از اون طرف نیاز به کمک(مثلا درخواست آب خوردن) بود چی :n02:
ممنون
یه جواب دندون شکن واسه بمب اتم میدم بعد یه ساعت میرم بهش اب میدم :n02: .
اتفاقا چند سری پیش اومده . ولی چون من دفاعی و حرفه ایی بازی میکنم معمولا مشکلی نیست.:n09:

مهندس الهه
28-08-2014, 11:05
خدا شفاشون بده:n16:

ممنون
یه جواب دندون شکن واسه بمب اتم میدم بعد یه ساعت میرم بهش اب میدم :n02: .
اتفاقا چند سری پیش اومده . ولی چون من دفاعی و حرفه ایی بازی میکنم معمولا مشکلی نیست.:n09:

حرفه ای بازی کردنت منو کشت :n02:

مهندس الهه
28-08-2014, 11:06
شعار چاینا نیوک اینه
دفاع بی دفاع
حمله بهترین دفاعه

این جنرال پدافند و دفاع هم نداره :D

roya.rashidi
28-08-2014, 11:12
خدا شفاشون بده:n16:

این جنرال پدافند و دفاع هم نداره :D
ممنون .
من عاشق سوپر ویپنم . جون موشک های دور زن داره . هیچ نیرویی مثل این نمیتونه از دور بزنه البته بشرطی منطقه رو واسش روشن کنی . قثط حیف نمیشه از اول ساخت .

soroosh_cz
28-08-2014, 14:50
یه برنامه ای بذاریم امشب یکی دو دست بزنیم ببینیم :n25:

roya.rashidi
28-08-2014, 21:08
جرا کسی تو گیمرنجر نیست ؟؟ شماهاهم باهم بازی نمیکنید ؟؟

naalosar
29-08-2014, 07:29
سلام. من این مدته یه مقدار گیرم . بخاطر یه سری مشکلات مجبور شدم ویندوز لپ تاپ رو هم عوض کنم و کل هارد رو فرمت کنم . (البته چیزه مهمی توش نداشتم هم اونو راحت کردم هم خودم :n02: )
به این دلیل و یه سری دلایل دیگه تا اطلاع ثانوی من نیستم خودتون بازی کنین . ولی سروش جان خیلی دلم می خواد یه تک به تک باهات بزنم . اوضا رو به راه شد میزنیم :n24::n25:

soroosh_cz
29-08-2014, 12:03
سلام. من این مدته یه مقدار گیرم . بخاطر یه سری مشکلات مجبور شدم ویندوز لپ تاپ رو هم عوض کنم و کل هارد رو فرمت کنم . (البته چیزه مهمی توش نداشتم هم اونو راحت کردم هم خودم :n02: )
به این دلیل و یه سری دلایل دیگه تا اطلاع ثانوی من نیستم خودتون بازی کنین . ولی سروش جان خیلی دلم می خواد یه تک به تک باهات بزنم . اوضا رو به راه شد میزنیم :n24::n25:

اینطور که معلومه من تو بازی خیلی قوی نیستم... چون دیشب به رویا باختم :n02:
البته نمیدونم اوضاع شاید عوض بشه اگر:
زمین کوچیک باشه
پول کم باشه.
محدودیت زمانی حمله هم نباشه.

من و برادرم 3 سال بازی کردیم(البته نه به روی هم) و همه اش تو نقشه ی Green Pastures که 3 به 3 هست و با کمترین پول.
کلا نمیتونم با پول زیاد خوب برنامه ریزی کنم :n02:

roya.rashidi
29-08-2014, 16:02
اینطور که معلومه من تو بازی خیلی قوی نیستم... چون دیشب به رویا باختم :n02:
البته نمیدونم اوضاع شاید عوض بشه اگر:
زمین کوچیک باشه
پول کم باشه.
محدودیت زمانی حمله هم نباشه.

من و برادرم 3 سال بازی کردیم(البته نه به روی هم) و همه اش تو نقشه ی Green Pastures که 3 به 3 هست و با کمترین پول.
کلا نمیتونم با پول زیاد خوب برنامه ریزی کنم :n02:
خب این سری اول بازی پولاتو بده من تا پولت کم شه .:n02:
بعدشم دسته دوم محدودیت زمانی نداشتیم که. :n22:

تازشم شما ضعیف نیستی من خیلی قوی ام :n09:
شوخی کردم ولی بنظرم منو دستو کم گرفته بودی وگرنه میبردیم حتما

soroosh_cz
29-08-2014, 21:02
خب این سری اول بازی پولاتو بده من تا پولت کم شه .:n02:
بعدشم دسته دوم محدودیت زمانی نداشتیم که. :n22:

تازشم شما ضعیف نیستی من خیلی قوی ام :n09:
شوخی کردم ولی بنظرم منو دستو کم گرفته بودی وگرنه میبردیم حتما
روش بازیت رو اولین بار بود میدیدم...
یه روش بازی هم قبلا دیده بودم هنوز وار فاکتوری نساخته جمع میکرد طرف رو :n09:

roya.rashidi
29-08-2014, 21:06
روش بازیت رو اولین بار بود میدیدم...
یه روش بازی هم قبلا دیده بودم هنوز وار فاکتوری نساخته جمع میکرد طرف رو :n09:
خب اون که خوب نیست . من دوس دارم بتونم همه نیروهامو بسازم .
اگه میشد از اول همه چی ساخت خیلی خوب بود . نمیشه کاری کرد از اول همه بشه ساخت.

مهندس الهه
30-08-2014, 17:31
ممنون .
من عاشق سوپر ویپنم . جون موشک های دور زن داره . هیچ نیرویی مثل این نمیتونه از دور بزنه البته بشرطی منطقه رو واسش روشن کنی . قثط حیف نمیشه از اول ساخت .
سوپر ویپن خوراک چاینا سربازه :D
البته راه داره که خودت باید کشف کنی :D

خب اون که خوب نیست . من دوس دارم بتونم همه نیروهامو بسازم .
اگه میشد از اول همه چی ساخت خیلی خوب بود . نمیشه کاری کرد از اول همه بشه ساخت.

ای بابااااااااااااااا
هی جر بزناااا
این دفه رفتیم بازی شرط بی شرط :n25:
این دفه 3 دیقه اول شما رو جمع میکنم
بعد ببینیم با بقیه به کجا میرسیم :D

roya.rashidi
30-08-2014, 21:19
سوپر ویپن خوراک چاینا سربازه :D
البته راه داره که خودت باید کشف کنی :D

:D
اتفاقا الان با سه تا چین سرباز جنگیدم رو اینستنس شکستشون دادم ولی بزور.

این دفه رفتیم بازی شرط بی شرط

این دفه 3 دیقه اول شما رو جمع میکنم

منم حمله میکنم چی فک کردین برگ چقندر نیستم که .خیلی هم زرنگم

مهندس الهه
31-08-2014, 10:37
اتفاقا الان با سه تا چین سرباز جنگیدم رو اینستنس شکستشون دادم ولی بزور.

هوش مصنوعی رو میشه شکست داد

roya.rashidi
31-08-2014, 16:56
هوش مصنوعی رو میشه شکست داد
مگه هوش مصنوعی کامپیوتر رو قوی تر نمیکنه ؟؟؟ یعنی نریزم قوی تر میشه ؟؟؟؟

مهندس الهه
31-08-2014, 20:29
مگه هوش مصنوعی کامپیوتر رو قوی تر نمیکنه ؟؟؟ یعنی نریزم قوی تر میشه ؟؟؟؟

منظور از هوش مصنوعی همون حریف کامپیوتری هستش

حریف کامپیوتری چون قابل پیش بینیه بنابراین شکست دادنش آسونه
پس اگه تو بازی تکی حریفاتو حتی در سخت ترین لول هم شکست میدی نباید فکر کنی که همه رو میتونی شکست بدی :n02:

مهندس الهه
31-08-2014, 20:30
این یونیت اینجا دقیقن چیکار میکنه تو بیس من ؟

البته این مال هم تیمی منه
ولی من زیاد دیدم این موردو
تیم gla یونیتش رو میاره اینجوری تو گوشه قائم میکنه و مشخص هم نیست چرا
البته واسه من مشخص نیست :n02:

کسی تا حالا اینو ندیده ؟ :n13:

roya.rashidi
31-08-2014, 20:35
کسی تا حالا اینو ندیده ؟ :n13:
بنظرم باگه .
اون تو یه گوشه یا کنار زمینه قایم کرده ولی از این وره صقحه میزنه بیرون .
تو جنرال 300مگی که قبلا داشتم ، بعضی وقتا گوشه زمین حریف مین میزاشتم بعد که میترکید گوشه ی زمین منم میترکید هکرامو که گذاشته بودم گوشه زمین میکشت. (امید وارم فهمیده باشی چی گفتم :n02:)

مهندس الهه
01-09-2014, 16:11
بنظرم باگه .
اون تو یه گوشه یا کنار زمینه قایم کرده ولی از این وره صقحه میزنه بیرون .
تو جنرال 300مگی که قبلا داشتم ، بعضی وقتا گوشه زمین حریف مین میزاشتم بعد که میترکید گوشه ی زمین منم میترکید هکرامو که گذاشته بودم گوشه زمین میکشت. (امید وارم فهمیده باشی چی گفتم :n02:)

ینی این گوشه به اون یکی گوشه وصله :D

roya.rashidi
01-09-2014, 17:57
ینی این گوشه به اون یکی گوشه وصله :D
نه نه یه موقع صعی نکنید از این گوشه حمله کنید تا از اون گوشه حمله کنید :n02:
بعضی وقتا شکلکی چیزی از این گوشه بزنه بیرون از اون گوشه نشون میده. :n16:

مهندس الهه
01-09-2014, 19:14
اینی که من عکسشو گذاشتم جالبه آخه
اونجا واسه خودش هی درجه میگیره
درجه هم نهایتش سه تاس دیگه
ولی این هی درجه میگیره
گاها واسه خودش آتیش میگیره . انگار که منفجر بشه . البته فقط آتیششش دیده میشه و واسه خودشم اتفاقی نمیفته
اصن موجود جالبیه :D

roya.rashidi
01-09-2014, 19:27
اینی که من عکسشو گذاشتم جالبه آخه
اونجا واسه خودش هی درجه میگیره
درجه هم نهایتش سه تاس دیگه
ولی این هی درجه میگیره
گاها واسه خودش آتیش میگیره . انگار که منفجر بشه . البته فقط آتیششش دیده میشه و واسه خودشم اتفاقی نمیفته
اصن موجود جالبیه :D
اره چقدم پروه
اگه اینبار اومد به اتم تو اون گوشه زمین تقدیمش کن .:n02:

مهندس الهه
02-09-2014, 16:41
اره چقدم پروه
اگه اینبار اومد به اتم تو اون گوشه زمین تقدیمش کن .:n02:

بدبختی اینجاس که اون گوشه کلی ساختمون همیشه هست
اتم بزنم خودم نابود میشم :D

roya.rashidi
04-09-2014, 01:27
بدبختی اینجاس که اون گوشه کلی ساختمون همیشه هست
اتم بزنم خودم نابود میشم :D

کامپیوتره دیگه
منکه از این بازی زده شدم دیگه واسم خیلی تکراری شده . از هیچ بازی مثل این و بازیهای میکرو(مخصوصا قارچ خور) خوشم نمیومد :n14:

کسی درباره نسخه بعدیش خبر نداره ؟؟ کی میخاد بیاد ؟؟ میگفتن که 2013 میاد ؟

مهندس الهه
04-09-2014, 09:06
کامپیوتره دیگه
منکه از این بازی زده شدم دیگه واسم خیلی تکراری شده . از هیچ بازی مثل این و بازیهای میکرو(مخصوصا قارچ خور) خوشم نمیومد :n14:

کسی درباره نسخه بعدیش خبر نداره ؟؟ کی میخاد بیاد ؟؟ میگفتن که 2013 میاد ؟

برو چلنجها رو بازی کن