PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

ufo-alien
26-07-2012, 12:26
انتشار ورژن سوم بازی وار آر ماگدون

با سلام و تبر یک حلول ماه مبارک رمضان با عنایت پرور دگار و تلاش تیم این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .مهم:در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فر ماید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو ضیحاتی درمورد بازی : این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......تصاویر ی از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امکانات و تعقیر ات بازی :تیمها:ار تش ایر ان سپاه پاسدارانارتش امر یکا نیر وی هوایی امر یکا روسیهچین انگلستانفر انسهآلمانکره شمالی ژاپنگروه القاعدهامکانات:تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....بهبود گرافیک آب تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط.....تعقیر ات تیم ایر ان:طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....ساختمانهای جدید هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...دانلود :حجم:۴۵۷ مگابایت
لینک دانلود مستقیم یک: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود مستقیم دو: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :
قبل از هر کاری از پو شه نصب بازی وار آر ماگدون یک پشتیبان بگیر ید .
سپس کافی است پس از در یافت فایل بالا آن را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام :
WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03
خواهید داشت محتویات داخل پو شه را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی
گز ینه:copy and replace
را بزنید تمام شد بر ید و از بازی لذت ببر ید .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینکهای زیر برای دوستانی است که سرعت اینتر نت پایین دارند بنابر این تصمیم گرفتم فایل را در دو قسمت بر ای شما قر ار دادیم :پارت اول :حجم:(267.3 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پار ت دو م :حجم: (221.4 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :
سپس کافی است پس از در یافت فایلهای بالا آن فایل ها را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام : خواهید داشت
و یک پوشه به نام:
Art.zip

خواهید داشت محتویات داخل پو شها را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی

ufo-alien
31-07-2012, 00:24
آموزش گام به گام ساخت مد مصور

بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

game net
31-07-2012, 01:32
درود

جناب منصوری همچنان منتظر سیو بازی شما هستیم البته میدونم درگیر هستید ولی خوب مشتاقم که بازی شما رو ببینیم و سبک بازی جدید یاد بگیریم

FarDin_Kh
31-07-2012, 17:52
سلام

دوستان من جنرال 2 را با پج Reborn نصب کردم اما بعد از نیم ساعت میدازه بیرون همون ارور تکنیکال دیفیکلتی را میده :sad:

ممنون میشم راهنمایی کنین :)

ufo-alien
02-08-2012, 01:04
سلام

دوستان من جنرال 2 را با پج Reborn نصب کردم اما بعد از نیم ساعت میدازه بیرون همون ارور تکنیکال دیفیکلتی را میده :sad:

ممنون میشم راهنمایی کنین :)
سلام نقشه را عوض کنید

ufo-alien
04-08-2012, 11:08
درود

جناب منصوری همچنان منتظر سیو بازی شما هستیم البته میدونم درگیر هستید ولی خوب مشتاقم که بازی شما رو ببینیم و سبک بازی جدید یاد بگیریم
سلام من خیلی وقته بازی نکردم بازم چشم بازی میکنم سیو را می زارم ....

game net
04-08-2012, 23:13
سلام من خیلی وقته بازی نکردم بازم چشم بازی میکنم سیو را می زارم ....

درود

ممنون جناب منصوری البته میدونم بنده هم 4 سال پیش خوره جنرال بودم تا 6 تا هارد هم جمع کردم ولی در این ژنرال 1.04 قدرت gla demolation خیلی پاییین اومده و یه جورایی اپگرد انتحاری بودنش از بین رفته

pilot2000
06-08-2012, 14:46
عكسا لود نشد

pilot2000
09-08-2012, 03:37
امكانش هست چند عكس از تيم ايران قرار بدين ؟

ufo-alien
09-08-2012, 03:55
امكانش هست چند عكس از تيم ايران قرار بدين ؟ لطفا بر ای دیدن تصاویر بیشتر به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بیاید . یا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آدرس.....

ufo-alien
10-08-2012, 14:35
دانلود بازی جنرالها دانلود جنرال یک و دانلود جنرال زرو لینک مستقیم

Command & Conquer Generals and Generals Zero Hour for Windows XP (Free) - download[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فقط :381 مگابایت

لینک مستقیم:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Generals%201and%20zh)%5B.381MBZH_381M B.rar)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Generals%201and%20zh)%5B.381MBZH_381M B.rar)

لینک غیر مستقیم یک:

لینک غیر مسقیم دو:
محتویات فایل :

بعد از اینکه فایل فشر ده را از حالت فشر ده خارج کردید داخل
پو شه :

GENERALS 1.2
شما یک فایل با نام :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهید دید ، که مجموع دو بازی جنرالها با حجم بسیار اندک است، بدون نیاز به کرک یا نصب آپدیتهای مختلف به صورت نصب آسان می باشد، .و همچنین یک پوشه دارید
به نام پوشه:Data
که مر بوط به تعقییر زبان بازی از زبان چینی به انگلیسی است.

------------------
طریقه نصب:

ابتدا فایل :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت *کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید ) توجه داشته باشید
که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است
...*تـذکر: نصب بازی نیاز به هیچ کرک یا سر یال نامبری ندارد
تبدیل زبان بازی به انگلیسی :
بعد از نصب * کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است بر ای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است
پوشه:Data
را در محل نصب بازی کپی ریپلیس کنید به این صورت که رو ی پوشه دیتا کلیک راست کنید سپس گزینه کپی را انتخاب
و به پوشه نصب بازی جای که بازی را نصب کرده اید بروید(این مورد در هر دو بازی هم بازی جنرال یک و هم جنرال زرو یکسان است)

و در محل نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه پیس را بزنید و در قبال پرسش ، گزینه: بله
و گزینه ریپلیس را بزنید .

تمام شد بازی به صورت کامل انگلیسی شد .حالا وارد بازی شوید و لذت ببرید .

رفع اشکال اجرا نشدن بازی در ویندوز سون Generals error windoes 7
تعقیر رزولشن بازی بر ای مانیتور های مختلف

این فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ یکی از فایل های :

options.ini
را( هرکدام با یک رزولیشن خاص خود میباشد) در مسیر زیر کپی پیس کنید :

C:UsersXDocumentsCommand and Conquer Generals Zero Hour Data
حجم: ۳ کیلو یت

لینک مستقیم:

لینک غیر مستقیم:

mehran47_47
10-08-2012, 23:25
با سلام خدمت دوستان
من بازی Generals : Zero Hour رو نصب کردم و تمامی Error ها رو که تو قسمتهای قبل توضیح داده شده بود برطرف کردم ( مربوط به 7-64bit ) ، اما الان ارور DirectX 8.1 رو میده ، چیکارش باید کنم ؟

ufo-alien
11-08-2012, 17:50
با سلام خدمت دوستانمن بازی Generals : Zero Hour رو نصب کردم و تمامی Error ها رو که تو قسمتهای قبل توضیح داده شده بود برطرف کردم ( مربوط به 7-64bit ) ، اما الان ارور DirectX 8.1 رو میده ، چیکارش باید کنم ؟در پو شه آپشن شما چند تا فایل آپشن دارید به تر تیب تک تک امتحانشون کنید تا اونی که با سیستم شما سازگاره را پیدا کنید ....

smallfrank
12-08-2012, 14:04
جناب Ufo

ترینری برای بازی War Armageddon هست ؟

apriliya
12-08-2012, 18:51
یه بنده خدایی کرک zero hore رو پیوست کنه ممنون می شم

game net
13-08-2012, 10:14
درود

کسی از دوستان سیو از بازی خودش داره بذاره

با تشکر

ufo-alien
14-08-2012, 00:52
یه بنده خدایی کرک zero hore رو پیوست کنه ممنون می شمCRACK GENERALS AND GENERALS ZH سلام اینهم آدرس کرک کامل دو شماره بازی جنرالهاتوضیح: CRACK 1: کرک پوشه یک کر ک های دو شماره بازی جنرالهاست که در هنگام بازی نیاز به سیدی داره و بر ای گیم رنجر که به درد بازی های آنلاین میخوره چون اکثرا از این کرک استفا ده میکنند CRACK 2: کرک پوشه دو کر ک های دو شماره بازی جنرالهاست که در هنگام بازی نیاز به سیدی نداردحجم :4.4 مگابایتکد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

game net
15-08-2012, 10:26
درود لینک دنلود بازی جنرال ورزن 1.01 رو میخواستم که بشه بعد از دانلود بریزی روی سی دی و بازی کرد

با تشکر

ufo-alien
16-08-2012, 01:14
نقل قول از szmxman
چه جوری میتونم با دوستم به صورت آنلاین به هم وصل شیم و تحت شبکه بازی کنیم؟،این کار با سرعت 128 هم ممکنه و با این سرعت قطی یا ایرادی به وجود نمیاد؟،لطفاً جواب سوال های من رو ساده بدید چون من خیلی با این کارها آشنایی ندارم.
با تشکر سینا:12:
سلام من در سایت یک پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را به این موضوع اختصاص داه بودم و با تصاویر تو ضیح دادم و طرز بازی آنلاین در ژنرال با بازی وار آر ماگدون و جو د نداره و همون طوری است ولی خوب من باز تو ضیح می دم :

آموزش تصویر و گام به گام بازی آنلاین بازی وار آر ماگدون همه ورژنها :

نکات مهم:
اول اینکه همه بازیکنها حتما باید از یک ورژن مثلا ورژن سوم یا دوم یا اول استفا ده کنند یعنی حتما یک جور باشه .
دوم :هیچ تعقیری در فایل ها ند هند ولی اگر تعقیر هم دادند همه داده باشند
سوم:از تر ینر (نرم افزار های تقلب) استفا ده نکنید چون با ارور میس مچ مو اجه میشید .
چهارم: وقتی از هاماچی استفاده می کنید نباید نرم افزار های مشابه مثل گیم رنجر روی سیستم شما نصب باشد وگرنه ارور عدم اتصال خو اهید داشت .

بخش اول :

اساس کار خیلی سادست شما اول نرم افزار هاماچی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید

برای دانلود با لینک غیر مستقیم کلیک کنید (پیشنهاد شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب نرم افزار را پس از دانلود نصب کنید و نرم افزر را باز کنید :
بعد از اجرای نرم افزار شما تصویر زیر را شماهده خواهید کرد که در این مرحله بر روی گزینه Offline کلیک نمایید تا نرم افزار پیکربندی خود را آغاز کند شما در هر مرحله از کار با نرم افزار میتوانید با ایتفاده از این گزینه نرم افزار را فعال و غیر فعال نمایید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اولین باری که شما فعالیت خود را شروع میکنید سیستم یک نام برای سیستم شما درخواست میکند .

در این مرحله شما میتوانید به شبکه ای که دوستان شما ایجاد کرده اند وارد شوید و یا خود شبکه ای جدید ایجاد نمایید

در ضمن شما در هر مرحله از کار می توانید از منوی network به این گزینه ها دسترسی پیدا کنید .

در صورتی که قصد ایجادیک شبکه جدید را دارید گزینه crate a new network را انتخاب نموده و همانند تصویر عمل نمایید :

ولی اگر قصد دارید به شبکه ای که دوستانتان ایجاد کرده اند متصل شوید گزینه join a existing network را انتخاب نمایید و مشابه تصویر عمل نمایید (نام کاربری و رمز دسترسی را باید از شخصی که شبکه را ایجاد نموده درخواست نمایید واگر شما شبکه را ایجاد کرده اید و میخواهید دوستانتان به آت متصل شوند باید این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید )

در این مرحله از کار شما به شبکه متصل شده اید و در لیست نرم افزار می توانید نام و آی پی سایر سیستم ها را مشاهده کرده و تمام شبکه هایی که به آن متصل هستید را مدیریت نمایید .

دانلود نسخه Pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش دوم:

خوب حالا کار با نرم افزار تموم شد
ابتدا بر نامه ها ما چی رو روشن کنید سپس آی پی خود را یاداشت کنید...

مثلا:

5.6.96.134
خوب بر ید تو بازی
وارد بازی بشید در قسمت آپشن در انتهای جدول کنترل کنید ببیند آی پی نوشته شده همون آی پی یاداشت شده باشه ... اگه همون نبود کشو را باز کنید و اون آی پی رو انتخاب کنید مثل تصویر زیر :

بقیش در تصاویر تو ضیح هست مثل تصاویر عمل کنید

خوب حالا وارد لابی شدید در این لابی دو قسمت داریم قسمت سمت راست تازه واردها قسمت وسط اونهای که دارند بازی می کنند یا دارند یار کشی می کنند هر کدام یک گروهند شما با کلیک روی اون می تونید اگه اجازه بدند اضافه شید و گرنه در همین جا می تونید با اونهای که در قسمت سمت چپ هستند چت کنید و یکی تون بسازه و شما با کلیک روی اسم اون در قسمت دوم یعنی در لاین وسط جوین بشید . به تصویر و تو ضیحات روی تصویر دقت کنید :

یوزر : war60450115
پسورد: war60450115

یوز: 1391
پسورد: 1391

یوز: war1391
پسورد: war1391

موفق باشید

ufo-alien
16-08-2012, 01:16
[quote]نقل قول از szmxmیوزر : war60450115پسورد: war60450115یوز: 1391پسورد: 1391یوز: war1391 پسورد: war1391 موفق باشید

smallfrank
16-08-2012, 10:56
جناب Ufo

ترینری برای بازی War Armageddon هست ؟

......................

ufo-alien
16-08-2012, 23:29
......................

سلام
اینها را امتحان کنید

تر ینر های کار بر دی بر ای بازی جنرالها
با تشکر از دو ست گرامی :fasivsha(سید م.م ن)

دو ستان گرامی دقت کنید، این نسوز کنند ه ها(تر ینر) هر کدام بر ای آپدیت خاص خودشه به ورژنش دقت کنید مثلا: اگه بازی شما اگه با ورژن ۱.۰۴ آپدیته فقط از تر ینر ۱.۰۴ می تونید استفا ده کنید .

طرز نصب و استفا ده: بعد از در یافت فایل مورد نظر فایل را از حالت فشر ده خار ج کنید و سپس فایل اجرای تر ینر را اجرا کنید بعد وارد بازی بشید و بسته به کلید های درج شده در نرم افزار بازی نسوز می شه .مثلا: عموما بر ای نامحدو د کردن پوله.

تر ینر ۱ مخصوص ورژن: مشخص نشده plus8( مااز سایت سازنده اطلاعات ورژن ندیدیم)

کار بر د :پول، انرژی نامحدود و بدن. توقف کسرانرژی ، ساختمان سریع و پیشرفت سریع، موشک های نامحدود....

حجم:[31 kB]

دانلود : DOWNLOAD

تر ینر ۲مخصوص ورژن: v1.04-trainer-plus6

کار بر د :پول، قدرت نامحدود است. توقف کسر انرژی ، ارتقاءبه طور کلی، ساختمان سریع و پیشرفت، موشک های نامحدود....

حجم:[41 kB]

دانلود :

تر ینر ۳ مخصوص ورژن: v1.03-trainer-plus7

کار بر د :نامحدود کردن پول، انرژی، ارتقا مهمات برای هواپیما. ارتقاء سریع....

حجم:[36 kB]

دانلود :

تر ینر۴ مخصوص ورژن: v1.02-trainer-plus5

کار بر د :پول، قدرت، رنگ ،ارتقا، مهمات برای هواپیما...

حجم:43 kB

دانلود :

senaps
17-08-2012, 00:55
سلام دوستان....
من میخوام با داشم شبکه‌ای بازی کنیم....
وسط بازی ارور میداد که اقا سریال استفاده شده....
منم بسم‌الله گفتم و از طریق ریجستری، فایل سریال رو با یه سریال دیگه عوض کردم!!....
حالا مشکلی که ایجاد شده اینه که چند ثانیه بعد از بازی، همه چی منفجر میشه و میره پی کارش!! باید چیکار کنم؟! یه راهنمایی به من بکنین لطفا... اولین باره میخوام با داشم این بازی رو انجام بدم....

smallfrank
17-08-2012, 16:47
سلام
اینها را امتحان کنید

تر ینر های کار بر دی بر ای بازی جنرالها
با تشکر از دو ست گرامی :fasivsha(سید م.م ن)

دو ستان گرامی دقت کنید، این نسوز کنند ه ها(تر ینر) هر کدام بر ای آپدیت خاص خودشه به ورژنش دقت کنید مثلا: اگه بازی شما اگه با ورژن ۱.۰۴ آپدیته فقط از تر ینر ۱.۰۴ می تونید استفا ده کنید .

طرز نصب و استفا ده: بعد از در یافت فایل مورد نظر فایل را از حالت فشر ده خار ج کنید و سپس فایل اجرای تر ینر را اجرا کنید بعد وارد بازی بشید و بسته به کلید های درج شده در نرم افزار بازی نسوز می شه .مثلا: عموما بر ای نامحدو د کردن پوله.

تر ینر ۱ مخصوص ورژن: مشخص نشدهplus8( مااز سایت سازنده اطلاعات ورژن ندیدیم)

کار بر د :پول، انرژی نامحدود و بدن. توقف کسرانرژی ، ساختمان سریع و پیشرفت سریع، موشک های نامحدود....

حجم:[31 kB]

دانلود : DOWNLOAD

تر ینر ۲مخصوص ورژن: v1.04-trainer-plus6

کار بر د :پول، قدرت نامحدود است. توقف کسر انرژی ، ارتقاءبه طور کلی، ساختمان سریع و پیشرفت، موشک های نامحدود....

حجم:[41 kB]

دانلود :

تر ینر ۳ مخصوص ورژن: v1.03-trainer-plus7

کار بر د :نامحدود کردن پول، انرژی، ارتقا مهمات برای هواپیما. ارتقاء سریع....

حجم:[36 kB]

دانلود :

تر ینر۴ مخصوص ورژن: v1.02-trainer-plus5

کار بر د :پول، قدرت، رنگ ،ارتقا، مهمات برای هواپیما...

حجم:43 kB

دانلود :

همشو امتحان کردم
هیچکدوم جواب نمیده ! یا کار نمیکنه یا وقتی دکمرو میزنم Serious Error میده و میاد بیرون /.

ufo-alien
18-08-2012, 03:09
سلام دوستان....
من میخوام با داشم شبکه‌ای بازی کنیم....
وسط بازی ارور میداد که اقا سریال استفاده شده....
منم بسم‌الله گفتم و از طریق ریجستری، فایل سریال رو با یه سریال دیگه عوض کردم!!....
حالا مشکلی که ایجاد شده اینه که چند ثانیه بعد از بازی، همه چی منفجر میشه و میره پی کارش!! باید چیکار کنم؟! یه راهنمایی به من بکنین لطفا... اولین باره میخوام با داشم این بازی رو انجام بدم....

سلام دو دلیل داره چون سر یال نامبر را عوض کردی بری د به دایکومنت و پو شه جنرال زرو را کاملا دلیت کنید اگه در ست نشد باید هوش مصنوعی بازی را عوض کنید بر ای این منظور بیا ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش-مصنوعی-بازی-WAR-ARMAGEDDON.html) :ایر اد از هوش مصنوعی بازی تونه

ufo-alien
18-08-2012, 03:12
همشو امتحان کردم
هیچکدوم جواب نمیده ! یا کار نمیکنه یا وقتی دکمرو میزنم Serious Error میده و میاد بیرون /.

شرمنده تمام سورس های بازی را دو باره نویسی کردیم بخاطر همین جو اب نمیده به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک سر بزنید

senaps
19-08-2012, 11:28
سلام....
مشکل قبلی با نصب مجدد برنامه حل شد!!( قبلا که پاک میکردم، دوباره نصب نمی‌شد!! از برکات چند هارده کردن سیستم همینه که هنوز ویندوز دقیقا نمیدونه تو کامپیوترم چی به چیه!!نتونسته ارور خاصی بندازه از خودش بیرون!!).....

الان مشکل جدید اینه که وسط بازی، ما رو میندازه بیرون و میگه که سیستم هامون ضعیفه!!(یعنی وسط بازی 8 نفره! ولی 7 نفره و6 نفره رو هم تست کردیم و مشکل باقیست!!!!)

گرافیک : 1 گیگ و لپ تاپ هم انبرد اینتل 3000 که کال اف دیوتی باهاش بازی میکنم من!!
رم: 2 گیگ برای هردو دی‌دی‌آر 3....
پردازش: 3 گیگاهرتز ‌AMD و Core I3 از اینتل!

چرا باید اینجوری بکنه؟ نباید بازی رو کند بکنه؟ اخه قبلا (7 سال پیش مثلا!!) که بازی میکردم، بازی کند میشد وقتی سنگین بود.... ولی الان ما رو میندازه بیرون!

T_rex
20-08-2012, 09:48
سلام دوستان

یکی کامل طرز شبکه کردن بازی جنرالز رو بهم بگه خیلی خیلی ممنونش میشم

ufo-alien
21-08-2012, 13:16
سلام دوستان

یکی کامل طرز شبکه کردن بازی جنرالز رو بهم بگه خیلی خیلی ممنونش میشم

نحوه شبکه کردن کامپیوترها تحت ویندوزهای مختلف (Se7en با XP، Se7en با XP و Se7en با XP) آشنا خواهید شد.

ملزومات راه‌اندازی شبکه:
1. وجود کارت شبکه کابلی در هر کامپیوتر
2. کابل شبکه
دو کامپیوتر را به وسیله کابل شبکه به یکدیگر متصل نمایید.

به طور کلی برای راه‌اندازی شبکه باید سه فرایند انجام پذیرد:
1. یکسان‌سازی نام WorkGroup در هر کامپیوتر
2. وارد نمودن IP آدرس‌ها
3. خاموش نمودن فایروال‌ها

یکسان‌سازی نام WorkGroup در هر کامپیوتر:
نام WorkGroupها به صورت پیشفرض در تمامی ویندوزها کلمه WORKGROUP می‌باشد و نیازی به تغییر آن‌ها نیست.
شما می‌توانید نام WorkGroup را کلمه دلخواه خود بگذارید؛ مثلا Test؛ اما توجه داشته باشید در این صورت باید WorkGroup تمامی کامپیوترهای تحت شبکه نیز همان کلمه Test باشد.
حال اگر WorkGroup یکی از کامپیوترها در شبکه یکسان نبود از طریق زیر می‌توانید آن را تغییر دهید.

تغییر نام WorkGroup:
بدین منظور بر روی My Computer راست‌کلیک کرده و Properties کلیک نمایید.
همانطور که در تصویر مشخص است نام WorkGroup در هر دو ویندوز Se7en و XP، همان کلمه پیشفرض یعنی WORKGROUP می‌باشد. جهت تغییر آن، بر روی Change Settings کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی Change کلیک کرده و در قسمت WorkGroup، کلمه مورد نظر خود را وارد کنید و سپس OK نمایید. سپس اجازه دهید ویندوز Restart شود تا این تغییر نام انجام پذیرد.

وارد نمودن IP آدرس‌ها:
هر کامپیوتری که در شبکه وجود داشته باشد، به یک IP آدرس نیاز دارد. پس اگر ما بخواهیم کامپیوتر خود را وارد شبکه کنیم به یک IP آدرس نیاز داریم.
IP آدرس‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: خصوصی و عمومی.

IPهای خصوصی: IPهایی هستند که به طور خصوصی فروخته و واگذار می‌شوند و هرکسی نمی‌تواند از آن استفاده کند. مثال:
همانطور که می‌دانید اینترنت، خود یک شبکه است. پس هر وقت ما به اینترنت متصل می‌شویم، یک IP مختص کامپیوتر خود، نیاز داریم. شرکت ارائه دهنده اینترنت یه سری IP خریداری نموده است. هنگام اتصال به اینترنت، کامپیوتر ما یک IP از شرکت ارائه دهنده اینترنت به طور خودکار دریافت می‌کند که بدین وسیله به اینترنت متصل می‌شویم.

IPهای عمومی: IPهایی هستند که در شبکه‌های خانگی و اداری استفاده می‌شوند و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند.
پس ما برای راه‌اندازی شبکه بین کامپیوترهای خود، از IPهای عمومی استفاده می‌کنیم.
IPهای عمومی در سه رنج مختلف زیر می‌باشند.

10.255.255.255 تا 10.0.0.0

172.16.255.255 تا 172.16.0.0

192.168.255.255 تا 192.168.0.0

نکته: اگر در یک کامپیوتر مثلا IP آدرس 192.168.0.1 را وارد نمودید باید در کامپیوتر دیگر IP آدرس 192.168.0.2 را وارد کنید و به همین ترتیب کامپیوترهای دیگر. زیرا هر کامپیوتر در شبکه یک IP منحصر به فرد نیاز دارد.

برای وارد نمودن IP آدرس‌ها در ویندوز Se7en:
به Control Panel رفته و Network and Internet را انتخاب کنید. سپس بر روی Network and Sharing Center کلیک کرده و از منوی سمت چپ، بر روی Change adaptor settings کلیک کنید.
در پنجره ظاهر شده بر روی Local Area Connection راست‌کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید. سپس بر روی Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) دبل‌کلیک کنید.

در پنجره ظاهر شده گزینه Use the following IP adress را انتخاب نموده و یکی از IPهای عمومی را وارد نمایید. به طور مثال همان‌طور که در تصویر می بینید، IP زیر را وارد نمایید سپس به قسمت Subnet mask رفته تا به طور خودکار این گزینه کامل شود و پس از آن تمامی پنجره‌ها را Ok نمایید.

برای وارد نمودن IP آدرس‌ها در ویندوز XP:
به Control Panel رفته و Network Connection را باز کنید.
در پنجره ظاهر شده بر روی Local Area Connection راست‌کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید. سپس بر روی Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) دبل‌کلیک کنید.
در پنجره ظاهر شده گزینه Use the following IP adress را انتخاب نموده و یکی از IPهای عمومی را وارد نمایید. به طور مثال همان‌طور که در تصویر بالا می بینید، 192.168.0.1 را وارد نمایید سپس به قسمت Subnet mask رفته تا به طور خودکار این گزینه کامل شود و پس از آن تمامی پنجره‌ها را Ok نمایید.

خاموش نمودن فایروال‌ها:
فایروال یا دیوار آتشین ابزاری است که مانع دسترسی بدون اجازه دیگران به کامپیوتر شما می‌شود.
در تمامی نسخه‌های ویندوز فایروال تعبیه شده است. همچنین بعضی آنتی‌ویروس‌ها نیز دارای فایروال هستند.
برای راه‌اندازی شبکه نیاز است تا فایروال خود را خاموش نمایید.

برای خاموش کردن فایروال ویندوز Se7en:
در Start Menu کلمه firewall را تایپ نموده و Windows Firewall را انتخاب نمایید.
از منوی سمت چپ، بر روی Turn Windows Firewall on or off کلیک نموده و دو گزینه Turn off Windows Firewall (not recommended) را انتخاب نموده و OK نمایید.

برای خاموش کردن فایروال ویندوز XP:
به Control Panel رفته و Windows Firewall را باز کنید. گزینه off (not recommended) را انتخاب کرده و Ok نمایید.

اگر آنتی‌ویروس شما، دارای فایروال است، به قسمت تنظیمات آن بروید و آن را خاموش کنید.

توجه: تمامی سه مرحله باید در کامپیوترهایی که قصد شبکه کردن آن‌ها را دارید انجام شود.
توجه: دقت داشته باشید که در مرحله دوم یعنی وارد نمودن IPها، IPهای وارد شده نباید یکسان باشند ولی باید در یک رنج باشند. مثال:
کامپیوتر شماره یک: 192.168.0.1
کامپیوتر شماره دو: 192.168.0.2
کامپیوتر شماره سه: 192.168.0.3
توجه: با این روش می‌توانید دو کامپیوتر که ویندوز یکی Se7en و دیگری XP باشد را شبکه نمایید. فقط کافی تنظیمات مربوط به ویندوز خود را انجام دهید.

تست برقراری شبکه:
حال پس از این‌که مراحل فوق را طی کردید، باید شبکه خود را تست کنید تا ببینید شبکه شما برقرار است یا نه.
بدین منظور برنامه Command Prompt اجرا کنید.
برای اجرا کردن این برنامه، بسته به نوع ویندوز طبق دستور زیر عمل کنید:

در ویندوز Se7en:
در Start Menu کلمه CMD را تایپ نموده و Enter نمایید.

در ویندوز XP:
به مسیر زیر بروید:
Start Menu > All Programs > Accessories > Command Prompt

پس از آن‌که برنامه Command Prompt اجرا شد، عبارت « Ping IP » را در برنامه تایپ نموده و به جای کلمه IP، IP کامپیوتر مقابل خود را وارد نمایید و سپس Enter بزنید. (مانند تصویر)

اگر شبکه شما برقرار باشد پیام فوق، 4بار نمایش داده می‌شود. (مانند تصویر بالا)

و اگر شبکه شما برقرار نباشد پیام‌ دیگری نمایش داده می‌شود که شما برای رفع آن، باید مراحل سه‌گانه فوق را چک نمایید و مشکل شبکه خود را برطرف نمایید.

Wolf21
24-08-2012, 14:06
سلام میخواستم بدونم چه جوری میشه تو جنرال تو lan که در حال بازی شبکه ای هستیم برای یارم پول بفرستم لطفا راهنمایی کنید؟

armin_punisher6
24-08-2012, 14:28
میشه یکی لطفا لینک مستقیم سری های مختلف جنرالز رو بده؟

sajjadram
25-08-2012, 13:13
اقای منصوری با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من قبلا بازی وار ارماگدون را خریده بودم حالا گمش کردم وقتی به سایت شرکت لوح زرین میرم از قسمت پرداخت اینترنتی بانک ملت را انتخاب میکنم ارور میده را ه دیگه ای برای خرید وجود داره که من خرید کنم قبلا خیلی راحت بود

sajjadram
26-08-2012, 09:34
اقای منصوری با عرض سلا و خسته نباشد از بازی نبرد نهایی چه خبر تمام شد اخه گفته بودید تابستان اماده میشه تابستان تمام شد ما خیلی دوست داریم این بازی را تجربه کنیم

sajjadram
26-08-2012, 09:59
با عرض سلام به دوستان عزیز میخواستم سبک بازی خودم را به دوستان بگم و از دوستان خواهش میکنم شما هم سبک بازی خود را بنویسند تا استفاده کنیم سبک من در بازی دفاع سازی هست اول کل پول را در خدمت دفاع سازی میگذارم یعنی تو هر تیم اول فقط نقاط دفاعی به دور محدوده خو د میکشم بعد شروع به ساخت ساختمانهای دیگه میکنم و اصلا نیرو برای حمله درست نمیکنم بعد ا دفاع ساز ی شروع به ساخت کارخانه تامین منابع مالی میکنم و بعد از تولید ماشین حمل پول شروع به ساخت ساختمانهی دیگه میکنم و بعد از ان شروع به ساختن موشک اتمی یا لیزر یا موشک های شیمای میکنم و تا 5 یا 6 تا از اینها درست میکنم بعد از اتمام ساختمان با موشک ها یا لیزر شروع به بمباران ساختمان مادر رقیب میکنم همیشه وقتی ساختمان مادر دشمن تخریب کامل شد دیگه دشمن شانسی برای پیروزی نداره بعد از ان شروع به منهدم کردن بولدزر دشمن میکنم برای اینکار در تیم چین وامریکا بهترین روش حمله با هواپیماست وبعد از ان کل ساختمانها یکی پس از دیگری تخریب میشه تیم مورد علاقه من تیم gla است چون ساختمان مادر ان مسجد است و فکر کنم قویترین تیم هم gla باشه دوستان فقط یک نقطه اینکه به دفاع بیشتر اهمیت بدین منتظر نظرتون هستم با تشکر

ufo-alien
26-08-2012, 14:33
سلام میخواستم بدونم چه جوری میشه تو جنرال تو lan که در حال بازی شبکه ای هستیم برای یارم پول بفرستم لطفا راهنمایی کنید؟
سلام این کار برای بازی جنرال امکان پذیر نیست ولی در بازی ژنرال 3 ار تش ایر ان ما گزینه ای را بر یا پالایشگاه ها قر ار دادیم که شما می تونید در هنگام بازی بسته های پول با هو اپیما بر ای دو ستانتون بفر ستید .

ufo-alien
26-08-2012, 14:37
میشه یکی لطفا لینک مستقیم سری های مختلف جنرالز رو بده؟
سلا م برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و با حجم بسیار کم هر دو ورژن را در یافت کنید
موفق باشید

ufo-alien
26-08-2012, 14:42
اقای منصوری با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من قبلا بازی وار ارماگدون را خریده بودم حالا گمش کردم وقتی به سایت شرکت لوح زرین میرم از قسمت پرداخت اینترنتی بانک ملت را انتخاب میکنم ارور میده را ه دیگه ای برای خرید وجود داره که من خرید کنم قبلا خیلی راحت بود
سلام این مشکل بیشتر به خاطر تر افیک سنگین سر وره در بازه زمانی دیگه امتحان کنید یا بانک دیگری را انتخاب کنید فرق نداره ... ضمنا می تونید از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TRzkwV21GWE5XMWlNRUp6WWpKb2JHVnRSbmxqYld4MVltMXNjb GxYTkhWaFdFbzRXRzUzZUdaR05UZ3ljR3BhYUhScGVESkxabHB vUTBSWmIzUnBlREpaV0dGeU9XbDJNbGxxV21ocFFYcG1SalU0V FdwQmQwMUVRamhZYm5kNVRYcEJORTFVU1RWT00zaGxaa2g0Wld aSWVHVm1TSGhsWmtFOVBRPT0=) هم مستقیم خر ید کنید : و یا با این شماره ها تماس بگیر ید
88894252 -021- 88894272-021 شرکت لوح زرین نیکان

ufo-alien
26-08-2012, 14:44
اقای منصوری با عرض سلا و خسته نباشد از بازی نبرد نهایی چه خبر تمام شد اخه گفته بودید تابستان اماده میشه تابستان تمام شد ما خیلی دوست داریم این بازی را تجربه کنیم
سلام نه این بازی تمام نشده به خاطر مشکلا مالی و..... ولی تیم ما ورژن بسیار زیبای سوم بازی وارآر ماگدون را به صورت دانلود رایگان بر ای دانلود قرار داده که می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در یافت کنید .

game net
26-08-2012, 14:48
با عرض سلام به دوستان عزیز میخواستم سبک بازی خودم را به دوستان بگم و از دوستان خواهش میکنم شما هم سبک بازی خود را بنویسند تا استفاده کنیم سبک من در بازی دفاع سازی هست اول کل پول را در خدمت دفاع سازی میگذارم یعنی تو هر تیم اول فقط نقاط دفاعی به دور محدوده خو د میکشم بعد شروع به ساخت ساختمانهای دیگه میکنم و اصلا نیرو برای حمله درست نمیکنم بعد ا دفاع ساز ی شروع به ساخت کارخانه تامین منابع مالی میکنم و بعد از تولید ماشین حمل پول شروع به ساخت ساختمانهی دیگه میکنم و بعد از ان شروع به ساختن موشک اتمی یا لیزر یا موشک های شیمای میکنم و تا 5 یا 6 تا از اینها درست میکنم بعد از اتمام ساختمان با موشک ها یا لیزر شروع به بمباران ساختمان مادر رقیب میکنم همیشه وقتی ساختمان مادر دشمن تخریب کامل شد دیگه دشمن شانسی برای پیروزی نداره بعد از ان شروع به منهدم کردن بولدزر دشمن میکنم برای اینکار در تیم چین وامریکا بهترین روش حمله با هواپیماست وبعد از ان کل ساختمانها یکی پس از دیگری تخریب میشه تیم مورد علاقه من تیم gla است چون ساختمان مادر ان مسجد است و فکر کنم قویترین تیم هم gla باشه دوستان فقط یک نقطه اینکه به دفاع بیشتر اهمیت بدین منتظر نظرتون هستم با تشکر

درود دوست عزیز این سبک بازی من کاملا ضد شماست

به جایی که وقت بذارم دفاعی بسازم در سطح مپ بازی پخش میشم و از نقاط مختلف با گروه بندی تانک ها حمله میکنم اگر تعداد بازیکنان زیاد باشه به چند نفر همزمان حمله میکنم در ضمن من در بغل هر طلا سازی یه دونه بیس اصلی دارم و در کل بیس های من کوچک و کم حجم هست ولی وسیع بازی میکنم

ufo-alien
26-08-2012, 14:49
سلام من هم تقر یبا مثل شما عمل می کنم و دکتر تاکسین محبو بتر ین تیم منه و من همیشه با اون بازی می کنم من با هر تیمی با یک استر اتژیک بازی می کنم ولی بیشتر شبیه شما بازی می کنم و لی بعد از ساخت دفاع سعی می کنم کل منابع مالی نقشه را مال خود کنم و به بعد با اون اتو بوس های سر باز حمله می کنم پر از آر پیچی و یک گار گر و چند سر باز شیمیایی یک تو نل در داخل بیس حر یف و سپس حمله من کمتر از بمباتم و موشک استفا ده می کنم ب البته اگه با کا مپیو تر بازی کنم دقیقا بر عکس بست تا سایت موشک درست می نم چون من عموما با 5-7 هادر بازی می کنم ....

ufo-alien
26-08-2012, 14:52
بازی آنلاین :
لطفا جوین شید
آموزش کامل با تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یوزر پسورد :

یوزر : 60450115
پسورد: 60450115

یوز: 1391
پسورد: 1391

یوزر : war60450115
پسورد: war60450115

یوزر : iranwar
پسورد: iranwar

یوزر : ایران1391
پسورد: ایران1391

یوزر : 000091
پسورد: 000091

یوزر : وارارماگدون
پسورد: وارارماگدون

یوزر:SZM.IRI3
پسورد:SZM.IRI3

یوزر پسورد ها تون را اینجا بزار ید

sajjadram
30-08-2012, 11:52
اقای منصوری با تشکر از شما تونستم بازی وار ارماگدون را بخرم در ورژن 3 نیازی به وصله ترمیمی یا چیزی شبیه به این هست با تشکر از زحمات فراوان شما که حتما دوستان این حس تشکر را نسبت به شما دارند اقای منصوری یک سوال برای فضولی شما چند سالتونه من خودم 25 ساله هستم در ضمن کارمند دانشگاه پیام نور هستم و بعد از اداره هر روز 1تا 2 ساعتی بازی میکنم من درود میفرستم به شما برای زحماتی که میکشید

sajjadram
30-08-2012, 11:56
دوستان یک خواهش داشتم ما در مورد مسایل فنی بازی زیاد مطالب مینویسیم ولی در مورد نحوه بازی یا کارهای ابداعی یا حسمون به بازی، فکر میکنم کمتر مطلبی نوشته میشه پس از دوستان خواهش میکنم در مورد مسایل مذکور بیشتر مطلب بنویسند تا استفاده کنیم

iCe m@n
30-08-2012, 19:35
سلام به دوستان

دوستان من بازی Command & Conquer Generals zero hour رو میخوام توی ویندوز 7 64Bit اجرا کنم
حالا میخوام روش اجرا کردن رو به صورت کامل توی ویندوز 7 64Bit بهم بگید و اگه فایلی نیازه دانلود کنم بهم بگید

ممنون

iCe m@n
30-08-2012, 22:28
خودم حلش کردم و بازی رو اجرا کردم

ufo-alien
04-09-2012, 00:01
اقای منصوری با تشکر از شما تونستم بازی وار ارماگدون را بخرم در ورژن 3 نیازی به وصله ترمیمی یا چیزی شبیه به این هست با تشکر از زحمات فراوان شما که حتما دوستان این حس تشکر را نسبت به شما دارند اقای منصوری یک سوال برای فضولی شما چند سالتونه من خودم 25 ساله هستم در ضمن کارمند دانشگاه پیام نور هستم و بعد از اداره هر روز 1تا 2 ساعتی بازی میکنم من درود میفرستم به شما برای زحماتی که میکشید
سلام نه ورژن سوم نیاز به وصله ترمیم ندارد خدا را شکر که دوستان راضیند ...
من 38 سالمه و تنها بازی که می کنم جنرال است و به این بازی بسیار علاقمند م و تمام تلاش من و تیم من بدون چشم داشت مادی فقط بر ای زنده نگه داشتن این بازیه و اصلاح این بازی از حاللت تک بعدی که امر یکا تنها قدر ت بازی است و مسلمانان را تر وریست معرفی می کنه ....

sajjadram
08-09-2012, 08:18
با عرض سلام وخسته نباشید اقای منصوری ورژن سوم war armagedon را نصب کردم سرعت بازی خیلی کم است مشکل از سیستم منه یا بازی با سرعت کم طراحی شده

sajjadram
08-09-2012, 13:37
اقای منصوری هوش مصنوعی واقعا مثال زدنیه دستت درد نکنه ولی حیف سرعت بازی خیلی کند است نرم افزاری هست بشه سرعت را به حد استاندارد برسونه و نبرد نهای با همین سرعت است یا فرق دارد.

senaps
12-09-2012, 13:33
سلام....
دوستان میدونن چرا وسط Zero Hour اوستاندارد خارج میشم؟! با داداشم بازی میکنیم... وقتی 6 تیم باشه مشکلی نیست، ولی با 8 تیم بعد از یه ربع بیست دقیقه بازی ارور میده که سیستمت حداقل ملزومات بازی رو نداره و خارج میشه....
سیستم ها برای بازی 8 تایی کمی ضعیف هستن، ولی من با سیستم بسیار ضعیف تر از کنونی بازی کردم 8 تیمی و فقط بازی سنگین میشد به شدت... چرا خارج میشه؟
هر کاری کردیم تغییری حاصل نشده... تعویض ویندوز و نصب مجدد بازی کارساز نیست.... مجبوریم 6 تیمی بازی بکنیم که لذت چندانی نداره چون 4 تا کامپیوتر ضعیفن....

بازی من: من فقط با امریکا بلدم بازی بکنم، اصلا از هواپیماها سر در نمیارم...!!!!
من یه جور مشخص بازی میکنم: تا میتونم لیزر میسازم و باهاش سر حریف رو میبرم!!!!
نحوه‌ی بازی با امریکای‌ سوپر وپن:

9 تا لودر میسازم..... اول برق و بعد سرباز خونه... دو تا سرباز سریع میفرستم برا چاه نفت طرف خودم و میگیرمش..... تو مرحله‌ی اول، به ازای هر 2 صفحه‌ی پول، یه دونه لیزر درست میکنم... بعد که سری اول درست شد، بعد به ازای هر دو تا لیزر یه دونه صفحه‌ی پول میسازم....
وقتی صفحه پولام به 15 تا برسه، دیگه صفحه‌ی پول نمیسازم و فقط لیزر...
من حتی با لیزر دفاع هم کردم از کشورم و مثلا باهاش قطار تانک های چین تانک یا چین سرباز رو زدم!!! هدفم اول سوپر وپن های طرف مقابل هستش که دو تا لیزر به ازای هر کدومه... بعد بیس اصلی رو میزنم و بعد میرم سراغ باقی قسمت ها... هیچ وقت با دفاع هاش کاری ندارم چون کاری نمیتونه بکنه.....
تو هر بازی هم حدودا 20 تا لیزر درست میکنم!!!!
داداشم بین امریکای‌ لیزر( که تانک هاش لیزر دارن!) و چین تانک بازی میکنه..... ولی اون همون اول بازی شروع میکنه به حمله به تیم مقابل و فرسایشی بازی میکنه!

game net
16-09-2012, 08:50
سلام....
دوستان میدونن چرا وسط Zero Hour اوستاندارد خارج میشم؟! با داداشم بازی میکنیم... وقتی 6 تیم باشه مشکلی نیست، ولی با 8 تیم بعد از یه ربع بیست دقیقه بازی ارور میده که سیستمت حداقل ملزومات بازی رو نداره و خارج میشه....
سیستم ها برای بازی 8 تایی کمی ضعیف هستن، ولی من با سیستم بسیار ضعیف تر از کنونی بازی کردم 8 تیمی و فقط بازی سنگین میشد به شدت... چرا خارج میشه؟
هر کاری کردیم تغییری حاصل نشده... تعویض ویندوز و نصب مجدد بازی کارساز نیست.... مجبوریم 6 تیمی بازی بکنیم که لذت چندانی نداره چون 4 تا کامپیوتر ضعیفن....

بازی من: من فقط با امریکا بلدم بازی بکنم، اصلا از هواپیماها سر در نمیارم...!!!!
من یه جور مشخص بازی میکنم: تا میتونم لیزر میسازم و باهاش سر حریف رو میبرم!!!!
نحوه‌ی بازی با امریکای‌ سوپر وپن:

9 تا لودر میسازم..... اول برق و بعد سرباز خونه... دو تا سرباز سریع میفرستم برا چاه نفت طرف خودم و میگیرمش..... تو مرحله‌ی اول، به ازای هر 2 صفحه‌ی پول، یه دونه لیزر درست میکنم... بعد که سری اول درست شد، بعد به ازای هر دو تا لیزر یه دونه صفحه‌ی پول میسازم....
وقتی صفحه پولام به 15 تا برسه، دیگه صفحه‌ی پول نمیسازم و فقط لیزر...
من حتی با لیزر دفاع هم کردم از کشورم و مثلا باهاش قطار تانک های چین تانک یا چین سرباز رو زدم!!! هدفم اول سوپر وپن های طرف مقابل هستش که دو تا لیزر به ازای هر کدومه... بعد بیس اصلی رو میزنم و بعد میرم سراغ باقی قسمت ها... هیچ وقت با دفاع هاش کاری ندارم چون کاری نمیتونه بکنه.....
تو هر بازی هم حدودا 20 تا لیزر درست میکنم!!!!
داداشم بین امریکای‌ لیزر( که تانک هاش لیزر دارن!) و چین تانک بازی میکنه..... ولی اون همون اول بازی شروع میکنه به حمله به تیم مقابل و فرسایشی بازی میکنه!

درود واالا اینطوری که شما باز میکنید خیلی سبکتون ابتدازیی هست کسی که سریع باشه سریع شما رو جمع میکنه

به نطر من برادرتون بهتر بازی میکنه

به نطر من توی بازی جنرال باید در کم ترین زمان ممکن هم حمله کنی هم چاه های نفت رو بگیری

sajjadram
16-09-2012, 12:48
سلام دوستان در مورد war armagedoon v 3 لطف کنید مطالب خود را بفرستید تا استفاده بکنیم

ufo-alien
16-10-2012, 01:10
موزش ساخت مد
سلام از امروز به مرور بر اتون مدل های آماد رو در سایت قر ار خو اهیم داد شما می تونید به راحتی این مدل ها را به مد درحال ساختتون و یا خود بازی جنرال زرو اضافه کنید
امروز قصد دارم یک رزم ناو را به شما معرفی کنیم که ما این رزمناو را خیلی شبیه ناو جماران طر احی کردیم البته شما می تونید اصلاح هم بکنید .

همانطور که در تصویر هم می بینید شما می تونید این رزم ناو را در تانک سازی یا در ساختمونی که از قبل بر ای نیر وی در یایی ساختید در فایل :CommandSet اضافه کنید
خوب بر یم سر اصل مطلب
اول این نکته رو بگم که در اضافه کردن یک شی به بازی تقر یبا همه چیز شبیه همین مو ضوع است
شما بعد از اینکه فایل را دانلود کردید و از حالت فشر ده خارج کردید یک پوشه دارید به نام :Cruiser.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب در درون این پو شه شما دو پو شه دیگر و جو د دارد یک پو شه:Art یک پو شه :Data

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پو شه:Art
هما نطور که در تصویر هم می بینید در این پو شه دو پو شه به نام های :Textures وW3D مر بوط به تکسچیر و تری دی مدل می باشد پوشه : Texturesحاوی تکسچیر یا همون تصاویری است که روی مدل در نرم افزار تری دی مکس قرار می دهیم و در پو شه : W3D شما مدل های را که در نرم افزار جیمکس و یا تری دیمکس 2008 درست کردید را می تونید ببینید که حاوی دو نوع مدل بر ای سلاح ها و یک مدل بر ای ناو می باشد که البته شما بنا بر ا ستاندارد باید ناو را در چند حالت سلامت کامل و نیمه سلامت در حال نابودی و انهدام طر احی بکنید ..... که این مو ضوع به سلیقه و مهارت شما بستگی دارد که نام هر یک از مدل ها در سورس مخصوص بازی که در پو شه :Object بر ای مدل می نویسید موجود است .
خوب بر یم سر اصل مطلب :
پوشه :Data
در این پو شه شما دو پو شه دارید به نام های :English که در داخل این پو شه فایل است با نام :generals.csf که باید محتو یات اون را به فایل اصلی بازی اضافه کنید در داخل این فایل ما تو ضیحات هر شی را می نو یسیم مثلا وقتی که در بازی نشانگر روی یک شی می رود پنجره کو چکی باز می شود و به شما قیمت و تو ضیحات این شی را می دهد تمام آن نو شته ها در درون این فایل می باشد شما بر ای اضافه کردن نام و مشخصات مدل طر احی تون باید مثل این نمونه عمل کنید .
خوب در پو شه :Data یک پو شه دیگر هم هست به نام :INI این پو شه مغز بازی است تمام سورس ها اینجاست
نکته بسیار مهم
قبل از هر کاری با نرم افزار : finalbig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل: INIZH.big را باز کنید و کل محتو یات اون را استخراج کنید در داخل پو شه بازی جنرال زرو مثل این تصویر نحوه استخراج فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب حالا شما کافی است هر فایل با فر مت :TEXT را در پو شه :INI باز کنید و محتو یات آن را به فایل های اصلی بازی اضافه کنید ( همون فایل های که با کمک نرم افزار : finalbig استخراج کردید )یعنی چی یعنی اینکه:copy all وبعد ریپلیس در انتها یا ابتدای همون فایل اصلی بازی
مثال:
مثلا فایل :Weapon این مدل را باز کنید ( با نت پد ) و سپس با نرم افزار :editor.INI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل اصلی: Weapon بازی با همین نام را باز کنید و محتویات اون فایل م ناو را در انتها یا ابتدای فایل :Weapon اصل بازی ریپلیس کنید و فایل را سیو کنید به تر تیب و مر تب .
دقت کنید که تکرار نکنید یک کلمه اضافی یا یک اشتباه مساوی است با ارور
خوب همه رو همین طور انجام بدید به غیر از یک فایل را اونهم این فایله :CommandSet چرا؟
به این علت که شما می تونید در این فایل این ناو را به هر تیمی که دوست دارید اضافه کنید :
محتویات فایل :CommandSet
CommandSet AmericaWarFactoryCommandSet
ما اینجا به کارخانه تانکسازی امریکا اضافه کردیم شما می تونید به جی ال ای یا چین و ... اضافه کنید این قسمت قر مز رنگ را در نرم افزار سرچ کنید و متن زیر را به شماره :10 تانکسازی امر یکا یا هر تیمی که دو ست دارید اضافه کنید .
نکته:متن قر مز را اضافه نکنید فقط متن زیر را :
10 = Command_ConstructAmericaDestroyerTiconderoga
مثل این تصویر :

متن زیر در مورد کلید های خود ناوه مثلا کلید 1 : شلیک تو پخانه است و غیره ....
این دو متن را هم به آخر یا اول فایل اصلی :CommandSet اضافه کنید ( هر جای که راحترید چون به مرور که مدل ها را اضافه می کنید جایی را مشخص کنید که بدونید سورس های شما کدام است می تونید مثل خود سورس اصلی بازی زیرش خط بکششید ) مثل مثال زیر :;//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
;FILE:FINAL BATTLEi//////////////////////////////////////////////////
;//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

نکته: نقاط آبی رنگ خیلی مهم هستند هر چیزی بعد از این علامات: ; در موتور بازی خوانده نمی شوند

CommandSet USATiconderogaCommandSet
1 = Command_FireMK45GUN01
2 = Command_ConstructAmericaComanche_TCDG
3 = Command_FireMK45GUN02
4 = Command_ConstructAmericaVehicleChinook_TCDG
11 = Command_AttackMove
13 = Command_Guard
14 = Command_Stop
End

CommandSet AmericaTCDGComancheCommandSet
1 = Command_AmericaTCDGComancheFireRocketPods
11 = Command_AttackMove
13 = Command_Guard
14 = Command_Stop
End

دانلود مدل زرم ناو جماران :

ufo-alien
16-10-2012, 01:14
انتشار ورژن سوم بازی وار آر ماگدون

با عنایت پرور دگار و تلاش تیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .
مهم:
در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فر ماید .
تو ضیحاتی درمورد بازی :
این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....
در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......
تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :
*همه تیمها هوش مصنوعی مثال زدنی دارند

تیمها:
ار تش ایر ان
سپاه پاسداران
ارتش امر یکا
نیر وی هوایی امر یکا
روسیه
چین
انگلستان
فر انسه
آلمان
کره شمالی
ژاپن
گروه القاعده
امکانات:
تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی
بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....
بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....
بهبود گرافیک آب
تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین
تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط
.....
تعقیر ات تیم ایر ان:
طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....
طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....
ساختمانهای جدید
هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...
دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حجم:۴۵۷ مگابایت

لینک دانلود مستقیم یک: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود مستقیم دو: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک مستقیم کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :
ـ**تذکر مهم:ورژن سوم نیاز به ورژن دوم یا هیچ یک از پک های رفع اشکال ندارد

سپس کافی است پس از در یافت فایل بالا آن را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام :
خواهید داشت محتویات داخل پو شه را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی
افز ایش سر عت بازی وار آر ماگدون ورژن 3

دوستانی که می خواهند سر عت بازی زیاد شود به این طریق که در ذیل آمده می توانید سر عت بازی را زیاد کنید دوستان البته باید همه طر فهای که بازی آنلاین می کنند این کار را انجام بدند و گرنه ارور میس مچ می ده :
بر ید به پو شه نصب بازی فایل :enbseries.dll را حذف کنید .
برید به پو شه : WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03\Data\INI\Object و فایل :NatureProp را حذف کنید سر عت بازی تقر یبا خیلی زیاد خواهد شد

بر ای اطلاعات بیشتر بروید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mezapoos
22-10-2012, 21:18
سلام
من بازی جنرال رو نصب کردم ولی وقتی که روی بازی رو پلی می کنم این ارورو میده
connot locate the cd-rom
please insert the correct cd-rom,select ok and restart application
یه کمکی می کنین؟

soroosh_cz
23-10-2012, 23:17
سلام
connot locate the cd-rom
یه کمکی می کنین؟

اگر موقع اجرای فایل اجرایی لین ارور رو میگیری، که باید کرک کنی.

ufo-alien
30-10-2012, 11:08
سلام
connot locate the cd-rom
یه کمکی می کنین؟

برید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HULK3
31-10-2012, 14:22
:4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::4::3 2::32::32::32::32::32::32::32::32::32:

ba maram
09-11-2012, 10:55
سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیست اما جای دیگه پیدا نکردم واسه درخواستم
لینک دانلود جنرال های 1و 2 و 3 این بازی رو می خواستم.
مرسی

h1v6
09-11-2012, 21:49
سلام بچه ها من reborn بازی میکنم تو map
8 نفره خیلی لک میخوره چیکار بایس بکنم لک نخوره

h1v6
12-11-2012, 01:16
هیشکی نی جواب بده

senaps
13-11-2012, 22:04

عزیزم سیستمت نمی‌کشه... کاریش هم نمی‌تونی بکنی.... مجبوری با تیم های کمتر بازی کنی...

------------------------
دوستان اگر میخوان هیجان بازی و سختیش هزار برابر بشه، پچ کنترا رو نصب کنین.... واقعا کار تمیزی میباشه!!!!
در مورد مشابهت به دنیای واقعی و سختی، تجهیزات واقعی و امکانات و ....!!! دوستان پچ Cold War Crisis رو بازی کنین.... واقعا واقعا و واقعا عالی کار شده!!! تهیه‌ی وسایل زمان بره و تا ساختن یه ارتش کلی طول میکشه.... همچنین هزینه‌ها بسیار بالاست و شما به شدت نیازمند نفت هستید...
تشکیلات ضد تانک فقط برای ضد تانک و تشکلات ضد هوایی فقط بر ضد نیروی هوایی استفاده میشن و کلا همه چیز به شدت شبیه به واقعیته!

sajjadram
15-11-2012, 15:13
آقای منصوری از نبرد نهایی چه خبر پاییز هم تمام شد منتظریم

h1v6
16-11-2012, 01:15
1 gig گرافیک
4 gig رم
چطوری نمیکشه ؟

ba maram
16-11-2012, 01:29
آیا این بازی در ویندوز 8 و یا 7 اجرا میشه؟

narimangamer
18-11-2012, 00:35
من مشکل دارم در اجراش

بازیم شرکتیه جنرال 1 هم هست تا میرم تو بازی بعد 30 ثانیه همه چی منفجر میشه و میبازم
چرا ?
مشکل چیه ?
ارسال شده از st18i با استفاده از تپاتالک 2

Electronic-Arts
18-11-2012, 12:37
من مشکل دارم در اجراش

بازیم شرکتیه جنرال 1 هم هست تا میرم تو بازی بعد 30 ثانیه همه چی منفجر میشه و میبازم
چرا ?
مشکل چیه ?
مشکل از کرکته

Electronic-Arts
18-11-2012, 12:39
عزیزم سیستمت نمی‌کشه... کاریش هم نمی‌تونی بکنی.... مجبوری با تیم های کمتر بازی کنی...

------------------------
دوستان اگر میخوان هیجان بازی و سختیش هزار برابر بشه، پچ کنترا رو نصب کنین.... واقعا کار تمیزی میباشه!!!!
در مورد مشابهت به دنیای واقعی و سختی، تجهیزات واقعی و امکانات و ....!!! دوستان پچ Cold War Crisis رو بازی کنین.... واقعا واقعا و واقعا عالی کار شده!!! تهیه‌ی وسایل زمان بره و تا ساختن یه ارتش کلی طول میکشه.... همچنین هزینه‌ها بسیار بالاست و شما به شدت نیازمند نفت هستید...
تشکیلات ضد تانک فقط برای ضد تانک و تشکلات ضد هوایی فقط بر ضد نیروی هوایی استفاده میشن و کلا همه چیز به شدت شبیه به واقعیته!
1-این پچ هایی که گفتید برای zero hour هست دیگه؟
2-از کجا دانلودشون کنم؟
3-و این که کرک جداگانه هم باید کرک ریخت بعد نصب؟
4-اگه خوشمون نیومد باید کلا بازی رو پاک کنیم یا میشه فقط پچ رو پاک کرد؟

Hamid Reza
21-11-2012, 11:44
سلام
آخرین پچ reborn چیه واسه جنرال؟
من یادمه قبلا v6 public beta بود که کار نمیکرد
الان جدیدترین پچش که کار کنه کدومه؟

M3HD
24-11-2012, 15:29
سلام دوستان
من جنرال 1 رو نصب کردم و بعدش جنرال 2
اما متاسفانه هنگام اجرا جنرال 2 این ارور رو میده!!!

در ضمن روی سیستم دیگه ای کار میده روی لپ تاپ خودم که ویندوزش هم 7 هست کار نمیده!!!!!!
مشکل از کجاست؟؟

windowshasht
24-11-2012, 17:07
بچه ها اطلاع دارید که هنوز هم میشه تو گیم رنجر بازی کرد یا نه؟ ویندوز سون میشه؟

HULK3
24-11-2012, 22:05
میشه هر چه ترفند بلدید بذارید لطفا

HULK3
24-11-2012, 22:17
میشه هر چه ترفند بلدید بذارید لطفا
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

narimangamer
24-11-2012, 22:51
یه اقای گلی کرک جنرال 1 سالمو بزاره بدون zero hour میگم پچ زیرو هور نصب ندارم تو بازی همه چی منفجر میشه لطفا

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

ufo-alien
09-12-2012, 02:41
سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیست اما جای دیگه پیدا نکردم واسه درخواستم
لینک دانلود جنرال های 1و 2 و 3 این بازی رو می خواستم.
مرسی
سلام دو ست گرامی برو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 10:19
1 gig گرافیک
4 gig رم
چطوری نمیکشه ؟

اشکال از موتور بازیه ادوات زیاد میشه لک می زنه کمتر بسازید تا نگین نشه یا همه تیمها را روی هارد نزارید

ufo-alien
09-12-2012, 10:48
یه اقای گلی کرک جنرال 1 سالمو بزاره بدون zero hour میگم پچ زیرو هور نصب ندارم تو بازی همه چی منفجر میشه لطفا

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

کرک جنرال از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +Keygen+Crack&mode=AND)یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید
البته می تونید جنرالها را با حجم بسیار کم هر دو جنرال را بدون نیاز به هیچ کرکی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید حجم فقط :381 مگابایت

Crack DownloadsC and C Generals Zero Hour GERMAN No-CD Fixed Image ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
C and C Generals Zero Hour GERMAN NoCD Fixed Image ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
COMMAND AND CONQUER GENERALS MONEY TRAINER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
COMMAND AND CONQUER GENERALS MONEY TRAINER by DEViANCE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command & Conquer Generals Zero Hour - CD Free , NoCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals 1.06 Plus 2 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals 1.06 Plus 2 TrainerSTN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals ALL ACCESS CHEAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals ALL ACCESS CHEAT by PiZZA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals ALL ACCESS CHEAT by PiZZADOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals ALL ACCESS CHEATDOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals Plus 3 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals Plus 3 Trainer by FLTDOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command And Conquer Generals plus Zero Hour for Mac (1 dvd) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals 1.0 (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals All (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals MP Test (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals Polish (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals Zero Hour 1.2 (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals Zero Hour Expansion (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals Zero Hour Expansion Polish (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals ZeroHour Expansion Pack US (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquer Generals unknown (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command Conquertm Generals Zero Hour All (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals 1.0 (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals All (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals CD Key Changer v1.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals CD Key Generator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Keygen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Keygen Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Keygen by Outcast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals No-CD Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Plus 4 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Plus 4 TraineriMSDOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals SP and MP CD-Key by EFC87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Serial by MegaCracker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Universal Keygen and Key Changer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Zero Hour (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Zero Hour Multi Keygen by FFF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Zero Hour Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Zero Hour Universal Keygen and Key Changer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals Zero-Hour Expansion Pack US (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals by tPORt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals unknown (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.03 Plus 9 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.03 Plus 9 TrainerOUTCAST ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.05 Money Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.05 Money TrainerDARKNeZZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.06 Patch Online No-CD Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.07 Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals v1.2 Plus 9 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer Generals- Zero Hour 1.2 (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer(tm) Generals Zero Hour All (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command and Conquer- Generals Polish (Serial) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gods and Generals Plus 2 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gods and Generals Plus 2 TraineriMSDOX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gods and Generals Plus 3 Trainer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 10:55
آقای منصوری از نبرد نهایی چه خبر پاییز هم تمام شد منتظریم
تیم به خاطر مشکلات مالی منحل شد ولی به تنهایی دارم روش کار می کنم

ufo-alien
09-12-2012, 10:57
آیا این بازی در ویندوز 8 و یا 7 اجرا میشه؟
در ویندوز 7 بله در هشت نمی دونم اگه در هفت هم نشد برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 10:59
من مشکل دارم در اجراش

چرا ?
مشکل چیه ?
از کرک هم می تونه باشه
ولی بر ای اینکه راحت بتونید بازی کنید دو ورژن بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دان کن

ufo-alien
09-12-2012, 11:02
1-این پچ هایی که گفتید برای zero hour هست دیگه؟
2-از کجا دانلودشون کنم؟
3-و این که کرک جداگانه هم باید کرک ریخت بعد نصب؟
4-اگه خوشمون نیومد باید کلا بازی رو پاک کنیم یا میشه فقط پچ رو پاک کرد؟
1- بله
2-اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3-نه
4-آموزش نصب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 11:03
سلام
آخرین پچ reborn چیه واسه جنرال؟
من یادمه قبلا v6 public beta بود که کار نمیکرد
الان جدیدترین پچش که کار کنه کدومه؟
همون 6 هستش 7 درحال ساخته ولی 6 کار میکنه ولی ارور داره در بعضی از نقشه ها ....

ufo-alien
09-12-2012, 11:05
سلام دوستان
من جنرال 1 رو نصب کردم و بعدش جنرال 2
اما متاسفانه هنگام اجرا جنرال 2 این ارور رو میده!!!

در ضمن روی سیستم دیگه ای کار میده روی لپ تاپ خودم که ویندوزش هم 7 هست کار نمیده!!!!!!
مشکل از کجاست؟؟
برید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 11:06
بچه ها اطلاع دارید که هنوز هم میشه تو گیم رنجر بازی کرد یا نه؟ ویندوز سون میشه؟
بله میشه بازی کنید

ufo-alien
09-12-2012, 11:07
سلام بچه ها من reborn بازی میکنم تو map
سلام ادوات را کمتر بساز ید یا همه را هارد نزار ....گرافیک را هم از آپشن بیاری پایین روان میشه

$حسین$
13-12-2012, 11:15
تو رو خدا کمکم کنید وقتی میرم جنرال WAR ARMAGEDDONحریفم هیچ کاری نمیکنه :n03::n29::n28:

ufo-alien
14-12-2012, 12:01
تو رو خدا کمکم کنید وقتی میرم جنرال WAR ARMAGEDDONحریفم هیچ کاری نمیکنه :n03::n29::n28:
سلام در وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت که گفتیم فقط تیم که جنرال هاشو تصویر دارند در بر ابر شما هوش مصنوعی دارند ...

**توجه: تنها ۱۲ تیم دارای هوش مصنوعی هستند

تیم های که با رنگ نارنجی مشخص شده اند فقط دارای هوش مصنوعی هستند .( این بدین معناست که تنها این تیمها(رنگ نارنجی) می توانند در مقابل شما قرار بگیر ند الباقی تیمها تنها به رهبری شما می توانند مبارزه کنند)
امکانات
1-ارتش ایر ان

2-ارتش لبنان

3- ارتش اتحادیه عرب

4-ارتش سوریه

5-ارتش روسیه

6-ار تش ناتو
7-ارتش استر الیا

8-ار تش فر انسه

9-ارتش انگلستان

10-ارتش کره شمالی

11-ار تش ژاپن

12-ارتش چین

13- نیر وی زمینی چین

14-نیر وی اتمی چین

16-ار تش امر یکا

17-ژنرال هلی کوپتر امر یکا

18-نیر وی هوایی امر یکا

19-نیر وی رو بو تیک امر یکا

20-ار تش القاعده

21-ار تش عراق (علی شیمیا ئی)

$حسین$
14-12-2012, 21:10
خییییییییییییییییلییییییی یییی ممنون :n12::n26:

javady
22-12-2012, 17:43
دوستان سلام و خسته نباشید به ویژه برادر منصوری:n02: اینجا مزاحم شدم یاهو تشریف نمیارید..:n10:

من و 3 تا از رفقام سیستم داریم و شبکه هستند چطوری میتونیم بازی جنرال ها 1 و 2 به همراه پچ نصب شده رو لود کنیم و با هم بشیم یه تیم و بازی کنیم؟

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

ufo-alien
01-01-2013, 05:12
دوستان سلام و خسته نباشید به ویژه برادر منصوری:n02: اینجا مزاحم شدم یاهو تشریف نمیارید..:n10:

من و 3 تا از رفقام سیستم داریم و شبکه هستند چطوری میتونیم بازی جنرال ها 1 و 2 به همراه پچ نصب شده رو لود کنیم و با هم بشیم یه تیم و بازی کنیم؟

کسی میتونه راهنمایی کنه؟
اول باید بازی جنرال یک یا zh را همه انتخاب کنید سپس پچ مورد نظر را یا مد مورد نظر را همتون با هم نصب کنید بعد شبکه بشید از قسمت مولتی پلیر و نتورک بازی کنید .
برای اطلاعات بیشتر می تونید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را هم ببینید

ufo-alien
01-01-2013, 05:14
مسابقات بازی جنرالها هر هفته چهارشنبه

Command & Conquer Generals Zero Hour

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک دانلود بازی جنرال با حجم بسیار کم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط:381 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک مستقیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s%2525252525252525201and%252525252525252520zh%2525 2525252529%25252525252525255B.381MBZH_381MB.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک غیر مستقیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تاریخ مسابقات

چهار شنبه ها تک نفره
پنج شنبه ها تیمی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ساعت برگزاری مسابقات
ساعت 3بعد از ظهر شروع تا 12 شب ادامه دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تذکر مهم

فقط تمام بازی کننان پچ 1.04 نصب داشته باشندو از ریختن هرگونه فایل اضافه و مد و وصله خود داری کنند

تمام بازی کنان لطفا در ساعت مقرر انلاین بوده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش بازی انلاین
برای آموزش بازی انلاین با نرم افزار هاماچی؟ کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوزر و پس ورد های هاماچی فقط برای مسابقات بوده
ازدوستان درخواست میشود فقط یک یزرو پس را اد کنید
درصورت نداشتن دوستان ما شما را با آنها متصل خواهیم کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یوزر و پسورد هاماچی برای مسا بقات

یوزر وپسورد ها یکی میباشند:
-----------
مسابقه
-----------
مسابقه1
----------
مسابقه2
-----------
مسابقه3
------------
مسابقه4
----------
مسابقه5
------------
مسابقه6
------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نظرات

نظرات و پیش نهاد های خود را در مورد زمان و نحوه مسابقات و قوانین آن در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@ymail.com) درج کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قوانین

1-نصب پچ1.04(اگر بازی را از سایت دانلود کردید نیاز به پچ ندارد )

2-بازی بعد از شروع تمام امکانات بازی آزاد است شامل قدرت اتمی فقط یکعدد.

3- باز ی بعد از شروع حملات آزاد میباشد و تایم حمله ُ مرز ُ... وجود ندارد.(با استانداردجهانی)

4-باز ی با پول10000 شروع میشود.

5- فقط استفاده از مپ های استاندارد جنرال زیرو+ نقشه با تو افق شر کت کنندگان است

6- در هر صورت یک طرف دیس کانکت (قطع ارتباط) گردد در هر صورت حتی ۱۰۰٪ پیروزی برنده کسی است که دیس کانکت نشده در اینصورت فاتح موظف به سیو ریپلی و تصویر برداری از منوی نتیجه است.

7-بازی های هر تیم سه نفربرنده های هر سری گروه با برنده گروه دوم بازی می کنند و به همین تریتیب.

8-در نهایت برندگان گروه های برنده بایک دیگر رغابت می کنند .

9-بر ای امنیت وتقلب با ورود به تالار مسابقات اسامی باید به صورت عدد باشد مثال :1-2-3....

10-بر ای امنیت وتقلب انتخاب رنگ و اسامی ممنوع است

11- برنده در صورت پیروزی 100% باید خود را درقبل از اتمام نتیجه معرفی کند ( نام خود را ایپ کند ) و از منوی نتیجه تصویر تهیه کند .

javady
04-01-2013, 23:44
اول باید بازی جنرال یک یا zh را همه انتخاب کنید سپس پچ مورد نظر را یا مد مورد نظر را همتون با هم نصب کنید بعد شبکه بشید از قسمت مولتی پلیر و نتورک بازی کنید .
برای اطلاعات بیشتر می تونید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را هم ببینید

سلام جناب آقای منصوری و ممنون

بازی رو نصب و پچ reborn 4.0 نصب کردیم و وارد بازی میشیم به صورت شبکه

اما وقتی بازی رو شروع میکنیم حریف بازی نمیکنه و نوشته Defeated جلوی حریفا

علت چیه ؟

ufo-alien
05-01-2013, 04:48
سلام جناب آقای منصوری و ممنون

بازی رو نصب و پچ reborn 4.0 نصب کردیم و وارد بازی میشیم به صورت شبکه

اما وقتی بازی رو شروع میکنیم حریف بازی نمیکنه و نوشته Defeated جلوی حریفا

علت چیه ؟
سلا م به احتمال قوی تهدادی از حر یفها که انتخاب می کنید بر اشون هوش مصنوعی طر احی نشده البته می تونه از کر ک هاتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم باشه بر یا اطمینان از سلامت مد بازی جنرال ها را به تنهایی بدون مد اجرا کنید ببینید مشکل رفع میشه اگه مشکل باشه ایر اد کرکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اگه نباشه ایر اد از مده ....

pooyamjj
05-01-2013, 13:53
آقا لطفا کمکم کنید . من خوره ی ژنرال هستم و چند وقت پیش دوباره خواستم نصب کنم و بازی کنم ولی بعد از نصب که رفتم تو بازی دیدم همه چی درسته ولی نمیشه با دکمه های کیبورد بالا پایین یا چپ و راست رفت . اینجوری نمیشه بازی کرد خب . خواهشا یه راه حل بگید . ممنون .:n03:

ali19444
05-01-2013, 16:34
آقا من دیونه ی ژنرالم.از سال 2004 تا الان که 2013 هستش دارم بازی می کنم.من هنوز سه تا از مدالاشو نتونستم بگیرم میدونید که کدومشو.خواهش می کنم اگه میشه روش گرفتنشو بهم بگید.

darkest
05-01-2013, 16:57
سلام دوستان میگم تو تیم ژنرال چطوری میشه نقشه رو اورد؟نکنه کلا این تیم نقشه نداره؟

mili_k
05-01-2013, 17:11
هنوز تو کار جنرالین ؟!

!!!

ali19444
05-01-2013, 17:52
دوستان کسی نمیدونه که اون 3 تا مدالو چطوری میشه گرفت؟؟؟؟؟

javady
05-01-2013, 18:50
سلا م به احتمال قوی تهدادی از حر یفها که انتخاب می کنید بر اشون هوش مصنوعی طر احی نشده البته می تونه از کر ک هاتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم باشه بر یا اطمینان از سلامت مد بازی جنرال ها را به تنهایی بدون مد اجرا کنید ببینید مشکل رفع میشه اگه مشکل باشه ایر اد کرکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اگه نباشه ایر اد از مده ....

جناب منصوری ممنونم

من برای نصب و بازی جنرال ها اصلا کرک نمیکنم(چون خود بازی رو به صورت CD دارم و نصب میکنم داخلشم یه پچ هستش)

اما مد حذف میکنم بازی بالا میاد و میشه بازی کرد اما مد به صورت کامل پاک نمیشه چون هنوز داخل بازی کشورهای متعدد وجود داره

اینم بگم من از پچ Zero Hour Reborn v4.0 استفاده میکنم مشکلی وجود نداره اما نمیدونم چرا ورزن های بالاتر

یعنی Generals Zero Reborn Patch V5.05 و ZH Reborn V6.0 public Beta استفاده میکنم این پیغام میده

راهنمایی بفرمایید

pooyamjj
06-01-2013, 00:25
آقا لطفا کمکم کنید . من خوره ی ژنرال هستم و چند وقت پیش دوباره خواستم نصب کنم و بازی کنم ولی بعد از نصب که رفتم تو بازی دیدم همه چی درسته ولی نمیشه با دکمه های کیبورد بالا پایین یا چپ و راست رفت . اینجوری نمیشه بازی کرد خب . خواهشا یه راه حل بگید . ممنون

ali19444
06-01-2013, 19:54
ما توی این انجمن یه سوال پرسیدیم یعنی هیچ کسی نمیدونه اون سه تا مدال رو چجوری میشه بدست آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش می کنم اگه کسی میدونه بگه.

arab2012
10-01-2013, 23:51
سلام دوستان
من مد contra007 ,006 رو روی ورژن 381 mb بازی جنرال نصب کردم وقتی داخا بازی میشم ایتمهای جدیدش نامرئین اعنی تو پائیین صفحه ساختمونها و ماشینهای جدید یا شکلشون سیاهه یا صورتی باید بسازمشون تا ببینم چی هستن خداییش خیلی سرطان تا الانم هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم نوکر هرکسیم که یه راهنمایی کنه ممنون

ufo-alien
16-01-2013, 11:22
مسابقات هفته پنجم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروز مسابقات از ساعت:۱۵ تا ۲۳ بر گزار خواهد شد یوزر و پسور د بازی آنلاین در هاماچی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بر ای آموزش بازی آنلاین اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ذکر: هم یوزر و هم پسورد یکی است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم3

jamali ali
19-01-2013, 18:14
سلام . میشه لطفا راجع به ابن ارور توضیحی بدید
please insert the correct CD-ROM select ok and restart application
البته هیچ ربطی به دانلود بالا نداره .وقتی جنرال نصب میکنم میخوام وارد بازی بشم این ارور میده .اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستید.ممنون

javady
21-01-2013, 10:01
سلام خدمت مهندس منصوری عزیز
امیوارم حال شریف خوب باشه
سوالی داشتم در مورد map برای بازی جنرال زرو هور من یسری نقشه دان کردم برای بازی جنرال از سایت شما و سایت cnclabs.com
اما خوب متوجه خوب نشدم که چه فایلهایی رو تو کجا کپی کنم
مثلا یه نقشه که دانلود کردم توی پوشه نقشه، فایلهایی با پسوند map , tga , wak , ini , str , txt هستش کدام فایلها رو تو کدام پوشه از بازی کپی کنم

مرسی:n12::n01:

ali19444
22-01-2013, 18:18
:n13::n13::n13:

ali19444
22-01-2013, 18:19
سلام . میشه لطفا راجع به ابن ارور توضیحی بدید
please insert the correct CD-ROM select ok and restart application
البته هیچ ربطی به دانلود بالا نداره .وقتی جنرال نصب میکنم میخوام وارد بازی بشم این ارور میده .اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستید.ممنون

این ارور مال کرک هست.فکر کنم کرکشو نریختی....

ufo-alien
25-01-2013, 13:51
سلام خدمت مهندس منصوری عزیز
امیوارم حال شریف خوب باشه
سوالی داشتم در مورد map برای بازی جنرال زرو هور من یسری نقشه دان کردم برای بازی جنرال از سایت شما و سایت cnclabs.com
اما خوب متوجه خوب نشدم که چه فایلهایی رو تو کجا کپی کنم
مثلا یه نقشه که دانلود کردم توی پوشه نقشه، فایلهایی با پسوند map , tga , wak , ini , str , txt هستش کدام فایلها رو تو کدام پوشه از بازی کپی کنم

مرسی:n12::n01:
تو دایکومنت کپی کنید بعد از اینکه فایل را از حالت فشر ده خار ج کردید هر نقشه را با پو شش جدا جدا همه نقشه هار نه هر نقشه در یک پوشه است با چند تا فایل که در بالا ذکر کرددید پوشه را تک تک کپی کنید داخل این ادرس :

C:\Users\AFM-RAYAN\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps

تو پوشه مپس

amirtoty
26-01-2013, 15:54
چرا با Gameranger باری نمیکنید

1joker1
31-01-2013, 22:37
بچه ها منظور از au یا همان auora در بازی c&c zero hour چیه که همه تو گیم رنجر می زنن no au:n13::n01:

1joker1
31-01-2013, 22:44
راستی ping باید سبز باشه:n01:

H&H
06-02-2013, 01:01
یه مدل هواپیماست که گروههای آمریکایی دارن خاصیتش اینه که وقتی داره حمله میکنه نمیشه زدش فقط توی برگشت میخوره...قدرت تخریب خیلی بالایی هم دارن.مخصوصا اگه کسی آمریکا سوپر ویپن باشه واقعا این هواپیماهاش قویه...توی گیم رنجر معمولا استفاده از au و سوپر ویپن هر گروهی ممنوعه..

game net
07-02-2013, 17:31
یه مدل هواپیماست که گروههای آمریکایی دارن خاصیتش اینه که وقتی داره حمله میکنه نمیشه زدش فقط توی برگشت میخوره...قدرت تخریب خیلی بالایی هم دارن.مخصوصا اگه کسی آمریکا سوپر ویپن باشه واقعا این هواپیماهاش قویه...توی گیم رنجر معمولا استفاده از au و سوپر ویپن هر گروهی ممنوعه..

هواپیماهای aura برگ برنده امریکا هست برای سوپر ویپن از همه قوی تر هستند اگر اینا در گیم نت و انلاین ممنوع باشه که خیلی مسخره میشه هر تیمی سبک و ابزار خودشو داره

البته gla کلا میتونه در عرض چند دقیقه امریکا و چین رو جمع کنه

H&H
07-02-2013, 22:00
هواپیماهای aura برگ برنده امریکا هست برای سوپر ویپن از همه قوی تر هستند اگر اینا در گیم نت و انلاین ممنوع باشه که خیلی مسخره میشه هر تیمی سبک و ابزار خودشو داره

البته gla کلا میتونه در عرض چند دقیقه امریکا و چین رو جمع کنه

درسته ولی اگه بزارن استفاده کنن بازم خیلی مسخره میشه!
ولی کسایی که حرفه ای باشن از این یگان استفاده نمیکنن.بهترین حالت اینه که اگه آمریکا شدی سریع راش بدی و نزاری حریفت جون بگیره.درباره قویتر بودن گروههای gla شکی نیست اونم به خاطر داشتن تونل و نخواستن برقه.ولی قدیما که بازی میکردم گروه مورد علاقم چین ایفنتری بود.

game net
23-02-2013, 01:02
درسته ولی اگه بزارن استفاده کنن بازم خیلی مسخره میشه!
ولی کسایی که حرفه ای باشن از این یگان استفاده نمیکنن.بهترین حالت اینه که اگه آمریکا شدی سریع راش بدی و نزاری حریفت جون بگیره.درباره قویتر بودن گروههای gla شکی نیست اونم به خاطر داشتن تونل و نخواستن برقه.ولی قدیما که بازی میکردم گروه مورد علاقم چین ایفنتری بود.

بله هر کسی با یه تیمی راحت هست ولی هنوز من مثل دوست داداشم بازیکن ندیدم توی جنرال

ایشون کلا رندم وایمیسه و چند سال \یش که باهاش رفته بودیم گیم ولنجک شرطی با 4 تا از خفن ترین بازیکنان اونجا نشست بازی کرد در عرض 20 دقیقه 4 تاشون رو برد خودشم رندم وایساد خودش افتاد china tank بعد تیم های حریف رندم واینستادند هر کدومشون تیم خودشون رو برداشتند

یکی gla toxin

یکی usa air force

یکی china infantry

اخری هم gla demolation که تیم مورد علاقه من هست

ولی وقتی بازی دوست داداشمو دیدم انقدر سرعت عملش بالا بود که واقعا کف کردم.

من خودم چند سال پیش خوره جنرال بودم واقعا بازی ای هست که هیچ وقت از یادها نمیره. و هر دفعه که بازی میکنی یه فنون جدید رو یاد میگیری یا خودت ابداع میکنی.

اخرین رکوردم هم این اخری این بود که با 6 تا سوپر ویپن نشتستم بازی کردم خودمم gla demolation بودم که با اپگرید منفجریش تونستم بازی رو ببرم که در واقع برگ برنده gla demolation همونه با اون وانتهای سریع که میرند

با خارجی هام که انلاین بازی میکردم واقعا حرفه ای بازی میکردند اونا خیلی فراتر از ما هستند به عنیه دیدم که چی کارا توی بازی میکنند که طرف مقابل داعون میشه.

pilot2000
01-03-2013, 11:16
سلام دوستان براي عريض شدن صفحه بازي بايد چيكار كنم ؟

مانيتور 19 گرفتم اما تو بازي عرض كمه و تو تنظيمات نهايت 1280 داره

تشكر قبلي و بعدي ...

sajjadram
02-03-2013, 13:31
سلام اقای منصوری خسته نباشید از بازی نبر نهایی چه خبر

ufo-alien
02-03-2013, 17:02
سلام دوستان براي عريض شدن صفحه بازي بايد چيكار كنم ؟

مانيتور 19 گرفتم اما تو بازي عرض كمه و تو تنظيمات نهايت 1280 داره

تشكر قبلي و بعدي ...

برید این آدس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
02-03-2013, 17:04
سلام اقای منصوری خسته نباشید از بازی نبر نهایی چه خبر
به خاطر مشکلات مالی فعلا نمی تونیم روش کار کنیم در حال ساخت ورژن 4 بازی وار آر ماگدون هستم بعد از این پروژه روی پروژه نبر د نهایی به تنهای کار خواهم کرد نبر د نهایی داستان عملیات خر مشهر و همچنین دو عملیات جنگ ایر ان و عراق خو اه بود.

sajjadram
03-03-2013, 13:36
با تشکر از اقای منصوری خدا قوت اقای منصوری در صورت امکان ورژن 4 را قبل از عید تمام کنید چون ما 15 روز تعطیل هستیم میخوام تو این مدت بازی کنم.

game net
11-03-2013, 00:49
درود جناب منصوری جنرال با حجم کم دانلود کردم و بازی اجرا شد الان از سایت شما یه ریپیلی دانلود کردم 1به 7 ولی نتونستم ببینمش کدوم قسمت باید بریزم تا بشه نگاه کرد؟

game net
11-03-2013, 11:31
از دوستان عزیز هم خواهش میکنم ریپیلی از بازیهای خودشون در سایت بذارند تا بقیه استفاده کنند

rezapassword
17-03-2013, 09:51
سلام دوستان عزیزان من بازی رو خریدم و وقتی روی xp نصب میکنم نصب میشه اما در سون خیر . ظاهرا راه حلی وجود داره عزیزی بلده ؟

rezapassword
26-03-2013, 08:49
سلام دوستان میشه لطف کنین لینک دانلود چند ریپلای رو برام بزارید ؟

parham1377
27-03-2013, 00:17
slm man ghablan genral nasb kardam safheye bazi kamel bood vali windowsamo avaz kardam safhe kamel nist va baghalehash siahe chikar konam

parham1377
27-03-2013, 13:45
سلام من بازی نصب کرده بودم ولی ویندوزمو عوض کردمو بازی نصب کردم صفحه ی بازی کامل نیست و گوشه هاش سیاه ....چی کار باید بکنم

رضا جنگنده
28-03-2013, 15:21
سلام
خبری از نسخه ی 2 نیست؟
راستی آقای منصوری سایتتون مشکل داره و تقریبا همه قسمتاش خرابه و باز نمی شه.

ufo-alien
30-03-2013, 02:28
سلام دوستان عزیزان من بازی رو خریدم و وقتی روی xp نصب میکنم نصب میشه اما در سون خیر . ظاهرا راه حلی وجود داره عزیزی بلده ؟
سلام لطفا برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
30-03-2013, 02:29
سلام
خبری از نسخه ی 2 نیست؟
راستی آقای منصوری سایتتون مشکل داره و تقریبا همه قسمتاش خرابه و باز نمی شه.
نسخه دوم وسوم منتشر شده و نسخه چهار بتا .... متشکرم سایت درست شد .

ufo-alien
30-03-2013, 02:30
بر ای تنظم رزولشن و اندازه تصویر و رفع اشکال بازی در جنرال برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

رضا جنگنده
30-03-2013, 18:32
نسخه دوم وسوم منتشر شده و نسخه چهار بتا .... متشکرم سایت درست شد .
منظورم نسخه ای بود که EA منتشر می کنه.

rezapassword
01-04-2013, 13:48
دوستان کسی Replay نداشت ؟
مسابقات مهم
مخصوصا چین تانک و سوپر ویپن ؟

ufo-alien
16-04-2013, 00:46
دوستان کسی Replay نداشت ؟
مسابقات مهم
مخصوصا چین تانک و سوپر ویپن ؟

این هم ریپلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم دومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rpse.rep.htm)
لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orpse.rep.htm)
لینک چهارم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک نهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezapassword
24-04-2013, 08:00
خیلی دمت گرم

tiptooop
01-05-2013, 12:33
مشکل ارور technical difficulty انگار حل نمیشه !(بعد نیم ساعت و وسط بازی پیش می آد) راه دیگه ای نیست به غیر از اینها که استاد rayan فرمودند؟
تیمها تون را عوض کنید
نقشه را عوض کنید
سوم پک :1.04 را را نصب کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اساتید ، پیشنهاد دیگه ای برای رفع این مشکل و ریشه کن کردنش ندارید ؟ توو کف موندیم :n28:

Ice phoenix
15-05-2013, 09:41
بچه ها ببخشد هیچکس unlimited money map را نداره؟:n29::n29:

yahaydar
12-06-2013, 17:11
دوستان سلام
بنده یک سوال فنی داشتم
من میخوام جنرال رو بصورت شبکه با wifi بازی کنم!!
آیا چنین قابلیتی رو داره!!!؟
اگه داره چطوری ممکنه!!!
راهنمایی کنید لطفا

S.Windrunner
15-06-2013, 09:31
خیلی خاطرات داشتیم باهاش!
کی تا حالا Command & Conquer 4 بازی کرده؟
چجوریه؟

soroosh_cz
15-06-2013, 09:51
خیلی خاطرات داشتیم باهاش!
کی تا حالا Command & Conquer 4 بازی کرده؟
چجوریه؟

CNC4 لکه ی ننگ Command & Conquer هست... فکرشو از سرت خارج کن... اصلا نمیشه بش گفت CNC...
منتظر Generals 2 باش...:n12:

code masters
16-06-2013, 22:51
من finalbigرو دانلود کردم و با اون فایل تکسچر ژنرال1 رو باز کردم و یه تغییر کوچیک تو یکی از فایل های tga دادم و بعد دوباره همشو تبدیل به یه فایل big با همون اسم کردم و توی پوشه ژنرال جایگزین فایل اصلی کردم.
ولی وقتی وارد بازی میشم، هیچ چیزی تو بازی تکسچر نداره و همه چیز یه جورایی صورتی شده...
خواهش میکنم کمک کنید...

MOHAMMAD-SEVEN
19-06-2013, 09:39
سلام دوستان موقع اجرای بازی ارور mising cd میاد چندتا کرک هم دانلود کردم ولی بازم نشد.:n13:

iilliya
23-06-2013, 10:29
CNC4
منتظر Generals 2 باش...:n12:

هاااان ؟؟؟ مگه جنرال جدید قراره بیات ؟؟؟:n19::n13::n19:

دوستان من یه مشکلی دارم جنرال رو لب تاپم تمام صفحه نمیشه یعنی داخل ستینگ هم که میرم یه 800 در 600 داره با یه کی دیگه ولی بازم دو سمت تصویر حدود 5 سانت سیاهه !

کسی راه حلی نداره ؟؟؟ :n16:

alireza40244
26-06-2013, 16:36
سلام به همگی یکی میتونه بگه این اخطار مال چی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
you have encountered a serious error. ..........

IRAN_KING
26-06-2013, 17:06
هاااان ؟؟؟ مگه جنرال جدید قراره بیات ؟؟؟:n19::n13::n19:

اره ! :n10:
اینم عکسش !

iilliya
03-07-2013, 17:40
تاریخ انتشار ؟

soroosh_cz
03-07-2013, 19:54
تاریخ انتشار ؟

ثبت نام برای Beta که یه سالی هست شروع شده، احتمالا تا ماه آینده بتا شروع میشه، چون گفته بودن که پاییز بصورت رسمی باز میشه... انتشار میشه اسمش گذاشت؟ آخه آنلاینه فعلا... خبری از Single Player یا Campaign نبوده...

iilliya
09-07-2013, 11:42
ثبت نام برای Beta که یه سالی هست شروع شده، احتمالا تا ماه آینده بتا شروع میشه، چون گفته بودن که پاییز بصورت رسمی باز میشه... انتشار میشه اسمش گذاشت؟ آخه آنلاینه فعلا... خبری از Single Player یا Campaign نبوده...

چی چی چو. چو چه ؟؟؟:n04:

خوب همیشه خدا جنرال تحت شبکش حال میداده دیگه دست کم با کامپیوتر ولی داستانیش که چیز خواصی نیست

این آنلاین یعنی فقط رو اینترنت ؟؟؟ اطلاعات درست حسابی میشه یکی به من بده؟:n13:

mehdihamedi
11-07-2013, 02:49
سلام من پچ 1.4 رو میخام نصب کنم این erroro (old file not found.however a file of the same name was found.no update done since file contents do not mach.)میده چیکار کنم؟؟؟؟

soroosh_cz
11-07-2013, 04:03
سلام من پچ 1.4 رو میخام نصب کنم این erroro (old file not found.however a file of the same name was found.no update done since file contents do not mach.)میده چیکار کنم؟؟؟؟

پیغام میگه که بازی پچ شده هست... تو بازی صفحه ی اصلی زیر می نویسه...

mehdiporbaba
16-07-2013, 09:07
دوستان کسی چیت جدید برای اسکات تو بازی آنلاین پیدا نکرده !!!
امروز یکی این چیت رو تو بازی آنلاین زد
پچ 1.04 هست
کسی داره بگه
رو ورژن پایینتر بوده
این ورژن ندیدم

iilliya
16-07-2013, 13:21
دوستان کسی چیت جدید برای اسکات تو بازی آنلاین پیدا نکرده !!!
امروز یکی این چیت رو تو بازی آنلاین زد
پچ 1.04 هست
کسی داره بگه
رو ورژن پایینتر بوده
این ورژن ندیدم

اون والا چیت نبود باگ بود تو ورژن قبلی
حتمی ترینری چیزی داشته !
یعنی وسط بازی اسکات کامل نشده رو ول داد ؟؟؟:n13:

شایدم خود طرف بازیش آپ نبوده

pedram_01
17-07-2013, 17:14
سلام چجوری واسه یارمون پول بفرستیم ؟

magicfinger
20-07-2013, 10:30
سلام
روز همگی بخیر
اقا کسی میدونه سلاح SDI Cannon تو USA Super Weapon چه کاری انجام میده؟
من از پچ کنترا 007 استفاده میکنم
ممنون

L E G E N D
27-07-2013, 00:32
من رو لپ تاپم جنرال رو نصب کردم
ولی نه ورژن معمولی نه Zero هیچکدوم اجرا نمیشن!!!
قبلا یادم میاد که نصب کرده بودم رو یه لپ تاپ دیگم راحت اجرا میشد ولی این یکی نمیدونم چرا اجرا نمیشه!
راه حل داره؟

MOHAMMAD-SEVEN
27-07-2013, 09:39
سلام برای ارور missing cd باید چیکار کرد؟

L E G E N D
27-07-2013, 19:51
از سؤال من یادتون نره بچه ها!!! :n07:

soroosh_cz
27-07-2013, 21:14
قبلا یادم میاد که نصب کرده بودم رو یه لپ تاپ دیگم راحت اجرا میشد ولی این یکی نمیدونم چرا اجرا نمیشه!
راه حل داره؟
سلام.
جنرالز با بعضی لپتاپ ها، نمیدونم به دلیل رزلوشن یا گرافیکشون مشکل داره.
همین چند وقت پیش، بازی رو روی 2 تا سیستم و یه لپتاپ نصب کردم، روی یه لپتاپ دیگه، اجرا نمیشد، Compatibility و هر چی به فکرت برسه هم چک کردم ولی نشد، البته فقط ویندوزش رو عوض نکردم، اون سه سیستم قبلی همه یه ویندوز داشتن ولی این یکی که نصب نمیشد، ویندوزش اورجینال بود، صاحبش گفت نیمخواد.
بازی برای چند ثانیه Process میشد و بسته میشد.

کرک، البته Zero Hour کرک شده خالی فکر کنم برای چلنج و کامپین، سی دی رو باید بذاری تو درایو.

iilliya
27-07-2013, 22:55
راه حل داره؟

داریور هایه لب تابت درست نصب شدن ؟
مشخصات لب تاب؟
ویندوزت چیه ؟
من رو سون راحت بازی میکنم و حتی با پچ ها هم مشکلی ندارم ولی یه دوستام لب تاب سونی با ویندوز اورجینال داره با همون سی دی هایه من فقط جنرال و زیرو هاور نصب میشه وپچ نصب نمیشه

L E G E N D
30-07-2013, 10:22
دوستان مشکل حل شد!
حالا بگین چجوری؟! :n04:
قبل از اینکه ویندوز عوض کنم چه تو PC چه لپ تاپ همیشه فایلام رو یه کپی میگیرم تا اگه بعد لازم شد داشته باشم
از MyDocument سیستم PC بک آپ داشتم تو اون فایلهای ژنرال که تو داکیومنت ایجاد میکنه بود
همون پوشه جنرال تو داکیومنت رو کپی کردم تو داکیومنت لپ تاپ بازی راحت و روان اجرا شد! :n01:
در جریان باشید اگه یه وقت واسه کس دیگه ای هم همچین مشکلی پیش اومد بتونید راهنماییش کنید:n13:
راستی جنرال تحت نت کسی بازی نمیکنه اینجا؟!
تو قسمت مربوطه راهنماییم کنین اگه هستین.

L E G E N D
30-07-2013, 11:11
کسی میدونه چطور میشه چند تا مد جنرال رو همزمان نصب داشته باشیم؟
نرم افزاری چیزی داره؟

MOHAMMAD-SEVEN
30-07-2013, 16:52
سلام.
جنرالز با بعضی لپتاپ ها، نمیدونم به دلیل رزلوشن یا گرافیکشون مشکل داره.
همین چند وقت پیش، بازی رو روی 2 تا سیستم و یه لپتاپ نصب کردم، روی یه لپتاپ دیگه، اجرا نمیشد، Compatibility و هر چی به فکرت برسه هم چک کردم ولی نشد، البته فقط ویندوزش رو عوض نکردم، اون سه سیستم قبلی همه یه ویندوز داشتن ولی این یکی که نصب نمیشد، ویندوزش اورجینال بود، صاحبش گفت نیمخواد.
بازی برای چند ثانیه Process میشد و بسته میشد.

کرک، البته Zero Hour کرک شده خالی فکر کنم برای چلنج و کامپین، سی دی رو باید بذاری تو درایو.

من قبلا سی دیشو داشتم این یکی رو دانلود کردم ارور میده کرکشم نتونستم پیدا کنم

L E G E N D
31-07-2013, 01:09
بابا مشکل من حل شد
اون بالا که گفتم چیکار کردم!
کرک مرک هم مشکلی نداره

MOHAMMAD-SEVEN
31-07-2013, 11:40
بابا مشکل من حل شد
اون بالا که گفتم چیکار کردم!
کرک مرک هم مشکلی نداره
کجا گقتی؟
خب الان دوباره بگو من بدجور گیرم:n29:

ufo-alien
01-08-2013, 13:35
سلام
یا باید کرک را عوض کنید یا بر ید این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L E G E N D
01-08-2013, 23:11
کجا گقتی؟
خب الان دوباره بگو من بدجور گیرم:n29:

تو صفحه قبل پست شماره 3408 اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم متنش:

دوستان مشکل حل شد!
حالا بگین چجوری؟! :n04:
قبل از اینکه ویندوز عوض کنم چه تو PC چه لپ تاپ همیشه فایلام رو یه کپی میگیرم تا اگه بعد لازم شد داشته باشم
از MyDocument سیستم PC بک آپ داشتم تو اون فایلهای ژنرال که تو داکیومنت ایجاد میکنه بود
همون پوشه جنرال تو داکیومنت رو کپی کردم تو داکیومنت لپ تاپ بازی راحت و روان اجرا شد! :n01:
در جریان باشید اگه یه وقت واسه کس دیگه ای هم همچین مشکلی پیش اومد بتونید راهنماییش کنید:n13:
راستی جنرال تحت نت کسی بازی نمیکنه اینجا؟!
تو قسمت مربوطه راهنماییم کنین اگه هستین.

yakimura sanada
05-08-2013, 21:10
یکی گیم رنجر بگیره آی دی بده اد کنیم

MOHAMMAD-SEVEN
06-08-2013, 18:27
سلام
یا باید کرک را عوض کنید یا بر ید این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازم میگه missing cd :n28:

sajjadram
20-08-2013, 08:55
سلام آقای منصوری ما منتظریم فقط زود راستی از نبرد نهایی چه خبر
:n16:

sajjadram
02-10-2013, 09:13
فکر کنم دیگه هیچ کسی جنرال بازی نمیکنه

sajjadram
02-10-2013, 09:14
دوستان یاد ان روز ها بخیر

sajjadram
02-10-2013, 09:17
آقای منصوری کی پس امروز فردا امروز فردا اگه چیزی هست بگید اگه چیزی نیست بیخود دوستان را منتظر نگذارید معلومه شما هم از اون اشتیاق اولیه به جنرال کم شده

pcsoft
02-10-2013, 10:03
همچنان منتظر C&C Generals 2 هستیم:n01:

lovergaga
22-10-2013, 00:40
email:mojtabarajabi74@yahoo.com

lovergaga
22-10-2013, 00:43
سلام میخواستم بدونم چجوری از تونل 0% جی ای ای unit بیارم بیرون ؟ ممنون میشم کمکم کنید :n28:

h_pajoo
24-12-2013, 15:01
سلام میخواستم بدونم چجوری از تونل 0% جی ای ای unit بیارم بیرون ؟ ممنون میشم کمکم کنید :n28:

منظورت از 0 درصد چیه ؟ اگه منظورت کلیه, که چطور میشه اورد بیرون ..کاری نداره که بعد ار اینکه تونل ساختی باید رو تونل کلیک چپ کنی بعد نشون میده یونتارو که چی هست اون تو بعد مییتونی تکی بیرونشون بیاری یعنی با کلیک رو هر کدوم از یونیتا یا اینکه فرمان کلی بدی همه بیان بیرون یه عکس سمت راست یونیتاته که گروهی سرباز درحال خارج شدن از یه خونه هستن اون بزنی همه میان بیرون..

ufo-alien
22-01-2014, 10:25

ایرانی با غیرت از هویت ایر انی حمایت و پاسداری کن

فکر می کردم که بعد از تلاشهای بیهوده اعراب در رابطه با تغییر نام خلیج فارس، دیگه اونا اقدام دیگری نکنند. چند هفته پیش كه من به اين لینک پایین رفتم و رای دادم، تقریبا 1،500،00 نفر رای داده بودند و سهم ما تقریبا بيش از 80٪ در مقابل کمتر از 20٪ بود اما امروز تعداد رای دهندهها به مرز 3،000،000 نفر رسیده ولی با تاسف فراوان سهم ما از 80٪ به 49٪ رسیده واین یک فاجعه است .... یادتون باشه که این رای گیری مربوط به کمپین 1،000،000 امضای شرکت گوگل است و نذارید که دوباره نام خلیج فارس بهنام مجهول بی هویت و جعلی ولعین خلیج ع ر ب ی تغییر پیدا کنه .. . . . ازتون خواهش ميكنم يه سر به اين لينكى كه گذاشتم بزنيد و توى امارگيرى شركت كنين. و حتما اين رو به اشترك بذاريد ...... واى بر ما كه که دیگه روزی این اعراب بخوان بر سر خلیج فارس با ما یجورایی کل بندازن .... اينم لينكش: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مواظب وطنمون باشیم سارقان هویت و خاکمون شیاطین در کمینند
***خون شهدا را فر اموش نکنیم اونها خون دادن و با غیر ت از وجب به وجب این خاک با خونشون دفاع کردن تو هم با یک رای حمایت کن ***

lord_wolf7
26-01-2014, 13:52
سلام دوستان من بازی جنرال 1 و 2 را نصب کردم بعدش مود reborn v5 نصب کردم ولی وقتی میخوام بازی کنم بازی تیک بر میداره برای آفلاین بازی کردن روو اعصاب تیک خیلی زیادی برمیداره از لحاظ سخت افزاری سیستم مشکلی نداره برای این بازی
cpu dual core E7500
Ram 4
VGA 1GB
Win 7
خواهشا کمکم کنید
من قبلنا بازی میکردم حدود 2 سال پیش اونم با یه سیستم خیلی پایین مشکلی نداشت
سوال دومم اینه که چطور میشه فهمید بازی روژن 1.04 شده یعنی پتچ به درستی نصب شده یا نه

1gamer
02-02-2014, 21:54
سلام
من چند تا سوال درباره ی بازی جنرال داشتم:
1- نسخه های جنرال چند تاهستند؟
خودم فهمیدم که :
1- general 1
2- general 2
3-general Zero hour
فقط نمی دونم کدومش آخرین نسخه و جدیدترینشه (فکر کنم general2 باشه)
2-به غیر از اینا دوباره جنرال داریم ؟
3- از کجا آخرین نسخه اش رو دانلود کنم (خواهشا یک لینک معتبر بزارید)
4-جنرال 1 رو دارم با ارتش gla تا مرحله ی 5 رفتم ولی رد نمی شه هدف ماموریتم دستگیری منابع زیر زمینی و کشتن همه ی آمریکایی هاست ولی همه ی اینکار ها رو می کنم بازم نمی شه خودش نوشته :

MISSION OBJECTIVE :
CAPTURE 4 BUNKER AND WIPE OUT ALL AMERICA DEFENDERS

همه آمریکا و تاسیساتشون رو خراب کردم و همه جای نقشه یار گذاشتم و همه ی ساختمون های خراب رو ساختم و تسخیر کردم ولی مرحله رد نمیشه
لطفا کمک کنید

ufo-alien
04-02-2014, 01:46
سلام
من چند تا سوال درباره ی بازی جنرال داشتم:
1- نسخه های جنرال چند تاهستند؟
خودم فهمیدم که :
1- general 1
2- general 2
3-general Zero hour
فقط نمی دونم کدومش آخرین نسخه و جدیدترینشه (فکر کنم general2 باشه)
2-به غیر از اینا دوباره جنرال داریم ؟
3- از کجا آخرین نسخه اش رو دانلود کنم (خواهشا یک لینک معتبر بزارید)
4-جنرال 1 رو دارم با ارتش gla تا مرحله ی 5 رفتم ولی رد نمی شه هدف ماموریتم دستگیری منابع زیر زمینی و کشتن همه ی آمریکایی هاست ولی همه ی اینکار ها رو می کنم بازم نمی شه خودش نوشته :

MISSION OBJECTIVE :
CAPTURE 4 BUNKER AND WIPE OUT ALL AMERICA DEFENDERS

همه آمریکا و تاسیساتشون رو خراب کردم و همه جای نقشه یار گذاشتم و همه ی ساختمون های خراب رو ساختم و تسخیر کردم ولی مرحله رد نمیشه
لطفا کمک کنید
سلام
تا الان فقط جنرال یک منتشر شده و جنرال زرو که تکمیل شده جنرال یک هستش و جنرال دو در دست ساخته که تا به صورت رایگان و آنلاین می تونید بازی کنید بر ای ثبت نام در بتا و اطلاعات تکمیلی بر ید این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بر ای این بازی بیش از دویست مد ساخته شده مد بازی را دگرگون میکنه بر ای در یافت بر تر ین مد های این بازی بر ید این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد مراحل هم من خیلی وقت ÷یش مراحل را بازی کردم حضور ذهن ندارم ولی این سیو ها را در یافت کنید و نصب کنید .و سپس مراحل را رد کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیحات:

این سیوها، سیو های مراحل هستند برای رد کردن مراحل می توانید از این سیو ها استفاده کنید
این فایل رو از حالت زیپ خارج کنید وپوشه: Save را در آدرس زیر کپی کنید :

My Documents/Command and Conquer Generals Zero Hour Data

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حجم: 447KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک کمکی :(در صورت خراب بودن لینک بالا از این لینک استفاده فر ماید )

موفق باشید

daniixpatroll
11-02-2014, 04:38
موقع نصب پچ این اررور میده دوستان و موقع انلاین دانلود کردن پچ! راهنمایی کنید چکار کنم لطفا

Boomers
16-03-2014, 17:09
سلام مد contra7 اطلاعات کامل واسه نصب بازی داره و کامل
اما مد contra 008 beta لانچر نداره واسه نصب اشکال از کجاست از جاهای مختلف دانلود کردم اما از لانچر مثل 007 تو فایل خبری نبود !
من قبلا contra 008 alpha2 رو داشتم پاک شده الان هر جا میگردم واسه دانلود پیدا نمیکنم
ممنون میشم در این 2 مورد کمکم کنید !:n16:

soroosh_cz
16-03-2014, 17:56
اما مد contra 008 beta لانچر نداره واسه نصب اشکال از کجاست از جاهای مختلف دانلود کردم اما از لانچر مثل 007 تو فایل خبری نبود !
من قبلا contra 008 alpha2 رو داشتم پاک شده الان هر جا میگردم واسه دانلود پیدا نمیکنم
توی سایت Moddb موجود هست برای دانلود Contra 008 Beta 2 ولی بهتره دانلود نکنین، چون با اینکه باگهاش نسبت به Beta 1 کمتره ولی هنوز هم پر از باگه... مثلا GLA Demolition درست بازی نمیکنه، اونظوری که باید بازی کنه، کلا AI بازی کمی بهم ریخته، بهترین ورژن فعلا همون 007 هست.

تعداد کمی از مدها هستن که لانچر جدا دارن، مث Shockwave یا همین Contra 007 وگرنه اکثرا ندارن.
طریقه ی نصب هم اینه که فایل ها رو تو پوشه ی اصلی نصب Generals ZH کپی کنین... البته اگر Contra 008 Beta 2 هست که یکی دو کار اضافه هم باید انجام بدین...

Boomers
16-03-2014, 17:59
ایا نیازی به نصب مد 007 نیست بعدش بخام اقدام به نصب 008 کنم
ولی مطمئنا باید لانچر باشه چون چیزی واسه کپی کردن نداره زیاد
دقیقا مثل 007 هستش فقط لانچر نداره !
ممنون میشم بصورت کامل توضیح بدید !

soroosh_cz
16-03-2014, 18:28
نه، فایل های Contra 008 باید تو پوشه ی اصلی Generals ZH کپی بشن و هیچ مد دیگه ای نباید نصب باشه. البته 007 که Uninstall میشه راحت تو همون لانچرش... ولی مثلا مدهای Reborn و Energy و ... مث همین 008 لانچر ندارن. بنابراین بهتره، دوباره Generals ZH رو حذف و نصب کنید تا یه جنرالز تمیز داشته باشید.
تفاوت نصب 007 و 008 تو اینه که شما فایل های 007 رو تو یه پوشه کنار محل نصب جنرالز کپی میکردین و بعدش فایل لانچر و اجرا میکردین و ... عملکردش هم اینجوری هست که وقتی شما میزدی Install and Launch ، لانچر خودش اتوماتیک، فایل ها رو کپی میکنه تو پوشه ی اصلی جنرالز و فایل generals.exe رو اجرا میکنه. ولی برای 008 شما اینکار ها رو خودت باید انجام بدی.
یعنی فایل هایی رو که دانلود کردی، بریزی تو پوشه، بعدش بازی رو اجرا کنی.

البته Contra 008 Beta2 نوشته که باید یه پوشه به آدرس Generals Zero Hour/Data/Scripts رو هم به Scripts1 تغییر بدین وگرنه AI بازی تو Skirmish خرابه و تا وارد بازی شدین، بعضی از FActionها مستقیم ساختمون ها رو میفروشن و Defeat میشن :n09:
همچنین گفته برای کمتر ارور گرفتن، گزینه ی Heat Effects رو از تو تنظیمات گرافیکی بازی خاموش کنید.

فقط از من گفتن بود، بازی زیاد کیف نمیده، چون باگ داره، AI بعضی از تیم ها مثل USA Air Force خیلی قوی هست اول بازی، بعدش یه دفعه وایمیسه و فعالیت خاصی نمیکنه و فقط کتک میخوره... یه جورایی Balance بازی بهم خورده... فعلا همون 007 بهتره.

NOR-1
16-03-2014, 20:16
دوستان تو ویکیپدیا GENERALS 2 زده Release date cancelled داستانش چی بود؟ چرا کنسل شد؟

Boomers
16-03-2014, 22:02
من پتچو اوکی کردم ردیف شد هم واسه بتا 2 هم الفا 2

ولی مشکل که داره اینکه از 8 تا بازیکنان 3 تاشون میترکن !

واسه شما هم همینطوره ؟:n29:

SIMON137
16-03-2014, 22:57
دوستان تو ویکیپدیا GENERALS 2 زده Release date cancelled داستانش چی بود؟ چرا کنسل شد؟

سری جدید ژنرال بود که به دلیل مشکلات داخلی تیم ها و دولوپرها تا مرحله بتا پیشرفت و بعد کنسل شد

soroosh_cz
16-03-2014, 23:05
من پتچو اوکی کردم ردیف شد هم واسه بتا 2 هم الفا 2

ولی مشکل که داره اینکه از 8 تا بازیکنان 3 تاشون میترکن !

واسه شما هم همینطوره ؟:n29:

گفتم که، پست قبلیم اشاره کردم.
تو پوشه ی اصلی نصب، همونجا که فایل ها رو کپی کردی، برو تو پوشه ی Data و پوشه ی Scripts رو به Scripts1 تغییر بده، درست میشه.:n16:

rhdan
01-04-2014, 17:51
سری جدید ژنرال بود که به دلیل مشکلات داخلی تیم ها و دولوپرها تا مرحله بتا پیشرفت و بعد کنسل شد
یعنی دیگه هیچوقت نسخه ی جدیدی از جنرال نمی بینیم؟:n14:

soroosh_cz
20-04-2014, 01:29
یعنی دیگه هیچوقت نسخه ی جدیدی از جنرال نمی بینیم؟:n14:

فعلا که خبری نیست. تا وقتی که EA بعنوان منتشر کننده، از خر شیطون بیاد پایین و سر کیسه رو شل کنه.
فعلا که Firaxis و سازنده ی Total War دارن جولان میدن تو بازار.

Sent from my ST15i using Tapatalk

مهندس الهه
16-05-2014, 16:52
این کنترا 008 بتا با اینکه برخلاف اکثر مودها سریغ و سبک اجرا میشه ولی دریغ از ذره ای هوش مصنوعی
ینی یه ذره هم ai نداره !

واسه کنترا فایل هوش موجود نیست بندازیم تو پوشه بازی بلکه کمی سر عقل بیان و بازی کنند ؟ :D

برم همون 007 رو نصب کنم
------------------------------------------

واسه اونایی هم که هی مود نصب و پاک میکنند عرض کنم خدمت با سعادتشون که قبل نصب مود از پوشه جنرالز زیرو آور یه کپی بردارین

یه مود رو که نصب میکنید و میخواید پاکش کنید دیگه لازم نیست زیروآور رو هم دوباره نصب کنید
کافیه پوشه زیروآور رو پاک کنید و پوشه کپی شده رو پیست کنید سرجای قبلش

مهندس الهه
24-05-2014, 10:43
کسی مد جذاب سراغ نداره ؟
الان دارم ShockWave رو نصب میکنمقبلا
بازیش کردم و مد خوبیه

مهندس الهه
24-05-2014, 13:11
سلام چجوری واسه یارمون پول بفرستیم ؟
supply center بزنید

فایلاشو کپی میکنید تو پوشه Command & Conquer Generals Zero Hour
از خودش لانچر نداره و با همون لانچر zh اجرا میشه

ehsanyacoza0021
25-05-2014, 22:36
کسی مد جذاب سراغ نداره ؟
الان دارم ShockWave رو نصب میکنمقبلا
بازیش کردم و مد خوبیه

contra یکی از خفن ترین مد های جنرال هست که هنوز داره به روز رسانی میشه و ورژن های جدیدش میاد
کلی چیز های خفن اضافه میکنه هوش مصنوعی و گرافیک رو هم بهبود میده کلا بازیو از این رو به اون رو میکنی
میتونی ویژگی های این ماد رو اینجا ببینی همینطور دانلد کنی:

مهندس الهه
26-05-2014, 21:09
contra یکی از خفن ترین مد های جنرال هست که هنوز داره به روز رسانی میشه و ورژن های جدیدش میاد
کلی چیز های خفن اضافه میکنه هوش مصنوعی و گرافیک رو هم بهبود میده کلا بازیو از این رو به اون رو میکنی
میتونی ویژگی های این ماد رو اینجا ببینی همینطور دانلد کنی:

کنترا که خوراکمه :D

کنترا 008 که کلا ai نداره
فعلا کنترا 007 خوبه و تنوع یونیتهاش بالاست
ولی اینم تو اکثر مپ ها سنگین میشه بازیش

مهندس الهه
26-05-2014, 21:22
The End of Days رو نصب کردم
آخرین ورژنش که بتا هم هست 08 هستش

سه تا تیم روسیه و امریکا و gla داره
بازی که شروع میشه میتونی واسه تیمت استراتژی تعیین کنی . هوائی و بالستیک و . .
هر تیم سه تا استراتژی دارن
که در واقع انگار 9 تا تیم هست تو بازی

ولی از نظر هوش مصنوعی فقیره
چن تا مپ که ازش بازی کردم دشمن کلا بیحکرت بود و فقط پول جمع میکرد
تکسچرهای بازی هم افتضاح هستند
گرافیکش کلا تعریفی نداره

ولی تعیین نوع استراتژی بازی یه ایده جالب و نو هست که اولین بار تو این مود دیدم من

ehsanyacoza0021
27-05-2014, 19:38
The End of Days رو نصب کردم
آخرین ورژنش که بتا هم هست 08 هستش

سه تا تیم روسیه و امریکا و gla داره
بازی که شروع میشه میتونی واسه تیمت استراتژی تعیین کنی . هوائی و بالستیک و . .
هر تیم سه تا استراتژی دارن
که در واقع انگار 9 تا تیم هست تو بازی

ولی از نظر هوش مصنوعی فقیره
چن تا مپ که ازش بازی کردم دشمن کلا بیحکرت بود و فقط پول جمع میکرد
تکسچرهای بازی هم افتضاح هستند
گرافیکش کلا تعریفی نداره

ولی تعیین نوع استراتژی بازی یه ایده جالب و نو هست که اولین بار تو این مود دیدم من

008 هنوز کامل نشده
007 که ai عالیی داشت خیلی از بدون ماد بهتر بود فکر میکنم تا نسخه نهایی روی ai هم کار کنن
ما دانشگاه شبکه راه انداختیم هر روز وقتی استاد درس میده 007 میزنیم با بچه ها خیلی عالیه

مهندس الهه
28-05-2014, 02:25
008 هنوز کامل نشده
007 که ai عالیی داشت خیلی از بدون ماد بهتر بود فکر میکنم تا نسخه نهایی روی ai هم کار کنن
ما دانشگاه شبکه راه انداختیم هر روز وقتی استاد درس میده 007 میزنیم با بچه ها خیلی عالیه

اون 007 و 008 واسه کنترا هستند
ولی اینایی که گفتم در مورد مود The End of Days که به اختصار teod نوشته میشه

seyed.mojtaba.m
28-06-2014, 11:28
باسلام ببخشید من دو تا مشکل تو جنرال دارم .
واقعا تاحالا هرچقدر به این درو اوندر زدم جواب نداده و به جایی نرسیدم.
1. در هنگام لن بازی کردن وقتی بازی می کنیم یه ارور وسط بازی و در بالای صفحه میاد ارورش هم اینه: game has detected a mismatch. this means the multiplayer game has lost synchronization data between the players
2. در هنگام بازی کردن عادی هم بارها اتفاق افتاده که این ارور میاد و از بازی میپره بیرون :you have encoutered a serious error. serious errors be caused by many things including viruses, overheated hardware that does not meet the minimum specifications for the game. please visit the forums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of a ction or consult your manual for technical support contact information.
باموضوع: technical difficulties...
خواهشا کمک کنید:n03::n03:

soroosh_cz
28-06-2014, 16:34
باسلام ببخشید من دو تا مشکل تو جنرال دارم .
واقعا تاحالا هرچقدر به این درو اوندر زدم جواب نداده و به جایی نرسیدم.
1. در هنگام لن بازی کردن وقتی بازی می کنیم یه ارور وسط بازی و در بالای صفحه میاد ارورش هم اینه: game has detected a mismatch. this means the multiplayer game has lost synchronization data between the players
2. در هنگام بازی کردن عادی هم بارها اتفاق افتاده که این ارور میاد و از بازی میپره بیرون :you have encoutered a serious error. serious errors be caused by many things including viruses, overheated hardware that does not meet the minimum specifications for the game. please visit the forums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of a ction or consult your manual for technical support contact information.
باموضوع: technical difficulties...
خواهشا کمک کنید:n03::n03:

مورد اول که خیلی اتفاق میفته و دلیلش رو نمیدونم من، شاید به خاطر کرک بازی هست... ولی معمولا وقتی یک دستگاه تو شبکه وضعیتش تغییر کنه اتفاق میفته... مثلا یه هارد شبکه از حالت Stand-By به حالت فعال در بیاد. ما تا حد زیادی این مشکل رو با ساختن یه Wifi-Hotspot تو گوشی اندروید و ساخت شبکه به واسطه ی اون حل کردیم...
مشکل دوم، چندین دلیل میتونه داشته باشه:
1) آخرین ورژن نباشه بازی 1.04 آخریشه.
2) مد نصب شده باشه و نیاز به ورژنی خاص از بازی داشته باشه، مثلا مد Shockwave و Contra 0.05+ به اونور باید روی 1.04 نصب بشن.
3) مد نیازمند تنظیمات خاصی باشه که در توضیحاتش نوشته شده و شما انجام ندادید.
4) وجود فایل تنظیمات دستکاری شده(این ارور معمولا در حال اجرای اولیه میاد)
5) در ویندوز 8 اگر بازی اجرا نشد باید اون رو با Compatibility Mode روی Windows XP SP2 اجرا کنید، تا مقداری زیادی ارورها کاهش پیدا میکنه.

Soroush HD
01-07-2014, 17:33
دوستان من کالکشن جنرال رو گرفتم(1 تا 4).بعد که دو رو نصب کردم تو دی وی دی ش دو تا پچ واسه بازیش داشت....یک اسمش"Patch _Generals 2_ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power"
و اون یکی اسمش "Patch _Generals 2_ZeroHour Reborn V4.0 The Last Stand" هست.کدومی رو باید نصب کنم؟
سوال دیگه:از نظر شما از شماره های یک تا 4 کدومی قشنگ تره؟

Soroush HD
02-07-2014, 12:31
دوستان من کالکشن جنرال رو گرفتم(1 تا 4).بعد که دو رو نصب کردم تو دی وی دی ش دو تا پچ واسه بازیش داشت....یک اسمش"Patch _Generals 2_ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power"
و اون یکی اسمش "Patch _Generals 2_ZeroHour Reborn V4.0 The Last Stand" هست.کدومی رو باید نصب کنم؟
کسی نبود........:n28:

Soroush HD
02-07-2014, 19:36
کسی نبود........:n28:
ممنون از پاسخگوی:n09:ی....خودم شانسی یکیشو نصب کردم.....

مهندس الهه
20-07-2014, 19:50

شما اول جنرال 1 رو نصب کن
بعد جنرال 2

جنرال 2 رو که روی جنرال 1 نصب میکنید بازی رو کامل و به تعداد تیمها اضافه میکنه
اون پچها رو نمیدونم چی هستند

ولی میتونید روی جنرال 2 هم مود نصب کنید
مثلا مود کنترا 007 و شاکویو و . . . .
مودها ساخته توسعه دهنده های شخصی هستند که اعلب هم روس هستند
بعد نصب مود شکل و تم بازی عوض میشه و بعضی مودها تیمها رو هم افزایش میدن و هر مود یونیتهای مخصوص خودشو داره
مثلا مود کنترا پر است از انواع تانکها و سربازها و ساختمانها که غیز از very hard نمیتونی مزه بازی رو بچشی :دی

مهندس الهه
20-07-2014, 20:04
من همیشه کنترا 007 رو بدون مشکل نصب و اجرا میکنم
ولی دیروز که نصبش کردم حریف کلا هوش مصنوعی نداره
پچ 1.04 هم نصبه
دوستان تجربه مشابه با کنترا دارن ؟

soroosh_cz
20-07-2014, 21:30
من همیشه کنترا 007 رو بدون مشکل نصب و اجرا میکنم
ولی دیروز که نصبش کردم حریف کلا هوش مصنوعی نداره
پچ 1.04 هم نصبه
دوستان تجربه مشابه با کنترا دارن ؟

دو حالت داره، یا قبلا مود نصب بوده، یا نقشه براش مسیر تعریف نشده. اگر نقشه کاستوم استفاده میکنید، باید مطمئن باشید که براش مسیر تعریف شده.
البته بعضی اوقات هم به دلیل تغییراتی که تو فایلهای درون پوشه زیر انجام میشه موقع نصب مود، چنین اتفاقاتی میفته:
Command & Conquer(tm) Generals Zero Hour\Data\Scripts

اگر بک آپ دارید از جنرالز، این فایل ها رو جاگذاری کنید احتمال زیاد درست میشه. :n01:

roya.rashidi
20-07-2014, 22:12
اون یکی اسمش "Patch _Generals 2_ZeroHour Reborn V4.0 The Last Stand" هست.کدومی رو باید نصب کنم؟

سلام .
reborn 5 هم هستش واقعا بازیو قشنگ میکنه ورژن 4که زیاد تغییر نمیده تو بازی.
شک ویور هم هست اینم کل نیروها و تجهیزات و عوض میکنه.
البته باید یکیشو نصب کنید . اگه میخایی دوتاشو داشته باشید دوتا کپی کنید .

مهندس الهه
21-07-2014, 18:10
دو حالت داره، یا قبلا مود نصب بوده، یا نقشه براش مسیر تعریف نشده. اگر نقشه کاستوم استفاده میکنید، باید مطمئن باشید که براش مسیر تعریف شده.
البته بعضی اوقات هم به دلیل تغییراتی که تو فایلهای درون پوشه زیر انجام میشه موقع نصب مود، چنین اتفاقاتی میفته:
Command & Conquer(tm) Generals Zero Hour\Data\Scripts

اگر بک آپ دارید از جنرالز، این فایل ها رو جاگذاری کنید احتمال زیاد درست میشه. :n01:

نه
بازی رو تازه نصب کردم
مجبورم دوباره نصبشن کنم :|

rezahashtpa
22-07-2014, 02:31
سلام .
reborn 5 هم هستش واقعا بازیو قشنگ میکنه ورژن 4که زیاد تغییر نمیده تو بازی.
شک ویور هم هست اینم کل نیروها و تجهیزات و عوض میکنه.
البته باید یکیشو نصب کنید . اگه میخایی دوتاشو داشته باشید دوتا کپی کنید .

البته به نظر من که خیلی بازیو غیر طبیعی میکنه ! خود پچ های رسمی Ea واقعا عالی و بالانسن !

roya.rashidi
22-07-2014, 02:35
البته به نظر من که خیلی بازیو غیر طبیعی میکنه ! خود پچ های رسمی Ea واقعا عالی و بالانسن !
پتچ ؟؟ مگه پتچ هم بازی رو عوض میکنه ؟؟ اگه اره میشه بگین چه تغییراتی ایجاد میکنه ؟
مگه ریبورن و شکویور رو خود ea درس نکرده ؟

soroosh_cz
22-07-2014, 05:08
عزیز من پچ ها برای رفع مشکلات بازی هست یا اگر بالانس قدرت خیلی ضایع باشه.
این چیزهایی که بازی رو تغییر میدن اسمشون Mod هست(مخفف Modification) و اتفاقا بازی رو جالب میکنن. هیچکدوم هم از EA نیستن. مثلا کنترا تا 0.07 رو یه تیم سه نفره روسی ساخته. ولی 0.08 که در حال ساخته یکی دو نفر چینی هم داره...
این مودها محبوب های من هستن:
Contra
Shockwave
Reborn

مخصوصا Contra 0.07 که واقعا قشنگه، هر تیم کاملا اخصتصاصی و کلاس بندی هست، اکثر یونیت ها برای هر تیم متفاوته. کلاس بندی خیلی عالی شده بازی. پیشنهاد میکنم امتحانش کنی...
Demolition بشی، بری رنک 5، تراک اتمی بسازی، اون تونل زیر زمینی رو از پشت بیس دشمن بزنی و ... :n19:

roya.rashidi
22-07-2014, 05:20
شوک ویور وقتی هشت نیرو میکنم همش با گیر اجرا میکنه ولی ربون اینا خوبه واسه شماهم اینجوریه؟

erfan131
22-07-2014, 08:04
سلام بروبچ اگه دوس داریننویسنده درباره مد .بچ.مب.جنرال شید بیاین

حتما بیاین گلچینی از وبلاگ های ایرانی:n20:

erfan131
22-07-2014, 08:08
سلام بروبچ اگه دوس دارین
نویسنده درباره مد .بچ.مب.جنرال شید بیاین

مهندس الهه
22-07-2014, 12:39
سلام بروبچ اگه دوس داریننویسنده درباره مد .بچ.مب.جنرال شید بیاین

زیرو هور نه
زیرو آور
hour یعنی ساعت !

roya.rashidi
22-07-2014, 21:41
سلام . من مد کنترا 007 رو دانلود کردم و کپی پیست کردم اجرا میکنم انگار بازی خراب شده بعضی از ساختمونا معلوم نیست نیروها غیر فعالنن .
باید چیزی نصب میکردم ؟؟
رو ورژن 1.4 نصب کردم. دیگه چیزی نصب نکردم.
.
.
.
درباره این کنترا 008 هم اگه اطلاعات دارین بزارین ممنون

soroosh_cz
22-07-2014, 22:10
سلام . من مد کنترا 007 رو دانلود کردم و کپی پیست کردم اجرا میکنم انگار بازی خراب شده بعضی از ساختمونا معلوم نیست نیروها غیر فعالنن .
باید چیزی نصب میکردم ؟؟
رو ورژن 1.4 نصب کردم. دیگه چیزی نصب نکردم.
.
.
.
درباره این کنترا 008 هم اگه اطلاعات دارین بزارین ممنون

کنترا 007 رو باید در پوشه ای جدا نصب کنین، کنار بازی نه تو پوشه ی بازی، بعدش از پوشه ی محل کپی کردن کنترا، یه فایل اجرایی داره که Install میزنید و بازی رو اجرا میکنید.
کنترا 008 تا حالا 2 نسخه ی بتا داده بیرون، به شدت پر از باگه... هر 5 دقیقه یه ارور میده میاد بیرون. ولی جالبیش اینه که GLA فارسی حرف میزنن، China چینی و USA همون انگلیسی خودش.
برای امتحان کردن ضرری نداره ولی تقریبا قابل بازی کردن نیست...
.
.
.
.
نمیدونم کنترا بازی کردید یا نه، ولی سیستمش فرق میکنه کمی. ساختمون ها همه با هم باز نمیشن که مثل جنرالز معمولی همه رو بسازی.
اون Promotion ها که میده(ستاره ها) مهم هستن، توی ستاره ی سوم که بخش وسط باز میشه، Palace/Propaganda Center/Strategy Center باز میشن، توی رنک 5 هم تازه میشه Super Weapon ساخت و یونیتی که مخصوص هر تیم هست، مثلا GLA Demolition براش تراک اتمی هست، USA Airforce یه هواپیمای بزرگ داره که پنهان هست و ...
یه مدت بازی کنید همه چی دستتون میاد، هوش مصنوعی بازی هم خیلی بهتر هست.

امروز با China Nuke بازی کردم، رنک 3 ساختمون Nuclear Storm رو فعال کردم و ساختمش... 12 تا بمب اتم با هم رفت تو بیس دشمن :n19: از اوج خودش مستقیما Defeat شد :n19:

roya.rashidi
22-07-2014, 22:14
هوش مصنوعی بازی هم خیلی بهتر هست.

ممنون بابت جواب
ببخشید هوش مصنوعی چیه ؟ اینم مد؟
اسمشو شنیدم فک کردم یه بازی ایرانی دیگه اس .

erfan131
22-07-2014, 23:28
ینی جنرال ساعت چون وقت کم میاری مقبل من گلم

:5::5::5::5:

erfan131
22-07-2014, 23:41
میگم شما ها کجا آنلاین بازی میکنی.گیم رنجر.هاماچی

roya.rashidi
22-07-2014, 23:44
منکه خودم تنهایی بازی میکنم.
شماها انلاین بازی میکنید. باید هر کس که تو مپه حتما از یه مد استفاده کنه؟ هر کی میتونه هر مد یا ریبونی داشته باشه .

erfan131
22-07-2014, 23:50
منکه خودم تنهایی بازی میکنم.
شماها انلاین بازی میکنید. باید هر کس که تو مپه حتما از یه مد استفاده کنه؟ هر کی میتونه هر مد یا ریبونی داشته باشه .

فقط باید مد1.4 رو داشته باشی

erfan131
23-07-2014, 00:01
ممنون بابت جواب

هوش مصنوعی در واقع وقتی با کامپیوتر بازی میکنی هوشش هرچه بیشتر باشه هوش مصنوعیش بیشتر .وسخت تر عمل میکنه:n18:

مهندس الهه
23-07-2014, 00:34
ممنون بابت جواب

هوش مصنوعی یعنی هوشی که مصنوعیه دیگه :دی

یعنی هوش حریف کامپیوتریت

مثلا گاه پیش میاد که بعد نصب یه مود میبینی حریف نه ساخت و ساز میکنه و نه حرکت
اون موقع میگیم حریف هوش مصنوعی نداره
بعضی مودها هم هستن که هوش مصنوعیشون شدیدا بالاست و تا میای یه ساخمان بذاری زمین میبینی سروکله چن تا سربازش پیدا شد و همون اول کار زد داغونت کرد :دی
اینجاس که میگیم هوش مصنوعی بالاس

roya.rashidi
23-07-2014, 00:49
هوش مصنوعی در واقع وقتی با کامپیوتر بازی میکنی هوشش هرچه بیشتر باشه هوش مصنوعیش بیشتر .وسخت تر عمل میکنه:n18:

هوش مصنوعی یعنی هوشی که مصنوعیه دیگه :دی

یعنی هوش حریف کامپیوتریت

مثلا گاه پیش میاد که بعد نصب یه مود میبینی حریف نه ساخت و ساز میکنه و نه حرکت
اون موقع میگیم حریف هوش مصنوعی نداره
بعضی مودها هم هستن که هوش مصنوعیشون شدیدا بالاست و تا میای یه ساخمان بذاری زمین میبینی سروکله چن تا سربازش پیدا شد و همون اول کار زد داغونت کرد :دی
اینجاس که میگیم هوش مصنوعی بالاس
عالیه . خیلی به این نیاز داشتم . یه ساله بازیو دارم تازه دوهفتس فهمیدم چه داستانی داره این بازی.
واقعا ممنونم
.
.
من اینو دانلود کردم 5تافولدره یه اسمه . طبق اموزش خودش کپی کردم. ولی از کجا بفهمیم هوش مصنوعیش زیاد شده یا نه ؟

mehrabooni
23-07-2014, 00:50
میشه یه مد جدید معرفی کنین

erfan131
23-07-2014, 01:11
میشه یه مد جدید معرفی کنین

کنترا۰۰۸ ددددددددددددددد

mehrabooni
23-07-2014, 01:15
بچگانه که نیست مثلا با یک لول کل بیس حریف منفجر بشه از اینجور چیزا

مدی میخام که مثلا هواپیمای جدید به بازی اضاف کنه،تیم جدید،تانک جدید

erfan131
23-07-2014, 01:16
بچه ها من جنرالم حذف شده دوباره نصب میکنم با این ارور مواجه میشم the system cannot find the path specified

erfan131
23-07-2014, 01:34

خب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این مد واقعا قشنگه حرف نداره اگه دانلود نکنید پشیمون می شویدلینک دانلود به صورت میرور:دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ro-hour-reborn1%2Fdownloads%2Freborn-v505-resurrection)347.26mb

erfan131
23-07-2014, 01:37

اگه اون حجمش زیاده این به دردت میخوره
سلام دوستای گلم

امروز واسه طرفدار های بازی زیبای جنرال زیرو هور یک مد جدید آماده کردم اسم این مد هست پایان روز آخرین ورژنش همینه حجم :168.77mbلینک دانلود مستقیم :دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک دانلود به صورت میرور:دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e-end-of-days)

mehrabooni
23-07-2014, 01:44
کنترا رو الان میگیرم
ایا مد بهتری هست

erfan131
23-07-2014, 01:56
کنترا رو الان میگیرم
ایا مد بهتری هست

بیا وبم همه چیز هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roya.rashidi
23-07-2014, 02:18
از کجا بفهمیم هوش مصنوعیش زیاد شده یا نه ؟

erfan131
23-07-2014, 02:25
بچه ها من جنرالم حذف شده دوباره نصب میکنم با این ارور مواجه میشم the system cannot find the path specified

دستتون درد نکه مشکلم حل شد بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووس:n12:

erfan131
23-07-2014, 02:49

مثلا اگه بهت زیاد حمله کنه یا زیاد خونه وتجهیزات بزنه:n02:

roya.rashidi
23-07-2014, 03:03
مثلا اگه بهت زیاد حمله کنه یا زیاد خونه وتجهیزات بزنه:n02:
من هوش مصنوعی رو دانلد کردم داخلش 5تا فولدر data بود . همرو تو فولدر بازی کپی کردم . replace هم زدم ولی بازم تغییر نکرده مثل قبلا. تازه بنظرم ضعیفتر شده .

erfan131
23-07-2014, 05:18
من هوش مصنوعی رو دانلد کردم داخلش 5تا فولدر data بود . همرو تو فولدر بازی کپی کردم . replace هم زدم ولی بازم تغییر نکرده مثل قبلا. تازه بنظرم ضعیفتر شده .

من توصیه میکنم مد جنگ جهانی2 رو نصب کنی داری هوش مصوعی بالا هستش ولی حجمش 1 گیگ هستش اگه تونستی نصبش کن.در ضمن مد جنگ جهانی زیاد تیم نداره من خودم خوشم نمیاد ولی هوشش بالاست:n01:

roya.rashidi
23-07-2014, 05:23
من توصیه میکنم مد جنگ جهانی2 رو نصب کنی داری هوش مصوعی بالا هستش ولی حجمش 1 گیگ هستش اگه تونستی نصبش کن.در ضمن مد جنگ جهانی زیاد تیم نداره من خودم خوشم نمیاد ولی هوشش بالاست:n01:
واسه دانلودش مشکل ندارم میگید تونستی نصبش کن .یعنی سخته نصبش ؟ بعدشم مگه هر مدی هوش مصنوعیش جداس ؟؟ اگه اره قوی ترین هوش مصنوعیشون کدومه ممنون.
.
.
.
Blitzkrieg II اینو زدم واسه دانلود حجمش که 689 مگه ؟ همینه؟؟

erfan131
23-07-2014, 05:44
:thumbsup:

erfan131
23-07-2014, 05:49
واسه دانلودش مشکل ندارم میگید تونستی نصبش کن .یعنی سخته نصبش ؟ بعدشم مگه هر مدی هوش مصنوعیش جداس ؟؟ اگه اره قوی ترین هوش مصنوعیشون کدومه ممنون.
.
.
.
Blitzkrieg II اینو زدم واسه دانلود حجمش که 689 مگه ؟ همینه؟؟

مد جنگ جهانی رو نصب نکن اگه بخوای میزارم ولی نصب نکن من خوشم نمیاد هوشش بالست

erfan131
23-07-2014, 05:52
سلام این مد واقعا حجمش بلاست بنابراین کسایی که سرعت اینترنت بالایی دارند می تونن ازش استفاده کنند باتشکر جنرال

لینک دانلود مد به صورت میرور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c-generals-zero-hour)حجم :1.1 گیگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

erfan131
23-07-2014, 05:53
به نام خدا
اینم پچ تبدیل زبان مد جنگ جهانی دوم جنرال به انگلیسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک دانلود از اپلود بوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soroosh_cz
23-07-2014, 05:54
من چندین مد امتحان کردم، بهترین هوش رو Contra داره، یه مد خیلی خفن هم هست که کلا بازی رو دگرگون میکنه به اسم Mid East Crisis اگر اشتباه نکنم که جنگ اعراب و اسراییله، اون به حدی سخته که ...
نصب کنترا 007
Skirmish یا Multiplayer
فقط نقشه Green Pastures 3v3 آخرشه...

erfan131
23-07-2014, 06:02
من چندین مد امتحان کردم، بهترین هوش رو Contra داره، یه مد خیلی خفن هم هست که کلا بازی رو دگرگون میکنه به اسم Mid East Crisis اگر اشتباه نکنم که جنگ اعراب و اسراییله، اون به حدی سخته که ...
نصب کنترا 007
Skirmish یا Multiplayer
فقط نقشه Green Pastures 3v3 آخرشه...

کنترا008 بهتره یا 007:n13:

erfan131
23-07-2014, 06:06
به نام خدا
بازم کنترا شاهکار کرد و اپدیت جدیدی به بازی خود اضافه کرد
و بازم جنرال-جی ال ای شاهکار کرد و این مدو برای شما اماده کرد

لینک دانلود 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 52Fgames%252Fcc-generals-zero-hour%252Fdownloads)
حجم :287.18mb آموزش نصب مد (حتما بخوانید)

erfan131
23-07-2014, 06:11
میخوام یه مد باحضور ایران بزارم خودم امتحان نکرددم ولی شنیدم خیلی خوبه :n19:

erfan131
23-07-2014, 06:13
به نام خدا
این مد شامل تمام تیم های کشورهایی است که در جنگ های اخیر نقش یا کم و بیش نقش خواهند داشت
این مد شامل تیم های زیادی است از جمله ایران برای دیدن لیست تیم ها به ادامه مطلب مرجعه فرمایید
این مد حجم بالایی دارد
این مد به ارشیو عظیم مد ها و پچ های جنرال پیوست
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 52Fmods%252Fpeace-mission)
حجم : 400 مگابایت
Factions:
■Shanghai Cooperation Organization and Allies
China
Russia
Iran
Pakistan

■North Atlantic Treaty Organization and Allies
America
Britain
France
Germany
South Korea
Israel
Japan
■Free Development Anti-American Alliance
Iraq
North Korea
■Other countries
India ■Other Factions (Player Can not use)
Italy
South Africa
Egypt
Libyan
China Taiwan
Sweden
Kazakhstan
Vietnam

:n17:

erfan131
23-07-2014, 07:42
اگه مدی رو میخواید بگین تا بزارم تعارف نکنید باشه:n12::n06::n10:

مهندس الهه
23-07-2014, 11:56
اگه زیاد حمله میکنن و فعالیت زیادی تو بازی دارن یعنی هوششون بالاس

کنترا008 بهتره یا 007:n13:

کنترا 008 فقط دو تا ورژن بتا داده بیرون که پر از باگ هستن و قابل بازی کردن نیستند !
تکستچرها هم زیاد جالب نیستند

reza.1370
23-07-2014, 12:11
خوب اینا رو چجوری باید به بازی اضافه کرد؟من الان جنرال 1 و 2 رو اورجینال دارم رو سیستم هیچ چیز اضافه ای هم نصب نکردم الان چکار کنم ؟