PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

Kit_Kat
17-10-2011, 16:24
اطلاعات غلط منتشر نکن تا کسی بهت حرفی نزنه ! کسی که اطلاعات کذب منتشر میکُنه باید پای لرزشم بشینه !

اینجا تاپیک جنرالزه و من اجازه نمیدم هر تازه واردی بیاد هر اطلاعات ناقصی رو منتشر کُنه چون ما اینجا داریم زحمت می کشیم ، و نباید اعتبار این تاپیک با آدمای مدعی خالی از دانش و دارای اطلاعات ناقص مثل تو خدشه دار بشه ! چون هر خبر و اطلاعاتی که اینجا قرار گرفته و میگیره باید با منبع درست و کاملاً موثق باشه . فهمیدی حالا ؟ !

بعدشم بهتره بری به فکر بیهوشی و بی اطلاعیت باشی نه اینکه وقتی کسی کذب حرف هاتو ثابت کرد حاشیه بری ! مثل همین پُستی که ازت کوت کردم .

من هرجا ( خصوصاً در این تاپیک ) مطلب دروغ و ناقص که البته توش پُر ادعا باشه ( مثل پُست اول شما در همین صفحه ) ببینم ، به طور جدی برخورد میکُنم چون این تاپیک متعلق به من و افراد با سابقه ی دیگری مثل آقای منصوری هست که اطلاعات درستی داریم . اُفتاد حالا ؟ !
دوستان ببخشید میشه سوال من هم جواب بدین لطفا؟
آخه دو سه روزه هر نیم ساعت یک بار دارم سر میزنم ببینم کسی جوابمو داده یا نه...
راجع به اون هوش مصنوعی چنتا پست بالاتر پرسیده بودم که دشمن هیچ حمله و عکس العملی نشون نمیده؟!!!!
راه حلی داره؟

مهندس الهه
17-10-2011, 19:38
اگر دعواهاتون تموم شد لینک مدها رو از آپلود سرورهای مثل رپیدشیرو مدیافایر و . . . بگذارید
چون من نمیتونم از این لینکها دانلود کنم
لطفا

لینک پچ گرافیک رو هم میخواستم

یه سوال هم پرسیده بودم در مورد اینکه آیا برای نصب مد جدید باید مد قبلی پاک بشه ؟
یا مد جدید رو رو مد حاضر نصب کنیم !

Kit_Kat
17-10-2011, 20:44
اگر دعواهاتون تموم شد لینک مدها رو از آپلود سرورهای مثل رپیدشیرو مدیافایر و . . . بگذارید
لطفا

یه سوال هم پرسیده بودم در مورد اینکه آیا برای نصب مد جدید باید مد قبلی پاک بشه ؟
جواب یکی از سوالاتونو مطمئنم اونم اینه که امکان نداره دوتا مد با هم بشه نصب کرد و فقط یک مد در آن واحد میشه داشته باشین...

f6161
17-10-2011, 21:22
جناب mili_k مگه اینجا صف نونوایه که هر کی زود اومد عضو شد یه چیزی گیرش بیاد اونوقت هم از کسای دیگه ایراد میگیرید من کنترا 008 رو به 6 نفر از کسایی که کارکشته این بازی هستند دادم کاملا بررسی کردند گفتند همینه کلی ازم تشکر کردن در مورد مبصر کلاس هم که مثل اینکه شما خودتو معرفی کردی کلی متاثر شدن .خوب دیگه تا بیام به تو بفهمونم کنترا 009 هم میاد اونموقع من هنوز هیچ لذتی از بازیم نبردم البته امیدوارم یه روزی اینو بفهمی واز افکار جاهلیتت در بیایی پسرم دیگه هم باهات کاری ندارم تا وقتی که خودت این بازیو گیر بیاری و بازی کنی من مشخصات بازی قبلا پست کردم عکسش هم گذاشتم در آینده همه که دیدن و بازی کردن خودت مر تکب اشتباهت میشی

ufo-alien
17-10-2011, 21:55
دوست عزیز در این مدی که من میگم چین به زبان چینی حرف میزنه و جی ال ای به زبان فارسی دمو منو این مد هم توی سایتmoddb هستش و برای نصب اول باید جنرال اصلی 1 و2 نصب باشه ودر این پک دانلودی 1500 مگابایتی 396 مگابایتش 008 هستش وباقیش 007 که به زبان روسیه که قبل از 008 باید نصب بشه من قبلا 007 داشتم که باهاش امتحان کردم که میشه به جای 007 خود پک دانلودی 008 رو اجرا کرد ولی نشد حتما باید با 007 خود پک دانلودی 008 رو اجرا کنی البته جفت 007 ها یکی هستش در ضمن چون سایت moddb این و برای دانلود نگذاشته دلیل بر اینکه انتشار نیافته نمیشه شاید دارن این تو کشور دیگه میفروشن حالا یکی خریداری کرده upload کرده من تو گوگل سرچ کردم خیلی از وبلاگهاییو دیدم که اینو برای دانلود گذاشتن ولی لینکاش خراب بود ولی یه سایتی بود که درست بود من فورا اکانت پریمیوم تهیه کردم تو سایت downloads.ir و راحت دانلود کردم
من خیلی وقته که این سایت moddb رو چک میکنم میدونم که اونجا تا 007 رو میشه دانلود کرد عزیزم و دوست ندارم وقت شما یا خودمو بگیرم اشتباهم نمیکنم من از سال 2003 دارم ژنرال بازی میکنم همیشه هم دنبالش کردم و میتونم تشخیص بدم که این contra 008 هستش الان هم دارم بازی میکنم حتی یه اشکال کوچیک هم داره اونم اینکه تیم های حریف به طور کامل پیشرفت نمیکنند با تانکهای ابتداییشون میجنگند شما که تو ساختش همکاری دارید لطفا کمک کنید که این مشکل حل شه و تیمهای حریف قویتر حمله کنندَ

سلام اولا تشکر از اینکه این مطلب رو گزاشتید من از دو ستان بازم پرسیدم این مد آلفا تنها بر ای روسیه انتشار داده شده بوده و بنا بر قول دو ستمون این مد آلفا فقط بر ای تست بوده و کار نهایی هنوز منتشر نشده و این بازی به اسم آلفا لو رفته ....(منظورم اینکه بر ای تست در اختیار تعدادی قر ار گرفته بوده که به اسم کنترا آلفا منتشر شده) از شما سپاسگزارم و خواهش می کنم در صورت امکان در مکانی که دو ستان ایر انی بتونند به راحتی دانلود کنند (مثل :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کنید متشکرم

ufo-alien
17-10-2011, 22:02
بحث سر آلفا یا بتا یا نسخه full نبود بحث سر این بود که شما میگفتی هیچ نسخه ای از 008 نیومده ولی من گفتم اومده وخودت هم با این کامنتی که گذاشتی تایید کردی که اومده ولی خبر نداشتی پس تو خودتو بیش از این ضایع نکن کسی ادعا میکنی کنترا 008 ساختی ولی هنوز از انتشار 008 آلفا خبر نداشتی

دستت درد نکنه دوست من :41: من اصلا ادعای ندارم و کو چیک همه شما هم هستم :46:و بارها خواستم که همه دوستداران جنرال رو کمک کنم ......من دوست نداشتم اسمموسر پرست تیم مد 008جزو دستدانکاران قر ار بده ولی لطف کرده و این کار رو انجام داده که از ایشون متشکرم:11: ....

ufo-alien
17-10-2011, 22:09
آقای منصوری ببخشید من سه تا ازون مدهایی که چند صفحه پیش گذاشتین رو دانلود کردم...
مد گلوبال کریسیس که اسرائیل و سوریه رو داشت خیلی جالب بود ولی تیم های دشمن و حتی تیم های دوست هیچ کاری نمیکردن حتی روی سخت ترین حالت بازی...
مد ریبون رو هم دانلود کردم و خیلی ازش خوشم اومد ولی توی اون هم دشمن هیچ کاری نمیکنه!!!
فقط مد کنترا بود که دشمن نفسمو برید و واقعا سخته و خیلی خیلی هم جالبه ولی من از ریبون بیشتر خوشم اومد...
حالا چیکار کنم که هوش مصنوعی دشمن ها در ریبون درست بشه؟؟؟

سلام دوست من این مد ها همشون هوش مصنوعی دارند من که همشون را دارم و امتحان کردم همه هوش مصنوعی اشون کار میکنه ولی بازم شما می تونید این هوش مصنوعی رو روی همه مد ها نصب کنید بر ید به آدرس زیر و طبق آموزش عمل کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ufo-alien
17-10-2011, 22:16
لطفا

سلام بهترین راه اینکه همیشه اول از بازی یک کپی بگیر ید و همیشه مد ها تون را روی کپی نصب کنید و سپس بر ای نصب هر مدی یک کپی دیگه از بازی جنرال زرو بگیرید و مد جدید را روی اون نصب کنید موفق باشید :11:

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

اطلاعات غلط منتشر نکن تا کسی بهت حرفی نزنه ! کسی که اطلاعات کذب منتشر میکُنه باید پای لرزشم بشینه !

اینجا تاپیک جنرالزه و من اجازه نمیدم هر تازه واردی بیاد هر اطلاعات ناقصی رو منتشر کُنه چون ما اینجا داریم زحمت می کشیم ، و نباید اعتبار این تاپیک با آدمای مدعی خالی از دانش و دارای اطلاعات ناقص مثل تو خدشه دار بشه ! چون هر خبر و اطلاعاتی که اینجا قرار گرفته و میگیره باید با منبع درست و کاملاً موثق باشه . فهمیدی حالا ؟ !

بعدشم بهتره بری به فکر بیهوشی و بی اطلاعیت باشی نه اینکه وقتی کسی کذب حرف هاتو ثابت کرد حاشیه بری ! مثل همین پُستی که ازت کوت کردم .

من هرجا ( خصوصاً در این تاپیک ) مطلب دروغ و ناقص که البته توش پُر ادعا باشه ( مثل پُست اول شما در همین صفحه ) ببینم ، به طور جدی برخورد میکُنم چون این تاپیک متعلق به من و افراد با سابقه ی دیگری مثل آقای منصوری هست که اطلاعات درستی داریم . اُفتاد حالا ؟ !

دوستان عزیز زیاد سخت نگیرید من مطمئنم همه دوستان می خواند به نوعی در مورد بازی اطلاعات بدند و کمک کنند من از همه شما عزیزان سپاسگزارم موفق باشید ...:11::40::11:

ufo-alien
17-10-2011, 22:27
ار تقا ء گرافیک بازی جنرال زرو

این پک ساخت تیم :AFM RAYAN هستش (تیم خودم)

طر یقه نصب :

بعد از دانلود از حالت فشر ده خارج کنید و در محیط نصب بازی کپی کنید لازم به ذکر است این پک بر روی تمام مد های جنرال زرو قابل اجرا است ا(اول مد مورد نظر را روی بازی نصب کنید و سپس محتویات پو شه زیپ را در پوشه نصب بازی کپی پیس کنید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پک ارتقا گرافیک بازی جنرالها:

حجم:24.7 مگایایت

سستم پیشنهادی:

پردازنده : پردازشگر با چهار هسته، یا 2 هسته اینتل یا AMD Phenom

رم : 2GB -- 4GB رم یا بالاتر

پردازنده گرافیکی : Radeon سری 4800 یا بالاتر و یا کارت های انویدیا با ظرفیت مشابه

ساخت:تیم AFM RAYAN

لینک دانلود :

[SIZE="4"][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]
رفع اشکال :

لطفا پس از نصب فایل اصلی (فایل بالا ) بر روی بازی جنرال زرو ...این فایل 1 کیلو بایتی را دانلود و پس از اینکه آنزیپ کردید (از حالت فشر ده خارج کردید ) در پو شه جنرال زرو که بازی نصب است کپی پیس کنید .

Layken
17-10-2011, 23:03
دوستان به لحن حرف زدنشون دقت داشته باشن
دفعه بعد تذکر داده نمیشه

مهندس الهه
17-10-2011, 23:06
جواب یکی از سوالاتونو مطمئنم اونم اینه که امکان نداره دوتا مد با هم بشه نصب کرد و فقط یک مد در آن واحد میشه داشته باشین...
نمیخوام هر دو رو همزمان داشته باشم :20:

سلام بهترین راه اینکه همیشه اول از بازی یک کپی بگیر ید و همیشه مد ها تون را روی کپی نصب کنید و سپس بر ای نصب هر مدی یک کپی دیگه از بازی جنرال زرو بگیرید و مد جدید را روی اون نصب کنید موفق باشید :11:
زیاد خنگ نیستم هاا
ولی دقیق متوجه نشدم:20:
از کجا کپی بگیرم ؟
پوشه نصب؟

یعنی الان که کنترا رو دارم از پوشه نصب کپی بگیرم و بعد مثلا مد کرایسیس رو نصب کنم تو پوشه اصلی بازی؟
یعنی میشه مد جدید رو روی مد فعلی نصب کرد و مشکلی پیش نیاد ؟

آقا یوفو من یه مشکل هم با وبلاگ شما دارم
یعنی همیشه داشتم

ufo-alien
17-10-2011, 23:46
نمیخوام هر دو رو همزمان داشته باشم :20:

زیاد خنگ نیستم هاا
ولی دقیق متوجه نشدم:20:
از کجا کپی بگیرم ؟
پوشه نصب؟

یعنی الان که کنترا رو دارم از پوشه نصب کپی بگیرم و بعد مثلا مد کرایسیس رو نصب کنم تو پوشه اصلی بازی؟
یعنی میشه مد جدید رو روی مد فعلی نصب کرد و مشکلی پیش نیاد ؟

آقا یوفو من یه مشکل هم با وبلاگ شما دارم
یعنی همیشه داشتم

سلام
دوست عزیز از پوشه نصب بازی جنرال زرو یک کپی یا به تعداد مد های که می خوای همزمان داشته باشی کپی بگیر یعنی بر ای هر مدی یک کپی بگیر بعد بدون مشکل تمام مد ها ر ا داری، هر مدی را جدا جدا در یک پوشه که از بازی جنرال زرو کپی کردی نصب کن .:11:
بر ای اینکه وبلاگ رو مر تب داشته باشی از مرور گر های :فایر واکس یا اپرا یا گوگل چروم استفاده کن ... فکر کنم از اکسپلورر استفاده می کنی!:13:

T_rex
17-10-2011, 23:58
سلام

خبرهایی از جنرالز 3 هست یا شایعه هست ؟
چندتا بازی از همین مایه ها کردم اصلا حال نداد:13:command conquer 3 و red alert 3 هر دو تخیلی و مسخره
دلمون یه بازیه استراتژی تو مایه های جنرالز میخواد
کسی سراغ نداره ؟

f6161
18-10-2011, 00:34
آقای منصوری ما کوچیک شما هستیم و اینو میدونم که خیلی به ما یاد دادید و خطاب گفته های من شما نبودید
و این فایل 008 حدود 1500 مگ هستش که در اسرع وقت آپلود میکنم تو سایت قابل دسترس وما خیلی دوست داریم:10::20:

mili_k
18-10-2011, 02:26
جناب mili_k مگه اینجا صف نونوایه که هر کی زود اومد عضو شد یه چیزی گیرش بیاد اونوقت هم از کسای دیگه ایراد میگیرید من کنترا 008 رو به 6 نفر از کسایی که کارکشته این بازی هستند دادم کاملا بررسی کردند گفتند همینه کلی ازم تشکر کردن در مورد مبصر کلاس هم که مثل اینکه شما خودتو معرفی کردی کلی متاثر شدن .خوب دیگه تا بیام به تو بفهمونم کنترا 009 هم میاد اونموقع من هنوز هیچ لذتی از بازیم نبردم البته امیدوارم یه روزی اینو بفهمی واز افکار جاهلیتت در بیایی پسرم دیگه هم باهات کاری ندارم تا وقتی که خودت این بازیو گیر بیاری و بازی کنی من مشخصات بازی قبلا پست کردم عکسش هم گذاشتم در آینده همه که دیدن و بازی کردن خودت مر تکب اشتباهت میشی

بحث سر انتشار کُنترا بود که همه ی کسانی که منتظر کُنترا هستند و خبرهای مراحل ساخت مُد رو دنبال میکُنن به اتفاق میدونن که هنوز کُنترا 008 منتشر نشده و آلفا و بتا جزء ریلیز بازی نیست . ( پس همونطور که قبلاً 100 دفعه گفتم و از قضا نمیخوای بفهمی ! باز میگم کُنترا 008 منتشر نشده ) حالا نُسخه ی دزدی آلفا ی 008 رو میخوای به عنوان ریلیز نهایی به دوستات قالب کُنی اون دیگه اختیارش با خودته !

نیازی نیست به من چیزی حالی کُنی همین که بفهمی کُنترا 008 هنوز منتشر نشده و درک کُنی که بیرون اومدن و دزدی شدن نسخه ی آلفا رو نمیگن انتشار مُد برات کافیه ! 009 پیشکش ! و البته نیاز به پیشگویی تو نبود که در آینده کُنترا 008 و 009 و چه میدونم 0010 ! خواهد آمد کسی نگفت نمیاد ! منتها شما یه حرفی زدی که توش موندی و ضایع شُدی که گفتی کنترا 008 منتشر شده که همچین چیزی نیست و حالا میخوای این موضوع رو هر جوری شده به نفع خودت بپیچونی ولی گیر آدم نکته سنجی مثل من اُفتادی که راه پس و پیش هم نداری ! مثل اون یارو میمونی که اشتباهی اُفتاد تو جوب بعد واسه اینکه مردم مسخره ـش نکنن و جلو مردم ضایع نشه گفت دارم شنا میکُنم ! و نمیخوای پاشی و اشتباه و اطلاعات کم خودتو قبول کُنی .

اصلاً برو از سازندگان کُنترا بپُرس بهشون ایمیل بده بگو کنترا 008 ریلیز نهایی و فول رو داری ! اگر بهت نخندیدن بعد بیا اینجا به من که اگه قصد ازدواج داشتم الآن سن بچه ـم بودی بگو " پسرم " !!

shahin_mp3
18-10-2011, 02:54
الان اخرين ورژن چنده اسمش چيه ؟ :21:

مهندس الهه
18-10-2011, 15:41
سلام
دوست عزیز از پوشه نصب بازی جنرال زرو یک کپی یا به تعداد مد های که می خوای همزمان داشته باشی کپی بگیر یعنی بر ای هر مدی یک کپی بگیر بعد بدون مشکل تمام مد ها ر ا داری، هر مدی را جدا جدا در یک پوشه که از بازی جنرال زرو کپی کردی نصب کن .:11:
بر ای اینکه وبلاگ رو مر تب داشته باشی از مرور گر های :فایر واکس یا اپرا یا گوگل چروم استفاده کن ... فکر کنم از اکسپلورر استفاده می کنی!:13:
مرسی اقا یوفو

در عمرم از IE استفاده نکرده ام :20:
اولویتم اپراست
و برای فرومها فایرفاکس

ilililililiili
18-10-2011, 17:19
سلام من امروز پچ Contra 7 رو دانلود کردم. ولی چیزی به نام Setup نداره یکی هست که اونم نوشته Music pack avilivable - اونه یا نه؟
حالا من چطوری باید این پچ و نصب کنم.
درسته که بهترین پچ و بهترین هوش مصنوعیه؟

یه چیز دیگه: چرا هنوزم که هنوزه با این سیستمای شاخ جنرال نمیکشه؟ یا تیک میندازه تو بازی یا میندازه بیرون Errorه serious Problem میده.:13:

ufo-alien
19-10-2011, 01:09
سلام من امروز پچ Contra 7 رو دانلود کردم. ولی چیزی به نام Setup نداره یکی هست که اونم نوشته Music pack avilivable - اونه یا نه؟
حالا من چطوری باید این پچ و نصب کنم.
درسته که بهترین پچ و بهترین هوش مصنوعیه؟

یه چیز دیگه: چرا هنوزم که هنوزه با این سیستمای شاخ جنرال نمیکشه؟ یا تیک میندازه تو بازی یا میندازه بیرون Errorه serious Problem میده.:13:

سلام دوست گلم:11:
مد کترا دو جور تهیه شده البته بر ای ما ولی بر ای چند سیستم دیگه هم ر احی شده.... یکی نصبیه با ستاب و دیگری چند تا فایل با فر مت بیگ ستاب که تکلیفش معلومه ولی اگه فایل بود بعد از اینکه از حالت فشر ده خارجش کردی فایل های بدست آمده رو به داخل پو شه جنرال زرو کپی پیس کن (البته قبل از این کار حتما از پوشه بازی یک کپی بگیر )
در مورد ارور باید نقشه رو عوض کنی ولی در مورد نکشیدن بازی من نمی دنم ولی سیستم من نسبتا ضعیفه ولی باز با کم کردن گرافیک بازی از آپشن سر عت خیلی بهتر میشه بازی جنرال نیاز به رم بالای دارد ....:20:

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

ار تقا ء گرافیک بازی جنرال زرو

طر یقه نصب :

بعد از دانلود از حالت فشر ده خارج کنید و در محیط نصب بازی کپی کنید لازم به ذکر است این پک بر روی تمام مد های جنرال زرو قابل اجرا است ا(اول مد مورد نظر را روی بازی نصب کنید و سپس محتویات پو شه زیپ را در پوشه نصب بازی کپی پیس کنید )

سستم پیشنهادی:

پردازنده گرافیکی : Radeon سری 4800 یا بالاتر و یا کارت های انویدیا با ظرفیت مشابه

لینک دانلود :

[SIZE="4"][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]
رفع اشکال :

لطفا پس از نصب فایل اصلی (فایل بالا ) بر روی بازی جنرال زرو ...این فایل 1 کیلو بایتی را دانلود و پس از اینکه آنزیپ کردید (از حالت فشر ده خارج کردید ) در پو شه جنرال زرو که بازی نصب است کپی پیس کنید .

ilililililiili
19-10-2011, 04:52
من هر چی تو Contra 7 بودو کپی کردم تو پوشه ی Generals Zero ولی دقیقا همون مشکلیو پیدا میکنه که فایلای reborn V6 رو کپی میکنم. توی فایلای نصبی مشکلی نداره مثل Alpha Alliance و Reborn V5 ولی تو اونایی که باید کپی کنی این اررور و میده.

بچه ها لطفا یا یه پچ قابل نصب به من بدین یا بهم بگین چیکار کنم. ممنون.

pilot2000
19-10-2011, 15:18
برادر f616 افرين عجقم

زود اپ كن
دوستان زياد سخت نگيرين و سر يه بازي با هم بحث نكنيد

مثل ما باشين
دانشگاه اوقات بيكاري با بچه ها كل جنرال داريم :8:..لپ تاپا جور ..نت هم جور ..ديگه همه چي جور :10:

بچه ها كسي توانايي اپ كردنش رو داره دركنار اين دوستون اپ كنه
يه حالي به بكس فروم بده

تشكر قبلي و بعدي از شما

shadow320
19-10-2011, 17:43
سلام میخواهم بفهمم که کاماندو چین از کنار خط دفایی رد بشود و دیده نشود:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: :40::40::40::40::36::36::36::36::36::36::36::36::3 6::36::36::36::36::36::36::36::36::36:

مهندس الهه
19-10-2011, 23:27
لینک مدها از بقیه جاها موجود نیست یعنی؟
مثلا رپید و فایل فکتوری و مدیافایر و . . .

pilot2000
21-10-2011, 05:05
دوستان يه لينك سالم از كنترا 008 گير اوردم ..شما هم چك كنيد

من لينك اخري كه نسخه ريپك شده هست رو امتحان كردم سالم بود

مهندس الهه
21-10-2011, 13:19
دوستان يه لينك سالم از كنترا 008 گير اوردم ..شما هم چك كنيد

من لينك اخري كه نسخه ريپك شده هست رو امتحان كردم سالم بود
من هم لینک آخری رو تست کردم خراب بود

اگه لینک سالمی دارید بدید لیچ کنم تا بقیه هم دانلود کنند

خودش هم که آلفا هستش
اون هم آلفا 2!!!!

مهندس الهه
21-10-2011, 14:09
من هم اینو پیدا کردم

لینکهای mirror2 سالم هستند
اگر میخواید بگید لیچ کنم

aminzareei
21-10-2011, 16:22
این سایت هم چندتا لینک داره بدنیست

aminzareei
21-10-2011, 16:26
این سایت هم بدنیست

aminzareei
21-10-2011, 16:31
من هم اینو

pilot2000
21-10-2011, 19:04
مهندس جان
من 1 درصدشو جهت تست ديشب دانلود كردم سالم بود !! اينم مدرك :40:

يكي مونده به اخري

pilot2000
21-10-2011, 19:10
مهندس جان
درست فرمودين لينك هاي .fileserve سالمند
ليچ كن برادر بي زحمت

مهندس الهه
21-10-2011, 21:29
مهندس جان
من 1 درصدشو جهت تست ديشب دانلود كردم سالم بود !! اينم مدرك :40:
يكي مونده به اخري
بله
لینک سالمه
ولی لیچر ارور میده و نمیتونه ترنسفرش کنه

مهندس جان
درست فرمودين لينك هاي .fileserve سالمند
ليچ كن برادر بي زحمت
هوم ؟
من که برادر نیستم
پس بنا رو میذارم به اینکه مخاطب بنده نبودم :20:

aminzareei
22-10-2011, 00:41
یه چیزی رو تو مد 008 متوجه نمی شم
من 12 مد رو امتحان کردم هیچ کدوم حجمشون از 200یا 300 مگا بایت بیشتر نیست حتی 007 چرا حجم 008 اینقدر زیاده

pilot2000
22-10-2011, 03:59
پس بنا رو میذارم به اینکه مخاطب بنده نبودم :20:

بله
پرواضحه شما نبوديد

ilililililiili
24-10-2011, 11:52
من هر چی تو Contra 7 بودو کپی کردم تو پوشه ی Generals Zero ولی دقیقا همون مشکلیو پیدا میکنه که فایلای reborn V6 رو کپی میکنم. توی فایلای نصبی مشکلی نداره مثل Alpha Alliance و Reborn V5 ولی تو اونایی که باید کپی کنی این اررور و میده.

مهندس الهه
24-10-2011, 19:03

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبچه ها لطفا یا یه پچ قابل نصب به من بدین یا بهم بگین چیکار کنم. ممنون.

من این مشکل رو با نصب یه پچ رفع کردم
الان فایلهای نصب رو تو هارد ندارم
دوستان استاد اگر بیان حتما میگن کدوم پچ رو باید نصب کنید

ufo-alien
24-10-2011, 21:40

سلام آیا بازی رو آپدیت کردی یعنی پک 1.04 را نصب کردی اگه جواب منفی هستش باید این پک را نصب کنی یا از داخل خود بازی در قسمت آنلاین یا از اینتر نت دانلود کنی و در محیط نصب بازی داخل پو شه جنرال زرو کپی اش کنی و اجراش کنی بعد مد را نصب کنب اینهم لینک دانلود این پک :
17.5 مگابایت
generalszh104english

mohsen_blid
28-10-2011, 09:05
بالاخره کسی نیست یک لینک سالم بده که بشه
من دنبال این بازی هستم
خیلی جالبه
یه لینک سالم که کار کنه و در نصب مشکلی پیش نیاد
ممنون میشم

ufo-alien
28-10-2011, 21:51
بالاخره کسی نیست یک لینک سالم بده که بشه
من دنبال این بازی هستم
خیلی جالبه
یه لینک سالم که کار کنه و در نصب مشکلی پیش نیاد
ممنون میشم

دانلود بازی جنرالها دانلود جنرال یک و دانلود جنرال زرو لینک مستقیم

لینک دانلود:Contra007

کنترا 008 آلفا به زودی

ufo-alien
31-10-2011, 00:00
Contra008Alpha2

بسمي تعالي
------------------

تذکر:
اين مد فقط در مرحله تست ميباشد و داراي عيوب زيادي است و مد نهايي :Contra008Alpha2
هنوز منتشر نگرديده است.
نصب :
شما بر اي نصب اين مد نياز به نصب بازي جنرال يک و جنرال دو يا همان جنرال زرو داريد اين دو بازي را نصب کنيد سپس محتويات اين پوشه را در محل نصب بازي جنرال زرو کپي کنيد
------------------
اگر بازي جنرالها را هم نداريد مي توانيد از آدرس زير هر دو بازی تنها با حجم فقط :381 مگابايت دانلود کنيد
.

------------------
اين محصول ساخت کشور روسيه و يک تيم بسيار کارآمد ميباشد که با تلاش تيم:
AFM-RAYAN
گرد آوري و اصلاح گرديد.

MANSOORI54@YMAIL.COM
------------------
ما به صورت جدا گانه این مد را اصلاح و بر ای شماآپلود کردیم .:11:

لینک دانلود مد:Contra008Alpha2
حجم:193 مگابایت

تذکر مهم:
اگر صفحه بازی کمی تیره است و یا اگر نمی خواهید آن افکتهای گرافیکی را داشته باشید دکمه شیفت را نگه دارید و F12 را بزنید .
موفق باشید

shahin_mp3
03-11-2011, 01:47
چه قدر مد ميده بيرون :21:

Amir rza
03-11-2011, 05:09
کسی لینک دانلود این بازی رو نداره؟ هر چه کم حجم تر باشه بهتره.

مهندس الهه
05-11-2011, 04:04
Contra008Alpha2

بسمي تعالي
------------------

تذکر:
اين مد فقط در مرحله تست ميباشد و داراي عيوب زيادي است و مد نهايي :Contra008Alpha2
هنوز منتشر نگرديده است.
نصب :
شما بر اي نصب اين مد نياز به نصب بازي جنرال يک و جنرال دو يا همان جنرال زرو داريد اين دو بازي را نصب کنيد سپس محتويات اين پوشه را در محل نصب بازي جنرال زرو کپي کنيد
------------------
اگر بازي جنرالها را هم نداريد مي توانيد از آدرس زير هر دو بازی تنها با حجم فقط :381 مگابايت دانلود کنيد
.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------
اين محصول ساخت کشور روسيه و يک تيم بسيار کارآمد ميباشد که با تلاش تيم:
AFM-RAYAN
گرد آوري و اصلاح گرديد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMANSOORI54@YMAIL.COM
------------------
ما به صورت جدا گانه این مد را اصلاح و بر ای شماآپلود کردیم .:11:

لینک دانلود مد:Contra008Alpha2
حجم:193 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتذکر مهم:
اگر صفحه بازی کمی تیره است و یا اگر نمی خواهید آن افکتهای گرافیکی را داشته باشید دکمه شیفت را نگه دارید و F12 را بزنید .
موفق باشید
لینک مستقیم تا 60 ساعت

اگه مشکلی بود بگید دوباره لیچ کنم

rezapoyan
14-11-2011, 16:14
کسی هنوزم بازی میکنه؟؟؟؟؟

بله
با تیم gla silovig

ufo-alien
16-11-2011, 22:31
بله
با تیم gla silovig

بله من هم بازی میکنم مگه میشه این بازی بازی نکرد هر روز در حال پیشر فته ....:40::11:

Jang Bogo
16-11-2011, 23:45
کسی Tiberian Twilight رو بازی کرده؟ چطوریه؟

balcktear
25-11-2011, 21:31
آقا من بازی وار آرماگدون رو بهم دادن به اسم جنرال 2...
حالا بازی کردم بیچاره شدم انقد اشکال داشت:(.. بولم سوخت:(:(:(
سیو که نمیشه....یهو دریا که میاد وسط بازی...
مرحله هاش داغونه...
مرحله 1 ایران میگه با ساباتورها کار کن ولی خاموش نمیکنه دستگاهو..
مرحله 3 که اصن آخرش رد نمیشه چون بازم باید با ساباتورا کار کنی...
کمک کنید یکم بازی کنیم بولمون هدر نره اگه بلدید..دمتون گرم.

ufo-alien
26-11-2011, 00:28
آقا من بازی وار آرماگدون رو بهم دادن به اسم جنرال 2...
حالا بازی کردم بیچاره شدم انقد اشکال داشت:(.. بولم سوخت:(:(:(
سیو که نمیشه....یهو دریا که میاد وسط بازی...
مرحله هاش داغونه...
مرحله 1 ایران میگه با ساباتورها کار کن ولی خاموش نمیکنه دستگاهو..
مرحله 3 که اصن آخرش رد نمیشه چون بازم باید با ساباتورا کار کنی...
کمک کنید یکم بازی کنیم بولمون هدر نره اگه بلدید..دمتون گرم.

رفع اشکالات بازی وارآرماگددون(WAR ARMAGEDDON)
سلام
از حسن انتخابتون متشکرم
از این آدرس می تونیذ به قسممت رفع اشکالات بازی بر ید و سیو رد کردن مراحل بازی در اون هست :

از این آدرس هم می تونید ورژن دوم بازی رو دانلود کنید:

در همین جا از شما با بت اشکالات مو جود در بازی عذر خواهی می کنم :11:و امیدوارم با دانلود ورژن دوم و نصب اون این مشکلات رفع بشند .:20:
ما در حال ساخت یک بازی کامل هستیم به نام : فاینال بتل(FINAL BATTLE) که امیدوارم در اون بازی دیگه از این مشکلات و ایر ادات نباشه .

mehdiporbaba
28-11-2011, 09:15
سلام به همه
من مشکل این ارور رو دارم
هر کاری میکنم بازی جنرال زیرو اجرا نمیشه
با پچ بدون پچ و....

بازی تا قبل این ارور تو همین ویندوز اجرا میشد ولی یهو ارور داد
پاک کردم
دوباره نصب کردم
و....
ولی فایده نداشت
پچ 1.04 هم نصب کردم

ufo-alien
29-11-2011, 00:06
با سلام خدمت آقای منصوری می خواستن بدونم پروژه ی نبرد نهایی رو به پیشرفت است و یه تاریخ حدودی برای انتشار آن بگوئید و چند عکس جدید و کلیپ از داخل بازی بگذارید:5::46::11:

سلام بله با لاخره بعد از مدتی تعطیلی به خاطر مشکلات مالی دو باره کار از سر گرفته شده انشا الله دیگه مشکلی پیش نیاد اگه مشکلی پیش نیاد سعی می کنیم تا بستائن آینده منتشرش کنیم البته این دفعه کاملا بی ایر اد و اشکال ....
این هم آدرس یک کلیب از امکانات بازی هستش :

این هم چند تا عکس جدید از بازی و گرافیک جدید بازی و بافتها ی زمین و درختان جدید بازی البته این فقط پیش نمایشه:46::

اینهم بیس ایران و قسمتی از ادوات ایر ان :

با تشکر منصوری سر پر ست تیم :AFM RAYAN

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

سلام به همه
من مشکل این ارور رو دارم
هر کاری میکنم بازی جنرال زیرو اجرا نمیشه
با پچ بدون پچ و....

بازی تا قبل این ارور تو همین ویندوز اجرا میشد ولی یهو ارور داد
پاک کردم
دوباره نصب کردم
و....
ولی فایده نداشت
پچ 1.04 هم نصب کردم

سلام آیا مد دانلود کردید ؟... آیا این ارور رو ی خود بازی اتفاق می افته اگه پاسخ مثبته به احتمال خیلی زیاد نقشه از اینتر نت دانلود کردید برید به :Documents و پوشه:Command and Conquer Generals Zero Hour Data را کلا پا ک کن اگه نشد بگید دقیقا چیکار کردید تا کمک کنم ....:20:

Cain
29-11-2011, 01:13
سلام.
دوستان من فایل اجرایی بازی Zero Hour با ورژن 1 رو میخوام کرک نشده.
ورژن من الان 1 هستش اما چون کرک استفاده کردم دیگه نمیتونم Patch نصب کنم.
generals.exe و game.dat ممنون میشم اگه لینک بزارید یا خودتون اپلود کنید. هرچی Search کردم پیدا نکردم اخه. :41:

eissa68
29-11-2011, 18:46
سلام به دوستان بچه ها اگه ميشه لينگ اين Contra008Alpha2 رو از يه جا ديگه بدين اين فور شير كه لاك پشتي ميره الان چند ساعت گذاشتم تازه 20 درصد شده بود كه كلا يه دفعه قطع شد دمتون گرم

ufo-alien
30-11-2011, 15:06
سلام.
دوستان من فایل اجرایی بازی Zero Hour با ورژن 1 رو میخوام کرک نشده.
ورژن من الان 1 هستش اما چون کرک استفاده کردم دیگه نمیتونم Patch نصب کنم.
generals.exe و game.dat ممنون میشم اگه لینک بزارید یا خودتون اپلود کنید. هرچی Search کردم پیدا نکردم اخه. :41:

سلام برید به این آدرس :

aminjeddi
02-12-2011, 00:17
برای پچ 1.4 بازی ترینری وجود داره؟ اگه دوستان کسی داره لطف کنه بزاره. ممنون.:11:

ufo-alien
02-12-2011, 15:54
برای پچ 1.4 بازی ترینری وجود داره؟ اگه دوستان کسی داره لطف کنه بزاره. ممنون.:11:

سلا م بببینی اینها به درد تان می خورد ::20:

ufo-alien
11-12-2011, 15:25

سلام

Zero Hour Trainer +3
اینها هم هست

ilililililiili
12-12-2011, 06:45
WOW من همین الان اینو دیدم. بهترین خبری بود که شنیدم. گفتم به شماهم بگم.:46:
اینههههههههههههههه
:8:

eissa68
12-12-2011, 16:46
سلام به دوستان بچه ها اگه ميشه لينگ اين Contra008Alpha2 رو از يه جا ديگه بدين اين فور شير كه لاك پشتي ميره الان چند ساعت گذاشتم تازه 20 درصد شده بود كه كلا يه دفعه قطع شد دمتون گرم

يكي از بچه هاي همين سايت زحمتشو كشيد اگه خواستين بفرماييد تشكر از NET DOCTOR عزيز كه لينگ مستقيم كرد

pilot2000
13-12-2011, 01:07
تا جايي كه يادمه اون بچه ها گفتن بالا يه گيگه اين كنترا 8
اين كه حجمش خيلي كمه پس نبايد انتظار تغييرات زياد داشت

ufo-alien
13-12-2011, 01:11

سلام

با لاخره EA Game و Victory Gamesدستا هاشو به علامت تسلیم بالا بر د و تسلیم خواست مخاطبان پر طر فدار بازی جنرال شد و وظیفه ساخت سری جدید بازی های ژنرال را به گروه : BioWare

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] q7g8OO98g10F8vi80rsKqQXkobg

سپرد و این گروه قرار ه سری جدید این بازی زیبا و جذاب رو تا سال 2013 منتشر کنه.
تصاویر ی از بازی :

داستان :
در آینده ای نزدیک ، رهبران جهان با امضای یک معاهده جهانی وپایان دادن به جنگ توافق می کنند .تمام جهان متحد می شوند تا تروریسم را بر ای همیشه نابود کنند . تروریستها و جهان چپ تنها مانده اند .شما در با ، فرماندهی نیروهای خود ، برای پایان دادن به تروریسم جهانی یک بار و برای همیشه ایفانقش خواهید کرد .
همه جنگ -- نگاهی کنترل از سه جناح منحصر به فرد است ، رقابت برای منابع ، ایجاد پایگاه خود را از عمل ، و رهبری باتری انبوهی از تانک ها ، سربازان ، و هواپیما را به نبرد.

حس خارق العا د ه از رئالیسم -- ژنرال 2 به شما اجازه می دهد تا برای احیایی ، درگیری بصری خیره کننده در مقیاس حماسی شر کت کنید . واحدهای باور نکردنی جزئیات و محیط ، فیزیک پویا و هیجان انگیز جلوه های بصری در نبرد واقعی که پیش از این هرگز دیده نشده . این نزدیکترین چیزی که به جنگ واقعی است.

راه های جدید به تسلط و یا متحد با دوستان خود -- فراتر از کلاسیک با انتخاب حالت های چند نفره بازی جدید ، طراحی شده با هر دو حالت مشارکتی و رقابتی بازی است.

کمپین بین المللی هیجان انگیز -- فرماندهی جنگ علیه ترور در مبارزات انتخاباتی تک نفره . تجربه داستان دراماتیک از دیدگاه های متعدد از کل قهرمانان حتی قهرمانان دیوانه تروریستی در در حالی که درگیر دشمن درشدت انجام می شود و مبارزه با تاکتیک های زیادی رو بروست .

سازند گان قول دادند که تیمها و نقشه هاهمیشه در حال تکامل خواهد بود و قابل دانلود خو اهند بود . از نقشه ها و واحد ها و جناح ها ، مبارزات ، و .... ، خلاصه داستان، داستان مبارزه با تروریسم است عمیق تر از هر زمان دیگری....
اینهم اولین پیش نمایش بازی :

اینهم لینک و مننبع خبر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] q7g8OO98g10F8vi80rsKqQXkobg

pilot2000
13-12-2011, 01:26
فقط خداكنه گيم پلي بازي رو مثل نسخه سه نكنه
و همون هسته و سبك ادامه پيدا كنه

ufo-alien
14-12-2011, 01:51
ژنرال 2" منتشر خواهد شد

Frostbite 2:موتور برای ساخت

BioWare VGA رسما از پروژه مرموز جدید ، خود پرده برداری کرد.
سری جدید بازی کاملا کلاسیک و مدرن خواهد بود و با نام "Command & Conquer Generals 2 " ، و در سال 2013 منتشر خواهد شد دقیقا ده سال پس از انتشار اولین سری این بازی و این نشا نه ای از محبو بیت این بازی در میان بازی باز ها است که تا ده سال بر ای این بازی مد های بسیاری ساخته شده و بار ها و بار ها شر کت سازنده را با امضا های بسیار تحت فشار قر ار دادند بر ای ساخت شماره دوم این بازی که این شر کت بنا بر دلایل نا معلوم همچنان 4 شماره از سری بازی های نچندان موفق تایبریم را ادامه داد .....
حال شر کت سازنده بالاخره دست از موتور قدیمی خود بر داشت و برای ساخت این بازی از موتور قدر تمند بازی Battlefield 3 ، یا "جنگ 3" همان بازی پر جنجال ...(حداقل در ایر ان) استفاده خواهد کرد که همان موتور ،Frostbite 2 است .
که هنوز در ابتدای راه ساخت این بازی است و کار بسیاری مانده ....
، پلت فرم هنوز اعلام نشده است ، اما تخمین زده می شود بر ای PC ، XBOX360 و PS3 منتشر گردد .
این بازی حال و هوای مثل بازی جنرال ها خو اهد داشت که ایالات متحده و چین به عنوان متحدان آینده و نزدیک ارائه خواهند شد ، و سازمان های تروریستی به نام "ارتش آزادی جهانی" یا همان " GLA " ایفای نقش خواهند کرد و یک دوئل تمام عیار توسط استودیو bioware در لوس آنجلس تولید خواهد شد ،.....

تصاویری از بازی :

همچنین شر کت EA Game سیستم مورد نیاز برای PC رااعلام کرد حداقل سیستم مورد نیاز :

سیستم عامل : ویندوز ویستا (سرویس پک 1) 32 بیتی
پردازنده : 2 گیگاهرتز دو هسته (Core 2 Duo و 2.4 گیگاهرتز یا پردازنده Athlon X2 2.7 گیگاهرتز)
RAM : 2 GB
فضای خالی دیسک سخت : 20 گیگابایت !!
کارت (AMD) : از DirectX 10.1 سازگار با 512 MB ​​RAM (ATI
کارت گرافیک Radeon 3000 ، 4000 ، 5000 یا 6000 سری ، با نام ATI Radeon 3870 یا بالاتر عملکرد)
کارت گرافیک (NVIDIA) : از DirectX 10.0 سازگار با 512 MB ​​RAM (کارت گرافیک NVIDIA GeForce 8 ، 9 ، 200 ، 300 ، 400 و یا 500 سری با کارت گرافیک NVIDIA GeForce 8800 GT و یا بالاتر عملکرد)
کارت صدا : سازگار با DirectX
ماوس و دی وی دی درایو
سیستم توصیه شده : سیستم عامل : ویندوز 7 64 بیتی
CPU : چهار هسته CPU
حافظه : 4 گیگابایت
فضای خالی دیسک سخت : 20 گیگابایت
گرافیک : از DirectX 11 سازگار با 1024 MB RAM
(NVIDIA کارت گرافیک GeForce GTX 570 و یا ATI کارت گرافیک Radeon 6950)
کارت صدا : سازگار با DirectX
ماوس و دی وی دی درایو

مهندس الهه
17-12-2011, 18:27
من جنرالز رو روی سی دی دارم
هی گفتم ازشون ایمیج بگیرم تو دی وی دی نگه شون دارم
هی هم یادم رفت :دی
آخرش هم دیروز گذاشتم نصب کنم که نشد :دی

اقا یوفو اون لینک 300 مگی که میگفتید هم جنرالز یک داره و هم زرو آور ، لینکش رو لطف کنید بذارید تا اونو دانلود کنم
چیزی از بازی اصلی که کم و کاست نداره ؟

ufo-alien
17-12-2011, 20:47
من جنرالز رو روی سی دی دارم
هی گفتم ازشون ایمیج بگیرم تو دی وی دی نگه شون دارم
هی هم یادم رفت :دی
آخرش هم دیروز گذاشتم نصب کنم که نشد :دی

اقا یوفو اون لینک 300 مگی که میگفتید هم جنرالز یک داره و هم زرو آور ، لینکش رو لطف کنید بذارید تا اونو دانلود کنم
چیزی از بازی اصلی که کم و کاست نداره ؟

سلام نه دوست گرامی کامل کامله هم جنرال یک و هم جنرال زرو را دارد ...فقط روش فشرده کردنش فرق می کنه که حجمش اینقدر کم شده

دانلود بازی جنرالها دانلود جنرال یک و دانلود جنرال زرو لینک مستقیم

Command & Conquer Generals and Generals Zero Hour for Windows XP (Free) - download

محتویات فایل :

بعد از اینکه فایل فشر ده را از حالت فشر ده خارج کردید داخل
پو شه :

GENERALS 1.2
شما یک فایل با نام :

GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهید دید ، که مجموع دو بازی جنرالها با حجم بسیار اندک است، بدون نیاز به کرک یا نصب آپدیتهای مختلف به صورت نصب آسان می باشد، .و همچنین یک پوشه دارید
به نام پوشه:

Data
که مر بوط به تعقییر زبان بازی از زبان چینی به انگلیسی است.

------------------
طریقه نصب:

ابتدا فایل :

GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت *کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید ) توجه داشته باشید
که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است
...
انگلیسی کردن زبان بازی :

بعد از نصب * کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است بر ای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است
پوشه:Data
را در محل نصب بازی کپی ریپلیس کنید به این صورت که رو ی پوشه دیتا کلیک راست کنید سپس گزینه کپی را انتخاب
و به پوشه نصب بازی جای که بازی را نصب کرده اید بروید(این مورد در هر دو بازی هم بازی جنرال یک و هم جنرال زرو یکسان است)

و در محل نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه پیس را بزنید و در قبال پرسش ، گزینه: بله
و گزینه ریپلیس را بزنید .

تمام شد بازی به صورت کامل انگلیسی شد .حالا وارد بازی شوید و لذت ببرید .

لینک دانلود :
حجم فقط :381 مگابایت

لینک مستقیم (با تشکر از دوست گرامی:alihami:11:

alihami
24-12-2011, 13:50
سلام
contra008 نیامده هنوز ؟

ولی shockowave یک اپدیت جدید داده بیرون برای مدش خیلی جالب شده ! 1.1 :46:

alihami
24-12-2011, 16:33
با اجازه اقای منصوری من لینک دانلود بازی جنرال 1و 2 را برای خودم مستقیم کردم

گفتم برای بقیه دوستان هم قرار بدم که بتونن با سرعت بالا و مستقیم دریافت کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] az.com%2FkK3mB%2FGENERALS%2B-GENERALS%2BZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Lover
25-12-2011, 17:18
سلام
چطور می تونم این بازی رو بصورت شبکه تو خونه بازی کنم؟
ممنون

pilot2000
01-01-2012, 02:09
بو خاك مرده گرفته اينجا :5:

jamiamir1988
01-01-2012, 05:40
------------

ufo-alien
02-01-2012, 00:53
خبر های خوب در راه است

به زودی پکی را بهتون می دم که می تونید روی هر مدی بخواید نصب کنید و تفاوت بسیار زیاد ی را ببینید و اون هم تفاوت بافت زمین و دیدن آسمان در نقشه های بازی جنرال ها ست که گرا فیک اب و گرافیک محیط کا ملا تعقییر پیدا کرده درختهای جدید و کلی تعقیرات که تا نبینید باور تون نمی شه .....

تیم من دارند سخت روی گرافیک بازی کار می کنند امیدواریم که بتونیم گرافیک و دید جدی در بازی جنرالها ایجاد کنیم

ufo-alien
02-01-2012, 15:40
مصاحبه با سازندگان C&C: Generals 2

در نسخه بعدی سری بازی های Command & Conquer خبری از کین (Kane) که در سری Red Alert حضور داشت، نیست. کمپانی EA دوباره به سری Generals بازگشته تا یک بازی استراتژیک که از روی واقعیت شبیه سازی شده را به نمایش دربیاورد. نسخه Generals در سال 2003 راهی بازار شد و یک نسخه الحاقی نیز برای آن عرضه شد. بعد از گذشت چند سال از ساخت آن بازی، EA با همکاری BioWare نسخه بعدی این عنوان را با موتور بازیسازی Frostbite 2 برای PC در دست ساخت دارد. پس از معرفی این بازی در همایش VGA، سایت IGN مصاحبه ای را با دکتر ری موزیکا (Ray Muzyka) رئیس BioWare و جان ون كانگم(Jon Van Canegem) که در سمت تهيه كننده این بازی است، انجام داده که نظر شما را به آن جلب می کنیم.

IGN: مدت زیادی است که Generals از عنوان Command & Conquer حذف شده است. چرا الان و چرا Generals را برای دنباله سری C&C انتخاب کردید؟
كانگم: ما دنیای تمام نسخه های C&C را نگاه کردیم و به نسخه Generals رسیدیم. نسخه اول این بازی بهترین فروش را در سری Command & Conquer داشت و طرفداران این عنوان نیز همیشه سراغ نسخه بعدی آن را می گرفتند. زمانی که ما از نزدیک به این بازی نگاه کردیم، به این عنوان علاقه مند شدیم و تصمیم گرفتیم که دنباله این بازی را خلق کنیم.

IGN: بازي Generals 2 چگونه طرفداران نسخه اول را به سمت خودش جلب می کند؟ آیا بازی هنوز یک RTS سنتی است که بر اساس ساخت و ساز و تولید نیرو پیش می رود؟

كانگم: یکی از اهداف ما این بود که سری C&C را به ریشه اصلی اش بازگردانیم و آن را به یکی از مشهورترین و دوست داشتنی ترین بازی های سبک RTS تبدیل کنیم. بازی ای که بر اساس هسته اصلی عنوان های RTS ساخته شده است. بازیکنان در این بازی می توانند کنترل ارتشی بزرگ و بسیار قدرتمند را به دست بگیرند. باید به این موضوع هم اشاره کرد که المان های جدیدی به این بازی اضافه شده است. یکی از قسمت های مهم بازی این است که برای بازیکنان نوآوری به همراه داشته باشد.

IGN: داستان نسخه دوم به چه صورت است و چه ارتباطی با نسخه اول دارد؟
كانگم: بازي Generals 2 ده سال بعد از اتفاقات نسخه اول رخ می دهد. در ابتدای بازی، دنیا در صلح کامل است. در یک مراسم بزرگ، یک قرار داد صلح در حال امضا شدن است. اما کمی قبل از اینکه این قرارداد امضا شود، تروریست ها به رهبران دنیا که در این مراسم حضور دارند، حمله می کنند. از این حمله تنها یک رهبر جان سالم به در می برد که بازیکنان در نقش آن ظاهر می شوند. در این بازی 3 گروه GLA، EU و گروه دیگری که بعداً معرفی می شود، حضور خواهند داشت.

IGN: این پروژه چه معنایی برای BioWare دارد؟ آیا المان های نقش آفرینی به قسمت تک نفره این بازی اضافه شده یا BioWare در حال کار روی یک سبک متفاوت است که نقش آفرینی نیست؟
موزیکا: ما در BioWare قصد داریم چیزی را به وجود بیاوریم و آن را به شکلی به دنیای بازی ها ارتباط دهیم که چند سبک مختلف را شامل شود. ما می توانیم با ساخت بازی های مختلف روی پلتفرم های گوناگون به این هدف دست پیدا کنیم. حال آن بازی می تواند Generals 2روی PC، Mass Effect و Dragon Age روی کنسول ها و یا یک بازی MMO مانند Star Wars: the Old Republic باشد. برای Generals 2 چنین کاری را انجام می دهیم و کاری می کنیم که این بازی چیز متفاوتی نسبت به نسخه های قبلی داشته باشد.

IGN: چه مدت است که Generals 2 در دست ساخت قرار گرفته و چرا این بازی نسخه کنسولی ندارد؟
كانگم: استودیوی ما در اوایل سال 2011 تأسیس شد و ما در تابستان به بخشی از BioWare تبدیل شدیم. اعضای تیم در استودیوهای مختلف هستند، اما هسته اصلی در لس آنجلس قرار دارد. برخی از اعضای تیم ما نیز در پروژه های قبلی C&C نیز حضور داشته اند. دلیل اینکه بازی Generals 2 روی PC تمرکز دارد، این است که این سری از بازی ها از دیرباز روی PC عرضه شدند و بهتر بود که نسخه بعدی آن را هم برای PC عرضه می کردیم.

IGN: موتور Frostbite 2 که تأثیری روی این بازی و قسمت گیم پلی دارد؟
كانگم: موتورFrostbite 2 قدرت فوق العاده ای دارد و از تکنولوژی بی نظیری بهره می برد. نه تنها به ما اجازه می دهد که محیط های بزرگ و پر جزئیات بسازيم، بلکه این امکان را فراهم می کند که تجربه جدیدی خلق کنیم. بازیکنان در این بازی می توانند به ارتشی بسیار بزرگ دستور بدهند و آن را رهبری کنند.
موزیکا: موتور Frostbite 2 تکنولوژی بسیار بالایی دارد و قدرت به وجود آوردن صحنه های سینمایی فوق العاده ای را در گیم پلی به سازندگان می دهد. این موضوع باعث می شود که بتوانیم بازیکنان را تحت تأثیر قرار دهیم و تجربه خوبی در داستان به آن ها منتقل کنیم.

IGN: چرا گفتید که Generals 2 بیشتر یک بازی چندنفره است تا تک نفره؟
كانگم: تمرکز ما روی دو بخش تک نفره و چندنفره به یک اندازه است. بازیکنان در این عنوان باید هر دو قسمت را تجربه کنند. هر دو قسمت این بازی یک تجربه بسیار عالی و متفاوت را در خود جای داده اند. ما ایده های خوبی برای بخش چندنفره داریم که فعلاً نمی توانیم درباره آن ها صحبت کنیم.

ufo-alien
04-01-2012, 03:26
نمونه کار جدید:

mili_k
04-01-2012, 15:18
این عکس های پُست بالا رو دیدم فکر کردم جنرالز 3 هست داشتم نا اُمید می شدم . خوب شد گفتی نمونه کاره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h1v6
04-01-2012, 17:07
سلام دوستان خوبین . یادش به خیر منم خیلی زیاد جنرال بازی می کردم قبلا همش تو گیم نت . حالا دوباره می خوام بازی کنم ولی رو لب تاپم نصبش کردم و اجرا نشد نه جنرال 1 نه 2 نه حتی پچ هایی که داشتم . یکی از دوستان دیدم یه option گذاشته اونم انجام دادم بازم نشد . خیلی دوست دارم بازم بازی کنم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید جنرال 1 این ارور رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جنرال 2 هم این ارور رو میده

خیلی زد حال خوردم 2-3 روزه دارم دنبال مشکل می گردم لطفا کمکم کنید

Windows 7
config لب تاپم هم هست

intel core i5 M450 2.40GHz 2.40GHz
Ram : 4Gig
System Type : 32
: geraphic 1Gig Nivada

h1v6
04-01-2012, 20:24
من مشکلم حل شد باید همون فایل option که دوستمون گذاشته بو رو edit می کردم تو قسمت resiolotion یل ول بچه ها دمتون گرم که بعد 7 8 سال هنوز این بازی رو زنده نگه داشتین

alihami
05-01-2012, 01:13
این لینک مستقیم بازی جنرال 1 و 2 چون ظاهرا لینک قبلی که قرار داده بودم بعضی از بچه ها مشکل داشتن

برای دانلود کلیک کیند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dbaz.com%2Fpremium%2F10524e802cda715c42e778cdb9788 392%2F4f04c5db%2Fs110.us.%2F26281445%3FGENERALS%25 20-GENERALS%2520ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dost1
05-01-2012, 13:21
بچه ها میشه لینک Contra 008 را با لینک مستقیم برای دانلود بذارید تا بشه با دانلود منجر دانلود کرد ؟

h1v6
05-01-2012, 15:37
سلام .بچه ها من Contra007 رو دانلواد کردم ولی همون ارور همیشگی رو میده میشه کمکن کنین

alihami
06-01-2012, 18:44
سلام .بچه ها من Contra007 رو دانلواد کردم ولی همون ارور همیشگی رو میده میشه کمکن کنین

سلام
شما باید قبل ریختن مد contra به چند نکته توجه کنی

1. جنرال 2 خود را اپدیت کنید و به ورژن 1.04 برسانید

این سه پارت دانلود کن و بعد از اکسترکت کردن پچ 1.04 روی جنرال 2 کرک نشده ات نصب کن ( اگر جنرال 2 تو کرک کرده باشی پچ نصب نمیشه / پس دوباره باید جنرال2 نصب کنی ) و بعد هم کرک موجود در فایل رو
داخل پوشه ی بازیت کپی کن ..
دانلود patch1.04+crack
part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] baz.com%2Fpremium%2Fd47f6dea01a3b6bf1dbb47adae7fa2 b5%2F4f0bc69a%2Fs96.us.%2F26707466%3FPatch1.04%2Cc rack%2528ZH%2529.part1.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!3t/Patch1.04%2Ccrack%28ZH%29.part1.rar

part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dbaz.com%2Fpremium%2F8993ff6e23b25ec39fe4924e3a8bd c1a%2F4f0bc6de%2Fs110.us.%2F26823254%3FPatch1.04%2 Ccrack%2528ZH%2529.part2.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!3m/Patch1.04%2Ccrack%28ZH%29.part2.rar

part3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dbaz.com%2Fpremium%2Fb382751352bfa45308b2fd021095c 3f1%2F4f0bc6f6%2Fs105.us.%2F26823269%3FPatch1.04%2 Ccrack%2528ZH%2529.part3.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!3a/Patch1.04%2Ccrack%28ZH%29.part3.rar

2. وقتی مد contra نصب میکنی نباید هیچ مد دیگری روی جنرال نصب باشه

به این دوتا نکته توجه کنی مشکلت حله :46:

alihami
06-01-2012, 18:53
بچه ها میشه لینک Contra 008 را با لینک مستقیم برای دانلود بذارید تا بشه با دانلود منجر دانلود کرد ؟

خدمت شما دوست عزیز
البته اسمش هست contra008A2 و هنوز نسخه ی نهایی بیرون نیامده .. (تهیه کننده اقای منصوری )

برای دانلود کلیک منید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] apidbaz.com%2Fpremium%2Fa8920978bf89c6b7d564e83e48 2e4488%2F4f070f78%2Fs110.us.%2F26705249%3FGenerals %2BContra%2B008%2BA2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] apidbaz.com%2Fpremium%2Fa8920978bf89c6b7d564e83e48 2e4488%2F4f070f78%2Fs110.us.%2F26705249%3FGenerals %2BContra%2B008%2BA2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pilot2000
06-01-2012, 20:31
فكر نميكنم اين كنترا 008 باشه حجمش 1.5 گيگه ( همون نسخه الفايي كه ريليز شده بود)
من از يه جا 50 درصدشو دان كرده بودم كه ويندوز خراب شد و ديگه حس دان نبود

alihami
07-01-2012, 00:29
فكر نميكنم اين كنترا 008 باشه حجمش 1.5 گيگه ( همون نسخه الفايي كه ريليز شده بود)
من از يه جا 50 درصدشو دان كرده بودم كه ويندوز خراب شد و ديگه حس دان نبود

خیر contra008 هنوز به صورت رسمی بیرون نیامده ( 008 - working now... )
البته چیزی به امدنش هم نمانده

شما می تونی برای گرفتن اخرین اخبار به این سایت مراجعه کنی

dost1
09-01-2012, 10:13
خدمت شما دوست عزیز
البته اسمش هست contra008A2 و هنوز نسخه ی نهایی بیرون نیامده .. (تهیه کننده اقای منصوری )

برای دانلود کلیک منید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست عزیز این پروسس کاری اش را پیدا کردم چیزی نمونده کامل بشه :46:

ufo-alien
12-01-2012, 15:24
اگه لینک اون فایل کنترا 1.5 گیگی را دارید و سالمه بزار ید ببینم چیه ممنون

jack426
12-01-2012, 16:25
من با جنرال یه همچین مشکلی دارم ( سیستمم هم ضعیف نیست):13:

معمولا وسطهای بازی یه همچین مشکلی پیش می یاد
اگه کسی راه حلی داره بگه هر دو جنرالها نصب هستند و تا آخرین نسخه بروز شدند

BENZEMA
13-01-2012, 00:15
سلام بر همه من جنرال زیرو رو بازی میکنم البته با مد شاک ویو 1 یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی همه چیو میسازم بازی کند میشه اولش خوبه ها ولی وقتی تانک و نیرو و اینا میسازم خیلی کند میشه ضمنا من با استفاده از برنامه Cheat Engine پولمو پر میکنم یه چیزه دیگه رمم 2 و گرافیکم 1 دی دی ار تو هست سی پیو هم دوهسته ایه

خواهشا کمکم کنین چی کار کنم که بازی کند نشه و روون باشه حتی من با پایین ترین سطحش (از نظر گرافیکی) هم بازی کردم ولی بازم همینجوری میشه

خواهشا کمک کنین مرسی

ufo-alien
13-01-2012, 05:35
من با جنرال یه همچین مشکلی دارم ( سیستمم هم ضعیف نیست):13:

معمولا وسطهای بازی یه همچین مشکلی پیش می یاد
اگه کسی راه حلی داره بگه هر دو جنرالها نصب هستند و تا آخرین نسخه بروز شدند
سلام این مشکل بیشتر با مدها روی می ده آیا مدی رو بازی نصب کردید اگه اینطوریه نقشه ای که روش این ارور را می ده عوض کنید عمو ما با تعویض نقشه مشکل حل میشه.

ufo-alien
13-01-2012, 05:51
سلام بر همه من جنرال زیرو رو بازی میکنم البته با مد شاک ویو 1 یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی همه چیو میسازم بازی کند میشه اولش خوبه ها ولی وقتی تانک و نیرو و اینا میسازم خیلی کند میشه ضمنا من با استفاده از برنامه Cheat Engine پولمو پر میکنم یه چیزه دیگه رمم 2 و گرافیکم 1 دی دی ار تو هست سی پیو هم دوهسته ایه

خواهشا کمکم کنین چی کار کنم که بازی کند نشه و روون باشه حتی من با پایین ترین سطحش (از نظر گرافیکی) هم بازی کردم ولی بازم همینجوری میشه

خواهشا کمک کنین مرسی

سلام این مشکل زمانی روی میدهد که عمو ما بار زیادی از موتور دارید میکشید مو تور بازی جنرال زیاد قوی نیست بر ای جبران این ضعف اگه سیستمتون قوی باشه مشکلی نخواهید داشت ...عمو ما با کم کردن حر یفها مشکل حل میشه شما بجای 5 حر یف مثلا می تونید هوش بازی رو عوض کنید و دو تیم بر دارید بر ای دانلو د هوش مصنوعی خیلی سختیه بر ید به این آدرس :

Amir rza
13-01-2012, 10:20
سلام به همه.
ببخشید میتونید نسخه ی کامل Command & Conquer Generals:Zero hour رو که قابلیت آنلاین هم داشته باشه(البته برا ویندوز سون باشه) برا دانلود بذارید.خیلی ازتون ممنون میشم.:11:
(فقط اگه حجمش زیاد بود به صورت پارت پارت قرار بدید خیلی بهتره.)

amirthegod
13-01-2012, 13:50
سلام . ببخشید این mode نبرد نهایی (final battle) کی میاد ؟؟ اگه اومدی لطفا برای دانلود بذاریدش

amirthegod
13-01-2012, 14:13
دوباره سلام ! ببخشید mode برای جنرال اومده که ایران توش باشه ؟؟ اگه هست لطفا برای دانلود بذارین ...

BENZEMA
13-01-2012, 15:22
سلام این مشکل زمانی روی میدهد که عمو ما بار زیادی از موتور دارید میکشید مو تور بازی جنرال زیاد قوی نیست بر ای جبران این ضعف اگه سیستمتون قوی باشه مشکلی نخواهید داشت ...عمو ما با کم کردن حر یفها مشکل حل میشه شما بجای 5 حر یف مثلا می تونید هوش بازی رو عوض کنید و دو تیم بر دارید بر ای دانلو د هوش مصنوعی خیلی سختیه بر ید به این آدرس :

مرسی از پاسخت ممنون راستیتش من دکمه تشکرو پیدا نکردم و الا ازت تشکر میکردم :11:

ufo-alien
13-01-2012, 16:53
سلام به همه.
ببخشید میتونید نسخه ی کامل Command & Conquer Generals:Zero hour رو که قابلیت آنلاین هم داشته باشه(البته برا ویندوز سون باشه) برا دانلود بذارید.خیلی ازتون ممنون میشم.:11:
(فقط اگه حجمش زیاد بود به صورت پارت پارت قرار بدید خیلی بهتره.)

سلام چند صفحه قبل که گذاشته بودیم حجمش هم خیلی کمه 381 تا است به یک روش خاص فشرده شده برید به این ادرس:

این هم هست با لینک مستقیم

ufo-alien
13-01-2012, 17:01
سلام . ببخشید این mode نبرد نهایی (final battle) کی میاد ؟؟ اگه اومدی لطفا برای دانلود بذاریدش

سلام داره تموم میشه تابستان منتشر میشه

BENZEMA
13-01-2012, 17:17

درست بود اون موقع نقشه هشتایی بود ولی 6 تاییش کردم بهتر شد

اون هوش مصنوعی رو نصب کردم ولی هوش مصنوعی اونا ده برابر ماست اصلا هلیکوپترا خنگ شدن :31:

یه چیزه دیگه به نظرت بهترین تیم کدومه ؟؟(از نظر تخریب کردن

:40::11:

jack426
13-01-2012, 20:18
سلام این مشکل بیشتر با مدها روی می ده آیا مدی رو بازی نصب کردید اگه اینطوریه نقشه ای که روش این ارور را می ده عوض کنید عمو ما با تعویض نقشه مشکل حل میشه.
مد1.1 ShockWave نصبه

Jeff hardy M
14-01-2012, 17:11
من میخوام انلاین بازی کنم . هیچ روشی به غیر از اصل خریدن نیست ؟
من الان انلاین بخوام بازی کنم باید چیکار کنم ؟ بن شدن نداره که ؟

Amir rza
14-01-2012, 20:32
سلام به همه.
ببخشید کسی میتونه روش آنلاین بازی کردن بازی Command & Conquer Generals رو بهم بگه آخه وقتی رو کانکت کلیک میکنم نمیتونه وارد شه و Can not conect میده.
لطفا کمک کنید.:41::42:

pilot2000
14-01-2012, 21:07
سلام دوستان

اين لينك سالم مد

command & conquer generals zero hour - contra 008 (alpha 2)

هستش ( حالا نريزين سرم كه هنوز ربليز نشده و اينها ... ) در هر صورت اين نسخه بيرون اومده با حجم 1.5 گيگ

حالا رسمي و غير رسمي بودنشو نميدونم اما يكي دوتا از دوستان تو صفحات قبل يه سري از تغييرات رو گفتن مثل فارسي حرف زدن و ....

فعلا شايد اين تنها لينك سالم غير تورنت از اين مد باشه كه در تاريخ 14/09/11 ميلادي اپلود شده

فقط تنها مشكلش اينه كه بايد با چيز*پي*ان بازش كنيد

من از شما ميخوام هر كس ليچر داره لطف كنه اينو ليچ كنه
تا همه بتونن دانلود كنن من كه به شخصه چيز*پي*انم پوكيده با اين سرعتش

اينم عكس تست لينك يكي از پارتهاش

ufo-alien
15-01-2012, 02:21
من میخوام انلاین بازی کنم . هیچ روشی به غیر از اصل خریدن نیست ؟
من الان انلاین بخوام بازی کنم باید چیکار کنم ؟ بن شدن نداره که ؟

سلام به همه.
ببخشید کسی میتونه روش آنلاین بازی کردن بازی Command & Conquer Generals رو بهم بگه آخه وقتی رو کانکت کلیک میکنم نمیتونه وارد شه و Can not conect میده.
لطفا کمک کنید.:41::42:

سلام دوستان گرامی
بر ید به این ادرس با تصویر تو ضیح دادم

Amir rza
15-01-2012, 09:07
سلام دوستان گرامی
بر ید به این ادرس با تصویر تو ضیح دادم

سلام دوست عزیر.
ببخشبد این راهنما مال Generals عادی هست یا فقط مال Generals:Zero hour هست؟
آخه من فقط نسخه ی Generals رو دارم.

ufo-alien
15-01-2012, 23:47
سلام دوست عزیر.
ببخشبد این راهنما مال Generals عادی هست یا فقط مال Generals:Zero hour هست؟
آخه من فقط نسخه ی Generals رو دارم.
نه فرق نمی کنه فقط وقتی در هاماچی اکانت می سازید باید بگید که طرف مقابلتون هم جنرال نسخه یک را اجرا و وارد بازی بشه ضمنا می تونید از این آدرس جفته دو نسخه جنرال یک و جنرال زرو را یک جا با حجم بسیار کم دانلود کنید ...

لینک :

موفق باشید

Amir rza
16-01-2012, 07:11
نه فرق نمی کنه فقط وقتی در هاماچی اکانت می سازید باید بگید که طرف مقابلتون هم جنرال نسخه یک را اجرا و وارد بازی بشه ضمنا می تونید از این آدرس جفته دو نسخه جنرال یک و جنرال زرو را یک جا با حجم بسیار کم دانلود کنید ...

لینک :

موفق باشید

آخه میدونید چیه من ویندوز 7 دارم و به خاطر همین فکر نکنم رو این ویندوز اجرا بشه و دیگه اینکه فک کنم نسخه ی منم مشکل داره چون دوباره online رو زدم و همون ارور رو داد.:41:
البته یه نسخه ی 2 گیگی پیدا کردم که اگه بشه با اون آنلاین بازی کنم.:8:

Jeff hardy M
16-01-2012, 15:11
ترینر هر دو بازی GENERAL و ZERO HOUR رو دارید ؟
برای پولش میخوام . کلی از نت دانلود کردم ولی کار نکردن

shahroozm
16-01-2012, 15:55
نسخه 3 این بازی نیومده؟

ufo-alien
16-01-2012, 16:06
آخه میدونید چیه من ویندوز 7 دارم و به خاطر همین فکر نکنم رو این ویندوز اجرا بشه و دیگه اینکه فک کنم نسخه ی منم مشکل داره چون دوباره online رو زدم و همون ارور رو داد.:41:
البته یه نسخه ی 2 گیگی پیدا کردم که اگه بشه با اون آنلاین بازی کنم.:8:

سلام رو ویندوز 7 هم اجرا میشه اگه نشد :

----------
رفع اشکال اجرا نشدن بازی در ویندوز سون

این فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ فایل:
options.ini
را در مسیر زیر کپی پیس کنید .
C:\Users\X\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data
حجم :یک کیلو بایت
لینک در یافت فایل

شما با دقت طر یقه بازی آنلاین را نخو ندید شما در قسمت مولتی پلیر می تونید آنلاین بازی کنید نه در قسمت انلاین در قسمت آنلاین فقط با داشتن سر یال نامبر اورجینال قادرید به شبکه سازنده بازی وصل بشید بر ای بازی آنلاین تحت شبکه نرم افزار هاماچی بر ید به این آدرس و بخونید :

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

ترینر هر دو بازی GENERAL و ZERO HOUR رو دارید ؟
برای پولش میخوام . کلی از نت دانلود کردم ولی کار نکردن

بر ید به اینجا ببینید به دردتون می خوره در سه صفحه ترینر هست :

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

نسخه 3 این بازی نیومده؟

این بازی نسخه سه نداره ولی جنرال 2 در حال ساخته شر کت سازنداش گفته 2013 می آد بر ای اطلاعات بیشتر بر ید به این آدرس:

ufo-alien
19-01-2012, 02:07
درست بود اون موقع نقشه هشتایی بود ولی 6 تاییش کردم بهتر شد

اون هوش مصنوعی رو نصب کردم ولی هوش مصنوعی اونا ده برابر ماست اصلا هلیکوپترا خنگ شدن :31:

یه چیزه دیگه به نظرت بهترین تیم کدومه ؟؟(از نظر تخریب کردن

:40::11:

سلام به نظر همه تیمها خوبند و لی من بهترین تیمم جنرال تاکسینه :10:من اون رو خیلی دو ست دارم و با هاش راحتم ...

mehdiporbaba
20-01-2012, 20:34
سلام
اقا یکی میتونه ترفندهای موجود در بازی ZeroHour رو برام بنویسه؟؟؟
مثلا ترفندهای مثل این ترفند که پیدا کردم

ufo-alien
21-01-2012, 02:14
[/COLOR][QUOTE=ufo-alien;6787983]نمونه کار جدید :

این تصویر آخرین مدی که من دارم روش کار می کنم به نظر تون گرافیک بازی چقدر تعقییر کرده ...این صحنه رو انتخاب کردم چون همتون این صحنه رو بیشتر از همه می شناسید ...

mehdiporbaba
22-01-2012, 21:32
سلام
اقا یکی میتونه ترفندهای موجود در بازی ZeroHour رو برام بنویسه؟؟؟
مثلا ترفندهای مثل این ترفند که پیدا کردم

هیچکی نیس کمک کنه؟؟؟؟

mehdiporbaba
24-01-2012, 10:22
قبلا اینجا پست رو زمین نمیموند
ولی الان انگار نه انگار

ufo-alien
24-01-2012, 19:41
قبلا اینجا پست رو زمین نمیموند
ولی الان انگار نه انگار

خوب از این تقلبها کسی بلد نیست من تقلب گزاشتم برید به این آدرس ببینید به دردتون می خوره:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iilliya
26-01-2012, 14:24
سلام برو بکس گل چه خبر ؟ خدا نگم چی کار کنه این EA game رو که بعد 10 12 سال هنوز من گیر این بازم
یوفو جان آهرین ورژن شک ویو رو از کجا بگیرم؟
ببینم شما ها هنوزم آنلاین میزنین؟

Hamid Reza
27-01-2012, 13:27
سلام
بچه ها من تا حاالا از پچ های کنترا 7 و ریبورن 5 و ریبورن 4 و اینا استفاده کردم
ولی هیچ کدوم اندازه همون ریبورن 4 واسم جالب نبود

به نظرتون الان خفن ترین پچ موجود چیه؟ پچی که تغییرات کرده باشه و یه ذره تنوع تو بازی ایجاد شه
کنترا 8 و اینا چطوره؟

دوست دارم یه پچی باشه کلی تیم جدید توش اضافه شده باشه که هر کدوم یه سری خصوصیت های منحصر به فرد داشته باشن :D

ufo-alien
29-01-2012, 12:49
سلام برو بکس گل چه خبر ؟ خدا نگم چی کار کنه این EA game رو که بعد 10 12 سال هنوز من گیر این بازم
یوفو جان آهرین ورژن شک ویو رو از کجا بگیرم؟
ببینم شما ها هنوزم آنلاین میزنین؟

سلام
شما می تونید جدید ترین مد ها را و مد مورد نظر تون را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهیه کنید .

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

سلام
بچه ها من تا حاالا از پچ های کنترا 7 و ریبورن 5 و ریبورن 4 و اینا استفاده کردم
ولی هیچ کدوم اندازه همون ریبورن 4 واسم جالب نبود

به نظرتون الان خفن ترین پچ موجود چیه؟ پچی که تغییرات کرده باشه و یه ذره تنوع تو بازی ایجاد شه
کنترا 8 و اینا چطوره؟

دوست دارم یه پچی باشه کلی تیم جدید توش اضافه شده باشه که هر کدوم یه سری خصوصیت های منحصر به فرد داشته باشن :D

شما می تونید جدید تر ین مد ها را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در یافت کنید

بهترین مد ها شوک ویو هاست که جدید ترین هاش در آدرس بالا آمده و کنترا 007 هست که در بالا نیز آمده و لی 008 هنوز منتشر نشده بتای اون منتشر شده بود که ایر ادات زیادی داره و در صفحات گذشته آدرس دانلودش رات هم من و هم دو ستان قر ار داد ند .

mehdiporbaba
30-01-2012, 13:05
خوب از این تقلبها کسی بلد نیست من تقلب گزاشتم برید به این آدرس ببینید به دردتون می خوره:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز این رو پج 1.04 کار نمیکنه
دوستان دیگه چیزی بلد نیستن؟؟
هر نوع ترفندی
مثلا ساختن دورن تو gla صدام که از اول کار نمیکنه بدون اپدیت

sajjadram
31-01-2012, 10:21
با عرض سلام خدمت دوستان اقای منصوری خسته نباشد ما از انتظار خسته شدیم تا تابستان خیلی مونده منتظر نبرد نهایی هستیم نمیشه زود تمام بشه ما دنبال تحول در بازی هستیم جنرال 2 هم که سال 2013 ما تا اون موقع چی کار کنیم دوستان مد جدید میشناسند واسه دانلود بزارند

وین رونی
31-01-2012, 16:57
این بازی شبیه چه بازی هست؟چرا اینقدر طرفدار داره؟

ufo-alien
01-02-2012, 22:13
با عرض سلام خدمت دوستان اقای منصوری خسته نباشد ما از انتظار خسته شدیم تا تابستان خیلی مونده منتظر نبرد نهایی هستیم نمیشه زود تمام بشه ما دنبال تحول در بازی هستیم جنرال 2 هم که سال 2013 ما تا اون موقع چی کار کنیم دوستان مد جدید میشناسند واسه دانلود بزارند

سلام متشکرم ولی بچه بخدا خیلی کار سختیه و من تیمم را از دست دادم و به تنهای دارم کار می کنم و من باید به کار های خودم هم برسم من شا غلم و سر کار هم می رم و کلی کار دارم و زندگی بسیار سخت شده این کار ها را م بر ای دلم و از روی علاقه دنبال می کنم ....ولی بازم سر هر فر صتی دارم روی باز ی کار می کنم

alirezami
01-02-2012, 22:58
سلام
دوست عزیز بیا به این آدرس و این فایل رو بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردی بریز رو بازی یعنی کپی کن در پوشه بازی جنرال زرو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه بازم درست نشد بگو کمکت کنیم

سلام میشه لینک خود فایل رو بزاری؟!

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

اگه منظور شما پر یدن بیرون در هنگام بازیه این ایر اد فقط مر بوط به هوش مصنوعی بازیه البته فقط در جنرال زرو نه مدها اگر در مدها هم این کار انجام میشه ایر اد از فایل های ویر ایش شده است این فایل ها احتمال بسیار زیاد ایر اد داره البته اگه بتونید دقیق توجه کنید دقیقا بگید کجا و در ساخت یا اجرای چه کاری این ارور رو می ده (البته در مد ها ) من بر اتون ترمیمش میکنم
در جنرال زرو هم این هوش مصنوعی بازی وار آر ماگدون رو بر یز ید رو بازی دیگه اون مشکل بر اتون پیش نمی آد
آدرس دانلود هوش مصنوعی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطبق آموزش ها امتحانش کنید اگه مشکل رفع نشد خبر م کنید

موفق باشید

لینک خودشرو بزارید لطفا

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

سلام متشکرم ولی بچه بخدا خیلی کار سختیه و من تیمم را از دست دادم و به تنهای دارم کار می کنم و من باید به کار های خودم هم برسم من شا غلم و سر کار هم می رم و کلی کار دارم و زندگی بسیار سخت شده این کار ها را م بر ای دلم و از روی علاقه دنبال می کنم ....ولی بازم سر هر فر صتی دارم روی باز ی کار می کنم

سلام این ارور please insert the first game cd جنرال زیرو هور رو چی کار کنم؟!

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

لینک خودشرو بزارید لطفا

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

لطفا جواب بدید عجله دارم

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

لینک خودشرو بزارید لطفا

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

لطفا جواب بدید عجله دارم
خواهشا سریعتر

ufo-alien
02-02-2012, 01:12

لینک خودشرو بزارید لطفا

لطفا جواب بدید عجله دارم

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

خواهشا سریعتر

رفع اشکال اجرا نشدن بازی در ویندوز سون Generals error windoes 7

این فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ یکی از فایل های :
options.ini

را( هرکدام با یک رزولیشن خاص خود میباشد) در مسیر زیر کپی پیس کنید :

C:\Users\X\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

لینک دانلود: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Generals Zero Hour

جرای بازی جنرال بدو ن نیاز به کرک و پک , , 1.04 و بدون نیاز به سی دی بازی

این فایل این امکان رو به شما می ده تا جنرال زرو رو دیگه بد ون نیاز به آپگر یت 1.04 و هر نوع کرک و بد ون سی دی اجرا کنید .....

ضمنا نصب کلیه مد ها روی جنرال زرو دیگه نیاز به پک :1.04 English نداره...
این فایل رو از حالت زیپ خارج کنید و بعد در محل نصب یازی کپی اش کنید :

لینک فایل مستقیم:
حجم 2 مگابایت

لینک: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محصول شر کت ;AFM & RAYAN
سازنده: منصوری

Hamid Reza
05-02-2012, 20:47
سلام
یه پچی بود چند وقت پیش دانلود کرده بودم و نصب کردم که هوش مصنوعی بازی رو خیلی برده بود بالا
تیم ها از همون ابتدا حملات ویرانگر و مخربی میکردند
هیچ چیزی رو به بازی اضافه نمیکرد فقط هوش مصنوعی رو میبرد بالا
الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم
ممنون میشم یکی از دوستان اگه داره واسم بزاره

alihami
06-02-2012, 01:43
این بازی شبیه چه بازی هست؟چرا اینقدر طرفدار داره؟

این بازی سبکش استراتژیک هست و یکمی شبیه بازی R.U.S.S هست اگر بازی کرده باشین (البته جنرال بهتره ها :10:)

شما خودتم یکبار این بازی انجام بدی طرفدارش میشمی خیلی توپه ! موضوع بازی درباره جنگ بین کشور های امریکا و عراق و چین هست (بیس بازی ) بعد هر کدام از این کشور ها یک سری تیم دارن ( هرکدوم 3تا تیم در بعضی موارد با خود کشور میشه 4 تا ) .. که شما فرمانده ای یک تیم به عهده می گیری و یک ارتش میسازی که با دستورات شما به تیم مقابل حمله و فتحش می کنی البته در مپ های 2 تایی 4 تایی و 5تایی و 6 تای 7تای (خیلی کمه) و 8تایی!

چند سال بعد از انتشار بازی یک سری گرو ها امدن و با تغییراتی در تیم ها و ... مد از خودشون دادن بیرون .:8:
مثلا مد کنترا برای یک تیم روس هست !
که شما همه این مد ها رو می تونی از سایت زیر بگیرین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکنترا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشوک ویو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدرن وار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRISE OF THE REDS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCOLD WAR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدTHE END OF DAYS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ..
البته وبلاگ اقای منصوری هم هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو به نظر من بهترین این ها کنترا 007 و 008 (که هنوز نیامده )

و شوک ویو هستند

دیدی بازی توپیه :46:

البته generals2 هم داره ساخته میشه شما می تونی در این سایت قسمتهایی از بازی ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

sajjadram
06-02-2012, 13:46
باعرض سلام دوستان من بازی جنرال را گم کرده بودم به همین خاطر رفتم یه زی جدید خریدام نصبش کردم مشکلی نداره کار میکنه ولی وقتی مدی نصب میکنم ارور تکنیکال دیفیکالتی میده دوستا ن کسی میتونه بگه مشکل از چیه

ufo-alien
06-02-2012, 18:57
سلام
یه پچی بود چند وقت پیش دانلود کرده بودم و نصب کردم که هوش مصنوعی بازی رو خیلی برده بود بالا
تیم ها از همون ابتدا حملات ویرانگر و مخربی میکردند
هیچ چیزی رو به بازی اضافه نمیکرد فقط هوش مصنوعی رو میبرد بالا
الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم
ممنون میشم یکی از دوستان اگه داره واسم بزاره

شما می توانید دو تا هوش مصنوعی از این ادرس های زیر بدست بیارید و وی بازی نصب کنید که خیلی خفن هستند .
هوش اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش-مصنوعی-بازی-WAR-ARMAGEDDON.html)
هوش دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش-مصنوعی-بازی-WAR-ARMAGEDDON.html)

البته این هم هست که می تونید از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بدست بیارید .
واین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
06-02-2012, 19:03
[QUOTE=sajjadram;6825086]باعرض سلام دوستان من بازی جنرال را گم کرده بودم به همین خاطر رفتم یه زی جدید خریدام نصبش کردم مشکلی نداره کار میکنه ولی وقتی مدی نصب میکنم ارور تکنیکال دیفیکالتی میده دوستا ن کسی میتونه بگه مشکل از چیه [/QUOTE
سلام
عوامل مختلفی می تونه علت به و جود آمدن این مشکل بشه اولین و محتمل تر ینش اینه که پک : روی بازی نصب نباشه یعنی بر ای نصب مد بازی باید حتما آپدیت شده باشه .
بر ای دریافت آپدیت به این آدرس برو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avare 3355
16-02-2012, 01:24
با سلام خدمت دوستان
من جنرال 2 رو که در حالت مپ 8تایی اجرا می کنم بعد از اینکه بازی پیشرفت می کنه و اجزای بازی زیاد میشه (تاپ و توپ ومسلسل زیاد میشه)بازی قطع میشه و برنامه بسته میشه مشکل چی می تونه باشه فکر نمی کنم سخت افزاری باشه چون 2گیگ رم و cpu 2.2 از سرش زیاده

alihami
19-02-2012, 11:53
منم همین مشکل دارم توی contra وقتی بازی روی 8 نفر حتی گاهی اقات 5 نفر هم میزارم وسط بازی که همه پیشرفت کردن

میپره بیرون و ارور تکنیکال دیفیکالتی میده !

مشکل حل شدنی نیست !
ولی این مشکل من با مد شوک ویو ندیدم توی هشت نفره سنگین میشه ولی نمیپره بیرون

ufo-alien
19-02-2012, 23:22
منم همین مشکل دارم توی contra وقتی بازی روی 8 نفر حتی گاهی اقات 5 نفر هم میزارم وسط بازی که همه پیشرفت کردن

میپره بیرون و ارور تکنیکال دیفیکالتی میده !

مشکل حل شدنی نیست !
ولی این مشکل من با مد شوک ویو ندیدم توی هشت نفره سنگین میشه ولی نمیپره بیرون

سلام اغلب با تعویضنقشه وتیمها مشکل بر طرف میشه متاسفانه این از ضعفهای بزرگ موتر بازی بوده و هست ....

ufo-alien
19-02-2012, 23:28

طر یقه نصب :

سستم پیشنهادی:

لینک دانلود :

رفع اشکال :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

pilot2000
25-02-2012, 14:39
:13: نیستین

ufo-alien
26-02-2012, 16:46
با سلام
آیا راهی است که بازی جنرال زرو بدو ن نیاز به جنرال یک اجرا کرد
داخل این سایت آـموزش داده اما عکسی که گفته بود نمایش داده نمی شود
ممنون می شوم دوستان پاسخ دهند

سلام نه شما باید اول بازی جنرال را نصب کنید و بعد پک جنرال زرو را نصب کنید بازی جنرال زرو نیاز به یک سر یفایل از بازی جنرال ها را دارد در این سایت گفته شما می تونید بعد از نصب بازی جنرال یک فایل های مذکور را از جنرال یک بر دارید و کپی کنید در جنرال زرو و آن وقت جنرال یک را پاک کنید .
اگه جنرال یک را ندارید می تونید از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر دو تا جنرال ها را دانلود کنید با حجم بسیار کم

ufo-alien
29-02-2012, 21:26
با سلام خدمت آقا منصور گل
و دیگر دوستان همگی سلام
اقا یک خواهشی داشتم می خواستم بدانم مد های مثل cold-war-crisis
آدرس سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثل این مد کفیت داشته باشد وجود دارد !؟
اگر وجود دارد می شود معرفی کنید
ممنون می شوم
با تشکر

سلا م با تشکر
بله مد های :

Rise of the Reds ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds%2Frise-of-the-reds%2Fdownloads)

و:

Contra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds%2Fcontra%2Fdownloads)

و

A Global Crisis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds%2Fa-global-crisis%2Fdownloads)

و
Vietnam Glory Obscured ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ds%2Fvietnam-glory-obscured%2Fdownloads)

موفق شاد باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajjadram
06-03-2012, 13:45
با تشکر از اقای منصوری که مشکلات فنی بازی را همیشه حل کرده و دوستان را راهنمایی کرده .

ŞHÍЯÍŃ
09-03-2012, 11:56
سلام ببخشید کسی لینک دانلود جنرال 2 رو نداره؟؟

کلی گشتم پیدا نکردم:13:

ufo-alien
09-03-2012, 20:11
با تشکر از اقای منصوری که مشکلات فنی بازی را همیشه حل کرده و دوستان را راهنمایی کرده .

سلام تشکر خواهش میکنم وظیفه است...:11:

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

سلام ببخشید کسی لینک دانلود جنرال 2 رو نداره؟؟

کلی گشتم پیدا نکردم:13:

سلام بله بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در دو لینک بر اتون آپلود کردم با حجم بسیار کم هم جنرال یک و هم جنرال زرو تنها حجم فقط :381 مگابایت:11:

ufo-alien
12-03-2012, 23:42
سلام.
من یک بار Command & Conquer Generals and Generals Zero Hour را دانلود کردم. ولی متاسفانه از دستم رفت.
به سایت afm-rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفتم برای دانلود ولی لینکهای دانلود مشکل دار شدن. لینک مستقیم از کار افتاده. لطفا اگر امکان داره لینک دانلود رو درست کنید.

سلام
دو ست گرامی بله متاسفانه لینک دانلود مستقیم به دلیل محدو دیت دانلود به مشکل بر خورده و لی لینک غیر مستقیم از سایت : میتونید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در یافت کنید

دو ستانی که اینتر نت پر سر عت دارند یا سر ور خصوصی دارند لطف کنند و این فایل بازی جنرالها را آپلود کننند تا همه دوستان بتو نند به راحتی در یافت کننند . متشکرم :40::11:

ŞHÍЯÍŃ
13-03-2012, 01:02
ُلام لینک رو توی پی سی دادم مستقیم کردن فکر کنم تا 2 3روزی باشه هر کی خواست دانلود کنه:46:

ŞHÍЯÍŃ
14-03-2012, 22:24
سلام من بازی رو نصب کردم جنرال یک میاد ولی زیرو نمیاد بازی رو میزنم اجرا میشه اون لوگو اولش میاد به ولی بعد چند ثانیه میره و وارد بازی نمیشه:41:

ufo-alien
15-03-2012, 01:36
سلام من بازی رو نصب کردم جنرال یک میاد ولی زیرو نمیاد بازی رو میزنم اجرا میشه اون لوگو اولش میاد به ولی بعد چند ثانیه میره و وارد بازی نمیشه:41:

سلام برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و طبق راهنما عمل کنید :11:

فرخند
15-03-2012, 11:19
سلام
من ژنرال 1 و 2 را دارم ولی تا مپ میسازم بعد چند ثانیه میترکه و میگی باختی
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

سلام
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

arming900
15-03-2012, 11:57

اتفاقا من همین دیروز نصبش کردم

شما این فایل رو دانلود کنید و بعد اسخراج کنید و در مسیر زیر کپی کنید

documents>>>command and conqure generals data

alihami
15-03-2012, 12:36
سلام
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

سلام
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

سلام منم چند وقت پیش به این مشکل خوردم بعد از اینکه دستوز ساخت یک ساختمان میدین یکدفعه همچی منفجر میشه و از بازی می پرین بیرون به مپ ربطی نداشت توی اکثر مپ ها همین مشکل داره

راه حل : دوباره جنرال 2 رو نصب کن :18: من این کار کردم جل شد

C0OPeR
15-03-2012, 13:18
سلام منم چند وقت پیش به این مشکل خوردم بعد از اینکه دستوز ساخت یک ساختمان میدین یکدفعه همچی منفجر میشه و از بازی می پرین بیرون به مپ ربطی نداشت توی اکثر مپ ها همین مشکل داره

راه حل : دوباره جنرال 2 رو نصب کن :18: من این کار کردم جل شد

مشکل از کرک و پچ بازی هستش !
پچ 1.04 به همراه کرک مربوطه نصب کنید مشکل حل میشه

فرخند
15-03-2012, 13:33
کسی نیست جواب ما رو بده

avril3
15-03-2012, 15:18
دوستان من می خوام امروز این بازی بخرم ..لطفا راهنمایی کنید چه ورژنی رو باید بگیرم ..با تشکر

فرخند
16-03-2012, 15:27
موقع نصب پچ 1.04 ارور میده که یک فایل همخونی نداره چه کنم ؟؟ رو تا ژنرال دو تست کردم نشد

ufo-alien
16-03-2012, 18:10
سلام
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

سلام
باید چه کنم ؟
لطفا کمک کنید

ایر اد ا ز کرک شماست کرک را تعویض کنید بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ŞHÍЯÍŃ
16-03-2012, 18:13
دوستان من می خوام امروز این بازی بخرم ..لطفا راهنمایی کنید چه ورژنی رو باید بگیرم ..با تشکر

سلام

من برای خریدش رفتم اکثرا ژنرال یک و زیرو با هم توی یه دی وی دی میفروشن فکر نکنم بیشتر از این هم جایی داشته باشه:46:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید من قبلا ژنرال داشتم زده بود ژنرال5 خیلی باحال بود کلی مپ بیشتر چند تا کشورش ناو داشتن کسی داره پچ اش رو؟؟

ufo-alien
16-03-2012, 18:13
سلام اگه اینتر نت پر سر عت دارید نیاز به خریداری نیست از این آدرس دانلود بفر ماید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وگرنه بازی ژنرالها را تهیه کنید که در مجموع ژنرال یک و ژنرال زرو در ونش هست البته بعدا می تونید بر تر ین مد ها را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود بفر ماید ...

ufo-alien
16-03-2012, 18:20
موقع نصب پچ 1.04 ارور میده که یک فایل همخونی نداره چه کنم ؟؟ رو تا ژنرال دو تست کردم نشد

بر ای آموزش طر یقه آپدیت یا همون نصب پک 1.04 بر ید به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرخند
16-03-2012, 23:44
دوست عزیز من تا مپ میسازم بعد چند ثانیه همه چیه میترکه !
پچ 1.04 رو هم به درستی نصب کردم و ژنرال رو هم دوباره نصبیدم و ژنرال من ایرانی نیست
ترخدا کمکم کنیدددددددددد

ufo-alien
17-03-2012, 02:20
دوست عزیز من تا مپ میسازم بعد چند ثانیه همه چیه میترکه !
پچ 1.04 رو هم به درستی نصب کردم و ژنرال رو هم دوباره نصبیدم و ژنرال من ایرانی نیست
ترخدا کمکم کنیدددددددددد
سلام دوست عزیز من که عرض کردم به احتمال زیاد ایر اد از کرک شماست این کرک که در این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر اتون قر ار دادم دانلود بفر ماید و از حالت فشر ده خارج کنید سپس در پوشه نصب بازی کپی کنید این فایل هم کار آپدیت را انجام می ده هم کار کرک را امتحان بفر میاد نتیجه را اطلاع بدید .:20:
موفق باشید

ŞHÍЯÍŃ
17-03-2012, 02:46
ببخشید من قبلا ژنرال داشتم زده بود ژنرال5 خیلی باحال بود کلی مپ بیشتر چند تا کشورش ناو داشتن کسی داره پچ اش رو؟؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه......

ufo-alien
17-03-2012, 10:40
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه......

سلام احتمالا این بوده

حجم:347.26mb

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

موفق باشید سال نو همتون هم مبارک

فرخند
17-03-2012, 11:27
ممنون ولی دانلود نمیشه
لطفا یکجا دیگه آپلود کنید مرسی

فرخند
17-03-2012, 14:53
دستت درد نکنه درست شد
اون لینک سالم بود ولی شلوغ منم به همین دلیل مستقیمش کردم و بعد دانلود کردم
فقط یک مشکل دارم یه 30 دقیقه ای بازی کردم یکدفعه ارور داد اومد بیرون ارورش هم طولانی بود
راستی من مد کنترا 7 رو نصبیدم

ufo-alien
17-03-2012, 18:14
دستت درد نکنه درست شد
اون لینک سالم بود ولی شلوغ منم به همین دلیل مستقیمش کردم و بعد دانلود کردم
فقط یک مشکل دارم یه 30 دقیقه ای بازی کردم یکدفعه ارور داد اومد بیرون ارورش هم طولانی بود
راستی من مد کنترا 7 رو نصبیدم

ایر اد از نقشه است نقشه را تعویض کنید

sepehr 2011
20-03-2012, 14:17
کی با من و برادرم بازی میکنه؟؟؟؟:evil:

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

البته توی game ranger با یک ساعت مشخصی حریف مــــــــــــــــــــیـــ ـــــــــــــــــــــــطـ ـــــــــــــــــلبــــــ ــــــــــــــــــیــــــ ــــم.

ŞHÍЯÍŃ
20-03-2012, 17:25
سلام ببخشید یه مشکلی دارم یه کم حجم بازی نفرات و کلا بازی شلوغ میشه خیلی تیک تیک میره من کلا با ژنرال هر ورژنی این مشکل رو دارم به خاطر چیه؟؟راهی هست؟؟

sepehr 2011
21-03-2012, 13:15
سلام ببخشید یه مشکلی دارم یه کم حجم بازی نفرات و کلا بازی شلوغ میشه خیلی تیک تیک میره من کلا با ژنرال هر ورژنی این مشکل رو دارم به خاطر چیه؟؟راهی هست؟؟
سلام دوست عزیز ما توی گیم رنجر هر وقت این طوری میشه میگیم بازی Lag داره.
یکی از دلایلی که بازی این طوری میشه اینه که:
1-تعداد افراد زیاد است.
2-یکی از شما ها دارد لشکر بسیار بزرگی میسازد و همین باعث lag در بازی می شود.
3-پول بی نهایت گذاشتی و با هارد ها بازی میکنی اونها تا جایی که بتونن لشگر میسازن و به هیچ دردی هم نمیخورن هارد ها.:13:
4-شاید با رمز یا با ترینر میری.
5-داری توی گیم رنجر یا یه چیز دیگه بازی میکنی و یکی شون اینترنت شون خرابه و باعث lag روی بازی میشه.:32:
فکر میکنم همین علت های خوبی باشه به این نکات توجه کن و به بازی برو و بازی بدون Lag میشه.
راستی اگه با هارد ها داری بازی میکنی تعدادشون زیاده و دارن هی لشگر میسازن و حمله نمیکنن یکی از دلیل های Lag در بازی هست.:5:
موفق باشی دوست من.:46::king:

ŞHÍЯÍŃ
21-03-2012, 13:26
سلام دوست عزیز ما توی گیم رنجر هر وقت این طوری میشه میگیم بازی Lag داره.
یکی از دلایلی که بازی این طوری میشه اینه که:
1-تعداد افراد زیاد است.
2-یکی از شما ها دارد لشکر بسیار بزرگی میسازد و همین باعث lag در بازی می شود.
3-پول بی نهایت گذاشتی و با هارد ها بازی میکنی اونها تا جایی که بتونن لشگر میسازن و به هیچ دردی هم نمیخورن هارد ها.:13:
4-شاید با رمز یا با ترینر میری.
5-داری توی گیم رنجر یا یه چیز دیگه بازی میکنی و یکی شون اینترنت شون خرابه و باعث lag روی بازی میشه.:32:
فکر میکنم همین علت های خوبی باشه به این نکات توجه کن و به بازی برو و بازی بدون Lag میشه.
راستی اگه با هارد ها داری بازی میکنی تعدادشون زیاده و دارن هی لشگر میسازن و حمله نمیکنن یکی از دلیل های Lag در بازی هست.:5:
موفق باشی دوست من.:46::king:

:31:بله لشکر که خیلی میسازن همش هم حمله میدن من چیت نمیزنم لگ اش میگیره تا چند ثانیه لگ داره بعد ول میکنه:31:همین اش یه کم اعصاب خورد کنه:19:

sepehr 2011
21-03-2012, 14:34
دقیقا همین طوره من و برادرم همیشه داریم با هارد ها بازی میکنیم lag داره و اعصاب من و برادرمو بهم می ریزه.
و اون موقع ما از بازی بیرون میایم چون هی lag ها تکرار میشه عزیز بهتره لشگر کم بسازی و زود جمع شون کنی.

sepehr 2011
22-03-2012, 13:29
درست شد یا نه شیرین جان؟؟؟;):10::12::11:

xpix
01-04-2012, 16:27
دوستان لطفا کمک کنید :

با هزار بدبختی سی دی های جنرالز 1 و 2 (ZH) رو پیدا و نصب کردم ( ویندوز 7 ) .

الان جنرالز درست شده ولی جنرالز ZH بازی نمیشه . هر کاری هم که فکر بکنید کردم و همه کرک ها رو هم امتحان کردم .

برام خیلی مهمه این بازی نوستالژیک رو یه بار دیگه به یاد جوونیام بازی کنم :41:

ارور " تکنبکال دیفیکالتی . . . " میده :13:

از همتون ممنونم

xpix
01-04-2012, 18:56
حتی اگه بشه کاری کرد که یکی از مود های دیگه مثل Contra یا shockwave رو هم بریزم بازم عالی میشه .
یعنی راهی نداره ؟! :41:

ufo-alien
01-04-2012, 22:54
دوستان لطفا کمک کنید :

با هزار بدبختی سی دی های جنرالز 1 و 2 (ZH) رو پیدا و نصب کردم ( ویندوز 7 ) .

الان جنرالز درست شده ولی جنرالز ZH بازی نمیشه . هر کاری هم که فکر بکنید کردم و همه کرک ها رو هم امتحان کردم .

برام خیلی مهمه این بازی نوستالژیک رو یه بار دیگه به یاد جوونیام بازی کنم :41:

ارور " تکنبکال دیفیکالتی . . . " میده :13:

از همتون ممنونم

سلام سال نو مبارک

من نمی دو نم شما چیکار کردی این مشکل می تونه دلایل زیادی داشته باشه من تا اونجا که بتونم دو نه دو نه مشکلات را می گم و راه حل هاشو : آیا مد روی بازی نصب کردید ؟
اگر این کار را کردید حتما باید تمام فا یل های مد های قبلی را پا ک کنید تا ارور ند هد .
اگر از قبل روی این سیستمون بازی جنرالها را نصب داشته اید بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و از این طر یق ریجستر گذشته را پاکسازی بفر ماید .
بر ای در یافت آپدیت آخر و کرک بدون ارور این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را هم در یافت و امتحان بفر ماید .

اگه ویندوزتون سون هستش و بازی ران نمیشه بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اندازه صفحه نمایش خو دتون را می تونید تعقییر بدید و هم رزو لشن و هم بازی ران میشه
دلیل دیگه می تونه نصب نقشه های غیر استا ندارد باشه با ید در صور ت نصب و مشاهده ارور به این آدرس بر وید:

My Documents/Command and Conquer Generals Zero Hour/ Data/Maps

و در پوشه :Maps نقشه ها را حذف کنید و دو باره ران کنید .

دلیل دیگه باقی مو ندن فایل پو شه : INI در است . بر ید به پو شه نصب بازی و داخل پو شه :Data شوید و بر ید درون پو شه :INI نباید هیچ فایلی باشه .

چیز دیگه ای به نظر م نمی رسه و لی اگه همه اینها را امتحان فر مو دید و لی باز نشد بازی را کاملا آنیستال بفر ماید و ریجستر بازی را پا کسازی بفر ماید و دو باره نصب کنید .
د رضمن می تونید از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی جنرال یک و جنرال زرو را با حجم کم دادنولد بفر ماید که در سلامتش شک ندارم .
امید وارم مشکل بر طرف بشه:11:

ŞHÍЯÍŃ
01-04-2012, 22:57
درست شد یا نه شیرین جان؟؟؟;):10::12::11:

مجبور میشم یه دونه هارد بسازم دیگه دو تا میشن خیلی گیر میکنه:20:

دوستان عکسای قشنگ از این بازی داشتید با حجم و رزول پایین بزارید:46:

pcsoft
02-04-2012, 10:16
مجبور میشم یه دونه هارد بسازم دیگه دو تا میشن خیلی گیر میکنه:20:

دوستان عکسای قشنگ از این بازی داشتید با حجم و رزول پایین بزارید:46:

سلام
شما محدودیت FPS رو برای این بازی برداشتین یا نه؟
چون من ست کردم FPS Limit روی No باشه و حداکثر هم تا 90 frame گذاشتم تا بره. اینطوری لگ خیلی کمتر میشه و البته سرعت بازی هم میره بالاتر:31:

برای اینکار، فایل پیوست شده رو بعد از اکسترکت در مسیر نصب بازیتون پوشه INI بریزین.

xpix
20-04-2012, 17:51
پس از نصب و اجرا ماوس دیده نمیشه ! کسی علت رو میدونه ؟!!!
کرسر ماوس غیبش زده ولی با حرکت ماوس منو ها های لایت میشن !

ufo-alien
21-04-2012, 01:34
پس از نصب و اجرا ماوس دیده نمیشه ! کسی علت رو میدونه ؟!!!
کرسر ماوس غیبش زده ولی با حرکت ماوس منو ها های لایت میشن !

سلام
مشکل از اینجا می تونه باشه که در آدرس زیر پوشه : Cursors وجود نداشته باشه . بر ای رفع اشکال بر ید به این آدرس :
F:Program Files\EA Game\Command & Conquer Generals Zero Hour
سپس
این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در یافت و پس از باز کردن پوشه: Data از حالت فشرده این پوشه را در پوشه نصب بازی به آدرس بالا کپی پیست کنید .

موفق باشید

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

تصاویر جدید از بازی نبر د نهایی ادامه بازی جنرالها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/01.jpg

هو اپیما ی آواکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/03.jpg

شیرجه جنگنده به تانک روی پل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/02.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/04.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/final%20batlla%202012-04-15%2022-11-51-61.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/05.jpg

سر بازان امر یکایی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/final%20batlla%202012-04-20%2000-15-40-46.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battle/01/06.jpg

کار بازی تا 90% اتمام یافته است مونده تشر یفات قر ار دا ها و مجوز ....

با کمال تشکر سر پر ست تیم: AFM RAYAN ( منصوری )

Reza31001
21-04-2012, 06:23
نسخه ای از ژنرال برای ایکس باکس هم اومده؟

ufo-alien
23-04-2012, 21:35
نسخه ای از ژنرال برای ایکس باکس هم اومده؟

نه فکر نکنم من تا حالا ندیدم:41:

usainbolt
26-04-2012, 00:18
سلام به همه اقایون میشه لینک دانلود contra 008 a 2 رو دوباره اپ کنید قبلیا غیر فعال یا پاک شده
اگه اپلود باز باشه که عالی میشه
لطفا قرار بدید:rolleye:

alirezajah
26-04-2012, 00:49
جنرالز 2 قراره بیاد. شرکت بایوور سازنده این بازی هست. توی صفحه اصلیشون هم عکسهاش رو گذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uer.com%2F)

sezareta
26-04-2012, 14:58
سلام
جدید ترین ورژن بازی Command & Conquer که اومده چیه؟
و زیبا ترین و جذاب ترین ورژنش کدومه؟
با تشکر

ufo-alien
26-04-2012, 16:38
سلام به همه اقایون میشه لینک دانلود contra 008 a 2 رو دوباره اپ کنید قبلیا غیر فعال یا پاک شده
اگه اپلود باز باشه که عالی میشه
لطفا قرار بدید:rolleye:

لینک دانلود کنترا ورژن آلفا بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
26-04-2012, 18:29
سلام
جدید ترین ورژن بازی Command & Conquer که اومده چیه؟
و زیبا ترین و جذاب ترین ورژنش کدومه؟
با تشکر

سلام
اگه منظورتون جدیدترین بازی از سری هایCommand & Conquer هاست تایبر یم 4 و رد آلت 3 آخرین هاشند و لی قرار ه سال 2013 جنرال 2 تو لید بشه....
ولی اگه منظور تون مد های بازی جنرالهاست من بر ترین مد ها را در وب سایتم جمع کردم با خد مات دیگش می تونید بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و استفا ده کنید .:46:

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

سلام
به داداشای
گلم

من WAR ARMAGEDDON

را میخواستم

شنیدم بهترن
پچ برای این بازه ؟

میخوام ایران و ... هم داشته باشه اگه چیزی سراغ دارید بگید

ممنونم

سلام

با تشکر دو ست گرامی این مد ساخت تیم من می باشد
بر ای تهیه این بازی بر ید به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بر ای دانلود ورژن دو م این بازی بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:11:

msr1400
09-05-2012, 15:13
سلام . جنرالو رو چه جوری روی 7 64 نصب کنم؟

ufo-alien
12-05-2012, 00:48

تعقیر رزولشن بازی بر ای مانیتور های مختلف
بر ید به این آدرس: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

بر ید به این آدرس: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vivabarca
12-05-2012, 11:56

بر ید به این آدرس: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B9%25D9%2582%25DB%258C%25D8%25B1--%25D8%25B1%25D8%25B2%25D9%2588%25D9%2584%25D8%25B4 %25D9%2586-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25B1-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25AA %25D9%2588%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2581 .html)

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

بر ید به این آدرس: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B9%25D9%2582%25DB%258C%25D8%25B1--%25D8%25B1%25D8%25B2%25D9%2588%25D9%2584%25D8%25B4 %25D9%2586-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25D8%25A8%25D8%25B1-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586%25DB%258C%25D8%25AA %25D9%2588%25D8%25B1-%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C-%25D9%2585%25D8%25AE%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2581 .html)

مسئله اینه که کلا نصب نمیشه ! راهی برای این هست ؟

ufo-alien
13-05-2012, 00:43
مسئله اینه که کلا نصب نمیشه ! راهی برای این هست ؟

این بعید به نظر می آد بر ای رفع این مشکل می تونید روی یک usb بازی را در یک سیستم دیگه نصب کنید و روی ویندوز 64 امتحان کنید یا در همون ویندوز 64 کلیک راست کرده و Properties را انتخاب کنید. روی زبانه Compatibility کلیک کرده و از اون قسمت فر مان ران از ویندوز xp بدید شاید ستاب نصب شه ....
موفق باشید :20:

vivabarca
14-05-2012, 00:30
نسخه زیر رو امروز پیدا کردم که بدون مشکل رو سیستم 64 بیتی نصب شد . در واقع جنرال 1 و 2 با هم هست که البته رو سیستم من فقط 2 اجرا شد .
لینک دانلود ( 380 مگ هست که بعد از اکسترکت کردن 1.7 گیگ میشه ! در ضمن باید در 7 run as administrator کنید بازی رو )

لینک آپلودباز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک منبع و توضیحات نصب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B2%D9%8A+%D8%AC%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%84+2)

ufo-alien
27-05-2012, 21:17
اولین دموی بازی نبر د نهایی

دیدن فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم :7.2 مگابایت

pilot2000
01-06-2012, 11:44
استايل انجمن چرا اينطوري شده
خيلي هم كنده

pilot2000
01-06-2012, 11:48
اولین دموی بازی نبر د نهایی

دیدن فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم :7.2 مگابایت

خيلي خوبه
فقط چشمام درد گرفت تا بتونم يونيتا رو ببينم
كيفيت بالاتر نداري ؟

pilot2000
01-06-2012, 12:40
اقاي منصوري
اون نسخه 381 مگي بازي كامله ؟
دموها و ... همهچي رو داره يا حذفش كردن كه انقدر بازي كم حج شده

ufo-alien
02-06-2012, 00:03
اقاي منصوري
اون نسخه 381 مگي بازي كامله ؟
دموها و ... همهچي رو داره يا حذفش كردن كه انقدر بازي كم حج شده
سلام بازی جنرال یک و جنرال زرو کامل هست بدون دمو دمو ها حذف شده...:11:

gt333
07-06-2012, 14:22
دوستان من ویندوز 8 ریختم . وقتی استارت زده میشه میره تو بازی ولی دیگه اتوماتیک نمیره که ادامش وصل بشه.تو OPTION هم آی پی سیستم به مودم رو میشناسه .آی پی اینترنتم نیست که اینتخابش کنم کسی هست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
البته این که گفتم برای بازی داخل GAMERANGER هست

ufo-alien
11-06-2012, 09:41
دوستان من ویندوز 8 ریختم . وقتی استارت زده میشه میره تو بازی ولی دیگه اتوماتیک نمیره که ادامش وصل بشه.تو OPTION هم آی پی سیستم به مودم رو میشناسه .آی پی اینترنتم نیست که اینتخابش کنم کسی هست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
البته این که گفتم برای بازی داخل GAMERANGER هست

سلام من ویندوز 8 را امتحان نکردم ولی در مورد ویندوز سون هم این مشکلا ت در 64 بیتی بود با این کار حل شد بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pilot2000
11-06-2012, 17:59
مد Start Cold War Crisis عجيييب مديه
ولي حيف كه بازم مشكل هوش مصنوعي داره

Mohammad_Asus
17-06-2012, 20:06
سلام
آقای منصوری ممنون
بعد از چند سال ، دوباره بازی رو تجربه کردیم..

البته من وار آرماگدون رو بازی کرده بودم..
العان اگر بخواهم روی همین ZH کاری کنم که تجهیزاتش جدید تر بشه و امکانات به روز تر و جالب تر بهش اضافه بشه ، باید چیکار کنم ؟ مثلا یادمه کاری می کردیم یه تیمی اضافه می شد به اسم ترور بن لادن ، انصافا عجب چیزی بود..
ممنون می شوم راهنمایی کنید

ufo-alien
19-06-2012, 18:38
سلام
آقای منصوری ممنون
بعد از چند سال ، دوباره بازی رو تجربه کردیم..

البته من وار آرماگدون رو بازی کرده بودم..
العان اگر بخواهم روی همین ZH کاری کنم که تجهیزاتش جدید تر بشه و امکانات به روز تر و جالب تر بهش اضافه بشه ، باید چیکار کنم ؟ مثلا یادمه کاری می کردیم یه تیمی اضافه می شد به اسم ترور بن لادن ، انصافا عجب چیزی بود..
ممنون می شوم راهنمایی کنید

سلام شما باید مد نصب کنید بر ای در یافت بر تر ین مد ها بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad_Asus
19-06-2012, 23:24
من العان reborn رو نصب کردم ولی تیمی اضافه نشده ، فقط تعدادی از وسیله ها تغییرات ظاهری پیدا کردند..

ufo-alien
20-06-2012, 11:04
من العان reborn رو نصب کردم ولی تیمی اضافه نشده ، فقط تعدادی از وسیله ها تغییرات ظاهری پیدا کردند..
سلام خوب هر مد یک چیز به بازی اضافه میکنه یکی تیم یکی تجهیزات ....

smallfrank
22-06-2012, 09:55
سلام

یه سوال داشتم

میشه دو تا PC رو با هم شبکه کرد و Generals :Z H رو بازی کرد دو نفره ؟

Reza31001
22-06-2012, 10:23
یه بازی هست به نام Command & Conquer: Red Alert 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی دیگه هم هست به نام Command & Conquer 3: Tiberium Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که جفتش برای اکس باکس ریلیز شده ولی من تو هیچ فروشگاهی ردی ازشون ندیدم چطوری میتونم اینا رو برای بازی رو xbox تهیه کنم؟

alihami
23-06-2012, 09:45
سلام

یه سوال داشتم

میشه دو تا PC رو با هم شبکه کرد و Generals :Z H رو بازی کرد دو نفره ؟

سلام
بله میشه به شرطی که هر دوتا جنرال zh که روی پی سی ها نصب کرین پچ 1.04 نصب کرده باشین و در هنگام نصب برای هر یک از جنرال ها سریال نامبر های متفاوت بدین

و اینکه روی هردو جنرال از یک مد استفاده بشود مثلا هردو کنترا

mja2446
23-06-2012, 12:31
سلام دوستان دوتا سوال دارم اگه لطف کنین جواب بدین
1. این skirimish تو جنرال چیه و به چه دردی میخوره و چه جوری باش کار کنیم؟
2. من با game ranger که میرم تو بازی مثلا با دو نفر دیگه یه دوتا ساختمون که میسازم یهو دیفیت میشم در صورتی که اونا به بازی ادامه میدن . چرا؟

mja2446
23-06-2012, 15:22
مشکل دومم اینه که مد shocwave 1.1 رو نصب کردم توی قسمت soloplay ( مرحله ای ) میگه please insert first game cd

ufo-alien
23-06-2012, 23:17
مشکل دومم اینه که مد shocwave 1.1 رو نصب کردم توی قسمت soloplay ( مرحله ای ) میگه please insert first game cd
سلا م
مشکل سوم :!
مشکل از نبود سی دی بازی است بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و فایل را دریافت و طبق تو ضیحات عمل کنید .

mja2446
24-06-2012, 00:30
2. من با game ranger که میرم تو بازی مثلا با دو نفر دیگه یه دوتا ساختمون که میسازم یهو دیفیت میشم در صورتی که اونا به بازی ادامه میدن . چرا؟

ufo-alien
26-06-2012, 01:20

سلام
این :skirimish که خوب مشخصه شما یار کشی می کنید و بازی می کنید یا با دو ستان آنلاین یا تحت شبکه ... یا با خود کا مپیو تر مثلا 1 به 4 یا هر جور دو ست دارید دو به دو و غیر ه....
در مورد گیم رنجر یا شما سر عت اینتر نتت کمه یا پک 1.04 را نصب نکردید بر ای آموزش مفصلش بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rz21
01-07-2012, 21:41
دوست عزیز من رفتم توی سایتتون و با برنامه Gamerangerتونستم انلاین بازی کنم.ولی 2 تا مشکل دارم
1-وسط بازی یک دفعه باید رای بدی و یک زمانی هم شروع میکنه به صفر شدن!!!
2-وسط بازی یک دفعه میاد بیرون و رتبه بندی نشون میده!!چه مشکلی داره؟
سایتی که ایرانیا انلاین بازی کنند سراغ ندارید؟

moozy_one
02-07-2012, 17:41
اقا یکی کمک کنه من بازی جنرال رو از کامپیوتر دوستم کپی کردم اما میگهplaese insert first CD game

این هم دانلود نیمشه ادرسش عوض شده

کمک :(

moozy_one
02-07-2012, 17:52
ضمنا اینجا هم میرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما همون ارور رو میده میگه CD میخواد چیکار کنم؟:(

ufo-alien
02-07-2012, 23:41
ضمنا اینجا هم میرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما همون ارور رو میده میگه CD میخواد چیکار کنم؟:(

اگه این را هم دانلود می کنی و بازم سی دی می خواد دو را ه داری یا اینکه بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم کم دانلود کنی یا از قسمت مولتی پلیر بازی کنی

moozy_one
03-07-2012, 19:26
اگه این را هم دانلود می کنی و بازم سی دی می خواد دو را ه داری یا اینکه بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم کم دانلود کنی یا از قسمت مولتی پلیر بازی کنی

خیلی ممنون اقای منصوری! متاسفانه جنرال اصلا بالا نمیاد همون اول بازی میگه سی دی میخواد!
یه سوال دیگه من pach the rise of the power اگه درست گفته باشم! دانلود کردم اما تیم های جدید اصلا بازی نمیکنن راه حلی داره؟ممنون

ufo-alien
03-07-2012, 23:13
خیلی ممنون اقای منصوری! متاسفانه جنرال اصلا بالا نمیاد همون اول بازی میگه سی دی میخواد!
یه سوال دیگه من pach the rise of the power اگه درست گفته باشم! دانلود کردم اما تیم های جدید اصلا بازی نمیکنن راه حلی داره؟ممنون
سلام اون کرک داخل وب سایت را که تیم ما ساخته را پس از اینکه از حالت فشر ده خارج کردید کپی کنید رو بازی انشا الله مشکل سی دی خو استن حل میشه
دومین سوالتون شما مگه نمی گید ران نمیشه پس چه جوری مد نصب و بازی کردید ؟!!!
می تونید از هوش مصنوعی وب سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش-مصنوعی-بازی-WAR-ARMAGEDDON.html) استفاده کنید .

moozy_one
05-07-2012, 10:15
سلام اون کرک داخل وب سایت را که تیم ما ساخته را پس از اینکه از حالت فشر ده خارج کردید کپی کنید رو بازی انشا الله مشکل سی دی خو استن حل میشه
دومین سوالتون شما مگه نمی گید ران نمیشه پس چه جوری مد نصب و بازی کردید ؟!!!
می تونید از هوش مصنوعی وب سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

منظورتون اینجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله داخل کامپیوتر من اجرا نمیشه اما اونو توی کامپیوتر دوستم ریختم اجراش کردم!
از راهنمایی هاتون سپاسگذارم

moozy_one
05-07-2012, 20:27
من شرمنده ام یه سوال دیگه هم داشتم این اخرین سواله :) امروز جنرال رو خریدم و نصب کردم دوستم هم توی لب تابش نصب کرد خواستیم شبکه کنیم اما میگه سریال هاش یکیه! اما موقع نصب از ما سریال نامبر نخواست! چیکار باید کنم؟

rz21
06-07-2012, 12:13
این هواپیما هایsuperweapon رو چه طوری باید زد؟؟

ufo-alien
06-07-2012, 18:53
این هواپیما هایsuperweapon رو چه طوری باید زد؟؟

این هو اپیما ها را تا بمبشو نندازه نمیشه زد این هم یکی دیگر از تبلیغات های پو چ امر یکاییه دیگه !!!!:2:

ufo-alien
06-07-2012, 19:10
من شرمنده ام یه سوال دیگه هم داشتم این اخرین سواله :) امروز جنرال رو خریدم و نصب کردم دوستم هم توی لب تابش نصب کرد خواستیم شبکه کنیم اما میگه سریال هاش یکیه! اما موقع نصب از ما سریال نامبر نخواست! چیکار باید کنم؟
سلام چرا شر منده.... اینجا برای طر ح سوال است.:11: بر ای رفع این ارور باید سر یال نامبر های متفا وت داشته باشید بر ای آموزش بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rz21
07-07-2012, 11:53
برای حرفه ای شدن توی بازی انلاین باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ایلیاس
08-07-2012, 00:44
این بازی جنرال که توش ایران هم هست از کجا میشه تهیه کرد؟

ایلیاس
08-07-2012, 12:55

ufo-alien
08-07-2012, 17:34

سلام از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soroush_azizi
08-07-2012, 19:13
ufo alien darbareye havapeymaha bayad say koni tank hayi ke hava ro betoone bezane ro jolo tar az jayi ke mikhay azash defa koni yani jolo tar az siisteme defait bayad befresti ke tam bekhad befreste mizane manam in moshkelo dashtam

baraye in kar bayad 20 ya 50 ta az inaro jolo bezari vali too bazi online man tahala bazi nakardam nemidoonam tasir dare ya nam n soratam ziad nist mahe dige sppeed bala tar migiram miam online

ufo-alien
12-07-2012, 12:56
ufo alien darbareye havapeymaha bayad say koni tank hayi ke hava ro betoone bezane ro jolo tar az jayi ke mikhay azash defa koni yani jolo tar az siisteme defait bayad befresti ke tam bekhad befreste mizane manam in moshkelo dashtam

baraye in kar bayad 20 ya 50 ta az inaro jolo bezari vali too bazi online man tahala bazi nakardam nemidoonam tasir dare ya nam n soratam ziad nist mahe dige sppeed bala tar migiram miam online

سلام بازی ها اغلب سلیقه ای هستند من خود بعد از دفاعی قر ارمی دم تا از گزند تانکها در امان با شند ولی در بازی آنلاین هوش مصنو عی و جو د نداره و طرف مقا بل شما انسانه و فکر می کنه و سلقه اش فر ق داره و هر کس یک جور =بازی می کنه ......

smallfrank
12-07-2012, 16:45
سلام دوستان

من مد contra 007 رو دانلود کردم
یه فایل Big بود کپی کردمش توی Data بازی ZH

حالا وقتی میرم توی بازی حالت نتورک بعد از 30 یا 40 ثانیه همه واحدهام منفجر میشه و بازی تموم میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل حل بشه...

ufo-alien
13-07-2012, 03:08
سلام دوستان

من مد contra 007 رو دانلود کردم
یه فایل Big بود کپی کردمش توی Data بازی ZH

حالا وقتی میرم توی بازی حالت نتورک بعد از 30 یا 40 ثانیه همه واحدهام منفجر میشه و بازی تموم میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل حل بشه...

سلام باید کپی اش کنید درون پو شه خود جنرال زرو پا ک کنید دو باره نصب کنید و ر یجستری را هم پا ک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید بعد آپد یت 1.04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را نصب کنید سپس مد کنترا 007 را ........

smallfrank
13-07-2012, 10:50
سلام باید کپی اش کنید درون پو شه خود جنرال زرو پا ک کنید دو باره نصب کنید و ر یجستری را هم پا ک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید بعد آپد یت 1.04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را نصب کنید سپس مد کنترا 007 را ........

دوست عزیز ترینری برای ورژن 1.04 دارید که واقعا کار کنه ؟

game net
13-07-2012, 14:53
درود لینک مستقیم این بازی برای دانلود رو میخواستم با زبان انگلیسی همرا با نسخه zero hour

با تشکر

ufo-alien
13-07-2012, 17:51
درود لینک مستقیم این بازی برای دانلود رو میخواستم با زبان انگلیسی همرا با نسخه zero hour

با تشکر

بر ای دانلود بازی جنرالها و و جنرال زرو با حجم بسیار کم بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
13-07-2012, 17:53
دوست عزیز ترینری برای ورژن 1.04 دارید که واقعا کار کنه ؟
بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید به در تون می خور ند

game net
13-07-2012, 23:56
بر ای دانلود بازی جنرالها و و جنرال زرو با حجم بسیار کم بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود متاسفانه نتونستم دانلود اگر ادرس دیگری دارین بدین

با تشکر

ufo-alien
14-07-2012, 12:44
درود متاسفانه نتونستم دانلود اگر ادرس دیگری دارین بدین

با تشکر

این هم هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] qk3cm6/C&C Generals 1,2.rar)

game net
14-07-2012, 12:49
این هم هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] qk3cm6/C&C%20Generals%201,2.rar)

درود

شرمنده دوست عزیز معذرت میخوام این لینک هایی که شما میذارید رو چک میکنید؟؟؟خرابه

game net
14-07-2012, 15:59
سلام دوستان عزیز

بنده جنرال 1 رو از سایتیدانلود کردم ولی بازی نصب نمیشه ارور میده

نمیدونم باید چی کار کنم لطفا کمکم کنید

با تشکر

ufo-alien
15-07-2012, 00:30
درود

شرمنده دوست عزیز معذرت میخوام این لینک هایی که شما میذارید رو چک میکنید؟؟؟خرابه

سلام این که در سته الان هم امتحان کردم با مر ورگر های دیگه امتحان کنید ......
در سایت هم یکی مال سایت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که باید حتما در سایتش عضو بشید تا لینک بده و دومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک هم کار م یکنند . بر یدب ه آدرس سپس روی : فری دانلود کلیک کنید سپس در صفحه باز شده روی create downlod link کلیک کنید در صفحه دیگر لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nxwazt/C&C Generals 1,2.rar) را نمایش می ده .

ufo-alien
15-07-2012, 00:35
سلام دوستان عزیز

بنده جنرال 1 رو از سایتیدانلود کردم ولی بازی نصب نمیشه ارور میده

نمیدونم باید چی کار کنم لطفا کمکم کنید

با تشکر

دوست من اون لینک جنرال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یک و دو در وب من سالمه استفا ده کنید هم کم جحمه هم سالم

game net
15-07-2012, 16:01
دوست من اون لینک جنرال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یک و دو در وب من سالمه استفا ده کنید هم کم جحمه هم سالم

فایل رو دانلود کردم کامل هم نصب شد ولی نه جنرال 1 و نه جنرال 2 وارد بازی نمیشه گیر میکنه یعنی همون لوگوی اول بازی میاد بعد دیگه داخل بازی نمیره هیچ اروری هم نمیده میندوز من 7 هست

ufo-alien
15-07-2012, 18:30
بر ای رفع مشکل ویندوز سون بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تعقیر--رزولشن-بازی-بر-ای-مانیتور-های-مختلف.html)

game net
16-07-2012, 08:53
درود

جناب منصوری ممنون از توضیحاتتون و لینک های بازی.اگر ممکنه یک سیو از بازیتون با همین ورزن 1.04 بذارید

قبلا ورژن بازیم 1.01 بود نمیتونستم نگاه کنم

شما عرض کردین شما تک همراه با 7 تا هارد رو بردین میخحوام ببینیم واقعا چه جوری میشه

با تشکر

game net
16-07-2012, 11:03
درود

در ضمن جناب منصوری یه راهنمایی برای انلاین بازی کردن جنرال زرو بکنید

وقتی توی اپشن بازی روی گزینه نت ورک میثزنم این ارورر رو میده

unable to establish a connection with commad and conqur generalas zero hour

باید چی کار کنم همین جنرالی رو دانلود کردم که شما لینکوش دادین

با تشکر

ufo-alien
16-07-2012, 12:47
درود

در ضمن جناب منصوری یه راهنمایی برای انلاین بازی کردن جنرال زرو بکنید

وقتی توی اپشن بازی روی گزینه نت ورک میثزنم این ارورر رو میده

unable to establish a connection with commad and conqur generalas zero hour

باید چی کار کنم همین جنرالی رو دانلود کردم که شما لینکوش دادین

با تشکر
سلام من مد تها ست دیگه بازی نکردم ولی چشم من بیشتر در حال ساخت بازی ورژن سوم و فاینال بتل هستم کمتر وقت بازی دارم ولی این کار را کردم ..... دو باره امتحان می کنم و بر اتون می زار م ....
در مورد بازی آنلاین شما تنها می تونید با کمک نرم افزار های خاص بازی آنلاین داشته باشین از گزینه آنلاین بازی فقط در صور تی می شه استفاده کرد که سر یال نامبر اور جینال داشته باشید یعنی بازی را قانونی خر یداری کرده باشید
بر ای آموزش بازی بر ید به این آدرس

game net
16-07-2012, 13:01
سلام من مد تها ست دیگه بازی نکردم ولی چشم من بیشتر در حال ساخت بازی ورژن سوم و فاینال بتل هستم کمتر وقت بازی دارم ولی این کار را کردم ..... دو باره امتحان می کنم و بر اتون می زار م ....
در مورد بازی آنلاین شما تنها می تونید با کمک نرم افزار های خاص بازی آنلاین داشته باشین از گزینه آنلاین بازی فقط در صور تی می شه استفاده کرد که سر یال نامبر اور جینال داشته باشید یعنی بازی را قانونی خر یداری کرده باشید
بر ای آموزش بازی بر ید به این آدرس

بنده در ادرسی که دادین برنامه گیم رنجر رو دانلود کردم بعد نصبش کردم بعد ایملمو زدم بهش وصل شدم حالا چه جوری باید در جنرال توی بازی ازش استفاده کرد؟

game net
17-07-2012, 10:06
در ورزن 1.04 فکر کنم قدرت gla کم شده اینطور نیست؟

sajjadram
17-07-2012, 10:37
سلام اقاي منصوري اين هم تابستان تا كي بايد صبر كنيم از نبرد نهاي چه خبر من خودم كارمندم قراره اداره يك ماه تعطيلي بده من ميخواه تو تعطيلات فقط جنرال بازي كنم منتظر جوابتون هستم

e.m.j
20-07-2012, 21:56
پچ 1.04 جنرال زیرو اور رو برای دانلود میخواستم.
یکی بذاره لطفا.
ممنون میشم...

ufo-alien
21-07-2012, 01:05
پچ 1.04 جنرال زیرو اور رو برای دانلود میخواستم.
یکی بذاره لطفا.
ممنون میشم...

سلام خوش آمدید بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
21-07-2012, 01:22
سلام اقاي منصوري اين هم تابستان تا كي بايد صبر كنيم از نبرد نهاي چه خبر من خودم كارمندم قراره اداره يك ماه تعطيلي بده من ميخواه تو تعطيلات فقط جنرال بازي كنم منتظر جوابتون هستم

سلام بازی نبر د نهایی بدلایل بسیار همچون سر مایه و غیر ه.... در حل 90% ناتمام مو نده ولی به زودی خیلی از کار ها و تجر بیات نبر د نهایی را روی ورژن سوم بازی وار آر ماگدون اجرا کردم به تنهایی که به زودی بر ای دانلود رو ی سایت قر ار می دم ...... ششین ورژن می شه گفت یک انقلاب کامل بر ای بازی جنرالهاست .....
تصاویر ی از این ورژن :
WAR ARMAGEDDON EVOLUTION V:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-07-19%2001-25-26-81.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-06-07%2022-52-56-02.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-06-12%2022-44-29-50.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/110.jpg

game net
22-07-2012, 13:30
درود

جناب منصوری این لینکی که شما در سایتتون برا دانلود بازی جنرال گذاشتین خومب هست ولی هحج تیم ها که بالا میره بازی گیر میکنه یعنی خیلی کند انجام میشه ولی در ورژن 1.01 که بازی میکردم این مشکل پیش نمیومد

ufo-alien
23-07-2012, 01:11
درود

جناب منصوری این لینکی که شما در سایتتون برا دانلود بازی جنرال گذاشتین خومب هست ولی هحج تیم ها که بالا میره بازی گیر میکنه یعنی خیلی کند انجام میشه ولی در ورژن 1.01 که بازی میکردم این مشکل پیش نمیومد

از اول این بوده شما هر چی نیر بیشتر بسازی بازی موتورش سنگین تر میشه.....:41:

game net
23-07-2012, 11:40
از اول این بوده شما هر چی نیر بیشتر بسازی بازی موتورش سنگین تر میشه.....:41:

درود جناب منصوری بنده با 2 تا هارد بازی میکنم یهو وسط بازی کند میشه خیلی مسخره هست بنده توی ورژن 1.01 که بازی میکردم با 8 تا هارد به زور این مشکل پیش میومد

در ضمن در این ورژن قدرت gla اومده پایین مخصوصا demolation

در ضمن جناب منصوری من چند تا سیو بازی میخواستم با سبک بازی ها میخواستم اشنا بشم کجا میتونم این سیوها رو دانلود کنم

game net
23-07-2012, 12:16
درود

جناب منصوری بنده هاماچی رو نصب کردم ولی بازی نمیشه ارور میده

باید چی کار کنم؟

game net
23-07-2012, 13:01
درود

وقتی دارم انلاین با گیم رنجر باز یمیکنم بعد از چند دقیقه همه چیه من میترکه آخرین پچ که ریختم اینطوری شد اقای منصوری حالا باید چی کار کنم؟

ufo-alien
23-07-2012, 18:30
انتشار ورژن سوم بازی وار آر ماگدون

با سلام و تبر یک حلول ماه مبارک رمضان با عنایت پرور دگار و تلاش تیم این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .مهم:در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فر ماید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو ضیحاتی درمورد بازی : این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......
تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :تیمها:ار تش ایر ان سپاه پاسدارانارتش امر یکا نیر وی هوایی امر یکا روسیهچین انگلستانفر انسهآلمانکره شمالی ژاپنگروه القاعدهامکانات:تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....بهبود گرافیک آب تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط.....تعقیر ات تیم ایر ان:طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....ساختمانهای جدید هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...دانلود :حجم:۴۵۷ مگابایت
لینک دانلود مستقیم یک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود مستقیم دو:

طرز نصب :
قبل از هر کاری از پو شه نصب بازی وار آر ماگدون یک پشتیبان بگیر ید .
سپس کافی است پس از در یافت فایل بالا آن را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام :
WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03
خواهید داشت محتویات داخل پو شه را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی
گز ینه:copy and replace
را بزنید تمام شد بر ید و از بازی لذت ببر ید .

ufo-alien
23-07-2012, 18:44
درود

وقتی دارم انلاین با گیم رنجر باز یمیکنم بعد از چند دقیقه همه چیه من میترکه آخرین پچ که ریختم اینطوری شد اقای منصوری حالا باید چی کار کنم؟
من نمی دونم شما چیکار ها تا حالا کردید ولی مطمئنم شما یک جا را اشتباه کردید چون من این بازی را هم ردر گیم رنجر و هم در هاماچی بی ارور بازی کردم با رها در مورد کند شدن هم کمتر بساز ید و بهتر حمله کنید ...