PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : @@ جون هرکی دوست دارین کمک کنین @@

cully_4u
12-12-2006, 22:51
آقا تو رو خدا کمک کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] د. 2 شب نمیتونم بخوابم ...
اطلاعات یکی از درایوای هارد من از بین رفته میخوام اگه کسی میتونه کمکم کنه.
اینم از توضیح اتفاقی که افتاد ... ببخشید که طولانیه ولی کامل نوشتم که اگه کسی میتونه واقعاً کمک کنه قضیه دستش بیاد.

من یه هارد 120 دارم یعنی داشتم که اون رو به 3 درایو C=10GB و D=30GB و E=80GB تقسیم کرده بودم.
درایو C و D من FAT32 و درایو E من NTFS بود. من میخواستم محتویات درایو E خودم رو یه هارد 80 که به دستگاه وصل کرده بودم کپی کنم. این کار رو با copy و paste کردن معمولی انجام دادم ولی به خاطر مدت زمان طولانی که این کار میگرفت از این کار منصرف شدم و cancel کردم.
بعد از یه کم با دستگاه ور رفتن و بازی کردن دستگاه رو شات دان کردم.
-------- و مشکل از اینجا شروع شد : بعد از روشن کردن دستگتهم با رفتن روی درایو E از من میخواست که درایو رو فرمت کنم و نمیتونست محتویاتش رو نشون بده. تازه فرمتش هم از NTFS به RAW تغییر پیدا کرده بود. دوباره دستگاه رو ریست کردم و اینبار رفت توی SCANDISK و درایو E رو چک کرد.(اسکن دیسک تمام فایلهای درایو E رو میشناخت و دونه دونه اونها رو چک میکرد و مینوشت FILE INDEX INVALID.CHANGING TO VALID یه همچین چیزایی.این کار 40 50 دقیقه طول کشید و وارد ویندوز شد , ولی بازهم بارفتن روی درایو E ازم میخواست فرمتش کنم و تغییری نکرده بود.
من PARTITION MAGIC رو نصب کردم و دیدم که تنها 20GB از درایو E من رو میشناسه و بقیه 40GB رو به عنوان UNALLOCATED میشناسه .
--- اشتباه من ----->>> من با پارتیشن مجیک اون 40 گیگ UNALLOCATED رو با RESIZE کردن به اون 20GB بقیه اضافه کردم و لی در انتها خود برنامه کل درایو جدید رو یه بار فرمت کرد و ... و ... و همه چیز از دست رفت.....
من باا 4 تا 5 تا برنامه RECOVERY امتحان کردم ولی چیزی رو نتونستم دوباره سازی بکنمو رکاور بکنم.

امیدی هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگید نه چون من فایلهای خیلی مهمی دارم توش؟ کسی برنامه ای چیزی سراغ نداره ؟