PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در باره پک کردن

K A R I M I
10-12-2006, 05:46
سلام من هیچی از پک و کرک و ... سر در نمیارم .ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور یک فایل bat رو پک کنم که کسی نتونه از محتویاتش استفاده کنه .
ممنون

persiankitty
10-12-2006, 09:57
سلام من هیچی از پک و کرک و ... سر در نمیارم .ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور یک فایل bat رو پک کنم که کسی نتونه از محتویاتش استفاده کنه .
ممنون

فايلهاي BAT رو نميشه پك كرد (‌به خاطر تعريفشون) ، اما ابزارهايي هست كه اين نوع فايل رو برات تبديل به EXE ميكنند. اونوقت اون فايل EXE شده رو ميتوني پك كني . فكر ميكنم بايد دنبال BAT2EXE بگردي.

SCC
13-12-2006, 00:20
راهی دیگه هم هست استفاده از زبانهای برنامه نویسی مثلا وی بی
یا اینکه بزنی رو سیدی مخفی کنی وبزاری تو پوشه نال و ....

K A R I M I
13-12-2006, 04:55
اونوقت اون فايل EXE شده رو ميتوني پك كني
ممنون persiankitty جان .حالا چطوری فایل های EXE رو پک کنم؟

راهی دیگه هم هست استفاده از زبانهای برنامه نویسی مثلا وی بی
اگه بلد بودم که دیگه خیالی نبود !

persiankitty
13-12-2006, 08:31
با ابزارهاي آماده پك كن . البته امنيت زيادي نداره ، تقريبا همه فايلهاي داس رو ( نمونه اش همين Bat فايلي كه Exe كردي ) ميشه با Tr دامپ گرفت و ريلوكيشن هاش رو فيكس كرد. اما از هيچ چيز بهتره ، چون كركرهاي امروزي از داس چيز زيادي نمي فهمند. فقط يك ابزاري پيدا كن كه با ابزارهاي آماده موجود نشه بازش كرد. من يك چيزايي قبلا نوشتم كه برات فرستادم اينجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول بايد برنامه هات رو با Trap كد كني كه Relocation Table فايل حذف بشه . بعد ميتوني با اين برنامه Crypt.exe يك لايه محافظتي خوشگل روش بزاري.

K A R I M I
14-12-2006, 06:06
persiankitty جان ممنون فایلی رو که گذاشتی دانلود کردم ( persiankitty جان من هیچی از پک و...سر در نمیارم اگه ممکنه قدم به قدم توضیح بده ) فعلا دنبال یه برنامه میگردم تا به exe تبدیلش کنم.
فعلا بای

persiankitty
14-12-2006, 08:35
يك نمونه برنامه BAT2EXE اينجا هست ، تستش كن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
16-12-2006, 02:33
persiankitty جان ممنون
بالاخره کارم راه افتاد ( بعد از پشت سر گذاشتن هفت خان رستم ! )