PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك نرم افزار تست شده براي ديدن دزدكي وب كم

mohamadreza24
02-06-2005, 11:26
با سلام از دوستان و اساتيد محترم من اين خواهش از همه شما دارم كه لطفا يك نرم افزار تست شده براي ديدن ذزدكي وب كم شخص مورد نظر در ياهو معرفي كنيد من خيلي خيلي زياد به اين نرم افزار احتياج دارم خيلي از برنامهارم امتحان كردم اما جواب ندادند.

Mehdi_Best
02-06-2005, 12:33
محمدرضا جان سلام. در مورد سؤال شما قبلا بحث شده و برنامه هايي هم معرفي شده اما برنامه اي كه واقعا كار كنه و بشه وب كم رو بدون اجازه طرف مقابل ديد نبوده.

mohamadreza24
05-06-2005, 01:54
من شديدا به همچين نرم افزاري نياز دارم .مرگ و زندگي

ooje_asman
05-06-2005, 06:49
من شديدا به همچين نرم افزاري نياز دارم .مرگ و زندگي
با سلام آقا خودت رو قانع کن که چنین نرم افزاری نیس تا خیالت راحت بشه بعدشم خیلی می بخشین ها ولی این کجاش حیاتیه که میخای بدون اجازه دیگران سرک بکشی :shock:

farhad resalati
05-06-2005, 08:07
جالبه الن که من هستم 2 تا تاپیک با این موضوع رو عناوین انجمن ها هست چرا این قدر تکراری؟ حالا نتیجه اون رو میگم که یکیش ادامه پیدا نکنه برنامه ای نیست که دزدکی این کارو کنه اما به قول یکی از بچه ها که لینک برنامه رو هم داده شما میتونید بدون مشخص شدن ایدی تون و لی با موافقت اون ببینید

Mehdi_Best
05-06-2005, 12:32
فرهاد جان دقيقا درست گفتند. يعني بهترين برنامه اي كه براي اين كار موجود هست اوني هست كه فقط به طرف آي دي شما رو نشون نمي ده اما حتما بايد اجازه اون شخص باشه تا بتوني ببيني كه خب معمولا تا طرف مقابل ندونه كدوم آي دي مي خواد وب رو بيينه اين اجازه رو نمي ده.