PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد دبلیو 550 آی کمکم کنید..... دوستان

shooka13
07-12-2006, 00:45
سلام

خدمت شما دوستان به خصوص شما آقای مهدی مکس ....

داستان از این قراره که مدتیه دارم دنبال یه گوشی مناسب حالم میگردم....
چه آرزوهای برباد رفته ای ...! آخه اولش منتظر دبلیو 950 بودم
اونهم اومد اما پولی که باید ، دست من نیومد !!!!

خلاصه الان مدتهاس که هی خودم رو به یه گوشی علاقه مند می کنم و بعد باید ازش دل بکنم

آخه یا مموری نداره
یا دوربینش وی جی ایه
یا گرونه
یا قشنگ نیست
خلاصه دیگه کفرم در اومده

خیلی از تاپیک ها رو هم مطالعه کردم
در مورد مزایای خیلی گوشیهام میدونم

و حالا که بیشتر از 250 هزار تومان نمیخوام هزینه کنم دلم به دبلیو 550 خوشه :rolleye:

shooka13
07-12-2006, 00:51
البته میدونم کا 750 هم با این قیمت هست که دوربین و مموریش بهتره اما از قیافش خوشم نمیاد

و میدونم که یه خورده دیگه بذارم روش دبلیو 810 میگیرم اما همسرم اون رو داره و میخوام فرق کنه

حالا هرچی راجع به بدیها و خوبیهاش میدونین بگین

و قیمتش
و گارانتیش
و نظر کلیتون راجع بهش

تو یه سایت در بارش خوندم که انگار خیلی براش مشکل پیش میاد و نیاز به فلش پیدا میکنه

این درسته؟ یا در مورد همه گوشیها صادقه؟
:blush:

Mehdi_Full
08-12-2006, 23:23
دوست عزيز عضويت جديدت رو به پي سي تبريك ميگم :)
خدمتت عرض كنم كه دبليو 550 رو همون اول كه اومد خريدمش راشتش خيلي ازش خوشم اومد مخصوصا از صداي بلندش از خوبيهاي اين گوشي ميشه به صداي بسيار بلند گوشي اشاره كرد
اما اين گوشي از معايب زير برخورداره
1- داشتن 256 مگ مموري داخلي و نخوردن كارت مموري ( كه ميتونه خيلي مهم باشه)
2- كيفيت بد دوربين كه با اينحال كه 1.3 مگاپيكسل هست اما از كيفيت خوبي برخوردار نيست
3- بيكيفيت بودن ضبط صدا در موقع ضبط صدا و همچنين ضبط فيلمبرداري
4- و در آخر گرون بودن فعلي اين گوشي كه به نظر من الآن با اين قيمت نمي ارزه
مشكل خاصي هم نداره و از نظر گارانتي هم اصلا مهم نيست فقط رجيستر قانوني باشه كه روشهاش توي تاپيك امضام هست كه يه نگاه بنداز
اگه من باشم دبليو 550 رو نميخرم بجاش يه دبليو 700 ميخرم كه با هزينه اي كه شما ميخواي يكني مناسبه مگه اينكه بخواي بيشتر هزينه كني و گزينه هاي بهتري انتخاب كني ;)
موفق باشي :)

شیدا
09-12-2006, 06:15
من هم با W700 موافقم
الان هم K750I دارم و خیلی راضیم
دوربین فوق العاده ای داره
صدای Mp3 خیلی خوبی داره
فکر کنم نسبت به قیمتش گوشی خوبی باشه

Nabakhshoode
09-12-2006, 19:06
صداي W550 خیلی بلند و عالیه ... هم کیفیتش خوبه ... هم از نظر بلندی فوق العادس ...
اما خوب بدیش اینه که حافظه نمیخوره و 256 مگ بیشتر حافظه نداره که برای یه گوشی واکمن خیلی کمه...
ضمنا با نظر آقا مهدی موافقم :

هست كه يه نگاه بنداز
اگه من باشم دبليو 550 رو نميخرم بجاش يه دبليو 700 ميخرم كه با هزينه اي كه شما ميخواي يكني مناسبه مگه اينكه بخواي بيشتر هزينه كني و گزينه هاي بهتري انتخاب كني