PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لينك مستقيم دانلود rapidshare بدون اكانت!!!!(تضميني )

seyyed.ali
03-12-2006, 14:12
سلام
توي اين دوتا سايت مي تونيد لينك مستقيم rapidshare بگيريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چند نكته:
سايت اولي هميشه جواب نميده چونكه اكانتاش محدوده و زماني بايد مراجعه كنين كه جاي خالي داشته باشه
سايت دومي هم ف ي ل تره و اگه هم ازش رد بشي بايد ثبت نام كني ( البته مجاني! ) ولي دردسر داره...

اولي تضميني جواب ميده خودم باهاش همين امروز كار كردم
دومي رو ثبت نام كردم ولي امتحانش نكردم!!

يا حق.

chovalier
03-12-2006, 15:01
سلام سيد علي عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا ببخشيد من ديگه تذكر نمي دم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
اين تاپيك هـــــــــــيــــــــــــ ـچ اشكالي نداره خيلي هم خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دقيقا اينو مي خواستم تو يه تاپيك ديگه بزنم اشتباه اومدم اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا عاليه منم استفاده كردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان صبر كنيد سيد علي عزيــــــــــــــــــــــ ـــــــــز بياد لينكو مي زاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب شانسي دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mir@
03-12-2006, 16:09
چرا خرابش کردی سید اولاد پیغمبر؟!
امثال بنده می تونستیم ازش استفاده کنیم قربونت جدت

seyyed.ali
03-12-2006, 21:25
سلام
حالا كه كسي تاپيك رو پاك نكرد هركي مي خواهد بگه واسش با پيغام خصوصي مي فرسم
تا يكي از مديرا بياد بگه كه خلاف نيست اين نهضت ادامه داره!!!! :tongue:
امير جان واسه شما هم مي فرسم...

nightmare
03-12-2006, 21:34
ببینید دوست عزیز ، خلاف قوانین فروم نیست معرفی سایتی برای دور زدن رپید ،
اما اینکه لینک نرم افزا ها رو پرمیوم کنیم و در داخل فروم قرار بدیم ، ممکنه با اعتراض و شکایت سازنده های نرم افزار رو به رو بشه و برای فروم وضعیت نا مناسی پیش بیاد .
شما اگر خواستی می تونی روش یا سایتی رو که مد نظرتون هست معرفی کنید .

تا بعد.....

Bow
04-12-2006, 01:11
آقا منم ميخوام

divoonejoon
04-12-2006, 02:44
اگه برنامه (احتمال کمه) یا سایتی هست خوب دوباره معرفی کنین مشکلی نیست . ما هم استفاده کنیم .ممنون

seyyed.ali
04-12-2006, 12:27
سلام
من پستم رو ويرايش كردم
البته اين پست اضافي به خاطره اينه كه مي خواستم يه جا ديگه پست بدم اشتباهي اينجا پست دادم
:cool:

mir@
04-12-2006, 13:11
سلام

بگذارید یکی هم من معرفی کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مثل ibiet شل کن سفت کن داره یعنی اکانتاش باطل میشه ( پهنای باندش تموم میشه) و دوباره اگه کسی اکانت رپید صدقه بده فعال میشه . من توسط ibiet و rapidcat در طول دیروز و امروز حدود 400 مگ موفق شدم بگیرم .

یا حق

snebi
05-12-2006, 17:53
سلام

بگذارید یکی هم من معرفی کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مثل ibiet شل کن سفت کن داره یعنی اکانتاش باطل میشه ( پهنای باندش تموم میشه) و دوباره اگه کسی اکانت رپید صدقه بده فعال میشه . من توسط ibiet و rapidcat در طول دیروز و امروز حدود 400 مگ موفق شدم بگیرم .

یا حق

یک مقدار توضیح کامل تر در مورد سایته میدید لطفا

seyyed.ali
06-12-2006, 17:33
سلام
اين يكي هم هس

البته اگه يه كمي صبر كنيد شايد بشه يه ليست كاملي تهيه كرد
فعلا كه اينا هيچ كدوم در دسترس نيستن :blink:

f4l2z4d
14-12-2006, 20:01
آقا سر کاریم نه ؟

amin.2r
18-12-2006, 10:59
اینم هست :

به هر نفر روزی 2 تا لینک میده ! یه جورایی 2 تا در یکیشم کردن فکر کنم . بالای صفحش نوشته generator1 و generator 2 .

spirit16
12-08-2010, 04:33
حتی یکیشون هم کار نمیکنه:41:

sorena_5050
13-08-2010, 16:03
بحثای زیرخاکی!!!!!!!!