PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك...كمك...كمك... لطفا كمك كنيد

soccer_18
01-06-2005, 06:38
سلام.
دوستان مشكل من اينه كه بعد فرمت و نصب مجدد ويندوز يكي از چهار درايوم محو شده به طوري كه درايو 3 كامل نيست و درايو چهارم اومده جايگزين اون شده و من الان 3 درايو دارم... درايو سوم هم حاوي اطلاعات زيادي بوده... خيلي برام مهمه... از دوستان كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟ ممنون ميشم.

Nesta
01-06-2005, 06:49
سلام دوست عزیز من احتمال میدم که شما در پارتیشن هم دست کاری کردی !
و یا این که لینک یا کابل هارد هم چک کن شاید اون ایراد پیدا کرده باشه.
اگه باز نشد با getdataback for fat32 شما بزن نام همون درایو و scan کن ببین چی‌ می‌شه.

soccer_18
01-06-2005, 07:05
سلام كارلوس جان و ممنون...
من كار با پارتيشن بندي نداشتم و اين مشكل پيش اومده... لطف كن بگو مورد آخري رو كجا بايد بزنم؟؟ يه توصيح بده ممنون ميشم.. در مورد:(getdataback for fat32 )

Nesta
01-06-2005, 20:45
سلام دوست عزیز شما این برنامه رو اجرا میکنی‌
سپس یک دکمه scan داره البته زمانی‌ که مثلا گفتی‌ درایو d: خوب شروع به کار می‌شه بد که پیدا کرد یک سری اطلاعاتی‌ میاره که شما در پنجره سمت راست روی هر کدوم یا دونه دونه باید راست کیلیک کنی‌ و گزینه کپی‌ رو بزنی‌ که یک مسیر می‌خواد عزت که کجا بریزه براش یک پوشه درست میکنی‌ و همرو آنجا میریز ه خوب ولی‌ به صورت عجیب قریب هست شما داخل اون پوش ها که بشی‌ میبینی‌ که همون فایل های خودت هست فقط اسمهاش عجیب شده .

Navid
01-06-2005, 21:00
چه ويندوزي داشتي و چي ريختي ؟!

saman_uv
02-06-2005, 01:20
سلام
Acronis Disk Director يه بار نصب كن ببين كل هاردتو نشون ميده يا نه(كه به نظر من حتما نشون ميده) بعد از اونجا ميتوني دوباره بياريش

Nesta
02-06-2005, 02:30
سلام دوستان همه برنام معرفی‌ نکونین بنده خدا گیج می‌شه بگذارید اول با انی‌ که من بهش گفتم تست کنه اگه نشد یا نتونست .باز بهش یکی‌ دیگه معرفی‌ کنینبهتره

soccer_18
02-06-2005, 02:53
چه ويندوزي داشتي و چي ريختي ؟!
سلام. ويندوز مديا سنتر داشتم پاك كردم و مجدد همونو ريختم (ويندوز مشكل پيدا كرده بود پاك كردم)

soccer_18
02-06-2005, 02:59
سلام دوست عزیز شما این برنامه رو اجرا میکنی‌
سپس یک دکمه scan داره البته زمانی‌ که مثلا گفتی‌ درایو d: خوب شروع به کار می‌شه بد که پیدا کرد یک سری اطلاعاتی‌ میاره که شما در پنجره سمت راست روی هر کدوم یا دونه دونه باید راست کیلیک کنی‌ و گزینه کپی‌ رو بزنی‌ که یک مسیر می‌خواد عزت که کجا بریزه براش یک پوشه درست میکنی‌ و همرو آنجا میریز ه خوب ولی‌ به صورت عجیب قریب هست شما داخل اون پوش ها که بشی‌ میبینی‌ که همون فایل های خودت هست فقط اسمهاش عجیب شده .
ممنون كارلوس جان... ولي با عرض پوزش من اصلا نميدونم اين چيه كه بخوام اجرا كنم... برنامه داخل ويندوز هست؟؟ لطف كن راهنمايي كن چون من نميدونم... تشكر. در ضمن اگه اون درايو بازگردونده بشه ممكنه محتوياتش پاك شده باشه؟؟ آخه درايوهام جابه جا شده.... درايو جي درايو سي دي رام بوده ولي حالا اف كه آخرين درايو هارد بوده شده درايو سي دي رام ... درايو اي نيز حذف و محتويات و درايو اف جايگزين اون شده... درايو سي و دي هم سالم هست...
حالا ممكن هست اطلاعاتم پاك شده باشه؟؟ :cry: :cry: يه سري اطلاعات مربوط به يه جاهاي مهم ميشده خيلي برام مهم هست... لطفا اگر ميتونيد بگيد چي به چي هست... تشكر از همه دوستان

soccer_18
02-06-2005, 03:02
سلام
Acronis Disk Director يه بار نصب كن ببين كل هاردتو نشون ميده يا نه(كه به نظر من حتما نشون ميده) بعد از اونجا ميتوني دوباره بياريش
دوست عزيز ممنون از لطف شما... متاسفانه متوجه منظور شما نشدم... من در زمينه موردهاي مربوط به اين مشكلم اطلاعات ندارم

Nesta
02-06-2005, 03:03
سلام دوست عزیز ایدی من saeidcarlos2001 هست اگر توضیحات دقیق میخای بیا در چت اونجا بهتره اینجا از تاپیک بیهوده قرار هست که جلوگیری بشه .

Nesta
02-06-2005, 03:51
سلام دوستانی‌ که میخوان این برنام رو دانلد کنن من خودم با کرک اپلد کردم اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman_uv
02-06-2005, 08:59
سلام برنامه كارلوس رو به نظر ن استفاده نكن چون درايو تو هست ولي مخفي شده برنامه اي كه كارلوس معرفي كرده براي بازيابي اطلاعات از دست رفته است مگه نه كارلوس جان؟ با برنامه اي كه من گفتم يه برنامه قوي در رابطه با پارتيشن هاست كه عملكردش از پارتيشن مجيك هم بهتره . باهاش ميتوني درايو هاي مخفي شده رو ببيني و برگردوني

مهدی معاذی
02-06-2005, 10:20
سلام.شايد اينا بهت كمك بكنه:
اگه فقط ويندوز xp داري شايد مشكل رجيستري باشه.ولي اگه چندتا ويندوز داري و هيچكدوم نشون نميده مشكل چيز ديگه اي هست.خوب اگه فقط xp داري از منو استارت run رو اجرا كن و تايپ كن regedit و اينتر كن.بعد برو به اين ادرس:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\Explorer
روي اخري يعني explorer دو بار كليك كن .اگه تو پنجره سمت راست NoDrives ديدي روش راست كليك كن و delete رو بزن وسيستم رو ريست كن.احتمالا درست ميشه.
اگه نشد پس مشكل از هارده.يه فلاپي بوت بساز(اگه ويندوز 98 داري با اون ميشه) يا اگه CD ويندوز 98 داري با اون بوت كن و برو تو داس.درايواتو چك كن.مثلا اگه درايو f گم شده بنويس :f و اينتر كن. بعد بنويس dir و اينتر كن.اگه اطلاعات گم شده اونجا بود كه خوش به حالت وگرنه تايپ كن fdisk و اينتر رو بزن.y رو بزن و دوباره اينتر.از اون ليست 4 گزينه اي اخري رو انتخاب كن.دوباره اينتر و بلاخره ليست درايوها.y رو بزن واينتر رو بزن و ليست رو ببين.اگه تعداد درايو ها درست بود اونوقت ويندوز رو دوباره بنصب و با برنامه هاي data recovery بيفت به جون هارد. اگه نبود برنامه هاي بالا هم احتمالا كاري نميتونن بكنن و اطلاعات پر...چون اون درايو ديگه وجود نداره.مگه اينكه هاردو ببري و بازگرداني كني كه اگه از قيمتش باخبر بشي بيخيال ميشي.
راستي اگه ويندوز نصب كردي سعي كن فرمت همه درايوها يكسان باشه مثلا اگه فرمت درايواي اطلاعاتي شما fat32 هستش موقع نصب xp وقتي ازت پرسيد كه ميخاي فرمت درايو ويندوز رو به ntfs تبديل كني يا نه گزينه عدم تبديل به ntfs رو بزن.اگرهم ميخواي از اين مشكلا ديگه پيش نياد از برنامه هاي os manager استفاده كن.مثل acronis os selector .با اين برنامه هرچند تا ويندوز كه بخواي ميتوني تو درايو c نصب كني و هيچكدوم هم پاك نشن و با هم قاطي نشن.موقعي كه يكي خراب شد ميتوني اونو راحت پاك كني و جايگزين كني اونم بدون صدمه به بقيه ويندوزها.اگه اونو خواستي بگو بهت لينكشو بدم.
راستي سعي كن از اطلاعات رو هادت پشتيبان داشته باشي حتي از ويندوز.با برنامه acronis trueimage راحت از ویندوز یا هر درایو دیگه ای که خواستی بکاپ بگیر.اونو رو cd رايت كن.هر وقت ويندوز كند يا خراب شد با اون در عرض 5 دقيقه ويندوز مثل روز اول ميشه.
اميدوارم تونسته باشم بهت كمك كنم.اگه مشكلي داشتي بگو.باي.................
واي دستام تاول زد......... :mrgreen:

Nesta
02-06-2005, 20:21
سالم دوست عزیز این دوست خوبه ما که زیاد حرفه ای نیست با حمصهین چیز هائی‌ کار کنه ایشون می‌خواد اتلاتش از بین نره با اونا کار کردن کمی‌ مشگل هست براشون مثل پرتیشن مجیک اونم اگه وارد نباشی‌ یهو کلی‌ هارد قاطی‌ می‌شه درسته؟

moslem.b
02-06-2005, 20:48
دوستان عزيز بهتره اينو بهتون بگم كه اشكال از ويندوز هستش اين ويندوز مديا سنتر رو 2 تا از دوستام نصب كردن بعدش ديدن كه تو هر كدوم از كامپيوترها يه درايو كاملا فرمت شده يه ويندوز ديگه نصب كن ببين چي ميشه
اينم از ويندوزهاي جديد

saman_uv
02-06-2005, 21:55
به نظر من نسخه اكرونيس حتما جواب ميده . خودم اين مشكل رو داشتم.در ضمن اين سوال رو تو انجمن سخت افزار مطرح مي كردي جواب مطمين تري ميگرفتي

Nesta
03-06-2005, 05:51
سلام دوست عزیز به نظر من هیچ ربطی‌ به ویندوز نداره من خودم الان 1 ماه هست که همون مدیا سنتر دارم و اصلا داریو هم سر جاش هست .