PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

hyriand
01-06-2005, 01:53
با سلام خدمت دوستان عزيز
همونطور كه قبلا گفته شد در اين تاپيك تمام بحثها و معرفي هاي آنتي ويرسها از جمله:
- بحث
- معرفي
- لينك دانلود
- لينك كرك
- مشكلات
و غيره

قرار ميگرند.

با تشكر

hyriand
01-06-2005, 06:52
نسخه جديد آنتي ويروس
AVG AntiVirus Free 7.323

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با حجم 11.7 مگابايت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Navid
01-06-2005, 09:31
hyriand جان ما الان كلي تاپيك در باره يه آنتي ويروس داريم
پس يه كاري كن : يسري از اونا رو قفل كن و اينكه اينجا بگو فقط حرف از يه آنتي ويروس نباشه و فقط مقاله و چيزايي كه واقعا به درد مي خوره باشه . و طرفداري هم نشه براي مثال يكي مياد كلي در باره يه يك آنتي ويروس مي نويسه بعد همون لحظه يه نفر مياد مي گه فقط ... ! براي به هم نخوردن نظم اين تاپيك بعد از خوندن اين پست من اونو پاك كن :wink:

hyriand
01-06-2005, 14:28
اتفاقا نويد جان ميذارم اين پست شما همينجا بمونه چون حرف به جايي زدي و همينجا بايد توضيح
داده بشه كه تمام بحثهاي تمام آنتي ويروسها اينجا انجام ميشه.
يه سري تاپيكها رو من فعلا قفل كردم. بعد از مدتي يواش يواش اينجا همه چه متمركر ميشه.
يه كم زمان ميبره فقط

Mehdi_Best
01-06-2005, 14:46
آنتي ويروس Nod32 administrator 2.5.19:

در هنگام نصب و موقعي كه يوزرنيم و پسورد از شما مي خواهد يا يك يوزرنيم و پسورد الكي نوشته يا تيك پايين همون قسمت رو بزنيد (كه يعني بعدا اين قسمت رو پر مي كنم) و ادامه نصب رو انجام بدهيد.
براي كرك هم كافيه كه روي فايل nod32.reg كليك كنيد.

Cracki
01-06-2005, 17:39

AntiVirusKit 2005 professional
این آنتی ویروس محصولی است از کشور آلمان و تا کنون جوایز بسیاری را دریافت کرده از جمله دارای نشان 100% از سازمان جهانی آنتی ویروس VirusBtn میباشد .
و همچنین در سایت Virus.GR که هر ساله آزمایشاتی بر روی آنتی ویروسها انجام میشه امسال نیز جایگاه خود را در مقام دوم بعد از کاسپرسکای با تشخیص 97.93% از بین 91202 ویروس و تروجان حفظ کرده است.

یکی از برتری این آنتی ویروس و یا مزیت آن این است که از موتور جستجوی Kaspersky و BitDefender برای سکان کردن سیستم استفاده میکند و همچنین از Linux-bootscan نیز استفاده میکند .

از دیگر قابلیتهای این آنتی ویروس ...

very easy and intuitive interface;
Kaspersky (KAV/AVP) and Bitdefender scan engine;
able to handle most packed files as well as archives;
control center for setting and tweaking components;
Linux-bootscan;
resident running scanner, scanning all files if wanted;
virus quarantine support;
updates at least twice a week (in case of outbreaks: right away);
automatic email blocker for Outlook (Express), Exchange, etc;
automatic email blocker for other POP3/IMAP email software;
English version available;
low on system resources.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این آنتی ویروس میتوانید به سایت خودش مراجعه کنید

Download

Size: 54.17 MG

br0991
01-06-2005, 20:26
mehdi_best told the best just use NOD32

Navid
01-06-2005, 21:04
br0991 جان من نمي دونم واقعا چي بگم ! حدود 90 % از پست هاي شما تعريف از آقا مهدي و يا سودا جان هست :roll: :roll:

Mehdi_Best
01-06-2005, 21:51
آقا به خدا اين دوست عزيزمون رو من و سودا اصلا نمي شناسيم. يه موقع فكر نكنيد فاميل يا دوست ماست. ايشون لطف دارند اما بهتره كه اين پستها رو ندن چون يه نوع از پست هاي بيهوده به حساب مي اد. البته من خودم در 2-3 تاپيك ازشون خواهش كردم كه هم فارسي بنويسن و هم از اين نوع پست ها ندن. اين تاپيك هم داره منحرف مي شه. خواهشا اين يكي رو ديگه منحرف نكنيم!

sayedreza
01-06-2005, 23:46
سلام
اولا : اين شد يه چيزي تاپيك آنتي ويروس .....ايول
ثانيا : ببينيد من NOD32 همون كه دوست عزيزم mehdi_best آپلود كردن رو دانلود كردم ولي به چن تا مشكل بر خوردم :
1_براي آپديت بعد از تماس با سرورش يوزر و پسورد ميخاد و آپديت نميكنه
2_موقع اسكن سيستمم مشكلي نداره انجام ميده ولي اين پيام ها رو هم ميده كه نميدونم منظورش چيه؟
در ابتدا اين:
Error occurred while scanning MBR sector of the 1. physical disk. Error reading sector.
و بعدش هم اينارو مرتب مينوسه:
C:\WINDOWS\system32\config\system.LOG - error opening (File locked) [4]
قربون همه تون :wink:

Gilopa
02-06-2005, 05:36
دوستان اينو ببينيد:

Sinagood
02-06-2005, 06:50
سلام
اولا : اين شد يه چيزي تاپيك آنتي ويروس .....ايول
ثانيا : ببينيد من NOD32 همون كه دوست عزيزم mehdi_best آپلود كردن رو دانلود كردم ولي به چن تا مشكل بر خوردم :
1_براي آپديت بعد از تماس با سرورش يوزر و پسورد ميخاد و آپديت نميكنه
2_موقع اسكن سيستمم مشكلي نداره انجام ميده ولي اين پيام ها رو هم ميده كه نميدونم منظورش چيه؟
در ابتدا اين:
Error occurred while scanning MBR sector of the 1. physical disk. Error reading sector.
و بعدش هم اينارو مرتب مينوسه:
C:\WINDOWS\system32\config\system.LOG - error opening (File locked) [4]
قربون همه تون :wink:

ما كه تا حالا آپديت ميكنيم (روزي دو يا سه آپديت)

اين ارور يعني اين فايلها حفاظت شده توسط ويندوز هستند و نميسه اونها رو باز كرد
دقت كرده باشي فايل هاي رر كه پسورد دارن هم نميتونه
اگر ديگر آنتي ويروس ها اين نوشته رو ندارن بايد بدوني مشكل رو دارن اما هيچي نميگن

Masoud.ebi
02-06-2005, 10:15
واقعا که کسی اینجا جرات نداره از یه آنتی ویروسی که مورد
تایید حضرات مهدی و سودا هست ایراد بگیره
بابا من خودم دارم از نود32 استفاده میکنم ولی برام عجیب بود که تمامی آنتی ویروس ها بجز نود شناسایی اش کردن
یعنی شما میفرمایید که تمامی آنتی ویروس ها الگوریتم هاشون مشکل داره بجز مستر نود واقعا اینجوریه ؟
آقا سودا که سریعا جبهه میگیره و نظرات رو به باد تمسخر میگیره و آقا مهدی هم میگه دنبال ویروس و تروجان هایی که نود نمیتونه شناسایی کنه نگردین دنبال ایراد اساسی بگردین
آقایون من از شما سوال میکنم مگه قدرت واقعی یه آتنی ویروس به شناسایی ویروس نیست ؟
من در ویروس بودن اون فایل شک ندارم چرا؟
چون تمامی آنتی ویروس ها مشهور اونرو شناسایی کردن حالا چرا نود نتونست شناسایی کنه جای سواله ؟
حالا آقا سودا شما میگی این فایل اینستال شیلده ؟ و آلوده نیست؟
آدرس یه فایل اینستال شیلد کلین رو میذارم تا تفاوتش با اون فایل قبلی مشخص شه
یه ایراد اساسی که نود داره اینه که توی باز کردن آرشیوها و کلین نمودن آرشیوها خیلی مشکل داره نمونه اش ویروس جیفو رو زیپ کن و سعی کن کلینش کنی ؟
یه ایراد دیگه که داره اینه که قدرت از بین بردن ویروس ها رو از توی کش اینترنت اکسپلوره نداره نه نود میتونه و نه بقیه شون فقط کاسپر تونست فایل رو از توی کش بندازه بیرون منظورم پوشه temporary internet files

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/url]

آقا ما چاکر همه برو بچ هستیم

Mehdi_Best
02-06-2005, 10:23
رضا جان اگه اون فايل reg كه من به عنوان كرك گذاشتم رو دانلود كرده و اجرا كني مشكل آپديتت هم حل مي شه.
تمام دوستاني كه از اون كرك استفاده كردند هيچ مشكلي ندارند.

sayedreza
02-06-2005, 13:22
رضا جان اگه اون فايل reg كه من به عنوان كرك گذاشتم رو دانلود كرده و اجرا كني مشكل آپديتت هم حل مي شه.
تمام دوستاني كه از اون كرك استفاده كردند هيچ مشكلي ندارند.سلام
ممنون آقاي مهدي :oops: درست شد
فقط در مورد اون پياما كه بالا نوشتم موردي نداره؟

sayedreza
02-06-2005, 13:28
تجربه من نشون داده كه بيخود حرف نميزنن واسه همين قبول ميكنم

Mehdi_Best
02-06-2005, 14:32
بابا من خودم دارم از نود32 استفاده میکنم ولی برام عجیب بود که تمامی آنتی ویروس ها بجز نود شناسایی اش کردن
یعنی شما میفرمایید که تمامی آنتی ویروس ها الگوریتم هاشون مشکل داره بجز مستر نود واقعا اینجوریه ؟
آقا سودا که سریعا جبهه میگیره و نظرات رو به باد تمسخر میگیره و آقا مهدی هم میگه دنبال ویروس و تروجان هایی که نود نمیتونه شناسایی کنه نگردین دنبال ایراد اساسی بگردین
آقایون من از شما سوال میکنم مگه قدرت واقعی یه آتنی ویروس به شناسایی ویروس نیست ؟
من در ویروس بودن اون فایل شک ندارم چرا؟
چون تمامی آنتی ویروس ها مشهور اونرو شناسایی کردن حالا چرا نود نتونست شناسایی کنه جای سواله ؟
حالا آقا سودا شما میگی این فایل اینستال شیلده ؟ و آلوده نیست؟
آدرس یه فایل اینستال شیلد کلین رو میذارم تا تفاوتش با اون فایل قبلی مشخص شه
یه ایراد اساسی که نود داره اینه که توی باز کردن آرشیوها و کلین نمودن آرشیوها خیلی مشکل داره نمونه اش ویروس جیفو رو زیپ کن و سعی کن کلینش کنی ؟
یه ایراد دیگه که داره اینه که قدرت از بین بردن ویروس ها رو از توی کش اینترنت اکسپلوره نداره نه نود میتونه و نه بقیه شون فقط کاسپر تونست فایل رو از توی کش بندازه بیرون منظورم پوشه temporary internet files

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/url]

آقا ما چاکر همه برو بچ هستیم

مسعود جان سلام. اولا كه لحن شما اصلا مناسب نيست و همراه با توهين هست. نه من و سودا حضرتيم نه ادعايي داريم. اينجا هم چاله ميدون نيست كه كسي نفس كش بطلبه و كسي جرات عرض اندام نداشته باشه.
ما اگه ببينيم كسي با مدرك و منطق و استدلال حرفي بزنه كه صحيح باشه حتما قبول مي كنيم و تشكر هم مي كنيم كه چيزي به ما ياد داده.
اما شما بهتره اول ببيني در مورد چيزي كه اظهارنظر مي كني معلومات و اطلاعات كافي داري يانه؟
من خودم در جايي كه اطلاعي از موضوعش ندارم هيچ وقت پست نمي دم. دوستمون كارلوس به من گفت كه چرا در انجمن برنامه نويسي نظر نمي دي؟ گفتم به خاطر اينكه تخصصي در اون مورد ندارم كه اظهارنظر و پستم كمكي به بقيه بكنه.
شما هم اگه از الگوريتم ها و استراكچرهاي آنتي ويروس ها اطلاع نداري بهتره كه به كسي كه در اين كار تبحر داره اشكال نگيري. منظورم خودم نيستم. چون من هم در اين مورد اطلاعات كافي ندارم. اما سودا واقعا حرفه اي هست در اين موارد. اگه حرفي هم مي زنه روي حساب مي زنه. اتفاقا در همين مورد به طور كامل و تلفني براي من توضيح داد. البته الان نيست اما هر موقع اومد حتما جواب خواهد داد. اما به طور مختصر و نصفه و نيمه برات بگم كه الگوريتم اون آنتي ويروس ها به صورتي است كه ساختار اون فايل رو شبيه ساختار اون ويروس مي بينه و به اشتباه مي افته.
آخه عزيز من چطور مي شه اين ويروس را كه چندين ساله كه ساخته شده و تمام آنتي ويروس هاي دنيا حتي ضعيف ترين اونها هم مي شناسنش آنتي ويروس معروف و خوبي مثل nod32 نشناسه؟
اتفاقا اگه شما در سايت Nod32 و قسمتي كه مشخصات ويروس ها رو نوشته برويد و كلمه CIH رو سرچ كنيد خواهيد ديد كه اين ويروس رو مي شناسه. اما اين فايل حاوي اون ويروس نيست بلكه ساختارش شبيه اونه و اون آنتي ويروس ها رو به اشتباه انداخته و اين مثال شما به جاي اينكه نشونه ضعف nod32 باشه دليلي بر قدرت شناسايي اون شد كه اين آنتي ويروس به اشتباه نيفتاد در حالي كه بقيه به اشتباه افتادند. يه ضرب المثل هست كه مي گه عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد!!!! (البته در مثل مناقشه نيست. به خودتون نگيريد)
در ضمن سودا اون فايل رو روي سيستمش اجرا كرد و هيچ اتفاقي هم نيفتاد و همونطور كه توضيح داد اصلا اون فايل ويروس نبود. اينقدر به nod32 اطمينان داشت كه فايلي كه چند آنتي ويروس به عنوان ويروس شناخته بودند رو روي سيستمش اجرا كنه.
در ضمن شما بهتره ابتدا يك بررسي در مورد آنتي ويروس ها مي كرديد و بعد نظر مي داديد. من خودم با چندين و چند شركت آنتي ويروس تماس داشته و خودم هم آنتي ويروس هاي مختلف رو تست كردم تا به اين نتيجه رسيدم. اصلا هم تعصبي روي يك آنتي ويروس ندارم. چون امنيت سيستمم برام مهمه سعي مي كنم بهترين رو داشته باشم. پس مطمئن باش از روي تعصب حرف نمي زنم. هيچ نسبتي هم با سازنده nod32 ندارم. قبلا هم از كاسپرسكي و قبل از اون هم مك آفي - بيت دفندر و ... استفاده مي كردم. الان هم كه به اين نتيجه رسيدم كه بهترين در حال حاضر nod32 هست از اين استفاده مي كنم. همين امروز يا فردا هم اگه ببينم آنتي ويروسي از اين بهتر اومده حتما از nod32دست كشيده و به اون رو مي آرم.

در ضمن سودا جان نظرات كسي رو به مسخره نمي گيره و جبهه گيري هم نمي كنه. اما واقعا بعضي اوقات اينقدر بعضي از دوستان ناشيانه پست مي دهند كه بقيه مجبور مي شن كه يه جواب اينطوري بدهند. مثل اون دوستي كه در يكي از تاپيك ها گفتند امكان نداره يك آنتي ويروس از بقيه آنتي ويروس ها بهتر باشه!!!! يا اون يكي كه گفته بود NOD32 خودش تروجان داره!!!! يا گفته بود سرعت سيستم رو به شدت پايين آورده كه ويندوز رو به مرگ انداخته!!!!! خودتون قضاوت كنيد كه آيا اين حرفها باعث آمدن تبسم به روي لبهاي خواننده نخواهد شد؟ مثل اينكه بگيم نمي شه گفت بنز از پيكان بهتره!!!! بالاخره در هر موردي يكي از بقيه بهتر هست ديگه! و مثلا nod32 بيشترين معروفيتش در اينه كه اصلا سرعت سيستم رو پايين نمي آره اون وقت اين دوستمون مي گن كه سرعت سيستم به شدت پايين اومده و ويندوز داره مي ميره!!!

مورد ديگه اينكه اگه مي بيني من مي گم روي يك تروجان يا ويروس مانور ندهيد و مشكل اساسي پيدا كنيد به خاطر اينه كه ممكنه هر آنتي ويروسي يك تروجان يا ويروس رو نشناسه اين كه دليل نمي شه. ما در مجموع و در كليت موارد بايد نظر بدهيم. اگه فقط تعداد براي شما مهمه پس بيت دفندر نصب كن كه فكر كنم الان حدودا بالاي 170 هزار تا شناسايي مي كنه!!!!!!
البته تعداد هم مهمه اما نه اينقدر كه فقط چون مثلا يك آنتي ويروس اين تروجان يا ويروس رو نشناخت پس ديگه بدرد نمي خوره!!!!

كي گفته كه nod32 در شناسايي و بازكردن آرشيوها مشكل داره؟ من چندين مورد رو با عكس در يكي از تاپيك ها گذاشتم كه در فايلهاي rar و zip شناسايي كرده بود.
در مورد كلين كردن هم بعد از باز كردن فايل زيپ شده به راحتي كلين مي كنه. و مطمئن باش هيچ ويروس و تروجاني نيست كه بعد از باز كردن فايل زيپ و قبل از اينكه اجراش كني شروع به تخريب كنه!!!! پس ابتدا فايل آرشيو رو باز كرده و سپس كلين مي كنيم. البته براي شناسايي نياز به باز كردن نداره و همونطور به صورت زيپ شده هم مي شناسه.

در مورد قدرت پاك كردن از كش هم بايد بگم كه من از فايرفكس و اپرا استفاده مي كنم و دقيقا يك بار كه مي خواستم به يك سايت برم و Nod32 پيغام تروجان داد و من بي توجهي كردم . بعدا كه خواستم اون فايل رو پيدا كنم Nod32 پيغام داد كه من از كش و temp حذفش كردم!!!! پس لطف كنيد بدون تست صحبتي نكنيد.
خيلي صحبت هاي ديگه هم هست كه چون بايد الان آفلاين بشم و كار دارم نمي تونم بيشتر بنويسم. اما سودا حتما جوابهاي بهتري هم خواهد گفت.
ما هم مخلص همه بر و بچه هاي انجمن هستيم. اگه هم حرفي مي زنيم فقط و فقط به خاطر خودشونه. مي تونن عمل كنند و مي تونند چيزي رو كه خودشون قبول دارند انجام بدهند. اينجا چيزي اجباري نيست.

Soda
02-06-2005, 17:45
ببين آقا اينجوري كه در مورد بقيه دوستان نظر ميدي اصلا درست نيست
مگه ما با هم جنگ داريم كه جرات داشته باشيم يا نداشته باشيم
تازه شما بلد نيستي نود رو تنظيم كني كه فايلهاي فشرده رو هم بگرده مشكل خودته مرده حساب الكي تعميمش نده
تازه ما الان حداقل هفت هشت نوع فايل آلوده تو اينترنت و تمپوراراي اينترنت ديديم كه نود يقشونو گرفته
بعدشم جناب استاد ميگم ويروس نيست چون دليل دارم
شما هم اجراش كن ببين چي ميشه
عجب چرنوويل مهربوني واقعا
تازه اگه يه كد شبه ويروس رو با الگوريتم اشتباه ويروس بشناسن ديگه دليل نيست كه درست ميگن
تازه عقل هم يار خوشي هست اگه تونستي يكي دوتا ضد ويروس تو كل نظام هستي پيدا كني كه چرنويل رو نشناسه واقعا شاهكار كردي پس اولا لحن صحبتت رو با بقيه دوستان عوض كن جرات ندارين يعني چي؟
خيلي بد اومدي اين حرفو
من نوكر همه بچه هاي انجمن هم هستم
دوما تو هم اجراش كن نترس ما باهاتيم 8)

Soda
02-06-2005, 18:50
در ضمن اگه واقعا من باعث همچين اذيتي براي بقيه دوستان هستم حاضرم با كمال ناراحتي p30world عزيز رو ترك كنم
اگه دوستان بخوان حاضرم :cry:

Navid
02-06-2005, 19:32
soda جان چرا ناراحت مي شي ! حالا يه مشكل كوچيك پيش اومده خيلي زود هم حل مي شه

Soda
02-06-2005, 19:37
خوب اگه من واقعا باعثم كه شما جراتتون رو از دست دادين بهتره كه زودتر از شر من راحت شين
به خدا جدي ميگم
اصلا نمي خوام كسي رو ناراحت كنم

Mehdi_Best
02-06-2005, 19:49
سودا جان اصلا هم كسي دوست نداره تو از اينجا بري. تا اونجايي كه من ديدم هم بچه ها خيلي دوست دارند كه از اطلاعات بالاي تو استفاده كنند. مگه چند نفر مثل تو داريم كه اين سطح اطلاعات رو داشته باشه؟ اون دوستمون هم احتمالا اون لحظه جاي ديگه مشكل داشتند اينجا اينطور تند صحبت كردند. خودش هم مطمئن باش كه دوست داره امثال تو اينجا باشند كه سطح علمي انجمن بالا بره. پس بمون و با اطلاعاتت بقيه رو هم بهره مند كن.

Masoud.ebi
02-06-2005, 20:37
عزیز من اولا که من آقا نیستم و اسم دارم دوما چرا حالا بدت اومده خوب بود تو نظر میدادی و من اون حرفها و بعدشم اون شکلک های قشنگ رو میذاشتم نه خداییش خوشت میومد ؟
لحن من شاید مشکل داشته باشه و لحن شما نیز همچین جالب نیست
من که گفتم خودم دارم از نود استفاده میکنم اگه قبولش نداشتم مطمئن باش استفاده نمیکردم چون بنده قبلا طرفدار پروپاقرص بیت دفندر بودم
بابا من این مشکلم رو اینجا مطرح کردم تا جواب بگیرم نه اینکه
متلک بشنوم من نگفتم حرفه ای هستم و ادعایی ندارم آخه
هر وقت فایل فشرده ای بهش دادیم تا اسکن کنه پیداش میکنه ولی با گزینه Leave مواجه شدیم
حتما بایستی از آرشیو درش بیاری و بعدش کلیشن کنی
مشکل دیگه ای که داره اینه که فایلهای بانک اطلاعاتی اوت لوک اکسپرس که با پسوند DBX هستند رو نمی تونه باز کنه
برای نمونه فایل زیر رو پس از دانلود از زیپ خارج کنید و یکبار با نود وسپس با کاسپر تست کنید
نظرتون راجع به آنتی ویروس Antivir Kit 2005 چیه ؟
میگن دابل انجینه و ظاهرا مایکروسافت این انجین رو خریداری کرده جهت تولید یه آنتی ویروس قدرتمند که بزودی نسخه بتاش عرضه میشه ؟
آیا سرعت سیستم رو نمیگیره یعنی یه انجینش سرعت رو میگیره چه برسه به دو انجین

در انتها اگه باعث ناراحتی دوستان شدم ازشون معذرت میخوام

[/url]

Masoud.ebi
02-06-2005, 20:58
دوستان عزیز تا چه حد میشه به نتایج بررسی آنتی ویروس ها که در سایت Virus.gr صورت گرفته حساب کرد و چرا نود عزیز در رده نازل 18 قرار گرفته ؟

Soda
02-06-2005, 21:30
در جواب دوستمون بايد بگم كه تا اونجا كه من ميدونم هزاران و شايد ميليونها فرمت فايل در دنيا وجود داره كه هر آنتي ويروسي يه تعداد محدودي رو ميشناسه و ساپورت ميكنه
و همشون هم ماهانه به تعداد فرمتهايي كه ميشناسن اضافه ميشه نود هم از اين قائده مستثني نيست يه فرمتهايي رو ميشناسه كه ديگران نميشناسن و بالعكس
اين اصلا ضعف حساب نميشه كه شما جزو ضعفهاي نود حساب آوردي
دوما من يه سوال از شما دارم فايلهاي DBX ويروس هم ميگيرن ؟
سوما اگه شما سوال داشتي و ميخواستي حل بشه پس قضيه جرات و ترس و ... چي بود
من هنوز هم ميگم بسيار بد حرفت رو زدي خيلي بد

Masoud.ebi
02-06-2005, 22:15
دوست عزیز مثل اینکه از بحث های بیخود و به قول معروف از کل کل خوشت میاد
حتما بد شنیدم که بد حرف زدم بابا اگه دلت خنک میشه بیا بزن در گوش من و خودت رو راحت کن
استاد عزیز میشه بگی چرا یه فایل دیتابیس نمیتونه ویروس بگیره ؟
فایل رو که برات گذاشتم ورش دار و اسکنش کن تا بفهمی که محتویات دیتابیس ها هم میتونه ویروس بگیرن و داشته باشن؟
عزیز من فایل فایله حالا میخواد یه فایل اجرایی باشه یا یه فایل دیتابیس مهم ماهیت و ساختار کلی اونا هستش حالا میتونی بگی چرا یه فایل DBX یا همون دیتابیس نمینونه ویروس بگیره ؟
اصلا چرا اسکن ننمودن یکی از معروفترین فایل های بانک اطلاعاتی مایکرسافت توسط این آنتی ویروس نمتونه ضعف بشما بیاد حتما یه باگ و یا یه حفره بزرگ میبایست وجود داشته باشه تا بگیم مشکل داره یعنی این موارد مهم نیست شایدم به قول شما مهم نباشه

Cracki
03-06-2005, 00:33
مسعود جان من اون فایل بالایی رو که گذاشتی با کاسپرسکای چک کردم و اینو ویروس تشخیص داد و در ضمن مثل همیشه تونست که بدون باز کردن فایل زیپ اونو کلین کنه.

sayedreza
03-06-2005, 03:08
مسعود جان من اون فایل بالایی رو که گذاشتی با کاسپرسکای چک کردم و اینو ویروس تشخیص داد و در ضمن مثل همیشه تونست که بدون باز کردن فایل زیپ اونو کلین کنه. من هم با NOD32 تست كردم ويروس تشخيص نداد ولي بيت دفندر فورا :shock: جل الخالق

kingman_62
03-06-2005, 04:11
اول از همه چيز بگم كه انتي ويروس يعني:
BitDefender 8 Professional Plus
كه در مدت 1.5 سال استفاده از اون تا حالا ويروسي نشدم
بعدش
اينم آخرين ورژن از يك آنتي ويروس قوي كه داشتنشو به همه توصيه مي مي كنم
كرك:
يا
اينم عكسش:
نظر يادتون نره
kingman_62

K053_LSH_KV90
03-06-2005, 07:31
سودا نرو...................................... باش
باشه بچه ها به
br0991
میگم درست بنویسه اصلا دیگه مرده دیگه نمیاد
:mrgreen:

Soda
03-06-2005, 08:29
ديدي مشكل از خودته
من ميدونستم كه اون فايل چيه و احتمال ويروس گرفتن هم داره عزيز من خواستم سوال كنم تا ببينم شما كه ميگي ما بد جواب ميديم خودت تو شرايط ما باشي چي جور جواب ميدي واقعا حال كردم عجب جوابي بفهمي و... يعني ما نفهميم نه
من هم دوباره ميگم چرا بيت ديفندر و كاسپر نميتونن يكي از معروفترين پك هاي دنيا Asprotect و Armadillo رو شناسايي كنن و اگه ويروسي داخلش بود اعلام كنن ؟ جاي بسي تعجبه
تازه بقول مهدي بست مگه قرار نبود با يه مثال و دو مثال گير ندين اونم چند تا تروجان توپ داره كه كاسپر و بقيه نمي تونن بشناسن اما نود ميشناسه

Soda
03-06-2005, 09:59
آقا يه چيز جالب
شما اصلا نبايد اينجا پست بدي
ميدوني چرا چون تنظيمات نود رو بلد نيستي
منو بگو كه به حرف شما اعتماد كردم و خيال كردم نود اونو نميشناسه
ولي حالا كه دانلود كردم ميبينم كه
File D:\Documents and Settings\XYZ\Desktop\Drafts\Drafts.dbx is infected with virus Win95/Weird.10240. NOD32 can clean this infiltration.
واقعا كه ديگه نميدونم چي بگم
در ضمن شما كه قضيه فايلهاي فشرده و پاك كردن فايلهاي داخل اونو نمي دونين الكي اينجا پست ندين

Navid
03-06-2005, 13:18
لطفا بحث رو در همينجا با يه صلوات ختم كنيد . فرض كنيد يه نفر تازه با انجمن ما آشنا شده حالا وقتي بياد اين تاپيك رو ببينه پيش خودش چي مي گه ؟! ميره و پشت سرش هم نگاه نمي كنه به نظر من دوستي در اين انجمن حرف اول رو مي زنه و بايد بزنه پس اين بحث ها رو تموم كنيد . هر كسي نظري داره و مي تونه بيان كنه و هر كسي به خودش ربط داره كه چي انتخاب كنه اينجا كسي به كسي زور نمي گه

Soda
03-06-2005, 13:22
بابا ما كه هر وقت ميايم ميگيم Ok قبوله يكي مياد گير ميده
تقصير ما نيست بخدا

Mehdi_Best
03-06-2005, 13:30
خدمت دوست عزيزم آقا مسعود گل. اين عكس رو نگاه كن تا متوجه اشتباهت بشي.!!!!!! تنظيمات Nod32 رو بايد درست كني نه اينكه بيخود و بي جهت ايرادي بگيري كه بعدا ببيني اشتباه كردي! اگه به عكس دقت كني مي بيني كه در سيستم من nod32 اين ويروس رو شناخت!

Mehdi_Best
03-06-2005, 13:40
نويد جان عزيز سلام. حرفت كاملا صحيحه و ما بايد با منطق و به طور دوستانه بحث رو ادامه بديم نه اينكه يه دوستي بياد و بگه اينجا كسي جرات نداره و غيره! اما خودش چند تا سؤال بكنه و بعد هم غيرمستقيم بگه شما نمي فهمي!! من خودم پيشنهاد ايجاد اين تاپيك رو داده بودم و اولش هم در تاپيكي كه hyriand عزيز براي معرفي اين تاپيك درست كرده بود گفتم كه اينجا فقط و فقط با دليل و مدرك صحبت كنيم و از آنتي ويروس ها دفاع يا انتقاد كنيم و هي نياييم بگيم كه اين تروجان يا ويروس رو شناخت يانه. اما بعضي از دوستان مثل اينكه دنبال ايرادهاي بني اسراييلي هستند. اما هر كدوم از ايرادهاشون هم اشتباه بوده و با عكس يا دليل و منطق اشتباهشون رو ثابت كرديم. اميدوارم ديگه كسي دنبال اين مسايل نباشه و سعي كنه كه بهترين آنتي ويروس موردعلاقه اش رو پيدا كنه تا امنيت سيستمش حفظ بشه.

Masoud.ebi
03-06-2005, 14:59
عزیزمن همین خودت تو پستهای قبلی اعلام کردی که بد صحبت کردی خوب یعنی حالا دیگه ما مشکل داریم که میگی آقا مشکل از خودته دیدی من هم میتونم مثل خودت برداشت کنم فقط مهم اینه که خیلی رو کلمات و واژه ها زوم نکنیم و به خود نگیریم وگرنه توی پست های قبلی آقا مهدی بهم گفت عدو شود سبب خیر و بعدشم توی پرانتز گفت در مثل مناقشه نیست و این مثل این می مونه که به یکی ناسزا بگی و بعدش بگی معذرت میخوام اگه میخواستم به خودم بگیرم و بدبرداشت کنم میتونستم مثل شما جوابش رو بدم ولی بیخیالش
از کی تا حالا این فرمت هایی که شما گفتی در مقابل فرمت های رایج شرکت مایکروسافت معروف و پرکاربرد بشمار میان ؟
نگاه کن من نمیگم بیت دفندر مشکل نداره ولی اون قدر آنتی ویروس خوبی هستش که مایکروسافت حاضر شده انجینش رو بهمراه انجین کاسپر ادغام و به خاطرش پول خرج کنه جالبه؟

شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است و اگه به قول شما بهترینه چرا در تست آتنی ویروس ها در سایت های معتبر مقام نازل 18 رو بدست آورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا در سایت toptenreveiws چرا در رتبه نازل قرار گرفته نگو که نتایج این سایت آخر خیلی معتبر نیست چون اگه به کتگوری های مختلفش رجوع کنی از جمله فایروال و یا نرم افزارهای رایت و یا نرم افزارهای سودمند میبینی که واقعا نتایج بررسی هاشون درسته به طور مثال زون آلارم در اون نظرسنجی بهترین شده و در واقع بهترین هم هست ویا نرم افزار Roxio Media Creator که بهترین نرم افزار رایت هستش و مشابه این ...
شاید بگی در اون سایت از معیارهای درستی استفاده نکردن آیا در سایت Virus.gr هم معیارهاشون درست نبوده ؟ به نظر شما معیار درست سنجش چیه ؟
دوستان عزیز راست میگفت برای اسکن فایل های اوت لوک بایستی دستی اون رو تنظیم کنید و اینم باز یه ضعفه ولی جالب اینجاست که بعد از تنظیمات پیداش میکنه ولی قادر به پاک نمودن ویا حذف اون نیست و طبق روال همیشه با گزینه پراستفاده Leave مواجه میشیم یعنی آقا من قادر به حذف فایل آلوده از درون دیتابیس نیستم واقعا داره حالم از کلمه Leave بهم میخوره

برای تنظیمش هم میبایست در پنجره Manual Scanner به تب Setup رفته و گزینه Email Files رو چک مارک بزنید و دوباره اسکن کنید این دفعه پیداش میکنه ولی چه پیدا کردنی بابا اون کاسپر بدبخت از تو 2 تا فرمت فشرده ویروس رو کشید بیرون و به قول معروف Disinfect کردش ولی نود عزیز ناتوانه
با تشکر

Soda
03-06-2005, 15:13
باز كه تو اومدي
نكته اول:آدم وقتي يه ضد ويروس داره اول تنظيمش ميكنه نه اينكه اول استفاده كنه بعد تنظيم
نكته دوم:بهترينه با از بقيه بهتره چه فرقي داره توضيح بده نگرفتيم
ببين آقاي عزيز اولندش كه در مورد سايت معتبر در مورد ضد ويروسها قبلا به اندازه كافي بحث
شده و به جواب هم رسيده ايم دوما شما خودت فهميدي كه زون آلارم بهترينه يا كمكت كردن
بايد بدوني كه زون آلارم بهترين نيست بچرخ تا بچرخيم
سوما دفعه قبل هم گفتم فايل فشرده مبحثش خيلي جداست و پاك كردن از داخل اون هم همينطور و گفتم اگه در اين مورد چيزي نمي دوني بهتره چيزي نگي پس حالا ادا اطوار در نيار و حالت هم بهم نخوره
چهارما تو اگه تو زمينه فايلهاي اجرائي و انواع اونا چيزي نمي دوني مشكل خودته الكي نيا اينجا بنويس كه اين فرمت با مايكروسافت قابل مقايسه هست يا نيست تو اصلا ميدوني كه اونا چي هستن كه اومدي سريع جواب حاضر كردي واسه ما
پنجما اگه مايكروسافت فلان كارو كرده يعني درسته ؟ لااقل يه شركته ديگه اين كارو ميكرد قبول ولي مايكروسافت ... بگذريم
ششما اون فرمتها بسيار پر كاربرد هستن جنابعالي خبر نداري
چون تخصص در اين زمينه نداري پس الكي اظهار نظر نكن
هفتما شما فرمودي شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است
تاكيدم روي كلمه بايستي هست
حالا من ميرم تو يه تاپيك ديگه مينويسم مسعود ابي نفس كش طلبيده و هيچكي جرات حرف زدن هم نداره :lol: :lol: :lol:

Mehdi_Best
03-06-2005, 16:14
عزیزمن همین خودت تو پستهای قبلی اعلام کردی که بد صحبت کردی خوب یعنی حالا دیگه ما مشکل داریم که میگی آقا مشکل از خودته دیدی من هم میتونم مثل خودت برداشت کنم فقط مهم اینه که خیلی رو کلمات و واژه ها زوم نکنیم و به خود نگیریم وگرنه توی پست های قبلی آقا مهدی بهم گفت عدو شود سبب خیر و بعدشم توی پرانتز گفت در مثل مناقشه نیست و این مثل این می مونه که به یکی ناسزا بگی و بعدش بگی معذرت میخوام اگه میخواستم به خودم بگیرم و بدبرداشت کنم میتونستم مثل شما جوابش رو بدم ولی بیخیالش
از کی تا حالا این فرمت هایی که شما گفتی در مقابل فرمت های رایج شرکت مایکروسافت معروف و پرکاربرد بشمار میان ؟
نگاه کن من نمیگم بیت دفندر مشکل نداره ولی اون قدر آنتی ویروس خوبی هستش که مایکروسافت حاضر شده انجینش رو بهمراه انجین کاسپر ادغام و به خاطرش پول خرج کنه جالبه؟

شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است و اگه به قول شما بهترینه چرا در تست آتنی ویروس ها در سایت های معتبر مقام نازل 18 رو بدست آورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا در سایت toptenreveiws چرا در رتبه نازل قرار گرفته نگو که نتایج این سایت آخر خیلی معتبر نیست چون اگه به کتگوری های مختلفش رجوع کنی از جمله فایروال و یا نرم افزارهای رایت و یا نرم افزارهای سودمند میبینی که واقعا نتایج بررسی هاشون درسته به طور مثال زون آلارم در اون نظرسنجی بهترین شده و در واقع بهترین هم هست ویا نرم افزار Roxio Media Creator که بهترین نرم افزار رایت هستش و مشابه این ...
شاید بگی در اون سایت از معیارهای درستی استفاده نکردن آیا در سایت Virus.gr هم معیارهاشون درست نبوده ؟ به نظر شما معیار درست سنجش چیه ؟
دوستان عزیز راست میگفت برای اسکن فایل های اوت لوک بایستی دستی اون رو تنظیم کنید و اینم باز یه ضعفه ولی جالب اینجاست که بعد از تنظیمات پیداش میکنه ولی قادر به پاک نمودن ویا حذف اون نیست و طبق روال همیشه با گزینه پراستفاده Leave مواجه میشیم یعنی آقا من قادر به حذف فایل آلوده از درون دیتابیس نیستم واقعا داره حالم از کلمه Leave بهم میخوره

برای تنظیمش هم میبایست در پنجره Manual Scanner به تب Setup رفته و گزینه Email Files رو چک مارک بزنید و دوباره اسکن کنید این دفعه پیداش میکنه ولی چه پیدا کردنی بابا اون کاسپر بدبخت از تو 2 تا فرمت فشرده ویروس رو کشید بیرون و به قول معروف Disinfect کردش ولی نود عزیز ناتوانه
با تشکر

آقا مسعود باز هم كه داري حرفها رو با هم قاطي مي كني؟ وقتي ديدي Nod32 اون ويروسي كه شما به اشتباه فكر مي كردي كه نمي شناسه رو مي شناسه مجبور شدي دوباره به جاده خاكي بزني. عزيز من همونطور كه سودا گفت اول بايد تنظيمات رو انجام بدي بعد ازش استفاده كني. در مورد همه آنتي ويروس ها و برنامه ها همينطوره نه فقط nod32. من خودم وقتي كاسپرسكي هم استفاده مي كردم به طور دستي تنظيماتش رو تغيير مي دادم. اين كه نشونه ضعف نيست.
مثلا در مورد كاسپرسكي يه چيزي بگم كه ديگه اينقدر روي تنظيمات دستي حساسيت به خرج ندي.
من يك كرك رو دانلود كرده بودم اما وقتي مي خواستم اجرا كنم اجرا نمي شد و هيچ پيغامي هم نمي داد. گفتم شايد درست دانلود نشده دوباره دانلود كردم باز هم اجرا نشد. خلاصه يه خورده كه رفتيم سر كار!!!!! تازه فهميدم كه كاسپرسكي جلوي اجرا كردنش رو مي گيره اما پيغام نمي ده كه بابا من دارم جلوگيري مي كنم! بعد تنظيماتش رو تغيير دادم كه از اين به بعد پيغام بده و بعد كه خواستم همون فايل رو اجرا كنم اين بار كاسپرسكي پيغام داد! تازه اشتباه هم پيغام مي داد چون اون كرك بنده خدا اصلا ويروس يا تروجان نبود! (دليل اينكه ويروس و تروجان نبود رو تو رو خدا نپرس كه جاش اينجا نيست)!!!! :wink:
در مورد اون ضرب المثل هم همونطور كه گفتم در مثل مناقشه نيست پس كسي نبايد به خودش بگيره. منظور من اين بود كه چيزي كه شما مي خواستي ثابت كني كه نقطه ضعف Nod32هست برعكس شد و دليلي بر قوت و مزيت nod32 شد. اما اصلا من توهيني نكردم. روي تمام كلمات من رو در پستهام هم زوم كني باز هم توهيني نخواهي ديد.
در مورد اينكه مايكروسافت پول داده و انجين بيت دفندر رو خريده بايد بگم كه اصلا اين دليلي بر مزيت اين آنتي ويروس نيست. چون مايكروسافت در مورد آنتي اسپاي وير هم به جاي اينكه با شركت هاي معتبري چون لاوا سافت كه ad-aware رو توليد مي كنه قرارداد ببنده با شركتي وارد مذاكره شد كه اصلا در حد و اندازه هاي شركت هاي معتبر و بزرگ توليد كننده آنتي اسپاي وير نبود. پس اين دليل نمي شه كه هر شركتي مايكروسافت باهاش كار كنه پس حتما بهترينه! اصلا خود مايكروسافت چقدر اعتبار داره كه طرف هاي معامله اش اعتبار داشته باشند؟ قبل از اينكه بخواهي بگي كه مايكروسافت رو هم قبول نداري بايد خودم پيش دستي كرده و بگويم بله مايكروسافت خيلي معتبره و خيلي قبولش دارند. اما چه كساني؟ كاربران عادي كه به جز اسم مايكروسافت و ويندوز و اينترنت اكسپلورر نام ديگه اي به گوششون نخورده!! به خاطر تبليغات و انحصارطلبي مايكروسافت!!!

در مورد اينكه گفتي اين بهترين نيست و بايد بگيم كه اين بهتر از بقيه است. من از شما و بقيه دوستان كه اين تاپيك رو دنبال مي كنند خواهش مي كنم كه يه بار ديگه اين جمله ها رو با هم مقايسه كنيد. آيا بهترين با اينكه بگيم از بقيه بهتره فرقي داره؟ عزيز من اگه ما گفته بوديم nod32 كامله و بي نقص شما مي تونستي بگي اين حرف درست نيست اما ما هيچ وقت چنين ادعايي نكرديم. ما فقط مي گيم در گزينه هاي موجود اين آنتي ويروس بهترينه. اما كامل و بي نقص نيست و مطمئنا بهتر از اون هم خواهد آمد حالا يا خود شركت سازنده اش نسخه هاي بهتري خواهد داد يا شركت هاي ديگه موفق خواهند شد كه از اين آنتي ويروس پيش دستي بگيرند. همونطور كه مي گويند گل بي عيب خداست پس هيچ كسي نمي تونه ادعاي بي نقص بودن رو داشته باشه. اگه قرار بود كامل و بي نقص باشه كه پس ديگه چه نيازي به ساخت و توليد نسخه هاي جديدتر وجود داشت؟

در مورد آمار اون سايت ها هم قبلا به اندازه كافي توضيح داده شده اما بايد بگم كه شما تو اين همه پيغمبر جرجيس رو گير آورديد؟ بارها گفته شده و همه شركت هاي سازنده آنتي ويروس هم قبول دارند كه معتبرترين سايت در مورد آنتي ويروس سايت virusbtn هست كه اگه يك آنتي ويروس يك نشان از اين سايت بگيره به قول معروف خودش رو خفه مي كنه و همه جا رو پر مي كنه كه بله ما نشان از اين سايت گرفتيم. در اين سايت هم بهتره كه خودت وارد بشي كه ببيني آمارش چه چيزي رو نشون مي ده.

در مورد فايروال هم كه مي گي زون آلارم بايد بگم كه زون آلارم معروفترين شايد باشه اما مسلما بهترين نيست. همونطور كه نورتون و مك آفي در بين كاربران عادي خيلي معروف هستند اما كساني كه مي خواهند حرفه اي كار كنند يا حداقل كمي بيشتر از كاربران عادي به اين مسايل واقفند مي دونند كه اينطور نيست و اونها فقط معروفند. در مورد فايروال هم تا وقتي فايروال هاي قوي و قدرتمندي مثل kerio و outpost وجود دارند اين حرف كه بهترين فايروال زون آلارمه تعجب آور به نظر مي رسه. البته چون اين تاپيك مربوط به بحث فايروال نيست بيشتر از اين توضيح نمي دم.

در مورد كلين كردن از درون فايلهاي فشرده هم صد دفعه توضيح داده شده و اينجا ديگه نيازي به توضيح نيست فقط بايد بگم كه هيچ فرقي بين اينكه يك فايل فشرده رو باز كرده و كلين كني با اينكه در همون حالت فشرده كلين كني نيست جز اينكه با باز كردن فايل آرشيو درصد خرابي فايل خيلي خيلي كمتره. چون ممكنه در حالت فشرده وقتي آنتي ويروس مي خواد كلين كنه ساختار فايل رو خراب كنه. چون اون آنتي ويروس ها به استراكچر فايل هاي آرشيو دسترسي ندارند و شركت هاي سازنده winzip , winrar و بقيه نرم افزارهاي فشرده كننده هيچ وقت اون رو در اختيار آنتي ويروس ها نمي گذارند.

مطلب آخر اينكه به نظر من به جاي اينكه اين حرف ها رو بزنيد و دنبال اين مسايل باشيد از اطلاعات فني كه دوستان از جمله سودا در اختيار دارند استفاده كنيد. امثال ايشون كم پيدا مي شوند. باور كنيد كه اين رو به دور از مسايل بحث و كري و ... مي گم.

Masoud.ebi
03-06-2005, 16:39
پس میخواستی از شما اجازه بگیرم
بعدشم تو هنوز یاد نگرفتی که نباید رو واژه ها زوم کنی بابا تو روز روشن به آدم توهین میکنن بعدشم انتظار برخورد درست رو دارن بابا روت رو برم تا وقتی که سعی نکنی محترمانه صحبت کنی وضع همینه بعدشم من هم میدونستم دستی میشه تنظیمش کرد میخواستم عکس العملت رو ببینم که دیدم چه خوب بود
آره میدونم حالا که نود عزیز نتونسته فرمت های فشرده رو disinfect کنه مبحثش جداست بله شما درست میگی ؟!
در حال حاضر کسی که داره ادا و اطوار در میاره شما هستی نه بنده
آره ASProtect یه فرمت جدیده که اولا باعث کاهش سایز کتابخانه های برنامه نویسی و برنامه های اجرایی از یکسو و از سوی دیگه از برنامه ها در برابر هک محافظت میکنه و همچنین باعث کاهش زمان دسترسی و بارگذاری فایل ها در شبکه میشه بس یا دیگه هم بگم چرا نمیخوای قبول کنی که این فرمت در بین کاربران در مقایسه با سایر فرمت ها کاربرد آنچنانی نداره ؟
آخه هنوز دو هفته نیست که این ورژن نود رو نصب کردی چطور میگی بهترینه نگو بهترینه بگذار دوماه بگذره بعد بگو بهترینه
من از دوستان معذرت میخوام ولی این آقا خیلی کلش باد داره و هوا ورش داشته میدونی میگن درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر شنیدی یا نه ؟ تو نمیخواد بیای به من بگی فلان فرمت رو میشناسی یا نه
من گفتم پر کاردبردترین و معروفترین نگفتم برو دوتا فرمت عجیب و غریب و دهن پر کن وردار و بیا من نمی دونم چرا ما ها دوست داریم وقتی تو یه جمع وارد میشیم از همون اول سعی میکنیم با استدلالات الکی و استفاده از واژه های غیرمعمول خودمون رو سرزبون بندازیم و بعد وقتی یه نفر پیدا میشه یه کلمه از گل نازکتر بهشون میگه هی ناز میکنن که من اله میکنم و بله میکنم بابا جونی اینجا یه انجمنه من میام نظراتم رو میدم یا درست یا غلط اگه درسته که فبها اگه غلطه اگه یه آدم درست و حسابی پیدا بشه و مودبانه بیاد و اشتباهم رو بهم گوشزد کنه خوشحال هم میشم

من خیلی خیلی از دوستان عزیز معذرت میخوام ولی ...

Mehdi_Best
03-06-2005, 17:06
مسعود جان قبل از هر چيز بگم كه شما فقط داري تاپيك رو منحرف مي كني. مگه دوست داري اين تاپيك قفل بشه؟
نكته بعدي اينكه در مورد حرفهايي كه در مورد سودا زدي خودش نظر مي ده. اما در مورد اينكه شما ابتدا شروع به توهين كردي كه شكي نيست. كي بود كه گفت اينجا كسي جرات نداره بر عليه اينها حرف بزنه؟ والله شما كه هر چي دلت مي خواد داري مي گي؟ پس چطور اين حرف رو مي زني؟ شما با اين حرفت به بقيه بچه ها انجمن توهين كردي. يعني اينكه اونها ترسو هستند و فقط شما جرات داري! همين كه دوستان عزيز انجمن اين توهين شما رو نديد گرفته و جوابي نداده اند خودش جاي تقدير داره. در مورد تنظيمات دستي هم فكر نمي كنم كه شما مي دونستي وگرنه با اون همه سر و صدا و ادعا نمي گفتي كه nod32 نمي تونه بشناسه. از قديم گفتند معما چو حل گشت آسان شود. خوب بودن هم به 2 هفته نصب كردن نيست عزيز من! مگه شما اگه يه بنز سوار شي حتما بايد 1 سال بگذره تا متوجه بشي كه بهترين ماشينه؟!!!
اين كه مي گي من مي آم يه حرفي مي زنم يا درسته يا غلطه صحيح! اما طرز گفتن و بيان خيلي مهمه. شما طوري صحبت مي كنيد و ايرادات (البته از نظر شما ايراد چون بعدا ثابت شد كه اصلا ضعفي نبوده بلكه شما اشتباه كرده ايد) اين آنتي ويروس رو بيان مي كنيد كه انگار اينجا دعواست و شما مي خواهي روي بقيه رو كم كني! خوب وقتي شما به اون شكل پست اولت رو در اين تاپيك دادي بقيه هم مجبور به اون شكل جواب دادن مي شوند.
در آخر اينكه مثل اينكه پست قبلي من رو نخوندي يا اگه خوندي دقت نكردي. گفتم به جاي اين حرفها سعي كن از اطلاعات بقيه استفاده كني. مخصوصا كساني مثل سودا كه خيلي بار علمي زيادي دارند. در ضمن من ايشون رو از نزديك مي شناسم. خيلي هم كم ادعا هستند. اما در برابر حرف اشتباه نمي شه سر تعظيم فرود آورد.

در آخر يك بار ديگه از شما دوست عزيز خواهش مي كنم كه به اين بحث ادامه ندهيد و تاپيك رو منحرف نكنيد. اگه بحث فني و منطقي و مستدل داريد بفرماييد در غيراينصورت باعث قفل شدن اين تاپيك نشويد.

Masoud.ebi
03-06-2005, 18:02
حالا عزیز من شما فکر کن من نمی دونستم اصلا برام منم نیست شما و دوست گرانبهایتان ظاهرا آخر IT و رایانه هستید
به نظر من کلمه جرات اصلا توهین آمیز نیست بلکه همونی که گفتم زوم روی یه کلمه است حالا هی بگو بگو تا خسته شی ولی کلمه مرده حسابی و یا کلمه باز که تو اومدی توهینه نیست
شما وقتی میتونی از دیگران ایراد بگیری که خودت بی عیب و نقص باشی پس خواهشا اینجا نیان درس اخلاق ندین قرار نیست همه بیان و اینجا چپ و راست از بعضی ها تعریف کنن
اصلا دیگه دوست ندارم در این مورد بیش از این بحث کنم ولی بازم میگم ایناهایی که گفتم همش نقصه نقص نسبی میدونی نقص نسبت به بقیه آنتی ویروس ها
آقا نوید میگه آقا تمومش کنین بعدش آقا سودا میاد میگه بخدا ما مقصر نیستم بقیه گیر میدن و بعدش میاد و میگه تو باز اومدی جالبه
حالا که میگی تمومش کن تمومش میکنم چون بحث بیهوده ای با این آقا :lol: :lol:

آقا نظرتون در مورد آنتی ویروس AVK چیه ؟
آیا دابل انجین بودنش تاثیری روی سیستم میذاره یا نه؟
قدرت ویروس شناسی و کلین کردنش چقدره ؟
هوش مصنوعی اش چطوریه ؟ و اینکه اگه خوبه لینک نسخه پرو بهمراه کرکش رو بگذارین

بای

Soda
03-06-2005, 20:43
سلام آقا حالا شما ناراحت نشو من فقط به شوخي گفتم كه باز اومدي ببين كاملا معلومه كه شوخيه خيلي راحت ميشه فهميد به خدا قسم كه
ديدم شما ديگه با ما خودموني شدي اينو گفتم و گرنه هيچ منظوري نداشتم حالا تا شما چه جور مي خواي فكر كني
تازه من خوشحال هم ميشم كه اين بحث با موفقيت به پايان برسه هيچ كس اينجا آخر كامپيوتر نيست مگه شما آخر كامپيوتر رو ديدي كه فهميدي ما الان آخرشيم .شوخي كردم ناراحت نشو
ببين اگه من اوووون همه گفتم و نوشتم واسه اين بود كه بدونم شما چه قدر ميدوني كه داري اينارو ميگي
حالا بشنو: ببين اولندش كه Asprotect And Armadillo اصلا هم جديد نيستن مال خيلي سال پيش هستن
بعدش شما بايد اينو دقيقا بدوني كه شما فقط يه استفاده كننده محض از برنامه ها هستي پس بايد ببيني كه كدام برنامه ها از اون قالب هاي به قول شما دهن پر كن استفاده ميكنن
برنامه هاي محبوب خودت كه اكثرا نصب ميكني روي كامپيوتر خودت رو بنويس تا براتون توضيح بدم كه هر كدوم از چه قالبي استفاده ميكنن و ببين كه آيا DBX پر كاربرد تره يا اون برنامه هاي دهن پر كن من
در مورد بحث كلين از داخل فايلهاي فشرده هم اگه بتونم اون سورس جالب كه تو يه سي دي اورجينال به صورت فايل فلش كه از شركت سيمانتك كه همان سازنده نورتون هست قرار داشت رو پيدا كنم حتما براتون آپلود ميكنم گرچه حجمش 14 مگا بايت بود ولي براي اطلاعات شما دوست خوبم آپلود ميكنم ولي تا اونجايي كه انگليسي اين حقير اجازه ميده شركت سيمانتك توضيح داده بود كه اين بحث يه بحث جدي هست و باتوجه به اينكه پس از قرار دادن اين قابليت در برنامه هاي نسخه قبلي اين شركت با اعتراض بخشي از كاربران مواجه شد مبني بر اينكه فايلهاي فشرده كه ويروس از داخل اونها باز شده خراب شده و ديگر قابل باز شدن نبودند اين شركت و شركتهاي ديگر مثل PC Cillin اين قابليت را به صورت انتخابي در ضد ويروسشان آورده اند
حتي در آن فايل تا اونجا كه يادم ميآد PC Cilllin 2002 رو مثال زده بود و اعلام كرده بود كه در آن نسخه قابليت پاك كردن از فايل فشرده وجود داشت ولي در نسخه هاي جديد اين قابليت فقط به صورت انتخابي و آنهم در حالت پيش فرض بعد از نصب به صورت تيك نخورده ميباشد اينو ديگه خودتون هم مي تونين امتحان كنين
تازه تو نورتون و ديگر ضد ويروسها هم اگه دقت كنين دقيقا اين قضيه رو ميبينين كه اين قابليت انتخابي هست
اميدوارم كه توضيح اين حقير كافي بوده باشد در ضمن اين به ظاهر ضعف هايي كه شما به ضد ويروس ها ميگيرين رو اينجور نيست كه ما ندانيم بلكه اگر خواستي نقاط قوت و ضعفي از بعضي ضد ويروسها بشمارم كه اصلا جنابعالي به آن توجه نكرده ايد ما با دانستن اين ضعف ها و قوت ها به اين نتيجه رسيده ايم كه نود فعلا از بقيشون بهتره
اميدوارم كه شما دوست عزيز رو ناراحت نكرده باشم :wink:

hyriand
03-06-2005, 22:02
آقايون محترم و ويروس شناس ما.
شما نصف مطالبتون دور طرز صحبت كردن و توهين و از اينجور
حرفا ميگرده.
يه كمي بشينين با خودتون فكر كنين ميبينين كه كسي اينجا
اصلا وقت توهين نداره. فقط آدم خودش اينطور فكر ميكنه.
به جاي اينكار طرز صحبت كردنتون رو حرفه اي و تخصصي كنيد
كه ديگراني كه اين گفتگوي داغ آنتي ويروسي شما رو ميخونن حرفه اي بحث كردن رو از شما ياد بگيرند.
( اطمينان داشته باشيد كه اين موضوع شما اونقدر خواننده
داره كه حتي خودتون هم خبر نداريد )
اين فقط يه ياد آوري بود احتياجي نيست كه به اين پست من
حتما جواب بديد. به بحث تخصصيتون ادامه بديد.

Soda
03-06-2005, 22:20
ok ايندفعه ديگه قبول قبول

Masoud.ebi
04-06-2005, 08:18
به قول معروف حرف حساب زدی و حرف حسابم جواب نداره
اگه میشه چند تا از نقاط ضعف نود رو بگین و کلا معیارهای سنجش اونا و در مورد بیت دفندر بجز بسته شدن تمامی پروسه هاش و ضعف در شناسایی تروجان ها دیگه چه ایرادات اساسی داره ؟
خوب برنامه هایی که زیاد باهاشون کار میکنم عبارتند از فتوشاپ و اپرا و آکروبات و نرو و کلون و دلفی و پی سی انی ور مال سیمانتک ونرم افزارهای شرکت آکرونیس مثل ترو ایمیجش
خوب دوست من با آنتی ویروس AVK کار کردی نظرت در موردش چیه ؟
من تعریفش رو زیاد شنیدم
امیدوارم که موجب رنجش شما نشده باشم

Soda
04-06-2005, 11:46
فعلا خونه نيستم و فرصت زيادي ندارم چون موقع امتحانات و ...
اما اينجور بگم كه مثلا كلون سي دي كه دارين از Asprotect استفاده مي كنه اونم نسخه دو كه تازه جديد اومده
و برنامه اپرا هم از يه برنامه ديگه از آقاي روسي نويسنده Asprotect به نام ASpack استفاده ميكنه
برنامه هاي شركت آكرونيس مثل ترو ايميج و اديت پارتيشن و ميگريت ايزي و غيره و در كل همشون از يه نسخه از exe32pack استفاده ميكنن كه خيلي قوي و شناسايش خيلي سخته
نقطه ضعف نود هم بسيار سخت بودن جمع آوري آپديتشه
و on access scanner ضعيفي داره اگه اينو نگرفتي بعدا واستون يه مثال عملي مي زنم كه شامل اين ضعف بشه
يه نقطه قوت بسيار عالي كه در نود ديدم غير از بقيه نقاط قوتش در مورد نحوه آپديتشه اينكه از ماژولهاي ويندوز برا اينكار استفاده نمي كنه و اينكار هم دليل داره اگه دقت كرده باشين انواع مختلفي از تروجان دانلودر وجود داره و بعضي هاشون كه توسط ضد ويروس قابل شناسايي نيست .خوب اونايي كه شما مثلا با فاير والتون جلوشو ميگيرين مياد ميبينه وقتي نتونه به اينترنت وصل بشه و تروجان رو دانلود كنه ميره فايلهاي سوكت رو كه واسه كار اينترنت هستن پاك ميكنه يا خرابشون ميكنه خوب بقيه ضد ويروسها ديگه اينجا ناتوانن و نمي تونن آپديت بشن ولي نود خيلي راحت آپديت ميشه و حتي ميتونه فايل هاي مشكوك رو به سايتش بفرسته تا چك بشه و ....
نقطه ضعف بيت ديفندر هم مصرف تقريبا بالاي حافظه اون هست و همچنين بسته شدن سرويسهاش در زمان انجام آپديتش
اين آخري خيلي بده چون تو يه سايت خارجي مخصوص ويروس نويس ها خونده بودم كه يه ويروس وجود داره كه دقيقا از همين ضعف آپديت بيت ديفندر استفاده ميكنه و به سيستم آسيب ميرسونه نقاط قوت هم كه خيلي داره يكيش كه خيلي برام جالب بود اينه كه تو فايلهاي ايميج برنامه هاي كپي سيدي هم سرچ ميكنه البته به صورت كاملا درست و با استراكچر دايركتوري اونا رو ميگرده و اگه ويروسي باشه پيدا مي كنه

Masoud.ebi
04-06-2005, 22:02
یه چیز جالب در مورد اون فایل اینستال شیلدی که سرش بحثمون شد پیدا کردم میخوام خودت تستش کنی
قبل از اینکه با کاسپر گندزداییش کنی سایزش رو یاداشت کن و بعداز گندزدایی هم سایز فایل رو نگاه کن با اینکه کاسپر کدهای آلوده رو بیرون کشیده ولی سایز فایل هیچ تغییری نمیکنه حتی یه بایت هم تغییر نمیکنه نظرت چیه ؟
یعنی نمیشه آپدیت های نود رو جمع کرد و روی سیستم دیگه استفاده کرد منظورت اینه ؟
در مورد On access scanner گمون کنم فهمیده باشم که این خاصیت نود فقط برای فایل های معمولی درست جواب میده و برای یکسری از فرمت ها مثل ست آپ برنامه نرو و یا iTunes و بقیه فرمت های خاص به درستی جواب نمیده چون قبلا که کاسپر و یا بیت دفندر که داشتم به محض ورود به پوشه این برنامه ها مدتی طول میکشید تا آیکون فایل بیاد ولی نود اینجوری نیست یعنی نمیتونه فایل های درون پک رو اسکن کنه درسته یا نه ؟
این فایل های سوکت رو که گفتی چه پسوندی دارن ؟
اما در مورد بسته شدن سرویس های بیت دفندر من دقت کردم همشون بسته میشن بجز پروسه VSServ.exe مگه پروسه اصلیش این نیست ؟
بیت یکی از فرمت هایی رو که نتونست اسکن کنه فرمت برنامه Virtual Pc مایکروسافت بود

کدومیک از دوستان با AVK کار کردن
خواهشا هر کدومتون که کار کردین اطلاعاتی راجعش بدین

Soda
04-06-2005, 22:13
نه بابا ايول مثل اينكه توضيحات قبليه منو تو يه تاپيك ديگه خونده بودي ناقلا :wink:
ميشه آپديت هاي نود رو جمع كرد و تو سيستمهاي ديگه ازشون استفاده كرد ولي يه كم سخته
فايلهاي سوكت عزيز من منظورم اشاره به سوكتينگ خود ويندوزه كه يكي از اونها Winsock هستش
نه اون پروسه اصلي كه فايلها رو اسكن و شناسايي ميكنه نيست اگه به توضيحاتي كه خود سايت در مورد آپديت كردن از طريق فايلهاي فشرده دانلود شده از سايتش ميگه دقت كني خوب متوجه ميشي تازه عمو يادگاره من شما بگو بينم اگه اون پروسه اصليش بود ديگه تو اون انجمن ويروس نويسها ديگه مياومدن از اين ضعف بهره بگيرن و ويروس بنويسن
در مورد اطلاعاتت در باره Virtual Pc Microsoft هم متشكريم
بعدشم در مورد تغيير نكردن سايز فايلها بعد از گند زدايي هم آقا مهدي بست خيلي خوب ميدونه يه راهنمايي بهش بكنم اينه كه برنامه WinNC.Net 4 كه يادش ميآد .خوب حالا بياد واستون توضيح
بده
در مورد اون سرويس بيت ديفندر اگه بخوام بيشتر توضيح بدم اگه حواستو خوب جمع ميكردي به جاي اينكه بري پروسه ها رو ديد بزني ببيني چه خبره توشون يه كم دقت ميكردي با خودت حساب ميكردي كه براي پيدا كردن ويروس يه ضد ويروس بايد از ديتابيسش استفاده كنه درست خوب چه دليلي داره كه بيت ديفندر يكسري از سرويساشو ببنده براي انجام آپديت ؟؟!! اميدوارم كه خوب متوجه منظورم شده باشي

borzou_one
04-06-2005, 23:12
mehdi_best, سلام مهدی جان
من قبلا بانورتون کار میکردم ولی از وقتی که مطلب قبلی شما رادرمورد کارسپرسکی خوندم ورژن personal 5.0.153 اونا نصب کردم وراحت هم ابدیت شد
الان باز دیدم شما به استفاده ازnod32 سفارش کردید لطفا بگید من ازکدوم استفاده کنم خواهش میکنم هرکدوم که مطمئن تره وبهتر همونا توصیه کنید
دیگر دوستان هم اگه نظری دارند لطف کنند مرقوم بفرمایند
ممنون ازهمگی

Navid
05-06-2005, 02:52
borzou_one جان شما برو چند صفحه قبل رو بخون همه چي دستت مياد :!:

Masoud.ebi
05-06-2005, 10:18
یه سوال دیگه داشتم که شاید یه مقدار باعث تعجب و یا خنده بشه اینه که من تو شرکت یه سیستم پنتیوم فور 2800 فول کش با مین بورد گیگا ایت آی جی پرو دارم و کاسپر روش نصبه زمانیکه وارد پوشه مربوط به فایل های آفیس میشم چه فایل های ورد و چه فایل های اکسل به محض اینکه با موس میرم روی فایلها یه فایل با همون نام و حجم 0 بایت در کنار فایل اصلی ایجاد میکنه و جالب اینجاست که اینکار رو برای هر فایل فقط یکبار انجام میده و جالبتر از اون زمانیه که کاسپر رو غیرفعال میکنم و روی فایل میرم دیگه اون فایل ایجاد نمیشه در ابتدا فکر کردم شاید ویندوز ویروسی شده که باعث شد ویندوز رو از اول نصب کنم ولی فایده ای نداشت بعدشم هارد
رو اف دیسک کردم ولی باز فایده ای نداشت نمیدونم تا حالا گرفتار ویروس One-Half شدی یا نه یه بار کامپیوتر یکی از بچه ها اون ویروس رو گرفت و فقط با Low level forat از بین رفت
رو این حساب در نهایت هارد رو Low level format کردم ولی بازم فایده ای نداشت به نظر نمیاد که ویروس رو هارد باشه چون هر ویروسی هم که باشه با این کار آخری از بین باید میرفت به نظرم ایراد بایستی از سخت افزار سیستم باشه نظرت چیه دوست من ؟ واقعا کلافم کرده اطلاعات سخت افزار هم بالا برات گذاشتم اگه اطلاعات دیگه ای میخوای بگو
این مشکلم رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کرده بودم ولی آقا مهدی گفت هیچکی این مشکل رو تابحال نداشته یعنی اون زمانیکه کاسپر توصیه شده بود
بای

Soda
05-06-2005, 11:20
به احتمال خيلي زياد اين ويروس نيستش
نگفتي كه بعداز اينكه سيستم رو Fdisk كردي آيا بعدش كاسپر اسكي نصب كردي و به اون مشكل برخوردي يا نه
اگه آره من جوابشو مي دونم
بگو تا بدونيم

Masoud.ebi
05-06-2005, 13:10
آره بعد از fdisk و حتی Low level format و نصب دوباره کاسپر این مشکل مشاهده شد دیگه نمیدونم چیکار باید کنم
مگر همونی که گفتم مشکل سخت افزاری ؟

Gilopa
05-06-2005, 14:38
دوست من من هم اين مشكل رو 1 هفتست دارم.و حتس ويندوزم نميتونم نصب كنم.
جالب اينه كه حتي 8 مگ پارتيشنم كه بايد باشه رو هم گبر ميده بسازمش.
ديگه دارم كچل ميشم.

Soda
05-06-2005, 19:26
ببين به احتمال زياد كاسپر كه اون فايلو برا اسكن باز ميكنه ديگه نمي بنده و اين مشكل وجد مي آد اگه دقت كرده باشي وقتي با خود ورد هم باز ميكني هم اين فايلها موقتا بوجود مي آن ولي در موقع بسته شدن ورد خود ورد اونا رو پاك ميكنه
احتمالا مشكل از خود كاسپر اسكي نشات ميگيره
البته اون فايلهايي كه ورد ميسازه ديگه حجمشون صفر نيست

Masoud.ebi
05-06-2005, 20:39
اگه اینجوری باشه که تو میگی پس چرا فقط رو اون سیستم که گفتم اینجوریه؟
چرا روی سیستمی که تو خونه دارم و کاسپر و آفیس 2003 با هم نصب هستن اینجوری نیست ؟
یقینا مشکل از کاسپره چون رو اون سیستم تمامی آنتی ویروس های موجود که دم دستم بود رو نصب کردم ولی هیچکدومشون اون فایل رو ایجاد نکردن ولی چرا کاسپر روی این سیستم اینجوری عمل میکنه برام عجیبه ؟
جالب اینجاست که چند روز قبل حتی هارد رو عوض کردم ولی با این هارد جدیده هم همون مشکل رو دارم
واقعا کلافم کرده

Soda
05-06-2005, 21:04
خوب كاسپر رو عوض كن مرد حساب !! :wink:

Masoud.ebi
05-06-2005, 21:51
بابا دمت گرم من این همه توضیح دادم تا ایراد و اشکال کار بیاد دستم حالا تو میگی عوضش کن نه بابا تا نفهمم ول کنش نیستم
آخه میدونی من دو تا ویندوز دارم یکی ایکس پی مدیا سنتر و ویندوز سرور 2003 روی ایکس پی که کاسپر نصب کردم و رو سرور نود 32 و هفته ای یکبار هر سیستم عامل رو هم با آنتی ویروسی که رو خودش نصب کردم و هم با آنتی ویروس دومی چک میکنم تا ببینم کدومشون میتونن بیشتر ویروس گیر بیارن و این ویروس ها رو برای روز مبادا آرشیوشون میکنم جالبه ؟
به نظرت مشکل سخت افزاری نیست ؟ من دقت کردم فقط با بعضی از این مین بوردها اینجوریه نظرت چیه؟

Soda
05-06-2005, 21:56
من ديگه نمي دونم ايكاش برا من هم پيش مي اومد اونوقت ميتونستم بهتر كمك كنم
البته فقط شايد

sayedreza
05-06-2005, 22:26
سلام
اگه متهم به بيهوده نويسي نشم :mrgreen:بايد بگم خيلي با اين تاپيك هال ميكنم خيلي چيزا ياد ميگيرم وهميشه اولين جايي كه سر ميزنم همين تاپيكه
خسته نباشين خدا يار وياورتان :wink:

Soda
05-06-2005, 22:31
منم مينويسم كه شما تنها نباشي يعني شما تنها متهم به بيهوده نويسي نشي
آقا دمت گرم كلي روحيه گرفتيم متشكر از لطفت
بعد از اون همه جارو جنجال و بحث حالا چقدر اوضاع توپ شده
دوستي محبت صفا صميميت خيلي حال ميده
نه غلام :mrgreen: :mrgreen:

Masoud.ebi
05-06-2005, 23:30
آره غلام خیلی حال میده نه !

نمیدونم شاید باورش یکم برات سخت باشه که من یه همچین مشکلی دارم
وای خدا کلافه ام میدونی با چند نفر مشورت کردن همه شون هم در نهایت همین جواب شما رو دادند
اما اگه راه حلی به ذهنت رسید ما رو بیخبر نگذار دمت گرم
ولی آقا جون دستت درد نکنه بابت اینکه یه کم روش فکر کردی و به قول پوآرو از اون سلولهای ریز خاکستری کار کشیدی

بای

hyriand
06-06-2005, 02:10
پس الان همتون از اين اتفاق يكپارچگي بحث آنتي ويروس
راضي هستيد. خيلي خوشحالم كه راه حل مناسبي بود.
آفرين به شما هم كه همراهي كرديد و بحث رو اينجا متمركز
كرديد

K053_LSH_KV90
06-06-2005, 05:56
بابا چی مگین جادو شدن بگین داشتیم گوش می کردم
چرا این یارو هی می :arrow: :?: اد

Masoud.ebi
06-06-2005, 08:10
آره عزیز همه راضی هستن چه جور هم راضین نه !
بابا آقا مهدی قرار شد بیاین در مورد اون فایل اینسال شیلدی که بعد از دیسینفکت سایزش تغییری نمیکنه توضیحاتی ارائه کنید چی شد ؟

nimaoy
06-06-2005, 09:19
دوستان update های NOD32 را چطوری می شود در یک کامپیوتر دیگر استفاده کرد؟

Soda
06-06-2005, 09:32
من يه راه حل دارم اما دنبال يه راه حل بهترم كه ديگه دارم به نتيجه ميرسم
پس Please Wait

Masoud.ebi
06-06-2005, 10:44
آقای Cracki عزیز
مطلبتون در مورد آنتی ویروس AVK رو خوندم جالب بود ولی نگفتی که قدرت ویروس شناسی و دیسینفکتش چقدره ؟
هوش مصنوعی اش چطوره؟
و لینک نسخه فولش رو اگه داری ؟

Mehdi_Best
06-06-2005, 19:13
ورژن جديد آنتي ويروس bitdefender آمد.

BitDefender Professional Plus 8.0.201

لينك keygen:

هر چند اين آنتي ويروس واقعا يكي از بهترين هاست اما من توصيه به استفاده از اين آنتي ويروس نمي كنم. فقط براي اطلاع دوستداران اين آنتي ويروس لينك آخرين ورژنش رو دادم.

Navid
06-06-2005, 19:21
راستي مهدي جان چند روزي يه ديگه nod من آپديت نمي شه ( همون كرك و لينك دانلود خودته ) كرك ديگه اي داري ؟

Mehdi_Best
06-06-2005, 19:28
نويد جان من روي چند سيستم كه نصب كردم همگي آپديت مي شن. بچه هايي هم كه از همون نسخه كه من لينك دادم استفاده مي كنند مشكلي ندارند. مي شه بگي دقيقا چه مشكلي پيش اومده.؟ يعني چه پيغامي مي ده؟

Navid
06-06-2005, 19:33
موقع آپديت مي گه پسورد بده !

Mehdi_Best
06-06-2005, 19:50
نويد جان يك بار ديگه فايل reg كه به عنوان كرك لينك دادم رو اجرا كن.
بعد در قسمت آپديت و در بخش setup ببين آيا يوزنيم و پسورد beta25 هست يا نه.

Navid
06-06-2005, 19:59
مهدي جان همين بتا 25 هست . در ضمن تو همه حالتي اجراش كردم ولي نشد كه نشد :cry:

Mehdi_Best
06-06-2005, 20:11
عجيبه واقعا! چون همين الان براي من و بقيه بچه ها آپديت ميشه با همين كرك و يوزرنيم و پسورد. حالا براي اطمينان اين چند تا چيز رو هم تست كن
در قسمت آپديت و در بخش setup در قسمت location ببين سرور روي اين گزينه هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نيست حتما بايد روي اين باشه.
بعد در پايين همين قسمت و در بخش advanced گزينه internet connection روي dial-up باشه و در قسمت ------ سرور گزينه use proxy server تيك نداشته باشه. فكر نكنم ديگه مشكلي باشه. اگه اين كارها رو كردي و باز هم مشكل بود احتمالا مشكل از سيستم شماست.

Cracki
06-06-2005, 20:57
آقای Cracki عزیز
مطلبتون در مورد آنتی ویروس AVK رو خوندم جالب بود ولی نگفتی که قدرت ویروس شناسی و دیسینفکتش چقدره ؟
هوش مصنوعی اش چطوره؟
و لینک نسخه فولش رو اگه داری ؟

مسعود جان در مورد این آنتی ویروس بگم که خودم خیلی وقته که دنبالشم ولی تا به حال کرکی واسش پیدا نکردم و به همین دلیل تنونستم که تا به حال یر روی سیستم خودم نصبش کنم.

اما در سایتهایی که در مورد آنتی ویروسها بی طرف قضاوت میکنند و تستهایی را نیز بر روشون انجام میدن اگر این آنتی ویروس یعنی AVK اول نباشد ..حتما در مقام دوم قرار دارد.

اگر به اطلاعات بیشتری دست پیدا کردم حتما خبرشو میدم.

Navid
06-06-2005, 21:46
عجيبه واقعا! چون همين الان براي من و بقيه بچه ها آپديت ميشه با همين كرك و يوزرنيم و پسورد. حالا براي اطمينان اين چند تا چيز رو هم تست كن
در قسمت آپديت و در بخش setup در قسمت location ببين سرور روي اين گزينه هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نيست حتما بايد روي اين باشه.
بعد در پايين همين قسمت و در بخش advanced گزينه internet connection روي dial-up باشه و در قسمت ------ سرور گزينه use proxy server تيك نداشته باشه. فكر نكنم ديگه مشكلي باشه. اگه اين كارها رو كردي و باز هم مشكل بود احتمالا مشكل از سيستم شماست.

والا ما كه هر كاري كرديم نشد :cry: ميرم ببينم كه بيت ديفندر تو اين نسخه جديدش چي كار كرده ...

Sinagood
06-06-2005, 21:58
فكر كنم اون بگي كه داشت و بعد آپديت خارج ميشد رو درست كرده باشه
اندازه ي فايلهاش كه يه كمي فرق كرده

Masoud.ebi
06-06-2005, 22:25
آقا جون دستت درد نکنه اگه پیدا کردی ما رو هم فراموش نکن

Masoud.ebi
06-06-2005, 22:38
آقا Mehdi best
عزیز نمیدونم پست قبلیم رو دیدی یا نه ؟
قرار شد در مورد عدم تغییر سایز فایل مربوط به اینستال شیلد پس از دیسینفکت شدن توضیحاتی ارائه نمایید

hyriand
07-06-2005, 04:04
ورژن جديد اين انتي ويروس هم اومد كه طرفداران خودش را داره .به نظر من هم انتي ويروس بدي نيست.
Size: 15.6 MB
Download BitDefender 8 Professional Plus: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13.8 MB

Download BitDefender 8 Standart

8.91 MB
Download BitDefender Free Edition 7.2

كرك:

S@eid
07-06-2005, 12:47
ببخشید من یه سوال داشتم
بعضی انتی ویروسا وقتی یه ویروس رو پیدا می کنن این اختیار رو بهت می دن که ویروس رو پاک کنی حذفش کنی
قرنطینه ش کنی و...یه گزینه به نام renameهم هست می خواستم ببینم این گزینه چیکار می کنه :roll: :roll: :roll:

Mehdi_Best
07-06-2005, 13:17
نويد جان سلام. من مطمئن هستم كه در تنظيمات آپديت شما چيزي تغيير كرده وگرنه اصلا نبايد پسورد بخواد. اگه زحمتي نيست از قسمت هاي مختلف setup آپديت عكس بگير و آپلود كن تا ببينم مي تونم كمكي كنم يا نه.

Mehdi_Best
07-06-2005, 13:19
s-s جان اطلاع دقيقي ندارم. اما حدس مي زنم كه فايلهاي ويروسي كه پسوندهايي مثل exe دارند رو تغيير نام و پسوند مي ده كه حداقل اجرا نشند.

Mehdi_Best
07-06-2005, 14:58
مسعود جان شرمنده. من پست قبلي شما رو نديده بودم.
براي جواب دادن به سؤال شما بهتره ابتدا به نحوه چسبيدن يك ويروس به فايل اشاره كنم.
ويروس ها به 3 نحوه مي تونند به فايلها بچسبند.
1 - اول فايل
2 - آخر فايل
3 - قسمت هاي ديگه فايل (مثلا وسط فايل)
روي قسمت هاي ديگه فايل تاكيد مي كنم.
خيلي به ندرت پيش مي آيد كه يك ويروس اين قدرت رو داشته باشه كه خودش رو به وسط فايل بچسبونه. به عنوان يك نمونه از اين نوع ويروس ها بايد به ويروس قدرتمند و مشهور one-half اشاره كنم.
يك آنتي ويروس براي مواجهه با ويروس هاي نوع اول و دوم كه به اول و آخر فايل مي چسبند مي تونه دو نوع رفتار نشون بده:
1 - اون كدهاي ْآلوده رو برداره كه انجام اين عمل مستلزم اينه كه آنتي ويروس دقيقا با ساختار اون ويروس و اين كه اون ويروس طبق چه الگوريتمي اون فايل رو تغيير داده كه بسته به نوع الگوريتم ويروس، آنتي ويروس بايد طوري اون كدهاي آلوده رو برداره كه باعث خرابي خود فايل نشه.
2 - يك سري دستورات زبان ماشين داريم و آنتي ويروس معادل بايتهاي ويروس به جايش كدهاي زبان ماشين ماشين رو مي نويسه كه اينها هيچ عملي انجام نمي دهند و بنابراين سايز فايل تغيير نمي كنه.
----------------------------
در مورد ويروسهايي كه از نوع سوم استفاده مي كنند و به جاهايي غير از اول و آخر فايل مي چسبند و نحوه رفتار آنتي ويروسها با اين نوع ويروس ها اطلاعات خاصي ندارم. اگه دوستان اطلاعاتي در اين زمينه دارند ممنون مي شم كه براي استفاده من و بقيه دوستان بنويسند.

Navid
07-06-2005, 15:07
نويد جان سلام. من مطمئن هستم كه در تنظيمات آپديت شما چيزي تغيير كرده وگرنه اصلا نبايد پسورد بخواد. اگه زحمتي نيست از قسمت هاي مختلف setup آپديت عكس بگير و آپلود كن تا ببينم مي تونم كمكي كنم يا نه.

راستشو بخواي مهدي جان من همه جاش رو تست كردم ولي نشد كه نشد و الانم دارم از بيت استفاده مي كنم .

Masoud.ebi
07-06-2005, 15:27
آقا مهدی دستت درد نکنه واقعا استفاده کردم واز سایر دوستان هم خواهش میکنم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن ما رو بی بهره نذارن

Mehdi_Best
07-06-2005, 17:19
نويد جان به هر حال مطمئنم و شك ندارم كه اشكال آپديت از آنتي ويروس شما نيست. چون همين الان ما داريم بدون مشكل آپديت مي كنيم. اما هر طور صلاح مي دوني عمل كن. اما به عنوان آخرين پيشنهاد مي گم كه يه بار از اول نصب كن و رجيستر كن ببين چي مي شه؟

papiyoon
07-06-2005, 21:08
منم NOD32 رو دانلود كردم و با همون فايل reg كركش كردم
اپديت هم ميشه
اما وقتي اسكن ميكنه جلوي تمام فايلهاي اسكن شده با رنگ ابي مينويسه
error opening (file locked) [4]
اشكالش چيه؟
اينم عكسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gilopa
08-06-2005, 03:52
lمتاسفانه تنها ضعف اين آنتي ويروس آپديتش.و نتونستن باز كردن بعضي از فايل هاست .و شايد اگه در ورژن هاي بعديش اين مشكل تكرار بشه ديگه نتونه رقابت كنه.

K053_LSH_KV90
08-06-2005, 06:27
منم NOD32 رو دانلود كردم و با همون فايل reg كركش كردم
اپديت هم ميشه
اما وقتي اسكن ميكنه جلوي تمام فايلهاي اسكن شده با رنگ ابي مينويسه
error opening (file locked) [4]
اشكالش چيه؟
اينم عكسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

papyاون هایی رو که باز نمیکنه یا فایل های rarهستند یامثل CONFIG.SYS
که من هم یه بار اینو پرسیده بودم

Soda
08-06-2005, 08:11
Oreat White Shark جان فايل Config.sys نيست كه فايل PageFile.sys هست كه ويندوز اجازه باز كردنشو به هيچكي نميده

papiyoon
08-06-2005, 09:26
ممنون
بعد يه سوال ديگه
چرا اينقدر زود اسكنش تموم ميشه؟
كمتر از 2 دقيقه كل درايو ويندوز رو اسكن ميكنه!!
قبل از اسكن تنظيمات خاصي داره كه بايد انجام بشه؟؟

Soda
08-06-2005, 12:04
آره خوب بايد تنظيماتش رو انجام بدي تو سربرگ Setup

papiyoon
08-06-2005, 13:00
soda, ميشه بيشتر توضيح بدي :lol:

Mehdi_Best
08-06-2005, 13:36
papiyoon جان در مورد سؤال قبليت كه چرا اون فايلها رو نمي تونه باز كنه بايد بگم كه ويندوز به برنامه ها اجازه دسترسي و باز كردن يك سري فايلها رو نمي ده كه بنابراين آنتي ويروس ها هم اجازه دسترسي به اونها رو ندارند و نمي تونند باز كنند. البته بعضي آنتي ويروس ها پيغام نمي دن كه ما نمي تونيم باز كنيم و بعضي هم مثل nod32 اين پيغام رو مي دهند. نگران نباش مشكل خاصي نيست.
در مورد تنظيمات nod32 هم تا چند دقيقه ديگه حتما توضيحات كامل خواهم داد.

Mehdi_Best
08-06-2005, 13:42
lمتاسفانه تنها ضعف اين آنتي ويروس آپديتش.و نتونستن باز كردن بعضي از فايل هاست .و شايد اگه در ورژن هاي بعديش اين مشكل تكرار بشه ديگه نتونه رقابت كنه.

gilopa جان سلام. من تعجب مي كنم شما مي گي ضعفش آپديتشه!!! مگه شما مشكلي براي آپديت كردنش داري؟ الان به غير از نويد جان كه نمي دونم چه مشكلي براش پيش اومده، بقيه بچه ها بدون مشكل آپديت مي كنند. در ضمن اين كه نمي شه ضعف!!! اتفاقا اين قوت اين آنتي ويروسه كه تونسته كاري كنه كه كسي بدون خريدن اين برنامه نتونه آپديت كنه!!! هر چند براي هر مشكلي يه راهي هست!!!
در مورد اينكه بعضي از فايلها رو نمي تونه باز كنه در پست هاي قبلي من و سودا توضيح لازم رو داديم. اگه اون پستها رو بخوني مي بيني كه اون هم ضعف نيست.

Mehdi_Best
08-06-2005, 14:33
براي دوستان عزيزي كه تنظيمات Nod32 براشون مهمه يك سورپرايز دارم. و اون هم يك فايل reg هست كه فقط با يك كليك روي آن تمام تنظيمات nod32 شما به بهترين حالت ممكن در خواهد آمد.

لينك دانلود فايل مورد نظر تصحيح شد. در صفحه بعد مي تونيد ببينيد.

papiyoon
08-06-2005, 15:01
خيلي عالي بود مهدي جان دستت درد نكنه

fresh2021
09-06-2005, 17:03
اون پيام ها براي من هم مياد. معني شون چيه؟ مشکلي هست؟
اگه توي اون فايلها ويروس وجود داشته باشه چي؟
مرسي

borzou_one
09-06-2005, 23:14
ممنون مهدی جون بینظیره

K053_LSH_KV90
10-06-2005, 07:30
براي دوستان عزيزي كه تنظيمات Nod32 براشون مهمه يك سورپرايز دارم. و اون هم يك فايل reg هست كه فقط با يك كليك روي آن تمام تنظيمات nod32 شما به بهترين حالت ممكن در خواهد آمد.

اين هم لينك دانلودش. هر دو لينك يكي است. از هر كدام كه تونستيد دانلود كنيد:

آقای بست من وقتی روی اون فایل کلیک می کنم به جای اینکه بره تو ریجستری تغیر انجام بده
محتویات داخل فایل regرو به من نشون میده عکسش هم هست

Mehdi_Best
10-06-2005, 12:34
مي شه بيشتر توضيح بدي؟ آخه اين فايل reg هست و فايلهاي reg هم وقتي كه اجراشون مي كني در رجيستري تغييرات مورد نظر رو انجام مي دهند. وقتي روي اين فايل راست كليك كني و اديت رو بزني محتوياتش رو نشون ميده اما با كليك معمولي روي اون كه نبايد اين حالت پيش بياد.

sayedreza
11-06-2005, 00:01

اين هم لينك دانلودش. هر دو لينك يكي است. از هر كدام كه تونستيد دانلود كنيد:

سلام آقا مهدی گل
من این فایلو اجرا کردم همه چیز به هم ریخت :shock:
آیکون آنتی ویروسه اون پایین قرمز شده و یه پیغام هم میده کار نمیکنه :?: :!:
کجای کارم اشتباه بوده نمیدونم :arrow:
دستت درد نکنه به هر حال :wink:

pouyapasiani
11-06-2005, 00:11
سلام
يه سوال
يكي از سرويسهاي آنتي ويروس nod32 بر روي كامپيوتر من بنام AMON غير فعال يا disable مي باشد
چه راه حلي براي راه اندازي آن وجود دارد
يا اينكه اين سرويس بايد همينطور بماند؟
متشكرم

arkadas
11-06-2005, 00:48
مهدی جان اون فایل setting که گذاشتی AMON نود سی و دو را غیر فعال می کنه و هیچ رقمه هم درست نمی شه.sayedreza جان فکر کنم مشکلت به خاطر همین موضوع باشه. :roll:

Spy
11-06-2005, 01:00
New F-Prot v3.16c Retail

Info:
:

Download:
:

قبلا تحت داس بود ولی حالا اینگار ویندوزی شده :mrgreen: :lol: :lol:

Masoud.ebi
11-06-2005, 07:30
خوب دوستان عزیز بالاخره با لیچ گت دانلودش کردم حدود 38 دقیقه طول کشید

این همون Kaspersky Internet Security 2006 Beta هستش و اینترفیسش خیلی جالب و خوشکله
یه تعداد عکسشو براتون میذارم

خیلی باهاش کار نکردم ولی توی نگاه اول بدک نیست :
1) اینکه سرعت سیستم رو نسبت به ورژن های دیگش کم نمیکنه و نسبتا خوب لود میشه
2) استارت آپ اسکنرش رو میشه غیرفعال کرد
3) رجیستری کنترل بهش اضافه شده
4) ویروس آلرتش بصورت پنجره شده و برای ویروس به رنگ قرمز و برای ادوار به رنگ زرد ظاهر میشه
5) اون صدای وحشتناک موقع پیداکردن ویروس رو هم دوباره بهش اضافه کردن
6) تا آخر برج 11 میلادی میشه ازش استفاده کرد و اینکه الان که دارم مینویسم حدود 134280 تا رکورد داره
7) قسمتی بنام Statistics بهش اضافه شده که کارش نشون دادن فایل های در حال اسکنه

لینک تصاویر :

hamilton
11-06-2005, 08:24
با سلام.
ميخواستم در مورد انتي ويروس sophos بپرسم.اين انتي ويروس چطوره؟چون سيستم من تروجاني به نام dloader-fc داره كه ظاهرا فقط اين انتي ويروس ميتونه پاكش كنه؟!انتي ويروس خودم pc-cllin هستش كه نتونست شناساييش كنه.
اين انتي ويروس كرك يا سريالي براش پيدا نكردم قضيه چيه؟
البته nod32 را هم دانلود كردم و ميخوام اون را هم امتحان كنم.
با تشكر.

Mehdi_Best
11-06-2005, 14:42
دوستان عزيز واقعا شرمنده. يك اشكال كوچك باعث اين مشكل براي بعضي از دوستان شده بود.
حالا يه سؤال؟
به نظر شما چرا براي بعضي از دوستان اين مشكل پيش اومده اما بعضي از دوستان بدون مشكل استفاده كردند؟
دليلش اينه كه ويندوز ايكس پي من روي درايو d نصبه. در نتيجه اين فايل reg كه من گذاشتم هم براي كساني كه ويندوزشان در درايو d نصبه كار مي كنه و دوستاني كه مشكل براشون پيش اومده كساني هستند كه ويندوزشون روي درايوي غير از d مثلا c نصبه.
حالا من 2 تا فايل مي گذارم.
يك فايل براي دوستاني كه از فايل قبلي استفاده كرده و دچار مشكل شده اند كه با استفاده از اين فايل مشكلشون حل مي شه.
فايل دوم براي كساني كه از اين به بعد مي خواهند از اين فايل استفاده كنند كه در اين فايل اون مشكل رفع شده و روي همه سيستم ها چه ويندوز در درايو c يا درايو d يا هر درايو ديگه اي نصب شده باشه كار مي كنه.

لينك دانلود فايل براي دوستاني كه با اجراي فايل قبلي با مشكل برخورد كرده اند:

لينك دانلود فايل براي دوستاني كه تازه مي خواهند از اين فايل استفاده كنند. در اين فايل درايو نصب ويندوز مهم نيست و روي هر سيستمي كار مي كنه:

shahab1980
11-06-2005, 15:20
سلام.من بعد از يکماه پستهای انتی ويروس رو خوندم .خيلی جالب بود.اقا مهدی که تا 1 ماهه پيش فقط ميگفت کاسپرسکی حالا ميگه ند.به نزر من ند 32 يکی از بدترين انتی ويروس هاست.شما 1 ويروس بگير ببينم ميتونه پاک کنه يا نه ويروسی که تو حافظه نشسته باشه رو نميتونه پاک کنه.در ضمن لطفا اينقدر زود نظرتونو 180 درجه عوض نکنيد.

Mehdi_Best
11-06-2005, 15:37
شهاب جون بگذار عرقت خشك شه بعد اظهارنظر كن!!!!
از راه نرسيده همينطوري مي گي و مي ري؟
همين الان هم اگه يه آنتي ويروس بهتر بياد من طرفدار اون مي شم.
مگه تيم فوتباله كه روي پرسپوليس تعصب داشته باشم و بگم چه ببره و چه ببازه دوستش دارم؟!!!
عزيز من وقتي بحث آنتي ويروس و امنيت باشه بايد تعصب رو كنار گذاشت. اون موقع كاسپرسكي بهترين بود (حداقل از نظر من و خيلي هاي ديگه) الان nod32 با ورژن جديدش بهترينه. ممكنه همين فردا يك آنتي ويروس بهتر از اين هم بياد. ما كه نمي گيم تا ابد اين آنتي ويروس بهترينه!!! ما مي گيم در حال حاضر بهترينه!!!

مطمئن باش خيلي روش كار كرديم كه به اين نتيجه رسيديم. از رو هوا كه حرف نزديم. پست هاي قبلي رو هم اگه خونده باشي مي بيني كه خيلي كارش درسته اين ورژن جديد!
شما هم با مدرك حرف بزنيد. ما اين تاپيك رو ايجاد كرديم كه ديگه كسي نياد از راه نرسيده بگه من با اين آنتي ويروس حال نمي كنم يا از اون يكي خوشم نمي آد. اگه دليل داري با ذكر دليل و مدرك صحبت كن.

در ضمن عزيز من هر طور راحتي همونطور حال كن. كسي شما رو به استفاده از هيچ آنتي ويروسي اجبار نكرده!

nimaoy
11-06-2005, 15:41
دوستان فایل update برای سرور beta5 از کار افتاده...مثل اینکه یوزرنیم می خواهد....مهدی جان لطفا راهنمائی فرمائید.

Soda
11-06-2005, 15:44
بابا كي ميخواين دست از سر اين كل كل بازي بردارين
بنده خدا مهدي بست راست ميگه ديگه مديران سايت هم بيچاره ها چقدر از ما خواستند كه بيخود بحث را به بيراه نبريم
بيا اينم يه دونه ويروس كه نود ميتونه پاكش كنه ويروس jeefo البته نود ضعيف و نحيف فقط ميتونه اينو پاك كنه و از پاك كردن بقيه ويروسها عاجزه ميفهمي كه چي ميگم :mrgreen:
شما هم لطفا بي مدرك نيا از نقاط ضعف و قوت ضد ويروسها حرف نزن
بازم ميگم نود اين يه موردم شانسي تونست پاكش كنه عددي نيست اصلا :D
ببين عزيز من ما اصلا تعصب نداريم
همين الان خبر رسيد كه آپديت نود كار نميكنه
خوب اگه استمرار داشته باشه شك نكن كه يه لحظه هم ديگه نود رو نگه نمي داريم
تازه شما ميشه بفرمايي كه تخصصت چيه كه مياي ميگي نود بدترين آنتي ويروسه

arkadas
11-06-2005, 18:44
مهدی جان NOD32 من تا امروز اپدیت می شد(با همون کرکی که گذاشته بودی)ولی حالا یوزر و پسورد می خواد،چیکارش کنم.یوزر و پسورد هایی هم که دارم کار نمیدند. :roll:

arkadas
11-06-2005, 19:53
بابا این nod هم کارش معلوم نیست الان بدون اینکه یوزر و پسورد بهش بدم واسه خودش دوباره اپدیت شد با همون کرک مهدی جان. :mrgreen: :) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
البته کرک ورژن 2 را روی این امتحان کردم مثل اینکه کار میده.

Cracki
11-06-2005, 20:28
بدون شـــــــــــــــرح

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر این فایل PDF پایین رو که همه آنتی ویروسها و آنتی تروجانها در این فایل پی دی اف نتیجه تستشون نشون داده شده است رو دانلود کنید.با حجم 126 کیلو بایت

borzou_one
11-06-2005, 21:04
سلام
من امتحان کردم این پسورد ویوزرنیم هم برای من کار نداد
لطفا اگر کسی راه حلی داشت مرقوم بفرماید
درضمن از اقا مهدی ودیگر دوستان که دنبال راه حل این مشکل هستند ممنونم
موفق باشید

hamilton
11-06-2005, 21:25
با سلام.
واقعا ممنونم كه جواب سوال من را داديد.اينقدر غرق در اثبات خوب بودن و بد بودن انتي ويروسها هستيد كه متوجه سوال و مشكل حداقل من كه نشديد.
در هر حال اگر كسي دوست داشت يه نظر هم درباره انتي ويروس sophos بده(يه نگاهي به چند خط بالاتر بندازيد).

Mehdi_Best
11-06-2005, 21:26
كركي جان اين كه يك عكس رو بزاري و بنويسي بدون شرح كه دليل و منطق نمي شه. من بارها گفتم كه خيلي از سايتها نظر خودشون رو در مورد آنتي ويروس ها مي دن اما اون سايتي كه معتبرترين هست و همه قبولش دارند virusbtn هست كه nod32 رو بهترين معرفي كرده.

sayedreza
11-06-2005, 21:51
سلام
آقا مهدی آنتی ویروس من دیگه اون یوزر و پسوردو قبول نمیکنه وآپدیت نمیشه کاریش نمیشه کرد؟

Soda
11-06-2005, 22:18
لطفا كمي صبر كنين
اگه يه راهي باشه حتما ميگيم
اگه هم نه از خير اين آنتي ويروس ميگذريم
و به كاسپر يا بيت ديفندر يا ... پناه مي آوريم

shahab1980
11-06-2005, 22:25
اولا که من فکر نميکنم جور خاصی پست داده باشم که به کسی بر خورده باشه ثانيا من که دارم حرف ميزنم تو 2 روز بخاطر نصب و پاک کردن انتی ويروس های مختلف5 بار ويندوز ريختم .1 کارت اينترنت 15 ساعته صرف اپديتشون کردم . پس رو هوا حرف نميزنم, ثالثا اقايون مدرک شناس خودتون اين همه سايتو و تست و مقايسه تو پستاتون ميآرين بد ميگين مدرک بيار.تو آخرين تست هم که باز کاسپرسکی اول شده.گر چه من قبلا هم گفتم مکافی از نظر هوش مصنوعي از کاسپرسکی سرتره. حالا اگر بحث سر شناسايي ويروسه پس سودا جان برو کارت ضد ويروس ايمنو بگير.

Soda
11-06-2005, 22:33
:wink: باشه حتما اين كارو ميكنم
ناراحت نشو
فقط گفتيم دليل و مدرك بيار همين
دليلي كه آوردي هم كاملا قبوله
ما بايد ثبات داشته باشيم تا بقيه به اين مشكلاتي كه شما عنوان كردي برخورد نكن
واقعا شرمنده ام به خاطر هزينه زيادي كه به خاطر ما مصرف نموديد
در ضمن جناب هميلتون براي اينكه بهتر بتونيم شرايط كامپيوترتون رو درك كنيم چند تا عكس از آثار كار اين تروجان بفرست dloader-fc

shahab1980
11-06-2005, 23:12
مهدی جان اين سايتی که ميگی بهترين رو انتخاب نميکنه.بلکه درصد شناسايی ويروس توسط ا نتي ويروسهای مختلف رو اعلام ميکنه. که اگر دقت کنی تمام انتی ويروسهای معتبر .
.100 .درصدو گرفتن

Cracki
11-06-2005, 23:40
مهدی جان منم مثل خودت هیچ تعصبی بر روی آنتی ویروس و برنامه های دیگه ندارم ولی دوست دارم که همیشه از چیزی که خوبه استفاده لازم رو بکنم . نه به من پولی میدن و نه اینکه واسه یکیشون کار میکنم.
ولی در مورد برنامه های امنیتی تا دلت بخواد تحقیقات کردم .. حالا درست یا غلطش اینجا جای بحث ما نیست و مسئله اینه که انجام شده.

مثلا اکثر سایتهای اینترنتی آنتی تروجان TDS-3 و یا Trojan Hunter رو بهترین آنتی تروجان معرفی میکنند در حالی که Ewido هر دوشون رو میزاره جیب بغلش... حالا دلیلشو خواستی بدونی دانلود کن تا بفهمی.

در مورد سایت virusbtn باید بگم که این سایت در عرض 3/4 سال گذشته تقریبا به اکثر آنتی ویروسها نشان 100 درصد رو داده. ولی آخه یکی نیست بپرسه پس کدومش 90 درصده :?:

دوست عزیز نه تنها در سایت Virus.gr بلکه در 3 سایت دیگر امنیتی که فقط کارشون آزمایش کردن آنتی ویروسها هستش جواب تستاشون تقریبا یکی هست . مثلا اگر AntiVir تونسته باشه که 80 درصد ویروس و تروجانها رو تشخیص بده دیگه نیومده در یک سایت دیگه بگه که 90 درصد تشخیص رو داشته. و مثل سایت virusbtn نیست که به اکثرشون از Norton,McAfee,BitDefender,Dr Web , NOD32 گرفته تا Kaspersky نشان 100% رو بده.
البته منظورم این نیست که دروغ میگه بلکه اینه که این سایت آنتی ویروسها رو از یک جهت دیگه مورد بررسی قرار داده.

اگر به سایت Virus.gr اعتماد نداری میتونی که به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک سری بزنید که الان در عرض 2 سال 6 تست مختلف انجام داده. امیدوارم که این یکی رو هم نگید که داره از یک آنتی ویروس بخصوصی دفاع میکنه.

فعلا تا بعد

arkadas
12-06-2005, 00:00
دوستان کاری را که در پست قبلی گفتم نکنید که براتون مشکل پیدا می شه چون:
با این کار سرور اپ دیت NOD32 را تغییر دادیم که اپ دیت هم می شد ولی یک مشکل وجود داره اونم اینه که با این که رزیدنت انتی ویروس روشنه و اتوماتیک ویروس را detect می کنه ولی وقتی روی خود nod32 کلیک می کنی اجرا نمی شه و پیغام زیر را می ده:
---------------------------
NOD32 - Error
Checking CRC of NOD32.EXE: file is corrupted, possibly due to infection.
OK
از همون یوزر و پسوردی که دادم استفاده کنید.
:? :?

shahab1980
12-06-2005, 00:28
هميلتون جان.اونم انتی ويروس خوبيه.ولی من با اينترفيسش حال نکردم.ظاهرخوبی نداره در کل بد نيست ولی در حد کاسپرسکی و مکافی نيست.فکر کنم نسخه کاملش تو سایت زير باشه

Mehdi_Best
12-06-2005, 00:33
اولا که من فکر نميکنم جور خاصی پست داده باشم که به کسی بر خورده باشه ثانيا من که دارم حرف ميزنم تو 2 روز بخاطر نصب و پاک کردن انتی ويروس های مختلف5 بار ويندوز ريختم .1 کارت اينترنت 15 ساعته صرف اپديتشون کردم . پس رو هوا حرف نميزنم, ثالثا اقايون مدرک شناس خودتون اين همه سايتو و تست و مقايسه تو پستاتون ميآرين بد ميگين مدرک بيار.تو آخرين تست هم که باز کاسپرسکی اول شده.گر چه من قبلا هم گفتم مکافی از نظر هوش مصنوعي از کاسپرسکی سرتره. حالا اگر بحث سر شناسايي ويروسه پس سودا جان برو کارت ضد ويروس ايمنو بگير.

شهاب جان نوع پست دادنت اصلا مهم نيست و در موردش ديگه بحث نمي كنيم. چون اينجا مي خواهيم به يك نتيجه برسيم و اون اينكه بهترين آنتي ويروس كدومه.
در مورد اينكه شما 5 بار ويندوز ريختي و 15 ساعت كارت اينترنت مصرف كردي هم بايد بگم كه اين دليل نمي شه كه شما با اين كار تشخيص كامل و درست داده اي كه بهترين كدامه!
در ضمن اگه 5 بار ويندوز عوض كردي به نظر من اشكال از روش كار شما بوده. وگرنه ما هم چندين آنتي ويروس رو نصب كرديم و دوباره آنيستال كرديم ولي ويندوز عوض نكرديم!
در ضمن ما منظورمون از مدرك اين بود كه شما يه دليل منطقي بياري كه مثلا فلان آنتي ويروس به اين دليل بده يا خوبه. به سايت هم اصلا كاري نداشته باش. چون هر سايتي ساز خودش رو ميزنه.
كاسپرسكي هم خيلي كارش درسته و ما كه نگفتيم بده. من خودم تا حدود يكماه پيش از كاسپرسكي استفاده مي كردم.

shahab1980
12-06-2005, 01:28
مهدی جان،من که ميگم خودم 9 تا آنتی ويروس تست کردم ميگی دليل نميشه درست بگی،نتايج تست سايتهای مختلف رو مياريم ميگی هر کودوم برای خودشون 1 سازی ميزنن ولش کنم. بعد ميگی دليل بيار.شما اون روش رو که باهاش فهميدی در حال حاضر نود بهترين هستش رو به من بگو من با استفاده از همون روش برات دليل ميارم.

arkadas
12-06-2005, 02:45
این فایل را که می گذارم در مسیر مشخص شده برای nod32 بریزید و بدون هیچ مشکلی و یوزر و پسوردی اپ دیت کنید
8)

Ali_k
12-06-2005, 04:57
با سلام خدمت دوستان :
نسخي چديد كاسپر اسكي هم اومد(البته نسخه ي بتا)
Kaspersky av persona6.0.12.167

K053_LSH_KV90
12-06-2005, 07:03
چی شد :!: :?:
آقایون چرا قاطی می نوسید یکی میگه یوزر یکی میگه مدرک یکی میگه کاسپر من که قاطی کردم

لطفا بررسی یک آنتی رو تمام کنید بعد برید روی یکی دیگه :roll: :?:
CLEAR OR >>>... :x :?

Ali_k
12-06-2005, 07:39
Oreat White Shark, جان اينجا همين جوره .فكر كنم اگه هيرياند جان يه تاپيك برا دانلود آنتي ويروسا ميذاشت خيلي بهتر بود چون به قول شما اينجوري آدم قاطي ميكنه

Masoud.ebi
12-06-2005, 09:59
دوستان عزیز
آنتی ویروس کاسپر 2006 رو نصب کنید ولی آنتی هکرش رو نصب نکنید چون شدیدا با زون آلارم روی سیستمتون تداخل پیدا میکنه به حدی که زمان اتصال به نت سیستم رو ریست میکنه

در مجموع آنتی ویروس جالبیه با اینکه نسخه بتا هستش ولی خیلی قابلیت های جالبی به اون اضافه شده و به نظرم هوش مصنوعیش به مراتب بهتر از کاسپر 5.0.20 هست
ارزش تست رو داره من که ازش راضیم

Mehdi_Best
12-06-2005, 11:03
مهدی جان،من که ميگم خودم 9 تا آنتی ويروس تست کردم ميگی دليل نميشه درست بگی،نتايج تست سايتهای مختلف رو مياريم ميگی هر کودوم برای خودشون 1 سازی ميزنن ولش کنم. بعد ميگی دليل بيار.شما اون روش رو که باهاش فهميدی در حال حاضر نود بهترين هستش رو به من بگو من با استفاده از همون روش برات دليل ميارم.

شهاب جان باز هم حرف خودت رو مي زني اونهم بدون منطق!
شما دليل بيار كه اين آنتي ويروس بده يا مشكل داره! همين. اين كه ديگه دعوا نداره.

Mehdi_Best
12-06-2005, 15:00
من چند نكته مهم رو خدمت دوستان عرض كنم كه يك مقدار شفافيت در بحث ها به وجود بياد و از بحث هاي بيهوده جلوگيري بشه.

ما اينجا فقط براي اين بحث مي كنيم كه به نتيجه اي برسيم كه به درد همه بخوره و مفيد باشه. هر كسي هم كه نقطه قوت يا ضعفي از هر آنتي ويروسي داره با دليل بگه ما استقبال مي كنيم. چون ممكنه مثلا از آنتي ويروسي كه ما فكر مي كنم در حال حاضر بهترينه نقطه ضعفي گفته بشه كه ما متوجه بشيم كه اشتباه كرده ايم.

اما اگه قرار باشه بدون دليل حرفي زده بشه فايده و اثر نخواهد داشت و نتيجه بخش هم نيست. پس بهتره كه از حرفهاي بي دليل خودداري كنيم.

خدمت آقا شهاب عزيز هم بايد عرض كنم كه شما مي گي كه 9 آنتي ويروس رو تست كردي! شما درست مي فرماييد اما مي شه بگيد اين آنتي ويروس ها چه جور تستي شدن زير دست شما؟
نهايتش هر كدوم رو نصب كردي و دست بالا 2-3 تا ويروس و تروجان رو هم كه داشتي روي اونها تست كردي.
اگه اشتباه مي گم بگو اشتباه ميگي!
من و سودا هم تست انواع ويروس ها رو روي nod32 نكرده بوديم كه به اين دليل بگيم بهترينه.
اين كار از عهده من و شما بر نمي آد. چون امكانش رو نداريم.
اين كار بر عهده سايتها است.
حالا اينكه كدوم سايت ها معتبرتر هستند آخر همين پست توضيح مي دم.
ما دلايلمون رو به سورت تفكيكي و جدا گفتيم. مثلا درصد پايين استفاده از رم (حتي از يك آنتي اسپاي وير هم كمتر از رم استفاده مي كنه)!
يا مثلا:
آپديت شدن در صورت هرگونه اشكالي براي سيستم اينترنتي شخص و ... .
ما درخواست كرديم دوستان هم لطف و منت گذاشته و اگه ضعف يا قوتي از هر آنتي ويروسي به صورت خيلي مشخص دارن بگن كه مثلا فلان آنتي ويروس اين ضعف رو داره يا اين قدرت رو!
نه اينكه مثل پست قبلي شما بيايي بگي من 9 تا آنتي ويروس رو تست كردم. يا مثلا من با ظاهر sophos حال نكردم!!!
البته حرف شما در مورد ظاهر برنامه منطقيه اما در مورد آنتي ويروس ظاهر مهم نيست بلكه عملكرد و امنيتي كه ايجاد مي كنه مهمه. مگه شما مي خواي skin براي jetaudio بگيري كه ظاهرش مهم باشه! اين آنتي ويروسه و فقط امنيت براش مهمه نه قيافه.
----------------------------------
دوست بسيار خوبم كركي جان در مورد بحث سايت ها هم بايد بگم كه شما مي آيي مي گي همه سايت ها گفتن فلان آنتي ويروس بهتره و ... پس يعني فلان آنتي ويروس بهتره (طبق نظر شما) . بعد خودت حرف خودت رو نقض مي كني. حالا مي پرسي چطور؟
شما مي گي كه مثلا همه سايت ها مي گن فلان آنتي تروجان بهتره بعد مي گي اينطور نيست و در واقع فلان آنتي تروجان اون ها رو مي زاره تو جيبش!!!
پس چه نتيجه اي مي گيريم؟
از نظر شما درسته كه 90 درصد سايت ها گفتن كه آنتي تروجان xبهترينه ولي در واقع آنتي تروجان y وجود داره كه از اون هم بهتره!!!!
پس اون سايت ها بايد جمع كنند برن پي كارشون!!! و معتبر نيستند!
خيلي عالي بود!
اما يه چيزي در مورد virusbtn.
در مورد اين سايت بايد بگم كه 100 % رو براي اين مي ده كه اگه كسي از اين آنتي ويروس ها كه نشان 100 % رو گرفتن استفاده مي كنه خيالش راحت باشه كه امنيت داره.
ولي مي بيني كه يكجاي ديگه مي آد نشون مي ده كه فلان تعداد رو با موفقيت طي كرده و فلان اندازه رو با شكست.
تازه اگه از خود نمايندگي مثلا كاسپرسكي بپرسي اونها همين سايت virusbtn رو معرفي مي كنند.
اگه كاسپر در همه سايت ها اول بشه و اون سايت ها معتبر باشند مطمئن باش كه كاسپر اونها رو معرفي مي كنه اما چرا خود كاسپر هم اونها رو معرفي نمي كنه و سايت virusbtn رو به عنوان مرجع معرفي مي كنه؟

اگه اينها كافي نيست يه نكته ديگه هم مي گم
يكي از دوستانم يك باگ از نسخه قبلي كاسپرسكي پيدا كرده بود و با شركت كاسپرسكي تماس گرفت و گفت اگه يك فايل رجيستري هميشگي به من بدهيد من اون باگ رو بهتون مي گم اما اونها گفتند كه آنتي ويروس ما اكثر تست ها رو با موفقيت پشت سر گذاشته ايم و گفتند كه به همين سايت virus btn مراجعه كنيم!!!!

در ضمن هر آنتي ويروسي بتونه از اين سايت نشان بگيره سريع مي آد مي گه و به عنوان تبليغات ازش استفاده مي كنه.
يه چيز ديگه هم كه يادم نبود در مورد حرفهاي آقا شهاب عزيز
شهاب جان مي شه بيشتر بگي كه منظورت از اين حرف كه هوش مصنوعي مك آفي از كاسپرسكي بيشتره چيه؟ آخه اين حرف رو قبلا هم زده بودي
خودت تست كردي هوش اين ها رو؟
به ما هم بگو چون قرار شده كه اينجا همه با دليل واضح و روشن بيان بگن كه اين ضعف يا قوت رو از يك آنتي ويروس ديدن
در آخر هم بگم كه از دوستان خواهش مي كنم كه همينطوري بي دليل نيان چيزي بنويسن و براي حرفهاشون مدرك داشته باشن.

borzou_one
12-06-2005, 17:39
[quote="میل کوچولو"]این فایل را که می گذارم در مسیر مشخص شده برای nod32 بریزید و بدون هیچ مشکلی و یوزر و پسوردی اپ دیت کنید
8)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote
سلام دوستان این کرک را که دوست عزیزمون گذاشته کار میده من امتحان کردم داره ابدیت میشه
ممنونم از ارائه این راه حل
موفق باشید ]

arkadas
12-06-2005, 18:32
یک چیز بگم اونم اینه که من خودم تا یک سال پیش از طرفداران سینه چاک مک افی بودم و هفته یکبار هم اپدیتش می کردم تا اینکه یادمه سی دی های کینگ اومده بود بیرون با کاسپرسکی که اون موقع خیلی معروف نبود سیستمم رو اسکن کردم 14 تا تروجان پیدا کرد!!!!!!! این شد که بی خیال مک افی شدم.همه اینا به کنار سرعت سیستم را هم خیلی پایین می یاره. :roll:

hamilton
12-06-2005, 18:33
با سلام.
در همين جا ميخوام از دوست خوبم اقا مهدي گل كه خيلي هم به ايشون مديون هستم تشكر كنم.ويروسي كه در كامپيوتر من جا خوش كرده بود و به هيچ طريقي هم از بين نميرفت و دسترسي به registry و mstask و msconfig را غير ممكن كرده بود با معرفي NOD32 از طرف دوست خوبم مهدي عزيز به طور كامل از بين رفت و سيستمم به شرايط اول برگشت.جالبه كه انتي ويروس sophos v3.94 كه اينهمه ادعاي از بين بردن اين تروجان را داشت نتونست اين تروجان را از بين ببره و تازه با كلي دردسر ظاهرا ميتونست اونرا از بين ببره(اگر باور نداريد به سايت مربوطه مراجعه كنيد).
اسم اين تروجان كه pc-cillin بي خاصيت نتونسته بود پاكش كنه:pwssagi-b
مهدي جان واقعا ميگم دستاتو ميبوسم.واقعا ادمي هستي كه بي جهت حرفي را نميزني و من به شما و كار شما ايمان دارم.اميدوارم هر جا هستي موفق باشي.

qoqnoos
12-06-2005, 18:56
2.5.19 nod32 administrator
دوستان کسی کرک جدید این ضد ویروس رو داره کرک قبلیش از کار افتاده و دیگه خودشو بروز نمیکنه و ازم یوزر و پسورد جدید میخواد خواهش میکنم کمکم کنید

Mehdi_Best
12-06-2005, 19:20
با سلام.
در همين جا ميخوام از دوست خوبم اقا مهدي گل كه خيلي هم به ايشون مديون هستم تشكر كنم.ويروسي كه در كامپيوتر من جا خوش كرده بود و به هيچ طريقي هم از بين نميرفت و دسترسي به registry و mstask و msconfig را غير ممكن كرده بود با معرفي NOD32 از طرف دوست خوبم مهدي عزيز به طور كامل از بين رفت و سيستمم به شرايط اول برگشت.جالبه كه انتي ويروس sophos v3.94 كه اينهمه ادعاي از بين بردن اين تروجان را داشت نتونست اين تروجان را از بين ببره و تازه با كلي دردسر ظاهرا ميتونست اونرا از بين ببره(اگر باور نداريد به سايت مربوطه مراجعه كنيد).
اسم اين تروجان كه pc-cillin بي خاصيت نتونسته بود پاكش كنه:pwssagi-b
مهدي جان واقعا ميگم دستاتو ميبوسم.واقعا ادمي هستي كه بي جهت حرفي را نميزني و من به شما و كار شما ايمان دارم.اميدوارم هر جا هستي موفق باشي.

دوست خوبم سلام
اين حرفها رو كه مي زني فقط باعث شرمندگي من مي شه. من لايق اين همه اظهار لطف شما نيستم. اما باور كن كه خيلي بررسي كرديم كه به اين نتيجه رسيديم. اما بعضي از دوستان با لجاجت و تعصب نابجا نمي خواهند حقيقت رو قبول كنند. چند نمونه ديگه مثل مورد شما كه البته اونها با ويروس ها و تروجان هاي ديگه مشكل داشتند هم ديده ام كه اين همه روي اين آنتي ويروس پافشاري مي كنم.
------------------------------------------------------
يك نكته هم به دوستاني كه مخالفت با Nod32 مي كنند.
لطفا اين پست رو بخونيد و ببينيد كه يك نمونه كوچك از قدرت اين آنتي ويروس چگونه بوده.

arkadas
12-06-2005, 19:22
qoqnoos عزیز کرک جدیدش را من معرفی کردم (اگر چند پست قبلی را می خوندید می دیدید)
از این ادرس بگیرش:

Mehdi_Best
12-06-2005, 19:33
آقای بست من وقتی روی اون فایل کلیک می کنم به جای اینکه بره تو ریجستری تغیر انجام بده

دوست خوبم چون به صورت reg هست يا بايد تنظيمات فايرفكس و اپرا رو تغيير بدي تا بتوني دانلود كني يا بايد از IE يا مرورگرهايي كه بر مبناي IE كار مي كنند مثل مكستون براي دانلود استفاده كني.

Soda
12-06-2005, 19:43

دوست خوبم چون به صورت reg هست يا بايد تنظيمات فايرفكس و اپرا رو تغيير بدي تا بتوني دانلود كني يا بايد از IE يا مرورگرهايي كه بر مبناي IE كار مي كنند مثل مكستون براي دانلود استفاده كني.
يا ميتوني آدرسشو كپي بگيري و بري تو transfer opera ya firefox استفاده و اونجا دانلود كني

arkadas
12-06-2005, 22:06
مهدی جان اون یوزر و پسورد یک ماهه هستش و بعدش هم قابل استفاده نیست.ولی اون کرک همه ورژن های nod32 را کرک می کنه.

fresh2021
13-06-2005, 00:04
لينك دانلود فايل براي دوستاني كه با اجراي فايل قبلي با مشكل برخورد كرده اند:

آقا مهدي من با فايل قبلي مشكلي نداشتم و فقط AMON خاموش شد. الان با استفاده از اين فايل جديد هم هنوز خاموشه. ضمنا ويندوز من روي C نصب شده.

hyriand
13-06-2005, 01:50
بنده هر کاری کردم که انی ویروسم رو پاک کنم یا آن اینستالش کنم نشد نه از طریق کنترل پنل نه از طریق خود نرم افزار لطفا راهنمائی کنید

K053_LSH_KV90
13-06-2005, 07:18
سودا و بست دستتون درد نکنه

بچه ها ...لطفا قاطی ننویسید دیگه ما که نفهمیدیم چی شد اینه یکپارچگی بحٍث آنتی ها اگه اینجوری :!: :?: ...................

Mehdi_Best
13-06-2005, 09:42
آقا مهدي من با فايل قبلي مشكلي نداشتم و فقط AMON خاموش شد. الان با استفاده از اين فايل جديد هم هنوز خاموشه. ضمنا ويندوز من روي C نصب شده.

دوست عزيز. شما در قسمت amon وارد شده و تيك file system monitor (amon) enabled رو بزنيد تا فعال بشه.

reza12100
20-06-2005, 12:21
دکتر وب (Dr Web) آنتی ویروس شماره یک دنیای اینترنت در سالها1999 تا 2002 ، نرم افزار ضد ویروسی با قابلیتهای منحصر به فرد است که متاسفانه در ایران زیاد با استقبال مواجه نشده است و اکثر کاربران ایرانی Norton را فقط بعنوان آنتی ویروس میشناسند.

این آنتی ویروس محصول موسسه Dialogue Science, Inc. از کشور روسیه میباشد.

از ویژگیهای منحصر به فرد می توان به هوش مصنوعی تعبیه شده در این آنتی ویروس و حجم کم در حدود 5MB اشاره کرد.

هوش مصنوعی موجب شناسایی ویروسهایی که هنوز اطلاعات آنها (از طریق Update کردن) به آنتی ویروس منتقل نشده میشود.البته این هوش مصنوعی قبل از Register شدن فقط 20% کارایی دارد.
update فوقالعاده سریع
وجود رجیستر کی
خاصیت cure -شفادهی فایلهای الوده
کم نکردن سرعت ویندوز
داشتن guard برای جلوگیری از ورود ویروس یا تروجان هنگام استفاده از اینترنت
در ضمن نمایندگی این موسسه در ایران با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
20-06-2005, 13:09
دوستان عزيز براي آپديت Nod32 از يوزرنيم و پسورد زير استفاده كنيد.

username: beta64
password: beta64

shahab1980
21-06-2005, 08:49
خدمت آقا شهاب عزيز هم بايد عرض كنم كه شما مي گي كه 9 آنتي ويروس رو تست كردي! شما درست مي فرماييد اما مي شه بگيد اين آنتي ويروس ها چه جور تستي شدن زير دست شما؟
نهايتش هر كدوم رو نصب كردي و دست بالا 2-3 تا ويروس و تروجان رو هم كه داشتي روي اونها تست كردي.
من و سودا هم تست انواع ويروس ها رو روي nod32 نكرده بوديم كه به اين دليل بگيم بهترينه.
ما دلايلمون رو به سورت تفكيكي و جدا گفتيم. مثلا درصد پايين استفاده از رم (حتي از يك آنتي اسپاي وير هم كمتر از رم استفاده مي كنه)!
يا مثلا:
ما درخواست كرديم دوستان هم لطف و منت گذاشته و اگه ضعف يا قوتي از هر آنتي ويروسي به صورت خيلي مشخص دارن بگن كه مثلا فلان آنتي ويروس اين ضعف رو داره يا اين قدرت رو!
نه اينكه مثل پست قبلي شما بيايي بگي من 9 تا آنتي ويروس رو تست كردم. يا مثلا من با ظاهر sophos حال نكردم!!!
البته حرف شما در مورد ظاهر برنامه منطقيه اما در مورد آنتي ويروس ظاهر مهم نيست بلكه عملكرد و امنيتي كه ايجاد مي كنه مهمه. مگه شما مي خواي skin براي jetaudio بگيري كه ظاهرش مهم باشه! اين آنتي ويروسه و فقط امنيت براش مهمه نه قيافه.
اقا مهدی عزيز خيلی جالبه.شما انگار يادت رفته تو تاپيک های قبلی با استناد به کدوم مدارک و ازمايشهای کدوم سايتها از کاسپرسکی دفاع ميکردی.چه تو تاپيکی که اقا مهران زده بود چه تو تاپيکهاي بقيه دوستان ولی حالا دقيقا داری مثل اون قزوينيه رفتار ميکنی که وقتی گرفتنش میگفت من کجام اینجا کجاست تو کی هستی و ..... حالا همه اون سایتها نا معتبر شدن تا شما بیای بگی نود بهترینه؟ پس بهتره 1 سری به تاپیک های قبلی بزنی حرفهای قبلیتو مرور کنی .
در موردسوفوزاول گفتم اينترفيس خوبی نداره.اگر انگيليسی بلد باشی که حتما هستی اینترفیس يعنی رابط کاربری.يعنی تنظيماتی که يک نرم آفزار در اختيار يوزرش ميزاره تا اون بتونه به دلخواه خودش تنظيمش کنه.بعد ظاهرشو گفتم بعد هم با کاسپرسکی و مکافی مقايسش کردم. پس درست نیست بیای از 1 پست 2 جمله ای نصفشو بنویسی بعد روش نظر بدی.
امّا پرسيدی من چجوری تست کردم اين آنتی ويروسارو و گفتی با دو سه تا ويروس تست کردم خوب اگه شما اينطوری آنتی ويروس تست ميکنی و با دو سه تا رايت کليک اسکن خوبيو بدی يک آنتی ويروسو تشخيص ميدی مشکل شماست که ظاهرا شما همينطوری نود رو تست کردی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما در مورد این سایت
اين سايت دقيقا مثل علامت استاندارد خودمونه که به کالاها میدن. يک سری شرايط مشخص ميکنه و بر حسب اون به آنتی ويروس امتياز ميده که اين زير ميبينيد.

The VB 100% logo is awarded to anti-virus products that:
Detect all In the Wild viruses during both on-demand and on-access scanning in Virus Bulletin's comparative tests.
Generate no false positives when scanning a set of clean files.
حالا اگر به این سایت سر زده باشید میبینید همه انتی ویروسهای معروف 100% گرفتن. حالا اقا مهدی از کجای این سایت فهمیده نود بهترینه بگه ما هم بریم ببینیم.
خواهشا هم نيان دوستان عدد و رقم بيارن که فلان انتی ويروس اين تعداد موفق بوده اين تعداد ناموفق الان سال دو هزار و پنجه پس نتايج تو اين يکی دو سال اخير مهمه نه مثلا بين سالهای نود و هشت تا دو هزار و دو آنتی ويروس چند تا تست ناموفق داشته که تازه چند تاش هم مال لینوکس بوده. خوب حالا میریم سر اصل مطلب:
من نود رو به همراه 5 تا انتی ویروس دیگه با چند تا ویروس وتروجان که از 3-2 تا 800-700 تایی بیشتر بودن تست کردم:
Avast 4.6 pro bitdefender 8 mcafee enterprise 8 kaspersky5.0.20 pro
f-prot 3.16c
نتايج جالب بود.حدود 20 تا ويروس بود که هر 5 تا انتی ويروس تشخیصشون دادند ولی نود نتونست حدود 15-20 تايی بود که نود به اسم ويروس ناشناخته تشخيص ميداد و میخواست برای بررسی بفرستمشون سایت ای-ست درصورتی که ساير آنتی ويروسا اونّا رو با اسمو رسمشون تشخيص دادندخوب حالا اگر تو تنظيمات نود قسمت هيوريستيک رو غير فعال کنيد ديگه نميتونه اين ويروسارو بشناسه حالا اگر تو تنظيمات مکافي قسمت هيوريستيک رو غير فعال کنيد باز اين ويروسارو ميشناسه که نشون ميده اينا ويروس شناخته شده هستن نه ناشناخته حالا من این ویروسارو میذارم خودتون برین تست کنید. به غیر از تروجان نایس که البته نود نمیشناسه و تروجانهای داخل کرک پی-سی سیلین که برای شناختشون لازمه انتی ویروساتون اپدیت باشه برای ویروسهای دیگه چون قدیمین همین نسخه های اپدیت نشده بالا رو نصب کنید کافیه. اینم لینک ویروسا:
PASSWORD:123456
XIA:
این فایل رو نود اصلا نميتونه اسکن کنه و ارور ميزنه در حاليکه بقيه به راحتی اسکن ميکنن.

syamak790
21-06-2005, 12:10
سلام
ببخشید میشه سریال ورژن جدید نود رو بزارید V2.50.25

syamak790
21-06-2005, 12:11
سلام
ببخشید میشه سریال ورژن جدید نود رو بزارید V2.50.25

Mehdi_Best
21-06-2005, 12:25
Nod32 v2.50.25 Admin Xp

Nod32 v2.50.25 Admin win98

password: freesec پسورد اضافه شد!

username & password for update:

username: beta64

password: beta64

syamak790
21-06-2005, 16:04
سلام
خیلی ممنون
ببخشید که 2 تا ارسال شد , تقصیر من نبود .

syamak790
21-06-2005, 16:53
سلام
ببخشید

این فایلی که گذاشتین برای آنزیپ کردنش pw میخواد؟

Mehdi_Best
21-06-2005, 17:01
دوست عزيزم پسوردش رو متاسفانه فراموش كردم بنويسم. الان هم از جايي آنلاين شدم كه اون پسورد رو ندارم. اما فردا صبح حتما پسورد رو مي گذارم. واقعا شرمنده.

syamak790
21-06-2005, 19:41
سلام
ممنون آقا مهدی , لطف میکنید

mehdi87
21-06-2005, 20:29
only Kaspersky

Mehdi_Best
22-06-2005, 07:41
اين هم پسورد براي باز كردن لينكهاي پست قبلي:

password: freesec

nimaoy
22-06-2005, 15:10
دوست عزيز...آقاي mehdi_best
با سلام....آيا شما اطلاع داريد كه چگونه مي توان از update های NOD32 در یک کامپیوتر دیگر استفاده کرد؟

با تشکر

nimaoy
22-06-2005, 15:10
دوست عزيز...آقاي mehdi_best
با سلام....آيا شما اطلاع داريد كه چگونه مي توان از update های NOD32 در یک کامپیوتر دیگر استفاده کرد؟

با تشکر

Masoud.ebi
22-06-2005, 17:31
نسخه جدید آنتی ویروس محبوب کاسپرسکی پرو هم اومد
این نسخه با شماره سریال 5.0.372 شناخته میشود و جالب اینجاست که با دانلود تنها 6 مگ میتونید به این نسخه ارتقا بدید :

اینم لینک دانلود با حجم 5.98 مگ :

arkadas
22-06-2005, 18:05
nimaoy جان پوشه :
c:/profram files/ESET/updfilesرا کپی بگیر یک جای دیگه.وقتی دوباره ویندوز ریختی ان فایل ها را جایگزین کن و حالا به اینترنت وصل شو . روی up date now کلیککن تا این فایل ها اینستال شوند و نیاز نیست تا دوبار دانلود بشه
البته با اجازه اقا مهدی :wink:

Cracki
22-06-2005, 20:50
نسخه جدید آنتی ویروس محبوب کاسپرسکی پرو هم اومد
این نسخه با شماره سریال 5.0.372 شناخته میشود و جالب اینجاست که با دانلود تنها 6 مگ میتونید به این نسخه ارتقا بدید :

اینم لینک دانلود با حجم 5.98 مگ :

مسعود جان سلام.
من هم اولش مثل شما فکر کردم که با دانلود نزدیک به 6 مگ نسخه 5.0.20 رو میشه ارتقا داد و بعد از دانلود و نصب آن متوجه شدم که این نسخه ارتقا نبوده بلکه نسخه کامل آنتی ویروس کاسپرسکای پـــــــرو ولی بدون آپدیت میباشد که حدود 6 مگ نیز آپدیت دارد به همین دلیل است که سایت کاسپرسکای نیز اسمش رو پرسونال آپدیت گذاشته.

شما کافی است که همین نسخه 6 مگی را که مسعود جان نیز زحمتش رو کشیده و معرفی کرده دانلود کرده و بعد حدود 6 مگ نیز آپدیتش کنید و اگر هم خواستید که نسخه کامل و آپدیت شده اش رو داشته باشید میتونید از لینک پایین دانلود کنید همراه با رگ کی که خودم آزمایش کردم و 100 درصد جواب میده.

Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.372 Full

Size: 12.23 MG

Crack

Masoud.ebi
22-06-2005, 20:52
علاوه بر فایل هایی که میل کوچولو گفت میباسیت از فایل های
nod32.000,nod32.002 .. nod32.006 میبایست بک آپ بگیری و دوباره اونا رو جایگزین کنی

Masoud.ebi
22-06-2005, 20:54
بابا دمت گرم Cracki عزیز خیلی حال دادی ایول

آقا رفتیم واسه دانلود

Masoud.ebi
23-06-2005, 16:09
دوستان عزیز این نسخه کاسپر به شدت با زون آلارم ورژن 5.5.594 تداخل پیدا میکنه
حتی سیستم رو ریست میکنه تقریبا رو دو تا سیستم تستش کردم رو هر دو تاش با زون آلارم کانفلیکت داره ولی با فایروال
Kerio ویا Outpost مشکلی نداره
آیا کسی این دو تا رو با نصب کرده ؟
یعنی دقیقا زمانیکه کانکشن برقرار میشه سیستم ریست میشه البته ویندوز من SP2 هست و فایروال ویندوز رو هم خاموش کردم

پوریا
23-06-2005, 18:21
سلام به دوستان
mehdi_best, جان خيلي ممنونم ازت بابت پسورد و يوزر NOD32
:wink: فقط NOD32 :wink:

Cracki
23-06-2005, 18:51
دوستان عزیز این نسخه کاسپر به شدت با زون آلارم ورژن 5.5.594 تداخل پیدا میکنه
حتی سیستم رو ریست میکنه تقریبا رو دو تا سیستم تستش کردم رو هر دو تاش با زون آلارم کانفلیکت داره ولی با فایروال
Kerio ویا Outpost مشکلی نداره
آیا کسی این دو تا رو با نصب کرده ؟
یعنی دقیقا زمانیکه کانکشن برقرار میشه سیستم ریست میشه البته ویندوز من SP2 هست و فایروال ویندوز رو هم خاموش کردم

مشخصات سیستم من

Windows XP Service Pack 2

Kaspersky Personal Pro 5.0.372

Zone Alarm Firewall Pro 5.5.094

Ewido Security Suite 3.0

Process Guard

مسعود جان اینها تقریبا برنامه های امنیتی هستند که بر روی سیستم من نصب هستن و در هنگام بالا آمدن ویندوز نیز همه با هم شروع به کار میکنند و هیچ مشکلی هم تا کنون نداشتم.

اگر شما فایروال Outpost pro 2.7 رو نصب کنی و نسخه جدید سپای سویپر یعنی نسخه Spy Sweeper 4.0 به بالا رو نصب کنی این مشکل رو پیدا میکنی و گاهی وقتها میشه که فایروال تمام Connection رو Lock میکنه و دلیل ایجاد اختلال در سیستم نیز وجود یکی از فایلهای Spy Sweeper است به نام WRSSSDK.exe که به صورت مخفی در سیستم کار میکنه و میتونید ردش رو در Process هایی که در حال کار هستند پیدا کنید.
چون این Process دقیقا عمل کردش مانند تروجان و اسپای ویر ها میباشد به همین دلیل است که حتی فایروال قویی مثل Outpost آن را به صورت اتوماتیک بلوک کرده و ارتباط اینترنتی و یا حتی رستارت میکند که طرف مقابل به حل مشکل بپردازد و اطلاعاتی از سوی WRSSSDK.exe به جایی فرستاده نشود. متاسفانه در این زمینه به شرکت Spy Speeper اطلاع داده شده و خواستار جواب از سوی استفاده کنندگان فایروالهای مختلف شدیم ولی شرکت Spy Sweeper از پاسخ دادن به این مشکل چندان تمایلی نشان نداده و مقصر را ما افراد مبتدی خوانده است.

فقط این رو بدون دوست عزیز که کاسپرسکای با هیچ یک از فایروالها مشکلی ندارد و نخواهد داشت چون خود شرکت کاسپرسکای قبل از اینکه برنامه های امنیتی تولید کنند یک گروه هکر روسی بزرگ بودند ... البته این نظر شخصیم بود و دلیل نمیشه ولی خوب نظر من اینه 8)

مسعود جان شما به یک عکس بالاتر هم نگاهی بنداز ... اونوقت متوجه میشی که اگر Spyware Eliminator 4.0 بر روی سیستمت نصب بوده خودش یک Adware است که کاسپرسکای اون رو هم تشخیص داده.

Masoud.ebi
24-06-2005, 02:39
Cracki عزیز
در خوب بودن گروه کاسپر شکی ندارم اصلا مشکل مربوط به زون آلارم میشه که بدرستی با کاسپر مچ نمیشه
تابحال روی سیستم نه Spy Sweeper و نه Eliminator رو نصب نکردم
بعدشم من رو دو تا سیستم تست کردم هر دو تا سیستم دقیقا در لحظه اتصال به نت ریست میشن
و این مشکل رو فقط با زون آلارم ورژن 5.5.094 دارم با بقیه فایروالها چه Kerio Personal Firewal و یا Outpost 2.5 مشکلی ندارم در حال حاضر هم مجبور شدم Kerio رو نصب کنم
خیلی عجیبه برام کلافم کرده

Cracki
24-06-2005, 03:41
مسعود جان همونطور که در بالا هم عکسش رو میبینی من با کاسپرسکای و رون آلارم مشکلی نداشتم ولی یک احتمال رو میدم که شاید در سیستم تو قسمت Network از کاسپرسکای باید غیر فعال باشه. همونطور که میدونی آنتی ویروس کاسپرسکای Attack هایی رو که به منظور هک کردن سیستم طرف بر روی سیستم فرستاده میشود رو شناسایی میکنه و حتی در این نسخه جدید کاسپرسکای پــــــــرو کامپیوتر رو به صورت Stealth Mode در میاره ...یعنی اینکه کامپیوتر رو از دید دیگران مخفی میکنه و شاید این قسمت بر روی سیستم شما سازگاری نداشته باشه و در کار فایروال اختلال ایجاد کنه... هر چند که اگر به عکس پایین نگاه کنی من همه قسمت های تنظیم Network در کاسپرسکای رو فعال نمودم و تا کنون هم مشکلی نداشتم و به نظرم شما این قسمتها رو غیر فعال کن و ببین بازم مشکل باقی مونده یا نه...

همه گزینه هایی رو که در بالا میبینی غیر فعال کن .هر چند که از لحاظ امنیت بیشتر بهتره که فعال باشند.

امیدوارم مشکلت حل بشه.

در مورد استفاده کردن از فایروال هم بهتره که سایت زیر رو یک نگاهی بندازی و شک نکن چون همه فایروالها تست شدن و همون بهتر که Outpost Pro و یا Look"N"Stop رو استفاده کنی.

اگر سایتهای دیگه ای هم خواستی که فایروالها رو آزمایش کرده بگو تا چند تای مهمش رو برات بنویسم.

Masoud.ebi
25-06-2005, 08:46
آقا Cracki عزیز
مشکلم با این راه حلی که گفتی حل شد دمت گرم کاکو
ولی چرا برا من بایست اون قسمت غیرفعال بشه ولی برا شما نه ؟ به نظرت عجیب نیست ؟
خوب ولی یه مشکل دیگه بوجود اومده و اونم اینکه امروز که دیتابیسش رو آپدیت کردم توی آخرین مرحله که فایل Black.lst رو دانلود کرد ارور اسپایر شدن لاسینس رو داد یعنی اینکه اون فایل لایسنس دیگه لو رفته برا شما هم همینجوریه ؟
آیا لایسنس کی دیگه ای سراغ دارید ؟

sAsAn.K
25-06-2005, 12:04
چه جوری میشه از دیتابیس آنتی ویروس کاسپرسکی بک آپ گرفت؟ :?:

Masoud.ebi
25-06-2005, 15:10
برو به این مسیر که برات مینویسم :

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro\5.0\
که X نام درایوی است که ویندوز رو نصب کردی
پوشه Bases حاوی دیتابیس Kaspersky هستش که بایستی اونو به هر جایی که میخوای میتونی کپی کنی

sayedreza
25-06-2005, 15:59
برو به این مسیر که برات مینویسم :

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro\5.0\
که X نام درایوی است که ویندوز رو نصب کردی
پوشه Bases حاوی دیتابیس Kaspersky هستش که بایستی اونو به هر جایی که میخوای میتونی کپی کنی

دقيقا درسته
منم هميشه همين كارو ميكنم فقط يه چيز ديگه اينكه بايد show hidden file باشي چون مخفيه :wink:

Cracki
25-06-2005, 17:54
Masoud جان راستش من RegKey دیگری برای نسخه پرو سراغ ندارم ولی تا دلت بخواد برای Personal رگ کی دارم . اگر خواستی بگو تا برات آپلود کنم.

مسعود جان یک زحمت کوچکی هم برای تو داشتم. و اون اینکه اگر از کاسپرسکای نسخه پرو استفاده میکنی و قابلیت پیدا کردن Adware و فایلهای جاسوسی رو در اون فعال کردی فایروال زون آلارم رو با کاسپرسکای اسکان کن و ببین آیا Riskware - Adware تشخیص میده یا نه :?:

برای اینکه تکراری ننویسم به این تایپک یک سری بزن خودت میفهمی جریان چیه :!: چون که این قضیه خیلی مهمه...

ممنون دوست عزیز

Mehdi_Best
25-06-2005, 18:41
مسعود جان من كرك جديدش رو برات گذاشتم در انجمن كرك و سريال. همون تاپيك كه درخواست كرده بودي. فكر كنم تا سال 2007 مشكلي نداشته باشه. البته در هيچ كدوم از سايت هاي كرك براي اين نسخه كه خواسته بودي نيست اما اوني كه من دادم از يك سايت خيلي كاردرسته كه برنامه هاي جديد رو به همراه كركشون مي گذاره.

Strasboorg
25-06-2005, 18:42
سلام
از بچه ها كسي ميتوني يك reg.key سالم براي kaspersky personal pro
بزاره
اخرين رگ كي كه من داشتم تو black list كاسپرسكي قرار گرفته و من ديگه نميتونم اپديتش كنم
كسي ميتونه كمك كنه ؟

Mehdi_Best
25-06-2005, 18:54
اين رو در انجمن كرك و سريال گذاشته بودم.

پسورد براي باز كردن فايل rar:

Strasboorg
25-06-2005, 19:06
اقا ممنون
ولي به نظر من لينكش مشكل داره
خودت يه تستي بكن

Cracki
25-06-2005, 19:10
اقا ممنون
ولي به نظر من لينكش مشكل داره
خودت يه تستي بكن

به آخر لینک Html رو اضافه کن و در IE وارد کن
بعد از اضافه کردن به این صورت در میاد.

در ضمن دوستان به نظر من از Kaspersky Antivirus 2006 استفاده کنید که همون کاسپرسکای پــــــرو هستش ولی با امکاناتی بسیار بیشتر.

رجیستری و خیلی از قسمتهای سیستم رو تحت نظر خودش میگیره. و تا 5 ماه دیگه بدون هیچ رگ کی کار میکنه چون خود کاسپرسکای اینو بصورت بتا گذاشته و حق استفاده کردن رو هم تا 5 ماه دیگه آزاد کرده.

Gilopa
25-06-2005, 20:19
nod 32 آنتي ويروس كاملي نيست .
1.نداشتن فايروال
2.اسكن كردن نا كامل سيستم.(باز نكردن فايلها در هنگام اسكن)
3.نداشتن آنتي اسپم.
4.رجيستر نشدن به طور كامل

من خودم استفاده ميكنم ولي هنوز قابل رقابت با بزرگان نيست اين رو بايد قبول كرد كه هنوز مشكلاتي شايد بزرگ داره.

Mehdi_Best
25-06-2005, 20:28
دوست عزيزم چه معايب بزرگي!!!! آيا مي دوني هيچ كدوم از اينها كه گفتي دليل بر ضعف اين آنتي ويروس بزرگ نيست؟.
در مورد نداشتن آنتي اسپم و فايروال بايد بگم كه كاملا در اشتباهي. مگه ما پك امنيتي مي خواهيم نصب كنيم؟ اينترنت سكوريتي كه نيست. اسمش روشه آنتي ويروس!
در مورد رجيستر نشدن هم من نمي دونم منظورت چيه؟
اون لينكي كه من از آخرين نسخه اش گذاشته ام هيچ مشكلي نداره. نياز به رجيستر هم نداره چون اون نسخه فولش هست. فقط براي آپديت پسورد مي خواد كه اون رو هم گذاشتم
در مورد اسكن نكردن كامل فايلها هم بايد بگم كه اينطور نيست. اون فايلهايي كه مي بيني به اون شكل پيغام مي ده فايلهايي است كه ويندوز اجازه دسترسي به اونها رو نمي ده. بقيه آنتي ويروس ها هم همينطور هستند ولي بعضي از اونها پيغام نمي دن و شما فكر مي كني كه اونها اسكن شده اند. در ضمن يك سري از اون فايلها كه باز نمي شوند هم فايلهاي فشرده اي هستند كه پسورد دارند كه هيچ آنتي ويروسي نمي تونه بدون پسورد اونها رو اسكن كنه!
لطف كنيد اگه عيب و ايرادي هم مي خواهيد بگيريد منطقي باشه نه دلايل بي منطق!

البته ممكنه كه اشكالاتي هم داشته باشه. ممكن كه نه ، حتما داره اما اين دلايلي كه شما آوردي مطمئنا معايب اون نيست. من خوشحال مي شم معايب اين آنتي ويروس رو بدونم چون ممكنه نظرم عوض بشه.

Soda
25-06-2005, 20:36
1.نداشتن فايروال
3.نداشتن آنتي اسپم.

من خودم استفاده ميكنم ولي هنوز قابل رقابت با بزرگان نيست اين رو بايد قبول كرد كه هنوز مشكلاتي شايد بزرگ داره.

واقعا كه دوست عزيز
اولا كه هيچ ضد ويروسي كامل نيست

دوما آقا مهدي اينقدر كامل جوابتو داد كه ديگه جواب ديگه اي نمي مونه

سوما حالا كه همه نظر دادن من كوچولو هم يه چيزي بگم
به نظرم اين سه ضد ويروس واقعا عالين و امنيت رو به خوبي رو سيستهما برقرار ميكنن
البته هر كدومشون يه ضعفهايي دارن كه البته طبيعي هستش
Nod32 KasperSky BitDefender

Navid
25-06-2005, 21:15
من با mehdi_best, soda کاملا موافقم . به نظر من اصلا همین که nod انتی اسپم و از این چیزا نداره خیلی بهتره . چون روی یه چیزی تمرکز کرده و کارش رو خیلی خوب انجام می ده و برای فایروال برنامه های خیلی بهتر هم وجود داره . البته این برای ما ایرانی ها مفیده که برنامه ها مجانی یه و می تونید از هر برنامه ای که خواستیم استفاده کنیم ولی در خارج به علت گران بود این پک ها امنیتی مثل بیت دیفندر بیشتر مورد پسند هست . پس الان برای ما این کار nod یه قدرت و مزیت محسوب می شه .

Gilopa
25-06-2005, 23:21
1.نداشتن فايروال
3.نداشتن آنتي اسپم.

واقعا كه دوست عزيز
اولا كه هيچ ضد ويروسي كامل نيست

دوما آقا مهدي اينقدر كامل جوابتو داد كه ديگه جواب ديگه اي نمي مونه

سوما حالا كه همه نظر دادن من كوچولو هم يه چيزي بگم
به نظرم اين سه ضد ويروس واقعا عالين و امنيت رو به خوبي رو سيستهما برقرار ميكنن
البته هر كدومشون يه ضعفهايي دارن كه البته طبيعي هستش
Nod32 KasperSky BitDefender

دوست من در اول بايد بگم كه اولا سعي كن طرز صحبتت رو عوض كني .د رصفحات قبلم چندين بار بد صحبت كردي.

دوما عزيز من بنده به اندازه تمام عمرت آنتي ويروس تست كردم .اون موقع كه اولين آنتي ويروس جهان اومده بود و معرف شده بود شما كجا بودي.پس فكر نكن فقط خودت ميدوني.من آنتي ويروسي وجود نداره رو سيستمم نصب نشده باشه.

آقا مهدي و آقايsoda يه سوال؟
شما Fport رو ميشناسيد كه. من ميخوام بپرسم اگه تستش كردين .كدوم ويروسي هستش كه nod32 ميشناسه ,ولي fport نميشناسه .آپديتشم كه آسونه با حجمه كم.`پس همه ويژگيهاي nod رو هم داره.
شما هي ميگين سازمان جهاني.
من يه سوال دارم اين سازمان جهاني كه ميگين nod32 رو بهترين ميدونه و نشان 100 درصد داده كدوم آنتي ويروس رو 100 درصد نداده.

براي مثال سايت tomhardwars كارت گرافيك X800 از شركت اي تي آي رو بهتر از 6800ultra از شركت nvidia ميدونه و در بسياري از شركتهاي جهان بر ضد 6800 تبليقات ميكنند.و در حالي كه كاملا واضح براي همه 6800 كارتي قويتر و حتي ميشه تفاوت در كارايي رو به وضوح ديد.واين چيه .يعني اينكه كار گروههاي كثيف و مافيايي گونه و تبليقات ميباشد.

fport هم به دليل نداشتن تبليقات زياد و وجود همين گروهها حقش شايد ضايع شده باشه.بازم ميگم يه ويروس كه آنتي ويروسهاي مهم ميشناسند بگين كه اين نميشناسه .
پس چه فرقي بين اين آنتي ويروس nod32 وfport ميباشد؟
جواب :تبليقات زياد.

آپديت كردن nod32 مشكل چون پسوردش مدام تغيير ميكنه.و ديگه اينكه فايروال بايد داشته باشي چون آنتي ويروس بدون فايروال براي آنتي ويروسهاي جديدي كه امروزه اومده سم هست.چون خيليها دوست دارند فايروالشون از همون شركت باشه.مثل bitdefender و kaspearsky كه اينها هم هيچ كمي ندارند از بقيه.منظورم از بزرگان هم norton هستش .كدوم ويروس كه نشناسه.يا ورم

آقا soda ناراحت نشيا .ولي بايد بگم يه حالتي چاپلوسانه صحبت ميكني سعي نكن نظرت رو تحميل كني اميدوارم اخلاقت درست بشه.

در ضمن سعي كنيد نظرتون رو بگيد.به بقيه هم احترام بذاريد.و به صورت حمله وار صحبت نكنيد و با همديگه دوست باشيد .

" جدول مقايسه اى توانمندى آنتى ويروسهاى مختلف (نتايج آزمون فوريه ۲۰٠۰) "

ميشه بگيد چرا fport اين تو نيست .يا اينكه ميشه بگيد تو فوريه 2000 ;كي nod32 رو ميشناخته كه .من نميدونم اصلا اين آنتي ويروس اون موقع بوده مگه كه تو اين رتبه بندي هست شايدم ما نميشناختيمش.اينم از آدرس سايت دكتر وب كه اين رتبه بندي رو داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر ميكنم آقايون يادشون رفته اون موقع اصلا nod وavg نبوده.پس اينه كه من اعتماد ندارم به سايتها شايدم بودند من نميدونم.

Gilopa
26-06-2005, 00:01
اين مطلبم شايد بدرد بخوره براي كساني كه سايتهاي امتياز دهنده براشون مهم.مثل بولتون

﴿ انتخاب نرم‌افزار ضد ويروس ﴾

انتخاب نرم‌افزار ضد ويروس هميشه براى كاربران معمولى كار ساده‌اى نيست بخصوص زمانيكه در حالتهاى بحرانى به دنبال يك نرم‌افزار ضد ويروس قدرتمند و قابل اعتماد مى‌گردند. به نظر شما معيار و ملاك انتخاب يك نرم‌افزار ويروس ياب توانا چيست؟ تصاوير رنگارنگ و شعارهاى تبليغاتى؟! تحقيقات نشان مى‌دهد كه بسيارى از اين شعارهاى تبليغاتى و جلب توجه‌كننده از پايه و اساس مشخصى تبعيت نمى‌كنند و نمى‌توانند ملاك مناسبى براى انتخاب نرم‌افزار مورد نظر كاربران باشند. كاربران بايد به مدارك مستدل و وابسته به مراجع با صلاحيت رجوع كنند. در اين مقاله به معرفى دو سازمان و مركز معتبر جهانى كه با آزمونها و تحقيقات دقيق و كامل خود نرم‌افزار هاى ضد ويروس را مورد سنجش قرار مى‌دهند، مى‌پردازيم. به جرات مى‌توان گفت آزمون‌هاى اين دو مركز بهترين ارزيابى‌هاى موجود در جهان مى‌باشند. هر يك از اين سازمانها داراى سايتهاى مشهور اينترنتى مى‌باشند كه نتيجه ارزيابى هاى خود را در آنها منتشر مى‌كنند. سايتهاى مذكور مى‌توانند مرجع و ملاك با ارزشى براى پاسخگويى به سوالات كاربران و انتخاب نرم‌افزار ويروس ياب مورد نظر آنها ‌باشد.

يكى از اين مراكز معتبر سازمان بين‌المللى بوليتن ويروس "Virus Bulletin" است. سازمان بوليتن ويروس يك سازمان غير وابسته، مستقر در كشور انگلستان است، كه ماهانه مجله‌اى تحت عنوان بوليتن ويروس منتشر مى‌كند. سايت اينترنتى اين سازمان نيز با آدرس "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" در دسترس همگان مى‌باشد.

آزمون هاى سازمان مذكور كه بطور گسترده صورت مى‌پذيرد، اين امكان را براى كاربران بوجود مى‌آورد تا بتوانند به راحتى برترينها را تميز ‌دهند. اين سازمان هر دو ماه يك بار آزمونهاى مستقلى را روى نرو‌افزارهاى ضد ويروس داوطلب انجام داده و نتيجه را متناوباً در مجله بوليتن ويروس منتشر مى‌نمايد. ويژگى شاخص تستهاى بوليتن ويروس اين است كه مقايسه‌اى بين تقريبا همه‌ نرم‌افزارهاى ضد ويروسها انجام داده و پاسخى جامع و كامل ارايه مى‌دهد. براى انجام آزمون از ويروسهاى شايع كه در فهرست سازمان Wildlist قرار دارند استفاده مى‌گردد و محصولاتى كه اين ويروسها را به درستى رديابى كنند در بوليتن‌هاى سازمان مذكور منتشر خواهند شد. در اين آزمونها به مقايسه‌ى سرعت كشف ويروس، سرعت اسكن و اخيراً بيشتر به ميزان استفاده نرم‌افزار از منابع سيستم به هنگام بررسى خودكار (On-Access) يا همان قسمت اسكن‌كننده مقيم در حافظه موقت، توجه مى‌شود. در نهايت سازمان بوليتن ويروس به نرم‌افزارهاى ويروس يابى كه همه ويروسهاى " In the Wild" را در طول اسكن نمودن خودكار و يا بررسى طبق تقاضاى كاربر (On-Demand) در آزمونهاى مقايسه‌اى آشكار و كشف ‌سازند، برچسب و يا مهر و نشان VB 100% به عنوان جايزه اعطا مى‌كند.

بدليل تغيير پى در پى زنجيره ويروسها در دنيا و ضرورت انتخاب تواناترين نرم‌افزار توسط كاربران قطعاً محصولاتى كه داراى تعداد بيشترى از چنين جوايزى ‌باشند توانايى بالاترى نسبت به بقيه خواهند داشت. در اين ميان محصولاتى كه به بهترين وجه به روز نگه داشته شوند شانس بيشترى براى كسب جايزه VB 100% دارند.

سازمان معتبر ديگرى كه تحقيقات گسترده‌اى در خصوص توانايى نرم‌افزارهاى ضد ويروس انجام مى‌دهد، مركز تست ويروس (Virus Test Center) دانشگاه هامبورگ آلمان است. آدرس سايت اينترنتى مركز فوق
" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" مى‌‌باشد.

مركز تست ويروس (VTC) تعداد نسبتا زيادى از محصولات ضد ويروس متقاضى شركت در آزمون را مورد ارزيابى قرار مى‌دهد. در طى چهار مرحله آزمون نرم‌افزارهاى مختلف ضد ويروس توسط مركز مذكور با انواع مختلفى از ويروسها محك زده مى‌شوند.

ويژگى مهم آزمونهاى مركز تست ويروس اين است كه در طى دوره‌هاى سه ماهه و شش ماهه اجازه روز آمد شدن به نرم‌افزار داده نمى‌شود و بعد از گذشت اين مدت آزمونها انجام مى‌شوند و بدين ترتيب توانايى تحليلگر ذهنى (Heuristic Analysis) يا همان هوش مصنوعى (Artificial Intelligence) نرم‌افزارهاى ضد ويروس در تشخيص ويروسهاى جديد به خوبى سنجيده مى‌شود.

در طى آخرين مرحله‌ى آزمون، مركز مذكور بر اساس ضوابط و معيارهاى تعريف شده‌اى صحت انجام عمل پاكسازى ويروس توسط نرم‌افزار را ارزيابى مى‌كند. اين ضوابط به دو گروه تقسيم مى‌شوند، دسته اول شامل :

1- توانايى پاكسازى و بازيابى اشيا آلوده ( منظور از اشيا آلوده : فايل، بوت سكتور، درايو، ديسكت، هارد ديسك، CD، حافظه موقت كامپيوتر مى‌باشد.)

2- تغيير ندادن محتويات شى در حين عمليات پاكسازىمى‌باشد. موارد فوق مى‌بايست توسط نرم‌افزارهاى ضد ويروس جداً رعايت شوند در غير اين صورت از شركت در ادامه آزمون محروم خواهند گرديد.

دسته دوم ضوابط شامل چندين مورد مختلف مى‌باشد، از جمله اين موارد آن است كه اشيا پاكسازى شده مى‌بايست بتوانند ذخيره شوند و هم در طول انجام اعمالى از قبيل باز كردن، بستن و ذخيره كردن سند، هيچگونه پيام خطايى ديده نشود.

sayedreza
26-06-2005, 01:23
من ورژن جديد كاسپر رو دانلود كردم معلوم نيس به چه زبونيه؟ :shock: :shock:
همه جاش علامت سوال زده بجاي متن .بعضي جاهاش هم مث روسيه
چيكارش كنم :cry:

Ali_k
26-06-2005, 05:29
Norton Antivirus 2006 Beta

:wink:

Masoud.ebi
26-06-2005, 08:18
آقا مهدی بابت کرک کاسپر دستت درد نکنه ولی کماکان کاسپر من غیرفعاله نمیدونم خودت تست کردی یا نه
خودت نصبش کن و بعدش کاسپرت رو آپدیت کن ببین چه اتفاقی میافته من که هر چی سعی کردم فعال نشد با اون رجکی

Soda
26-06-2005, 09:04
آقاي gilopa جان
شما اول بيا بگو كجاي حرف من بد بوده
من كه نمي دونم كجاش بده شما بيا بگو
دوما كه تروجان دانلودر روي سيستم من بوده و f-prot نشناخته اينم مثال البته به نظر خودم اين نقطه ضعف يا قوتي حساب نميشه كه فلان ضد ويروس اينو شناخت و اونو نشناخت البته همچنان دوستان بزرگوار روي اين كليد كردن
دوما همه بيان بگن كه اين چه جور ضعفي هست كه f-prot داره
شما مياي تو ويندوز گشت ميزني ناگهان f-prot يه ويروس پيدا ميكنه ولي real tilme protection نميتونه او نو هيچ كار بكنه ميگه شما برو on demand scan بكن اين مسيري رو كه ميگم اونوقت من پاكش يا دليتش ميكنم
تازه شما كه ضعف و قدرت آنتي ويروسها رو نميشناسي الكي اومدي يه چيز گفتي و پست ها تو بالا بردي حالا كي چاپلوسه اينجور حرف زدن شما به نظر نمي رسه اصلا بد باشه

Gilopa
26-06-2005, 09:56
[quote="soda"]آقاي gilopa جان
شما اول بيا بگو كجاي حرف من بد بوده
من كه نمي دونم كجاش بده شما بيا بگو
دوما كه تروجان دانلودر روي سيستم من بوده و f-prot نشناخته اينم مثال البته به نظر خودم اين نقطه ضعف يا قوتي حساب نميشه كه فلان ضد ويروس اينو شناخت و اونو نشناخت البته همچنان دوستان بزرگوار روي اين كليد كردن
دوما همه بيان بگن كه اين چه جور ضعفي هست كه f-prot داره
شما مياي تو ويندوز گشت ميزني ناگهان f-prot يه ويروس پيدا ميكنه ولي real tilme protection نميتونه او نو هيچ كار بكنه ميگه شما برو on demand scan بكن اين مسيري رو كه ميگم اونوقت من پاكش يا دليتش ميكنم
تازه شما كه ضعف و قدرت آنتي ويروسها رو نميشناسي الكي اومدي يه چيز گفتي و پست ها تو بالا بردي حالا كي چاپلوسه اينجور حرف زدن شما به نظر نمي رسه اصلا بد باشه[/quote

عزيز من خوشبختانه همه كسايي كه من ميشناسند ميدونند من فقط تاپيك ميزنم و زياد در بحث ها شركت نميكنم.دوما انقدر ادعا نداشته باش.اگه اينطور باشه همين nod32 هم من تست كردم 3 تا ورم كه رو سيستمم نفوذ كرده رو نشناخته.و بعد نورتون اومد پاكش كرد .در ضمن اين چيزي كه از fport گفتي من تو بيشتر آنتي ويروس ها ديدم و با دست كاري تو تنظيمات مشكل حل كردم.

جمله واقعا كه دوست عزيز خيلي معنيا ميده آقاي خداي آنتي ويروس.
بد صحبت كردن مگه فقط به فحش پسر جون .تو اگه آنتي ويروس شناسي نميگفتي nod بهترين
تو از خسرو مترجم بهتر ميدوني يا تو از بيل گيتس بهتر ميدوني.
والا اگه اينطوري كه ديگه همه ميدونند تو جهان حرف اول نورتون و مك آفي.منتها واسه سيستم هاي ضعيف خوب نيستند.

Gilopa
26-06-2005, 10:08
آْنتي ويروسي جديد كه ميخواد جاي بزرگان رو بگيره و ساخت روسيه ميباشد البته نميدونم قبلا كسي گذاشته يا نه.

حجم:۵.۷۹ مگابایت

كد:

0yqqtvviQ8X/Yq5PFTmICpbTnuLMfbyrY5bI3
GSyamSdNRTvF060/Z59kUC0Wm+Gm2TILkg5DM
Ir3HdWUZxje1bxygccHlbHsD6rzom7T4bgOeu
PW9nDDK9AYOw5wVil3KSygVKCaY5AsklVw/NH
aCaaDF8xeQ3WdI8I3TgaolFw=

دانلود:

Masoud.ebi
26-06-2005, 11:04
آره قبلا تو سایت Takdownload.com گذاشته بودن ولی چون معروف نبود توجهی نکردم اگه دانلود و نصب کردی اطلاعاتی در موردش لطف کن

Strasboorg
26-06-2005, 11:11
اقاي gilopa
اول خودت تستش ميكردي بعدا ميزاشتيش
ايني كه شما گزاشتي نسخه روسيشه
يعني تمام منوهاش روسيه
در واقع اين انتي ويروس نسخه انگليسي نداره

Gilopa
26-06-2005, 11:19
دوست من اينجا بخش معرفي.من فقط معرفي كردم شايد استفاده كنند دوستان.همين فقط.

Soda
26-06-2005, 11:33
آقاي gilopa شما خيلي داري تند مي ري ها
كي اينجا گفته خداي آنتي ويروسه
دوما من ميام ميگم روي اين كه اين ضد ويروس اينو شناخت و اون اينو نشناخت كليد نكنين اونوقت شما اصلا انگار نه انگار بازم ميآي ميگي كه نود اينو شناخت اونو نشناخت
تازه شما كلاست مثل اينكه خيلي بالاست ما خبر نداريم اه اه حالم بهم خورد
من فقط تاپيك مي زنم حاال كي ادعا داره و كبر و غرور
تازه ميشه بفر مايي اون ضعف مسخره f-prot رو چي جور حل كردي اين ضعف ساختاريه و به تنظيماتش مربوط نيست و اصلا قابل حل نيست البته تا نسخه فعليش بعدشم بقيه آنتي ويروسها همشون تو ريل تايم پروتكشن علاوه بر اينكه ويروسو مي يابند ميآن كلين يا دليتش هم ميكنن كي گفته بقيشون هم مثل f-prot هستن نمي دوني الكي چيز نگو اينجا شما كه ماشالله از تاريخ تولد اولين ضد ويروس خبر داري و باهاشون بودي بعيده اينو ندوني

Strasboorg
26-06-2005, 11:57
Norton AntiVirus 2006

اينم لينك دانلودش( البته يك فايل تورنت هست )

با حجم حدود 57 مگ

البته اگر دقت كنين تو ضمينه اش نوشته
For External Test Only

Mehdi_Best
26-06-2005, 12:34
gilopa جان اين چه طرز حرف زدنه؟ مگه سودا چي گفته بود؟ يه بار ديگه اون پست اولش رو بخون كه به شما گفته بود. چيزه بدي بود؟ ما كه هر چي خونديم چيزي متوجه نشديم. شما اول ادب رو تعريف كن تا ببينيم در فرهنگ شما ادب چيه شايد واقعا بقيه اشتباه مي كنن. وگرنه اين كه حرفهايي كه سودا گفته بود حرفهاي بدي نبود.
در ضمن شما وقتي كم مي آري به در و ديوار مي زني و مغلطه مي كني.
100 بار گفتيم در اين تاپيك فقط ضعف يا قوت آنتي ويروس ها رو با ذكر دلايل منطقي بيان كنيد اما شما فقط مي گي اين بده و شما كه ازش تعريف مي كنيد چيزي حاليتون نيست.
در ضمن ما كه ادعاي خدايي در مورد آنتي ويروس نكرديم 100 دفعه هم گفتيم اگه كسي دلايلي بياره كه نشان دهنده ضعف nod32 باشه ما دستش رو هم مي بوسيم و ديگه از اين آنتي ويروس استفاده نمي كنيم. اما شما مثل اينكه سرت خيلي باد داره. از طرز حرف زدنت مشخصه كاملا. اين كه مي گي من تاپيك مي زنم و بحث نمي كنم كه نشد حرف. تاپيك زدن كه كاري نداره. من اگه مي خواستم مثل شما راه به راه از اين نوع تاپيك ها كه شما مي زني بزنم الان تعداد پستهام سر به فلك كشيده بود. اصل اينه كه بتوني با منطق و استدلال در بحث شركت كني.
بعد هم مگه هر كي اسمش شد بيل گيتس و خسرو مترجمي ، پس حتما بيشتر از همه مي دونه؟ نكنه اينها خداي كامپيوتر هستند!؟
بعد هم اگه فكر مي كني نورتون و مك آفي بهترين هستند پس با همونها كار كن. دليل نمي شه هميشه معروفترين ها بهترين هم باشند.
در مورد اون تاپيكي كه در مورد معرفي آنتي ويروس ها هم زده اي بايد 3 نكته رو خدمتت عرض كنم.
1 - بحث آنتي ويروس در اينجا دنبال مي شه و لينكها هم اينجا قرار داده مي شه پس بهتره كه شما هم اينجا ادامه بدي نه در يك تاپيك ديگه كه يكپارچگي بحث از بين نره. اونجا فقط به ديگر نرم افزارهاي امنيتي بپردازي بهتره.
2 - اونجا هم شما با مدير انجمن مشكل داشتي كه چند بار هم ايشون تذكر داد و در آخر وقتي ديد شما به لجاجت خودت ادامه مي دي ديگه گفت هر طوري دوست داري عمل كن.
3 - شما در اونجا لينك nod32 رو گذاشتي اما نسخه تريال رو كه نيازي به يوزرنيم و پسورد نداره و با همون كركي كه دادي محدوديت روزهاي استفاده شده هم از بين ميره. اما باز هم يوزرنيم و پسورد دادي!!!! حالا ما كه تازه كار هستيم و از آنتي ويروس ها سر در نمي آريم اگه اين اشتباه رو مي كرديم اشكالي نداشت ، اما شما كه تاريخ خلقت و آفرينش آنتي ويروس ها رو مي دوني و از ابتدا همه چيز رو در مورد آنتي ويروس ها مي دوني چرا اين اشتباه رو كردي؟
در ضمن يك جا در پستت گفتي كه سال 2000 آنتي ويروس nod32 وجود نداشته در حالي كه شما با اين همه قدمت و سابقه در امر آنتي ويروس بايد بدوني كه از قبل از سال 2000 هم وجود داشته. بهتره يك سري به سايتش بزني تا متوجه بشي.

sayedreza
26-06-2005, 12:38
من ورژن جديد كاسپر رو دانلود كردم معلوم نيس به چه زبونيه؟ :shock: :shock:
همه جاش علامت سوال زده بجاي متن .بعضي جاهاش هم مث روسيه
چيكارش كنم :cry:

كسي نميتونه كمك كنه :oops:

Mehdi_Best
26-06-2005, 12:44
رضا جان شايد نسخه روسي اين آنتي ويروس رو دانلود كرده باشي
دقيقا بگو كدوم نسخه رو دانلود كردي؟ پرو - پرسونال يا 2006؟
لينكي كه دانلود كردي رو هم بده تا مشخص بشه نسخه روسي هست يا نه.
اگه لينك نسخه انگليسي هر كدوم رو مي خواي بگو كه بهت بگم.

sayedreza
26-06-2005, 13:16
سلام
مهدي جان اينه kav5.0.372_personalru
همونيه كه واسش regkey گذاشتي فكر كنم از همين لينكي كه خودتون دادين دانلود كردم

لطفا اگه روسيه (احتمالا هست) انگليسيشو بم بدين.پرو هم باشه با آپديتاش
ممنون :wink:

Gilopa
26-06-2005, 14:05
gilopa جان اين چه طرز حرف زدنه؟ مگه سودا چي گفته بود؟ يه بار ديگه اون پست اولش رو بخون كه به شما گفته بود. چيزه بدي بود؟ ما كه هر چي خونديم چيزي متوجه نشديم. شما اول ادب رو تعريف كن تا ببينيم در فرهنگ شما ادب چيه شايد واقعا بقيه اشتباه مي كنن. وگرنه اين كه حرفهايي كه سودا گفته بود حرفهاي بدي نبود.
در ضمن شما وقتي كم مي آري به در و ديوار مي زني و مغلطه مي كني.
100 بار گفتيم در اين تاپيك فقط ضعف يا قوت آنتي ويروس ها رو با ذكر دلايل منطقي بيان كنيد اما شما فقط مي گي اين بده و شما كه ازش تعريف مي كنيد چيزي حاليتون نيست.
در ضمن ما كه ادعاي خدايي در مورد آنتي ويروس نكرديم 100 دفعه هم گفتيم اگه كسي دلايلي بياره كه نشان دهنده ضعف nod32 باشه ما دستش رو هم مي بوسيم و ديگه از اين آنتي ويروس استفاده نمي كنيم. اما شما مثل اينكه سرت خيلي باد داره. از طرز حرف زدنت مشخصه كاملا. اين كه مي گي من تاپيك مي زنم و بحث نمي كنم كه نشد حرف. تاپيك زدن كه كاري نداره. من اگه مي خواستم مثل شما راه به راه از اين نوع تاپيك ها كه شما مي زني بزنم الان تعداد پستهام سر به فلك كشيده بود. اصل اينه كه بتوني با منطق و استدلال در بحث شركت كني.
بعد هم مگه هر كي اسمش شد بيل گيتس و خسرو مترجمي ، پس حتما بيشتر از همه مي دونه؟ نكنه اينها خداي كامپيوتر هستند!؟
بعد هم اگه فكر مي كني نورتون و مك آفي بهترين هستند پس با همونها كار كن. دليل نمي شه هميشه معروفترين ها بهترين هم باشند.
در مورد اون تاپيكي كه در مورد معرفي آنتي ويروس ها هم زده اي بايد 3 نكته رو خدمتت عرض كنم.
1 - بحث آنتي ويروس در اينجا دنبال مي شه و لينكها هم اينجا قرار داده مي شه پس بهتره كه شما هم اينجا ادامه بدي نه در يك تاپيك ديگه كه يكپارچگي بحث از بين نره. اونجا فقط به ديگر نرم افزارهاي امنيتي بپردازي بهتره.
2 - اونجا هم شما با مدير انجمن مشكل داشتي كه چند بار هم ايشون تذكر داد و در آخر وقتي ديد شما به لجاجت خودت ادامه مي دي ديگه گفت هر طوري دوست داري عمل كن.
3 - شما در اونجا لينك nod32 رو گذاشتي اما نسخه تريال رو كه نيازي به يوزرنيم و پسورد نداره و با همون كركي كه دادي محدوديت روزهاي استفاده شده هم از بين ميره. اما باز هم يوزرنيم و پسورد دادي!!!! حالا ما كه تازه كار هستيم و از آنتي ويروس ها سر در نمي آريم اگه اين اشتباه رو مي كرديم اشكالي نداشت ، اما شما كه تاريخ خلقت و آفرينش آنتي ويروس ها رو مي دوني و از ابتدا همه چيز رو در مورد آنتي ويروس ها مي دوني چرا اين اشتباه رو كردي؟
در ضمن يك جا در پستت گفتي كه سال 2000 آنتي ويروس nod32 وجود نداشته در حالي كه شما با اين همه قدمت و سابقه در امر آنتي ويروس بايد بدوني كه از قبل از سال 2000 هم وجود داشته. بهتره يك سري به سايتش بزني تا متوجه بشي.

دوست عزيز من آقا مهدي بهتر بود شما دخالت نميكردي .من تاسف ميخورم واست كه اين حرفها رو ميزني.

1.من يه مدت ميخوام بخوام ولي نميگم.اولا عزيز من اون لينكي كه من گذاشتم با اوني كه شما گذاشتي هيچ فرقي نميكنه.

دوستان ميتونن امتحان كنن.بينن من راست ميگم يا نه.

2.من صفحات قبل كه ميخوندم.مثلا يه نفر ميومد ميگفت bitdefender خوبه شما ها ميومديد ميگفتيد nod خيلي بهتره.
عزيز من آقا مهدي من كي اومدم پز بدم خداي آنتي ويروسم.شما بهم بگو من كي گفتم.
شما چه حقي داري كه بياي نظرت رو به يگران تحميل كنيد.ولي من حق ندارم عقايدم رو بگم.

بعد يه چيز ديگه؟
اگر وجدان داري بگو.شما اصلا سال 2000 nod رو ميشناختي.راست بگيد.
خواب منم گفتم كه شايد من اشتباه ميكنم.
طرزصحبت شما بد يا نه ميگي كم آوردم.آخه عزيز من كم آوردن يعني چي .براي شخصيت خودت كه به عنوان همكار انجمني زشت نيست چنين كاري.
بعد اينكه من مدير انجمن رو بسيار قبول دارم اون روزم از طريق پيقام خصوصي گفتم دلايل كارم رو پس نگو.شما حق نداري تو اين موضوع دخالت كنيد.

دوست عزيز .من مگه چند تا تاپيك زدم كه اين حرف رو ميزني .من هر چي تاپيك زدم سعي كردم بدرد بخور باشه.منظورم اينه كه من مثلا تو يه چيزي سر در نميارم توش شركت نميكنم كه الكي يه چيز گفته باشم تعداد پستهام بالا بره.در ضمن آقاي سودا چندين بار بد صحبت كردند نسبت به نظر دوستان.ايشون كي هستند مگه .منم كي هستم مگه.هر دو يه عضو انجمن و بايد نظرمون رو بگيم و.همين وبس

Mehdi_Best
26-06-2005, 14:13
سلام

رضا جان سلام. آخر اسمي كه نوشتي رو اگه دقت كني مي بيني كه نوشته ru يعني نسخه روسي است.
اين لينك دانلود نسخه انگليسي:

البته اين نسخه اي است كه بايد آپديت بشه. يعني اين حدود 6 مگ هست و حدود 6 مگ هم آپديت مي شه.

اين هم لينك نسخه به همراه آپديت كه حدود 12.5 مگابايت هست:
ftp://80.239.144.76/products/release/english/homeuser/kavpersonalpro/kav5.0.372_personalproen.exe

Gilopa
26-06-2005, 14:14
يا مثلا:
اقا مهدی عزيز خيلی جالبه.شما انگار يادت رفته تو تاپيک های قبلی با استناد به کدوم مدارک و ازمايشهای کدوم سايتها از کاسپرسکی دفاع ميکردی.چه تو تاپيکی که اقا مهران زده بود چه تو تاپيکهاي بقيه دوستان ولی حالا دقيقا داری مثل اون قزوينيه رفتار ميکنی که وقتی گرفتنش میگفت من کجام اینجا کجاست تو کی هستی و ..... حالا همه اون سایتها نا معتبر شدن تا شما بیای بگی نود بهترینه؟ پس بهتره 1 سری به تاپیک های قبلی بزنی حرفهای قبلیتو مرور کنی .
در موردسوفوزاول گفتم اينترفيس خوبی نداره.اگر انگيليسی بلد باشی که حتما هستی اینترفیس يعنی رابط کاربری.يعنی تنظيماتی که يک نرم آفزار در اختيار يوزرش ميزاره تا اون بتونه به دلخواه خودش تنظيمش کنه.بعد ظاهرشو گفتم بعد هم با کاسپرسکی و مکافی مقايسش کردم. پس درست نیست بیای از 1 پست 2 جمله ای نصفشو بنویسی بعد روش نظر بدی.
امّا پرسيدی من چجوری تست کردم اين آنتی ويروسارو و گفتی با دو سه تا ويروس تست کردم خوب اگه شما اينطوری آنتی ويروس تست ميکنی و با دو سه تا رايت کليک اسکن خوبيو بدی يک آنتی ويروسو تشخيص ميدی مشکل شماست که ظاهرا شما همينطوری نود رو تست کردی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما در مورد این سایت
اين سايت دقيقا مثل علامت استاندارد خودمونه که به کالاها میدن. يک سری شرايط مشخص ميکنه و بر حسب اون به آنتی ويروس امتياز ميده که اين زير ميبينيد.

Detect all In the Wild viruses during both on-demand and on-access scanning in Virus Bulletin's comparative tests.
حالا اگر به این سایت سر زده باشید میبینید همه انتی ویروسهای معروف 100% گرفتن. حالا اقا مهدی از کجای این سایت فهمیده نود بهترینه بگه ما هم بریم ببینیم.
خواهشا هم نيان دوستان عدد و رقم بيارن که فلان انتی ويروس اين تعداد موفق بوده اين تعداد ناموفق الان سال دو هزار و پنجه پس نتايج تو اين يکی دو سال اخير مهمه نه مثلا بين سالهای نود و هشت تا دو هزار و دو آنتی ويروس چند تا تست ناموفق داشته که تازه چند تاش هم مال لینوکس بوده. خوب حالا میریم سر اصل مطلب:
من نود رو به همراه 5 تا انتی ویروس دیگه با چند تا ویروس وتروجان که از 3-2 تا 800-700 تایی بیشتر بودن تست کردم:
Avast 4.6 pro bitdefender 8 mcafee enterprise 8 kaspersky5.0.20 pro
f-prot 3.16c
نتايج جالب بود.حدود 20 تا ويروس بود که هر 5 تا انتی ويروس تشخیصشون دادند ولی نود نتونست حدود 15-20 تايی بود که نود به اسم ويروس ناشناخته تشخيص ميداد و میخواست برای بررسی بفرستمشون سایت ای-ست درصورتی که ساير آنتی ويروسا اونّا رو با اسمو رسمشون تشخيص دادندخوب حالا اگر تو تنظيمات نود قسمت هيوريستيک رو غير فعال کنيد ديگه نميتونه اين ويروسارو بشناسه حالا اگر تو تنظيمات مکافي قسمت هيوريستيک رو غير فعال کنيد باز اين ويروسارو ميشناسه که نشون ميده اينا ويروس شناخته شده هستن نه ناشناخته حالا من این ویروسارو میذارم خودتون برین تست کنید. به غیر از تروجان نایس که البته نود نمیشناسه و تروجانهای داخل کرک پی-سی سیلین که برای شناختشون لازمه انتی ویروساتون اپدیت باشه برای ویروسهای دیگه چون قدیمین همین نسخه های اپدیت نشده بالا رو نصب کنید کافیه. اینم لینک ویروسا:
PASSWORD:123456
XIA:
این فایل رو نود اصلا نميتونه اسکن کنه و ارور ميزنه در حاليکه بقيه به راحتی اسکن ميکنن.

آقا مهدي نديدم جوابي براي حرفهاي اين دوستمون داشته باشيد.چرا جوابي ندادي واسه حرفهاش .پس من بايد بگم شما كم آوردي ديگه.ناراحتم نبايد بشي .چون خودتم اين حرف زشت رو بدون فكر زدي.

arkadas
26-06-2005, 14:25
به نظر من بحث و تبادل نظر چیز واقعا خوبیه مخصوصا اگه ادم به یه نتیجه ای مشترک هم برسه نه اینکه حالت توهین پیدا کنه و هر کی یه چیز بگه .دوستان هر کس دوست داره از هر انتی ویروسی استفاده کنه بعضی بحث ها باعث کدورت می شه و این اصلا ارزش نداره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
26-06-2005, 14:44
gilopa جان سلام
خوبي؟
بايد خدمت شما عرض كنم كه شما بهتره كه براي خودت تاسف بخوري چرا كه آدم بي منطقي هستي و بي جاي جواب دادن به سؤالهاي طرف مقابلت مغلطه مي كني.
در مورد دخالت هم بايد بگم كه مگه اينجا چت خصوصي است كه 2 نفر با هم بحث كنند و بقيه چيزي نگويند؟ در ضمن شما به همه توهين كردي با اون طرز صحبت كردنت و طوري ادعا كردي كه فقط تو مي دوني و بس.
در مورد لينك تو و لينك من هم بايد بگم كه تو كه هنوز فرق نسخه تريال كه از سايت eval دانلود مي شه با نسخه ادمين رو نمي دوني چطور در مورد آنتي ويروس Nod32 بحث مي كني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين لينكي است كه شما دادي.
لازم به ذكره كه اصلا بدون پسورد و يوزرنيم نمي شه از سايت nod32 نسخه هاي ادمين رو دانلود كرد. در ضمن آخر لينكي كه دادي نوشته شده st كه يعني استاندارد ولي نسخه من ادمين هست. در ضمن يه بار ديگه به كلمه eval در لينك خودت نگاه كن تا متوجه بشي چه فرقي داره با لينك من!!!! لينك من لينكي است كه نسخه ادمين رو در اونجا آپلود كرده اند يعني از خود سايت شركت نيست.
در ضمن كسي نمي خواد نظر خودش رو تحميل كنه ما نظر خودمون رو مي گيم و منتظر نظر منطقي بقيه دوستان هم هستيم شايد نظر ما هم برگشت. تا به حال هم هر كسي اين رو دانلود كرده و استفاده كرده تشكر كرده حالا چه در اين تاپيك و چه در پيغام خصوصي!
شما مي گي كه اگه وجدان دارم!!! من وجدان دارم اما دوست دارم ببينم شما هم وجدان داري؟
من nod32 رو قبلا مي شناختم اما استفاده نمي كردم اما الان حدود يك ماه است كه با اين نسخه جديد به اين نتيجه رسيديم كه بهترين هست فعلا!!! اگه فردا يك آنتي ويروس بهتري هم بياد از اون استفاده مي كنم. اما شما هم اگه وجدان داري بگو كه از كي آنتي ويروس ها رو مي شناسي؟ اون موقع كه من از toolkit تحت داس استفاده مي كردم و اصلا ويندوزي نبود شما مي دونستي آنتي ويروس چيه؟ البته ببخشيد كه اينطور پرسيدم. گويا ادبيات شما روي من هم تاثير گذاشته!!! از دوستان ديگه معذرت مي خواهم.
شما مي گي زشته!!! من مي خواهم بپرسم چرا زشته؟. چون حرف منطقي مي زنم؟ شما كه به همه توهين مي كني و فقط خودت رو با اطلاعات مي دوني و دائم حرف از وجدان و تاريخ خلقت و آفرينش آنتي ويروس ها مي زني توقع داري كسي جواب حرفهاي توهين آميزت رو نده؟ و اگه كسي جواب داد زشته؟ و آيا چون من همكار انجمن هستم بايد جوابي به حرفهاي بي منطق شما ندم؟ شما كه با مدير انجمن هم مشكل داري ديگه توقعي ازت نيست. در مورد اينكه به مدير پيغام خصوصي زدي هم بايد بگم كه ايشون 2-3 بار تذكر داد اما باز هم به گوش شما نرفت و در آخر ايشون گفتند كه حالا كه تو گوش نمي كني من ديگه نمي دونم چي بگم. هر كاري دلت مي خواد بكن!!!!

در مورد اينكه مي گي سودا با بقيه هم بد صحبت كرده بايد بگم كه اولا با شما كه خيلي خوب صحبت كرده بود!!! پس شما نبايد به قول خودت دخالت مي كردي به حرفهاي ايشون با بقيه!!!!
پيش خودت گفتي چون قبلا يكي دو نفر با سودا مشكل داشته اند، آب گل آلوده و من هم الان اگه بگم سودا بد حرف مي زنه همه حق رو به من مي دن. در حالي كه بايد بگم كه دوستان عزيز همه منطقي هستند و اگه يك جا در يك مورد با مثلا من - سودا - شما يا هر كس ديگه اي مشكلي داشته اند اون رو به همه انجمن تعميم نمي دهند. چون اينجا همه با هم دوست هستيم و اينجا هم جايي است كه براي آموزش و گرفتن اطلاعات مفيد در كنار افزايش دوستي هاست نه جاي دشمني!
همين الان اگه شما در يك تاپيك ديگه مشكلي داشته باشي كه من بتونم كمكت كنم مطمئن باش كه با بهترين لحن ممكن كمكت مي كنم همونطور كه من هم از شما همين توقع رو دارم و مي دونم كه شما هم جز اين نيت ديگه اي نداري.
در مورد اينكه مي گي در جايي كه اطلاع نداري پست نمي دي بايد بگم كه من هم همينطور عمل مي كنم. يعني در انجمن هايي كه اطلاعات ندارم در موردشون اصلا پست نمي دم. اگه دقت كني مي بيني كه در خيلي از انجمن ها پست نداده ام.
و در آخر اينكه اگه مي بيني جواب اون دوستمون رو ندادم به خاطر 2 مساله بود. يكي اينكه ايشون به جاي اينكه جواب سؤالهاي منطقي من رو بده همينطور براي خودش چيزهاي مختلف نوشته و از جواب دادن طفره رفته. مساله دوم هم كه جوابش رو هنوز ندادم به خاطر اينه كه اينقدر سرم شلوغ بود كه اصلا يادم رفته بود اما مطمئن باش به زودي جواب ايشون رو هم مي دم البته نه مثل خودش بي منطق بلكه با منطق!!!
اميدوارم دوستي هامون با اين مسايل كمرنگ نشه. من همين جا از شما عذر خواهي مي كنم اگه ناراحت شده اي از دست من.

scream
26-06-2005, 15:33
دوستان من تا حالا هر چي لينك از دريافت كاسپر......... ديدم خراب بود لطف كنيد لينك اخرين ورژن اين آنتي ويروس و همچنين لينك كرك يا شماره سريالش رو براي من بزاريد
راستي لطف كنيد لينكهايي كه از سالم بودنشون و همچنين كرك دار بودنشون مطمپن هستيد و خودتون امتحانش كرديد برام بزاريد
ممنون :arrow:

Soda
26-06-2005, 15:57
سلام بر همگي
اول از همه جناب gilopa واقعا براتون متاسفم من اگه ميدونستم كه شما چنين ادم بي منطقي هستي اصلا جواب نمي دادم
دوما مهدي بست جواب شهاب رو نداده اين ديگه چه جور حرف زدنيه آقاي با فرهنگ .خيلي بد حرف مي زني ها خودت قاضي مگه اينجا دادگاه هست كه وكيل مدافع شما چرا جواب فلان رو ندادي
من اگه جاي مهدي بست بودم بخاطر اين حرف شما هم كه شده هرگز جواب حالا بي منطق يا با منطق خودم رو به شهاب جان نمي گفتم
ما هر چي مي خوايم اينجا خوب پيش بره و دليل و استدلال حاكم باشه بعضي مثل اينكه برترند از ديگران و صلاح رو در اين نمي بينند شما كه نمي توني برا خودت تجزيه تحليل كني چرا آخه چيز مينويسي آخه دكتر پيتر نورتون اومده ضد ويروسش رو برا سيستمهاي قوي نوشته كه شما مياي ميگي اين ضد ويروس بدرد سيستمهاي ضعيف نمي خوره آخه آقاي محترم اين نشانه ضعف بزرگ يه ضد ويروس نيست كه رم و كلا سيستم خيلي بالا بخواد اونوقت شما از اين ضعف بسيار بزرگ همينجور ميگذري و اصلا نگاه نمي كني اما آپديت هاي نود كه اصلا پسورد هم نمي خواد به اون شكل برا شما يه ضعف خيلي بزرگ بشمار مي آد
برا توضيح بيشتر بايد خدمت دوستان بگم كه نود از چند سال پيش با پسورد و يوز نيم beta25 آپديت ميشد كه از حدود 10 روز پيش به beta64 تغيير يافته همينو بس
آقا نمي آد بگه كه آپديت هاي مك آفي به صورت معمولي ديگه كار نمي كنه

sayedreza
26-06-2005, 16:15
سلام

رضا جان سلام. آخر اسمي كه نوشتي رو اگه دقت كني مي بيني كه نوشته ru يعني نسخه روسي است.
اين لينك دانلود نسخه انگليسي:

البته اين نسخه اي است كه بايد آپديت بشه. يعني اين حدود 6 مگ هست و حدود 6 مگ هم آپديت مي شه.

اين هم لينك نسخه به همراه آپديت كه حدود 12.5 مگابايت هست:
ftp://80.239.144.76/products/release/english/homeuser/kavpersonalpro/kav5.0.372_personalproen.exe

سلام
مهدي جون نوكرتم دستت درد نكنه ولي كار نميكنه كه لامصب ميگه ليسنس كي ميخام هركدوم رو كه گذاشتي بهش ميدم ميگه من از اينا نميخام اينا قديمين اينا تو ليست سياهن :wink:

واسم يه كاريش بكن (ميدونم سرت شلوغه برو خودم دارمت) :wink:

Mehdi_Best
26-06-2005, 17:14
رضا جان شما گفتي لينك خود برنامه رو مي خوام من هم لينكش رو دادم. اما اگه لينك كرك مي خواهي بايد صبر كني. چون تمام اين ليسنس كي ها كه تا حالا كار مي كرد رفته تو ليست سياه.
در ضمن وقتي بعضي دوستان از اينكه أnod32 براي آپديتش پسورد مي خواد اين رو به عنوان يك نقطه ضعف براي اين آنتي ويروس به حساب مي آورند (در حالي كه با پسورد beta64 به راحتي آپديت مي شه) پس رجيستر نشدن كاسپرسكي هم يك نقطه ضعف بزرگ بايد به حساب بياد. چون اگه نشه رجيسترش كرد حتي اگه بهترين آنتي ويروس هم باشه به درد نمي خوره!

دوستان من تا حالا هر چي لينك از دريافت كاسپر......... ديدم خراب بود لطف كنيد لينك اخرين ورژن اين آنتي ويروس و همچنين لينك كرك يا شماره سريالش رو براي من بزاريد
راستي لطف كنيد لينكهايي كه از سالم بودنشون و همچنين كرك دار بودنشون مطمپن هستيد و خودتون امتحانش كرديد برام بزاريد
ممنون :arrow:

دوست خوبم لينك سالم از كاسپرسكي رو كه من گذاشته ام. 3-4 پست قبل رو نگاه كن.
در مورد كركش هم پست قبلي من كه خطاب به دوست خوبمون رضا نوشته ام رو بخون.

shahab1980
26-06-2005, 18:43
من بیصبرانه منتظر جواب منطقی تو هستم.البته اگه معنی منطق رو خوب متوجه شده باشی

david_007
26-06-2005, 19:29
لطفا مرا راهنمائی کنید امروز بعد از اخرین آپدیت آنتی ویروسم دیگر نمیتونم ازش استفاده کنم یعنی پیغام میده که مجوز استفاده شما لغو شده در صورتیکه تا روز بیست ودوم برج ششم سال 2006 فرصت داشتم لطفا راهنمائی کنید؟

sayedreza
26-06-2005, 21:58
بچه ها خداوكيلي با هم اينجوري حرف نزنين زشته .
از لحظه اي كه ميخام وارد اين تاپيك بشم نگرانم كه اينبار به كاربراي مورد علاقم چه توهيني شده كه حالمو بگيره آخه فكر بينندگان تاپيك هم باشين من كه اخيرا هرچي دارم دنبال ميكنم چيز بدرد بخوري ياد نميگيرم .
والله بالله هر كي كوتاه بياد از بزرگواريشه و خيلي كار مهمي رو انجام داده!

Navid
26-06-2005, 23:27
بابا بس کنین . شما ها مثلا دوستین ( حالا خودم از همه بدترم ! :wink: ) این حرف ها چیه .

حالا برای اینکه از این حالت خارج بشین من یه نکته اینجا گیر آوردم که حتما باید پیگری بشه :

كار گروههاي كثيف و مافيايي گونه و تبليقات ميباشد.

این یعنی چی ؟ مافیا راست می گه ؟ زود بیا شفاف سازی کن ببینیم قضیه چیه !

فربد
27-06-2005, 01:20
به کسی نگین مام اینجا عضویم!همین 2زار آبرومونم میره!
من که هم خجالت کشیدم هم حالم بهم خورد
از هیچ کدوم از اعضایی که بد حرف می زنن انتظار نداشتم
"هر کس بیاید حرفی بزند و برود، تا اخر عمر او را می توان قضاوت کرد"
انقدر حرفها شده دعوا و توهین و هدر کردن وقت همه که من با کمال بی ادبی(!) ، بی هیچ امیدی به تأثیر جملاتم ، به خاطر این حرفهای پوچ معذرتی نمی خواهم!
اولین بار بود این تاپیکو می خوندم ، کاش اخرین بار باشه هر چی جلو تر اومدم...

arkadas
27-06-2005, 01:41
این کرک ها را واسه کاسپرسکی یه امتحانی بکنید شاید کار کرد:

hyriand
27-06-2005, 03:23
ايول بابا. گفتيم يه تاپيك آنتي ويروس بزنيم كه همه بحث هاي تخصصي يه جا جمع بشه و بقيه
هم براي اين بحث تشويق بشند. نگو كه اصلا موضوع رو فراموش كرديد و داريد هي به هم ميپريد
و از طرز صحبت كردن همديگه ايراد ميگيريد. اونايي كه دارن اينكارو ميكنن خودشون بهتر ميدونند
و احتياج به اسم بردن نيست.
قرار شد اينجا بحث و معرفي باشه. اون بدتره و اين بهتره نداره ديگه. هر كي تجربيات خودشو
مينويسه و اطلاعاتي كه داره تا بقيه استفاده كنند و اين يعني انجمن يعني فوروم.
فوروم يعني جايي كه هر كس دلش خواست مياد و اطلاعاتي كه داره در اختيار ديگران قرار ميده
و از اطلاعات ديگران استفاده ميكنه. فوروم يعني به اشتراك گذاري اطلاعات بدون داشتن
هيچ گونه انتظاري.
ديگه بحث سر طرز حرف زدن و كلاس گذاشتن و پز دادن و من فلان كاره بودم و من اونو كرك
ميكنم و اينا نداريم. بسه ديگه. اين عادات بچه گانه رو بذاريد كنار.
اينطوري اگه بخواد پيش بره بايد مديرا خيلي سخت بگيرند و كلي تاپيك به خاطر به هم پريدناي
بيخود قفل ميشه.
براي اينجا هم من يك بار ديگه فرصت ميدم و قفلش نميكنم. لطفا از حاشيه پردازي خودداري
كنيد و نسبت به طرز نوشتن ديگران عكس العمل نشون نديد و فقط اطلاعات خودتون رو بنويسيد.
يادتون نره كه اينجا سر كوچه نيست كه هر كي هر چي گفت حتما بايد بهش جواب بديد.
آفرين. به اين مطلب من هم جواب نديد لطفا و معرفي خودتون بپردازيد تا تاپيك قفل نشه.

Gilopa
27-06-2005, 05:47
gilopa جان سلام
خوبي؟
بايد خدمت شما عرض كنم كه شما بهتره كه براي خودت تاسف بخوري چرا كه آدم بي منطقي هستي و بي جاي جواب دادن به سؤالهاي طرف مقابلت مغلطه مي كني.
در مورد دخالت هم بايد بگم كه مگه اينجا چت خصوصي است كه 2 نفر با هم بحث كنند و بقيه چيزي نگويند؟ در ضمن شما به همه توهين كردي با اون طرز صحبت كردنت و طوري ادعا كردي كه فقط تو مي دوني و بس.
در مورد لينك تو و لينك من هم بايد بگم كه تو كه هنوز فرق نسخه تريال كه از سايت eval دانلود مي شه با نسخه ادمين رو نمي دوني چطور در مورد آنتي ويروس Nod32 بحث مي كني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين لينكي است كه شما دادي.
لازم به ذكره كه اصلا بدون پسورد و يوزرنيم نمي شه از سايت nod32 نسخه هاي ادمين رو دانلود كرد. در ضمن آخر لينكي كه دادي نوشته شده st كه يعني استاندارد ولي نسخه من ادمين هست. در ضمن يه بار ديگه به كلمه eval در لينك خودت نگاه كن تا متوجه بشي چه فرقي داره با لينك من!!!! لينك من لينكي است كه نسخه ادمين رو در اونجا آپلود كرده اند يعني از خود سايت شركت نيست.
در ضمن كسي نمي خواد نظر خودش رو تحميل كنه ما نظر خودمون رو مي گيم و منتظر نظر منطقي بقيه دوستان هم هستيم شايد نظر ما هم برگشت. تا به حال هم هر كسي اين رو دانلود كرده و استفاده كرده تشكر كرده حالا چه در اين تاپيك و چه در پيغام خصوصي!
شما مي گي كه اگه وجدان دارم!!! من وجدان دارم اما دوست دارم ببينم شما هم وجدان داري؟
من nod32 رو قبلا مي شناختم اما استفاده نمي كردم اما الان حدود يك ماه است كه با اين نسخه جديد به اين نتيجه رسيديم كه بهترين هست فعلا!!! اگه فردا يك آنتي ويروس بهتري هم بياد از اون استفاده مي كنم. اما شما هم اگه وجدان داري بگو كه از كي آنتي ويروس ها رو مي شناسي؟ اون موقع كه من از toolkit تحت داس استفاده مي كردم و اصلا ويندوزي نبود شما مي دونستي آنتي ويروس چيه؟ البته ببخشيد كه اينطور پرسيدم. گويا ادبيات شما روي من هم تاثير گذاشته!!! از دوستان ديگه معذرت مي خواهم.
شما مي گي زشته!!! من مي خواهم بپرسم چرا زشته؟. چون حرف منطقي مي زنم؟ شما كه به همه توهين مي كني و فقط خودت رو با اطلاعات مي دوني و دائم حرف از وجدان و تاريخ خلقت و آفرينش آنتي ويروس ها مي زني توقع داري كسي جواب حرفهاي توهين آميزت رو نده؟ و اگه كسي جواب داد زشته؟ و آيا چون من همكار انجمن هستم بايد جوابي به حرفهاي بي منطق شما ندم؟ شما كه با مدير انجمن هم مشكل داري ديگه توقعي ازت نيست. در مورد اينكه به مدير پيغام خصوصي زدي هم بايد بگم كه ايشون 2-3 بار تذكر داد اما باز هم به گوش شما نرفت و در آخر ايشون گفتند كه حالا كه تو گوش نمي كني من ديگه نمي دونم چي بگم. هر كاري دلت مي خواد بكن!!!!

در مورد اينكه مي گي سودا با بقيه هم بد صحبت كرده بايد بگم كه اولا با شما كه خيلي خوب صحبت كرده بود!!! پس شما نبايد به قول خودت دخالت مي كردي به حرفهاي ايشون با بقيه!!!!
پيش خودت گفتي چون قبلا يكي دو نفر با سودا مشكل داشته اند، آب گل آلوده و من هم الان اگه بگم سودا بد حرف مي زنه همه حق رو به من مي دن. در حالي كه بايد بگم كه دوستان عزيز همه منطقي هستند و اگه يك جا در يك مورد با مثلا من - سودا - شما يا هر كس ديگه اي مشكلي داشته اند اون رو به همه انجمن تعميم نمي دهند. چون اينجا همه با هم دوست هستيم و اينجا هم جايي است كه براي آموزش و گرفتن اطلاعات مفيد در كنار افزايش دوستي هاست نه جاي دشمني!
همين الان اگه شما در يك تاپيك ديگه مشكلي داشته باشي كه من بتونم كمكت كنم مطمئن باش كه با بهترين لحن ممكن كمكت مي كنم همونطور كه من هم از شما همين توقع رو دارم و مي دونم كه شما هم جز اين نيت ديگه اي نداري.
در مورد اينكه مي گي در جايي كه اطلاع نداري پست نمي دي بايد بگم كه من هم همينطور عمل مي كنم. يعني در انجمن هايي كه اطلاعات ندارم در موردشون اصلا پست نمي دم. اگه دقت كني مي بيني كه در خيلي از انجمن ها پست نداده ام.
و در آخر اينكه اگه مي بيني جواب اون دوستمون رو ندادم به خاطر 2 مساله بود. يكي اينكه ايشون به جاي اينكه جواب سؤالهاي منطقي من رو بده همينطور براي خودش چيزهاي مختلف نوشته و از جواب دادن طفره رفته. مساله دوم هم كه جوابش رو هنوز ندادم به خاطر اينه كه اينقدر سرم شلوغ بود كه اصلا يادم رفته بود اما مطمئن باش به زودي جواب ايشون رو هم مي دم البته نه مثل خودش بي منطق بلكه با منطق!!!
اميدوارم دوستي هامون با اين مسايل كمرنگ نشه. من همين جا از شما عذر خواهي مي كنم اگه ناراحت شده اي از دست من.

سلام.
ببينيد دوستان گل.چرا سعي ميكنيد يك طرفه قضاوت كنيد.آقا مهدي گل يعني انصافا .خداوكيلي تو صحبتهاي شما هيچ توحيني نيست و لي به قول آقا سودا صحبت هاي من همه توحين حساب ميشه ديگه؟

بابا ايول ديگه.اشكال نداره.

منم به شخصه معذرت ميخوام ازت آقا مهدي .من خودم اصلا نفرت دارم از اين بحثها.شايدم اين روزا كنكور اعصابم رو بهم ريخته.اميدوارم جدي تلقي نشه و دوستهاي خوبي باهم باشيم.

راستي چون وجدان دارم ميگم كه من اون موقع از آنتي ويروس استفاده نميكردم.

به شخصه از مدير انجمن هم معذرت ميخوام.

Gilopa
27-06-2005, 06:02
سلام بر همگي
اول از همه جناب gilopa واقعا براتون متاسفم من اگه ميدونستم كه شما چنين ادم بي منطقي هستي اصلا جواب نمي دادم
دوما مهدي بست جواب شهاب رو نداده اين ديگه چه جور حرف زدنيه آقاي با فرهنگ .خيلي بد حرف مي زني ها خودت قاضي مگه اينجا دادگاه هست كه وكيل مدافع شما چرا جواب فلان رو ندادي
من اگه جاي مهدي بست بودم بخاطر اين حرف شما هم كه شده هرگز جواب حالا بي منطق يا با منطق خودم رو به شهاب جان نمي گفتم
ما هر چي مي خوايم اينجا خوب پيش بره و دليل و استدلال حاكم باشه بعضي مثل اينكه برترند از ديگران و صلاح رو در اين نمي بينند شما كه نمي توني برا خودت تجزيه تحليل كني چرا آخه چيز مينويسي آخه دكتر پيتر نورتون اومده ضد ويروسش رو برا سيستمهاي قوي نوشته كه شما مياي ميگي اين ضد ويروس بدرد سيستمهاي ضعيف نمي خوره آخه آقاي محترم اين نشانه ضعف بزرگ يه ضد ويروس نيست كه رم و كلا سيستم خيلي بالا بخواد اونوقت شما از اين ضعف بسيار بزرگ همينجور ميگذري و اصلا نگاه نمي كني اما آپديت هاي نود كه اصلا پسورد هم نمي خواد به اون شكل برا شما يه ضعف خيلي بزرگ بشمار مي آد
برا توضيح بيشتر بايد خدمت دوستان بگم كه نود از چند سال پيش با پسورد و يوز نيم beta25 آپديت ميشد كه از حدود 10 روز پيش به beta64 تغيير يافته همينو بس
آقا نمي آد بگه كه آپديت هاي مك آفي به صورت معمولي ديگه كار نمي كنه

خوهشا نگيد دوباره شروع كرديم.نه فقط نظرم رو ميگم.

آقا سودا شما از اولين پستت همينطوري نوشتي .يعد ميگي من كجاست بد صحبت كردم.انجمن همه مينويسند احساس بيان در انجمن واضح نيست كه .چطور من ميگم شما بد صحبت كردي ملاك نيست .بد شما بي منطقي من از كجا فهميدي دوست عزيز.همين حرفهاست كه آقا مهدي آدم ازيت ميشه ديگه؟

يه سوال ديگه:آقا سودا شركت سيمانتيك كه اين همه كارمند برنامه نويسي حرفه اي داره .يعني اونقدر پول و وقت نداره كه رو موضوع فضاي رم كار كنه.شما از كجا مطمئني كار نكرده رو اين موضوع.و همين براي من شك بر انگيز كه ممكن آنتي ويروسهاي ديگه ويروس شنا سيشون ضعيفتر باشه.آخه مگه ميشه مك آفي به اين غولي تا حالا رو اين موضوع كار نكرده باشه و به نتيجه نرسه.در حالي كه مثلا bitdefender كه تازه معروفه اين نتيجه رو به راحتي كسب كنه.

اينا همه واسه من و خيلي ديگه از دوستان علامت سوال؟
شما واسه اين موضوع يه جواب قانع كننده بده تا من هم قانع شم.نه اينكه با دعوا بياي جوابم بديااااااااااا؟
بعد اينكه اين فقط نظرم.خواهشا ديگه بحث و جدل بسه.

دوستان اميدوارم همگي عذر خواهيم رو بپذيريد اگه از دستم ناراحتيد.

Gilopa
27-06-2005, 07:25
آنتي ويروسي كه من تا حالا باهاش كار نكردم.

دانلود:

شكلي از محيط برنامه:

كسي اگه ميشناسه اين نرم افزار رو مختصرا توضيحي بده.

Strasboorg
27-06-2005, 07:50
اقا اينجا جاي معرفي
جاي كپي پيست كه نيست
همينجوري يه چيزي ميزارين بعد ميگين بقيه بيان توضيح بدن

Soda
27-06-2005, 07:50
خوب گيلوپا جان حالا كه بحث داره منطقي ميشه منم داره خوشم مي آد سوال پرسيدي اينم جواب
جوابم رو به صورت سوال معرفي ميكنم
برنامه پارتيشن مجيك رو كه ميشناسي
خوب ميدوني كه خيلي معروفه و خيلي هم كار درسته
خوب شما وقتي با اين برنامه يه پارتيشن رو كوچيك بزرگ مي كني بعد از چند بار كه اينكارو كردي مي بيني كه اندازه فيزيكي مستطيل درايوي كه مثلا پانصد مگا بايت است خيلي خيلي بزرگتر از مستطيل درايوي شده كه مثلا هفت گيگا بايت فضا داره
خوب ما اين مساله رو در نسخه 1 يا 2 آن شاهد نيستيم الان نسخه 8 اونه
خوب اين يعني چي يعني اين خارجي ها اينقدر ها هم كه ما بزرگشون كرديم بزرگ و كامل نيستن
يه رفيق دارم كه خودش يه برنامه پارتيشن نوشته كه خيلي بهتر و زيباتر تز پارتيشن مجيكه و تازه از اين ضعف هاي مسخره هم نداره ماله همين ايرانه خودمون هم هست
حالا شما عزيز من وقتي مك افي يا نورتون را مثال ميزني علاوه بر مثال بالاي من بايد نكته مهم زير رو هم در نظر بگيري اونم اينه كه اين شركتها آنقدر درگير رقابت و استرسهاي ناشي از اون هستند كه فرصت كمي براي خلاقيت و غيره دارن
تازه شما فكر ميكني چه تعداد email سالانه و ماهانه به شركت سيمانتك از طرف كابران عادي ميره كه درخواست بررسي مشكل استفاده بسيار زياد از منابع سيستم رو گوشزد كرده و تقاضاي حل اون رو دارن
پس به اين نتيجه ميرسيم كه اگه اين مشكل با فهم برنامه نويسي برنامه نويسان شركت سيمانتك قابل حل بود مطمئن باشيد لحظه اي درنگ نمي كردند اين به لحاظ ساختار برنامه نوشته شده اونا هست كه قابل حل نيست تازه اين يه ضد ويروسه يه پخش كننده فيلم نيست كه با تغيير مثلا 100 خط از كد برنامه مشكل كندي و سرعت اون حل بشه
تغييري كه شركت نورتون بايد بده تغيير مبنايي هستش
اميدوارم كه ما رو هم ببخشي :wink: :P

Mehdi_Best
27-06-2005, 11:12
من بیصبرانه منتظر جواب منطقی تو هستم.البته اگه معنی منطق رو خوب متوجه شده باشی

شهاب جان جواب منطقي براي شما رو دارم و خواهم داد. اما شما هم ابتدا جواب اون پست من كه خطاب به شما بود رو به صورت منطقي بده. چون اول من اون پست رو داده بودم. نمي شه كه شما جواب ندي و توقع جواب داشته باشي.

بچه ها خداوكيلي با هم اينجوري حرف نزنين زشته .
از لحظه اي كه ميخام وارد اين تاپيك بشم نگرانم كه اينبار به كاربراي مورد علاقم چه توهيني شده كه حالمو بگيره آخه فكر بينندگان تاپيك هم باشين من كه اخيرا هرچي دارم دنبال ميكنم چيز بدرد بخوري ياد نميگيرم .
والله بالله هر كي كوتاه بياد از بزرگواريشه و خيلي كار مهمي رو انجام داده!

رضا جان من به خاطر روي گل شما و hyriand جان و بقيه بچه هاي خوب و گل انجمن ديگه هيچ بحثي رو ادامه نمي دم. البته منظورم بحث هاي منطقي و به درد بخور نيست. بلكه بحث هايي كه جز دور كردن ما از هم و ايجاد ناراحتي براي همديگر چيز ديگه اي در اونها نيست.

لطفا مرا راهنمائی کنید امروز بعد از اخرین آپدیت آنتی ویروسم دیگر نمیتونم ازش استفاده کنم یعنی پیغام میده که مجوز استفاده شما لغو شده در صورتیکه تا روز بیست ودوم برج ششم سال 2006 فرصت داشتم لطفا راهنمائی کنید؟

دوست خوبم اين مشكلي كه شما اشاره كردي براي تمام كساني كه از كاسپرسكي استفاده مي كنند پيش اومده و هنوز كرك جديدي براش نيومده. به محض اينكه كرك جديد بياد حتما در همين تاپيك لينك مي دهيم.

Gilopa
27-06-2005, 11:41
اقا اينجا جاي معرفي
جاي كپي پيست كه نيست
همينجوري يه چيزي ميزارين بعد ميگين بقيه بيان توضيح بدن

آقا سودا .آقا مهدي نگاه كنين تروخدا طلبكارن هستند اين دوست ما.

عزيز من يه سايت ايراني واسم نام ببر كه اين برنامه رو كذاشته ياشه.بعد بگو كپي گرفتم.

Gilopa
27-06-2005, 11:45
خوب گيلوپا جان حالا كه بحث داره منطقي ميشه منم داره خوشم مي آد سوال پرسيدي اينم جواب
جوابم رو به صورت سوال معرفي ميكنم
برنامه پارتيشن مجيك رو كه ميشناسي
خوب ميدوني كه خيلي معروفه و خيلي هم كار درسته
خوب شما وقتي با اين برنامه يه پارتيشن رو كوچيك بزرگ مي كني بعد از چند بار كه اينكارو كردي مي بيني كه اندازه فيزيكي مستطيل درايوي كه مثلا پانصد مگا بايت است خيلي خيلي بزرگتر از مستطيل درايوي شده كه مثلا هفت گيگا بايت فضا داره
خوب ما اين مساله رو در نسخه 1 يا 2 آن شاهد نيستيم الان نسخه 8 اونه
خوب اين يعني چي يعني اين خارجي ها اينقدر ها هم كه ما بزرگشون كرديم بزرگ و كامل نيستن
يه رفيق دارم كه خودش يه برنامه پارتيشن نوشته كه خيلي بهتر و زيباتر تز پارتيشن مجيكه و تازه از اين ضعف هاي مسخره هم نداره ماله همين ايرانه خودمون هم هست
حالا شما عزيز من وقتي مك افي يا نورتون را مثال ميزني علاوه بر مثال بالاي من بايد نكته مهم زير رو هم در نظر بگيري اونم اينه كه اين شركتها آنقدر درگير رقابت و استرسهاي ناشي از اون هستند كه فرصت كمي براي خلاقيت و غيره دارن
تازه شما فكر ميكني چه تعداد email سالانه و ماهانه به شركت سيمانتك از طرف كابران عادي ميره كه درخواست بررسي مشكل استفاده بسيار زياد از منابع سيستم رو گوشزد كرده و تقاضاي حل اون رو دارن
پس به اين نتيجه ميرسيم كه اگه اين مشكل با فهم برنامه نويسي برنامه نويسان شركت سيمانتك قابل حل بود مطمئن باشيد لحظه اي درنگ نمي كردند اين به لحاظ ساختار برنامه نوشته شده اونا هست كه قابل حل نيست تازه اين يه ضد ويروسه يه پخش كننده فيلم نيست كه با تغيير مثلا 100 خط از كد برنامه مشكل كندي و سرعت اون حل بشه
تغييري كه شركت نورتون بايد بده تغيير مبنايي هستش
اميدوارم كه ما رو هم ببخشي :wink: :P

ممنون آقا سودا.منم قانع شدم.اميدوارم ديگه از اين بحث ها پيش نياد بين ما.

Mehdi_Best
27-06-2005, 11:45
gilopa جان شما ناراحت نشو داداش. من حق مي دم بهت. دليل نمي شه كه هر كي يك برنامه جديدي رو كه بقيه نمي دونن پيدا كرد چون خودش هم اطلاع نداره نياد بگه. اتفاقا اينطوري ممكنه يك نفر بره دنبالش و براي بقيه هم مطالبي كه در موردش پيدا مي كنه رو بنويسه. همين كه يك نفر مثل شما زحمت مي كشه و از سايتهاي خارجي برنامه اي رو پيدا مي كنه جاي تقدير داره.
البته يك حرفي مي زنم كه اميدوارم به دوست خوبمون استراسبورگ بر نخوره و دوباره اينجا به بحث كشيده نشه. اما استراسبورگ جان اكثر اوقات اينطوري برخورد مي كنند متاسفانه.

Gilopa
27-06-2005, 11:50
gilopa جان شما ناراحت نشو داداش. من حق مي دم بهت. دليل نمي شه كه هر كي يك برنامه جديدي رو كه بقيه نمي دونن پيدا كرد چون خودش هم اطلاع نداره نياد بگه. اتفاقا اينطوري ممكنه يك نفر بره دنبالش و براي بقيه هم مطالبي كه در موردش پيدا مي كنه رو بنويسه. همين كه يك نفر مثل شما زحمت مي كشه و از سايتهاي خارجي برنامه اي رو پيدا مي كنه جاي تقدير داره.
البته يك حرفي مي زنم كه اميدوارم به دوست خوبمون استراسبورگ بر نخوره و دوباره اينجا به بحث كشيده نشه. اما استراسبورگ جان اكثر اوقات اينطوري برخورد مي كنند متاسفانه.

ممنون آقا مهدي .اشكال نداره. :)

Soda
27-06-2005, 11:58
ممنون آقا سودا.منم قانع شدم.اميدوارم ديگه از اين بحث ها پيش نياد بين ما.

خواهش ميكنم قابلي نداشت دوست عزيز
آقا شهاب شما هم اينقدر عجول نباش
شما كه ماشالله اينقدر تو تست آنتي ويروسها قوي و توپ هستي ديگه نيازي به نظر ديگران نداري كه مجبور بشي 5 6 بار ويندوز عوض كني
يه كم تناقض داره اين حرفا ولي ما مي پذيريم چون قراره بحث الكي نكنيم ديگه :wink:

Mehdi_Best
27-06-2005, 14:27
خب حالا بريم سر جواب دادن منطقي!!!! به آقا شهاب گل!
اميدوارم كه شهاب جان هم منطقي جواب هاي بي پاسخ مانده ما رو بدهند!!!
شهاب جان ابتدا در مورد اينكه چرا من قبلا از كاسپرسكي دفاع مي كردم و الان از nod32 بايد خدمت شما عرض كنم كه من مثل شما نيستم كه روي حرف اشتباهم اصرار كرده و تاكيد كنم. وقتي ديدم آنتي ويروسي بهتر از كاسپرسكي هم هست طبيعيه كه اشتباه گذشته رو كنار گذاشته و به راه راست هدايت شوم!!

در مورد سايت هاي آنتي ويروس و اينكه چرا به virusbtn استناد مي كنم هم بايد بگم كه تقصير من نيست. تقصير نمايندگي كاسپرسكي و دكتر وب هست كه وقتي با اونها تماس گرفتم گفتند كه به اين سايت مراجعه كنيد!!!! و حتي مديرعامل شركتي كه نمايندگي كاسپرسكي رو به عهده داره گفتند كه nod32 بهترين آنتي ويروس موجود در دنيا است! من وقتي از كاسپرسكي استفاده مي كردم و اين مسايل رو ديدم و در كنار آنها ، تست هايي كه انجام شد و بررسي هايي كه كرديم و همينطور نقاط قوتي كه در مورد nod32 ديدم و همگي آنها غيرقابل انكار بود آيا استفاده نكردن از Nod32 و لجاجت در استفاده از كاسپرسكي منطقي بود و آيا در غير اين صورت دوستان ديگه اي كه اين مسايل رو در جريان بودند نمي گفتند چرا بر اشتباه خود اصرار مي ورزي؟
در مورد اينتر فيس هم بايد بگم كه اگه انگليسيم هم خوب نباشه اينقدر مي دونم كه اينترفيس يعني رابط كاربري اما خدمت شما بايد عرض كنم كه اينترفيس ربطي به تنظيمات نداره . تنظيمات جزو قابليت هاي يك برنامه هست و وقتي شما گفتي من با اينترفيس فلان آنتي ويروس حال نكردم دقيقا معني اش اين بود كه با ظاهرش حال نكردي و اگه بخواي چيز ديگه اي رو براي توجيه حرفت بيان كني يعني اينكه مي خواهي زير حرفت بزني.
در مورد تست كردن وقتي من گفتم از عهده ما خارجه ، عاقلانه تر اين بود كه شما هم تاييد مي كردي.
چون 2 يا 3 ويروس و تروجان با 700 يا 800 تا خيلي فرقي نداره (البته در مقياس با 100 هزار يا حتي بيشتر كه براي اين كار نياز هست) كه مطمئنم هر آدم منصفي قبول داره كه تست كردن با اين تعداد ويروس و تروجان و انواع حملات از عهده ما خارجه.
حال به قول شما مي رسيم سر اصل مطلب!!!!!
شما گفتي خواهشا عدد و رقم نيارين كه مثلا فلان آنتي ويروس اين رو نمي شناسه يا اون يكي مي شناسه. حرفت كاملا صحيحه و ما هم قبلا بارها همين نكته رو متذكر شديم اما نكته جالب اينجاست كه شما اين حرف رو زده اي اما يكي دو خط پايين تر گفتي كه من با فلان مقدار آنتي ويروس چك كردم و مثلا nod32 اين رو نشناخت و فلان آنتي ويروس شناخت!!!
اگه شما به حرفي كه مي زني اعتقاد داري پس نبايد اين اعداد و ارقام رو مثال مي زدي!
اگه به اين ارقام و اعداد باشه من هم خيلي موارد دارم كه آنتي ويروس هايي كه شما نام بردي نمي شناسند. به عنوان مثال يك تروجان از انواع تروجان دانلودرها يا يك ويروس!!!! كه فقط nod32 شناخت ولي كاسپر در خواب خوشي فرو رفته بود و ككش هم نگزيد!
در مورد هوش مصنوعي هم بايد خدمت شما عرض كنم كه اين مورد كه يك آنتي ويروس با اينكه در ديتابيسش ويروسي رو نداشته باشه ولي به طور هوشمند اون رو به عنوان ويروس نمايش بده جزو مزيت هاي اون آنتي ويروس خواهد بود. در واقع شما با ذكر اون مطلب باعث شديد كه هوش مصنوعي nod32 رو نمايش داده و بر اون صحه بگذاريد. اينطوري شما خيالتون راحت خواهد بود كه اگه ويروس جديدي هم بخواد وارد سيستمتون بشه Nod32 با هشدار دادن به عنوان ويروس ناشناخته از خرابكاري اون جلوگيري خواهد كرد.
در مورد اون فايلي كه براي دانلود گذاشتي و پسورد هم برايش داده اي راستش من كه چيزي متوجه نشدم. يكي اينكه اون پسورد براي چي بود؟
دوم اينكه اون فايل رو من دانلود كردم. Nod32 براي اسكن كردنش با مشكلي مواجه نشد. آخه شما گفته بودي كه nod32 نمي تونه اسكن كنه و پيغام خطا مي ده اما ما كه اسكن كرديم و مشكلي نبود. در ضمن با كاسپرسكي هم اسكن كرديم و كاسپرسكي هم اون رو به عنوان ويروس نشناخت. شما اگه امكان داره عكسي از لحظه اي كه كاسپر اون فايل رو به عنوان ويروس شناسايي كرده بگذاريد تا ما هم متوجه بشيم. در ضمن بهتره بيشتر در مورداون فايل و پسوردي كه براش گذاشتي بديد ممنون مي شيم.
و نكته آخر اينكه در بين بچه هاي انجمن فكر كنم كمتر كسي باشه كه ليسنس nod32 رو ديده باشه . اما من كه فقط 2 مورد اون رو ديده ام شاهد بودم كه مثلا بانك بين المللي كره يا يك شركت بزرگ بين المللي nod32 رو خريداري كرده اند كه نشان دهنده عظمت اين آنتي ويروس هست. البته اگه همه ليسنس هاي اون رو مي تونستيم ببينيم متوجه مي شديم كه چه شركت هاي معتبر ديگه اي از Nod32 استفاده مي كنند.
در آخر از شما خواهش مي كنم همينطور با منطق به سؤال هاي جواب داده نشده من جواب بدي!
در ضمن در مورد منطق هم يك حرفي زده اي كه ديگه جوابت رو نمي دم. چون قرار شده از اين به بعد فقط به بحث در مورد آنتي ويروس ها اون هم بدون جنجال و بحث هاي بيهوده بپردازيم.

Soda
27-06-2005, 14:36
سلام بر همه
آخ آقا مهدي گفتي ولي اشتباه كردي چون من هم اون ليسنسها رو گرفتم
كفم بريده بود وقتي در زير گزينه owner كلمات Korean Commerical Bank رو ديدم يا اون يكي ليسنسش كه ماله يه شركت بيزنس روسي يا آلماني بود

باور كنين كفم بريده بود ولي ميخواستم بگم ترسيدم دوستان يه فكر هاي عجيب غريب در مورد من بكنن چون اينطور كه تا حالا معلومه بعضي هاي فوق تخصص تفكر عجيب غريب در مورد من هستن و به استفاده از nod32 مصر تر شدم
و عاشقانه ازش استفاده ميكنم
البته اين دليل بر چشم پوشي بر ضعفهاي اين آنتي ويروس نميشه
از اينكه سرتون رو درد آوردم معذرت مي خوام

Masoud.ebi
27-06-2005, 16:42
Mehdi-best گفته :

در مورد اون فايلي كه براي دانلود گذاشتي و پسورد هم برايش داده اي راستش من كه چيزي متوجه نشدم. يكي اينكه اون پسورد براي چي بود؟
دوم اينكه اون فايل رو من دانلود كردم. Nod32 براي اسكن كردنش با مشكلي مواجه نشد. آخه شما گفته بودي كه nod32 نمي تونه اسكن كنه و پيغام خطا مي ده اما ما كه اسكن كرديم و مشكلي نبود. در ضمن با كاسپرسكي هم اسكن كرديم و كاسپرسكي هم اون رو به عنوان ويروس نشناخت. شما اگه امكان داره عكسي از لحظه اي كه كاسپر اون فايل رو به عنوان ويروس شناسايي كرده بگذاريد تا ما هم متوجه بشيم. در ضمن بهتره بيشتر در مورداون فايل و پسوردي كه براش گذاشتي بديد ممنون مي شيم

آقا مهدی سلام
اون فایلی رو که دوست خوبمون شهاب گذاشته بود یه فرمت رمزی از برنامه Power Archiver هست که برا باز کردنش نیاز به اون پسورد و Power Archiver داری
پس از خارج کردن تستش کردم اختلاف واقعا فاحش بود
کاسپر از تو اونا 23 تا فایل ویروسی در آورد در حالیکه نود فقط 4 تا و این بسیار عجیبه حتی با اون هوش مصنوعیش هم نتونست بیشتر از 4 تا پیدا کنه
به قول خودتون با 4 تا و یا 10 تا ویروس نمیشه آنتی ویروس ها رو محک زد ولی تو تست ها نبایستی اینقدر اختلاف وجود داشته باشه و من هر وقت که یه آرشیو ویروس دم دستم اومده و تست کردم همیشه خدا کاسپر بیشتر نشون میداده
شاید ویروس ها و یا تروجان دانلودرهایی باشن که کاسپر نشناسه ولی در کل بهتر و بیشتر شناسایی میکنه در عوض نقطه قوت نود هوش مصنوعیش هست که من باهاش حال میکنم و در کل من هر دوشون رو فبول دارم

و حال در انتها یه فایلی رو که به تازگی از سایت مشهور Freeserials گرفتم براتون میذارم و دوست دارم هم با کاسپر و هم با نود تستش کنید و تفاوت رو خودتون ببینید که چطور کاسپر این فرمتی رو که برا نود عجیب و غریبه رو به راحتی باز و تروجان دانلودر درون اون رو بیرون میکشه

با تشکر

Soda
27-06-2005, 17:16
آره آقا مسعود منم قبول دارم كه كاسپر بيشتر ميشناسه ويروسها و تروجانها رو ولي نود برتري هاي بهتري داره البته به نظر من و از بابت تذكرت در مورد powerarchiver هم ممنون
البته اين نكته هم ذكرش ضروري هست كه بينهايت به كاسپر هم علاقه مندم
ضد ويروس توپيه
البته الان كه ديگه شماره سريال يا همون رجيستر كي اون هم خيلي گير ميده

Masoud.ebi
27-06-2005, 18:01
سودا جان نظرت رو در مورد اون فایلی که گذاشتم نگفتی جالب نبود ؟

Soda
27-06-2005, 18:10
آخ يادم رفت آقا مسعود
دقيقا همون اتفاقي برا نود افتاد كه چند وقت پيش يه تروجان دانلودر ديگه برا كاسپر پيش آورده بود يعني چي يعني نشناختش و بيخيال از كنارش گذشت
اين فايل كه دادي رو جديدا سايت فري سريال ميگه دانلود كنين براتون خوبه درست ميگم يا نه ؟ :wink:

Cracki
27-06-2005, 18:36
مسعود جان من با کاسپرسکای نسخه Personal امتحان کردم که این تروجان رو از توش پیدا کرد. هر چند که نسخه پــــرو میتونه که فرمتهای بیشتری رو اسکان کنه ولی نسخه معمولی و برای کاربران خانگی هم بازم به نظرم برتری داره نسبت به آنتی ویروسهای دیگه.

با اینکه نسخه معمولی هست ولی بیشتر از 700 نوع فرمت رو بررسی میکنه و این در حالیه که بیشتر آنتی ویروسها حتی فایل RAR رو نمیتونن بررسی کنن و اگر هم بتونن نمیتونن که از توش فایل آلوده رو از بین ببرن.

Trojan-Downloader.Win32.IstBar.Kc

Soda
27-06-2005, 19:05
راستي كسي تونسته اون مشكل رجيستر نشدن كاسپر رو حل كنه ماله منم اينجوري شده لامسب
بايد چي كارش كرد اگه كسي ميدونه دريغ نكنه تورو خدا :cry:

Cracki
27-06-2005, 19:27
Soda جان فعلا بر ای نسخه پـــــــــرو هیچ رگ کی وجود نداره و اونایی هم که وجود دارند در لیست سیاه قرار گرفتند.

ولی اگر میخوای که نسخه پرو رو داشته باشی Kaspersky Antivirus 2006 رو دانلود کن . چون این نسخه از کاسپرسکای همون نسخه پــــــرو هستش و 900 فرمت رو برای شناسایی رویروس بررسی میکنه. حتی داخل فلیلهای Bin رو هم میگرده. و این نسخه تا 5 ماه دیگه هیچ رگ کی احتیاج نداره.

ولی اگر نمیخوای که از نسخه های Beta استفاده کنی میتونی که Kaspersky Personal 5.0.372 رو نصب کنی که رگ کی این نسخه تا یک سال دیگه کار میکنه . من آزمایشش کردم و اگر خواستی بگو تا برات آپلود کنم.

Soda
27-06-2005, 19:39
من همون نسخه پرو رو ميگم براش رجيستر كي نيست ؟

Cracki
27-06-2005, 19:54
من همون نسخه پرو رو ميگم براش رجيستر كي نيست ؟

نه فعلا براش رگی وجود نداره و اونایی که وجود دارن همه شون تو لیست سیاه یا همون Black List کاسپرسکای قرار گرفتند.

.................................................. .................................................. ...

Masoud جان اون تروجانی رو که گفتی از طریق سایت ---------------- وارد میشه و لینکش رو برای دانلود گذاشتی من توسط اکثر آنتی ویروسها از طریق یک سایت اسکان کردم که بعضی از آنتی ویروسها این تروجان رو شناختند ولی بعضی های دیگه با وجود اینکه این تروجان حدود 4 الی 5 ماه است که در داخل این سایت وجود داره نمیشناسند .

این هم تست فایل شما توسط آنتی ویروسها....

اگر خواستی که خودتم تستش کنی یا فایلهای دیگری رو تست کنی از طریق این سایت زیر میتونی همزمان با اکثر آنتی ویروسها چک کنی.

shahab1980
27-06-2005, 21:10
من نوشتم:

خواهشا هم نيان دوستان عدد و رقم بيارن که فلان انتی ويروس اين تعداد موفق بوده اين تعداد ناموفق الان سال دو هزار و پنجه پس نتايج تو اين يکی دو سال اخير مهمه نه مثلا بين سالهای نود و هشت تا دو هزار و دو آنتی ويروس چند تا تست ناموفق داشته که تازه چند تاش هم مال لینوکس بوده

شما جواب دادي:

شما گفتي خواهشا عدد و رقم نيارين كه مثلا فلان آنتي ويروس اين رو نمي شناسه يا اون يكي مي شناسه. حرفت كاملا صحيحه و ما هم قبلا بارها همين نكته رو متذكر شديم اما نكته جالب اينجاست كه شما اين حرف رو زده اي اما يكي دو خط پايين تر گفتي كه من با فلان مقدار آنتي ويروس چك كردم و مثلا nod32 اين رو نشناخت و فلان آنتي ويروس شناخت!!!
اگه شما به حرفي كه مي زني اعتقاد داري پس نبايد اين اعداد و ارقام رو مثال مي زدي!
اگه به اين ارقام و اعداد باشه من هم خيلي موارد دارم كه آنتي ويروس هايي كه شما نام بردي نمي شناسند. به عنوان مثال يك تروجان از انواع تروجان دانلودرها يا يك ويروس!!!! كه فقط nod32 شناخت ولي كاسپر در خواب خوشي فرو رفته بود و ككش هم نگزيد!
من که هر چی جمله خودمو جواب شما رو خوندم ربطی بينشون نديدم.اصولا اکثر موارد جواب شما هيچ ارتباطي به حرفهايي که ديگران ميزنند نداره.
خودت حرف رو عوض ميکنی خودت هم جواب خودتو ميدی .
شما نوشتي:

شهاب جان ابتدا در مورد اينكه چرا من قبلا از كاسپرسكي دفاع مي كردم و الان از nod32 بايد خدمت شما عرض كنم كه من مثل شما نيستم كه روي حرف اشتباهم اصرار كرده و تاكيد كنم. وقتي ديدم آنتي ويروسي بهتر از كاسپرسكي هم هست طبيعيه كه اشتباه گذشته رو كنار گذاشته و به راه راست هدايت شوم!!
اولا هر کی که از هر آنتی ويروسی بجز نود استفاده ميکنه دليل بر اين نيست که داره راه کج ميره پس بهتره لحن صحبتت رو درست کنی ثانيا من اون فايل رو که مسعود جان توضيحش رو برات داده با 5 تا انتی ويروس چک کردم.مکافي و کاسپرسکی همشونو شناختن.بيت دفندر و اواست و اف-پروت بالاي80 درصدو شناسايی کردند.البته اين منطقيه که هميشه چند تايي ويروس يا تروجان ممکنه باشه که 1 آنتی ويروس بشناسه و 1 آنتی ويروسه ديگه نشناسه ولی اين منطقی نيست که به فرض 20 تا ويروس و تروجان باشه که بقيه بشناسن ولی يکی نشناسه.مثل اون لينک ويروسی که من تو صفحه 11 همين تاپيک گذاشتم تا دوستان برن تست کنن.ضمنا من هيچوقت نگفتم فقط کاسپرسکی ولی شما ميگی نود بهترينه من ميگم نيست انتی ويروس های ديگه هم هستند که از نود بهترن.اما در مورد نکته اخر شمالان مستر کارد بيت دفندرو انتخاب کرده.ياهو از نورتن استفاده ميکنه وشرکتهای ديگه از آنتی ويروس هاي ديگه.پس من فکر نميکنم اين مساله مهمی باشه.تو سايت هر آنتی ويروس ديگه هم بری اسم يکی دو تا شرکت اينطوری ميبينی.

شما گفتي:

من وقتي از كاسپرسكي استفاده مي كردم و اين مسايل رو ديدم و در كنار آنها ، تست هايي كه انجام شد و بررسي هايي كه كرديم و همينطور نقاط قوتي كه در مورد nod32 ديدم و همگي آنها غيرقابل انكار بود آيا استفاده نكردن از Nod32 و لجاجت در استفاده از كاسپرسكي منطقي بود و آيا در غير اين صورت دوستان ديگه اي كه اين مسايل رو در جريان بودند نمي گفتند چرا بر اشتباه خود اصرار مي ورزي؟

و دوباره در جايي ديگه گفتي:

در مورد تست كردن وقتي من گفتم از عهده ما خارجه ، عاقلانه تر اين بود كه شما هم تاييد مي كردي.
چون 2 يا 3 ويروس و تروجان با 700 يا 800 تا خيلي فرقي نداره (البته در مقياس با 100 هزار يا حتي بيشتر كه براي اين كار نياز هست) كه مطمئنم هر آدم منصفي قبول داره كه تست كردن با اين تعداد ويروس و تروجان و انواع حملات از عهده ما خارجه.

بلا خره تست آنتی ويروسا از عهده ما خارجه يا نيست.شما که ميگی تست کردی و بر رسی کردی ولی تنها دلايلی که شما برايي برتری نود ميآری اينه که حافظه رم رو کمتر اشغال ميکنه اپديتّش هم سريعه اخه اين شد دليل منطقی برای برترين بودن نود؟
سودا جان نوشته:

آره آقا مسعود منم قبول دارم كه كاسپر بيشتر ميشناسه ويروسها و تروجانها رو ولي نود برتري هاي بهتري داره

جالبه من ميخام بدونم امنيت سيستم رو چی تا مين ميکنه؟
اصلا انتی ويروس بايد ويروس بشناسه یا فضای رم رو کمتر بگيره؟ البته اين دليل شما برايه مقايسه 2 تا انتی ويروس با قدرت شناخت ويروس مشابه درسته اما وقتی سودا جان اعتراف ميکنه کاسپرسکی بيشتر از نود ويروس و تروجان ميشناسه ديگه اينجور دلايل در درجه دوم قرار ميگيره چون به گفته خودت امنيت سيستم مهمه و امنيت سيستم با کمتر اشغال کردن حافظه رم و اپديت سریع تامين نميشه.

Mehdi_Best
27-06-2005, 21:47
شهاب جان براي تك تك نوشته هات جواب هست. اما چون قرار شده اينجا جواب همديگر رو نديم و فقط نقاط قوت و ضعف رو بيان كنيم من ديگه جوابي نمي دم. فقط براي تنوير افكار دوستان عزيز كه تحت تاثير حرفهاي شما قرار نگيرند (البته اون قسمت كه غير منصفانه نقل قول كرده ايد) مي گويم كه اون قسمت اول كه نقل قول كرده اي از خودت و من اصلا اون چيزي نبوده كه مدنظر من بوده. من منظورم اون قسمت از حرفهاي شما نبود. يك بار ديگه بخون پستت رو تا متوجه بشي من منظورم كدوم قسمت بوده. در مورد راه راست هم اگه يه مقدار دقت مي كردي متوجه مي شدي كه لحنم طنز آميز و همراه با شوخي بود. وگرنه آنتي ويروس چه ربطي به راه راست و كج داره!

Navid
27-06-2005, 21:56
آقا جواب همدیگر رو بدین . ولی رو منطق و اصول . مثلا یکی نیاد بینه جمع بگه " فقط مک آفی " و بره ( مثال زدم ) . شما ها نقاط قوت و ضعف همان آنتی ویروس را بگید با بقیه مقایسه کنید و این سایت ها هم می تونه کنار تجربیات شخصی خیلی مفید باشه .
مثلا همین عکسی که Cracki گذاشت . مهدی جان یه توضیح می دی که چرا نود این رو نباید بشناسه ؟

Ali_k
28-06-2005, 04:39
shahab1980, جان ول كن تو هم خوشت ميادا . همه ي دوستان فعلن كدورتا را كنار گذاشتن اونوقت شما مياي ميگي جواب منو بده مگه جواب دادن زوريه؟
اگه هم مشكلي داريد تو pm بگيد . خبه اسمش يكپارچگي بحث آنتي ويروس هاست.

Ali_k
28-06-2005, 07:44
F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0.0.11251
Size: 37.4 MB

serial:
GxCA-9DMU-VQCD-ATP5-CJT5
G3CM-C650-17EA-PAUK-0JK7
U4KJ-MFC8-MVHM-CT1K-NNAB

hamilton
28-06-2005, 08:13
با سلام.
AKI_K شما كه زحمت ميكشي معرفي ميكني لطف كن يه مقدار هم درباره امكاناتش-تواناييهاش-database ش-نقاط ضعفش و خلاصه انچه را كه بچه ها لازمه بدونند توضيح بده تا بچه ها با ديد باز انتخاب كنند.صرفا فكر نميكنم معرفي كردن يه انتي ويروس كافي باشه.مثلا خود من با توضيحاتي كه مهدي عزيز درباره nod32 گفتند از اون دارم استفاده ميكنم(نگيد دارم نود را تبليغ ميكنم)و كاسپر را هم امتحان خواهم كرد(با توجه به بحثهاي صورت گرفته).
البته اين نظر منه كه مقداري درباره برنامه اي كه معرفي ميكنيم شناخت داشته باشيم و توضيح بديم مثل كاري كه اقا مهدي عزيز انجام ميده و نشناخته چيزي رو مهرفي نميكنه.