PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

IVAN
09-10-2005, 05:02
سلام hamiltonجان
من جايي پيدا نكردم كه سريال رو وارد كنم
اين آنتي ويروس ميبايس كرك بشه

hamilton
09-10-2005, 05:36
با سلام.
دوستان عزيزم دارم تلاشم را ميكنم تا اشكالات كرك قبلي را برطرف كنم.دعا كنيد كه موفق بشم تا اين آنتي ويروس antiviruskit را كرك كنم.در ضمن چرا تا به حال كسي اين برنامه را كرك نكرده؟كسي ميدونه؟؟
اميدوارم كه موفق بشم.

Ali_k
09-10-2005, 06:28
دوستان من هنگامیکه کاسپرو داشتم آپدیت میکردم بعدش یه گزینه اومد که اون پچ جدید را دانلود کنه ولی من کنسب را زدم و دانلود نکردم پچو

حالا این پچو از کجا میتونم بیارم؟

Masoud.ebi
09-10-2005, 08:24
Ali_K نوشته :
دوستان من هنگامیکه کاسپرو داشتم آپدیت میکردم بعدش یه گزینه اومد که اون پچ جدید را دانلود کنه ولی من کنسب را زدم و دانلود نکردم پچو

حالا این پچو از کجا میتونم بیارم؟

دوست من پچ رو میتونی از این مسیری که میگم به راحتی پیدا و اجرا کنی یعنی تمامی پچ های کاسپر تو این مسیر هستند
C:\Documents and settings\All users\Application Data\Kaspersky Personal Pro\Bases\Patches
حالا اگه نسخه کاسپرت 372 هست اونی که مبدل این نسخه به 375 هست رو اجرا کن
اگه ورژن کاسپرت 383 بود اونی رو که مبدل به نسخه 385 هست
و اگه ورژن 388 بود مبدل 390 رو اجرا کن

در ضمن اون لایسنس کی رو که سودا با اون سایز و حجم اعلام کرد و گفته شد که تو لیست سیاه کاسپر قرار گرفته کاسپر
من چون نسخه 372 هست تا الان که دارم این مطلب رو مینویسم به راحتی داره آپدیت میشه و به نسخه 375 نیز ارتقا پیدا کرده
بقیه رو نمیدونم شاید چون دوستان از آخرین نسخه دارن استفاده میکنن لایسنس کی شون از کار افتاده

Mehdi_Best
09-10-2005, 11:20
اقا مهدي سلام سوال ما چي شد؟
در مورد کرک نود.............

سلام دوست خوبم
ببخشيد من سؤال شما رو نديدم. مي شه بفرماييد سؤالتون چي بود؟
اگه كرك نود رو مي خواهي كه در چند جا لينك داده ام.
اگر پيدا نكردي بگو كه دوباره لينكش رو بدم.

boys_won
09-10-2005, 15:34
Sophos Antivirus 3.98

این روزها ساختن آنتی ویروس تبدیل به یه بازی خیلی سریع شده و شرکت های سازنده ی این برنامه ها با هم در رقابت هستند که محصول بهتری نسبت به هم ارائه بدن . نمیدونم اسم این آنتی ویروس رو تا حالا شنیدید یا نه و اگر نشنیدید به خاطر تبلیغات کم و مانور ندادن روی اون هست . این آنتی ویروس در نوع خودش بی نظیر هست و ویروس هایی رو پیدا میکنه که نورتون و مک آفی پیدا نمیکنن و بالعکس . و دلیل اینکه نمیشه گفت چه آنتی ویروسی بهتره هم همینه چون هر کدوم کار خاصی انجام میدن و برای همین معروف میشن . به هر حال میتونید نسخه ی فول ورژن این برنامه رو از لینک زیر بگیرید و امتحانش کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم : ۱۵.۲ مگابایت

boys_won
09-10-2005, 16:04
Mcafee Virusscan enterprise v8.0i

این هم یکی از بهترین آنتی ویرووس های دنیا .سرعت و قدرت این برنامه باعث شده تا این برنامه در صدر بهترین آنتی ویروس ها قرار بگیرد
مدتی هست که نسخه خانگی و حرفه ای این برنامه در کشور ما Update نمیشد
اما با دانلود این نسخه که بسیار بهتر از نسخه حرفه ای هست میتوانید با خیال راحت ویروس کش بروز داشته باشید .

Mcafee Virusscan enterprise v8.0i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12مگ

Soda
09-10-2005, 17:37
سلام massoud.ebi
من اين ليسنس كي رو از روي نوشته هاي بچه ها گفتم كه رفته تو ليست سياه
الان كه خودم امتحان كردم ديدم تو ليست سياه نرفته نسخه من هم 5.0.388 pro هستش
البته من آپديتها رو خودم از اينترنت ميگيرم

ebilove
09-10-2005, 17:44
سلام مهدي خان
من كرك نود رو دارم جواب نميده ميخواستم لطف كنيد دوباره تست شده واسم بزاريد
دوستدار شما

hamilton
09-10-2005, 18:22
سلام massoud.ebi

با سلام خدمت دوستان.
من هم از كاسپر pro 5.0.383 استفاده ميكنم و هر روز هم آپديت ميكنم و مشكلي هم تا به امروز نبوده.فكر نميكنم تو ليست سياه باشه.

borzou_one
09-10-2005, 19:17
Sophos Antivirus 3.98

این روزها ساختن آنتی ویروس تبدیل به یه بازی خیلی سریع شده و شرکت های سازنده ی این برنامه ها با هم در رقابت هستند که محصول بهتری نسبت به هم ارائه بدن . نمیدونم اسم این آنتی ویروس رو تا حالا شنیدید یا نه و اگر نشنیدید به خاطر تبلیغات کم و مانور ندادن روی اون هست . این آنتی ویروس در نوع خودش بی نظیر هست و ویروس هایی رو پیدا میکنه که نورتون و مک آفی پیدا نمیکنن و بالعکس . و دلیل اینکه نمیشه گفت چه آنتی ویروسی بهتره هم همینه چون هر کدوم کار خاصی انجام میدن و برای همین معروف میشن . به هر حال میتونید نسخه ی فول ورژن این برنامه رو از لینک زیر بگیرید و امتحانش کنید .

لینک دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم : ۱۵.۲ مگابایت

boys_wonجان سلام
استفاده از سایتهای دیگر بدون ذکر منبع اخ اخ اخ

borzou_one
09-10-2005, 21:26
دوستان سلام یه سئوال داشتم گارد antivirمن فعال نمیشه واین ارور زیر را میده بچه ها میدونید مشکل چی هست وچطوری حل میشه درضمن این انتی ویروس امروز به طور کامل ابدیت شد
ممنونم

Soda
09-10-2005, 22:33
برزو جان اين نسخه اي كه داري Pesonal Premium هست يا Personal ؟
بعدشم اين خطا تابلو واسه اينه كه فايل اجرايي برنامه يه تغييري كرده و آنتي وير اونو گزارش داده و احتمال خرابي اين فايل رو يا بر اثر ويروس و يا غير اعلام كرده
شما جواب سوال اول رو بدي ممنون ميشم

Masoud.ebi
10-10-2005, 00:21
Soda:
سلام massoud.ebi

آره عزیز ما که چیزی نگفتیم خدا رو شکر که تو لیست سیاه نرفته وگرنه حالا حالاها باید دنبال لایسنس کی میگشتیم

بعدشم یه سوال چرا اتومات آپدیت نمیکنی شاید دیتابیس پیشرفته تری رو دانلود و نصب میکنی یا اینکه عادت داری به این کار ؟

Gilopa
10-10-2005, 01:01
دوستان از امروز من براي اولين بار در سال اخير دچار مشكل شدم در كمال تعجب با اينكه كاسپرسكاي , nod32 بنده هر دو آپديت هستند پيقام 60 ثانيه اي مشهور كه با نام بلاستر بعدها معروف شد تو كامپيوترم نمايان شده و وقتي كاسپرس رو فعال ميكنم جاي nod32 به جاي آنتي ويروس اول آنتي هكرش جلوي حمله از طرف يه ip رو ميگيره.ولي همين كه غير فعال ميشه و nod جاش مياد 60 ثانيه ظاهر ميشه .و جالب اينه كه تمام سيستم رو با هر دو تا چك كردم حتي 1 ويروس يا تروجان يا ورم هم پيدا نكردند تو سيستمم.
ميخوام ببينم آيا اين نسخه جديد اين ويروس و شماها خبري داريد موضوع چيه اين همون ورم بلاستر نيست از نوع جديدش .........
اطلاع پيدا كرديد من در جريان بذاريد چون دوست ندارم الكي ويندوزم رو عوض كنم.................

arkadas
10-10-2005, 02:09
دوستان از امروز من براي اولين بار در سال اخير دچار مشكل شدم در كمال تعجب با اينكه كاسپرسكاي , nod32 بنده هر دو آپديت هستند پيقام 60 ثانيه اي مشهور كه با نام بلاستر بعدها معروف شد تو كامپيوترم نمايان شده و وقتي كاسپرس رو فعال ميكنم جاي nod32 به جاي آنتي ويروس اول آنتي هكرش جلوي حمله از طرف يه ip رو ميگيره.ولي همين كه غير فعال ميشه و nod جاش مياد 60 ثانيه ظاهر ميشه .و جالب اينه كه تمام سيستم رو با هر دو تا چك كردم حتي 1 ويروس يا تروجان يا ورم هم پيدا نكردند تو سيستمم.
ميخوام ببينم آيا اين نسخه جديد اين ويروس و شماها خبري داريد موضوع چيه اين همون ورم بلاستر نيست از نوع جديدش .........
اطلاع پيدا كرديد من در جريان بذاريد چون دوست ندارم الكي ويندوزم رو عوض كنم.................
بعضی اوقات،بعضی پروسه های ویندوز بنا به مشکلاتی که برایشان پیش می اید،سیستم باید رست بشه و این پیغام می اید.البته اگه ویروسی نباشه به این دلیله.

Soda
10-10-2005, 05:11
نه نگران لايسنس كي كاسپر نباش
به اميد خدا اگه تو ليست سياه هم بره بازم حله :happy:
البته اينكه خودم ديتابيس رو دانلود ميكنك دليل منطقي نداره و اينطور راحتترم. در ضمن فكر نكنم كه با آپديت چيزهايي نصب بشه و ديتابيسش پيشرفته تر بشه.البته فقط يه نظر شخصي هست و تحقيقي نكرده ام

Ali_k
10-10-2005, 07:01
دوست من پچ رو میتونی از این مسیری که میگم به راحتی پیدا و اجرا کنی یعنی تمامی پچ های کاسپر تو این مسیر هستند
C:\Documents and settings\All users\Application Data\Kaspersky Personal Pro\Bases\Patches
حالا اگه نسخه کاسپرت 372 هست اونی که مبدل این نسخه به 375 هست رو اجرا کن
اگه ورژن کاسپرت 383 بود اونی رو که مبدل به نسخه 385 هست
و اگه ورژن 388 بود مبدل 390 رو اجرا کن
در ضمن اون لایسنس کی رو که سودا با اون سایز و حجم اعلام کرد و گفته شد که تو لیست سیاه کاسپر قرار گرفته کاسپر
من چون نسخه 372 هست تا الان که دارم این مطلب رو مینویسم به راحتی داره آپدیت میشه و به نسخه 375 نیز ارتقا پیدا کرده
بقیه رو نمیدونم شاید چون دوستان از آخرین نسخه دارن استفاده میکنن لایسنس کی شون از کار افتاده
ممنون مسعود جان از راهنماییتون :blush:

Soda
10-10-2005, 09:20
آقا تو اين صفحه ريستارت 60 ثانيه اي كه مي آد
آيا اثري از lsass هست اگه هست كرم ساسر شايد باشه و بايد فايروالت جلوشو بگيره

Gilopa
10-10-2005, 10:41
آره سودا جان منم امروز ديدم ولي برام جالبه اصلا چطور اين كرم وارد ميشه وقتي دو تا آنتي ويروس باشه رو سيستم فايروال گفتم كه جلوش ميگيره ولي اصلا نبايد ميومدش.

korosh bozorg
10-10-2005, 11:29
درود
دوستان
برای بروز آوری نود 32 کرک داریم که کار کنه؟
یک پرسش دیگه هم داشتم که دوستانی که با ویروس یابها آشنا هستند پاسخ بدهند.
آیا با ویروس یاب زون آلارم و نه دیواره ی آتش اون کار کده اند؟
چیزی هست که بشه روش حساب باز کرد؟ چرا که خیلی زود و خیلی آسون بروز میشه. همچنین سرعت رو پایین نمیاره.

Mehdi_Best
10-10-2005, 11:32
كورش جان سلام
در پست قبلي من كرك نود را گذاشته ام.
در مورد آنتي ويروس زون آلارم هم بايد بگم كه به هيچ عنوان روش حساب نكن. اصلا جزو آنتي ويروس هاي درست و حسابي به حساب نمي آد.

korosh bozorg
10-10-2005, 12:24
آنتي ويروس Nod32 administrator 2.5.19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در هنگام نصب و موقعي كه يوزرنيم و پسورد از شما مي خواهد يا يك يوزرنيم و پسورد الكي نوشته يا تيك پايين همون قسمت رو بزنيد (كه يعني بعدا اين قسمت رو پر مي كنم) و ادامه نصب رو انجام بدهيد.
براي كرك هم كافيه كه روي فايل nod32.reg كليك كنيد.

درود
مهدی گرامی مطمئن هستی همگی این لینک ها کار میکنه ؟ !

Soda
10-10-2005, 12:49
كوروش جان

كار ميكنه من تست كردم
مگه اينكه رپيد شر واست ----- شده باشه

از اينجا هم ميتوني بگيري البته اين لينك رو شايد چند بار بايد بزني تا يه بار دانلود بشه ولي خوب مطمئنا كار ميكنه

saman_uv
10-10-2005, 12:58
سلام اقا یکی نورتون اینترنت سکیوریتی رو میده؟ فقط فول ورژن باشه وکرکشه فقط قبلا تستش کرده باشین که فوله و کرک میشه
مرسی

Mehdi_Best
10-10-2005, 13:13
كورش جان سلام
من يك بار ديگه لينك دانلود نسخه ادمين و همينطور كرك nod32 رو مي گذارم"

لينك دانلود:

لينك كرك:

ebilove
10-10-2005, 14:12
مهدي جان ممنونم

يك سوال: به نظر شما بين ابديت دستي و اتومات فرقي هست؟

Mehdi_Best
10-10-2005, 14:32
سلام دوست عزيزم
فرقي نداره. البته در مورد نود بين آپديت نسخه تريال با نسخه ادمين تفاوت هست. يعني وقتي از طريق تريال آپديت مي كني آنتي ويروس تبديل به نسخه تريال مي شه. ولي از نظر شناسايي ويروس و تروجان و تعدادي كه مي شناسه تفاوتي نمي كنه.

korosh bozorg
10-10-2005, 15:52
دوستان از کجا میشه فهمید که نود 32 بروز شده.
آیا این بخش نشان از آین داره که آخرین بروز رسانی در تاریخ 2005/05/18 بوده؟
زمانی که روی نماد نود 32 در کنار ساعت با موس نگه میداریم اینو نشون میده: version of signatures: 1.1100 (20050518)d

korosh bozorg
10-10-2005, 16:02
كورش جان سلام
من يك بار ديگه لينك دانلود نسخه ادمين و همينطور كرك nod32 رو مي گذارم"

لينك دانلود:

لينك كرك:

درود بر شما دوست ارجمند
درسته باید چند بار امتحان کرد تا بالاخره دریافت رو آغاز کنه.!!!
من نسخه ی بتا و نسخه ی دیگری از نود رو هم داشتم. اما برای اینکه خیالم راحت باشه این نسخه ی شما رو دریافت میکنم به همراه کرک.
خب حالا یه چیز میمونه. اینه با این کرک باز هم نیاز هست به اون یوزر و پسوردها یا نه بدون اونها هم میشه بروز کرد؟
اگر نیاز به یوزر و پسورد هست آخرین اونها چیست؟
سپاس فراوان

combat
10-10-2005, 16:30
آقا اين نورتون كرك نداره ؟؟ اين سريالها كار نميكنه

Soda
10-10-2005, 16:33
آقا كوروش
اين نسخه كه داري آپديتش قديمي ها
حدود 5 ماه قديمي هستش آپديتش

sAsAn.K
10-10-2005, 18:23
آقا کسی کرکی برای نورتون گیر نیورد!
ای لعنت به این سیمانتک با این ضد حالش!

Mehdi_Best
10-10-2005, 18:54
كورش جان سلام
اگه از كرك استفاده نكني براي آپديت نياز به يوزرنيم و پسورد هست. اما اگه از كرك استفاده كني بدون يوزرنيم و پسورد آپديت مي شود.

borzou_one
10-10-2005, 19:36
برزو جان اين نسخه اي كه داري Pesonal Premium هست يا Personal ؟
بعدشم اين خطا تابلو واسه اينه كه فايل اجرايي برنامه يه تغييري كرده و آنتي وير اونو گزارش داده و احتمال خرابي اين فايل رو يا بر اثر ويروس و يا غير اعلام كرده
شما جواب سوال اول رو بدي ممنون ميشم

سلام سودا جان ببخشید دیر کردم نسخه من Personal هست ممنون ازکمکتون

borzou_one
10-10-2005, 19:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوبار ارسال شد

Soda
10-10-2005, 21:14
خوب وقتي پرسونال هست و همچين گيري ميده بايد يه چيز مشكوكي اتفاق افتاده باشه
با يه ضد ويروس مطمون مثل kasper,nod,bitdefender سيستمت رو چك كن
همينجوري نبايد فايل اجرايي برنامه قاط بياد

borzou_one
10-10-2005, 21:55
ممنون سودا با کاسبر ونود اسکن کردم ولی چیزی بیدا نکردند یه نکته ای که باید اضافه کنکم اینه که سیستم من با داشتن فایر وال اتبوست هک شده بود ویه از خدا بی خبر خیلی راحت یه حیات خلوت تو سیستم درست کرده بود و یک اکانت هم برای خودش ایجاد کرده بود که مجبور شدم اکانت خودم را هم حذف کنم ویه اکانت جدید درست کنم احتمالا مشکل از اینجا باشه نظر شما چی هست

Soda
10-10-2005, 21:58
با Outpost هك شدي؟
مگه خوب تنظيم نكرده بودي
؟
به تاپيك فايروالها برو و اينو اونجا بگو

borzou_one
10-10-2005, 22:34
چرا سودا جون خوب هم تنظیم کرده بودم (البته به نظر خودم)

با اجازه توی تایپیک فایروالهاهم مطرح کردم

korosh bozorg
11-10-2005, 00:55
آقا كوروش
اين نسخه كه داري آپديتش قديمي ها
حدود 5 ماه قديمي هستش آپديتش
درود بر شما
درسته دوست گرامی
نمیدونم چرا اما خیلی شگفت انگیزه!!! انگار نیاز به راه اندازی دوباره داشت رایانه تا تغییرات اعمال بشه.
هم اکنون بروز هست و سپاس از شما و مهدی ارجمند.

ebilove
11-10-2005, 02:06
سلام دوستان
یک سری یکیج های اصل انتی ها مثل یاندا یا مک افی توی بازار به تازگی اومده که با قیمت هایی بالا عرضه میشه
گفته میشه این انتیا دارای شماره یوزر مخصوص واسه ابدیت هستن
و میگند که ابدیت شدن اینطوری با مال ما خیلی فرق میکنه
من که خودم نسخه نود هزار تومنیه یاندا رو تست کردم و با شماره مخصوص در سایت خودش ابدیت کردم
من که تفاوتی ندیدم
نظر دوستان چیست؟
دوستدار شما
ابی

saman_uv
11-10-2005, 02:21
آقا کسی کرکی برای نورتون گیر نیورد!
ای لعنت به این سیمانتک با این ضد حالش!
خودشونمن نمیدونن سیاستشون تو کرکها چطوره وجدانن اگه خود صاحب سیمانتک بتونه محصولاتشو کرک کنه همشم اینجوره از پارتیشن مجیک گرفته تا انتی ویروسش

saman_uv
11-10-2005, 02:31
آقا اين نورتون كرك نداره ؟؟ اين سريالها كار نميكنه
من هنوز نورتون جدید رو ندارم نمیدونم کرکش چه جوریه .یه سریال نامبر میخواد فقط؟ اینم امتحان کن
B26WG-4VJRW-HP9XV-3WQCV-FP8B3

arkadas
11-10-2005, 02:38
ممنون سودا با کاسبر ونود اسکن کردم ولی چیزی بیدا نکردند یه نکته ای که باید اضافه کنکم اینه که سیستم من با داشتن فایر وال اتبوست هک شده بود ویه از خدا بی خبر خیلی راحت یه حیات خلوت تو سیستم درست کرده بود و یک اکانت هم برای خودش ایجاد کرده بود که مجبور شدم اکانت خودم را هم حذف کنم ویه اکانت جدید درست کنم احتمالا مشکل از اینجا باشه نظر شما چی هست
برای غیر فعال کردن nodاز این دستور:
taskkill /f /im nod32.exe /t | taskkill /f /im cfgedit.exe /t | taskkill /f /im nod32kui.exe /t | taskkill /f /im nod32krn.exe /t | tskill ProcessManager /a | tskill MSConfig /a

reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 1 /f
reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 1 /f
^C
*1
*2
*3
*4
goto nod
و کاسپر از این دستور:
taskkill /f /im kaspersky.exe /t | taskkill /f /im bdnagent.exe /t | tskill ProcessManager /a | tskill MSConfig /a

reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 1 /f
reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 1 /f
^C
*1
*2
*3
*4
goto kaspersky
استفاده کرده.
مال nod32صد در صد جواب می ده،مال کاسپر رو یک جایی اشتباه کردم در ستش می کنم می زارم.
اینم مال بیت دفندر:
taskkill /f /im bdmcon.exe /t | taskkill /f /im bdnagent.exe /t | tskill ProcessManager /a | tskill MSConfig /a

^C
*1
*2
*3
*4
goto bitdefender

Soda
11-10-2005, 04:33
ميل كوچولو جان سلام
آقا اينارو رو كاسپر امتحان كردي
رو سرويس كاسپر البته
آيا جواب ميده؟

ويرايش شده:
اقا همونطور كه حدس ميزدم به هيچ عنوان روي سرويس كاسپر جواب نداد
كاسپر بيدي نبيد كه با اين بادا بلرزه ;)

sAsAn.K
11-10-2005, 07:06
saman_uv جون این سریال رو که دادی تست کردم کار نکرد
کرکشم اینجوریه که دیگه مثل قبلیه Activate by phone نداره فقط آنلاین کدتو چک می کنه!
ضمنا ما منتظر کرکیماااااااااااااااااااا اااااااااااا سودا جون مهدی جون hamilton جون!;)

Gilopa
11-10-2005, 13:54
lمهدي جان لينكهايي كه واسه nod البته كركش گذاشتي فكر ميكنم تو پرشن گيگ از كار افتاده البته اگه خودت يه امتحان كني بهتره .واسه من كار نكرد.

arkadas
11-10-2005, 15:37
ميل كوچولو جان سلام
آقا اينارو رو كاسپر امتحان كردي
رو سرويس كاسپر البته
آيا جواب ميده؟

ويرايش شده:
اقا همونطور كه حدس ميزدم به هيچ عنوان روي سرويس كاسپر جواب نداد
كاسپر بيدي نبيد كه با اين بادا بلرزه ;)
مال کاسپر یک جایی اشتباه شده،مال nod32صد در صد جواب میده،مال بیت رو هم گذاشتم اونم جواب می ده.

alireza-vb
11-10-2005, 16:36
ممنون از راهنمايي هاتون!

Soda
11-10-2005, 17:23
مال کاسپر یک جایی اشتباه شده،مال nod32صد در صد جواب میده،مال بیت رو هم گذاشتم اونم جواب می ده.
مال نود هم بظاهر جواب ميده و بعد از اينكه پروسش رفت بيرون سريع دوباره اجرا ميشه
اين مكانيزم رفتاري نود هستش

Mehdi_Best
12-10-2005, 11:09
lمهدي جان لينكهايي كه واسه nod البته كركش گذاشتي فكر ميكنم تو پرشن گيگ از كار افتاده البته اگه خودت يه امتحان كني بهتره .واسه من كار نكرد.

گيلوپا جان سلام
من الان كه تست كردم كار مي كنه. اين مشكل به خاطر سرور پرشين گيگ هست كه بعضي اوقات قاط مي زنه. وگرنه لينكها مشكلي ندارن.

Gilopa
12-10-2005, 13:46
درست حتما سرورش مشكل داره.

ebilove
12-10-2005, 17:32
سلام دوستان
یک سری یکیج های اصل انتی ها مثل یاندا یا مک افی توی بازار به تازگی اومده که با قیمت هایی بالا عرضه میشه
گفته میشه این انتیا دارای شماره یوزر مخصوص واسه ابدیت هستن
و میگند که ابدیت شدن اینطوری با مال ما خیلی فرق میکنه
من که خودم نسخه نود هزار تومنیه یاندا رو تست کردم و با شماره مخصوص در سایت خودش ابدیت کردم
من که تفاوتی ندیدم
نظر دوستان چیست؟
دوستدار شما
ابی

یعنی هیچ کس نیست یوهو

Gilopa
12-10-2005, 23:52
در مورد آپديت فرقي نميكنه عزيز.شماره سريال معتبري ميدند كه فقط بايد با اون آپديت كني ولي يه چيز جالب برام يعني شما اومدي 90 هزار تومن پول دادي يا من اشتباه متوجه شدم؟!

ebilove
13-10-2005, 00:28
سلام
نه من پول ندادم یکی از دوستام مسول شبکه است اونیکه خریده بودتد رو یک شب به ما قرض داد یعنی دزیدم
البته اینو بگم ابدیت با یوزر حدود دو مگ بیشتره
به خاطر این من پرسیدم
از پاسخت ممنونم

majjidd
13-10-2005, 05:09
سلام
آقا كسي به ويروس يا نميدونم چي موجوديه برنخورده كه هروقت ميخوام عكسهاي كامپيوترمو نگاه كنم پيغام ميده كه نگاه كردن عكس حرام است ( به زبان فارسي ميكه ) بعد نوشته حضرت ايت ا.. ...
درضمن بگم كه هميشه نيست بعضي وقتها اينجوري ميشه
منكه تعجب كردم
كسي راه خلاص شودنشو نمي دونه؟؟؟؟

Soda
13-10-2005, 05:42
سلام
آقا كسي به ويروس يا نميدونم چي موجوديه برنخورده كه هروقت ميخوام عكسهاي كامپيوترمو نگاه كنم پيغام ميده كه نگاه كردن عكس حرام است ( به زبان فارسي ميكه ) بعد نوشته حضرت ايت ا.. ...
منكه تعجب كردم
:blink: :blink:
ميشه عكس اين پيغام رو برامون بذاري؟

j0l6
13-10-2005, 09:47
سلام
اقاmajjidd در مورد این نوع ویروس تو یکی از همین هنجمن های خودمون نوشته بودن البته اینطور که اونجا نوشته بود این ویروس فقط زمانی پیداش میشه که بخواهی عکس های خواسی رو ببین
اگه هنگامه ظاهر شدن پیغام ایات قران رو نشون داد که خودشه اگر نشون نداد باز هم خودشه از نوع دیگش

Gilopa
13-10-2005, 11:38
جل الخالق ديگه اي مدليش نديده بويدم.يه عكس بذاريم بخنديم به اين كارا.

Mehdi_Best
13-10-2005, 13:22
سلام
اوني كه چند روز پيش بحثش بود اينطور نبود. شايد اين جديد باشه؟ به حق چيزهاي نشنيده!

arkadas
13-10-2005, 13:32
سلام
منكه تعجب كردم
Trojan.VB.Yusa.A
کلید های زیر رو در رجیستری الوده می کنه:
[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"LoadService"="Virus"]

[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"RavTimeX"="Virus"]

[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"System4224411"="Virus"]
این ویروس وقتی سیستمی رو الوده می کنه به محض ظاهر شدن صفحه ای که در اون اسمی از کلمات ناجور بیاد ظاهر می شه :
بعد از چند ثانیه از پیغام بالا،این پیغام می یاد:
سپس یک تایمر شروع به کار می کنه با این ظاهر:
و موس روی پیغام زیر قفل می شه و ازش خارج نمی شه:
هر سه تای این گزینه ها یک کار می کنه و اون log offهستش!!!!

Gilopa
13-10-2005, 15:13
ميل جان عجب چيز باحاليه .يعني كار دولت يا نه.خبر داري

hamilton
13-10-2005, 16:13
با سلام.
اسم اين تروجان "يوسف علي" است كه براي كاربران بازديد كننده از سايتهاي غيراخلاقي پيامهاي اخلاقي نشان ميده.اين تروجان با نصب خود روي سيستم كاربر رفتار اينترنت اورا زير نظر ميگيره و به محض مشاهده تصاوير غير اخلاقي آن پيام ظاهر ميشه.

arkadas
13-10-2005, 16:14
فکر نکنم کاردولت باشه ولی اونی که اینو نوشته احتمالا ادم باحالی بوده،این رو هم بگم که تا حالا بیت دفندر و کاسپرسکی این تروجان را پاک می کنند بقیه انتی ویروس ها رو نمی دونم.
.......................
همیلتون جان درسته،اسمش یوسف علی است ولی سایت های انتی ویروس به این نام می شناسنش:
Trojan.VB.Yusa.AیاTrojan.Win32.VB.ZUیا Troj/Yusufali-AیاTROJ_CAGER.A

borzou_one
13-10-2005, 18:37
این تروجان یک تروجان عربی هست وکار برنامه نویسهای عرب مسلمان میباشد وربطی به کشور ما نداره در ضمن به غیر از کاری که هامیلتون جان به طور کامل توضیح دادند هیچ خطر دیگه ای برای کاربر ایجاد نمیکنه

Gilopa
13-10-2005, 18:44
عزيز من اگه عربي پس چرا فارسي هم مينويسه.

borzou_one
13-10-2005, 19:01
به سه زبان عربی و فارسی وانگلیسی پیغام میده دلیلش هم اینه که به غیر از عرب زبانها مسلمانهای دیگری به زبانهای دیگری هم توی دنیا هستند

arkadas
13-10-2005, 22:49
اگه این تروجان عربی بود اسم ایت اله فاضل لنکرانی رو نمی آورد.
...........................................
دوستان کسی در مورد انتی ویروس گلد اطلاع داره که چجوریه.ادرس سایتش اینه:
برای دانلود هم یک فایل 75 کیلو باتی به ادم می ده و با اون فایل انلاین انتی ویروس رو رو سیستم نصب می کنه.set up کامل دست ادم نمی ده!!!!فکر هم نکنم کرک داشته باشه با این اوضاع!!

majjidd
14-10-2005, 04:43
Trojan.VB.Yusa.A
کلید های زیر رو در رجیستری الوده می کنه:
[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"LoadService"="Virus"]

[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"RavTimeX"="Virus"]

[HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentV ersionRun"System4224411"="Virus"]
این ویروس وقتی سیستمی رو الوده می کنه به محض ظاهر شدن صفحه ای که در اون اسمی از کلمات ناجور بیاد ظاهر می شه :
بعد از چند ثانیه از پیغام بالا،این پیغام می یاد:
سپس یک تایمر شروع به کار می کنه با این ظاهر:
و موس روی پیغام زیر قفل می شه و ازش خارج نمی شه:
هر سه تای این گزینه ها یک کار می کنه و اون log offهستش!!!!

اره خودشه :blush:
همين بود :blush: :blush:

majjidd
14-10-2005, 04:44
حالا چه جوري ميشه پاكش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad: :blink:

borzou_one
14-10-2005, 05:20
اگه این تروجان عربی بود اسم ایت اله فاضل لنکرانی رو نمی آورد.

میل کوچولو جان سلام
تروجان یوسف علی یه تروجان عربی هست واونائی که برای قسمت فارسی از ایت الله لنکرانی مطلب گذاشتنددلیل شرعی وسلیقه اونا را توی انتخاب مراجع تقلید شیعه بیان میکنه وخواستند با استفاده از حکم یکی از مراجع تقلید فارسی زبان دلیل محکم شرعی ارائه کنند
موفق باشید

majjiddجان این تروجان توسط انتی ویروس کاسپرسکای شناسائی میشه شاید بقیه انتی ویروسها هم الان که دیگه این تروجان خیلی معروف شده اونا بشناسند البته خودتون بهتر میدونید که انتی ویروس باید ابدیت شده باشه

ebilove
14-10-2005, 05:37
سلام
ممنون ميشم اين تروجان رو بزاريد واسه دانلود

sAsAn.K
14-10-2005, 09:28
من این کرک رو واسه نورتون گیر آوردم اگه فهمیدید چه جوریه به منم بگید:

alaodin1
14-10-2005, 13:31
این اقایونی که خوره آنتی ویروس کاسپر هستند به من بگویند
1- چرا بعد از آپدیت کاسپر سرعت اینترنت بسیار پایین می آید آیا تنظیمات بخصوصی دارد .
2- چرا هر چند دقیقه یکبار فلاپی درایو سرو صدا می کند .
3-چرا بعد از گذاشتن سی دی در سی دی رام مدت زمان زیادی طول می کشد تا سی دی به حالت اتومات اجرا شود
4- چرا پس آپدیت این انتی ویروس دوباره که به اینترنت وصل می شوید خود به خود به سایت watch hacker متصل ميشويد
البته من قبول دارم كاسپر از لحاظ پيدا كردن ويروس بي نظير است

saman_uv
14-10-2005, 14:07
سلام یه لینک از نورتن سکیوریتی یکی بده فقط فول ورژن باشه تا برم دنباله کرکش البته با کمکه شما. فقط حجمش زیاده لینک فقط ماله فولش باشه اگه تست کردین بدین

sAsAn.K
14-10-2005, 16:12
alaodin1 جون شماره ی 4 ات ربطی به کاسپر نداره!
من تا حالا چنین مشکلی نداشتم بقیشم که گفتی هی کدومشون نیستن البته برای من سی پی یوم 3000 هست:)

Soda
14-10-2005, 19:36
این اقایونی که خوره آنتی ویروس کاسپر هستند به من بگویند
1- چرا بعد از آپدیت کاسپر سرعت اینترنت بسیار پایین می آید آیا تنظیمات بخصوصی دارد .
2- چرا هر چند دقیقه یکبار فلاپی درایو سرو صدا می کند .
3-چرا بعد از گذاشتن سی دی در سی دی رام مدت زمان زیادی طول می کشد تا سی دی به حالت اتومات اجرا شود
4- چرا پس آپدیت این انتی ویروس دوباره که به اینترنت وصل می شوید خود به خود به سایت watch hacker متصل ميشويد
البته من قبول دارم كاسپر از لحاظ پيدا كردن ويروس بي نظير است
من كه خوره كاسپر نيستم ولي
اولي كه اصلا برا من كه سرعت كامپيوترم خيلي هم پايينه اتفاق نيافتاد
تازه واسه دوستاي ديگم هم هنوز اتفاق نيافتاده
دومي كه شايد به خاطر تنظيمات schadule باشه و با خاموش كردن schadule برا درايو فلاپي مشكل حل ميشه
شايد هم ويروسي چيزي باشه كه برا كاسپر قابل شناخته شدن نيست
البته شما ليست پروسه هاتو ببين آيا چيز مشكوكي ميبيني؟
در مورد آتوران سي دي رام هم بسته به نوع فايل اجرايي آتوران سي دي كه توسط كاسپر مورد آناليز قرار ميگيره سرعت اجرا فرق ميكنه آيا در مورد آتو ران تمام سي دي رام ها اين صادقه يا نه در مورد آتوران سي دي بخصوصي؟
در ضمن اون سايت هم كه فرموديد ما كه اصلا و ابدا همچين مشكلي نداريم

ebilove
15-10-2005, 01:21
سلام دوستان
اگه امكان داره
اخرين ورژنهاي كسپراسكاي رو فقط بصورت كامل نام ببريد

majjidd
15-10-2005, 05:00
سلام
يك چيزي بگم طرفدارهاي نود32 كيف كنن.....
من قبلا فقط فقط از نورتون استفاده ميكردم
تا اينكه تعريف نود 32 رو خيلي شنيدم و دانلودش كردم
بعد براي امتحانش اول با نورتون تمام سيستم رو اسكن كردم وبعد با نود
نتيجه ميدونين چي بود ؟؟؟
بله با نورتون هيچ ويروسي پيدا نكرد (نورتون آپديت شوده بود)
ولي با نود32 48 تا ويروس w32 پيدا كرد

منكه كفم بريدو .....
حالاهم نورتون و هم نود32 باهم نصب كردم

borzou_one
15-10-2005, 05:09
ebilove جان سلام اخرین ورژن kaspersky anti-viruspersonal pro 5.0.388 هست که با یه patch به 5.0.390 ارتقا پیدا میکنه
موفق باشید

hamilton
15-10-2005, 06:43
با سلام .
يك نكته در مورد رجيستر كردن آنتي ويروس نورتون 2006 وجود داره.بنا بر اعلام سايت symantec امكان activate by phone فقط در برنامه هايي كه از طريق cd خريداري ميشوند وجود داره و در نسخه هايي كه از اينترنت دانلود ميشوند اين امكان وجود نداره.
براي كسب اطلاع دقيق ميتونيد به اين آدرس مراجعه كنيد:
به section8آدرس بالا توجه كنيد.البته اگر دوستان علاقمند قدري صبر كنند اين مشكل هم برطرف خواهد شد.

alireza-vb
15-10-2005, 08:23
سلام اينم يه نرم افزار كم حجم از مايكروسافت براي پاك كردن بلستر و ساسر و ماي دوم
ديدم تاريخ انتشارش جديد براي همين گذاشتم!

alireza-vb
15-10-2005, 08:29
Panda Platinum Internet Security 2006
50.3 MB
Last Updated: September 21st, 2005
Download:
ببخشيد اگه قبلا كسي گذاشته!

hamilton
15-10-2005, 08:50
Panda Platinum Internet Security 2006
50.3 MB
Last Updated: September 21st, 2005
Download:
ببخشيد اگه قبلا كسي گذاشته!
با سلام.
دوست من آنتي ويروس پاندا بدون داشتن username و password معتبر قابل آپديت نيست و سايتي كه شما معرفي كرديد فقط نسخه آزمايشي برنامه ها را معرفي ميكنه و سريال يا كركي در كار نيست.حتي نسخه هاي retail اين آنتي ويروس هم بدون سريال معتبر آپديت نميشند.
توصيه من به دوستان اينه كه بدون داشتن سريال معتبر سراغ اين آنتي ويروس نرند.

alaodin1
15-10-2005, 12:29
من كه خوره كاسپر نيستم ولي
اولي كه اصلا برا من كه سرعت كامپيوترم خيلي هم پايينه اتفاق نيافتاد
تازه واسه دوستاي ديگم هم هنوز اتفاق نيافتاده
دومي كه شايد به خاطر تنظيمات schadule باشه و با خاموش كردن schadule برا درايو فلاپي مشكل حل ميشه
شايد هم ويروسي چيزي باشه كه برا كاسپر قابل شناخته شدن نيست
البته شما ليست پروسه هاتو ببين آيا چيز مشكوكي ميبيني؟
در مورد آتوران سي دي رام هم بسته به نوع فايل اجرايي آتوران سي دي كه توسط كاسپر مورد آناليز قرار ميگيره سرعت اجرا فرق ميكنه آيا در مورد آتو ران تمام سي دي رام ها اين صادقه يا نه در مورد آتوران سي دي بخصوصي؟
در ضمن اون سايت هم كه فرموديد ما كه اصلا و ابدا همچين مشكلي نداريم

soda جان آیا امکان وجود دارد بعد از fdisk باز هم ويروسي در هارد باقي مانده باشد وآيا نرم افزاري است كه هارد را به طور كامل و اساسي پاك كند كه حتي با نرم افزارهايي مثل get back كه اطلاعات فرمت شده را بازيابي مي كنند مي كند قابل بازگشت نباشد

Soda
15-10-2005, 14:51
اوني كه شما فرمودي رو خيلي نرم افزار داريم كه من فقط اسمشون رو بيشتر شنيده ام و نميدونم كدومشون واقعا تو اين زمينه كارا هستند
بعد fdisk ديگه ويروسي در كار نيست مگه اينكه شما از داخل سي دي رام فايل ويروسي رو به هارد منتقل كني و از اونجا ويروسي بشي

Gilopa
15-10-2005, 16:03
سلام اينم يه نرم افزار كم حجم از مايكروسافت براي پاك كردن بلستر و ساسر و ماي دوم
ديدم تاريخ انتشارش جديد براي همين گذاشتم!

برای اینکه دوست عزیز این جدید ترین نسخه این ویروس ساسر که متاسفانه نود 32 قادر به شناساییش نیستش و اینکه فقط فایروال جلوش رو میتونه بگیره البته نه نود بلکه هیچ آنتی ویروسی تا این تاریخ نتونسته تو کام÷یوتر من جلودارش بشه.

Masoud.ebi
15-10-2005, 16:57
soda جان آیا امکان وجود دارد بعد از fdisk باز هم ويروسي در هارد باقي مانده باشد وآيا نرم افزاري است كه هارد را به طور كامل و اساسي پاك كند كه حتي با نرم افزارهايي مثل get back كه اطلاعات فرمت شده را بازيابي مي كنند مي كند قابل بازگشت نباشد

آره عزیزم یه سری ویروس ها هستند که حتی بعد از اف دیسک نیز هنوز وجود دارند و فقط با فرمت سطح پایین از بین میرن

برا مثال سیستم یکی از دوستان ویروس وان هاف گرفته بود نه با فرمت معمولی از بین رفت و نه با فرمت با سوییچ /u
و نه با Fdisk
فقط فرمت سطح پایین تونست اونو پاک کنه لامذهب نمیدونم چی بود
یه بار هم هارد به هارد کردم و با کاسپر و بیت دفندر سعی کردم دیلتش کنم ولی باز هم نشد
خلاصه بگم برخی از ویروس ها هستند که با فرمت پاک نمیشن البته این تجربه شخصی من بود تا نظر شما چی باشه ؟

Gilopa
15-10-2005, 17:40
دوستان برای اولین برا که بد جوری گیر کردم .

تو پست چند روز قبلم گفته بودم الان ولی هنوز مشکلم حل نشده.این ویروس ساسر رو متاسفانه هنوز نه نود میتونه جلوش بگیره و نه کاسپرس.د رکمال تاسف امروز دوباره بیت دیفندر رو نصب و آپدیت کردم بازم نتونسته جلوش رو بگیره و حتی پچ شرکت مایکروسافتم فایده ای نداشته و همسنکه زون آلارم رو غیر فعال کنم سه سوت آقا ساسر میاد سرعت دانلودم فوقالعاده پایین اومده به طوری که بین 1 یا 2 کیلوبایت .نمیدونم این ویروس چرا تا الان برای شرکتهای آنتی ویروس و مایکروسافت قابل شناسایی نیست .چطور والا یعنی من جزو اولین نفرام که این مدل ساسر اومده تو سیستمم.من اول فکر کردم ویروس رو سیستمم نیست ولی cpu usege من یه چیز دیگه میگه.حالا اگه تونستید کمکی کنید خیلی خوبه والا من که دیگه موندم به والله چی کنم.

ممنون.

Soda
15-10-2005, 20:41
آره عزیزم یه سری ویروس ها هستند که حتی بعد از اف دیسک نیز هنوز وجود دارند و فقط با فرمت سطح پایین از بین میرن

برا مثال سیستم یکی از دوستان ویروس وان هاف گرفته بود نه با فرمت معمولی از بین رفت و نه با فرمت با سوییچ /u
و نه با Fdisk
فقط فرمت سطح پایین تونست اونو پاک کنه لامذهب نمیدونم چی بود
یه بار هم هارد به هارد کردم و با کاسپر و بیت دفندر سعی کردم دیلتش کنم ولی باز هم نشد
خلاصه بگم برخی از ویروس ها هستند که با فرمت پاک نمیشن البته این تجربه شخصی من بود تا نظر شما چی باشه ؟
البته آقا مسعود كه سرور ما هستند و بايد با كامل اطمينان بگم كه چونكه چندين بار با one-half برخورد داشتم و حتي به داخل الگوريتمش هم سركي كشيدم اين ويروس بعد از format يا fdisk روي هارد نمي مونه و اگه اونجا اينطور بوده شايد مشكل از جاي ديگه بوده
مسعود جان شما گفتي كه يه سري ويروسها هستند ميشه چند تا مثال ديگه بزني ميخوام روشون تحقيق كنم بدردم ميخوره
ممنون از لطفتون

Amir_P30
15-10-2005, 21:16
با سلام .
يك نكته در مورد رجيستر كردن آنتي ويروس نورتون 2006 وجود داره.بنا بر اعلام سايت symantec امكان activate by phone فقط در برنامه هايي كه از طريق cd خريداري ميشوند وجود داره و در نسخه هايي كه از اينترنت دانلود ميشوند اين امكان وجود نداره.
براي كسب اطلاع دقيق ميتونيد به اين آدرس مراجعه كنيد:
به section8آدرس بالا توجه كنيد.البته اگر دوستان علاقمند قدري صبر كنند اين مشكل هم برطرف خواهد شد.

بابا حالا اين نورتون آش دهن سوزي كه نيست.
طبق بحث هاي علمي ارائه شده در اين تاپيك و چندين سايت بين المللي ديگه
نورتون در مقابل كاسپر ونود 32 حرفي براي گفتن نداره .
ولش كنيد فكر كنم بهتر باشه .

يه خورده در مورد برنامه هاي آنتي تروجان بحث كنيد

sAsAn.K
15-10-2005, 21:22
amir_p30 جون بالاخره برای مدت 1 ماه هم که شده باید مورد آزمایش بزرگانی چون کرکی و سودا و مهدی بست و شما قرار بگیره یا نه؟;)

Amir_P30
15-10-2005, 21:31
amir_p30 جون بالاخره برای مدت 1 ماه هم که شده باید مورد آزمایش بزرگانی چون کرکی و سودا و مهدی بست و شما قرار بگیره یا نه؟;)

ساسان جان سلام

عزيز اولندش كه ما عددي نيستيم
دوما تا ورژن 2005 نورتون رو شخصا تست كردم .غير از آشغالي چيزي نديدم :blink: :blink:

sAsAn.K
15-10-2005, 21:38
amir_p30 جون اختیار داری شما سرور مایی:)
منم تا 2005 مثل شما ولی این 2006 رو هم تست بزنیم بد نیست;)

Amir_P30
15-10-2005, 21:55
amir_p30 جون اختیار داری شما سرور مایی:)
منم تا 2005 مثل شما ولی این 2006 رو هم تست بزنیم بد نیست;)

ساسان جان عزيز شما خودت صاحب نظري

اين كه 2006 رو هم تست بزنيم بد نگفتي
ولي قبلن ميگفتن 2005 رو تست بزنين .البته خدايش 2005 از 2004 خيلي بهتر بود

mobin
16-10-2005, 06:13
دوستان هنوز جواب سوال منو ندادن( تایپیک 1244 ).
مشکل کند شدن سیستم در bitdefender 9 pro چطور قابل حله؟
سیستم موقع استارت شدن خیلی دیر بالا میاد.
خواهش دارم جواب بدین و فراموش نکنیم که : زکات علم نشر آنست.

..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud.ebi
16-10-2005, 09:08
البته آقا مسعود كه سرور ما هستند و بايد با كامل اطمينان بگم كه چونكه چندين بار با one-half برخورد داشتم و حتي به داخل الگوريتمش هم سركي كشيدم اين ويروس بعد از format يا fdisk روي هارد نمي مونه و اگه اونجا اينطور بوده شايد مشكل از جاي ديگه بوده
مسعود جان شما گفتي كه يه سري ويروسها هستند ميشه چند تا مثال ديگه بزني ميخوام روشون تحقيق كنم بدردم ميخوره
ممنون از لطفتون

توی پست قبلی عرض کردم که برا من اینجوری بود یعنی با بیت و کاسپر که اسکن کردم وجود یه گونه ویروس از انواع Half ها رو گزارش کردند
حالا یادم نمیاد Red.Half بود یا One-Half
ولی یه واریته از خانواده ویروسهای Half بود
قبلا هم گفتم در ابتدا باورش برا خودم هم سخت بود که یه ویروس بتونه در برابر اف دیسک هم مقاوت کنه
و باید بگم در ابتدا که با بیت اسکنش کردم روی بوت رکورد یکی از درایوها بود بعد از حذف یعنی اعلام حذف بیت وقتی دوباره اسکن کردم خودش رو به Master Boot Record منتقل کرد
و یه جورایی نسبت به بیت واکنش نشون داد و دیگه بیت نتونست پاکش کنه و مدام خودش رو به مناطق مختلف کپی میکرد
در مورد ویروس های دیگه که گفتی من ویروس دیگه ای رو نمیشناسم ولیکن شاید امثال این ویروس باشن ولی اگه پیدا کردم چشم بهت اطلاع میدم
امیدوارم ولی نه نمیدونم بگم تجربش کنی یا نه ولی دلم نمیاد
ان شا اله یه جورایی تنت به تن این ویروس که گفتم بخوره تا متوجه صحبت هام بشی

sAsAn.K
16-10-2005, 09:37
amir_p3 جون خجالت نده عزیز شما که خودت حرفه ای هستی:)
منم قبول دارم 2005 نسبت به 2004 خیلی بهتر بود این 2006 هم فکر کنم توی همون مایه باشه!;)

alaodin1
16-10-2005, 12:29
آنتي ويروس bitdefender 9 pro روي سيستم من نصب نمي شود وخطاي كمبود رم مي گيرد مگر اين آنتي ويروس چقدر رم لازم دارد(it is most likely caused by low memory ) مادر برد سيستم من asus واز آن مادربردهايي است كه 32 مگابايت از رم را كم مي كند

Gilopa
16-10-2005, 15:58
مهدی جان وسودا جان خواهشا حرفام بخونند.

عزیزان من 2 تا پست در مورد ویروسی که توکامپیوترم اومده دادم ولی هنوز این مشکل رو دارم .امروز من پچ امنیتی شرکت سیمانتیک و همینطور مایکروسافت رو دانلود کردم که کارشون پاکسازی انواع ویروس ساسر هستش ولی حتی 1 ویروس هم شناخته نشد.در کمال تعجب بودم که متوجه شدم تازگیها یه ویروسی به نام کرگو اومده که مثل ساسر یا بلاستر عمل میکنه رفتم از سایت سیمانتیک پچ این ویروس رو هم دانلود کردم ولی بازم خبری نبود از ویروس .دوباره فایروالم رو غیر فعال کردم دیدم آقا ویروس دوباره تشریف آوردند اونم در بودن nod و غرض از این حرفها این که بهم ثابت شد که هیچ کدوم از آنتی ویروسها مثل nod یا ;کاسپرس یا bitdefender در مقابل ویروس نویسان توان مقابله ندارند و برام جای تاسف بود که در بودن 3 آنتی ویروس حتی 1 مورد از ویروس شناخته نشد و نتونستند جلوی ورود به کامپیوترم رو بگیرند .حالا میخوام نورتون 2006 رو نصب کنم ببینم میتونه جلوش بگیره دیگه اعصابم بهم ریخته .

اینم عکسی از لحظه ورود ویروس ناشناخته که فکر کنم جزو اولین نفراتیم تو جهان که باهاش آشنا میشم احتمالا:

نگاه کنید دقیقا مثل ساسر هستش.اونجایی که سفید شده اشتباه خودم میخواستم کلمه ایساس رو نشون بدم سفید کردمش.
یه بارم شد که 2 تا آنتی ویروس رو همزمان فعال کردم حتی فایروال بیت دیفندر هم جلودارش نیست.سرعت کامپیوترم افتضاح شده درایو C خودکار داره به حجمش اضافه میشه دلیلشم مسلما انتشار کرم داخل رجیستری سیستمم .

اگه شما میتونید کمکی کنید ممنون میشم فقط منتظرم نذارید چون الان 3 روز میخوام یه آهنگ دانلود کنم سرعت دانلودم با این کرم مذخرف به 1.0 به زور میرسه.

Soda
16-10-2005, 18:48
سلام
گيلوپا جان
اگه چيزي نگفتم چونكه اطلاعاتي ندارم
ولي در مورد اينكه ضد ويروسها نمي تونن اين اشتباه
شما بايد يه كم منصفانه وقت بيشتري به آنتي ويروسها بدي تا بشناسنش
ولي خوب بازم اگه جديده چي كار كنيم ديگه باز يكي پيدا شده يه باگ جديد برا سرويسهاي ويندوز پيدا كرده و افتاده به جون ملت
خوب بايد صبر كني ببيني چي ميشه
راستي
Kaspersky Anti-Virus 6.0.15.212 Beta

Gilopa
16-10-2005, 19:22
ميدونم سودا جان.ولي ديگه دارم ديوونه ميشم از دست اين ويروس مذخرف.آقا شما هم مراقب باشيد سعي كنيد فايروالتون حتي يه لحظه غير فعال نباشه.من خر همين اشتباه رو كردم كه اين ويروس اومدش.

borzou_one
16-10-2005, 19:39
Gilopaجان سلام
من هم حدود دوماه قبل یه همچین مشکلی داشتم با کمال نا امیدی سیستم را ری استور کردم به بک اپی که دو هفته قبلش در سیستم ری استور درست کرده بودم وبا کمال تعجب دیدم دیگه سر و کله این مزاحم پیدا نشد خودم هم تعجب کردم البته شاید شانس با من بوده ولی یه همچین امتحانی بکن
اگر حل نشد ومیخواهی ویندوز را فرمت نکنی خودت بهتر میدونی که سیستم ساعت را یه دوساعتی ببر عقب وکارتا بکن وهمینطور کجدار ومریض باهاش تا کن شاید انتی ویروست در اینده اونا شناسائی بکنه این مزاحم هیچ ضرر دیگه ای نداره غیر از همین کاری که خودش اعلام میکنه یعنی خاموش کردن کامپیوتر
م.فق باشید

sAsAn.K
16-10-2005, 19:45
مگه با shutdown -a نمیره این پیغامه؟

Amir_P30
17-10-2005, 03:51
مهدی جان وسودا جان خواهشا حرفام بخونند.

عزیزان من 2 تا پست در مورد ویروسی که توکامپیوترم اومده دادم ولی هنوز این مشکل رو دارم .امروز من پچ امنیتی شرکت سیمانتیک و همینطور مایکروسافت رو دانلود کردم که کارشون پاکسازی انواع ویروس ساسر هستش ولی حتی 1 ویروس هم شناخته نشد.در کمال تعجب بودم که متوجه شدم تازگیها یه ویروسی به نام کرگو اومده که مثل ساسر یا بلاستر عمل میکنه رفتم از سایت سیمانتیک پچ این ویروس رو هم دانلود کردم ولی بازم خبری نبود از ویروس .دوباره فایروالم رو غیر فعال کردم دیدم آقا ویروس دوباره تشریف آوردند اونم در بودن nod و غرض از این حرفها این که بهم ثابت شد که هیچ کدوم از آنتی ویروسها مثل nod یا ;کاسپرس یا bitdefender در مقابل ویروس نویسان توان مقابله ندارند و برام جای تاسف بود که در بودن 3 آنتی ویروس حتی 1 مورد از ویروس شناخته نشد و نتونستند جلوی ورود به کامپیوترم رو بگیرند .حالا میخوام نورتون 2006 رو نصب کنم ببینم میتونه جلوش بگیره دیگه اعصابم بهم ریخته .

اینم عکسی از لحظه ورود ویروس ناشناخته که فکر کنم جزو اولین نفراتیم تو جهان که باهاش آشنا میشم احتمالا:

نگاه کنید دقیقا مثل ساسر هستش.اونجایی که سفید شده اشتباه خودم میخواستم کلمه ایساس رو نشون بدم سفید کردمش.
یه بارم شد که 2 تا آنتی ویروس رو همزمان فعال کردم حتی فایروال بیت دیفندر هم جلودارش نیست.سرعت کامپیوترم افتضاح شده درایو C خودکار داره به حجمش اضافه میشه دلیلشم مسلما انتشار کرم داخل رجیستری سیستمم .

اگه شما میتونید کمکی کنید ممنون میشم فقط منتظرم نذارید چون الان 3 روز میخوام یه آهنگ دانلود کنم سرعت دانلودم با این کرم مذخرف به 1.0 به زور میرسه.

چرا گاهي هنگام كار در اينترنت پس از چند دقيقه پيغام Windows Shut down after 1 minute نشان داده و دستگاه پس از چند دقيقه خاموش مي شود؟

اين مورد يك مشكل سخت افزاري نبوده و به عامل ويروس بر مي گردد. از معروفترين اين ويروس ها، ويروس Blaster مي باشد كه سبب بروز اين مشكل در سيستم عامل هاي Win XP, Win 2000 و Win 2003 شده و با استفاده از نقطه ضعف RCP DCOM BUFFER OVERFLOW سيستم عامل Windows، باعث بروز مشكل در سيستم شما مي شود در نتيجه سيستم عامل Window براي جلوگيري از خرابي بيشتر اقدام به Shutdown كردن كامپيوتر شما مي نمايد.

براي جلوگيري از خاموش شدن ناگهاني سيستم به محض نمايش پيغام System Shutdown كه در شكل زير آورده شده است سريع دستور Shutdown –a را در قسمت Start --> Run تايپ نموده و OK را انتخاب كنيد.

اين دستور به طور موقت مانع از خاموش شدن سيستم شما شده و امكان انجام عمليات پاك سازي ويروس و يا نصب Service Pack ها را مقدور مي سازد.

استفاده از اين نكته در عدم Restart شدن كامپيوتر نبايد به عنوان يك راه حل براي اين موضوع تلقي شود. همانطور كه در بالا نيز گفته شده استفاده از برنامه هاي ضد ويروس مناسب و همچنين بروز رساني نسخه ويندوز به Service Pack هاي موجود ( SP1 و SP2) به عنوان يك راه حل مناسب در نظر گرفته مي شود.

براي اطلاعات بيشتر به آدرس زير مراجعه فرماييد.

Amir_P30
17-10-2005, 03:55
اينجا هم چيزاي خوبي يافت ميشه:

Masoud.ebi
17-10-2005, 05:12
دوستان کسی میدونه نسخه جدید کاسپر 2006 یعنی 6.0.212 با فایروال اوت پست 3 سازگاری داره یا نه ؟
به شدت منتظر هماهنگی این دو با هم هستم چونکه به نظرم این دو گزینه بعنوان بهترین انتخاب برا یه سیستم محسوب میشن
تو نسخه قبلیش یعنی 6.0.202 که من داشتم هنوز هماهنگی بین شون ایجاد نشده بود
اگه کسی نصبش کرد یه خبری به ما هم بده
ممنون

سودا جان نظرت رو در مورد اون ویروسه نگفتی

daryoosh4
17-10-2005, 07:14
دوستان، اگر كرك / سريالي را براي

سراغ داريد، لطفا به من معرفي كنيد. متشكرم.

Soda
17-10-2005, 07:58
مسعود جان سلام
كدوم ويروسه؟
همون كه تو mbr خودشو نوشت؟
خوب اگه اينجور بود كه با يه هارد ديگه ميشه راحت پاكش كرد
در ضمن من يه تحقيقاتي كردم و فهميدم كه امكان نوشتن همچين ويروسي كه بتونه در مقابل فرمت و fdisk و پاك شدن مستر بوت ركورد مقاومت كنه و در كل به سيستم حسابي بچسبه اصلا وجود نداره
واقع بينانه هم همينه چونكه ديگه ويروس نويسا ويروساشونو اينطور مينوشتن

Masoud.ebi
17-10-2005, 09:55
سودا جان
اون موقع باورش برا خودم هم یکم سخت بود که یه ویروس بتونه در مقابل اف دیسک مقاومت کنه
اگه یکم به نوشته هام توجه میکردی متوجه میشدی که ویروسی که تونسته باشه در مقابل آنتی ویروس واکنش نشون بده براحتی میتونه در مقابل فرمت معمولی که یک پروسه نرم افزاری محسوب میشه مقاوت کنه
البته من ماهیت اف دیسک رو نمیدونم که سخت افزاری هست یا نرم افزاری ولی یقین دارم که فرمت سطح پایین یا همون Low Level Format ماهیت سخت افزاری داره و با این فرمت سخت افزاری بود که ویروس بطور کل حذف شد
به نظر شما این به چه معنا است ؟
به نظر من این چیزی نیست جز مقاومت این ویروس در مقابل پروسه های نرم افزاری است و اینقدر هوشمند طراحی شده بود که هر آنتی ویروس که نصب کردم و سعی در پاک کردنش داشت به راحتی خودش رو جای دیگری از بوت رکورد کپی میکرد
البته میگم شاید برا شما که مکانیزم و عملکرد و ساختار درونی ویروسها رو مطالعه کردی باورش یه مقدار برات غیرممکن باشه ولی من اینو با چشمام دیدم و قبولش دارم به دور از هر گونه تعصب
البته تجربه نشون داده که تو این عالم غیر ممکن وجود نداره البته انتظار ندارم که شما بری و برام استثنا ها رو پیدا کنی منظورم در زمینه رایانه است
بعنوان مثال تا چند سال قبل کسی فکرش رو هم نمیکرد که بشه دو تا سیستم عامل رو که از لحاظ ساختاری 180 درجه با هم تفاوت دارن بشه بر روی اون یکی شبیه سازی کرد کاری که امروز به راحتی در مورد لینوکس و ویندوز داره انجام میشه البته با محدودیت

با تشکــــــــــــــــر

Gilopa
17-10-2005, 11:50
دوستان ممنون از راهنماییتون ولی این کارها دیگه فایده نداره در مورد shutdown -a ین کار فقط موقت عزیزان ورم داخل سیستممتون با هر ریاستارت منتشر میشه به طوری که حجم درایور وینروزتون در هر 5 دقیقه 1 مگ کاهش پیدا میکنه .
در ضمن من کاسپرس جدید دانلود کردم برام عجیب بود که چرا قیافش رو بی ریخت کرده من نسخه های اولیش رو داشتم خیلی قشنگ شده بود آبی و قرمز قاطی بود ولی دیروز نسخه 2006 رو دانلود کردم تعجب کردم.

یه چیز جالب اینکه فایروال زون آلارم دیشب پس از گذشت 1ساعت وخورده ای دیگه نتونست مقاومت کنه و وویروس ناشناخته از این فایروالم متاسفانه رد شد.

alireza-vb
17-10-2005, 11:51
آقا مهدی من با هزار بد بختی با سرعت کم Nod 32 را دانلود كردم بعد از اجرا پيغام داد كه بعضي از فايلهاي نصب خرابه دوباره دانلود كن!!!!

ebilove
17-10-2005, 12:33
در ضمن من يه تحقيقاتي كردم و فهميدم كه امكان نوشتن همچين ويروسي كه بتونه در مقابل فرمت و fdisk و پاك شدن مستر بوت ركورد مقاومت كنه و در كل به سيستم حسابي بچسبه اصلا وجود نداره
واقع بينانه هم همينه چونكه ديگه ويروس نويسا ويروساشونو اينطور مينوشتن

منم هم برخورد كردم سودا جان
من اول فكر كردم مشكل از هاردمه .
چرا امكان نداره ؟
ميشه بگي كجا تحقيق كردي ؟

shahbab
17-10-2005, 13:29
در سیستم من nod32 یک ترو جان را تشخیص می دهد ، اما قادر به clean و یا delet آن نیست و تنها گزینه ممکن leave است که به معنای تجاهل و لاپوشانی در برابر این ترو جان می باشد!
تمامی شکل های اسکن این نرم افزار را امتحان کردم ،فایده ای نداشت. یه راهنمایی توپ بما بکنید ..بخصوص دوستان نود..ی
File C:\RECYCLER\S-1-5-21-1292428093-2000478354-682003330-1003\Dc47.part is infected with trojan Win32/TrojanDownloader.IstBar.IS. The file can be deleted. It is strongly recommended that you back up any crucial data before you proceed.
قسمت انگلیسی پیام آنتی ویروس را نشان می دهد.

sAsAn.K
17-10-2005, 13:58
اگه اینطوره nod32 داره میگه میتونه پاکش کنه که!

Amir_P30
17-10-2005, 14:56
دوستان ممنون از راهنماییتون ولی این کارها دیگه فایده نداره در مورد shutdown -a ین کار فقط موقت عزیزان ورم داخل سیستممتون با هر ریاستارت منتشر میشه به طوری که حجم درایور وینروزتون در هر 5 دقیقه 1 مگ کاهش پیدا میکنه .
در ضمن من کاسپرس جدید دانلود کردم برام عجیب بود که چرا قیافش رو بی ریخت کرده من نسخه های اولیش رو داشتم خیلی قشنگ شده بود آبی و قرمز قاطی بود ولی دیروز نسخه 2006 رو دانلود کردم تعجب کردم.

یه چیز جالب اینکه فایروال زون آلارم دیشب پس از گذشت 1ساعت وخورده ای دیگه نتونست مقاومت کنه و وویروس ناشناخته از این فایروالم متاسفانه رد شد.

شما به اون لينك هايي كه من دادم رفتيد؟
اصولا با مطالعه اونا بايد مشكلتون حل بشه

shahbab
17-10-2005, 15:53
در سیستم من nod32 یک ترو جان را تشخیص می دهد ، اما قادر به clean و یا delet آن نیست و تنها گزینه ممکن leave است که به معنای تجاهل و لاپوشانی در برابر این ترو جان می باشد!
تمامی شکل های اسکن این نرم افزار را امتحان کردم ،فایده ای نداشت. یه راهنمایی توپ بما بکنید ..بخصوص دوستان نود..ی
File C:\RECYCLER\S-1-5-21-1292428093-2000478354-682003330-1003\Dc47.part is infected with trojan Win32/TrojanDownloader.IstBar.IS. The file can be deleted. It is strongly recommended that you back up any crucial data before you proceed.
قسمت انگلیسی پیام آنتی ویروس را نشان می دهد.

اگه اینطوره nod32 داره میگه میتونه پاکش کنه که!
نمی تونه پاکش کنه و از کنارش باکلیک کردن روی leave رد میشه و ترو جان هم وقتی یه بار دیگه اسکن می کنم می بینم که هنوز هست ...
دوستان یکی بهم کمک کنه..!! ماه رمضونی صواب داره.

sAsAn.K
17-10-2005, 16:31
shahbab جون شما کاسپرسکی بریز هم چین پاکش می کنه که دیگه این طرفا نمیاد منم به طور متوسر هفته ای 2 بار این ویروس رو میگیرم!

shahbab
17-10-2005, 17:25
shahbab جون شما کاسپرسکی بریز هم چین پاکش می کنه که دیگه این طرفا نمیاد منم به طور متوسر هفته ای 2 بار این ویروس رو میگیرم!
sAsAn.K عزیز ..کاسپر رو دوست ندارم !!؟ حالا چرا ؟ بماند!
یکی به من درمونده کمک کنه.

sAsAn.K
17-10-2005, 17:30
Spy Sweeper هم حال این ویروس رو میگیره اساسی!

Soda
17-10-2005, 19:51
shahbab جان شما خودت دستي ببين ميتوني اين فايل رو پاك كني يا نه توسط سيستم عامل يا چيز ديگه اي قفل شده و نميشه پاكش كرد
شايد اين دليل نود باشه البته فقط شايد
ebilove جان من تو يه سايتهايي رفتم كه فقط با معرفي ميشه رفت و نميشه در حالت عادي توش رجيستر كرد

Gilopa
18-10-2005, 00:02
شما به اون لينك هايي كه من دادم رفتيد؟
اصولا با مطالعه اونا بايد مشكلتون حل بشه

بله امیر جان من قبلا رفته بودم تمام این کارا رو تست کردم این روش ها فایده ای نداره خوشبختانه فعلا سیستمم رو تا حدودی نجات دادم از این ویروس .ممنون از زحماتی که کشیدی. ;)

M A S 0 U D
18-10-2005, 00:45
انتي ويروس همه كاره با قابليت اپديت وسريال نامبر که سرعت سیستم رو پایین نیاره کسی سراغ داره؟ضمنا بين bitdefender و kaspersky و nod32 و ِDrweb کدومشون با توجه به مورد های گفته شده بهترند؟
+++
بین kaspersky antivirus و kaspersky internet security کدوم کاراتره؟
+++
لینک دانلود اخرین نسخه انتیویروسهای زیر رو به همراه کرک وسریال می خواستم .

kaspersky antivirus
kaspersky personal firewall
kaspersky internet security

ادقام شد!
میثم

ebilove
18-10-2005, 04:12
سلام عزيز
سوالاتو تو يك پست هم بدي مشكلي پيش نمياد
قبل از طرح سوال هم پستا رو بخون اگه به جواب نرسيدي بعد بپرس

نود و كسپر اينجا زياد ترفدار داره چون در حال حاضر از بهترين ها هستن
در مورد بقيه سولات هم فكر كنم يك نگاه به پستاي قبلي بندازي جواب ميگيري

mobin
18-10-2005, 04:56
دوستان علت خاصی داره جواب منو نمیدین؟
یعنی من غریبه ام؟!!!

ebilove
18-10-2005, 05:21
مبين جان
من توي دو صفحه قبل كه سوالي نديدم
اگه امكان داره دوباره بپرس

borzou_one
18-10-2005, 05:26
دوستان علت خاصی داره جواب منو نمیدین؟
یعنی من غریبه ام؟!!!

mobinجان سلام سئوالت چی بود
اینجا ما ادم غریبه نداریم

daryoosh4
18-10-2005, 07:36
مسعود جان به اعتقاد من، و احتمالا بيش‌تر دوستان، بهترين و كارآمدترين ضدويروس، كسپراسكاي است. kaspersky internet security نرم‌افزاري است كه برنامه‌هاي ضدويروس، ضداسپاي، ضداسپم و ضد هكر را با هم دارد. اما چون برنامه‌ي ضدهكر آن كامل نيست، من استفاده از ضدويروس كسپراسكاي را با يك فايروال كامل (مانند آخرين نسخه‌ي outpost و بعد از آن zonealarm) توصيه مي‌كنم. البته مشكلي كه نسخه‌ي كنوني كسپراسكاي (5.0.388) دارد اين است كه با بعضي از فايروال‌ها ناسازگار است. احتمالا در نسخه نهايي 2006 اين مشكل ديگر حل خواهد شد.
اين هم لينك آخرين نسخه‌ي نهايي ضدويروس كسپراسكاي (البته پس از نصب كردن، حدود 3-4 مگابايت آپديت خواهد كرد).

لينك License Key اين برنامه هم در بخش كرك‌ها داده شده.

alireza-vb
18-10-2005, 12:25
مشکل من حل شد اشتباهم اين بود که آنتي ويروس قبليمو حذف نکرده بودم!!!:)

Masoud.ebi
18-10-2005, 16:07
شرکت AMD رو میبایست یکی از کارامدترین شرکت ها در زمینه تولید و نوآوری در زمینه پردازنده دانست
اخیرا این شرکت پردازنده ای رو تولید کرده بنام های آتلون 64 و سمپرون 64 بیت که در این سری از یک تکنولوژی جدید موسوم به Enhunced Anti-virus Protection کمک گرفته که عملکرد آن طبق گفته های سازندگان آن مقابله با ورود انواع ویروس،ورم و تروجان میباشد که این ویژگی ما را بی نیاز از نصب نرم افزارهای آنتی ویروسی که بعضا باعث کندی سیستم بدلیل اشغال فضای حافظه جهت محافظت سیستم میشود ، میکند
البته این مطالب ادعای سازنده آن میباشد
حال سوالی که اینجا مطرح میشود عملکرد واقعی این ویژگی در مصاف با ویروسهاست
از دوستان کسی تابحال این خاصیت رو محک زده و آیا تا چند درصد میتونه جوابگو باشه ؟
البته شایان ذکر است برای فعالسازی این ویژگی در پردازنده های فوق یعنی آتلون 64 میبایست سرویس پک 2 ویندوز حتما نصب بشه
اگه جواب بده که دیگه شرکت های تولیدکننده آنتی ویروس باید درش رو تخته کنن و بدنبال شغل دیگه ای برن !!

خلاصه اینکه دوستانی که احیانا آتلون 64 دارن لطف کنند و این ویژگی رو یه چک کنن و نتیجه رو اعلام کنند

sAsAn.K
18-10-2005, 16:23
Masoud.ebi جان من AMD Athlon64 3000+ دارم این قابلیت هم داخلش هست ولی آخرش این آنتی ویروس باید رو سیستم نصب باشه بدون آنتی ویروس نمیشه!

Masoud.ebi
18-10-2005, 18:36
ساسان جان یعنی چی آخرش باید آنتی ویروس نصب بشه میشه واضحتر بگی
مگه این ویژگی کاراییش بالا نیست شرکت سازندش که خیلی تعریفش رو کرده یعنی همش کشکه
بعدشم ویندوزت یا باید مدیا سنتر باشه یا اینکه سرویس پک 2 رو حتما نصب کرده باشی
و دیگه اونکه پردازنده ات سوکت 754 هستش یا 939 آخه تکنولوژی این دو تا با هم تفاوت داره

اگه اینجوری که شما میگی باشه غیرفعال بشه که بهتره یعنی بود و نبودش فرقی نداره ؟
نمیتونی دقیقا میزان کاراییش رو چک کنی ؟

combat
18-10-2005, 19:39
اين نورتون كرك نداره ؟

sAsAn.K
18-10-2005, 19:43
Masoud.ebi جان سلام
مال من 939 هست و به خاطر این گفتم باید آنتی ویروس روش نصب باشه که CPU AMD Athlon 64 Socket939 که جلوی همه ی ویروس ها رو که نمیتونه بگیره که باید آنتی ویروس هم نصب باشه!
ضمنا بستگی به مادربورد هم داره که Enhanced Virus Protection رو ساپورت کنه یا نه که معمولا ساپورت می کنن (البته اونایی که برای هسته ی K8 ساخته شدن;)

M A S 0 U D
19-10-2005, 02:24
ممنون

mobin
19-10-2005, 05:20
ebilove و borzou عزیز از لطفتون ممنونم . سوال در همین تایپیک شمارههای 1244 و 1364 بود .
دوباره خدمتتون میگم . وقتی bitdefender 9 pro نصب میکنم سیستم خیلی کند میشه . ویندوز دیر بالا میآد. علت چی میتونه باشه؟

دوم اینکه گزینه های delete - clear و قرنطینه کردن در این نرم افزار ظاهرا وجود نداره. ممکنه توضیح بفرمائین؟

Adel.p30
19-10-2005, 06:58
اين نورتون كرك نداره ؟
اقا جون باز هم بد اومدی combat
اخه بحث یه چیز دیگه هست شما اومدین وسط بحث انتی ویروسها درخواست کرک کردین

Sinagood
19-10-2005, 07:09
ساسان جان چرا از نود 32 64 بیت استفاده نمیکنی؟
من دارمش و روی یک دستگاه 64 بیتی هم اینستال کردم

daryoosh4
19-10-2005, 07:38
انتي ويروس همه كاره با قابليت اپديت وسريال نامبر که سرعت سیستم رو پایین نیاره کسی سراغ داره؟ضمنا بين bitdefender و kaspersky و nod32 و ِDrweb کدومشون با توجه به مورد های گفته شده بهترند؟
+++
بین kaspersky antivirus و kaspersky internet security کدوم کاراتره؟
+++
لینک دانلود اخرین نسخه انتیویروسهای زیر رو به همراه کرک وسریال می خواستم .

kaspersky antivirus
kaspersky personal firewall
kaspersky internet security

ادقام شد!
میثم

مسعود جان آيا توضيحات من مفيد بود؟

sAsAn.K
19-10-2005, 09:24
Sinagood من ویندوزن 32 بیتیه تا حالا 64 بیتیه خوب و کامل که کرک نخواد یا اینکه کرک توش داشته باشه پیدا نکردم
ضمنا درایور صدا برای 64 بیتی رو هم روی یه 64 بیتیه بتا نصب کردم اصلا نشناخت!.
اگه شما یه XP 64 بیتی تمیز سراغ داری بگو که درایور ها هم روش نصب بشن البته 64 بیتیشون.

alaodin
19-10-2005, 13:13
اگر كسي كاسپر 2006 ورژن آزمايشي را بر روي سيستم خود دارد درباره كاركرد آن توضيح دهد كه كاركرد آن خوب است يا نه ؟ خواهش مي كنم كساني كه با اين ورژن كار كرده اند نظر بدهند ؟آيا بهتر نيست از ورژن قديمي تر ان استفاده كنم من كه با اين ورژن مشكلات زيادي دارم شما چطور؟

Gilopa
19-10-2005, 14:47
عزیزم کاسپرس عالیه کارش و به نظر من به شخصه فعلا در بین ویروس یابهای جهان اول.البته نسخه 2006 فقط ویروس یاب نیست هم تروجان هم اسپای وار میشناسه هم دارای یه گارد قویه که تقریبا تا حدودی نقش فایروال رو بازی میکنه.یه بدی داره اونم اینه سرعت سیستم رو در هنگام وصل شدن به اینترنت خیای پایین میاره و بهتره در کنار نود 32 نصب باشه رو سیستمت.

Mehdi_Best
19-10-2005, 18:38
شرکت AMD رو میبایست یکی از کارامدترین شرکت ها در زمینه تولید و نوآوری در زمینه پردازنده دانست
اخیرا این شرکت پردازنده ای رو تولید کرده بنام های آتلون 64 و سمپرون 64 بیت که در این سری از یک تکنولوژی جدید موسوم به Enhunced Anti-virus Protection کمک گرفته که عملکرد آن طبق گفته های سازندگان آن مقابله با ورود انواع ویروس،ورم و تروجان میباشد که این ویژگی ما را بی نیاز از نصب نرم افزارهای آنتی ویروسی که بعضا باعث کندی سیستم بدلیل اشغال فضای حافظه جهت محافظت سیستم میشود ، میکند
البته این مطالب ادعای سازنده آن میباشد
حال سوالی که اینجا مطرح میشود عملکرد واقعی این ویژگی در مصاف با ویروسهاست
از دوستان کسی تابحال این خاصیت رو محک زده و آیا تا چند درصد میتونه جوابگو باشه ؟
البته شایان ذکر است برای فعالسازی این ویژگی در پردازنده های فوق یعنی آتلون 64 میبایست سرویس پک 2 ویندوز حتما نصب بشه
اگه جواب بده که دیگه شرکت های تولیدکننده آنتی ویروس باید درش رو تخته کنن و بدنبال شغل دیگه ای برن !!

خلاصه اینکه دوستانی که احیانا آتلون 64 دارن لطف کنند و این ویژگی رو یه چک کنن و نتیجه رو اعلام کنند

مسعود جان سلام
به نظر من اگه بتونه جلوي يك سري از ويروس ها و تروجان ها رو هم بگيره، باز هم نمي تونه كامل باشه. چون هر روز ويروس هاي جديدي نوشته مي شوند و مطمئن باش كه ويروس نويسان دست روي دست نمي گذارند و حتما ويروسهايي مي نويسند كه بتونه از اين سيستم عبور كنه.

اگر كسي كاسپر 2006 ورژن آزمايشي را بر روي سيستم خود دارد درباره كاركرد آن توضيح دهد كه كاركرد آن خوب است يا نه ؟ خواهش مي كنم كساني كه با اين ورژن كار كرده اند نظر بدهند ؟آيا بهتر نيست از ورژن قديمي تر ان استفاده كنم من كه با اين ورژن مشكلات زيادي دارم شما چطور؟

دوست عزيزم سلام
من با كاسپرسكي 2006 كار كرده ام و به نظر من خيلي بهتر از نسخه هاي قبلي است. حداقل در مورد من كه اينطور هست. فقط باز هم مانند نسخه هاي قبلي كاسپرسكي، روي سرعت سيستم تاثير مي گذارد.

combat
19-10-2005, 19:16
اقا جون باز هم بد اومدی combat
اخه بحث یه چیز دیگه هست شما اومدین وسط بحث انتی ویروسها درخواست کرک کردین

خوشگلم بهتره توضيحات تاپيك رو هم بخونيد :happy: زود هم تصميم نگير

borzou_one
19-10-2005, 19:59
Spy Emergency 2005 Build 2.0.305

سریال:

david_007
19-10-2005, 21:12
دوستان من قبلا نود32 نسخه ادمین را دانلود کرده بودم ولی نصب نکردم اما دیروز که خواستم بجای کاسپر ا اون اسفاده کنم دیگه نتونستم به نت کانکت بشم حتی برای آپدیت شدن هم پیام میداد که به نت وصل نیستی در صورتی که بودم و هیچ کدوم از مرورگر هام هم کار نمیکردند تا اینکه نود را پاک کردم مساله حل شد ودوباره نصبش کردم همون مشکل پیش اومد ا اینکه اصلا بیخیالش شدم .... اگه میشه راهنمائیم کنید تا بتونم نود رو هم داشته باشم
دوم اینکه اصلا میشه کاسپر و نود رو با هم روی سیستم داشت یا نه ؟

dash_mehran
19-10-2005, 22:52
آنتی ویروس kaspersky 2006 beta رو نصب کردم.ولی کار نمی کنه.پیغام می ده:license has been expiredچه کارش کنم؟!!!!

ebilove
20-10-2005, 04:44
ebilove و borzou عزیز از لطفتون ممنونم . سوال در همین تایپیک شمارههای 1244 و 1364 بود .
دوباره خدمتتون میگم . وقتی bitdefender 9 pro نصب میکنم سیستم خیلی کند میشه . ویندوز دیر بالا میآد. علت چی میتونه باشه؟

دوم اینکه گزینه های delete - clear و قرنطینه کردن در این نرم افزار ظاهرا وجود نداره. ممکنه توضیح بفرمائین؟

مبين جان من تا حالا نصب نكردم
چشم فردا نصب ميكنم و بهت پاسخ ميدم

daryoosh4
20-10-2005, 06:57
آنتی ویروس kaspersky 2006 beta رو نصب کردم.ولی کار نمی کنه.پیغام می ده:license has been expiredچه کارش کنم؟!!!!
داش مهران جان، شايد شما از يك نسخه‌ي بتاي قديمي استفاده كرده‌اي كه تاريخ استفاده‌ي آن به پايان رسيده بوده.
جديد‌ترين نسخه‌ي بتاي كسپراسكاي اين است (البته توليد كنندگان اين محصول اعلام كرده‌اند كه اين نسخه به طور كامل امتحان نشده و در واقع براي بررسي ايرادات آن منتشر شده است. بنابراين استفاده از همان نسخه نهايي موجود را توصيه مي‌كنم):

nariman888
20-10-2005, 16:33
سلام به همگی
تا اونجا که یادم میایدبرای اپدیت این نسخه احتیاج به یک وصله بود که من در کامپیوترم داشتم ولی حالا هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم !!!!
کسی از دوستان این وصله رو داره یا راه دیگه ای سرهغ داره؟
در ضمن کسی فایلهای اپدیت ذخیره شده داره یا نه؟

Adel.p30
21-10-2005, 07:37
خوشگلم بهتره توضيحات تاپيك رو هم بخونيد :happy: زود هم تصميم نگير
اول مواظب حرف زدنت باش دوم خشکلم خودتی بی معرفت
یعنی قبول نداری اشتباه کردی اخه وسط بحث سخت افزاری اومدی درخواست کرک کردی
ضمنا قوانین انجمنم از حفظم
اقا کوچولو
هنوز برای بحث کردن با من خیلی خیلی ریز هستی

Soda
21-10-2005, 08:22
اين ديگه چه وضعشه آقا
برا كل كل كه نيومدين اينجا
اگه شما قوانين انجمن رو از بر هستي
پس چرا اينجا داري از اين بحثها ميكني؟
----------------------------------------------------
لينك كيجن / پچ مورد نظر برا PcCillin

محمد امين
22-10-2005, 20:19
سلام
اگه كسي از دوستان خبر داره كه چه بلايي سر سرويس آپديت bitdefender اومده ما رو هم خبر كنه
ممنون

Cracki
23-10-2005, 04:21
شرکت آلمانی eTrust طی اقدامی که 2 روز پیش انجام داده به کاربران خود اجازه داده که
هم آنتی ویروس و هم آنتی سپای ویر این شرکت را تا تاریخ 1-11-2005 بصورت نسخه فول
و رجیستر شده دانلود کنند.

از قرار معلوم آنتی ویروس آن نسخه آلمانی آن بوده و فکر نکنم به درد کسی بخوره چونکه
زبانش آلمانیه اما دوستای ایرانی که در آلمان زندگی میکنند میتوانند این آنتی ویروس را
بطور کاملا قانونی به مدت یک سال استفاده کنند .

eTrust EZ Antivirus 2005

Size: 4.3 MG

و اما آنتی سپای ویر آن...
طبق بحثی که در سایت امنیتی wilderssecurity صورت گرفته این برنامه نیز تا تاریخ 1/11/2005 یعنی
9 روزه دیگه دانلود نسخه فول آن که حجمش 16 مگ میباشد برای همه آزاد است و همچنین
تا مدت یک سال رجیستر میشود.

از قرار معلوم نسخه انگلیسی آن میباشد و همانطور که در بالا اشاره کردم تا یک سال
میتوانید ازش بصورت مجانی استفاده کنید. البته من خودم دانلود کردم ولی تا کنون اینستالش
نکردم که بخوام درست بودن این مطلب را تایید کنم. اما کسانی که مشتاق به دریافت اطلاعات بیشتری
هستند میتوانند به این سایت زیر مراجعه کنند.

بعد از مطمئن شدن از درست بودن خبر بهتره هر چه زودتر دانلودش کنید چونکه نسخه های اینترنتی این
آنتی سپای ویر حدود 5 مگ هستند در حال که نسخه فولی که عرضه شده 16 مگ حجم داره.

eTrust PestPatrol Anti-Spyware 2005
Size: 16 MG

موفق باشید

Mehdi_Best
23-10-2005, 13:54
كركي جان سلام
مثل هميشه كولاك كردي. من كه رفتم براي دانلود آنتي اسپاي ويرش.

shahbab
23-10-2005, 18:41
Cracki عزیز ..با تشکر از Up.Date بودن شما..یه سوال پیش میاد...
گفتین که این نرم افزار برای مدت یکسال مجانی رجیستر میشه...چطوری؟ منظورم اینه که ما بالاخره باید یه سریالی چیزی برای رجیستر کردن داشته باشیم ،از کجا بیاریمیش؟ اگه لازمه بعد از دانلود و نصب تو سایتش بریم و مثلا ثبت نام کنیم و یه همچی چیزایی ..لطفا راهنمایی کنین

borzou_one
23-10-2005, 20:59
McAfee VirusScan v10.0.27 Professional
CODE

CODE

fix

ندیدم معرفی شده باشه اگر قبلا معرفی شده بود ببخشید

AntiVir Personal Edition 6.32.00.50

Date: 2005-10-19
Size: 7.6 Mb
License: Freeware
Requires: Win All
Downloaded: 882939 Times

AVG Anti-Virus + Firewall 7.0.338

CODE

SN: 70-THXMV1-PI-C21-SJNT7-3FQ-IFGS
70-THXMV1-PQ-C41-S79JQ-3F0-6KZ3
70-THXMV1-P2-C41-S5GMA-UMF-ESX7
70-THXMV1-P8-C41-S2ISU-PI4-4GNZ
70-THXMV1-P2-C41-SFCTJ-XVY-H3D4
70-THXMV1-P1-C41-S79HJ-2X2-F7GS

Cracki
23-10-2005, 23:36
شهاب جان در بالا اشاره کردم که من خودم شخصا دانلود کردم ولی اینستالش نکردم. چونکه الان دارم از نسخه 4
این برنامه استفاده میکنم و برای اینستال کردن نسخه 5 باید 4 را آنیستال کرد.

ولی طبق توضیحاتی که در سایت داده شده شماره سریال این برنامه در داخل خود برنامه ثبت شده است و شما
احتیاج به هیچ چیزی ندارید. وقتی که سایتش میگه مجانیه خوب حتما یک چیزی باید در کار باشه الکی که نمیان
اعتبار خودشون رو خراب کنند.

تازه الانم که بصورت مجانی گذاشته فقط تا 9 روز دیگه میشه از این لینک بالا استفاده کرد و بعد از 9 روز دوباره
پولی میشه. یعنی این فقط یک تبلیغ برای محصولشون هست .

موفق باشی

Ali_k
24-10-2005, 07:25
دوستان سلام
من یه مشکلی پیدا کردم و اون اینه که کاسپرسکی با ویندوز نمیاد بالا و وقتی هم روی آیکونش کلیک میکنم عملن هیچ اتفاقی نمیقته و آیکونش کنار ساعت نمیاد و وقتی هم 2.3 بار رو آیکونس کلیک میکنم اررور میده و میگه که کاسپرسکی already started
حالا باید چیکار کنم؟ نکنه ویروس باعث شده غیر فعال بشه

shahbab
24-10-2005, 09:13
این نرم افزار را که cracki عزیز زحمت کشیده و خبر دانلود رایگان ورژن اصلی اونو از سایتش برای ده روز داده بودند...دانلود و نصب کردم ...پس از یک دانلود 16MB و یه آپدیت چند مگا بایتی بنظرم آمد که زیاد هم چیز جالبی نیست .چرا؟ مدتی است که nod32ام یک تروجان را در سیستمم شناسایی میگند ولی قادر به پاکسازی آن نیست، امیدوار بودم که این Anti spyware بتواند آنرا شناسایی و پاک کند ولی حتی شناسایی هم نکرد...در هر صورت چون نصبش کردم حالا یه چند روزی نگهش میدارم ببینم چطور می شود!

borzou_one
24-10-2005, 20:24
Ali_kجان سلام در سه صورت انتی ویروس غیرفعال میشه اول اینکه یه فایلی از انتی ویروس اسیب ببینه حالا به هر دلیلی دوم اینکه به وسیله یک تروجان انتی ویروس غیر فعال بشه که اکثر تروجانهائی که برای دزدیدن پسورد وارسال اون به ایمیل شخص هک کننده درست شده از این جمله هستند وسوم اینکه ممکنه برنامه ای نصب شده باشه که با انتی ویروس تداخل داشته ومانع فعالیت اون بشه
در هرصورت من فکر میکنم مجددا باید کاسپرسکای را نصب کنید البته قبل از نصب فایلهای ابدیت اونا کپی کنید که دیگه نیاز به ابدیت مجدد نباشه
موفق باشید

borzou_one
24-10-2005, 21:09
دوستانی که Norton Antivirus 2006 دارند لطفا این کرک را امتحان کنند وجوابشا مرقوم بفرمایند:
CODEPATCH:

PASSWORD (For Patch):
WAREZ-XYZ.COM

works/tested

sAsAn.K
24-10-2005, 22:15
برزو جون کرک واز نات فاوند!
لینک رو توی کد بزار مرسی.;)

sAsAn.K
24-10-2005, 22:22
کرکرو دانلود کردم اینم یه تروجان مثل کرک قبلی!

borzou_one
24-10-2005, 22:27
ساسان جان بفرمائید:

PASSWORD (For Patch):
WAREZ-XYZ.COM

ساسان جان این سریالها را هم امتحان بفرما

try this serial
S/N: B26WG-4VJRW-HP9XV-3WQCV-FP8B3
S/N: B4X3P-JGFGC-C4C3P-JRQPP-QW3WG

alirafaat
24-10-2005, 23:53
سلام
pestportal رو نصب کردم
با وجود اینکه من نرم افزارهای زیر رو دارم و همه هم به روزهستند
spycatcher
dr spyware
ewido
sweeper
ad-aware se
99جک وجونور پیدا کرد اونهم با چه اسمهایی !!طوریکه با ترس و لرز اجازه اکسکلود کردن رو بهش دادم که خوشبختانه مشکلی پیش نیامد
راستی یه سوال
این احتمال هم وجود داره که چنین نرم افزارهایی برای بازار گرمی یه سری فایل به درد نخور رو پیدا کرده و به اسم تروجان معرفی کنند؟

Sinagood
25-10-2005, 04:47
ممکنه یه شرکتهایی این کارو بکنن اما pestpatrol عمرا!!

Ali_k
25-10-2005, 06:21
برزو جان ممنون از راهنماییتون . بله من اون ورژنو پاک کردم و آخرین ورژن که 5.0.0.390 بود را دانلود و نصب کردم و در کمال تعجب هیچ چیزی تو سیستمم پیدا نکرد .
راستی ببشخید میشه آدرس آپدیتای کاسپراسکی را یه بار دیگه بدید؟
من یه بار از قسمت مورد نظر کپی کردم ولی بعد که ویندوزو عوض کردم آپدیتو قبول نمیکرد ووسطش ارور میده گفتم نکنه آدرس اشتباه باشه؟
حالا یه بار دیگه اگه میشه مرحمت کنید
ممنون برزو جان

daryoosh4
25-10-2005, 06:47
جديدترين نسخه‌ي بتاي ضدويروس كسپراسكاي

Adel.p30
25-10-2005, 07:50
چگونه می تونم اپ دیتهای یه انتی ویروس رو ذخیره کنم و هنگام نصب مجدد انتی ویروس انتی وروس را با اپدیتهای گذشته بروز کنم
اگر کامل توضیح دهید ممنون میشم

sAsAn.K
25-10-2005, 08:06
Adel.p30 جون آنتی ویروست چیه؟

محمد امين
26-10-2005, 02:23
سلام دوستان
من از kasper استفاده ميكنم و ميخوام اونو با dap لينك كنم يعني از توي dap تنظيم كنم كه با كاسپر فايلهاي دانلودي رو چك كنه. آدرس فايل kavshellex.exe رو به dap دادم ولي وقتي كه ميخواد چك كنه كلا كاسپر بسته ميشه. ميدونين بايد چيكار كنم؟؟

tazehkar
26-10-2005, 05:35
دوستان این ابدیتهای کاسپرسکس را کجاباید پیدا کرد وچطوری وکجا باید کپی کرد که ابدیت بشه من هرکاری میکنم نمیشه لطفا به من کمک کنید فوریه یه توضیح خوب هم بدید متشکرم
borzou_oneعزیز یه بار گفتید وانجام هم دادم حالا فراموش کردم که چیکار باید کرد

arkadas
26-10-2005, 06:29
دوستان این ابدیتهای کاسپرسکس را کجاباید پیدا کرد وچطوری وکجا باید کپی کرد که ابدیت بشه من هرکاری میکنم نمیشه لطفا به من کمک کنید فوریه یه توضیح خوب هم بدید متشکرم
borzou_oneعزیز یه بار گفتید وانجام هم دادم حالا فراموش کردم که چیکار باید کرد
پوشه Basesراازمسیر زیر کپی کن و یک جای دیگه سیو کن:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro\5.0
حالا هر وقت ویندوز رو عوض کردی،پوشه Basesرو در همون مسیر replaceکن.

Adel.p30
26-10-2005, 06:40
Adel.p30 جون آنتی ویروست چیه؟
ساسان جان انتی ویروسهام دوتا هستند هم
Nod32,bitdefender8
ساسان جان شما اگر برای هر دو توضیح بدید ممنون میشوم

sAsAn.K
26-10-2005, 07:54
Adel.p30 جون برای نود32 این پوشه رو نگه دار:
C:\Program files\ESET\Updfiles
و برای bitdefender هم چون الان نصب ندارم فکر می کنم این بود مسیرش:
C:\Program files\common files\softwin\bitdefender و چون یادو نیست شما فعلا پوشه ی Bitdefender رو از همین مسیری که گفتم نگهش دار!.
مشکلی بود در خدمتیم.:)

Masoud.ebi
26-10-2005, 11:49
عادل جان
برا بیت دفندر این پوشه رو نگه دار

C:\Program Files\Common Files\Softwin\BitDefender Scan Server\Plugins
البته در صورتیکه که ویندوزت بر روی C نصب باشه
و برای نود علاوه بر پوشه ای که ساسان جان گفتن فایل های
nod32.000
nod32.001 تا nod32.006
رو هم نگه دار

sAsAn.K
26-10-2005, 18:21
مصعود جان از کمکت خیلی ممنون.:)

ebilove
26-10-2005, 23:58
با سلام
دوستان واسه پاندا چي كسي ميدونه؟

arkadas
27-10-2005, 02:54
با سلام
دوستان واسه پاندا چي كسي ميدونه؟
از داخل دایرکتوری پاندا،این فایل رو کپی بگیر و یک جای دیگه نگه دار و بعد از نصب REPLACEکن:
pav.sig

M A S 0 U D
27-10-2005, 06:13
لطفا منو راهنمایی کنید که در اینترنت یک انتی ویروس به تنهای میتونه رایانه رو محافظت کنه و از ورود ویروس و تروژان جلوگیری کنه یا نه حتما باید از اینترنت سکوریتی استفاده کنیم ظمنا اکثر اینتر نت سکوریتی ها و فایر والها اعصاب خورد کنند . اصلا فرقشون چیه؟
نظرتون در مورد 2005 kaspersky antivirus چیه؟ و اینکه چه طوری میشه به صورت دستی به روزش کرد؟
با تمام گفته های بالا من از 2005 kaspersky antivirus استفاده کنم یا از 2005 kaspersky hnternet security?

arkadas
27-10-2005, 06:16
Steganos Security Suite™ 2006 8.0.1
لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arkadas
27-10-2005, 06:41
لطفا منو راهنمایی کنید که در اینترنت یک انتی ویروس به تنهای میتونه رایانه رو محافظت کنه و از ورود ویروس و تروژان جلوگیری کنه یا نه حتما باید از اینترنت سکوریتی استفاده کنیم ظمنا اکثر اینتر نت سکوریتی ها و فایر والها اعصاب خورد کنند . اصلا فرقشون چیه؟
نظرتون در مورد 2005 kaspersky antivirus چیه؟ و اینکه چه طوری میشه به صورت دستی به روزش کرد؟
با تمام گفته های بالا من از 2005 kaspersky antivirus استفاده کنم یا از 2005 kaspersky hnternet security?
سلام
در مورد سوال اولتون،خیر،یک انتی ویروس به تنهایی نمی تواند سیستم رو محافظت کند البته امنیت سیستم رو افزایش می دهد ولی کافی نیست،باید از یک فایروال استفاده کنید،در مورد اینکه گفتید اعصاب خورد کنند فایروال ها،اینو بگم که به صرف نصب بودن یک فایروال امنیت به شما هدیه داده نمیشه،باید طریقه استفاده و پیکر بندی اون رو بدونید ،شاید اگر به خوبی انرا پیکر بندی کنید دیگه اعصاب خورد کن هم نباشه.
در مورد فرق اینترنت سکیورتی و فایروال ها سوال کردید:
معمولا اینترنت سکیوریتی ها شاما فایروال و انتی ویروس و ...هستند در ..............
در مورد سوال اخرتون،یک موضوع سلیقه ای است،اگر از اینترنت سکیوریتی کاسپر استفاده کنید دیگه نیازی به انتی ویروس و فایروال های دیگه ندارید.
من خودم ترکیب کاسپرسکی انتی ویروس و outpostرو می پسندم.

Adel.p30
27-10-2005, 07:17
سلام
اقا مسعود واقا سا سان دست هر دوی شما درد نکنه

Adel.p30
27-10-2005, 07:26
سلام
من لینک اخرین ورژن انتی ویروس کاسپر سکی رو مخواستم با کرکش
اگه اقا مسعود یا اقا ساسان کمک کنن بازهم شرمنده این دو عزیز میشم

Masoud.ebi
27-10-2005, 10:03
عادل جان
خواهش میکنم دشمنت شرمنده
اینم لینک دانلود آخرین نسخه کاسپرسکی

اینم لینک کرک

البته بگم این نسخه رو که دانلود کردی کاسپر برا اولین باری که اتومات آپدیت میکنه یه پچ نیز نصب میکنه برای ارتقا به نسخه
5.0.390 که بایستی به پیغام و درخواست آنتی ویروس برا نصب پچ جواب مثبت بدید

موفق باشیــــــــــــــد

محمد امين
27-10-2005, 15:56
سلام دوستان
پست قبلي ما رو كه هيچ كي جواب نداد اين يكي رو حداقل جواب بدين
براي آپديت كردن كاسپر كه يه فايل cumul.zip روي سايتش ميذاره يه black.lst داره كه كليدتون رو تشخيص ميده كه نامعتبره و نرم افزار رو از كار ميندازه. چه كنيم؟

Soda
27-10-2005, 16:27
محمد امین جان
چه کنیم نداره خوب دانلودش کن :biggrin:

محمد امين
27-10-2005, 16:55
محمد امین جان
چه کنیم نداره خوب دانلودش کن :biggrin:
سلام
سودا جان چي رو دانلود كنم؟ ميگم توي همون فايل cumul.zip خود كاسپر اين فايل رو گذاشته كه ليست سياه invalid license key هست و وقتي كه كليدتو ميبينه كل نرم افزار رو غير فعال ميكنه

Soda
27-10-2005, 19:15
خوب ما هم داریم همون فایل یپ رو دانلود میکنیم
ولی تو لیست سیاه نمی ره
یعنی این کی که ما داریم مشکلی نداره فعلا

sAsAn.K
27-10-2005, 21:00
Adel.p30 جون مصعود عزیز لطف کردن و لینک رو دادن من صبح داشتم پست رو برای شما سند می کردم DC شدم!!!

محمد امين
27-10-2005, 21:41
خوب ما هم داریم همون فایل یپ رو دانلود میکنیم
ولی تو لیست سیاه نمی ره
یعنی این کی که ما داریم مشکلی نداره فعلا
مگه فايل license شما اين نيست؟
000851DB.key
من اينو از سايتهاي كرك گرفتم

Soda
27-10-2005, 21:48
اسم فایل زیاد نمی تونه ملاک باشه ولی نه من از این استفاده میکنم
0007ec91.key

محمد امين
27-10-2005, 22:02
لينكشو نداري؟ ممنون ميشم
راستي يه مشكل ديگه هم دارم. من سر كار بيت دفندر رو نصب كردم. توي سايتش ديگه آپديت دفنيشن ها رو نميذاره ولي من توي لينك زير پيدا كردم كه براي من لينكش كار نميكنه. ميشه يه تست بكنيد كه براي شما كار ميكنه يا نه؟ ممنون :blush:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 28.html

sAsAn.K
27-10-2005, 22:03
soda جون میتونه ملاک باشه چون من بضی وقت ها Rename که می کردم قبول نمی کرد!

papiyoon
28-10-2005, 00:45
عادل جان
خواهش میکنم دشمنت شرمنده
اینم لینک دانلود آخرین نسخه کاسپرسکی

اینم لینک کرک

البته بگم این نسخه رو که دانلود کردی کاسپر برا اولین باری که اتومات آپدیت میکنه یه پچ نیز نصب میکنه برای ارتقا به نسخه
5.0.390 که بایستی به پیغام و درخواست آنتی ویروس برا نصب پچ جواب مثبت بدید

موفق باشیــــــــــــــد
اقا این لینک ورژن 2006 final هست یا beta ؟

ماراتون
28-10-2005, 01:54
با سنام (فراتر از یک نام) خدمت حضار غایب
اگر ممکنه یک لینک مشت (masht) در مورد انتی ویروس pc-cillin 2006 به ما بدین البته اگه کرکش هم باشه که دیگه
جوووووووووووووووووووووووو ن باحاللللل می شه ممنون و مرسی 40 50 60 70 80 90 100 حالا که رسید به صدتا خدافظ

ebilove
28-10-2005, 02:00
با سلام

اول ورودتو خوشامد ميگم
دوم از طرز پست دادنت اصلا خوشم نيومد
سوم سرچ كني پيدا ميكني

Adel.p30
28-10-2005, 07:29
اقا مسعود دستتون درد نکنه جبران می کنم

arkadas
28-10-2005, 07:31
پی سی سیلین هنوز ورژن 2006 خودشو نداده،نسخه بتاش فکر کنم اومده ولی لینکی ازش ندیدم،تو خود سایت trend microهنوز
اخرین نسخه رو همون 12.44گذاشته.
.................................................. ..............
AVG Anti-Virus 7.1.362 Build 652
Professional: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیجن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------
Free: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Adel.p30
28-10-2005, 07:34
دسته شما هم درد نکنه سا سان جان

sAsAn.K
28-10-2005, 09:04
ما که کاری نکردین خواهش می کنم عادل جان.:)

borzou_one
28-10-2005, 12:32
Dr.Web 4.33.1

کرک:

Masoud.ebi
28-10-2005, 19:44
نوشته شده توسط Papiyoon :

اقا این لینک ورژن 2006 final هست یا beta ؟

نه پاپیشون جان
اون لینک نسخه 5.0.388 یا همون 2005 فاینال هست
نسخه 2006 اون هنوز بتا هستش
لینک دانلود آخرین نسخه بتای 2006
6.0.15.222 Pre- Beta1

arkadas
31-10-2005, 03:45
Sophos Anti-Virus 3.99
انتی ویروس خوبیه ولی اینترفیسش ناجوره به نظر من.برای شبکه مناسبه.

Adel.p30
31-10-2005, 06:39
مگه میشه اقا سا سان شما کاری نکرده باشی همین که به جواب ها ی من اهمیت می دی خودش خیلی

Adel.p30
31-10-2005, 06:46
سلام
اقا یون میخو استم بگم ایا لود شدن انتی ویروس تا چه اندازه در خوب بودن انتی ویروس تا ثیر داره

Mehdi_Best
31-10-2005, 10:13
عادل جان سلام
متوجه منظورت نشدم. منظورت از لود شدن آنتي ويروس تا چه اندازه در خوب بودنش تاثير داره چيه؟

sAsAn.K
31-10-2005, 11:53
عادل جون خجالت نده عزیز:)
عادل جون سرعت لود شدن آنتی ویروس هیچ تاثیری توی خوب بودنش از نظر قوی بودن نداره ولی همیشه یکی از شرط های انتخاب یک آنتی ویروس خوب سرعت کم نکردنشه وگرنه هیچ تاثیری تو قدرتش نداره.;)
سوال دیگه ای بود در خدمتیم عادل جون.;)

sAsAn.K
31-10-2005, 17:14
برو بچز این نسخه از AntiVirus Kit 2006 فکر کنم کرک شدس یه تستی بزنین:
دانلود:

خبرشو زود بدین ممنون میشم.
پسوردشم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAsAn.K
31-10-2005, 19:30
نسخه ی جدید Pc-Cillin Internet Security
PC-Cillin Internet Security 2006
دانلود:

sAsAn.K
31-10-2005, 19:35
نسخه ی قابل Resume برنامه ی AntiVirusKit 2006 ک تازه پیدا کردم:
دانلود نسخه ی کامل:

سریال:

میرور:
دانلود نسخه ی کرک شده:

Masoud.ebi
31-10-2005, 21:12
بابا ایول تو دیگه کی هستی ؟!!
دمت جیلیــــــــــــز ساسان جون
رفتیم سی دانلودش

sAsAn.K
31-10-2005, 22:14
Masoud جون خواهش می کنم داداش!
ببین خواستی دانلود کنی اون که نوشته نسخه ی کرک شده رو پیشنهاد می کنم دانلود کن چون احتمالا سریال و این چیزا نمیخواد.
دانلود کردی خبرشو بده مصعود جون.
فعلا;)

sAsAn.K
31-10-2005, 22:21
دوستان لینک نسخه ی کرک شده خرابه بنابراین یکی دیگه!:
دانلود:

RAR Pass:

Masoud.ebi
31-10-2005, 22:26
ساسان جون

لینک اون نسخه کرک شده و میرور الان یعنی درست ساعت 22:31 دقیقه شب از بین رفته

حدود یک سومش رو دانلود کردم حالا میزنه
There is no file with this ID.
ظاهرا بنا به دلایلی لینک رو غیرفعال کردن

اگه تا 8 ساعت دیگه لینکش برنگرده دیگه باید بیخیالش بشم چون هر لینک که تو حالت Friendly دانلود میشه فقط 8 ساعت اعتبار داره و بس

خدا کنه دوباره لینک رو فعال کنن

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ساسان جون لا اقل لینک یه جایی رو بده که بتونیم با دان منیجر بگیریمش یا اینکه یه یوزر و پسورد از پرمیم راپید که اعتبار داشته باشه رو بذار

ماراتون
01-11-2005, 01:50
ممنون از راهنمایی arkadas
راستی ebilove شما چه جوریا هستید هر کسی عشقش هست همون طور صحبت می داره اگه هم نخاد یهجور دیگه

ebilove
01-11-2005, 02:02
با سلام
ماراتون جان من از بحث كردن و حتي تشكر كردن توي نايپيك خوشم نمياد
تمام تشكرام رو سعي ميكنم پيغام خصوصي بفرسم
هر چي من گفتم شما ببخشيد
وسلام
...............................
ساسان جان به اونترنت ما لاكپشتي هم نميشه گفت
واسه همين اگه يك جا ديگه لينك داري بزار ممنون ميشم

Adel.p30
01-11-2005, 06:47
اقا سا سان از جواب شما در صحفه قبل ممنونم
می خواستم بگم اقا مسعود شما که دارین انتی ویروس رو که اقا سا سان گفته دانلود می کنید هر وقت لینک در ست شد یه خبر هم به ما بده
ممنون ومتشکر

sAsAn.K
01-11-2005, 07:02
آقایون لینک نسخه ی کرک شده هنوز میزنه Invalid File ID !
نسخه ی قابل Resume ولی کرک نشده رو میتونید بالای این صفحه پیدا کنید بچه ها :)
ضمنا اگه یه خورده صبر کنید ممکن لینک دیگه ای پیدا کنم.
البته مهدی جون قراره توی پرشین گیگ آپلودش کنه:):):):)
خدا کنه آپلود کنه مهدی جون;)

j0l6
01-11-2005, 13:23
سلام
دیدم بحث این انتی وایروس داغه گفتم من هم یه لینک ازش بزارم شاید به دردتون خورد و کار کرد
AntiVirusKit 2006

Pass: ANti_VIrus°-Kit_¨[2006]

Masoud.ebi
01-11-2005, 16:25
دوستان بالاخره نسخه کرک نشده اش رو از سایتش گرفتم واقعا دانلود سنگینی بود چیزی حدود 50 مگ
دوستانی که میخوان دانلود کنن حتما با فلاش گت بگیرنش
با اون سریالی که ساسان جون داده بود به راحتی آپدیت شد آپدیتش حدود 5.5 مگه

ضمنا دوستانی که نسخه کرک شده رو از راپید میگیرن اگر Patch یا وصله ای داشت که ما رو از شر سریال راحت کنه لطف کنه و آپلودش کنه چون میترسم مثل نود هر ماه یه سریال جدید بخواد

تازه نصبش کردم و هنوز زیاد باهاش کار نکردم ولی آنتی ویروس جالبیه شاید بشه گفت آخر امنیته
حداقل برا من زحمت نصب دو تا آنت ویروس که قبلا داشتم رو کم کرد منظورم بیت و کاو هستش
ولی یه اشکالی که داره اینه که پروسه هاش چیزی حدود 78 مگ از رم رو اشغال میکنن یعنی یه چیزی معادل همون دو تا آنتی ویروس
در مورد Performance سیستم و سرعت سیستم دقیقا نمیتونم نظر بدم باید یکم بیشتر باهاش کار کنم
البته برا بالا بردن Performance و سرعت سیستم گزینه هایی رو تعبیه کرده که میشه براحتی برایند سیستم رو بالا برد ولیکن با بالا بردن سرعت سیستم امنیت سیستم پایین میاد و بالعکس

با تشکـــــــــــر

Masoud.ebi
01-11-2005, 16:26
عادل جان از لینکی که ساسان جون گذاشته استفاده کن

hamilton
01-11-2005, 16:48
با سلام.
دوستاني كه تمايل دارند ميتونند آنتي ويروس AntiVirusKit 2006 را از آدرس زير دانلود كنند:
AntiVirusKit 2006
دانلود:
پسورد:
ANti_VIrus°-Kit_¨[2006]

sAsAn.K
01-11-2005, 17:05
hamilton جون کرک شدس؟

hamilton
01-11-2005, 19:38
ساسان جان سلام.
لينك rapidshare را من تست نكردم ولي اين دو تا لينكي را كه در زير ميذارم همراه با سريالها توسط دوستانم تست شده و مشكلي نيست.از 2 لينك زير هم ميتونيدAntiVirusKit 2006 را دانلود كنيد:
يا
سريال جهت رجيستر كردن:
Name: fischer2815
Serial:7j1n1e

Name: alfaisal
Serial:84C5K8

اگر نسخه كرك شده را تونستم براتون ميذارم.

sAsAn.K
01-11-2005, 19:52
اونوقت این سریال ها نمیرن تو blacklist ؟؟؟

sAsAn.K
01-11-2005, 19:56
ضمنا مصعوئ جون راست میگه کرک شده رو یکی دانلود کنه اگر پچی چیزی داره به ما هم بده;)

Adel.p30
02-11-2005, 06:59
اقا مسعود کدوم لینک و دانلود کنم

Mehdi_Best
02-11-2005, 07:55
سلام
همانطور كه به ساسان جان در پيغام خصوصي گفتم، من از لينكهايي كه دوستانمون گفتند كرك شده است دانلود كردم. از لينكهاي enfull هم دانلود كرد. هيچ تفاوتي ندارند. يعني سريال در هنگام آپديت را مي خواهند. فقط در اين لينكهاي enfull فشرده نشده است و حجمش بيشتره ولي در rapidshare چون فشرده شده حجمش كمتر شده كه بعد از دانلود و باز شدن دقيقا همان مي شود.
فقط مزيت اين لينكها اين است كه نسخه فول اين برنامه است كه به هيچ عنوان از خود سايتش و نه از هيچ سايت ديگري نمي شد دانلود كرد كه الان با اين لينكها اين امكان به وجود آمده است.

Mehdi_Best
02-11-2005, 21:52
Panda Platinum Internet Security 2006 10.01.00

Size: 52.7 MB

Download Full Retail

Panda Titanium Antivirus Plus Antispyware 2006 5.01.00

Size: 21.3 MB

Download Full Retail

papiyoon
02-11-2005, 22:41
مهدی جان ایول
اینا کرک شده هستن دیگه اره ؟
انتی ویروسش تو ایران اپدیت میشه ؟

Mehdi_Best
02-11-2005, 22:43
مهدی جان ایول
اینا کرک شده هستن دیگه اره ؟
انتی ویروسش تو ایران اپدیت میشه ؟

سلام
اينطور كه من ديدم گويا نسخه فول هستند و آپديت هم مي شوند.

arkadas
03-11-2005, 01:48
به سلامتی منم دانلود انتی ویروس کیت رو شروع کردم و تا الان 36 مگ دانلود شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سوال داشتم در مورد این انتی ویروس:
دوستان کسی می دونه اپ دیت های این انتی ویروس کجا ریخته می شه؟!

saman_uv
03-11-2005, 03:13
سلام بر همگی. من از نورتن2005 استفاده میکنم میشه گفت دیگه مثله سابق جواب نمیده .حالا یه درخواست داشتم ازتون اینه که حوصله خوندن 150 صفحه رو ندارم ولی گاهی سر میزدم بحث سر نود32 بود البته از کاسپر هم زیاد تعریف شنیدم .حالا بی تعصب یکی از اینها رو پیشنهاد کنین

IVAN
03-11-2005, 04:41
سلام saman_uv
از نود و كاسپر ديگه بي خيال شو من از كاسپرسكي استفاده ميكنم(تا وقتي كه دانلودم تموم بشه)
برو دو يا سه صفحه قبل و انتي ويروس جديدي كه اومده رو يه مطالعه اي در موردش بكن
اين آنتي ويروس محشره
خيلي جموجور بهت بگم كه از دو موتور جستجوي كاسپرسكي و بيت دفندر در ساخت اين آنتي ويروس استفاده شده
يعني 2انتي ويروس تو يه دونه >> اونم يعني كامپيوترت اصلا ويروسي نخواهد شد
خيلي توپه . تو چندتا سايت خارجي هم در موردش مفصل نوشته

Mehdi_Best
03-11-2005, 09:29
سامان جان سلام
nod32 و كاسپرسكي هر 2 عالي هستند. البته هر كدام از يك جهت از ديگري برتر هستند. مثلا كاسپر ديتابيس قويتري داره. ولي nod32 از نظر عملكرد و كلين فايلهاي الوده و همينطور كم نكردن سرعت سيستم بهتر هستند.
ولي ما جديدا رفتيم تو خط antiviruskit 2006 كه از دو انجين كاسپرسكي و بيت دفندر استفاده مي كنه. اگه رضايت بچه ها رو جلب كنه فكر كنم گزينه خوبي براي جايگزيني آنتي ويروس هاي قبلي باشه.

Amir_P30
03-11-2005, 09:59
ولي ما جديدا رفتيم تو خط antiviruskit 2006 كه از دو انجين كاسپرسكي و بيت دفندر استفاده مي كنه. اگه رضايت بچه ها رو جلب كنه فكر كنم گزينه خوبي براي جايگزيني آنتي ويروس هاي قبلي باشه.
ميبينم كه بلاخره كرك شد

؟؟؟

saman_uv
03-11-2005, 13:37
سلام ممنون از همه منم به جمع شما میبیوندم و میرمantiviruskit 2006 رو دونلود میکنم ببینیم چیه

saman_uv
03-11-2005, 14:16
بازم سلام... یه سوال داشتم این انتی ویزوس جدیده؟ اگه اره تو گوگل سرچ کنین میبینین که ورژن های قدیمی تری هم از این هست.
شایدم من اشتباه میکنم

papiyoon
03-11-2005, 14:27
اقا این پاندا انتی ویروس رو من نصب کردم اما یه مشکل بوجود اورد که مجبور شدم remove اش كنم
مشكل اين بود كه ديگه اينترنت من send & recieve نداشت

Mehdi_Best
03-11-2005, 14:39
دوست خوبم سلام
احتمالا در قسمت اينترنت مونيتورينگ پاندا، امنيت رو خيلي بالا قرار داده ايد.

---------------------------------------------------

سامان جان سلام
اين آنتي ويروس نسخه هاي قديمي هم داره. اين كه ما لينك داديم جديدترين نسخه اش هست.

Harry Potter
03-11-2005, 15:28
Mehdi_Best جان یک مقایسه ای بین این آنتی ویروس و نود و کاسپر انجام بدید ممنون میشم. ( از نظر عملی نه تؤری که مثلا دو موتور داره)

papiyoon
03-11-2005, 15:58
دوست خوبم سلام
احتمالا در قسمت اينترنت مونيتورينگ پاندا، امنيت رو خيلي بالا قرار داده ايد.

من اصلا به هیچ کدوم از setting ها دست نزدم
حتي بعضي ها شو غير فعال كردم بازم درست نشد :sad:

hamilton
03-11-2005, 17:56
با سلام.
براي آنتي ويروس AntivirusKit 2006 يك كرك پيدا كردم .براي دوستان آپلود خواهم كرد تا تست كنند ببينند كار ميكنه يا نه؟
محل ذخيره آپديتهاي اين آنتي ويروس مانند كاسپر است يا خير؟
مهدي جان در مورد آنتي ويروس پاندا آيا شما اطلاع داريد كه آپديت ميشه يا خير؟با توجه به اينكه نسخه retail ميباشه.

Masoud.ebi
03-11-2005, 18:06
Hamilton نوشته :
با سلام.
براي آنتي ويروس AntivirusKit 2006 يك كرك پيدا كردم .براي دوستان آپلود خواهم كرد تا تست كنند ببينند كار ميكنه يا نه؟
محل ذخيره آپديتهاي اين آنتي ويروس مانند كاسپر است يا خير؟
مهدي جان در مورد آنتي ويروس پاندا آيا شما اطلاع داريد كه آپديت ميشه يا خير؟با توجه به اينكه نسخه retail ميباشه.

در مورد محل ذخیره آپدیت ها
برای کاسپر در مسیر C:\Program Files\Common Files\G DATA\AVKScanner\Base
و برا بیت مسیر C:\Program Files\Common Files\G DATA\AVKScanner\Bdf

این مسیرهایی که گفتم محل ذخیره نهایی آپدیت ها هستش
ولی اگر بخواهید آپدیتی که در حال انجام هست رو ذخیره کنید
برای کاسپر در مسیر C:\Program Files\AntiVirusKit 2006\UpdateBase0
و برای بیت مسیر C:\Program Files\AntiVirusKit 2006\UpdateBase1

راستی دوستان از زمانیکه کیت رو نصب کردم واقعا سرعت سیستم رو گرفته برا شما هم اینطوریه ؟

arkadas
03-11-2005, 18:34
راستی دوستان از زمانیکه کیت رو نصب کردم واقعا سرعت سیستم رو گرفته برا شما هم اینطوریه ؟
واسه منم همینطوره،از نظر گرفتن سرعت سیستم،فکر کنم از همه بدتره،ولی خدایی خیلی قویه.

sAsAn.K
03-11-2005, 19:03
hamilton جون پاندا راحت آپدیت میشه بدون سریال ولی خودش چند وقت یه بار میگه برای آپدیت نیاز به سریال دارید!

Soda
03-11-2005, 19:29
ساسان جان سلام
شما تا 30 روز اگه اشتباه نکرده باشم به سریال نیاز ندارید برای آپدیت
البته فکر کنم از این ضعف بشه یه کرک درست حسابی براش دست و پا کرد
البته فعلا که پاندا ندارم