PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

Cracki
20-09-2005, 13:16
مسعود جان از بین نسخه هایی که این شرکت لهستانی داره ArcaVir در تشخیص بهتر عمل میکنه.

البته من خودم تا کنون ازش استفاده نکردم ولی میتونی به این سایت امنیتی مراجعه کنی که در اونجا اطلاعات

خوبی رو میتونی گیر بیاری.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد آنتی ویروسی که تقریبا بتونه با کاسپر و نود32 و یا بیت رقابت بکنه و خیلی وقتها هم بهتر هستش

اسمش AVK Pro هستش که ساخت یک شرکت آلمانی با نام GData هست و اسم اصلی آن اینه >>> AntiVirusKit 2005 professional

من تقریبا 3/4 روز با این آنتی ویروس کار کردم و کاراییش عالی بود . البته هر کسی میتونه یک نوع برداشت داشته باشه

ولی من شخصا از لحاظ شناسایی و تشخیص ویروس و تروجان و انواع و اقسام Malware ها یکی از بهترین ها میدونمش.

نسخه اصلیش نزدیک به 50 مگابایته و میشه تا 30 روز ازش به صورت کامل استفاده کرد. ولی چون من کرکی واسش گیر نیاوردم

آنیستلش کردم و دوباره رفتم سراغ کاسپرسکای پرو.

وقتی این آنتی ویروس رو نصب میکنی یک تولبار زیبا هم در بالای صفحه دسکتاپ ایجاد میکنه که کارش اطلاع دادن آخرین ویروسها و تروجانهایی هست که به داتابیس این آنتی ویروس اضافه شده .

این سایتشه ولی اگر خواستی نسخه اصلی اون رو بگیری بگو تا لینکشو بزارم. چون الان دم دست ندارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم عکسی از این آنتی ویروس

Masoud.ebi
20-09-2005, 13:45
کرکی جان ممنون

یعنی واقعا کرکی براش تا حالا ساخته نشده
بچه های کرکر و گل پی سی ورلد دوستان نمیشه یه کرک برا Avk بسازید
اگه بشه که عالیه

با تشکر

Soda
20-09-2005, 15:15
راستي من خيلي دلم ميخواد نصبش كنم و ببينم چه جوريه اما لامسب حجمش خيلي بالاست
با توضيحاتي كه كركي داد كركش كار آسوني بايد باشه
من پيش مهدي بست كه رفتم بهش ميگم برام دانلود كنه
تا اونموقع البته اگه كركي براش نياد صبر كنيد

Masoud.ebi
20-09-2005, 15:37
آره سودا جان

ما هم مثل تو خیلی دلمون میخواد نصبش کنیم ولی با توجه به حجم زیادش اگه بشه و بتونین کرک براش بسازین واقعا ارزش دانلود و نصب داره
پس ما منتظریم

Mehdi_Best
20-09-2005, 18:43
سلام
من حتما دانلود مي كنم و به سودا مي رسونمش.
antivir كه تقريبا كار كركش داره توسط سودا تموم مي شه. آخه اون هم هيچ كركي براش تا به حال ساخته نشده بود. من فكر مي كنم اين يكي هم از دست سودا بر بياد.

hamilton
20-09-2005, 18:56
مهدي جان سلام.
ممنون ميشم اين كار را بكني.اگر اين انتي ويروس توسط sodaي عزيز كرك بشه عاليه و باعث افتخاره.
ما هم براي موفقيت سوداي عزيز دعا ميكنيم.

مهدي جان زحمت ميكشي لينك دانلود را هم بذاريد تا ما هم شروع به دانلود كنيم.

GTA5: San Andreas
20-09-2005, 19:17
اول از همه mobin جان
آقا من سريال برا ورژن 8 داشتم ولي الان چون 9 رو دارم ديگه 8 رو پاك كردم تازه ورژن 9 كه خيلي كاملتر از 8 هستش و سرعتشم بهتره چرا شما به ورژن 9 سوئيچ نميكني؟
برا 9 تا بخواي سريال دارم
-------------------------------------------------------------
GTA 5 جان سلام
وقتي بچه هاي گل پي سي ورلد ميگن كه اينا تروجان نيست و مشكلي نداره شما بايد قبول كني خوب ديگه بعد از اين همه تجربه بچه هاي اينجا از شركت سيمانتك كه برترن . ;)
آقا شما خيالت راحت من تضمين ميدم كه اينا تروجان نباشه اونجا كه لينك دادي هم شركت سيمانتك در مورد اين سرويسها در ويندوز توضيح داده نه در مورد خطر اينا فقط يه نكته كوچولو هست اونم اينه كه اگه svchost.exe اگه در پوشه c:\windows\system32 باشه تروجان نيست و اگه در پوشه C:\windows باشه مطمئنا ريگي تو كفشش هست شما فقط اين نكته رو چك كن اگه تو پوشه C:\Windows\system32 بود ديگه خيالت راحت همه اينا به شرطي كه ويندوزت رو c نصب باشه ها.
خوب اون پيغامي هم كه مي آد و ميگه بعد از 1 دقيقه ميخواد ريستارت كنه بخاطر اينه كه تو ويندوز اينطور تنظيم پيش فرض هستش كه وقتي سرويس هاي خاصي مشكلي در عملكردشون پيدا شد سيستم ريستارت بشه و شما اون پنجره ريستارت رو ميبيني پس يعني بلاستر نيست كه اون پيغامو مي آره بلكه بلاستر در عملكرد يه سرويس به نام RPC اختلال ايجاد ميكنه و چون در ويندوز اينجور تنظيم شده كه اگه در كار اين سرويس اختلالي ايجاد شد سيستم ريستارت بشه در واقع خود ويندوز اون پنجره رو مي آره خوب شما هم وقتي تو task manager خودتون به طور دستي اونو ميبندين اين يه جور اختلال تو كار اين سرويسهاست و ويندوز دوباره اين پيغامو مي آره
اميدوارم كه كافي بوده باشه

سودا جان خيلي ممنون واقعا كه (خيلي آقايي -خانومي)
به هر حال خدا عمرت بده من كه هيچ وقت كمكاي افراد اين انجمن رو فراموش نمي كنم.

Hossein_Bahal
20-09-2005, 21:27
میخواستم بدونم که از کجا میشه فایلهای اپدیت کاسپراسکای نسخه 5.0.383 رو به طور دستی دانلود کرد ؟

pedramonline
20-09-2005, 22:13
میخواستم بدونم که از کجا میشه فایلهای اپدیت کاسپراسکای نسخه 5.0.383 رو به طور دستی دانلود کرد ؟

از اينجا :

Mephisto
20-09-2005, 22:24
این آنتی ویروس zoneAlarm چجوریه؟

Masoud.ebi
20-09-2005, 22:45
آقا جون آشغال آشغاله
یه موقع نصبش نکنی ها
برو به این آدرس و اونجا دیگه خودت همه چیز دستگیرت میشه زون تو این تستها مقامی بهتر از 30 رو نتونست کسب کنه

ElmO
20-09-2005, 23:55
سلام
بروبچ اونایی که از BitDefender استفاده میکنن میخواستم ازشون بپرسم که وقتی این جناب ویروس پیدا میکنه چجوری میشه ویروسها رو قرنطینه یا پاک کرد لطفا کمک کنید چون واسه من ویروسا رو پیدا میکنه ولی دیگه نمیتونم کاری بکنم
با تشکر

ElmO
20-09-2005, 23:57
سلام
بروبچ اونایی که از BitDefender استفاده میکنن میخواستم ازشون بپرسم که وقتی این جناب ویروس پیدا میکنه چجوری میشه ویروسها رو قرنطینه یا پاک کرد لطفا کمک کنید چون واسه من ویروسا رو پیدا میکنه ولی دیگه نمیتونم کاری بکنم
با تشکر

arkadas
21-09-2005, 01:05
Panda Titanium Antivirus Plus Antispyware 2006 5.00.00
دانلود فول ورژن

sAsAn.K
21-09-2005, 07:23
soda جون عزیز ما منتظر کرک AntiVir Premium و AntiViren Kit هستیمااااااااااااا!
راستی این AntiVirenKit باید خیلی قوی باشه تو مجله ی کاربر شماره 11 نوشته بود مخلوطیه از کاسپرسکی و بیت دیفندر!!!

sAsAn.K
21-09-2005, 07:32
ضمنا آقا ما این پاندا 2006 رو دانلود کردیم ):puke:( خیلی عجیب بود برای تست نصبش کردم کاسپرسکی آپدیت شده رو پاک کردم
اینو که نصب کردم در عرض 2 دیقه یه attack بلوک کرد و یه ویروس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بقیه هم تستش کنن از 2005 100% بهتر شده!
اینم اسکرین شات:

shahbab
21-09-2005, 08:55
sAsAn.K عزیز سلام.
پاندا 2006 رو از همان لینک میل کوچولو دانلود کردی؟ راستی کرکی چیزی براش هست؟ سرعت و اشغال رمش چطوره؟
مثل اینکه اینطوری خیال ما راحت نمیشه...باید یه چند تایی از این آنتی ویروسا رو با هم نصب و امتحان بکنیم .کسی یه برنامه سراغ داره که بشه چند تا آنتی ویروسو باهم نصب کنیم بی آنکه با هم مشکل بوجود بیارند؟البته برنامه Handybits هست ولی فقط برای استفاده از دو تا آنتی ویروسه.

فربد
21-09-2005, 09:05
من یک روش برای آپدیت کردن Nod32 اون هم بدون User و Pass پیدا کردم که باید جالب باشه :

1- اگر الان Nod32 روی سیستم شما نصب هست اون رو Uninstall کنید.
2- تقویم ویندوز را روی سال 2099 قرار دهید.
3- Nod32 را نصب کنید.
4- Nod32 را اجرا و Update کنید.
5- بعد از Update ویندوز را Restart کنید.
6- تقویم را به زمان درست برگردانید.
7- حالا می توانید تا 75 سال دیگر بدون نیاز به Username و Password ، هر وقت که خواستید Nod32 را آپدیت کنید!

نکته: شاید این روش فقط برای نسخه های Trial جواب بده اما مطمئن نیستم. کسی که این روش رو در یک Froum خارجی نوشته بود خودش 4 سال بود که این کار رو می کرده. اما به نظر من امتحان کردنش ضرر نداره.
لطفا یک نفر این روش رو تست کنه و جوابش رو بگه، متاسفانه من ویندوزم خیلی داغون شده و نمی تونم Uninstall کنم.

امتحان کردم جواب داد!
ممنون از شما :rolleye:
تا یادم نرفته بگم که یه دفعه امتحان کردم نشد ،بعد فهمیدم که بعد نصب فایل fix ;) رو اجرا نکرده بوم

mahdiiran
21-09-2005, 11:25
اجرا شد خوبم بود ممنون

Masoud.ebi
21-09-2005, 12:41
سودا جان
به نظرت برنامه Trial Reset که معرفی کردی روی این آنتی ویروس یعنی AVK 2005 جواب میده

Amir_P30
21-09-2005, 12:56
والا از زماني كه اين تاپيك باز شده ما چه كارها كه نكرده ايم
هيچ وقت من 2 تا آنتي ويروس روي دستگاهم نصب نمي كردم

ولي به خاطر توضيه هاي دسوتان
اين كار رو كردم
و هر روز هم ميشنويم كه يكي از اين آنتي ويروس ها خوبه .
حالا هم كه AntiVir Premium و AntiViren Kit
:blink: :blink: :blink: :blink:

من به همين خاطر الان هم نود32 نصب كرده ام و هم كاسپر . هر 2 تاشون هم فعالن و هيچ مشكلي پيش نمياد :blink: :blink:

عجيبه چون دوستان ميگن بايد يكيشون فعال باشه

ولي از زماني كه 2 تاشون رو نصب كرده ام . يه چيزي فهميدم .اونم اين كه كاسپر توي سيستم پروتكشن از نود يه مقدار قوي تره
بعضي وقتا حتي حملات توي شبكه اينترنت رو هم براي من ميگيره (كاسپر)!!!

اين دفعه هم منتظر AntiVir Premium و AntiViren Kit هستيم تا تست دوستان رو ببينيم
بعدش شايد اونم نصب كردم شد 3 تا آنتي ويروس :blink: :blink: :blink:

sAsAn.K
21-09-2005, 12:57
shahbab جون سرعت بالا اومدن ویندوز رو شدیدا میگیره البته اگه 2.8 به بالا باشی مجلی نیست چیزی حس نمی کنی انگار نود2 روی پنتیوم 3 نصب کردی
ولی اصلا رمو زیاد اشغال نمی کنه ببین مک آفی رو دیدی این 1/20000000000000 مک آفی سرعت کم می کنه:)!

sAsAn.K
21-09-2005, 13:00
ضمنا با لینک میل کوچولو جون دانلود نکردم از خود پاندا نسخه ی فول رو دانلود کردم نه تریال بدون سریال آپدیت میشه شب گذاشتم بعدشم Shutdown When Done رو زدم صبح پا شدم دانلود شده بود!

Amir_P30
21-09-2005, 13:17
راستي يادم رفت بگم

آقا 2 تا فايروال هم ميشه نصب كرد؟؟

اينو فكر نكنم البته
ولي به هر حال پرسيدم

shahbab
21-09-2005, 13:17
ضمنا با لینک میل کوچولو جون دانلود نکردم از خود پاندا نسخه ی فول رو دانلود کردم نه تریال بدون سریال آپدیت میشه شب گذاشتم بعدشم Shutdown When Done رو زدم صبح پا شدم دانلود شده بود!
چطوری فول اونم از سایت اصلیش دانلود کردید؟ خریدین..!؟ حتما تریال بوده اگرم بعد کرکش کردین خوب به ما بگین چــــه جوری؟

Amir_P30
21-09-2005, 13:27
آقايون كاربلد وغير كاربلد در امر سكيورتي

اين لينك ها رو ببينيد و هر چي كه به نظرتون ميرسه رو به من بگيد:

نظرتون رو در مورد برنامه هاش هم بنويسيد!!!

ممنون

صادقی
21-09-2005, 13:35
برای اپ دیت بیت دفند ر،صادقی جان برو به مسیر زیر:
c:/program filse/comman files/softwin/bitdefender scan server/
بعد پوشه پلاگین رو سیو کن.

ایول دستت درد نکنه

shahbab
21-09-2005, 13:42
آقايون كاربلد وغير كاربلد در امر سكيورتي

اين لينك ها رو ببينيد و هر چي كه به نظرتون ميرسه رو به من بگيد:

نظرتون رو در مورد برنامه هاش هم بنويسيد!!!

ممنون
بنظر من بظاهر ارایه دهنده اطلاعات و نرم افزار های ضد جاسوسی ولی در اصل ارسال جاسوس و ویروس به رایانه

Mehdi_Best
21-09-2005, 14:39
شهباب جان سلام
اون لينكها از سايت هاي دانلود خارجي هست و كركش كار بچه هاي ما نيست.
نسخه هاي خريداري شده است كه از طرق مختلف لينكش را به دست آورده و گذاشته اند. ما هم از اون سايتها پيدا مي كنيم.

sAsAn.K
21-09-2005, 15:33
چطوری فول اونم از سایت اصلیش دانلود کردید؟ خریدین..!؟ حتما تریال بوده اگرم بعد کرکش کردین خوب به ما بگین چــــه جوری؟

قبلا یکی خریده بعد لینکش لو رفته!

shahbab
21-09-2005, 16:54
یه سوال یه کم ابتدایی در مورد NOD 32 داشتم: چطوری می تونیم اونو روی Auto Product یا یه چنین چیزی ( حالا نمی دونم اسمش تو Nod چیه) فعال کنیم ؟ منظورم اینه که کاری کنیم که اون با بالا آمدن سیستم فعال بشه و مو قع وبگردی یا وقتی که CD یا FD تو درایو میگذاریم کامپیوتر رو محافظت کنه...
لازم بیاد آوریست که من رو سیستمم دوتا آنتی ویروس دارم و در حال حاظر F-SECURE رو غیر فعال کردم و میخوام NOD رو بعنوان محافظ اصلی سیستم فعال کنم اما نمی تونم { یا د آوری میکنم که منظورم فعال اتو ماتیکه نه اسکن کردن سیستم }

sAsAn.K
21-09-2005, 17:00
روی سریرگ های نود32 کلیک کن و تیک ها رو بزن:)

shahbab
21-09-2005, 17:05
روی سریرگ های نود32 کلیک کن و تیک ها رو بزن:)
من نفهمیدم میشه بهتر تو ضیح بدی
مرسی

sAsAn.K
21-09-2005, 17:49
ببین نود رو که باز می کنی اون سمت چپ یه سری قسمت هایی دارهکه هر کدومشون دوباره به چند قسمت تقسیم میشن مثل Information که به Logs و....... تقسیم میشه (الان نصب ندارم)
بعد زیرشاخه های یه دونه از این سر برگ ها رو که واردشون میشی اینا رو سمت راست صفحه مینویسه که میشه تیکشون بزنی:
File System Monitor
MS Office Document Monitor
Internet Monitor
و...........
اینا رو تیکشون رو بزن فعال میشه

راستی ببینم آیکون نودت اون پایین چه رنگیه؟

sAsAn.K
21-09-2005, 17:51
اگه آیکون نود32 شما سبز باشه فعاله ها
ولی اگه قرمز بود اون کاری رو که گفتم بکن:)

sAsAn.K
21-09-2005, 17:56
amir_p30 جون من این یکیرو میگم :
این سایت مربوط به شرکت امنیتی Kaspersky هست که در مورد ویروس هایی که خود کاسپرسکی میشناسه اطلاعات میده
توی این صفحه هم گفته شده که ویروس Email-Worm.Win32.NetSky.q خطر ناک ترین ویروس ماه مارچ در سال 2005 از سوی کاسپرسکی شناخته شده:)

hamilton
21-09-2005, 19:53
با سلام.
دوستاني كه به آنتي ويروس panda علاقمند هستند عرض كنم كه يه سريال معتبر كه از سايت پاندا خريداري شده در اختيار من هست.من لينك دانلود را ميذارم ولي با توجه به اينكه دوست من خواهش كرده اين سريال را در هيچ سايتي قرار ندم ميتونيد اگر علاقمند هستيد به من PM بزنيد تا سريال را به شما هم بدم.
دانلود:
Panda Platinum Internet Security 2005

توضيح اينكه براي آپديت بايد از آدرس زير استفاده كرده:
پس از وارد شدن به سايت بر روي گزينه Virus Signature File كليك كنيد.سپس سريال را وارد كنيدو فايل دانلود شده را در قسمت زير extract كنيد:
program files\panda software\panda platinum internet security 2005\

Harry Potter
21-09-2005, 21:15
نقل قول:
نوشته شده توسط hossein84x
من یک روش برای آپدیت کردن Nod32 اون هم بدون User و Pass پیدا کردم که باید جالب باشه :

1- اگر الان Nod32 روی سیستم شما نصب هست اون رو Uninstall کنید.
2- تقویم ویندوز را روی سال 2099 قرار دهید.
3- Nod32 را نصب کنید.
4- Nod32 را اجرا و Update کنید.
5- بعد از Update ویندوز را Restart کنید.
6- تقویم را به زمان درست برگردانید.
7- حالا می توانید تا 75 سال دیگر بدون نیاز به Username و Password ، هر وقت که خواستید Nod32 را آپدیت کنید!

نکته: شاید این روش فقط برای نسخه های Trial جواب بده اما مطمئن نیستم. کسی که این روش رو در یک Froum خارجی نوشته بود خودش 4 سال بود که این کار رو می کرده. اما به نظر من امتحان کردنش ضرر نداره.
لطفا یک نفر این روش رو تست کنه و جوابش رو بگه، متاسفانه من ویندوزم خیلی داغون شده و نمی تونم Uninstall کنم.

امتحان کردم جواب داد!
ممنون از شما
تا یادم نرفته بگم که یه دفعه امتحان کردم نشد ،بعد فهمیدم که بعد نصب فایل fix رو اجرا نکرده بوم

خوب اصلش اینه که بدون نصب فیکس کار بکنه. اینجوری که دیگه فایده نداره. البته من خودم تا حالا از Fix استفاده نکردم.

Amir_P30
21-09-2005, 22:38
من امروز يه سري تست انجام دادم كه توي اين تست ها كاسپر برنده شد !!!!
و به عنوان آنتي ويروس شماره يك من لقب گرفت .(عنوانش رو باز پس گرفت_البته براي من) :blink: :blink:

اول اين كه من امروز درايو C رو ويروس يابي كردم
ابتدا با نود 32
بعد با كاسپر

ولي با نود چيزي پيدا نكرد ولي با كاسپر اينا رو پيدا كرد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گفتم نه يه جاي ديگه هم تست ميكنم.
يه سي دي از يوتيليتي هاي ياهو مسنجر داشتم
اينو تست كردم

نتايج تست رو خودتون ببينيد:

تست با كاسپر:

تست با نود32 :

لازم به ذكر هست كه هر 2 تاشون رو امروز آپديت كرده بودم!! :blink: :blink:

Cracki
22-09-2005, 00:30
امیر جان حالا شما با Kaspersky 2006 اگر سیستمتون رو سکان بکنید حتما یک سری فایلهای دیگه
رو هم پیدا میکنه چون Database بیشتری داره.

در ضمن دارای هوش مصنوعی هم هست که میتونه ویروسهایی رو که کدهای مشابه دارن حتی اگر
در Database ش هم نباشه تشخیص بده.

و در ضمن در قسمت Settings گزینه رو داره به اسم Detect Adware,Dialer,Riskware که این گزینه
در حالت عادی تیک زده نشده و فعال نیست که شما با فعال کردن این گزینه عملکرد اون رو هم در شناخت
فایلهای مخرب بیشتر میکنید.

ولی چون با فایروال Outpost Pro جور در نمیاد و یک سری مشکلات رو ایجاد میکنه من آنیستالش کرده و کاسپرسکای پرو
رو دوباره نصب کردم . البته با فایروالهایی مثل زون آلارم و کریو هیچ مشکلی نداره و خیلی عالی کار میکنه . هر دو فایروال رو
خودم شخصا امتحان کردم.

اگر از نسخه آزمایشی خارج بشه و نسخه فولش رو بدن بیرون شاید این مشکلشم حل بشه.
در مورد هوش مصنوعی بکار گرفته شده هم در این سایت زیر میتونید اطلاعات بیشتری رو کسب کنید. البته با عکسهایی
از یک تست بسیار ساده این قابلیت رو در این سایت ثابت کرده. پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

این یک نمونه ش

آدرس سایت ...

alireza_2000
22-09-2005, 09:29
بچه ها من میخوام ویندوزم رو عوض کنم اما میخوام update های kasper پاک نشه چطور میتونم اونها رو save

کنم

sAsAn.K
22-09-2005, 09:49
علیرضا جون شما اینجا رو نگه دار بعد دوباره بریز:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro
:)

shahbab
22-09-2005, 10:36
یه سوال یه کم ابتدایی در مورد NOD 32 داشتم: چطوری می تونیم اونو روی Auto Product یا یه چنین چیزی ( حالا نمی دونم اسمش تو Nod چیه) فعال کنیم ؟ منظورم اینه که کاری کنیم که اون با بالا آمدن سیستم فعال بشه و مو قع وبگردی یا وقتی که CD یا FD تو درایو میگذاریم کامپیوتر رو محافظت کنه...
لازم بیاد آوریست که من رو سیستمم دوتا آنتی ویروس دارم و در حال حاظر F-SECURE رو غیر فعال کردم و میخوام NOD رو بعنوان محافظ اصلی سیستم فعال کنم اما نمی تونم { یا د آوری میکنم که منظورم فعال اتو ماتیکه نه اسکن کردن سیستم }
آقا همه تیکهایم زده شده است و رنگ برنامه هم سبزه مشکل اینه که برنامه با بالا آمدن ویندوز بالا نمیاد و مجبورم خودم رو آیکونش کلیک کنم و فعالش کنم ...می خوام خودش با سیستم بالا بیاد ... من حتی سعی کردم با یه برنامه start up maneger اونو وادار کنم که با ویندوز بالا بیاد اما eror داد..می خوام بدونم این مشکل همه NOD هاست(که بعیده ...) یا من باید یه چیزی رو تنظیم کنم ؟

Masoud.ebi
22-09-2005, 10:57
شهاب جان
آیکون برنامه نود یعنی Nod32 Control Center رو دراگ کن تو پوشه Starutp منوی استارت -->All Programs

فقط یادت باشه فقط آیکون NOD32 Control Center نه Nod32

مطمئنا جواب میده 100 درصد

راه دیگه

یا اینکه Msconfig رو از قسمت Run منو استارت اجرا کن به سر برگ Startup برو و اونجا گزینه ای بنام Nod32kui.exe باید باشه
که چک مارکش رو بزن و Apply , OK و ریست سیستم و دیگه تموم

Amir_P30
22-09-2005, 13:25
امیر جان حالا شما با Kaspersky 2006 اگر سیستمتون رو سکان بکنید حتما یک سری فایلهای دیگه
رو هم پیدا میکنه چون Database بیشتری داره.

در ضمن دارای هوش مصنوعی هم هست که میتونه ویروسهایی رو که کدهای مشابه دارن حتی اگر
در Database ش هم نباشه تشخیص بده.

و در ضمن در قسمت Settings گزینه رو داره به اسم Detect Adware,Dialer,Riskware که این گزینه
در حالت عادی تیک زده نشده و فعال نیست که شما با فعال کردن این گزینه عملکرد اون رو هم در شناخت
فایلهای مخرب بیشتر میکنید.

ولی چون با فایروال Outpost Pro جور در نمیاد و یک سری مشکلات رو ایجاد میکنه من آنیستالش کرده و کاسپرسکای پرو
رو دوباره نصب کردم . البته با فایروالهایی مثل زون آلارم و کریو هیچ مشکلی نداره و خیلی عالی کار میکنه . هر دو فایروال رو
خودم شخصا امتحان کردم.

اگر از نسخه آزمایشی خارج بشه و نسخه فولش رو بدن بیرون شاید این مشکلشم حل بشه.
در مورد هوش مصنوعی بکار گرفته شده هم در این سایت زیر میتونید اطلاعات بیشتری رو کسب کنید. البته با عکسهایی
از یک تست بسیار ساده این قابلیت رو در این سایت ثابت کرده. پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

این یک نمونه ش

آدرس سایت ...

با سلام
ممنون از توضيحاتت

من اتفاقا ديتابيس رو روي اكسترنال تنظيم كرده ام و از اون نظر مشكلي نيست .
چون ديتابيس استاندارد با ديتابيس اكسترنال 1000 تا فاصله داره .

ضمنا كركي جان اين برنامه Spyware Eliminator 4.0 رو چه جوري باهاش كار ميكني؟؟
چون كرك نداره اين برنامه
ولي برنامه خيلي خوبيه!!!

sAsAn.K
22-09-2005, 13:45
امیر جون چرا کرک نداره من که قبلا معرفی کردم کرکشو
اگه خواستی بگو آپلود کنم:)

Amir_P30
22-09-2005, 13:53
ممنون ميشم اگه كركش رو بهم بدين

لطف كنيد لينك اين برنامه رو هم بديد

چقدر پررو :blink: :blink: :blink:

sAsAn.K
22-09-2005, 14:08
امیر جون این نسخش هم AntiSpam داره هم AntiSpyware کرک هر دو تا شونم هست:)
دانلود برنامه :
دانلود کرک هر دو برنامه:

hamilton
22-09-2005, 19:29
با سلام.
اين آنتي ويروس كاسپر pro 5.0.383 واقعا سرعت سيستم من را پايين آورده و به شدت سرعت سيستمم كم شده.
سودا جان زودتر اين آنتي ويروس AntivirusKit 25005 professional را كرك كن تا شايد فرجي بشه.
دارم آنتي ويروس panda titanium را دانلود ميكنم ببينم اون چطوره.

Cracki
22-09-2005, 19:34
امیر جان ساسان جان زحمت آپلود کرکش رو کشیده .

اگر کارت باهاش راه افتاد که هیچی اگر نه برات آپلود خواهم کرد.

Soda
22-09-2005, 19:47
با سلام.
اين آنتي ويروس كاسپر pro 5.0.383 واقعا سرعت سيستم من را پايين آورده و به شدت سرعت سيستمم كم شده.
سودا جان زودتر اين آنتي ويروس AntivirusKit 25005 professional را كرك كن تا شايد فرجي بشه.
دارم آنتي ويروس panda titanium را دانلود ميكنم ببينم اون چطوره.
چشم حتما مهدي بست قراره كه سي دي شو برام بفرسته
اگه سوادم قد بده حتما
راستي پاندا هم خيلي كند ميكنه حتي بيشتر از كاسپر بهتره از فكرش بياي بيرون

sAsAn.K
22-09-2005, 20:22
hamilton جون سودا جون راست میگه سرغعت حین کار رو نه ولی سرعت بالا اومدن حد اقل دو برابر کاسپرسکی کم می کنه!
--------------
کرکی جون من فقط کرکشو آپلود کردم آخه خودش 10 مگه تو یه سایت دیدم تستشم کردم بعد گذاشتم:)

Amir_P30
22-09-2005, 23:38
مرسي از ساسان عزيز

دارم دانلود ميكنم . لطف كرديد

Mehdi_Best
23-09-2005, 00:20
سلام
من antivirus kit رو دانلود و نصب كردم. خيلي خوشم اومد. سرعت رو هم كم نكرد (البته روي سيستم خونه نصب كردم و خيلي فرصت نكردم تست كنم). فكر مي كنم اگه كرك بشه انتخاب قطعي من بشه. البته متاسفانه نسخه تريالش قابل آپديت نيست. يعني تا رجيستر نشه نمي شه آپديتش كرد.

Cracki
23-09-2005, 01:25
مهدی جان این سریال رو که مسعود عزیز زحمتش رو کشیده امتحان کن.

Login: 1AGWDS Pass: 9PZY4Y

در قسمت تنظیماتش اگر بگردی مثل نود 32 جایی داره که میشه اسم و پاسورد وارد کرد.
البته من الان نصب ندارمش واسه همین نمیتونم امتحان بکنم.

Amir_P30
23-09-2005, 03:17
امیر جون این نسخش هم AntiSpam داره هم AntiSpyware کرک هر دو تا شونم هست:)
دانلود برنامه :
دانلود کرک هر دو برنامه:

يه سوال ؟؟؟؟

آيا در زمان آپديت نرم افزار بايد بزاريم برنامه هم آپديت بشه؟
يا فقط همون ديتابيس كافيه؟

حجم آپديت نرم افزار هست 5 مگ وخورده ايي خودش هم كه 9 مگ بود :blink: :blink:

sAsAn.K
23-09-2005, 05:53
میتونی بزاری میتونی نزاری ولی به نطر من بزار خودشم آپدیت شه:)

Amir_P30
23-09-2005, 05:56
تريال نميشه؟

اگه برنامش رو آپديت كنم

sAsAn.K
23-09-2005, 06:12
نه بابا کرکش کار درست:)

Gilopa
23-09-2005, 06:51
عزيز من وقتي آپديت بشه نخش كركشم از كار ميفته

sAsAn.K
23-09-2005, 07:25
Gilopa جون من خودم همش آپدیتش می کنم هم خودشو خم دیتابیسشو هیچ چیش نشدی هنوز جلوی هم AntiSpam و هم AntiSpyware نوشته registred !:)

Masoud.ebi
23-09-2005, 09:56
مهدی بست نوشته :
سلام
من antivirus kit رو دانلود و نصب كردم. خيلي خوشم اومد. سرعت رو هم كم نكرد (البته روي سيستم خونه نصب كردم و خيلي فرصت نكردم تست كنم). فكر مي كنم اگه كرك بشه انتخاب قطعي من بشه. البته متاسفانه نسخه تريالش قابل آپديت نيست. يعني تا رجيستر نشه نمي شه آپديتش كرد

مهدی جان سلام
آقا ما هم میدونیم که آنتی ویروس توپیه و اگه کرک بشه انتخاب قطعی من نیز هست یعنی آنتی ویروسی که تا حالا براش کرکی ساخته نشده باشه باید آنتی ویروس خوبی باشه
بعدشم این آنتی ویروس دابل انجین هست و از بهترین تکنولوژی برا محافظت استفاده میکنه اصلا هر چی آلمان ها تولید کنند واقعا تک تکه نظرت چیه ؟
دوست من ظاهرا دانلود و نصبش کردی یه دو تا برنامه بود دوستان معرفی کردند برا برگردوندن تاریخ برنامه های تریال
اولیش Trial reset [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومیش Date Cracker 2000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدشم من یه چند تا یوزر و پسورد برا آپدیتش گیر آوردم یه تست بزن شاید جواب داد

user:6lrubpolan pass:31n179

Mephisto
23-09-2005, 13:37
مهدی جان سلام
آقا ما هم میدونیم که آنتی ویروس توپیه و اگه کرک بشه انتخاب قطعی من نیز هست یعنی آنتی ویروسی که تا حالا براش کرکی ساخته نشده باشه باید آنتی ویروس خوبی باشه
بعدشم این آنتی ویروس دابل انجین هست و از بهترین تکنولوژی برا محافظت استفاده میکنه اصلا هر چی آلمان ها تولید کنند واقعا تک تکه نظرت چیه ؟
دوست من ظاهرا دانلود و نصبش کردی یه دو تا برنامه بود دوستان معرفی کردند برا برگردوندن تاریخ برنامه های تریال
اولیش Trial reset [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومیش Date Cracker 2000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدشم من یه چند تا یوزر و پسورد برا آپدیتش گیر آوردم یه تست بزن شاید جواب داد

User: Reimer2656 PW: F41683
اینم امتحان کن

در ضمن :rolleye: من اینو به عنوان patch پیدا کردم نمیدونم درسته یا نه!

امیدوارم کار کنه ...
با تشکر :happy:

sAsAn.K
23-09-2005, 15:02
یه چیز دیگه این AntiVirenKit رو قبلا گفته بودم از Engine دو آنتی ویروس قوی کاسپرسکی و بیت دیفندر استفاده می کنه!
یه چیزه دیگه هم اینکه وقتی توی Real-Time Protection ویروس پیدا کرد مینویسه که از موتور کاسپرسکی پیدا کرده یا بیت !
راستی soda جون 2006 هم اومده برو تو کارش:)!

sAsAn.K
23-09-2005, 18:04
دوستان از سایت جدید کاسپرسکی دیدن فرمایید:

Kaspersky.com

:):):):):):):):):):):):)

Mephisto
23-09-2005, 19:16
دوستان تا بحال به قسمت Extra Database Options سایت کسپرسکای توجه کردین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو این قسمت فایل هایی برای آپدیت هستش که فکر میکنم تو آپدیت خود آنتی ویروس وجود نداره *البته مطمئن نیستم* .
این دیتا بیس رو خود سایت به کاربران حرفه ای و با تجربه توصیه کرده و به کاربران معمولی توصیه نکرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین دیتا بیسی برای تثبیت ویروس Win95.CIh .

:happy:

sAsAn.K
23-09-2005, 20:58
ناش شناخته جون این گزینه رو که گفتی منم میخوام یکی برام رووووووووووشنش کنه کسی نی!؟

Mephisto
23-09-2005, 21:35
کدوم گزینه؟
چیشو روشن کنه؟

sAsAn.K
23-09-2005, 21:41
همین Extra Database Option رو دیگه نا شناخته جون:)

alireza_2000
24-09-2005, 08:43
sasan.k جان کاسپر بصورت زمانی خودش کامپیوتر رو اسکن میکنه --اگه بخوام این حالت cancel بشه چیکار کنم

چون وسط یه برنامه میبینم که خودش داره اسکن میکنه و سرعتم رو پایین میاره

sAsAn.K
24-09-2005, 09:22
Setting/On Demand Scan Tasks

sAsAn.K
24-09-2005, 14:08
این کاسپرسکی توی قسمت On-Deman Scan Tasks نوشته موقع بالا اومدن ویندوز اینا رو چک می کنه:
Startup Objects
System Memory
و Boot Disk Sectors
نمیشه این کارشو غیر فعال کرد؟
اگه بشه خوبه موقع بالا اومدن سرعت کم نمی کنه!

Soda
24-09-2005, 14:11
ميشه
عزيز
كافيه تو همين بخش بري تو بخش Schedule و تيكشو برداري

sAsAn.K
24-09-2005, 14:19
soda جون از توی فروم کاسپرسکی روششو دیدم حل کردم مشکل رو:)

Cracki
24-09-2005, 18:29
سلام دوستان .

از بین شما آیا کسی هست که تا به حال McAfee Enterprise 8.0i را با Kaspersky Pro باهم نصب
کرده باشد.
یعنی کاسپرسکی فعال باشد و McAfee هم بصورت غیر فعال نصب باشد . و هر وقت که خواستیم بازش
کنیم.

اگر اطلاع داشته باشید این نسخه از McAfee پورتهای باز سیستم رو هم میبنده و بر آنها نظارت میکنه به همین
دلیل ممکنه که با فایروالی مثل Outpost Pro و یا کاسپرسکای مشکل پیدا کنه. آیا اصلا این نسخه از McAfee را میشه
به صورت غیر فعال استفاده کرد یا نه.... کسی خبر داره و یا تا بحال این کارو انجام داده.

من یک دفعه فکر کنم پارسال بود McAfee Enterprise with AntiSpyware Enterprise رو همزمان با زون آلارم پرو نصب
کردم که نتیجه اش از دست دادن IP آدرس و DNS Server بود که حتی با دستورات IP Renew در DOS هم قابل بازیابی نبود و
بعد از آنکه همه تلاشهام بی فایده بود مجبور به فرمت کردن کل هارد شدم چون اصلا NetWork داغون شده بود.

البته بعد ها من همین نسخه را دوباره به تنهایی نصب کردم و هیچ مشکلی هم پیدا نکردم چون با فایروال مک آفی نسخه Plus
نصبش کردم و برنامه های خودش با هم خوب جور در میان . اما با فایروالهای دیگه امتحان نکردم.

حالا اگر کسی اطلاعی در مورد این مسئله داره راهنمایی کنه. و آیا تا بحال کسی این نسخه رو با یک آنتی ویروس دیگه به صورت
همزمان نصب کرده ... البته مک آفی غیر فعال باشه .

Soda
24-09-2005, 18:40
كركي جان من قبلا نصب نكردم
ولي اگه من جاي شما باشم و حتما بخواهم كه نصبشون كنم از اين طريق استفاده ميكنم
مك آفي كه قراره ديزيبل باشه درست؟
خوب علاوه بر بخشهاي عادي كه براي نيامدن مك آفي در استارت آپ تنظيم ميكني به بخش سرويسهاي ويندوز هم برو و آنجا نيز تيك گزينه هاي مربوط به مك آفي رو بردار
خوب حالا بدون درد سر شما ميتوني بعد از نصب مك آفي سيستم رو ريستارت كني و مطمئن باشي كه سيستم به خوبي بالا مي آد
كوچيك شما soda

Mehdi_Best
24-09-2005, 18:44
كركي جان سلام
من فقط يك نكته رو مي تونم بگم و اون اينكه من سال گذشته مك آفي اينترپرايز 8 رو با فايروال زون آلارم پرو نصب كرده بودم و هيچ مشكلي نداشت. حتي در قسمت مونيتورينگ آنتي ويروس ، فايروال زون آلارم ، آنتي ويروس مك آفي رو به عنوان آنتي ويروس فعال نمايش مي داد. البته سيستم من بر روي lan هست ولي هيچ مشكلي پيش نيومد.
در مورد همزمان نصب كردن اين نسخه از مك آفي با يك آنتي ويروس ديگه هم بايد بگم كه متاسفانه اين كار رو نكرده بودم كه بتونم كمكي بكنم.

Cracki
24-09-2005, 18:54
Soda و Mehdi جان ممنون از راهنماییتون.

راستش این نسخه از مک آفی رو اگر با AntiSpyware Enterprise 2005 نصب بشه خیلی عالیه.
به همین دلیل منو به وسوسه انداخته که نصبش کنم.
با توجه به راهنمایی های شما میروم نصبش کنم ببینم چطور میشه .

راستی سودا و مهدی جان یک سری به این سایت زیر بزنید بد نیست.

در این سایت تمام قسمتهای برنامه ViGuard Professional را که هیچ کرکی هم واسش وجود نداره
همراه با عکس هاش نشون داده. البته من تا به حال نصبش نکردم ولی با توجه به این Reviews کوچکرین
حرکت در سیستم باید زیر نظر این برنامه باشد.

این سایت زیر هم خود برنامه را مورد بررسی قرار داده نه عملکرد آن را....

فعلا تا بعد....

Mephisto
24-09-2005, 19:31
آقا مهدی از antivirenkit چه خبر با یوزرهایی که بچه ها دادن تونستی آپدیتش کنی؟

Mehdi_Best
24-09-2005, 20:50
آقا مهدی از antivirenkit چه خبر با یوزرهایی که بچه ها دادن تونستی آپدیتش کنی؟

سلام دوست خوبم
متاسفانه نشد. شايد هم به خاطر اينكه نسخه تريال هست. چون دائم پيغام مي داد كه شما نسخه تريال رو داريد استفاده مي كنيد.
گويا نسخه فول مي خواهد. مثل آنتي ويروس nod32 كه يك نسخه تريال و يك نسخه ادمين دارد كه با نسخه ادمين پسورد و يوزر مي خواد و آپديت مي شود. ولي نسخه تريال تا 30 روز فقط كار مي كند و براي آپديت نياز به پسورد ندارد.

sAsAn.K
24-09-2005, 20:53
مهدی جون پس از تو فکرش بیایم بیرون دیگه سودا هم نمیتونه کرکش کنه؟

Mehdi_Best
24-09-2005, 20:59
ساسان جان سلام
نه. من نگفتم سودا نمي تونه. شايد سودا بتونه كركش كنه به طوري كه آپديت هم بشه.

sAsAn.K
24-09-2005, 21:52
مهدی جون سوال کردم که آیا سودا میتونه کرکش کنه یا نه نگفتم نمی تونه!
لینک نسخه ی فول رو نمیشه گیر بیاری؟

Cracki
25-09-2005, 04:08
دوستان به هیچ عنوان نتونستم که این آنتی ویروس را بصورت غیرفعال نصب کنم.
من 3/4 تا آنتی ویروس دیگه را هم داشتم که فقط کاسپرسکای فعال بود و آن را هم در هنگام اینستال
مک آفی غیر فعال کرده و از ستارت آپ هم در آوردم.

آنتی ویروس مک آفی اولا تا وسطاش نصب شد و دیگه ادامه نداد چون به شدت با فایروال Outpost Pro بر سر
Svchost.exe با هم مشکل داشتند.

به ناچار سیستم رو رستارت کردم چون نه دانلود ادامه میداد و نه چیزی را بغیر از موس میتونستم کنترل کنم.
بعد از رستارت و بالا آمدن ویندوز سریع یک پنجره شبیه ویروس بلاستر باز شد و ثانیه شماری کرد و بعدش رستارت
این عمل با هر دفعه بالا آمدن ویندوز تکرار میشد . حتی نمیشد که ستارت را زد تا وارد Run شد و مشکل رستارت
را حل کرد.

آخرش از طریق Safe Mode وارد شدم و توسط سیستم مکانیک آنتی ویروس را آنیستال کردم .و مشکل حل شد.
این را تعریف کردم که مثل من به فکرتون نزنه و همراه با یک آنتی ویروس دیگه نصبش کنید.

اما یک مطلب دیگه رو هم اینجا میخوام اشاره کنم.
من تمامی Anti Spyware های زیر را که نام میبرم به صورت آپدیت شده دارم.

Spy Sweeper
Ad-Aware Professional
Spybot - Search & Destroy
Spyware Eliminator
Spy Emergency 2005
Scan Spyware
Xoft Spy
Ewido Security Suite
Pest Patrol

اول سیستمم رو با همه اینهایی که در بالا اسم بردم سکان کردم. که در این بین Pest Patrol و Spyware Eliminator
چند تا سپای و Adware پیدا کردند و بقیه شون هم هیچی.

بعد از تمام شدن سکان GhostSurf Pro 2005 Platinum را بر روی سیستمم نصب کردم. در داخل این برنامه یک
Anti Spyware هم به اسم SpyCatcher وجود داره. بعد از آپدیت کردنش سیستمم را باهاش سکان نمودم و با
کمال تعجب دیدم که 30 تا Adware, Bachdoor,Spyware و غیره را که اکثرا هم فایلهایی DLL و EXE بودند را از
داخل System32 و دایرکتوری Windows پیدا کرد.

اما متاسفانه کرکی که برای رجیستر کردنش در اختیار دارم بر روش کار نمیکنه و تا 15 روز میشه از این برنامه
استفاده کرد.
آیا تا بحال با این برنامه کار کردید و میدانید که Anti Spyware خیلی قویی در داخل این برنامه وجود دارد...
یا اصلا در کل نظرتون راجبش چیه...

hamilton
25-09-2005, 05:47
سلام كركي جان.
من يه كرك برات پيدا كردم استفاده كن ببين كارت را راه مي اندازه يا نه.فكر ميكنم مشكلت را حل كنه.تست كن و جوابش را بگو.
دانلود كرك:

Cracki
25-09-2005, 05:53
hamilton جان متاسفانه کرک دانلود نمیشه.
بهر حال مرسی از لطفت

Soda
25-09-2005, 07:50
راستي كركي جان اون لينكي كه معرفي كردي برنامه process guard هم داشت كه فكركنم قبلا هم يه جا معرفي
كرده بودي درسته؟
در ضمن كرك هميلتون جان برا من هم دانلود نشد

R e Z a
25-09-2005, 07:57
دوستان سلام
يكي آخرش به ما بگه كه كدومشون بهتره از همه نظر؟؟؟؟؟

Mephisto
25-09-2005, 12:18
دوستان سلام
يكي آخرش به ما بگه كه كدومشون بهتره از همه نظر؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

در مورد آنتی ویروس ها نظرات متفاوت هستش .
ولی بیشتر اشتراک نظرات اعضا با تکیه به تجربه ها روی این آنتی ویروس هستش:
Kaspersky
NOD32
Bitdefender

Ali_k
25-09-2005, 13:43
Avast! Antivirus 4.6 Pro

کرک:

Cracki
25-09-2005, 17:10
راستي كركي جان اون لينكي كه معرفي كردي برنامه process guard هم داشت كه فكركنم قبلا هم يه جا معرفي
كرده بودي درسته؟
در ضمن كرك هميلتون جان برا من هم دانلود نشد

سودا جان این برنامه که اسمش ViGuard Professional هستش در اصل یک آنتی ویروس هستش که تعریف
قوی بودنش رو در سایتهای امنیتی خیلی شنیدم ولی تا بحال ازش استفاده نکردم.

حتی در تست آنتی ویروسها هم اسمی از این آنتی ویروس برده نمیشه در حالی که میگن داتا بیس خیلی قویی
داره.

این آنتی ویروس در داخل خودش یک سری برنامه های جانبی هم داره که کار یک Administrator رو انجام میده
و کنترل کامل یک سیستم رو زیر نظر میگیره.

یکی از برنامه هایی که در داخل این آنتی ویروس استفاده شده برنامه Process Guard Full هستش که واقعا عالی
کار میکنه.

در صفحه قبل یک لینک از طرز کار این برنامه رو گذاشتم که اگر عکسهایی رو در آن طرز کار این برنامه رو نشون داده
دیده باشی متوجه خواهی شد که کوچکترین عمل و تغییرات رو زیر نظر میگیره و اگر این برنامه اجازه نده هیچ اتفاقی
نمیوفته.

مثلا اگر یک تروجان بیاد و یک فایل DLL در دایرکتوری Windows و یا هر جای دیگه ایجاد کنه . قبل از ایجاد کردن آن این
برنامه خبر میده و اعلام میکنه که این فایل DLL میخواد به فلان جا اضافه بشه و یا حتی حــــــــذف بشه.

خلاصه طبق توضیحاتی که داده شده برنامه خوبی هستش اما تا من خودم امتحان نکنم نمیتونم نظرم رو در موردش
بگم.

اما تنها برنامه ای که در این یکی دو روز واقعا نظرم رو به سمتش جلب کرده یک Anti Spyware هستش به اسم
SpyCatcher که من شخصا تا کنون بهترین آنتی سپای ویر میدونمش ولی کرکی براش وجود نداره. چون بصورت آنلاین
سریالش رو چک میکنه. این آنتی سپای ویر را هم میشه با نصب Ghostsurf Pro داشت و هم میشه فقط خودش
را دانلود و نصب کرد.

دو نسخه از این آنتی سپای ویر وجود داره SpyCatcher 3.5.2 که این فعلا نسخه رسمی میباشد و نسخه
آزمایشی آن SpyCatcher 4.0 2006 من هر دوشون رو امتحان کردم.

نسخه رسمی آن را میشه تا 15 روز بصورت کامل استفاده کرد. هم آپدیت میشه هم سپای ها رو اگر پیدا بکنه
پاک میکنه.

ولی نسخه 2006 آن را فقط با داشتن شماره سریال یا CD Key میشه استفاده کرد.

hamilton
25-09-2005, 19:22
hamilton جان متاسفانه کرک دانلود نمیشه.
بهر حال مرسی از لطفت

با سلام.
كركي جان اين را هم يه تست ميكني:

Cracki
25-09-2005, 19:51
hamilton جان از سایت ---------------- و Crackdb هیچ فایلی را به هیچ عنوان نمیتونم دانلود کنم.

اگر بخوام این کارو بکنم باید تمام راه های ورودی کوکی و پورت هام رو برای این سایت در جهت چک کردن پورتها
بار کنم.

که من هم این ریسک را نمیتونم بکنم.
شرمنده.

ولی اگر خودت دانلود کنی و یک جای دیگه آپلود کنی در آن صورت میتونم امتحانش بکنم.

sAsAn.K
25-09-2005, 22:00
کرکی جون میخوای دانلود کنم بعد upload کنم؟

sAsAn.K
25-09-2005, 22:04
کرکی جون این مال GhostSurf 2005 v3.0 هست که لینک مستقیم کرکشو از توی freeserials برات پیدا کردم که مشکلی نداشته باشی:)

ElmO
26-09-2005, 01:41
اقا اگه میشه لینک دانلود این برنامه رو که اینقد ازش تعریف میکنید GhostSurf 2005بذارید تاما هم ازش یه حالی ببریم
با تشکر

Cracki
26-09-2005, 04:12
Sasan جان من باز هم نتونستم دانلود کنم.
میگه فایروال داری و بعد میگه خاموشش کن و کوکی هاتم باز کن که بهتر بتونیم بیایم
داخل کامپیوترت.

sAsAn.K
26-09-2005, 12:06
کرکی جون فایروال رو که باید Disable کنی هنگام دانلود راستی 2006 اومده دیگه 2005 به درد نمی خوره که!

nimaoy
26-09-2005, 12:20
دوست عزیز این کرک را دانلود کن

# [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #

ElmO
26-09-2005, 13:55
اقا چی شد پس .... یکی این لینکش رو هم بذاره بی زحمت
ممنون

sAsAn.K
26-09-2005, 14:02
ELMO جون توی Download.com همین نسخه که کرکش معرفی شد هست برو دانلود کن 11.5 مگه:)

nimaoy
26-09-2005, 14:21
کرکی جون این مال GhostSurf 2005 v3.0 هست که لینک مستقیم کرکشو از توی freeserials برات پیدا کردم که مشکلی نداشته باشی:)

دوست عزیز من هم هنگامی که فایروال را خاموش می کنم باز هم نمی توانم دانلودکنم.....می شه لطفا این را جائی دیگری قرار دهی و همچنین روش کرک کردن را هم آموزش دهید؟
با سپاس

Mohsen6558
26-09-2005, 16:32
آنتی ویروس فقط پی سی سیلین

Cracki
26-09-2005, 16:44
دوست عزیز این کرک را دانلود کن

# [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #

دستت درد نکنه دوست عزیز بابت معرفی این لینک.
اما من قبلا همین کرک رو داشتم و متاسفانه باید بگم که این کرک نمیتونه رجیسترش کنه
و باز هم پیغام میده که 15 روز بیشتر فرصت ندارید.

البته من الان دیکه این برنامه رو ندارم ولی کرک رو دانلود کرده و نگاه کردم دیدم همونیه که قبلا داشتم.

sAsAn.K
26-09-2005, 16:59
nimaoy جون بی خیالش شو کرکی جون امتحان کرده کار نکرده!

hamilton
26-09-2005, 17:52
با سلام.
كركي جان يه سوال دارم.آيا برنامه SpyCather به صورت تريال هم امكان آپديت داره و ديگه اينكه در حالت تريال تمام امكاناتش را در اختيار كاربر قرار ميده؟چون يه كاري ميخوام انجام بدم كه اگه بشه خيلي خوب ميشه.شما محبت كن و به سوال من پاسخ بده تا شايد تونستم براي اين برنامه كاري بكنم.

Cracki
26-09-2005, 18:34
hamilton جان اون کاری رو که شما میخوای انجام بدی من قبلا کردم و نتیجه ای نداشت.
یعنی همون برگرداندن روزهای سپری شده توسط برنامه هایی که این کارو انجام میدن.

اما در مورد اینکه آیا میشه از این آنتی سپای ویر استفاده کرد یا نه...

بله میشه بصورت کامل ازش تا 15 روز استفاده کرد و حتی آپدیت هم میشه.
اگر هم چیزی پیدا کرد امکان این رو بهت میده که پاکشون کنی. مثل این میمونه که تا 15 روز
کاملا رجیستر شده و هیچ فرقی نمیکنه.

اما فقط نسخه 2004 اون این امکانات رو داره ولی نسخه 2006 اون فقط باید رجیسترش کنی وگرنه حتی
اجازه باز کردن برنامه رو هم بهت نمیده.

Cracki
27-09-2005, 04:04
من خودم با دیدن این شکه شدم. میدونم که اگر میگفتم باور نمیکردید مثل خودم
و تا خودم ندیدم باورم نشد.به همین دلیل عکسشو براتون میزارم که یک فکری به
حال کرک این برنامه بکنید

بیشتر از 3.5 میلیــــــــــــــــــون رو میتونه شناسایی بکنه.

نظرتون چیه...

*******************************************.

دوستان یک مژده بهتون بدم که پیداش کردم
تا الان که 19 تا جک و جونور پیدا کرده .
فردا معرفیش میکنم چون الان دیر وقته و دیگه نمیتونم شرمنده.

hamilton
27-09-2005, 08:50
با سلام.
كركي جان شما نسخه 2004 را در اختيار داريد.در اين صورت آيا امكان آپلود آن براي شما وجود داره؟كركي جان حدث شما درست بود اما يه نكته وجود داره.يه برنامه دارم كه اصلا نميذاره اون 15 روز جلو بره و هيچ وقت اون 15 روز تموم نميشه و نيازي به استفاده از برنامه هايي كه زمان را به اول بر ميگردونند نيست.اين برنامه را هم بعيد ميدونم تو اينترنت بتونيد پيدا كنيد و به فرض پيدا كردن نميتونيد رجيستر كنيد.براي همين بود كه از شما اون سوال را پرسيدم.
ممنون ميشم در صورت امكان نسخه 2004 را براي استفاده من و ساير دوستان علاقمند آپلود كنيد.
با تشكر.

nimaoy
27-09-2005, 11:40
hamilton جام میشه این برنامه را upload کنی؟

Cracki
27-09-2005, 12:15
hamilton جان فعلا احتیاجی به آپلود نیست چون نسخه 2004 اون هنوز از روی سرورش برداشته نشده.
البته لینک دانلودش رو برداشتن ولی اگر از جای دیگه لینک دانلودشو گیر بیاری همون نسخه 2003 یا 3.5 رو
میتونی دانلود کنی.

البته چون نسخه 2006 اومده پس بهتره زودتر بگیریش که بعدا دچار مشکل نشی.

8.9 مگابایت حجمشه.
************************************************'
یک مطلب دیگه رو اینجا اشاره کنم .
من بعد از کلی تلاش و نیافتن کرک برای این آنتی سپای ویر کلی نا امید شده بودم
تا اینکه موفق به یافتن یک نسخه از این برنامه شدم به اسم SpyCatcher Express
این برنامه حجمی حدود 15 مگابایت داره و کاملا مجانیه. آخرین نسخه اون 4.1 میباشد

الان فقط عکسی رو از گارد این برنامه میزارم تا بعدا بیشتر توضیح بدم.

اگر میبینی کاری که میخوای بکنی همراه با ریسکه پس بهتره از نسخه مجانیش استفاده کنی
مثل خود من که با وجود داشتن کلی آنتی سپای ویر تونست 21 تا فایل مخرب پیدا کنه.

در ضمن دارای هوش مصنوعی هم هست اگر به چیزی مشکوک بشه اونم پیدا میکنه و بهت میگه
مثلا برای من install_paltalk.exe رو که فایل اینستال پالتاک هستش پیدا کرد. چون پالتالک نسخه مجانی
اون کلی تبلیغات داره و این حتی فایل اینستالش رو هم پیدا کرد.

فعلا تا بعد.

sAsAn.K
27-09-2005, 14:18
کرکی جون اون جا که نوشته Spyware Fingeroints فکر کنم Database ش باشه نه Detections !

صادقی
27-09-2005, 14:31
دوستان سلام
من از ویروس کش بیت دیفندر(bit defender) 9 استفاده می کنم ولی هر بار که ویروس کشی می کنه یک ویروس در درایوc نشان می دهد و می نویسد که آنرا پاک کرده ولی باز هم در ویروس یابی بعدی همان ویروس وهمان پیام را می دهد می خواستم راهنماییم کنید که این ویروس چیست
c:\=MASTER boot record Infected:One_half.3591

sAsAn.K
27-09-2005, 15:19
صادقی جون مطمئنی Disinfect میکنه ؟
احنمالا شما Ignore می کنی!

sAsAn.K
27-09-2005, 15:54
دوستان عزیز Spy Sweeper به رده ی اول جدول در سایت TopTenReviews صعود کرد (Year 2006)

Cracki
27-09-2005, 16:00
Sasan جان آره Database اون فرق میکنه.
اون چیزهایی رو که از طریق داتابیس پیدا میکنه حدود 90.000 تا است ولی Detection اش یک چیزه دیگه ست من خودم امتحان کردم.

مثلا دیشب من سیستمم رو سکان کردم باهاش 21 تا پیدا کرد که فقط 3/4 تای اونا رو از روی داتابیسش و چیزی
که بهش دادن تونست پیدا بکنه. بقیه رو نوشته بود که مشکوکه یعنی احتمال زیاد داره که سپای ویر باشه.
به همین دلیل بهت چندین انتخاب میده که با این چیزهای ناشناخته چی کار بکنم.

دقیقا مثل NOD 32 و یا Dr.Web میمونه که وقتی کدها و یا عملکرد یک فایل مثل
ویروس یا تروجان باشه اونو به صورت ویروس ناشناخته تشخیص میدن.

این هم تا جایی که من متوجه شدم دارای هوش مصنوعی هست و به همین دلیل قدرت تشخیصش رو بالا میبره.
البته باید بیشتر باهاش کار کنم تا بتونم نظر قطعی در موردش بدم ولی تا اینجاش میتونم بگم از لحاظ شناسایی
خیلی خوبه و من ازش راضیم.
اکثر آنتی سپای ویر ها یک طرف و این خودش به تنهایی یک طرف قرار داره. اصلا این یک چیزه دیگه ست.

تصمیم گرفتم عکسش رو هم بزارم واسه همین ویرایش کردم...
ساسان جان یه عکس زیر نگاه کن ... چیزهایی رو که از طریق داتابیس تشخیص میده اسمش رو
مینویسه که این سپای اسمش چیه ولی برای بقیه میگه مشکوکه یعنی احتمال سپای بودنشون خیلی
زیاده.
برای همین Detection یعنی تشخیص دادن سپای ها توسط این آنتی سپای خیلی بیشتر از
داتابیسی است که خودش ارائه میده و میگه.

Kolubive
27-09-2005, 18:27
من با روش پايين nod رو تست كردم ولي اون شناسايي اش نكرد . مي خواستم بدونم اين روش اشتباهه يا اشكال از منه ؟؟؟؟

با Notepad آنتي ويروس خود را تست كنيد.

اسم اين ويروسي كه شما امروز ميسازيد Eicar است اين ويروس در حقيقت يك ويروس نماي استاندارد براي تست آنتي ويروسهاست. يادتان باشد قبل از شروع به كار آنتي ويروس خود را فعال كنيد .اگر آنتي ويروس شما اين ويروس را تشخيص داد كه هيچ ولي اگر تشخيص نداد يا بايد آنتي ويروس خود را آپديت كنيد يا آن را تعويض نماييد. براي تكميل توضيحات فوق بايد بگم EICAR مخفف عبارت European Institute for Computer Antivirus Research است.
شروع كار:
مثل هميشه ابتدا Notepad را باز كنيد و عبارت زير را در آن وارد كنيد لطفا از Copy و Paste استفاده كنيد: X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H* سپس SaveAs را انتخاب و فايل را با پسوند com سيو كنيد يعني با نامي مثل eicar.com خب كار به پايان رسيد. اين ويروس يك ويروس واقعي نيست و در حقيقت يك ويروس نما است و فقط براي تست آنتي ويروس شما مثل يك ويروس عمل ميكند. ميتوانيد مطمئن باشيد كه eicar به هيچ وجه به سيستم شما آسيبي نخواهد رساند.

sAsAn.K
27-09-2005, 19:47
کرکی جون دو زاریم افتاد:)
این برنامه هم محیطش قشنگه هم قویه اگه کرکش باشه محشره!
سودا جون نمی تونه کرکش کنه؟
سودا جون کجایی چند وقته نیستی!

Cracki
27-09-2005, 21:06
Sasan جان نیازی به کرک فعلا نیست چون این نسخه فولشه که خودم استفاده میکنم.
البته فعلا تا این نسخه اش رو داریم فول هستش و نیاز به کرک نیست هم آپدیت میشه و هم میشه از همه امکاناتش
استفاده کرد.

اسم نسخه ای که من استفاده میکنم SpyCatcher Express هستش که 15 مگابایت حجم فایل اینستالشه
و این عکسی هم که میبینی از همینیه که گفتم. پس هم به شما هم به دوستان دیگه پیشنهاد میکنم که
این نسخه رو دانلود کرده و استفاده کنید چون کاملا مجانیه با داتابیسی حدود 90.000 تا.

SpyCatcher Express 4.0.1 Full Version

اما نسخه ای که امکانات بیشتری رو داره اسمش SpyCatcher 2006 هستش و قدرت تشخیص 6 میلیــــــــــــون سپای
رو داره.

البته نسخه Express قدرت تشخیص 3 میلیون و نیم سپای رو داره طبق چیزی که در سایتش نوشته

من خودمم موندم چی بگم... :D

arkadas
28-09-2005, 01:34
Reza shabani fardجان،من اون چیزی رو که شما می گویید سال گذشته با تمام انتی ویروس ها اسکن کردم هیچ کدوم اونو ویروس نشناختند ،فکر کنم نویسنده اش یه جا رو اشتباه کرده.

Kolubive
28-09-2005, 03:35
ممنون ميل كوچولو جان تا حدي خيالم رو راحت كردي . اميدوارم ساير دوستان هم نظر بدن و منو مطمئن تر كنن
با تشكر

hamilton
28-09-2005, 09:13
برنامه بسيار جالبيه.ممنون كركي جان.

sAsAn.K
28-09-2005, 14:26
کرکی جون ممنون خیلی عالیه:)

Gilopa
28-09-2005, 17:16
آقایون یکی لطف کنه سوفوس رو امتحان کنه ببینید این نسخه جدیدش بدرد بخور شده یانه.
خبرش بدید ممنون میشک ما که دیگه پیر شدیک شما جوونای پیسیورد زحمتش بکشید.

Kolubive
28-09-2005, 17:17
Reza shabani fardجان،من اون چیزی رو که شما می گویید سال گذشته با تمام انتی ویروس ها اسکن کردم هیچ کدوم اونو ویروس نشناختند ،فکر کنم نویسنده اش یه جا رو اشتباه کرده.

لطفا حرف آقا ميل كوچولو رو تاييد كنيد كه خيال ما راحت بشه . البته ميل كوچولو جان ممنون و اين به معني اين معني نيست كه حرف شما رو قبول ندارم ولي تا ديگران هم يه تاييد كوچولو نكنند ، من خيالم راحت نمي شه .
منتظرم

Ali_k
28-09-2005, 17:31
دوستان سلام آخرین ورژن دکتر وب هم اومد:
Dr.Web 4.33

دانلود:

کرک:

sAsAn.K
28-09-2005, 22:00
Gilopa جون این Sophos Anti-Virus فکر کنم مال شبکس اگرم نباشه اصلا به درد نمیخوره!
کار کردن با هاش خیلی سخته!
خودم تست کردم که میگما

j0l6
29-09-2005, 00:24
سلام
دوستان کدامیک از اینها قویتر و جدیدتر هستن به نظر شما (این راهنمای هستش و نظر سنجی نیست )ولی شما نطرتون رو بگین :happy:
mcafee vir scan 10 or mcafee vir scan 9.0 pro

IVAN
29-09-2005, 02:11
ورژن جديد Kaspersky internet security كه در اين نسخه همه چيز كنترل ميشه اونم خيلي سختگيرانه
دانلود كنيد نسخه يKaspersky Internet Security 2006 6.0.14.203 Beta

تا يادم نرفته حتما با FlashGetدانلود كنيد (لينك رو به FlashGet كپي كنيد)

sAsAn.K
29-09-2005, 07:41
sina88 معلومه که هم 10 قوی تره و هم جدید تره!

j0l6
29-09-2005, 07:48
اخه نسخیه ی 9.0 پرو هستش ولی 10.0 رو نمیدونم یعنی ننوشته اقاsAsAn.K

sAsAn.K
29-09-2005, 07:59
سینا جون ببین نسخه ی 9.0 Pro یه سری قابلیت داره که 10 معمولی نداره ولی 10 هم قابلیتهای بسیار بیشتری از جمله هوش مصنوعی قوی تر و ..... بهش اضافه شده که در کل 10 معمولی بهتره:)

j0l6
29-09-2005, 08:08
البته بگم که نسخه ی 9.0 از سایت اصلی و به صورت خریداری شده دانلود کردم و حجمش هم بیش از دو برابر نسخه ی 10.0 هستش اما ورزن 10 کرک شدس واسه همین تو ش موندم حا لا دوستان نظر شون رو بدن ببینیم چی میشه

sAsAn.K
29-09-2005, 08:59
سینا جون نسخه ی 9 به این دلیل حجمش دو برابر 10 هست که تو خودش Anti-Spam هم داره
شما همون 10 رو نصب کن خیالت راحت ضمنا نسخه ی 10 که کرک شده نیست همون خریداری شدس

mohsenm
29-09-2005, 09:52
دوستان
کسی یه انتی ویروس میشناسه که با قدرت یا بیشتر از اون و دقت انتی ویروس های مک کافی و نورتون باشه ولی مثل اونها دردسر برای اپدیت نداشته باشه یایطور خورد کار از روی شبکه خودش رو بروز رسانی کنه

Mehdi_Best
29-09-2005, 11:58
سينا جان سلام
آنتي ويروس كاسپرسكي پرسونال پرو ورژن 5.0.20 حجمش 26 مگابايت بود ولي نسخه هاي بعدي كه اومد با اينكه اونها هم پرسونال پرو بودند اما حجمشون حدود 12 مگابايت شده.
پس به حجمشون نگاه نكن. شايد به تكنولوژي جديدي دست يافته اند كه با حجم كمتر پكيجهاشون رو ارائه مي دهند.

************************************************** *

محسن جان سلام
116 صفحه بحث شده تازه شما مي گي يه انتي ويروس مي خواهي كه از مك آفي و نورتون بهتر باشه و دردسر آپديت هم نداشته باشه؟
اگه يه نگاهي به صفحات قبل اين تاپيك مي انداختي به جواب سؤالت مي رسيدي.

mohsenm
29-09-2005, 16:09
دوست عزيز
سلام
حق با شما هست ولي من تمام صفحات در خصوص اين موضوع را چك كردم و 80 درصد اين را پيشنهاد ميكنندKaspersky internet security ولي حسابي سرعت مياره پاين و كلي طول ميكشه تا اسكن بكنه در صورتي كه مك كافي اين خصوصيت را نداره وتنها مشكلش اينه كه درست اپديت نميشه

bnnima
29-09-2005, 18:49
دوستان من کاسپر 5.0.388 را نصب کردم وقتی به اینترنت وصل میشم کامپیوتر خاموش میشه می دونید علتش چیست؟
اگر نسخه بهتری دارید که مشکل ندارد لینک آن را لطفا بگذارید باتشکر

Cracki
29-09-2005, 19:12
دوست عزیز رستارت شدن سیستم شما به دلیل خوب کار نکردن کاسپرسکای نیست بلکه سیستم
خودتون هست که اشکال داره.

شما حتما برنامه دیگری رو بر روی سیستمتون نصب کردید که اون هم بر روی Network نظارت میکنه و به همین دلیله که
وقتی به اینترنت وصل میشید این دو با هم شروع به نظارت کردن بر اون میکنند و با هم درگیر میشن.

مثلا اگر آنتی ویروس دیگه ای بر روی سیستمتون نصب کردید پاکش کنید.
اگر هم از فایروال زون آلارم استفاده میکنید این تنظیمات را برای کاسپرسکای انجام دهید.

به قسمت Setting برید و بر روی Configure Real-Time Prodection کلیک کنید.
پنجره ای برای شما باز میشود که در آنجا از بالا بر روی Network کلیک کنید و گزینه هایی رو که اونجا تیک
خوردن از تیک در بیارید و سیستمتون رو رستارت کنید.

بعد از این مشکلی ندارید و راحت به اینترنت وصل بشید. بعد از یک رستارت دیگه که کردید دوباره میتونید
همین گزینه هایی رو که از تیک برداشتی تیک بزنید .

IVAN
30-09-2005, 05:26
سلام خدمت دوستان عزيزم
اينم لينك دانلود AntiVirusKit Professional2005كه همون طور كه ميبينيد نسخه ي پروفشينال هست و عاليه
فقط يادتون باشه كه اين تريال هستش و sodaجان در حال كرك اين برنامه اس
حتما دانلودش بكنيد چون به گفته ي دوستان ديگه اين آنتي ويروس از دو ويژگي آنتي ويروسهاي Kaspersky و BitDefenderاستفاده ميكنه ولي حتما حتمانصبش نكنيد چون تا ترياله نميشه آپديتش كرد ولي اگه سودا جان كرك كنه كه خيلي خوب ميشه
حجمشم 50.6مگا بايته

ممنون از همه ي زحمتكشان سايت :happy:

sAsAn.K
30-09-2005, 10:07
Norton AntiVirus 2006 Final Protection Pack
این هم آخرین نسخه ی آنتی ویروس نورتون 2006 نسخه ی فینال!!!!!!!!!!!!!!

دانلود:
میرور:

samira455
30-09-2005, 14:33
سلام به همه
من MacAfee روی سیستمم نصب بود و قبل از uninstall کردن اون bitdefender professional v6.0 رو نصب کردم
بعد از نصب سرعت سیستم کلی افت کرد و بعد از کلی restart و ور رفتن (حتی بعد از اینکه هر دو نرم افزار رو با بدبختی و با اون سرعت کم سیستم از ram خارج کردم هنوز سرعت پایین بود)مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم.
فکر می کنید علت چی بوده؟

IVAN
01-10-2005, 01:40
خوب سميرا خانوم اين كه معلومه
يك كاربر نبايد هيچ وقت دو تا آنتي ويروس رو باهم نصب كنه به خصوص Bitdefenderرو چون اين آنتي ويروس خودش به صورت كاملا مستقل سيستم رو تحت كنترل در مياره و حتي اگه منم كه سيستمم قويه دو تا آنتي ويروس نصب كنم سيستم يه هنگ اساسي ميكنه ويا ميتونستيدشما يكي از اونارو Disable كنيد اونوقت خواهيد ديد كه از پايين اومدن سرعت و هنگ كردن خبري نيست
بهتره صفحات قبلي رو هم مروري بكنيد :happy:

IVAN
01-10-2005, 01:45
دوباره سلام
دانلود كنيدMcAfee Internet Security Suite v8.0.113.3

Kolubive
01-10-2005, 02:11
از كرك AntiVirusKit Professional2005 چه خبر؟؟
حجمش كه زياده . راستي كسي امتحان كرده كه تو وضعيت استارت آپ و سرعت سيستم چه اثري داره؟؟؟

IVAN
01-10-2005, 06:23
سلام اين هم يه نسخه ي ديگه از AntiVir كه حجمش كمتره
ولي سودا قراره كه هر دوتاشون رو كرك كنه
AntiVir Personal Edition 6.32.00.07با حجمه7.4 مگابايت

hamilton
01-10-2005, 06:43
با سلام.
خدمت دوستان عرض كنم من هم تلاش گسترده اي را آغاز كردم تا اين آنتي ويروس را كه به نظرم بسيار هم جالبه را كرك كنم.مطمئن باشيد در صورت موفقيت حتما كرك را براي شما هم ميذارم.

alireza-vb
01-10-2005, 11:13
NOD32 Antivirus System 2.51.8
آخرین ورژن این آنتی ویروس رو میتونید از اینجا دانلود کنید ولی کرکشو ندارم.

Mehdi_Best
01-10-2005, 15:13
دوست عزيز
سلام
حق با شما هست ولي من تمام صفحات در خصوص اين موضوع را چك كردم و 80 درصد اين را پيشنهاد ميكنندKaspersky internet security ولي حسابي سرعت مياره پاين و كلي طول ميكشه تا اسكن بكنه در صورتي كه مك كافي اين خصوصيت را نداره وتنها مشكلش اينه كه درست اپديت نميشه

محسن جان سلام
متاسفانه كاسپرسكي مشكلش همين كم كردن سرعت هست. وگرنه تقريبا مي شه گفت مشكل ديگري نداره.
با توجه به اينكه شما سرعت سيستمت برات خيلي مهمه Nod32 بهترين پيشنهاد براي شماست. هم عالي و هم بدون تاثير روي سرعت سيستم. فقط ديتابيسش از كاسپرسكي كمتره. البته ديتابيسش مشخص نيست اما اينطور به نظر مي رسه كه از كاسپرسكي پايين تره. اما از جميع جهات عالي و بدون اشكال هست. در كلين كردن هم خيلي عالي عمل مي كنه.

Gilopa
01-10-2005, 18:57
آقا اينم مطلبي از سايت irna كه به نظرم جالب اومد اينجا بذارم.

خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۰۶/۲۲‬

يك كارشناس امنيت اطلاعات آنتي‌ويروس " كسپرسكاي "(‪ (Kaspersky‬را يكي از گزينه‌هاي جديد و مناسب براي استفاده كاربران خانگي در ايران دانست.

" مهدي سعادت " روز سه‌شنبه در گفت و گو با ايرنا گفت: با توجه به تحريمهايي كه عليه ايران وجود دارد و شرايط مختلفي مانند سطح دانش كاربران ايراني و سرعت اينترنت، آنتي‌ويروس روسي " كسپرسكاي " مي‌تواند به عنوان يك نرم‌افزار مناسب مورد استفاده قرار گيرد.

وي بيان داشت: به دليل تحريمهاي موجود امكان به روز كردن و خريد بسياري از آنتي‌ويروسهايي كه محصول كمپانيهاي آمريكايي هستند وجود ندارد لذا بهتر است بيشتر از محصولات كشورهايي كه با ايران مشكل ندارند استفاده كنيم.

وي درباره آنتي‌ويروس "كسپرسكاي" اظهار داشت: اين نرم‌افزار محصول كشور روسيه و داراي جايگاه خوبي در رتبه‌بندي آنتي‌ويروسها است و از نظر پشتيباني و به روز كردن براي كاربران ايراني مشكلي ندارد.

به گفته وي اين نرم‌افزار بيشتر براي كاربران خانگي كاربرد دارد و داراي حجمي حدود چهار مگا بيت است كه مي‌توان آن را از طريق اينترنت خريد يا نسخه‌هاي آن را از بازار تهيه كرد.

اين كارشناس يادآور شد: با نصب نرم‌افزار ‪ Kaspersky‬بر روي رايانه، سرعت سيستم عامل كاهش چنداني پيدا نمي‌كند و كاربر با حداقل آشنايي با زبان انگليسي و واژه‌هاي رايانه‌اي مي‌تواند با آن كار كند.

وي وجود گزينه‌هاي متعدد براي نحوه به روز كردن سيستم(‪ (UPDATE‬و گزارش ويروسها و برنامه‌هاي مخرب را از مزيتهاي نرم‌افزار "كسپرسكاي" دانست و گفت: اين نرم‌افزار در لايه‌هاي مختلف فايلها و پوشه‌هاي اطلاعاتي را بررسي (‪ (SCAN‬مي‌كند.

وي گزينه مناسب غيرآمريكايي براي ديوار آتشين(‪ (FIREWALL‬را نرم‌افزار "سكيور پوينت"(‪ (SecurePoint‬محصول كشور آلمان معرفي كرد و ادامه داد:
نسخه مخصوص و كم حجم اين نرم‌افزار براي كاربران خانگي نيز موجود است.

سعادت حجم نسخه اصلي فايروال ‪ Secure Point‬كه بر اساس لينوكس است را داراي حجم حدود ‪ ۱۵۵‬مگا بيت دانست و گفت: اين نرم‌افزار بيشتر براي ارتباطات شبكه‌اي مانند ‪ VTN‬كاربرد دارد.

به گفته وي آنتي‌ويروس "اف - پروت "(‪ (F-Prot‬با فايروال ‪SecurePoint‬ همخواني بسياري دارد و مديران شبكه‌ها و دفاتر فني خدمات اينترنتي مي‌توانند اين دو نرم‌افزار را به‌عنوان تركيبي مناسب به كار ببرند.

اين كارشناس امنيتي خاطرنشان كرد: امروزه كاربران اينترنت بدون شك براي اتصال به اين شبكه نياز به برنامه‌هاي ضد ويروس دارند .

وي افزود: مجهز كردن سيستم به برنامه‌هاي امنيتي هزينه‌بر است اما اين هزينه‌هاي اوليه در مقايسه با هزينه و خسارات ناشي از نفوذ برنامه‌هاي مخرب بسيار ناچيز است.

Sinagood
02-10-2005, 20:09
کسی کرک خوبی برای F-secure سراغ داره؟
چه اینترنت سکیوریتی چه آنتی ویروس

برا pc-cillin من یه کرک دارم که کیجن هست و سایت چک رو هم انجام میده
اما اون کرک از آپدیت شدن برنامه جلوگیری میکنه (رو کامپیوتر من حداقل)

arkadas
02-10-2005, 23:53
Spyware Doctor™ 3.2.1.359 for Windows
ورژن جدید این انتی اسپای هم اومد که طرفداران خودش رو داره:
لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد کرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
03-10-2005, 01:09
سلام
sAsAn.K عزیز
فایل رار نورتون 2006 رپید شار پسورد می خواد
با تشکر

Kolubive
03-10-2005, 02:20
سلام . من يه سوالي راجع به آپديتهاي Nod داشتم . طبق شكل زير من فكر نمي كنم كه اين آنتي ويروس آپديت نمي شه .

ولي يه سري error هست كه ممكنه اين آنتي ويروس در حالت آفلاين بخواد به اينترنت بشه اينم بگم كه تنظيمات آپديتش روي اتوماتيك هست . فقط مي خواستم بدونم اين ارر هاي پايين ماله چيه ؟؟؟؟

Ali_k
03-10-2005, 07:42
سلام
sAsAn.K عزیز
فایل رار نورتون 2006 رپید شار پسورد می خواد
با تشکر

تا ساسان جان خودش نیمده فکر کنم پسورد اینه :

Gilopa
03-10-2005, 11:53
سلام . من يه سوالي راجع به آپديتهاي Nod داشتم . طبق شكل زير من فكر نمي كنم كه اين آنتي ويروس آپديت نمي شه .

ولي يه سري error هست كه ممكنه اين آنتي ويروس در حالت آفلاين بخواد به اينترنت بشه اينم بگم كه تنظيمات آپديتش روي اتوماتيك هست . فقط مي خواستم بدونم اين ارر هاي پايين ماله چيه ؟؟؟؟

آقا من كه عكسي واسم ظاهر نميشه

AliROCK
03-10-2005, 12:56
سلام
تروجان جدید علیه سایتهای مستهجن اسم این تروجان یوسف علی است و هنگام باز شدن سایت مستهجن انرا میبندد و یک پنجره که ایه ای از قران که به 3 زبان عربی و انگلیسی وفارسی است را نشان میدهد البته این تروجان اسیبی به سیستم نمیزند ولی در تشخیص پنجره ها بعضی وقتها دچار مشکل میشود
منابع: شرکت سوفوس و ضمیمه روزنامه جام جم کلیک

sAsAn.K
03-10-2005, 13:30
ali_k جون ممنون که دوست خوبمن رو راهنمایی کردی:)
آقایون لینک دانلود نورتون 2006 رو ندارین که RESUME هم بشه;)

Mehdi_Best
03-10-2005, 14:00
کسی کرک خوبی برای F-secure سراغ داره؟
چه اینترنت سکیوریتی چه آنتی ویروس

برا pc-cillin من یه کرک دارم که کیجن هست و سایت چک رو هم انجام میده
اما اون کرک از آپدیت شدن برنامه جلوگیری میکنه (رو کامپیوتر من حداقل)

سينا جان سلام
يكي از اينها رو امتحان كن:

يا
يا
GxCA-9DMU-VQCD-ATP5-CJT5
G3CM-C650-17EA-PAUK-0JK7
U4KJ-MFC8-MVHM-CT1K-NNAB

Sinagood
03-10-2005, 15:36
مهدی جان یه مشکلی دارم
اونم اینه که سریال ها رو قبول نمیکنه (میگه باید به اینترنت وصل باشی تا چک کنه)
پچش هم قیلا تست کرده بودم رو هیچ کدوم از فایلهاش کار نمیکرد (اگه اشتباه نکنم)
آخه توی پچ میتونی هر گونه win32 app رو انتخاب کنی

hamilton
03-10-2005, 20:44
با سلام.
اين هم براي شما دوست عزيز:
Norton AntiVirus 2006 Full
همراه با سريال

دانلود:

pass:linkspark.net

اميدوارم به كار شما بياد.

borzou_one
03-10-2005, 20:49
آقایون لینک دانلود نورتون 2006 رو ندارین که RESUME هم بشه;)

ساسان جان اینا امتحان بفرمائید:

sAsAn.K
03-10-2005, 21:21
مهدی جون ما منتظر آپلودیم;)
از hamilton جون هم تشکر می کنم ولی خودمم از راپیدشر داشتم میخواستم RESUME هم بشه;)
برزو جون این فایل که شما لینکشو دادی 5 مگه اصلا چی هست!!!!!؟؟؟؟؟؟؟;)

Mehdi_Best
03-10-2005, 21:59
سلام
به درخواست ساسان جان براتون تو پرشين گيگ آپلود كردم تا هم مشكلي نداشته باشه و هم resume داشته باشه.
در ضمن به 4 قسمت تبديل كردم كه دانلودش راحت تر باشه براتون

اين هم لينكهاي نورتون آنتي ويروس 2006 :

ICEBOYS
04-10-2005, 03:09
ُسلام خدمت تمام دوستان

من Kaspersky ورژن 5.0.383 رو نصب کردم بعد از آپدیت آنتی ویروس یک بار سیستم اسکن کرد بعد بر روی
UPDATE ANTI VIRUS DATABASE را زدم بعد از آپدیت آنتی ویروس غیر فعال شد حالا فکر کنم به کرک جدید نیاز هست و اونو از کجا میتونم بگیرم
لطفا فوری جواب بدید
موفق باشید

arkadas
04-10-2005, 03:45
ICEBOYS جان اینم یک کرک برای کاسپرسکی پرو

arkadas
04-10-2005, 04:43
آسیب پذیری خطرناک در ضد ویروس Kaspersky
پژوهشگران امنیتی FrSIRT نقص امنیتی خطرناکی را در نرم افزار KasperSky کشف نمودند که باعث دسترسی کامل هکر به سیستم قربانی می شود.

این آسیب پذیری را "الکس هیلر" محقق امنیتی سایت FrSIRT کشف نموده و راهنمای امنیتی آنرا نیز منتشر کرده است. بر طبق موارد نوشته شده در راهنمای امنیتی، نقص امنیتی در کتابخانه ( Library) ضد ویروس میباشد و نرم افزارهای بسیاری را آلوده نموده است. بطوریکه از این کتابخانه در بسیاری از نرم افزارهای شرکت KasPersky و شرکت های دیگری مانند شرکت F-Secure استفاده شده است.

هکر می تواند با ارسال یک فایل آلوده با فرمت CAB سیستم قربانی را تصرف نماید. این آسیب پذیری در نسخه 5.0.20.0 پویشگر فایل CAB و Library آن گزارش شده است اما نسخه های دیگر نیز می توانند آسیب پذیر باشند.

به همین سبب گفته شده است ویروس یاب های دیگری که از تکنولوژی Library شرکت KasperSky استفاده می کنند آسیب پذیر خواهند بود.

نماینده شرکت Kaspersky در شهر مسکو اطلاعت کاملی در مورد این خبر ارائه نکرده است و تنها به ذکر این مورد اشاره کرده است که شرکت نیاز به تحقیقات بیشتری در مورد این آسیب پذیری دارد.

الکس هیلر در ادامه راهنمای امنیتی خود نوشته است: "برای مثال یک هکر می تواند یک فایل آلوده CAB را برای قربانی خود بفرستد و نرم افزار ضد ویروس زمانی که این فایل را پویش نماید آنرا مورد تایید قرار داده و کدهای آن اجرا خواهند شد و هیچ نیازی به عکس العملی از قربانی وجود ندارد و قطعا سیستم قربانی به کدهای مخرب آلوده خواهد شد."
منبع:websecurity.ir

صادقی
04-10-2005, 06:05
سلام دوستان
شما می دونید چرا کاسپرسکی 2006 چرا با ایمیل یلهو مشکل داره؟
من هر وقت که می خواهم ایمیلم رو در یاهو چک کنم و کاسپرسکی هم روشن باشه چیزی جز صفحه ایی سفید نصیبم نمی شود و وقتی کاسپرسکی رو خاموش می کنم درست می شود.
شما علتش را می دانید
ممنون می شوم اگر در این زمینه به من هم اطلاع دهید/

alireza_2000
04-10-2005, 12:12
مشکل از کاسپر نیست چون منهم کاسپر دارم و راحت چک میکنم

ICEBOYS
04-10-2005, 14:26
میل کوچولو
دوست عزیز موقع add کردن کرک با ارور مواجه میشم

آخربن آپدیت برای 2005/10/4 این تاریخ میباشد

لطفا کمک کنید

صادقی
04-10-2005, 15:06
مشکل از کاسپر نیست چون منهم کاسپر دارم و راحت چک میکنم
سلام علیرضا
من که این مشکل رو دارم با بیت دفندر این مشکل رو ندارم و ویندوز من هم xp است به نظر شما و دوستان دیگر این مشکل که نمی تونم با وجود کاسپرسکی وارد ایمیل یاهو شوم چیست؟

ICEBOYS
04-10-2005, 15:30
این ارووری که مینویسد

most likely the system date was put backwards after the license key installation , set the correct date and try again

لطفا پیگیری کنید

hippo
04-10-2005, 15:46
دوستان به نظر شما کدام انتی ویروس قوی و قدرتمند به راحتی آپدیت میشه

taraneh00
04-10-2005, 16:39
آقا مهدی سرياله برنامه norton2006 که فايلشو گزاشتيد اشتباهه اگه ممکنه درستش کنيد

j0l6
04-10-2005, 17:14

این تایپیک مال من نیست پس چرا اجازه ی ویرایش به من میده؟؟

Gilopa
04-10-2005, 18:48
عزيز من فقط تو پست خودت اجازه ويرايش داري.نميتوني تاپيك رو ويرايش كني.

arkadas
04-10-2005, 20:59
Iceboys جان من خودم دارم از همون لیسن کی استفاده می کنم و مشکلی نداره،شما اون قبلیرو دلیت کنید بعد اینو تو دارکتوریش پیست کنید و یا از تنضیماتش وادش کنید.همین کرک واسه من الان داره کار می کنه و تا تاریخ2006/2/10کار می کنه.

Kolubive
04-10-2005, 21:34
این تایپیک مال من نیست پس چرا اجازه ی ویرایش به من میده؟؟

سينا جان مشكلي در ديدن عكس داري كه بخواي ويرايش بكني ؟؟؟ عكس رو توي tinypic اپلود كردم و فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه .

papiyoon
05-10-2005, 00:30
اقایون محترم من یه سوال دارم البته ممکنه سوالم تکراری باشه اما خب خودتون هم میدونید خوندن 120 صفحه کار ساده ای نیست
سوال ام اینه که ایا میشه با نرم افزار های مثل hide ip platinum ای پی ادرس رو عوض کرد و مک آفی رو آپدیت کرد ؟
کسی تا حالا همچین روشی رو امتحان کرده ؟

ICEBOYS
05-10-2005, 01:48
سلام

من بی خیال شدم اگه ممکن هست آخرین ورژن کاسپر اسکای و کرک سالم را در اختیار من قرار دهید چون واقعا احتیاج دارم فوریییییییییییی

بدرود

arkadas
05-10-2005, 03:29
Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.383
یا
ftp://ftp.kaspersky.com/products/release/english/homeuser/kavpersonalpro/kav5.0.383_personalproen.exe
کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................................. .....
Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.388
دانلود همراه با کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WinAll-TWK.rar
.......................................
اولی نسخه پرو است و دومی نسخه معمولی.

Soda
05-10-2005, 06:27
متاسفانه كرك كاسپر از كار افتاده
منظورم اين فايل ليسنس با اين مشخصات حجمي هستش
1.35 KB (1,390 bytes)

bahareh_bus
05-10-2005, 06:36
درسته!اين کرک ديگه کار نميکنه

Soda
05-10-2005, 07:33
سلام دوباره
اونايي كه نود رو نصب دارن نمي دونم اينو برا آپديت امتحان كردن يا نه

آپديت سرور رو روي اين سايت تنظيم كنيد ببينيد آپديت ميشه يا نه

Mehdi_Best
05-10-2005, 08:29
آقا مهدی سرياله برنامه norton2006 که فايلشو گزاشتيد اشتباهه اگه ممکنه درستش کنيد

ترانه خانم سلام
اين سريال داخل اين فايل بود و من دست بهش نزدم. اگه مطمئني كه اشتباهه بايد دنبال سريال جديدش بگرديم.
البته به نظر من نورتون رو نصب نكني بهتره.

sAsAn.K
05-10-2005, 12:44
نسخه ی حرفه ای مک آفی 10 !:

papiyoon
05-10-2005, 12:54
اقایون محترم من یه سوال دارم البته ممکنه سوالم تکراری باشه اما خب خودتون هم میدونید خوندن 120 صفحه کار ساده ای نیست
سوال ام اینه که ایا میشه با نرم افزار های مثل hide ip platinum ای پی ادرس رو عوض کرد و مک آفی رو آپدیت کرد ؟
کسی تا حالا همچین روشی رو امتحان کرده ؟
میگم کسی نبود جواب منو بده ؟ :rolleye:

j0l6
05-10-2005, 13:18
اگه مک افی برای اپدیت اجازه ی استفاده از ------ رو بده میشه

papiyoon
05-10-2005, 13:44
خب از كجا بفهميم كه اجازه ميده يا نه ؟
ميخوام ببينم تا حالا كسي اين روش رو امتحان كرده ؟

j0l6
05-10-2005, 14:00
من مشکل اپدیت ندارم یه بار که خواستم استفاده از ------ رو برای اپدیت امتحان کنم هم جایی برای وارد کردن اپی پورت پیدا نکردم

papiyoon
05-10-2005, 15:29
منظورم از استفاده از ------ اين نبود كه اي پي و پورت رو داخل خود مك آفي وارد كنيم! خب معلومه كه جايي واسه وارد كردن اي پي پورت نداره
من خودم با anonymizer toolbar تونستم چند درصد آپديت كنم اما باز آپديت قطع شد و ديگه آپديت نميشه

hippo
05-10-2005, 17:22
ساسان جون این مکافی ده که معرفی کردید مطمعنی نسخه حرفه ای مکافیه ( چون حجمش خیلی کمه )

papiyoon
05-10-2005, 17:39
نسخه ی حرفه ای مک آفی 10 !:
این نسخه از نظر آپدیت مشکلی نداره ؟

hamilton
05-10-2005, 17:51
با سلام.
خدمت دوستان عزيزم مژده بدم كه بزودي كرك antiviruskit آماده ميشه و مراحل نهايي كار در حال انجام است و انشاءالله اينجا اولين جايي خواهد بود كه اين نرم افزار به صورت كرك شده را خواهد داشت.دعا كنيد تلاشم ثمر بخش باشه.طاعات و عبادات همگي قبول حق.

borzou_one
05-10-2005, 19:47
این پست حذف شد

sAsAn.K
05-10-2005, 20:25
hippo جون 17 مگه همچین کمم نیست ولی من خودم تظمین می کنم نسخه ی حرفه ایه;)
papiyoonجون چرا مشکل داره آپدیت نمیشه مثل قبلیاس:D

IVAN
05-10-2005, 22:37
با سلام.
خدمت دوستان عزيزم مژده بدم كه بزودي كرك antiviruskit آماده ميشه و مراحل نهايي كار در حال انجام است و انشاءالله اينجا اولين جايي خواهد بود كه اين نرم افزار به صورت كرك شده را خواهد داشت.دعا كنيد تلاشم ثمر بخش باشه.طاعات و عبادات همگي قبول حق.
سلامhamiltonطاعات شماهم قبول باشه
من با سودا هم حرف زدمگفت كه اونم 99درصد كاررو رفته ولي به علت مشكلاتي تو اون1 درصد گير كرده
نه مشكل كرك باشه ها
گفت اتفاقا كرك كردنش خيلي آسونه
حالا ببينيم كدومتون زودتر كركش ميكنيد

Mehdi_Best
05-10-2005, 22:59
هادي جان سلام
اوني كه سودا جان داره كرك مي كنه و تقريبا مي شه گفت كه كرك كرده antivir permium هست ولي ايني كه هميلتون جان گفته antiviruskit است كه البته سودا جان اين رو هم قراره كرك كنه اما قراره من به دستش برسونم كه هنوز فرصت اين كار نشده.
البته اميدوارم هميلتون جان موفق بشه و بتونيم از اين آنتي ويروس كاردرست استفاده كنيم.

arkadas
05-10-2005, 23:34
eTrust PestPatrol Anti Spyware v5.0.2.3
یک انتی اسپای بسیار بسیار قوی که اگه تا حالا استفاده نکردید یکبار تستش کنید به احتمال زیاد مشتریش می شید.بسیاری از تروجان ها رو هم می شناسد،هوش مصنویی قوی هم داره.
لینک دانلود همراه با سریال:
Serials.rar
ویرایش:من دانلودش کردم سریالش بهش نخورد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza_2000
05-10-2005, 23:35
دوستان میشه سایت این antivirus kit رو مغرفی کنید

من سایت اصلیش رو میخوام

arkadas
06-10-2005, 00:31
راستی اون باگی که از کاسپرسکی کشف شد امروز همراه با اپ دیت برطرف شده است و دیگه اون مشکل رو نداره و همراه با اپ دیت یک Patchامنیتی هم دانلود و اینستال شده

محمد امين
06-10-2005, 01:04
سلام دوستان
نميدونم چي شده كه bitdefender ديگه آپديت آنتي ويروسشو توي سايت نميذاره البته فكر ميكنم از وقتي نسخه 9 اومد اينطور شد ولي توي سايت هنوز نوشته نسخه 8 اينم لينك صفحه آپديتش البته براي definitions منظورمه ها نه خود نرم افزار
كسي از دوستان ميدونه چرا اينطور شده و چه جوري ميشه آپديتشو گير آورد؟
ممنون

arkadas
06-10-2005, 01:13
در موردeTrust PestPatrol Anti Spyware v5.0.2.3که اون بالا معرفی کردم،
این نسخش نمی دونم چرا یجوری شده مثل اینکه تحت شبکست هر چی باهاش ور رفتم چیز زیادی دستگیرم نشد سریالش هم بهش نمی خوره،ریل تایم هم مثل اینکه نداره!!!!

Mehdi_Best
06-10-2005, 02:12
سلام دوستان
نميدونم چي شده كه bitdefender ديگه آپديت آنتي ويروسشو توي سايت نميذاره البته فكر ميكنم از وقتي نسخه 9 اومد اينطور شد ولي توي سايت هنوز نوشته نسخه 8 اينم لينك صفحه آپديتش البته براي definitions منظورمه ها نه خود نرم افزار
كسي از دوستان ميدونه چرا اينطور شده و چه جوري ميشه آپديتشو گير آورد؟
ممنون

محمدامين جان سلام
دوست خوبم آپديتهايي كه اونجا هست براي ورژن 9 هم هست. آپديتها هيچ تفاوتي نداره. شما اگه روي همون ورژن 8 هم كه در اون صفحه هست بري مي بيني كه لينكش دقيقا همون لينك آپديت نسخه 7 هست. پس خيالت راحت باشه كه مشكلي نيست و شما هر كدوم رو كه دانلود كني به نسخه هاي 7 و 8 و همچنين 9 مي خوره.

alaodin1
06-10-2005, 03:49
بدون شك كليه محصولات مكافي بهترينند اين ورژن جديد کاسپرسکی با اين مشكلاتي كه داره مفت نمي ارزه سرعت اينترنت شما را بسيار پايين مياره

arkadas
06-10-2005, 04:07
بدون شك كليه محصولات مكافي بهترينند اين ورژن جديد کاسپرسکی با اين مشكلاتي كه داره مفت نمي ارزه سرعت اينترنت شما را بسيار پايين مياره
شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟؟ تو تست هایی که از انتی ویروس ها می گیرند کاسپرسکی و نود همیشه یک سرو گردن از مک افی بالاترند.مک افی هم کم سرعتو کم نمیکنه.

borzou_one
06-10-2005, 05:20

علاالدین جان سلام در مورد کاسبرسکای 2006 حق با شما هست واین طبیعی هست چون این نسخه فعلا بتا بوده ونسخه نهائی نیست وبالطبع ضعفهائی داره اماKaspersky Anti-Virus Personal Pro زیاد روی سرعت اینترنت اثر نمیذاره وانتی ویروسی بسیار بسیار قوی میباشد ودر حال حاضر یکی از بهترینها
موفق باشید

hamilton
06-10-2005, 07:10
با سلام خدمت دوستان خوبم.
كساني كه علاقمند بودند آنتي ويروس نورتون 2006 را بدون مشكل و با سريال معتبر دانلود كنند از لينك زير دانلود كنند.يه كارايي روش كرديم كه ديگه مشكل نداشته باشه.در ضمن ورژن بتا هم نيست.

norton antivirus 2006

دانلود:
سريال برنامه داخل فايل دانلود ميباشه.
اميدوارم لذت ببريد.

sAsAn.K
06-10-2005, 07:58
دوستان اگه میشه سریال این نورتون که hamilton جون میگه کار می کنه رو به مه هم بدن و یا اگر یه فایلشو کرک کردین فقط همون رو آپلود کنین که دیگه نخوایم 30 مگ با 56k دانلود کنیم!;:puke:
ممنون;)

alireza-vb
06-10-2005, 08:09
لطفا ورژن جديد نود32 رو بذاريد با کرک البته اگه ممکنه!

j0l6
06-10-2005, 11:31
سلام دوستان من این لینک رو امتحان کردم و سریال هم بهش خورد اگه خواستین میتونین از اینجا دانلود کنین
eTrust PestPatrol Anti Spyware v5.0.2.3

alireza-vb
06-10-2005, 12:23
ساسان جان اون لينكي كه من براي دانلود nod32 admin 2.5.25 گذاشتم احتياجي به كرك نداره و با همون يوزرنيم و پسورد beta64 هم آپديت مي شه.
سلام آقا مهدي من هر چي گشتم نتونستم لينكي كه شما گذاشتي رو پيدا كنم ميتوني برام تو پيغام بفرستي :blush:
يه سوال داشتم اينكه آيا nod32 سريع آپديت ميشه البته با سرعت اينترنت مورچه اي؟ :rolleye:

papiyoon
06-10-2005, 12:44
با سلام خدمت دوستان خوبم.
كساني كه علاقمند بودند آنتي ويروس نورتون 2006 را بدون مشكل و با سريال معتبر دانلود كنند از لينك زير دانلود كنند.يه كارايي روش كرديم كه ديگه مشكل نداشته باشه.در ضمن ورژن بتا هم نيست.

norton antivirus 2006

دانلود:
سريال برنامه داخل فايل دانلود ميباشه.
اميدوارم لذت ببريد.
اقا دمت گرم
این نورتون آپدیت میشه ؟

Mehdi_Best
06-10-2005, 13:14
عليرضا جان سلام
لينك دانلود و همينطور لينك كركش رو برات گذاشتم. پي ام گذاشتم.
آپديتش هم خيلي كم حجم و راحته. البته اولين آپديت حدود 3 مگابايت هست اما آپديت هاي بعدي خيلي كم حجم هستند.

sAsAn.K
06-10-2005, 15:21
اگر کسی این نورتون که hamilton جون لینک داد رو دانلود کرده سریالشو به من بگه که نخوام 30 مگ دانلود کنم

alaodin1
06-10-2005, 17:35
شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟؟ تو تست هایی که از انتی ویروس ها می گیرند کاسپرسکی و نود همیشه یک سرو گردن از مک افی بالاترند.مک افی هم کم سرعتو کم نمیکنه.

اين ورژن جديد كاسپرسكي آنتي ويروس خوبي است شكي نيست ولي در موقع وصل شدن به اينترنت سرعت شما را بسيار پايين ميآورد.
فقط مكافي

arkadas
06-10-2005, 17:36
McAfee AVERT Stinger 2.5.8

Beelzebub
06-10-2005, 17:45
دوستان يه درخواست دارم
اونايي كه با آنتي ويروس avast كار كردن مي خوام
يه كم در بارش بگم كه چطوري خوب ،معايب چيه ..
خلاصه يه شرح حال كوچيك كه بدون دانلود كردنش بدونم
چطور انتي ويروسيه.
پيشاپيش ممنون

arkadas
06-10-2005, 17:58
Beelzebubجان،به نظر من بهترین انتی ویروس برای لینوکس avastهست،دوستانی که تو لینوکس ازش استفاده کرده اند میدو نند من چی می گم،اما نسخه تحت ویندوزش را من یک مدتی استفاده کردم از محاسنش میشه به اپ دیت های سبکش اشاره کرد،سرعت سیستم را هم اصلا کم نمیکنه.دیتابیس مشخصی نداره یعنی تو خودش زدهunknownیعنی معلوم نیست دیتابیسش.
مدتی که من ازش استفاده کردم به نظرم دیتابیس خیلی قوی نداره

taraneh00
06-10-2005, 18:06
آقای hamilton اين لينکی که برایnorton 2006 داديد کار نميکنه اگه ممکنه جای ديگه وپلد کنيد ممنون

taraneh00
06-10-2005, 18:09
ببخشيد مشکل از من بود لينک درسته

Beelzebub
06-10-2005, 18:22
Beelzebubجان،به نظر من بهترین انتی ویروس برای لینوکس avastهست،دوستانی که تو لینوکس ازش استفاده کرده اند میدو نند من چی می گم،اما نسخه تحت ویندوزش را من یک مدتی استفاده کردم از محاسنش میشه به اپ دیت های سبکش اشاره کرد،سرعت سیستم را هم اصلا کم نمیکنه.دیتابیس مشخصی نداره یعنی تو خودش زدهunknownیعنی معلوم نیست دیتابیسش.
مدتی که من ازش استفاده کردم به نظرم دیتابیس خیلی قوی نداره

میل کوچولو جان ممنون از توضيحاتت استفاده كرديم :)
به نظر من لينوكس همين جوريش هم بدون انتي ويروس قويه
باز ممنون

papiyoon
06-10-2005, 19:36
اقايون كسي سريال واسه نورتون انتي ويروس 2006 غير از اوني كه اقا مهدي داد نداره ؟

arkadas
06-10-2005, 23:03
اقايون كسي سريال واسه نورتون انتي ويروس 2006 غير از اوني كه اقا مهدي داد نداره ؟
این ها رو امتحان بکنید البته من سریال اقا مهدی رو ندیدم ممکنه اونم بین اینها باشه:
B4X3P-JGFGC-C4C3P-JRQPP-QW3WG
B26WG-4VJRW-HP9XV-3WQCV-FP8B3
654456456546456546
1000-0000-0000-0000
kilka-isthe-best-because-has-dobro-picko-NT
BK8PDG9VBRXYR2VPYRXMH3RD3
اینا رو من از یک سایتی گرفتم شاید بعضی هاش برای شما عجیب باشه
.................................................. ..................................
BPS Spyware & Adware Remover 9.2.0.9

لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alaodin1
07-10-2005, 03:31
بچه ها ورژن جديد انتي ويروس كاسپرسكي را آپلود نكنيد چون اگر آپلود كنيد علاوه بر كم شدن بسيار زياد اينترنت شما اگر از فرمان netstat -n استفاده كنيد متوجه مي شويد هك شده ايد.باور نمي كنيد امتحان كنيد

arkadas
07-10-2005, 03:43
بچه ها ورژن جديد انتي ويروس كاسپرسكي را آپلود نكنيد چون اگر آپلود كنيد علاوه بر كم شدن بسيار زياد اينترنت شما اگر از فرمان netstat -n استفاده كنيد متوجه مي شويد هك شده ايد.باور نمي كنيد امتحان كنيد
جان؟؟؟!!!!!!!!!!111 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کی تا حالا با دستور فوق میشه فهمید ادم هک شده؟؟در ضمن با نصب کاسپر اتومات ادم هک میشه؟نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alaodin1
07-10-2005, 03:49
:puke: اگر كمي با هك آشنايي داشته باشي متوجه مي شوي

mobin
07-10-2005, 04:18
خب این هم از کاسپر اسکای .در ضمن خبر آسیب پذیریش جدیدا در سایتها ی خبری منتشر شده.
من یک هفته ای هست از بیت دفندر 9 استفاده میکنم ولی موقع استارت. سرعت خیلی پائین میآد. البته این موضوع در نسخه 8 وجود نداشت.
به نظر شما این مشکل نسخه 9(pro ) قابل حل هست؟

alaodin1
07-10-2005, 04:32
خب این هم از کاسپر اسکای .در ضمن خبر آسیب پذیریش جدیدا در سایتها ی خبری منتشر شده.
من یک هفته ای هست از بیت دفندر 9 استفاده میکنم ولی موقع استارت. سرعت خیلی پائین میآد. البته این موضوع در نسخه 8 وجود نداشت.
به نظر شما این مشکل نسخه 9(pro ) قابل حل هست؟

من با نظر شما موافقم من پس از آپلود كردن کاسپر اسکای وقتي دوباره به اينترنت متصل شدم متوجه شدم هك شده ام ان هم چه هك شدني حتي وجود فايروال هم تاثيري ندارد

alaodin1
07-10-2005, 04:33
به نظر من فقط مكافي
براي آپلود آن هم از ------ استفاده كنيد البته قبلا بايد در سايت مكافي ثبت نام كنيد يا به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كنيد

arkadas
07-10-2005, 05:49
:puke: اگر كمي با هك آشنايي داشته باشي متوجه مي شوي
دوست گرامی من تخصصم شبکه است،واقعا خنده داره با دستور NETSTAT -Nادم می فهمه هک شده یانه؟؟!!!!
می فهمید طرف هک شده؟؟شما که اطلا عاتی در مورد هک دارید بفرمایید NETCATرو چطور کامپایل می کنند؟
دوستان فردا اظهار نظر می کنند.

Harry Potter
07-10-2005, 08:15
alaodin1 جان این حرف شما شاخ روی سر آدم در میاره!
یعنی چی نصب بکنی هک میشی؟؟؟! :blink:

محمد امين
07-10-2005, 14:50
محمدامين جان سلام
دوست خوبم آپديتهايي كه اونجا هست براي ورژن 9 هم هست. آپديتها هيچ تفاوتي نداره. شما اگه روي همون ورژن 8 هم كه در اون صفحه هست بري مي بيني كه لينكش دقيقا همون لينك آپديت نسخه 7 هست. پس خيالت راحت باشه كه مشكلي نيست و شما هر كدوم رو كه دانلود كني به نسخه هاي 7 و 8 و همچنين 9 مي خوره.
سلام آقا مهدي
منظورم از اينكه ديگه آپديت نميذاره اين بود كه لينك آپديتهاش خراب شده يه نگاه بندازي متوجه ميشي

Gilopa
07-10-2005, 15:23
به نظر من فقط مكافي
براي آپلود آن هم از ------ استفاده كنيد البته قبلا بايد در سايت مكافي ثبت نام كنيد يا به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كنيد

دوست عزيز خواهشا تبليق براي چنين آنتي ويروس مزخرف نكن اينجا قصد معرفي و بحث با دلايل منطقيه.

alaodin1
07-10-2005, 17:58
alaodin1 جان این حرف شما شاخ روی سر آدم در میاره!
یعنی چی نصب بکنی هک میشی؟؟؟! :blink:

hossein84x جان
شما ابتدا ورژن جديد كاسپرسكي را دانلود كن بعد از دانلود ونصب نرم افزار مشكلي نيست ولي وقتي كاسپرسكي را به روز رساني مي كني هم انتي ويروس مشكل پيدا مي كند وسرعت اينترنت بسيار پايين مي آيد و متوجه مي شويد هك شده ايد قبول نداريد امتحان كنيد

alaodin1
07-10-2005, 18:05
دوست عزيز خواهشا تبليق براي چنين آنتي ويروس مزخرف نكن اينجا قصد معرفي و بحث با دلايل منطقيه.

Gilopa جان دليل بياور مكافي چرا مكافي آنتي ويروس مزخرفي است شايد ما هم قانع شديم :blink:

benyamin m
07-10-2005, 18:09
من انتي ويروس کاسپر استفاده ميکنم اما چند وقتي است که real-time اون غيره فعال شده و درست نميشود اگر
ممکنه من را راهنمايي کنيد با تشکر . :sad:

alaodin1
07-10-2005, 18:25
ضعف امنيتي در ضد ويروس‌‏هاي كاسپرسكي ;)

كارشناسان ضعف امنيتي موجود در ضد ويروس‌‏هاي كاسپرسكي را حياتي ارزيابي كرده‌‏اند.

به گزارش ايلنا، يك ضعف امنيتي خيلي مهم در نرم‌‏افزارهاي ضد ويروس شركت روسي كاسپرسكي شناسايي شده كه به هكر اجازه مي‌‏دهد كنترل رايانه هدف را در دست بگيرد.
مشكل موجود در Liberary ضد ويروس‌‏هاي اين شركت وجود دارد كه به گفته محققان چند تا از محصولات اين شركت را بر روي سكوهاي مختلف تحت تاثير قرار مي‌‏دهد؛ چرا كه Liberary يا كتابخانه فوق در سطح كل نرم‌‏افزارهاي مصرفي و شركتي كاسپرسكي به كار گرفته
مي‌‏شود.
علاوه بر اين، احتمال آسيب‌‏پذير بودن محصولات ثالثي كه از فناوري ضد ويروس كاسپرسكي استفاده مي‌‏كنند، وجود دارد.
هكر مي‌‏تواند از راه دور با فرستادن فايل‌‏هاي مختل Cab كه نوعي فايل فشرده است، جريان اضافي ايجاد كند.
فايل‌‏هاي Cab ممكن است به عنوان مثال به صورت ايميل براي كاربر ارسال شود و هنگامي كه ضد ويروس كاسپرسكي فايل را اسكن كرده و بپذيرد، كد مخر وارد سيستم مي‌‏شود؛ براي اين‌‏كار نيازي به تداخل كاربر نيست.

Gilopa
07-10-2005, 18:43
Gilopa جان دليل بياور مكافي چرا مكافي آنتي ويروس مزخرفي است شايد ما هم قانع شديم :blink:

عزيز من الان وقت ندارم ولي فكر ميكنم خلاصه بگم بد نيست

1.گرفتن فضاي رم
2.بزرگترين ايرادي كه ميتونه يه نرم افزار داشته باشه آپديتش كه پدر آدم رو در مياره
3.غيرتي كه ما ايرانيا بايد داشته باشيم از نظر من چون ما رو تحريم كرده حالا به هر دليلي
4.در مقابل ويروس شناسي كاسپرس و يا nod صفر عزيزم ميتوني مقايسشون كني

alaodin1
07-10-2005, 21:05
دوست گرامی من تخصصم شبکه است،واقعا خنده داره با دستور NETSTAT -Nادم می فهمه هک شده یانه؟؟!!!!
می فهمید طرف هک شده؟؟شما که اطلا عاتی در مورد هک دارید بفرمایید NETCATرو چطور کامپایل می کنند؟
دوستان فردا اظهار نظر می کنند.

ميل كوچولو جان
البته من مثل شما ادعاي هكر بودن ندارم ولي ديگه هر چي باشه از nc , nmap ,nmapwin يه چيزايي بلدم
در مورد فرمان netstat -n شما ابتدا بايد تمامي برنامه هايي كه به حالت خودكار آپلود مي شوند وياهو مسنجر ومثل اينها را ببنديد واز اين فرمان استفاده كنيد وشماره پورتهاي باز شده روي سيستم خود رابا ليست شماره پورتهاي متناظر با تروجانها چك كنيد وديگه بقيه قضايا
درضمن آقايوني كه به اين تاپيك مي آيند دنبال يك آنتي ويروس مطمئن هستند نه كل كل من و شما :angry:

Soda
07-10-2005, 22:48
از دوستان بسيار خوبم الاودين و ميل كوچولو جان تقاضا دارم به اين بحث هاي بيهوده دامن نزنند گرچه من هم خودم حق رو به ميل كوچولو ميدم اما به اين بحث ادامه ندين خيلي ممنون از توجهتون
--------------------------
در مورد دوستمون كه پرسيدن ريل تايم كاسپر غير فعال شده بايد بگم كه به خاطر ليسنسش هست كه رفته تو ليست سياه .بايد منتظر يه ليسنس كي براش بمونيم
--------------------------------------
يه توجه كوچولو هم به دوست خوبم الاودين جان بدم كه ميتونن از يه پست به جاي دو پست پشت سر هم استفاده كنن
در ضمن تا اونجايي كه يادم هست اين باگ امنيتي كاسپر در آپديت جديدش برطرف شده
و در عين حال پيدا شدن يه باگ هر از چند گاهي امري طبيعي در زمينه نرم افزار هست و نمي تونه يه شركت و نرم افزارشو زير سوال ببره .تازه اونم كاسپر اسكي كه يكي از قدرتمندترين ضد ويروسهاست
تا بعد

ebilove
08-10-2005, 01:04
سلام دوستان
کرک تست شده نود رو میخوام نمیدونم چرا قبلی که دارم کار نمیکنه؟
مرسییییییی

arkadas
08-10-2005, 01:58
ميل كوچولو جان
البته من مثل شما ادعاي هكر بودن ندارم ولي ديگه هر چي باشه از nc , nmap ,nmapwin يه چيزايي بلدم
در مورد فرمان netstat -n شما ابتدا بايد تمامي برنامه هايي كه به حالت خودكار آپلود مي شوند وياهو مسنجر ومثل اينها را ببنديد واز اين فرمان استفاده كنيد وشماره پورتهاي باز شده روي سيستم خود رابا ليست شماره پورتهاي متناظر با تروجانها چك كنيد وديگه بقيه قضايا
درضمن آقايوني كه به اين تاپيك مي آيند دنبال يك آنتي ويروس مطمئن هستند نه كل كل من و شما :angry:
سلام
اول اینکه 126صفحه بحث شده و تعداد زیادی از دوستان به یک نتیجه رسیدند انوقت شما می یای می گی مک افی،بهتره صفحات قبل رو یک مروری بکنید دوست من.اگرم ادعا می کنید چیزی بهترینه با دلیل و مدرک ثابت کنید نه صرفا حرف.دوستان اینجا انواع و اقسام انتی ویروس ها رو امتحان کردند و به نتایجی رسیدند.اصلا این نتایج به کنار،نتایج سازمانی جهانی را هم یک نگاه بکنید ببینید که مک افی در اکثر تست ها رد شده،ما با مدرک حرف می زنیم و شما....
ثانیا من کل کلی با شما ندارم یک سوال کردم شما گفتید که اطلاعاتی در مورد هک دارید منم گفتم ncیا nixرو تو لینوکس چطور کامپایل می کنند؟
همه اینجا با مدرک صحبت می کنند و با دلیل،خواهشن برای حرف های خود دلیل بیاورید،حرف من اشتباه،حر ف حسین جان اشتباه حرف گیلو پا جان اشتباه،شما درست می فرمایید!!!!؟
من تا در مورد چیزی اطلاعات نداشته باشم اظهار نظر نمی کنم دوست من.
ادعای هیچ چیز رو هم ندارم ،اصلا نفوذ گری در شبکه را کار نادرستی می دانم گفتم تخصصم شبکه است.
در ضمن در همه نرم افزار ها ممکنه باگ پیدا بشه،مک افی هم کم باگ نداده.به دوخبر زیر که یکی مال 5 ماه پیش و یکی مال 4 ماه پیش به نقل از وب سکیوریتی است دقت کن:
آسيب پذيري خطرناك در آنتي ويروس Mcafee
طبق گزارش سايت تحقيقاتي-امنيتي k-otik آسيب پذيري خطرناكي در برنامه هاي مختلف آنتي ويروس Mcafee گزارش شده است.

اين آسيب پذيري بحراني كه براي محصولات آنتي ويروس Mcafee گزارش شده است به مهاجمان و كرم ها اجازه مي دهد تا دستورات غيرمتعارفي را در سيستم آسيب پذير اجرا كنند.

اين آسيب پذيري سرريزي بافر در بخش مترجم فرمت فايل هاي آرشيو شده توسط LHA وجود دارد و مهاجمين مي توانند توسط ارسال ايميلي محتوي فايل LHA ساخته شده از روي عمد، سيستم آسيب پذير را آلوده كرده و برنامه مكافي را سرريزي بافر كنند و سپس كدهاي دلخواه خود را روي سيستم اجرا كنند.

سيستم هاي آسيب پذير به صورت زير مي باشند :

McAfee AntiVirus Library prior to version 4400

McAfee InternetSecurity Suite
McAfee VirusScan (all versions)
McAfee VirusScan Professional
McAfee Active Mail Protection
McAfee Active Threat Protection
McAfee Active Virus Defense SMB Edition
McAfee Active VirusScan SMB Edition
McAfee GroupShield for Exchange
McAfee GroupShield for Exchange 5.5
McAfee GroupShield for Lotus Domino
McAfee GroupShield for Mail Servers with ePO
McAfee LinuxShield
McAfee Managed VirusScan
McAfee NetShield for Netware
McAfee PortalShield for Microsoft SharePoint
McAfee SecurityShield for Microsoft ISA Server
McAfee Virex
McAfee VirusScan ASaP
McAfee VirusScan Command Line
McAfee VirusScan Enterprise 8.0i
McAfee VirusScan for NetApp
McAfee WebShield Appliances
McAfee WebShield SMTP
منابع زير نيز اين آسيب پذيري را مورد تاييد قرار داده اند :

لازم به ذكر است كه اين آسيب پذيري توسط ISS گزارش شده است.

.................................................. ..............................................
نقص امنيتي جديدي در نرم افزار McAfee Suite كشف شد
برطبق گفته شركت امنيتي iDefence آسيب پذيري جديدي در نرم افزار McAffe Suite كشف شده كه سبب مي شود سيستم هايي كه با همديگر منابع را به اشتراك گذاشته اند در معرض خطر قرار گيرند، به اين صورت كه هر كاربري مي تواند به عنوان IT Administrator سيستم خود را معرفي كند و تنظيماتي را كه فقط در انحصار مدير شبكه مي باشد تغيير دهد.

اين آسيب پذيري مربوط به زمان نصب برنامه مي باشد، اگر مدير شبكه تنظيمات نصب را به صورت Default انجام دهد به تمامي كاربران اجازه مي دهد كه دسترسي يكساني را مانند IT Administrator داشته باشند.

براي مثال: كارمند عادي يك شركت كه منابع سيستم خود را با يكي از مديران شركت به اشتراك گذاشته است مي تواند خود را به جاي IT Administrator معرفي كند و تنظيمات سيستم مدير شركت را تغيير دهد.

كاربران خانگي بعيد به نظر مي رسد كه در معرض خطر اين آسيب پذيري قرار بگيرند، زيرا اين كاربران معمولا تمامي دسترسي ها را به سيستمشان محدود مي كنند.

هدف از نقل این مطالب اینه که در همه نرم افزار ها باگ پیدا میشه مگه میشه تو نرم افزار تحت ویندوز باگ پیدا نشه؟
.........................................
از نظر من این بحث تمام شده است

hamilton
08-10-2005, 05:57
با سلام.
در مورد كرك آنتي ويروس antiviruskit به يك مشكل برخورم و اون اينكه پس از patch كردن اين آنتي ويروس سيستمم خاموش ميشد.بچه ها يه سريال براي اين آنتي ويروس دست و پا كرديم يه تست كنيد ببينيد جواب ميده؟راستش يه جورايي پس از كرك اين برنامه سيستمم به اين آنتي ويروس حساسيت پيدا كرده و نميتونم نصبش كنم.مهدي عزيز يا ساير دوستان اين سريال را چك كنند ونتيجه را برفرمايند:
S/N: W7600568R9000M0906-BVNUK15AW1176454R9000M0906-RWV7FVX9W9447313R9000M0906-8B80KYWH
منتظر جواب هستم.

Mehdi_Best
08-10-2005, 20:23
سلام
در مورد اين بحث كه دوستمون در مورد نصب كاسپر و هك شدن كردند، اگه چيزي نگفتم به خاطر اين بود كه اينقدر اين حرف بي منطق و - با عرض پوزش از دوستمون - بامزه بود!!! كه بهتر ديدم حرفي نزنم!!!!

---------------------------------------------------

هميلتون جان سلام
من آنتي ويروس كيت رو آنيستال كردم و الان نصب نيست كه امتحان كنم. اما تا اونجايي كه يادمه جايي براي وارد كردن چنين سريالي نداشت.

ebilove
08-10-2005, 22:35
اقا مهدي سلام سوال ما چي شد؟
در مورد کرک نود.............

hamidma
08-10-2005, 23:13
BitDefender 9 Professional Plus

کرک

با سلام
با تشکر فراوان از دوستان گرامی

ببخشید این لینک کرک کار نمی کنه .اگه امکان داشته باشه دوستان لطف کنند یه لینک دیگه ای رو معرفی کنند.

با تشکر

arkadas
08-10-2005, 23:42
با سلام
با تشکر فراوان از دوستان گرامی

ببخشید این لینک کرک کار نمی کنه .اگه امکان داشته باشه دوستان لطف کنند یه لینک دیگه ای رو معرفی کنند.

با تشکر
سلام دوست عزیز
این سریال ها رو یک تستی بزن:
243C4-A1BAB-F9EF6-08D29
F4A01-2D990-4B72D-4F5C9
یا کرک رو از لینک زیر بگیر:

hamidma
09-10-2005, 01:02
باتشکر فراوان .

نگران بودم که چقدر طول می کشه که کسی جواب بده .خوب شما کفم رو بریدید با این سرعت جواب.ممنونم

arkadas
09-10-2005, 02:45
باتشکر فراوان .

نگران بودم که چقدر طول می کشه که کسی جواب بده .خوب شما کفم رو بریدید با این سرعت جواب.ممنونم
خواهش می کنم دوست من
............................................
اینم یک removerکه ویروس ها و یا ورم های خانواده Mytob, Mydoom, Beagle, Netsky, Sasser, Blaster Zafi, Mabutu, Startpage رو میشناسه و پاک می کنه.