PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

Mehdi_Best
25-07-2005, 14:42
مسعود جان ممكنه به خاطر اين مساله كه شما ذكر كردي هم باشه اما مثلا تروجان آزمايشي كه ديگه ساخت و پاخت نداره. درسته؟
پس ممكنه دلايل ديگه اي هم باشه.

arkadas
26-07-2005, 00:27
سلام بر دوستان گرامی
من فکر می کنم این ویروس هایی که به دیتابیس بیت اظافه شدند این معنی را نمی دهند که مثلا چند ماه اخیر نوشته شده اند ممکنه این ویروس ها قبلا وجود داشتند ولی بیت انها را detect نمی کرد و حالا می کنه.ولی تنها نکته ای که ادمو به استفاده ازش ترغیب می کنه دیتابیس قدرتمندش هست و فکر کنم از این نظر از همه بالاتر باشه ولی اشکالات زیادی داره و ومتاسفانه وقتی ویروسی در سیستم می یوفته فقط اونو block می کنه و باید دستی اونو اسکن کرد تا پاکش کرد.انشالاه تو ورژن های بعدی این اشکال بر طرف می شه.
...........................
یه جریانی را می خواهم تعریف کنم شاید جالب باشه:
به کافینت یه دوستمون سر زدیم دیدیم سیستمش ویروسیه اونم خیلی زیاد. کاسپر را نصب کردم بعد از restart از حالت real time خارج شده بود و اصلا فایلی رو اسکن نمی کرد(من فکر کنم ویروس ها اونو از real time خارج می کردند.)بعد اونو پاک کردیم بیت را نصب کردیم سر بیت هم همین بلا اومد.دیگه داشتم بی خیال این ویندوز می شدم ،بیت را پاک کردم و nod32 نصب کردم با کمال تعجب دیدم از real time خارج نشد و چند هزار ویروس روی اون سیستم پیدا کرد.)
به نظر من اینم نکته مثبتی برای nod32 باشه.البته ما فعلا با بیت می سازیم.
:wink:

Mehdi_Best
26-07-2005, 07:09
ميل كوچولو جان سلام. در مورد ديتابيس فقط مي خواهم بگم كه كاسپرسكي كه از بقيه آنتي ويروس ها ديتابيس بيشتري داره حدود 60000 كمتر از بيت دفندر مي شناسه. آيا واقعا اين تعداد ويروس و تروجان داريم كه فقط بيت دفندر مي شناسه؟ من هر چي فكر مي كنم نمي تونم اين نكته رو هضم كنم.

AveCina
26-07-2005, 08:35
نورتون 2006 ! Norton Antivirus 2006 Beta

نورتون 2006 نسخه بتا که امروز فکر کنم اومده !
حجمشم 27 مگابایته !
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sinagood
26-07-2005, 09:23
آقا کسی از دیتابیس NOD32 خبر نداره؟

کاسپر که دیتابیسش پرته
این دومین باریه که به اشتباهش پی میبره واز دیتابیسش کم میکنه

ضمنا بیت دیفندر هم کمی عجیبه که توی 4یا 5 ماه از 140000 به بالای 200000 رسیده. البته قبلا هم سرعت آپدیت بیت دیفندر از بقیه بیشتر بود اما اینجوری نه

shahbab
26-07-2005, 14:18
دوستان من یه ماهه یه مشکل اساسی دارم .کسی هم نتونسته بهم کمکی بکنه .
1-KASPERSKY 5.02 نسخه PERSONAL رو نصب کردم یه مدت کار می کرد .

2- بعد یه مدت آمدم نسخه جدیدترشو نصب کنم پیغام داد که باید نسخه قبلی رو UNINESTALL کنم
3-نسخه قبلی رو هر کار می کنم UNINESTALL نمیشه
4-در CONTROL PANEL در قسمت add remove دیده نمیشه
5- سعی کردم دوباره نصبش کنم فرقی نکرد .
6-کار نمی کنه سیستمو کند کرده - رمز قبلیشو نمی شناسه - Delete نمیشه و خلا صه اعصابمو ریخته بهم
7- از بعضی بر نامه های کمکی Add/Remove هم کاری بر نیامد
ببینم شما چی کار میتونین برام بکنین. :(

Soda
26-07-2005, 15:46
پوشه كاسپر اسكي رو از program files و program files\common files پاك كن
به صورت دستي
شايد فرجي شد
بعد هم با يه برنامه سرچ تو رجيستري خوب مثل registry first aid هر چي kaspersky رو ديدي پاك كن
البته به شرطي كه از محصولات ديگه شركت كاسپر اسكي هم استفاده نمي كني مثل آنتي هكرش

zeos
27-07-2005, 03:30
سلام.سايت خيلي باحاله .
(با تشكر از كارشناسه برنامه) مي خواستم بگم اين لينك nod32خرابه (تو صفحه اول) اصلا دانلود نميشه تا حالا بالا 8 بار امتحان كردم ولي دانلود نمي شه عصابمو بهم ريخته.
وسطه دانلود ارور ميده بعدشم ديگه فقط صفحه اينترنتشو دانلود ميكنه.خواهش مي كنم لينكه درستشو بزارين بازم مرسي

Soda
27-07-2005, 06:33
خوب دوست عزيز نسخه جديدتر اين ضد ويروس تو صفحات بعدي همين تاپيك هستش و شما هم احتمالا با دانلود از سايت rapidshare.de مشكل داري كه آموزشش تو انجمن هست
شما سرچ كن آموزش دانلود از سايت rapidshare.de اونوقت مي فهمي چي جور بايد دانلود كني

Mehdi_Best
27-07-2005, 07:36
سلام.سايت خيلي باحاله .
(با تشكر از كارشناسه برنامه) مي خواستم بگم اين لينك nod32خرابه (تو صفحه اول) اصلا دانلود نميشه تا حالا بالا 8 بار امتحان كردم ولي دانلود نمي شه عصابمو بهم ريخته.
وسطه دانلود ارور ميده بعدشم ديگه فقط صفحه اينترنتشو دانلود ميكنه.خواهش مي كنم لينكه درستشو بزارين بازم مرسي

zeos جان سلام
من اينجا آپلود كردم. اين سايتي كه آپلود كردم اولا كه دائمي و ديگه غيرفعال نمي شه مثل اون لينك ثانيا براي دانلود خيلي راحت تره. در ضمن اين آخرين ورژن Nod32 است كه من آپلود كردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbab
27-07-2005, 13:11
این NOD 32 را که اینقدر ازش تعریف می کنید من یه مدتی نصب کرده بودم .

سرعتش خیلی بالا بود اما...
اعلام می کرد که خیلی از فایل ها و درایو ها را نمی تونه باز بکنه !!!
این دیگه چه جور آنتی ویروسه !؟
منم حذ فش کردم .
کسی توضیحی داره بده؟
در ضمن کسی می تونه راجع به مشکل من 5 توپیک قبل کمک بکنه؟
مرسی

Sinagood
27-07-2005, 13:27
فایلهای پسورد دار و فایلهایی که ویندوز اونا رو استفاده میکنن رو هیچ برنامه ای از جمله آنتی ویروسها نمیتونن باز کنن
اینکه بقیه ی آنتی ویروس ها نمیگن که نتونستم این فایلو باز کنم باعث نمیشه که بتونن

Soda
27-07-2005, 15:25
این NOD 32 را که اینقدر ازش تعریف می کنید من یه مدتی نصب کرده بودم .

سرعتش خیلی بالا بود اما...
اعلام می کرد که خیلی از فایل ها و درایو ها را نمی تونه باز بکنه !!!
این دیگه چه جور آنتی ویروسه !؟
منم حذ فش کردم .
کسی توضیحی داره بده؟
در ضمن کسی می تونه راجع به مشکل من 5 توپیک قبل کمک بکنه؟
مرسی
خوب سينا گود جان به طور كافي جواب دادن ولي من متوجه نشدم منظور شما از اينكه گفتي خيلي از دريوها رو باز نمي كنه چي بود ميشه بيشتر توضيح بدي مثلا چه درايوي رو باز نمي كنه؟

taraneh00
27-07-2005, 16:31
اقای مهدی شما که لطف ميکنيد فايلnodرا دوباره ميزاريد کرکشم لطف کنيد که ما تازه واردا مشکلمون

nimo
27-07-2005, 17:37
ميل كوچولو جان سلام. در مورد ديتابيس فقط مي خواهم بگم كه كاسپرسكي كه از بقيه آنتي ويروس ها ديتابيس بيشتري داره حدود 60000 كمتر از بيت دفندر مي شناسه. آيا واقعا اين تعداد ويروس و تروجان داريم كه فقط بيت دفندر مي شناسه؟ من هر چي فكر مي كنم نمي تونم اين نكته رو هضم كنم.

نكته جالبي را گفتي مهدي جان. منم انداختي تو كف. يعني اين بيت دفندر 60000 تا بيشتر ميشناسه و بقيه شركت ها ي سازنده آنتي ويروس ها متوجه نشدن باز هم ويروس هست.اجتمالا ويروس ها را بخش بخش كرده هر يك تيكه هر ويروس را كرده يك ويروس.مشكوك ميزنه :? :roll: حتما كلي هم از فضاي رم ميگيره.

Mehdi_Best
27-07-2005, 18:03
اقای مهدی شما که لطف ميکنيد فايلnodرا دوباره ميزاريد کرکشم لطف کنيد که ما تازه واردا مشکلمون

سلام دوست عزيز
اين لينك كه از nod32 داده ام نسخه فول است و نياز به رجيستر نداره. فقط موقع آپديت پسورد و يوزرنيم مي خواهد كه از اين استفاده كنيد:

username: beta64
password: beta64

Soda
27-07-2005, 21:11

نكته جالبي را گفتي مهدي جان. منم انداختي تو كف. يعني اين بيت دفندر 60000 تا بيشتر ميشناسه و بقيه شركت ها ي سازنده آنتي ويروس ها متوجه نشدن باز هم ويروس هست.اجتمالا ويروس ها را بخش بخش كرده هر يك تيكه هر ويروس را كرده يك ويروس.مشكوك ميزنه :? :roll: حتما كلي هم از فضاي رم ميگيره.
آقايون ميشه خواهشا توجوهتون رو معطوف كنين به بيت ديفندر و يه گير حسابي به ديتا بيسش بديم
خوب اول خودم شروع ميكنم
من تا اونجا كه ذهنم ياري ميكنه اوائل امسال بود كه ناگهان بيت ديفندر از مرز 100000 تا گذشت و ناگهان سر بفلك كشيد .آيا اينطوريه ؟ اگه كسي منبع موثقتري داره لطفا بگه
اگه اينجور باشه كه اصلا عقل سليم به آدم اجازه نمي ده قبول كنه
نظر بقيه دوستان چيه؟

Mehdi_Best
27-07-2005, 22:18
سودا جان تا اونجا كه من يادمه همينطور بود. يعني حدود فروردين 100 هزار تا بود و الان 200 هزار تا كه واقعا با عقل جور در نمي آيد.
فكر كنم هر ويروس يا تروجان رو 2 بار حساب مي كنند! :wink:

nimo
27-07-2005, 22:38
سودا جان تا اونجا كه من يادمه همينطور بود. يعني حدود فروردين 100 هزار تا بود و الان 200 هزار تا كه واقعا با عقل جور در نمي آيد.
فكر كنم هر ويروس يا تروجان رو 2 با حساب مي كنند! :wink:

:lol: از اين راهم ميشه. احتمالا 2 دفعه paste كرده. :lol:

parla
28-07-2005, 10:01
ميشه بگين الان نتيجه چيه
حالا كدومش بهتره ....بدون تعصب بگين

Mehdi_Best
28-07-2005, 10:37
اين همه در صفحات قبلي صحبت شده ديگه!!! يك نظر قطعي نمي شه داد اما نظر شخصي من (كه البته با بررسي هاي مختلف بهش رسيدم) اينه:

اول: Nod32 و كاسپرسكي (هركدام مزيت هايي دارند)
دوم: بيت دفندر و f-secur

AveCina
28-07-2005, 10:38
خب شما یه نگاهی میکردین بد نبودا !
ولی خب این یه نظر که بعد از استفاده از آنتی ویروس های مختلف بدست اومده :
از جمله Norton Antivurus 2005 , Kaspersky 2005 , McAffi , Panda , ...

در حالا حاضر بهترین و سریعترین و جامع ترین آنتیویروس NoD32 هستش !
لینک دانلود هم تو یکی دو صفحه قبل برای بار n ام آقا مهدی گذاشتن !

parla
28-07-2005, 14:14
چرا ناراحت ميشين ..نظر خواستيم
راستي من بخوام ويندوزم عوض كنم .......اونوقت آپديت كاسپر چيكار كنم

AveCina
28-07-2005, 14:41
من غلط کنم ناراحت شم !

فقط گفتم آخه سوالیه که باید خودت با توجه به علایق و کاری داری میکنی یکی را برگزینی ! :mrgreen: :mrgreen:

آپدیت های کاسپر رو تو اگه اشتباه نکنم تویه جا تو درایو ویندوز save میشه که میشه براحتی کپی کنی تویه درایو دیگه ! الان حضور ذهن ندارم ولی تویه یکی از پوشه های به اسم خود کاسپر هست ! یا تویه Windows یا Program Files یا Application data ! (جایی نمونده که بگم ؟ )

دقیقشو یا خودت زحمت شسرچشو از سایت بکش یا خودم اگه پیدا کنم همینجا میذارم !

MOHAMMAD_SAT
28-07-2005, 16:17
بچه ها اگه ناراحت نميشيد من ميگم ZoneAlarm
:lol: :lol:

arkadas
29-07-2005, 00:15
به نظر من شهر هرت نیست که یه انتی ویروس الکی دیتابیسش را بیشتر بگه(مگه ایرانه)
100%روش نظارت می شه.وگرنه الان همه انتی ها هر کدوم 10000000 تا 200000000 تا ویروس رو به ظاهر می شناختند.با اینکه بیت را زیاد قبول ندارم ولی خدایی 7 ،8 تایی ویروس تو سیستمم شناخت که قبل اون هیچ انتی ویروس اپ دیت شده دیگری نشناخته بودند.
....................

nimo
29-07-2005, 00:23
7 ،8 تایی ویروس تو سیستمم شناخت که قبل اون هیچ انتی ویروس اپ دیت شده دیگری نشناخته بودند.
....................

حالا واقعا ويروس بودند يا يك چند تا برنامه ي از همه جا بيخبر را گرفت؟ 8)

arkadas
29-07-2005, 02:22
nimo جان فکر کنم ویروس بود.

Friend
29-07-2005, 03:00
بابا فقط مک آفی 2005 :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

MaFia
29-07-2005, 08:01
Friend جان بحث هست نه آمار :wink: يا نظر سنجي :shock: :!:

borzou_one
29-07-2005, 09:20
این هم برای دوستداران مک افی
من جائی ندیدم معرفی شده باشه ولی اگه قبلا معرفی شده بود منا ببخشید
McAfee VirusScan v9.1.8
لینک دانلود:

shahbab
30-07-2005, 10:50
طرفداران nod 32 جواب بدن!!!
nod 32 در کامپیوتر من قادر نبود درایو های NTFS را باز و چک نماید .
یعنی تمام درایو های سیستم بغیر از درایو WINDOWS .
برخی فایل های همان درایو C را هم نمی توانست باز کند (خودش اعلام می کرد)
نگویید که تمام آنتی ویروسها اینطوریند
این نسخه را از از سایت TAK DOWNLOAD گرفته بودم و فول هم بود .
حالا چی میگین؟

باران
30-07-2005, 11:48
سلام من نرتن را يه بار نصب کردم ولی بعد از اينکه ويندوزم عوض کردم ديگه نصب نميشه ممنون از راهنمايی

Mehdi_Best
30-07-2005, 12:32
باران جان مي شه بيشتر توضيح بدي؟ يعني چه پيغامي مي ده؟

AveCina
30-07-2005, 13:09
McAfee Virus Definitions 4546

حجم فایل : تقریبا 7 مگابایت

Microworld Antivirus Toolkit Utility 6.6.5

Mehdi_Best
30-07-2005, 13:27
طرفداران nod 32 جواب بدن!!!
nod 32 در کامپیوتر من قادر نبود درایو های NTFS را باز و چک نماید .
یعنی تمام درایو های سیستم بغیر از درایو WINDOWS .
برخی فایل های همان درایو C را هم نمی توانست باز کند (خودش اعلام می کرد)
نگویید که تمام آنتی ویروسها اینطوریند
این نسخه را از از سایت ... گرفته بودم و فول هم بود .
حالا چی میگین؟

سلام دوست عزيز. منظورت رو خوب نگفتي. اگه منظورت اينه كه وقتي روي يكي از درايوهاي ntfs راست كليك كرده و به نود مي گويي كه اسكن كن هيچگونه فايلي را در آن ليست نمي آورد، خب اين مي تونه نشانه مشكلي از سيستم شما يا نود در روي سيستم شما باشه. چون دقيقا ما هم بر روي درايوهاي ntfs تست كرديم و هيچ مشكلي نداشت و تمام فايلها را نيز اسكن مي كرد. اصلا اين قابليت در nod32 يا هر آنتي ويروس ديگري به اين صورت است كه اونها ساختار ntfs را خودشون رمزگشايي نمي كنند بلكه جستجو كرده و از طريق سيستم عامل فايلها و پوشه هاي موجود در درايو ntfs به آنها برگشت داده مي شود. يعني اصلا ربطي به nod32 يا هر آنتي ويروس ديگري ندارد. بعد اين هم براي چندمين بار است كه در اين تاپيك گفته شده كه اون چند فايلي كه در درايو ويندوز هست و نود اعلام مي كنه كه نمي تواند آنها را باز و اسكن كند دقيقا مربوط به سيستم عامل و فايلهايي هستند كه خود ويندوز اجازه دسترسي به آنها را نمي دهد. حتي شما اگه كمي كنجكاوي مي كردي و به صورت دستي به سراغ آن فايلها مي رفتي حتي اجازه كپي كردن بعضي از آنها در جاهاي ديگر را نيز نمي دهند و آنتي ويروس هاي ديگر هم اگر اين پيغام را نمي دهند دليل بر اسكن آن فايلها توسط آن آنتي ويروس ها نيست بلكه آنتي ويروس هاي مذكور اسكن نمي كنند اما پيغامي هم در اين مورد نمي دهند. در ضمن عده ديگري از اين فايلها، فايلهايي هستند كه فشرده شده هستند و روي آنها پسورد گذاشته شده كه آنها نيز قابل باز و اسكن شدن نمي باشند.
در ضمن شما لطف كنيد از ارسال پست هايي با عناوينيهمچون "طرفداران nod32 جواب بدن" به شدت پرهيز كنيد چون جو اين تاپيك اكنون خيلي مسالمت آميز و دوستانه است و اين طور ارسالها ممكن است باعث بحث هاي جنجالي بين طرفداران آنتي ويروس هاي مختلف بشود.

parla
30-07-2005, 14:24
سلام
من 1 ماه پيش كاسپر نصب كرده بودم و لايسنس كي بهش داده بودم........الان گير داده ميگه لايسنس كي جديد ميخواد.....ديگه اون قبلي رو قبول نميكنه!!!!چيكار كنم.

Mehdi_Best
30-07-2005, 14:44
از كدوم نسخه كاسپرسكي استفاده مي كني؟ يك ليسنس كي در چند صفحه قبل لينكش رو داده اند كه كار مي كنه. البته براي نسخه پرو

nimaoy
30-07-2005, 15:11
مهدي جان...لطفا يك سري هم به تاپيك فاير وال بزن :)

من اين سوال را آنجا هم مطرح كردم كه از بين فاير وال kerio و zone alarm کدام بهتر است ؟

ممنون می شوم اگر یک بررسی مقایسه ای و دقیق بفرمائید.

با سپاس فراوان

shahbab
30-07-2005, 16:16
به بهترین مهدی دنیا.
nod 32
تنها منظور من روشن شدن اشکالی در کار بری من یا احیانا در این آنتی ویروس است نه هیچ نوع حرکت تعصب آمیز.
اما بعد....من scan my computer رو انتخاب کردم یعنی اسکن کل سیستم بوسیله nod32
بررسی کل درایو های D و E و F و G و H چند ثانیه بیشتر طول نکشید و این نرم افزار اعلام کرد که قادر به باز کردن این درایو ها نمی باشد یعنی قادر به اسکن کردن 80% سیستم نیست . چنین اشکالی هنگام کار کردن با هیچ یک از دیگر آنتی ویروس ها برایم پیش نیامد.
امید وارم مشکل را واضح بیان کرده باشم یعنی بنظرم این آنتی ویروس کیفیت را فدای سرعت کرده است .
البته ممکن است نسخه من ایراد داشته که من منبع دانلودش را نیز قید کردم و دیگر بررسی آن را باید دوستان دیگری که حرفه ای تر هستند انجام دهند

taraneh00
30-07-2005, 16:55
سلام من انتی ويروسnodرا نصب کردم ولی قسمتی که برايscan my computerدر ان نيست اگه ممکنه راهنمای کنيد ممنون

borzou_one
30-07-2005, 21:13
مهدی جان سلام این چه ورژن نود32 هست :
NOD32 for Windows 2000/2003/XP 2.51.3 Beta
توضیحات :

Posted: Sat Jul 30, 2005 12:21 pm

NOD32 Antivirus System provides balanced protection against threats endangering your PC. Viruses, worms, and other malware are kept out of striking distance from your valuable data. Advanced detection methods implemented in the software provide protection against a great proportion of the worms and viruses that are still awaiting creation..
لینکا اگه پیدا کردم براتون میذارم خودسایت معرفی کننده هم لینک دانلودا نداده بود

mehshad
31-07-2005, 03:47
mehdi_best عزيز ممنون از زحماتت.
يه سوال در مورد nod32 داشتم: چطور ميتونم اپديتهاشو جمع اوري كنم براي موقعي كه ويندوز جديد نصب ميكنم؟؟ البته در محل نصبش يه فايل به اسم updfiles هست.اگه اين فايلو كپي و پيست كنم مشكلم حل ميشه؟ :?:

يه سوال ديگه : اپديتهاي spy spweeper رو چور جمع اوري كنم؟ :?:

sAsAn.K
31-07-2005, 06:28
آقای مهشاد شما برای ذخیره س آپدیت های نود همون پوشته ی updfile و این فایل ها رو نگه دار:
nod32.000
nod32.002
nod32.003
nod32.004
nod32.005
nod32.006

Mehdi_Best
31-07-2005, 06:59
مهدی جان سلام این چه ورژن نود32 هست :
NOD32 for Windows 2000/2003/XP 2.51.3 Beta
توضیحات :

Posted: Sat Jul 30, 2005 12:21 pm

NOD32 Antivirus System provides balanced protection against threats endangering your PC. Viruses, worms, and other malware are kept out of striking distance from your valuable data. Advanced detection methods implemented in the software provide protection against a great proportion of the worms and viruses that are still awaiting creation..
لینکا اگه پیدا کردم براتون میذارم خودسایت معرفی کننده هم لینک دانلودا نداده بود

برزو جان سلام
اين نسخه بتا هست و من استفاده نكردم ازش. بهتره صبر كنيم تا نسخه final بياد.

hamilton
31-07-2005, 07:58
NOD32 2.51.8

Changes in 2.51.8:Added 64-bit support for Windows XP and Windows Server 2003

لينك دانلود:

كرك:

Mehdi_Best
31-07-2005, 08:28
نسخه جديد آنتي ويروس كاسپرسكي 2006 كه البته بتا هست اومد:

Kaspersky Anti-Virus BETA Build 2006 6.0.13.183

لينك دانلود:

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/6.0.13.183/KAV.6.0.13.183.exe

اين نسخه چون بتا هست نياز به كرك نداره اما در سايتي كه اين ورژن رو گذاشته بود اين ليسنس كي رو هم گذاشته بود.

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimaoy
31-07-2005, 09:07
آقا مهدي عزيز...لطفا يك سري هم به سايت فاير وال ها بزن

hamilton
31-07-2005, 21:29
يه لينك هم براي nod32 در صفحه قبل گذاشتم.
مهدي جان من تست نكردم ظاهرا لينك قبلي بايد جديدتر باشه.ايا اينطوره يا لينكي كه borzou_one عزيز معرفي كردن؟

Soshiant
01-08-2005, 08:45
Mehdi_Best
عزیز چه لیسنس کی باحالی بود برای کاسپر اسکای پرسنال پرو کار میکنه تاریخ اعتبارشم از قبلی بیشتره
:mrgreen:
ولی مینویسه
trial license key

پوریا
01-08-2005, 11:45
سلام.........
دوستان این beta64 دیگه کار نمیکنه !!!!!!!!!

Mehdi_Best
01-08-2005, 11:53
مك آفي هم آنتي ويروس جديدش رو ارائه كرد:

McAfee VirusScan v10.0.21.Retail

لينك دانلود:

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين نسخه فول است و نياز به كرك ندارد.

sAsAn.K
01-08-2005, 12:17
آق مهدی من مرده ی خبر های تو ام دستت درد نکنه :shock: :D :) :wink:

nimaoy
01-08-2005, 12:55
مهدي جان آخرين ورژن اينتر پرايز mcafee چی است ؟ همان 8i است. در ضمن این ورژن McAfee® ePolicy Orchestrator چی است ؟

Mehdi_Best
01-08-2005, 13:19
نيما جان سلام. آخرين ورژن اينترپرايز همون 8i است. اين نسخه 10 هم پروفشنال است و من هنوز نصب نكردم كه امتحان كنم.
اون برنامه هم كه نوشتي ديدم در چند سايت اما نمي دونم چيه. حالا يه بررسي مي كنم اگه به نتيجه اي رسيدم مي گم جريانش چيه
در مورد فايروالها هم يه خورده فرصت مي خواد كه من وقتم الان اونطوري نيست كه بتونم كامل مقايسه كنم. سرفرصت چشم. :wink:

Gilopa
01-08-2005, 23:38
دوستان beta64 از كار افتاده.آپديت nod فعلا با اين نميشه.

RONN!E
02-08-2005, 17:06
سلام به همه
من nod32 رو از لینک زیر دانلود کردم.
ولی بعد از رنصب برنامه وقتی خواستم اسکن کنم دیدم ویروس
win32/jenni همه جای سیستمو گرفته ولی خدا رو شکر همه رو باخودش پاک کردم.
من یه سوالی هم درباره nod 32 داشتم.چطوری باید با nod32 میلها رو اسکن کرد چون رو رایت کلیک نمیاد.

ali_yousefian19
02-08-2005, 18:03
چاكر همه ي آقايون
من يه مشكلي با آنتي ويروسم پيدا كردم كه مهدي جان گفتن اينجا بگم
آنتی ویروس کسپرسکی من هنگام بالا اوومدن ویندوز این ارور را میده

جون من كمك كنيد كه دارم بدون آنتي ويروس كانكت ميشم :shock:
داشت يادم ميرفت بگم كه ==> من يكبار برنامه را uninstall كردم و دوباره نصب كردم به محض اينكه kaspersky باز شد دوباره همين ارور را داد :lol:

qoqnoos
02-08-2005, 18:33
لطفا سریال جدید nod32 رو معرفی کنید قبلیه از کار افتاده

sAsAn.K
02-08-2005, 18:48
mcafee 10 رو تست کردم
بهتر شده
قدرت detect unknown programs توش خیلی خیلی بالا رفته :shock:

MaSoOd
03-08-2005, 02:32
اینم از McAfee virusscan Enterprise 8.0i

حجمش 12 مگ هستش

MaSoOd
03-08-2005, 03:08
آخرین ورژن نورتون آنتی ویروس معروف Norton Antivirus 2006 beta

حجمش 28 مگ هستش

Kolubive
03-08-2005, 17:47
با عرض سلام و خسته نباشيد .
در مورد آپديت نود 32 همون طوري كه آقا مهدي تو صفحاي اول تاپيك گفته بود ، هنگام نصب جاي يوز و پسورد رو خالي گذاشتم بعدش هم كرك رو نصب كردم حالا موقع آپديت يوز و پسورد ميخواد اون دوتا رو هم بتا64 مي زنم ولي دوباره همون كادرو مي ده .
ممنون مي شم جوابم رو بدين

borzou_one
03-08-2005, 17:55
اینم از McAfee virusscan Enterprise 8.0i

حجمش 12 مگ هستش

مسعود جان با تشکر
اینا حدود دوهفته پیش بچه ها زحمت معرفیشا کشیده بودند

borzou_one
03-08-2005, 18:07
سلام دوستان
برای ابدیت کردن نود 32 این برنامه رادانلود ونصب کنید بعد از نصب اون به راحتی ابدیت میشه
لینک :

Mehdi_Best
03-08-2005, 18:21
Reza shabani fard جان سلام
متاسفانه اون يوزرنيم و پسورد 2-3 روزي است كه بسته شده و ديگه با اون نمي شه آپديت كرد. دنبال پسورد جديد هستم
-------------------------------

برزو جان نسخه 8i اينترپرايز مك آفي رو كه شما نوشتي 2 هفته پيش معرفي شده بايد بگم كه اينطور نيست و حدود چند ماه پيش معرفي شده بود! :wink:
در مورد كرك براي Nod32 هم بايد بگم كه اين كرك قبلا معرفي شده بود (البته يك ورژن پايين ترش كه اونهم كار مي كرد) اما اين كرك آنتي ويروس رو به تريال تبديل مي كنه. اما تعداد روزهاي مورداستفاده رو نامحدود مي كنه.

borzou_one
03-08-2005, 18:44
سلام مهدی جان
اشکالی که نداره به تریال تبدیل بشه لطفا یه توضیحی بفرمائید
ممنونم :?:
در ضمن از کجا میشه فهمید که تریال شده چون توي nformation اون هیچ تغییری بوجود نیومده

Mehdi_Best
03-08-2005, 18:50
برزو جان سلام. نه هيچ اشكالي نداره. فقط يه اشكالي داره كه من از اون كلمه تريال خوشم نمي آد. :wink:
ولي از نظر عملكرد آنتي ويروس هيچ تفاوتي نمي كنه.

borzou_one
03-08-2005, 18:55
ممنونم مهدی جان من تاخواستم پستما ویرایش کم تویه چشم بهم زدن جوابما دادید ایول سرعت تایپ :wink:
لطفا قسمت دوم سئوالما هم جواب بدید :lol: :oops:

Mehdi_Best
03-08-2005, 19:07
برزو جان مطمئني كه تو اون قسمت ننوشته تريال؟ :shock:
اگه اينطور باشه كه ديگه معركه است! آخه من نسخه 1.5 اين كرك رو كه تست كرده بودم تريال رو مي نوشت و تعداد روزهاي استفاده رو هم 16 ميليون و هفتصد هزار روز مي نوشت. اما اگه اين نسخه 1.9 تريال رو نمي نويسه ديگه خيلي عاليه.

در ضمن اين يوزرنيم و پسورد رو هم همين الان پيدا كردم و كار مي كنه:

sAsAn.K
03-08-2005, 20:32
مهدی جان بعد از نصب کرک باید کامپیوتر رو ریستارت کنی تا تریالش بیاد
آقا این کلمه ی تریال هم که شما ازش بدت میاد بهتره اینه که وقت خودتو هدر بدی برای گشتن دنبال username و passowrd نه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
غلاااااااام :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :wink:

پوریا
03-08-2005, 21:36
سلام سريال براي من كار كرد :wink:
ممنون

Mehdi_Best
03-08-2005, 21:38
ساسان جان سلام. درسته كه مشكلي نيست. اما گشتن من براي يوزرنيم و پسورد هم مشكلي نيست! :mrgreen:
يعني يكي دو تا سايت كاردرست كه در مورد nod32 هستند رو مي گردم كه مشكلي نداره.

ساسان جان در ضمن در مورد ريستارت كردن كامپيوتر كه اصلا خود كرك اين كار رو مي كنه. يعني بخواي نخواي اين كار رو مي كنه! :wink: در ضمن برزو جان گفته اند كه تريال رو ننوشته براي ايشون كه من گفتم شايد در نسخه جديد كرك اينطور شده باشد.

sAsAn.K
03-08-2005, 21:44
mehdi joon computeram chel shode farsi neminevise
age moshkeli nist barat az hamoon serial ha estefadeh kon :wink:

hamedmotevali
04-08-2005, 07:02
چطوري Norton Antivirus 2006 رو Active كنم؟ :?:
:roll: :roll: :roll:

hamedmotevali
04-08-2005, 07:15
مك آفي هم آنتي ويروس جديدش رو ارائه كرد:

McAfee VirusScan v10.0.21.Retail

لينك دانلود:

اين نسخه فول است و نياز به كرك ندارد.
مهدي جان لينكي كه معرفي كردي كار نمي‌كنه :roll:
اگه مي‌شه يه لينك ديگه بزار.
ممنون

Kolubive
04-08-2005, 08:15
آقا اين سريال نود 32 چي شد ؟

AveCina
04-08-2005, 08:22
Reza shabani fard, نوشته
سریال نود 32 چی شد ؟

Mehdi Best نوشته :

پوریا
04-08-2005, 10:00
سلام.........
مهدی جان باز پسورد میخواد :shock:

Mehdi_Best
04-08-2005, 11:03
حامد جان من خودم از همين لينك دانلود كردم. شما دوباره امتحان كن. در ضمن همين الان هم امتحان كردم و مشكلي نداره.

Kolubive
04-08-2005, 14:19
به گفته ي آقا پوريا دوباره موقع آپديتش پسورد مي خواد

mehdi-sh
04-08-2005, 14:59
به گفته ي آقا پوريا دوباره موقع آپديتش پسورد مي خواد
من امتحان کرم هیچ مشکلی نداره وبراحتی اپدیت میشه

Adel.p30
04-08-2005, 16:05
nodبهترین انتی ویروس :arrow: :arrow: :arrow:

hamedmotevali
04-08-2005, 16:11
يعني نمي‌شه Active كرد؟
منتظرم :cry:

hamedmotevali
04-08-2005, 16:15
حامد جان من خودم از همين لينك دانلود كردم. شما دوباره امتحان كن. در ضمن همين الان هم امتحان كردم و مشكلي نداره.
مهدي جان من با DAP 7.3 دانلود مي‌كنم. ولي خطا مي‌ده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/meeting.gif

Adel.p30
04-08-2005, 16:16
حق با اقا مسعود نود واقعا انتی ویروس خیلی خوبی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: حرف نداره

Adel.p30
04-08-2005, 16:31
nod 32 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :arrow: :arrow:

پوریا
04-08-2005, 17:47
سلام .........
Adel.p30, دوست عزیز پست بیهوده نده!
اینی که دارید میگید درش شکی نیست :twisted: و نیاز به گفتن نداره :wink:

دوستان برای من وقتی که میخواد archs0.nup
رو بگیره پسورد میخواد !! ( موقع اپدیت)

Kolubive
04-08-2005, 18:23
درسته كه اقا مهدي درباره نصبش و آپديتش توضيح دادن و من هم دقيقا مثل روش ايشون نود رو نصب كردم ولي موقع آپديت دوباره پسورد مي خواد منم پسورد رو مي زنم ولي كادر دوباره مياد وقتي هم كه cancel رو مي زنم خطا مي ده اونايي كه مي گن آپديت ميشه بگن چطوري نصب كردن كه ماهم بتونيم اين برنامه رو آپديت كنيم .
با تشكر

Ali_k
04-08-2005, 19:27
مهدي جان من با DAP 7.3 دانلود مي‌كنم. ولي خطا مي‌ده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/meeting.gif
حامد جان از اون سایتی که مهدی جان داده نمیشه با دانلود منیجر دانلود کرد :cry:

hamedmotevali
04-08-2005, 21:32
حامد جان از اون سایتی که مهدی جان داده نمیشه با دانلود منیجر دانلود کرد :cry:
يعني من با اين سرعت درپيتي بيام 10MB رو با دانلودر خود ويندوز دانلود كنم؟
اينطوري فكر كنم يه 2 يا 3 ساعتي طول بكشه.
دوستان اگه لينكيي دارن كه مي‌شه با دانلودر دانلود كرد رو لطف كنن اينجا بذارن ما هم دانلود كنيم.

pedramonline
05-08-2005, 00:29
سلام . خدمت دوستان عرض کنم من خونه یکی از بستگان میبینم که در کامپیوترش پوشه ای هست به نام Documnet.exe که این فایل ویروس هست و با آخرین دیتا بیس کاسپر هم ویروس شناخته نشد . و پاک نشد .

این فایل درون دیسکت قرار میگیره و فایل های رو بعضی مواقع خراب . و تازه بعضی مواقع توی خودش پشتیبان میگیره .

هر کاری کردم پاک نشده .

پس اگر کاسپر چیزی نمیشناسه حتما این یک تروجان هست . یا فایل جاسوسی .

نمیخوام بگم بهترین اسپای ویر رو بگید . چون دعوا میشه .
و هر کس میگه مال من بهتره و ...

میخوام از دوستانی که تاپیکم رو از اول دنبال کردن و میدونن کدوم اسپای ویر بیشتر طرفدار رو داره و بانک قوی هم داره .

به من معرفی کنید و لینک دانلود و کرک هم بزارید.

یه طوری باشه اگه آپگریدش کردم برنامه تشخیص نده که کرک یا رجیستر شده .

ممنون .

اگر کسی هم با این Document.exe برخورده به من بگه چیه و با چی پاک میشه .

راستی برنامه ای که معرفی میکنید حتما در ویندوز me کار بده .

چون این بنده خدا کامپیوترش قدیمیه و xp ساپورت نمیشه .

مرسی .

Mehdi_Best
05-08-2005, 11:51
پدرام جان يك آنتي اسپاي وير هست كه بيشترين ديتابيس رو داره. به نام ewido لينك دانلودش هم در همين تاپيك فكر مي كنم باشه. اگه اينجا هم نبود يه جستجو بكني پيدا مي كني چون مطمئنم كه در يكي از تاپيكها لينكش رو گذاشته بودم. شايد هم در انجمن كرك و سريال بوده. دقيق يادم نيست. ديتابيسش حدود 180 هزار است.
البته چند تا آنتي اسپاي وير ديگه هم هستند كه خيلي عالي هستند. اگه اين جواب نداد بگو كه اونها رو هم بگم.

borzou_one
05-08-2005, 12:03
برزو جان مطمئني كه تو اون قسمت ننوشته تريال؟ :shock:
اگه اينطور باشه كه ديگه معركه است! آخه من نسخه 1.5 اين كرك رو كه تست كرده بودم تريال رو مي نوشت و تعداد روزهاي استفاده رو هم 16 ميليون و هفتصد هزار روز مي نوشت. اما اگه اين نسخه 1.9 تريال رو نمي نويسه ديگه خيلي عاليه.

در ضمن اين يوزرنيم و پسورد رو هم همين الان پيدا كردم و كار مي كنه:

سلام مهدي جان
ببخشيدمن ديروزكرفتار بودم نتونستم در خدمت باشم
اما در جواب بايد بكم كه بله هيج تغييري بعد از نصب اون كرك بوجود نيومد وجايي هم ننوشته نسخه تريال
حالا منتظر نظر شما هستم

يه بار ديكه لينك دانلود راميذارم

parla
05-08-2005, 14:33
كاسپر من اپديت نميشه............علتش چيه؟
ضمنااز حالتREAL TAIM PROTECTION
خارج شده و ديگه فعال نميشه

borzou_one
05-08-2005, 15:37
علاوه براون پسوردها اینا هم امتحان کنیدبرای نود32
Username: AV-2325194
Password: 11dp7w6aey

اقامهدی نظرتونا در مورد اون کرک بفرمائید من مطمئن شدم که نود را تریال نمیکنه (دو تا پست بالاتر

albert
05-08-2005, 16:48
با سلام
لطفا لینک یه license key درست kaspersky personal pro 5.0.372رو بدین که در لیست سیاه نباشه
با تشکر

Mehdi_Best
05-08-2005, 17:18
برزو جان سلام
ممنون از اينكه جواب اون سؤال رو دادي. من امروز نمي تونم امتحان كنم اما فردا تست مي كنم و خبرش رو مي دم.

alirafaat
05-08-2005, 23:06
سلام
لینک پاندا 2006 البته بتا:

pedramonline
05-08-2005, 23:06
مهدی جان من سرچ و دانلودش کردم .

اما در همین تاپیک ها خوندم که کار این برنامه هم حرف نداره Spyware Doctor 3.1.0.312 .

در تاپیک های اولیه خوندم که کرکی براش ساخته نشده و از این حرفا تا در تاپیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hlight=ewido&start=15

دیدم سودا کرک و برنامه رو گذاشته .

حالا چی کنم .

به نظرت این برنامه رو دانلود کنم .

مشکلات کرک کردنش کاملا حل شده ؟؟؟

parla
05-08-2005, 23:18
بابا يكي جواب بده.............كاسپر من آپديت نميشه :evil:

albert
06-08-2005, 00:11
آقا لطفا یکی جواب ما رو بده :o

pedramonline
06-08-2005, 00:22
آلبرت جان این هم یک license key که در لیست سیاه نیست .

یا

موفق باشی .

pedramonline
06-08-2005, 00:28
بابا يكي جواب بده.............كاسپر من آپديت نميشه :evil:

دوست عزیز دلیلش اینه که شما از یک key استفاده میکنی که تاریخ انقاش تمام شده و در لیست سیاه هست .

برای رفع مشکل اون key که به آلبرت دادم دانلود کن . و جایگزین قبلی کن .

پوریا
06-08-2005, 01:46
سلام ......
اين نود32 كلافه كرد مارو :roll:
اگر كسي سريال جديد رو داره لطفا بذاره

Kolubive
06-08-2005, 07:02
من فكر مي كنم اين نود چون رو آپديت اتومات هست اين ادا رو در مي آره . هر سريالي هم بدين دوباره مي خواد .
يه توضيح مختصر اون دوستاني كه آپديتش مي كنن بدن لطفا .
با تشكر

Ali_k
06-08-2005, 07:41
يعني نمي‌شه Active كرد؟
حامد جان اینو امتحان کن:
Product Key: B6GXDB4QGR3C8CXDT7YPMVT4D

mahdisoft2004pro
06-08-2005, 08:07
فقط
trend micro pc cillin 2005
نسخه جدیدش رو از این سایت بگیرید

Adel.p30
06-08-2005, 09:11
soda میشه حرف خنده دار نزنی همیشه دوتا انتی ویروس رو انتخاب کن[/quote]

Adel.p30
06-08-2005, 09:11
soda میشه حرف خنده دار نزنی همیشه دوتا انتی ویروس رو انتخاب کن :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :cry: :cry: [/quote]

Adel.p30
06-08-2005, 09:19
soda اینهمه بحث بیهوده نکن حرف زیادی هم موقو ف :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: لطفا

Adel.p30
06-08-2005, 09:27
ديدي مشكل از خودته
من ميدونستم كه اون فايل چيه و احتمال ويروس گرفتن هم داره عزيز من خواستم سوال كنم تا ببينم شما كه ميگي ما بد جواب ميديم خودت تو شرايط ما باشي چي جور جواب ميدي واقعا حال كردم عجب جوابي بفهمي و... يعني ما نفهميم نه
من هم دوباره ميگم چرا بيت ديفندر و كاسپر نميتونن يكي از معروفترين پك هاي دنيا Asprotect و Armadillo رو شناسايي كنن و اگه ويروسي داخلش بود اعلام كنن ؟ جاي بسي تعجبه
تازه بقول مهدي بست مگه قرار نبود با يه مثال و دو مثال گير ندين اونم چند تا تروجان توپ داره كه كاسپر و بقيه نمي تونن بشناسن اما نود ميشناسه
اما این طور نیست بازهم میگم حق با اقا مسعود بعد از اینهم درست هرف بزنsodششاید بگی من طرف اقا مسعودرو گرفتم

Adel.p30
06-08-2005, 15:06
مسعود کارت عالیه 8) 8)

borzou_one
06-08-2005, 17:49
بچه ها اون کرکی که معرفی کردم بدون هیچ مشکلی نود32 راابدیت میکنه وهیچ احتیاجی به سریال نداره که چند وقت به چند وقت بلوکه بشه در ضمن نود را هم تریال نمیکنه من الان خودم بدون هیچ مشکل وبدون احتیاج به پسوردی مرتب دارم ابدیت میکنم
مهدی جان شما امتحان نکردید؟

لینک کرک :

Mehdi_Best
06-08-2005, 18:23
برزو جان سلام
همونطور كه گفته بودم اين كرك به تريال تبديل مي كنه
البته تعداد روزهاي استفاده رو اينقدر زياد مي كنه كه 100 سال ديگه هم كار مي كنه! :wink: مشكل خاصي نداره. هيچ فرقي هم نمي كنه. اما اون كلمه تريال كماكان مي آد!

borzou_one
06-08-2005, 18:34
سلام مهدی جان
درسته ولی خداوکیلی تا همین امروز کلمه تریال را نمینوشت ولی الان که دوباره چک کردم دیدم نوشته
ممنونم

vivasoft
07-08-2005, 12:00
سلام اين لينكاي دانلود نود كار نميكنه لطفا لينك دانلود و كرك يا پسورد فعال براي من معرفي كنيد

Mehdi_Best
07-08-2005, 12:09
دوست عزيز در همين چند صفحه قبل اگه نگاه كني يك لينك از نود گذاشته ام كه خودم آپلود كردم و كار مي كنه.

hamedmotevali
07-08-2005, 17:58
يعني نمي‌شه Active كرد؟
حامد جان اینو امتحان کن:
Product Key: B6GXDB4QGR3C8CXDT7YPMVT4D
با سلام
ممنون ولي اينو كجاش بايد وارد كنم. مگه مثل 2005 نبايد Active بشه؟
چون نسخه 2005 يه keigen داشت از اون استفاده مي‌كردي.

Realamd
08-08-2005, 01:58
من به سريال norton antivirus 2005 نياز دارم

hamilton
08-08-2005, 07:02
دوست خوبم بهتر بود در قسمت درخواست سریال مطرح میکردی نه در این تاپیک.در این صورت زودتر هم به نتیجه میرسی.

albert
09-08-2005, 00:21
با سلام
1-از کجا بفهمیم دیتا بیس nod32 چقدر است .
2-چطوری میتونم کاسپر رو طوری تنظیم کنم که دیتا بیس اون از نوع expert به روز بشه .

با تشکر

saman_uv
09-08-2005, 02:06
مثله اینکه نورتون 2006 هم کم کم داره میاد نسخه بتاش اومده

Mehdi_Best
09-08-2005, 08:50
سامان جان اين نسخه نورتون رو كه 2-3 هفته پيش معرفي كردند بچه ها!

saman_uv
09-08-2005, 11:18
سامان جان اين نسخه نورتون رو كه 2-3 هفته پيش معرفي كردند بچه ها!
:oops: :oops: :oops: من ندیدم ببخشید

hamedmotevali
09-08-2005, 11:43
من به سريال norton antivirus 2005 نياز دارم
سلام
اينو امتحان كن:

vivasoft
09-08-2005, 13:04
سلام به همه دوستان
من مدت 2 سال از نورتون استفاده كردم و در اين مدت ويروسي نشدم
دو ماه قبل بيت ديفندر نصب كردم خيلي عالي و سريع بود
در ضمن فاير وال خوبي داشت و از ريجستري ام خو ب محافظت ميكرد
ولي الان يك ماهي از نود استفاده ميكنم سرعتش حرف نداره و خيلي سبكه ولي فقط فايروال نداره
به نظر شما يه فاير وال مچ وسبك با نود چيه
كه سر جمع سرعتشون از بيت بيشتر باشه ؟

AveCina
09-08-2005, 13:50
Kerio !
با هم عالی کار میکنن احتمال اینکه سیستمت دچار مشکل بشه خیلی خیلی پایین میاد !
Kerio Personal Firewall که لینکش تو قسمت فایروالها هست رو نصب کن !

Mehdi_Best
09-08-2005, 14:41
من هم kerio رو پيشنهاد مي كنم. چون هم خيلي حرفه اي و عالي است و هم با nod32 كوچكترين مشكلي نداره.

Masoud.ebi
09-08-2005, 15:08
آقا آخرین نسخه فایروال معروف Outpost رو هم تست کن
مطمئن باش فایروال خوبیه
جزو تاپ تن ها هستش

hamilton
09-08-2005, 17:38
البته کار کردن با کریو خیلی راحت تره و کارایی خوبی هم داره.به توصیه دوستمون اقا مهدی عمل کن.پشیمون نمیشی

borzou_one
09-08-2005, 21:00
برای دوستداران این انتی ویروس :

avast! Professional Edition v4.6.691
ة
Download
Addon
حجم 9.4 مگابایت

TDk
09-08-2005, 21:27
آقا trial fixer بالا براى نود 32 فيلتره

patch هم نمياد.
كمك كنيد
:(

rezasam1
09-08-2005, 22:42
سلام دوستان من يك سوال از اقا مهدي صاحب سايت mehdisoft.5gig داشتم . اينكه ايا امكان گذاشتن آپديتهاي آنتي اسپاي مكافي هم هست؟

MaSoOd
10-08-2005, 05:18
دوستان اون لینک مکآفی اشکال داشت یه بار تا 35% رفت و یه بار هم تا 55% به همین خاطر ئانلودش کردم و تو پرشین گیگ آپلودش کردم
اینم لینکش

hamilton
10-08-2005, 07:02
Symantec.AntiVirus.Corporate.V10.0.1.1000.Client

این ورژن هم برای دوستداران محصولات نورتون.لازم به ذکر است که این ورژن برخلاف انتی ویروس نورتون 2005 اصلا سرعت سیستم را کند نکرده و از سرعت بالایی برخورداره.
دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CorpED 10.exe

Password: someshb

حجم:23MB

albert
10-08-2005, 07:46
با سلام
جواب سوالم رو نمیدید.

hamilton
10-08-2005, 07:58
Trend Micro PC-cillin Internet Security 2005

این نسخه شامل امکانات زیر میباشد:

Comprehensive Virus Security
Enhanced Spyware Detection and Removal
Anti-Phishing –New!
Home Network Control –New!
Wi-Fi Intrusion Detection –New!
Improved Spam Filtering
Personal Firewall
Vulnerability Assessment –New!
Comprehensive Virus Security

دانلود:

RONN!E
10-08-2005, 09:36
سلام به همه
من nod32 رو از لینک زیر دانلود کردم.
ولی بعد از رنصب برنامه وقتی خواستم اسکن کنم دیدم ویروس
win32/jenni همه جای سیستمو گرفته ولی خدا رو شکر همه رو باخودش پاک کردم.
من یه سوالی هم درباره nod 32 داشتم.چطوری باید با nod32 میلها رو اسکن کرد چون رو رایت کلیک نمیاد.

یکی جوابه ما رو بده :?

hamilton
10-08-2005, 19:48
mkS antivirus 2005
این هم یک انتی ویروس خوب و قوی که به امتحان کردنش می ارزه.یه بار امتحان کنید:
دانلود:

سریال:
ERIAL:
Name: wareforum.com
Serial: HNRL-UXH9-UWI9-7HA3-CGSA
or
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Serial: 2J83-KF1P-CL4G-3NIC-XVNK
or
Serial Number: H17K-1W64-734W-C84C-U3FG
or
Serial Number: HNRL-UXH9-UWI9-7HA3-CGS

Ali_k
11-08-2005, 04:52
Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.383

Download:

sAsAn.K
11-08-2005, 09:23
دستت درد نکنه علی جون :wink:
میگم بعصی رج کی هها نوشتن تا 2007 جواب میده ولی تا 2006 بیشتر نیستن یکی نداری که واقعا تا 2007 باشه برای Personal Pro :wink:

Mehdi_Best
11-08-2005, 10:12
ساسان جان حالا تا 2006 رو استفاده كن. بعدش هم خدا بزرگه. تا اون موقع ورژن هاي جديد مي آد كه شايد اين key ها ديگه به اونها نخوره.

sAsAn.K
11-08-2005, 10:14
چشم مهدی جون :wink:

Cracki
11-08-2005, 14:07
این هم برای دوست دران NOD32

همانطور که میدلنید کسانی که از آنتی ویروس NOD32 و یا آنتی ویروسهای دیگه استفاده میکنند میتوانند آن را تنظیم کنند که هفته ای یک بار سیستم رو برای ویروس یابی اسکان کنه.

شما میتوانید آنتی تروجان و آنتی سپایویر Ewido را هم طوری تنظیم کنید که بعد از اتمام سیستم توسط NOD 32 آن نیز بصورت اتوماتیک شروع به کار کنه.

برای اطلاعات بیشتر و چگونگی این کار به این سایت زیر برید.

vivasoft
11-08-2005, 18:39
"NOD32" سی و یکمین نشان %100 VB خود را از سازمان جهانی ویروس بولیتن دریافت
کرد.

از ماه مه سال 1998 تا کنون نرم افزار ضد ویروس "NOD32" حتی یک ویروس از نوع "In the wild" در تستهای سازمان جهانی ویروس بولیتن از چشم نینداخته است. تستهای ماه اخیر سازمان جهانی ویروس بولیتن به بررسی آنتی ویروسهایی پرداخته است که بر روی "Redhat Linux 9" نصب می شوند. بر طبق نظر محققان این موسسه "NOD32" توانست کلیه آلودگیها را بر روی این سیستم عامل کاملا شناسایی کند و مفتخر به دریافت "VB100%" گردد. این نشان سی و یکمین نشان "VB100%" نرم افزارضد ویروس "NOD32" است. سازمانهایی که از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند بخوبی به وسیله "NOD32" محافظت خواهند شد.

taraneh00
11-08-2005, 18:40
سلام آقایcracki من صفحه ای رو که معرفی کرديد رفتم ولی متوجه نشدم که بايد چيکار کنم ممکنه در اين مورد توضيح بدين ممنون درموردهnod&ewido

am
11-08-2005, 20:28
دوستان سریال نود 32 از کار افتاده

Mephisto
11-08-2005, 21:14
من هم ديروز nod 32 رو دانلود كردم و بعد از اجرا دو تا فايل رو هشدار داد و پاكش كرد (AZSEARCH) كه 1 ماه بود ديوانم كرده بود و حتي با kaspersky هم نتونسته بودم كارى كنم.

8)

من كه همين اول كار ازش رازى شدم حالا ببينيم بعد چيكار ميكنه.
فقط به نظر من كار باهاش كمى گنگه و بايد عدت كنى :mrgreen:

borzou_one
11-08-2005, 21:50
برای ابدیت نود32 یوزر قبلی ازکار افتاده
این را دوستمون ali-k معرفی کردند جواب میده

AV-2683034
6x8rsm29id

Cracki
12-08-2005, 00:27
من هم ديروز nod 32 رو دانلود كردم و بعد از اجرا دو تا فايل رو هشدار داد و پاكش كرد (AZSEARCH) كه 1 ماه بود ديوانم كرده بود و حتي با kaspersky هم نتونسته بودم كارى كنم.

8)

من كه همين اول كار ازش رازى شدم حالا ببينيم بعد چيكار ميكنه.
فقط به نظر من كار باهاش كمى گنگه و بايد عدت كنى :mrgreen:

کسپرسکای جزو اولین آنتی ویروسهایی بود که این رو تشخیص داده . و اینقدر قوی هستش که بتونه اونو حتی از داخل 3 زیپ بکشه بیرون و پاک کنه.

AdWare.AzSearch.c

taraneh00
12-08-2005, 18:32
سلام من حدوده يک ماهه برنامه اewido را نصب کردم و انتظار داشتم وروده هر جاسوسی را بگيره بعد از يک ماه گذاشتم سيستم توسطهewido اسکن بشه و ديدم نزديکه 38 infection پيدا کرد ميخواستم ببينم نبايد جلوي وروده اونهارو ميگرفت؟و آيا انتی سپيوره بهتری سراغ داريد ممنون ميشم اگه کسی کمک کنه

Cracki
12-08-2005, 21:21
من نظر شخصی خودم رو در مورد Real Time آنتی سپای ویر ها اینجا بیان میکنم.

به نظر من که تقریبا میتونم بگم اکثر آنتی سپی ویر ها رو امتحان کردم و همین الانم دارم از 8/9 تای اونا استفاده میکنم هیچ کدومشون Real Time قوی ندارند و نمیتونند که جلوی ورود سپای ویر ها رو بگیرند. و تنها رقابتی که با هم دیگه دارند در Database و سرعت اسکانشون هست. Ewido Security Suite 3.5 نیز از این قاعده خارج نیست به همین دلیل من خودم شخصا اون رو از ستارت آپ سیستمم خارج کردم تا که Ram بیخودی مصرف نکنه و فقط هر جند وقت یک بار توسطش سیستم رو سکان میکنم.

من پر خطرترین سایتهایی رو که خودم 100 درصد مطمئنم که نه تنها سپای ویرو دارند بلکه حاوی تروجان و ویروس نیز میباشند رو با خیال راحت میرم . و این به خاطر تنظیمات شخصی سیستم و Browser و همچنین تنظیمات فایروال میباشد.

به دلیل اینکه راه ورودی سپای ویرها و یا تروجانها رو خود طرف اگر ببنده دیگه از چه طریقی میخوان وارد بشن...

من به طور خلاصـــــــــــــه اینجا چندین تنظیم رو بیان میکنم و دوستان دیگری نیز هستند که شاید بعدا به نکات دیگری نیز اشاره بکنند.

بیشترین و معمولی ترین راه ورود سپای ویر ها و جک و جونورهای دیگه که اسمشون تروجان است از طریق کوکی ها وارد میشن ... پس وقتی که ما این رو میدونیم چرا کوکی هامون رو به کل نبندیم تا حداقل از این بابت خیالمون راحت باشه. ولی بستن تمام کوکی ها لود شدن بعضی سایت ها رو کند میکنه و بعضی مشکلات دیگه رو هم فراهم میکنه پس اینجا مشکل رو چطور حل کنیم...

خب خیلی راخته از فایروالی استفاده کنید که کوکی سایتهایی رو که بهشون اطمینان دارید رو باز کنه. چند فایروالی که توسط اون میشه بر روی کوکی ها نظارت داشت Kerio Personal Firewall .... Zone Alarm Pro.... Agnitum Outpost Firewall Pro است که البته فایر والهای دیگری نیز هستند ولی این 3 تا فایروال نظارت بیشتری رو میتونند که بر روی کوکی ها داشته باشند.

یکی از راه های دیگه ورود سپای ویر ها اجرا شدن Active X های مخربی است که به محض ورود به یک سایتی که قبلا این نوع Active X در اون برنامه ریزی شده وارد اجرا میشوند و باعث فرستاده شدن اطلاعات سیستم قربانی و یا اجرا کردن یک فایل دیگه و با بعضی اوقات نیز باعث اینستال شدن کامل یک سپای ویر در سیستم میشود و به راحتی جای خودش رو خوش میکنه که برای جلوگیری کردن از اجرا شذن ActiveX ها دقیقا مثل روشی که در بالا گفته شد میتونید عمل کنید یعنی توسط یک فایروال خوب و یا حتی توسط Windows XP از طریق Control Panel میتونید کلا Active X هاتون رو ببندید که خیالتون از این بابت نیز راحت بشه. اما برای بستن ActiveX ها من یک فایروال مطمئن رو به جای استفاده کردن از خود ویندوز ترجیح میدم . چون که سیستم های عامل مایکروسافت در حال حاضر آنقدر باگ دارند که به راحتی میشه از این باگ ها استفاده کرد و ActiveX را در اون اجرا کرد. به همین دلیل یک فایروال قوی و مطمئن بدون شک خیلی کارساز تر از خود سیستم عامل میتونه عمل بکنه.

اما باز هم بستن تمامی ActiveX ها در سیستم باعث بوجود آمدن مشکلاتی میشه که من در اینجا چون مختصر توضیح میدم به آنها اشاره ای نمیکنم. مثلا بعضی از سایتها هستند که برای اینکه بتونبد برنامه مورد نظرتون رو از طریق خود سایت دانلود و اینستال کنید احتیاج به این دارند که ActiveX ی رو بر روی سیستم شما نصب کنند و تا این ActiveX مورد نظر که ضرری هم نداره نصب نشود موفق به دریافت برنامه مورد نظرتون نخواهید بود. اما برای رفع این مشکل و باز کردن AxtiveX هایی که بهشون اطمینان داریم چه باید کرد....

باز هم مساله روشن و واضع است که شما باید از طریق یک فایروال که بشه توسط اون ActiveX های بعضی از سایتها رو باز کرد میتونید عمل بکنید. مثلا فایروال زون آلارم فقط توانایی این رو داره که ActiveXرو ببنده ولی شما نمیتونید سایت بخصــــــــوصی رو جدا از این قرار بدید. و همچنین تا جایی که من یادمه که قبلا از فایروال Kerio استفاده میکردم این فایروال نیز فقط میتونه جلوی اجرا شدن Active X ها رو بگیره و مانع از نصبشون بر روی سیستم بشه که خیلی هم قوی عمل میکنه ولی نمیشه که سایت بخصـــــــــوصی رو در لیست سفید قرار داد تا که ActiveXش اجرا بشه و اینجا کسانی مثل مهدی جان و سودا و یا دوستان دیگر اگر میدونند که میشه با کریو همچین کاری رو کرد خب اینجا اشاره خولهند کرد. ولی فایروالی که هم میتونه جلوی تمامی ActiveX ها رو بگیره و همچنین بعضی از سایتها رو طوری تنظیم کنه که از این دستور خارج باشه Outpost Pro است که کار رو برای کاربر راحت تر میکنه.

بطور مثال میتونید به این عکس پایین نگاه کنید که من شخصا در تنظیمات کلی فایروال همه Active X ها رو بطور کل بستم...

و همچنین فایروال Outpost قسمتی رو داره که شما میتونید سایتهایی رو که مورد نظرتون هست رو از این قاعده خارج کنید. که مثلا من سایت یاهو رو در پایین مثال زدم.که اگر شما به گزینه های سمت راست در عکس پایین توجه کنید میبینید که Use Global Settings رو در داخل پرانتز نوشته Block یعنی اینکه در اصل ActiveXها رو من بستم ولی اگر به شماره 3 نگاهی بندازید متوجه خواهید شد که من اجازه نصب ActiveX ها رو به سایت یاهو دادم البته این فقط مثاله وگرنه در اصل همون بلوکه...:) ,بهر حال توضیح من و آوردن مثال فقط برای بهتر متوجه شدن موضوع بود نه بیشتر....

بهر حال با توجه به توضیحات بالا اگر شما فایروالی رو میشناسید و باهاش بخوبی آشنایی دارید بهتون توصیه میکنم که این نوع تنظیمات مهم امنـیتی رو حتما برای سیستم خودتون در نظر بگیرید.

*********************''

حالا با توجه به مطالبی که در بالا اشاره کردم دیگر هیچ سپای ویر و یا تروجانی از طریق کوکی ها و یا اجرا شدن ActiveX ها نمیتونه در سیستم شما نفوذ کنه. که شما برای بهتر پی بردن به این دو مساله بهتون پیشنهاد میکنم که یک سر به سایت online.securityfocus بزنید که در آنجا توضیحات بیشتری همراه با عکس نشان داده شده که این سایت یکی از سایتهای عالی از نظر پی بردن به مسائل امنیتی اینترنت و Software میباشد.

اما ما تا حالا فقط بعضی از این درهای و راههای ورودی رو بستیم و نقاط دیگه ای نیز همچنان باقی مانده که هر روز نیز به تعدادشان اضافه میشه پس بهتره که برای پیش گیری کردن هر چه زودتر اقدام کنید. پیش گیری کردن بسیار بهتر از دوای بعد از مرض است.

یکی دیگه از نقاط بسیار مهمی که یک کاربر اینترنتی باید بهش توجه کنه Scrip ها هستند که توسط زبان برنامه نویسی Visual Basic نوشته میشود و در انجمن پی سی ورد نیز دوستان برنامه نویس ما به این موضوع آشنایی کامل رو دارند.

بطور کلی هر گونه کد منبعی که توسط زبان برنامه نویسی چه سطح بالا مثل C و چه سطح پایین اسمبلی یا زبانهای برنامه نویسی مفسر ویا واسطه مثل JAVA Scrip تهیه شوند به منظور ضربه زدن یا نفوذ یا تهیه ابزارهای مخرب چه ترجمه شده باشند و یا نشده باشند را کدهای مخرب میگویند . پس به زبان ساده تر هر گونه کدی میتواند نوعی از Black Code باشد . حتی یک رشته از کد HTML نیز که به منظور دزدی اطلاعات یا ضربه زدن یا هر هدف خرابکارانه دیگری که تهیه شود یک کد مخرب است.این نوع کدها میتوانند Spyware ها ...Backdoor ها ... ٍExploit ها ....Hostile ActiveX , Hostile Java,Hostile Scrip وحتی میشه این نوع کدها رو طوری برنامه ریزی کرد که پورت های باز سیستم طرف رو تا حد امکان بازرسی بکنه. وخیلی از مشکلات امنیتی دیگه رو که به وجود میاره که من فقط به بعضی از آنها در بالا اشاره کردم.

این نکته را در مسائل امنیتی هـــــــــرگز فراموش نکنید.که اولین تلاش شما برای بالا بردن امنیت سیستم شما میتواند آخرین تلاشتان نیز باشد. پس وقتی یک مسئله امنیتی در کار است باید تا حد امکان رعایت شود و بعد از ویروسی شدن و یا هک شدن سیستمتان نیازی به غم و غصه خوردن نداشته باشد:)

چون بحث ما فعلا نحوه عمل کردن Scrip ها و انواع و اقسام آنها نیست توضیحات بالا فکر کنم برای شناختنشان کافی باشه اما برای جلوگیری کردن از اجرا شدن این نوع کدهای مخرب و حتی قاتل که بهشون Killer Code نیز گفته میشه چه باید کرد.
در اینجا ما باید جلوب اجرا شدن این نوع کدها رو که چه از طریق Browser ها و چه از راه های دیگه ممکنه وارد بشن را باید بگیریم و برای این کار نیز باز ما به یک فایروال قوی که بتونه جلوی اجرا شدن Scrip ها رو بگیره احتیاج پیدا میکنیم. که برای این کار من شخصا فایروال Kerio و Outpost Pro رو میتونم نام ببرم . البته این را هم متذکر بشم که شما شخصا باید به تنظیمات فایروال خود رفته و این نقاط رو فعال کنید چونکه در حالت Default و یا عادی این گونه تنظیمات انجام نشده. البته فایروال زون آلارم هم میتونه جلوی Scrip ها رو بگیره ولی گزینه ای رو که در فایروال زون آلارم برای بستن ActiveX و Scrip ها بکار رفته همراه JAVA میباشد . یعنی اگر شما بخواهید که ActiveX هاتون رو ببندید حتما باید JAVA رو هم با اون Block کنید که در اینجا زون آلارم مردم رو سر کار گذاشته . چون که ما اگر بخواهیم این کار رو انجام بدیم بسیاری از صفحات وبی رو که با JAVA لود میشن رو دیگه نمیتونیم ببینیم و در اصل به نظر من زون آلارم به طور غیر مستقیم بستن Active X ها رو برای کاربرش بسته. به شکل زیر توجه کنید تا بیشتر متوجه این قضیه بشید .

همانطور که در عکس بالا میبینید این فایروال به تنهایی اجازه بستن یک گزینه رو نمیده و گزینه ها رو با 2 انتخاب اجباری آورده و همانطور که در بالا هم اشاره کردم شما اگر بخواهید فقـــــــــــط ActiveX هاتون رو ببندید مجبـــــــــــــــــــوری د که JAVA رو هم باهاش بلوک کنید. به این میگن یک اجبار نه انتخاب دوستان عزیز.

اما کسانی که میخواهند از یک فایروال خوب برای بستن این گونه کدها استفاده کنند حتما این نکته رو در نظر داشته باشند که کار ما فقط با بستن Scrip ها و یا ActiveX های معمولی تمام نمیشه بلکه 1 >>> ما باید بتونیم سایتهایی رو که به آنها اطمینان داریم را از این قاعده و تنظیماتی که انجام میدیم خارج کنیم و 2 >>> باید بتونیم که Scripting AxtiveX ها رو که با یک ActiveX معمولی فرق زیادی داره رو نیز ببندیم. مثلا سایتهایی مثل Gmail و یا سایتهای دیگه باید از این تنظیم خارج بشن و فایروالمون باید جایی رو برای همچین سایتهایی اختصاص داده باشه و ما رو مجبـــــــــــور به انتخاب های از پیش تعیین شده نکنه. البته فایروال هایی که کاربرش رو از هر لحاظ راضی نگه داره تعدادشون خیلی کمه ولی من اینجا برای روشن شدن مسئله و چگونگی بستن این نوع کدها از فایروال Outpost Pro استفاده کرده ام. به عکس پایین و گزینه هایی رو که کاملا آزادانه در اختیار کاربر قرار داده شده رو دقت کنید که گزینه هایی رو جلوشون با فلش مشخص نمودم از لحاظ امنیتی و مطلبی که در بالا بهش اشاره شده باید بسته باشند.

طبق عکسی که بالا دیدید ما VBScrip,Scripting ActiveX و Hidden Frameها رو بستیم ولی اگر ما بخواهیم که در باز کردن صفحاتی که میشناسیم و به آن اطمینان کافی رو داریم دچار مشکل نشویم به این احتیاج داریم که سایت های مخصوص رو در لیست سفید قرار بدیم و یا کلا برای هر سایت یک نوع تنظیمات رو ایجاد کنیم. برای مثال به عکس پایین نگاه کنید...

قبلا نیز در بالا در مورد Use Global Settings توضیح دادم که این قسمت که در عکس بالا شماره 5 میباشد تنظیمات اصلی فایروال رو نشون میده که چه انتخابی برای آن شده و در شماره 6 در بالا تنظیمی که فقـــــــــــط برای سایت Gmail انتخاب شده رو نشان میده.

ادامه دارد .....

BlackPrince
12-08-2005, 21:28
من چيز زيادي از انتي ويروس سرم نميشه براي همين يك سوال برام پيش اومد
كدام انتي ويروس نكات زير را دارا مي باشد ؟
خيلي قوي باشه و تموم ويروس ها را بشناشه.
سرعت سيستم را پايين نياورد.
بتونم اپديتش كنم.
اگه چنين انتي ويروسي سراغ داريد لينك دانلود مستقيم و كرك و سريالش را بدهيد
با تشكر

borzou_one
12-08-2005, 21:34
taraneh00 جان سلام
اولا باید guard اون فعال باشه
دوما بعضی از اسپایوارها به صورت ناشناس وارد میشن وهیچ انتی اسپای یا انتی ویروسی نمیتونه اوتها را شناسائی کنه تا زمانیکه فعال بشن ویا درسیستم اجرا بشن
ثالثا اگر هر انتی ویروس یا انتی اسپای میتونست جلوی همه ویروسهاوتروجانها را میگرفت دیگه اسکن کردن سیستم لازم نبود پس این نشون میده که این بد وارها به ترفندهای مختلف میتونند به سیستم نفوذ کنند ولازم هست که سیستم اسکن بشه تا اونها راپیداکنه
چهارما بعضی از بد وارها بعد از ابدیت شدن انتی اسپای یا انتی ویروس قابل شناسائی هستند وممکنه امروز یه بد وار قابل شناسائی نباشه ولی فردا که برنامه های امنیتی ابدیت شد اون بدوارها شناسائی وپیدا بشن
در مورد سئوال دوم هم باید بگم یه تایپیک در این مورد به نام معرفی وبحث در مورد انتی ویروسها داریم که در اونجا در مورد انتی اسپای ها هم بحث شده به نظر من ewideo حرف نداره البته spyware doctor و spy sweeper هم عالیند

taraneh00
12-08-2005, 22:08
از همگی براي اظهار نظراتون ممنونم

Soda
12-08-2005, 22:35
آقا نمي دونم اينو كسي گفته يانه ولي دقت كردين به سايت بيت ديفندر عدد تعداد ويروسهاي قابل شناسايي توسط اين ضد ويروس در بخش دانلود آپديت خيلي وقته رويه 174878 ثابت مونده
البته وقتي دانلود ميكني بالاي اين مقداره ولي تو سايتش اين عدد رو زده نظرتون چيه

محمد امين
13-08-2005, 00:30
تعداد ويروسهاي قابل شناسايي توسط اين ضد ويروس در بخش دانلود آپديت خيلي وقته رويه 174878 ثابت مونده
البته وقتي دانلود ميكني بالاي اين مقداره ولي تو سايتش اين عدد رو زده نظرتون چيه
سودا جان فكر ميكنم اون عددي كه شما گفتي و توي لينك زير ديده ميشه اگه توجه كني براي همه ورژنها ثابته ولي بقيه توي فايل cumulative.zip
هست چون مال من الان تعدادش خيلي از اين حرفا بيشتره :wink:

Nesta
13-08-2005, 02:42
Home users deserve the same high quality protection as businesses. Protect your PC year round with an expert antivirus solution specially created for home users.

With Kaspersky Anti-Virus Personal, you can surf the Internet and send email without any worries. The program offers reliable protection against all known threats, including Internet worms, Trojans and viruses, and can scan file attachments in all of the most commonly used formats. The user-friendly interface, exceptional detection rates, and regular antivirus database updates make Kaspersky Anti-Virus Personal a clear choice for home users.

easy to install and use, even for less experienced users
scans all incoming and outgoing mail
scans attached and compressed files
heuristic analyser protects against all viruses, even the most recent
iChecker technology optimises program performance
professional, round the clock support

User-friendly security
Kaspersky Anti-Virus Personal is easy to install and use. The clear interface and automated functions make the program the right choice even for inexperienced computer users.

Reliable virus protection
Trojans, worms, viruses, and other malware all attack home PCs via email, flash ROMs, and the Internet. Kaspersky Labs experts have developed Kaspersky Anti-Virus to protect you all day, every day.

Gilopa
13-08-2005, 05:07
كركي جان ممنونم .استفاده بردم از مقاله اي كه نوشتي.اميدوارم موفق باشي.

Mehdi_Best
13-08-2005, 09:14
Panda Titanium Antivirus 2006 5.00.83 Beta

لينك دانلود:

User Name: betatester
Password: betaxx99

User name: betatit6
Password: gy8fcm29

---------------------------------------

Panda Platinum Internet Security 2006 10.00.83 Beta

User Name: betapla6
Password: nf723fe2

Mehdi_Best
13-08-2005, 10:08
hamilton جان سلام
اين نسخه اي كه شما زحمت كشيده و معرفي كردي فقط براي ويندوزهاي 64 بيتي هست. براي ويندوزهاي معمولي هنوز ورژن جديدي نيومده.

vivasoft
13-08-2005, 10:32
سلام
بچه ها چرا از تريل فيكسر نود استفاده نمي كنيد
ديگه احتياجي نيست دنبال پسورد بگرديد

Mehdi_Best
13-08-2005, 12:43
دوست عزيز سلام
حرف شما كاملا صحيحه. مشكلي هم نداره كه از سرور تريالش آپديت بشه اما قبلا هم گفته ام شايد دليل جالبي نباشه اما من از اينكه اون كلمه تريال رو مي بينم حالم بد مي شه!!! :wink:
به خاطر همين شخصا از اون پچ استفاده نمي كنم.

majjidd
13-08-2005, 22:20
اقا ميگن شركت نورتون ايران رو ساپورت نميكنه بخاطر فشا سياسي آمريكا(براي اپديت كامل)يك جا خوندم كه يك فايل گذاشته كه ميتونن اونو دانلود كنن و ديگه نيازي به آپديت به صورت انلاين نيست
كسي اون فايل رونداره؟؟ :?: :roll:

Cracki
14-08-2005, 02:53
قسمت دوم راه های بستن ورود Spyware ها و Trojan ها

خب دوستان در اینجا میخوام که مطلب خودم رو در مورد مقابله و ایمن بودن از دست Spyware ها و یا کدها و برنامه های مخرب دیگه تموم کنم.

کسانی که میخوان قسمت اول این مطلب رو بخونن میتونند به صفحه قبل همین تایپک مراجعه کنند. البته این رو هم در اینجا بگم که این مطلب کامل نیست ولی دوستان دیگه با ارائه نظرات خودشون و نکته ها و راه های مقابله میتونند به کامل شدن این کمک کنند.

در صفحه قبل در مورد چگونگی و نحوه بستن کوکی ها , ActivXها , Scrip های خطرناک و بعضی مطالب دیگه توضیح دادم که این گونه موارد باعث ورود هر چه بیشتر سپای ویر ها و تروجانها به سیستم شما میشود.

الان میخوام در مورد یکی دیگر از راه های ورود Spyware ها و جک و جونور های نام ببرم و آن هم از طریق ایمیل است که خیلی از کاربران به این مورد توجه نمیکنند و خیلی ساده و فقط با داشتن یک آنتی ویروس خودشون رو گول میزنند. البته آنتی ویروس آپدیت شده که بتونه ایمیل های ورودی و خروجی رو چک بکنه خیلی مهمه ولی بحث ما بر سر بستن درهایی است که ممکنه باعث هک شدن سیستم طرف و یا ورود سپای ویر ها بشه.

امروزه، تمام استفاده کنندگان ایمیل می توانند ایمیلهای HTML را ارسال و دریافت کنند. ایمیل با فرمت HTML می تواند اسکریپتها و محتویات فعالی را دربرگیرد که می توانند به برنامه یا کدها اجازه اجرا روی سیستم دریافت کننده را دهند. Outlook و محصولات دیگر از اجزا IE برای نمایش ایملهای HTML استفاده می کنند، به این معنی که اینها شکافهای امنیتی موجود در IE را به ارث می برند!

ویروسهای بر پایه اسکریپتهای HTML خطر مضاعف توانایی اجرای خودکار را، وقتی که ایمیل آسیب رسان باز می شود، دارند. آنها به ضمیمه ها متوسل نمی شوند؛ بنابراین فیلترهای ضمیمه که در نرم افزارهای ضدویروس وجود دارند در نبرد با ویروسهای اسکریپت HTML بلااستفاده هستند. برای مثال ویروس BadTrans.B از HTML برای اجرای خودکار در هنگام بازشدن استفاده می کند و همچنین از یک اکسپلویت ایمیل با فرمت HTML برای انتشار استفاده می کند.

در اینجا اولین اقدامی که باید صورت بگیره استفاده کردن از یک E-Mail Client ایمن است . E-Mail Client ها برنامه هایی هستند که توسط آن میتوان ایمیلها را خواند و یا ارسال کرد. که طبق بررسی های انجام شده امنیتی که بر روی E-Mail Clientها صورت گرفته امروزه Outlook پرخطرترین و بدترین برنامه دریافت ایمیل شناخته شده به همین دلیل استفاده از اون رو به هیچ کسی پیشنهاد نمیکنم و به جای آن Mozillia ThunderBird رو توصیه میکنم.

در اینجا اقدامی که باید برای جلوگیری کردن از کدهای Script صورت بگیره Block کردن Java Script در E-Mail Client ها میباشد. اگر از Mozillia ThunderBird استفاده میکنید حتما از غیر فعال بودنJava Script در تنظیماتش اطمینان پیدا کنید.

یک مطلب دیگه که اینجا اهمیت داره لود شدن عکسهایی است که در قالب یک ایمیل HTML برای شما فرستاده میشه . مثلا شخصی برای شما ایمیل ازسال کرده و از این ایمیل های تبلیغاتی برای شما فرستاده شده که در داخل این امیل ممکنه که عکس را در خود ایمیل قرار داده باشند که شما با باز کردن ایمیل فرستنده این عکسها نیز با توجه به اتصال به اینترنت لود میشن . در اینجا لود شدن این عکسها در داخل کامپیوتر شخصی شما مشکلات امنیتی رو ایجاد میکنه. البته لازم به ذکر است که همه عکس ها نمیتونند که مضر باشند ولی برای اینکه امنیت سیستم ما بالا بره ما را ناچار به بستن این عکس ها میکنه.

یکی از مشکلات امنیتی که لود شدن این عکسها ممکنه بوجود بیاره اینه که باعث یک ارتباط اینترنتی بین شما و شخص هکر میشه و کسانی که به این موضوع آشنایی دارند میدونند که فقط کافیه یک ارتباط ایجاد بشه و دری بر روی آن باز بشه. مشکل دیگر آن ورود ویروس ها و یا تروجان ها با پسوند عکس است که امروزه این روش نیز رو به گسترش است و از جهتی نیز وجود یک عکس در نامه شما باعث میشه که شما زمان بیشتری رو برای گرفتن ایمیل از روی سرور صرف بکنید و خیلی از مشکلات دیکه رو که در اینجا نمیشه به تک تکشون اشاره کرد.

برای بستن این 2 موردی که در بالا اشاره کردم به اقسمت زیر میتونید برید.

اگر شما از یک E-Mail Client دیگه استفده میکنید میتونید به قسمت Option آن رفته و این 2 موردی رو که در بالا بهش اشاره کردم رو غیر فعال کنید تا خیالتون از بابت اجرا شدن کدهای مخرب و ویروسی راحت بشه.

نکته مهم دیگری که در اینجا باید به آن اشاره کنم Offline خواندن نامه های دریافتی است. وقتی که شما به صورت Online نامه های خود را میخوانید ممکن است که در نامه شما برنامه ای جاسازی شده باشد که با اتصال شما به اینترنت و یا آنلاین خواندن نامه باعث اجرا شدن کد و یا آن برنامه مخرب میشود . به همین دلیل همیشه توصیه میشود که نامه های خود را به صورت Offline بخوانید. برای بهتر متوجه شدن این موضوع به عکس پایین توجه کنید...

با توجه به نکاتی که در بالا بهشون اشاره کردم شاید تا حدی امنیت ایمیل های شما تا اینجا رعایت شده باشه اما کافی نیست و برای ابالا بردن امنیت بیشتر باید از فایروالی استفاده بکنید که بتونه Attach هایی رو که به منظور هک کردن سیستم شما و یا ویروسی کردن آن از طریق ایمیل فرستاده میشه رو بگیره. شما خودتون با کمی تحقیق در این زمینه که کدام فایروال بهتر میتونه برای شما عمل بکنه اقدام خودتون رو هر چه سریعتر انجام بدید. من در اینجا برای مثال تنظیمات Outpost Pro رو در پایین برای شما نشان دادم.که شما با کلیک کردن بر روی گزینه New در سمت راست میتونید که دستورات بیشتری رو نیز به این فایروال برای جلوگیری کردن این Attach ها به سیستمتون رو بدید.

باز هم کار ما تمام نشده و حالا شاید بعضی ها به این مورد پی برده باشند که رعایت کردن مسائل امنیتی باید از هر جهت باشد .
در مطلب بالا به این نکته اشاره کردم که که چطور شما میتونید دستورات Java Scrip رو در داخل E-Mail Client ها ببندید اما کدهای مخرب دیگری نیز وجود دارند که بستن اونها از عهده Email Client ها خارج است و باز شما باید به یک فایروال خوب که بتونه برنامه های ایمیل رو ساپورت بکنه نیاز دارید. در صفخه قبل در مورد ActiveX ها و کدهایی از این قبیل که ممکنه خیلی هم خطرناک باشند توضیحات لازم رو دادم و اینجا لازم نمیدونم که دوباره در این مورد توضیح بدم . اما نکته ای که باید بهش اشاره بکنم اینه که ActicveX ها و کدهای قاتل فقط در داخل صفحات اینتـــــــرنتی خطرناک نیستند بلکه اینها در داخل یک ایمیل هم ممکنه که جاسازی شده باشند به همین دلیل است که شما باید توسط بک فایروال خوب و مطمئن گزینه هایی رو که در پایین با فلش قرمز و شماره مشخص نمودم غیر فعال کنید تا جلوی اجرا شدن ویروس ها و یا تروجانهایی رو که ممکنه تحت یک کد بسیار ساده باشند را بگیرید.

در اینجا برای اینکه سر شما رو هم به درد نیارم با یک نکته دیگه در مورد ایمیل این مطلب را تموم میکنم. و چون آخرین نکته در مورد ایمیل است یراست میرم سر سطل آشغال ایمیل :)

سطل آشغال را مرتبا خالي كنيد !نامه هاي حذف شده شما معمولا به طور خودكار به سطل آشغال هدايت مي شوند.معمولا ارايه دهندگان سرويس هاي پست الكترونيك نظير Yahoo يا Hotmail وغيره به طور خودكار در فاصله هاي زماني از پيش تعيين شده سطل آشغال را خالي مي كنند.اما بسياري نرم افزارهاي پست الكترونيك و برخي از ارائه دهندگان پست الكترونيك نامه هاي حذف شده را آن قدر در سطل آشغال نگه مي دارند تا كاربر شخصا اقدام به حذف آنها كند.عدم حذف نامه ها وباقي ماندن آنها در سطل آشغال علاوه بر هدر دادن فضا ‘به دليل وجود نامه هاي ويروسي ,و یا جک و جونورهایی که اسمشون تروجان است در سطل آشغال‘امنيت سيستم شما را پايين مي آورد بنابر اين سطل آشغال را مرتبا خالي كنيد.همچنين معمولا شاخهاي براي اختصاص هرزنامه ها با نام Junk Mail Folder و يا Bulk Mail و يا نام مشابهي وجود دارد كه لازم است علاوه بر سطل آشغال اين شاخه را نيز مرتبا خالي كنيد.

گول نخوريد!ممكن است نامه اي دريافت كنيد كه از شما مي خواهد كه آن نامه را به 10 نفر از دوستان خود ارسال كنيد و سپس به دليل كمك به يك پروژه بررسي مسير يابي نامه هاي الكترونيكي‘يك شبه پولدار شويد.شما با خود مي انديشيد كه ارسال 10 نامه الكترونيكي‘براي شما هزينه چنداني ندارد‘اما هنگامي كه تعداد افرادي با انديشه اين چنيني زياد مي شود‘حجم بالايي از ترافيك شبكه اينترنت‘مصرف مي گردد.نامه هايي با مضامين از قبيل "اين نامه را براي 10 نفر بفرستيد" و يا "كامپيوتر شما آلوده به ويروس خطرناكي است" يا چيزهايي از اين قبيل معمولا براي گول زدن شما ارسال مي شود.

برای پی بردن به مسائل امنیتی دیگه که ممکنه برای شما بسیار خطرناک نیز باشه پیشنهاد میکنم که به این سایت زیر برید . هر چند که انگلیسی هستش اما عکسهای بسیاری نیز در این لینکی که در پایین میزارم وجود دارد که کسانی که انگلیسیشون هم خوب نباشه میتونند از روی عکس به اقدامی که باید صورت بگیره پی ببرند.

ادامه دارد...:)

Mehdi_Best
14-08-2005, 07:11
اقا ميگن شركت نورتون ايران رو ساپورت نميكنه بخاطر فشا سياسي آمريكا(براي اپديت كامل)يك جا خوندم كه يك فايل گذاشته كه ميتونن اونو دانلود كنن و ديگه نيازي به آپديت به صورت انلاين نيست
كسي اون فايل رونداره؟؟ :?: :roll:

مجيد جان سلام
تا اونجايي كه من اطلاع دارم شركت مك آفي ايران را جزو كشورهاي مورد تحريم قرار داده و از آپديت محروم كرده. نورتون مشكلي نداره در اين زمينه.

vivasoft
14-08-2005, 12:30
cracki جان خيلي عالي بود فقط خوب بود اين مطالب مفيدو
تو قسمت فايروالها هم قرار ميدادي تا همه استفاده كنن

hamilton
14-08-2005, 14:23
lمهدی جان تا جایی که من اطلاع دارم کمپانی نورتون در ایران نمایندگی داره که فکر میکنم شرکت دمسان رایانه باشه پس فکر نمیکنم در اپدیت کردن این انتی ویروس مشکلی وجود داشته باشه.
حتی کمپانی مکافی هم در ایران نمایندگی داره و اون هم شرکت شبکه گستر میباشه که قیمت اینترنت سکیوریتی این محصول در حدود نود هزار تومان میباشه ولی مسئله اپدیت این محصول قدری فرق میکنه که با تماس با نمایندگی اون اطلاعات بیشتری میتونید کسب کنید .در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مکافی میتونید به سایت نمایندگی اون در ایران به ادرس زیر مراجعه کنید:

hamilton
14-08-2005, 14:30
با سلام.
کسانی که مایل به دانلود انتی ویروس کاسپر اسکی ورژن جدید هستند میتونند از لینکها و کرک معتبر زیر استفاده کنند:

Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.383

دانلود:
ftp://d-ru-1f.kaspersky-labs.com/products/release/english/homeuser/kavpersonalp

ro/kav5.0.383_personalproen.exe

یا از لینک زیر:

register key:
یا

امیدوارم از این انتی ویروس قدرتمند لذت ببرید.
.................................................. .......................................
این هم برای دوستداران انتی ویروس پاندا که نسخه کرک شده هست:

Panda Titanium Antivirus 2005 v4.01.02 Retail

دانلود:

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mephisto
14-08-2005, 14:33
اينو تو يكى از سايت ها پيدا كردم دقيق نميدونم چيكاره هست ..فكر ميكنم آنتى ويروس نورتون شمارو نسبت به آپديت ها تضمين ميكنه. :wink: فكر ميكنم .

Norton Virus Definitions

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4df9b26930d6028de

Soda
14-08-2005, 15:06
دوست عزيز اين همان آپديت نرتونه و چيز خاصي مانند كرك يا يه همچين چيزي نيست و اين آپديت رو ازخود سايت نورتون مي شه دانلود كرد

majjidd
14-08-2005, 22:00
دوست عزيز اين همان آپديت نرتونه و چيز خاصي مانند كرك يا يه همچين چيزي نيست و اين آپديت رو ازخود سايت نورتون مي شه دانلود كرد
اره منم منظورم همين بود ديگه فقط نميدونستم چه جوري بگم و يخورده پيچيده شد
لينگشو اگه بدي خيلي باحالي

........
.....

majjidd
14-08-2005, 22:03
اقا من تازگي آنتي ويروس Norton SystemWorks نصب كردم ميخواستم بدونم خوبه يا نه و تريقه كار با بعضي قسمتاشو نميدونم
ميشه آموزش مختصري از تمام برنامه بدين
منمون ميشم :wink:

AveCina
15-08-2005, 01:50
Panda Antivirus & Internet Security Latest versions

Panda Titanium Antivirus 2006 5.00.83 Beta

Link 4 DL :

Serials : User Name: betatester

Panda Platinum Internet Security 2006 10.00.83 Beta

Link 4 DL :

Serials :

hamilton
15-08-2005, 06:50
Ave Cinaسلام
انتی ویروسی را که شما معرفی کردی مهدی عزیز در صفحه قبل زحمت معرفشیو کشیده بودند.

Mehdi_Best
15-08-2005, 10:18
lمهدی جان تا جایی که من اطلاع دارم کمپانی نورتون در ایران نمایندگی داره که فکر میکنم شرکت دمسان رایانه باشه پس فکر نمیکنم در اپدیت کردن این انتی ویروس مشکلی وجود داشته باشه.
حتی کمپانی مکافی هم در ایران نمایندگی داره و اون هم شرکت شبکه گستر میباشه که قیمت اینترنت سکیوریتی این محصول در حدود نود هزار تومان میباشه ولی مسئله اپدیت این محصول قدری فرق میکنه که با تماس با نمایندگی اون اطلاعات بیشتری میتونید کسب کنید .در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مکافی میتونید به سایت نمایندگی اون در ایران به ادرس زیر مراجعه کنید:

hamilton جان سلام
در مورد نورتون من هم گفتم كه مشكلي نداره. اما در مورد مك آفي با اينكه نمايندگي در ايران داره و سايتش هم من بارها رفته ام (همين سايت كه لينكش رو دادي). اما آپديت مك آفي كماكان با مشكل روبروست و IP هايي كه از ايران هستند رو اجازه آپديت نمي ده. البته نسخه اينترپرايز مشكلي براي آپديت نداره.
اتفاقا 2-3 سال پيش محل كار من نسخه اينترپرايز رو از همين نمايندگي تهران مك آفي خريداري كرده بود و اين شركت كاملا پشتيباني مي كرد.

AveCina
15-08-2005, 11:47
hamilton, جان ! ندیده بودم !
یعنی حتی نگاه هم کردم که قبلا نباشه ها ولی نگو بودش !

Soda
15-08-2005, 12:39
كركي جان ممنون از توضيحات مفصلي كه در مورد تنظيمات outpost دادي
واقعا خسته نباشي عزيز خيلي ممنون
ميدونم كه خيلي زحمت داشت متشكر

Cracki
15-08-2005, 16:35
خواهش میگنم سودا جان کاری نکردم. بهر حال خودم هم خوشحال میشم وقتی که میبینم میتونم کاری بکنم .

در ضمن اگر از outpost استفاده کرده باشی میدونی که این یک دهم تنظیماتش هم نیست و فقط قسمت Activate Content بود .

موفق باشی.

Soda
15-08-2005, 18:59
چرا كركي جان من هم قبول دارم كه يك دهمشه واسه همينه كه گفتم كار سختي بود
باز هم متشكرم

hyriand
16-08-2005, 11:54
سلام به همه

من مدتي است كه كامپيوترم ويروسي شده
نرم افزار birdefender نصب كردم بعضي ويروس ها رو كشت ولي فايل هامم رو پاك كرد....
من هم عصباني شدم نرم افزار رو پاك كردم

حالا به نظر شما من چيكار كنم كه هم فايل هامو داشته باشم هم ويروس نداشته باشم؟؟؟؟؟؟

كمك كمك كمك كمك كمك

korosh bozorg
16-08-2005, 14:15
آنتي ويروس Nod32 administrator 2.5.19:

در هنگام نصب و موقعي كه يوزرنيم و پسورد از شما مي خواهد يا يك يوزرنيم و پسورد الكي نوشته يا تيك پايين همون قسمت رو بزنيد (كه يعني بعدا اين قسمت رو پر مي كنم) و ادامه نصب رو انجام بدهيد.
براي كرك هم كافيه كه روي فايل nod32.reg كليك كنيد.
لينك پرشن گيگ مشكل داره٬!!!؟؟

AveCina
16-08-2005, 14:39
سرور های پرشین گیگ چند روه کار نمیکنن !یه ذره دیگه دوباره سعی کن 1

Mehdi_Best
16-08-2005, 14:40
كورش جان سلام
پرشين گيگ 2- 3 روزي است كه دچار مشكل شده.
از اين لينك دانلود كن.

pass: freesec

postchi_rr
16-08-2005, 15:49
salam

agha man ye moshkeli peyda kardam

man az bitdefender estefadeh mikonam

vali bazi oghat file haye man ro pak mikoneh

man doonbale antiviroosi hastam ke faghat viroos haro baram oak koneh

va file ro pak nakoneh

Soda
16-08-2005, 18:55
حالا اينقدر هم بيت ديفندر كشك نيست كه بياد الكي فايل پاك كنه
شما تو تنظيماتش ببين
كه برا first action , second action در هنگام يافتن ويروس چه تنظيمي داره؟

Soshiant
16-08-2005, 22:37
postchi_rr جان ممکنه ویروس خودشو به فایل های شما بچسبونه و هر انتی ویروسی برای پاک کردن اون مجبور به خراب یا پاک کردن فایل شما بشه برای همین شما باید از یک انتی ویروس خوب مثل کاسپر اسکای استفاده کنی و توجه داشته باشی که هیچ وقت اونو غیر فعال نکنی ( مخصوصا موقع اتصال به اینترنت )
تا قبل از اینکه فایل هات الوده بشن ویروسو از بین ببره تا مجبور نشه فایل هاتو پاک کنه :mrgreen:

korosh bozorg
17-08-2005, 00:44
درود
دوستان گرامي
من تازه ترين لينك دانلود نود32 رو ميخواهم با كرك اون.
سپاس فراوان از همگي

Cracki
17-08-2005, 05:25
BitDefender V9.0

نسخه جدید بیت دفندر هم اومد.
بیت دفندر همچنین میخواهد که در هفته آینده Internet Security را هم بیرون دهد که در این نسخه دارای AntiSpyware قوی نیز میباشد و همچنین تغییراتی اساسی را در فایروال آن داده است که ااز جمله آنها میشه به Stealth Mode اشاره کرد.

در نسخه های Professional Plus و Standard همانند قبل هستند که البته طبق گفته خودشون امکاناتی نیز به این نسخه ها اضافه شده که میتوان به اینها اشاره کرد.

1 >>> دادن آلترناتیو های بیشتر در هنگام پیدا کردن ویروس یا تروجان برای نابود سازی آن.

2 >>> خاموش کردن کامپیوتر بعد از اسکان سیستم

3 >>> ثبت نام کردن به صورت آنلاین که باعث میشود از پاره ای از امکانات بهرمند بشوید...

و ........

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به لینک پایین مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که آنتی ویروس نسخه Professional Plus با نسخه Standard آن فرقی نداشته و دارای یک Database میباشند. و فرق نسخه پروفشیونال آن در داشتن آنتی اسپم و فایروال نه چندان قوی است.

BitDefender 9 Professional Plus
16.36 MG

BitDefender 9 Standard
13.96 MG

راستی هر کس سریالی درست و حسابی برای نسخه استاندارد گیر آورد معرفی کنه.
موفق باشید :)

sAsAn.K
17-08-2005, 06:08
ایول کرکی جون اگه کرک براش گیر بیاری بهتره چه standard و ]چه professional plus

Cracki
17-08-2005, 07:11
Sasan جان من خودم این سریال رو برای نسخه استانداردش امتحان کردم و تا سال 2006 هم رجیستر شد.

BitDefender v9.0 Standard

38474 9350C 43EF6 37649

Masoud.ebi
17-08-2005, 07:25
کرکی جان سلام
نسخه جدید بیت دفندر از نظر کارایی و سرعت اسکن و اشغال حافظه و بستن شدن پروسه هاش در پایان آپدیت چه تغییرات مهمی درش صورت گرفته ؟ آیا پروسه هاش رو میشه به راحتی از حافظه بیرون انداخت ؟
آیا ارزش دانلود و تست رو داره ؟ آیا هنوز دیتابیسش همون ارقام نجومیه ؟

Cracki
17-08-2005, 08:19
مسعود جان تمامی ضعف های نسخه قبلی هم در این نسخه وجود داره . و تمامی Processer هاش رو میشه از حافظه خارج کرد.

البته من خواستم که Real Time ش رو از کار بندازم و از ستارت آپ ویندوز هم خارجش کنم و همینطوری ازش استفاده کنم ولی متاسفانه باز هم با کاسپرسکای در سیستم من درگیر میشه و باعث هنگ کردن میشد.
بنابراین بعد از گذشت یک ساعت از اینستالش با یک آنیستال روبرو شد.:)

در ضمن سرعت اسکان کردنش هم تغییری نکرده و اگر هم کرده آنقدر کمه به چشم نمیاد.

Mehdi_Best
17-08-2005, 09:14
cracki جان سلام
ممنون از معرفي نسخه جديد بيت دفندر.
من خودم دانلود و تست نكردم. اگه تست كردي مي شه بگي كه در اين نسخه اينترنت مونيتورينگ بهش اضافه شده يا نه؟
چون نسخه هاي قبلي كه نداشت.

Masoud.ebi
17-08-2005, 09:56
مجدد سلام
دمت گرم کرکی جان حال دادی
پس اینجور که پیداس این شرکت های آنتی ویروس فقط و فقط میان ورژن نرم افزارهاشون رو بالا میبرن و یه مقدار اینترفیس رو خوشکلتر میکنن تا بدین شکل کاربرا رو فریب بدن
عجب اوضاعی داریم با این شرکتها

vivasoft
17-08-2005, 11:19
بيت انتي ويروس خيلي خوبيه ولي خيلي سنگینه
یک نکته دیگه اگر دقت نکنی و انتی ویروس قبلیتو اول پاک نکنی ممکنه ویندوزتو از دست بدی چنان تداخلی پیدا میکنه
که دیگه هیچی تو ویندوز عمل نمیکنه مثلا من قبلا رو مک افی
حواسم نبود نصبش کردم سیستمم بعد از رستارت مرد
تو هنگام نصبم هیچ اخطاری بت نمیده

ولی وقتی نود نصب میکنی سرعت سیستمو میشه گفت
تغییری نمیده و با اشاره ای روی ایکونش چنان با سرعت
خودشو بالا میاره که ادم هیجان زده میشه
من که از نود خیلی راضیم

کرکی جان چرا سری به ما تو قسمت فایروالها نمیزنی
موضوعات فایروالتم اینجا مینویسی

postchi_rr
17-08-2005, 12:00
سلام
مهدي جان من هم را نصب كردم كركي كه داده بودي رو اجرا كردم
ولي هيچ تغييري در اون بوجود نيومد....
حالا هيچ كار ديگري نميشه كرد :cry: :cry: :cry: :cry:

korosh bozorg
17-08-2005, 12:42
درود
دوستان گرامي
من تازه ترين لينك دانلود نود32 رو ميخواهم با كرك اون.
سپاس فراوان از همگي

؟؟
؟؟

Mehdi_Best
17-08-2005, 13:01
سلام
مهدي جان من هم را نصب كردم كركي كه داده بودي رو اجرا كردم
ولي هيچ تغييري در اون بوجود نيومد....
حالا هيچ كار ديگري نميشه كرد :cry: :cry: :cry: :cry:

دوست عزيزم سلام
من كه متوجه نشدم منظورت از اينكه نصب كردي چيه؟ مي شه بگي چي رو نصب كردي؟

boys_won
17-08-2005, 14:22
بابا اينا چيه كه معرفي ميكنيد

اگه يه بار از NOD 32 ورژن 2.5.19 استفاده كنيد ديگه هيچ آنتي ويروسي رو سيستمتون نصب نميكنيد

اينم بگم كه در تست بين 10 آنتي ويروس معروف
اول شد

يعني 100 در 100 نمام ويروسها رو ميشناسه
من كه رو سيستمم دارم خيلي هم راضيم
تازه سيستم هم اصلا كند نميكه
من فقط 2 .3 تا از كارهاشو ميگم

AMON..... File System Monitor
DMON.....Microsot office document monitor
IMON.....Internet Monitor

يعني شما بگيد چي رو monitor نميكنه همه چي تحت نظرشه

اگه خواستين بگين لينك آخرين ورژن بهمراه كرك اون را براتون بزارم

postchi_rr
17-08-2005, 16:20
سلام اگر امكان داره
لينك اخرين نسخه با كرك درسته شو برام بزاري

ممنوون :wink: :wink:

boys_won
17-08-2005, 16:44
باشه عزیز دارم لینک کرکشو آپلود میکنم تموم شد میزارم

korosh bozorg
17-08-2005, 17:35
بابا اينا چيه كه معرفي ميكنيد

اگه يه بار از NOD 32 ورژن 2.5.19 استفاده كنيد ديگه هيچ آنتي ويروسي رو سيستمتون نصب نميكنيد

اينم بگم كه در تست بين 10 آنتي ويروس معروف
اول شد

يعني 100 در 100 نمام ويروسها رو ميشناسه
من كه رو سيستمم دارم خيلي هم راضيم
تازه سيستم هم اصلا كند نميكه
من فقط 2 .3 تا از كارهاشو ميگم

AMON..... File System Monitor
DMON.....Microsot office document monitor
IMON.....Internet Monitor

يعني شما بگيد چي رو monitor نميكنه همه چي تحت نظرشه

اگه خواستين بگين لينك آخرين ورژن بهمراه كرك اون را براتون بزارم
ميخوايم.
سپاس

Soda
17-08-2005, 21:06
خسته نباشين واقعا
شما از كجا اومدين ؟
يه نگاه به صفحات قبل بندازين
:|

sAsAn.K
17-08-2005, 22:00
راست میگی soda جون اینا بدون سرچ نامه میدن :roll:

korosh bozorg
17-08-2005, 22:25
خسته نباشين واقعا
شما از كجا اومدين ؟
دوست من بيشتر برگهاي پيشين رو خوندم.
لينكهاي زيادي بود كه من از اونجايي كه فكر كردم ورژني تازه تر به بازار اومده باشه گفتم باز هم بپرسم.
شما هم زياد خودشو ناراحت نكن :wink:

aratala
18-08-2005, 04:17
سلام دوستان
اين nod32واقعا خوبه ولي هر روز واسه آپديت گير ميده .منم همين ورژن 2.5.19 رو استفاده ميكنم ولي هر دو سه روز يك بار usreوpass جديد مي خواد :( :(
شما با اين مشكل چه ميكنيد آيا براي پيدا كردن يوزر سايت مشخصي رو سرچ ميكنين
اگه يوزر وپسورد جديدشو دارين بذارين
:roll:

Cracki
18-08-2005, 04:37
cracki جان سلام
ممنون از معرفي نسخه جديد بيت دفندر.
من خودم دانلود و تست نكردم. اگه تست كردي مي شه بگي كه در اين نسخه اينترنت مونيتورينگ بهش اضافه شده يا نه؟
چون نسخه هاي قبلي كه نداشت.

نه مهدی جان در این نسخه هم بهش اضافه نشده . کلا در این نسخه ای که من باهاش کمی کار کاردم تغییرات اصلی صورت نگرفته. یعنی اینکه زیربناش همونه از لحاظ برنامه ریزی فقط کمی قیافش رو تغییر دادن و دو 3 تا گزینه بهش اضافه کردن.

DataBase ش هم که از مرز 200 هزار تا گذشته

Ali_k
18-08-2005, 05:23
سلام دوستان
اين nod32واقعا خوبه ولي هر روز واسه آپديت گير ميده .منم همين ورژن 2.5.19 رو استفاده ميكنم ولي هر دو سه روز يك بار usreوpass جديد مي خواد :( :(
شما با اين مشكل چه ميكنيد آيا براي پيدا كردن يوزر سايت مشخصي رو سرچ ميكنين
اگه يوزر وپسورد جديدشو دارين بذارين
:roll:
دوست عزیز یه سر به تاپیک زیر بزن

boys_won
18-08-2005, 07:20
خسته نباشين واقعا
شما از كجا اومدين ؟

دوست عزيز من از جاي خاصي نيومدم

ولي اون لينكي كه شما معرفي كرديد دو تا مشكل داره

اول اينكه قديميه دوم اينكه سر هر آپديتش username و password ميخواد

آره عزيز

boys_won
18-08-2005, 07:30
اين نرم افزار NOD32 به خاطر محبوبيت بالا تو ايران نمايندگي داره
شركت ما هم اين نرم افزار را از نمايندگي مربوطه خريد
كه اونا به ما يه پچ جاي username و password دادند
در حال حاضر رو تمامه سيستمهاي شركت نصبه
و به راحتي آپديت ميشه
از همه مهمتر در حدود 16716169 روزه ديگه سرويس ميده :shock: :shock: :shock:

منم الان دارم آپلودش ميكنم تا هر كي خواست حالشو ببره
تو پست بعديم لينكشو ميزارم.

قابل توجه بعضي ها :!: :!:

Masoud.ebi
18-08-2005, 07:38
با سلام
دوستانی که نسخه جدید کاسپر یعنی 5.0.383 رو دانلود کردن لطف کنن تغییرات مهم صورت گرفته چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ساختار برنامه نویسی رو مرحمت کنن
ممنون میشم

sAsAn.K
18-08-2005, 08:49
و به راحتي آپديت ميشه

چرا رفتی خریدی میخوای لینک پچ رو بت بدم این نسخه رو به تریال 16 ملیون روز تبدیل میکنه :lol: :?

Soda
18-08-2005, 08:59
نوشته:soda
خسته نباشين واقعا
شما از كجا اومدين ؟

دوست عزيز من از جاي خاصي نيومدم

ولي اون لينكي كه شما معرفي كرديد دو تا مشكل داره

اول اينكه قديميه دوم اينكه سر هر آپديتش username و password ميخواد

آره عزيز

و به راحتي آپديت ميشه
از همه مهمتر در حدود 16716169 روزه ديگه سرويس ميده

قابل توجه بعضي ها
سلام دوست عزيز
اول از همه شما قوانين رو رعايت كن
و دوتا پست پشت سر هم نده وقتي كه ميتوني و بايد هر دو تا رو در يه پست بنويسي
دوما كه شما بهتره يه نگاه به صفحات قبل با دقت بندازي چرا كه اين ضد ويروس معرفي شده وتمام اون چيزي كه شما فرمودي نيز گفته شده اين پچ رو هم كه همه دارن نيازي به خريد ازنمايندگي نيست
در ضمن چه نمايندگي با حالي بجاي اينكه username & password بده به شما پچ ميده
نمايندگي هاي ايرانو عشق است :shock:
تمام راه حل هاي آپديت رو ما تا حالا برشمرديم و شما اگه راه حل جديدي دارين لطفا بفرمائين

Mehdi_Best
18-08-2005, 09:25
و به راحتي آپديت ميشه

دوست عزيز سلام
مثل اينكه شما صفحات قبل رو نخوندي.
هم در اين تاپيك و هم در انجمن كرك و سريال در مورد اين پچ به طور مفصل صحبت كرديم.
اين پچ رو ما نخريده هم داشتيم.
:wink: :wink:
در ضمن... فكر مي كنم نمايندگي سر شركت شما كلاه گذاشته
چون من با نمايندگيش كه صحبت مي كردم مي گفت ما يوزرنيم و پسورد مي دهيم
چطور به شما پچ داده من موندم!!!
چون خود شركت كه نبايد از كرك استفاده بكنه كه!!! :wink:

در ضمن ... يكي دو سايت هست كه يوزرنيم و پسوردهاي آپديت nod32 را روي سايتشون مي گذارند. معمولا هميشه به روز هستند و دستمون در پست گردو نمي مونه!

boys_won
18-08-2005, 09:35
sasan.k َعزیز

من نخریدم شرکت خرید :wink:
ولی همو نه که شما میگید

soda عزیز
میخوای من تمامه پستهایم رو در یک صفحه بنویسم خیال شما راحت بشه؟

فکر کنم موضوع نمایندگی را شما جدی نگرفتيد
ولی هست
مگه بده به جای username & password پچ بده؟

در هر صورت من اینو آپلود کردم هر کی خواست دانلود کنه

این لینکه اصلیش :

اینم پچ یا کرک :

Soda
18-08-2005, 10:19
soda عزیز

ولی هست

خوب عزيزم شما چرا ناراحت ميشي
اجراي قوانين كه ناراحتي نداره
من گفتم دو تا پست آخر شما
من كاري بابقيه پستاتون ندارم
در ضمن شما مثل اينكه اصلا تو باغ نيستي
مگه بده كه نمايندگي به جاي سريال patch بده يعني چي ؟
:shock: :shock: :shock: :shock:

پوریا
18-08-2005, 10:50
سلام......

اين ويروس جديده اسمشو يادم رفته ميگن خيلي خطرناكه البته من تو اخبار خودمون شنيدم

ماكروسافت گفته كه زورش فقط به ويندوز 2000 ميرسه

اگر كسي از اين ويروس چيزي ميدونه بگه كه كسي گرفتار اين ويروس نشه :mrgreen:

ممنون

nimaoy
18-08-2005, 10:56
sasan.k َعزیز

من نخریدم شرکت خرید :wink:
ولی همو نه که شما میگید

soda عزیز

ولی هست

در هر صورت من اینو آپلود کردم هر کی خواست دانلود کنه

این لینکه اصلیش :

اینم پچ یا کرک :

پس ورد مي خواهد؟؟؟؟؟

boys_won
18-08-2005, 11:09
nimaoy عزيز

پسورد نميخواد پچ هم دانلود كن بريز همين

موفق باشي

Masoud.ebi
18-08-2005, 11:26
آقا یکی در مورد کاسپر 5.0.383 اطلاعات بده

Soshiant
18-08-2005, 11:39
Masoud.ebi
جان من کاسپر 5.0.383 دانلود کردم
راستش من که هیچ فرقی ندیدم تازه از همون اپدیت های قبلی هم استفاده میکرد
احتمالا توی این ورژن فقط بعضی باگ ها که به چشم نمیاد درست کردن
به هرصورت اطلاعات بیشترو باید دوستانی که وارد تر هستند بدهند :mrgreen:

sAsAn.K
18-08-2005, 12:04
نمیشه که فرقی نکرده باشه فرقاش به قول شما به چشم نمیان :wink:

Mehdi_Best
18-08-2005, 12:26
ولی هست

دوست عزيز سلام
يعني واقعا به نظر شما ايرادي نداره؟
اگه قرار بود از پچ استفاده كنيد پس چرا خريديد؟ خوب همين پچ رو كه ما هم داشتيم! :wink:

boys_won
18-08-2005, 12:37
شايدم شما درست ميگيد :?

borzou_one
18-08-2005, 20:20
بچه ها ببخشید و داوا نکنید :lol:
من هرکاری کردم از لینکهای داده شده نتونستم ورژن جدید نود32 را دانلود کنم یه نفر یه التفاطی بفرماید :wink:

korosh bozorg
19-08-2005, 01:26
بچه ها ببخشید ودعوام نکنید :lol:
من هرکاری کردم از لینکهای داده شده نتونستم ورژن جدید نود32 را دانلود کنم یه نفر یه التفاطی بفرماید :wink:
درسته دوست من من هم نتونستم

اما از اينجا دريافت كردم

MaFia
19-08-2005, 02:03
تاپيك اصلاح شد
كاغذ ديواري چه ربطي به اينجا داره دوست خوبم :!:

korosh bozorg
19-08-2005, 02:26
بچه ها ببخشید وداوا نکنید :lol:
درسته دوست من من هم نتونستم

اما از اينجا دريافت كردم

ببخشيد
انگار توي 96 درصد كه ميرسيه اشكال ميگره :?

sAsAn.K
19-08-2005, 07:00
تازه نسخه ی آزمایشیشه
نسخه ی فول رو لینکشوو از Mehdi_best جون بگیر :lol:

mehdi-sh
19-08-2005, 11:39
BitDefender 9 Professional Plus

کرک

korosh bozorg
19-08-2005, 13:03
تازه نسخه ی آزمایشیشه
مهدي گرامي
لطف كرد و نشاني را براي دريافت به من داد.
اما خب انگار هنوز پرشن گيگ مشكل داره و بايد صبر كنيم.
اين هم نشاني براي دريافت:

sAsAn.K
19-08-2005, 15:02
نه بابا فکر کنم مهدی جون توی مگا آپلود هم آپلود کرده باشه :wink:

korosh bozorg
19-08-2005, 16:03
دوستان من از این نشانی نود 32 رو دریافت کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و به آسانی هم با این نام کاربری و گذرواژه آن را بروز کردم.
این هم عکسی از یان نرم افزار.
اما مشکلی که هست اینه که ورژن رو 1.1197 زده!!!!
این هم عکس:

پوریا
19-08-2005, 16:28
korosh bozorg, جان این که مشکلی نیست جدید ترینش 1.1197 هستش :wink:

golvareh
19-08-2005, 19:10
باسلام
در حال حاضر بهترين انتي ويروس براي كاربر خانگي كدام است؟ يعني از ويروسي شدن زود به زود جلوگيري كند.

من سي دي نورتون 2005 را خريده ام و نصب كرده ام ولي انگار توانايي 100 در صد ويروسيابي را ندارد.قبلا هم مك افي را داشتم كه اصلا رضايتبخش نبود و اپديت نميشد و از يكي شنيدم كه مك افي در ايران كاركرد خوبي ندارد!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

اي كاش مطالب اين 50 صفحه را متمركز ميكرديد تا راحتتر قابل استفاده باشد(مخصوصا براي ادمهاي كم حوصله اي كه فقط دنبال جواب سوال هستند....)

با تشكر فراوان.

borzou_one
19-08-2005, 19:25
دوستان من از این نشانی نود 32 رو دریافت کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و به آسانی هم با این نام کاربری و گذرواژه آن را بروز کردم.
این هم عکسی از یان نرم افزار.
اما مشکلی که هست اینه که ورژن رو 1.1197 زده!!!!
این هم عکس:

korosh bozorgجان

1.1197 ورژن ابدیت اون هست وربطی به ورژن خود برنامه نداره واین شماره بعد از هر ابدیت تغییر میکنه

borzou_one
19-08-2005, 19:33
باسلام
در حال حاضر بهترين انتي ويروس براي كاربر خانگي كدام است؟ يعني از ويروسي شدن زود به زود جلوگيري كند.

من سي دي نورتون 2005 را خريده ام و نصب كرده ام ولي انگار توانايي 100 در صد ويروسيابي را ندارد.قبلا هم مك افي را داشتم كه اصلا رضايتبخش نبود و اپديت نميشد و از يكي شنيدم كه مك افي در ايران كاركرد خوبي ندارد!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

اي كاش مطالب اين 50 صفحه را متمركز ميكرديد تا راحتتر قابل استفاده باشد(مخصوصا براي ادمهاي كم حوصله اي كه فقط دنبال جواب سوال هستند....)

با تشكر فراوان.

golvarehجان سلام
اولا ورود شمارابه جمع بچه های پی سی ورد تبریک میگم وبعد:
توی این تایپیک اگه یه نگاه بکنیم میبینیم که فعلا نود32 بهترین انتی ویروس یا حداقل یکی از دو انتی ویروس برتر دنیا هست دومی هم کاسپرسکای هست وتوصیه میکنم بی خیال نورتون بشید چون علاوه بر گرفتن سرعت سیستم درحال حاضر در رده بندی انتی ویروسها جایگاه قابل قبولی نداره البته این انتی ویروس در گذشته یکی از بهترینها بود ولی در حال حاضر اینطور نیست در مورد مکافی هم باید بگم که درایران به دلیل تحریم قابل ابدیت شدن نیست البته نسخه اینترپرایز اون در ایران هم خوشبختانه ابدیت میشه
ودر اخر از شما میخوام به خاطر اینکه پستها تکراری نشه حتما صفحات این تایپیک را یه نگاه بکنید واگر مطلب مورد نظر نبود بعدا سئوال بفرمائید هرجائی که کم حوصله هستید بماند اینجا باید پرحوصله باشید :wink:

boys_won
20-08-2005, 07:58
قابل توجه كساني كه ميگفتند نمايندگي تو ايران نداره

Ali_k
20-08-2005, 07:59
این آنتی اسپای مکافی هم همین امروز اومده
McAfee AntiSpyware is a solid entry in the spyware-removal category. Current users of McAfee Security products will appreciate its familiar interface design and integration with other McAfee apps.

Like most antispyware programs, McAfee AntiSpyware removes adware, key loggers, remote-control Trojan horse programs, and automated browser hijackers. McAfee AntiSpyware also includes an advanced Auto Protect feature that works in the background and automatically scans every program for spyware as it starts up on your system, removing the need to run periodic manual system scans.

After you download the install file, McAfee AntiSpyware installs smoothly. Like Ad-aware 6.0, the program launches with a friendly summary screen showing spyware statistics, the latest action you have taken, and options to scan your system, restore programs, and change the program's settings. When you use AntiSpyware to remove spyware programs, you have the option of using the program's own uninstaller if it came with one, or of having AntiSpyware remove the offending program and all its associated files.

In our informal tests, AntiSpyware performed fast system scans and found a large percentage (but not all) of the spyware and adware components hiding out on our informal test system.

McAfee AntiSpyware's integrated program help does the trick, but it's not extensive. Unfortunately, there's not much technical support information about this program available on McAfee's support Web site, but the company does provide free e-mail and online chat-based technical support for any problems you may have.

alireza_2000
20-08-2005, 08:58
بچه ها اين nod32 فايروال هم هستش يا خير ؟

hamilton
20-08-2005, 09:47
بچه ها اين nod32 فايروال هم هستش يا خير ؟

دوست من سلام.
nod32 یک انتی ویروسه و فایروال نداره.
شما میتونید از یک فایروال خوب و قوی مانند kerio personal firewall ورژن جدیدش که در تاپیک معرفی فایروالها موجوده استفاده کنی.
موفق باشید.

Soda
20-08-2005, 09:47
كسي نگفته نود نمايندگي نداره تو ايران
boys_won جان

Mehdi_Best
20-08-2005, 18:52
تازه نسخه ی آزمایشیشه
مهدي گرامي
لطف كرد و نشاني را براي دريافت به من داد.
اما خب انگار هنوز پرشن گيگ مشكل داره و بايد صبر كنيم.
اين هم نشاني براي دريافت:

سلام
خوشبختانه اين لينكي كه من گذاشته بودم دوباره درست شده و كار مي كنه. چون مشكل پرشين گيگ حل شده.

am
21-08-2005, 05:04
اگر کسی از دوستان از دکتر وب 4.32b استفاده میکنه لطف کنه جواب بده
حدود 10 روزه که اپدیت نمیشه و به سرورش وصل نمیشه .

alireza_2000
21-08-2005, 07:30
mehdi جان من با اين nod32 چيكار كنم-همون كاري كه شما گفتي يعني اجراي اون فايل reg اما از اون 30 روزش داره كم ميشه و كلا register نشده البته update ميشه ها
وقتي توي info ميرم نوشته day left مثلا 16116766 روز اعتبار داره اما هنوز نوشته trial

اين trial رو براي چي دوباره نوشته

ميشه راهش رو بگيد

ممنون ميشم

Mehdi_Best
21-08-2005, 09:08
عليرضا جان سلام
اين تريالي كه نوشته مهم نيست. يعني شما وقتي از اون كرك استفاده كرديد ديگه خيالت راحت باشه. چون اون تعداد روزي كه نوشته كه مونده يعني 16 ميليون و هفتصد هزار و ... براي نسلهاي بعدي هم كفايت مي كنه! :wink:

vivasoft
21-08-2005, 22:31
نمیدونم کی دونبال نمایندگی نود32 میگرده
ولی تو ایران وجود داره

nod32.ir

میتونید نگاه کنید قیمتاشم خیلی گرونه ما که مجانی استفاده میکنیم
ایران و نرم افزارای مجانیش

zeos
22-08-2005, 02:09
سلام.ببخشيد ولي من هركار ميكنم نمي تونم اين ورژن جديد نود32 رو دانلود كنم. لطفا يكي لينكه درستشو بزاره مرسي.در ضمن اين نود32 كه داشتم نمي دونم چرا هرچي اپديت ميكنم باز ارور ميده كه ميگه اپديتش كنيد.چرا؟