PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

Masoud.ebi
28-06-2005, 08:47
Cracki عزیز
جواب تست دقیقا همون چیزی که شما نشون دادی دمت گرم

Mehdi_Best
28-06-2005, 09:07
كاسپر را هم امتحان خواهم كرد(با توجه به بحثهاي صورت گرفته).

دوست خوبم سلام.
كاسپرسكي هم يك آنتي ويروس عالي و حرفه اي است كه من خودم تا يك ماه پيش ازش استفاده مي كردم. البته الان اينقدر بازار آنتي ويروس ها داغه و شركت هاي سازنده اونها سعي مي كنند كه هر روز بهتر از ديروز باشند و نقاط ضعفشون رو بپوشونند كه نمي شه گفت اين آنتي ويروس با اختلاف فاحش از بقيه بهتره. من در مورد Nod32 هم كه مي گم به نظر من در حال حاضر بهترين هست نمي تونم اينطور نظر بدم كه خيلي از ديگران سرتر هست. همشون با اختلاف نزديك در كنار يكديگر هستند. البته منظورم از همهشون اين نيست كه هر آنتي ويروسي ! بلكه همين چند آنتي ويروس مثل Nod32 - كاسپرسكي - بيت دفندر و يكي دوتاي ديگه. البته نورتون هم اگه مشكل رم نداشت خيلي خوب بود.
البته در حال حاضر يك مشكلي كه براي نسخه پروفشنال كاسپرسكي هست اينه كه ليسنس كي هاشو بلاك كرده و بايد صبر كني كه يك ليسنس كي جديد براش بياد.

Soshiant
28-06-2005, 10:12
سلام.1 پیشنهاد داشتم برای مدیرای سایت و اوونم اینکه برای هر بخش مثلا معرفي و بحث آنتي ويروسها یک قسمت بگذارند که لینک های دانلودی که دوستان در نظراتشون میدن در ان قسمت پشت سر هم در یک صفحه همراه با تاریخ معرفی اون لینک گذاشته بشه و جلوی هر لینک هم جایی برای امتیاز دادن باشه تا وقتی کسی میخواهد یک برنامه مثلا نود یا کاسپرسکای دانلود کنه مجبور نباشه توی این همه صفحه بگرده و نفهمه کدوم اخرین ورژن و فول هست یا اینکه لینکه مورد نظرش از چشمش بیفته. اینجوری هم راحت از روی امتیاز ها میتونه بفهمه کدومو دانلود کنه هم برای پیدا کردن اخرین ورژن سرگردون نمیشه :P

Mehdi_Best
28-06-2005, 10:33
دوست عزيز سلام. پيشنهاد خوبيه. اما فكر كنم بايد صبر كنيم تا سيستم انجمن عوض بشه. اون موقع دست مديران براي اينطور موارد بازتره.

hamilton
28-06-2005, 10:35
با سلام.
مهدي جان نسخه personal v5.0.372 را دانلود كردم و رجيستر كي اون هم نوشته كه تا تاريخ 27.5.2005 اپديت ميشه ولي هنوز تست نكردم.
از طرف ديگه با پيشنهاد دوستمون هم موافقم.يعني در يك تاپيك مجزا به معرفي انتي ويروسهاي كارامد همراه با سريال و كرك انها و در يك تاپيك مجزا به بحث و تبادل نظر درباره اونها بپردازيم تا اگر كسي تصميم گرفت بر اساس مباحث مطروحه انتي ويروسي را دانلود كنه خيلي راحت بتونه اين كار را بكنه بدون اينكه در تعداد زياد اين صفحات سردرگم بشه.
اميدوارم اين پيشنهاد از طرف مديران محترم و مسوول سايت بررسي بشه.

Soda
28-06-2005, 10:56
آقا شهاب جان من يه بحثي رو اينجا مي خواهم انجام دهم كه فكر شخصي خودمه شما هم اگه اين فكرم يا خيالم اشتباه بياين بگين تا ما هم روشن شيم
ببين ايميل ماله كيه خوب ماله يوزر هاست و ما ها از ايميل استفاده ميكنيم
خوب ما يوزرها چي رو به عنوان بهترين آنتي ويرس ميشناسيم نورتون آنتي ويروس البته به صورت عام دارم ميگم
خوب ياهو اگه بخواد از ايميل هاي ما حفاظت كنه بايد چي رو انتخاب كنه تا ما يوزرها خيالمون راحت باشه خوب نورتونو
ياهو براي محافظت خودش كه نورتون رو انتخاب نكرده براي محافظت ايميل هاي ماها اين كارو كرده
البته اين و من نمي دونم بلكه حدس مي زنم اينگونه باشه
اگه اينطور نيست بياين بگين تا ما هم بدونيم

Ali_k
28-06-2005, 10:58
با سلام.
AKI_K شما كه زحمت ميكشي معرفي ميكني لطف كن يه مقدار هم درباره امكاناتش-تواناييهاش-database ش-نقاط ضعفش و خلاصه انچه را كه بچه ها لازمه بدونند توضيح بده
دوست من تا جايي كه بتونم توضيح ميدم ولي آخه اگه هر روز يه آنتي ويروس بياد منم بخوام دربارش توضيح بدم يكم وقت گيره تازه اين آنتي ويروساي كه معرفي ميكنما خودم دانلود نكردم تا ببينم چه جوريه .من فقط معرفي ميكنم دوستان ديگه كه دانلود ميكنند زحمت بكشن روش بحث كنند :wink:

Soshiant
28-06-2005, 12:13
1 پیشنهاد هم دارم برای اپدیت شدن انتی ویروس ها ولی این کارو فقط یک صاحب سایت با تجربه مثل صاحبان همین سایت میتونه انجامبده چون اینکار هم به تجربه و تخصص و هم نیاز به خرج کردن داره یعنی یکی پیدابشه که خودش پول بده و 1 License key بخره ولی اونو به بقیه نده چون اگر بده سایتش اونو هم میبنده و به جاش 1 برنامه بنویسه که انتی ویروس نتونه به سایت اصلی وصل بشه و به جای اون به سایت این شخص وصل بشه و اپدیت هارو از اون بگیره 8)

hamilton
28-06-2005, 13:33
با سلام .
مهدي جان يه نكته وجود داره كه خواستم شما هم در جرجان باشيد.بعد از اينكه سيستمم را با nod32 اسكن كردم و چيزي پيدا نكرد انتي ويروس kaspersky personal 5.0.372 را نصب و سيستمم را اسكن كردم اينو پيدا كرد :
trojan-spy.win32.agent.ed
نظر شما چيه مهدي جان.

Ali_k
28-06-2005, 13:50
hamilton, جان منم فكر كنم كاسپر ديتابيسش كمي قويتره

Mehdi_Best
28-06-2005, 13:57
1 پیشنهاد هم دارم برای اپدیت شدن انتی ویروس ها ولی این کارو فقط یک صاحب سایت با تجربه مثل صاحبان همین سایت میتونه انجامبده چون اینکار هم به تجربه و تخصص و هم نیاز به خرج کردن داره یعنی یکی پیدابشه که خودش پول بده و 1 License key بخره ولی اونو به بقیه نده چون اگر بده سایتش اونو هم میبنده و به جاش 1 برنامه بنویسه که انتی ویروس نتونه به سایت اصلی وصل بشه و به جای اون به سایت این شخص وصل بشه و اپدیت هارو از اون بگیره 8)

دوست عزيز سلام. به اين راحتي ها كه شما نوشتي نيست. به غير از مشكلات مختلفي كه ممكنه پيش بياد 2 تا مشكل اساسي و بزرگ وجود داره. يكي اينكه فقط يك آنتي ويروس نيست كه بخواهيم خريداري كرده و اين كار رو بكنيم!
چندين آنتي ويروس معتبر هست كه ممكنه اعضاي مختلف بخوان از يكي از آنها استفاده كنند. با اين حساب بايد ليسنس كي چند آنتي ويروس مختلف خريداري بشه.
مطلب مهمه ديگه اينكه مگه به اين راحتي ها مي شه در فايلهاي اجرايي آنتي ويروس ها تغييرات ايجاد كرد؟! كوچكترين تغييري در اونها ممكنه آنتي ويروس رو از كار بيندازه.
به نظر من اين راه به طور كل غيرقابل اجراست.

Mehdi_Best
28-06-2005, 14:01
با سلام .
مهدي جان يه نكته وجود داره كه خواستم شما هم در جرجان باشيد.بعد از اينكه سيستمم را با nod32 اسكن كردم و چيزي پيدا نكرد انتي ويروس kaspersky personal 5.0.372 را نصب و سيستمم را اسكن كردم اينو پيدا كرد :
trojan-spy.win32.agent.ed
نظر شما چيه مهدي جان.

سلام دوست عزيز.
هر آنتي ويروسي ممكنه بعضي تروجان ها رو بشناسه كه بقيه نشناسن يا بقيه بشناسن و اون نتونه شناسايي كنه.
من خودم حتي ويروسي رو ديدم كه Nod32 شناسايي كرد اما كاسپر و چند آنتي ويروس ديگه نمي شناختند. البته در كل من احتمال مي دهم (البته باز هم تاكيد مي كنم كه احتمال مي دهم) كه ديتابيس كاسپرسكي تعداد بيشتري رو شامل بشه.
بيت دفندر هم از كاسپرسكي تعداد بيشتري رو شناسايي مي كنه. اين به تنهايي نمي تونه دليل ضعف يا قوت يك آنتي ويروس باشه هر چند يك دليل خيلي بزرگ هم به حساب مي آد.

Soshiant
28-06-2005, 14:46
سلام اقامهدی .درسته برای هر انتی ویروسی نمیشه ولی شما برای کاسپرسکای امتحان کنید میشه یعنی اگر اپدیت های اونو روی کامپیوتر دیگه بذارید کارمیکنه.کاری هم به فایل اجرایی اون در D:\Program Files\Kaspersky Lab نداره.فقط کافی پوشه D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro به کامپیوتر دیگه منتقل کنیداز توجه شما سپاس گذارم :P :wink:

Mehdi_Best
28-06-2005, 14:53
دوست عزيزم سلام. من كلي گفتم. چون ممكنه من براي يك آنتي ويروس بخواهم. شما براي يكي ديگه و بقيه هم براي آنتي ويروس هاي مورد علاقه شون. پس ما بايد كلي در نظر بگيريم.

kam
28-06-2005, 20:00
salam

aya rahi hast ke mcafee ro apdait kard
chon apdaitesh baraye man kar nemikone

Ali_k
28-06-2005, 20:06
kam, عزيز لطفن فارسي بنويس چون يه قانونه در مورد آپديت مكافي هم يكي از دوستانم به نام Wonderboy هر بار آپديت مكافي را ميگذارند اينم لينك تاپيكش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahab1980
29-06-2005, 00:09
kamجان ميتونی از نسخه enterprise مکافی استفاده کنی.مشکلی تو اپديت نداره و به طور اتوماتيک آپديت ميشه.
اينم لينک دانلودش که اگه دلت خواست دانلودش کنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
29-06-2005, 00:29
kam جان سلام. من هم حرف شهاب جان رو كاملا تاييد مي كنم. اگه مي خواهي از مك آفي استفاده كني بهتره كه از نسخه اينترپرايزش استفاده كني. به غير از اينكه آپديتش مشكل نداره و خودت هم مي توني آپديت كني (لينك آپديتش رو بهت مي گم اگه خواستي) از نظر عملكرد هم بهتر از نسخه هاي ديگر مك آفي هست.

Cracki
29-06-2005, 02:21
من نسخه McAfee Enterprise 8.0i رو چندین دفعه امتحان کردم و خیلی از ویروس و تروجانها رو نمیتونست تشخیص بده.

هر چند که دوستای دیگه هم به این اشاره کردند که آنتی ویروس رو نمیشه با شناختن یا نشناختن چندین ویروس و تروجان محک زد... ولی آیا برای شما سوال پیش نمیاد که تروجانی که قدمتش به 6 الی 7 ماه میرسه هنوز که هنوزه مک آفی نتونه تشخیص بده :?:
تازه من با آخرین آپدیت مک آفی تستش کردم ولی انگار نه انگار که این یک فایل آلوده به تروجانه.
این هم فایلش.

به نظر من از یکی از آنتی ویروسهای زیر استفاده کنی بهتر از اینه که از مک آفی استفاده بکنی تازه با این همه دنگ و فنگش.
Kaspersky Personal Pro
NOD 32 Administrator
Bitdefender Profesional Plus

به هر حال من چونکه باهاش کار کردم نظرمو گفتم...فقط همین
اگر هم ازش استفاده کردی زیاد مطمون نباش که سیستمت ویروس یا تروجان نداره. چونکه زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد و فقط میشه اسمش رو گذاشت از هیچی بهتر

Mehdi_Best
29-06-2005, 07:31
cracki جان كاملا با حرفهاي شما موافقم. اگه ديدي من و شهاب جان نسخه اينترپرايز رو به ايشون پيشنهاد كرديم به خاطر اينه كه ايشون قصد استفاده از مك آفي رو دارند وگرنه من خودم چون قبلا از مك آفي استفاده مي كردم مي دونم كه عليرغم خيلي مزيت ها اما باز هم به پاي آنتي ويروس هايي كه نام بردي نمي رسه.
من خودم هم 3 آنتي ويروسي كه نام بردي رو قبول دارم و به نظر من اختلاف خيلي كمي بين اين سه هست.

hamilton
29-06-2005, 08:08
با سلام.
بجه ها نسخه kaspersky personal 5.0.372 رايگانه؟چون از يك طرف ديدم كه براش كرك گذاشتند و از طرف ديگه پس از نصب اين نسخه بدون اينكه رج كي وارد كنم ديدم تا سال ديگه همين موقع ميشه باهاش كار كرد(تاريخ expire ).
قضيه چيه؟

Mehdi_Best
29-06-2005, 08:25
دوست عزيزم سلام. شما قبلا كاسپرسكي رو نصب كرده بودي؟
اگه قبلا نصب كرده بودي و الان اين نسخه جديد رو نصب كردي ممكنه همون ليسنس كي قبلي رو استفاده كرده باشه. البته حدس مي زنم.

hamilton
29-06-2005, 08:53
مهدي جان سلام.
حقيقتش تو عمرم يكبار هم از كاسپر استفاده نكرده ام.براي خودم هم جالب بود.گفتم شايد مهربون شدن و يكسال رايگان به من جايزه دادن :wink:
راستي مهدي جان nod32 را هنوز uninstall نكردم. يه كلكي سوار كردم كه هر دو تا رو با هم دارم ولي فقط يكي از اونها به دلخواه من فعاله و هر وقت دوست داشته باشم از اون يكي استفاده ميكنم :shock:

shahab1980
29-06-2005, 13:00
crackiجان مکافي اين فايل رو ميشناسه.فقط بايد بری توvirus scan console و در قسمت unwanted program policy تمام قسمتها رو تيک بزنی.چون اين فايل رو به صورت adwareميشناسه .

mehdi3267
29-06-2005, 13:41
شما مي تونيد در كنار هم چند تا ويروس كش نصب كنيد بستگي داره كه با هم سازگار باشند يا نه من در حال حاضر از ناد 32 - كاسپارسكي - زون الارم به طور هم زمان استفاده مي كنم و هيچ مشكلي نداره در اينجا لازم ميدونم از دوست عزيزم مهدي جان تشكر كنم كه ناد 32 رو به بنده توصيه و لينكش رو در اختيارم گذاشتند

Soda
29-06-2005, 13:42
در كل به نظر من مك آفي تو ترو جانها يه كم مشكل داره
البته منظورم اين فايل كه كركي گذاشته نيست ها
كلي گفتم

mehdi3267
29-06-2005, 14:15
soda جان چرا از ويروس كش هاي خوبي مثل كاسپرسكي - ناد 32 - زون الارم استفاده نمي كني كاسپرسكي به خاطر قدرت - ناد32 سرعت و دقت - زون الارم هم كه ديگه مشخصه ويروس كش هايي مثل مك آفي و نورتون جديدا دچار مشكل هستند و نميشه به آنها اعتماد كرد

Soda
29-06-2005, 14:19
soda جان چرا از ويروس كش هاي خوبي مثل كاسپرسكي - ناد 32 - زون الارم استفاده نمي كني كاسپرسكي به خاطر قدرت - ناد32 سرعت و دقت - زون الارم هم كه ديگه مشخصه ويروس كش هايي مثل مك آفي و نورتون جديدا دچار مشكل هستند و نميشه به آنها اعتماد كرد
باشه دوست عزيز از توصيه شما ممنونم
ولي من هم كاسپر نصب دارم و هم nod

Mehdi_Best
29-06-2005, 14:29
مهدي جان سودا خودش طرفدار پر و پا قرص nod32 و كاسپرسكي هست. روي سيستمش هم nod32 به صورت فعال و كاسپرسكي به صورت غيرفعال نصبه.

mehdi3267
29-06-2005, 14:34
مهدي جان سلام عزيز بنده هم جسارت نكردم فقط توصيه كردم چون خودم تا 4 روز پيش 400 تا ويروس رو روي كامپيوترم با اين 3 تا پيدا كردم و فكر مي كنم اين 3 تا مكمل همديگر هستند

Soda
29-06-2005, 15:23
خواهش ميكنم دوست عزيز من كه نگفتم شما جسارت كردي عزيز من :oops:

Mehdi_Best
29-06-2005, 15:24
مهدي جان معمولا آنتي ويروس ها با يكديگر تداخل پيدا مي كنند. اين مساله در مورد فايروالها هم صادقه. اگه مي خواي از بيشتر از يكي استفاده كني بهتره كه فقط يكيش فعال باشه و بقيه رو فقط براي اسكن هاي دستي استفاده كني. در ضمن بحث جسارت و ... نيست. هر كسي نظر خودش رو مي ده كه خيلي هم اتفاقا خوبه. ممكنه شما يك نظري داشته باشي كه من و بقيه استفاده كنيم.

Soshiant
29-06-2005, 16:27
من برنامه ی
bit defender v8.0.200
دانلود کردم با حجم 13.9 ولی سایت خودش داره همین ورژن با حجم 15.6میده چرا؟
bitdefender
وقتی ویروس میبینه اونو بیخبر پاک میکنه در حالی که توی تنظیم هاش هست که وقتی ویروس دید بگه چیکار کنم که بگه

Kaspersky Anti-Virus Personal Pro
هم دانلود کردم با حجم حدود 12 ولی
داره با حجم 33 میده :shock: :(

mehdi3267
29-06-2005, 18:05
مهدي جان درسته عزيز ولي يك بحث ديگه باقي مي مونه در استفاده از 2 يا 3 ويروس كش روي يك سيستم به طور همزمان و اون هم حفره هاي امنيتي هستش كه در برخي از ويروس كش ها پيدا ميشه بطور فرض اگه ويروسي جديد و ناشناخته بتونه از فايروال رد بشه و ويروس كش در حالت disableباشه تا زمان اسكن دستگاه پر از ويروس ميشه با حرف هاي شما هم موافقم كه شايد زماني تداخل در اجراي 2يا 3 ويروس كش به صورت همزمان پيش بياد شايد همديگر رو هم به عنوان ويروس شناسايي كنند

MaFia
29-06-2005, 18:15
mrhamzeh جان نسخه هاي آنتي ويروس ها در چندين نوع عرضه ميشه پرو و يا پرسونال و .... كلا دسته بندي داره خل بعضي از نسخه ها هم كامل نيست و يا بعضي از نسخه ها هم شمال پك هايي ميشه
تفاوت حجم بستگي به اين نكات و يا ... داره

Mehdi_Best
29-06-2005, 19:25
من برنامه ی
bit defender v8.0.200
دانلود کردم با حجم 13.9 ولی سایت خودش داره همین ورژن با حجم 15.6میده چرا؟
bitdefender
وقتی ویروس میبینه اونو بیخبر پاک میکنه در حالی که توی تنظیم هاش هست که وقتی ویروس دید بگه چیکار کنم که بگه

Kaspersky Anti-Virus Personal Pro
هم دانلود کردم با حجم حدود 12 ولی
داره با حجم 33 میده :shock: :(

دوست عزيز سلام. مافيا جان توضيحات بسيار خوبي ارائه كردند. در تكميل صحبت هاي ايشون بايد بگم كه بيت دفندر نسخه پروفشنالش همون 15.6 مگابايتي است. احتمالا نسخه 13.9 مگاباتي نسخه استاندارد بيت دفندر بوده.
در مورد كاسپرسكي هم بايد بگم كه من هيچ نسخه اي از كاسپرسكي نديدم كه 33 مگابايت حجمش باشه. اگه مي شه لينك اون نسخه 33 مگابايتي رو بده من ببينم چيه.

Ali_k
30-06-2005, 08:03
CA eTrust EZ Antivirus 2005 7.0.7.7
اينم توضيح خارجيش:

Download:

4.32 mb

Fix:

hamilton
30-06-2005, 09:29
با سلام.
اين هم نسخه جديد اما بتاي nod32 كه چند روزي هست كه اومده.تاپيكهاي قبل رو نديدم اما اگر تكراري بود به بزرگي خودتون ببخشيد:
NOD32 for Windows 2000/2003/XP 2.51.3 Beta

Soshiant
30-06-2005, 10:30
عزیزان سلام ممنونم از توجه تون
هر چند من مثل شما حداقل توی کار انتی ویروس حرفه ای نیستم ولی تفاوت نسخه حرفه ای و استانداردو میدونم برای اینکه مطمئن بشید از خود بیتدفندر کپی و پیست میکنم :BitDefender 8 Professional Plus Build 8.0.200 با حجم 13.9
در ضمن تا جایی که من میدونم اگر شرکتی انتی ویروسی با حجم و اپدیت مختلف بده حتما بیلد اونا فرق میکنه
اقا مهدی در مورد کاسپر هم باید بگم این حجم 33 خودم دانلود نکردم ولی اینجا اینتوری نوشته همین تور نوشته 1 ماه مجانی هست اینم صفحه اون: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
30-06-2005, 12:14
با سلام.
از همه دوستاني كه انتي ويروس kaspersky را معرفي كردند واقعا ممنونم.بسيار عاليست.علاوه بر قدرت بالاي شناسايي ويروسها امروز در حين كار در اينترنت اين پيغام را داد:
attention!your computer has been attacked from the internet.
network attack HELKERN from address 59.40.35.138 has been successfully repelled.

Mehdi_Best
30-06-2005, 12:42
عزیزان سلام ممنونم از توجه تون
هر چند من مثل شما حداقل توی کار انتی ویروس حرفه ای نیستم ولی تفاوت نسخه حرفه ای و استانداردو میدونم برای اینکه مطمئن بشید از خود بیتدفندر کپی و پیست میکنم :BitDefender 8 Professional Plus Build 8.0.200 با حجم 13.9
در ضمن تا جایی که من میدونم اگر شرکتی انتی ویروسی با حجم و اپدیت مختلف بده حتما بیلد اونا فرق میکنه
اقا مهدی در مورد کاسپر هم باید بگم این حجم 33 خودم دانلود نکردم ولی اینجا اینتوری نوشته همین تور نوشته 1 ماه مجانی هست اینم صفحه اون: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيزم سلام. ما خداي ناكرده قصد جسارت نداشتيم و منظورمون اين نبود كه شما اطلاع نداري فقط خواستيم در مورد پست قبليتون نظر خود رو داده باشيم.
در مورد بيت دفندر بايد بگم كه من آخرين ورژنش رو كه دانلود كردم 13.9 نبود و بين 15 و 16 مگ بود. نمي دونم ديگه اون 13.9 مگي كدومه. يا ورژنش فرق داره يا نسخه متفاوتيه.
در مورد لينكي كه دادي هم من نديده بودم اين لينك رو. چون در خود سايت كاسپرسكي هم كه نسخه تريال رو گذاشته هم براي پرسونال و هم پرسونال پرو هيچ كدوم 33 مگ نيست. خودم هم تعجب مي كنم كه اين چيه پس.

nimaoy
30-06-2005, 13:07
با سلام.
از همه دوستاني كه انتي ويروس kaspersky را معرفي كردند واقعا ممنونم.بسيار عاليست.علاوه بر قدرت بالاي شناسايي ويروسها امروز در حين كار در اينترنت اين پيغام را داد:
attention!your computer has been attacked from the internet.
network attack HELKERN from address 59.40.35.138 has been successfully repelled.

من هم با اینکه فایر وال zonealarm دارم ولی این پیام را دریافت میکنم.....
سوال من این است که قاعدتا فایر وال باید بتونه جلوی حملات اینترنتی را بگیرد....پس چطور این اتفاق افتاده ؟

Mehdi_Best
30-06-2005, 13:28
احتمالا دوست خوبمون نسخه اينترنت سكوريتي رو نصب كرده اند؟ يا شايد هم نسخه جديد كاسپرسكي اين امكان رو داشته باشه؟
مثل بيت دفندر كه خودش فايروال هم هست.

nimaoy
30-06-2005, 14:20
احتمالا دوست خوبمون نسخه اينترنت سكوريتي رو نصب كرده اند؟ يا شايد هم نسخه جديد كاسپرسكي اين امكان رو داشته باشه؟
مثل بيت دفندر كه خودش فايروال هم هست.

مهدی جان دوست عزیز..من ورژن 5.0.372 استفاده می کنم..ولی این پیام را دریافت می کنم..آیا فایر وال zonealarm اینقدر ضعیف است که یک attack بتونه از آن رد بشه و آنتی ویروس بتونه جلوی آن را بگیرد.

لطفا راهنمائی بفرمائید.

Mehdi_Best
30-06-2005, 14:30
اينجا 2 مساله وجود داره.
يكي اينكه شما در پست قبليت اشتباها نوشته اي كه زون آلارم اون پيام رو مي ده! در حالي كه الان مي گي نمي ده
در ضمن من بايد خدمتتون عرض كنم كه همونطور كه قبلا هم بحث شده در اين مورد ، زون آلارم فقط معروفه ولي اصلا خوب نيست و بيشترين باگها رو داره و هكرها هم همگي راههاي نفوذ به اون رو مي دونند. شايد الان بعضي از دوستان بگن نه اينطور نيست. من هم ديگه اينقدر اينجا بحث كرديم در اين موارد كه ديگه خسته شدم از بحث. هر كي مي خواد قبول كنه و هر كي هم نمي خواد قبول نكنه. فقط براي خودت دارم مي گم كه بدوني كه زون آلارم اصلا خوب نيست. از kerio استفاده كن. بهترين فايروال در دنيا است. حرفه اي ها و حتي فوق حرفه اي ها هم از كريو استفاده مي كنند.
درضمن به نظر من كاسپرسكي خيلي بهتر از زون آلارم عمل مي كنه. به قول يكي از بچه ها ! شك نكن!!!

nimaoy
30-06-2005, 15:15
مهدي جان
می شه لطفا کار کردن با مریو را آموزش دهی؟
در ضمن zone alarm 6 آمده...من تست کردم....خیلی بهتر جواب می دهد.

نظر شما چی است ؟

Mehdi_Best
30-06-2005, 16:52
زون آلارم كلا مشكل داره. ورژن جديدش هم خيلي تغيير نكرده. از نظر نفوذ هنوز مشكل داره. اما كريو يه چيزه ديگه است. كار كردن باهاش هم راحته. بعدا برات توضيح مي دم. چون الان دارم آفلاين مي شم.

syamak790
30-06-2005, 17:57
سلام
ببخشید میشه چند سایت برای رنکینگ فایر والا معرفی کنید .

hamilton
30-06-2005, 18:11
سلام اقا مهدي عزيز.
من خودم طبق راهنمايي شما از فايروال kerio استفاده ميكنم و از انتي ويروس kaspersky personal 5.0.372 كه فقط هم انتي ويروسه ولي ديدن اين پيغام در نوع خودش جالب بود.نميدونم ايا اين انتي ويروس در نقش فايروال هم ظاهر ميشه؟

Ali_k
30-06-2005, 18:28
ببخشید میشه چند سایت برای رنکینگ فایر والا معرفی کنید .
يه سري به اينجا بزن ولي فكر نكنم اين سايت ملاك باشه

Cracki
30-06-2005, 19:06
Ali_K جان همونطور که خودت هم گفتی این سایت ملاک نیست چونکه این سایت برنامه هاش رو از لحاظ قابلیتهایی که داره بررسی میکنه نه از لحاظ کیفیت و طرز کار.

فایروال رو مثل آنتی ویروس باید تست کرد . برای اینکه آنتی ویروس ها رو تست کنیم ویروسها و تروجانها رو میندازیم به جونشون و حالا برای اینکه فایروالها رو بشه آزمایش کرد باید حمله هایی رو که یک فایروال موظفه که جلوشون رو بگیره بر روشون امتحان کنیم.

که این کار شاید از عهده خیلی ها خارج باشه و هیچ اشکالی هم نداره ولی سایتهایی وجود دارند که از طرف شرکتهای معتبر تحقیقاتی ساخته شده اند و آنها انواع حملات رو بر روی فایروالها انجام داده اند که من برای نمونه یکی از جواب این تحقیقات و آزمایشات رو در پایین عکسش رو میزارم که شما با رفتن به سایت بیشتر میتونید اطلاعات کسب کنید.

در پایین نشان داده شده که کدام فایروال بیشترین حملات رو تونسته جواب بده و به جوابش میرسید.
در ضمن به این نتیجه هم پی خواهید برد که هیچ فایروالی به طور 100 درصد نمیتونه که جلوی حمله ها رو بگیره

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به این سایت پایین مراجعه کنید.

Ali_k
30-06-2005, 19:17
Cracki, جان الان به نظر شما بهترين فايروال چيه؟(البته ببخشيد اين تاپيك آنتي ويروساس) :wink:

Cracki
30-06-2005, 19:30
Cracki, جان الان به نظر شما بهترين فايروال چيه؟(البته ببخشيد اين تاپيك آنتي ويروساس) :wink:

علی جان اگر من فقط نظر شخصیم رو گفتم زیاد رو حرفم حساب نکن ولی اگر برای شما دلیل و مدرک از سایتهایی آوردم که جلوی بحث های اضافی رو هم میگیره.اونوقت میتونی به مدرکها و دلایل فکر کنی.

البته اینو گفتم به خاطر اینکه بعضی از دوستان میان میگن من با رئیس فلان شرکت صحبت کردم و اون گفته که این خوبه و یا به صورت گنگ و نا مفهوم میگن که فلان کس گفته که این خوبه و یا این خوب نیست و حالا اگر همین کسی رو که این دوستمون فلان کس نامیده ازش بپرسی که کجاست ... اصلا رشته تحصیلیش چیه .... معلوم نمیشه که این شخص از کدام فلان شخص صحبت میکنند.

حالا با توجه به گفته های بالا من با رئیس شرکت مایکروسافت صحبت کردم اون به من گفت که از فایروال windows XP استفاده کنم.و گفت که چون همیشه آپدیت میشه فایروال خوبیه. :D
شوخی بود دوست من.... جدی نگیر.

حالا به نظر من اگر از Network و طرز کارش سر در میاری از Outpost Firewall Pro 2.7 استفاده کن. و اگر هم به عنوان یک کاربر خانگی میخای که فقط سیستمت رو از شر حملات راحت کنی LooK"N"Stop Firewall بهترین انتخاب خواهد بود.

البته از بحث آنتی ویروسها هم بهتر که خارج نشیم . :)

Ali_k
30-06-2005, 19:33
Cracki جان مرسي از راهنماييتون .اگه دوستان ديگم قبول دارن بياين تا اون فايروال دومي را استفاده كنيم ببينيم چه جريه؟

Soda
30-06-2005, 19:37
حالا به نظر من اگر از Network و طرز کارش سر در میاری از Outpost Firewall Pro 2.7 استفاده کن. و اگر هم به عنوان یک کاربر خانگی میخای که فقط سیستمت رو از شر حملات راحت کنی LooK"N"Stop Firewall بهترین انتخاب خواهد بود.

البته از بحث آنتی ویروسها هم بهتر که خارج نشیم . :)

آقاي كركي جان البته ميدونم كه داريم كم كم از بحث آنتي ويروسها خارج ميشيم ولي خوب آنتي ويروس و فاير وال همچين بي ربط هم بهمديگه نيستن گرفتي كه چي ميگم
بهدش اينكه دو تا سوال دارم
1- شما اگه مطالب سايتي كه معرفي نمي كردي رو نمي دونستي چه فايروالي رو نام ميبردي
و آيا اگه چند تا سايت مثل اين پيدا بشه كه نتايج تست هاشون با اين سايت كمي تا قسمتي متفاوت باشه چي ميگفتي
2- اين حرفت كه گفتي اگه از شبكه سر در مي آري از اوت پوست استفاده كن رو ميشه بيشتر باز كني لطفا تا متوجه بشيم منظورت چي بوده

Cracki
30-06-2005, 19:58
1 >> من شخصا اگر از چیزی سر در نیارم اصلا نظر نمیدم و بهتره که شما همه انساها رو مثل هم تصور نکنید که حتی اگر سر در نیارن بازم برای اینکه حرفی زده باشند چیزی میپرونند.

در مورد سایتها که گفتی اگر چند تا مثل همون بالایی پیدا بشه نظرم چی خواهد بود .... باید بگم که منظور شما کدوم یک از سایتهایی است که فایروالها رو تست کرده باشه مثلا این سایت پایین رو میگید.

و یا این یکی ...

و یا این یکی ...

یا حتما منظورتون این یکی بوده که در پایینه :?:

باید بگم که اگر به همه این سایتها نگاه بکنی و دقیق بخونی پی خواهی برد که همه تقریبا جوابشون یکی است. و من نیومدم که فقط جواب یک سایت تحقیقاتی رو برای دوستمون بزارم.

اما در مورد سوال دومتون >>> که چرا به نظر شخصی من برای استفاده از Outpost pro یکم باید از کار NetWork سر در بیاری... اگر دقت کنی به حرفام که بعدا لازم نباشه که حرفامو برای شما ترجمه کنم که متوجه بشید... پی خواهید برد که در اول جمله گفتم به نظر شخصی من و بعدشم اگر وقعا مشتاقی که بدونی چرا خودت اینستالش نمی کنی که بفهمی . جونکه اگر من الان بخوام در مورد طرز کار فایروال Outpost Pro برای شما توضیح بدم نه حوصله اش رو دارم نه وقتشو. .لی اگر کسی خواست که از این فایروال استفاده کنه میتونه این فایل رو دانلود کرده و با همه تنظیمات این فایروال آشنا بشه.

یک نکته دیگه که باید به شما تذکر بدم اینه که شما بحث در مورد فایروال را لطفا شخصی نکنید چون سابقه خوبی ندارید... با توجه به 18/ 19 صفحه این تایپک.

Soda
30-06-2005, 20:23
متشكرم آقاي كركي كه اينقدر مهربانانه جواب مارو داديد
از شما انتظار بيشتري ميرفت
من كه سوالات بدي نپرسيدم
مثل اينكه شما هم اخلاقيات ما روتون اثر كرده ها

mehdi3267
30-06-2005, 21:26
كركي جان ممنون از اطلاعاتت فقط اگه لطف كني بگي اين آماري كه اعلام كردي براي چه موقعي است ممنونت ميشم

nimo
30-06-2005, 23:30
اين فاير وال look'n''stop را ميشه بزاريد من داونلودش كنم؟

Soda
30-06-2005, 23:39
تازه كركي جان عزيز كه تو پست قبليت حسابي جوش آوردي در حالي كه من دو تا سوال معمولي پرسيدم
اين سايت ها كه معرفي كردي خيلي نسخه هاي قديمي فايروالها رو تست ميكنن مثلا kerio نسخه دو كه خيلي قديمي هستش اگه سايتهاي آپديت تري داري لطفا معرفي كن

shahab1980
01-07-2005, 00:10
سلامnimo جان.اين لينک دانلود Look 'n' Stop 2.05 يك فايل 609 كيلو بايتي. برو حال کن.

arkadas
01-07-2005, 01:04
CA eTrust EZ Antivirus 2005 7.0.7.7

دانلود:ftp://ftpez.ca.com/pub/myeTrust/apps/EZAntivirus.exe
کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
01-07-2005, 02:13
تازه كركي جان عزيز كه تو پست قبليت حسابي جوش آوردي در حالي كه من دو تا سوال معمولي پرسيدم
اين سايت ها كه معرفي كردي خيلي نسخه هاي قديمي فايروالها رو تست ميكنن مثلا kerio نسخه دو كه خيلي قديمي هستش اگه سايتهاي آپديت تري داري لطفا معرفي كن

این یکی که نسخه هاش زیاد قدیمی نیست...
من فقط خواستم که جهت اطلاع دوستان این سایتها رو معرفی کنم و مثل بعضی ها تعصبات بی جا نسبت به برنامه ها رو ندارم...
اگر سایتهای جدید تری پیدا کردم حتما معرفی خواهم کرد ولی خود شرکت فایروالها هم برای اینکه حرفی زده باشند میگند که فایروال ما توسط شرکت Firewallleaktest آزمایش شده ...یعنی خودشون اینو قبول دارند ... حالا شما قبول نداری مسئله جداست و شخصیه :wink:

شما هم اگر فکر میکنی که این تست ها همه شون اشتباهن خب اشکالی نداره ... اما در عوض با مدرک بیا بگو به این دلیل این فایروال نمیتونه خوب باشه...مثلا من که از خودم حرفی نزدم فقط یکم تحقیقات و Copy&Paste

Gilopa
01-07-2005, 03:50
دوست عزیز کاملا درست میگی .دیگه اینکه زون آلارم واقعا عالیه.من هر موقع رو سیستمم نصب میکنم ورپنهای جدید رو واقعا مشکلاتم بر طرف میشه.مخصوصا تازگیا یه سایتی اومده.میاد الکی میگه ما رو سیستمتون فلان فیل جاسوسی یا ویروس رو پیدا کردیم سری به این سایت فلان بزنید مشکلتون حل.در حالی که همه الکیه.
Zonealearm جلو اینا رو راحت میگیره.نظر شخصیه من اینه که با یه برا استفاده کاراییش متوجه میشین.

Ali_k
01-07-2005, 05:03
آقا اين تاپيك داره فايروال ميشه ميخواين به هيرياند بگيم يه تاپيكم برا فايروال بزنه . نظرتون چيه؟

M.e.h.r.a.n_Swe
01-07-2005, 06:40
سلام دوستان عزیز
شرمنده که نمیتونم در جمعتون باشم چونکه کمی گرفتارم ولی تا شما ها در اینجا هستید من خوشحالم.

از بوجود اومدن همچین تایپکی هم خوشحالم و امیدوارم که من هم در آینده ای نه چندان دور به جمعتون بپیوندم و در کنار شما ها باشم.

البته از دوستان قدیمی مثل مافیا . نوید کاشانی . مهدی جان و بقیه هم تشکر میکنم که این تایپک رو گرم نگه داشتند.

به امید موفقیت برای همه تون
مهران

Soda
01-07-2005, 09:12

این یکی که نسخه هاش زیاد قدیمی نیست...
من فقط خواستم که جهت اطلاع دوستان این سایتها رو معرفی کنم و مثل بعضی ها تعصبات بی جا نسبت به برنامه ها رو ندارم...
اگر سایتهای جدید تری پیدا کردم حتما معرفی خواهم کرد ولی خود شرکت فایروالها هم برای اینکه حرفی زده باشند میگند که فایروال ما توسط شرکت Firewallleaktest آزمایش شده ...یعنی خودشون اینو قبول دارند ... حالا شما قبول نداری مسئله جداست و شخصیه :wink:

شما هم اگر فکر میکنی که این تست ها همه شون اشتباهن خب اشکالی نداره ... اما در عوض با مدرک بیا بگو به این دلیل این فایروال نمیتونه خوب باشه...مثلا من که از خودم حرفی نزدم فقط یکم تحقیقات و Copy&Paste

بابا خيلي عجيبه
كسي تو حرفاي من اعتراض يا چيز ديگه مثل بي حرمتي ميبينه
آقاي كركي شما مثل اينكه قاطي كردي ها
من كه چيزي نگفتم شما چته؟
حالت خوب نيستا
به يه روانپزشك مراجعه كني بد نيست
من ميگم سايت يه كم قديميه حرف بدي نزدم كه من نگفتم فلان سايتو قبول دارم فلان رو قبول ندارم
تازه مهدي بست هم كه ميگفت با خود شركتها كه تماس گرفته گفتن فلان سايت رو برين شما بهش خرده گرفتي اما خودتون عرض كردين كه خود فاير والها ميگن فلان سايت و براتون دليل موجه هم ميباشد
بعدشم ميشه يه لطفي بكني و بفرمايي گزينه stealth mode نداره اين فايروال لوك اند استاپ يا
اگه معادلي داره بگي كجاش هست؟

syamak790
01-07-2005, 10:31
سلام
ببخشید پس اینکه میگن فوق حرفه ی ها از کریو استفاده میکنن چیه ؟

sayedreza
01-07-2005, 11:49
شما مثل اينكه تا اين تاپيكو قفلش نكنين دست بردار نيستين .
هيشكي طاقت از گل نازكتر نداره؟

Mehdi_Best
01-07-2005, 12:34
سلام به همه دوستان عزيز. من الان فرصت ندارم كه بيشتر بنويسم. فقط خواستم يك نكته كوچك رو بگم اما فردا حتما بيشتر مي نويسم.
اول از همه اينكه جناب كركي عزيز بايد توجه كنند كه لحن صحبت شما خيلي حرفه اي است البته نه از نظر علمي بلكه از نظر غلط اندازي! يعني شما اول مي آي يه چيزي مي پروني به سودا و مي گي كه شما بد صحبت مي كني و قبل از اينكه اصلا سودا چيزي بگه شما ايشون رو در بين بقيه خراب مي كني. در حالي كه همه مي دونن كه اگه يك نفر باشه كه در اين انجمن از همه بيشتر بدونه در مورد مسائل مختلف كامپيوتر همين سودا است. شما خودت در تاپيك هاي ديگه به كسي كمكي كرده اي؟ فقط دنبال اين هستي كه بيايي و بحث هاي تند راه بيندازي و بعد هم بگي من جواب نمي دم. البته وقتي مي گي جواب نمي دم كه حرفي براي گفتن و جوابي براي سؤالات منتقدين نداري!
اما همين سودا در تاپيك هاي ديگه به سؤالهايي جواب داده كه يا هيچكس جوابي نداده يا هر كسي يك چيزي از خودش گفته اما مشكل طرف حل نشده. من خودم چند جا ديدم كه دوستان گفتند فقط سودا مي تونه مشكل ما رو حل بكنه.
بعد هم شما هر چي دلت مي خواد مي گي و بعد هم توقع داري سودا يا ديگران چيزي نگويند.
جالب اينجاست كه تعصب رو شما داري نه ما! ما كه بارها گفتيم اگه در مورد مثلا آنتي ويروس دليل محكمي ببينيم كه مثلا فلان آنتي ويروس بهتره سريعا به سمت اون خواهيم رفت. همونطور كه مثلا از كاسپرسكي به nod32 روي آورديم. اما شما از وقتي با ما مشكل پيدا كردي كه ما گفتيم nod32 خوبه. انگار كه كارمند كاسپرسكي هستي و حقوق بگير اونجا. من خودم تا وقتي كه از كاسپرسكي حمايت مي كردم كوچكترين مشكلي با من نداشتي و هميشه حمايت مي كردي اما تا نظرم برگشت ، من شدم بد و شما شدي منجي سيستم هاي دوستان!!!
واقعا براي شما متاسفم كه اينقدر شهامت نداري كه مستقيم اسم بياري و در پستهات دائما با گوشه و كنايه صحبت مي كني. جالب اينجاست كه وقتي من مي گفتم خود شركت ها و سازنده هاي آنتي ويروس مي گويند به سايت virusbtn مراجعه كنيد شما مي گفتي بيخود مي گن و اصلا اينطور نيست اما در مورد فايروال خودت مي گي همه شركت ها مي گن به فلان سايت مراجعه كنيد!!! واقعا كه جالبه.
در ضمن سودا اگه در مورد فايروال حرفي مي زنه خودش يك كركر هست و دوستان هكر زيادي هم داره و كاملا از هك سر در مي آره و مسايلي از فايروال مي دونه كه باعث مي شه روي يك فايروال نظر مثبت بده. اما شما خودت حتي از كوچكترين سؤال ايشون عاجز بودي و چون جوابي براي ارائه نداشتي گفتي من جواب ايشون رو نميدم. شما اگه واقعا نمي خواستي با ايشون بحث كني بايد از اول اين كار رو مي كردي نه اينكه وقتي در جواب دادن عاجز شدي اين حرف رو بزني. من ديگه بيشتر از اين فرصت ندارم براي الان. اما حتما بعدا بيشتر صحبت خواهم كرد.
در آخر يك نكته رو بگم كه وقتي من يا شما يا سودا يا ديگر دوستان روي يك آنتي ويروس يا فايروال نظر مي دهيم و تعريف مي كنيم خيلي از دوستان كه كمتر آشنايي دارند به اين مسايل به ما اعتماد كرده و از اون استفاده خواهند كرد. پس بهتره چيزي رو معرفي كنيم كه اطلاعات كافي در موردش داشته باشيم و خيالمون راحت باشه كه براي دوستان مشكلي پيش نخواهد آمد.

Mehdi_Best
01-07-2005, 12:35
سلام دوستان عزیز
شرمنده که نمیتونم در جمعتون باشم چونکه کمی گرفتارم ولی تا شما ها در اینجا هستید من خوشحالم.

از بوجود اومدن همچین تایپکی هم خوشحالم و امیدوارم که من هم در آینده ای نه چندان دور به جمعتون بپیوندم و در کنار شما ها باشم.

البته از دوستان قدیمی مثل مافیا . نوید کاشانی . مهدی جان و بقیه هم تشکر میکنم که این تایپک رو گرم نگه داشتند.

به امید موفقیت برای همه تون
مهران

مهران جان سلام. دشمنت شرمنده باشه. انشاءالله كه هر چه زودتر مشكلاتت حل بشه و باز هم مثل گذشته در جمع ما حضوري پر بار داشته باشي. من يكي دو بار هم برات پيغام فرستادم. نمي دونم ديدي يا نه. اما به هر حال جاي تو در انجمن و مخصوصا در اين تاپيك خاليه. منتظريم كه هر چه زودتر برگردي.

Soshiant
01-07-2005, 12:59
بعضی از دوستان عزیز اگر قاضی می شدن چه خوب بود چون اول درمورد ادم ها قضاوت میکردن و حکم اعدام صادر میکردن بعد منتظر میموندن تاطرف جرمشو انجام بده :wink:
قضاوت میکنند و چه بد قضاوت میکنند ایا تفکر نمیکنند :shock:

sayedreza
01-07-2005, 14:17
ميگن تو جام جهاني 86 هر بازيكني ميخواسته اسم در كنه روي مارادونا خطا ميكرده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimo
01-07-2005, 15:46
shahab1980 خيلي ممنون. حتما ميريزم اين فايروال را.
خوب من يه 4 روزي نيستم. ميبينمتون به زودي.

Ali_k
01-07-2005, 15:52
آقا من از دوستاني مثل soda و cracki ميخوام كدورتا را كنار بگذارندو يه جوري رفتار نكنند كه باعث ناراحتي ديگري بشن و اون طرفم بره ديگه تو اين انجمنا پيداش نشه . تو اين انجمن واقعن به هر دوي شما نيازه پس سعي كنيد با دلايل علمي به هم جواب بديد نه اينكه ديگري را خراب كنيد يا به هم ديگه بپريد.
با تشكر از همگي :wink:

borzou_one
01-07-2005, 16:56
سلام دوستان
من مجبورشدم نود 32 را بریزم بیرون ودوباره نصب کنم البته اشکال از نود نبود از خود من بود که فایلهای اونا دستکاری کرده بودم
بعداز نصب ورجیستر کردن فایلهای ابدیتی که از قبل بکاپ گرفته بودم تو فایل ابدیت نود ریختم وبه اینترنت وصل شدم وبعد گزینه ابدیت را زدم درعرض چند ثانیه ابدیت شد این خیلی جالب بود
اما الان در گزینه میرور (creat copie update of files)غیرفعال هست وهر کاری که از روی پیغامای نود میکنم فعال نمیشه
لطفا بگید چکار کنم

Soda
01-07-2005, 18:54
من از دوست خوبمون cracki جان هم ممنونم كه ما رو در سطح خودشون نمي بينن تا بيان حتي جواب ما رو بدن
در حالي كه من فقط سوال عادي پرسيدم
تازه خنده دار ترين قسمتش اينه كه شما مياي اينجور به ما ميپري اما ميگي دوستان بيان قضاوت كنن
به نظر شما دوستان با خوندن سوالات من و جوابهاي شما چه قضاوتي ميكنن
باز هم ميگم من از شما دوست عزيز cracki جان هيچ كدورتي به دل ندارم
شما هم اگه از حرفهاي بد ما ناراحتي ما رو ببخش

در جواب سوال دوستمون كه پرسيدن بايد بپرسم كه ميشه لطفا پيغامهايي كه نود ميده رو بفرمائيد تا ما بهتر بتونيم جواب بديم

Soda
01-07-2005, 19:01
بعضی از دوستان عزیز اگر قاضی می شدن چه خوب بود چون اول درمورد ادم ها قضاوت میکردن و حکم اعدام صادر میکردن بعد منتظر میموندن تاطرف جرمشو انجام بده :wink:
متشكر دوست عزيز
البته من از اين دوستمون اصلا ناراحت نيستم :)

borzou_one
01-07-2005, 20:42
اقا یکی جواب ما را بده
مهدی جان کجائی؟ :oops: :oops: :oops: :arrow:

Soda
01-07-2005, 21:22
ميگن تو جام جهاني 86 هر بازيكني ميخواسته اسم در كنه روي مارادونا خطا ميكرده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ممنون البته اگه منظورتون اينه كه مارادونا منم كه من اينطور فكر نمي كنم

Mehdi_Best
01-07-2005, 22:27
سودا جان در پست يكي مونده به آخرش سؤال كرده كه بقيه دوستان چه قضاوتي مي كنند؟
من به جاي جواب به اين سؤال فقط 2 نقل قول از طرف دوستان مي كنم تا خيلي چيزها مشخص بشه.
قابل توجه آقاي cracki

Mehdi_Best
01-07-2005, 22:31
اقا یکی جواب ما را بده
مهدی جان کجائی؟ :oops: :oops: :oops: :arrow:

برزو جان سلام. ببخشيد من نبودم. معمولا جمعه ها فرصت نمي كنم خيلي اينجا باشم.
اما همونطور كه سودا جان در جواب شما گفتند (كه احتمالا اون رو نديده ايد) شما پيغامي كه مي ده رو بفرماييد كه بهتر بشه راهنمايي كرد. ممنون

---------------------------------------------

در ضمن از دوستاني كه اظهار لطف كردند واقعا تشكر مي كنم و اميدوارم ديگه كسي به قصد خراب كردن ديگران (اونهم با تهمت ها و توهين هاي مختلف) اينجا پست نده.
و در آخر اينكه از cracki عزيز هم هيچگونه ناراحتي به دل نداريم. چون من خودم به شخصه به هيچ عنوان كينه از كسي به دل نمي گيرم. اينجا همه دوست هم هستيم و ممكنه گاهي اوقات يه حرفهايي زده بشه كه اگه كمي روي آنها فكر مي شد اصلا بيان نمي شد.

Ali_k
02-07-2005, 08:00
دوستان میخواستم نتایج یه تست که مال 2 ماهه پیشه را براتون بگذارم گذاشتن این تست نشون این نیست که من از آنتی ویروس خاصی طرفداری میکنم من خودم این تستا را میزارم که شما ببینید و خودتون قضاوت کنید کدوم آنتی ویروس بهتره
آدرس سایت که تستو انجام داده

اینم عکس:

اینم توضیحاتش:

Meisam
02-07-2005, 15:00
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و لازم میدونم از طرف خودم از همه کسانی که به عنوان خواننده , این تاپیک رو خواندند و از دعوا های سایر دوستان در این تاپیک ناراحت شدند معذرت خواهی میکنم .
والا من دیگه مجبورم روش کار رو عوض کنم ... اینطوری نمیشه ادامه داد ...
ما اینجا ماهی چندصد هزار تومن کرایه سرور رو نمی دیم که دوستان بیان و اینجا بحث هایی بکنند که هم خودشون ناراحت بشند و هم سایر خوانندگان رو آزده خاطر بکنند ... تمام عشق و علاقه من و سایر اعضای گروه مدیران اینه که اینجا یک محیط دوستانه باشه که دوستان در کنار هم بتونند از تجربیات و نظرات هم استفاده کنند .
در اون یک هفته ای که انجمن به خاطر مشکلات سرور بسته بود خدا شاهده من و سایر مدیران خواب و آرامش نداشتیم ... ولی اگه میدونستم که اینطوری قراره بشه ...
من وارد این بحث نمی شم که حق با کیه یا حق با کی نیست ... ولی این حرف های من هم این هدف رو نمیرسونه که دارم شفاف صحبت نمیکنم .
ولی من از تمام دوستان انتظار خیلی بیشتری دارم ... بارها گفتم باز هم میگم ... اگر کسی اشتباه کرد و یک حرف نادرست زد ... جواب رو با توهین داد ... به سایرین بی احترامی کرد و ... شما نباید شخصا وارد بشین و بخواین که جوابشو بدین ... اگر برای من و سایر مدیران احترام قایل نیستید برای انجمن و برای سایت هم که شده جواب ندید و من و یا سایر مدیران رو با خبر کنید ...
من برای اینکه جواب بعضی از دوستان رو بدم در مورد بحث هایی که میکنند باید اشاره کنم به این جمله معروف پائولو کوئلیو که ایشون میگویند " براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم ، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است . کسی که چنین می پندارد ، به گامهای خود نیز ایمان ندارد ."
ممنون و بازهم از طرف خودم از همه کسانی که با خواندن بحث های این تاپیک آزرده شدند عذر خواهی میکنم .

Meisam
02-07-2005, 15:20
سلام ...
من این تاپیک رو ویرایش کردم ...
لطفا بحث ها رو ادامه ندین ...
ممنون

Soshiant
02-07-2005, 16:14
اقا بهتره 1 topic بزنیم برای دادگاه نظامی
هر کس به کسی توهین کرد وشکایتی داشت توی اون عنوان کنه وبقیه topic ها رو اینقدر شلوغ نکنه بقی هم رای بدن یکیو محکوم و مجازات کنند
مثلا اگر اقا سودا محکوم شد مجازاتش این باشه که دیگه حق نداره در هیچ کدوم از پست هاش در مورد نود 32 حرف بزنه یا کرکی در مورد کاسپر سکای

SRMR
02-07-2005, 16:57
این همه آدم حرف زدن به ما که رسید آره
باشه میثم جان
باشه .................................... :evil: :evil: :evil:

sayedreza
02-07-2005, 17:11
سلام
بچه ها اين پيغامه چيه كه كاسپر مرتب نشون ميده؟

Soda
02-07-2005, 19:33
اين پيغام كاسپر در مورد موفق بودن دفع اكسپلويت كد برنامه lsass.exe كه براي سر ريز كردن بافر اين برنامه هست ميباشد
اگه اشتباه نكنم كرم ساسر رو دفع كرده و نگذاشته وارد سيستمت بشه
اگه بخوام بيشتر برا دوستان علاقه مند توضيح بدم اينه كه
اين اكسپلويت كد هم جريانش اينه كه يه نفر خوره مياد يه برنامه رو زير نظر ميگيره و اونو آناليز ميكنه و مياد ميفهمه كه اين برنامه فلان باگ امنيتس رو داره كه باعث سر ريز شدن بافرش ميشه
مثالش همين كرم بلستر خودمونه كه حسابي غوغا بپا انداخته بود
اين كرم ابتدا مياد با دادن اكسپلويت كد به سرويس remote procedure call كه در پس زمينه ويندوز اجرا ميشه هم اين سرويس رو خطا مي اره و هم با تعويض آدرس دستورالعمل بعدي كه دوستان تو زبان اسمبلي خوندن كه ثبات pc هستش مي آد cmd.exe رو به صورت مخفي اجرا ميكنه و بعد فايل msblast.exe رو از سايتش دانلود ميكنه روي سيستم قرباني و بعد هم اونو اجراش ميكنه
خوب اينجا هم كاسپر اومد جلوي اين اكسپلويت كد مربوط به lsass.exe كه يكي از برنامه هاي داخلي ويندوزه رو گرفته تا سيستم شما از آسيب بدور باشه

Soshiant
02-07-2005, 20:10
کاسپرسکای (99%)-نود32(90%)
هیچ کس توجه کرده که این IP که تو عکسی که
اقا sayedreza داده با همون IP که کاسپر اونا میده یکی یا فرق داره
اقا من 1 پیشنهاد دیگه هم دارم قرار بذاریم هرکس هر نظری درمورد هر انتی ویروسی داره 5 خط ننویسه که فقط این یا فقط اون مثل این بار من بالای متنش فقط نظرشو به درصد بگه وتوی متنش فقط دلیل بیاره و کاری به نظر بقیه نداشته باشه
هرکس میتونه نظرشو برای خودش داشته باشه اینجوری فکر میکنم هم کشمکش ها کمتر بشه هم اینکه هر کس فقط با یک نگاه سریع به نظرات همه میتونه درصد محبوبیات همه ی انتی ویروس ها رو بین افراد بدونه

borzou_one
02-07-2005, 20:31
سلام مهدی جان واقا سودا
ببخشید من امروز گرفتار بودم
پیرو درخواست قبلیم این پیغاما را میده

update file mirroring not configured properly. click setup to adjust necessery parameters

وبعد وقتي روي ستا ب كليك ميكنم اين بيغام را ميده:
no information about updates is avilable.prior to confjgoring mjrror please conect at least once to the update server.to do so,click the update button in the update module

ووقتی روی ابدیت کلیک میکنم میگه ابدیت هست وامکان ابدیت شدن نداره
به نظر شما باید فایل ابدیت را پاک کنم واز اول اونا ابدیت کنم یا راه دیگه ای هست
ممنون :oops:

Amir_P30
02-07-2005, 21:28
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

توي اين مدت 2 ماهي كه من نبودم (هم من و هم مهران S.W.E عزيز) انگار كه بحث هاي زيادي بر سر آنتي ويروس ها و فايروال ها مطرح شده.
والا تا زماني كه من يادم مياد و توي بحث آنتي ويروس ها بودم ابتدا مهران جان اومد و آنتي ويروس كاسپرسكي رو معرفي كرد به دوستان و يكسري از اعضا من جمله خوده من نظرمون جلب شد (به بحث هاي آنتي ويروس و امنيت خيلي علاقه دارم).با اون سري از دليل ها ومدارك معتبري كه مهران جان آورده بود ما رو يه كم وسوسه كرد كه سواي از نام هاي بزرگي همچون مك آفي و نورتون (خودم از طرفدارهاي سرسخت مك آفي بودم،اينو اكثر قديميا هم ميدونن)

ما به هزار زحمت بلاخره تونستيم نسخه 5.0.277 كاسپرسكي رو نصب و كركش كنيم.يه سري تست روش انجام دادم و نظرم رو جلب كرد.چه تستي ؟ اولا اين كه من در مورد هر چيزيي كه طرفش رفتم تمام تلاشم رو كرده ام كه تمام مطالب علمي و تجربي در رابطه با اون موضوع رو بدست بياورم.از جمله همين كاسپرسكي ، اين جوريشد كه ما رفتيم در موردش تحقيق كردم و ديدم كه در شناخت ويروس ها طبق آمار وارقام حرف اول رو ميزنه (با فاصله خيلي كمي از مك آفي جلوتره و با فاصله خيلي بيشتر از نورتون معروف جلوتره وداره به پيش ميره) از نظر ريل تايم پروتكشن هم خوب است تقريبا سرعت بالايي داره در جست و جو (بر عكس نورتون)،موتور خيلي قدرتمندي داره،مقدار زيادي از حافظه رم رو اشغال نميكنه ،ديتابيس خيلي قدرتمندي داره و هر روز هم آپديت ميشه (3 بار در روز) و خيلي آپديت هاي كم حجمي داره.
اتفاقا قبل از اين بحث ها هم من در مورد كاسپر يه چيزايي از ناردين جان در اون زماني كه هنوز انجمن راه نيفتاده بود شنيده بود (اون موقع ناردين جان با اسم پسر جهنمي يا همون HelBoy ميومد و در كامنت هاي سايت بچه ها رو براي كرك راهنمايي ميكرد همراه با ژاله خانوم).و همچنين و توي خبرها خونده بودم كه شركت آواژنگ قرارداد همكاري با كاسپر بسته و نمايندش شده بود.

در اين زمان بحث سر برتري كاسپر و نورتون بود.يكم كه رفتيم جلوتر نويد جان اومد و در كرك كردن كاسپر به مشكل برخورد و رفت طرف بيت دفندر 8 بعد از چند روز بحث افتاد سر برتري بيت دفندر و كاسپر، كه خيلي بحث داغي شده بود رفته بود روي اين كه ديتابيس كاسپر بيشتر ويروس ميشناسه يا بيت دفندر جديد.يه مدت همين جور گذشته من اتفاقي سايت فارسي NOD32 رو پيدا كردم و با توجه با اطلاعات و آمار و ارقام اين آنتي ويروس هم يكم منو متعجب كرد و اومدم توي همين تاپيك اونو به بچه ها معرفي كردم.يه چند باري هم تصميم گرفتم كه دانلودش كنم ولي چون كركي كه براش ارائه شده بود مشكل داشت از خيرش گذشتيم.

به بعدش رو ديگه من خبر ندارم كه چي شد!!!
ولي اين 3 تا صفحه آخر رو كه خوندم(22 و 23 و 24 ) يه چيزايي دستگيرم شد كه فعلا بحث اصلي بر سر كاسپر و NOD32 است و همچنين بين فايروال هاي Zone Alarm و كيرو يا كريو.

همين جا من اول برنامه هاي امنيتي رو كه تا حالا تست كرده ام نام ميبرم:

1- آنتي اسپاي وير Xsoft ،
2- آنتي اسپاي وير ماكروسافت ،
3- آنتي اسپاي وير SPYWARE DOCTOR ،
4- Ad-Aware SE Profesional ،
5- SPY SWEEPER ،
6- JC Spyware and Adware Remover ،
7- SCAN SPYWARE ،
8- SPYBLOCK ،
9- Anti Trojan Agntium TAUSCAN ،
10- Spy Hunter ،
11- SPY BOTSD ،
12- TZ Spyware Adware Remover ،
13- Trojan Remover ،
14- AdSpy.Eliminator ،
15- Anti Trojan Shield ،
16- SPY COP ،
17- Trojan Hunter ،
18- Agntium OutPost Firewall ،
19- SPY THON ،
20- Anti Trojan Gold ،
21- Panda Antivirus Platinum ،
22- نسخه هاي 7 و 8 و 9 آنتي ويروس Mc Afee ،
23- نسخه هاي 2003 و 2004 و 2005 آنتي ويروس نورتون ،
24- آنتي ويروس كاسپرسكي ورژن 5 ،
25- آنتي ويروس بيت دفندر 8 ،
26- فايروال نورتون 2003
27- فايروال مك آفي نسخه هاي 4 و 5 و 6
28- فايروال زون آلارم 4 و 5

و در حال حاضر از برنامه هاي شماره 1 و 2 و 3 و 4 و 19 و 24 و 28 دارم استفاده ميكنم و راضي هم هستم. با اين سابقه كاري و تست هايي كه انجام داده ام و مقالات متعددي كه من درمورد اين سري از برنامه ها خوندم و همچنين شناختي كه اكثر بچه ها از من دارن،معلوم ميشه كه من هيچ حرفي رو روي هوا نمي زنم كما اين كه در بحث سي پي يو هاي اينتل و AMD هيچ حرفي رو از روي تعصب نزدم.همه فكر كنم بدونن كه تعصب من فقط روي ماكروسافت و بيل گيتس هست نه ساير محصولات.

من روي هيچ كدوم از اين آنتي ويروس ها تعصب خاصي ندارم و فقط نتيجه آزمايشات خودم و تحقيقاتم رو مينويسم. خوب! تا حالا درست شد؟؟ بريم سر اصل مطلب

بنده واقعا تعجب كردم كه چرا اين قدر بر عليه هم اين جور جبهه گرفته ايد؟؟ مخصوصا 4 نفر از بهترين هاي سايت P30WORLD يعني :Mehdi_Best عزيز و Soda جان و نويد عزيز و كركي جان . من طي بررسي كه طي همين مدت 3 روز انجام دادم (9 تير 84 تا 11 تير ) ميخواستم از مهدي و سودا و نويد جان دعوت به همكار كنم در انجمن هايي كه خودم مديرشون هستم.البته نويد و مهدي رو كه ميشناختم فقط سودا جان مونده بود كه ايشون رو هم كاملا شناسايي كردم.همين جا از ايشون به خاطر كمك هايي كه در انجمن كامپيوتر كردن تشكر ميكنم.

والا من طي اين 3 صفحه آخري رو كه ميخوندم فقط يك مورد از كركي جان ديدم كه از نوشتشون يه جورايي خشم استنباط كردم و بعدش هم جواب هاي سودا و مهدي جان نسبت بدين مسئله كه ديگه بالا گرفت.تا اونجايي كه من شناخت از مهدي دارم ايشون طرز نوشتنش جوريي نيست كه كسي جرات نكنه روي حرفاش حرفي بزنه.(تا حالا كه من اين جوريي ديدم)
البته از زبوني كه نويد داره فكر نكنم ترسيده باشه و يا جرات نكرده باشه كه چيزي بنويسه!!! موضوع احتمالا چيز ديگه ايي بوده

مسئله ديگه بهترين بودن اين آنتي ويروس ها نسبت به هم است.من چند وقت پيش تونستم نسخه شماره 8 بيت دفندر رو گير بيارم و تست كنم (البته نه روي دستگاه خودم) به نظرم آنتي ويروس جالبي رسيد ازش خوشم اومد(هم سرعت و ديتابيس و لود شدنش و......) جديدا نود 32 را هم تونستم به دست بيارم ولي هنوز تست نكردم ولي با توجه آمار و ارقام و تحقيقات اونو آنتي ويروس قابلي ميدونم. اگر كسي از من بپرسه كدوم آنتي ويروس بهتره من واقعا نمي تونم بين اينها يكي رو بهترين انتخاب كنم در نتيجه اين گونه دسته بندي ميكنم با توجه به همه مزايا:

در رده اول آنتي ويروس هاي كاسپرسكي و بيت دفندر 8 و نود 32 رو قرار ميدم.
در رده دوم با اختلاف خيلي كمي مك آفي 9 رو قرار ميدم.
(چرا؟ چون سواي از قدرت شناسايي خيلي خوب مك آفي و ساير مزاياش،اين آنتي ويروس خودشو يه جا نتونست براي من خوب نشون بده،اونم وقتي بود كه وارد يك سايت كرك نرم افزار ميشدم.برخي از اين سايت ها حتي زماني كه صفحه اينترنتيشون رو باز ميكني همراه خودشون يك تروجان دارند كه اين تروجان رو كاسپر تونست براي من شناسايي كنه ولي مك آفي نتونست.البته بايد بگم كه من هنوز نود 32 و بيت دفندر رو در اين مورد تست نكرده ام)

در رده پنجم يا ششم شايد هم پايينتر نورتون رو ميزارم.

در پايان از هر 2 دوستمون مهدي جان عزيز و كركي جان كه خواهشمندم لطف كنن برگردن به اين سايت.

ممنون

فقط يه چيزي يادم رفت بگم كه تنها بدي كه كاسپر براي من داره اينه كه خيلي دير در اول استارت آپ ويندوز لود ميشه.حالا يا عيب از كاسپر هست و يا اين كه نسخه كرك شده.چون براي كامپيوتر نسبتا قدرمند من كه 1 گيگ رم كينگستون و يك سي پي يو 2.8 اينتل (فول باكس) داره + يك مادربورد گيگا 8PENXP داره نبايد مشكلي داشته باشه.

Soda
02-07-2005, 21:39
عجب توضيحات كاملي دادي امير پي سي جان
حال كردم
ممنون
منم همينو ميگم بين چند تا آنتي ويروس بهترين پيدا كردن يه كم كه چي بگم در واقع خيلي سخته

arkadas
02-07-2005, 23:30
اول ببخشید که تو تاپیک مخصوص آنتی ویروس ها ،در مورد فایروال ها می نویسم.فکر کنم یه تاپیک هم در مورد فایروال ها ایجاد بشه ،می توان بحث های خوبی در مورد فایروال ها کرد و صد البته بحث در مورد فایروال ها کمی تخصصی تر از انتی ویروس ها می باشد.
با توجه به اون مقایسه ای که آقای کرکی در مورد عملکرد فایروال ها تو تستی که روشون انجام شد گذاشتند دوستان نظر بدند،آیا واقعا امتیازkerio personal firewall اونه.البته Outpost Firewall Pro کارش درسته و الان هم رو سیستمم نصبه و یا رتبه اول را یک فایروال 650 کیلو بایتی داره!
من هنوز گیج می زنم.
از دوستان خواهشمندم نظر بدند.

arkadas
03-07-2005, 00:53
amir_p30 جان اشکال از سیستم شما نیست من هم هر جا کاسپرسکی پرو را نصب کردم یه خورده طول می کشه لود بشه البته این نمی تونه یه ایراد به انتی ویروس باشه ولی خاب برای کسانی که یه خورده وسواس دارند ،ممکنه جالب نباش.نسخه معمولی کاسپرسکی سریع تو استارت اپ لود می شه.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
این بیت دفندر هم دیتابیسش داره از حد فراتر می ره ها.الان شده تقریبا صد و نود هزار تا.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimaoy
03-07-2005, 17:49
دوستان عزيز..من روي يك windows آنتی ویروس nod دارم و روی ویندوز دیگر کاسپرسکی...
امروز از همین سایت p30world برنامه spywaredetector را نصب کردم...
در کمال تعجب این برنامه هم فایل و هم ریجیستری آلوده به انواع تروجانها را در کامپیوتر من پیدا کرد!!!

در ضمن من هم ad-aware و هم spyware doctor در کامپیوترم نصب است...
از سایر دوستان هم خواهش می کنم که این برنامه را نصب کنند و امتحان کنند..

arkadas
04-07-2005, 00:57
سلام
اول بگم که من طرفدار هیچ انتی ویروسی نیستم و هر از گاهی از یکیشون استفاده می کنم.
در مورد انتی ویروس بیت دفندر (دقیقا نمی دونم کجا ولی اگه اشتباه نکنم تو همین فروم پی سپ ورلد بود)خوندم که یکی از دوستان گفته bitdefender انتی ویروس جدیدیه و تازگی ها معروف شده.
شرکت Softwin سازنده ضد ویروس bitdefender از نخستین شرکت های فعال در زمینه ضد ویروس می باشد.این شرکت قبل از اینکه انتی ویروس bitdefender را تولید کند اون قدیما یک محصول انتی ویروس بیرون داده بودند به نام antivirus expert که از نظر رابطه کاربری و شکل و قیافه و امکانات، کپی همین بیت دفندر بود.
اینم جالبه که بیشتر اپ دیت هااز شرکت بیت دفندر را شخصی به اسم Mihai Novitchi نوشته.البته الان برنامه نویساش بیشتر شدند ولی تا یکسال پیش بیشتر همین شخص برنامه نویس ارشدشون بود.

nimaoy
04-07-2005, 11:32
کسی این را امتحان کرد : spywaredetector

hamilton
04-07-2005, 19:50
با سلام.
دوست خوبم من spyware detector را امتحان كردم.عالي بود.با وجود nod32 و kaspersky personal pro 5.0.372 در سيستم من چند تروجان هم اين برنامه شناسايي كرد ولي به خوبي اپديت نشد.
در ضمن سوالي از دوستان دارم ايا فرقي بين نسخه personal و personal pro انتي ويروس kaspersky 5.0.372 وجود داره چون هر دو را نصب و رجيستر كردم ولي هيچ فرقي نديدم.ايا اينطوره يا چيز ديگه اي؟

borzou_one
04-07-2005, 23:29
اقا مشکل حل شد
به نظر من چون از اول شروع به ابدیت کردن کردم این مشکل حل شد
گفتم برای دوستان دیگه که این مشکل را دارند
ولی اقا سودا واقا مهدی بازم ممنون

nimo
05-07-2005, 05:39
ميبخشيد وسط بحث پيام بازرگاني شد و به احتمال زياد تكراري :oops: ولي گيج شدم. من اين Kerio را داونلود كردم ولي وقتي كركش را اجرا ميكنم ميگه فايل exe وجود نداره. ميشه كمك كنيد كه اين مشكل را حل كنم. راه حل داره؟
مر30

Venus
05-07-2005, 07:59
با سلام
جدیدا nod32برا اپدیت شدن یوز و پس می خواد چیکار کنم
ممنون راهنمایی
منتظرمممممممممم :D

sayedreza
05-07-2005, 08:24
ميبخشيد وسط بحث پيام بازرگاني شد و به احتمال زياد تكراري :oops: ولي گيج شدم. من اين Kerio را داونلود كردم ولي وقتي كركش را اجرا ميكنم ميگه فايل exe وجود نداره. ميشه كمك كنيد كه اين مشكل را حل كنم. راه حل داره؟
مر30

كرك رو تو محل نصب كپي كن .بعد از اجرا از اسم برنامه هاش فايروال رو تيك بزن .يه ايميل و اسم كمپاني الكي بزن .رجيستر كن. :arrow: :wink:
در ضمن برنامه بايد غير فعال باشه .ببندش .

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
05-07-2005, 09:57
با سلام.
دوست خوبم من spyware detector را امتحان كردم.عالي بود.با وجود nod32 و kaspersky personal pro 5.0.372 در سيستم من چند تروجان هم اين برنامه شناسايي كرد ولي به خوبي اپديت نشد.
در ضمن سوالي از دوستان دارم ايا فرقي بين نسخه personal و personal pro انتي ويروس kaspersky 5.0.372 وجود داره چون هر دو را نصب و رجيستر كردم ولي هيچ فرقي نديدم.ايا اينطوره يا چيز ديگه اي؟

دوست خوبم سلام. مهمترين تفاوت بين نسخه هاي پرسونال و پرسونال پرو كاسپرسكي در تعداد فرمتهايي هست كه مي تونه اسكن كنه.
در مورد پيدا كردن چند تروجان كه كاسپرسكي و nod32 نشناخته بودند فكر مي كنم به خاطر اين باشه كه آنتي اسپاي وير مذكور در مورد تروجان ها تخصصي تر كار مي كنه. به هر حال كاسپرسكي و nod32 آنتي ويروس هستند.

-------------------------------------------

مر30

نيما جان اصلي ترين كار براي رجيستر كردن برنامه هايي كه از چنين كركهايي استفاده مي كنند اينه كه در هنگام كرك كردن ، خود برنامه در حال اجرا نباشه. پس شما روي آيكون كريو در systemtry (در پايين سمت راست و در كنار ساعت) راست كليك كرده و exit رو بزنيد. بعد كرك رو اجرا كنيد.

------------------------------------------------------

با سلام
جدیدا nod32برا اپدیت شدن یوز و پس می خواد چیکار کنم
ممنون راهنمایی
منتظرمممممممممم :D

ونوس جان از يوزرنيم و پسورد beta64 استفاده مي كني؟ اگه beta64 كار نكرد از اين يوزرنيم و پسورد استفاده كن:

User: AV-2593035
Password: merjvieno1

Mehdi_Best
05-07-2005, 10:52
ورژن جديد آنتي ويروس دكتر وب هم اومد.

Dr.Web® 4.32b for Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

لينك دانلود با سايز 6.29 مگابايت:

لينك كرك:

nimo
05-07-2005, 16:35
چشم! از كمك همگي ممنون. الان امتحان ميكنم 8)

ويرايش: من امتحان كردم و كار كرد. ممنون :P

borzou_one
05-07-2005, 16:36
مهدی جان سلام
من الان داشتم نود را با یوزر وپسورد(beta64) ابدیت میکردم وسطای کار یوزر وپسورد جدید خواست که (User: AV-2593035
Password: merjvieno1
) را وارد کردم والان داره ابدیت میشه
یعنی "(beta64) هم دیگه از کار افتاده؟

borzou_one
05-07-2005, 17:23
اقامن هم spywar detector راامتحان کردم 39 تا ورم وادوار و... پیدا کرد
شاخ دراوردم
اخه من همه نوع ابزار امنیتی استفاده میکم
جل الخالق بچه ها به نظر من همه از این برنامه استفاده کنید لینک اونا من توی درخواست نرم افزار درخواست کردم واقا مهدی هم طبق معمول زحمت معرفی لینک دانلود راکشید میتونید این برنامه را از اونجا دانلود کنی
اقایون وخانما حتما حتما حتما این کار رابکنید تعجب خواهید کرد
از دوستمون هم که این برنامه را معرفی کرد ممنونم
دم همگی گرم

Mehdi_Best
05-07-2005, 17:57
برزو جان من همين الان (ساعت 18:55) با يوزرنيم و پسورد beta64 روي سيستم يكي از دوستانم nod32 رو آپديت كردم و مشكلي نداشت.

sayedreza
06-07-2005, 00:16
اقامن هم spywar detector راامتحان کردم 39 تا ورم وادوار و... پیدا کرد
شاخ دراوردم
اخه من همه نوع ابزار امنیتی استفاده میکم
جل الخالق بچه ها به نظر من همه از این برنامه استفاده کنید لینک اونا من توی درخواست نرم افزار درخواست کردم واقا مهدی هم طبق معمول زحمت معرفی لینک دانلود راکشید میتونید این برنامه را از اونجا دانلود کنی
اقایون وخانما حتما حتما حتما این کار رابکنید تعجب خواهید کرد
از دوستمون هم که این برنامه را معرفی کرد ممنونم
دم همگی گرم
چه ميكنه اينspywar detector !!!!

arkadas
06-07-2005, 01:15
spywar detecto چیز فوق العاده ایه.با اینکه تازه ویندوزمدیا سنتر را نصب کرده بودم و 5 دقیقه هم بیشتر کانکت نشده بودم6 تا اسپای ور و یه ورم پیدا کرد.

am
06-07-2005, 03:21
سلام دوستان
اگر کسی با دکتر وب از نظر نقاط ضعف و قدرت
اشنایی داره ممنون میشم به طور کامل و با مدرک اطلاعاتی به من بده؟؟

Dr web 4.32b Anti virus

hamilton
06-07-2005, 08:29
با سلام.
spyware detector پس از كرك كردن اپديت نميشه و error ميده ايا كسي هم اين مشكل را داره؟

sayedreza
06-07-2005, 08:46
با سلام.
spyware detector پس از كرك كردن اپديت نميشه و error ميده ايا كسي هم اين مشكل را داره؟

سلام عليكم
من اول آپديتش كردم حالا كه ميخام كركش كنم اين پيغامو ميده و رجيستر نميكنه ؟
يعني چي اين؟

nimaoy
06-07-2005, 11:17
دوستان من بعد از کرک کردن spyware detector آن را Update کردم...یک کم طول کشید ولی انجام شد

Gilopa
06-07-2005, 15:40
دوستان میدونم به تاپیک ربطی نداره.ولی اگه ممکنه بدون اینکه البته بحثش ادامه پیدا نکنه الان بهترین آنتی اسپای وار چیه تا من دانلود کنم .لینکشم اگه میشه بذارید.

Cracki
06-07-2005, 16:45
Spy Sweeper 4.0.2 Build 349

شماره سريال:

SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
.................................................. .............................
Ad-Aware SE Professional 1.06

.................................................. .............................

Spybot - Search & Destroy 1.4

Pest Patro 4.4

کرک شده هستش و پیشنهاد میکنم که دانلود و آپدیتش کنی و بعد از اسکان متوجه خواهی شد که چیزهایی رو پیدا میکنه که بقیه Anti Spyware ها قادر به شناساییش نیستند.

MaFia
06-07-2005, 17:19
spyware detector رو من نصب كردم كرك هم خيلي راحت ميشه اما خب طبق گفته دوستان هم وقتي آپديت ميشه در حقيقت ورژن هم عوض ميشه كه بعد از آپديت ديگه برنامه از حالت ريج.. در مياد و كرك قبلي هم خب طبيعي هست كه كار ديگه نمي كنه
:lol: :|

arg2005
06-07-2005, 23:29
سلام به همگی

بعد از آخرین آپدیت کاسپراسکای دیگه license key قبلی رو قبول نکرد لطفا اگر کسی license key جدیدو داره لینکشو قرار بده در ضمن ورژن 5.0.20

ممنونم :arrow:

MaFia
07-07-2005, 01:36
arg2005 جان

وقتي انتخاب كردي گزينه يه كي جديد رو انتخاب كن

arg2005
07-07-2005, 13:35
دستت درد نکنه مافیا جان

Gilopa
07-07-2005, 20:20
کرکی جان ممنونم.زحمت کشیدی

مافیا جان من از سایت اصلی نتونستم دانلودش کنم .لینکش خراب شده فکر کنم.

MaFia
08-07-2005, 00:04
gilopa جان تو دپ زده خرابه اما با خود ويندوز دانلود شد :shock: :wink:

Gilopa
08-07-2005, 04:22
ممنون.
راستی من خیلی وقت با leechget و intenet download کار میکنم.از َdap بدم اومده مخصوصا از موقعی که kaspears به عنوان جاسوس شناختتش.

Ali_k
08-07-2005, 05:20
سلام دوستان اینم یه آنتی Spy که تازه اومده و کارشم حرف نداره

Download:

Crack:

am
08-07-2005, 06:23
سلام دوستان
اگر کسی با دکتر وب از نظر نقاط ضعف و قدرت
اشنایی داره ممنون میشم به طور کامل و با مدرک اطلاعاتی به من بده؟؟

Dr Web 4.32b Anti virus

arg2005
09-07-2005, 19:46
سلام به همه

من یه آنتی اسپای خوب می خواستم که auto protection داشته باشه یعنی بتونه در موقع اتصال به اینترنت از نصب آنتی اسپای در کامپیوتر جلوگیری کنه
در ضمن آپدیت هم بشه
اگر کسی برنامه ای با این خصوصیات سراغ داره لطفا لینک دانلودش رو قرار بده .
لینک کرک فراموش نشه.

ممنونم

arkadas
09-07-2005, 22:41
am جان من خودم دکتر وب را قبول دارم و استفاده هم می کنم(البته نه همیشه) این انتی ویروس دارای هوش مصنویی پیشرفته ایی هستش و حتی یکبار یه ویروس دست نویس رفیقم را که هیچ انتی نشناخت دکتر وب شناختش.درسته تو دیتابیسش مثلا زده 79 هزار ولی این انتی ، ویروس های خیلی بیشتری را می شناسه.

به دلیل اینکه کد بسیاری از ویروس ها شبیه همه (البته نه همشون) این انتی ویروس بصورت هوشمند عمل می کنه و اگر کدی را ویروسی تشخیص بده بالا می اید حالا ممکنه اون رو به اسم نشناسه.اپ دیتش بسیار سبکه و ضرف چند دقیقه(2 دقیقه خود را بروز می رساند.فرمت های زیادی را هم می تونه اسکن کنه.مخصوصا برای این اینترنت دایل اپ انتی ویروس خوبی می تونه باشه چون اپ دیتش خیلی سبکه.

البته این صحبت های من زیاد فنی نبود.یادمه قبلا یکی از دوستان توضیحات کاملی در مورد این انتی ویروس ارایه کرده بودند.

Ali_k
10-07-2005, 04:12
arg2005, جان این آنتی اسپای که من معرفی کردم خوبه (خودم امتحان نکردم شما امتحان کن تا بقیه دوستان هم استفاده کنن) :wink:

am
10-07-2005, 05:20
میل کوچول جان دستت درد نکنه
دوستان اگه در مورد دکتر وب اطلاعات کاملی دارند ممنون میشم که در اختیارم قرار بدن

Ali_k
10-07-2005, 06:38
am
جان یه سری به سایت فارسیش بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
10-07-2005, 07:16
Trojan Remover 6.4.1

Fix:

Cracki
10-07-2005, 12:45
سلام...
یکی از دوستان در پیغامی از من پرسیده بودند که چطور میشه Database کاسپرسکای رو بیشتر کنند که از این به بعد بتونه Adware و Riskware ها رو هم تشخیص بده ... من هم در جواب دوستان اینجا اعلام میکنم که اگر کس دیگه ای نیز خواست که تغیراتی رو انجام بده از اینجا استفاده کنه.

شما برای این کار اول باید برید به قسمت Settings و این گزینه ای رو که Mouse بر روش قرار داره رو کلیک بکنید.

بعد از کلیک کردن گزینه Threats and Exclusions پنجره ای برای شما باز خواهد شد که شما در این پنجره یک مستطیل دراز را میبینید که توش نوشته Standard Database .... شما باید این قسمت رو با Redundant Database عوض کنید یعنی دقیقا مانند عکس پایین و بعد از انتخاب این گزینه کار را با زدن دکمه OK تمام میکنید.

بعد از انجام کار بالا شما کافیه که فقط یک بار آنتی ویروس خود را آپدیت کنید و بعد از آپدیت مشاهده خواهید کرد که Database آنتی ویروس شما افزایش چشم گیری را داشته است.

در ضمن دوستان اگر سوالی در مورد آنتی ویروس دارند چه بهتر که در تایپک مطرح شود تا که دوستان دیگه نیز استفاده بکنند.

parla
10-07-2005, 13:13
مرسي
راستي اين كاسپر سرعتو كم نميكنه
سيستمه من كه واقعا سرعتش كم شده

david_007
10-07-2005, 13:42
با سلامخدمت همه دوستان خوبم
به عرض برسونم بنده برای اینکه لایسنس کی مربوط به آنتی ویروس کاسپر اسکای ورژن5.0.20 لو نره همیشه اول آپدیت انرا بصورت فایل زیپ دانلود کرده و نرم افزار رو از روی هارد آپدیت میکردم اما به هر حال احتمالا به خاطر آپدیت کردن دیگر دوستان در سراسر این جهان هستی بالا خره این رج-کی هم لو رفت چون دیروز وقتی میخواستم از روی هارد اپدیت کنم پیغام داد که نمیتونم و باید با ادمین تماس بگیرید....
فکر میکنم رج -کی مورد نضر در اپدیت جدید جزو لیست سیاه است لطفا اگر به رج -کی جدید نیاز هست بنده را مطلع کنید و در باره این مطلب اظهار نظر بفرمائید با تشکر از همه david_007

hamilton
10-07-2005, 14:40
AntiVir Personal Edition 6.31.00.03

: VDF Update
حجم اولي:6.66MB
حجم اپديت :3.5MB
همين ديروز اين ورژن اومده.

پوریا
10-07-2005, 15:23
سلام به دوستان عزيز
نمي دونم چرا بعضي وقتها اين IMON تو نود 32 خاموش میشه یا رنگش خاستری میشه IMON برای چی هست؟
با تشکر :wink:

Mehdi_Best
10-07-2005, 16:38
با سلامخدمت همه دوستان خوبم
به عرض برسونم بنده برای اینکه لایسنس کی مربوط به آنتی ویروس کاسپر اسکای ورژن5.0.20 لو نره همیشه اول آپدیت انرا بصورت فایل زیپ دانلود کرده و نرم افزار رو از روی هارد آپدیت میکردم اما به هر حال احتمالا به خاطر آپدیت کردن دیگر دوستان در سراسر این جهان هستی بالا خره این رج-کی هم لو رفت چون دیروز وقتی میخواستم از روی هارد اپدیت کنم پیغام داد که نمیتونم و باید با ادمین تماس بگیرید....
فکر میکنم رج -کی مورد نضر در اپدیت جدید جزو لیست سیاه است لطفا اگر به رج -کی جدید نیاز هست بنده را مطلع کنید و در باره این مطلب اظهار نظر بفرمائید با تشکر از همه david_007

دوست خوبم سلام. اگه به چند پست قبل مراجعه كني خواهي ديد كه مافيا جان لينك ليسنس كي جديد رو كه كار مي كنه و مشكلي نداره رو گذاشته اند.

---------------------------------------------------

مرسي
راستي اين كاسپر سرعتو كم نميكنه
سيستمه من كه واقعا سرعتش كم شده

دوست خوبم سلام. متاسفانه يكي از معدود اشكالات كاسپرسكي كه واقعا يكي از بهترين آنتي ويروس هاي حال حاضر هست همين كم كردن سرعت سيستم هست.
البته تنظيماتش رو مي توني طوري تغيير بدي كه كمتر روي سرعت سيستم تاثير بگذاره.

پوریا
10-07-2005, 16:42
سلام به دوستان عزيز
نمي دونم چرا بعضي وقتها اين IMON تو نود 32 خاموش میشه یا رنگش خاستری میشه IMON برای چی هست؟
مهدی جان نظری به ما بنداز :wink:

hamilton
10-07-2005, 18:15
مهدي جان سلام.
در پاسخ به فرموده شما در مورد تاثير kaspersky بر روي سرعت سيستم بايد عرض كنم با وجودي كه بالاترين سطح ايمني اين انتي ويروس را انتخاب كرده ام بايد بگم واقعا روي سرعت سيستم من تاثير بدي نداشته و به نظر من اين برنامه فوق العاده است با كارايي بسيار بالا.
البته اينو گفتم تا افرادي كه ميخواهند اين انتي ويروس را انتخاب كنند با اگاهي اين كار را كرده باشند كه البته نبايد شرايط سخت افزاري و نرم افزاري سيستمها را ناديده گرفت.

david_007
10-07-2005, 20:50
سلام دوباره به همه
به عرض آقا مهدی برسونم که اتفاقا بنده همون لا یسنس کی رو داشتم اما باز هم آپدیت نشد ایندفعه به سرورش وصل میشم ببینم چی میشه بازم همه رو در جریان قرار میدم

Mehdi_Best
10-07-2005, 22:10
مهدي جان سلام.
در پاسخ به فرموده شما در مورد تاثير kaspersky بر روي سرعت سيستم بايد عرض كنم با وجودي كه بالاترين سطح ايمني اين انتي ويروس را انتخاب كرده ام بايد بگم واقعا روي سرعت سيستم من تاثير بدي نداشته و به نظر من اين برنامه فوق العاده است با كارايي بسيار بالا.
البته اينو گفتم تا افرادي كه ميخواهند اين انتي ويروس را انتخاب كنند با اگاهي اين كار را كرده باشند كه البته نبايد شرايط سخت افزاري و نرم افزاري سيستمها را ناديده گرفت.

دوست خوبم سلام. من خودم مدتها از كاسپرسكي پرسونال پرو استفاده مي كردم. الان هم براي تست چند روزي است كه كاسپرسكي 2006 رو نصب كرده ام اما باور كن كه اين حرف من نيست. بلكه خيلي از دوستان ديگر هم اشاره به اين نكته داشته اند كه سرعت سيستم كم مي شه.
به خيلي از موارد هم گير مي ده. من تنظيماتش رو در حد متوسط هم گذاشته ام اما باز هم نسبتا سرعت كم شده. در ضمن بگم كه سيستم من خوبه و سطح پايين نيست كه بگم به خاطر اينه.
البته نسبت به قبل خيلي بهتر شده. مخصوصا هنگام بالاآمدن ويندوز قبلا خيلي طول مي كشيد كه امير جان مدير انجمن كامپيوتر هم همين نكته رو متذكر شده بودند اما در اين نسخه 2006 واقعا اين مورد بهتر شده. اما به نظر من هر كي از كاسپرسكي استفاده كنه ضرر نمي كنه. مي ارزه اگه يك مقدار هم سرعتش كم بشه.

Ali_k
11-07-2005, 03:47
سلام دوباره به همه
به عرض آقا مهدی برسونم که اتفاقا بنده همون لا یسنس کی رو داشتم اما باز هم آپدیت نشد ایندفعه به سرورش وصل میشم ببینم چی میشه بازم همه رو در جریان قرار میدم
فکر کنم چون شما از روی هارد قبلش آپدیت کردی روی همین گزینه ای که ماله آپدیت شدن از هارده گذاشتی و این باعث میشه که آپدیت نشه (فکر کنم)
برو تو قسمت onfigure updaterوقسمت آپدیتو به سرور تبدیل کن

parla
11-07-2005, 09:12
اين كاسپر 2006كه ميگين همون 5.0.372.0 هستش

پوریا
11-07-2005, 09:27
سلام به دوستان عزيز
سلام به mehdi_best و تمام دوستان اقا مهدي من با نود يه مشكل پيدا كردم
در ضمن بين نود32 و نسخه جديد كاسپر كدوم بهتره؟
نود 32 يه خوبي كه داره سرعتو پايين نمياره و اپديت اون راحته(مثل كاسپر) بعد يه سوال داشتم اينه كه وقتي كه ما نود رو اپديت ميكنيم خود به خود ورژنش جديد ميشه ؟ اگر اين طوري باشه كه خيلي خوبه و يه امتياز براش ميشه نسبت به كاسپر يعني ديگه نبايد منتظر ورژن جديدش باشيم. با تشكر

Cracki
11-07-2005, 09:38
دوست عزیز کاسپرسکای 2006 اینیه که عکسش رو در پایین میبینی.

برای اینکه عکس های بیشتری رو از این آنتی ویروس بتونی ببینی و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت زیر برو.

Kaspersky Anti-Virus Personal 2006 6.0.13.177 Beta

Size: 8,75 MG
تا حدود 5 ماه دیگه بدون داشتن لیسنسه کی میتونید از این آنتی ویروس استفاده کنید.

parla
11-07-2005, 09:39
اقا ما از 2 تاش استفاده كرديم ....ولي الان كاسپر نصبه
من ازش خوشم اومده ولي نتونست ويروس جي فو
رو بشناسه و پاكش كنه حتي سايتش رفتم آنلاين هم نتونست
پاك كنه ولي بيت دفندر تونست
حالا ما كه بي خيال كاسپر نشديم....همينطوري گفتم

Mehdi_Best
11-07-2005, 09:50
اقا ما از 2 تاش استفاده كرديم ....ولي الان كاسپر نصبه
من ازش خوشم اومده ولي نتونست ويروس جي فو
رو بشناسه و پاكش كنه حتي سايتش رفتم آنلاين هم نتونست
پاك كنه ولي بيت دفندر تونست
حالا ما كه بي خيال كاسپر نشديم....همينطوري گفتم

تا اونجايي كه من اطلاع دارم كاسپرسكي ويروس جي فو رو كلين مي كنه. من نمي دونم چرا شما نتونستي اين كار رو بكني؟
---------------------------------------------
در جواب اون دوستمون كه گفتند 2006 همون 372 پرسونال پرو هست يا نه بايد بگم كه همونطور كه دوست عزيزم كركي عكس ورژن 2006 رو گذاشتند اين نسخه با پرسونال پرو فرق داره و به نظر من خيلي بهتر از نسخه هاي ديگر كاسپرسكي هست. امكانات زيادي هم بهش اضافه شده.
--------------------------------------------
در جواب دوست خوبمون كه سؤال كردند كه nod32 بهتره يا اين ورژن كاسپرسكي هم بايد بگم كه نمي شه يكي رو با قاطعيت انتخاب كرد. هر 2 خيلي عالي هستند. الان هم كه من كاسپرسكي 2006 رو هم نصب كرده و تست كردم واقعا نمي دونم كدوم رو پيشنهاد بدم. هر كدوم مزايا و معايبي دارند اما واقعا هر 2 حرف ندارند.

parla
11-07-2005, 09:59
باور كنين دروغم چيه.........نتونست
حتي تو سايتش رفتم...آنلاين فايبم اسكن كردم نتونست پاك كنه
ديگه نميدونم چي بگم

Mehdi_Best
11-07-2005, 10:08
دوست خوبم من كه نگفتم شما دروغ مي گي. من هيچ وقت چنين جسارتي نمي كنم. من فقط چيزي رو گفتم كه اطلاع داشتم

parla
11-07-2005, 10:12
راستي اين نسخه 2006 مثل اينكه لينكش ديگه نيست
ارور ميده............فعلا

parla
11-07-2005, 10:24
حالا بي خيال......اون جي فو پاك شد....البته با اون فايلي كه كركي داده بود
اقا ما تو همون سايت كه لينك داده بودين برا عكسش...يه لينك دانلود پيدا كرديم فعلن داريم دانلود ميكنيم خدا كنه همون 2006 باشه حجمش نوشته 9.7مگا

Cracki
11-07-2005, 10:51
Parla جان اونی که شما دانلود میکنید کاسپرسکای 2006است ولی نسخه پایینتر از این نسخه ای است که من قرار دادم..

من یک لینک دیگه گیر آوردم که یک نسخه بالاتر از اون نسخه ای است که در صفحه قبل گذاشتم.

Kaspersky Anti-Virus Personal 2006 6.0.13.178

Size: 8,78 MG

Mehdi_Best
11-07-2005, 12:12
سلام به دوستان عزيز

پوريا جان سلام. IMON براي محافظت از اينترنت است. اين هم كه خاموش مي شه رو بايد يه خورده بيشتر توضيح بدي. چه زمان هايي و در چه مواقعي خاموش يا خاكستري مي شه.
---------------------------------------
در مورد اينكه آيا با آپديت Nod32 ورژنش هم عوض مي شه يا نه بايد بگم كه اگه در تنظيمات ، گزينه مربوط به اين عمل رو فعال كني پس از آپديت ورژنش هم جديد خواهد شد.

nimo
11-07-2005, 15:16
Parla جان اونی که شما دانلود میکنید کاسپرسکای 2006است ولی نسخه پایینتر از این نسخه ای است که من قرار دادم..

من یک لینک دیگه گیر آوردم که یک نسخه بالاتر از اون نسخه ای است که در صفحه قبل گذاشتم.

كركي جان اين لينك از كار افتاده. لينك ديگري سراغ داري؟

پوریا
11-07-2005, 15:35
ممنون مهدي جان
بعضي وقت ها نميدونم چرا اينجوري ميشه مثلا وقتيكه فكر ميكنم خودشو اپديت نكرده يه سري ميزنم و ميبينم كه رنگش عوض شده و روش كليك ميكنم و setup میکنم دوباره درست میشه البته اینو بگم که اپدیتش حرف نداره ولی جدیدن دیر به دیر شده
ممنون

Mehdi_Best
11-07-2005, 16:39
پوريا جان سلام. راستش اينطوري كه شما گفتي چيزي به نظرم نرسيد كه بتونه دليل اين امر باشه. شرمنده. اما اگه مورد بهتري در اين مورد ديدي بگو شايد بتونم كمكي كنم.

borzou_one
11-07-2005, 17:55
این لینک جواب میده

exe

البته بدون دانلود منیجر با خود بروزر دانلود کنید من الان دارم با اپرا دانلود میکنم

مهدی جان یه سئوال :ایا این رو ورژن قبلی نصب میشه یا اینکه باید قبلیه را انیستال کرد

ممنون

borzou_one
11-07-2005, 18:22
Kaspersky Internet Security 2006

ftp://kav2006:*****@data.kaspersky.ru/6.0.13.178/KIS.6.0.13.178.exe

کرک :

البته با اپرا دانلود کنید

Cracki
11-07-2005, 18:28

كركي جان اين لينك از كار افتاده. لينك ديگري سراغ داري؟

به این سایت زیر برو و بر روی دانلود کلیک کن . در ضمن آخرین نسخه ای که اومده دانلود میشه نه اونی که تو خود سایت نوشته شده... یعنی اگر بر روی دانلود کلیک کنید این نسخه دانلود خواهد شد...

Kaspersky AntiVirus Personal 2006 6.13.178

borzou_one
11-07-2005, 18:40
این لینک جواب میده

exe

البته بدون دانلود منیجر با خود بروزر دانلود کنید من الان دارم با اپرا دانلود میکنم

مهدی جان یه سئوال :ایا این رو ورژن قبلی نصب میشه یا اینکه باید قبلیه را انیستال کرد

ممنون

حالا اینا ببینید:
ftp://ftp.kaspersky.com/beta/kav2006/KAV.6.0.12.167.exe

کرک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :shock: :shock: :wink: :arrow:

پوریا
11-07-2005, 18:48
منون ازت مهدی جان

taraneh00
11-07-2005, 18:56
سلام مهدی جان من تو درخواسته نرم افزارم نوشتم من تمامه اين تاپيکو خوندم ولی واقعاً نفهميدم کدونversionراميشه با کرکه سالمش استفاده کرد که جديدم باشه ممنون ميشم کمک کنيد kaspersky antivirus البته versin beta نباشه

Mehdi_Best
11-07-2005, 19:05
سلام دوست عزيزم. جديدترين نسخه كاسپرسكي كه بتا نباشه نسخه 372 پرسونال پرو هست كه من لينك دانلودش رو مي گذارم. اميدوارم كه به راحتي بتوني استفاده كني. البته نسخه 2006 بتا هم خيلي خوبه. عليرغم اينكه بتا هست اما مشكل خاصي نداره.

Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.372

لينك دانلود:

لينك كرك:

taraneh00
11-07-2005, 19:54
دستتون درد نکنه ممنون کار ميکنه

borzou_one
11-07-2005, 21:23
مهدی جان من کارسپرسکای 2006 را با کرک چند تا تایپیک جلوتر معرفی کردم
نظرتون چی هست ؟

nimo
11-07-2005, 21:52
ممنون از همه براي كاسپرسكي.

Mehdi_Best
11-07-2005, 22:00
برزو جان كاسپرسكي 2006 چون نسخه بتا هست تا حدود 5 ماه ديگه رايگان هست و نيازي به كرك نداره. در ضمن خيلي جالبه و واقعا از نسخه هاي قبلي بهتر شده. اگه در مورد اشغال رم سيستم يه كم بهتر بشه ديگه حرف نداره. يعني من فكر مي كنم در اون صورت خودم در استفاده ازش هيچ شكي نداشته باشم.

taraneh00
11-07-2005, 23:01
سلام به دوستان من دتوا مشکل دارم نميدونستم کجا مطرح کنم اگه جام اشتباهه منو راهنمای کنيد اولين مشکل اينه که من انتی ويروس kaspersky رو اinstal کردم خوبم کار ميکنه ولی zonealarm pro اين انتی ويروس را monitoring نميکنه چيکار کنم آيا ايرادی داره يا نه ?مشکله دوم بعد از نصب و دادن رجيستر کی بازم برنامه werboot spysweeperميزنه که 30 روز اعتبار داره اگه ممکنه کمک کنيد ممنون

Mehdi_Best
11-07-2005, 23:17
سلام دوست عزيز.
در مورد مشكل اولت بايد بگم كه هيچ اشكالي نداره و كاسپرسكي و زون آلارم با هم هيچ تداخلي پيدا نخواهند كرد.
در مورد مشكل دوم هم بايد بگم كه احتمالا سريال شما فاقد اعتبار هست. لطف كنيد بگيد كه از چه سريالي استفاده مي كنيد. همچنين ورژن دقيق آنتي اسپاي وير خود رو هم بگيد.
در ضمن آنتي اسپاي ويرهاي بهتري هم هستند كه استفاده بكنيد.

taraneh00
11-07-2005, 23:23
اگه anti spywareبهتری سراغ داريد لطف کنيد بگين ممنون

Mehdi_Best
11-07-2005, 23:31
يكيش اينه:

ad-aware se pro 1.06

MaFia
12-07-2005, 03:06
Symantec Antivirus Corporate Edition v10.0.1.1000

32bit client version

Gilopa
12-07-2005, 06:32
اینم از سایت بید دیفندر به صورت فارسی که البته کانل نیست هنوز:

arkadas
12-07-2005, 14:22
taranrh جان در تکمیل صحبت های اقا مهدی بگم که zonealarm فقط نورتون و مک افی را مونیتور می کنه و توی سایتش هم یک upgrade مخصوص برای کاربران نورتون و مک افی گذاشته است.

pedramonline
12-07-2005, 15:33
مهدي جان آخرين كاسپري كه معرفي كردي Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.372 اين هست .

حجمش 12 مگ هست . من فكر كنم مخصوص ايكس پي باشه .

نميتوني با حجم 20 مگ به بالاي همين ورژن رو بزاري . چرا كه اون روي 98 هم بايد جواب بده .

ممنون عزيز :oops:

Mehdi_Best
12-07-2005, 15:43
پدرام جان اون لينك اگه اشتباه نكنم براي ويندوز 98 هم كار مي كنه. در سايتش هم همين يك ورژن رو گذاشته كه احتمالا براي تمام ويندوزها كار مي كنه. قبلا كه نسخه 5.0.20 بود يك نسخه بود كه فقط ايكس پي و يك نسخه هم 98 و يك نسخه هم براي كليه ويندوزها.

Cracki
12-07-2005, 19:47
پدرام جان همونطور که مهدی جان نیز اشاره کرد این نسخه ای رو که مهدی گذاشته بر روی همه این سیستم های عاملی که در پایین میبینی کار میکنه.

برای دانلود Kaspersky Personal Pro 5.0.373 نیز یا میتونی از لینکی که مهدی جان داده دانلود کنی و یا اگر از اونجا نتونستی میتونی این سایت پایین رو که در داخلش 10 لینک مختلف برای دانلود این نسخه قرار داده شده رو باز کنی و یکی را انتخاب کرده و دانلود کنی.

hamilton
12-07-2005, 21:04
با سلام.
افرادي كه از انتي ويروس kaspersky ورژن 2006 beta استفاده ميكنند چه تفاوتها و امكاناتي در اين نسخه در مقايسه با ورژن personal pro 5.0.372 وجود داره و ايا اين نسخه را دانلود كنم؟من از personal pro استفاده ميكنم.

pedramonline
13-07-2005, 00:51
دوستان ممنون . به جوابم رسيدم .

در ضمن آقاي هميلتن لينك قبلي كار ميداد .
راستي بابت زحماتي كه ميكشيد ممنون .
هميلتون و مهدي و ... :oops: :roll:

sayedreza
13-07-2005, 01:56
يكيش اينه:

ad-aware se pro 1.06

RESUM رو ساپورت نميكرد با هزار بسم الله شروع كردم رو 89درصد موند كه موند :(
آقا مهدي مخلصيم :wink:

ooje_asman
13-07-2005, 05:04
با سلام به رفقا و خدا قوت به همگی
آقا دسگاه ما ویروس گرفته حسابی و ویروس افتاده به جان فایل های اجرایی و امانشون رو بریده اینم عکسش و شماره ویروس ها تو 53 درصد به 190 رسیده و کاسپرسکی هم اکثرا نمی تونه حلش کنه و این پیام رو میده حال من بایس چیکا کنم مرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمک کنید که حسابی دسگا داره قاط می زنه مرسی

ooje_asman
13-07-2005, 06:29
رفقا بعد اسکن کامل حدود 405 تا از این ویروس پیدا کرد و من دکمه Treat all رو زدم و همه رو از بیخ کند اگه بعدن دوباره پیدا نشه محشره این کاسپرسکی

Gilopa
13-07-2005, 07:10
تو opion باید دستکاری کنی تا موقع اسکن پاکش کنه.منم همین مشکل داشتم.شاید عکسش واست بعدا بذارم.

albert
13-07-2005, 09:04
با سلام :
من از آنتی ویروس nod32 استفاده می کنم . البته به دلیل سرعت بالای اون در اسکن فایلها چون انتخاب آنتی ویروس کاملا سلیقه ای است . تنها مشکل اون که بعضی آنتی ویروسها هم اونو دارند اینه که فقط به صورت online به روز میشه و مشکل اونجائی پیدا میشه که بخوای ویندوز رو عوض کنی . کل به روز رسانی که تا اون تاریخ انجام دادی از بین میره . حالا عرض بنده اینه که شما راهی برای حل این مشکل ندارید . مثلا اینکه یه سایتی رو معرفی کنین که فایل up date اونو بذاره . یا اینکه بشه یه جوری up date ای رو که انجام دادی ذخیره کرد . در ضمن آیا شما پیشنهاد دیگری دارید که سرعت اسکن اون تقریبا به اندازه nod32 باشه و بهتر از اون عمل کنه.
با تشکر

Mehdi_Best
13-07-2005, 11:21
albert جان در مورد اينكه آنتي ويروسي هست كه به سرعت nod32 اسكن كنه بايد بگم كه نه. بيشترين سرعت رو Nod32 داره.
در مورد آپديتهاش هم خيلي راحت ذخيره مي شه كرد. در شاخه نصب برنامه چند فايل به اين اسامي كه در پايين مي نويسم ذخيره مي كنه كه اگه اونها رو در جايي ذخيره كني و بعد از نصب دوباره ويندوز در همون شاخه كپي كني و يك بار سيستم رو ريستارت كني همون آپديتها رو مي شناسه.

albert
13-07-2005, 12:47
ممنون ولی چرا اسم فایلها رو ننوشتی

arkadas
14-07-2005, 02:43
albert جان این پوشه را کپی بگیر:
c:/program files/eset/updfiles

و همچنین این فایل ها را :
nod32.000
وnod32.002وnod32.003وnod32.004وnod32.005وnod3 2.006

و هر وقت ویندوز را عوض کردی replace کن.

Ali_k
14-07-2005, 05:32
McAfee Internet Security Suite 7 [Retail]
Download:

------------
راستی مهدی جان هر وقت میدونی یه تاپیک بزن تا دانلود آنتی ویروسا را اونجا معرفی کنیم.

albert
14-07-2005, 06:44
باسلام:
چند تا خواهش از شما داشتم . اول اینکه از کجا بفهمیم از کدوم ورژن nod32 استفاده می کنیم . دوم اینکه از کجا بفهمیم که nod32 رجیستر شده . در آخر هم اینکه اگه ممکنه لینک nod32 که بتا نباشه و در ضمن administer هم باشه رو به همراه کرکش بگین چون واقعا با این تاپیک 30 صفحه ای که درست شده آدم یه خرده قاطی میکنه.خواهشا فقط لینک و کرکی رو که معرفی میکنین کار کنه که آدم بعد از دانلود ، اون هم با این سرعتهای پایین اعصابش خرد نشه . در ضمن آیا آنتی ویروسهایkaspersky و BitDefender این امکان رو دارن تا فایلهای up dateاونا رو مثل nod32 که فرمودید، بشه یه جوری ذخیره کرد تا بعد از نصب ویندوز مجدد از اونا استفاده کرد .
با تشکر

nimaoy
14-07-2005, 08:17
چرا گاهی اوقات IMON آنتی ویروس NOD32 من خاموش است و من باید دستی آن را فعال کنم؟؟؟

Mehdi_Best
14-07-2005, 09:25

nod32.000

دوست عزيز شرمنده. من يادم رفت آخر پستم اسم فايلها رو بنويسم. اما دوست خوبم ميلاد جان زحمتش رو كشيدند.
----------------------------
ميلاد جان اون پوشه updfiles رو فكر مي كنم نيازي نباشه كپي كنن. چون من خودم يكي دو بار روي 2 سيستم تست كردم و فقط همون فايلها كافي بود و اون پوشه نيازي نبود.

باسلام:
چند تا خواهش از شما داشتم . اول اینکه از کجا بفهمیم از کدوم ورژن nod32 استفاده می کنیم . دوم اینکه از کجا بفهمیم که nod32 رجیستر شده . در آخر هم اینکه اگه ممکنه لینک nod32 که بتا نباشه و در ضمن administer هم باشه رو به همراه کرکش بگین چون واقعا با این تاپیک 30 صفحه ای که درست شده آدم یه خرده قاطی میکنه.خواهشا فقط لینک و کرکی رو که معرفی میکنین کار کنه که آدم بعد از دانلود ، اون هم با این سرعتهای پایین اعصابش خرد نشه . در ضمن آیا آنتی ویروسهایkaspersky و BitDefender این امکان رو دارن تا فایلهای up dateاونا رو مثل nod32 که فرمودید، بشه یه جوری ذخیره کرد تا بعد از نصب ویندوز مجدد از اونا استفاده کرد .
با تشکر

آلبرت جان سلام. nod32 يك نسخه ادمين داره كه وقتي نصب كني ديگه نيازي به رجيستر كردن نداره و فقط كافيه كه يوزرنيم و پسورد براي آپديت كردن داشته باشي. من در پايين همين پست لينك دانلود آخرين نسخه ادمينش رو مي دم و همينطور يوزرنيم و پسورد براي آپديت كردن! (اين دفعه ديگه يادم نمي ره!)
:wink: در مورد ذخيره كردن آپديت هاي كاسپرسكي و بيت دفندر هم قبلا صحبت شده اگه يه جستجو بكني به جواب خواهي رسيد.

لينك دانلود نسخه ادمين nod32 ورژن 2.5.25:

يوزرنيم و پسورد براي آپديت:

nimaoy
14-07-2005, 10:58
مهدي جان چرا گاهی اوقات IMON آنتی ویروس NOD32 من خاموش است و من باید دستی آن را فعال کنم؟؟؟

arkadas
14-07-2005, 16:16
مهدی جان وقتی امتحان کردی خاب یعنی درسته دیگه ،حرف شما کاملا مورد تاییده :wink:
<<<<<<<<>>>>>>>>
همانطور که مهدی جان فرمودند البرت جان میتونی با یه سرچ در مورد نگه داشتن اپ دیت های بیت و کاسپرسکی به جواب برسی ولی اینجا من یه بار دیگه اینو می گم:
برای بیت دفندر
محتویات این پوشه را کپی بگیر:
C:\Program Files\Common Files\Softwin\BitDefender Scan Server\Plugins

برای کاسپرسکی:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal\5.0\Base

Mehdi_Best
14-07-2005, 17:18
سلام. اگه به اين لينك برويد مي توانيد آپديت كلي بيت دفندر رو دانلود كرده و روي هر سيستمي كه خواستيد اضافه كنيد. فقط به اين آدرس كه رفتيد در قسمت بيت دفندر 8 پروفشنال و روي weekly.exe كليك كرده و دانلود كنيد.

براي كاسپرسكي هم به اين لينك برويد:

راستي يك سريال هست كه بيت دفندر رو به راحتي رجيستر كرده و بعد از آپديت هم مشكلي برايش پيش نمي آد. اين هم اون سريال:

243C4-A1BAB-F9EF6-08D29

Gilopa
14-07-2005, 19:26

nod32.000

دوست عزيز شرمنده. من يادم رفت آخر پستم اسم فايلها رو بنويسم. اما دوست خوبم ميلاد جان زحمتش رو كشيدند.
----------------------------
ميلاد جان اون پوشه updfiles رو فكر مي كنم نيازي نباشه كپي كنن. چون من خودم يكي دو بار روي 2 سيستم تست كردم و فقط همون فايلها كافي بود و اون پوشه نيازي نبود.

باسلام:
با تشکر

آلبرت جان سلام. nod32 يك نسخه ادمين داره كه وقتي نصب كني ديگه نيازي به رجيستر كردن نداره و فقط كافيه كه يوزرنيم و پسورد براي آپديت كردن داشته باشي. من در پايين همين پست لينك دانلود آخرين نسخه ادمينش رو مي دم و همينطور يوزرنيم و پسورد براي آپديت كردن! (اين دفعه ديگه يادم نمي ره!)
:wink: در مورد ذخيره كردن آپديت هاي كاسپرسكي و بيت دفندر هم قبلا صحبت شده اگه يه جستجو بكني به جواب خواهي رسيد.

لينك دانلود نسخه ادمين nod32 ورژن 2.5.25:

يوزرنيم و پسورد براي آپديت:

مهدی جان تروخدا ناراحت نشیا بخدا قصدی ندارما .

ولی این لینکی که گذاشتی من قبلا دانلود کرده بودم .همونی که شما گذاشتی .
نسخه TRIAL هستش .اینم عکسش باور کن همین رو دانلود کردم و دروغ نمیگم .بعد اینکه پسوردش معلومه که ور÷ن آزمایشیه چون Beta64 هستش.

همانطور که میبینی نوشته نسخه trial و 28 روزم نمونده بیشتر .عکس پایینم واسه اینه که نشون بدم همین نسخست.

آقا مهدی بعد اینکه این کاسپرسکای 2006 چرا انقدر فضای رم رو میگیره دیوونم کرد اصلا نمیشه موقع اینترنت ازش استفاده کرد البته من 2 تا آنتی ویروس نصب همزمان برام نمیتونم زیاد انتظار داشته باشم.

parla
14-07-2005, 23:47
آقا يكي يه لينك معتبر بده ما اين كاسپر 2006 رو دانلود كنيم
ممنونم از بعضيها ....ولي من نسخهKaspersky AntiVirus
Personal 2006 6.13.178
رو ميخوام

hamilton
15-07-2005, 08:34
دوست خوبم parla جان
به اين لينك برو حتما مشكلت حل ميشه:
روي دانلود كليك كن.
حجم:8.9MB

Mehdi_Best
15-07-2005, 16:04
گيلوپا جان سلام. هيچ دليلي براي ناراحتي نداره. هر كسي چيزي رو كه مي بينه و فكر مي كنه درسته بايد بگه. همونطور كه شما اين كار رو كردي. اتفاقا اينطوري اگه اشتباهي شده باشه يا من به اشتباهم پي مي برم يا شما.
در مورد اون فايل بايد بگم كه من و خيلي از بچه هايي كه از nod32 استفاده مي كنند همين فايل رو دانلود كرديم و استفاده هم مي كنيم و ورژن ادمين هست. اما يه چيزه جالبي كه nod32 داره اينه كه اگه حتي ورژن ادمينش رو نصب كني اما از سايت eval نود آپديت كني به تريال تبديل مي شه. اما اگه در setup آپديت و در قسمت سروري كه بايد انتخاب كني choose automatically رو انتخاب كرده و يوزرنيم و پسورد رو beta64 بگذاري نسخه به تريال تبديل نمي شه و همون نسخه ادمين باقي خواهد ماند.
اين هم عكسي كه از سيستم خودم گرفتم و آخرين آپديت هم شده و نسخه كماكان فول هست و تريال نشده.

------------------------------------------------

در مورد كاسپرسكي 2006 هم بايد بگم كه واقعا عاليه و خيلي خوشدست و خوش قيافه هم شده اما متاسفانه روي سرعت سيستم به شدت تاثير مي گذاره. من خودم يكي دو روز استفاده كردم و فعلا از خيرش گذشته ام مگه اينكه در نسخه final 2006 كه قراره بياد اين مشكل برطرف شده باشه. البته به غير از كاهش سرعت مي شه گفت كه مشكل خاصي نداره. البته به قول يكي از بچه ها به همه چيز گير مي ده.

hamilton
15-07-2005, 17:31
با سلام.
در مورد kaspersky 2006 beta ميخواستم بگم كه در حال حاظر اين انتي ويروس اشكالاتي داره كه باعث ايجاد مشكلاتي براي من شد به همين دليل توصيه ميكنم دوستان از نسخه personal pro استفاده كنند از جمله جلوي اجراي برخي برنامه ها را ميگيره.البته اين تجربه من بود كه خواستم در اختيار دوستان قرار بدم تا براي انها مشكلي ايجاد نكنه.البته مشكل مهمتري هم ايجاد شده كه در حال بررسي اون هستم تا ببينم به اين برنامه ارتباطي داره يا نه.
از ساير دوستان هم ميخوام كه نظراتشون را در مورد اين ورژن بتا بدند تا بچه ها دچار مشكل نشوند.

borzou_one
15-07-2005, 17:39
مهدي جان سلا نظرتون درمورد اين نسخه از نود جيه
فكر كنم نسخه روسي باشه اكه لازم بود بفرماييد تا لينك دانلود رامعرفي كنم
NOD32.v2.50.26.Russian [SpyNet]

Mehdi_Best
15-07-2005, 17:47
برزو جان من اين نسخه كه شما مي گي رو نديدم هنوز. اما اگه لينك بدي كه ممنون مي شيم.

borzou_one
15-07-2005, 18:37
مهدي جان اين هم لينك
لطفا نظرتون را بفرماييد
قربانت ممنون

sayedreza
15-07-2005, 21:27
سلام
بچه ها اينو كه علامت زدم ببينين با هر بار روشن شدن سيستم شروع ميكنه به اسكن (بنظرم)
هر چي باش ور رفتم نشد غير فعالش كنم نميدونم چيكارش كنم .
اولا يكي به من بگه چيه اين و اشكالي نداره غير فعالش كنم؟
ثانيا : به كدوم تنظيماتش دست بزنم كه درست بشه (البته تو سيستم تراي هستش ولي اسكن ميكنه)
ممنون

Sinagood
15-07-2005, 22:03
نه اين آمار ماله on-demand scanner هست شما ناراحت نباش

Beelzebub
15-07-2005, 23:51
یه سوال داشتم من دنبال چنتا کتاب تو اینترنت بودم
نویسنده یکی از کتابها Kris Kaspersky بود حالا می خوام ببینم
این اسم ربطی به این شرکت کسپرسکای داره یا تشابه اسمیه
ببخشید اگه تو این قسمت گذاشتم دیدم به انتی ویروس ربط داره
گذاشتیمش همینجا.

Gilopa
16-07-2005, 06:14
گيلوپا جان سلام. هيچ دليلي براي ناراحتي نداره. هر كسي چيزي رو كه مي بينه و فكر مي كنه درسته بايد بگه. همونطور كه شما اين كار رو كردي. اتفاقا اينطوري اگه اشتباهي شده باشه يا من به اشتباهم پي مي برم يا شما.
در مورد اون فايل بايد بگم كه من و خيلي از بچه هايي كه از nod32 استفاده مي كنند همين فايل رو دانلود كرديم و استفاده هم مي كنيم و ورژن ادمين هست. اما يه چيزه جالبي كه nod32 داره اينه كه اگه حتي ورژن ادمينش رو نصب كني اما از سايت eval نود آپديت كني به تريال تبديل مي شه. اما اگه در setup آپديت و در قسمت سروري كه بايد انتخاب كني choose automatically رو انتخاب كرده و يوزرنيم و پسورد رو beta64 بگذاري نسخه به تريال تبديل نمي شه و همون نسخه ادمين باقي خواهد ماند.
اين هم عكسي كه از سيستم خودم گرفتم و آخرين آپديت هم شده و نسخه كماكان فول هست و تريال نشده.

------------------------------------------------

در مورد كاسپرسكي 2006 هم بايد بگم كه واقعا عاليه و خيلي خوشدست و خوش قيافه هم شده اما متاسفانه روي سرعت سيستم به شدت تاثير مي گذاره. من خودم يكي دو روز استفاده كردم و فعلا از خيرش گذشته ام مگه اينكه در نسخه final 2006 كه قراره بياد اين مشكل برطرف شده باشه. البته به غير از كاهش سرعت مي شه گفت كه مشكل خاصي نداره. البته به قول يكي از بچه ها به همه چيز گير مي ده.

آقا ممنون.ولی من خواب با همین بتا 64 از اول کردم.تریال شده.بعد اینکهکلا مهدی جان دلیلش چیه این آنتی ویروس زیاد به رجیستر و کرک گیر نمیده.یعنی میخواد بازار گرمی کنه.....البته نظر من ولی یکم عجیب واسم. :wink: :arrow:

Mehdi_Best
16-07-2005, 07:15
gilopa جان سلام. اينكه شما هم با beta64 آپديت كرده اي و تريال شده فكر مي كنم به اين خاطر باشه كه از سرور eval آپديت كرده اي. وگرنه نبايد تريال بشه.
در مورد اينكه چرا به كرك و رجيستر شدن گير نمي ده هم بايد بگم كه Nod32 كلا به 2 مورد گير مي ده. يكي اينكه همه آنتي ويروس ها رو مي شه از سايتشون دانلود كرد اما Nod32 اجازه اين كار رو نمي ده. يعني نسخه تريال رو مي شه دانلود كرد اما نسخه ادمين و استاندارد رو فقط با يوزرنيم و پسورد مي شه دانلود كرد كه يوزرنيم و پسورد رو هم كساني دارند كه اين آنتي ويروس رو خريداري كرده باشند.
ولي اگه يك نفر مثلا من يا شما بتونيم از طريقي نسخه ادمين يا استاندارد رو به دست آورده و آپلود كنيم كار بقيه رو راحت كرده ايم. در اين هنگام مشكل بعدي پيش مي آيد كه آپديت كردنش هست. يعني اين آنتي ويروس بر عكس بقيه آنتي ويروس ها كه براي آپديت يوزرنيم و پسورد نمي خواهند اين آنتي ويروس در هنگام آپديت همونطور كه مشاهده كرده اي يوزرنيم و پسورد مي خواهد. البته تنها چيزي كه اين وسط جاي سؤال داره كه اين پسورد بتا 64 (كه البته تا چند وقت پيش بتا 25 بود و با اين يوزرنيم و پسورد آپديت مي شد و بعد بلاك شد و بتا 64 فعال شد) چرا از طرف شركت eset كار مي كنه و مشكلي نداره. چون در خيلي از سايت ها اين يوزرنيم و پسورد اعلام شده و طبعا بايد بلاك بشه.

eminem_rap
16-07-2005, 20:06
این روش رو برای نامحدود کردن nod32 یکی امتحان کنه نتیجه رو بگه
نسخه ی تریال نود32 رو دانلود کنید
تاریخ را به سال 2019 ببرید
نود را نصب کنید
ریستارت نکنید
حالا تاریخ را به 2005 برگردانید اینجوری به نظر میاد درست بشه :wink:

arkadas
17-07-2005, 01:06
دوستان کسی لینکی سراغ داره که تمام اپ دیت های pc cilin internet security 12 را که تا حالا اومده تو یه بسته ،دانلود کنم.

Ali_k
17-07-2005, 06:49
BlackICE PC Protection/ Server Protection 3.6

اینم یه فایروال معروف که یه نسخه سرور داره یه نسخه معمولی:
Download BlackICE PC Protection

Download BlackICE Server Protection

Registration

Mehdi_Best
17-07-2005, 07:22
این روش رو برای نامحدود کردن nod32 یکی امتحان کنه نتیجه رو بگه
نسخه ی تریال نود32 رو دانلود کنید
تاریخ را به سال 2019 ببرید
نود را نصب کنید
ریستارت نکنید
حالا تاریخ را به 2005 برگردانید اینجوری به نظر میاد درست بشه :wink:

سلام. اگه قرار باشه از نسخه تريال nod32 استفاده كنيم كه نياز به اين كارها نيست. يك كرك خيلي خوب هست كه وقتي از اون كرك استفاده كني تعداد روزهاي تريال به بالاي 16 ميليون روز !!!! تبديل مي شه!!!
در مورد اين پسوردها هم كه دادي اينها يا كار نمي كنند يا اگه كار كنند سريعا مدت استفاده شون تموم مي شه اما يوزرنيم و پسورد beta64 حالا حالاها كار مي كنه و مشكلي براي آپديت نيست.

sAsAn.K
17-07-2005, 12:36
خودم میدونم که کرک هم داره ولی میخواستم بدونم این کار رو میشه کرد یا نه ضمنا الان دارم با یدونه از اون سریال ها آپدیت میکنم

sAsAn.K
17-07-2005, 12:36
من همون eminem_rap هستم ها

sAsAn.K
17-07-2005, 12:38
آقا یکی لینک کرک و طریقه ی کرک کردن bitdefender 8.0.201 pro plus رو فارسی توضیح بده مال من با یک کرک وقتی میخوام آپدیت کنم مینویسه your key is not valid

AveCina
17-07-2005, 12:54
خب چرا با دو تا اکانت ؟
خب مگه مشکل نود چیه ؟ من چون خودم با بیت کار نکردم نمیدونم ! اما خب باید کرک و توضیحش تویه صحه هایه قبلی باشه دیگه ! 20 صفحه بحث :arrow: هست !

Masoud.ebi
17-07-2005, 22:21
عزیزم سودا جان
ما که نگفتیم حتما کار میکنه
گفتم شاید این باشه چون من نسخه تریال رو ندارم گفتم بذارم تا بروبچ که تریال دارند تستش کنند
حالا اینجور که معلومه و شما ظاهرا تستش کردی و جواب نداده بسیار خوب دمت هم گرم گرم
بای

Beelzebub
18-07-2005, 00:53
آقا چرا کسی جواب سوال ما رو نمیده :| :| :|

MaFia
18-07-2005, 01:31
Beelzebub جان منظورت اين كتاب هست
Hacker Disassembling Uncovered
by Kris Kaspersky (ed) ISBN:1931769222
A-LIST Publishing © 2003 (584 pages
بعيد مي دونم چون اسمي از ايشون من در مورد ساخت و ... اين آنتي ويروس نديدم

Beelzebub
18-07-2005, 02:08
ممنون مافیا پس هیچ ربطی به هم ندارن
می تونی لینک کتابای دیگه شو برام بزاری
چون پیدا نمی کنم بجز اینی که معرفی کردی
چون اینو قبلا گرفتمش
اگه چیزی پیدا کردی تو همون تاپیک کتابا بزار
بازم ممنون

sAsAn.K
18-07-2005, 06:48
این یه رجیستری پچ با حال برای نود حال منید
:wink:

hamilton
18-07-2005, 07:32
اين هم نسخه فول از انتي ويروس MacAfee كه قابليت اپديت براي ايرانيها را بدون هيچ مشكلي داراست:

MacAfee virusscan 8.0i
لينك دانلود:
حجم:12.2MB
اين نسخه enterprise ميباشد كه مشكل اپديت براي ايرانيان را هم نداره.از مزيتهاي اين انتي ويروس ميتوان به سرعت بسيار زياد ان در زمان اسكن كردن و عدم كاهش سرعت ويندوز در هنگام اجراي اوليه انرا نام برد.

Mehdi_Best
18-07-2005, 08:17
براي آپديت اين نسخه از مك آفي كه دوست خوبمون hamilton معرفي كرده اند به اين لينك برويد:

در اين صفحه در جلوي ويندوز روي فايل exe كليك كنيد.

Gangster_Benington
18-07-2005, 14:01
آقا دستتون درد نكنه ميشه يه مقايسه بين MacAfee & Norton Antivirus بكنيد؟؟؟

hamilton
19-07-2005, 06:58
اين هم تقديم به دوستداران انتي ويروس پاندا:

Panda Titanium Antivirus 2005 4.02.00
لينك دانلود:

حجم:28MB

Panda Platinum Internet Security 2005 9.02.00

لينك دانلود:

حجم:34MB

اميدوارم بتونيد به راحتي از اين محصولات استفاده كنيد.

Mehdi_Best
19-07-2005, 07:12
آقا دستتون درد نكنه ميشه يه مقايسه بين MacAfee & Norton Antivirus بكنيد؟؟؟

سلام دوست عزيز. اولين تفاوتشون رو من بگم كه نورتون دشمن رم و سرعت سيستم است. اما مك آفي نسخه به خصوص نسخه اينترپرايز خيلي كمتر رم رو اشغال مي كنه. من قبلا از مك آفي اينترپرايز استفاده مي كردم و انصافا از نظر سرعت اصلا مشكلي نداشتم.

Soda
19-07-2005, 13:30
دوميش رو هم من بگم
مك آفي از لحاظ اينترفيس ضعيف تر از نورتون هست
ولي مك آفي از لحاظ هوش مصنوعي در پيدا كردن ويروسهاي ناشناخته بهتر عمل ميكنه

pedramonline
19-07-2005, 19:47
دوميش رو هم من بگم
مك آفي از لحاظ اينترفيس ضعيف تر از نورتون هست
ولي مك آفي از لحاظ هوش مصنوعي در پيدا كردن ويروسهاي ناشناخته بهتر عمل ميكنه

بله . و من اين مورد رو خيلي جاها ديدم .

نكته بسيار ظريفي رو اشاره كرديد .

ooje_asman
21-07-2005, 07:18
با سلام من وقتی ویندوز رو می ذارم برا آپدیت می ره فایل microsoft windows installer 3.1 رو نصب می کنه ولی مشکل از جایی شروع می شه که من با کاسپرسکی می خام دسگا رو اسکن کنم که وسطای کار این ارور رو میده منم مجبور می شم اون برنامه رو حذف کنم می شه بگین علت چیه

Soda
21-07-2005, 07:35
با سلام دوست عزيز منم اين مشكل رو داشتم
فكر كنم با آپديت كردن كاسپر و گرفتن نسخه جديد كه بچه ها قبلا لينكشو دادن اين مشكل حل بشه
6.0.13.178

ooje_asman
21-07-2005, 07:40
با سلام سودا جون من هر روز اونو آپدیت می کنم و در ضمن نسخه من 2006 beta هست

Soda
21-07-2005, 08:07
ببين اينجوري خيلي بد شد من رو يه پست الكي انداختي. چون شما اگه دقت ميكردي من نسخه اي كه بايد دانلود بشه رو گفتم 6.0.13.178 در صورتي كه اونجوري كه از عكس برميآد شما نسخه 6.0.12.167 رو داري
شما ميتوني بري تو add/remove و ms installer 3.0 رو حذفش كني شايد اينطوري هم درست بشه تازه automatic update ويندوز رو خاموش كني به صلاحته

ooje_asman
21-07-2005, 08:39
خب حالا این نسخه رو می شه دانلود کنم از کجا و آیا جداگانه بایس دانلودش کنم یا می شه آپگریت هم کرد و از کجا مرسی

Soda
21-07-2005, 08:56
بابا گفتم كه بچه ها تو همين تاپيك تو صفحات قبلي لينكشو دادن
يا صبر كن آقا مهدي بياد لينك بده حالا يا ديگر بچه هاي انجمن

Mehdi_Best
21-07-2005, 10:18
اوج آسمان عزيز سلام.
اين لينك همون نسخه اي است كه سودا گفته.

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/6.0.13.178/KAV.6.0.13.178.exe

nimaoy
21-07-2005, 10:26
دوستان من به تازگي از برنامه ewido security suitr استفاده می کنم..واقعا فوق العاده است...از تمام آنتی اسپایورهائی هم که داشتم بهتر است..به نظر من اگر این رو سیستم نصب باشه دیگه به هیچ آنتی لسپایوری احتیاج نیست...حتما امتحان کنید .
در ضمن اين سريال برنامه است :2647-9115-6675-4837

برنامه را هم از خود سايت مي توانيد دانلود كنيد....دوستان عزيز مانند مهدي جان و سداي عزيز لطفا نظرات خود را بفرمايند.

nimaoy
21-07-2005, 14:47
مهدي جان به نظرت از چه آنتي اسژايوري استفاده كنم بهتر است؟

من قبلا spyware doctor و ad-aware داشتم...ولی سپس pestpatrol ورژن 5 را نصب کردم و دیدم که آن چند تا اسپاور دیگر پیدا کرد...در حال حاضر هم ewido را دارم....

می شود لطفا راهنمائی بفرمائید

Mehdi_Best
21-07-2005, 17:23
نيما جان من خودم در حال حاضر فقط از همين آنتي اسپاي وير استفاده مي كنم. قبلا از ad-aware se pro - counterspy - spy sweeper - spy detector - spy doctor و چندتاي ديگه استفاده مي كردم اما اين يكي واقعا معركه است. تا امروز 171.619 اسپايوير، ادوير، تروجان و غيره مي شناسه.

borzou_one
21-07-2005, 21:43
Kaspersky Antivirus 2006 "full"

صفحه دانلود که البته روسی هست وشما میتونید ازپائین صفحه برنامه وکرک رادانلود کنید

Ali_k
22-07-2005, 01:16
SpywareStopper v9.0
این توضیحاتش:
SpywareStopper Prevents all Known spyware from loading or running on your
computer. With realtime cookie management complete with logs and alerts you'll
never have another spyware or tracking cookie stored on your computer ever
again.

Coupled with powerful cleaning options, Home page hijacking prevention and
Windows Services Control Panel, SpywareStopper is a very powerful application.
DOWNLOAD:

CRACK:

Soda
22-07-2005, 11:32
آقا يه ضعف ديگه از بيت ديفندر كه كمترين ضعف رو داره
شما وقتي كه فايروالش فعاله كرم اينترنتي ساسر به سيستمتون حمله ميكنه و وارد هم ميشه اما بيت ديفندر انگار نه انگار
اما فاير وال كاسپر اسكي يا بهتر بگم آنتي هكرش كه يكي از ضعيف ترين فايروالهاست اجازه اينكارو به ساسر نميده
تازه چرا اين بيت ديفندر internet monitoring نداره من نمي دونم همه الان يه همچين گزينه اي رو دارن و لازم هم هست باتوجه به تروجانهاي زيادي كه تو سايتهاي كرك وجود داره اين گزينه تو همه ضد ويروسها الزاميه كه فعلا تو bitdefender 8.0.201 plus pro وجود نداره كه به احتمال خيلي زياد تو نسخه جديدش اينو قرار ميده
البته اميدوارم چون ماشا الله اينقدر سرشون شلوغ اضافه كردن ويروس به ديتابيسشون هست كه ديگه وقت اينجور كارا رو ندارن نزديك 200000 تااااااااااااااااااااا ميشناسه
من كه پس افتادم يكي آب قند بياره لطفا
--------------------------------------------------------------
با سلام خدمت دوست خوبم كركي جان
من يه نكته اي رو بزار بگم شايد قبول افتد
اگه اين سايتها معتبرن كه شما هر بار مي آي كلي از صفحه تاپيك رو با اينا پر ميكني
پس اين حرف من چه جوابي داره ؟
آقا اين سايتها مي آن مثلا 70000 يا 90000 يا 120000 تا ويروسو تروجان و كوفت و زهر مارو تست ميكنن خوب بيت ديفندر حدود 50000-60000 تا بيشتر از كاسپر ميشناسه كه كاسپر اصلا اونا رو ديتكت نمي كنه خوب اگه اون تعداد هم تو اين تستا شركت داده بشن بنظر شما ورق اين سايتها به نفع كدوم آنتي ويروس برميگرده ها؟
كاسپر كه اصلا نمي تونه اون تعداد رو شناسايي كنه پس حسابي حال بگيري ميشه نه؟
نظر دوستان چيه؟

AveCina
23-07-2005, 14:58
نسخه جدید Sophos Anti-Virus v3.96 ک

لینکه دانلود :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات بیشتر در مورد این آنتی ویروس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
23-07-2005, 15:40
يك ضعف ديگر در بيت دفندر:

يكي از امكانات و قابليت هاي اكثر آنتي ويروس ها كه مدتي است به آنها اضافه شده اين است كه فايلهايي كه قبلا چك و اسكن كرده را تا وقتي كه تغييري در آنها داده نشده ديگر اسكن نمي كنند مگر اينكه تغييري در آنها داده بشه كه اين امر باعث افزايش سرعت شده و از كاهش سرعت سيستم جلوگيري مي كند. متاسفانه هنوز در بيت دفندر و در آخرين ورژنش اين قابليت وجود نداره و حتي وقتي در يك فايل كوچكترين تغييري هم داده نشده باز هم اون فايل رو اسكن مي كند.

Gilopa
24-07-2005, 04:27
مهدي جان واسه من بيت ديفندر يه مشكل ديگه هم داشت كه اعصابم رو بهم ميريخت يه backdor (البته نميدونم درست تايپ كردم يا نه) بود كه فايروالش ميگفت داره مياد تو سيستمت ما جلوش گرفتيم.

بعد وقتي اسكن ميكردي آقا backdor پيداش ميشد .
يه ويروسيم بود اسمش يادم نيست ولي يادم صفحه ويندوزم رو كلا تغيير ميداد بعد disconnect هم ميكرد.نميدونم چرا با اينكه ميشناختتش باز نميتونست پاكش كنه.حتي واسه اينكه امتحاش كنم ازش كپي گرفتم تو يه جا ديگه تا مثلا بهونه نياره كه اين فايل سيستميه بازم اين دفعه گفت پاك شده .در حالي كه وقتي اسكن ميكردي دقيقا همون رو تشخيص ميداد به عنوان ويروس. :arrow:

Gilopa
24-07-2005, 04:50
راستي اين كاسپرسكاي نسخه فولش 2006 نسخه انگليسيشم اومده يا نه همون روسيه؟

Mehdi_Best
24-07-2005, 07:33
اون نسخه اي كه يكي از دوستان لينك داده به عنوان نسخه فول 2006 كاسپرسكي گويا همون نسخه بتا است. چون اگه در صفحه لينك دانلود كه در سايت مگاآپلود هست برويد ورژني كه نوشته همون ورژن قبلي است.

Cracki
24-07-2005, 21:23
Soda جان در مورد این سایت ها بعدا من نظرم رو میگم .

فقط به مشکل عجیب و غریبی که بر خورد کردم اینه که آنتی ویروس ها به کلی دارن دیونه میشن :shock:
یکیش که در عرض این یکی دو ماه اخیر نزدیک به 100.000 تا Database ش رو اضافه کرده .

دیگری هم که یک روز میگه 140.689 تا میشناسم و امروز میگه 139.000 و خورده ای.

Trojan Simulator رو چند ماه پیش تشخیص میداد . امروز که برای تست کردن و از شک در اومدن خواستم اسکان بکنم اصلا اینو به عنوان تروجان تشخیص نداد.

20 روز پیش Spyware Eliminator 4.0 رو به عنوان Riskware تشخیص میداد و امروز میگه که سالمه.

مک آفی هم که چه عرض کنم.

آیا شما به این تغییر و تحولاتی که در این یکی دو هفته بر روی آنتی ویروسها داره اتفاق میوفته پی بردید :?:

اگر کسی به این مسائل دقت کرده اینجا نمونه هاش رو بیاره چون که داره یواش یواش مشکوک میزنه.

جهت اطلاع بگم که اگر Ewido Security suite 3.5 رو به صورت دستی از سایتش آپدیت میکنید به Database ش دقت بیشتری بکنید بعد از آپدیت.

Mehdi_Best
24-07-2005, 21:39
كركي جان من هم در همين مورد با يكي دو تا از بچه ها صحبت مي كردم. مثلا بيت دفندر تا اونجايي كه من يادمه تا حدود يك ماه بعد از عيد 100000 تا مي شناخت اما الان 200000 تا!!!!
يعني چطور مي شه كه از اول خلقت بشريت!!! تا فروردين امسال 100000 تا بوده يه دفعه در عرض 3 ماه 100000 تا ديگه اضافه شده!!!
:wink: :wink:

Cracki
24-07-2005, 23:19
مهدی جان الان هم کاسپرسکای داره عدا در میاره و من چند تا اشتباه نه چندان کوچک رو هم ازش دیدم . در بالا هم که اشاره کردم تا چند روز پیش Database کاسپرسکای نزدیک به 141.000 تا بود یعنی کم مونده بود که بشه ولی الان یکی دو روزه که به طور خیلی مشکوکی کم شده یعنی نزدیک به 1000 تا کم شده . و امروز 139.673 تا هستش.

مساله دوم اینه که تا چند روز پیش بعضی از برنامه ها رو به صورت جاسوس و تروجان تشخیص میداد ولی امروز که همین برنامه ها رو چک میکنم میبینم که نمیشناسه.

مساله سوم اینه که فایلی از طریق مرکز تحقیقاتی eicar گذاشته شده که توسط اون کاربر بتونه آنتی ویروس و آنتی تروجانش رو تست بکنه . این فایل که 2 فایل تروجان ساختگی توشه باید توسط آنتی ویروس تشخیص داده بشه و این کار رو هم کاسپرسکای تا چند روز پیش انجام میداد . یعنی این تروجانها رو میتونست شناسایی کنه ولی در این یکی دو روزه نمیتونه تشخیص بده و مشکل هم از سیستم من نیست چون من از طریق سایت مخصوص چک کردن فایل برای ویروس یابی نیز اسکان کردم و اونجا هم تشخیص نداد.

این فایل رو شما هم میتونید دانلود کنید که آدرسشو در پایین مینویسم.

بعد از دالود این فایل هم میتونید از طریق آنتی ویروس اسکان کنید و هم از طریق این سایتی که در پایین هست.

من توسط این سایت بالا فایل رو اسکان کردم و این جوابشه که در پایین میتونید ببینید.

حالا نظر شما در مورد این تغییر و تحولات چیه و چی فکر میکنید.???

حدود یک ساعت بعد .....

من در یکی از انجمنهایی که بحث فقط بر سر امنیت سیستم و برنامه های امنیتی انجام میگیره رفتم و اونجا هم همچین مشکلی رو داشتند....توضیحات همراه با عکس میباشد که شما هم میتونید مشاهده کنید...

Masoud.ebi
25-07-2005, 10:54
آره کرکی جان
این همون مشکلاتی هست که سری قبل خدمتتون عرض کردم در رابطه با همین کاسپر دیتابیس کاسپر اصلا قابل اعتماد نیست و قبلا یکی از دوستان بنام شهاب همین مساله یعنی عدم شناخت برخی از ویروس ها و تروجان ها بعد از آپدیت کاسپر رو اعلام کرده بود در حالیکه قبل از آپدیت به راحتی تشخیص میداد
واقعا که فاجعه است با این همه پیشرفت تو زمینه نرم افزار هنوز یه آنتی ویروس امن و قابل اطمینان وجود نداره
ولی یه توضیح برا این موضوع وجود داره و اون اینه که این آنتی ویروس مثل نورتون داره با شرکت های نرم افزاری ساخت و پاخت میکنه نظر شما چیه ؟
تصور اینکه این آنتی ویروس که چنین جایگاهی رو به سختی بدست آورده با یه همچین اشتباه بچه گانه ای از دست بده یکم دشواره و یا اینکه اونا کاربرانشون رو دست کم میگیرن ؟
به نظرتون کدوم درسته ؟

کرکی جان نظرت رو در مورد اویدو و اون مشکلی که برام پیش اومده بود رو نگفتی آیا پی ام ها بدستت رسیده ؟