PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين بابا , آرش كيه ؟

Strasboorg
01-06-2005, 00:40
سلام
اين ارش كيه ؟
اسمش تو ي TOP 10 امريكا ي شمالي اومده
الان چهارم هست و بالاتر از گوريلاز قرار گرفته :shock: :shock: :shock:
سبكش هم ethnic هست
كسي اين بابا رو ميشناسه ؟
اصلا ايراني هست يا فقط تشابه اسمي با ايرانياست ؟

Ali_k
01-06-2005, 04:51
بابا اين آرش خيلي كارش درسته اين آلبوماي جديدشم خيلي باحاله. يكي از دلايل معروف شدنشم همون نشون دادنش تو كانالايه خارجيه(واقعن با حال ميخونه)

MaFia
01-06-2005, 06:07
مشخصات كامل تري نداري بدي علي جان
ايرانيه ؟ كجا هست ؟ نمونه آهنگي ؟

Soso
01-06-2005, 06:38
آهنگاش رو که فکر کنم قبلا بچه ها برای دانلود گذاشتن

این برادر ما از وقتی 4 سالش بوده میره به امریکا . حالا اونجا نمیدونیم چی کار میکرده اما وقتی که خوانندگی به سرش میزنه جوان بوده ( منظورم سال پیشه)
ایشون نصف آهنگاش رو فارسی خونده و بعضی هاش رو انگلیسی و ...
فکر کنم برای این نتونستن براش سبک مشخصی انتخاب کنن که هم هندی میخونه هم فارسی و هم انگلیسی . همچنین آهنگاش هم فرق میکنه چون هم RAP داره هم مودل عربی و هم هندی و حتی TECHNO هم داره.

( امیدوارم این همون آرشی باشه که من ازش اطلاعات دارم)

Ali_k
01-06-2005, 08:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهزاد از بی بی سی: از لندن بهت درود ميگيم.
آرش از سوئد: چطوری بهزاد جان، خوبی؟

بهزاد از بی بی سی: قربانت. آقا حتماً اين آهنگ "برو برو" رو از بس شنيدی و خوندی که حالا وقتی ميشنوی ديگه نمی تونی تحملش کنی، درسته؟
آرش از سوئد: راستشو بگم خودم هم ديگه از اين آهنگ خسته شدم! البته تازگی ها Remix ها يا مخلوط های جديدی از اين آهنگ درست کرديم. يکی از اون ها، کار "علی پيامی" ست که البته ايشون در سوئد يک دی جی خيلی معروفند. يکی ديگه از Remix ها هم کار DJ Aligatorدی جی اليگيتره.

ثل اينکه داستان اين آهنگ، يعنی "برو برو" ۵۰ درصد واقعيت داشته و برات قبلاً اتفاق افتاده؟
صد درصد واقعيت داشته! اين جريان مال سه چهار سال پيش بوده. البته ديگه داغيش خوابيده چون انتقام خودم رو با اين آهنگ گرفتم.

از آلبومت چه خبر؟
آلبومم تموم شده! الان برای Mastering فرستاديم تا آخرين تغييرات روش انجام بشه. همه چيز من اول در سوئد بيرون مياد و بعد توی اروپا پخش ميشه. آلبوم من در سوئد، اوايل مارچ ( March ) بيرون مياد.

چقدر روی اين آلبوم کار کردی؟
يک سال و نيم! چون خودم همه کارها رو می کنم يک مقداری وقت زيادتر گرفت.
راستی اسم آلبومت چيه؟
اسم آلبومم "آرش آرش" است! اسمش رو هم به اين خاطر اسم خودم انتخاب کردم چون همه عمرم دوست داشتم يک همچين آلبومی درست کنم و به صورت يک آلبوم شخصی ( برای معرفی خودم ) داشته باشم.

از آهنگ "يالا" برامون ميگی؟
يک فيلم سوئدی به اسم "هيپ هيپ هورا" بود که اينجا توی سوئد خيلی گل کرد. موسيقی متن اين فيلم رو من درست کردم که همون آهنگ "يالا" ست! من برای فيلم های ديگه هم موسيقی متن درست کردم. مثل فيلمی که در اروپا معروف شد.
به نام "Bombay Dreams" که آهنگ اصلی اين فيلم رو من درست کردم. من توی همه آلبومم به فارسی می خونم، اما خيلی جالبه که توی آهنگ متن اين فيلم، من هندی ( چيکی داناها ) می خونم! اين آهنگ رو به همراه يک دختر هندی و يک دختر سوئدی اجرا کردم. جون تو بهزاد، يک هندی می خونم که خود هندی ها باورشون ميشه که من هندی هستم!

آرش راستی فاميليت چيه؟
فاميلی من "لباف" هست. آرش لباف.

حالا بيا شناسنامه خودت رو با هم ورق بزنيم و يه خورده فوضولی کنيم! کجا و در چه سالی به دنيا اومدی؟
خيلی ها فکر می کنند محل تولد من بمبئی در هند هست!!! اما به خدا در تهران و در سال ۱۳۵۶ به دنيا اومدم.

تاريخ دقيق تولدت چيه که برات کادو بفرستيم؟
سوم ارديبهشت ۱۳۵۶
کدوم شهرهای ايران رو ديدی و ازشون خاطره داری؟
من از اصفهان خيلی خاطره دارم. از کيش هم خاطره دارم و اتفاقاً همين تازگی ها هم اونجا بودم!

چرا از اصفهان؟
چون پدر من اصفهانی ست.

ولی تو لهجه اصفهانی نداری؟
نه. لهجه من بيشتر هندی ست!

مادرت هم تهرانی هستند؟
نه مادرم شيرازی است. ولی پدر و مادر من زمانی که سن کمی داشتند اومدن تهران زندگی کردند. من بچه پارک ملت تهرانم!
چند سال پيش از ايران بيرون اومدی؟
من ۱۰ سالم بود که از ايران بيرون اومدم. الان ۲۷ سالمه.

چرا رفتی سوئد؟
برای اينکه دايی و مادر بزرگ من توی سوئد زندگی می کردند.

گفتی وقتی توی ايران بودی آهنگ های ايرانی زياد گوش می دادی. الان هم خودت شايد تنها خواننده ايرانی هستی که در بازار خارجی به زبان فارسی داره می خونه! چيزی که در اين بيست و خورده ای سال گذشته، همه خواننده های ايرانی سعی کردند برعکسش رو انجام بدن!
ايرانی ها بايد به فارسی بخونن! کارهايی انجام بديم که خارجی ها هم خوششون بياد! من وقتی چند تا از کارهام رو برای چند تا شرکت موسيقی فرستادم، به من گفتند که يک مقداری از آهنگ ها رو به زبون انگليسی بخونم! اما خلاصه به قول صمد ما زير بار نرفتم!

آفرين و دمت گرم! کدوم خواننده های ايرانی رو از همه بيشتر دوست داری؟
گوگوش، معين و ابی.

آرش، فکر می کنی گوگوش آهنگ های تو رو شنيده؟
بله. يکی از رفيقای من "مهيار زکايی" که پدرشون روزنامه "جوانان" رو دارن با گوگوش عزيز دوست هستند. اون طوری که شنيدم گوگوش از آهنگ برو برو خوشش اومده و اين برای من خيلی جالب بود چون من گوگوش رو خيلی دوست دارم!
كپي از بي بي سي پرژن

Ali_k
01-06-2005, 08:10
تو مثل اينکه با ابی هم کار مشترک کردين؟
بله. من يک Remix جديد از آهنگ "ای يار بگو" درست کردم که اون رو دو صدا با هم خونديم و در آلبوم جديدم مياد.

با ابی چطوری آشنا شدی؟
من يک آهنگ به اسم "Temptation" با يک دختر به نام "Rebecca" خوندم. اين آهنگ قرار نبود پخش بشه. اين آهنگ رو يک مقداری خودمون پول گذاشتيم و ويدئوی اون رو ضبط کرديم. وقتی توی آمريکا ويدئوی اين آهنگ رو پر کردم، کسی که اين کار رو برای من تنظيم کرد، يک پسر ايرانی بود به نام "الکاتريو"
الک می خواست با ابی يک ويدئو بسازه. همون موقع گفت ابی آهنگ های تو رو شنيده و از تنظيم آهنگ هات خوشش اومده. دوست داری ببينيش؟ من هم که ابی رو دوست داشتم، گفتم چرا که نه! اولين بار با ابی به اين صورت آشنا شدم که البته اين موضوع مال دو سه سال پيش است.

ما با همديگه کم کم تماس داشتيم و ابی جان چند بار به استوديوی من اومدن و شروع کرد به صحبت کردن که يک آلبوم با هم پر کنيم. يک روز هم توی استوديو بوديم، توی شوخی بهش گفتم دوست داريد يک آهنگ با هم بخونيم؟ ابی هم موافقت کرد و همين جوری آهنگ "ای يار بگو" رو با هم خونديم.

آرش، آهنگ هات اکثراً تم های هندی و عربی داره! يه آهنگی داری که تم ايرانی داشته باشه؟
يه آهنگ ضبط کردم که شش و هشت هست و آخرين آهنگ آلبومم هست! اسم آهنگ هم هست "بهناز" که برای بهناز عزيزم نوشتم.

MaFia
01-06-2005, 08:22
علي جون اين آرش از sweden رو كه من جد و آبادش رو مي دونم سوسو و strasboorg هم كه منظورشون اين نبود
خود تو هم كه يه عكس از يه ديگه گذاشتي
بعد حالا اين مصحابه با اين آرش از sw چيه اين وسط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/shock.gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/swoon1.gif

Strasboorg
01-06-2005, 09:12
نه بابا مافيا
من اين بنده خدا رو نميشناسم
ولي همينه
خودشه
اون عكس دومي كه علي گذاشته بود
همون البوم توي تاپ 10 هست
پس اين بنده خدا ايرانيه !!!!

Soso
01-06-2005, 18:40
این آرشی که علی جان گفت رو که من میشناختم اما اون یکی که من میگم 3 تا آلبوم داده بیرون و آمریکاس

Ali_k
02-06-2005, 10:33
حالا استراسبورگ جان شناختي يا نه؟(تكليف من چيه)
راستي اين يارو آرش اصفهانيه :D :wink:

Strasboorg
02-06-2005, 11:05
نه بابا از اين حله حوله هاست
گفتم ديگه سبكش اتنيكه
يا همون DJ
من با DJ , و اين صحبتا كاري نيست خوشبختانه

Mehdi_Best
02-06-2005, 11:53
ما كه اين وسط نفهميديم چي شد؟ اين آرش كه در سوئد هست رو كه به قول مافيا جان جد و آبادش رو هم مي شناسن همه.
عكسهاش هم درسته. اما اون عكس اول كه گذاشتي يكي ديگه است كه ما نفهميديم اون كيه.
در ضمن soso جان گفتند اون آرش كه در آمريكا مي خونه هندي و ... مي خونه. اما اين مشخصات كه براي آرش سوئد هست؟!!! :shock: چون آرشي كه در سوئد هست سبك هندي مي خونه. ما كه گيج شديم. يكي ما رو از اين وضعيت نجات بده.

Soso
02-06-2005, 11:58
اما این یکی که من میگم هم techno همچنین rap & عربی هم داره.
3 تا آلبوم هم داره

Ali_k
02-06-2005, 12:13
دوستان ببخشيد من اون عكسا اشتباه گذاشته بودم الانم ويرايشش ميكنم تاز بسكي حول شده بودم اشتباه آپلود كردم. 8)

Mehdi_Best
03-06-2005, 13:05
علي جان يعني همه ملت رو سر كار گذاشتي ديگه؟!!! :wink:
پس كلا همين يك آرش رو داريم؟
به نظر من هم نمي شه كه 2 تا آرش باشند كه هر دو هم بچگي ايران بودند و بعد رفتن خارج از كشور. هر 2 هم سبك هندي بخونند!!!! :shock:
من فكر مي كنم هر 2 در واقع همون آرشي باشند كه همه مي شناسند.

MaFia
03-06-2005, 13:09
واقعا خسته نباشيد مي گم علي جون :mrgreen:
آخر سركار بودن بود :mrgreen:

قفل و بعد پاك ميشه