PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماي دانلود جديد ترين برنامه ها با استفاده از بيت تورنت

x_Axez
02-12-2006, 21:53
(نمونه مشابه اين پست مربوط به دانلود فيلم در انجمن فيلم موجود مي باشد)
سلام دوستان
نمیدونم که میدونید بیت تورنت چیه یا نه اما اینو بگم که 35% ترافیک اینترنت کل دنیا مال تورنت هاست همچنین 55درصد ترافیک شرکت های بزرگ!(مدرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خط 6) خود من هم 120 تا فیلم dvd با این روش دانلود کردم
بیت تورنت یک پروتکل اشتراک برنامه بین افراد هست( P2P) که یکی یک فایل را میزاره توی اینترنت و همه شروع میکنن از همدیگه دانلود کردن. اما به دلایلی کیفیت و امنیت این سیستم از بقیه سیستم های مشابه بهتره.که بماند
برای شروع شما باید یک سایت برای جستجوی تورنتی که میخواهید پیدا کنید که کم هم نیستن و من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را پیشنهاد میدم. توی این سایت باید یک سرچ بزنید و اون چیزی را که میخواهید فایل .torrent ش را پیدا کنید . و بريد روش
یک کم پایین تر یک دکمه هست DOWNLOAD torrent روش که بزنید یه فایل کوچیک به شکل appname.torrent دانلود میکنه و سریع تموم میشه.(فکر نکنید که خراب بود و زود تموم شد)

این فایل که گرفتید برای اینه که فایلتون خراب دانلود نشه(توش پر از md5 و اینجور چیزاست)
مرحله بعدی اینه که این فایل توررنت را به یک برنامه بدین که دانلود اصلی را شروع کنه
این برنامه ها هم خیلی زیاده نمونه هم:azureus utorrent bittornado و....
اما باز پیشنهاد من utorrent هست به آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که خیلی سبکه نسبت به بقیه.
دقت داشته باشید:
1سعی کنید سرعت این برنامه ها رو محدود کنید چون سرعتش خیلی خره ! یعنی تا 7-8 مگ در ثانیه جا داره و اگه پر کنه ممکن حتی دیگه نتونید وب گردی هم بکنید!
2یک علامت سبز باید پایین برنامه بیاد وگرنه اینترنت شما مشکل داره
3ه port forwarding باید پورت های برنامه را forward کنه
4 مراقب آنتی ویروس ها باشید نپیچن به پرو پاچتون که فلانی داره از فلان پورت استفاده میکنه
5 با adsl لگن 128 روزی یک سيدي دانلود میشه.

--------------مدیر انجمن: ببین اگر ارزش داره از اون میخ ها بزن روش که بالای لیست بمونه

WooKMaN
02-12-2006, 23:19
عزيزدل ممنون بابت اين اطلاعات مفيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اما چه ربطي به اين انجمن داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
03-12-2006, 00:44
سلام
مرسی دوست عزیزم
پست شما رو در انجمن فیلم دیدم.فکر میکنم این روش بیشتر برای اون انجمن مناسبه چون دوستانی که اینجا درخواست نرم افزار میدن عموما اطلاعی از نام نرم افزار مورد نیاز ندارن؛بلکه بیشتر به منظور راهنمایی در مورد هدفی که دارن پا به اینجا میزارن...
لزومی به استیکی شدن نمیبینم
مخلصیم

Nvidia
03-12-2006, 00:55
اگه اشتباه نکنم شما یه تاپیک دیگه چند وقت پیش به همین اسم زده بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
03-12-2006, 01:04
اگه اشتباه نکنم شما یه تاپیک دیگه چند وقت پیش به همین اسم زده بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعله
خودشونم گفتن:

(نمونه مشابه اين پست مربوط به دانلود فيلم در انجمن فيلم موجود مي باشد)
مخلصیم

Nvidia
03-12-2006, 01:12
الفین جان حقیقت وقتی موضوع تاپیکو دیدم حال خوندن بقیشو نداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدای بازی
03-12-2006, 01:25
دستت درد نكنه.......... مرسي ;)

snebi
05-12-2006, 17:54
ایننم چند تا سایت تورنت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pooryia_khan
27-12-2006, 12:08
با سلام

دوستان من به يك كمك فوري نياز دارم .

من ويندوز ويستا رو د ارم از تورنت دانلود مي كنم . روي 96.5 درصد گير كرده و ديگه هيچ Sender ي وجود ندارد .
حالا سئوال من : آيا من بايد منتظر بمونم يا نه ؟

اگر جواب من رو زودتر بديد ممنون مي شم .

jooya
22-04-2007, 08:57
سلام دوستان من چند وقته که adsl گرفتم ولی سرعت دانلود من از تورنت با utorrent و azureus کهخ امتحان کردم واقعآ پایینه

فایلهم هم Seed خوبی دارن و هم peer
البته برای pdf و اینا سرعتم بد نیست adsl من 128k و بعضی وقتا تا 12 هم توی تورنت پر میکنه ولی برای دانلود فیلم که هم seed و هم peer خیلی بیشتری داره سرعتش واقعآ پایینه .

البته این در نرم افزارهای دیگه p2p هم صادقه ، من با مودم توی بندرعباس خیلی سرعتم بالاتر از این بود برای فیلمها بیشتر از 3k نمیشه .

ramin-ahmadi
22-04-2007, 09:39
کسی میتونه برنامه Active Speed رو برام پیدا کنه منظورم تورنتش هست چون هر چی تو اینترنت گشتم پیداش نکردم هرجا هم که بود پولی بود حتی دموش رو هم نمیدادن استفاده کنیم . یکی از دوستام این برنامه رو خریده سرعت ADSL ش دوبرابر شده .
راستی اینم بگم این برنامه برای بالا بردن سرعت ADSL هست